Tour des Fjords Classic - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t80 km
1 113486 Pulje 1 Tor Arne Gilje Sandnes Sykleklubb M 20-24 02:49:58 38.8302:07:20
1 125539 Pulje 1 Kristjan Osaland Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:49:58 38.8302:07:20
1 125538 Pulje 1 Emil Ims Svendsbø Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:49:58 38.8302:07:20
4 139791 Pulje 1 Thomas Ingebretsen Sandnes Sykleklubb M 20-24 02:52:29 38.2602:09:23
5 125541 Pulje 1 Christoffer Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:52:35 38.2402:09:22
5 148967 Pulje 1 Joakim Frafjord Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:52:35 38.2402:09:23
5 131695 Pulje 1 Eirik Lunder Stavanger SK M 17-19 02:52:35 38.2402:09:22
8 33816 Pulje 1 Ole Christian Myrmel Kristiansands Cykleklubb M 35-39 02:54:44 37.7702:09:24
9 27809 Pulje 1 René Andersen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 45-49 02:56:01 37.4902:12:23
9 26660 Pulje 1 Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb / Racing Depot AS M 40-44 02:56:01 37.4902:11:46
9 24903 Pulje 1 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb / Avinor Flysikring AS M 25-29 02:56:01 37.4902:12:09
9 23189 Pulje 1 Håkon Austad Bærum OCK M 35-39 02:56:01 37.4902:10:46
9 27872 Pulje 1 Roar Fjermestad Eie Bogafjell Sykleklubb / ConocoPhillips M 40-44 02:56:01 37.4902:12:09
9 75859 Pulje 1 Bjarte Gausel Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 40-44 02:56:01 37.4902:12:11
9 52928 Pulje 1 Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 02:56:01 37.4902:12:08
9 46400 Pulje 1 Espen André Halsne Fana IL Sykkel M 30-34 02:56:01 37.4902:12:24
9 25254 Pulje 1 Kjetil Hansen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 40-44 02:56:01 37.4902:11:47
9 125750 Pulje 1 Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / PGNiG Upstream Norway AS M 30-34 02:56:01 37.4902:11:46
9 97298 Pulje 1 Elias Hellestø Stavanger SK M 17-19 02:56:01 37.4902:11:46
9 58112 Pulje 1 Kim Borg Larsen Sola Cykleklubb M 40-44 02:56:01 37.4902:12:07
21 38229 Pulje 1 Bruse Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Seabrokers M 40-44 02:56:09 37.4602:12:24
22 125533 Pulje 1 Martin Alexander Fatnes Sandnes Sykleklubb M 20-24 02:56:15 37.4402:09:22
23 115894 Pulje 1 Arne Andersen Klepp Cykle Club / Horvå M 45-49 02:59:12 36.8302:13:22
23 27579 Pulje 1 Per Vidar Avlesbug Klepp Cykle Club / Statoil M 50-54 02:59:12 36.8302:13:22
23 21408 Pulje 1 Bjørnar Bjåstad Bogafjell Sykleklubb / Seabrokers Group M 45-49 02:59:12 36.8302:14:11
23 22501 Pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 50-54 02:59:12 36.8302:14:09
23 145744 Pulje 1 Richard Callow Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:59:12 36.8302:12:10
23 32307 Pulje 1 Jan Inge Dalsbø Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:59:12 36.8302:14:12
23 20503 Pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:59:12 36.8302:13:22
23 60840 Pulje 1 Jo Frøyen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 45-49 02:59:12 36.8302:14:10
23 30794 Pulje 1 Truls Grung Stavanger SK M 40-44 02:59:12 36.8302:12:10
23 51684 Pulje 1 Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Schlumberger M 30-34 02:59:12 36.8302:14:13
23 75796 Pulje 1 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 45-49 02:59:12 36.8302:14:10
23 104115 Pulje 1 Szymon Kaczmarski Laerdal Medical/Nina & Nel M 35-39 02:59:12 36.8302:14:13
23 27834 Pulje 1 Roald Kluge Sandnes Sykleklubb / Statoil M 45-49 02:59:12 36.8302:14:11
23 59170 Pulje 1 Stig Laland Klepp Cykle Club M 40-44 02:59:12 36.8302:13:21
23 103698 Pulje 1 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:59:12 36.8302:14:11
23 26558 Pulje 1 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:59:12 36.8302:14:11
23 146500 Pulje 1 Pål Lundberg Thomassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:59:12 36.8302:14:13
23 156603 Pulje 1 Anders Underbakke Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:59:12 36.8302:12:45
41 22173 Pulje1 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb / Engie E&P Norge M 55-59 02:59:27 36.7702:14:11
42 46684 Pulje 1 Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:04:26 35.7802:17:52
43 22595 Pulje 1 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team M 55-59 03:04:30 35.7702:12:10
43 139994 Pulje 1 Jan Smedsvig Karlsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil M 45-49 03:04:30 35.7702:17:52
43 25548 Pulje 1 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb / Wellesley Petroleum M 40-44 03:04:30 35.7702:17:49
43 93512 Pulje 1 Atle Sivertsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / STATOIL BIL M 30-34 03:04:30 35.7702:14:50
43 29324 Pulje 1 Tjerand Vigesdal Statoil BIL M 40-44 03:04:30 35.7702:17:49
43 75987 Pulje 1 Kjetil Årsland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Statoil BIL M 45-49 03:04:30 35.7702:17:52
49 29943 Pulje 1 Trond Hagelin Sandnes Sykleklubb / Rom for Flere Design & møbler M 45-49 03:04:42 35.7302:17:51
50 72967 Pulje 2 Jesper Gejl Hansen Sandnes Sykleklubb / Racing Depot M 30-34 03:04:43 35.7302:19:06
51 23655 Pulje 1 Ingvald Vigre Nærbø Sykle Klubb M 45-49 03:05:12 35.6302:14:37
52 53765 Pulje 2 Stine Borgli Bryne Cykleklubb / Crescent K 25-29 03:05:19 35.6102:18:27
52 23707 Pulje 2 Irene Kristin Eikemo Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG K 40-44 03:05:19 35.6102:18:26
52 76428 Pulje 2 Birgitte Ravndal Grimstad SK K 25-29 03:05:19 35.6102:19:37
52 59019 Pulje 2 Carl Christian Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:05:19 35.6102:19:05
52 100730 Pulje 2 Torbjørn Hjertvik Bogafjell Sykleklubb / SVAL Rådgivning M 35-39 03:05:19 35.6102:19:23
52 122744 Pulje 2 Johan Marandon Monsen Stavanger SK M 20-24 03:05:19 35.6102:19:31
52 132001 Pulje 2 Bernard Opedal OPEDAL M 35-39 03:05:19 35.6102:19:01
59 156700 Pulje 2 Mats Bakken Bryne Cykleklubb M 25-29 03:07:32 35.1902:19:50
59 146908 Pulje 2 Izzy Edmundson Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 03:07:32 35.1900:00:00
59 139418 Pulje 2 Ingvild Roti Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Shell K 25-29 03:07:32 35.1902:19:36
62 28865 Pulje 3 Svein Flornes Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:07:49 35.1402:19:57
62 38949 Pulje 3 Robert Vikeså Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:07:49 35.1402:19:58
64 20445 Pulje 1 Arild Toft Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 55-59 03:08:04 35.0902:25:08
65 76035 Pulje 2 Thomas Idsø Stavanger M 35-39 03:08:05 35.0902:20:10
66 156637 Pulje 2 Greg Ladoe Shell M 50-54 03:08:07 35.0802:19:50
67 123190 Pulje 2 Eirik Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 30-34 03:08:10 35.0702:19:37
67 24218 Pulje 2 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb M 45-49 03:08:10 35.0702:20:09
69 73516 Pulje 1 Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 03:09:05 34.9002:17:52
70 24763 Pulje 1 Karstein Hagenes Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:09:23 34.8402:17:51
71 139748 Pulje 2 Asbjørn Bøhler Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Score A/S M 45-49 03:09:30 34.8202:20:40
71 73524 Pulje 2 Kjell Arne Farmen Bogafjell Sykleklubb / Lyse Bil M 45-49 03:09:30 34.8202:20:47
71 38654 Pulje 2 Morten Hanasand Rennesøy Sykleklubb / Interwell M 35-39 03:09:30 34.8202:20:50
71 29831 Pulje 2 Tormod Hansen Sola Cykleklubb / Seabrokers M 55-59 03:09:30 34.8202:20:29
71 24385 Pulje 2 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 03:09:30 34.8202:20:46
76 146347 Pulje 2 Maciej Zwierzchowski PGNiG Upstream Norway M 35-39 03:09:48 34.7702:19:58
77 152306 Pulje 1 Mikal Isdal Fevik & Omegn CC M 40-44 03:10:18 34.6802:18:34
78 21166 Pulje 1 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 03:12:25 34.3002:18:59
78 20440 Pulje 1 Arild Vistnes Statoil BIL M 45-49 03:12:25 34.3002:19:20
80 25759 Pulje 3 Leiv-Ove Nordmark Rennesøy Sykleklubb / Oceaneering AS M 40-44 03:12:27 34.2902:22:15
80 107930 Pulje 3 Erlend Sølvberg Kverneland Group M 30-34 03:12:27 34.2902:22:17
82 59064 Pulje 3 Steinar Håland Bryne Cykleklubb / Obos prosjekt M 35-39 03:12:30 34.2802:22:17
82 40535 Pulje 3 Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb / BPP M 35-39 03:12:30 34.2802:22:13
82 139812 Pulje 3 Stefan Pirnbacher Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:12:30 34.2802:22:06
85 24573 Pulje 1 Jostein Mæland Stavanger SK M 55-59 03:12:31 34.2802:24:34
86 58584 Pulje 2 Børge Angell Sandnes Sykleklubb / Shell M 45-49 03:12:35 34.2702:21:04
86 145743 Pulje 2 Kjetil Endresen Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:12:35 34.2702:20:47
86 38389 Pulje 2 Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb / Statoil BIL M 50-54 03:12:35 34.2702:21:04
89 27780 Pulje 2 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb / BROS Test Team M 60-64 03:12:52 34.2202:23:24
89 52712 Pulje 2 Erling Forberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:12:52 34.2202:25:00
89 155883 Pulje 2 Andrew Harvey Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:12:52 34.2202:18:53
89 66467 Pulje 2 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 03:12:52 34.2202:23:12
89 139643 Pulje 2 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb / Cegal M 35-39 03:12:52 34.2202:21:20
89 20873 Pulje 2 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb / ÅS Norske Shell K 35-39 03:12:52 34.2202:23:25
89 38756 Pulje 2 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb / Sola kommune M 40-44 03:12:52 34.2202:23:15
89 89157 Pulje 2 Pål Storerud Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:12:52 34.2202:23:25
89 22075 Pulje 2 Erik Sørbøsveen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:12:52 34.2202:23:25
89 146351 Pulje 2 Erlend Ørn Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 03:12:52 34.2202:23:57
99 22009 Pulje 2 Elise Karoline Moi Andreassen Sandnes Sykleklubb K 20-24 03:13:05 34.1802:23:04
100 77559 Pulje 3 Per Benjaminsen Sola Cykleklubb M 45-49 03:15:33 33.7502:23:21
100 146244 Pulje 3 Anders Idsø Vaulen Beachboys M 35-39 03:15:33 33.7502:25:06
102 134105 Pulje 6 Pedro Franca Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:16:40 33.5502:21:28
103 125729 Pulje 5 Jonas Wignäs ENGIE E&P M 35-39 03:17:16 33.4502:27:01
104 76216 Pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 03:17:33 33.4002:23:53
104 25295 Pulje 2 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 03:17:33 33.4002:25:01
106 136106 Pulje 1 Truls Sædberg Aasland Stavanger SK M 17-19 03:18:04 33.3202:26:18
107 132564 Pulje 3 Gjermund Furenes Sandnes M 40-44 03:18:16 33.2802:26:52
107 153408 Pulje 3 Sondre Solgård Sandnes Sykleklubb M 20-24 03:18:16 33.2802:26:10
109 83511 Pulje 5 Hans Eyvind Meihack Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:19:50 33.0202:29:28
110 151317 Pulje 4 Thomas Goa Sandnes Sykleklubb / Kost1.no M 30-34 03:19:58 33.0002:29:23
110 23745 Pulje 4 Ivar Kloster Rennesøy sykleklubb M 55-59 03:19:58 33.0002:29:01
110 62681 Pulje 4 Tom Christian Semb Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:19:58 33.0002:28:36
110 21618 Pulje 4 Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 03:19:58 33.0002:29:14
110 147526 Pulje 4 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:19:58 33.0002:29:24
115 153491 Pulje 3 Bjarte Vadla Oltedal M 25-29 03:20:03 32.9902:23:44
116 151473 Pulje 4 Arne Stian Aarrestad Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:20:12 32.9602:28:40
117 141900 Pulje 2 Tron Husberg Tasta & Omegn Sykkelklubb M 50-54 03:20:30 32.9102:24:00
118 52998 Pulje 2 John A. Berland Randaberg SK M 55-59 03:20:36 32.9002:28:04
118 143297 Pulje 2 Julie Kristina Fatnes Sandnes Sykleklubb K 17-19 03:20:36 32.9002:28:13
120 140009 Pulje 2 Jostein Eikeland Fossan Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Fossanova Cycling M 30-34 03:20:45 32.8702:28:46
121 139663 Pulje 3 Nils Martin Eide Nærbø SK M 25-29 03:20:48 32.8602:28:06
121 20409 Pulje 3 Annette Frøyland Hoff Statoil BIL / Tempo triathlon club K 40-44 03:20:48 32.8602:27:41
123 38994 Pulje 2 Per Svendsen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:21:07 32.8102:29:59
124 25858 Pulje 5 Liv Bråten Birkeland Santander K 45-49 03:21:42 32.7202:31:09
124 137463 Pulje 5 Martin Stuge Bånerud Santander M 25-29 03:21:42 32.7202:31:06
124 32318 Pulje 5 Egil Kvalbein Team Santander M 40-44 03:21:42 32.7202:31:05
124 24188 Pulje 5 Jens Ove Raustein Randaberg SK M 50-54 03:21:42 32.7202:30:35
128 151475 Pulje 4 Ørjan Sivertsen Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:22:17 32.6202:29:23
129 141471 Pulje 1 Kim Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:22:32 32.5802:14:50
130 39232 Pulje 2 Morten K. Espedal Ryfylke SK / Shell M 30-34 03:23:19 32.4602:31:56
130 139417 Pulje 2 Sindre Ueland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Subsea 7 M 30-34 03:23:19 32.4602:31:07
132 22627 Pulje 2 Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:23:27 32.4402:30:16
133 76014 Pulje 5 Harald Flesland Engie M 45-49 03:24:43 32.2302:30:33
134 83512 Pulje 5 Jan Tore Fjelland Sola Cykleklubb / PSO AS M 40-44 03:24:48 32.2202:30:35
134 75888 Pulje 5 Erling Hellestø Sola Cykleklubb M 45-49 03:24:48 32.2202:30:34
134 75882 Pulje 5 Kenneth Aasberg Sola Cykleklubb / Sola CK M 45-49 03:24:48 32.2202:30:33
137 73548 Pulje 3 Harald Beneventi SUSBIL M 45-49 03:24:59 32.1902:29:39
137 142123 Pulje 3 Anders Svihus Stavanger M 35-39 03:24:59 32.1902:28:19
139 29356 Pulje 3 Tom Hansen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:25:07 32.1702:30:18
140 107849 Pulje6 Helge Våland Nærbø SK M 25-29 03:25:40 32.0902:32:38
141 126441 Pulje 5 Gabriel Lende Sandnes M 45-49 03:25:47 32.0702:31:08
141 115433 Pulje 5 Jan Hallvard Træland Sola M 45-49 03:25:47 32.0702:29:27
143 152345 Pulje 4 Per Wijk Stavanger SK / Stavanger DK M 35-39 03:26:21 31.9802:36:06
144 147118 Pulje 4 Einar Heegaard Bergen Cykleklubb / NIBIO M 45-49 03:26:43 31.9202:34:28
144 131492 Pulje 4 Vidar Varland Sandnes Sykleklubb M 30-34 03:26:43 31.9202:32:38
146 141672 Pulje 3 Bryan Cudmore Cudmore M 30-34 03:27:23 31.8202:31:55
147 152697 Pulje 3 Kjetil Svihus Stavanger M 30-34 03:27:37 31.7802:33:27
148 153117 Pulje 5 Pål Fotland Bømlo SK M 30-34 03:27:56 31.7402:30:32
149 126312 Pulje 5 Phillip Bunani Stavanger M 40-44 03:28:39 31.6302:31:31
149 53680 Pulje 5 Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb / Sandnes kommune BIL M 35-39 03:28:39 31.6302:31:28
149 141097 Pulje 3 Stian Pollestad Stavanger M 40-44 03:28:39 31.6302:30:46
149 103979 Pulje 5 Tommy Rossemyr Sandnes Sykleklubb / Westgroup M 40-44 03:28:39 31.6302:32:34
153 76004 Pulje 6 Jarle Heldstab Bryne Cykleklubb M 35-39 03:28:47 31.6102:36:06
153 137834 Pulje 6 Audun Lie Indergaard Stavanger TriaK Sykkel / National Oilwell Varco M 25-29 03:28:47 31.6102:37:34
153 52871 Pulje 6 Arne Joa Sola Cykleklubb / Sr-Bank M 35-39 03:28:47 31.6102:38:18
153 24337 Pulje 6 John Bernhard Liseth Sandnes Sykleklubb / National Oilwell Varco M 35-39 03:28:47 31.6102:37:34
153 157434 Pulje 6 Alexander Neumann Bryne Triatlonklubb M 30-34 03:28:47 31.6102:37:31
158 59412 Pulje 5 Øyvind Skjervik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:30:06 31.4102:33:09
159 46378 Pulje 5 Yngve Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:31:16 31.2402:36:01
160 37703 Pulje 5 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 03:31:27 31.2102:34:53
161 98166 Pulje 2 Øyvind Hovland Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:32:18 31.0802:31:57
162 28439 Pulje 2 Siv Bråten Hauge Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 45-49 03:32:51 31.0002:35:19
163 60635 Pulje 3 Espen Gaulen Sola M 30-34 03:33:31 30.9102:34:52
164 151206 Pulje 3 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 03:34:08 30.8202:34:57
165 132004 Pulje 3 Jarle Egeland Sandnes Sykleklubb / Team Rynkeby Rogaland M 45-49 03:34:34 30.7502:37:36
166 146196 Pulje 2 Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 03:35:15 30.6602:35:49
167 151522 Pulje 4 Jarle Asheim Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:36:17 30.5102:42:16
167 29174 Pulje 4 Terje Ege Dalane SK M 60-64 03:36:17 30.5102:44:14
167 26571 Pulje 4 Odd Garpestad Dalane SK M 70-74 03:36:17 30.5102:44:16
167 126293 Pulje 4 Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 50-54 03:36:17 30.5102:44:13
167 20018 Pulje 4 Agnar Gjertsen Dalane SK M 50-54 03:36:17 30.5102:44:16
167 28645 Pulje 4 Steinar Haugberg CK Haugaland M 50-54 03:36:17 30.5102:38:08
167 127388 Pulje 4 May Brit Høyvik Bogafjell Sykleklubb K 35-39 03:36:17 30.5102:43:10
167 22795 Pulje 4 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 65-69 03:36:17 30.5102:44:15
167 147636 Pulje 4 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 03:36:17 30.5102:44:16
167 25946 Pulje 4 Magne Melhus Dalane SK M 55-59 03:36:17 30.5102:44:15
167 126250 Pulje 4 Espen Wiig Nybø Tananger M 30-34 03:36:17 30.5102:44:15
167 21324 Pulje 4 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 45-49 03:36:17 30.5102:44:14
167 29569 Pulje 4 Tor Kåre Sleveland Dalane SK M 45-49 03:36:17 30.5102:44:17
167 73588 Pulje 4 Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 03:36:17 30.5102:44:17
167 25060 Pulje 4 Kjell Aarstad Dalane SK M 55-59 03:36:17 30.5102:44:14
182 28522 Pulje 2 Ståle Wærum Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 03:36:30 30.4802:39:59
183 103943 Pulje 4 Mark Gast Stavanger M 60-64 03:36:43 30.4502:38:11
184 25876 Pulje 3 Livar Haugland Bryne M 45-49 03:38:25 30.2102:39:35
184 139827 Pulje 3 Niklas Åke Valskaar Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 03:38:25 30.2102:40:37
186 24051 Pulje 3 Jan Trygve Nicolaisen Haugesund M 55-59 03:38:28 30.2102:37:23
187 132013 Pulje 2 Bas Van Der Woude Stavanger M 35-39 03:38:31 30.2002:36:44
188 77151 Pulje 3 Trond Sigurd Salamonsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:39:20 30.0902:41:12
189 139124 Pulje 3 Thomas Haga Bogafjell Sykleklubb / HøieUeland M 30-34 03:39:23 30.0802:40:36
190 152281 Pulje 7 Filip Siwczyk IPA M 35-39 03:40:09 29.9702:42:44
191 153443 Pulje 6 Kåre Falch Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:40:40 29.9002:45:30
191 125979 Pulje 6 Arild Hegerland Team Rynkeby Rogaland M 45-49 03:40:40 29.9002:46:32
193 27146 Pulje 6 Ørjan Finnseth Sandnes Sykleklubb / Repsol M 45-49 03:40:44 29.9002:46:48
193 106029 Pulje 6 Morten Meling Repsol M 40-44 03:40:44 29.9002:46:48
195 29555 Pulje 3 Tor Inge Gystøl Sandnes Sykleklubb M 65-69 03:41:18 29.8202:49:20
195 28265 Pulje 3 Sigmund Lutsi Sviland BMX / NOROL Kylles M 65-69 03:41:18 29.8202:49:18
197 76248 Pulje 3 Jonny Magne Indrebø Statoil BIL M 50-54 03:41:23 29.8102:43:49
197 22083 Pulje 3 Erik Olstad Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 03:41:23 29.8102:41:10
199 125155 Pulje 3 Geir Johansen Seksjon S M 55-59 03:41:39 29.7702:48:18
200 76169 Pulje 3 Eskil Høyvik Subsea 7 M 35-39 03:41:44 29.7602:42:40
201 30251 Pulje 3 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 03:42:20 29.6802:43:48
202 72987 Pulje 2 Frode Krohn-Pettersen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Kaph Næringsmegling AS M 50-54 03:43:28 29.5302:44:36
203 132115 Pulje 2 Kjetil Lønne Bryne Cykleklubb / Sepura Roadteam M 30-34 03:43:31 29.5202:42:40
204 100413 Pulje 3 Carsten Bischoff Sandnes M 50-54 03:44:59 29.3302:49:41
205 104588 Pulje 6 Alegria Hinestrosa Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 03:45:11 29.3002:46:43
206 25866 Pulje 6 Liv Lende Olsen OlsenBand1 - Kverneland Group K 55-59 03:45:21 29.2802:46:50
207 58282 Pulje 5 Dag Birkeland Statoil BIL M 40-44 03:45:26 29.2702:46:14
208 132062 Pulje 4 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 03:46:21 29.1502:45:18
209 147993 Pulje 4 Ivan Skjæveland Deloitte M 45-49 03:46:50 29.0902:47:58
210 32330 Pulje 4 Livar Høgemark Mapei M 45-49 03:46:55 29.0802:47:57
210 20746 Pulje 4 Arve Høgemark Ålgård sykkel M 45-49 03:46:55 29.0802:47:58
210 46525 Pulje 4 Frank Skjæveland Ålgård M 45-49 03:46:55 29.0802:45:23
213 128044 Pulje 6 Jan Erik Johannessen DatabaseForum M 35-39 03:47:45 28.9702:48:17
214 125927 Pulje 3 Hugo Barateiro Stavanger Triathlonklubb M 35-39 03:47:55 28.9502:43:24
215 104112 Pulje 4 Sverre Mathiassen Stavanger M 50-54 03:49:25 28.7602:47:56
215 78596 Pulje 4 Kolbjørn Olsen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:49:25 28.7602:44:17
217 73567 Pulje 4 Torstein Kristensen Stavanger M 35-39 03:49:37 28.7402:45:53
218 52626 Pulje 3 Etienne Reding Stavanger SK / Repsol Norge M 40-44 03:50:27 28.6302:50:27
219 157284 Pulje 6 Robert Sæbø Team Rynkeby Rogaland M 45-49 03:50:41 28.6102:49:36
220 39771 Pulje 6 David Eduardo Rondon Stavanger SK / Rosenberg WorleyParsons M 55-59 03:50:44 28.6002:48:18
221 156654 Pulje 4 Atle Strandmyr Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 03:51:20 28.5302:43:36
222 127362 Pulje 4 Gorm Kipperberg The Whoo! M 45-49 03:51:39 28.4902:37:35
223 142024 Pulje 3 Guzmán Cruz Rodríguez Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:51:56 28.4502:50:03
224 153709 Pulje 6 Dimo Dimov Kverneland Group M 30-34 03:52:06 28.4302:49:29
224 101216 Pulje 6 Fredrik Jørgensen Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:52:06 28.4302:48:57
224 28264 Pulje 6 Sigmund Olsen OlsenBand1 - Kverneland Group M 55-59 03:52:06 28.4302:49:29
227 146249 Pulje 6 Marius Fornæss Jordbærpikene M 40-44 03:52:12 28.4202:50:59
227 146250 Pulje 6 Kjersti Fornæss Jordbærpikene K 40-44 03:52:12 28.4202:50:59
229 28136 Pulje 6 Rune Horpestad Team Rynkeby Rogaland M 45-49 03:52:15 28.4102:49:58
230 53023 Pulje 3 Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 03:52:54 28.3302:50:33
231 43814 Pulje 2 Johnny Olsen EG Norge M 50-54 03:54:49 28.1002:46:24
232 26237 Pulje 4 May Didriksen Dalane SK K 50-54 03:55:09 28.0602:57:15
232 58265 Pulje 4 Bård Lærum Randaberg SK M 45-49 03:55:09 28.0602:49:04
232 22072 Pulje 4 Erik Torgersen Dalane SK M 65-69 03:55:09 28.0602:57:16
232 77150 Pulje 4 Tor Tønnessen Statoil BIL M 65-69 03:55:09 28.0602:49:30
236 23137 Pulje 6 Harald Blikra Stavanger SK / Repsol Norge AS M 55-59 03:55:12 28.0602:47:44
236 30798 Pulje 6 Magnus Jåtun Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 03:55:12 28.0602:52:26
236 153508 Pulje 6 Espen Dybsjord Malde Repsol Norge AS M 40-44 03:55:12 28.0602:50:56
239 30095 Pulje 4 Vebjørn Sembsmoen Nærbø SK/SUSBIL M 50-54 03:55:22 28.0402:54:04
240 134873 Pulje 5 Wincimar L. Reporma Øglænd System A/S M 35-39 03:55:39 28.0002:53:09
241 22684 Pulje 6 Georg Risdal Sandnes Sykleklubb / Repsol Norge AS M 45-49 03:55:50 27.9802:59:36
242 22139 Pulje 5 Erlend Wedul COSL Drilling Europe as M 55-59 03:57:13 27.8202:54:47
243 23158 Pulje 4 Harry Myklebust Dalane SK M 55-59 03:57:29 27.7902:48:42
244 146231 Pulje 3 Bjørn Thomas Bergsaker Bogafjell Sykleklubb M 35-39 03:58:35 27.6602:55:18
245 104258 Pulje 6 Jostein Økland Sola Cykleklubb M 60-64 03:59:09 27.5902:52:01
246 38236 Pulje 4 Ove Egil Dagsland Dalane SK M 45-49 03:59:59 27.5002:44:16
247 22432 Pulje 3 Frode Johannessen Hafrsfjord M 55-59 04:00:05 27.4902:52:33
248 136324 Pulje 5 Tor Eirik Huse CK Haugaland / CKH M 55-59 04:00:42 27.4202:57:26
249 77452 Pulje 4 Kurt Egil Reianes Rennesøy Sykleklubb M 45-49 04:00:47 27.4102:55:42
250 157207 Pulje 5 Aleksander Sørensen Randaberg M 25-29 04:01:32 27.3203:01:28
251 153401 Pulje 4 Magnus Valle Dahl Tieto M 25-29 04:02:13 27.2402:57:42
252 118599 Pulje 6 Ingunn Søiland Sandnes Sykleklubb / Spinn Vill med Ingunn K 50-54 04:03:54 27.0602:55:07
253 27531 Pulje 3 Per Kristian Eiane ARCHER M 55-59 04:05:19 26.9002:57:01
254 103933 Pulje 6 Sigurd Egeland Sandnes M 50-54 04:06:57 26.7203:09:41
255 37277 Pulje 3 Roy Solgård Hommersåk M 45-49 04:07:14 26.6902:59:21
256 58680 Pulje 4 Reidar Engelsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:07:23 26.6702:56:35
256 141761 Pulje 4 Helge Stormoen Bergen 2017 M 45-49 04:07:23 26.6702:56:53
258 77375 Pulje 4 David Vestvik Halvorsen Farsund Sykleklubb / FLESK, Oceaneering M 30-34 04:08:43 26.5302:59:40
258 39638 Pulje 4 Rune Nedkvitne Dalane SK M 55-59 04:08:43 26.5303:05:45
258 53229 Pulje 4 Kari Skailand Dalane SK K 45-49 04:08:43 26.5303:05:42
261 73564 Pulje 4 Torvald Refsland Varhaug Sykkelklubb M 45-49 04:09:02 26.5003:03:30
262 128029 Pulje 6 Gunnar Henriksen Henriksen BioInvest M 60-64 04:09:10 26.4803:01:30
263 134918 Pulje 6 Arne Øksendal Andersen Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 04:11:03 26.2803:03:54
264 26928 Pulje 5 Ole Eeg ConocoPhillips M 50-54 04:11:53 26.2003:01:36
265 124111 Pulje 3 Bjørn Asle Teige Bømlo SK M 55-59 04:16:02 25.7703:06:22
266 36835 Pulje 5 Bjarte Fausk Sandnes M 50-54 04:19:46 25.4003:02:56
266 104194 Pulje 4 Geir Inge Sætre Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:19:46 25.4003:02:08
268 21532 Pulje 5 Cecilie Sæther Sandnes Sykleklubb K 40-44 04:20:51 25.3003:10:14
269 22350 Pulje 5 Frank A. Sæther Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:20:54 25.2903:14:38
270 30648 Pulje 6 Inge Bjart Torkildsen Flekkefjord SK / Bicisport Wilier Canarias M 65-69 04:24:38 24.9403:14:34
271 153430 Pulje 3 Georg Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 04:24:50 24.9203:16:15
272 75761 Pulje 6 Håkon Christiansen Repsol M 35-39 04:29:51 24.4503:20:45
272 104698 Pulje 6 Trygve Hjelmaas Stavanger M 45-49 04:29:51 24.4503:21:21
274 156697 Pulje 6 Graeme Laughton Rapha Cycling Club M 25-29 04:30:31 24.3903:18:07
275 29835 Pulje 4 Tormod Aas Hafrsfjord SK M 40-44 04:32:50 24.1903:15:32
276 156651 Pulje 6 Kaheen Bamerni Sandnes M 30-34 04:34:21 24.0500:00:00
277 27309 Pulje 5 Paul Nilsen Hafrsfjord SK / Aker Solutions Stavanger M 55-59 04:37:18 23.8003:27:27
278 104437 Pulje 6 Terje Hauge Jordbærpikene M 25-29 04:42:00 23.4003:22:29
279 30073 Pulje 4 Ulf Tjåland Dalane SK M 45-49 04:53:36 22.4703:37:03
280 156655 Pulje 5 Geir Magne Brastad Santander M 40-44 05:01:43 21.8703:47:00
280 31946 Pulje 5 Tore Leikvoll Santander M 25-29 05:01:43 21.8703:47:07
282 157435 Pulje 6 Lillian Grytøyr Byklum Team Rynkeby Rogaland K 40-44 05:02:42 21.8003:42:34
282 39061 Pulje 6 Kirstine Eikenes Sandnes Sykleklubb / Team Rynkeby Rogaland K 35-39 05:02:42 21.8003:37:22
282 60340 Pulje 6 Ingvild Moen Larsen Team Rynkeby Rogaland K 40-44 05:02:42 21.8003:44:34
282 105459 Pulje 6 Brian Nielsen Sandnes Sykleklubb M 55-59 05:02:42 21.8003:43:18
282 27805 Pulje 6 Renata Orvedal Team Rynkeby Rogaland K 55-59 05:02:42 21.8003:45:05
282 127531 Pulje 6 David Stanley Ottesen Sola Cykleklubb M 65-69 05:02:42 21.8003:42:53
288 151220 Pulje 5 Tore Kristiansen Santander M 35-39 05:11:42 21.1703:57:06
289 156632 Pulje 5 Daniel Birks Santander M 25-29 05:13:20 21.0603:53:05
290 135364 Pulje 4 Svein Roar Sivertsen Stavanger Triathlon Klubb M 45-49 05:13:47 21.0303:42:41
291 77166 Pulje 5 Dag Hermann Abeland Santander M 60-64 05:19:15 20.6703:55:23
292 104652 Pulje 6 Tom Grønås Gjerde Sandnes M 30-34 05:48:21 18.9404:25:10
- 38780 Pulje 2 Sveinung Berge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 Brutt -00:00:00
- 154463 Pulje 6 Rune Bergum Hauge i Dalane M 35-39 Brutt -00:00:00
- 152465 Pulje 3 Abiel Berhe Dalane SK M 30-34 Brutt -00:00:00
- 27003 Pulje 6 Ole Martin Dahl Dalane SK M 40-44 Brutt -00:00:00
- 131953 Pulje 3 Enrico Graf Team Oltedal Radel M 35-39 Brutt -00:00:00
- 147765 Pulje 3 Vegard Torje Haugeto Apply Sørco M 30-34 Brutt -00:00:00
- 132485 Pulje 6 Leif Hviding Dalane SK M 50-54 Brutt -00:00:00
- 73028 Pulje 1 Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 45-49 Brutt -00:00:00
- 132175 Pulje 1 Richard Kverneland Stavanger M 30-34 Brutt -02:12:11
- 145756 Pulje 1 Ramtin Matin Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 Brutt -00:00:00
- 21666 Pulje 2 Dagfinn Mong Dalane SK M 50-54 Brutt -00:00:00
- 29460 Pulje 5 Tor Øverås Sandnes Sykleklubb / Aker Solutions M 50-54 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 27.05.2017
Distanse: 110.00 KM
Snittfart: 30.85 Km/t
Snittid: 3:33:53
Antall deltakere: 304

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (110.00 km): 02:46:39 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (110.00 km): 02:58:45 (K)
    • Stine Borgli
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2015 (105.80 km): 02:35:46 (M)
    • Arne Rettedal
    • Christian Erevik Riise
  • 2015 (105.80 km): 02:36:42 (K)
    • Susanne Andersen
    • Elise Karoline Moi Andreassen
  • 2014 (109.00 km): 02:43:19 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
  • 2014 (109.00 km): 02:52:52 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2013 (152.00 km): 04:03:17 (M)
    • Jone Ellingsen
    • Even Rege
  • 2013 (152.00 km): 04:14:37 (K)
    • Tone Hatteland Lima