KlostermilENE - Racer - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 73017 Racer Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:27:24 41.38
2 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:28:19 40.04
3 125750 Racer Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:28:35 39.67
4 73477 Racer Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:29:09 38.90
5 123068 Racer Tobias Mørland Kvaslerud Bogafjell SK M 30-34 00:29:15 38.76
6 151472 Racer Andreas Gundersen Bryne Cykleklubb M 17-19 00:29:23 38.59
7 139991 Racer Elliot Kim Jørpeland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 00:30:25 37.28
8 51684 Racer Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:30:30 37.18
9 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 25-29 00:30:58 36.62
10 139482 Racer Arve Haustavik IKM Laboratorium AS M 30-34 00:31:34 35.92
11 142089 Racer Andreas Richter Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:31:50 35.62
12 27834 Racer Roald Kluge Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:31:57 35.49
13 72941 Racer Eivind Haugvaldstad Rennesøy Sykleklubb M 50-54 00:32:15 35.16
14 26529 Racer Njål Fjotland Klepp Cykle Club M 40-44 00:32:19 35.09
15 157216 Racer Leif Helge Årthun Rennesøy Sykleklubb M 55-59 00:32:29 34.91
16 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:32:36 34.78
17 46388 Racer Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 00:32:53 34.48
18 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:33:04 34.29
19 77452 Racer Kurt Egil Reianes Rennesøy Sykleklubb M 45-49 00:33:21 34.00
20 76012 Racer Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 45-49 00:33:39 33.69
21 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:34:38 32.74
22 151299 Racer Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club M 40-44 00:35:02 32.36
23 53023 Racer Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:35:25 32.01
24 28265 Racer Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 00:36:28 31.09
25 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 00:36:58 30.67
26 127388 Racer May Brit Høyvik Bogafjell SK K 35-39 00:37:48 30
27 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:39:23 28.79
28 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:39:54 28.42
29 39418 Racer Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:40:14 28.18
30 161379 Hånddrevet sykkel Morten Hauge Sørheim Rennesøy Sykleklubb M 35-39 01:03:56 17.73
Ritt detaljer

Arrangør:

Rennesøy Sykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 29.08.2017
Distanse: 18.90 KM
Snittfart: 33.30 Km/t
Snittid: 0:34:03
Antall deltakere: 30

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (18.90 km): 00:27:24 (M)
    • Anders Farestveit
  • 2016 (18.90 km): 00:34:04 (K)
    • Agnieszka Derbich
  • 2015 (19.20 km): 00:28:51 (M)
    • Øyvind Kaurstad
  • 2015 (19.20 km): 00:36:40 (K)
    • Sølvi Hadland