Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 73 kmOlavsgaard 120 km
1 109226 Pulje 11:10 Rune Ulekleiv Toten-Kranken Cykleklubb M 60-64 04:03:00 33.5802:12:2003:36:05
2 35874 Pulje 11:10 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel M 45-49 04:03:45 33.4702:12:2003:36:35
3 162449 Pulje 11:00 Karoline Røste Omdahl Raufoss & Gjøvik SK K 20-24 04:17:16 31.7102:22:1703:46:02
4 64192 Pulje 11:00 Eyvind Alnæs Glåmdal SK M 60-64 04:21:09 31.2402:22:1703:52:19
5 162450 Pulje 11:15 Tommy Clausen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:22:53 31.0402:22:5803:52:59
6 149715 Pulje 11:15 Johan Toverud Jensen NydalensSK M 65-69 04:25:15 30.7602:27:0903:57:32
7 40718 Pulje 11:15 Harald Glæserud Bøverbru IL M 55-59 04:26:19 30.6402:22:5803:57:32
7 36824 Pulje 11:15 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 55-59 04:26:19 30.6402:22:5803:57:32
9 62638 Pulje 11:10 Joakim Johansen SK Rye sykkel M 25-29 04:38:43 29.2702:30:4504:03:00
10 160611 Pulje 11:10 Bjarne Kjeldsen Follo SK M 45-49 04:39:38 29.1802:35:5504:11:58
10 69673 Pulje 11:10 Arne Salveson Gutta Bros M 55-59 04:39:38 29.1802:35:5504:11:58
10 162451 Pulje 11:10 Kim Fredrik Torgersen Gutta Bros M 35-39 04:39:38 29.1802:35:5504:11:54
13 162452 Pulje 11:00 Martine Hoffsbakken Team Krank Gewesen K 30-34 04:44:18 28.7002:34:4404:12:57
14 160823 Pulje 11:15 Rikwin De Vos Basefarm BIL / Basefarm GO M 35-39 04:44:23 28.6902:35:2704:14:23
14 160696 Pulje 11:15 Jørn Skjerven Basefarm BIL / Basefarm GO M 35-39 04:44:23 28.6902:35:2704:14:23
14 160843 Pulje 11:15 Stephanie Westerling Basefarm BIL / Basefarm GO K 35-39 04:44:23 28.6902:35:2704:14:23
14 162453 Pulje 11:15 Richard Westhof Basefarm BIL / Basefarm GO M 35-39 04:44:23 28.6902:35:2704:14:23
18 162454 Pulje 11:10 Troels Bitsch Gutta bros M 45-49 04:45:20 28.5902:35:5504:11:58
19 160951 Pulje 11:10 Ken Jøran Konst ENTRA-GO M 50-54 04:48:25 28.2902:40:5504:19:51
19 162455 Pulje 11:10 Bjørn Ove Kvello ENTRA-GO M 40-44 04:48:25 28.2902:40:5504:19:51
19 156161 Pulje 11:10 Lars Martinsen ENTRA-GO M 60-64 04:48:25 28.2902:40:5504:19:51
22 160700 Pulje 11:20 Axel Bakkevold Hansen Sogn CK M 20-24 04:48:52 28.2402:37:1604:16:00
23 162456 Pulje 11:10 Christian Høistad Ottestad M 35-39 04:50:16 28.1102:35:5504:20:02
24 155802 Pulje 11:10 Bent Eidsjø Frogner M 40-44 04:50:29 28.0902:45:4204:20:09
24 156065 Pulje 11:10 Sonja Horn ENTRA-EO K 45-49 04:50:29 28.0902:40:5504:19:51
24 43341 Pulje 11:10 Åsmund Straum Klæbu M 50-54 04:50:29 28.0902:40:5504:19:10
24 149922 Pulje 11:10 Synne Straum Klæbu K 20-24 04:50:29 28.0902:40:5504:19:10
28 155803 Pulje 11:10 Lars Nideng Borgen IL Sykkel M 50-54 04:52:44 27.8702:45:4204:20:48
29 162457 Pulje 11:10 Knut Eskild Totens Sparebank BIL M 55-59 04:55:10 27.6402:35:5504:21:36
30 162458 Pulje 11:10 Rikke Celine Goplen Namnå K 20-24 05:01:32 27.0602:36:5104:26:42
30 162459 Pulje 11:10 Monika Ruud Lørenskog K 40-44 05:01:32 27.0602:36:5104:26:42
30 162460 Pulje 11:10 Roar Stenbekken Lørenskog M 40-44 05:01:32 27.0602:36:5104:26:38
33 160091 Pulje 11:10 Terje Schonhovd Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:04:44 26.7702:37:4904:30:46
34 162461 Pulje 11:00 Silje Christiansen Muttabråten Sykkel / Kloppa offroadklubb K 30-34 05:05:41 26.6902:36:1404:29:48
35 145070 Pulje 11:10 Morten Bøhm Kløfta M 40-44 05:05:51 26.6702:45:4204:29:35
36 162462 Pulje 11:10 Håkon Gjesvik Caledonia M 55-59 05:07:15 26.5502:35:5504:34:50
36 145512 Pulje 11:10 Kari Nygård CK Øst K 55-59 05:07:15 26.5502:35:5504:34:50
38 138442 Pulje 11:05 Randi Tøftum Vind IL - Sykkel K 40-44 05:09:57 26.3202:43:0304:36:00
39 80963 Pulje 11:10 Thea Hagerud Dyrøy Ottestad IL - Sykkel K 25-29 05:10:17 26.2902:47:3604:36:51
39 110626 Pulje 11:10 Astri Marie Dyrøy Glåmdal SK K 55-59 05:10:17 26.2902:47:3604:36:51
41 153720 Pulje 11:00 Bodil Motzke Femmes Pedal K 45-49 05:11:38 26.1802:55:5904:39:14
41 153610 Pulje 11:00 Nina Rønning Femmes Pedal K 50-54 05:11:38 26.1802:55:5904:39:14
43 42388 Pulje 11:10 Ole-Jørgen Lian Oppdal M 35-39 05:11:57 26.1502:46:3404:36:51
43 162463 Pulje 11:10 Tove Riise Oppdal K 45-49 05:11:57 26.1502:46:3404:36:51
45 109526 Pulje 11:20 Tore André Dinessen Jessheim M 45-49 05:12:04 26.1402:51:5604:36:04
45 155801 Pulje 11:20 Øystein Skottun Lyngdal IL Skrim M 40-44 05:12:04 26.1402:51:5604:36:08
47 162464 Pulje 11:00 Audun Dahl Jensen Team Nordbø M 14-16 05:12:17 26.1302:50:5204:35:55
47 162465 Pulje 11:00 Morten Jensen Team Nordbø M 40-44 05:12:17 26.1302:50:5204:35:55
47 147704 Pulje 11:00 Leif Nordbø Team Nordbø M 55-59 05:12:17 26.1302:50:5204:35:55
47 162466 Pulje 11:00 Håkon Nordbø Team Nordbø M 14-16 05:12:17 26.1302:50:5204:35:55
47 162467 Pulje 11:00 Sondre Nordbø Team Nordbø M 14-16 05:12:17 26.1302:50:5204:35:55
52 81419 Pulje 11:00 Hege Gustavsen Oslo K 45-49 05:12:44 26.0902:52:5704:39:18
53 162432 Pulje 11:00 Kristin D. Killi Brøttum IL Sykkel K 50-54 05:13:14 26.0502:51:5204:39:18
54 67995 Pulje 11:10 Kai Olav Pinslund Toten-Kranken Cykleklubb M 45-49 05:14:20 25.9502:40:5504:36:51
55 139180 Pulje 11:00 Christina von der Leyen Roa K 35-39 05:17:07 25.7302:50:5204:44:21
56 81616 Pulje 11:00 Janne Kathrine Andresen Nesodden SK K 50-54 05:17:12 25.7202:51:5204:44:43
56 155798 Pulje 11:00 Elin Blindheim Nesodden SK K 50-54 05:17:12 25.7202:51:5204:44:43
56 81619 Pulje 11:00 Åsa Måøy Nesodden SK K 50-54 05:17:12 25.7202:51:5204:44:43
56 81620 Pulje 11:00 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 55-59 05:17:12 25.7202:51:5204:44:43
56 131157 Pulje 11:00 Tone Førsund Østergaard Nesodden SK K 55-59 05:17:12 25.7202:51:5204:44:43
61 162468 Pulje 11:10 Kim Bakke Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:19:42 25.5202:57:4004:48:24
62 153753 Pulje 11:00 Åse Røstum Norang Femmes Pedal K 50-54 05:22:12 25.3202:55:5904:49:47
63 110756 Pulje 11:00 Inger Lium Leirvik Oslo K 50-54 05:22:15 25.3202:50:0904:44:08
64 137456 Pulje 11:15 Stig Berntsen Smaalenene SK M 50-54 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 138261 Pulje 11:15 Jeanette Kolshus Karlsen Smaalenene SK K 50-54 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 155890 Pulje 11:15 Stephanie Renate Kirkerud Smaalenene SK K 35-39 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 82219 Pulje 11:15 Håvard Knutsen Smaalenene SK M 55-59 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 138046 Pulje 11:15 Andreas Kulvik Smaalenene SK M 45-49 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 149888 Pulje 11:15 Christin Løken Smaalenene SK K 50-54 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 110925 Pulje 11:15 Leif Gunnar Trosterud Smaalenene SK M 55-59 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 162469 Pulje 11:15 Daniela Verheyleweghen Smaalenene SK / Team Rynkeby K 45-49 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
64 160706 Pulje 11:15 Inga-Lill Ødegaard Smaalenene SK K 50-54 05:25:23 25.0702:59:0204:51:56
73 153933 Pulje 11:00 Pia Gjermundsen Femmes Pedal K 55-59 05:25:56 25.0302:55:5904:49:47
73 82169 Pulje 11:00 Anne Lise Stolp CK Elverum K 55-59 05:25:56 25.0302:55:2604:47:20
75 145132 Pulje 11:10 Bent Skalstad Borgen IL Sykkel M 50-54 05:26:50 24.9602:45:4204:44:45
76 46089 Pulje 11:10 Stian Flesvik Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:27:36 24.9002:57:4004:48:30
76 162470 Pulje 11:10 Hans Idar Markestad Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:27:36 24.9002:57:4004:48:24
78 162471 Pulje 11:00 Silje Jørgensen Raufoss & Gjøvik SK K 30-34 05:28:48 24.8102:46:4804:36:05
79 81759 Pulje 11:00 Bente Skjellaug Tønsberg CK K 60-64 05:29:09 24.7902:51:5204:47:38
80 160919 Pulje 11:10 Jeanette Carlsen Vestby K 45-49 05:29:10 24.7802:58:0904:52:42
80 80976 Pulje 11:10 Roger Radar Evensen Vestby M 45-49 05:29:10 24.7802:58:0904:52:42
82 162472 Pulje 11:15 Rudy Van Oevelen Stange M 35-39 05:30:05 24.7202:55:0004:55:06
82 162473 Pulje 11:15 Skjervald Tvedt Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:30:05 24.7202:55:0004:55:06
84 162474 Pulje 11:10 Kristin Helen Hansen Bodø CK K 35-39 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
84 162475 Pulje 11:10 Brigitte Hetzler Bodø CK K 50-54 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
84 162476 Pulje 11:10 Benedikte Opheim Bodø CK K 40-44 05:31:16 24.6303:01:5404:55:30
84 162477 Pulje 11:10 Per-Arne Opheim Bodø CK M 45-49 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
84 162478 Pulje 11:10 Sebastian Perello Maxpulse M 40-44 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
84 162479 Pulje 11:10 Vanja Iren Pettersen Bodø CK K 45-49 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
84 162480 Pulje 11:10 Marielle Tverli Bodø CK K 40-44 05:31:16 24.6303:01:5404:55:36
91 162481 Pulje 11:15 Magnus Møller Bæren Ål M 30-34 05:32:32 24.5303:03:1804:57:56
91 162482 Pulje 11:15 Mats Møller Bæren Oslo M 30-34 05:32:32 24.5303:03:1804:57:56
93 109992 Pulje 11:10 Jørn Balslev IF Frøy Sykkel M 60-64 05:37:07 24.2003:01:5404:55:46
93 162483 Pulje 11:10 Mona Storteig Fauske IL Sykkel K 45-49 05:37:07 24.2003:01:5404:55:46
95 160749 Pulje 11:00 Heidi Enoksen Team Rainbow K 50-54 05:37:33 24.1702:55:3905:02:39
95 160751 Pulje 11:00 Jeanette Stenberg Team Rainbow K 40-44 05:37:33 24.1702:55:3905:02:39
95 160752 Pulje 11:00 Siw H. Thorslund Team Rainbow K 40-44 05:37:33 24.1702:55:3905:02:39
98 138740 Pulje 11:20 Stephan Härdi DNB / DNB 18 M 50-54 05:39:35 24.0203:05:0605:02:56
99 162484 Pulje 11:20 Diego Martin Madoz SODEXO M 35-39 05:41:07 23.9203:05:0105:02:48
99 162485 Pulje 11:20 Andreas Schmidt SODEXO M 40-44 05:41:07 23.9203:05:0605:02:56
99 138575 Pulje 11:20 Jan E. Strømme DNB / DNB 18 M 65-69 05:41:07 23.9203:05:0605:02:48
99 160635 Pulje 11:20 Kai Klaus Vianden SODEXO M 45-49 05:41:07 23.9203:05:0605:02:48
103 162486 Pulje 11:20 Erling Smemo Oslo M 35-39 05:46:26 23.5503:10:0105:11:19
103 162487 Pulje 11:20 Eskild Storteig Fauske IL Sykkel M 50-54 05:46:26 23.5503:10:0105:11:19
105 155832 Pulje 11:15 Sigbjørn Korsgård Ingeberg M 40-44 05:46:50 23.5203:05:5905:09:12
105 141027 Pulje 11:15 Gisle Skage Bergen Cykleklubb M 40-44 05:46:50 23.5203:05:5900:00:00
107 160914 Pulje 11:10 Esmail Rezai Holter M 25-29 05:51:44 23.1902:48:3205:08:57
108 155815 Pulje 11:10 Knut Arve Grønvold Gjøvik M 70-74 05:54:15 23.0303:10:2705:15:58
109 81829 Pulje 11:00 Berit Sel Espern Damer på hjul K 50-54 05:58:17 22.7702:59:0905:17:30
110 110573 Pulje 11:00 Ingrid Jahr Espernjenter på hjul K 55-59 05:58:25 22.7602:59:0905:17:25
110 110645 Pulje 11:00 Lovise Bratberg Lindstad Espernjenter på hjul K 60-64 05:58:25 22.7602:59:0905:17:30
110 81823 Pulje 11:00 Inger Tove Nilsen Espern jenter på hjul K 65-69 05:58:25 22.7602:59:0905:17:30
113 149912 Pulje 11:10 Knut Fagerås Peugeot M 55-59 06:03:51 22.4202:59:1905:22:12
114 162488 Pulje 11:10 Mari-Ann Hansen Raufoss K 40-44 06:05:37 22.3103:07:1005:27:07
114 51686 Pulje 11:10 Kai Skaugerud Raufoss M 55-59 06:05:37 22.3103:07:1005:27:07
116 162489 Pulje 11:10 Reiel Vegar Hansen Ottestad M 45-49 06:05:40 22.3103:07:1005:27:07
117 142815 Pulje 11:15 Thea Aartun Strand Klepp Cykle Club K 20-24 06:10:13 22.0403:15:3805:30:53
117 23370 Pulje 11:15 Helge Sverre Strand Klepp Cykle Club M 55-59 06:10:13 22.0403:15:3805:30:53
119 145113 Pulje 11:00 Kjærsti Tullemor Floden Royal sport K 65-69 06:11:38 21.9503:12:0905:27:40
120 81945 Pulje 11:10 Marianne Østerud ENTRA-GO K 50-54 06:13:44 21.8303:51:0305:37:35
121 162490 Pulje 11:15 Joakim Bagge Uppsala CK M 25-29 06:18:26 21.5603:18:0505:39:00
122 162491 Pulje 11:15 Fredrik Bergener DNB / DNB 18 M 55-59 06:18:31 21.5503:18:0505:39:03
123 66084 Pulje 11:10 Magne Hurum Totens Sparebank M 25-29 06:23:49 21.2603:53:1805:49:48
124 162492 Pulje 11:00 Christina Østenstad The Original Bike Club British Columbia K 50-54 06:41:18 20.3303:37:5205:56:58
125 156067 Pulje 11:10 Torbjørn Isene ENTRA-GO M 50-54 06:49:43 19.9103:23:3806:03:15
126 162493 Pulje 11:15 Ronny Undseth Team RM M 40-44 06:50:52 19.8603:44:2206:08:27
127 162494 Pulje 11:15 Marianne Kleiberg Andersen Team RM K 60-64 06:53:20 19.7403:44:3106:08:55
128 160757 Pulje 11:00 Jorunn Brekke Hodne Oslo K 60-64 07:01:28 19.3603:54:1906:18:48
129 156054 Pulje 11:10 Gro Ann Grimsmo Askheim ENTRA-GO K 50-54 07:33:50 17.9804:01:5206:48:00
130 144982 Pulje 11:00 Gotfred Johan Reutz Oslo M 85-89 07:40:26 17.7204:13:3406:51:16
130 110689 Pulje 11:00 Bjørg Lillian Øye Oslo K 60-64 07:40:26 17.7204:13:3406:51:13
132 149775 Pulje 11:20 Astrid Liland Ekrekroken power girls K 45-49 08:02:40 16.9004:26:4307:18:10
132 149776 Pulje 11:20 Trude Overskeid Bekkestua K 40-44 08:02:40 16.9004:26:4307:18:13
134 36155 Pulje 11:05 Ingjerd Merete Aas Skedsmokorset K 55-59 08:05:08 16.8204:15:5407:10:09
135 156016 Pulje 11:10 Knut Anders Eie Totens Sparebank BIL M 45-49 08:11:02 16.6103:53:5607:07:31
136 162495 Pulje 11:20 Pål Jensen Bilia M 40-44 08:27:02 16.0904:36:0607:35:35
137 138951 Pulje 11:15 Stanislaw Kowalski SK Rye sykkel M 60-64 09:41:42 14.0205:07:1908:38:10
137 156096 Pulje 11:15 Anna Malinowska Radom, Polen K 30-34 09:41:42 14.0205:07:1908:38:10
139 156105 Pulje 11:20 Einar Engstad-Løvøi Parastyrkeprøven M 35-39 09:46:54 13.9005:07:5408:38:06
- 149781 Pulje 11:05 Else Husa Oslo K 65-69 Brutt -04:34:1907:05:12
- 80784 Pulje 11:15 Esben Ståle Johnsen Team Troll M 50-54 Brutt -02:22:5800:00:00
- 164125 Pulje 11:10 Leif Solstad ENTRA-GO M 55-59 Brutt -01:38:0600:00:00
- 162496 Pulje 11:05 Ole Andreas Vik Gutta Bros M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 136.00 KM
Snittfart: 24.21 Km/t
Snittid: 5:37:02
Antall deltakere: 143

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2017 (136.00 km): 03:50:48 (K)
    • Stine Marie Snortheim
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg