KCC Tempoen - Racer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 40-49 00:27:12 39.70
2 28562 Racer Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb M 40-49 00:27:17 39.58
3 151472 Racer Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-29 00:27:27 39.34
4 24903 Racer Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 20-29 00:27:58 38.61
5 145745 Racer Sven-Kato Ege CK Haugaland M 20-29 00:28:10 38.34
6 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-39 00:28:42 37.63
7 28312 Racer Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 30-39 00:28:46 37.54
8 75859 Racer Bjarte Gausel Forus og Gausel IL M 40-49 00:28:49 37.47
9 134074 Racer Trond Motland Bryne Cykleklubb M 30-39 00:29:06 37.11
10 20873 Racer Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb K 30-39 00:29:40 36.40
11 77090 Racer Thor Gunnar Øksnevad Wigen Sola Triathlonklubb M 20-29 00:29:45 36.30
12 73028 Racer Ove Kalvatn Forus og Gausel IL M 40-49 00:29:50 36.20
13 75967 Racer Richard Dalen Nærbø SK M 30-39 00:30:07 35.86
14 75743 Racer Frode Efteland Bryne Cykleklubb M 40-49 00:30:12 35.76
14 132457 Racer Fredrik Tanum Sola CK M 30-39 00:30:12 35.76
16 29153 Racer Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-59 00:30:19 35.62
17 73486 Racer Rolf Tjemsland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 30-39 00:30:34 35.33
18 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 30-39 00:30:35 35.31
19 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 30-39 00:30:44 35.14
20 104257 Racer Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-59 00:30:49 35.04
21 125808 Racer Fredrik Hatlestad Tasta & omegn sykkelklubb M 30-39 00:30:53 34.97
22 146343 Racer Tore Høien Vigrestad SK M 30-39 00:31:05 34.74
23 51684 Racer Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb M 30-39 00:31:17 34.52
24 23096 Racer Harald Nybru Sandnes Sykleklubb M 60-69 00:31:30 34.28
25 131625 Racer Stein Johansen Tubakken Sykkelklubb M 40-49 00:31:45 34.01
26 52871 Racer Arne Joa Sola CK M 30-39 00:32:06 33.64
27 147526 Racer Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 20-29 00:32:08 33.60
28 39613 Racer Henrik Waage Sandnes Sykleklubb M 40-49 00:32:11 33.55
29 39066 Racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 60-69 00:32:22 33.36
30 151206 Racer Anders Bøen Horvå M 30-39 00:32:23 33.35
31 107933 Racer Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 40-49 00:32:38 33.09
32 38476 Racer Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 30-39 00:32:56 32.79
33 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-59 00:33:06 32.62
34 52928 Racer Njål Gudmestad Nærbø SK M 30-39 00:33:37 32.12
35 141699 Racer Anders Riveland Klepp Cykle Club M 30-39 00:33:43 32.03
36 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 40-49 00:33:50 31.92
37 139756 Racer Christine Olsen-Hagen Sandnes Sykleklubb K 30-39 00:34:18 31.48
38 132144 Racer Brit Skjørestad Klepp Cykle Club K 40-49 00:35:25 30.49
39 108748 Racer Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb M 40-49 00:35:31 30.40
40 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 50-59 00:36:23 29.68
41 29793 Racer Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-59 00:37:04 29.13
42 141995 Racer Gøran Håland Østensjø Klepp Cykle Club M 20-29 00:37:23 28.88
43 105004 Racer Kjartan Sandvoll Sandnes Sykleklubb M 40-49 00:37:55 28.48
44 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-59 00:38:51 27.79
45 148348 Racer Kjersti Marie Øverland Sandnes Sykleklubb K 60-69 00:38:52 27.78
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 07.04.2018
Distanse: 18.00 KM
Snittfart: 33.87 Km/t
Snittid: 0:31:53
Antall deltakere: 45

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (18.00 km): 00:27:12 (M)
    • Harry Waldeland
  • 2018 (18.00 km): 00:29:40 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2017 (21.10 km): 00:30:42 (M)
    • Fredrik Dversnes
  • 2016 (21.10 km): 00:33:31 (K)
    • Irene Kristin Eikemo