Hyundai Tempo Bue - Bryne - Racer - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:34:59 42.36
2 125750 Racer Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:35:48 41.39
3 73017 Racer Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:35:51 41.33
4 28562 Racer Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb M 40-44 00:36:33 40.54
5 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:37:44 39.27
6 59064 Racer Steinar Håland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:38:01 38.98
7 21315 Racer Bjørn Andersen Sandnes Sykleklubb M 55-59 00:38:51 38.14
8 100667 Racer Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:38:58 38.03
9 40535 Racer Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:38:59 38.01
10 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:39:10 37.83
11 151472 Racer Andreas Gundersen Bryne Cykleklubb M 17-19 00:39:20 37.67
12 134074 Racer Trond Motland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:39:26 37.58
13 46388 Racer Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 00:39:32 37.48
14 29178 Racer Terje Byrkjedal Bogafjell SK M 40-44 00:39:55 37.12
15 24385 Racer Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 00:40:36 36.50
16 30099 Racer Vegar Bakken Bryne Cykleklubb M 50-54 00:40:40 36.44
17 146196 Racer Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 00:40:41 36.42
18 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 00:40:42 36.41
19 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 25-29 00:40:46 36.35
20 139991 Racer Elliot Kim Jørpeland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 00:40:58 36.17
21 146343 Racer Tore Høien Vigrestad SK M 25-29 00:41:15 35.92
22 39613 Racer Henrik Waage Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:41:16 35.91
23 100695 Racer Jan Egil Høyland Bogafjell SK M 45-49 00:41:17 35.89
24 76032 Racer Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 40-44 00:41:37 35.61
25 152566 Racer Magne Idar Berge Espedal Bryne Cykleklubb M 45-49 00:41:44 35.51
26 39066 Racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:41:48 35.45
27 52848 Racer Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 00:41:55 35.35
27 25795 Racer Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 00:41:55 35.35
29 75967 Racer Richard Dalen Nærbø SK M 30-34 00:42:18 35.03
30 153491 Racer Bjarte Vadla Oltedal M 25-29 00:42:29 34.88
31 157182 Racer Roy Frode Monge Bryne Cykleklubb M 40-44 00:42:31 34.85
32 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:42:43 34.69
33 28013 Racer Ronny Brattaas Bogafjell SK M 40-44 00:42:45 34.66
34 38476 Racer Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 30-34 00:43:08 34.35
34 105604 Racer John Gjerde Mærland Bryne Cykleklubb M 40-44 00:43:08 34.35
36 20735 Racer Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 00:43:34 34.01
37 26489 Racer Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:43:49 33.82
38 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:43:57 33.72
39 25295 Racer Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:44:00 33.68
40 26953 Racer Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb M 45-49 00:44:06 33.60
41 126209 Racer Agnieszka Janicka Bogafjell SK K 35-39 00:44:17 33.46
42 26694 Racer Oddgeir Drøpping Bryne Cykleklubb M 40-44 00:44:43 33.14
43 139756 Racer Christine Olsen-Hagen Bryne Cykleklubb K 35-39 00:44:50 33.05
44 123111 Racer Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 00:44:59 32.94
45 140533 Racer Marius Trøim Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 00:45:23 32.65
46 105035 Racer Ann Theres Skretting Bryne Cykleklubb K 45-49 00:45:30 32.57
47 46496 Racer Robert Fuglestad Bogafjell SK M 45-49 00:45:42 32.42
48 26491 Racer Nils Martin Rugsveen Bryne Cykleklubb M 50-54 00:45:44 32.40
49 146483 Racer Anita Bue Vigesaa Sykleklubb K 40-44 00:45:51 32.32
50 132144 Racer Brit Skjørestad Klepp Cykle Club K 45-49 00:46:04 32.17
51 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 00:46:35 31.81
52 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:48:19 30.67
53 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 00:48:24 30.61
54 22024 Racer Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 00:49:01 30.23
55 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:51:00 29.05
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2017
Distanse: 24.70 KM
Snittfart: 35.06 Km/t
Snittid: 0:42:16
Antall deltakere: 55

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (24.70 km): 00:29:55 (M)
    • Harry Waldeland
  • 2016 (24.70 km): 00:35:47 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen