Mairittet - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 143285 Seedet Pulje 1 Tord Gudmestad Stavanger SK M 17-19 01:47:38 41.80
1 100831 Seedet Pulje 1 Hans Arne Kvingedal Stavanger SK M 25-29 01:47:38 41.80
1 152342 Seedet Pulje 1 Martin Bugge Urianstad Stavanger SK M 17-19 01:47:38 41.80
4 60275 Seedet Pulje 1 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:47:40 41.79
4 52928 Seedet Pulje 1 Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 01:47:40 41.79
4 100659 Seedet Pulje 1 Kristen Søndenå Karbøl Sauda SK M 20-24 01:47:40 41.79
4 30284 Seedet Pulje 1 Åge André Kolnes Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:47:40 41.79
4 131695 Seedet Pulje 1 Eirik Lunder Stavanger SK M 17-19 01:47:40 41.79
4 29229 Seedet Pulje 1 Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 40-44 01:47:40 41.79
4 125544 Seedet Pulje 1 Thomas Skogland Ognedal Stavanger SK M 17-19 01:47:40 41.79
4 140040 Seedet Pulje 1 Henrik Schwalb Stavanger SK M 17-19 01:47:40 41.79
12 24903 Seedet Pulje 1 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:47:48 41.74
12 23376 Seedet Pulje 1 Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 01:47:48 41.74
12 20181 Seedet Pulje 1 Anders Buland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:47:48 41.74
12 132223 Seedet Pulje 1 Per-Christian Bårholm Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:47:48 41.74
12 73477 Seedet Pulje 1 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 20503 Seedet Pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy SK M 40-44 01:47:48 41.74
12 146490 Seedet Pulje 1 Christian Foder Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:47:48 41.74
12 75859 Seedet Pulje 1 Bjarte Gausel Forus og Gausel IL M 40-44 01:47:48 41.74
12 28312 Seedet Pulje 1 Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:47:48 41.74
12 151472 Seedet Pulje 1 Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 01:47:48 41.74
12 25254 Seedet Pulje 1 Kjetil Hansen KlimaComfort M 45-49 01:47:48 41.74
12 25960 Seedet Pulje 1 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 01:47:48 41.74
12 21921 Seedet Pulje 1 Eirik Idsøe Johannessen Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:47:48 41.74
12 24770 Seedet Pulje 1 Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:47:48 41.74
12 38229 Seedet Pulje 1 Bruse Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 127973 Seedet Pulje 1 Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:47:48 41.74
12 59170 Seedet Pulje 1 Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 01:47:48 41.74
12 58112 Seedet Pulje 1 Kim Borg Larsen Sola CK M 40-44 01:47:48 41.74
12 21850 Seedet Pulje 1 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:47:48 41.74
12 134074 Seedet Pulje 1 Trond Motland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:47:48 41.74
12 103698 Seedet Pulje 1 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 25759 Seedet Pulje 1 Leiv-Ove Nordmark Rennesøy SK M 40-44 01:47:48 41.74
12 136679 Seedet Pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:47:48 41.74
12 139749 Seedet Pulje 1 Hans-Erik Olsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 52866 Seedet Pulje 1 Gert Olav Rege Sola CK M 40-44 01:47:48 41.74
12 20563 Seedet Pulje 1 Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 46681 Seedet Pulje 1 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 01:47:48 41.74
12 161232 Seedet Pulje 1 Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 01:47:48 41.74
12 21194 Seedet Pulje 1 Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 73486 Seedet Pulje 1 Rolf Tjemsland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 01:47:48 41.74
12 58214 Seedet Pulje 1 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 40-44 01:47:48 41.74
12 72935 Seedet Pulje 1 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:47:48 41.74
12 72356 Seedet Pulje 1 Magne Aarsteinsen Bokn Sykkelklubb M 25-29 01:47:48 41.74
45 132062 Siste Pulje Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 01:47:55 41.69
46 25548 Seedet Pulje 1 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:48:02 41.65
46 28698 Seedet Pulje 1 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb M 40-44 01:48:02 41.65
48 136119 Seedet Pulje 1 Fredrik Waldow Bjordal Stavanger SK M 17-19 01:48:04 41.64
48 152345 Seedet Pulje 1 Per Wijk Stavanger SK M 35-39 01:48:04 41.64
50 27471 Seedet Pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:48:07 41.62
50 38159 Seedet Pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:48:07 41.62
52 107847 Seedet Pulje 1 Bjørnar Rettedal Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:48:20 41.53
53 29236 Seedet Pulje 1 Thomas Kvalevåg Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:48:27 41.49
53 114811 Seedet Pulje 1 Christian Erevik Riise Stavanger SK M 25-29 01:48:27 41.49
55 52900 Seedet Pulje 1 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:53:49 39.53
56 83507 Seedet Pulje 1 Bjørnar Barka Ryfylke SK M 35-39 01:53:51 39.52
56 146343 Seedet Pulje 1 Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 01:53:51 39.52
56 22671 Seedet Pulje 1 Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:53:51 39.52
56 46370 Seedet Pulje 1 Erling Kristiansen Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 01:53:51 39.52
56 29694 Seedet Pulje 1 Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:53:51 39.52
56 143282 Seedet Pulje 1 Anders Ueland Skeie Sandnes Sykleklubb M 20-24 01:53:51 39.52
56 100667 Seedet Pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:53:51 39.52
56 140084 Seedet Pulje 1 Marcus Søyland Ryfylke SK M 30-34 01:53:51 39.52
56 73516 Seedet Pulje 1 Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 01:53:51 39.52
56 156603 Seedet Pulje 1 Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:53:51 39.52
66 60840 Seedet Pulje 1 Jo Frøyen Forus og Gausel IL M 45-49 01:53:57 39.49
66 125808 Seedet Pulje 1 Fredrik Hatlestad Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:53:57 39.49
66 21281 Seedet Pulje 1 Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:53:57 39.49
66 143299 Seedet Pulje 1 Martin Lunder Stavanger SK M 17-19 01:53:57 39.49
70 20440 Seedet Pulje 1 Arild Vistnes Randaberg M 45-49 01:54:19 39.36
71 20147 Seedet Pulje 1 Amund Dyrnes Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:54:34 39.27
72 145743 Seedet Pulje 1 Kjetil Endresen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:57:52 38.17
72 23655 Seedet Pulje 1 Ingvald Vigre Nærbø SK M 45-49 01:57:52 38.17
74 23707 Seedet Pulje 1 Irene Kristin Eikemo Bogafjell Sykleklubb K 45-49 01:57:59 38.14
74 107849 Seedet Pulje 1 Helge Våland Nærbø SK M 30-34 01:57:59 38.14
74 147526 Seedet Pulje 1 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:57:59 38.14
77 22501 Seedet Pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa SK M 50-54 01:58:03 38.11
77 134000 Seedet Pulje 1 Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:58:03 38.11
79 46687 Seedet Pulje 1 Jens Hæreid Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:58:07 38.09
79 79447 Seedet Pulje 1 Øystein Sømme Stavanger SK M 30-34 01:58:07 38.09
79 58333 Seedet Pulje 1 Bjørn Kjetil Aanensen Tubakken Sykkelklubb M 40-44 01:58:07 38.09
82 122744 Seedet Pulje 1 Johan Marandon Monsen Dalane SK M 20-24 01:58:13 38.06
83 23192 Seedet Pulje 1 Håkon Frahm Stokka KlimaComfort M 30-34 01:58:34 37.95
84 146344 Seedet pulje 2 André Eie Ryfylke SK M 40-44 01:59:48 37.56
84 52896 Seedet pulje 2 Steven King Stavanger SK M 40-44 01:59:48 37.56
86 146046 Seedet pulje 2 Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 01:59:51 37.54
87 141777 Seedet pulje 2 Trond Morten Formo Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:59:54 37.53
87 147118 Seedet pulje 2 Einar Heegaard Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:59:54 37.53
87 29153 Seedet pulje 2 Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:59:54 37.53
87 151221 Seedet pulje 2 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:59:54 37.53
87 146244 Seedet pulje 2 Anders Idsø Vaulen Beachboys M 35-39 01:59:54 37.53
87 139643 Seedet pulje 2 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:59:54 37.53
87 134136 Seedet pulje 2 Torstein Rødne Midtbø Ryfylke SK M 30-34 01:59:54 37.53
87 139751 Seedet pulje 2 Sigbjørn Bowitz Ohma Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:59:54 37.53
87 140689 Seedet pulje 2 Rune Spilde Ryfylke SK M 40-44 01:59:54 37.53
87 20158 Seedet pulje 2 Anders Sørbø Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:59:54 37.53
87 153491 Seedet pulje 2 Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 01:59:54 37.53
87 157216 Seedet pulje 2 Leif Helge Årthun Rennesøy SK M 55-59 01:59:54 37.53
99 39066 Seedet Pulje 1 Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 02:00:05 37.47
99 22684 Seedet pulje 2 Georg Risdal Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:00:05 37.47
99 21056 Seedet pulje 2 Bent Ove Rønningen Bryne Triatlon M 45-49 02:00:05 37.47
102 72941 Seedet pulje 2 Eivind Haugvaldstad Rennesøy SK M 50-54 02:00:09 37.45
102 29460 Seedet pulje 2 Tor Øverås Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:00:09 37.45
104 140009 Seedet Pulje 1 Jostein Eikeland Fossan Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 02:02:04 36.86
104 122786 Seedet Pulje 1 Frode Gulliksen Bryne Cykleklubb M 35-39 02:02:04 36.86
104 29943 Seedet Pulje 1 Trond Hagelin Stavanger SK M 50-54 02:02:04 36.86
104 38654 Seedet Pulje 1 Morten Hanasand Rennesøy SK M 35-39 02:02:04 36.86
108 21521 Seedet pulje 2 Cato L. Heimvik Sola CK M 55-59 02:02:15 36.80
109 132027 Seedet Pulje 1 Jørgen Ravndal Jåtten Klepp Cykle Club M 20-24 02:02:58 36.59
110 46684 Seedet Pulje 1 Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:02:59 36.59
111 76603 Seedet pulje 2 Geir Morten Brekken Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:03:32 36.42
111 100695 Seedet pulje 2 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:03:32 36.42
111 24337 Seedet pulje 2 John Bernhard Liseth Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:03:32 36.42
111 157434 Seedet pulje 2 Alexander Neumann Bryne triatlonklubb M 30-34 02:03:32 36.42
111 24740 Seedet pulje 2 Karl Johan Pedersen Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:03:32 36.42
111 152344 Seedet pulje 2 Kjartan Emil Ringodd Sola M 35-39 02:03:32 36.42
117 141900 Seedet pulje 2 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:03:36 36.40
117 76216 Seedet pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:03:36 36.40
117 20445 Seedet Pulje 2 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:03:36 36.40
117 107933 Seedet pulje 2 Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 40-44 02:03:36 36.40
121 52998 Seedet pulje 2 John A. Berland Randaberg SK M 55-59 02:03:40 36.38
122 59038 Seedet pulje 2 Sveinung Boga Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:03:45 36.36
123 59412 Seedet pulje 2 Øyvind Skjervik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:03:53 36.32
124 27780 Seedet Pulje 1 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb M 60-64 02:04:56 36.01
124 147636 Seedet Pulje 1 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 02:04:56 36.01
124 131773 Seedet Pulje 1 Amalie Lutro Stavanger SK K 17-19 02:04:56 36.01
124 20910 Seedet Pulje 1 Atle Aanestad Nærbø SK M 45-49 02:04:56 36.01
128 21166 Seedet pulje 2 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 02:04:59 36.00
129 24385 Seedet Pulje 1 Johnny Vaule Vigesaa SK M 45-49 02:05:03 35.98
130 29831 Seedet Pulje 1 Tormod Hansen Forus og Gausel IL M 55-59 02:05:14 35.93
131 21618 Seedet pulje 2 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 02:05:30 35.85
132 104544 Seedet pulje 2 Øyvind Næsbakken Sola M 30-34 02:06:23 35.60
133 77452 Seedet pulje 2 Kurt Egil Reianes Rennesøy SK M 45-49 02:06:37 35.54
134 136217 Siste Pulje Morten Mellemstrand Sola CK M 55-59 02:09:28 34.75
135 104518 Siste Pulje Egil Knudsen Sola CK M 50-54 02:09:32 34.74
136 72641 Seedet pulje 2 Odd Arvid Johannessen BB Høvik CK M 55-59 02:09:44 34.68
137 152569 Seedet pulje 2 Eivind Christoffer Halvorsen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 02:10:28 34.49
137 98166 Seedet pulje 2 Øyvind Hovland Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:10:28 34.49
137 52848 Seedet pulje 2 Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 02:10:28 34.49
137 157173 Seedet pulje 2 Kurt Rostøl Sola CK M 40-44 02:10:28 34.49
141 73548 Seedet pulje 2 Harald Beneventi SUSBIL M 45-49 02:10:33 34.46
141 145750 Seedet pulje 2 Ole Johan Endresen Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:10:33 34.46
143 38476 Seedet pulje 2 Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 35-39 02:10:39 34.44
144 83329 Seedet pulje 2 Geir Hjelleset Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:10:41 34.43
145 132534 Seedet pulje 2 Erlend Halvorsen Team Medvind M 30-34 02:13:11 33.78
145 126763 Seedet pulje 2 Emil Aase Husa Team Medvind M 30-34 02:13:11 33.78
145 76035 Seedet pulje 2 Thomas Idsø Vaulen Beachboys M 35-39 02:13:11 33.78
148 27091 Seedet pulje 2 Ove Landa Sandnes Sykleklubb M 65-69 02:13:13 33.77
149 134105 Seedet pulje 2 Pedro Franca Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:13:21 33.74
149 29520 Seedet pulje 2 Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:13:21 33.74
149 83511 Seedet pulje 2 Hans Eyvind Meihack Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:13:21 33.74
149 76825 Seedet pulje 2 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:13:21 33.74
149 157380 Seedet pulje 2 Sindre Sjøbakk Statoil M 25-29 02:13:21 33.74
149 46525 Seedet pulje 2 Frank Skjæveland Ålgård M 45-49 02:13:21 33.74
149 38994 Seedet pulje 2 Per Svendsen Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:13:21 33.74
149 27209 Seedet pulje 2 Øyvind Tjemsland Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:13:21 33.74
149 73478 Seedet pulje 2 Tom Aaltvedt Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:13:21 33.74
158 23137 Seedet pulje 2 Harald Blikra Stavanger SK M 55-59 02:13:25 33.72
158 46378 Seedet pulje 2 Yngve Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:13:25 33.72
158 125734 Seedet pulje 2 Ole Heggland Team Medvind M 30-34 02:13:25 33.72
158 148034 Seedet pulje 2 Lene Killingland Larsen Sandnes Sykleklubb K 30-34 02:13:25 33.72
158 148977 Seedet pulje 2 Oda Marondon Monsen Dalane SK K 17-19 02:13:25 33.72
158 24732 Seedet pulje 2 Karl Geir Pedersen Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:13:25 33.72
158 21491 Seedet pulje 2 Carl Priésner Bryne Cykleklubb M 35-39 02:13:25 33.72
158 25884 Seedet pulje 2 Lorents Reinås Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:13:25 33.72
158 22817 Seedet pulje 2 Gunn Anette Skjærpe Klepp Cykle Club K 45-49 02:13:25 33.72
158 29023 Seedet pulje 2 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb M 50-54 02:13:25 33.72
168 76282 Seedet pulje 2 Jan Aage Dambo Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:13:30 33.70
168 28762 Seedet pulje 2 Stig André Fjelldahl Sola CK M 45-49 02:13:30 33.70
168 21017 Seedet pulje 2 Bård Ivar Koppang Hafrsfjord M 50-54 02:13:30 33.70
171 25111 Seedet pulje 2 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:13:42 33.65
171 26646 Seedet pulje 2 Odd Rune Fløysvik Sviland BMX M 50-54 02:13:42 33.65
173 30251 Seedet pulje 2 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 02:15:07 33.30
174 105261 Seedet pulje 2 Jarle Gaard Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:15:12 33.28
175 28637 Seedet Pulje 1 Steinar Klungtveit Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:18:21 32.52
176 22522 Seedet pulje 2 Geir Strømland Bryne triatlonklubb M 45-49 02:20:18 32.07
176 113262 Seedet pulje 2 Ina Strømland Bryne Cykleklubb K 17-19 02:20:18 32.07
178 151473 Seedet pulje 2 Arne Stian Aarrestad Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:21:42 31.75
179 161503 Siste Pulje Sondre Svenningsen Statoil M 30-34 02:21:57 31.70
180 100755 Seedet pulje 2 Stig Klungtvedt Malthusuniteam M 50-54 02:24:26 31.15
181 132203 Siste Pulje Carlos Rey Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:24:47 31.08
182 139993 Seedet pulje 2 Roar Aamodt Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:25:19 30.96
183 40524 Seedet pulje 2 Eivind Herigstad Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:26:08 30.79
184 158010 Seedet pulje 2 Pedro Abreu Statoil BIL M 50-54 02:26:12 30.77
184 152560 Seedet pulje 2 Beate Brekne Stavanger Triathlon Klubb K 30-34 02:26:12 30.77
184 77153 Seedet pulje 2 Irene Brekne Hamre Stavanger Triathlon klubb K 35-39 02:26:12 30.77
184 75401 Seedet pulje 2 Jan Torstein K. Ådland Sandnes M 40-44 02:26:12 30.77
188 134339 Seedet pulje 2 Harald Dirdal Team Oltedal Radel M 40-44 02:26:19 30.75
188 146242 Seedet pulje 2 Helge Olav Tverberg Team Oltedal Radel M 50-54 02:26:19 30.75
190 100373 Seedet pulje 2 Tor Fjeldheim Team Oltedal Radel M 45-49 02:26:23 30.74
190 131953 Seedet pulje 2 Enrico Graf Oltedal M 40-44 02:26:23 30.74
190 39771 Seedet pulje 2 David Eduardo Rondon Stavanger SK M 60-64 02:26:23 30.74
190 73186 Seedet pulje 2 John Vatland oltedal radel M 45-49 02:26:23 30.74
190 146246 Seedet pulje 2 Leiv Einar Vognsen Oltedal M 65-69 02:26:23 30.74
195 25496 Seedet pulje 2 Kurt Arild Ommundsen BB Høvik CK M 50-54 02:26:28 30.72
196 53036 Seedet pulje 2 Øyvind Aardal Bryne Cykleklubb M 45-49 02:26:30 30.71
197 142192 Seedet pulje 2 Ådne Dirdal Team oltedal radel M 45-49 02:26:32 30.70
197 152346 Seedet pulje 2 Stig Tore Lian Team oltedal radel M 40-44 02:26:32 30.70
199 123894 Seedet pulje 2 Leif Kro Helgevold Elektro M 55-59 02:27:11 30.57
200 132144 Seedet pulje 2 Brit Skjørestad Klepp Cykle Club K 45-49 02:30:24 29.92
201 152349 Seedet pulje 2 Kjetil Tønnesen Hauge I Dalane M 35-39 02:37:05 28.64
202 78631 Siste Pulje Ørjan Sedeniussen Stavanger M 35-39 02:37:58 28.48
202 25871 Siste Pulje Livar Thomassen Stavanger M 55-59 02:37:58 28.48
204 161504 Siste Pulje Snorre Dishington Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 02:38:01 28.47
205 72665 Siste Pulje Ingvar Skjørestad Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 02:38:07 28.45
206 134873 Seedet pulje 2 Wincimar L. Reporma Team Pinoy Padyakero M 35-39 02:39:21 28.23
207 27309 Seedet pulje 2 Paul Nilsen Hafrsfjord SK M 60-64 02:39:35 28.19
208 132004 Seedet pulje 2 Jarle Egeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:40:55 27.96
208 134716 Seedet pulje 2 Anne Hadland Team rynkeby K 50-54 02:40:55 27.96
208 39028 Seedet pulje 2 Jan Hansen team rynkeby rogaland M 60-64 02:40:55 27.96
208 23753 Seedet pulje 2 Ivar Håland Stavanger SK M 50-54 02:40:55 27.96
208 26613 Seedet pulje 2 Odd Helge Kaada Team Rynkeby Rogaland M 60-64 02:40:55 27.96
208 22893 Seedet pulje 2 Gunnar Rytter Norheim Stavanger M 60-64 02:40:55 27.96
208 66270 Seedet pulje 2 Dag Børre Norland Nærbø SK M 45-49 02:40:55 27.96
208 145994 Seedet pulje 2 Kirsten Nærbø Rennesøy SK K 45-49 02:40:55 27.96
208 25198 Seedet pulje 2 Kjetil Stokkeland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 50-54 02:40:55 27.96
208 157284 Seedet pulje 2 Robert Sæbø Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:40:55 27.96
218 72295 Seedet pulje 2 Karl Bakke Vigrestad SK M 55-59 02:41:04 27.93
218 157435 Seedet pulje 2 Lillian Grytøyr Byklum Team Rynkeby K 45-49 02:41:04 27.93
218 142222 Seedet pulje 2 Abbe Elamraoui Sandnes M 45-49 02:41:04 27.93
218 59477 Seedet pulje 2 Kjetil Gudmestad Team Rynkeby Rogaland 2018 M 55-59 02:41:04 27.93
218 58845 Seedet pulje 2 Jan Håvard Hatteland Team Rynkeby Rogaland M 55-59 02:41:04 27.93
218 77301 Seedet pulje 2 Monica Helgesen Team Rynkeby Rogaland K 45-49 02:41:04 27.93
218 157222 Seedet pulje 2 Nicholas Matthews Team Rynkeby M 60-64 02:41:04 27.93
218 23093 Seedet pulje 2 Harald Paulsen CK Haugaland M 75-79 02:41:04 27.93
218 59858 Seedet pulje 2 Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 02:41:04 27.93
218 126530 Seedet pulje 2 Kjetil Tou Team Rynkeby Rogaland M 40-44 02:41:04 27.93
218 104258 Seedet pulje 2 Jostein Økland Sola CK M 60-64 02:41:04 27.93
218 76590 Seedet pulje 2 Erik Arne Østbø Randaberg SK M 55-59 02:41:04 27.93
218 77766 Seedet pulje 2 Susan Østbø Randaberg SK K 55-59 02:41:04 27.93
231 139778 Seedet pulje 2 Leif Larsen Sandnes Sykleklubb M 75-79 02:41:12 27.91
232 126312 Seedet pulje 2 Phillip Bunani Team pinoy Padyakero M 40-44 02:42:49 27.63
233 142328 Seedet pulje 2 Ralph Clino Oblea Villaverde Team Pinoy Padyakero M 30-34 02:42:54 27.62
234 157208 Seedet pulje 2 Joel Belmonte Team pinoy padyakero M 45-49 02:43:00 27.60
235 107944 Seedet pulje 2 Erik Rønning Bergsagel Stavanger M 35-39 02:45:50 27.13
236 132107 Seedet pulje 2 Kristian Waalen Bryne triatlonklubb M 30-34 02:51:23 26.25
237 76442 Seedet pulje 2 Rolf Andreas Naustdal Sandnes M 50-54 03:00:27 24.93
237 20931 Seedet pulje 2 Audun Stokka Sola CK M 75-79 03:00:27 24.93
239 142815 Seedet pulje 2 Thea Aartun Strand Klepp Stasjon K 20-24 03:11:49 23.45
239 23370 Seedet pulje 2 Helge Sverre Strand Klepp Stasjon M 55-59 03:11:49 23.45
241 123225 Seedet pulje 2 Gerd-Berit Gjerdevik Sandnes Sykleklubb K 60-64 03:33:55 21.03
241 132067 Seedet pulje 2 Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:33:55 21.03
243 113307 Seedet pulje 2 Linda Skjervik Jenter på Hjul K 40-44 03:46:04 19.90
244 161505 Seedet pulje 2 Heidi Linn Meling Jenter på Hjul K 50-54 03:46:42 19.85
244 136071 Seedet pulje 2 Line Marie Øiestad Jenter på Hjul K 25-29 03:46:42 19.85
246 134837 Seedet pulje 2 Monica Hess Jenter på Hjul K 35-39 03:46:46 19.84
246 149040 Seedet pulje 2 Kirsti Bryne Rykkje Jenter på Hjul K 55-59 03:46:46 19.84
- 100566 Seedet pulje 2 Randi Galta Randabergsykkelklubb K 55-59 Brutt -
- 75796 Seedet Pulje 1 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 Brutt -
- 24218 Seedet pulje 2 Joar A. Larsen Rennesøy SK M 45-49 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

NCF Region Sør


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 01.05.2018
Distanse: 75.00 KM
Snittfart: 34.08 Km/t
Snittid: 2:12:01
Antall deltakere: 250

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (75.00 km): 01:47:38 (M)
    • Tord Gudmestad
    • Hans Arne Kvingedal
    • Martin Bugge Urianstad
  • 2018 (75.00 km): 01:57:59 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2014 (65.50 km): 01:30:44 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
    • Arne Rettedal
  • 2017 (65.50 km): 01:38:26 (K)
    • Pernille Larsen Feldmann
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2012 (72.00 km): 01:37:36 (M)
    • René Andersen
    • Vegar Bakken
    • Bjørnar Bjåstad
    • Svein Bjarte Brendeland
    • Gaute Brådli
    • Dag Foseid
    • Ørjan Frøiland
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Truls Grung
    • Hallgeir Hansen
    • Rune Holmen
    • Arvid Johannesen
    • Kaj Henning Johansen
    • Karsten Kristoffersen
    • Morgan Kristoffersen
    • Geir Henning Larsen
    • Øyvind Lerbrekk
    • Einar Lode
    • Arne Rettedal
    • Pål Sleveland
  • 2012 (72.00 km): 01:43:17 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (67.00 km): 01:36:09 (M)
    • René Andersen
  • 2011 (67.00 km): 01:39:11 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2007 (64.00 km): 01:32:50 (M)
    • Håkon Austad
    • Ole Haavardsholm
    • Daniel Egeland Jarstø
    • Ola Magnus Laugaland
    • Håvard Nybø
    • Sten Stenersen
  • 2007 (64.00 km): 01:33:40 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 2004 (62.00 km): 01:29:45 (M)
    • Morten Hegreberg
    • Roy Hegreberg
    • Håvard Nybø
    • Kent Håkon Olsen
    • Christer Rake
    • Cato Tveit
  • 2004 (62.00 km): 01:37:25 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 1999 (65.00 km): 01:39:00 (M)
    • Geir Dahlen
    • Jan Erik Fjotland
    • T. Kjetil Frøyland
    • Kjartan Hjorteland
    • Christian Houge-Thiis
    • Jan Richard Hølestøl
    • Stig Lunde
    • Douglas Obershaw
    • Willy Arne Seglem
    • Stian Aase
  • 1999 (65.00 km): 01:42:00 (K)
    • Tone Espedal Walskaar