Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tOlavsgaard 47 km
1 149796 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kjetil Imbsen Nesodden SK / Obrigado.no M 35-39 01:26:23 43.7501:04:52
2 149797 Pulje 14.10 Turpulje 3 Adrian Matter Flætten Eidsvoll SK M 16 01:28:29 42.7101:07:27
2 130619 Pulje 14.10 Turpulje 3 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK M 16 01:28:29 42.7101:07:27
2 149800 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Erik André Lier Eidsvoll SK M 16 01:28:29 42.7101:07:27
2 144072 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Frode Lier Eidsvoll SK M 40-44 01:28:29 42.7101:07:27
2 138570 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Kristian Mork Nielsen Eidsvoll SK M 17-19 01:28:29 42.7101:07:27
2 130618 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 16 01:28:29 42.7101:07:27
8 70417 Pulje 14.05 Turpulje 2 Bertil Alexandersen Cykle Klubben Øst / Scalatore M 55-59 01:28:32 42.6901:07:40
8 129484 Pulje 14.05 Turpulje 2 Lasse Eika Oslo M 30-34 01:28:32 42.6901:07:40
8 41001 Pulje 14.05 Turpulje 2 Bjørn Kristiansen Cykle Klubben Øst / Scalatore M 50-54 01:28:32 42.6901:07:40
8 137419 Pulje 14.05 Turpulje 2 Stian Larsen Cykle Klubben Øst / Scalatore M 40-44 01:28:32 42.6901:07:40
8 80328 Pulje 14.05 Turpulje 2 Harald Nygaard Cykle Klubben Øst / Scalatore M 50-54 01:28:32 42.6901:07:40
8 110856 Pulje 14.05 Turpulje 2 Rolf Rasmussen Cykle Klubben Øst / Scalatore M 50-54 01:28:32 42.6901:07:40
8 145047 Pulje 14.05 Turpulje 2 Torgeir Woie Kongsveien CK / Basefarm AS B.I.L. M 25-29 01:28:32 42.6901:07:40
15 138514 Pulje 14.10 Turpulje 3 Per Inge Johnsen Eidsvoll SK M 45-49 01:29:33 42.2101:07:27
16 155840 Pulje 14.10 Turpulje 3 Trym Tverås Eidsvoll SK M 17-19 01:29:44 42.1201:07:27
17 67670 Pulje 14.00 Turpulje 1 Sigmund Forseth Lillehammer M 40-44 01:30:31 41.7601:06:09
18 129485 Pulje 14.05 Turpulje 2 Morten Nytvedt Team HRCC M 30-34 01:31:08 41.4701:07:40
18 128151 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jarle Olsen Cykle Klubben Øst / Scalatore M 55-59 01:31:08 41.4701:07:40
20 48628 Pulje 14.00 Turpulje 1 Trond Askautrud Nesodden SK M 45-49 01:31:10 41.4601:09:17
20 149804 Pulje 14.00 Turpulje 1 Jørgen Aslaksrud Ringerike Sykkelklubb M 30-34 01:31:10 41.4601:09:17
20 149703 Pulje 14.00 Turpulje 1 Rafal Fijalkowski BAMA Storkjøkken M 25-29 01:31:10 41.4601:09:17
20 80270 Pulje 14.00 Turpulje 1 Torgeir Forseth Lillehammer M 35-39 01:31:10 41.4601:09:17
20 69523 Pulje 14.00 Turpulje 1 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK M 55-59 01:31:10 41.4601:09:17
20 82018 Pulje 14.00 Turpulje 1 Carl Henrik Gørbitz SK Rye sykkel M 55-59 01:31:10 41.4601:09:17
20 64165 Pulje 14.00 Turpulje 1 Thomas Heum Jacobsen ATEA M 40-44 01:31:10 41.4601:09:17
20 64633 Pulje 14.00 Turpulje 1 Morten Lund Rakkestad Sykkelklubb M 30-34 01:31:10 41.4601:09:17
20 82035 Pulje 14.00 Turpulje 1 Roger Myhrvold Toten-Kranken CK M 50-54 01:31:10 41.4601:09:17
20 35236 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tommy Olsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 01:31:10 41.4601:09:17
20 109403 Pulje 14.00 Turpulje 1 Magnus Røine Team Coop M 35-39 01:31:10 41.4601:09:17
20 66316 Pulje 14.00 Turpulje 1 Aksel Skaar Skogvang DBC AS M 30-34 01:31:10 41.4601:09:17
20 82027 Pulje 14.00 Turpulje 1 John Tuflått Lørenskog CK M 45-49 01:31:10 41.4601:09:17
20 149801 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kristian G. Ulekleiv Toten-Kranken CK M 20-24 01:31:10 41.4601:09:17
34 109576 Pulje 14.00 Turpulje 1 Bent Nordgård Toten-Kranken CK M 40-44 01:31:53 41.1301:09:17
35 47213 Pulje 14.00 Turpulje 1 Jarle Dreierstad SK Rye sykkel M 55-59 01:32:03 41.0601:09:17
35 64394 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tore Melby SK Rye sykkel M 50-54 01:32:03 41.0601:09:17
35 149807 Pulje 14.00 Turpulje 1 Surat Nanthapanjaporn Thai Airways M 45-49 01:32:03 41.0601:09:17
35 109226 Pulje 14.00 Turpulje 1 Rune Ulekleiv Toten-Kranken CK M 60-64 01:32:03 41.0601:09:17
35 145016 Pulje 14.00 Turpulje 1 Hans-Petter Wilmo Toten-Kranken CK / Toten-Kranken CK M 40-44 01:32:03 41.0601:09:17
35 145041 Pulje 14.00 Turpulje 1 Lars Christian Aasen Ringerike Sykkelklubb / BDO AS M 25-29 01:32:03 41.0601:09:17
41 35874 Pulje 14.00 Turpulje 1 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel / Team Kusk M 45-49 01:33:16 40.5201:09:17
42 64475 Pulje 14.00 Turpulje 1 Per Olav Bakken Toten-Kranken CK M 50-54 01:34:09 40.1401:09:17
43 67308 Pulje 14.00 Turpulje 1 Jan Erik Karlsen Toten-Kranken CK M 50-54 01:34:39 39.9301:11:20
44 149815 Pulje 14.00 Turpulje 1 Solveig Nordengen Toten-Kranken CK K 25-29 01:34:43 39.9001:10:52
45 110995 Pulje 14.10 Turpulje 3 Sigurd Skatvedt Eidsvoll SK M 17-19 01:35:15 39.6801:10:07
46 82036 Pulje 14.00 Turpulje 1 Lars-Petter Akselsen Blodsmak SK / MediLink Software Kongsberg M 45-49 01:36:10 39.3001:11:20
46 82025 Pulje 14.00 Turpulje 1 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken CK M 50-54 01:36:10 39.3001:11:20
48 138564 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Marius Bjelke Team Coop M 40-44 01:36:42 39.0801:13:39
48 150276 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Geir Jostein Dyngeseth Team Coop M 45-49 01:36:42 39.0801:13:39
48 45473 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Ole Henrik Hansen Team Coop M 40-44 01:36:42 39.0801:13:39
48 155841 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Gard Hasselstrøm Team Coop M 40-44 01:36:42 39.0801:13:39
48 149817 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Øyvind Jevanord Team Coop M 45-49 01:36:42 39.0801:13:39
48 155842 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Øyvind Moen Team Coop M 35-39 01:36:42 39.0801:13:39
48 155843 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Lars Christian Olsen Team Coop M 50-54 01:36:42 39.0801:13:39
48 29225 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Thomas Schmidtke Team Coop M 40-44 01:36:42 39.0801:13:39
48 34983 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Erik Solli Team Coop M 40-44 01:36:42 39.0801:13:39
57 82028 Pulje 14.00 Turpulje 1 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK M 50-54 01:39:07 38.1301:11:20
58 82112 Pulje 14.00 Turpulje 1 Frode Rissmann Toten-Kranken CK M 55-59 01:39:32 37.9701:12:30
59 145058 Pulje 14.50 Trim Kenneth Berglund Ottestad IL - Sykkel M 15 01:41:03 37.4001:17:07
59 145670 Pulje 14.50 Trim Simen Olsen Ottestad IL - Sykkel M 15 01:41:03 37.4001:17:07
61 155844 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Torjus Bakken Lillehammer Cykleklubb M 15 01:41:12 37.3501:16:33
62 155845 Pulje 14.00 Turpulje 1 Fenger Jørgen Grøn BB Høvik CK M 30-34 01:41:33 37.2201:16:36
62 79917 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK M 45-49 01:41:33 37.2201:15:51
64 145044 Pulje 14.00 Turpulje 1 Itri Amazigh SK Rye sykkel / BAMA Storkjøkken Oslo M 45-49 01:41:40 37.1801:16:36
64 65906 Pulje 14.00 Turpulje 1 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK M 45-49 01:41:40 37.1801:15:51
64 149318 Pulje 14.00 Turpulje 1 Vincent Stoltenberg Bjaanæs Ingenia M 30-34 01:41:40 37.1801:16:18
64 149711 Pulje 14.00 Turpulje 1 Krzysztof Guz BAMA Storkjøkken M 30-34 01:41:40 37.1801:16:36
64 120532 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tom Jevnaker Toten-Kranken CK / Benteler BIL M 55-59 01:41:40 37.1801:16:36
69 36819 Pulje 14.05 Turpulje 2 Geir Akselsen IF Frøy Sykkel M 55-59 01:42:35 36.8401:17:21
70 82299 Pulje 14.00 Turpulje 1 Mats Byfuglien Råholt CK M 30-34 01:42:51 36.7501:17:03
70 155846 Pulje 14.00 Turpulje 1 Anne Karin Røken Toten-Kranken CK K 35-39 01:42:51 36.7501:17:03
70 111020 Pulje 14.00 Turpulje 1 Merethe Vedal Toten-Kranken CK K 40-44 01:42:51 36.7501:17:03
73 145099 Pulje 14.10 Turpulje 3 Noah Berger Eidsvoll SK M 14 01:43:06 36.6601:17:26
73 155848 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Trym Brennsæter Eidsvoll SK M 13 01:43:06 36.6601:17:26
73 155847 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Gjermund Brennsæter Eidsvoll SK M 55-59 01:43:06 36.6601:17:26
73 155849 Pulje 14.10 Turpulje 3 Nicolai Dahlen Guntvedt Eidsvoll SK M 13 01:43:06 36.6601:17:26
73 145147 Pulje 14.10 Turpulje 3 Madeleine Grande Matheson Eidsvoll SK K 16 01:43:06 36.6601:17:26
73 149830 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Benjamin Nyrud Eidsvoll SK M 13 01:43:06 36.6601:17:26
73 155850 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Bjør-Erik Nyrud Eidsvoll SK M 50-54 01:43:06 36.6601:17:26
73 138690 Pulje 14.10 Turpulje 3 Nicolay Sandholt Eidsvoll SK M 15 01:43:06 36.6601:17:26
73 110981 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Heine Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 17-19 01:43:06 36.6601:17:26
73 155851 Pulje 14.10 Turpulje 3 Håkon Linner Tronsrud Eidsvoll SK M 13 01:43:06 36.6601:17:26
83 138752 Pulje 14.05 Turpulje 2 Stig Fjellskaalnes Basefarm AS B.I.L M 30-34 01:43:23 36.5601:17:30
84 121727 Pulje 14.05 Turpulje 2 Morten Andresen IF Frøy Sykkel M 50-54 01:43:33 36.5001:18:08
84 64295 Pulje 14.05 Turpulje 2 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 55-59 01:43:33 36.5001:18:08
86 30923 Pulje 14.05 Turpulje 2 Gunnar Bøhmer SK Rye sykkel M 65-69 01:44:23 36.2101:17:10
86 110016 Pulje 14.05 Turpulje 2 Erik Hynden Tårnåsen M 35-39 01:44:23 36.2101:18:08
88 145080 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Robert Nazareno Bugge SK Rye sykkel M 17-19 01:44:28 36.1801:18:51
88 145130 Pulje 14.50 Trim Anders Hagen Høglien SK Rye sykkel M 15 01:44:28 36.1801:18:51
88 49964 Pulje 14.50 Trim Tollef Nyberg SK Rye sykkel M 50-54 01:44:28 36.1801:18:51
88 149824 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Magnus Nyberg SK Rye sykkel M 15 01:44:28 36.1801:18:51
88 145082 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Mathias Seiersnes SK Rye sykkel M 15 01:44:28 36.1801:18:51
93 155852 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Melike Leblebicioglu ATEA M 30-34 01:44:35 36.1401:19:05
94 82089 Pulje 14.00 Turpulje 1 Magne Gjerde Ingenia M 50-54 01:45:57 35.6701:19:02
95 155853 Pulje 14.10 Turpulje 3 Rolf Arne Flaa Oslo M 50-54 01:46:09 35.6001:19:35
96 145672 Pulje 14.05 Turpulje 2 Lars Karstad Moss CK / Basefarm AS B.I.L M 55-59 01:46:30 35.4901:20:05
96 130585 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jørn Moe Basefarm AS B.I.L M 50-54 01:46:30 35.4901:20:05
98 155854 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Tor Helge Gundersen Team Coop M 50-54 01:46:59 35.3301:22:27
98 155855 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Terje André Stokke Team Coop M 45-49 01:46:59 35.3301:22:27
100 82067 Pulje 14.00 Turpulje 1 Johan Halldin Ingenia M 45-49 01:47:01 35.3201:19:46
100 155856 Pulje 14.00 Turpulje 1 Joe Erlend Langeland Asker CK M 30-34 01:47:01 35.3201:19:29
100 149838 Pulje 14.00 Turpulje 1 Noppadon Meesang Thai Airways M 35-39 01:47:01 35.3201:18:54
103 109990 Pulje 14.05 Turpulje 2 Vidar Hynden Nilfisk M 35-39 01:47:03 35.3101:20:05
103 150900 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ståle Nilsen Cykleklubben Nittedal / Team Shell 7-Eleven Hakadal M 14 01:47:03 35.3101:19:57
105 82283 Pulje 14.15 Turpulje 4 Kjetil Lindviksmoen Hansen Diplom-Is M 45-49 01:47:05 35.2901:20:35
106 82078 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 60-64 01:47:37 35.1201:21:23
106 110965 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kai Danielsen POI nordic M 50-54 01:47:37 35.1201:21:30
106 149850 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Pål Christian Ingierd Team Coop M 40-44 01:47:37 35.1201:22:27
109 147931 Pulje 14.10 Turpulje 3 Ronny Ellefsen Bilfinger M 45-49 01:47:52 35.0401:20:50
109 82155 Pulje 14.10 Turpulje 3 Per Hagen CGI Norge AS M 35-39 01:47:52 35.0401:20:50
109 82359 Pulje 14.10 Turpulje 3 Ingvar Kolby Hasle-Løren IL Sykkel / CGI M 50-54 01:47:52 35.0401:20:50
109 147704 Pulje 14.10 Turpulje 3 Leif Nordbø Bingsfoss SK M 55-59 01:47:52 35.0401:20:50
113 149948 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Andreas Lie Johansen Team Coop M 30-34 01:48:05 34.9701:22:27
114 144615 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Magne Solberg Team Coop M 45-49 01:48:10 34.9401:22:27
115 111061 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Stina C. Byre Tårnåsen K 30-34 01:49:36 34.4801:24:06
116 50270 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Martin Haneferd Team Coop M 45-49 01:49:51 34.4101:22:27
117 107711 Pulje 14.05 Turpulje 2 Thordar Åser Cykle Klubben Øst / Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 01:50:15 34.2801:22:13
118 69948 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Andrew Brazier Kløfta IL Sykkel M 35-39 01:50:24 34.2301:24:06
119 155857 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Stig Alstedt ATEA M 45-49 01:50:27 34.2201:24:18
119 155858 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Roger Hansen ATEA M 40-44 01:50:27 34.2201:24:18
121 82255 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tom Henriksen Raumer Rytter SK / Team Bring Frigo M 55-59 01:51:24 33.9301:23:34
122 82336 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tina Korsrud Østmarka IL Sykkel K 45-49 01:51:32 33.8901:25:07
123 149990 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Eivind Fougner SK Rye sykkel M 13 01:51:59 33.7501:24:26
124 155859 Pulje 14.10 Turpulje 3 Christer Warren Eriksen LFTS M 30-34 01:52:05 33.7201:25:03
124 155860 Pulje 14.05 Turpulje 2 Joakim Løhren Adecco M 17-19 01:52:05 33.7201:25:03
124 50709 Pulje 14.05 Turpulje 2 Lars Andreas Løhren Adecco M 45-49 01:52:05 33.7201:25:03
127 155861 Pulje 14.15 Turpulje 4 Vidar Hanger DNB M 55-59 01:52:16 33.6601:26:02
127 130783 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bjørn Moen DNB M 50-54 01:52:16 33.6601:26:02
127 145049 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bente Staavi DNB K 50-54 01:52:16 33.6601:26:02
130 107219 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Sveinung Bakken Lillehammer Cykleklubb M 45-49 01:52:17 33.6601:25:38
130 155862 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Marie Oslo K 25-29 01:52:17 33.6601:27:27
132 118466 Pulje 14.05 Turpulje 2 Tonje Schjøtner Andreassen Dæhlie Superteam K 40-44 01:52:18 33.6501:25:50
132 120790 Pulje 14.05 Turpulje 2 Line Mette Høyheim Oslo K 45-49 01:52:18 33.6501:25:13
132 65928 Pulje 14.05 Turpulje 2 Susan Vea Johnsen Dæhlie Sykkelteam K 35-39 01:52:18 33.6501:25:50
132 81145 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ronny Knutsen Furnes Jernstøperi AS M 45-49 01:52:18 33.6501:25:50
132 155863 Pulje 14.05 Turpulje 2 Marius Kristiansen Furnes Jernstøperi AS M 35-39 01:52:18 33.6501:25:50
132 68241 Pulje 14.05 Turpulje 2 Bruno Mentzoni Furnes Jernstøperi AS M 55-59 01:52:18 33.6501:25:50
132 69484 Pulje 14.05 Turpulje 2 Trond Rykhus Furnes Jernstøperi AS M 50-54 01:52:18 33.6501:25:50
139 155864 Pulje 14.15 Turpulje 4 Yuanjie Ding DNB M 35-39 01:52:28 33.6001:26:02
139 149832 Pulje 14.15 Turpulje 4 Berit Nybø DNB K 55-59 01:52:28 33.6001:26:02
139 138576 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bente Sæther DNB K 50-54 01:52:28 33.6001:26:02
142 150494 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ola Haugen Bråten ATEA M 25-29 01:52:37 33.5601:27:27
142 155865 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Trym Merg ATEA M 25-29 01:52:37 33.5601:27:27
144 155866 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Marvin Bergli ATEA M 45-49 01:52:41 33.5401:25:29
145 149864 Pulje 14.10 Turpulje 3 Gunnar Johannesen IF Frøy Sykkel M 45-49 01:52:46 33.5201:25:46
145 155867 Pulje 14.10 Turpulje 3 Anne-Mari Samskott Lillestrøm K 30-34 01:52:46 33.5201:25:40
147 155868 Pulje 14.10 Turpulje 3 Rakel Solbu Oslo K 35-39 01:52:58 33.4601:25:40
148 65993 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Tom Gjertsen ATEA M 50-54 01:53:06 33.4201:25:29
149 149950 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Heidi Kopperud ATEA K 35-39 01:53:10 33.4001:25:29
149 149958 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ole-Christer Melvold ATEA M 35-39 01:53:10 33.4001:25:29
149 22728 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Glenn Smith ATEA M 50-54 01:53:10 33.4001:25:29
152 111462 Pulje 14.05 Turpulje 2 Arne Christian Eggen Stiftstaden SK Trondheim M 55-59 01:53:15 33.3701:26:44
152 150492 Pulje 14.10 Turpulje 3 Kevin W. Emilsen Eidsvoll Verk M 30-34 01:53:15 33.3701:25:40
152 123122 Pulje 14.05 Turpulje 2 Roger Johansen Cykle Klubben Øst / Family sports club fredrikstad M 50-54 01:53:15 33.3701:26:44
155 155869 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Carl-Erik Lindblad ATEA M 35-39 01:53:20 33.3501:27:27
156 155870 Pulje 14.10 Turpulje 3 Thor Emilsen Eidsvoll Verk M 55-59 01:53:43 33.2401:25:46
156 156676 Pulje 14.10 Turpulje 3 Mette Karlsen Team Ullevål/Tåsen K 25-29 01:53:43 33.2401:25:40
156 155871 Pulje 14.10 Turpulje 3 Lise Marie Kvakkestad Oslo K 25-29 01:53:43 33.2401:25:40
156 135395 Pulje 14.10 Turpulje 3 Line Roverud Oslo K 25-29 01:53:43 33.2401:25:40
160 155872 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Trond Hallstensen Nets Active M 45-49 01:53:57 33.1701:26:14
160 82176 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Jarle Solberg XO-Bikers Nittedal M 55-59 01:53:57 33.1701:26:14
162 155873 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tianchai Wacharachai Thai Airways M 50-54 01:53:58 33.1601:25:07
163 155874 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Roar Hvitsten Team Coop M 55-59 01:54:07 33.1201:26:14
163 149861 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Hans Eirik Pedersen Team Coop M 45-49 01:54:07 33.1201:26:14
165 115757 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Erik Alexander Damm Team Coop M 40-44 01:54:14 33.0901:22:27
165 137703 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Ken Myrland Pettersen Ullensaker CK M 35-39 01:54:14 33.0901:26:37
165 155875 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Tommy Vågø Kloppa offroadklubb M 45-49 01:54:14 33.0901:26:37
165 137686 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Kenneth Warvik Hadeland CK M 35-39 01:54:14 33.0901:26:37
169 144563 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Jørn Andersskog ATEA M 50-54 01:54:28 33.0201:27:27
169 155876 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Lars Astad ATEA M 30-34 01:54:28 33.0201:27:27
169 61859 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Aleksander Jønvåg ATEA M 40-44 01:54:28 33.0201:27:27
169 70765 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Einar Vaage ATEA M 50-54 01:54:28 33.0201:27:27
173 130708 Pulje 14.00 Turpulje 1 Sigrid Flo Eriksen Team ÅF K 35-39 01:54:40 32.9601:26:26
173 149820 Pulje 14.00 Turpulje 1 Arild Aardalsbakke ÅF BIL M 40-44 01:54:40 32.9601:26:26
175 145108 Pulje 14.05 Turpulje 2 Thor Falleth Team Caruso M 55-59 01:54:56 32.8801:27:26
175 145051 Pulje 14.05 Turpulje 2 Wiggo Krogstad Cykle Klubben Øst / Family Sports Center Fredrikstad M 50-54 01:54:56 32.8801:27:26
175 149847 Pulje 14.05 Turpulje 2 Johannes T. Midtgård Famlily Sports Club Fredrikstad M 40-44 01:54:56 32.8801:27:26
175 23388 Pulje 14.05 Turpulje 2 Henning Solberg Family SportsClub Fredrikstad M 45-49 01:54:56 32.8801:27:26
179 32248 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Tom Svendsen ATEA M 35-39 01:54:58 32.8701:27:27
180 155877 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Max Bowitz Haldsrud Frogner IL - Sykkel M 14 01:55:15 32.7901:28:35
181 67499 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Kjell Arild Bakken Family Sports Club M 55-59 01:55:19 32.7701:26:14
182 155878 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Michael Jacobs ATEA M 45-49 01:55:24 32.7501:27:27
183 155879 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Henrik Torvø Holthe Team Coop M 30-34 01:55:27 32.7401:26:14
184 155880 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Gro Anita Tømte Frogner IL - Sykkel K 40-44 01:55:37 32.6901:28:34
185 138657 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bjørn Erik Næss DNB M 60-64 01:55:53 32.6101:26:02
186 111170 Pulje 14.10 Turpulje 3 John-Erik Vatle-Todd Todd Consult AS M 30-34 01:55:59 32.5901:25:25
187 138250 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tina Hellerød Oslo K 35-39 01:56:18 32.5001:26:53
188 151081 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Magnus Sandnes ATEA M 30-34 01:56:21 32.4801:27:27
189 155881 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Petter Aadland Team Shell 7-Eleven Hakadal M 15 01:56:40 32.401:29:18
190 110099 Pulje 14.10 Turpulje 3 Ingunn Dahl-Engh CGI K 40-44 01:56:43 32.3801:25:46
191 155882 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jan Petter Andersen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 01:56:47 32.3601:27:26
191 155883 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Andrew Harvey Oslo M 35-39 01:56:47 32.3601:30:34
191 155884 Pulje 14.05 Turpulje 2 Bjørn Gunnar Kristiansen Cykle Klubben Øst M 60-64 01:56:47 32.3601:27:26
194 65975 Pulje 14.05 Turpulje 2 Arne Kristiansen Cykle Klubben Øst M 50-54 01:57:06 32.2801:27:08
195 155885 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Jørn Nygaard ATEA M 50-54 01:57:13 32.2401:27:27
196 70972 Pulje 14.10 Turpulje 3 Rakel Fougner SK Rye sykkel K 40-44 01:57:22 32.2001:28:54
197 144929 Pulje 14.10 Turpulje 3 Trude Paulsen Sand IL Terreng - Sykkel K 35-39 01:57:28 32.1701:28:39
197 155886 Pulje 14.10 Turpulje 3 Marte Sæther Skedsmokorset K 30-34 01:57:28 32.1701:28:39
199 145137 Pulje 14.10 Turpulje 3 Odd Inge Sandholt Eidsvoll SK M 45-49 01:57:30 32.1701:26:39
200 155887 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ragnar Oslo M 60-64 01:57:45 32.1001:27:27
200 145067 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Jan Ove Dahl RTV BIL M 50-54 01:57:45 32.1001:29:18
202 155888 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Tim Nicholas Sollien Eidsvoll SK M 16 01:58:05 32.0101:26:59
202 67955 Pulje 14.10 Turpulje 3 Cornelis Van Der Lijcke Eidsvoll SK M 70-74 01:58:05 32.0101:26:59
204 155889 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Lars Erik Dahl Kollentråkk M 30-34 01:58:11 31.9801:28:28
205 155890 Pulje 14.00 Turpulje 1 Stephanie Kirkerud Smaalenene SK K 30-34 01:58:18 31.9501:30:15
205 149888 Pulje 14.00 Turpulje 1 Christin Løken Smaalenene SK / Family sportsklubb Askim K 50-54 01:58:18 31.9501:30:15
205 130728 Pulje 14.00 Turpulje 1 Marianne Martinsen Rælingen K 30-34 01:58:18 31.9501:30:15
208 130862 Pulje 14.00 Turpulje 1 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob 01:58:38 31.8601:30:20
208 130863 Pulje 14.00 Turpulje 1 Svein Roar Olsen Team Jakob M 50-54 01:58:38 31.8601:30:20
210 155891 Pulje 14.00 Turpulje 1 Natawut Sriphaiboon Thai Airway M 35-39 01:58:43 31.8401:27:29
211 64353 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy Sykkel K 50-54 01:58:52 31.8001:28:32
212 155892 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Espen André Nilsen ATEA M 30-34 01:59:02 31.7501:27:27
213 109715 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Tom Theodorsen ATEA M 45-49 01:59:08 31.7201:28:44
214 82414 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Knut Egil Hansen Ytre Enebakk M 60-64 01:59:28 31.6401:29:18
215 156142 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Magne Johnsen Team Coop M 55-59 01:59:37 31.6001:28:39
216 149913 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Paal Stähli Siggerud Idrettslag M 40-44 01:59:52 31.5301:31:01
217 70261 Pulje 14.00 Turpulje 1 Bjarne Nordengen Hunndalen M 75-79 01:59:58 31.5001:30:15
217 138689 Pulje 14.00 Turpulje 1 Thomas Sagen Oslo M 50-54 01:59:58 31.5001:30:15
219 155893 Pulje 14.15 Turpulje 4 Christine Havreberg Fayen Diplom-Is K 30-34 02:00:08 31.4601:29:05
219 155894 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Morten Gjestad Nets Active M 40-44 02:00:08 31.4601:27:01
219 111064 Pulje 14.15 Turpulje 4 Lena Lindviksmoen Hansen Diplom-Is K 45-49 02:00:08 31.4601:29:05
222 155895 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Robert Heger Team Coop M 60-64 02:00:28 31.3701:30:20
223 33146 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Petter Alfsen ATEA M 55-59 02:00:35 31.3401:30:00
224 155896 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Lars-Gunnar Grønnhella Team Coop M 45-49 02:00:38 31.3301:31:10
225 149885 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Sondre Næss Moe ATEA M 20-24 02:00:39 31.3301:30:00
226 138101 Pulje 14.10 Turpulje 3 Per Ivar Lismoen Family Sports Club Rommen M 50-54 02:00:46 31.3001:31:02
227 127642 Pulje 14.05 Turpulje 2 Christian Bode Basefarm AS B.I.L. M 50-54 02:01:18 31.1601:29:03
228 155897 Pulje 14.05 Turpulje 2 Espen Fjerdingen Basefarm AS B.I.L. M 40-44 02:01:53 31.0101:29:03
229 144581 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Øivind Alvær ATEA M 60-64 02:01:58 30.9901:30:52
229 145300 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Peter Bjerkeseth ATEA M 40-44 02:01:58 30.9901:32:02
229 150668 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Belinda Solheim ATEA K 35-39 02:01:58 30.9901:32:02
232 155898 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Odd Fronth-Andersen Oslo M 45-49 02:02:02 30.9701:32:27
232 145046 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Lars Ola Skarnes HALF SOKO M 30-34 02:02:02 30.9701:32:27
234 111063 Pulje 14.15 Turpulje 4 Tom Willy Ihler Diplom-Is M 40-44 02:02:21 30.8901:33:27
234 111095 Pulje 14.15 Turpulje 4 Kim Solbakken Diplom-Is M 35-39 02:02:21 30.8901:28:40
234 156143 Pulje 14.15 Turpulje 4 Torbjørn Aamodt Diplom-Is M 35-39 02:02:21 30.8901:33:19
237 155899 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jon-Arne Hovda Asbjørnsen Furnes Jernstøperi AS M 35-39 02:02:36 30.8301:28:16
238 149878 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ole Jørgen Winther Fredrikstad M 40-44 02:02:44 30.7901:27:26
239 36150 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Svein Erik Bärnholdt Ullensaker CK M 40-44 02:02:46 30.7901:33:08
240 155900 Pulje 14.00 Turpulje 1 Ketil Jensen Jotun BIL M 35-39 02:02:49 30.7701:31:41
241 111484 Pulje 14.15 Turpulje 4 Anne Trehjørningen Diplom-Is M 35-39 02:02:59 30.7301:28:49
242 82379 Pulje 14.00 Turpulje 1 Per Anders Sigtun Team Sigrip M 45-49 02:03:04 30.7101:31:41
243 49021 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Jon-Erik Hammer Kløfta IL Sykkel M 40-44 02:03:14 30.6701:33:30
243 155901 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Christoffer Hammer Kløfta IL Sykkel M 14 02:03:14 30.6701:33:30
245 155902 Pulje 14.10 Turpulje 3 Mads Folke Nordmark Folke & Co M 30-34 02:03:31 30.6001:33:40
246 138715 Pulje 14.50 Trim Eivind Sandnes Oslo M 35-39 02:03:36 30.5801:32:33
247 44854 Pulje 14.10 Turpulje 3 Jon Pelle Mekjan Bærum OCK M 75-79 02:03:39 30.5701:32:06
248 156144 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Geir Jørgensen ATEA M 45-49 02:03:42 30.5501:32:02
249 82244 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Inge Hasselberg Avancia M 75-79 02:03:57 30.4901:33:43
250 40672 Pulje 14.55 Trim Terje Gomo IF Frøy Sykkel / Christiania Brannteknikk M 45-49 02:03:58 30.4901:38:50
250 155904 Pulje 14.55 Trim Tom Ottesen Høland IL - Sykkel / Firesafe M 40-44 02:03:58 30.4901:38:50
252 104529 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Bjarte Andreassen Team Coop M 35-39 02:04:09 30.4401:33:05
253 138652 Pulje 14.10 Turpulje 3 Eirik Julian Johansen Caldwell High School Cougars M 17-19 02:04:19 30.4001:32:27
253 138654 Pulje 14.10 Turpulje 3 Torgeir Johansen Jevnaker M 25-29 02:04:19 30.4001:32:27
255 149996 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Stian Skyttermoen Kløfta M 35-39 02:04:27 30.3701:33:05
256 145378 Pulje 14.15 Turpulje 4 Trond Ørbek DNB M 50-54 02:04:28 30.3601:34:18
257 155905 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tim Gabrielsen Skedsmokorset M 50-54 02:04:32 30.3501:32:28
258 138653 Pulje 14.10 Turpulje 3 Svend Yngve Johansen Skatteetaten M 50-54 02:04:41 30.3101:32:33
258 155906 Pulje 14.10 Turpulje 3 Ole Lukas Krogh CGI Norge AS M 16 02:04:41 30.3101:34:06
258 82354 Pulje 14.10 Turpulje 3 Karl Gustav Solberg CGI Norge AS M 55-59 02:04:41 30.3101:34:06
261 149987 Pulje 14.10 Turpulje 3 Kay Børresen Sagstua M 40-44 02:05:08 30.2001:32:53
262 149901 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Torfinn Bjarkø Team Coop M 45-49 02:05:10 30.1901:34:48
262 155907 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Mariusz Jucha Team Coop M 35-39 02:05:10 30.1901:32:59
264 155908 Pulje 14.05 Turpulje 2 Tor Ove Røe Televita BIL M 65-69 02:05:24 30.1401:33:15
265 155910 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Jan Magne Brenden Ottestad IL - Sykkel M 45-49 02:05:30 30.1101:33:40
265 155909 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Isak Brenden Ottestad IL - Sykkel M 12 02:05:30 30.1101:33:36
267 155911 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Trine Lode Svendsen Oslo K 35-39 02:05:40 30.0701:33:30
268 155912 Pulje 14.10 Turpulje 3 Therese Istad Oslofjord triatlon - Sykkel K 40-44 02:05:53 30.0201:34:06
269 155913 Pulje 14.05 Turpulje 2 Sten Moberget Furnes Jernstøperi AS M 45-49 02:05:54 30.0201:34:20
269 40183 Pulje 14.05 Turpulje 2 Kenneth Pettersen Furnes Jernstøperi AS M 30-34 02:05:54 30.0201:34:20
269 145117 Pulje 14.05 Turpulje 2 Merethe Teksum BDO Romerike BIL K 40-44 02:05:54 30.0201:35:45
272 144589 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Elin Fosheim Team Coop K 35-39 02:06:07 29.9701:34:48
272 106289 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Beate Pedersen Team Coop K 45-49 02:06:07 29.9701:34:53
274 149883 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Tor Austenå ATEA M 50-54 02:06:08 29.9601:30:56
275 139014 Pulje 14.00 Turpulje 1 Hans Michal Doseth Lesja og Dovre SK M 16 02:06:13 29.9401:33:11
276 112445 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Harald Lillevik Team ÅF M 55-59 02:06:20 29.9201:33:51
277 141744 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Geir Elgsæter ATEA M 30-34 02:06:28 29.8801:34:30
277 156145 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Christian Stangeland ATEA M 45-49 02:06:28 29.8801:35:20
277 149924 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Fredrik Upsaker ATEA M 30-34 02:06:28 29.8801:35:20
280 155914 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Silje Benoninsen Team Jobzone K 35-39 02:06:59 29.7601:37:02
280 156146 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Torbjørn Larsen Team Jobzone M 50-54 02:06:59 29.7601:37:02
280 155915 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Eirik Michaelsen Team Jobzone M 60-64 02:06:59 29.7601:37:02
280 155916 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Tina Rønning Team Jobzone K 25-29 02:06:59 29.7601:37:02
284 150349 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Terje Børstad ATEA M 45-49 02:07:04 29.7401:36:51
284 150445 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ken Roger Kullerød ATEA M 45-49 02:07:04 29.7401:36:51
284 135250 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Håkon Sæther ATEA M 55-59 02:07:04 29.7401:36:51
284 150353 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Hermann Trolsrud ATEA M 55-59 02:07:04 29.7401:36:47
288 82194 Pulje 14.00 Turpulje 1 Morten Eldevik OLTD AS M 65-69 02:07:23 29.6701:36:01
289 155917 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Jan Henry Grindheim ATEA M 55-59 02:07:29 29.6501:35:26
289 138943 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Håkon Kristoffer Lefébure ATEA M 40-44 02:07:29 29.6501:35:20
291 149977 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Joakim Martin ATEA M 35-39 02:07:33 29.6301:36:51
292 82357 Pulje 14.05 Turpulje 2 Erlend Kristoffersen Basefarm AS B.I.L. M 55-59 02:07:43 29.5901:34:24
293 155918 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Rune Haraldsen ATEA M 40-44 02:07:49 29.5701:36:51
294 155919 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Harald Gjengstø NOKAS AS M 50-54 02:08:17 29.4601:37:50
294 138636 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Jørn Tage Tyskerud SK Rye sykkel M 50-54 02:08:17 29.4601:37:02
294 145134 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Ask Land Tyskerud SK Rye sykkel M 16 02:08:17 29.4601:37:02
294 155920 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Tord Land Tyskerud SK Rye sykkel M 12 02:08:17 29.4601:37:02
294 109879 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Jenny Karin Østreng NOKAS AS K 55-59 02:08:17 29.4601:38:17
299 155921 Pulje 14.10 Turpulje 3 Maren Andersen Røstadstuen Eina SpKl Sykkel K 16 02:08:21 29.4501:39:18
299 155922 Pulje 14.10 Turpulje 3 Trond Røtadstuen Eina SpKl Sykkel M 40-44 02:08:21 29.4501:39:18
301 155923 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Lene Halbjørhus NOKAS AS K 40-44 02:08:36 29.3901:38:17
302 155924 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Odd Ivar Hjellbakk Team Jobzone M 50-54 02:08:43 29.3601:37:02
303 155925 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Marianne Enger NOKAS AS K 40-44 02:08:46 29.3501:37:59
304 156348 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Petter Fossum ATEA M 50-54 02:08:57 29.3101:35:30
305 82178 Pulje 14.00 Turpulje 1 Dag Sverre Johnsen Ingenia M 55-59 02:09:04 29.2801:35:11
306 156147 Pulje 14.15 Turpulje 4 Anders Foss Diplom-Is M 40-44 02:09:08 29.2701:35:45
307 155926 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Kjell Erik Eriksen Minnesund M 50-54 02:09:15 29.2401:39:31
307 155928 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tord Røland Minnesund M 20-24 02:09:15 29.2401:39:31
307 155927 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Jørgen Røland Oslo M 25-29 02:09:15 29.2401:39:31
310 155929 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Beria Andersson NOKAS AS K 30-34 02:09:22 29.2101:38:17
310 138798 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Marius Nilsen Knedal Hagan M 30-34 02:09:22 29.2101:34:31
310 82200 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Line Norum Family Sports Club K 35-39 02:09:22 29.2101:38:12
313 111295 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kent Daniel Danielsen Ullensaker CK M 25-29 02:09:27 29.2001:34:20
314 109691 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Trond Hagen Andersen IF Frøy Sykkel M 35-39 02:09:33 29.1701:38:05
314 155930 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Trine Østgård Oslo K 35-39 02:09:33 29.1701:38:05
316 145116 Pulje 14.05 Turpulje 2 Robin Ingebrigtsen BDO Romerike BIL M 25-29 02:09:37 29.1601:35:45
317 149947 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Morten Ohlsson Oslo M 55-59 02:09:48 29.1201:38:32
318 36106 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Jon Tore Halseth Kløfta IL Sykkel M 55-59 02:09:57 29.0801:38:40
318 152950 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Petter Hindal ATEA M 25-29 02:09:57 29.0801:36:11
318 155931 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Rannveig Ingstadbjørg Kløfta IL Sykkel K 35-39 02:09:57 29.0801:38:40
318 155932 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Elin Haug Reinertsen Kløfta IL Sykkel K 30-34 02:09:57 29.0801:38:40
322 111468 Pulje 14.05 Turpulje 2 Thore Dypedahl Dell M 35-39 02:10:08 29.0401:36:14
323 149894 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Marlen Nilsen Ullensaker CK K 40-44 02:10:16 29.0101:38:42
323 155933 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Henriette Nilsen Ullensaker CK K 14 02:10:16 29.0101:38:42
325 130683 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Roy Klausen Råholt CK / Team Coop M 40-44 02:10:33 28.9501:36:21
325 130756 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Christian Aasan Team Coop M 35-39 02:10:33 28.9501:38:47
327 82215 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kjærsti Floden Royal Sport K 65-69 02:10:38 28.9301:36:26
328 138823 Pulje 14.50 Trim Hilde Øyan Oslo K 45-49 02:10:46 28.9001:38:32
329 111312 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kristin Nystuen Bråten Ingenia K 40-44 02:10:56 28.8601:39:22
329 82300 Pulje 14.00 Turpulje 1 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK M 50-54 02:10:56 28.8601:37:29
331 82234 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene Sykkel / Team Foss Sr K 70-74 02:11:05 28.8301:39:41
331 69063 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Gunnar Solberg Team Foss Sr M 70-74 02:11:05 28.8301:39:41
333 155935 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Celine Madeleine Braaten SK Rye sykkel K 12 02:11:10 28.8101:39:31
333 155934 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Kine Marie Braaten Team BBFO K 35-39 02:11:10 28.8101:39:31
333 145133 Pulje 14.50 Trim Erik Høglien SK Rye sykkel M 50-54 02:11:10 28.8101:39:31
336 111062 Pulje 14.15 Turpulje 4 Terje Magnussen Diplom-Is M 45-49 02:11:24 28.7601:36:11
337 154685 Pulje 14.10 Turpulje 3 Tine Oppedal Oslofjord triatlon - Sykkel / TeamMeridaTri / Team Susie K 30-34 02:11:30 28.7401:39:04
338 155936 Pulje 14.05 Turpulje 2 Sarah Hansine Johansen Oslo K 35-39 02:11:32 28.7301:40:01
339 141280 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Jarle Åsen ATEA M 30-34 02:11:54 28.6501:38:06
340 111094 Pulje 14.15 Turpulje 4 Metush Bajrami Diplom-Is M 40-44 02:11:59 28.6301:36:41
341 145227 Pulje 14.10 Turpulje 3 Cathrine Kastet Folke & Co K 30-34 02:12:01 28.6301:38:28
341 145248 Pulje 14.05 Turpulje 2 Knut Erik Westad Oslo M 60-64 02:12:01 28.6301:45:07
343 141281 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Hans Erling Bjelland ATEA M 35-39 02:12:02 28.6201:38:06
344 144624 Pulje 14.50 Trim Alf Einar Nøst Fjerdingby M 45-49 02:12:22 28.5501:38:30
344 155937 Pulje 14.50 Trim Christoffer Nordal Nøst Fjerdingby M 15 02:12:22 28.5501:38:30
346 155938 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Gunnar Westby Strid Team Superselma M 45-49 02:12:23 28.5501:39:51
347 82755 Pulje 14.00 Turpulje 1 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis K 45-49 02:12:28 28.5301:39:33
348 120072 Pulje 14.10 Turpulje 3 Bård Haugen Smaalenene SK M 50-54 02:12:41 28.4801:39:18
349 149909 Pulje 14.05 Turpulje 2 Eivind Jarle Jacob Bakke Oslo M 35-39 02:12:45 28.4701:36:17
349 138864 Pulje 14.00 Turpulje 1 Trude Bjerke Team Chablis K 55-59 02:12:45 28.4701:39:33
351 155939 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Petter Aulie Team ÅF M 35-39 02:13:58 28.2101:43:00
352 155940 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Bård Erik Lund ATEA M 45-49 02:14:22 28.1301:31:42
353 155941 Pulje 14.05 Turpulje 2 Geirr Setekleiv Oslo M 60-64 02:14:25 28.1201:40:53
354 149994 Pulje 14.50 Trim William Kamsvåg SK Rye sykkel / Bækkelagets sportsklubb M 11 02:14:29 28.1001:42:49
354 63181 Pulje 14.50 Trim Cecilie Kamsvåg SK Rye sykkel / Bækkelagets sportsklubb K 40-44 02:14:29 28.1001:42:49
356 145299 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Hans Petter Brenna Skarnes M 70-74 02:14:58 28.0001:41:11
356 155942 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Goran Stepanoski Sykle til Jobben / Styrkeprøven AS M 30-34 02:14:58 28.0001:45:03
356 155943 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Einar Alf Støversen Team Jobzone M 45-49 02:14:58 28.0001:39:03
356 82585 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Mette Thorslund Team Jobzone K 45-49 02:14:58 28.0001:39:03
360 149904 Pulje 14.05 Turpulje 2 Eivind Bentsen Oslo M 35-39 02:14:59 28.0001:36:21
361 130717 Pulje 14.15 Turpulje 4 Vidar Hjelm DNB Eidsvoll M 35-39 02:15:24 27.9101:41:31
362 82652 Pulje 14.10 Turpulje 3 Åge Mandfloen Skedsmokorset M 50-54 02:15:35 27.8701:45:07
363 145397 Pulje 14.15 Turpulje 4 Morten Hamran DNB M 40-44 02:15:39 27.8601:40:22
364 46272 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bjørn Petter Herdal Diplom-Is M 40-44 02:16:28 27.6901:42:02
365 155944 Pulje 14.00 Turpulje 1 Sidsel Agnete Haug Oslo K 50-54 02:16:56 27.6001:41:23
366 145149 Pulje 14.15 Turpulje 4 Sebastian Helgerud Diplom-Is M 25-29 02:17:03 27.5801:38:51
367 155945 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Solveig Aaris Vedal Oslo K 50-54 02:17:10 27.5501:42:16
368 155947 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Peder Bryggen Skjeberg CK M 12 02:17:15 27.5401:46:22
368 155946 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Guro Bryggen Skjeberg CK K 40-44 02:17:15 27.5401:46:22
370 142820 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Rune Strengelsrud Oslo M 30-34 02:17:32 27.4801:43:49
371 111441 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kaja Annette Matheson Havneraas Friskis&Svettis Asker&Bærum K 40-44 02:17:57 27.4001:42:56
372 31008 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Stig Bakke ATEA M 40-44 02:18:03 27.3801:45:19
373 155948 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Aras Salimi Sykle til Jobben / Styrkeprøven AS M 30-34 02:18:18 27.3301:47:02
374 155949 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Annicken Gleditsch Abrahamsen ATEA K 35-39 02:18:29 27.2901:46:14
374 149945 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Alisan Senel ATEA M 30-34 02:18:29 27.2901:46:14
376 155950 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Zoran Stepanoski Sykle til Jobben / Styrkeprøven AS M 55-59 02:19:11 27.1501:47:02
377 156148 Pulje 14.05 Turpulje 2 Frode Pedersen Family Sportsclub Fredrikstad M 45-49 02:19:26 27.1001:43:13
378 155951 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Malin Øverjordet Sør-Fron IL K 14 02:20:13 26.9501:44:58
378 117062 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Åge Øverjordet Sør-Fron M 35-39 02:20:13 26.9501:45:01
380 145249 Pulje 14.05 Turpulje 2 Anne Westad KLP Bil K 60-64 02:20:14 26.9501:45:07
381 111292 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Svein Egil Næss Moe ATEA M 50-54 02:20:15 26.9501:46:14
382 138743 Pulje 14.05 Turpulje 2 Terje Eiterjord Family Sport Club Fredrikstad M 50-54 02:20:20 26.9301:43:49
383 155952 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Caesar Olsen Glomsaas Charlottenberg M 14 02:20:23 26.9201:50:39
383 155953 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Syver Udnæseth Holsve Lørenskog CK M 11 02:20:23 26.9201:50:39
383 155954 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Matheus Klæbo Karlsen Lørenskog CK M 11 02:20:23 26.9200:00:00
386 155955 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ann Katrin Jamt Pettersen Oslo K 30-34 02:20:46 26.8501:44:19
386 82524 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ivar Slettmo Kløfta M 65-69 02:20:46 26.8501:44:19
388 138925 Pulje 14.50 Trim Eirik Tveter Oslo M 17-19 02:20:50 26.8401:50:07
388 138926 Pulje 14.50 Trim Karl Otto Tveter Oslo M 50-54 02:20:50 26.8401:50:07
390 111151 Pulje 14.10 Turpulje 3 Sven Larsen Oslo M 55-59 02:20:54 26.8201:43:08
391 69375 Pulje 14.50 Trim Kristian Schramm Kalvåg Onroad M 25-29 02:21:08 26.7801:49:44
392 155956 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Anders Bonesmo Eiksmarka M 40-44 02:21:20 26.7401:47:32
392 130779 Pulje 14.05 Turpulje 2 Siv-Elin Thorsteinsen Family sports Club Fredrikstad K 50-54 02:21:20 26.7401:47:28
394 82597 Pulje 14.05 Turpulje 2 Kjetil Klemetrud BDO Romerike BIL M 45-49 02:21:24 26.7301:44:04
395 76119 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Børge Thomassen Team Coop M 45-49 02:21:32 26.7001:41:37
396 150381 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Erik Åsly Tønsberg CK / Team ÅF M 30-34 02:21:37 26.6901:47:27
397 145267 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Torunn Korneliussen Bingsfoss SK K 45-49 02:21:42 26.6701:49:01
398 156658 Pulje 14.10 Turpulje 3 Lars Berger Eidsvoll SK M 45-49 02:21:44 26.6601:43:59
399 65243 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Arne Körner Haugen Eidsvoll SK M 70-74 02:21:46 26.6601:51:14
399 155957 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Ruben Aleksander Haugen Minnesund M 15 02:21:46 26.6601:51:14
399 155958 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Erik Løvmo Team ÅF M 40-44 02:21:46 26.6601:47:27
402 155959 Pulje 14.10 Turpulje 3 Egil Halfdansen Kløfta M 50-54 02:21:53 26.6401:45:22
403 150031 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Tina Axelsson Sykehuspartner K 25-29 02:22:25 26.5401:46:28
403 155960 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Victor Wadsten Oslo M 30-34 02:22:25 26.5401:46:28
405 109812 Pulje 14.00 Turpulje 1 Roar Myrvold Sykkelgutta M 60-64 02:22:38 26.5001:46:12
405 150111 Pulje 14.00 Turpulje 1 Joachim Stener Myrvold Sykkelgutta M 13 02:22:38 26.5001:46:12
407 155961 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Christian Aure Team Foss Jr M 12 02:22:44 26.4801:50:16
407 155962 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Jan Martin Bergheim Team Foss Jr M 12 02:22:44 26.4801:50:16
407 155963 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Sindre Bojesen Team Foss Jr M 12 02:22:44 26.4801:50:16
407 155964 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Simen Jørgensen Team Foss M 12 02:22:44 26.4801:50:16
407 155965 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Casper Myklebust Team Foss Jr M 12 02:22:44 26.4801:50:16
412 146850 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Øyvind Lunde ATEA M 40-44 02:22:57 26.4401:47:35
413 82551 Pulje 14.50 Trim Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 55-59 02:23:00 26.4301:50:03
414 156149 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Henning Andersen ATEA M 55-59 02:23:10 26.4001:48:50
415 155966 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Renate Arntsen Team Coop K 35-39 02:23:25 26.3501:50:16
415 108145 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Oddvin Eriksen Skedsmo M 40-44 02:23:25 26.3501:49:57
415 155967 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Jennie Johansen Team Coop K 30-34 02:23:25 26.3501:49:57
418 131000 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Kjell Mathiesen Njård M 70-74 02:23:36 26.3201:47:36
419 155968 Pulje 14.00 Turpulje 1 Karnvilai Wijai Thai Airways M 50-54 02:23:38 26.3101:47:25
420 138732 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Gisle Hagen ATEA M 25-29 02:23:53 26.2701:50:40
421 150116 Pulje 14.15 Turpulje 4 Zanita Da Silva Diplom-Is K 40-44 02:23:54 26.2601:45:30
422 150066 Pulje 14.00 Turpulje 1 Arne Henning Brendlien Seniortrimmen Nedre Romerike M 65-69 02:24:00 26.2501:46:12
423 155969 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Elisabeth Hrubos-Strøm ATEA K 40-44 02:24:17 26.1901:50:40
424 155970 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ruth Kenneh ATEA K 25-29 02:24:23 26.1801:48:25
424 138753 Pulje 14.05 Turpulje 2 Marianne Skovli Oslo K 20-24 02:24:23 26.1801:47:51
424 82322 Pulje 14.05 Turpulje 2 Tom Skovli Ryee M 55-59 02:24:23 26.1801:47:45
427 155971 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Emma Sofie Augustsson SK Rye sykkel / Team Susie K 17-19 02:24:49 26.1001:46:16
428 155972 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Henning Røberg-Larsen ATEA M 35-39 02:24:50 26.0901:50:48
429 155973 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Shilan Osman Sykle til Jobben / Styrkeprøven AS K 30-34 02:24:53 26.0801:47:08
430 111423 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Mona M. Kristiansen ATEA K 40-44 02:24:54 26.0801:50:48
431 130640 Pulje 14.15 Turpulje 4 Marius Bøhn www.leiedj.no M 40-44 02:25:01 26.0601:48:54
431 82616 Pulje 14.15 Turpulje 4 Heidi Davidsen www.leiedj.no K 45-49 02:25:01 26.0601:48:54
433 145207 Pulje 14.00 Turpulje 1 Lise Fuglevik Kråkerøy K 50-54 02:25:09 26.0401:45:15
434 155974 Pulje 14.05 Turpulje 2 Juhani Nousiainen Oslo M 70-74 02:25:15 26.0201:45:03
435 82592 Pulje 14.10 Turpulje 3 Jon Erik Krogh CGI Norge AS M 55-59 02:25:18 26.0101:47:02
436 155975 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) André Stokke Nokas AS M 35-39 02:25:29 25.9801:46:15
437 82676 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Robert Demény Team Christiania Support M 55-59 02:25:57 25.8901:46:55
438 155976 Pulje 14.10 Turpulje 3 Hans Oskar Møller Lesja og Dovre SK M 12 02:26:08 25.8601:50:05
439 111735 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Elisabeth Østby-Johansen Ullensaker CK K 35-39 02:26:18 25.8301:51:16
440 111550 Pulje 14.05 Turpulje 2 Kåre Davidson Hjelle Family Sports Club M 70-74 02:27:03 25.7001:47:51
441 66172 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ingar Tryti ATEA M 55-59 02:27:23 25.6401:52:09
442 155977 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Ståle Hansteen Hønefoss M 50-54 02:27:27 25.6301:50:34
442 155978 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Linda Stillerud ÅF REINERTSEN K 60-64 02:27:27 25.6301:50:34
444 155980 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Joachim Dahl Wogstad Skjelsbæk Oslofjord triatlon - Sykkel M 35-39 02:27:36 25.6001:53:48
444 155979 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Cornelius Wogstad Skjelsbæk Oslofjord triatlon - Sykkel M 12 02:27:36 25.6001:53:48
446 155981 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Verner Hølleland ATEA M 45-49 02:27:38 25.6001:46:49
447 145305 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Eirik Øye Heintz Oslo M 25-29 02:27:44 25.5801:51:14
448 155982 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) John-Arild Martinsen Castberg Kløfta IL Sykkel M 45-49 02:28:02 25.5301:53:49
448 155983 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Anders Roksvaag Kløfta IL Sykkel M 12 02:28:02 25.5301:53:49
450 138484 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Marie Furulund Oslo K 25-29 02:28:04 25.5201:51:25
451 111402 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Kristin Furulund Oslo K 20-24 02:28:17 25.4901:51:25
452 155984 Pulje 14.00 Turpulje 1 Krongthong Athikom Thai Airways M 50-54 02:28:20 25.4801:49:21
452 96469 Pulje 14.00 Turpulje 1 Magne Jensen Mogreina M 65-69 02:28:20 25.4801:48:51
452 149963 Pulje 14.00 Turpulje 1 Wallop Lawoechai Thai Airways M 55-59 02:28:20 25.4801:49:21
455 130288 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Bente Aasheim Cykleklubben Nittedal K 40-44 02:29:02 25.3601:51:44
456 111369 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ragnar Håvie Oslo M 45-49 02:29:19 25.3101:54:20
457 156150 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Stian Johannessen ATEA M 30-34 02:29:41 25.2501:50:40
458 155985 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Jan-Roar Kristiansen Strømmen M 45-49 02:29:53 25.2101:56:41
458 148312 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Rune Viestad Frogner M 45-49 02:29:53 25.2101:56:41
460 130966 Pulje 14.05 Turpulje 2 Hilde Eriksen Fsc, Fredrikstad K 45-49 02:30:11 25.1601:50:50
460 48209 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jannicke Schanche Hasle-Løren IL Sykkel / Vectura/Arcusgruppen BIL K 75-79 02:30:11 25.1601:52:36
462 155986 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Mari Hope ATEA K 35-39 02:30:24 25.1301:58:05
463 155987 Pulje 14.00 Turpulje 1 Ivar Fløistad Oslo M 75-79 02:30:42 25.0801:52:30
464 155988 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tommy Bækkelund Nystuen Team texas M 20-24 02:31:06 25.0101:49:44
465 155989 Pulje 14.05 Turpulje 2 Kjell Marcus Bøe Actic Romsås M 50-54 02:31:09 25.0001:57:46
466 155990 Pulje 14.00 Turpulje 1 Ukose Amornsin Thai Airways M 65-69 02:31:18 24.9801:52:30
467 155991 Pulje 14.10 Turpulje 3 Marianne Moe-Larsen Nordea K 30-34 02:31:25 24.9601:51:48
468 82518 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Klaus Berge ATEA M 40-44 02:31:41 24.9201:58:11
468 138836 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Geir Frydendahl ATEA M 55-59 02:31:41 24.9201:57:58
468 20967 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Åge Johnsen ATEA M 60-64 02:31:41 24.9201:58:05
468 64948 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ole Nielsen ATEA M 55-59 02:31:41 24.9201:58:05
468 155992 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Almira Osmanovic ATEA M 02:31:41 24.9201:58:11
468 71124 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Rune Schau ATEA M 60-64 02:31:41 24.9201:57:58
468 145154 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Hans-Ingar Sætra ATEA M 55-59 02:31:41 24.9201:57:58
475 110345 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Thomas Frydendahl ATEA M 25-29 02:32:15 24.8201:58:05
476 71113 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Svein-Harald Afdal ATEA M 40-44 02:32:24 24.8001:58:11
476 111535 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Stian André Fiskebeck ATEA M 40-44 02:32:24 24.8001:58:11
476 69342 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ole Skaret ATEA M 45-49 02:32:24 24.8001:58:11
479 155993 Pulje 14.05 Turpulje 2 Ingrid Andrea Galåsen Oslo K 40-44/Tandem 02:32:35 24.7701:58:07
479 156151 Pulje 14.05 Turpulje 2 Espen Johansen Oslo M Tandem 02:32:35 24.7701:58:07
481 155994 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Adriana Martinez Oslo K 35-39 02:32:47 24.7401:57:49
482 145266 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Marjus Sirvinsks ATEA M 35-39 02:32:50 24.7301:56:37
483 155995 Pulje 14.15 Turpulje 4 Kari Bolkan Øverland DNB K 50-54 02:33:54 24.5601:54:39
484 82705 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Therese Kaarfald Oslo K 35-39 02:34:04 24.5301:56:01
485 156152 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Harald Riise Høvik M 30-34/Tandem 02:34:19 24.4901:55:47
485 155549 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Marius Bache Wold Høvik M Tandem 02:34:19 24.4901:55:47
487 150062 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) André Lund-Kongsrud Team Coop M 50-54 02:34:31 24.4601:59:44
487 149974 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Arnfinn Wiklund Team Coop M 45-49 02:34:31 24.4601:59:44
489 142877 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Erik Strengelsrud Oslo M 55-59 02:34:39 24.4401:54:23
490 155997 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Emil André Slydahl Skjeberg CK M 12 02:34:42 24.4301:57:25
490 155996 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Christin Slydahl Skjeberg CK K 35-39 02:34:42 24.4301:57:25
492 155998 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Elisabeth Jørgensen Hakadal K 35-39 02:35:25 24.3201:51:16
493 138805 Pulje 14.10 Turpulje 3 Aage Olav Utti Fjerdingby M 65-69 02:35:49 24.2501:56:22
494 155999 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Liv Andreassen Spenst Fetsund K 45-49 02:36:20 24.1700:00:00
495 156000 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ida Furnes Breivik ATEA K 25-29 02:36:30 24.1501:55:17
496 149989 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Freddy Ulvseth ATEA M 40-44 02:37:23 24.0101:59:56
497 156001 Pulje 14.10 Turpulje 3 Geir Sjøli Team Falcon crest M 40-44 02:38:04 23.9101:58:04
497 156002 Pulje 14.10 Turpulje 3 Tor-Arne Østerud Team Falcon crest M 40-44 02:38:04 23.9101:58:18
499 156003 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Øyvind Haugan Team slow M 40-44 02:38:29 23.8501:58:39
499 150051 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Karoline Østby Leret Team slow K 35-39 02:38:29 23.8501:58:39
501 138906 Pulje 14.15 Turpulje 4 Elin Holen Nyberg DNB K 50-54 02:38:32 23.8401:55:57
502 156004 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Egil Foss Lervik ATEA M 17-19 02:38:35 23.8302:00:02
503 156005 Pulje 14.30 Tur (2-3 timer) Camilla Toften Team Coop K 25-29 02:39:09 23.7501:58:25
504 156006 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Maya Christensen Nordic Choice Hotels K 45-49 02:39:13 23.7401:53:17
505 156009 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Sandra Myrskog Kronberg Team Shell 7-Eleven Hakadal K 17-19 02:40:23 23.5602:03:53
505 156010 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Tobias Melby Team Shell 7-Eleven Hakadal M 20-24 02:40:23 23.5602:03:53
505 49195 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Claus Nilsen Team Shell 7-Eleven Hakadal M 45-49 02:40:23 23.5602:03:53
505 156153 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Christian Olsen Team Shell 7-Eleven Hakadal M 17-19 02:40:23 23.5602:03:33
505 82778 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Eva Aadland Team Shell 7-Eleven Hakadal K 45-49 02:40:23 23.5602:03:53
505 156007 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Erland Aadland Team Shell 7-Eleven Hakadal M 50-54 02:40:23 23.5602:03:33
505 156008 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Iver Aaseby Team Shell 7-Eleven Hakadal M 20-24 02:40:23 23.5602:03:33
512 156011 Pulje 14.00 Turpulje 1 Svein Åge Nygård Odal Sparebank BIL M 60-64 02:43:06 23.1702:01:51
513 145307 Pulje 14.00 Turpulje 1 Hjørdis Christine Johnsen Team Harestien K 60-64 02:43:22 23.1302:01:02
514 149927 Pulje 14.00 Turpulje 1 Prajak Pongprapas Thai Airways M 50-54 02:43:38 23.1002:02:07
515 145343 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Asgeir Hagstrøm Tappovin M 70-74 02:45:07 22.8902:05:14
515 145341 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Vidar Nyland Tappovin M 65-69 02:45:07 22.8902:05:14
517 150045 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Carina Pettrém ATEA K 35-39 02:45:23 22.8502:08:52
517 156013 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Anett Qvortrup ATEA K 40-44 02:45:23 22.8502:08:52
519 156014 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Maria Miøen ATEA K 25-29 02:45:28 22.8402:08:52
520 156015 Pulje 14.00 Turpulje 1 Romrat Theppabutra THAI AIRWAYS K 30-34 02:45:43 22.8102:02:21
521 138829 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Cecilia Hørup Nilssen ATEA K 40-44 02:46:12 22.7402:08:52
522 156016 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Knut Anders Eie Totens Sparebank BIL M 40-44 02:46:30 22.7002:05:14
523 156017 Pulje 14.00 Turpulje 1 Tridchakorn Vareewong THAI AIRWAYS K 50-54 02:48:00 22.502:02:40
524 145339 Pulje 14.00 Turpulje 1 Mariann Gryttman Team Chablis K 45-49 02:48:20 22.4502:09:01
524 145340 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kaysa Stjernesund Team Chablis K 45-49 02:48:20 22.4502:09:01
526 150573 Pulje 14.05 Turpulje 2 Michael Aberra Ghebrezghi Hagan M 60-64 02:49:11 22.3402:05:41
526 156018 Pulje 14.05 Turpulje 2 Gunnveig Rudiløkken Oslo K 55-59 02:49:11 22.3402:05:58
528 156019 Pulje 14.00 Turpulje 1 Sutthipong Eaimwuith Thai Airways M 45-49 02:49:16 22.3302:02:48
528 156020 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Jon Ivar Moseid Spinnvill M 40-44 02:49:16 22.3302:08:12
528 156154 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Heidi Pedersen SPINNVILL K 40-44 02:49:16 22.3302:08:22
528 156021 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Sverre Pettersen SPINNVILL M 45-49 02:49:16 22.3302:08:22
528 156022 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Maria-Theres Staurvik SPINNVILL K 35-39 02:49:16 22.3302:08:15
528 156023 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Anne Gro Thingstad Spinnvill K 40-44 02:49:16 22.3302:08:22
534 131227 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Anne Iren Sveen Stange K 40-44 02:49:19 22.3202:09:31
534 156155 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Stian Sæther Stange M 13 02:49:19 22.3202:09:31
534 80846 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Øyvind Sæther Stange M 45-49 02:49:19 22.3202:09:31
534 156024 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Håkon Van Der Kiste Ilseng M 15 02:49:19 22.3202:09:31
538 156025 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Viktor Komissar ATEA M 25-29 02:49:31 22.2902:14:19
539 138036 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Terje Andersen Romeriksåsen SK / Team Foss Jr - Ledsager M 55-59 02:50:23 22.1802:09:20
539 156026 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Maria S. Berger Team Foss Jr K 13 02:50:23 22.1802:09:20
539 156027 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Celine Jonassen Team Foss Jr K 13 02:50:23 22.1802:09:20
539 156028 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Caroline Løvaas Team Foss Jr K 12 02:50:23 22.1802:09:20
539 121724 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Freddy Olsen Frogner SK / Team Foss Jr - Ledsager M 45-49 02:50:23 22.1802:09:20
539 156030 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Mia Røsten Team Foss Jr K 14 02:50:23 22.1802:09:20
539 156029 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Ine Røsten Team Foss Jr K 16 02:50:23 22.1802:09:20
539 156031 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Alette H. Øverby Ullensaker CK / Team Foss jr K 13 02:50:23 22.1802:09:20
547 156032 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Lars Trøen ATEA M 40-44 02:51:05 22.0902:08:52
548 145348 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Torill Brochmann ATEA K 40-44 02:51:17 22.0602:13:20
548 150064 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Isabel Vika ATEA K 25-29 02:51:17 22.0602:14:27
550 150080 Pulje 14.50 Trim Maria Kristiansen Kløfta K 35-39 02:51:27 22.0402:11:10
550 150079 Pulje 14.50 Trim Lars Petter Kristiansen Kløfta M 35-39 02:51:27 22.0402:11:10
552 146170 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Thomas Gjertsen ATEA M 25-29 02:52:42 21.8802:04:39
553 156033 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Alexander Eriksen Lind ATEA K 30-34 02:53:08 21.8302:14:24
554 156034 Pulje 14.05 Turpulje 2 Lisbet Gundersen Ytre Enebakk K 70-74 02:53:12 21.8202:13:55
554 129042 Pulje 14.05 Turpulje 2 Einar Gundersen Driv IL Sykkel M 45-49 02:53:12 21.8202:13:55
556 82636 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Steinar Rud Ullensaker CK M 80-84 02:53:47 21.7500:00:00
557 156035 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Evy Ander Jessheim K 60-64 02:54:33 21.6502:11:14
557 150000 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Frode Ander Team Coop M 55-59 02:54:33 21.6502:11:14
559 145302 Pulje 14.00 Turpulje 1 Flemming Pedersen Team Harestien M 65-69 02:55:39 21.5202:13:32
559 145303 Pulje 14.00 Turpulje 1 Bjørg Sæter Team Harestien K 45-49 02:55:39 21.5202:13:32
559 145306 Pulje 14.00 Turpulje 1 Vidar Sæter Team Harestien M 50-54 02:55:39 21.5202:13:32
559 92734 Pulje 14.00 Turpulje 1 Stein Teksum Team Harestien M 60-64 02:55:39 21.5202:13:28
563 131090 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Siv Gundrosen Aalbergsjø Oslo K 30-34 02:55:42 21.5102:14:18
564 156156 Pulje 14.05 Turpulje 2 Morten Bakken Lørenskog Bil & Caravanservice AS M 35-39 02:55:53 21.4902:10:41
565 47876 Pulje 14.05 Turpulje 2 Tor Aage Dæhli Ottestad IL - Sykkel M 55-59 02:55:57 21.4802:14:58
565 156036 Pulje 14.05 Turpulje 2 Berit Storbakken Kurland K 60-64 02:55:57 21.4802:14:58
567 150049 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Silje Tollefsen Team Coop K 35-39 02:56:21 21.4302:17:12
567 150054 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Christine Tovik Team Coop K 25-29 02:56:21 21.4302:17:12
569 41129 Pulje 14.05 Turpulje 2 Harald Vik Achilles Norge M 70-74 02:56:53 21.3702:16:34
570 150076 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Jo Inge Hjellegjerde Aambakk Gjerdrum IL - Sykkel M 45-49 02:59:36 21.0402:17:52
571 156037 Pulje 14.05 Turpulje 2 Frode Sveinung Amundsen Furnes Jernstøperi AS M 50-54 02:59:40 21.0302:13:40
571 156038 Pulje 14.05 Turpulje 2 Elisabeth Maagaard Engene Furnes Jernstøperi AS K 40-44 02:59:40 21.0302:13:40
571 156157 Pulje 14.05 Turpulje 2 John Nygård Furnes Jernstøperi AS M 60-64 02:59:40 21.0302:13:40
571 156039 Pulje 14.05 Turpulje 2 Geir Runar Rusten Furnes Jernstøperi AS M 60-64 02:59:40 21.0302:13:40
571 156040 Pulje 14.05 Turpulje 2 Turid Skjerve Furnes Jernstøperi AS K 50-54 02:59:40 21.0302:13:40
576 81014 Pulje 14.05 Turpulje 2 Trond Kaare Houmb Hagerup Furnes Jernstøperi AS M 60-64 02:59:57 21.0002:13:40
576 156041 Pulje 14.05 Turpulje 2 Kristin Houmb Hagerup Furnes Jernstøperi AS K 55-59 02:59:57 21.0002:13:40
576 156042 Pulje 14.05 Turpulje 2 Tor Midtlund Furnes Jernstøperi AS M 50-54 02:59:57 21.0002:13:40
579 139806 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Lars Erik Halvorsen ATEA M 30-34 03:00:04 20.9902:21:25
580 150069 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Susanne Breum-Lie ATEA K 30-34 03:00:11 20.9702:21:25
581 148795 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Dag Terje Klarp Solvang Teamhøyre M 40-44 03:00:54 20.8902:17:52
582 156158 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Lars Berge Teamhøyre M 40-44 03:00:57 20.8802:17:52
582 150083 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Helge T. Blindheim Teamhøyre M 50-54 03:00:57 20.8802:17:52
582 150086 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Marianne Grimstad Hansen Teamhøyre K 40-44 03:00:57 20.8802:17:52
582 135560 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Bent Høie Teamhøyre M 45-49 03:00:57 20.8802:17:52
582 70987 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Willy Kvilten Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel / Teamhøyre M 50-54 03:00:57 20.8802:17:52
582 71214 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Knut Landa Oslo M 25-29 03:00:57 20.8802:17:52
582 150278 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Roy Merli Frogner IL - Sykkel / Teamhøyre M 35-39 03:00:57 20.8802:17:52
582 150081 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Jane Hjellegjerde Aambakk Teamhøyre K 50-54 03:00:57 20.8802:17:52
590 156044 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Rune Storsveen Team texas M 45-49 03:01:14 20.8502:18:14
590 156043 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Gry M. Storsveen Team texas K 45-49 03:01:14 20.8502:18:39
592 156045 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Friedrich Glaser Tegna M 65-69 03:01:23 20.8302:12:01
593 156046 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Cruz Emilia Andrades Leon ATEA M 20-24 03:02:55 20.6602:17:27
593 145360 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Roger Aas ATEA M 50-54 03:02:55 20.6602:17:27
595 131709 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Steinar Jacobsen ATEA M 50-54 03:03:43 20.5702:22:28
595 156047 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ginnette Sandberg ATEA K 30-34 03:03:43 20.5700:00:00
597 156048 Pulje 14.00 Turpulje 1 Rutchada Aeimudom THAI AIRWAYS K 60-64 03:06:03 20.3102:24:04
597 156049 Pulje 14.00 Turpulje 1 Chatroopracheewin Supan Thai Airways M 40-44 03:06:03 20.3102:24:04
599 145351 Pulje 14.00 Turpulje 1 Jorunn Bjerke Team Chablis K 60-64 03:12:50 19.6002:23:02
600 156050 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Odd Hellum Entra tett på M 50-54 03:13:05 19.5702:04:15
600 156051 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Nicholas Vogt Entra tett på M 40-44 03:13:05 19.5702:04:15
602 156052 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Magnus Breistein ATEA M 30-34 03:14:12 19.4602:32:01
602 156053 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Marko Valsamidis ATEA M 25-29 03:14:12 19.4602:32:01
604 156054 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Gro Ann Grimsmo Askheim Entra tett på K 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 156055 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Scott Babb Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 156056 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Kristian Berentsen Entra tett på M 30-34 03:15:46 19.3002:31:10
604 156057 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Heidi Bjerkmo Entra tett på K 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 156058 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tom Bratlie Entra tett på M 45-49 03:15:46 19.3002:31:10
604 101557 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Kjetil Børufsen Entra tett på M 40-44 03:15:46 19.3002:32:08
604 156059 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Jo-Håvard Frengen Entra tett på M 35-39 03:15:46 19.3002:32:08
604 156060 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Geir Graff-Kallevåg Entra tett på M 35-39 03:15:46 19.3002:31:10
604 156061 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tor-Vidar Gundersen Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 144554 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Stig Morten Hasselvold Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 156063 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Frank R. Helgesen Entra tett på M 35-39 03:15:46 19.3002:32:08
604 156160 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Pål Hermansen Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 156064 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Kristine Hilberg Entra tett på K 40-44 03:15:46 19.3002:31:10
604 156065 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Sonja Horn Entra tett på K 40-44 03:15:46 19.3002:32:08
604 156062 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Svein Haakonsen Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:31:10
604 156066 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Trude Hårseide Entra tett på K 50-54 03:15:46 19.3002:31:10
604 156067 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Torbjørn Isene Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:32:08
604 140912 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tom Vidar Johannesen Entra tett på M 55-59 03:15:46 19.3002:32:08
604 156068 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Pål Gunnar Johansen Entra tett på M 45-49 03:15:46 19.3002:31:10
604 156069 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Svein Erik Kaasa Entra tett på M 60-64 03:15:46 19.3002:32:08
604 156070 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Simen Langsholt Entra tett på M 25-29 03:15:46 19.3002:32:08
604 156071 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Anne Grethe Lotsberg Entra tett på K 45-49 03:15:46 19.3002:32:08
604 156161 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Lars Martinsen Entra tett på M 60-64 03:15:46 19.3002:31:10
604 156072 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Eli Hanto Moen Entra tett på K 40-44 03:15:46 19.3002:32:08
604 156073 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Albregt Moltumyr Entra tett på M 45-49 03:15:46 19.3002:31:10
604 143546 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Even Nilsen Entra tett på M 20-24 03:15:46 19.3002:32:08
604 156074 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Pål Oroszko Entra tett på M 35-39 03:15:46 19.3002:31:10
604 156075 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Ida Kristine Rande Entra tett på K 30-34 03:15:46 19.3002:31:10
604 156076 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Arve Regland Entra tett på M 40-44 03:15:46 19.3002:31:10
604 156077 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tommy Rustad Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:31:10
604 93915 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Hans Petter Skogstad Entra tett på M 50-54 03:15:46 19.3002:31:10
604 156078 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Tine Solstad Entra tett på K 35-39 03:15:46 19.3002:32:08
604 156079 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Siri Steinbakk Entra tett på K 45-49 03:15:46 19.3002:32:08
604 156080 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Henrik Wikstad Sutterud Entra tett på M 25-29 03:15:46 19.3002:31:10
604 156081 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Oddgeir Tryti Entra tett på M 55-59 03:15:46 19.3002:32:08
604 81945 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Marianne Østerud Entra tett på K 50-54 03:15:46 19.3002:31:10
604 156082 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Hallgeir Østrem Entra tett på M 45-49 03:15:46 19.3002:31:10
604 156083 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Frank Erik Ålberg Entra tett på M 45-49 03:15:46 19.3002:32:08
604 156159 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Inger Aas Entra tett på K 45-49 03:15:46 19.3002:31:10
643 156084 Pulje 14.10 Turpulje 3 Alf Arne Myhre Kirkenær M 50-54 03:17:25 19.1402:31:38
644 156085 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Hallgeir Huse Jømna M 55-59 03:18:15 19.0602:19:35
645 150127 Pulje 14.00 Turpulje 1 Kanoksak Upayothin Thai Airways M 50-54 03:19:29 18.9402:26:20
646 156086 Pulje 14.00 Turpulje 1 Anne Marit Aulie Expert B.I.L./Hakadal IL K 40-44 03:19:38 18.9302:35:29
646 90923 Pulje 14.00 Turpulje 1 Lene Thoresen Expert B.I.L. K 40-44 03:19:38 18.9302:35:29
648 150106 Pulje 14.10 Turpulje 3 Lars Martin Møller Lesja og Dovre SK M 10 03:19:41 18.9202:26:34
649 156087 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Ragni Varden ATEA K 40-44 03:20:10 18.8802:31:44
650 156088 Pulje 14.00 Turpulje 1 Petter Røsand Hernæs Expert B.I.L. M 25-29 03:20:24 18.8602:34:57
651 156345 Pulje 14.00 Turpulje 1 Monica Larsen Expert B.I.L. K 45-49 03:23:26 18.5802:34:57
652 156089 Pulje 14.00 Turpulje 1 Marte Christine Barrera Expert B.I.L. K 30-34 03:23:30 18.5702:35:12
652 156090 Pulje 14.00 Turpulje 1 Grethe Solem Expert B.I.L. K 40-44 03:23:30 18.5702:35:29
654 138487 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Tanja Netteland Pedersen Oslo K 30-34 03:25:20 18.4002:38:49
654 97028 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Sverre Henning Pedersen Frogner IL M 55-59 03:25:20 18.4002:38:49
656 156091 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Helene Fodnæss Oslo K 45-49 03:34:19 17.6302:45:26
656 156092 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Maria Del Carmen Romero Trejos Tofte K 40-44 03:34:19 17.6302:45:21
658 82800 Pulje 14.50 Trim Jorunn Schramm Kalvåg Onroad K 55-59 03:37:06 17.4102:38:49
659 71119 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Einar Knutsen ATEA M 55-59 03:38:10 17.3202:52:48
659 150063 Pulje 14.25 Tur (2-3 timer) Jenny Borgedal Moen ATEA K 25-29 03:38:10 17.3202:52:07
661 156093 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Mari Hoel Jømna K 45-49 03:38:29 17.3002:39:31
662 150091 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Maja Carine Furulund Nannestad K 14 03:39:20 17.2302:53:28
663 79695 Pulje 14.55 Trim Lars Tore Furulund Eidsvoll SK M 40-44 03:39:29 17.2202:53:28
663 156094 Pulje 14.55 Trim Theodor Elias Furulund Nannestad M 11 03:39:29 17.2202:53:28
663 156095 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Trym Slembe Oslo M 14 03:39:29 17.2202:53:28
666 150092 Pulje 14.00 Turpulje 1 Silje-Victoria Wollik Jessheim K 20-24 03:39:42 17.2002:53:39
667 156096 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Anna Malinowska Oslo K 30-34 03:47:51 16.5802:54:03
668 145386 Pulje 14.15 Turpulje 4 Jan André Karlsen Jessheim M 40-44 03:50:25 16.4002:48:31
669 138914 Pulje 14.15 Turpulje 4 Bente Anita Hornstuen DNB Eidsvoll K 55-59 03:50:34 16.3902:48:36
669 145385 Pulje 14.15 Turpulje 4 Mailen Jørgensen Jessheim K 35-39 03:50:34 16.3902:48:31
671 111539 Pulje 14.50 Trim Øyvind Schramm Kalvåg Onroad M 20-24 03:52:02 16.2902:55:17
671 156097 Pulje 14.50 Trim Jon Vatlestad Uglum Kalvåg Onroad M 25-29 03:52:02 16.2902:55:17
673 156098 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Inger Johanne Bryn NAV Hedmak BIL K 45-49 04:14:07 14.8703:14:39
673 156099 Pulje 14.35 Tur (kun Kvinner) Synne Børresdatter Engh-Hellesvik Jar K 45-49 04:14:07 14.8703:14:29
675 22775 Pulje 14.00 Turpulje 1 Gro Haga NCC BIL K 50-54 04:18:11 14.6403:22:00
675 156100 Pulje 14.00 Turpulje 1 Inger Husby NCC BIL K 55-59 04:18:11 14.6403:22:00
675 79485 Pulje 14.00 Turpulje 1 Ragna Solberg NCC BIL K 60-64 04:18:11 14.6403:22:22
675 156101 Pulje 14.00 Turpulje 1 Ingrid Stranden NCC BIL K 55-59 04:18:11 14.6403:22:22
679 156103 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Lucas Borgenvik Team Borgenvik M 7 04:41:22 13.4303:35:15
679 156102 Pulje 15.00 Ung i Styrkeprøven (trim) Karin Borgenvik Team Borgenvik K 30-34 04:41:22 13.4303:35:15
681 156104 Pulje 14.50 Trim Øyvind Digranes Team Sande Trafikkskole M 30-34 05:31:01 11.4104:05:52
681 156105 Pulje 14.50 Trim Einar Engstad-Løvøi Team Sande trafikk skole/Tønsberg Triathlon klubb M 35-39 05:31:01 11.4104:05:52
681 43235 Pulje 14.50 Trim Paal Aardal Larsen Team Sande Trafikkskole M 35-39 05:31:01 11.4104:05:42
681 156106 Pulje 14.50 Trim Ida Marie Steinsmo Team Sande Trafikkskole K 30-34 05:31:01 11.4104:05:52
- 156107 Pulje 14.45 Tur (3 timer +) Narsimhan Chakrapani Oslo M 35-39 Brutt -00:00:00
- 156108 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Tor Adelsten Christiansen Family Sports Club Askim, ASKIM M 65-69 Brutt -00:00:00
- 108438 Pulje 14.05 Turpulje 2 Geir Holmsen Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 Brutt -01:26:23
- 156109 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Anette Holtan SPINNVILL K 40-44 Brutt -00:00:00
- 111296 Pulje 14.20 Tur (2-3 timer) Mona Ilseng Oslo K 40-44 Brutt -00:00:00
- 111100 Pulje 14.40 Tur (3 timer +) Gro Anita Klausen Råholt CK K 45-49 Brutt -00:00:00
- 139051 Pulje 14.05 Turpulje 2 Gunnar Knudsen Family Sports Club Fredrikstad M 40-44 Brutt -00:00:00
- 156110 Pulje 14.50 Trim Siv Olaussen Team Sande Trafikkskole K 35-39 Brutt -03:57:35
- 150007 Pulje 14.00 Turpulje 1 Nuttapong Pupoom Thai Airways M 50-54 Brutt -00:00:00
- 156111 Pulje 14.10 Turpulje 3 Morten H. Soma Ullensaker CK M 60-64 Brutt -00:00:00
- 130588 Pulje 14.05 Turpulje 2 Jon Thingvold Basefarm AS B.I.L. M 45-49 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2016
Distanse: 63.00 KM
Snittfart: 26.65 Km/t
Snittid: 2:21:49
Antall deltakere: 695

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud