Tour des Fjords Classic - kort løype - 2016
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t38.5 km
1 139991 Pulje 11 Elliot Kim Jørpeland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Skib Halloy Cykleklubb M 40-44 01:25:54 35.6201:05:20
1 29489 Pulje 11 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:25:54 35.6201:05:20
3 134061 Pulje 11 Bjørn Bergaas Utne Tasta & Omegn Sykkel Klubb / NorSea BIL M 35-39 01:28:09 34.7101:06:02
4 107930 Pulje 12 Erlend Sølvberg Kverneland Group Operations Norway AS M 25-29 01:29:22 34.2401:08:26
5 156608 Pulje 12 Gunnar Aschjem Repsol M 25-29 01:29:38 34.1301:08:27
6 23735 Pulje 11 Ivar Opsal Fogn IL M 25-29 01:30:06 33.9601:06:43
7 126006 Pulje 12 Lene Skotnes Stavanger K 30-34 01:30:52 33.6701:08:26
8 141100 Pulje 11 Cyryl Federowicz PGNiG Upstream International AS M 35-39 01:31:01 33.6201:08:25
8 134287 Pulje 11 Kai-Inge Lie Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:31:01 33.6201:08:25
10 21554 Pulje 11 Christer Husveg Stavanger M 35-39 01:32:51 32.9501:09:55
11 139675 Pulje 11 Atle Rørheim OMV M 25-29 01:34:23 32.4201:13:22
12 153530 Pulje 11 Kevin Lied NorSea BIL M 35-39 01:35:20 32.0901:13:23
12 140947 Pulje 11 Torbjørn Øvrebø Tasta Omegn sykkel klubb M 25-29 01:35:20 32.0901:13:22
14 58191 Pulje 11 Karton Nilsen jr. BB Høvik CK M 55-59 01:35:24 32.0701:13:21
15 52871 Pulje 11 Arne Joa Sola M 35-39 01:35:55 31.9001:13:23
15 152174 Pulje 11 Line Hesby Nessa Stavanger SK / Klinikk for Alle K 25-29 01:35:55 31.9001:13:22
15 123085 Pulje 11 John Øivind Olsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Lyse BIL M 50-54 01:35:55 31.9001:13:23
15 25496 Pulje 11 Kurt Arild Ommundsen BB Høvik CK / Westport Stavanger M 50-54 01:35:55 31.9001:13:21
15 24732 Pulje 11 Karl Geir Pedersen Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:35:55 31.9001:13:21
20 152560 Pulje 11 Beate Brekne Stavanger TriaK Sykkel K 30-34 01:37:35 31.3501:13:24
21 122919 Pulje 12 Henrik Huster Stavanger M 45-49 01:38:38 31.0201:15:28
22 59216 Pulje 11 Per Erik Wærum Repsol Norge AS M 45-49 01:40:06 30.5601:15:36
23 38821 Pulje 11 Jo Håvard Borsheim Stavanger M 35-39 01:40:45 30.3701:15:14
24 27297 Pulje 11 Paal Fossan Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 01:40:56 30.3101:15:35
24 26426 Pulje 11 Morten E. Hansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 01:40:56 30.3101:15:35
26 105040 Pulje 11 Henning Schanche Schlumberger M 40-44 01:41:06 30.2601:15:34
27 122832 Pulje 12 Tor Kjetil Bergsaker Uno-X M 45-49 01:41:44 30.0701:17:46
27 141943 Pulje 12 Sindre Marvik Uno-X M 40-44 01:41:44 30.0701:17:44
27 146927 Pulje 12 Lill Hege Rostad Uno-X K 40-44 01:41:44 30.0701:17:44
30 66018 Pulje 11 Harald Tiedemann Hansen Norges Cykleforbund M 60-64 01:44:33 29.2601:18:11
30 58586 Pulje 11 Ketil Solvik-Olsen Sandnes M 40-44 01:44:33 29.2601:18:12
32 156609 Pulje 12 Stig Hakestad Eriksen Weatherford M 30-34 01:44:38 29.2401:19:45
33 77260 Pulje 12 Terje Lutsi Sviland BMX M 35-39 01:44:44 29.2101:21:01
34 119790 Pulje 11 Tom Nilsen NorSea BIL M 40-44 01:44:47 29.2001:19:54
35 146350 Pulje 11 Kjetil Bækholt Team Scan Tech M 30-34 01:45:01 29.1301:19:59
35 126647 Pulje 11 David Strøm Hundvåg M 30-34 01:45:01 29.1301:19:19
35 148252 Pulje 11 Carl Fredrik Syversen Team Scan Tech M 35-39 01:45:01 29.1301:19:57
38 152466 Pulje 12 Javier Falcon Oceaneering M 30-34 01:45:03 29.1201:19:45
39 126340 Pulje 11 Amy Mir Vikeså K 20-24 01:45:51 28.9001:20:44
40 154152 Pulje 11 Mert Okyay Stavanger M 35-39 01:45:58 28.8701:19:55
41 152571 Pulje 11 Gry Wahl NorSea BIL K 45-49 01:46:56 28.6101:21:17
42 39370 Pulje 11 Leif Arne Helgesen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 60-64 01:47:27 28.4701:21:03
43 156610 Pulje 12 Jan Torgersen Repsol M 40-44 01:47:36 28.4301:21:21
44 126843 Pulje 12 Kristoffer Espeland Klovning Bate boligbyggelag M 30-34 01:48:14 28.2701:24:07
45 134515 Pulje 11 Jon Magnar Nesvik OMV M 35-39 01:49:19 27.9901:22:25
46 152320 Pulje 11 Mikal Tengesdal Melkebaren CC M 40-44 01:49:47 27.8701:22:00
47 153844 Pulje 11 Jonas Bekkum Melkebaren CC M 20-24 01:49:51 27.8501:22:01
47 139757 Pulje 11 Guro Ørmen Aanestad Tubakken Sykkelklubb / Melkebaren CC M 35-39 01:49:51 27.8501:22:06
49 156611 Pulje 11 Trond Ahlsen TV 2 M 50-54 01:51:00 27.5601:22:07
50 59708 Pulje 11 Sønnøve McIvor Stavanger K 40-44 01:51:02 27.5501:24:21
50 104090 Pulje 11 Ewan Gordon McIvor Stavanger M 40-44 01:51:02 27.5501:24:19
52 131507 Pulje 12 Rune Huru Stavanger M 55-59 01:51:47 27.3701:26:31
53 132296 Pulje 12 Hilde Ness Olsen Tasta og Omegn sykkelklubb K 35-39 01:54:04 26.8201:27:06
54 146932 Pulje 11 Eli Orre Bergen 2017 K 45-49 01:54:23 26.7501:26:36
55 126744 Pulje 11 Jozef Dziegielowski PGNiG Upstream International AS M 45-49 01:55:15 26.5501:27:28
56 59433 Pulje 11 Gunnar Johan Eriksson NorSea BIL M 50-54 01:55:42 26.4401:27:59
57 153966 Pulje 11 John Toralf Asheim Aktiv Mot Kreft M 65-69 01:56:45 26.2001:28:28
58 140116 Pulje 11 Gerd Jorun Lundestad Vest CK K 45-49 01:56:58 26.1601:27:42
59 105790 Pulje 11 Siv Monica Lunde Team Oltedal Radel K 45-49 01:57:11 26.1101:29:06
60 156612 Pulje 12 Cathrine Furenes Bate boligbyggelag K 30-34 01:57:24 26.0601:25:31
61 153674 Pulje 12 Mari Munthe Landsnes Vågen VGS K 40-44 01:58:22 25.8501:28:14
62 148960 Pulje 11 John Gausel IKM M 25-29 01:58:56 25.7201:32:07
63 135511 Pulje 11 Kristin Sembsmoen Stavanger K 45-49 02:00:09 25.4601:30:51
63 28291 Pulje 11 Sigurd Vaage Suldal SK M 65-69 02:00:09 25.4601:31:01
65 31946 Pulje 12 Tore Leikvoll Santander Consumer Bank AS M 25-29 02:02:40 24.9401:33:31
66 20926 Pulje 11 Aud Marit Lunde Sandnes K 50-54 02:04:17 24.6201:34:50
67 156613 Pulje 11 Jostein Vandaskog Statens Vegvesen M 40-44 02:04:30 24.5701:34:14
68 156614 Pulje 12 Espen Daaland Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:35:37
68 134195 Pulje 12 Helge Egedahl Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:35:34
68 156615 Pulje 12 Endre Førland Bate boligbyggelag M 30-34 02:05:48 24.3201:35:55
68 126110 Pulje 12 Frode Førland Team Block Berge Bygg M 40-44 02:05:48 24.3201:35:35
68 38492 Pulje 12 Leif Terje Hegreberg Team Block Berge Bygg M 40-44 02:05:48 24.3201:35:35
68 152249 Pulje 12 Stian Zandstra Helmsgård Bogafjell Sykleklubb / Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:35:34
68 156616 Pulje 12 Åge Høiland Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:34:32
68 40360 Pulje 12 Thorsten B. Jensen Team Block Berge Bygg M 40-44 02:05:48 24.3201:34:33
68 153782 Pulje 12 Kjersti Alvik Kulleseid Team Block Berge Bygg K 40-44 02:05:48 24.3201:34:33
68 76489 Pulje 12 Øyvind Lode Team Block Berge Bygg M 30-34 02:05:48 24.3201:35:40
68 59275 Pulje 12 Per Pallesen Team Block Berge Bygg M 60-64 02:05:48 24.3201:34:37
68 20402 Pulje 12 Annelise Ravndal Team Block Berge Bygg K 40-44 02:05:48 24.3201:35:38
68 156617 Pulje 12 Eskil Rønning Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:35:38
68 20673 Pulje 12 Arnfinn Salte Sandnes Sykleklubb / Team Block Berge Bygg M 65-69 02:05:48 24.3201:34:33
68 156618 Pulje 12 Torjus Sinnes Team Block Berge Bygg M 35-39 02:05:48 24.3201:35:36
68 35732 Pulje 12 Rune Skeie Team Block Berge Bygg M 55-59 02:05:48 24.3201:34:30
68 25289 Pulje 12 Kjetil Theodor Stangeland Bryne Cykleklubb / Team Block Berge Bygg M 40-44 02:05:48 24.3201:35:33
68 24280 Pulje 12 John Stava Klepp Cykle Club / Team Block Berge Bygg M 50-54 02:05:48 24.3201:34:35
68 25199 Pulje 12 Kjetil Steinskog Bate boligbyggelag M 40-44 02:05:48 24.3201:35:35
68 156619 Pulje 12 Lena Sandvold Tharaldsen Team Block Berge Bygg K 30-34 02:05:48 24.3201:35:33
68 39336 Pulje 12 Børge Østrått Sandnes Sykleklubb / Team Block Berge Bygg M 45-49 02:05:48 24.3201:35:34
68 153396 Pulje 12 Bendik Aarstad Team Block Berge Bygg M 25-29 02:05:48 24.3201:34:36
90 146399 Pulje 11 Claire Richardson AS Norske Shell K 35-39 02:06:24 24.2001:35:46
91 156620 Pulje 12 Tom Gustavson Bate boligbyggelag M 60-64 02:08:12 23.8601:36:48
92 139853 Pulje 11 Sébastien Landru PGNiG Upstream International AS M 25-29 02:09:26 23.6401:38:16
93 156621 Pulje 12 Simon Brunvathne Bjerkestrand Bate boligbyggelag M 25-29 02:09:27 23.6301:42:12
94 156622 Pulje 12 Morten Haaland Bate boligbyggelag M 35-39 02:10:20 23.4701:39:31
95 136132 Pulje 11 Trine Damsgård Horvå Tubakken Sykkelklubb K 17-19 02:11:30 23.2601:41:05
96 156623 Pulje 12 Hilde Gundersen Santander Consumer Bank AS K 25-29 02:11:54 23.1901:42:10
96 156624 Pulje 12 Caroline Irwin Larsen Santander Consumer Bank AS K 25-29 02:11:54 23.1901:42:10
98 156625 Pulje 12 Rolf Bårdsen Bate boligbyggelag M 40-44 02:12:05 23.1601:41:04
99 103911 Pulje 11 Espen Krumsvik Team Scan Tech M 45-49 02:13:12 22.9701:42:28
99 148297 Pulje 11 Johnny Slettemo Team Scan Tech M 35-39 02:13:12 22.9701:42:25
101 156626 Pulje 12 Lorenzo Villalobos Stavanger M 50-54 02:14:50 22.6901:41:32
102 126979 Pulje 11 Bjørn Ottar Jacobsen Hafrsfjord M 65-69 02:14:55 22.6801:42:55
103 40167 Pulje 11 Grete Torill Hølestøl Jenter på hjul K 45-49 02:15:03 22.6501:43:30
103 22698 Pulje 11 Gerd Tone Mæland Sandnes Sykleklubb / Jenter på hjul K 60-64 02:15:03 22.6501:43:35
103 142815 Pulje 11 Thea Aartun Strand Klepp Cykle Club K 20-24 02:15:03 22.6501:44:08
103 23370 Pulje 11 Helge Sverre Strand Klepp Cykle Club M 55-59 02:15:03 22.6501:44:07
107 139879 Pulje 11 Zbigniew Krol PGNiG Upstream International AS M 60-64 02:15:09 22.6401:43:02
108 156627 Pulje 12 Kim Sivertsgård Bate boligbyggelag M 25-29 02:17:54 22.1801:44:58
109 100566 Pulje 11 Randi Galta Jenter på jul K 50-54 02:19:31 21.9301:46:02
109 123225 Pulje 11 Gerd-Berit Gjerdevik Jenter på Hjul K 55-59 02:19:31 21.9301:46:02
109 134837 Pulje 11 Monica Hess Jenter på hjul K 30-34 02:19:31 21.9301:46:00
109 132067 Pulje 11 Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb K 50-54 02:19:31 21.9301:46:03
109 122711 Pulje 11 Nette Meisland Jenter på Hjul K 40-44 02:19:31 21.9301:45:58
114 59845 Pulje 12 Synnøve Singha Bate boligbyggelag K 50-54 02:19:38 21.9101:47:04
115 156628 Pulje 12 Cecilie Wathne Bate boligbyggelag K 50-54 02:21:01 21.6901:46:23
116 156629 Pulje 12 Endre Hjelmeland Bate boligbyggelag M 30-34 02:23:12 21.3601:45:02
117 142156 Pulje 11 Trond Petter Harstad Stavanger M 65-69 02:23:43 21.2901:45:06
118 156630 Pulje 12 Nancy Grønås Bate boligbyggelag K 50-54 02:25:05 21.0901:50:01
119 154463 Pulje 12 Rune Bergum Hauge I Dalane M 35-39 02:27:11 20.7901:51:16
120 127100 Pulje 11 Tore O. Koppang Sandnes M 45-49 02:27:58 20.6801:51:48
121 154280 Pulje 11 Glenn Eikemo Rangen Bryne M 25-29 02:39:11 19.2201:59:33
122 154279 Pulje 11 Aud Jane Egge Undheim K 35-39 02:42:39 18.8102:04:01
123 156631 Pulje 12 Inger Janne Karlsen Bate boligbyggelag K 35-39 02:46:10 18.4102:06:07
124 156632 Pulje 12 Daniel Birks Santander Consumer Bank AS M 20-24 02:51:27 17.8402:16:55
124 156633 Pulje 12 Linda Hovland Santander Consumer Bank AS K 35-39 02:51:27 17.8402:16:59
126 149141 Pulje 11 Eva Kristine Tjønn Food by Coor K 25-29 02:52:11 17.7702:10:02
127 22258 Pulje 11 Eva Noren Food by Coor K 50-54 02:52:17 17.7602:10:20
128 104413 Pulje 12 Kenny Kristiansen Santander Consumer Bank AS M 35-39 02:52:32 17.7302:16:57
129 156634 Pulje 12 Njål Nessa Bate boligbyggelag M 60-64 02:55:13 17.4602:12:35
130 156635 Pulje 12 Linn Gimre Santander Consumer Bank AS K 20-24 03:06:53 16.3702:22:44
131 156636 Pulje 12 Inger Lise Kårhus Santander Consumer Bank AS K 30-34 03:07:04 16.3502:22:50
132 127743 Pulje 11 Jan Geir Fjogstad Statens vegvesen, Region vest M 60-64 03:29:47 14.5802:40:01
132 127865 Pulje 11 Astrid Fjogstad Hommersåk K 20-24 03:29:47 14.5802:39:58
134 20025 Pulje 13 Aina Andreassen Sandnes Sykleklubb / Nordsjørittet K 40-44 Fullført -00:00:00
134 25193 Pulje 13 Kjetil Torgersen Dalane SK M 40-44 Fullført -00:00:00
- 151171 Pulje 11 Morten Hermansen Statoil M 50-54 Brutt -01:19:55
Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 03.09.2016
Distanse: 51.00 KM
Snittfart: 24.94 Km/t
Snittid: 2:02:40
Antall deltakere: 136

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (51.00 km): 01:25:54 (M)
    • Elliot Kim Jørpeland
    • Tor Anders Skjæveland
  • 2016 (51.00 km): 01:30:52 (K)
    • Lene Skotnes
  • 2015 (55.00 km): 01:30:56 (M)
    • Steinar Grundstrøm
    • Thor Hesselberg
  • 2015 (55.00 km): 01:35:03 (K)
    • Laila Våge