Styrkeprøven Kvam - Oslo - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 86 kmGjøvik 141 kmEidsvoll 214 kmOlavsgaard 261 km
1 64225 Pulje 08:00 Jan Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 08:08:32 34.2602:23:2303:53:2906:13:1507:41:33
1 106220 Pulje 08:00 Hans Andreas Moen Sel M 30-34 08:08:32 34.2602:23:2303:53:2906:13:1507:41:33
1 155191 Pulje 08:00 Kenneth Ulen Lillehammer Cykleklubb M 40-44 08:08:32 34.2602:23:2303:53:2906:13:1507:41:33
4 106202 Pulje 08:00 Karwan Osman SK Rye sykkel M 35-39 08:11:38 34.0402:23:2303:53:2906:13:1507:41:33
5 69324 Pulje 08:00 Synnøve Haug Ulstein OSK K 45-49 09:07:41 30.5602:31:4604:20:3706:57:5208:33:20
5 155440 Pulje 08:00 Lars Kalløkken Oslo M 35-39 09:07:41 30.5602:31:4604:14:5706:57:5208:33:20
5 103012 Pulje 08:00 Pål Idar Strand Ulstein OSK M 50-54 09:07:41 30.5602:31:4604:20:3706:57:5208:33:20
8 162443 Pulje 08:00 Roland Ossadnik Stein, Tyskland M 55-59 09:47:20 28.5002:31:4604:20:3707:17:4909:12:38
9 36117 Pulje 08:00 Eva Jansen Bæsta K 55-59 11:21:38 24.5503:05:3505:19:1008:39:3210:40:34
10 138412 Pulje 08:00 Morten Knauserud TEAM K.A.Rasmussen M 40-44 11:33:18 24.1403:05:1905:19:0608:46:2610:56:25
10 153106 Pulje 08:00 Ronny Syversen TEAM K.A.Rasmussen M 45-49 11:33:18 24.1403:05:1905:19:0608:46:2610:56:25
12 153203 Pulje 08:00 Espen Guttormsen Voss SK M 30-34 11:37:46 23.9903:02:2805:09:5208:50:2410:53:00
12 143445 Pulje 08:00 Kristian Erik Knudsen Eidanger IL Sykkel M 50-54 11:37:46 23.9903:02:2805:09:5208:50:2410:53:00
14 162444 Pulje 08:00 Therese Overen Oslo K 35-39 11:50:53 23.5403:18:2905:43:5609:07:1611:12:03
14 155138 Pulje 08:00 Arne Plassgård Savalen SK M 60-64 11:50:53 23.5403:18:2505:43:5609:07:1611:12:03
16 67230 Pulje 08:00 Viggo Magnus Nilsen Vareid Ski og Sykkelklubb M 60-64 11:53:39 23.4503:16:5705:37:3409:07:1611:14:12
17 162445 Pulje 08:00 Elin Koch København, Danmark K 50-54 11:56:23 23.3603:16:5705:37:3409:07:1611:14:20
18 162446 Pulje 08:00 Andrea Fahrnholz Fürth, Tyskland K 50-54 12:30:32 22.3003:16:5705:37:3409:42:3711:53:13
19 36281 Pulje 08:00 Asbjørn Karlsen Kristiansund N M 65-69 14:26:01 19.3204:04:3806:59:5111:16:0913:45:16
20 144714 Pulje 08:00 Solveig Jerijærvi Asker CK K 50-54 15:29:40 18.0003:18:2906:36:2811:44:2514:46:22
20 160651 Pulje 08:00 Michael Krusche Göttingen, Tyskland M 30-34 15:29:40 18.0003:26:0106:51:4111:44:2514:46:12
20 160653 Pulje 08:00 Stefanie Wölke Zorge, Tyskland K 35-39 15:29:40 18.0003:26:0906:51:4111:44:2514:46:16
23 162447 Pulje 08:00 Martin Riis Grønli HK RYGGE M 20-24 15:39:10 17.8203:26:0106:35:1411:44:2514:46:16
24 128860 Pulje 08:00 Morten Grønli HK RYGGE M 55-59 15:39:15 17.8203:26:0106:35:1411:44:2514:46:16
25 160604 Pulje 08:00 Kristian Riis Grønli HK RYGGE M 17-19 15:45:09 17.7103:26:0106:35:1411:44:2515:30:30
- 162448 Pulje 08:00 Daniel Ehrensperger Belp, Sveits M 45-49 Brutt -03:18:2906:27:0900:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 279.00 KM
Snittfart: 23.60 Km/t
Snittid: 11:49:17
Antall deltakere: 26

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (279.00 km): 07:00:39 (M)
    • Østen Bergum
    • Rune Rørvik
  • 2016 (279.00 km): 08:19:21 (K)
    • Christin Becker
    • Janne Bruhn-Henriksen
    • Wenche Madsen Eriksson
    • Kristin Foskum
    • Mona Schau Giskås
    • Anny Hauglid
    • Maria Helena Høivik
    • Jannicke Kalland
    • Helen Kanjo
    • Mona Kristiansen
    • Stine B. Lund
    • Bente Rossing
    • Margrethe Von Tangen
    • Ingunn Wike
    • Line Schau Ystgaard
    • Jorid Iren Ødegaard
    • Liv-Janne Øvrebust