Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tOlavsgaard 47 km
1 161135 Pulje 11:34 Ole Kristian Andersen CK Øst M 40-44 01:38:01 38.5601:14:25
1 160149 Pulje 11:34 Håkon Erikstad CK Øst M 35-39 01:38:01 38.5601:14:25
1 162499 Pulje 11:34 Thomas Hurrød CK Øst M 40-44 01:38:01 38.5601:14:25
1 41001 Pulje 11:34 Bjørn Kristiansen CK Øst M 50-54 01:38:01 38.5601:14:25
1 137419 Pulje 11:34 Stian Larsen CK Øst M 45-49 01:38:01 38.5601:14:25
1 80328 Pulje 11:34 Harald Nygaard CK Øst M 55-59 01:38:01 38.5601:14:25
1 110856 Pulje 11:34 Rolf Rasmussen CK Øst M 50-54 01:38:01 38.5601:14:25
8 63974 Pulje 11:30 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer Cykleklubb M 40-44 01:40:14 37.7101:15:50
8 47213 Pulje 11:30 Jarle Dreierstad SK Rye sykkel M 55-59 01:40:14 37.7101:15:50
8 162500 Pulje 11:30 Jørn Ihlen Hunvik Bærum OCK M 15-16 01:40:14 37.7101:15:50
8 34906 Pulje 11:30 Erik Skoglund Nilsen Team Reno B.I.L Oslo M 50-54 01:40:14 37.7101:15:50
8 149830 Pulje 11:30 Benjamin Nyrud Eidsvoll SK M 15-16 01:40:14 37.7101:15:50
8 162501 Pulje 11:30 Tobias Westli Team Keep Focus M 20-24 01:40:14 37.7101:15:50
8 160787 Pulje 11:30 Magnus Wæhre Asker CK M 15-16 01:40:14 37.7101:15:50
8 137471 Pulje 11:30 Thomas Ygranes Team Foss M 40-44 01:40:14 37.7101:15:50
16 70860 Pulje 11:30 Trine Hansen IF Frøy Sykkel K 50-54 01:40:21 37.6601:15:50
17 162502 Pulje 11:30 Emil Øfsti Berg-Jacobsen Asker CK M 15-16 01:40:24 37.6401:15:50
17 149807 Pulje 11:30 Surat Nanthapanjaporn THAI AIRWAYS M 50-54 01:40:24 37.6401:15:50
17 150900 Pulje 11:30 Ståle Nilsen Cykleklubben Nittedal M 15-16 01:40:24 37.6401:15:50
17 49195 Pulje 11:30 Claus Nilsen Cykleklubben Nittedal M 45-49 01:40:24 37.6401:15:50
21 149714 Pulje 11:34 Marianne Formoe CK Øst K 35-39 01:40:28 37.6201:14:25
21 155316 Pulje 11:34 Elisabeth Hauglum CK Øst K 30-34 01:40:28 37.6201:14:25
21 162503 Pulje 11:34 Martin Hauslo CK Øst M 40-44 01:40:28 37.6201:14:25
21 130576 Pulje 11:34 Jon Petter Søstrand CK Øst M 50-54 01:40:28 37.6201:14:25
25 82073 Pulje 11:30 Mattis Johannessen Fossum IF Sykkel / Team Keep Focus M 20-24 01:42:28 36.8901:16:38
25 149893 Pulje 11:30 Are Kirkemo Nes SK M 45-49 01:42:28 36.8901:16:38
27 155855 Pulje 11:38 Terje André Stokke Team Coop M 50-54 01:44:57 36.0101:19:44
27 124502 Pulje 11:38 Bjørn Sørland Team Coop M 25-29 01:44:57 36.0101:19:44
29 149824 Pulje 12:06 Trim Magnus Nyberg SK Rye sykkel M 17-19 01:49:56 34.3801:24:08
29 162504 Pulje 12:06 Trim Theodor Stokke-Fagervold SK Rye sykkel M 13 01:49:56 34.3801:24:08
31 155853 Pulje 11:30 Rolf Arne Flaa Oslo M 50-54 01:50:23 34.2401:22:42
31 80343 Pulje 11:30 Ulf Storbekk COOP INNLANDET M 55-59 01:50:23 34.2401:20:35
33 162505 Pulje 11:38 Frank Thingelstad Team Coop M 40-44 01:51:36 33.8701:21:32
34 160874 Pulje 11:30 Sverre Murud Bratfos Jessheim M 14 01:51:43 33.8301:24:03
34 33599 Pulje 11:30 Ståle Murud Kløfta IL Sykkel M 45-49 01:51:43 33.8301:24:03
36 155935 Pulje 12:06 Trim Celine Madeleine Braaten SK Rye sykkel K 14 01:51:48 33.8101:24:45
36 144258 Pulje 12:06 Trim Pål Braaten Høybråten og Stovner IL - Sykkel M 35-39 01:51:48 33.8101:24:45
36 162507 Pulje 12:06 Trim Frode Røttingen Røa IL - Sykkel M 45-49 01:51:48 33.8101:24:45
36 162506 Pulje 12:06 Trim Filip Røttingen SK Rye sykkel M 13 01:51:48 33.8101:24:45
36 160820 Pulje 12:06 Trim Kristian Thommesen SK Rye sykkel M 15-16 01:51:48 33.8101:24:08
41 108782 Pulje 12:06 Kenneth Valslag CK Victoria M 40-44 01:52:59 33.4501:25:20
41 162508 Pulje 12:06 Alexander Valslag CK Victoria M 12 01:52:59 33.4500:00:00
43 151515 Pulje 11:38 Bjarte Andreassen Team Coop M 40-44 01:54:22 33.0501:26:36
43 108470 Pulje 11:38 Lars Brødremoen Brevig Team Coop M 25-29 01:54:22 33.0501:26:36
43 149817 Pulje 11:38 Øyvind Jevanord Team Coop M 50-54 01:54:22 33.0501:26:36
46 162509 Pulje 11:38 Christian Haugen Team Coop M 40-44 01:54:32 33.0001:26:36
47 138556 Pulje 11:30 Henrik Sand Bolstad Oslostudentenes IK - Sykkel / Team Keep Focus M 20-24 01:54:52 32.9001:24:03
47 162510 Pulje 11:58 Helge Foss Icopal B.I.L M 45-49 01:54:52 32.9001:28:40
47 108438 Pulje 11:30 Geir Holmsen Stovnerkameratene Sykkel M 50-54 01:54:52 32.9001:25:54
47 162511 Pulje 11:58 Adrian Kind Team Smestadhøgda M 14 01:54:52 32.9001:28:40
47 162512 Pulje 11:58 Daniel Kind Fjerdingby M 17-19 01:54:52 32.9001:28:40
47 40635 Pulje 11:58 Andreas Kind Team Smestadhøgda M 40-44 01:54:52 32.9001:28:40
47 41457 Pulje 11:58 Erling Lillelien Icopal B.I.L M 50-54 01:54:52 32.9001:28:37
47 162513 Pulje 11:58 Frode Myrmel Icopal B.I.L M 45-49 01:54:52 32.9001:28:40
55 162514 Pulje 11:34 Baramee Aunboontham THAI AIRWAYS M 40-44 01:55:35 32.7001:26:57
55 130585 Pulje 11:34 Jørn Moe Basefarm BIL M 50-54 01:55:35 32.7001:26:57
55 160818 Pulje 11:34 Marius Vincent Philipp Smaalenene SK M 55-59 01:55:35 32.7001:26:57
58 162515 Pulje 11:38 Atle Johnsen Møkkelgård Team Coop M 25-29 01:55:57 32.6001:26:36
59 162519 Pulje 12:06 Trim Jacob Nilsen SK Rye sykkel M 13 01:56:17 32.5001:27:08
59 49964 Pulje 12:06 Trim Tollef Nyberg SK Rye sykkel M 50-54 01:56:17 32.5001:27:08
59 162520 Pulje 12:06 Trim Jenny Bryntesen Watndal SK Rye sykkel K 13 01:56:17 32.5001:27:08
59 150242 Pulje 12:06 Trim Kristin Bryntesen Watndal SK Rye sykkel K 45-49 01:56:17 32.5001:27:08
59 128482 Pulje 12:06 Trim Thor Øivind Lund Ødegaard JIL Grorud M 45-49 01:56:17 32.5001:27:08
59 69455 Pulje 12:06 Trim Magnus Ødegaard SK Rye sykkel M 13 01:56:17 32.5001:27:08
59 162521 Pulje 12:06 Trim Håkon Eiksund Øksnes SK Rye sykkel M 11 01:56:17 32.5001:27:08
59 162518 Pulje 12:06 Trim Kasper Aasebø SK Rye sykkel M 14 01:56:17 32.5001:27:08
59 162517 Pulje 12:06 Trim Kamilla Aasebø SK Rye sykkel K 12 01:56:17 32.5001:27:08
59 162516 Pulje 12:06 Trim Eva Aasebø SK Rye sykkel K 40-44 01:56:17 32.5001:27:08
59 109239 Pulje 12:06 Trim Morten Aasebø SK Rye sykkel M 45-49 01:56:17 32.5001:27:08
70 162522 Pulje 11:30 Trine Jahr Hegdahl Nesodden SK K 45-49 01:56:32 32.4301:27:36
70 83447 Pulje 11:30 Mona Henriksen Nesodden SK K 45-49 01:56:32 32.4301:27:36
70 42736 Pulje 11:30 Anita Sommerstad Nesodden SK K 45-49 01:56:32 32.4301:27:36
73 162523 Pulje 11:30 Tobias Balchen Gutta Krutt M 30-34 01:56:40 32.401:28:13
73 100909 Pulje 11:30 Kristian David Elgen Gutta Krutt M 35-39 01:56:40 32.401:28:13
73 54307 Pulje 11:30 Eirik Monsen Gutta Krutt M 35-39 01:56:40 32.401:28:13
73 162524 Pulje 11:30 Johan Lindelien Schwartz Gutta Krutt M 35-39 01:56:40 32.401:28:13
73 162525 Pulje 11:30 Christian Simonsen Gutta Krutt M 35-39 01:56:40 32.401:28:13
78 34152 Pulje 11:58 Jahn Otto Paulsen Eidsvoll SK M 45-49 01:57:09 32.2601:28:40
78 160817 Pulje 11:58 Alexander Paulsen Eidsvoll SK M 15-16 01:57:09 32.2601:28:40
78 160828 Pulje 11:58 Bjørn Arne Ødegaard Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 45-49 01:57:09 32.2601:28:40
81 145061 Pulje 11:38 Camilla Bjerke Eriksen DNB K 40-44 01:57:28 32.1701:29:29
81 160788 Pulje 11:38 Ole Christian Gjerlaugsen Team Coop M 50-54 01:57:28 32.1701:26:36
81 155861 Pulje 11:38 Vidar Hanger DNB EO M 55-59 01:57:28 32.1701:29:29
81 82255 Pulje 11:38 Tom Henriksen Vardeåsen Sykkel M 60-64 01:57:28 32.1701:29:29
81 162526 Pulje 11:38 Eirik Pedersen Team Coop M 30-34 01:57:28 32.1701:29:29
81 160799 Pulje 11:38 Øistein Magnus Schive DNB Bank M 60-64 01:57:28 32.1701:29:29
81 145049 Pulje 11:38 Bente Staavi DNB K 50-54 01:57:28 32.1701:29:29
81 89669 Pulje 11:38 Geir Tjernshaugen DNB M 50-54 01:57:28 32.1701:29:29
89 35795 Pulje 11:38 Kjell Arne Bergene DNB M 45-49 01:57:43 32.1101:29:29
89 160702 Pulje 11:38 Sigmund Festøy Heming/PLOT markedsrådgivning M 55-59 01:57:43 32.1101:29:29
91 162527 Pulje 11:50 Daniel Mæhlum Lillehammer Cykleklubb M 15-16 01:57:47 32.0901:27:22
92 62920 Pulje 11:38 Magne Schreiner DNB M 45-49 01:57:48 32.0801:29:29
93 160855 Pulje 11:34 Michael Gudim Lørenskog CK M 14 01:58:21 31.9301:30:35
93 130667 Pulje 11:34 Gorm Gudim Lørenskog CK M 40-44 01:58:21 31.9301:30:35
95 162528 Pulje 11:34 Esten Hoel Basefarm BIL M 50-54 01:58:31 31.8901:30:35
96 160833 Pulje 11:38 Cathrine Jansson Christensen DNB K 30-34 01:58:43 31.8401:29:29
97 82036 Pulje 11:30 Lars-Petter Akselsen Blodsmak SK Kongsberg M 50-54 01:59:40 31.5801:24:03
97 162529 Pulje 11:30 Dag Trygve Norum NVE-BIL M 70-74 01:59:40 31.5801:28:43
97 150509 Pulje 11:30 Marlene Rasmussen Oslo K 45-49 01:59:40 31.5801:28:43
100 78463 Pulje 11:58 Heidi Hauge Icopal B.I.L K 50-54 01:59:54 31.5201:32:14
101 162530 Pulje 11:58 Kenneth Hagen Icopal B.I.L M 40-44 02:00:18 31.4201:28:40
102 162531 Pulje 11:42 Aleksander Johnsen UDF BIL M 35-39 02:00:39 31.3301:31:44
103 162532 Pulje 11:46 Roy Helmersen Oslo M 45-49 02:00:43 31.3101:31:22
104 110965 Pulje 11:30 Kai Danielsen Ullensaker CK M 50-54 02:00:47 31.2901:28:43
105 161186 Pulje 11:42 Arne Antonsen Nokas AS M 50-54 02:00:52 31.2701:31:44
105 129281 Pulje 11:42 Thomas Brodersen Data Equipment AS 02:00:52 31.2701:31:44
105 162533 Pulje 11:42 Lars Huso Data Equipment AS M 50-54 02:00:52 31.2701:31:44
105 150165 Pulje 11:42 Thomas Lystad Data Equipment AS M 40-44 02:00:52 31.2701:31:44
105 162534 Pulje 11:42 Tor Mogstad Data Equipment AS M 35-39 02:00:52 31.2701:31:44
105 154625 Pulje 11:42 Petter Tidemand-Fossum Data Equipment AS M 60-64 02:00:52 31.2701:31:44
105 162535 Pulje 11:42 Filip Vamnes Data Equipment AS M 30-34 02:00:52 31.2701:31:44
105 162536 Pulje 11:42 Bård Wahl Data Equipment AS M 55-59 02:00:52 31.2701:31:44
113 138651 Pulje 11:38 Tore Jørstad DNB M 55-59 02:00:57 31.2501:29:38
114 160806 Pulje 11:54 Thomas Ludvik Høvik Skedsmokorset M 50-54 02:01:08 31.2001:31:17
115 129082 Pulje 11:50 Haakon Selje IF Frøy Sykkel M 20-24 02:01:13 31.1801:29:45
115 162537 Pulje 11:50 Nicholas Yager Oslo M 25-29 02:01:13 31.1801:29:45
117 111291 Pulje 11:58 Anita Aasen Kristiansen Icopal B.I.L K 45-49 02:01:25 31.1301:28:40
118 80502 Pulje 11:34 Wenche Vigorelli CK Øst K 50-54 02:01:27 31.1201:30:35
119 129048 Pulje 11:38 Thomas Nyborg Team Coop M 35-39 02:01:48 31.0301:30:35
119 162538 Pulje 11:38 Morten Ro-Kolle Team Coop M 45-49 02:01:48 31.0301:30:35
121 155895 Pulje 11:38 Robert Heger Team Coop M 60-64 02:02:04 30.9601:30:35
122 76119 Pulje 11:38 Børge Thomassen Team Coop M 45-49 02:02:18 30.9001:30:35
123 162539 Pulje 11:42 Johnny Scarlett Bærum OCK M 50-54 02:02:21 30.8901:31:44
124 121145 Pulje 11:42 Asgeir Enersen Holmlia Ruller M 50-54 02:02:31 30.8501:33:12
125 155863 Pulje 11:46 Marius Kristiansen Furnes Jernstøperi AS M 35-39 02:03:02 30.7201:31:58
125 162540 Pulje 11:46 Alexander Schau Siggerud M 35-39 02:03:02 30.7201:31:58
127 110099 Pulje 11:38 Ingunn Dahl-Engh Oslo K 40-44 02:03:19 30.6501:30:35
128 155972 Pulje 11:42 Henning Røberg-Larsen Son M 35-39 02:03:46 30.5401:31:44
129 162541 Pulje 11:34 Wenche Wistrand Oslo K 50-54 02:04:00 30.4800:00:00
130 85450 Pulje 11:30 Nils Apeland IK Hero - Sykkel M 55-59 02:04:09 30.4401:31:59
130 145230 Pulje 11:30 Helge Skaarseth Daimex AS M 50-54 02:04:09 30.4401:31:59
130 138823 Pulje 11:30 Hilde Øyan Oslo K 45-49 02:04:09 30.4401:31:59
133 162542 Pulje 11:50 Alexander Bæra Sandvika M 30-34 02:04:53 30.2601:33:59
133 162543 Pulje 11:50 Geir Dutta DX4 M 30-34 02:04:53 30.2601:33:59
135 162544 Pulje 11:46 Claudio Tenenti ppr team cipollini M 35-39 02:05:14 30.1801:32:37
136 161421 Pulje 11:54 Mona Katrin Eilertsen Kristiansands Cykleklubb K 35-39 02:05:25 30.1301:33:35
137 65906 Pulje 11:30 Frank Bergsveen Toten-Kranken Cykleklubb M 45-49 02:05:27 30.1301:35:06
137 79917 Pulje 11:30 Tommy Kristiansen Toten-Kranken Cykleklubb M 45-49 02:05:27 30.1301:35:06
139 120342 Pulje 11:30 Harald Vaslien Toten-Kranken Cykleklubb M 45-49 02:05:58 30.0001:35:06
140 82122 Pulje 11:30 Kjell Villanger Toten-Kranken Cykleklubb M 55-59 02:06:12 29.9501:35:06
141 155909 Pulje 11:34 Isak Brenden Ottestad IL - Sykkel M 14 02:06:17 29.9300:00:00
141 162545 Pulje 11:34 Marius Karlsen Hamar triatlonklubb M 20-24 02:06:17 29.9300:00:00
143 155900 Pulje 11:46 Ketil Jensen Jotun M 35-39 02:06:31 29.8701:34:43
144 82081 Pulje 11:30 Trond Lindmoen Toten-Kranken Cykleklubb M 55-59 02:06:43 29.8301:35:06
145 138706 Pulje 11:42 Ole Kristian Nordseth Oslo M 50-54 02:06:55 29.7801:32:17
146 162546 Pulje 11:38 Tom Hansen Team Coop M 50-54 02:07:21 29.6801:30:02
147 82028 Pulje 11:30 Dag Grøndalen Toten-Kranken Cykleklubb M 55-59 02:07:32 29.6301:35:06
147 120532 Pulje 11:30 Tom Jevnaker Toten-Kranken Cykleklubb / Benteler BIL M 60-64 02:07:32 29.6301:35:06
149 119404 Pulje 11:54 Odd Hannestad Skedsmo Skiklubb M 55-59 02:08:22 29.4401:39:14
149 162547 Pulje 11:54 Markus Hannestad Skedsmo Skiklubb M 13 02:08:22 29.4401:39:14
149 162548 Pulje 11:54 Lars-Erik Hjelseth Kolbotn SK M 65-69 02:08:22 29.4401:39:14
149 162549 Pulje 11:54 Ulrik Dager Sneve Øvrrevoll/Hosle IL M 17-19 02:08:22 29.4401:39:14
149 162550 Pulje 11:54 Einar Vormeland Romeriksåsen SK M 14 02:08:22 29.4401:39:14
154 162551 Pulje 11:46 Lars Fjell Bekkestua M 35-39 02:08:25 29.4301:35:52
155 82196 Pulje 11:30 Peder Arnt Kraby Toten-Kranken Cykleklubb M 60-64 02:08:29 29.4201:35:06
156 162552 Pulje 11:58 Wenche Tallås Kjernsval Icopal B.I.L K 50-54 02:09:48 29.1201:36:33
156 162553 Pulje 11:58 Marianne Stillerud NMBU K 25-29 02:09:48 29.1201:36:23
158 119380 Pulje 11:54 Ole Erlend Vormeland Skedsmokorset M 50-54 02:10:31 28.9601:39:14
159 155926 Pulje 11:50 Kjell Erik Eriksen Minnesund M 55-59 02:10:56 28.8601:37:07
159 160847 Pulje 11:50 Tord Eriksen Røland Jakobsli M 20-24 02:10:56 28.8601:37:07
159 160846 Pulje 11:50 Jørgen Eriksen Røland Oslo M 25-29 02:10:56 28.8601:37:07
162 142820 Pulje 11:46 Rune Strengelsrud Oslo M 30-34 02:11:10 28.8101:39:35
163 162555 Pulje 11:50 Peder Garmann Finstad Oslo M 15-16 02:11:14 28.8001:36:39
163 162554 Pulje 11:50 Fredrik Bøckman Finstad Oslo M 50-54 02:11:14 28.8001:36:39
165 162556 Pulje 11:58 Elisabeth Andresen Team Foodora K 20-24 02:11:40 28.7001:38:36
165 162557 Pulje 11:58 Johanne Laache Team Foodora K 25-29 02:11:40 28.7001:38:36
165 162558 Pulje 11:58 Ieva Pildina Team Foodora K 17-19 02:11:40 28.7001:38:36
165 162559 Pulje 11:58 Lorenza Walker Team Foodora K 25-29 02:11:40 28.7001:38:36
169 150079 Pulje 11:50 Lars Petter Kristiansen Kløfta IL Sykkel M 40-44 02:12:22 28.5501:36:39
170 40183 Pulje 11:46 Kenneth Pettersen Furnes Jernstøperi AS M 30-34 02:12:52 28.4401:40:22
171 162560 Pulje 11:46 Espen Buer Furnes Jernstøperi AS M 45-49 02:13:01 28.4101:40:40
172 155910 Pulje 11:34 Jan Magne Brenden Ottestad IL - Sykkel M 45-49 02:13:02 28.4101:38:24
172 162561 Pulje 11:34 Albert Brenden Ottestad IL - Sykkel M 11 02:13:02 28.4101:38:24
172 162562 Pulje 11:34 Per Stedje Basefarm BIL M 55-59 02:13:02 28.4101:36:46
175 138631 Pulje 11:54 Kristian Sneve Øvrrevoll/Hosle IL M 50-54 02:13:04 28.4001:39:14
176 44854 Pulje 11:34 Jon Pelle Mekjan Bærum OCK M 80-84 02:13:12 28.3701:39:49
177 81080 Pulje 11:46 Jan Grimestad Larvik M 45-49 02:13:25 28.3301:39:35
178 130915 Pulje 11:46 Jan Egil Dahlen Oslo M 65-69 02:13:52 28.2301:39:35
179 160834 Pulje 11:38 Dag-Owe Paulsen Team Coop M 50-54 02:14:29 28.1001:39:09
180 160857 Pulje 11:38 Frode Gjenga Frogner IL - Sykkel M 40-44 02:14:46 28.0401:38:26
181 64353 Pulje 11:30 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy Sykkel K 50-54 02:15:15 27.9401:38:50
182 162563 Pulje 11:38 Rickard Andersson Team Coop M 25-29 02:15:27 27.9001:38:26
182 160872 Pulje 11:38 Darja Olsevskaja Team Coop K 30-34 02:15:27 27.9001:39:40
184 130862 Pulje 11:42 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob M 45-49 02:15:40 27.8601:35:10
184 130863 Pulje 11:42 Svein Roar Olsen Team Jakob M 55-59 02:15:40 27.8601:35:10
186 82414 Pulje 11:42 Knut Egil Hansen Ytre Enebakk M 60-64 02:15:44 27.8400:00:00
187 138725 Pulje 11:38 Rune Scheide Team Coop M 55-59 02:16:03 27.7801:39:40
188 160862 Pulje 11:46 Knut Wolfstrøm Råholt M 65-69 02:16:22 27.7101:42:20
189 149981 Pulje 11:38 Goran Balic Fredrikstad M 45-49 02:16:41 27.6501:41:02
190 69484 Pulje 11:46 Trond Rykhus Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:17:00 27.5901:39:35
191 120190 Pulje 11:30 Lars Ingar Ottosen Toten-Kranken Cykleklubb M 55-59 02:17:07 27.5601:40:03
192 162564 Pulje 11:34 Piyanart Kosinsenee THAIAIRWAYS K 35-39 02:17:14 27.5401:40:37
193 149901 Pulje 11:38 Torfinn Bjarkø Team Coop M 45-49 02:17:22 27.5101:39:40
193 162565 Pulje 11:38 Tommy Audil Martinsen CK Øst M 60-64 02:17:22 27.5101:42:18
195 66015 Pulje 11:50 Jan Freddy Aurstad Australia Tour M 70-74 02:17:47 27.4301:45:07
196 156037 Pulje 11:46 Frode Sveinung Amundsen Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:17:56 27.4001:40:40
197 162566 Pulje 11:50 Knut Petter Aurstad Australian Tour M 12 02:17:58 27.3901:45:07
198 154001 Pulje 11:42 Einar Østby Nokas AS M 25-29 02:18:08 27.3601:47:28
199 42087 Pulje 11:50 John Ole Tollefsen Hasle-Løren IL Sykkel M 70-74 02:18:15 27.3401:38:16
200 162567 Pulje 11:34 Trude Mordal Siggerud IL- Team alltid på halen K 45-49 02:18:21 27.3201:42:25
200 149913 Pulje 11:34 Paal Stähli Siggerud IL- Team alltid på halen M 45-49 02:18:21 27.3201:42:25
202 162568 Pulje 11:34 Anne Aune Eidsvoll Verk K 35-39 02:18:28 27.2901:43:08
202 155991 Pulje 11:34 Marianne Moe-Larsen Eidsvoll Verk K 35-39 02:18:28 27.2901:43:08
204 149948 Pulje 11:38 Andreas Lie Johansen Team Coop M 30-34 02:19:04 27.1801:43:49
205 162569 Pulje 11:34 Erlen Kristoffersen Basefarm BIL M 55-59 02:20:02 26.9901:43:19
206 138926 Pulje 11:54 Karl Otto Tveter Oslo M 50-54 02:20:53 26.8301:47:39
207 155962 Pulje 11:54 Jan Martin Bergheim Team Foss M 14 02:21:24 26.7301:45:36
207 155964 Pulje 11:54 Simen Jørgensen Romeriksåsen SK M 14 02:21:24 26.7301:45:36
207 109538 Pulje 11:54 Dan Lystad Lørenskog CK / Team Foss M 45-49 02:21:24 26.7301:45:36
207 162570 Pulje 11:54 Aron Wike Romeriksåsen SK M 13 02:21:24 26.7301:45:36
211 162571 Pulje 12:10 Trim Shaqir Rexhaj Hadeland CK / Gran IL M 50-54 02:21:32 26.7001:48:28
212 44733 Pulje 11:46 Jan Inge Berntsen Bærum OCK M 60-64 02:21:48 26.6501:48:32
212 162572 Pulje 11:46 Hans Arne Rykkelid Bærum OCK M 40-44 02:21:48 26.6501:48:32
214 162573 Pulje 11:38 Tone Elin Løkke Team Coop K 50-54 02:22:31 26.5201:46:16
215 162574 Pulje 11:50 Sverre Haadem Rudland Kvam IL- Sykkel / Team Rudland M 14 02:22:35 26.5101:42:54
215 162575 Pulje 11:50 Andreas Krohg Røssum Kvam IL- Sykkel M 14 02:22:35 26.5101:42:54
217 162576 Pulje 11:58 Ingrid Marie Antonsen Oslo K 25-29 02:22:57 26.4401:45:42
217 162577 Pulje 11:58 Magnus Nilsen Oslo M 25-29 02:22:57 26.4401:45:39
219 162578 Pulje 11:54 Jon Røsok Wright Trafikkskole M 45-49 02:23:08 26.4001:49:41
220 138865 Pulje 11:50 Anne Cecilie Stadheim Oslo K 30-34 02:23:37 26.3201:50:50
221 149927 Pulje 11:34 Prajak Pongprapas THAI AIRWAYS M 55-59 02:23:46 26.2901:45:01
222 162579 Pulje 12:10 Trim Leif Helge Svae ParaStyrkeprøven M 55-59 02:23:50 26.2801:51:09
223 162580 Pulje 12:10 Trim Jan Grundeland Antonsen Kristiansand M 45-49 02:24:01 26.2401:49:56
224 162581 Pulje 12:10 Trim Jan Harald Øgrey Vennesla M 45-49 02:24:23 26.1801:49:56
225 80712 Pulje 11:30 Magnus Sirirud Land CK M 50-54 02:24:33 26.1501:45:49
225 82300 Pulje 11:30 Gaute Trillerud Toten-Kranken Cykleklubb M 55-59 02:24:33 26.1501:45:55
227 162583 Pulje 12:06 Trim Kurt Wedø TVK Sykkel M 40-44 02:24:38 26.1301:51:49
227 162582 Pulje 12:06 Trim Even Østmo Wedø TVK Sykkel M 12 02:24:38 26.1301:51:49
227 106262 Pulje 12:06 Trim Steinar Wedø TVK Sykkel M 40-44 02:24:38 26.1301:51:49
227 162584 Pulje 12:06 Trim Nicolai Sesseng Wedø TVK Sykkel M 12 02:24:38 26.1301:51:49
231 162585 Pulje 11:46 Daniel Sandnes Oslo M 40-44 02:25:24 25.9901:48:23
232 149983 Pulje 11:30 Ingvild Marie Grøndalen Team 3560 K 40-44 02:25:26 25.9901:48:09
232 155923 Pulje 11:30 Lene Halbjørhus Team 3560 K 40-44 02:25:26 25.9901:48:09
234 160888 Pulje 11:38 Rune Jenssen Team Coop M 40-44 02:25:32 25.9701:48:26
234 149996 Pulje 11:38 Stian Skyttermoen Circle K Norge AS M 40-44 02:25:32 25.9701:48:26
236 162586 Pulje 11:42 Kristin Sandberg Udf BIL K 45-49 02:25:47 25.9201:47:28
237 162587 Pulje 11:58 August Freyvoll Oslo M 20-24 02:26:00 25.8901:52:52
238 150031 Pulje 11:54 Tina Axelsson Oslo K 30-34 02:26:30 25.8001:50:02
238 155960 Pulje 11:54 Victor Wadsten Malmö M 30-34 02:26:30 25.8001:50:02
240 155925 Pulje 11:42 Marianne Enger Nokas AS K 40-44 02:26:51 25.7401:47:28
240 51177 Pulje 11:42 Jenny Karin Østreng Nokas AS K 60-64 02:26:51 25.7401:47:28
242 127642 Pulje 11:34 Christian Bode Basefarm BIL M 50-54 02:27:11 25.6801:49:27
243 161227 Pulje 11:50 Glenn Hansen Lørenskog M 30-34 02:27:19 25.6501:48:50
244 156042 Pulje 11:46 Tor Midtlund Furnes Jernstøperi AS M 55-59 02:27:20 25.6501:44:56
245 162588 Pulje 11:46 Tove Dahl Vinterbro K 60-64 02:27:27 25.6301:48:09
245 156040 Pulje 11:46 Turid Skjerve Furnes Jernstøperi AS K 55-59 02:27:27 25.6301:47:26
247 162589 Pulje 11:34 Tor Bergane Basefarm BIL M 45-49 02:27:33 25.6101:50:03
248 162590 Pulje 11:58 Cathrine Aa Dalen Oslo K 30-34 02:27:54 25.5501:51:59
249 82322 Pulje 11:38 Tom Skovli Rye M 60-64 02:28:04 25.5201:48:20
250 162591 Pulje 11:30 Eiliv Elvebakk Triple-S M 45-49 02:28:14 25.5001:47:52
250 160964 Pulje 11:30 Flemming Graversen Ullensaker CK / Triple-S M 60-64 02:28:14 25.5001:47:41
252 94217 Pulje 11:54 Rolf Arne Anderssen Mysen M 65-69 02:28:18 25.4801:49:00
253 149937 Pulje 11:50 Nina Marie Eriksson Oslo K 30-34 02:28:41 25.4201:50:56
253 149935 Pulje 11:50 Melinda Furulund Oslo K 30-34 02:28:41 25.4201:50:56
255 82194 Pulje 11:50 Morten Eldevik Avinor IT Partner M 70-74 02:28:47 25.4001:50:56
256 149947 Pulje 11:54 Morten Ohlsson Oslo M 55-59 02:28:50 25.3901:51:45
257 160916 Pulje 11:50 Espen Kjærstad TEAM AJL AS M 40-44 02:28:53 25.3801:46:42
258 106874 Pulje 11:50 Trond Myhre TEAM AJL AS M 45-49 02:29:08 25.3401:46:42
259 162592 Pulje 11:58 Bendik Hallstensen Son M 20-24 02:29:40 25.2501:52:52
260 110290 Pulje 11:46 Linn Marit Alviniussen Gran Ambulanse K 35-39 02:30:01 25.1901:49:07
260 160911 Pulje 11:46 Lars Breen Vinge Gran Ambulanse M 40-44 02:30:01 25.1901:49:07
262 162593 Pulje 11:58 Kari Tallås Icopal B.I.L K 60-64 02:30:06 25.1801:50:04
263 162594 Pulje 11:42 Andriy Yartys Team United Ukraine M 35-39 02:30:16 25.1501:55:22
264 162595 Pulje 11:50 Ronny Jørgensen Kløfta M 35-39 02:30:38 25.0901:50:12
265 131254 Pulje 11:46 Karina Heggeli Oslo K 25-29 02:31:08 25.0101:54:56
266 144717 Pulje 11:54 Vegar Bråten Helseforetaket Incita M 35-39 02:31:26 24.9601:53:51
266 81233 Pulje 11:54 Finn Harald Valstad Pettersen Incita M 55-59 02:31:26 24.9601:53:55
266 110382 Pulje 11:54 Veronica Valstad Skikkelstadødegård Incita K 30-34 02:31:26 24.9601:53:51
269 156157 Pulje 11:46 John Nygård Furnes Jernstøperi AS M 60-64 02:31:28 24.9501:52:09
270 162596 Pulje 11:30 Hallgeir Storvik Yara M 60-64 02:31:43 24.9101:49:56
271 160856 Pulje 11:34 Malai Nanthapanjaporn THAI AIRWAYS K 50-54 02:32:03 24.8601:51:14
272 162597 Pulje 11:34 Naruepon Chundee THAI AIRWAYS M 50-54 02:32:09 24.8401:50:57
273 162599 Pulje 11:38 Leif Magne Andreassen Ålesund M 50-54 02:32:11 24.8301:56:07
273 162598 Pulje 11:38 Kathrine Andreassen Ålesund K 45-49 02:32:11 24.8301:56:07
273 149718 Pulje 11:38 Thor-Erik Sverd Dragsund Ålesund OCK M 45-49 02:32:11 24.8301:56:07
273 162600 Pulje 11:38 Synnøve Dragsund Ålesund K 40-44 02:32:11 24.8301:56:07
277 149894 Pulje 11:30 Marlen Nilsen Nes SK K 40-44 02:32:19 24.8101:37:53
278 162601 Pulje 11:34 Usanee Chundee THAI AIRWAYS K 45-49 02:32:22 24.8001:51:10
278 156019 Pulje 11:34 Sutthipong Eaimwuith THAI AIRWAYS M 45-49 02:32:22 24.8001:50:53
280 138304 Pulje 12:10 Trim Anders Muggerud Nordre Eidsvoll IL M 35-39 02:32:33 24.7701:55:06
280 162602 Pulje 12:10 Trim William Austad Røang Nordre Eidsvoll IL M 11 02:32:33 24.7701:55:06
282 162603 Pulje 11:46 Brede Løvlien Nordre Eidsvoll IL M 40-44 02:32:47 24.7401:53:36
283 68593 Pulje 11:42 Lena Øveren Hønefoss K 40-44 02:32:51 24.7301:54:41
284 138669 Pulje 11:46 Øyvind Riise Jacobsen Oslo M 30-34 02:32:54 24.7201:52:26
284 162604 Pulje 11:46 Vilde Løvlien Nordre Eidsvoll IL K 13 02:32:54 24.7201:53:36
286 162605 Pulje 11:42 Frida Eliassen Hønefoss K 40-44 02:33:05 24.6901:54:41
287 155976 Pulje 12:06 Hans Oskar Møller Lesja og Dovre SK M 14 02:33:12 24.6701:52:51
288 150036 Pulje 11:42 Randi Stople Spenst Sørumsand K 50-54 02:33:23 24.6401:52:08
289 145299 Pulje 11:42 Hans Petter Brenna Skarnes M 70-74 02:35:26 24.3101:56:04
289 66149 Pulje 11:42 Turid Grimsbo Gjensidige Sport Oslo K 60-64 02:35:26 24.3101:55:01
289 69389 Pulje 11:42 Arne Joramo Telecom Revy M 65-69 02:35:26 24.3101:55:01
292 30676 Pulje 11:30 Knut Andersen Oslo M 70-74 02:35:46 24.2601:58:29
293 29270 Pulje 11:50 Thor Bie ITavisen M 70-74 02:35:57 24.2301:54:01
294 96469 Pulje 11:46 Magne Jensen Mogreina M 70-74 02:37:10 24.0501:56:40
294 130943 Pulje 11:46 Jon Terje Sandnes Oslo M 65-69 02:37:10 24.0501:57:05
296 150062 Pulje 11:38 André Lund-Kongsrud Team Coop M 50-54 02:38:14 23.8801:57:05
296 150054 Pulje 11:38 Christine Tovik Team Coop K 30-34 02:38:14 23.8801:57:05
298 162606 Pulje 12:10 Trim Stig Gøran Hansen Moss M 40-44 02:38:25 23.8601:56:25
298 160971 Pulje 12:10 Trim Magnus Risberg Åsenåsen M 25-29 02:38:25 23.8601:56:30
300 160920 Pulje 11:50 Lisbet Busengdal Vinderen Hud og Fotterapi K 45-49 02:38:43 23.8102:00:51
300 145291 Pulje 11:50 Tove Lindegård Vinderen Hud og Fotterapi K 45-49 02:38:43 23.8102:00:51
302 162607 Pulje 11:38 Torstein Aanerud EagleBurgmann M 55-59 02:39:06 23.7501:58:51
303 162608 Pulje 12:10 Trim Patrick Blakarstugen Team blakar M 25-29 02:39:39 23.6702:01:13
303 162609 Pulje 12:10 Trim Elias Landstad Eidsvoll SK M 11 02:39:39 23.6702:01:13
305 111441 Pulje 11:30 Kaja Annette Matheson Havneraas Accenture BIL K 40-44 02:39:56 23.6301:58:08
306 152819 Pulje 12:10 Trim Pål Rune Nordmarken MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel M 35-39 02:40:30 23.5502:01:13
306 162610 Pulje 12:10 Trim Alvind Nordmarken Nanset IF - Sykkel M 10 02:40:30 23.5502:01:13
308 47187 Pulje 12:10 Trim Oddbjørn Skovseth Nordre Eidsvoll IL M 40-44 02:40:53 23.4902:03:15
308 160912 Pulje 12:10 Trim Tobias Hansen Skovseth Nordre Eidsvoll IL M 11 02:40:53 23.4902:03:15
310 44609 Pulje 11:58 Rita Mathisen Icopal B.I.L K 45-49 02:41:32 23.4002:00:24
311 162611 Pulje 11:58 Sten Olav Gundersen Icopal B.I.L M 50-54 02:41:36 23.3902:00:14
312 82524 Pulje 11:38 Ivar Slettmo Kløfta M 70-74 02:41:45 23.3601:58:34
313 138356 Pulje 12:14 Trim Tor André Andreassen Hurdal IL Sykkel M 45-49 02:43:33 23.1102:06:03
313 162612 Pulje 12:14 Trim Sander Andreassen Hurdal IL Sykkel M 15-16 02:43:33 23.1102:06:03
313 162613 Pulje 12:14 Trim Petter Folvik Hurdal IL Sykkel M 15-16 02:43:33 23.1102:06:03
316 162614 Pulje 11:38 Linda Sætre EagleBurgmann K 45-49 02:43:37 23.1002:00:55
316 162615 Pulje 11:38 Jarle Søtorp EagleBurgmann M 55-59 02:43:37 23.1002:00:55
318 145134 Pulje 11:54 Ask Land Tyskerud Heming Sykkel M 17-19 02:44:03 23.0402:06:13
318 155920 Pulje 11:54 Tord Land Tyskerud Heming Sykkel M 14 02:44:03 23.0402:06:13
318 138636 Pulje 11:54 Jørn Tage Tyskerud Heming Sykkel M 55-59 02:44:03 23.0402:06:13
318 162616 Pulje 11:54 Hedda Land Tyskerud Heming Sykkel K 15-16 02:44:03 23.0402:06:13
322 111369 Pulje 11:30 Ragnar Håvie Oslo M 50-54 02:44:59 22.9102:02:06
323 162618 Pulje 12:10 Trim Jonas Solbu Gulbrandsen OI-Svømming M 12 02:45:07 22.8902:09:13
323 160610 Pulje 12:10 Trim Jan Helge Gulbrandsen OI-Svømming M 65-69 02:45:07 22.8902:09:13
323 162617 Pulje 12:10 Trim Jan Gulbrandsen OI-Svømming M 40-44 02:45:07 22.8902:09:13
326 162619 Pulje 11:46 Anniken Alm Råholt K 20-24 02:45:15 22.8702:06:26
327 155987 Pulje 11:30 Ivar Fløistad Oslo M 75-79 02:45:23 22.8502:02:02
328 162620 Pulje 11:46 Havard Nordbø TEF riders M 45-49 02:46:08 22.7502:01:55
328 162621 Pulje 11:46 Susanne Vist TEF riders K 45-49 02:46:08 22.7502:01:55
330 121951 Pulje 11:58 Geir Ingebretsen Icopal B.I.L M 55-59 02:46:58 22.6302:03:16
331 162622 Pulje 12:10 Trim Odd Arne Danneels Ringen ParaStyrkeprøven M 50-54 02:47:45 22.5302:08:35
332 162623 Pulje 12:06 Torill Fredheim Sogndal K 45-49 02:47:49 22.5202:06:26
332 162624 Pulje 12:06 Johnny Fredheim Horvi Strømmen M 30-34 02:47:49 22.5202:06:17
332 160904 Pulje 12:06 Christina Mathisen Strømmen K 25-29 02:47:49 22.5202:06:26
335 160939 Pulje 12:10 Trim Sebastian Øien Eriksen Lillehammer M 11 02:48:04 22.4902:07:40
335 160938 Pulje 12:10 Trim Heidi Øien Eriksen Lillehammer K 40-44 02:48:04 22.4902:07:40
337 162625 Pulje 11:54 Mads Akinci Team Best Intentions M 50-54 02:49:04 22.3501:58:55
337 162626 Pulje 11:54 Jørgen Baardson Team Best Intentions M 35-39 02:49:04 22.3501:58:55
337 162627 Pulje 11:54 Fred Are Prestbakmo Hopland Team Best Intensions M 50-54 02:49:04 22.3501:58:55
337 161196 Pulje 11:54 Torbjørn Jacobsen Team Best Intentions M 45-49 02:49:04 22.3501:58:55
337 162628 Pulje 11:54 Lasse Sandnes Team Best Intentions M 45-49 02:49:04 22.3501:58:55
337 162629 Pulje 11:54 Kenny Sæthre Team Best Intentions M 50-54 02:49:04 22.3501:58:55
337 162630 Pulje 11:54 Jonathan Tryggvason Team Best Intentions M 30-34 02:49:04 22.3501:58:55
344 162631 Pulje 11:58 Tone Eik Gruvelia SK K 70-74 02:49:06 22.3502:06:47
345 69447 Pulje 11:54 Hans Petter Bjørlin Team Best Intentions M 50-54 02:49:18 22.3201:59:21
345 162632 Pulje 11:54 Christian Bjørneby Team Best Intentions M 40-44 02:49:18 22.3201:59:05
345 127490 Pulje 11:54 Mads Holm Team Best Intentions M 55-59 02:49:18 22.3201:58:55
348 111151 Pulje 11:34 Sven Larsen Oslo M 60-64 02:49:30 22.3002:05:40
349 82551 Pulje 11:46 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 60-64 02:50:35 22.1502:07:43
350 162633 Pulje 11:58 Asghar Cato Rizvi Sofiemyr M 14 02:51:39 22.0202:06:55
351 150013 Pulje 11:46 Frida Lindholt Råholt K 20-24 02:52:42 21.8802:06:26
352 145255 Pulje 11:46 Unni Musum NAV Asker K 50-54 02:52:54 21.8602:13:01
353 138912 Pulje 11:46 Helle Sterling Asker K 55-59 02:53:04 21.8402:13:01
354 155978 Pulje 11:58 Linda Stillerud ÅF Engineering as K 60-64 02:53:40 21.7602:09:06
355 162634 Pulje 11:58 Simen Myhrvold Icopal B.I.L M 40-44 02:53:51 21.7402:04:27
356 162635 Pulje 11:38 Varun Juneja Team Coop M 30-34 02:54:29 21.6602:07:32
357 162636 Pulje 11:58 Hege Bergerud Hadeland Treningssenter K 45-49 02:55:38 21.5202:09:02
357 162637 Pulje 11:58 Torhild Ulsaker Hadeland Treningssenter K 50-54 02:55:38 21.5202:09:02
359 130952 Pulje 12:06 Kjersti Tveit TVK Sykkel K 45-49 02:55:43 21.5102:13:10
359 162638 Pulje 12:06 Kristin Tveit TVK Sykkel K 14 02:55:43 21.5102:13:10
361 48209 Pulje 11:34 Jannicke Schanche Hasle-Løren IL Sykkel K 75-79 02:55:45 21.5002:13:09
362 162639 Pulje 12:10 Trim Heidi Camilla Gulbrandsen Ilseng K 45-49 02:56:17 21.4402:21:46
363 41967 Pulje 12:10 Trim Anders Nupen Hansen Kongsvinger M 40-44 02:57:20 21.3102:22:22
364 162640 Pulje 11:46 Jo Steen Jessheim M 45-49 02:57:50 21.2502:18:01
365 160974 Pulje 12:10 Trim Lill Tove Witnæs Holmen ParaStyrkeprøven K 55-59 02:58:39 21.1502:23:08
365 69009 Pulje 12:10 Trim Bjørn Ingvar Jensen ParaStyrkeprøven M 50-54 02:58:39 21.1502:22:37
367 162641 Pulje 11:46 Phillip Hough Skedsmokorset M 30-34 02:59:02 21.1102:08:51
368 95398 Pulje 11:30 Johan Sander Alvheim To gode naboer - Thea og Johan K 35-39 Tandem 02:59:10 21.0902:14:49
369 95398 Pulje 11:30 Johan Sander Alvheim To gode naboer - Thea og Johan M 50-54 Tandem 02:59:10 21.0902:14:49
370 162642 Pulje 11:42 Henning Fevang SG Finans M 40-44 03:00:01 20.9902:17:28
370 149204 Pulje 11:42 Line Johansen SG Finans AS K 35-39 03:00:01 20.9902:17:33
370 162643 Pulje 11:42 Per Magnus Lindberg SG Finans AS M 50-54 03:00:01 20.9902:17:28
370 162644 Pulje 11:42 Therese Løkkevik SG Finans AS K 50-54 03:00:01 20.9902:17:33
370 162645 Pulje 11:42 Kristoffer Søreide SG Finans M 25-29 03:00:01 20.9902:17:28
375 111539 Pulje 11:46 Øyvind Schramm Kalvåg Onroad M 25-29 03:01:33 20.8202:14:25
376 162646 Pulje 12:10 Trim Andreas Åsberg Oslo M 30-34 03:02:27 20.7102:24:44
377 145386 Pulje 11:30 Jan André Karlsen Jessheim M 40-44 03:02:46 20.6802:31:00
378 156003 Pulje 11:46 Øyvind Haugan Team Slow M 40-44 03:05:51 20.3302:07:18
378 150051 Pulje 11:46 Karoline Østby Leret Team Slow K 35-39 03:05:51 20.3302:07:25
380 156077 Pulje 11:50 Tommy Rustad ENTRA-EO M 55-59 03:06:23 20.2802:22:00
380 156080 Pulje 11:50 Henrik Wikstad Sutterud ENTRA-EO M 30-34 03:06:23 20.2802:22:08
382 93915 Pulje 11:50 Hans Petter Skogstad ENTRA-EO M 55-59 03:06:29 20.2602:22:00
383 162647 Pulje 11:50 Roy Mckellar ENTRA-EO M 50-54 03:06:52 20.2202:22:08
383 162648 Pulje 11:50 Thuy Nguyen ENTRA-EO K 40-44 03:06:52 20.2202:22:08
385 47091 Pulje 11:46 Jostein Nornes Klubb Sandwich M 50-54 03:09:29 19.9402:23:51
385 162649 Pulje 11:46 Frida Nornes Klubb Sandwich K 20-24 03:09:29 19.9402:23:51
387 162651 Pulje 11:54 Charles Gilmore Eidsvoll M 65-69 03:09:55 19.9002:25:02
387 162650 Pulje 11:54 Ania Gilmore Oslo K 30-34 03:09:55 19.9002:25:13
389 162653 Pulje 11:46 Vivian Moen-Hansen Lørenskog CK K 40-44 03:12:15 19.6602:33:19
389 162652 Pulje 11:46 Jesper Moen-Hansen Lørenskog CK M 10 03:12:15 19.6602:33:19
391 155817 Pulje 11:58 Nina Grønland Skreia K 40-44 03:13:55 19.4902:26:50
391 162654 Pulje 11:58 Henrik Reinertsen Skreia M 13 03:13:55 19.4902:26:50
393 162655 Pulje 12:14 Trim Arent Skjæveland Nesodden M 55-59 03:16:06 19.2702:34:45
394 162656 Pulje 11:42 Malin Cederqvist Team Superselma - Ahlsell Norge AS K 20-24 03:16:13 19.2602:30:30
394 162657 Pulje 11:42 Christian Ericsson Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 45-49 03:16:13 19.2602:34:14
394 162658 Pulje 11:42 Robin Hemmingson Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 30-34 03:16:13 19.2602:30:30
397 162659 Pulje 11:34 Bogdan Fetita Basefarm BIL M 30-34 03:18:59 18.9902:26:21
398 155734 Pulje 11:42 Roy Ove Brenn Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 35-39 03:19:02 18.9902:33:09
399 145385 Pulje 11:30 Mailen Jørgensen Jessheim K 35-39 03:19:47 18.9202:39:53
400 162661 Pulje 11:46 Ragnhild Engebråten Nesodden SK K 25-29 03:23:07 18.6002:36:02
400 162660 Pulje 11:46 Ester Trøftmoen Engebråten Gardvik K 50-54 03:23:07 18.6002:36:02
402 162662 Pulje 12:06 Tom Gudbrandsen Team AJ Produkter M 40-44 03:23:48 18.5402:23:27
402 65883 Pulje 12:06 Amund Tangen Team AJ Produkter M 50-54 03:23:48 18.5402:23:31
402 70241 Pulje 12:06 Mette Myrvold Thorud Team AJ Produkter K 50-54 03:23:48 18.5402:23:31
402 162663 Pulje 12:06 Linn Karin Ulbo Team AJ Produkter K 35-39 03:23:48 18.5402:23:39
402 162664 Pulje 12:06 Martin Westerby Team AJ Produkter M 30-34 03:23:48 18.5402:23:39
407 162665 Pulje 11:42 Karrar Alkelaby Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 30-34 03:28:57 18.0902:33:52
408 160976 Pulje 12:10 Trim Lise Solberg ParaStyrkeprøven K 45-49 03:29:46 18.0202:53:49
409 150278 Pulje 12:06 Roy Merli Frogner IL - Sykkel / Teamhøyre M 40-44 03:30:36 17.9402:49:04
409 162666 Pulje 12:06 Martin Rognerud-Merli Frogner IL - Sykkel / Teamhøyre M 11 03:30:36 17.9402:49:10
411 160975 Pulje 12:10 Trim Emil Kirstistuen ParaStyrkeprøven M 25-29 03:34:23 17.6302:44:21
412 162667 Pulje 11:50 Kai M. Arnesen Oslo M 60-64 03:35:09 17.5602:29:39
413 162668 Pulje 12:06 Inger Hegna Teamhøyre K 55-59 03:35:44 17.5202:49:10
414 134089 Pulje 12:10 Trim Lars Granerød MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel / Granerød Miljøsanering AS M 35-39 03:36:11 17.4802:47:20
414 162669 Pulje 12:10 Trim Ella Othilie Granerød Granerød Miljøsanering AS K 10 03:36:11 17.4802:47:20
416 156158 Pulje 12:06 Lars Berge Teamhøyre M 45-49 03:36:25 17.4602:49:36
416 160965 Pulje 12:06 Henriette Elise Hall Teamhøyre K 50-54 03:36:25 17.4602:49:15
416 70987 Pulje 12:06 Willy Kvilten TeamhøyreHauerseter Sp.Kl. Nordkisa - Sykkel / M 55-59 03:36:25 17.4602:49:36
419 162670 Pulje 11:30 Alex Aronsen Tønsberg K 40-44 03:36:33 17.4502:39:53
419 138914 Pulje 11:30 Bente Anita Hornstuen DNB EO K 55-59 03:36:33 17.4502:39:53
421 160977 Pulje 11:46 Ellen-Margrethe Swane Due Bingsfoss SK K 40-44 03:36:35 17.4502:37:10
421 162671 Pulje 11:46 Magnus Madsen Hagan M 13 03:36:35 17.4502:37:10
421 138968 Pulje 11:46 Monica Ottesen Hagan K 45-49 03:36:35 17.4502:37:10
421 162672 Pulje 11:46 Torunn Østli Lillestrøm El-innebandyklubb K 35-39 03:36:35 17.4502:37:10
425 162673 Pulje 11:46 Trond Martinsen Ekeber4g Joggen M 70-74 03:41:06 17.0902:50:51
426 111712 Pulje 11:58 Svein Petter Wicklund Vangsøy Sofiemyr M 45-49 03:43:50 16.8802:48:56
427 162674 Pulje 11:58 Haakon Fjørtoft Ammerud Gård BRL M Tandem 03:43:59 16.8702:48:51
427 162675 Pulje 11:58 Tobias Vangsøy Vareberg Ammerud Gård BRL M Tandem 03:43:59 16.8702:48:51
429 162676 Pulje 11:42 Tony Kristensen Team Superselma - Ahlsell Norge AS M 25-29 03:45:05 16.7902:34:31
430 162677 Pulje 11:54 Gerd Aslaksen Goodtech BIL K 65-69 03:56:41 15.9702:09:42
430 162678 Pulje 11:54 Gunn Sørmo Goodtech BIL K 55-59 03:56:41 15.9700:00:00
432 82800 Pulje 11:46 Jorunn Schramm Kalvåg Onroad K 60-64 04:00:28 15.7102:50:13
433 162679 Pulje 12:10 Trim Unni Torneby Gismervik ParaStyrkeprøven K 55-59 04:03:09 15.5403:14:41
434 162680 Pulje 12:14 Trim Ann-Helen Johnsen Park & Idrett K 50-54 04:07:55 15.2403:14:28
435 81649 Pulje 11:42 Irene Olsen Ottestad K 45-49 04:08:29 15.2103:04:15
435 162681 Pulje 11:42 Siw-Tone Somdalen Hunndalen K 50-54 04:08:29 15.2103:04:31
437 162682 Pulje 12:14 Trim Gunhild Bottolfsen Oslo K 40-44 04:10:04 15.1103:10:33
437 162683 Pulje 12:14 Trim Sven-Erik Brandal ParaStyrkeprøven M 45-49 04:10:04 15.1103:10:37
439 162684 Pulje 11:46 Karen Martinsen Ekebergjoggen K 65-69 04:22:01 14.4203:20:25
440 162685 Pulje 11:50 Tone Gobel Team Røntgen K 55-59 05:27:29 11.5404:04:40
441 162686 Pulje 11:50 Anne Cheryll Skien Team Røntgen K 30-34 05:27:36 11.5304:04:49
442 162687 Pulje 11:50 Linn Hågensen Team Røntgen K 35-39 05:29:21 11.4704:05:41
443 162688 Pulje 11:50 Martine Astrid Ødegård Karlsen Team Røntgen K 20-24 05:29:54 11.4504:05:46
- 160780 Pulje 12:06 Trim Herman Jakob Haugaa SK Rye sykkel M 17-19 Brutt -02:10:27
- 162689 Pulje 11:42 Ida Nilsen Park og Idrett K 55-59 Brutt -00:00:00
- 155933 Pulje 11:30 Henriette Nilsen Ullensaker CK K 15-16 Brutt -01:37:33
- 162690 Pulje 11:46 Olav Skogen Rojales, Alicante M 70-74 Brutt -00:00:00
- 162691 Pulje 11:42 Jirachart Tookhasoon THAI AIRWAYS M 55-59 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 63.00 KM
Snittfart: 25.26 Km/t
Snittid: 2:29:38
Antall deltakere: 448

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud