TOSKaskabet - Racer - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 73017 Racer Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:18:58 43.33
2 125750 Racer Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:19:24 42.37
3 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:19:35 41.97
4 25310 Racer Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 00:19:40 41.79
5 52900 Racer Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:19:46 41.58
6 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:20:14 40.62
7 21921 Racer Eirik Idsøe Johannessen Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:20:32 40.03
8 141088 Racer Anbjørn Kaurstad Nærbø SK M 35-39 00:20:33 40
9 131522 Racer Nicholas Ashton Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:20:37 39.87
10 132462 Racer Hans Jørgen Moe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 00:20:38 39.83
11 123068 Racer Tobias Mørland Kvaslerud Bogafjell Sykleklubb M 30-34 00:20:47 39.55
12 146500 Racer Pål Lundberg Thomassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:20:50 39.45
13 146490 Racer Christian Foder Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:20:52 39.39
14 145745 Racer Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 00:20:58 39.20
15 22928 Racer Gustav Anders Amundsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:21:04 39.01
16 103614 Racer Erik Forster Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:21:15 38.68
16 141471 Racer Kim Sørensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:21:15 38.68
18 20873 Racer Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb K 35-39 00:21:19 38.56
19 139991 Racer Elliot Kim Jørpeland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 00:21:21 38.50
20 131492 Racer Vidar Varland Sandnes Sykleklubb M 30-34 00:21:23 38.44
21 100355 Racer Even Hansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:21:30 38.23
22 157361 Racer Thor Erik Nilsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:21:42 37.88
23 51684 Racer Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:21:43 37.85
24 134159 Racer Olav Lund Jensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:21:44 37.82
25 104257 Racer Harald Vasshus Ålgård Cykleklubb M 50-54 00:21:47 37.73
26 46388 Racer Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 00:21:51 37.62
27 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 25-29 00:21:58 37.42
28 46687 Racer Jens Hæreid Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:22:00 37.36
29 139748 Racer Asbjørn Bøhler Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:22:02 37.30
30 142089 Racer Andreas Richter Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:22:04 37.25
31 75987 Racer Kjetil Årsland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:22:05 37.22
32 75838 Racer Aurélien Lefèvre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:22:13 36.99
33 156603 Racer Anders Underbakke Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:22:15 36.94
34 146908 Racer Izzy Edmundson Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 25-29 00:22:21 36.77
35 29943 Racer Trond Hagelin Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:22:39 36.29
36 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:22:49 36.02
37 126124 Racer Ole Jørgen Holbø Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:22:56 35.84
37 73493 Racer Anders Linndal Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 00:22:56 35.84
39 141562 Racer Sindre Thelin Eltarvåg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:22:57 35.81
40 53023 Racer Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:22:59 35.76
41 139484 Racer Eivind Stornes Gjertsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 00:23:13 35.40
42 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:23:18 35.27
43 26940 Racer Ole Bengt Hegreberg Randaberg SK M 45-49 00:23:20 35.22
44 21392 Racer Bjørn Tore Aspelund Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:23:21 35.20
45 52712 Racer Erling Forberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 00:23:27 35.05
46 151221 Racer Svein Hetland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:23:28 35.02
47 161388 Racer Eric Erdmann Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:23:30 34.97
47 141900 Racer Tron Husberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 00:23:30 34.97
47 23913 Racer Jan Birger Kirkeli Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 00:23:30 34.97
50 107933 Racer Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:23:36 34.83
51 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:24:02 34.20
52 134061 MTB/Hybrid/CX Bjørn Bergaas Utne Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:24:10 34.01
53 58584 Racer Børge Angell Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:24:18 33.82
53 151522 Racer Jarle Asheim Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:24:18 33.82
55 25634 Racer Lars Olav Larsen Randaberg SK M 55-59 00:24:30 33.55
56 77790 Racer Andrew James Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:24:37 33.39
57 126006 Racer Lene Skotnes Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 30-34 00:24:38 33.36
58 122444 Racer Frode Heigre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 00:24:39 33.34
59 151299 Racer Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club M 40-44 00:24:40 33.32
60 29793 Racer Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:24:46 33.18
60 161385 Racer Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:24:46 33.18
62 104588 Racer Alegria Hinestrosa Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 00:24:58 32.92
63 28265 Racer Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 00:25:00 32.88
64 157206 Racer Tora Terese Skjæveland Sandnes K 35-39 00:25:13 32.59
65 156474 Racer Jane Stacey Stavanger Triathlon Klubb K 45-49 00:25:19 32.46
66 72686 MTB/Hybrid/CX John Anders Sirevåg Raustein Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:25:20 32.44
67 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 50-54 00:25:23 32.38
68 152466 Racer Javier Falcon Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 00:25:30 32.23
69 73286 Racer Jørund Hopland Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 60-64 00:25:32 32.19
70 28165 Racer Rune Christensen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 55-59 00:25:38 32.06
70 161389 Racer Ann Cathrin Rettedal Mella Sandnes Sykleklubb K 35-39 00:25:38 32.06
72 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 00:25:50 31.81
73 139850 Racer Peter Chrapciak Randaberg M 35-39 00:25:57 31.67
74 38979 Racer Dag Håland Randaberg SK M 65-69 00:26:01 31.59
75 114776 Racer Werner Sandslett Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:26:03 31.55
76 105004 Racer Kjartan Sandvoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:26:14 31.33
76 105040 Racer Henning Schanche Stavanger M 40-44 00:26:14 31.33
78 39418 Racer Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:26:47 30.69
79 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:27:06 30.33
80 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:27:11 30.23
81 132296 Racer Hilde Ness Olsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb K 35-39 00:27:57 29.40
82 156665 Racer Frode Medhus Hundvåg M 40-44 00:28:02 29.32
83 140188 Racer Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 60-64 00:28:05 29.27
84 156664 MTB/Hybrid/CX Nils Harald Leversund Sandnes M 35-39 00:28:21 28.99
85 148348 MTB/Hybrid/CX Kjersti Marie Øverland Sandane SK K 60-64 00:31:24 26.17
Ritt detaljer

Arrangør:

Tasta & Omegn Sykkel klubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 07.09.2017
Distanse: 13.70 KM
Snittfart: 35.05 Km/t
Snittid: 0:23:27
Antall deltakere: 85

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (13.70 km): 00:18:58 (M)
    • Anders Farestveit
  • 2017 (13.70 km): 00:21:19 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2015 (11.00 km): 00:15:56 (M)
    • Øyvind Kaurstad
  • 2015 (11.00 km): 00:17:44 (K)
    • Stine Borgli
  • 2014 (14.10 km): 00:20:19 (M)
    • Øyvind Kaurstad
  • 2014 (14.10 km): 00:22:29 (K)
    • Irene Kristin Eikemo