Okserittet - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t19 km
1 139672 Oksepulje under 2:15 Fredrik Dversnes Dalane SK M 20-24 01:43:37 31.8400:38:06
2 21055 Oksepulje under 2:15 Bent Inge Bakke Søgne Cykleklubb M 40-44 01:44:05 31.7000:38:08
3 40340 Oksepulje under 2:15 Andreas Penne Nygård Rennesøy SK M 35-39 01:47:01 30.8300:38:06
4 27809 Oksepulje under 2:15 René Andersen Forus og Gausel IL M 45-49 01:51:08 29.6900:40:17
4 29250 Oksepulje under 2:15 Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:51:08 29.6900:40:18
6 30276 Oksepulje under 2:15 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 01:51:09 29.6800:40:31
7 73683 Oksepulje under 2:15 Håkon Lohne Lund CK M 40-44 01:51:12 29.6700:40:17
8 131963 Oksepulje under 2:15 Dag Erik Hamre SK Lyngdal & Omegn M 20-24 01:53:34 29.0500:40:27
9 25254 Oksepulje under 2:15 Kjetil Hansen Forus og Gausel IL M 40-44 01:53:35 29.0500:40:31
10 74577 Oksepulje under 2:15 Birger Rye Fana IL Sykkel M 45-49 01:53:37 29.0400:39:56
10 136516 Oksepulje under 2:15 Anders Røynås Sagene IF Sykkel M 40-44 01:53:37 29.0401:50:51
12 73694 Oksepulje under 2:15 Anders Jacobsen Lund CK M 45-49 01:53:40 29.0300:40:28
13 58106 Oksepulje under 2:15 Trond Olaf Holteberg Farsund Sykleklubb M 45-49 01:54:15 28.8800:40:27
14 24405 Oksepulje under 2:15 Johnny Høyland Bryne Cykleklubb M 50-54 01:54:50 28.7300:40:32
15 136520 Oksepulje under 2:15 Trond Sverre Hagelien Kristiansand S M 40-44 01:54:51 28.7300:40:20
16 32335 Oksepulje under 2:15 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:54:52 28.7200:40:29
17 53908 Oksepulje under 2:15 Jon Olav Holmen Lund CK M 35-39 01:55:17 28.6200:41:01
18 100667 Oksepulje under 2:15 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:55:18 28.6200:40:30
20 151268 Oksepulje under 2:15 Arvid Borø Søgne Cykleklubb M 35-39 01:55:32 28.5600:41:55
20 146957 Oksepulje under 2:15 Knut Ellingsen Kvinesdal Sykkelklubb M 50-54 01:55:32 28.5600:42:48
22 24403 Oksepulje under 2:15 Johnny Johnsen Kvinesdal Sykkelklubb M 45-49 01:56:01 28.4400:43:15
22 32466 Oksepulje under 2:15 Arne Kristoffersen Kristiansands CK M 35-39 01:56:01 28.4400:41:59
24 38780 Oksepulje under 2:15 Sveinung Berge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:56:35 28.3000:40:49
25 146626 Oksepulje under 2:15 André Erikssen Søgne Cykleklubb M 30-34 01:56:59 28.2000:42:22
26 134028 Oksepulje under 2:15 Jan Helge Rafoss Kvinesdal Sykkelklubb M 45-49 01:57:15 28.1400:41:54
27 53786 Oksepulje under 2:15 Arvid Fredriksen Søgne Cykleklubb M 45-49 01:57:42 28.0300:42:21
28 122710 Oksepulje under 2:15 Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 01:57:56 27.9800:42:26
29 111787 Oksepulje under 2:15 Ivar Thompsen Farsund Sykleklubb M 40-44 01:59:34 27.5900:42:37
30 29078 Oksepulje under 2:15 Tellef Dønnestad Birkenes IL Sykkel M 45-49 01:59:46 27.5500:42:26
31 140548 Oksepulje under 2:15 Arild Ege Kristiansands CK M 40-44 01:59:53 27.5200:42:46
32 66331 Oksepulje under 2:15 Andreas Øksendal Kvinesdal Sykkelklubb M 25-29 02:00:53 27.2900:42:52
33 21618 Oksepulje under 2:15 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 02:01:20 27.1900:43:10
34 53680 Oksepulje under 2:15 Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:01:25 27.1700:43:04
34 45644 Oksepulje under 2:15 Rune Strøm Kristiansands CK M 40-44 02:01:25 27.1700:42:57
36 114035 Oksepulje under 2:15 Bjørn Olav Raknes Arendal CC M 45-49 02:01:52 27.0700:43:30
36 143294 Oksepulje under 2:15 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 02:01:52 27.0700:43:28
38 139717 Oksepulje under 2:15 Lars Morten Refve Farsund Sykleklubb M 45-49 02:01:53 27.0700:43:26
38 25295 Oksepulje under 2:15 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:01:53 27.0700:43:28
40 52853 Oksepulje under 2:15 Even Jørgensen Ålgård M 45-49 02:01:54 27.0700:43:19
41 146270 Oksepulje under 2:15 Per-Erik Drønen Farsund Sykleklubb M 50-54 02:04:15 26.5500:44:09
42 28872 Oksepulje under 2:15 Svein Dovland Otra IL Sykkel M 50-54 02:04:16 26.5500:45:10
42 54058 Oksepulje under 2:15 Steinar Heggland Vigsnes Kristiansands CK M 35-39 02:04:16 26.5500:43:35
44 111753 Oksepulje under 2:15 Tor Arne Spilde SK Lyngdal & Omegn M 45-49 02:06:13 26.1400:45:02
45 136529 Oksepulje under 2:15 Geir Nicolai Nilsen Kvinesdal Sykkelklubb M 40-44 02:06:15 26.1300:45:01
46 111773 Oksepulje under 2:15 Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb M 25-29 02:06:16 26.1300:43:46
46 34215 Oksepulje under 2:15 Bjørnar Schanke Birkenes IL Sykkel M 55-59 02:06:16 26.1300:44:59
46 134139 Oksepulje under 2:15 Rolf Sverre Schanke Blindleia CK M 50-54 02:06:16 26.1300:45:02
49 53801 Oksepulje under 2:15 Arvid Tryfoss Kristiansands CK M 50-54 02:06:40 26.0500:45:28
50 151847 Oksepulje under 2:15 Magne Sørvig Team Linn M 35-39 02:06:41 26.0400:45:33
50 28668 Oksepulje under 2:15 Sten Eivind Øksendal Kvinesdal Sykkelklubb M 55-59 02:06:41 26.0400:45:29
50 25060 Oksepulje under 2:15 Kjell Aarstad Dalane SK M 55-59 02:06:41 26.0400:45:34
53 21324 Oksepulje under 2:15 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 45-49 02:06:42 26.0400:45:31
54 52865 Oksepulje under 2:15 Odd Rune Lande Tasta OSK M 40-44 02:06:45 26.0300:45:17
55 53809 Oksepulje under 2:15 Vidar Fredheim Kristiansands CK M 50-54 02:07:21 25.9100:43:33
56 22101 Oksepulje under 2:15 Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 02:08:32 25.6700:49:25
57 157513 Oksepulje under 2:15 Marius Engeland Hennig-Olsen Is M 25-29 02:08:33 25.6700:48:12
58 111772 Turpulje 1 2:15-2:40 Stig Abelsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:08:50 25.6100:47:42
58 34460 Turpulje 1 2:15-2:40 Ulf Hansen SK Lyngdal & Omegn M 45-49 02:08:50 25.6100:47:50
58 104369 Turpulje 1 2:15-2:40 Stian Furenes Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 02:08:50 25.6100:47:41
61 104031 Oksepulje under 2:15 Tollak Nedland Flekkefjord SK M 50-54 02:12:20 24.9300:45:32
61 125943 Oksepulje under 2:15 Jan Olav Sørensen Tasta OSK M 45-49 02:12:20 24.9300:45:57
61 139993 Oksepulje under 2:15 Roar Aamodt Bryne triatlonklubb M 35-39 02:12:20 24.9300:45:34
64 136533 Turpulje 1 2:15-2:40 Rune Hauan Kvås IL - sykkel M 35-39 02:13:44 24.6700:48:26
64 100338 Turpulje 1 2:15-2:40 Paul Østebø Tasta OSK M 55-59 02:13:44 24.6700:48:42
66 53866 Turpulje 1 2:15-2:40 Dag Stenevik Farsund Sykleklubb M 50-54 02:13:45 24.6700:48:40
67 126199 Turpulje 1 2:15-2:40 Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 02:13:46 24.6600:48:47
68 152658 Oksepulje under 2:15 Helge Steinsland Blindleia CK M 50-54 02:14:26 24.5400:48:40
69 154511 Oksepulje under 2:15 Richard Risbruna Blindleia CK M 45-49 02:14:27 24.5400:48:38
70 136560 Turpulje 1 2:15-2:40 Tor Arne Birkeland Marlink M 35-39 02:15:13 24.4000:48:26
71 126293 Turpulje 1 2:15-2:40 Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 02:15:16 24.3900:48:00
72 103979 Oksepulje under 2:15 Tommy Rossemyr Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:15:19 24.3800:48:32
73 128197 Turpulje 1 2:15-2:40 Anne-Mette Larsen Evensen Team SØRLANDSBADET K 45-49 02:16:01 24.2600:48:49
74 29934 Turpulje 2 over 2:40 Trond Karlson Bryne Cykleklubb M 40-44 02:16:20 24.2000:49:25
75 22534 Turpulje 2 over 2:40 Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:16:22 24.1900:49:36
76 145570 Turpulje 1 2:15-2:40 Bjarte Vestøl Kristiansands CK M 55-59 02:17:05 24.0700:50:00
77 53971 Turpulje 1 2:15-2:40 Jan-Erik Ryen Tveit IL M 50-54 02:17:08 24.0600:49:49
78 72983 Turpulje 1 2:15-2:40 Roger Lande Farsund Sykleklubb M 60-64 02:17:17 24.0300:48:28
79 132648 Turpulje 1 2:15-2:40 Ivar Seland SK Lyngdal & Omegn M 60-64 02:17:23 24.0200:49:12
80 20735 Turpulje 1 2:15-2:40 Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 02:17:38 23.9700:50:37
81 26843 Oksepulje under 2:15 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 40-44 02:17:42 23.9600:50:53
82 107933 Oksepulje under 2:15 Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 35-39 02:18:02 23.9000:50:41
83 128200 Turpulje 1 2:15-2:40 Odd Arne Egeland Kvås IL - sykkel M 35-39 02:18:09 23.8800:49:58
84 152570 Turpulje 1 2:15-2:40 Glenn Omland Flekkefjord M 40-44 02:18:21 23.8500:50:03
85 154471 Turpulje 1 2:15-2:40 Even Grave A-K Maskiner Avd Vigeland M 35-39 02:18:39 23.8000:49:54
86 100779 Oksepulje under 2:15 Barbro Gjøstøl Engebretsen Kristiansands CK K 40-44 02:19:49 23.6000:50:16
86 72942 Oksepulje under 2:15 Geir Lindtner Stavanger Triathlonklubb/Stavanger Skikl M 45-49 02:19:49 23.6000:51:06
88 132828 Turpulje 1 2:15-2:40 Clifford Larsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:20:14 23.5300:50:13
88 69738 Turpulje 1 2:15-2:40 Geir Martinsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:20:14 23.5300:51:23
90 149246 Turpulje 1 2:15-2:40 Glenn Wiggo Lystad Varmepumpeservice M 40-44 02:20:31 23.4800:50:29
91 136546 Oksepulje under 2:15 Bjørn Frode Wingerei Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble M 45-49 02:21:03 23.3900:45:24
92 147776 Turpulje 1 2:15-2:40 Roald Ruthjersen Sparebanken Sør M 30-34 02:21:16 23.3600:49:58
93 20707 Turpulje 1 2:15-2:40 Arnt Egil Laupstad Dalane SK M 50-54 02:22:02 23.2300:49:59
94 104774 Oksepulje under 2:15 Reidar Axelsen Flekkefjord SK M 50-54 02:23:19 23.0200:51:24
95 20438 Turpulje 1 2:15-2:40 Arild Westmoen SK Lyngdal & Omegn M 60-64 02:24:00 22.9100:51:46
96 21166 Oksepulje under 2:15 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 02:24:18 22.8600:57:28
97 152659 Turpulje 1 2:15-2:40 Christian Austenå Arendal CC M 35-39 02:24:27 22.8400:51:48
98 28739 Oksepulje under 2:15 Stig Pedersen Dalane SK M 40-44 02:25:18 22.7100:53:25
98 58625 Oksepulje under 2:15 Rune Refsland Dalane SK M 45-49 02:25:18 22.7100:53:27
100 20576 Turpulje 1 2:15-2:40 Arne Martinsen Randaberg M 45-49 02:25:55 22.6100:52:31
101 30251 Turpulje 1 2:15-2:40 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 02:26:59 22.4500:53:30
102 139834 Turpulje 1 2:15-2:40 Gaute Nord-Varhaug Vigrestad SK M 45-49 02:27:13 22.4100:53:37
103 46582 Turpulje 1 2:15-2:40 Tom Børge Leistad Grimstad SK M 50-54 02:27:19 22.4000:53:27
104 27972 Oksepulje under 2:15 Rolf Aasland Otra IL Sykkel M 45-49 01:55:19 28.6100:40:57
104 27972 Turpulje 1 2:15-2:40 Rolf Aasland Åseral IL M 20-24 02:27:41 22.3400:49:56
105 33420 Turpulje 1 2:15-2:40 Morten Solheim Kristiansands CK M 40-44 02:27:51 22.3100:53:34
106 34276 Turpulje 1 2:15-2:40 Stig Rune Nilsen Grimstad SK M 45-49 02:28:31 22.2100:52:46
107 132062 Turpulje 1 2:15-2:40 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 02:28:37 22.2000:53:11
108 143432 Turpulje 1 2:15-2:40 Aslak Uppstad Auto Service M 65-69 02:28:38 22.2000:53:07
109 25070 Turpulje 1 2:15-2:40 Kjell Arne Johannessen Kvås IL - sykkel M 60-64 02:28:41 22.1900:51:58
110 29674 Turpulje 1 2:15-2:40 Tore Vold SOKO M 50-54 02:28:43 22.1800:53:38
111 146522 Turpulje 1 2:15-2:40 Mari Sørheim Bogafjell Sykleklubb K 25-29 02:30:52 21.8700:55:16
112 104417 Turpulje 1 2:15-2:40 Magne Anfindsen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:31:02 21.8400:54:42
113 30761 Turpulje 2 over 2:40 Jarle Storrem Grimstad SK M 50-54 02:32:30 21.6300:57:34
114 76994 Oksepulje under 2:15 Ernst Olav Pettersen Tubakken Sykkelklubb M 40-44 02:32:58 21.5700:51:19
115 147875 Turpulje 1 2:15-2:40 Asbjørn Hauan Kvås IL - sykkel M 40-44 02:33:05 21.5500:55:37
116 76825 Turpulje 1 2:15-2:40 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:33:18 21.5200:56:21
117 123681 Turpulje 1 2:15-2:40 Atle Hindar Arendal CC M 60-64 02:34:01 21.4200:56:22
118 23125 Turpulje 2 over 2:40 Harald Gundersen Kristiansands CK M 70-74 02:34:33 21.3500:56:25
119 153398 Turpulje 2 over 2:40 Geir Jacobsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:34:34 21.3500:57:36
120 146713 Turpulje 1 2:15-2:40 Sven Ludvig Urdalen Tveit IL M 45-49 02:34:44 21.3202:31:19
121 28116 Turpulje 1 2:15-2:40 Rune Myrmell Mandal CK M 45-49 02:34:56 21.2900:55:32
122 30668 Turpulje 1 2:15-2:40 Audun Nysæther Kristiansand S M 45-49 02:34:57 21.2900:54:28
123 132923 Turpulje 1 2:15-2:40 Kjetil Finsådal Kristiansands CK M 40-44 02:36:24 21.0900:55:07
124 75989 Turpulje 2 over 2:40 Tom Arild Josdal Gyland I.L. M 50-54 02:37:06 21.0000:59:08
125 27494 Turpulje 2 over 2:40 Per Frode Hompland SK Lyngdal & Omegn M 50-54 02:39:07 20.7300:56:37
125 141921 Turpulje 1 2:15-2:40 Jørn Åge Seljeset Mjøs Euronics Ålgård M 40-44 02:39:07 20.7300:57:06
125 146724 Turpulje 1 2:15-2:40 Kristine Heggland Vigsnes Kristiansands CK K 25-29 02:39:07 20.7300:56:19
128 132671 Turpulje 1 2:15-2:40 Arne Erik Gundersen Søgne Cykleklubb M 50-54 02:39:11 20.7300:56:31
129 158562 Turpulje 1 2:15-2:40 Vidar Kvernes Skien M 45-49 02:43:07 20.2300:59:04
129 53928 Turpulje 1 2:15-2:40 Arne Stensland Otra IL Sykkel M 55-59 02:43:07 20.2300:59:03
131 152449 Turpulje 1 2:15-2:40 Svein Egil Laupstad Bertelsen Og Garpestad M 25-29 02:43:42 20.1500:57:52
132 141433 Turpulje 1 2:15-2:40 Hans Martin Laupstad Dalane SK M 20-24 02:43:56 20.1300:57:53
133 141987 Turpulje 2 over 2:40 Arnt Østensen Farsund Sykleklubb M 60-64 02:44:37 20.0400:59:06
134 123397 Turpulje 2 over 2:40 Bernt Ivar Jakobsen Team Sørlandsbadet M 65-69 02:44:39 20.0400:59:12
135 111790 Turpulje 1 2:15-2:40 Per Willy Omland Lyngdal Karosseri M 60-64 02:45:27 19.9400:56:52
136 27857 Turpulje 2 over 2:40 Roar Rosåsen Farsund Sykleklubb M 50-54 02:46:20 19.8300:59:58
137 136511 Turpulje 1 2:15-2:40 Rune Kyllingstad Lyngdal M 45-49 02:48:35 19.5701:03:02
138 145704 Turpulje 1 2:15-2:40 Øystein Berg Kristiansands CK M 55-59 02:49:35 19.4501:00:23
138 147970 Turpulje 1 2:15-2:40 Niklas Berg Søgne M 30-34 02:49:35 19.4501:00:24
140 158563 Turpulje 2 over 2:40 Christer Havre Lyngdal M 25-29 02:51:36 19.2301:02:38
141 123815 Turpulje 2 over 2:40 Trond Pedersen Sandnes M 50-54 02:53:45 18.9901:00:54
142 30221 Turpulje 2 over 2:40 Wenche Hermana Stabel Team Paulen.No K 50-54 02:54:14 18.9401:01:32
143 146282 Turpulje 2 over 2:40 Per Kristian Andersen Farsund Sykleklubb M 50-54 02:54:24 18.9201:02:06
144 136547 Turpulje 1 2:15-2:40 Jan Erik Heim Lyngdal M 55-59 02:54:58 18.8601:02:34
145 136570 Turpulje 2 over 2:40 Jan Henrik Elle Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble M 45-49 02:55:15 18.8301:01:57
146 111743 Turpulje 2 over 2:40 Øystein Staddeland Lyngdal M 40-44 02:56:58 18.6400:56:28
147 38570 Turpulje 2 over 2:40 Helge Bratland Sandnes M 45-49 02:57:20 18.6001:03:34
148 157560 Turpulje 2 over 2:40 Paul Erling Backstrøm ENTER Fritid M 50-54 02:57:33 18.5801:03:15
149 73763 Oksepulje under 2:15 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 55-59 03:01:25 18.1900:43:07
150 158564 Turpulje 2 over 2:40 Thomas Skavreaker Stathelle M 40-44 03:15:39 16.8601:09:03
151 150045 Turpulje 2 over 2:40 Carina Pettrém Sparebanken Sør M 40-44 03:34:08 15.4101:17:46
152 140510 Turpulje 2 over 2:40 Magnhild Albretsen Kristiansands CK K 55-59 03:34:42 15.3701:16:57
153 157250 Turpulje 1 2:15-2:40 Tor Egil Nummedal Vikeså M 30-34 03:37:33 15.1600:57:41
154 104125 Turpulje 2 over 2:40 Jarle Gjertsen Digituning M 35-39 03:58:04 13.8601:17:04
155 128190 Turpulje 2 over 2:40 Geir Staddeland Autodromo M 35-39 03:58:05 13.8601:18:14
156 158193 Turpulje 2 over 2:40 Silje Helene Vågshaug Vikeså K 30-34 04:07:15 13.3401:27:27
- 125636 Oksepulje under 2:15 Kennet Egeland Flekkefjord SK M 50-54 Brutt -00:45:21
- 152234 Oksepulje under 2:15 John Helge Espeland SK Lyngdal & Omegn M 17-19 Brutt -00:00:00
- 149247 Turpulje 1 2:15-2:40 Torstein Hoveland Kristiansand S M 65-69 Brutt -00:00:00
- 140450 Turpulje 2 over 2:40 Renate Klev Lyngdal K 30-34 Brutt -00:00:00
- 76216 Turpulje 1 2:15-2:40 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 Brutt -00:50:24
Ritt detaljer

Arrangør:

SK Lyngdal & Omegn


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2017
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 23.27 Km/t
Snittid: 2:21:46
Antall deltakere: 161

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (55.00 km): 01:43:37 (M)
    • Fredrik Dversnes
  • 2016 (55.00 km): 01:52:59 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland