Tour des Fjords Classic - kort løype - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 139991 Pulje 8 Elliot Kim Jørpeland Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Skib Halloy Cyckleklubb M 40-44 01:26:03 35.56
2 140947 Pulje 8 Torbjørn Øvrebø tasta og omegn sykkelklubb M 25-29 01:26:14 35.48
3 157361 Pulje 8 Thor Erik Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:26:31 35.36
4 58590 Pulje 8 Eirik Rein Bore Westport M 35-39 01:27:01 35.16
5 23406 Pulje 7 Henning Gilje Repsol M 45-49 01:28:30 34.57
5 46687 Pulje 7 Jens Hæreid Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 01:28:30 34.57
7 38794 Pulje 7 Alf-Erik Malm Stavanger M 40-44 01:28:56 34.40
7 52978 Pulje 7 Aslak Stavnheim Bryne Cykleklubb M 35-39 01:28:56 34.40
9 27441 Pulje 7 Per Grøsvik Total E &P BIL M 45-49 01:29:02 34.36
10 59216 Pulje 7 Per Erik Wærum Repsol Norge AS M 50-54 01:35:58 31.88
11 126340 Pulje 8 Amy Mir Vikeså K 25-29 01:36:07 31.83
12 125845 Pulje 7 Rune Skjæveland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 01:37:04 31.52
13 25110 Pulje 8 Kjell Inge Edland Dalane SK M 40-44 01:38:02 31.21
13 25754 Pulje 8 Leiv Lyse Sandnes M 40-44 01:38:02 31.21
15 156474 Pulje 8 Jane Stacey stavanger triathlon klubb K 45-49 01:38:06 31.19
16 152466 Pulje 8 Javier Falcon Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 01:38:17 31.13
17 146350 Pulje 7 Kjetil Bækholt Team Scan Tech M 35-39 01:40:13 30.53
17 148252 Pulje 7 Carl Fredrik Syversen Team Scan Tech M 40-44 01:40:13 30.53
19 126744 Pulje 7 Jozef Dziegielowski PGNiG Upstream Norway M 45-49 01:40:51 30.34
20 45254 Pulje 8 Hans Kvassheim Sponsor M 40-44 01:41:18 30.20
20 157436 Pulje 8 Bengt Erik Werner Santander M 55-59 01:41:18 30.20
22 105040 Pulje 7 Henning Schanche Schlumberger M 40-44 01:42:08 29.96
23 72665 Pulje 7 Ingvar Skjørestad Team Scan Tech M 30-34 01:42:55 29.73
24 29273 Pulje 7 Thor Arne Dybdahl Sandnes Sykleklubb / Euroskilt M 45-49 01:43:01 29.70
25 142438 Pulje 8 Fredrik Køhn Sandnes M 25-29 01:43:59 29.42
25 157437 Pulje 8 May Hege Aastebøl Tubakken sykkelklubb K 45-49 01:43:59 29.42
25 145916 Pulje 8 Dag Olaf Aastebøl Tubakken Sykkelklubb M 45-49 01:43:59 29.42
28 132296 Pulje 8 Hilde Ness Olsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 01:44:23 29.31
29 157438 Pulje 8 Kevin Koroma Santander M 20-24 01:44:27 29.29
30 143370 Pulje 8 Vidar Nedrebø Repsol M 50-54 01:45:20 29.05
31 153903 Pulje 8 Asle Pettersen Sola M 40-44 01:49:30 27.94
32 153844 Pulje 8 Jonas Bekkum Melkebaren M 20-24 01:49:48 27.86
32 152320 Pulje 8 Mikal Tengesdal Melkebaren M 40-44 01:49:48 27.86
34 139857 Pulje 8 Stian Bru Tubakken Sykkelklubb / Horvå M 35-39 01:49:55 27.83
35 24140 Pulje 8 Jarle Haga Repsol M 55-59 01:50:58 27.57
35 152875 Pulje 8 Marianne Maubach Sandnes Sykleklubb K 40-44 01:50:58 27.57
37 147775 Pulje 8 Fernando Luis Mendez Stavanger M 45-49 01:52:16 27.25
38 22531 Pulje 8 Geir Åge Sinnes Stavanger Døves Idrettsforening M 50-54 01:52:48 27.12
39 153674 Pulje 8 Mari Munthe Landsnes Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Vågen vgs K 40-44 01:52:55 27.09
40 154207 Pulje 8 Mario Volkmann Hanka, Pauline, Birgit og Ralf M 40-44 01:54:45 26.66
41 146932 Pulje 7 Eli Orre Bergen 2017 K 35-39 01:55:22 26.52
42 132553 Pulje 7 Helleik Helgeland Sandnes Sykleklubb / Fjoset Power Gym M 35-39 01:55:39 26.45
42 132552 Pulje 7 Kjellaug Røiseland Sandnes Sykleklubb / Fjoset Power Gym K 30-34 01:55:39 26.45
44 156624 Pulje 8 Caroline Irwin Larsen Santander K 25-29 01:56:12 26.33
45 156719 Pulje 7 Carol Tervet Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 30-34 01:56:16 26.31
46 72994 Pulje 8 Jarl Hovden Randaberg SK M 55-59 01:57:10 26.11
47 135511 Pulje 8 Kristin Sembsmoen Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 45-49 01:57:23 26.06
48 157439 Pulje 8 Michael Bishop Stavanger M 55-59 01:57:51 25.96
49 156604 Pulje 8 Simon Øverås TOSK M 35-39 01:58:11 25.89
50 20926 Pulje 8 Aud Marit Lunde FATLAND K 50-54 01:58:23 25.84
51 157428 Pulje 7 Margrethe Fisketjønn Stavanger K 45-49 01:58:39 25.79
52 76590 Pulje 8 Erik Arne Østbø Randaberg SK M 55-59 01:58:46 25.76
53 20329 Pulje 8 Anne Berit Grov Randaberg Sykkel klubb K 55-59 01:58:54 25.73
53 157440 Pulje 8 Lars Anders Heimdal Repsol Norge AS M 35-39 01:58:54 25.73
53 104532 Pulje 8 Øyvind H. Norberg Santander M 45-49 01:58:54 25.73
53 77766 Pulje 8 Susan Østbø Randaberg SK K 50-54 01:58:54 25.73
57 28291 Pulje 8 Sigurd Vaage Suldal SK M 65-69 01:59:00 25.71
58 157441 Pulje 8 Torkild Rolness Santander M 20-24 02:03:05 24.86
59 38535 Pulje 8 Børge Liavik Santander M 40-44 02:03:31 24.77
60 21939 Pulje 7 Eivind Folkvord Sandnes M 35-39 02:03:45 24.72
61 78704 Pulje 8 Øystein Vaage Santander M 35-39 02:03:51 24.70
62 157442 Pulje 8 Øystein Spinnangr Repsol Norge AS M 25-29 02:04:14 24.63
63 156623 Pulje 8 Hilde Gundersen Santander K 25-29 02:05:06 24.46
64 157443 Pulje 8 Torbjørn Hoon Feed Santander M 40-44 02:05:09 24.45
65 157285 Pulje 8 Nina Spilling Team Jenter På Hjul K 40-44 02:05:22 24.40
65 136071 Pulje 8 Line Marie Øiestad Team Jenter på Hjul K 25-29 02:05:22 24.40
65 148348 Pulje 8 Kjersti Marie Øverland Sandnes Sykleklubb / Jenter på hjul K 60-64 02:05:22 24.40
68 149040 Pulje 8 Kirsti Bryne Rykkje Team-Jenter på Hjul K 55-59 02:05:33 24.37
69 122713 Pulje 8 Larisa Yuzer Jenter på hjul K 45-49 02:05:41 24.34
70 157196 Pulje 8 Rafael Alvarez REPSOL M 35-39 02:07:36 23.98
71 66962 Pulje 8 Dushantha Kumar Kvernaland M 45-49 02:08:55 23.73
72 156626 Pulje 8 Lorenzo Villalobos repsol M 50-54 02:10:22 23.47
73 157210 Pulje 8 Jone Hansen Statens vegvesen M 50-54 02:11:49 23.21
74 153762 Pulje ? Wojciech Podobinski Sandnes M 40-44 02:12:05 23.16
75 100566 Pulje 8 Randi Galta Jenterpåhjul K 55-59 02:15:09 22.64
75 113307 Pulje 8 Linda Skjervik Jenter på hjul K 35-39 02:15:09 22.64
77 157444 Pulje 8 Thomas Haughom Santander M 20-24 02:15:46 22.53
78 157445 Pulje 8 Tor Andre Hølland Santander M 20-24 02:15:49 22.53
79 148249 Pulje 8 Thomas Eide Askeland Santander M 25-29 02:19:04 22.00
80 157446 Pulje 8 Hilde Hope Santander K 40-44 02:19:48 21.88
81 156636 Pulje 8 Inger Lise Kårhus Santander K 30-34 02:19:50 21.88
82 58958 Pulje ? Toralv Tysse klepp sykkelklubb M 60-64 02:20:05 21.84
83 157447 Pulje 7 Marek Woszczyk PGNiG Upstream Norway AS M 45-49 02:26:23 20.90
84 122712 Pulje 8 Silje Agnethe Kommedal Sandnes Sykleklubb / Repsol Norge AS K 35-39 02:28:07 20.65
84 132067 Pulje 8 Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb / Jenter på hjul K 50-54 02:28:07 20.65
84 122711 Pulje 8 Nette Meisland Jenter på hjul K 45-49 02:28:07 20.65
87 157448 Pulje 8 Ane Bryne Berg Repsol K 50-54 02:29:14 20.50
88 123204 Pulje 8 Hege Bang Stavanger SK / jph K 60-64 02:34:53 19.75
89 157449 Pulje 8 Brit Røstvik Santander K 55-59 02:37:10 19.46
90 157450 Pulje 8 Lill-Vicky Lindal Santander K 25-29 02:41:12 18.98
90 157451 Pulje 8 Trine Rørheim Santander K 25-29 02:41:12 18.98
92 157452 Pulje 8 Grethe Elise Foldnes Repsol K 45-49 02:53:01 17.68
93 157453 Pulje 8 Gentiana Gorani Santander K 25-29 02:57:27 17.24
94 157454 Pulje 8 Tor Christian Lura Santander M 25-29 03:21:22 15.19
95 156640 Pulje 8 José Jacobi Santander M 45-49 03:42:28 13.75
Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 27.05.2017
Distanse: 51.00 KM
Snittfart: 25.45 Km/t
Snittid: 2:00:12
Antall deltakere: 95

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):