Bike Brothers NedstrandRittet - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t10 km27.5 km
1 25568 Pulje 2 Under 2.00 Lars Granberg CK Haugaland M 30-34 01:44:52 22.0200:29:1301:09:44
2 152444 Pulje 2 Under 2.00 Bartlomiej Mijas Stavanger Terrengsykkelklubb M 25-29 01:52:33 20.5200:29:5201:12:58
3 29229 Pulje 2 Under 2.00 Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:54:36 20.1500:32:3301:15:39
4 29250 Pulje 2 Under 2.00 Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:56:06 19.8900:32:3901:16:27
5 22595 Pulje 2 Under 2.00 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb M 55-59 01:57:16 19.6900:33:5601:17:30
6 122779 Pulje 2 Under 2.00 Knut Reiestad Bryne triatlonklubb M 30-34 01:57:23 19.6700:33:5201:17:31
7 101579 Pulje 2 Under 2.00 Paul Magne Skjold CK Haugaland M 40-44 01:57:23 19.6700:33:5701:17:30
8 128168 Pulje 2 Under 2.00 Kristian Smaamo Suldal SK M 25-29 02:00:38 19.1400:33:5501:19:52
9 21850 Pulje 2 Under 2.00 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 02:00:57 19.0900:33:5501:21:19
10 157248 Pulje 2 Under 2.00 Dawid Mijas Bike Brothers M 30-34 02:04:41 18.5200:33:5901:20:19
11 73017 Pulje 2 Under 2.00 Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 02:06:31 18.2500:36:1001:21:27
12 46370 Pulje 2 Under 2.00 Erling Kristiansen Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 02:06:50 18.2100:37:1401:23:58
13 72229 Pulje 2 Under 2.00 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:06:53 18.2000:34:5501:22:45
14 74874 Pulje 2 Under 2.00 Samund Nordang CK Henie M 40-44 02:11:53 17.5100:38:4701:26:56
15 28853 Pulje 2 Under 2.00 Sven Husveg Aalgaard SSL Sykkel M 40-44 02:12:07 17.4800:34:0001:24:41
16 21618 Pulje 2 Under 2.00 Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 02:14:51 17.1300:39:1501:29:11
17 104421 Pulje 2 Under 2.00 Ronny Aase Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 02:15:41 17.0200:37:1001:28:11
18 25372 Pulje 2 Under 2.00 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 45-49 02:15:51 17.0000:40:0501:29:48
19 29596 Pulje 3 Under 2.30 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 35-39 02:15:58 16.9800:40:5601:28:39
20 146960 Pulje 2 Under 2.00 Sverre Flatebø Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:17:13 16.8300:39:1501:29:47
21 143385 Pulje 2 Under 2.00 Eirik Hallingstad CK Haugaland M 17-19 02:17:38 16.7800:38:0801:28:49
22 151206 Pulje 3 Under 2.30 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 02:19:28 16.5600:38:1601:28:42
23 141147 Pulje 2 Under 2.00 Olav Hallingstad CK Haugaland M 20-24 02:21:08 16.3600:40:0001:31:07
24 143384 Pulje 3 Under 2.30 Jarle Nagell Bike Brothers M 50-54 02:22:03 16.2600:36:3601:28:44
25 24182 Pulje 2 Under 2.00 Jens Kristian Holberg CK Haugaland M 55-59 02:25:03 15.9200:39:1701:32:05
26 72214 Pulje 3 Under 2.30 Mikael Niklasson CK Haugaland M 40-44 02:27:49 15.6200:40:5401:36:11
27 103598 Pulje 2 Under 2.00 Kjell Inge Engevik Stord Sykleklubb M 40-44 02:28:34 15.5400:41:5101:35:27
28 146046 Pulje 3 Under 2.30 Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 02:29:46 15.4200:43:2901:37:40
29 24125 Pulje 3 Under 2.30 Jarle Laihinen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 02:30:08 15.3800:41:1401:37:58
30 46938 Pulje 2 Under 2.00 Åsmund Kleivenes Molde CK M 45-49 02:30:15 15.3700:42:2701:37:29
31 21888 Pulje 2 Under 2.00 Eirik Storesund NTNUI M 25-29 02:32:38 15.1300:40:3301:30:55
32 158542 Pulje 2 Under 2.00 Gunnar Vetrhus Nedstrand IL M 17-19 02:33:48 15.0100:46:1001:43:50
33 158543 Pulje 3 Under 2.30 Kristine Baisgård CK Haugaland K 30-34 02:37:12 14.6900:46:1001:43:29
34 101731 Pulje 3 Under 2.30 Torgeir Lilleskog CK Haugaland M 40-44 02:38:35 14.5600:44:4201:42:38
35 158544 Pulje 3 Under 2.30 Eirik Holta Marine Harvest M 17-19 02:38:36 14.5600:45:5101:41:22
36 34176 Pulje 2 Under 2.00 Morten Haaheim CK Haugaland M 55-59 02:40:36 14.3800:42:5701:41:30
37 136311 Pulje 3 Under 2.30 Bjarne Lunde Westcon Yard AS M 30-34 02:40:56 14.3500:43:1401:42:13
38 53681 Pulje 2 Under 2.00 Børge Stakkestad CK Haugaland M 50-54 02:43:14 14.1500:46:3001:44:50
39 30795 Pulje 2 Under 2.00 Geir Olav Dirdal Bike Brothers M 45-49 02:43:44 14.1000:45:5701:46:20
40 72316 Pulje 3 Under 2.30 Oddmund Mehus CK Haugaland M 60-64 02:48:56 13.6700:47:3801:47:37
41 104588 Pulje 3 Under 2.30 Alegria Hinestrosa Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 02:49:35 13.6200:45:5501:46:30
42 139730 Pulje 3 Under 2.30 Thomas Lønning Falkeid IL M 17-19 02:49:55 13.5900:47:4101:47:54
43 101707 Pulje 2 Under 2.00 Eivind Djursvoll Nedstrand IL M 45-49 02:51:27 13.4700:45:0501:46:06
44 139733 Pulje 2 Under 2.00 Tore Espevik Nedstrand IL M 25-29 02:52:20 13.4000:46:0301:50:08
45 141165 Pulje 3 Under 2.30 Kjetil Lindanger Haugesund brannvesen M 35-39 02:53:16 13.3300:49:3701:52:31
46 145816 Pulje 3 Under 2.30 Kent Helge Sande Haugesund M 35-39 02:53:16 13.3300:49:4501:52:30
47 123872 Pulje 5 Over 2.50 Bjørn Balle Haugesund M 50-54 02:55:57 13.1200:50:5801:54:44
48 123857 Pulje 4 Under 2.50 Øystein Berge-Olsen Ølensvåg M 35-39 02:56:11 13.1100:46:0801:51:13
49 154482 Pulje 4 Under 2.50 Håvard Dyre Johansen Team Idrett Uten Alkohol M 40-44 03:01:54 12.6900:51:4401:57:57
50 25968 Pulje 3 Under 2.30 Magne Dale Bike Brothers M 50-54 03:02:10 12.6800:49:3201:56:05
51 136324 Pulje 4 Under 2.50 Tor Eirik Huse CK Haugaland M 55-59 03:04:16 12.5300:52:0901:58:19
52 22764 Pulje 3 Under 2.30 Grethe Lunde CK Haugaland K 50-54 03:07:50 12.2900:54:1802:00:10
53 72273 Pulje 4 Under 2.50 Bjarne Blom Haugaland Transportskole As M 45-49 03:10:02 12.1500:48:0701:56:49
54 101856 Pulje 4 Under 2.50 Bjørn Ove Bådsvik APPLY TB M 50-54 03:11:06 12.0800:52:4202:02:17
55 156220 Pulje 3 Under 2.30 Torstein Lyse Nedstrand IL M 17-19 03:11:41 12.0500:47:1901:55:32
56 72257 Pulje 5 Over 2.50 Helge Kjetilstad Statens Vegvesen M 35-39 03:13:17 11.9500:53:3502:01:14
57 139866 Pulje 4 Under 2.50 Alice Pussacq Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 30-34 03:14:12 11.8900:58:4102:07:21
58 72510 Pulje 4 Under 2.50 Svanhild Storstein CK Haugaland K 50-54 03:16:46 11.7300:53:0002:05:24
59 123028 Pulje 3 Under 2.30 Frank Ree Statoil BIL M 40-44 03:19:46 11.5600:54:0202:06:25
60 147045 Pulje 4 Under 2.50 Kjell Arne Hansen CK Haugaland M 40-44 03:20:45 11.5000:58:1802:08:57
61 141173 Pulje 5 Over 2.50 Ronny Tollaksen PDS Protek AS M 40-44 03:21:53 11.4400:55:5502:06:41
62 101967 Pulje 5 Over 2.50 Torbjørn Jektnes Statens vegvesen M 35-39 03:23:55 11.3200:58:2402:14:27
63 102006 Pulje 5 Over 2.50 Øyvind Håvås Haugesund M 60-64 03:24:29 11.2901:01:4502:15:48
64 123884 Pulje 5 Over 2.50 Jørg Karlsen Haugesund M 40-44 03:25:52 11.2200:58:1702:10:29
65 158545 Pulje 5 Over 2.50 Luis Risanger Haugesund M 40-44 03:38:37 10.5600:58:4402:14:08
66 26670 Pulje 2 Under 2.00 Oddbjørn Oaland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 03:39:15 10.5300:54:3202:13:47
68 25429 Pulje 3 Under 2.30 Kristian André Fløysvik Bike Brothers M 30-34 Brutt -00:38:5700:00:00
70 22306 Pulje 2 Under 2.00 Finn Hallingstad Stegaberg IL Sykkel M 50-54 Brutt -00:56:5800:00:00
72 22173 Pulje 2 Under 2.00 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb M 55-59 Brutt -00:40:0500:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Nedstrand I.L. - Sykkel


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.06.2017
Distanse: 38.50 KM
Snittfart: 14.56 Km/t
Snittid: 2:38:38
Antall deltakere: 69

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2014 (38.50 km): 01:37:13 (M)
    • Einar Lode
  • 2014 (38.50 km): 02:13:03 (K)
    • Hilde Stray