Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tOlavsgaard 47 km
1 149796 Pulje 14:00 Kjetil Imbsen Nesodden SK M 40-44 01:40:50 37.4801:15:54
1 145012 Pulje 14:00 Jah Langleite IF Frøy Sykkel M 35-39 01:40:50 37.4801:15:54
3 48628 Pulje 14:00 Trond Askautrud Nesodden SK M 45-49 01:42:31 36.8701:17:09
3 68351 Pulje 14:00 Bjørn Tore Aune IF Frøy Sykkel M 45-49 01:42:31 36.8701:17:09
3 47213 Pulje 14:00 Jarle Dreierstad SK Rye sykkel M 55-59 01:42:31 36.8701:17:09
3 69523 Pulje 14:00 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK M 55-59 01:42:31 36.8701:17:09
3 68484 Pulje 14:00 Richard Rom Hansen Vestby Sykkelklubb M 50-54 01:42:31 36.8701:17:09
3 82027 Pulje 14:00 John Tuflått Lørenskog CK M 45-49 01:42:31 36.8701:17:09
9 82028 Pulje 14:00 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK M 50-54 01:44:12 36.2701:17:09
9 64165 Pulje 14:00 Thomas Heum Jacobsen ATEA AS EO M 40-44 01:44:12 36.2701:17:09
9 160770 Pulje 14:00 Ekapong Pongsrihadulchai Thai Airways M 30-34 01:44:12 36.2701:17:09
9 160771 Pulje 14:00 Rune Bentdal Ulekleiv Toten-Kranken CK M 60-64 01:44:12 36.2701:17:09
13 155848 Pulje 14:05 Trym Brennsæter Eidsvoll SK M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
13 160772 Pulje 14:05 Torgeir Hanebrekke Fjellsøy Eidsvoll Ung M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
13 155849 Pulje 14:05 Nicolai Dahlen Guntvedt Eidsvoll SK M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
13 130619 Pulje 14:05 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK M 17-19 01:45:51 35.7101:20:22
13 36555 Pulje 14:05 Bjørn-Erik Nyrud Eidsvoll SK M 50-54 01:45:51 35.7101:20:22
13 149830 Pulje 14:05 Benjamin Nyrud Eidsvoll SK M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
13 160773 Pulje 14:05 William Solberg Eidsvoll SK M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
13 160774 Pulje 14:05 Håkon Linner Trondsrud Eidsvoll SK M 14-16 01:45:51 35.7101:20:22
21 138514 Pulje 14:05 Per Inge Johnsen Eidsvoll SK M 45-49 01:46:09 35.6001:20:22
22 138564 Pulje 14:05 Marius Bjelke Team Coop M 40-44 01:46:56 35.3401:20:22
22 155854 Pulje 14:05 Tor Helge Gundersen Team Coop M 50-54 01:46:56 35.3401:20:22
22 160775 Pulje 14:05 Knut Arne Hansen Team Coop M 45-49 01:46:56 35.3401:20:22
22 160776 Pulje 14:05 Gard Robert Hasselstrøm Team Coop M 40-44 01:46:56 35.3401:20:22
22 115110 Pulje 14:05 Renny Kristoffersen Team Coop M 60-64 01:46:56 35.3401:20:22
22 155842 Pulje 14:05 Øyvind Moen Team Coop M 35-39 01:46:56 35.3401:20:22
22 106476 Pulje 14:05 Lars-Petter Olafsen Team Coop M 45-49 01:46:56 35.3401:20:22
22 76102 Pulje 14:05 Jostein Pedersen Team Coop M 45-49 01:46:56 35.3401:20:22
22 109403 Pulje 14:05 Magnus Røine Team Coop M 35-39 01:46:56 35.3401:20:22
22 34983 Pulje 14:05 Erik Solli Team Coop M 40-44 01:46:56 35.3401:20:22
32 160777 Pulje 14:00 Chatchalerm Niponcharoensri Thai Airways M 35-39 01:46:58 35.3301:17:09
33 82025 Pulje 14:00 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken CK M 50-54 01:47:30 35.1601:18:29
34 79917 Pulje 14:00 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK M 45-49 01:47:34 35.1401:18:29
34 160778 Pulje 14:00 Knut Nandrup OPIL M 45-49 01:47:34 35.1401:18:19
36 36819 Pulje 14:00 Geir Akselsen IF Frøy Sykkel M 55-59 01:48:24 34.8701:19:43
36 145044 Pulje 14:00 Itri Amazigh Bama Storkjøkken Oslo M 45-49 01:48:24 34.8701:21:10
36 149807 Pulje 14:00 Surat Nanthapanjaporn Thai Airways M 50-54 01:48:24 34.8701:19:19
39 111170 Pulje 14:05 John-Erik Vatle-Todd Bærum OCK M 30-34 01:50:13 34.2901:20:22
40 82031 Pulje 14:00 Hubert Jacobsen Toten-Kranken CK M 50-54 01:50:51 34.1001:24:44
40 149838 Pulje 14:00 Noppadon Meesang Thai Airways M 35-39 01:50:51 34.1001:20:11
42 160779 Pulje 14:40 Trim Boye Dekker SK Rye sykkel M 17-19 01:51:40 33.8501:24:34
42 160780 Pulje 14:40 Trim Herman Jakob Haugaa SK Rye sykkel M 17-19 01:51:40 33.8501:24:34
42 145130 Pulje 14:40 Trim Anders Hagen Høglien SK Rye sykkel M 14-16 01:51:40 33.8501:24:34
42 149824 Pulje 14:40 Trim Magnus Nyberg SK Rye sykkel M 14-16 01:51:40 33.8501:24:34
46 160781 Pulje 14:35 Trim Felix Reinemo IF Frøy Sykkel M 14-16 01:51:51 33.7901:24:23
47 120790 Pulje 14:00 Line Mette Høyheim Oslofjord triatlon K 45-49 01:51:56 33.7701:25:23
47 160785 Pulje 14:00 Julie Berg Sjøbrend CKN - landeveiskidsa K 14-16 01:51:56 33.7701:25:23
47 160782 Pulje 14:00 Martin Bratlien Andersen CKN - landeveiskidsa M 14-16 01:51:56 33.7701:25:23
47 160783 Pulje 14:00 Thomas Johnsen CKN - landeveiskidsa M 14-16 01:51:56 33.7701:25:23
47 160784 Pulje 14:00 Ståle Nilsen CKN - landeveiskidsa M 14-16 01:51:56 33.7701:25:23
47 155937 Pulje 14:00 Christoffer Nordal Nøst CKN - landeveiskidsa M 14-16 01:51:56 33.7701:25:23
47 42525 Pulje 14:00 Stein Kjetil Rånes IF Frøy Sykkel M 45-49 01:51:56 33.7701:25:23
54 138690 Pulje 14:05 Nicolay Sandholt Eidsvoll SK M 14-16 01:52:22 33.6301:20:22
55 49964 Pulje 14:40 Trim Tollef Nyberg SK Rye sykkel M 50-54 01:55:08 32.8301:24:34
55 160786 Pulje 14:40 Trim Sigurd Aamlid Oslo M 14-16 01:55:08 32.8301:24:34
57 82067 Pulje 14:00 Johan Halldin Ingenia M 50-54 01:57:28 32.1701:26:30
58 160787 Pulje 14:35 Trim Magnus Wæhre Asker CK M 14-16 01:57:33 32.1501:26:17
59 160788 Pulje 14:05 Ole Christian Gjerlaugsen Team Coop M 50-54 01:57:47 32.0901:27:28
59 144615 Pulje 14:05 Magne Solberg Team Coop M 45-49 01:57:47 32.0901:27:28
61 65906 Pulje 14:00 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK M 45-49 01:58:13 31.9701:28:59
61 137705 Pulje 14:00 Trond Bjørklund S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 35-39 01:58:13 31.9701:30:05
61 82078 Pulje 14:00 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 60-64 01:58:13 31.9701:28:59
61 160790 Pulje 14:00 Per Fredrik Gustavsen Søndre Høland idrett og ungdomslag M 40-44 01:58:13 31.9701:30:05
61 160791 Pulje 14:00 Raymond Hesthaug S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 45-49 01:58:13 31.9701:30:05
61 120532 Pulje 14:00 Tom Jevnaker Toten-Kranken CK M 55-59 01:58:13 31.9701:28:59
61 79836 Pulje 14:00 Espen Jørgensen S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 35-39 01:58:13 31.9701:30:05
61 160792 Pulje 14:00 Petter Larsen S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 35-39 01:58:13 31.9701:30:05
61 160793 Pulje 14:00 Thomas Melby S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 40-44 01:58:13 31.9701:30:05
61 160794 Pulje 14:00 Tore Severinsen S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 55-59 01:58:13 31.9701:30:05
61 160789 Pulje 14:00 Karl-Olaf Aannerud S. Høland Idretts og Ungdomslag - Sykkel M 35-39 01:58:13 31.9701:30:05
72 160795 Pulje 14:05 Frank-André Finstad Team Coop M 45-49 01:58:16 31.9601:27:28
73 124666 Pulje 14:20 Mirko Grundlich Jevnaker M 40-44 02:00:20 31.4101:30:55
74 160796 Pulje 14:20 Inge Pedersen Jessheim M 40-44 02:00:26 31.3801:30:55
75 160797 Pulje 14:35 Trim Håvard Wæhre Asker CK M 45-49 02:00:32 31.3601:29:57
76 155864 Pulje 14:10 Yuanjie Ding DNB Eidsvoll M 35-39 02:00:41 31.3201:30:45
76 155861 Pulje 14:10 Vidar Hanger DNB Eidsvoll M 55-59 02:00:41 31.3200:00:00
76 82255 Pulje 14:10 Tom Henriksen Raumer Rytter SK M 60-64 02:00:41 31.3201:30:53
76 160798 Pulje 14:10 Inger Anne Husby DNB Eidsvoll K 45-49 02:00:41 31.3201:30:45
76 149832 Pulje 14:10 Berit Nybø DNB Eidsvoll K 55-59 02:00:41 31.3201:30:45
76 160799 Pulje 14:10 Øistein Magnus Schive DNB Eidsvoll M 60-64 02:00:41 31.3201:30:45
76 145049 Pulje 14:10 Bente Staavi DNB Eidsvoll K 50-54 02:00:41 31.3201:30:45
76 138576 Pulje 14:10 Bente Sæther DNB Eidsvoll K 55-59 02:00:41 31.3201:30:53
84 82299 Pulje 14:00 Mats Byfuglien Kløfta M 35-39 02:01:20 31.1501:29:50
84 160800 Pulje 14:00 Raveevut Pongvipit Thai Airways M 40-44 02:01:20 31.1501:26:30
86 160801 Pulje 14:35 Trim Axel Filseth Bærum OCK M 13 02:01:22 31.1401:27:53
86 109130 Pulje 14:35 Trim Børge Filseth Bærum OCK M 45-49 02:01:22 31.1401:27:57
86 160802 Pulje 14:35 Trim Andreas Hemminghytt Bærum OCK M 13 02:01:22 31.1401:28:06
86 160803 Pulje 14:35 Trim Jørn Hunvik Bærum OCK M 14-16 02:01:22 31.1401:27:53
86 160804 Pulje 14:35 Trim Jonathan Lindblad Bærum OCK M 14-16 02:01:22 31.1401:27:53
91 160805 Pulje 14:00 Suphan Chatroopracheewin Thai Airways M 40-44 02:02:14 30.9201:29:33
92 138732 Pulje 14:15 Gisle Hagen ATEA AS EO M 25-29 02:02:35 30.8301:32:04
92 34903 Pulje 14:15 Erik Øystein Johansen ATEA AS EO M 50-54 02:02:35 30.8301:32:04
92 64526 Pulje 14:15 Anders Killingstad ATEA AS EO M 55-59 02:02:35 30.8301:32:04
92 66000 Pulje 14:15 Pål Kvam ATEA AS EO M 45-49 02:02:35 30.8301:32:04
96 64295 Pulje 14:00 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 60-64 02:02:48 30.7801:29:50
97 40785 Pulje 14:30 Finn Unhjem FSC Rommen M 60-64 02:03:02 30.7201:33:03
98 160806 Pulje 14:15 Thomas Ludvik Høvik Skedsmokorset M 50-54 02:03:36 30.5801:32:04
99 160807 Pulje 14:35 Trim Arne Reinemo IF Frøy Sykkel M 50-54 02:03:38 30.5701:32:31
100 80673 Pulje 14:05 Jon E. Fornes Team Coop M 40-44 02:03:42 30.5501:30:30
101 89669 Pulje 14:10 Geir Tjernshaugen DNB Eidsvoll M 50-54 02:03:44 30.5401:30:53
102 155863 Pulje 14:30 Marius Kristiansen Furnes Jernstøperi AS M 35-39 02:04:12 30.4301:32:40
102 40183 Pulje 14:30 Kenneth Pettersen Furnes Jernstøperi AS M 30-34 02:04:12 30.4301:32:40
104 160808 Pulje 14:45 Trim Viktor Haukaas Aktiv Skøyteklubb M 14-16 02:05:41 30.0701:34:18
104 137966 Pulje 14:45 Trim Kåre Haukaas Aktiv Skøyteklubb M 40-44 02:05:41 30.0701:34:18
106 58911 Pulje 14:05 Arnfinn Bye Team Coop M 45-49 02:05:43 30.0601:34:56
106 138752 Pulje 14:05 Stig Fjellskaalnes Basefarm M 35-39 02:05:43 30.0601:34:47
106 160809 Pulje 14:05 Lars Røiseland Urke Team Coop M 30-34 02:05:43 30.0601:34:43
109 82200 Pulje 14:30 Line Norum Family Sports Club K 35-39 02:06:11 29.9501:34:04
109 160810 Pulje 14:30 Marianne Stien Family Sports Club Rommen K 35-39 02:06:11 29.9501:33:03
111 108438 Pulje 14:20 Geir Holmsen Stovnerkameratene Sykkel M 50-54 02:06:42 29.8301:35:08
112 70611 Pulje 14:20 Sidsel Grøndalen IF Frøy Sykkel K 65-69 02:07:08 29.7301:36:21
112 160812 Pulje 14:20 Trim Mikkel Sletvold Sand IL Terreng - Sykkel M 13 02:07:08 29.7301:38:34
112 160811 Pulje 14:20 Trim Knut Sletvold Sand IL Terreng - Sykkel M 45-49 02:07:08 29.7301:38:34
112 160814 Pulje 14:20 Trim Nina Stenstadvold Fossum IF K 40-44 02:07:08 29.7301:38:34
112 160813 Pulje 14:20 Trim Casper Stenstadvold Fossum IF M 14-16 02:07:08 29.7301:38:34
112 149913 Pulje 14:20 Paal Stähli Siggerud IL- Team alltid på halen M 45-49 02:07:08 29.7301:36:21
118 143527 Pulje 14:15 Stian Vallestad Alvær ATEA AS EO M 40-44 02:08:30 29.4101:37:13
118 150668 Pulje 14:15 Belinda Solheim ATEA AS EO K 40-44 02:08:30 29.4101:37:13
118 160815 Pulje 14:15 Odd Daniel Taasaasen ATEA AS EO M 25-29 02:08:30 29.4101:37:13
121 160816 Pulje 14:00 Suksan Panomsing Thai Airways M 50-54 02:08:34 29.4001:32:24
122 34152 Pulje 14:40 Trim Jahn Otto Paulsen Team Paulsen M 45-49 02:08:43 29.3601:39:13
122 160817 Pulje 14:40 Trim Alexander Paulsen Team Paulsen M 14-16 02:08:43 29.3601:39:13
124 155920 Pulje 14:20 Trim Tord Land Tyskerud Heming Sykkel M 13 02:08:50 29.3401:38:34
124 138636 Pulje 14:20 Trim Jørn Tage Tyskerud Heming Sykkel M 55-59 02:08:50 29.3401:38:34
124 145134 Pulje 14:20 Trim Ask Land Tyskerud Heming Sykkel M 17-19 02:08:50 29.3401:38:34
127 80761 Pulje 14:20 Trim Frank Robert Nilsen Smaalenene SK M 35-39 Tandem 02:09:28 29.1901:37:09
127 160818 Pulje 14:20 Trim Marius Vincent Philipp Smaalenene SK M 55-59 Tandem 02:09:28 29.1901:37:09
129 160819 Pulje 14:35 Ola Heien Winsnes Høsfjøn M 30-34 02:09:43 29.1401:40:42
130 155935 Pulje 14:35 Trim Celine Madeleine Braaten SK Rye sykkel K 13 02:10:21 28.9901:38:33
130 145133 Pulje 14:35 Trim Erik Høglien SK Rye sykkel M 50-54 02:10:21 28.9901:38:33
130 160820 Pulje 14:35 Trim Kristian Thommesen SK Rye sykkel M 14-16 02:10:21 28.9901:36:47
130 128482 Pulje 14:35 Trim Thor Øivind Lund Ødegaard JIL Grorud M 45-49 02:10:21 28.9901:38:33
130 69455 Pulje 14:35 Trim Magnus Ødegaard SK Rye sykkel M 12 02:10:21 28.9901:38:33
135 130585 Pulje 14:05 Jørn Moe Basefarm M 50-54 02:10:23 28.9901:36:35
135 114988 Pulje 14:05 Tom Skaret Skjetten M 55-59 02:10:23 28.9901:38:15
137 130708 Pulje 14:00 Sigrid Flo Eriksen Asker Triathlon Klubb - Sykkel K 35-39 02:10:43 28.9101:36:10
138 160821 Pulje 14:25 Trim Thomas Halseth Kløfta IL Sykkel M 30-34 02:10:44 28.9101:38:19
138 36106 Pulje 14:25 Trim Jon Tore Halseth Kløfta IL Sykkel M 60-64 02:10:44 28.9101:38:19
140 160822 Pulje 14:35 Nicolai Zimmer Høsfjøn M 30-34 02:10:53 28.8801:40:42
141 160823 Pulje 14:05 Rikwin De Vos Basefarm M 35-39 02:11:10 28.8101:36:35
142 82089 Pulje 14:00 Magne Gjerde Ingenia M 50-54 02:11:20 28.7801:36:10
143 160824 Pulje 14:20 Lill Cathrin Hals-Thune SpKl Ceres Sykkel K 30-34 02:12:10 28.6001:39:39
143 60566 Pulje 14:20 Erik Riis SpKl Ceres Sykkel M 55-59 02:12:10 28.6000:00:00
145 160825 Pulje 14:20 Susanne Haavelsrud SpKl Ceres Sykkel K 25-29 02:12:20 28.5601:38:55
146 68241 Pulje 14:30 Bruno Mentzoni Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:12:54 28.4401:36:13
147 50709 Pulje 14:00 Lars Andreas Løhren Adecco M 45-49 02:13:08 28.3901:37:00
147 155860 Pulje 14:00 Joakim Løhren Adecco M 17-19 02:13:08 28.3901:37:00
149 76278 Pulje 14:20 Trim Jan-Olav Eide Thune Grill & Data M 50-54 02:13:13 28.3701:42:01
149 49496 Pulje 14:20 Trim Hans-Jørgen Engen Skedsmokorset M 50-54 02:13:13 28.3701:38:55
149 155964 Pulje 14:20 Trim Simen Jørgensen Åsenhagen M 13 02:13:13 28.3700:00:00
149 160826 Pulje 14:20 Trim Andreas Laget Skedsmokorset M 13 02:13:13 28.3701:38:55
149 156028 Pulje 14:20 Trim Caroline Løvaas Lillestrøm K 13 02:13:13 28.3701:38:55
149 155965 Pulje 14:20 Trim Casper Myklebust Skedsmokorset M 13 02:13:13 28.3701:38:55
149 51731 Pulje 14:20 Trim Thomas Pettersen Skedsmokorset M 45-49 02:13:13 28.3701:38:55
156 160827 Pulje 14:05 Magne Øien Team Coop M 55-59 02:13:32 28.3001:37:51
157 111073 Pulje 14:05 Eirik Kruse Geia Food AS M 50-54 02:13:54 28.2301:38:25
157 145137 Pulje 14:05 Odd Inge Sandholt Eidsvoll SK M 45-49 02:13:54 28.2301:38:15
159 50270 Pulje 14:05 Martin Haneferd Team Coop M 45-49 02:14:14 28.1501:38:15
159 76119 Pulje 14:05 Børge Thomassen Team Coop M 45-49 02:14:14 28.1501:37:51
161 26380 Pulje 14:25 Morten Jacobsen TEAM AJL AS M 60-64 02:15:13 27.9501:42:31
162 160828 Pulje 14:20 Bjørn Arne Ødegaard Team Ahlsell - EO M 40-44 02:15:54 27.8101:44:36
163 155907 Pulje 14:05 Mariusz Jucha Team Coop M 35-39 02:16:29 27.6901:38:37
164 150111 Pulje 14:25 Joachim Stener Myrvold Sykkelgutta M 14-16 02:16:41 27.6501:42:37
164 120504 Pulje 14:25 Stian Slemdal Jessheim M 25-29 02:16:41 27.6501:42:37
164 160830 Pulje 14:25 Nils Kristian Vestengen Sykkelgutta M 50-54 02:16:41 27.6501:42:37
164 160829 Pulje 14:25 Vegard Aasdalen Sykkelgutta M 35-39 02:16:41 27.6501:42:37
168 155892 Pulje 14:15 Espen André Nilsen ATEA AS EO M 30-34 02:17:44 27.4401:39:20
169 149901 Pulje 14:05 Torfinn Bjarkø Team Coop M 45-49 02:18:49 27.2301:40:13
170 137824 Pulje 14:00 Stig Müller Oslo M 45-49 02:19:05 27.1701:42:51
170 82379 Pulje 14:00 Per Anders Sigtun Team Sigrip M 45-49 02:19:05 27.1701:43:00
170 160831 Pulje 14:00 Gisela Sundelin Team Meridastore LO K 50-54 02:19:05 27.1701:42:51
170 82122 Pulje 14:00 Kjell Villanger Toten-Kranken CK M 50-54 02:19:05 27.1701:42:15
174 42087 Pulje 14:20 John Ole Tollefsen Hasle-Løren IL Sykkel M 70-74 02:19:07 27.1701:43:58
175 149883 Pulje 14:15 Tor Austenå ATEA AS EO M 50-54 02:19:16 27.1401:46:16
175 160832 Pulje 14:15 Nils Ola Bark ATEA AS EO M 45-49 02:19:16 27.1401:46:16
175 145300 Pulje 14:15 Peter Bjerkeseth ATEA AS EO M 40-44 02:19:16 27.1401:46:16
175 65780 Pulje 14:15 Kim Grove-Knutsen ATEA AS EO M 40-44 02:19:16 27.1401:46:16
175 110491 Pulje 14:15 Simen Smedsberg Kneppe ATEA AS EO M 25-29 02:19:16 27.1401:46:16
175 149950 Pulje 14:15 Heidi Kopperud ATEA AS EO K 35-39 02:19:16 27.1401:46:16
175 64166 Pulje 14:15 Hans-Ingar Løvstad ATEA AS EO M 45-49 02:19:16 27.1401:46:16
182 160833 Pulje 14:10 Cathrine Jansson Christensen DNB Eidsvoll K 30-34 02:19:17 27.1301:44:12
183 155891 Pulje 14:00 Natawut Sriphaiboon Thai Airways M 35-39 02:19:22 27.1201:43:15
183 92734 Pulje 14:00 Stein Teksum Team Harestien M 60-64 02:19:22 27.1201:43:15
185 31967 Pulje 14:20 Trond Larsen Enebakk M 65-69 02:19:24 27.1101:44:36
186 160834 Pulje 14:05 Dag-Owe Paulsen Team Coop M 50-54 02:19:25 27.1101:40:17
187 82178 Pulje 14:00 Dag Sverre Johnsen Ingenia M 55-59 02:19:31 27.0901:44:04
187 155873 Pulje 14:00 Tianchai Wacharachai Thai Airways M 50-54 02:19:31 27.0901:42:51
189 160835 Pulje 14:10 Jon-René Kristoffersen Hockey mot Kreft M 25-29 02:19:46 27.0401:43:23
190 144961 Pulje 14:40 Trim Hanne Mellemstuen IF Frøy Tandem K 45-49 Tandem 02:20:02 26.9901:43:15
190 160836 Pulje 14:40 Trim Jan Ove Sørheim IF Frøy Tandem M Tandem 02:20:02 26.9901:43:15
192 160837 Pulje 14:30 Marit Føien Family Sports Club Rommen K 35-39 02:20:12 26.9601:43:00
193 155895 Pulje 14:05 Robert Heger Team Coop M 50-54 02:20:16 26.9401:42:31
194 160838 Pulje 14:15 Tom André Kleven ATEA AS EO M 50-54 02:20:31 26.9001:49:19
195 160839 Pulje 14:15 Frank Riberg ATEA AS EO M 35-39 02:20:37 26.8801:49:19
196 160840 Pulje 14:15 Robert Blomberg ATEA AS EO M 45-49 02:20:44 26.8501:49:19
196 69353 Pulje 14:15 Jørn Goldstein ATEA AS EO M 60-64 02:20:44 26.8501:49:19
198 145230 Pulje 14:25 Helge Skaarseth Daimex M 50-54 02:21:35 26.6901:45:50
198 138823 Pulje 14:25 Hilde Øyan Oslo K 45-49 02:21:35 26.6901:45:50
200 82275 Pulje 14:00 Stian Steen-Olsen Bærum OCK M 45-49 02:21:38 26.6801:42:51
201 82274 Pulje 14:00 Anders Langtind PrivatMegleren M 45-49 02:21:41 26.6701:43:00
202 64353 Pulje 14:20 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy Sykkel K 50-54 02:21:50 26.6501:44:36
203 160841 Pulje 14:00 Niruj Maneepun Thai Airways M 45-49 02:21:52 26.6401:46:14
204 82100 Pulje 14:40 Trim Kyrre Grimstad IF Frøy Sykkel M 45-49 02:22:30 26.5201:48:10
204 160842 Pulje 14:40 Trim Aksel Halvorsen Grimstad IF Frøy Sykkel M 12 02:22:30 26.5201:48:10
206 117062 Pulje 14:30 Trim Åge Øverjordet Sør-Fron M 40-44 02:22:39 26.4901:48:37
206 155951 Pulje 14:30 Trim Malin Øverjordet Lågen Cykleklubb K 14-16 02:22:39 26.4901:48:37
208 82414 Pulje 14:10 Knut Egil Hansen Ytre Enebakk M 60-64 02:22:45 26.4701:43:57
209 22208 Pulje 14:15 Espen Thoresen ATEA AS EO M 40-44 02:23:37 26.3201:51:46
210 70765 Pulje 14:15 Einar Vaage ATEA AS EO M 50-54 02:23:45 26.2901:49:19
211 150056 Pulje 14:15 Per Ove Sandhåland ATEA AS EO M 45-49 02:23:50 26.2801:49:19
212 59023 Pulje 14:05 Hilde Ackenhausen Team Coop K 40-44 02:23:52 26.2701:45:57
212 144589 Pulje 14:05 Elin Fosheim Team Coop K 35-39 02:23:52 26.2701:45:57
212 106289 Pulje 14:05 Beate Pedersen Team Coop K 45-49 02:23:52 26.2701:45:57
215 82194 Pulje 14:00 Morten Eldevik OLTD AS M 70-74 02:23:57 26.2501:46:02
216 160843 Pulje 14:05 Stephanie Westerling Basefarm K 35-39 02:24:00 26.2501:48:03
217 155909 Pulje 14:10 Trim Isak Brenden Ottestad IL - Sykkel M 13 02:24:13 26.2101:46:47
217 155910 Pulje 14:10 Trim Jan Magne Brenden Ottestad IL - Sykkel M 45-49 02:24:13 26.2101:46:47
219 71186 Pulje 14:15 Jarl-Ørger Eidsvåg ATEA AS EO M 45-49 02:24:19 26.1901:49:19
220 33146 Pulje 14:15 Petter Alfsen ATEA AS EO M 55-59 02:25:13 26.0301:49:19
220 137408 Pulje 14:15 Hans Flensted-Jensen ATEA AS EO M 35-39 02:25:13 26.0301:51:46
220 149986 Pulje 14:15 Peter Karby ATEA AS EO M 40-44 02:25:13 26.0301:50:44
220 160844 Pulje 14:15 Christian Lorck ATEA AS EO M 50-54 02:25:13 26.0301:51:46
220 160845 Pulje 14:15 Marius Midtskogen ATEA AS EO M 40-44 02:25:13 26.0301:51:46
225 149885 Pulje 14:15 Sondre Næss Moe ATEA AS EO M 14-16 02:25:28 25.9801:44:14
226 155926 Pulje 14:35 Kjell Erik Eriksen Minnesund M 55-59 02:26:04 25.8701:47:34
226 160847 Pulje 14:35 Tord Eriksen Røland Jakobsli M 20-24 02:26:04 25.8701:47:34
226 160846 Pulje 14:35 Jørgen Eriksen Røland Oslo M 25-29 02:26:04 25.8701:47:34
229 79342 Pulje 14:20 Tormod Guldvog IF Frøy Sykkel M 45-49 02:26:39 25.7701:52:44
230 160848 Pulje 14:50 Trim Ludvik Lande Kråkstad M 14-16 02:26:43 25.7601:48:11
230 160849 Pulje 14:50 Trim Luis David Lopez Mikkelsen Ski M 50-54 02:26:43 25.7601:48:11
232 79695 Pulje 14:30 Lars Tore Furulund Eidsvoll SK M 40-44 02:26:45 25.7501:48:56
233 111468 Pulje 14:15 Thore Dypedahl ATEA AS EO M 35-39 02:27:00 25.7101:51:46
234 109635 Pulje 14:00 Jens Olsen ATEA AS LO M 55-59 02:27:13 25.6701:53:59
235 160850 Pulje 14:35 Karl Magnus Tveter Oslo M 20-24 02:28:09 25.5101:51:02
236 110274 Pulje 14:15 Tom Bjørnrud ATEA AS EO M 40-44 02:28:13 25.5001:51:46
236 160851 Pulje 14:15 Patric Englund ATEA AS EO M 45-49 02:28:13 25.5001:51:46
236 155917 Pulje 14:15 Jan Henry Grindheim ATEA AS EO M 55-59 02:28:13 25.5001:49:19
236 160852 Pulje 14:15 Lene Hagen ATEA AS EO K 25-29 02:28:13 25.5001:51:46
236 42279 Pulje 14:15 Hans Vigstad ATEA AS EO M 40-44 02:28:13 25.5001:51:46
241 160853 Pulje 14:30 Christoffer Mørk Asker M 30-34 02:28:24 25.4701:53:44
242 160854 Pulje 14:30 Trim Mathias B. Ekstang Lørenskog CK M 12 02:28:34 25.4401:53:58
242 160855 Pulje 14:30 Trim Michael Gudim Lørenskog CK M 13 02:28:34 25.4401:53:58
242 130667 Pulje 14:30 Trim Gorm Gudim Lørenskog CK M 40-44 02:28:34 25.4401:53:58
242 155954 Pulje 14:30 Trim Matheus Klæbo Karlsen Lørenskog CK M 12 02:28:34 25.4401:53:58
242 138518 Pulje 14:30 Trim Jørgen Klæbo Karlsen Lørenskog CK M 40-44 02:28:34 25.4401:53:58
247 149963 Pulje 14:00 Wallop Lawoechai Thai Airways M 55-59 02:28:35 25.4401:43:10
247 160856 Pulje 14:00 Malai Nanthapanjaporn Thai Airways K 50-54 02:28:35 25.4401:46:14
249 160857 Pulje 14:35 Frode Gjenga Frogner IL - Sykkel M 40-44 02:28:37 25.4301:51:24
249 150196 Pulje 14:35 Jarle Våga Frogner IL - Sykkel M 40-44 02:28:37 25.4301:51:24
249 160858 Pulje 14:35 Eli Våga Frogner IL - Sykkel K 45-49 02:28:37 25.4301:51:34
252 160859 Pulje 14:35 Anita Bovoll Frogner IL - Sykkel K 50-54 02:28:43 25.4101:51:28
253 82300 Pulje 14:00 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK M 50-54 02:28:52 25.3901:48:31
254 160860 Pulje 14:35 Silje Bekkelund Gjerdrum K 25-29 02:28:59 25.3701:51:42
255 41984 Pulje 14:20 Bengt Eilertsen Jessheim M 55-59 02:29:14 25.3201:47:48
255 120072 Pulje 14:20 Bård Haugen Smaalenene SK M 50-54 02:29:14 25.3201:49:19
257 160861 Pulje 14:15 Sigmund Birkedal ATEA AS EO M 30-34 02:29:28 25.2801:51:46
258 149927 Pulje 14:00 Prajak Pongprapas Thai Airways M 50-54 02:29:30 25.2801:45:06
259 149994 Pulje 14:40 Trim William Kamsvåg SK Rye sykkel M 12 02:29:54 25.2101:51:23
259 63181 Pulje 14:40 Trim Cecilie Kamsvåg SK Rye sykkel K 40-44 02:29:54 25.2101:51:23
261 138864 Pulje 14:20 Trude Bjerke Team Chablis K 55-59 02:30:34 25.1001:49:45
261 69063 Pulje 14:20 Gunnar Solberg Stovnerkameratene Sykkel M 70-74 02:30:34 25.1001:50:34
263 141281 Pulje 14:15 Hans Erling Bjelland ATEA AS EO M 35-39 02:30:43 25.0801:53:24
264 82357 Pulje 14:05 Erlend Kristoffersen Basefarm M 55-59 02:31:02 25.0201:50:32
265 160862 Pulje 14:30 Trim Knut Wolfstrøm Råholt M 65-69 02:31:10 25.0001:52:25
266 82234 Pulje 14:20 Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene Sykkel M 70-74 02:31:37 24.9301:50:34
266 82755 Pulje 14:20 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis K 50-54 02:31:37 24.9301:50:37
268 160863 Pulje 14:15 Oscar Thøgersen ATEA AS EO M 30-34 02:31:39 24.9201:52:14
269 160864 Pulje 14:30 Oddbjørn Maurdalen Furnes Jernstøperi AS M 50-54 02:31:57 24.8701:52:14
270 160865 Pulje 14:05 Anton Lenny Crispin Basefarm M 55-59 02:32:29 24.7801:50:48
271 160867 Pulje 14:35 Roy Stenberg Råholt M 45-49 02:32:35 24.7701:51:59
271 160866 Pulje 14:35 Ronny Stenberg Råholt M 45-49 02:32:35 24.7701:51:52
273 138926 Pulje 14:40 Karl Otto Tveter Oslo M 50-54 02:33:16 24.6601:56:16
274 155962 Pulje 14:20 Trim Jan Martin Bergheim Team Foss Sport M 13 02:33:20 24.6501:54:04
274 51987 Pulje 14:35 Ole Eide Team Santander EO M 50-54 02:33:20 24.6502:02:01
274 160868 Pulje 14:35 Christian René Herje Team Santander EO M 35-39 02:33:20 24.6502:02:01
274 109538 Pulje 14:20 Trim Dan Lystad Skedsmokorset M 40-44 02:33:20 24.6501:54:04
274 160869 Pulje 14:35 Jørgen Nygaard-Stenseth Team Santander EO M 40-44 02:33:20 24.6502:02:01
274 160870 Pulje 14:35 Ana Prieto Team Santander EO K 40-44 02:33:20 24.6502:02:01
280 155945 Pulje 14:30 Solveig Aaris Vedal Oslo K 50-54 02:33:28 24.6301:52:25
281 155976 Pulje 14:10 Hans Oskar Møller Lesja og Dovre SK M 14-16 02:33:29 24.6201:55:40
282 156040 Pulje 14:30 Turid Skjerve Furnes Jernstøperi AS K 55-59 02:33:48 24.5701:52:25
283 111292 Pulje 14:15 Svein Egil Næss Moe ATEA AS EO M 50-54 02:33:57 24.5501:53:24
284 160871 Pulje 14:40 Trim Marius Fredriksen Heming M 14-16 02:33:58 24.5502:01:36
285 160872 Pulje 14:05 Darja Olsevskaja Team Coop K 30-34 02:34:16 24.5001:54:33
286 111312 Pulje 14:00 Kristin Nystuen Bråten Ingenia K 40-44 02:34:35 24.4501:55:10
287 82215 Pulje 14:00 Kjærsti Floden Royal Sport K 65-69 02:35:13 24.3501:52:54
288 138836 Pulje 14:15 Geir Frydendahl ATEA AS EO M 55-59 02:35:17 24.3401:52:45
288 69341 Pulje 14:15 Ivan Rasen ATEA AS EO M 40-44 02:35:17 24.3401:54:33
288 160873 Pulje 14:35 Jørgen Stange Sørum Team Santander EO M 55-59 02:35:17 24.3402:04:05
291 149996 Pulje 14:05 Stian Skyttermoen Circle K Norge M 35-39 02:35:32 24.3001:53:57
292 160874 Pulje 14:30 Trim Sverre Murud Bratfos Jessheim M 13 02:35:33 24.3001:54:59
292 33599 Pulje 14:30 Trim Ståle Murud Kløfta IL Sykkel M 45-49 02:35:33 24.3001:54:59
292 149947 Pulje 14:30 Morten Ohlsson Oslo M 55-59 02:35:33 24.3001:53:51
292 160875 Pulje 14:30 André Borch Schefte Dal M 30-34 02:35:33 24.3002:00:16
296 130862 Pulje 14:00 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob M 45-49 02:35:40 24.2801:52:57
296 130863 Pulje 14:00 Svein Roar Olsen Team Jakob M 55-59 02:35:40 24.2801:52:57
298 160876 Pulje 14:40 Trim Fredrik August Straume Oslo M 14-16 02:35:57 24.2302:01:36
299 160877 Pulje 14:25 Øivind Sæther AJL AS M 50-54 02:36:23 24.1701:54:24
300 160878 Pulje 14:15 Kenneth Hjelm ATEA AS EO M 30-34 02:37:23 24.0101:58:04
301 69484 Pulje 14:30 Trond Rykhus Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:37:58 23.9201:56:40
302 160879 Pulje 14:15 Mona Marie Kristiansen ATEA AS EO K 45-49 02:38:17 23.8801:56:35
303 155894 Pulje 14:45 Trim Morten Gjestad NetsActive M 40-44 02:38:20 23.8701:59:12
303 160880 Pulje 14:45 Trim Mathias Gjestad Nets Active M 14-16 02:38:20 23.8701:59:12
305 155980 Pulje 14:45 Trim Joachim Dahl Wogstad Skjelsbæk Oslofjord triatlon - Sykkel M 35-39 02:38:34 23.8301:56:31
305 155979 Pulje 14:45 Trim Cornelius Wogstad Skjelsbæk Oslofjord triatlon - Sykkel M 13 02:38:34 23.8301:56:31
307 160881 Pulje 14:10 Simen Magne Andersen DNB Eidsvoll M 25-29 02:38:35 23.8301:57:41
308 160882 Pulje 14:35 Niels Danielsen Team Santander EO M 40-44 02:38:40 23.8202:03:48
308 160883 Pulje 14:10 Tio Dinh DNB Eidsvoll M 30-34 02:38:40 23.8201:57:47
308 42701 Pulje 14:35 Erik Edvardsen Team Santander EO M 25-29 02:38:40 23.8202:02:01
308 160884 Pulje 14:35 Bjørn Fredriksen Team Santander EO M 50-54 02:38:40 23.8202:03:48
308 138669 Pulje 14:10 Øyvind Riise Jacobsen Oslo M 30-34 02:38:40 23.8201:57:02
308 160885 Pulje 14:35 Jeanette Skogrand Team Santander EO K 35-39 02:38:40 23.8202:03:48
308 160886 Pulje 14:35 Benedikte Tangberg Team Santander EO K 40-44 02:38:40 23.8202:03:48
308 138925 Pulje 14:35 Eirik Tveter Oslo M 17-19 02:38:40 23.8202:01:40
316 160887 Pulje 14:15 Åsmund Bernås ATEA AS EO M 40-44 02:38:43 23.8101:57:12
316 64934 Pulje 14:15 Rune Bernås ATEA AS EO M 45-49 02:38:43 23.8101:57:23
318 131254 Pulje 14:30 Karina Heggeli Oslo K 25-29 02:38:46 23.8000:00:00
319 160888 Pulje 14:05 Rune Jenssen Team Coop M 40-44 02:38:57 23.7801:53:57
320 145154 Pulje 14:15 Hans-Ingar Sætra ATEA AS EO M 55-59 02:40:03 23.6101:58:04
321 160889 Pulje 14:05 Stig Morten Tjessem Team Coop M 50-54 02:40:07 23.6001:57:17
322 156084 Pulje 14:20 Alf Arne Myhre Lørenskog CK M 50-54 02:40:42 23.5201:55:26
323 160890 Pulje 14:20 Jostein Remme Team Ahlsell - EO M 45-49 02:41:08 23.4502:02:25
324 109812 Pulje 14:25 Roar Myrvold Sykkelgutta M 60-64 02:41:14 23.4401:57:57
324 111735 Pulje 14:20 Elisabeth Østby-Johansen Ullensaker CK K 35-39 02:41:14 23.4401:55:38
326 141868 Pulje 14:35 Øistein Aamodt Team Santander EO M 50-54 02:41:16 23.4302:03:38
327 150324 Pulje 14:35 Gustav Heiberg Team Santander EO M 45-49 02:41:21 23.4202:03:23
327 138798 Pulje 14:20 Marius Nilsen Knedal Feiring bruk as M 30-34 02:41:21 23.4201:50:06
329 160891 Pulje 14:30 Helen Ringstad Kløfta K 45-49 02:41:37 23.3801:57:30
330 102428 Pulje 14:30 Åge Bernt Svendsen Kløfta M 45-49 02:41:48 23.3602:00:16
331 145071 Pulje 14:05 Patrik Storm Olsen Basefarm M 25-29 02:42:32 23.2501:56:10
332 145227 Pulje 14:05 Cathrine Kastet Basefarm K 30-34 02:42:41 23.2301:59:37
333 160892 Pulje 14:30 Ingrid Willersrud Kløfta K 30-34 02:43:30 23.1102:01:03
334 160893 Pulje 14:00 Emma Nikolaisen Bøe Toten-Kranken CK K 14-16 02:43:43 23.0802:02:53
334 150809 Pulje 14:00 Hege Lyshaugen Toten-Kranken CK K 35-39 02:43:43 23.0802:02:53
336 160894 Pulje 14:35 Cecilie Huuse Vaagen Team Santander EO K 40-44 02:45:00 22.9002:04:05
337 48209 Pulje 14:15 Jannicke Schanche Hasle-Løren IL Sykkel K 75-99 02:45:12 22.8802:04:17
338 160895 Pulje 14:25 Anne Steinsvik BSI K 25-29 02:45:34 22.8302:01:42
339 160896 Pulje 14:15 Robert Grande Henriksen ATEA AS EO M 40-44 02:45:44 22.8001:58:25
340 160897 Pulje 14:30 Erik Alexander Hansen Rælingen M 35-39 02:46:05 22.7502:06:45
340 160898 Pulje 14:30 Bent Rammen Vordal Frogner M 40-44 02:46:05 22.7502:06:45
342 160899 Pulje 14:40 Trim Sissel Sørensen Bye IF Frøy Tandem K 45-49 Tandem 02:46:13 22.7402:09:37
342 109731 Pulje 14:40 Trim Katrine Hoff Quirk IF Frøy Tandem K Tandem 02:46:13 22.7402:09:37
342 160900 Pulje 14:40 Sarah Aamodt Team Merida tri K 30-34 02:46:13 22.7402:01:43
345 90119 Pulje 14:15 Tormod Sørhus ATEA AS EO M 55-59 02:46:28 22.7001:59:29
345 160901 Pulje 14:35 Jessica Østman Team Santander EO K 35-39 02:46:28 22.7002:04:05
347 160902 Pulje 14:15 Kari anne Nordby ATEA AS EO K 45-49 02:46:34 22.6901:59:32
348 82524 Pulje 14:05 Ivar Slettmo Kløfta M 70-74 02:47:19 22.5902:03:22
349 160903 Pulje 14:30 Reinert Andreas Leirvik Oslo M 50-54 02:47:39 22.5402:02:00
350 145248 Pulje 14:05 Knut Erik Westad Oslo M 65-69 02:47:51 22.5202:06:16
350 145249 Pulje 14:05 Anne Westad Oslo K 60-64 02:47:51 22.5202:06:16
352 145378 Pulje 14:10 Trond Ørbek DNB Eidsvoll M 55-59 02:48:02 22.4901:56:30
353 138530 Pulje 14:20 Johnny Horvi Oslo M 30-34 02:48:15 22.4602:04:09
353 160904 Pulje 14:20 Christina Mathisen Oslo K 25-29 02:48:15 22.4602:04:09
355 160905 Pulje 14:15 Linn Helen Grødahl ATEA AS EO K 30-34 02:48:42 22.4002:07:08
355 155969 Pulje 14:15 Elisabeth Hrubos-Strøm ATEA AS EO K 40-44 02:48:42 22.4002:07:08
355 145685 Pulje 14:15 Per Johannessen ATEA AS EO M 65-69 02:48:42 22.4002:06:44
355 82705 Pulje 14:00 Therese Kaarfald Oslo K 35-39 02:48:42 22.4002:05:16
355 130233 Pulje 14:15 Line Nøst-Klemmetsen ATEA AS EO K 40-44 02:48:42 22.4002:07:08
355 66172 Pulje 14:15 Ingar Tryti ATEA AS EO M 60-64 02:48:42 22.4002:07:08
361 35785 Pulje 14:20 Glenn Hansen Lørenskog M 30-34 02:48:57 22.3702:01:45
362 150062 Pulje 14:05 André Lund-Kongsrud Team Coop M 50-54 02:49:23 22.3102:03:31
363 155793 Pulje 14:25 Eric Strachan Coca-Cola M 30-34 02:50:02 22.2302:10:48
364 29356 Pulje 14:05 Tom Hansen Team Coop M 50-54 02:50:58 22.1002:04:30
365 160906 Pulje 14:35 Mette Kjærsund Team Santander EO K 45-49 02:51:36 22.0202:06:42
365 160907 Pulje 14:35 Deniss Samoilovs Team Santander EO M 30-34 02:51:36 22.0202:07:44
367 160908 Pulje 14:20 Cato Stenmark Team Ahlsell - EO M 40-44 02:52:20 21.9302:07:22
368 156029 Pulje 14:20 Trim Ine Røsten Skedsmokorset K 17-19 02:52:41 21.8802:07:08
368 138980 Pulje 14:20 Jørgen Clausen Stoltz Team Foss M 30-34 02:52:41 21.8802:05:50
368 110707 Pulje 14:20 Hanne Marie C. Stoltz Nitelva CK K 50-54 02:52:41 21.8802:05:46
368 80650 Pulje 14:20 Kjetil Stoltz Nitelva CK M 55-59 02:52:41 21.8802:05:50
368 143607 Pulje 14:20 Trim Dag Øverby Skedsmokorset M 45-49 02:52:41 21.8802:07:08
368 160909 Pulje 14:20 Trim Alette Hermine Øverby Jessheim K 14-16 02:52:41 21.8802:07:08
374 155987 Pulje 14:00 Ivar Fløistad Oslo M 75-99 02:52:52 21.8602:05:57
375 155978 Pulje 14:25 Linda Stillerud ÅF REINERTSEN K 60-64 02:54:06 21.7102:06:41
376 141622 Pulje 14:30 Håvard Amundsen Furnes Jernstøperi AS M 25-29 02:54:28 21.6602:14:31
376 99894 Pulje 14:30 Frode Amundsen Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:54:28 21.6602:14:31
378 160910 Pulje 14:15 Tor Gunnar Alvestad ATEA AS EO M 45-49 02:55:45 21.5002:06:56
378 144581 Pulje 14:15 Øivind Alvær ATEA AS EO M 60-64 02:55:45 21.5002:06:44
380 110290 Pulje 14:30 Linn Marit Alviniussen Gran Ambulanse K 35-39 02:55:51 21.4902:07:27
380 160911 Pulje 14:30 Lars Breen Vinge Gran Ambulanse M 35-39 02:55:51 21.4902:07:27
382 111539 Pulje 14:35 Trim Øyvind Schramm Kalvåg Onroad M 20-24 02:55:59 21.4702:06:56
383 160912 Pulje 14:40 Trim Tobias Hansen Skovseth Nordre Eidsvoll IL M 10 02:56:51 21.3702:11:34
383 47187 Pulje 14:40 Trim Oddbjørn Skovseth Nordre Eidsvoll IL M 40-44 02:56:51 21.3702:11:34
385 160913 Pulje 14:40 Trim Inger Henningsson IF Frøy Tandem K 65-69 Tandem 02:57:11 21.3302:11:49
385 120678 Pulje 14:40 Trim Lise Martinsen IF Frøy Tandem K 45-49 Tandem 02:57:11 21.3302:11:49
387 160914 Pulje 14:00 Esmail Rezai Lørenskog Bil & Caravanservice As M 25-29 02:57:23 21.3002:11:26
388 150031 Pulje 14:25 Tina Axelsson Oslo K 30-34 02:57:28 21.2902:11:53
388 155960 Pulje 14:25 Victor Wadsten Malmö M 30-34 02:57:28 21.2902:11:53
390 155995 Pulje 14:10 Kari Bolkan Øverland DNB Eidsvoll K 55-59 02:57:57 21.2402:10:59
391 160915 Pulje 14:25 Morten Løyning TEAM AJL AS M 50-54 02:58:21 21.1902:18:39
392 111151 Pulje 14:00 Sven Larsen Oslo M 60-64 02:58:47 21.1402:06:18
393 156145 Pulje 14:15 Christian Stangeland ATEA AS EO M 45-49 02:58:48 21.1402:12:24
394 145397 Pulje 14:10 Morten Hamran DNB Eidsvoll M 40-44 02:58:56 21.1202:03:04
395 130234 Pulje 14:15 Lill Beate Pedersen ATEA AS EO K 40-44 02:59:21 21.0702:15:10
395 138247 Pulje 14:15 Lill-Cathrin Steiro ATEA AS EO K 45-49 02:59:21 21.0702:15:19
397 145266 Pulje 14:15 Marjus Sirvinsks ATEA AS EO M 35-39 03:00:59 20.8802:13:18
398 160916 Pulje 14:25 Espen Kjærstad TEAM AJL AS M 40-44 03:01:13 20.8502:18:39
398 106874 Pulje 14:25 Trond Myhre TEAM AJL AS M 45-49 03:01:13 20.8502:18:25
400 150044 Pulje 14:15 Ole Herman Breen ATEA AS EO M 50-54 03:01:20 20.8402:17:31
401 45025 Pulje 14:20 Trim Jan-Ove Møller Team sør Fåvang M 45-49 03:01:44 20.7902:16:42
401 160917 Pulje 14:20 Trim Amanda Hansen Møller Team sør Fåvang K 14-16 03:01:44 20.7902:16:50
401 160918 Pulje 14:20 Trim Josefine Hansen Møller Team sør Fåvang K 13 03:01:44 20.7902:16:42
404 160919 Pulje 14:10 Jeanette Carlsen Vestby K 45-49 03:01:48 20.7902:20:26
404 80976 Pulje 14:10 Roger Radar Evensen Vestby M 45-49 03:01:48 20.7902:20:26
406 130640 Pulje 14:05 Marius Bøhn Norsk Diskotek Utleie M 45-49 03:02:33 20.7002:13:49
406 82616 Pulje 14:05 Heidi Davidsen Norsk Diskotek Utleie K 45-49 03:02:33 20.7000:00:00
408 160920 Pulje 14:35 Lisbet Busengdal Oslo K 45-49 03:02:50 20.6702:18:28
408 145291 Pulje 14:35 Tove Lindegård Actic Romsås K 40-44 03:02:50 20.6702:18:35
410 160921 Pulje 14:30 Cathrine Vig Oslooslo K 50-54 03:02:52 20.6702:21:03
411 160922 Pulje 14:20 Maiken Herlofsen Oslo K 30-34 03:03:13 20.6302:17:38
411 47091 Pulje 14:20 Jostein Nornes Team Dag Otto M 45-49 03:03:13 20.6302:17:38
413 160923 Pulje 14:20 Tone Lise Høyland Son K 55-59 03:04:10 20.5202:19:22
414 120278 Pulje 14:20 Tove Johansen Team Coop K 50-54 03:04:22 20.5002:19:22
415 160924 Pulje 14:40 Arnt Oppegård Team Santander EO M 60-64 03:05:03 20.4202:08:57
416 150106 Pulje 14:10 Lars Martin Møller Lesja og Dovre SK M 14-16 03:05:36 20.3602:15:39
416 156080 Pulje 14:05 Henrik Wikstad Sutterud Entra ASA EO M 25-29 03:05:36 20.3602:28:52
418 160925 Pulje 14:30 Mette Longva Oslo K 45-49 03:06:02 20.3102:21:16
419 155997 Pulje 14:20 Trim Emil André Slydahl Skjeberg CK M 13 03:06:08 20.3002:21:59
419 155996 Pulje 14:20 Trim Christin Slydahl Skjeberg CK K 40-44 03:06:08 20.3002:21:59
421 131000 Pulje 14:20 Kjell Mathiesen RSF M 75-99 03:06:53 20.2202:18:12
422 160926 Pulje 14:40 Trim Simen Sellæg Ready M 14-16 03:06:55 20.2202:19:04
423 160927 Pulje 14:40 Trim Sebastian Strand Ready Alpin M 14-16 03:07:33 20.1502:19:04
424 77685 Pulje 14:30 John Nygård Furnes Jernstøperi AS M 60-64 03:07:36 20.1402:11:30
425 22381 Pulje 14:40 Trim Fredrik Strand Galta Oslo M 45-49 03:07:38 20.1402:19:04
425 130276 Pulje 14:40 Trim Rainer Henriksen IF Frøy Tandem M 40-44 Tandem 03:07:38 20.1402:23:10
425 160928 Pulje 14:40 Trim Hvem Vet IF Frøy Tandem Tandem 03:07:38 20.1402:23:10
428 154746 Pulje 14:40 Trim Amund Røsås IF Frøy Tandem M 40-44 Tandem 03:07:47 20.1202:23:13
428 160929 Pulje 14:40 Trim Astrid Winge IF Frøy Tandem K 45-49 Tandem 03:07:47 20.1202:23:13
430 156020 Pulje 14:20 Jon Ivar Moseid Spinnvill M 40-44 03:08:53 20.0102:19:22
430 156023 Pulje 14:20 Anne Gro Thingstad Spinnvill K 40-44 03:08:53 20.0102:19:22
432 156016 Pulje 14:30 Knut Anders Eie Totens Sparebank BIL M 45-49 03:09:56 19.9002:17:17
433 155949 Pulje 14:15 Annicken Gleditsch Abrahamsen ATEA AS EO K 35-39 03:11:12 19.7602:26:42
433 160930 Pulje 14:15 Tor-Egil Hesjasveen ATEA AS EO M 40-44 03:11:12 19.7602:26:42
433 149945 Pulje 14:15 Alisan Senel ATEA AS EO M 30-34 03:11:12 19.7602:26:42
436 160931 Pulje 14:20 Kaja Rauken Bækken Frogner K 25-29 03:13:23 19.5402:25:12
437 108734 Pulje 14:10 Lars Raymond Jacobsen Oslo M 35-39 03:13:26 19.5402:21:43
437 160932 Pulje 14:10 Lene Cecilie Jørgensen Oslo K 35-39 03:13:26 19.5402:21:43
439 160933 Pulje 14:10 Hilde Søfting DNB Eidsvoll K 55-59 03:14:15 19.4502:19:10
440 138786 Pulje 14:10 Inger Kolshus DNB Eidsvoll K 50-54 03:14:21 19.4402:19:10
441 130802 Pulje 14:30 Trim Hanne Murud Jessheim K 40-44 03:14:22 19.4402:19:58
442 160934 Pulje 14:30 Asghar Cato Raza Rizwi Sofiemyr M 14-16 03:16:25 19.2402:22:55
442 82410 Pulje 14:30 Svein Vangsøy Trollåsen M 70-74 03:16:25 19.2402:22:55
444 156019 Pulje 14:00 Sutthipong Eaimwuith Thai Airways M 45-49 03:17:12 19.1602:26:33
445 160935 Pulje 14:25 Esad Koristovic TEAM AJL AS M 65-69 03:17:16 19.1602:23:13
446 156017 Pulje 14:00 Tridchakorn Vareewong Thai Airways K 50-54 03:17:17 19.1602:28:29
447 160936 Pulje 14:15 Tove Kvam ATEA AS EO K 45-49 03:17:28 19.1402:29:00
448 145307 Pulje 14:00 Hjørdis Christine Johnsen Team Harestien K 60-64 03:18:38 19.0302:25:41
449 141280 Pulje 14:15 Jarle Åsen ATEA AS EO M 35-39 03:20:44 18.8302:18:25
450 150121 Pulje 14:00 Natthawut Khemwongthong Thai Airways M 60-64 03:21:46 18.7302:28:37
451 81331 Pulje 14:15 Fred Antonsen ATEA AS EO M 55-59 03:22:49 18.6302:43:32
451 20967 Pulje 14:15 Åge Johnsen ATEA AS EO M 60-64 03:22:49 18.6302:43:24
453 127642 Pulje 14:05 Christian Bode Basefarm M 50-54 03:24:17 18.5002:25:02
454 145693 Pulje 14:15 Egil Amundsen ATEA AS EO M 65-69 03:24:19 18.5002:43:32
455 145695 Pulje 14:15 Petter Kleven ATEA AS EO M 55-59 03:24:50 18.4502:43:32
456 160937 Pulje 14:15 Christian Gjerdingen ATEA AS EO M 30-34 03:25:08 18.4202:43:32
457 138805 Pulje 14:05 Aage Olav Utti Fjerdingby M 65-69 03:25:16 18.4102:37:00
458 160939 Pulje 14:35 Trim Sebastian Øien Eriksen Lillehammer M 10 03:26:19 18.3202:38:12
458 160938 Pulje 14:35 Trim Heidi Øien Eriksen Lillehammer K 40-44 03:26:19 18.3202:38:16
460 97018 Pulje 14:15 Alton Bendu ATEA AS EO M 50-54 03:30:15 17.9702:40:39
460 66226 Pulje 14:15 Odny Knutsen ATEA AS EO K 65-69 03:30:15 17.9702:40:32
460 71119 Pulje 14:15 Einar Knutsen ATEA AS EO M 55-59 03:30:15 17.9702:40:32
460 144410 Pulje 14:15 Mats Engelhardt Knutsen ATEA AS EO M 35-39 03:30:15 17.9702:40:32
464 156003 Pulje 14:20 Øyvind Haugan Team Slow M 40-44 03:31:05 17.9002:35:00
464 150051 Pulje 14:20 Karoline Østby Leret Team Slow K 35-39 03:31:05 17.9002:35:14
466 145284 Pulje 14:15 Dag Kjønniksen ATEA AS EO M 55-59 03:31:09 17.9002:43:32
467 124266 Pulje 14:15 Jeanette Johnsen Schultz ATEA AS EO K 35-39 03:31:39 17.8502:43:32
468 104537 Pulje 14:30 Thomas Amundsen 3 Norske AS M 40-44 03:31:40 17.8502:49:16
468 109371 Pulje 14:30 Lars-Erik Bakk 3 Norske AS M 35-39 03:31:40 17.8502:48:51
468 160940 Pulje 14:30 Bendik Brynestad 3 Norske AS M 25-29 03:31:40 17.8502:48:51
468 110965 Pulje 14:30 Kai Danielsen Ullensaker CK M 50-54 03:31:40 17.8502:48:51
468 160941 Pulje 14:30 Petter Eikrem 3 Norske AS M 30-34 03:31:40 17.8502:48:51
468 160942 Pulje 14:30 Lars Fossen 3 Norske AS M 40-44 03:31:40 17.8502:48:51
468 160943 Pulje 14:30 Christian Løfqvist 3 Norske AS M 20-24 03:31:40 17.8502:48:51
468 160944 Pulje 14:30 Stein Magnus Svennevik 3 Norske AS M 25-29 03:31:40 17.8502:48:51
468 160945 Pulje 14:30 Christian Svinddal 3 Norske AS M 30-34 03:31:40 17.8502:48:51
477 156077 Pulje 14:05 Tommy Rustad Entra ASA EO M 55-59 03:31:52 17.8402:43:04
478 160946 Pulje 14:30 Fredrik Seivåg Moen Midnattsolrittet M 20-24 03:31:54 17.8302:39:58
479 160947 Pulje 14:30 Håkon Seivåg Moen Midnattsolrittet M 17-19 03:31:58 17.8302:40:06
480 160948 Pulje 14:05 Kaisa Sletmoen Team Coop K 25-29 03:32:02 17.8202:37:00
480 160949 Pulje 14:05 Eva Tennefoss Team Coop K 50-54 03:32:02 17.8202:37:00
482 160950 Pulje 14:30 Malin Therese Seivåg Midnattsolrittet K 45-49 03:32:06 17.8202:40:06
483 156054 Pulje 14:05 Gro Ann Grimsmo Askheim Entra ASA EO K 50-54 03:33:19 17.7202:43:04
483 156061 Pulje 14:05 Tor-Vidar Gundersen Entra ASA EO M 50-54 03:33:19 17.7202:43:04
483 160951 Pulje 14:05 Ken Jøran Konst Entra ASA EO M 45-49 03:33:19 17.7202:42:49
483 156071 Pulje 14:05 Anne Grethe Lotsberg Entra ASA EO K 45-49 03:33:19 17.7202:43:04
483 156072 Pulje 14:05 Eli Hanto Moen Entra ASA EO K 40-44 03:33:19 17.7202:42:49
483 93915 Pulje 14:05 Hans Petter Skogstad Entra ASA EO M 55-59 03:33:19 17.7200:00:00
483 30905 Pulje 14:05 Leif Magne Solstad Entra ASA EO M 55-59 03:33:19 17.7202:29:42
490 64947 Pulje 14:15 Christine Madsen ATEA AS EO K 40-44 03:34:15 17.6402:43:32
490 160952 Pulje 14:15 Helene Robstad ATEA AS EO K 25-29 03:34:15 17.6402:43:32
492 160953 Pulje 14:05 Mariann Halsvik Larsen Entra ASA EO K 35-39 03:38:35 17.2902:45:42
492 156073 Pulje 14:05 Albregt Moltumyr Entra ASA EO M 45-49 03:38:35 17.2902:42:49
494 139083 Pulje 14:15 Jo Haugen ATEA AS EO M 45-49 03:38:40 17.2802:43:32
495 121541 Pulje 14:25 Kaisa Ytterhaug Oslo K 45-49 03:40:21 17.1502:59:27
496 160954 Pulje 14:35 Monica Nymo Myrvoll Team Santander EO K 35-39 03:42:46 16.9602:51:58
497 110432 Pulje 14:40 Trim Turid Flåhagen Alt som durer K 55-59 03:43:18 16.9202:51:15
497 63061 Pulje 14:40 Trim Preben Rasmussen Fjerdingby M 20-24 03:43:18 16.9202:51:15
499 160955 Pulje 14:35 Viktoria Strand Team Santander EO K 50-54 03:43:59 16.8702:51:42
500 80440 Pulje 14:30 Rune Mørk Asker M 55-59 03:44:08 16.8602:40:51
501 160956 Pulje 14:25 Per Espen Borgen Sykkelgutta M 45-49 03:44:56 16.8002:49:40
501 160957 Pulje 14:25 Ingrid Kiær Salmi Sykkelgutta K 30-34 03:44:56 16.8002:49:40
503 138464 Pulje 14:25 Kristin Kvernsveen Oslo K 50-54 03:46:34 16.6803:00:17
504 145379 Pulje 14:10 Solveig Morthen DNB Eidsvoll K 55-59 03:46:44 16.6702:43:44
505 160958 Pulje 14:35 Anna Berndtsson Team Santander EO K 40-44 03:47:24 16.6202:53:47
506 160959 Pulje 14:20 Trim Magni Hjelstuen Team sør Fåvang K 13 03:51:22 16.3302:50:32
507 160960 Pulje 14:20 Trim Frans Maurits Hjelstuen Team sør Fåvang M 40-44 03:53:38 16.1702:51:27
508 160961 Pulje 14:20 Trim Emma Hjelstuen Team sør Fåvang K 14-16 03:53:46 16.1602:51:27
509 156096 Pulje 14:30 Anna Malinowska Radom K 30-34 03:54:00 16.1502:56:56
510 145351 Pulje 14:20 Jorunn Bjerke Team Chablis K 60-64 03:56:42 15.9602:56:56
511 110239 Pulje 14:50 Trim Thor Øyvind Horgen Råholt CK M 40-44 03:59:13 15.8003:05:22
511 160963 Pulje 14:50 Trim Robin Horgen Hagan M 11 03:59:13 15.8003:05:22
511 160962 Pulje 14:50 Trim Martin S. Horgen Hagan M 12 03:59:13 15.8003:05:14
514 82800 Pulje 14:35 Trim Jorunn Schramm Kalvåg Onroad K 55-59 04:00:41 15.7002:50:01
515 156046 Pulje 14:15 Cruz Emilia Andrades Leon ATEA AS EO K 20-24 04:00:58 15.6802:46:57
515 145360 Pulje 14:15 Roger Aas ATEA AS EO M 50-54 04:00:58 15.6802:46:42
517 100721 Pulje 14:35 Lars Berge Teamhøyre M 45-49 04:02:28 15.5803:07:14
517 150083 Pulje 14:35 Helge T. Blindheim Teamhøyre M 50-54 04:02:28 15.5803:01:55
517 150084 Pulje 14:35 Martin Dokka Teamhøyre M 55-59 04:02:28 15.5803:05:56
517 160964 Pulje 14:35 Flemming Graversen Teamhøyre M 60-64 04:02:28 15.5803:06:25
517 160965 Pulje 14:35 Henriette Elise Hall Teamhøyre K 50-54 04:02:28 15.5803:05:56
517 150086 Pulje 14:35 Trim Marianne Grimstad Hansen Teamhøyre K 40-44 04:02:28 15.5803:06:25
517 160966 Pulje 14:35 Terje Hegge Teamhøyre M 55-59 04:02:28 15.5803:06:25
517 75070 Pulje 14:35 André Haaland Frogner IL - Sykkel M 40-44 04:02:28 15.5803:06:25
517 150087 Pulje 14:35 Helge Leander B. Jensen Teamhøyre M 20-24 04:02:28 15.5803:05:52
517 114132 Pulje 14:35 Nina Hansen Kristengård Teamhøyre K 45-49 04:02:28 15.5803:05:56
517 160967 Pulje 14:35 Thomas Langholen Teamhøyre M 40-44 04:02:28 15.5803:06:25
517 150278 Pulje 14:35 Roy Merli Teamhøyre M 40-44 04:02:28 15.5803:06:25
517 87223 Pulje 14:35 Jan Myhrvold Bingsfoss SK M 45-49 04:02:28 15.5803:09:24
517 138778 Pulje 14:35 Eva Rognerud-Merli Teamhøyre K 35-39 04:02:28 15.5803:06:25
517 160968 Pulje 14:35 Tone Wilhelmsen Trøen TeamHøyre K 50-54 04:02:28 15.5803:06:25
517 87950 Pulje 14:35 Per Kristian Trøen TeamHøyre M 50-54 04:02:28 15.5803:06:25
533 120272 Pulje 14:10 Helene Hansen DNB Lillehammer K 40-44 04:08:20 15.2203:23:18
534 156050 Pulje 14:05 Odd Hellum Entra ASA EO M 55-59 04:08:55 15.1803:13:46
535 160969 Pulje 14:15 Shawn Svendsen ATEA AS EO M 40-44 04:14:21 14.8603:05:28
536 138914 Pulje 14:10 Bente Anita Hornstuen DNB Eidsvoll K 55-59 04:23:12 14.3603:23:30
536 145386 Pulje 14:10 Jan André Karlsen Jessheim M 40-44 04:23:12 14.3603:23:30
538 156162 Pulje 14:05 Nils Pedersen Team Coop M 45-49 04:30:59 13.9403:09:10
539 130324 Pulje 14:25 Lena Lyseggen Brenden ParaStyrkeprøven K 45-49 04:37:59 13.5903:32:45
539 160970 Pulje 14:25 Olav Amund Myklebust ParaStyrkeprøven M 35-39 04:37:59 13.5903:33:27
539 160971 Pulje 14:25 Magnus Risberg ParaStyrkeprøven M 25-29 04:37:59 13.5903:33:06
542 160972 Pulje 14:25 Luis Gran Oslo M 35-39 04:38:04 13.5903:33:06
542 160973 Pulje 14:25 Jonny Grimestad Parastyrkeprøven M 30-34 04:38:04 13.5903:33:27
542 160974 Pulje 14:25 Lill Tove Witnæs Holmen Parastyrkeprøven K 55-59 04:38:04 13.5903:32:52
545 160975 Pulje 14:25 Emil Kirstistuen ParaStyrkeprøven M 20-24 04:38:10 13.5803:33:19
546 160976 Pulje 14:25 Lise Solberg ParaStyrkeprøven K 45-49 04:38:14 13.5803:33:12
547 69009 Pulje 14:25 Bjørn Ingvar Jensen Parastyrkeprøven M 30-34 04:38:24 13.5703:32:52
547 98658 Pulje 14:25 Trim Vegard Løkken Parastyrkeprøven M 25-29 04:38:24 13.5703:33:27
547 93241 Pulje 14:25 Asgeir Johan Sørensen Parastyrkeprøven M 45-49 04:38:24 13.5703:33:27
550 138940 Pulje 14:25 Dag Erik Engdal Berntsen Hurdal IL Sykkel M 20-24 04:46:43 13.1803:38:33
550 160977 Pulje 14:25 Trim Ellen-Margrethe Swane Due Nitelva CK K 40-44 04:46:43 13.1803:38:36
- 160978 Pulje 14:40 Trim Marie Hesbråten Finstad IF Frøy Tandem K 25-29 Tandem Brutt -00:00:00
- 28146 Pulje 14:20 Rune Hansen Bertel O. Steen b.i.l. M 55-59 Brutt -00:00:00
- 28639 Pulje 14:15 Steinar Jensen ParaStyrkeprøven M 20-24 Brutt -03:44:13
- 160979 Pulje 14:30 Morten Kjærnes Family Sports Club M 60-64 Brutt -00:00:00
- 144259 Pulje 14:30 Baard André Kolflaath 3 Norske AS M 40-44 Brutt -00:00:00
- 44854 Pulje 14:25 Jon Pelle Mekjan Bærum OCK M 75-99 Brutt -01:50:25
- 129640 Pulje 14:40 Trim Eirik Nordbye IF Frøy Tandem M 40-44 Tandem Brutt -00:00:00
- 160980 Pulje 14:05 Eirik Sundli Næss Eidsvoll SK M 14-16 Brutt -00:00:00
- 88936 Pulje 14:05 Trim Per Pedersen Løvenstad M 75-79 Brutt -00:00:00
- 160981 Pulje 14:15 Jan Petter Varne ATEA AS EO M 55-59 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 17.06.2017
Distanse: 63.00 KM
Snittfart: 23.33 Km/t
Snittid: 2:42:01
Antall deltakere: 561

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud