Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2018

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmKvam 262 kmLillehammer 349 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 477 kmOlavsgaard 524 km
1 85438 Pulje 06:10 Tom Harald Birkeland CK Victoria / Eidsvoll SK M 60-64 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 80621 Pulje 06:10 Jon Gedde Fraurud Eidsvoll SK M 25-29 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 149304 Pulje 06:10 Anne-Berit Granli Eidsvoll SK K 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 35065 Pulje 06:10 Rune Helgesen Eidsvoll SK M 50-54 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 143714 Pulje 06:10 Halvor André Hoel Eidsvoll SK M 25-29 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 79622 Pulje 06:10 Ronny Holm Eidsvoll SK M 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 108157 Pulje 06:10 Terje Høyem Eidsvoll SK M 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 144422 Pulje 06:10 Gjermund Johansen Eidsvoll SK M 50-54 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 138645 Pulje 06:10 Petter Tore Lien Eidsvoll SK M 50-54 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 66152 Pulje 06:10 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 137102 Pulje 06:10 Lars Birger Salvesen Eidsvoll SK M 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 159770 Pulje 06:10 Geir Wennevold Eidsvoll SK M 40-44 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 48613 Pulje 06:10 Henning Weaas Eidsvoll SK M 40-44 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
1 138537 Pulje 06:10 Espen Øvergård Eidsvoll SK M 45-49 15:45:45 34.4405:52:4907:32:5110:02:2511:37:3113:58:1315:18:18
15 116445 Pulje 06:05 Geir-Ola Botnan TVK Sykkel / Byåsen Ski M 50-54 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 162878 Pulje 06:05 Ole Einar Brækken TVK Sykkel / Byåsen Ski M 45-49 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 162879 Pulje 06:05 Terje Drøyvold TVK Sykkel / Byåsen Ski M 50-54 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 162880 Pulje 06:05 Stig Arne Erichsen Stiftstaden SK Trondheim / Byåsen Ski M 45-49 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 136862 Pulje 06:05 Bjarne Lien TVK Sykkel / Byåsen Ski M 55-59 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 114252 Pulje 06:05 Eigil Lyng Stiftstaden SK Trondheim / Byåsen Ski M 45-49 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1300:00:00
15 162881 Pulje 06:05 Tor Michelsen Byåsen Ski M 50-54 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
15 136861 Pulje 06:05 Olav Røset Byåsen Ski M 55-59 15:50:45 34.2605:57:4907:37:5110:07:2611:42:3214:03:1315:23:19
23 136829 Pulje 05:50 Jo-André Herje Rauma SK / Fritzøe Engros M 50-54 16:05:48 33.7306:12:5107:52:5310:22:2811:57:3414:18:1515:38:21
24 47083 Pulje 06:10 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 45-49 16:06:18 33.7105:52:4907:32:5110:04:3811:45:2614:15:3615:38:39
24 35307 Pulje 06:10 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 45-49 16:06:18 33.7105:52:4907:32:5110:04:3811:45:2614:15:3615:38:39
26 162882 Pulje 05:45 Henrik Halby Bentzen 3650Cycling M 45-49 16:10:37 33.5606:04:0307:57:2610:27:1712:02:2414:23:0515:43:11
26 34864 Pulje 05:45 Guido Harig Roesrath M 40-44 16:10:37 33.5606:03:5107:57:2210:27:1712:02:2414:23:0515:43:11
28 25658 Pulje 06:00 Lasse Asheim Team Haugaland M 55-59 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 46572 Pulje 06:00 Henning Brede Sola Cykleklubb / Team Jæren 16 M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 58127 Pulje 06:00 Rune Bøe Stavanger SK / Team Jæren 16 M 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 153054 Pulje 06:00 Mikal Drivenes Stord Sykleklubb M 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 123892 Pulje 06:00 Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland / Team Haugaland / Torsdagsklubben M 30-34 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 102444 Pulje 06:00 Ansgar Grindheim CK Haugaland / Team Haugaland M 45-49 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 38685 Pulje 06:00 Irving Haraldson CK Haugaland / Team Haugaland / Tiger Racing M 45-49 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 146491 Pulje 06:00 Åsmund Johannes Hellesøy Stord Sykleklubb M 45-49 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 136299 Pulje 06:00 Frode Høyvik CK Haugaland / Team Haugaland / Torsdagsklubben M 35-39 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 126323 Pulje 06:00 Christoffer Jønsson CK Haugaland / Team Haugaland M 25-29 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 22188 Pulje 06:00 Ernst Mortensen Dalane SK / Team Jæren 16 / NorDan avd Egersund M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 36810 Pulje 06:00 Jostein Myklebust CK Haugaland / Team Haugaland M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 23157 Pulje 06:00 Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb / Team Jæren 16 M 55-59 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 146046 Pulje 06:00 Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland / Team Haugaland M 30-34 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 73661 Pulje 06:00 Hans Olav Simonsen Team Haugaland M 25-29 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 143895 Pulje 06:00 Remi André Sortland Stord Sykleklubb M 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 24974 Pulje 06:00 Kjell Sponås Sandnes Sykleklubb / Team Jæren 16 M 55-59 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 76012 Pulje 06:00 Magnar Stokkeland Vigrestad SK / Team Jæren 16 M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 22125 Pulje 06:00 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK / Team Jæren 16 M 55-59 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 29865 Pulje 06:00 Torvald Søiland Vigrestad SK / Team Jæren 16 M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 100658 Pulje 06:00 Kjetil Toth CK Haugaland / Team Haugaland M 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 146210 Pulje 06:00 Rune Vidar Vestre CK Haugaland / Team Haugaland / Torsdagsklubben M 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3700:00:00
28 24099 Pulje 06:00 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb / Team Jæren 16 M 55-59 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 152191 Pulje 06:00 Einar Ørke CK Haugaland / Team Haugaland / Torsdagsklubben M 30-34 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 76032 Pulje 06:00 Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 40-44 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
28 20822 Pulje 06:00 Asbjørn Aarekol Team Haugaland M 50-54 16:15:34 33.3906:15:3407:55:2310:31:2012:03:4214:25:3715:48:40
54 162883 Pulje 05:45 Steen Winther 3650Cycling M 55-59 16:30:25 32.8906:17:4108:10:1410:46:1112:18:3314:40:2816:03:31
55 108292 Pulje 06:00 Rolf Lambrechts Grenland SK / Team Haugaland M 45-49 16:44:37 32.4306:15:3407:56:2910:31:2012:17:0214:49:5416:16:47
56 162884 Pulje 06:05 Karl-Eirik Elvsveen Nea Cykleklubb / Stiftstaden SK 1 M 35-39 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 149361 Pulje 06:05 Elin Grønvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 K 50-54 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 154732 Pulje 06:05 Lars Ivan Johnsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 55-59 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 149366 Pulje 06:05 Knut Kvaran Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 45-49 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 155211 Pulje 06:05 Tomm Brostrup Müller Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 55-59 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 157347 Pulje 06:05 John Erik Rønning Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 50-54 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 149371 Pulje 06:05 Reidar Sivertsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 / Fengselet BIL M 50-54 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 160247 Pulje 06:05 Eirik Ressem Strøm Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 25-29 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 149461 Pulje 06:05 Christian Trøite Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 35-39 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 155215 Pulje 06:05 Øyvind Utvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 40-44 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 149374 Pulje 06:05 Roy Vegsundvåg Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 35-39 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
56 162885 Pulje 06:05 Geir Morten Aarseth Wangen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 35-39 16:47:33 32.3306:14:1308:00:4410:45:2312:21:5814:53:5316:20:06
68 154844 Pulje 06:35 Martin Macdonald Bath CC M 25-29 16:50:51 32.2306:29:2308:19:4011:01:3112:43:3415:05:2016:25:15
69 104518 Pulje 06:00 Egil Knudsen Sola Cykleklubb / Team Jæren 16 M 50-54 16:52:33 32.1706:15:3407:55:2310:31:2012:22:2914:58:5316:25:06
69 162886 Pulje 06:00 Stefan Reuter Seeg M 55-59 16:52:33 32.1706:15:3407:55:2310:31:2012:26:0314:58:5316:25:06
71 162887 Pulje 06:30 Dewi Bakker Den Haag M 40-44 16:55:50 32.0706:28:4908:25:1311:06:3012:48:3315:10:1916:30:14
71 162888 Pulje 06:30 Jaap Roosma Zutphen M 50-54 16:55:50 32.0706:28:4908:25:1311:06:3012:48:3315:10:1916:30:14
73 25959 Pulje 06:35 Magne Haugen Ålesund OCK / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 17:05:43 31.7606:23:5008:15:5811:01:3112:43:3415:07:3016:37:07
73 146166 Pulje 06:35 Jakub Ruzylo Stamina Grimstad M 30-34 17:05:43 31.7606:23:5008:19:5811:01:3112:43:3415:07:3016:37:07
75 162889 Pulje 05:45 Kasper Maglegaard Lorenzen Holmegaard M 45-49 17:07:24 31.7106:17:4108:10:1410:46:1112:25:3615:09:5616:39:58
75 162890 Pulje 05:45 Torben Møller Nielsen Karrebæksminde M 45-49 17:07:24 31.7106:17:4108:10:1410:46:1112:25:3615:09:5616:39:58
75 159649 Pulje 05:45 Tonny Petersen NCM M 45-49 17:07:24 31.7106:14:1208:10:1410:46:1112:40:5415:13:4516:39:58
75 145747 Pulje 05:45 Jasper Mosevang Vinten Team Christiansen & Essenbæk M 45-49 17:07:24 31.7106:14:1208:10:1410:46:1112:40:5415:13:4516:39:58
79 154750 Pulje 06:35 Carsten Schwarzer RG Kiel M 50-54 17:08:19 31.6806:23:5008:20:0911:01:3112:43:3415:07:3016:40:08
79 154755 Pulje 06:35 Detlef Von Hennig Schellhorn M 50-54 17:08:19 31.6806:23:5008:20:1411:01:3112:43:3415:07:3016:40:08
81 28530 Pulje 06:00 Ståle Svalestad Dalane SK / Team Jæren 16 M 60-64 17:08:44 31.6706:15:3407:55:2310:31:2012:06:3714:58:5316:29:48
82 36520 Pulje 06:25 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero - Sykkel M 50-54 17:09:37 31.6406:22:5608:20:1711:04:2412:53:3415:15:2016:42:45
83 100847 Pulje 06:30 Leif Brenne Åsane CK M 55-59 17:10:42 31.6006:28:4908:25:1311:06:3012:48:3315:12:2916:42:06
84 160198 Pulje 06:10 Dag Abrahamsen Follo SK / Struers M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 96124 Pulje 06:10 Andreas Dale Oppdal SK M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 162891 Pulje 06:10 Roy Forseth Oppdal SK M 30-34 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 47076 Pulje 06:10 Jon Gauterud Oppdal SK M 40-44 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 160348 Pulje 06:10 Jens Magne Gjul Oppdal SK M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 162892 Pulje 06:10 Harald Grøndahl SpKl Ceres Sykkel M 55-59 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 80351 Pulje 06:10 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 109540 Pulje 06:10 Svein Haugom Ottestad IL - Sykkel / ØkonomiPartner Hamar AS M 45-49 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 162893 Pulje 06:10 Henrik Hvidsten Skjeberg CK M 30-34 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 162894 Pulje 06:10 Vidar Lonkemoen SpKl Ceres Sykkel M 60-64 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 154701 Pulje 06:10 Håkon Korsmo Lonkemoen SpKl Ceres Sykkel M 30-34 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 35819 Pulje 06:10 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 65-69 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 36522 Pulje 06:10 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 30-34 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 34852 Pulje 06:10 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 55-59 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 108339 Pulje 06:10 Frank Nilsen Follo SK M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 64038 Pulje 06:10 Morten Nilsen Brumunddal SK M 25-29 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3000:00:00
84 35258 Pulje 06:10 Pål A. Olsen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 129104 Pulje 06:10 Geir Plassen Oppdal SK M 45-49 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 35650 Pulje 06:10 Jan Olav Polden Kvanne M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 36506 Pulje 06:10 Bjørn Ruud Ottestad IL - Sykkel M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 150386 Pulje 06:10 Jarle Rønning Ottestad IL - Sykkel M 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 155213 Pulje 06:10 Mikkel Stensaas Oppdal SK M 25-29 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 81623 Pulje 06:10 Siv Sletli Trøen Ottestad IL - Sykkel K 50-54 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 154721 Pulje 06:10 Erlend Lund Tveekrem Oppdal SK M 45-49 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
84 34861 Pulje 06:10 Andreas Welander Oppdal SK M 55-59 17:10:54 31.6006:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
109 162895 Pulje 06:30 Lorenz Beck Bern M 35-39 17:11:04 31.5906:28:4908:24:3911:06:3012:48:3315:17:3016:43:56
110 162896 Pulje 06:30 Gerrit Wansink Schalkhaar M 60-64 17:12:38 31.5506:28:4908:25:0911:06:3012:48:3315:17:3016:43:56
111 162897 Pulje 06:00 Paal Austlid Asker CK M 50-54 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 64108 Pulje 06:00 Tore Bergan Asker CK M 55-59 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 64736 Pulje 06:00 Christian Brennum Asker CK M 40-44 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 68129 Pulje 06:00 Henning Dokset Asker CK M 50-54 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 155446 Pulje 06:00 Øivind Flaterud Asker CK M 45-49 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1600:00:00
111 155127 Pulje 06:00 Maria Helena Høivik Asker CK K 35-39 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 162898 Pulje 06:00 Rolf Kristiansen Team Haugaland M 35-39 17:13:24 31.5206:15:3407:55:2310:31:2012:36:5915:14:1616:44:29
111 125700 Pulje 06:00 Trygve Christian Moe Asker CK / Steinsjøkameratene M 45-49 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 128312 Pulje 06:00 Bernt Sagård Asker CK / Storebrand Sport M 55-59 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 162899 Pulje 06:00 Ole Vemund Soug Asker CK M 45-49 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 162900 Pulje 06:00 Børre Sundberg Asker CK M 45-49 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 137817 Pulje 06:00 Odd Ravjax Sveinhaug Asker CK M 55-59 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 34945 Pulje 06:00 Trond Ugland Asker CK M 60-64 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 163986 Pulje 06:00 Alexander Vik Asker CK M 40-44 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 91293 Pulje 06:00 Eyvind Wang Asker CK M 60-64 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
111 65688 Pulje 06:00 Knut Aanonsen Asker CK M 55-59 17:13:24 31.5206:26:1608:09:4510:58:5012:36:5915:14:1616:44:29
127 143651 Pulje 06:10 Eilif Gundersen Oppdal SK / Hydro BIL M 45-49 17:13:37 31.5206:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
127 84825 Pulje 06:10 Fred Gundersen Hydro B.I.L M 45-49 17:13:37 31.5206:32:2808:17:1611:00:0412:50:5015:19:3016:43:51
129 69620 Pulje 06:25 Tom Yngvar Halvorsen Brøttum IL Sykkel M 55-59 17:15:43 31.4506:22:5608:16:1111:04:2412:53:3415:17:3016:47:07
129 132633 Pulje 06:25 Jan Terje Halvorsen Marnardal sykkelklubb M 55-59 17:15:43 31.4506:22:5608:16:1111:04:2412:53:3415:17:3016:47:07
131 162901 Pulje 06:30 Jos Lenselink Zutphen M 50-54 17:18:32 31.3706:28:4908:25:1311:06:3012:48:3315:17:3016:49:09
132 106150 Pulje 06:45 Tommy Jølsen EBIL M 65-69 17:21:56 31.2606:32:0808:21:3611:03:4812:51:4815:25:0116:54:28
133 79760 Pulje 06:25 Jarle Schelander Drammen M 40-44 17:21:59 31.2606:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:22:3116:48:57
133 35079 Pulje 06:25 Ole Kristian Westby Bestseller M 50-54 17:21:59 31.2606:22:5608:16:1111:04:2412:44:4715:22:3116:50:08
135 49683 Pulje 06:25 Torkjell Arntzen Hasle-Løren IL Sykkel M 55-59 17:23:33 31.2206:33:5008:31:5811:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
135 42628 Pulje 06:25 Ingvar Byrkjeland Førde CK M 55-59 17:23:33 31.2206:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
135 37451 Pulje 06:25 Vidar Halland Førde CK M 55-59 17:23:33 31.2206:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
135 151089 Pulje 06:25 Roger Husa Førde CK M 40-44 17:23:33 31.2206:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
135 42321 Pulje 06:25 Geir Nygård Bærum OCK M 50-54 17:23:33 31.2206:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
135 35380 Pulje 06:25 Svein Rune Aaland Sandane SK M 55-59 17:23:33 31.2206:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:26:3816:54:10
141 162902 Pulje 07:15 Reto Wirz Schaffhausen M 45-49 17:27:26 31.1006:31:0708:25:3811:17:3313:00:4515:27:2716:58:57
142 162903 Pulje 07:25 Andreas Kleck Team KSM M 45-49 17:30:39 31.0006:30:0408:24:5311:15:5213:00:0115:31:2217:01:49
142 162904 Pulje 07:25 Rudolf Leitner Team KSM M 50-54 17:30:39 31.0006:30:0408:24:5311:15:5213:00:0115:31:2217:01:49
144 149424 Pulje 06:25 Hans Erik Eriksen Bærum OCK / Team Gåping M 45-49 17:31:27 30.9806:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:32:3300:00:00
144 93120 Pulje 06:25 Tore Martinsen Relokator Racing M 45-49 17:31:27 30.9806:22:5608:16:1111:11:3112:53:3415:32:3317:02:56
144 144774 Pulje 06:25 Andreas Nilsen IF Frøy Sykkel M 35-39 17:31:27 30.9806:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:32:3317:02:56
144 154596 Pulje 06:25 Eivind Bisgaard Sundet Østblokken CK M 35-39 17:31:27 30.9806:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:32:3317:02:56
144 36527 Pulje 06:25 Morten André Åhlander SK Rye sykkel M 40-44 17:31:27 30.9806:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:32:3317:02:56
149 162905 Pulje 06:35 Fabian Albers Champions Training M 35-39 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162906 Pulje 06:35 Joachim Buck Champions Training M 50-54 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 35247 Pulje 06:35 Jens Lorenz Dethlefs Ollanner Radteam M 60-64 17:31:55 30.9706:29:4508:27:2111:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162907 Pulje 06:35 Julia Ganterer Champions Training K 30-34 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162908 Pulje 06:35 Tony Grünauer Champions Training M 50-54 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162909 Pulje 06:35 Tobias Halbritter Team Schiwy M 30-34 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162910 Pulje 06:35 Sebastian Kelb Team Schiwy M 40-44 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162911 Pulje 06:35 Thomas Meisel Champions Training M 55-59 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
149 162912 Pulje 06:35 Arnold Wartinger Champions Training M 45-49 17:31:55 30.9706:29:4508:24:3911:13:4713:01:4715:35:0117:04:27
158 36371 Pulje 05:55 Espen Halvorsen Driv IL Sykkel M 50-54 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 110036 Pulje 05:55 Einar Åsheim Ihlebæk Driv IL Sykkel M 55-59 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 138550 Pulje 05:55 Kim Jordmoen Driv IL Sykkel M 40-44 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 162913 Pulje 05:55 Eskil André Moe Driv IL Sykkel M 45-49 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 151020 Pulje 05:55 Petter Nilsen Driv IL Sykkel M 45-49 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 137607 Pulje 05:55 Roar Persson Driv IL Sykkel M 50-54 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 34761 Pulje 05:55 Marius Ralger Driv IL Sykkel M 45-49 17:33:36 30.9206:36:2508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
158 162914 Pulje 05:55 Tom Ødegård Driv IL Sykkel M 45-49 17:33:36 30.9206:36:3508:35:2911:15:0513:05:5015:34:3117:04:34
166 162915 Pulje 05:50 Ralf Severloh velotravel M 50-54 17:33:39 30.9206:41:2708:28:0611:28:3413:10:5215:39:3317:03:54
167 154942 Pulje 06:30 Mathias Niemeyer 1. FC Magdeburg M 35-39 17:33:57 30.9106:32:3308:29:3911:18:4613:01:2815:37:2117:04:10
168 123011 Pulje 06:00 Trond Jacobsen CK Haugaland / Team Haugaland / Åkra Sykkelgruppe / Equinor BIL M 50-54 17:34:38 30.8906:15:3407:55:2310:31:2012:08:4115:36:5517:07:46
169 162916 Pulje 07:25 Kristian Lind Stokmarknes M 17-19 17:35:26 30.8606:33:4308:45:2511:25:4513:10:4915:42:0417:06:21
170 149378 Pulje 06:25 Lars Petter Nilssen Astafjord Sykkelklubb M 40-44 17:36:28 30.8306:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:38:4317:07:05
170 42955 Pulje 06:25 Egil Vaeng Astafjord Sykkelklubb M 35-39 17:36:28 30.8306:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:38:4317:07:05
172 80830 Pulje 06:35 Rolf Borgos Lillehammer Cykleklubb M 65-69 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 70024 Pulje 06:35 Bjørn Børde Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 155186 Pulje 06:35 Odd Petter Børde Lillehammer Cykleklubb / R3 Entreprenør M 50-54 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 150907 Pulje 06:35 Bjarne Christensen Lillehammer Cykleklubb M 50-54 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 159673 Pulje 06:35 Odd Danielsen Lillehammer Cykleklubb M 60-64 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5411:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 80697 Pulje 06:35 Einar Grimstad Lillehammer Cykleklubb M 50-54 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 149257 Pulje 06:35 Morten Grønn Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:0611:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 35945 Pulje 06:35 Terje Hagen Telenor Bil Lillehammer M 55-59 17:36:38 30.8306:36:2408:31:0611:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 144864 Pulje 06:35 Geir Johansen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 137748 Pulje 06:35 Jøran Karenstuen Lågen Cykleklubb M 50-54 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 112355 Pulje 06:35 Geir Kronborg Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:0611:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 130147 Pulje 06:35 Roger Lien Øyer sykkel M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:0611:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 130357 Pulje 06:35 Stein Terje Lundgård Lillehammer Cykleklubb / Mosetertoppen skiline M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 80197 Pulje 06:35 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer Cykleklubb M 50-54 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 70825 Pulje 06:35 Erik Regland Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
172 137462 Pulje 06:35 Stein Tore Sørsveen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:30:5911:14:2013:09:5915:42:3317:09:26
172 154657 Pulje 06:35 Espen Rekedal Wæhler Lillehammer Cykleklubb M 45-49 17:36:38 30.8306:36:2408:31:2511:13:4713:09:5915:42:3317:09:26
189 162917 Pulje 06:30 Herbert Schweiger URC Mariazell M 60-64 17:36:54 30.8206:41:2408:34:4311:18:4613:06:4615:40:0017:09:27
190 149663 Pulje 07:25 Morten Høst Grønvold Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 17:37:47 30.8006:33:4308:45:1511:25:4513:10:4915:42:0417:08:22
191 154619 Pulje 23:30 - fredag Lars Bedin Skogn IL Sykkel M 45-49 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 154771 Pulje 23:30 - fredag Kai Roger Haddal Skogn IL Sykkel M 40-44 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 159803 Pulje 23:30 - fredag Arild Hegdal Skogn IL Sykkel M 45-49 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 159775 Pulje 23:30 - fredag Ketil Kaspersen Skogn IL Sykkel M 30-34 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 157223 Pulje 23:30 - fredag Ove Kvam Skogn IL Sykkel M 55-59 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 161133 Pulje 23:30 - fredag Morten Kvåle Skogn IL Sykkel M 50-54 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 162918 Pulje 23:30 - fredag Knut Arne Landfald Skogn IL Sykkel M 35-39 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 154772 Pulje 23:30 - fredag Jan Arild Melting Skogn IL Sykkel M 35-39 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 162919 Pulje 23:30 - fredag Frank Robert Rysgård Skogn IL Sykkel M 45-49 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 162920 Pulje 23:30 - fredag Per Anders Røstad Skogn IL Sykkel M 45-49 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 162921 Pulje 23:30 - fredag Christian Semb Skogn IL Sykkel M 30-34 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 154622 Pulje 23:30 - fredag Roger Sevaldsen Skogn IL Sykkel M 40-44 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
191 136823 Pulje 23:30 - fredag Kjell Aksel Sporild Skogn IL Sykkel M 40-44 17:37:54 30.7906:29:4508:26:2711:01:5912:50:4915:28:0617:03:34
204 150969 Pulje 06:05 Rune Hellan Johansen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 45-49 17:38:20 30.7806:14:1308:00:4410:46:1512:39:2315:24:3017:07:08
205 35066 Pulje 06:10 Kjell Otto Jørgensen Eidsvoll SK M 55-59 17:38:34 30.7706:21:3408:15:0111:09:1213:05:2715:41:3117:09:11
206 162922 Pulje 06:25 Odd Ingar Bratttås Rakkestad Sykkelklubb / Østfold Trykkeri AS M 45-49 17:38:57 30.7606:52:0808:41:3611:23:4713:05:2115:42:2217:09:11
206 24177 Pulje 06:25 Jens Gunnar Haugen Bykle IL - Sykkel M 55-59 17:38:57 30.7606:39:4508:38:2011:23:4713:06:2915:42:2217:09:11
206 162923 Pulje 06:25 Arne-Vidar Hellefossmo Masterbakk Atletklubb M 35-39 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:42:2217:09:11
206 122557 Pulje 06:25 Lars Jensen Halden CK M 40-44 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 83821 Pulje 06:25 Tom Karsten Jørgensen Halden CK M 60-64 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 45866 Pulje 06:25 Geir Klaussen SK Rye sykkel M 60-64 17:38:57 30.7606:39:4508:28:0511:22:3113:06:2915:42:4417:09:11
206 32496 Pulje 06:25 Espen Magnussen Halden CK / Aker Solutions M 40-44 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:05:2115:42:4417:09:11
206 154585 Pulje 06:25 Henrik Mathisen Halden CK M 25-29 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 69020 Pulje 06:25 Hans Erik Myrene Halden CK / Nexans BIL M 55-59 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 35003 Pulje 06:25 Per Ivar Netteberg IK Hero - Sykkel M 55-59 17:38:57 30.7606:22:5608:20:1711:04:2412:53:3415:42:4417:09:11
206 162924 Pulje 06:25 Stian Nielsen Halden CK M 40-44 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 30509 Pulje 06:25 Svein Ole Rekdahl Halden CK / Saugbrugs b.i.l. M 45-49 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
206 46172 Pulje 06:25 Tommy Slevigen Smaalenene SK M 45-49 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:2217:09:11
206 160107 Pulje 06:25 Kenneth Sneis Halden CK / Veidekke BIL M 35-39 17:38:57 30.7606:52:0808:41:3611:23:4713:05:2115:42:4417:09:11
206 161005 Pulje 06:25 Nils Vaglen Halden CK / Leif Grimsrud BIL M 55-59 17:38:57 30.7606:22:5608:16:1111:11:3113:02:2615:42:4417:09:11
221 162925 Pulje 07:25 Martin Bjerke Hosle M 30-34 17:39:00 30.7606:33:4308:45:1511:25:4513:10:4915:42:0417:08:22
222 162926 Pulje 07:25 Júlio Espínola Mr M 30-34 17:39:59 30.7306:33:4308:35:0011:25:4513:10:4915:42:0417:13:28
223 162927 Pulje 06:25 Christian Freuer Jagdausstatter Neubrandenburg M 35-39 17:41:55 30.6806:23:3008:16:1111:11:3112:57:4315:45:0117:14:27
223 159965 Pulje 06:25 Tor Erik Langemyr Nanset IF - Sykkel M 35-39 17:41:55 30.6800:00:0000:00:0011:23:4700:00:0000:00:0000:00:00
223 137033 Pulje 06:25 Jens Porzell Schweinestall Neubrandenburg M 45-49 17:41:55 30.6806:22:5608:16:1111:11:3112:57:4315:45:0117:14:27
226 162928 Pulje 07:20 Simone Fenk NTNUI K 25-29 17:45:03 30.5906:35:0808:40:0411:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
226 162929 Pulje 07:20 Antti Sankola Helsinki M 35-39 17:45:03 30.5906:38:4708:50:1911:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
226 162930 Pulje 07:20 Ville Sohn Helsinki M 40-44 17:45:03 30.5906:38:4708:50:1911:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
226 160051 Pulje 07:20 Thomas Alexander Aan De Wiel NTNUI M 20-24 17:45:03 30.5906:35:0808:40:0411:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
230 23884 Pulje 06:30 Jan Andersen OPIL M 55-59 17:46:10 30.5506:34:4408:25:5811:15:5313:03:3615:40:0017:17:05
231 73532 Pulje 06:55 Jan Morten Auseth Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 132162 Pulje 06:55 Truls Dishington Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 52982 Pulje 06:55 Morten Egeli Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 38439 Pulje 06:55 Lasse Eide Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 83420 Pulje 06:55 Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 52894 Pulje 06:55 Geir Gjervan Tasta & omegn sykkelklubb / Team Jæren 16 M 45-49 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 58858 Pulje 06:55 Jan Petter Helland Tasta & omegn sykkelklubb / Lyse M 55-59 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 126162 Pulje 06:55 Hans Magne Helland Ottadalen SK / Tasta & Omegn sykkelklubb M 35-39 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2100:00:00
231 161507 Pulje 06:55 Hans Kjetil Henriksen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 151221 Pulje 06:55 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 134159 Pulje 06:55 Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 35-39 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 23913 Pulje 06:55 Jan Birger Kirkeli Tasta & omegn sykkelklubb / Randaberg SK M 50-54 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 76245 Pulje 06:55 Terje Liland Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2100:00:00
231 157288 Pulje 06:55 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 22964 Pulje 06:55 Hallvard Torsnes Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 52876 Pulje 06:55 Kenneth Ueland Bryne Cykleklubb / Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 134061 Pulje 06:55 Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 134460 Pulje 06:55 Roy Øiamo Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
231 26472 Pulje 06:55 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 55-59 17:47:25 30.5206:47:3508:47:3811:37:3313:27:3615:54:2117:19:53
250 153036 Pulje 07:15 Rune Pinås Øvre Ervik M 40-44 17:50:05 30.4406:37:2308:45:0611:35:5113:20:5415:52:1017:23:34
251 144101 Pulje 06:15 Ole Kristian Bratlien Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 30-34 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 97347 Pulje 06:15 Jan Petter Eide Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 45-49 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 162931 Pulje 06:15 Zerizgi Aamare Gebremariam Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 35-39 17:50:30 30.4300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
251 34953 Pulje 06:15 Tore Haverstad Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 50-54 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 25840 Pulje 06:15 Lise Heigre Ottadalen SK / Lågen CK - Ottadalen SK M 50-54 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 78996 Pulje 06:15 Tore Langrusten Johansen Ottadalen SK / Lågen CK - Ottadalen SK M 45-49 17:50:30 30.4306:47:3500:00:0011:32:3200:00:0015:52:4500:00:00
251 34962 Pulje 06:15 Ove Karenstuen Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 50-54 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 36437 Pulje 06:15 Geir Ove Kolobekken Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 45-49 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 34964 Pulje 06:15 Nils Kvehaugen Ottadalen SK / Lågen CK - Ottadalen SK M 45-49 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 36439 Pulje 06:15 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 55-59 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 128918 Pulje 06:15 Kim Erik Moen Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 40-44 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 30437 Pulje 06:15 Thomas Rønningen Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 50-54 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 162932 Pulje 06:15 Even Solbraa Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 25-29 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 137567 Pulje 06:15 Erik Stakston Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 30-34 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 107976 Pulje 06:15 Tove Svendsen Ottadalen SK / Team Gudbrandsdalen K 40-44 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
251 35137 Pulje 06:15 Asgeir Ulland Lågen Cykleklubb / Lågen CK - Ottadalen SK M 50-54 17:50:30 30.4306:47:3508:38:0611:32:3213:16:3015:52:4517:21:38
267 162933 Pulje 07:20 Richard Persson Normann Bodø CK M 35-39 17:50:58 30.4206:35:0808:40:0411:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
267 162934 Pulje 07:20 Tore Johan Olaussen Bodø CK M 40-44 17:50:58 30.4206:35:0808:40:0411:30:4913:15:5315:47:0817:18:32
269 155137 Pulje 07:15 Silvester Doelman Vlaardingen M 50-54 17:52:51 30.3606:37:2308:45:0611:35:5113:20:5415:52:1017:23:34
270 35774 Pulje 07:15 Hemmo Bosscher Hoorn M 50-54 17:53:42 30.3406:37:2308:45:0611:35:5113:20:5415:52:1017:23:34
271 162935 Pulje 07:10 Bert Scholten Team Cycling for Heart Failure M 25-29 17:55:00 30.3006:42:1808:50:2011:40:4613:25:4915:57:0417:28:28
272 131177 Pulje 06:20 Kari Jennie Amato Tønsberg CK / GirlPower K 40-44 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 162936 Pulje 06:20 Heidi Holmen Ask Girlpower TO K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 161931 Pulje 06:20 Cecilie Aulesjord Sandefjord SK / Girlpower K 40-44 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 70751 Pulje 06:20 Lisbeth Austad Ullensaker CK / GirlPower / Avinor BIL K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 80432 Pulje 06:20 Ragnhild Bye Girlpower TO K 50-54 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 155295 Pulje 06:20 Eli Børde Girlpower TO K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 150532 Pulje 06:20 Heidi Grimstvedt Sandefjord SK / Girlpower K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 136998 Pulje 06:20 Inger Marie Holm Tromsø CK / Girlpower K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 160392 Pulje 06:20 Cathrine Holme Moss CK / GirlPower K 45-49 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 110553 Pulje 06:20 Helen Kanjo IF Frøy Sykkel / Girlpower K 55-59 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 80982 Pulje 06:20 Therese B. Kristiansen Moss CK / Girlpower K 40-44 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 82617 Pulje 06:20 Sissel Lorentzen Moss CK / Girlpower K 50-54 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 36761 Pulje 06:20 Tone Olafsson Sandefjord SK / Girlpower K 50-54 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 143684 Pulje 06:20 Pernille Bjørnstad Solheim Drøbak-Frogn IL Sykkel / Girlpower K 40-44 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 35089 Pulje 06:20 Ingvill Merete Stedøy TVK Sykkel / GirlPower K 60-64 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 162937 Pulje 06:20 Ann Kristin Strøm Girlpower TO K 35-39 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 145189 Pulje 06:20 Johanna Tøn Girlpower TO K 25-29 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
272 150598 Pulje 06:20 Jorid Iren Ødegaard Jeløy CykleKlubb / Girlpower K 35-39 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
282 110553 Pulje 06:20 Helen Kanjo Marker SK / Girlpower K 40-44 17:56:12 30.2706:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:07
291 79708 Pulje 06:15 Robert Albriktsen CK Victoria / Frøya- og Hitra sykkelklubb M 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 145503 Pulje 06:15 Arild Amundsen CK Victoria M 45-49 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 149465 Pulje 06:15 Bente Lisbet Berge CK Victoria K 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 159710 Pulje 06:15 Lasse Boberg TVK Sykkel / TVK 17 M 20-24 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 45030 Pulje 06:15 Terje Brovold TVK Sykkel / TVK 17 M 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 162938 Pulje 06:15 Hans Magnus Dahl TVK Sykkel / TVK 19 M 40-44 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 128853 Pulje 06:15 Lars Odin Forseth CK Victoria M 30-34 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 160350 Pulje 06:15 Jøran Gården TVK Sykkel / TVK 19 M 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 162939 Pulje 06:15 Oliver Lysholm Haugen TVK Sykkel / TVK 17 M 20-24 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 162940 Pulje 06:15 Robert Holte CK Victoria M 45-49 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5600:00:00
291 104192 Pulje 06:15 Asle Jektvik CK Victoria M 45-49 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 159818 Pulje 06:15 Espen Krangnes CK Victoria M 40-44 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 35938 Pulje 06:15 Kari Kvithyll CK Victoria K 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 162941 Pulje 06:15 Ola Einar Langen Nidaros Sykkelklubb M 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 159712 Pulje 06:15 Unni Tove Laugsand TVK Sykkel / TVK 17 K 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 62621 Pulje 06:15 Ragnvald Mathiesen TVK Sykkel / TVK 17 M 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 34831 Pulje 06:15 Sigurd Moen TVK Sykkel / TVK 17 M 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 155039 Pulje 06:15 Kevin Nerdal TVK 17 M 17-19 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 161420 Pulje 06:15 Tri Nguyen TVK Sykkel / TVK 19 M 25-29 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 36681 Pulje 06:15 Bjørn Jørgen Oshaug CK Victoria M 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 84629 Pulje 06:15 Olav Erik Rød TVK Sykkel M 65-69 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 128409 Pulje 06:15 Lillian Saur CK Victoria K 45-49 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 36639 Pulje 06:15 Frode Seland TVK Sykkel / TVK 17 M 40-44 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 150418 Pulje 06:15 Tori Singstad CK Victoria K 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 149299 Pulje 06:15 Sebastian Stenschke TVK 17 M 30-34 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 108137 Pulje 06:15 Eli Hangerhagen Stenstad CK Victoria K 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 128376 Pulje 06:15 Knut Jomar Sæther CK Victoria / Postens idrettslag M 40-44 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 79331 Pulje 06:15 Per Rune Tangen CK Victoria M 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 162942 Pulje 06:15 Hanne Tenggren TVK Sykkel / TVK 19 K 50-54 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 159716 Pulje 06:15 Jan Ove Tvervåg TVK Sykkel / TVK 17 M 55-59 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 163984 Pulje 06:15 Bjørn Wang Støren CK M 45-49 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
291 128549 Pulje 06:15 Rune Willy Aasvestad CK Victoria M 65-69 17:58:05 30.2206:49:4608:39:4111:32:1813:21:4815:59:5617:27:22
323 146265 Pulje 07:45 Ørjan Talhaug Bergen TC Sykkel / Bergen og Omegn Entreprenør AS M 40-44 17:58:57 30.1906:39:2708:45:3611:43:1213:29:1616:04:3217:30:20
323 153128 Pulje 07:45 Thore Transeth Bergen og Omegn Entreprenør AS M 55-59 17:58:57 30.1906:39:2708:45:3611:43:1213:29:1616:04:3217:30:20
323 44430 Pulje 07:45 Øystein Tveit CK Henie / Bergen og Omegn Entreprenør AS M 40-44 17:58:57 30.1906:39:2708:45:3611:43:1213:29:1616:04:3217:30:20
323 103313 Pulje 07:45 Vidar Tveit CK Henie / Bergen og Omegn Entreprenør AS M 45-49 17:58:57 30.1906:39:2708:45:3611:43:1213:29:1616:04:3217:30:20
323 140722 Pulje 07:45 Ståle Viken IL Reno / Bergen og Omegn Entreprenør A/S M 50-54 17:58:57 30.1906:39:2708:45:3611:43:1213:29:1616:04:3217:30:20
328 162943 Pulje 07:20 Erling Holm-Olsen Meløy Ski- og Sykkelklubb M 45-49 17:59:55 30.1606:38:4708:38:0311:27:1213:21:4915:56:2917:30:22
328 36345 Pulje 07:20 Morten Høvset Yara M 40-44 17:59:55 30.1606:38:4708:38:0311:27:1213:21:4915:56:2917:30:22
328 42510 Pulje 07:20 Remi Knudsen Meløy Ski- og Sykkelklubb M 40-44 17:59:55 30.1606:38:4708:38:0311:27:1213:21:4915:56:2917:30:22
328 162944 Pulje 07:20 Ben David Leonhardsen Lofoten SK M 50-54 17:59:55 30.1606:38:4708:38:0311:27:1213:21:4915:56:2917:30:22
328 162945 Pulje 07:20 Trond Hegge Moen Meløy Ski- og Sykkelklubb M 40-44 17:59:55 30.1606:38:4708:37:5911:27:1213:21:4915:56:2917:30:27
328 162946 Pulje 07:20 Trond Ivar Olsen Meløy Ski- og Sykkelklubb M 40-44 17:59:55 30.1606:38:4708:38:0311:27:1213:21:4915:56:2917:30:22
334 159653 Pulje 06:05 Cato Klefsås Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 40-44 18:01:56 30.1106:40:1408:39:5511:35:5813:26:3016:05:0217:34:28
335 154754 Pulje 06:40 Kjetil Høsøien Moss M 50-54 18:02:25 30.0907:02:3409:06:1811:52:3213:42:3516:09:2117:34:52
335 154753 Pulje 06:40 Geir Høsøien Kambogutta M 45-49 18:02:25 30.0907:02:3409:06:1811:52:3213:42:3516:09:2117:34:52
337 145042 Pulje 06:00 Alexander Krisak Asker CK M 45-49 18:03:59 30.0506:26:1608:09:4510:58:5012:36:5916:01:2017:34:12
338 162947 Pulje 07:00 Christian Wenaweser New York M 55-59 18:05:06 30.0207:01:0209:10:2111:50:5213:35:5516:07:1117:38:35
339 149362 Pulje 06:05 Peter Hammer Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 / Løgstrup Cykelklub M 50-54 18:08:05 29.9406:42:5708:36:1211:42:1813:31:4816:09:5617:37:22
340 44721 Pulje 06:20 Tone Skeie Sandefjord SK / Girlpower K 60-64 18:09:32 29.9006:44:4608:36:0011:25:5613:13:3815:50:0217:27:18
341 35577 Pulje 06:30 Eivind Sommerseth Bindal Sykleklubb M 40-44 18:12:24 29.8207:04:5609:07:1912:02:3113:52:3416:19:2017:44:51
342 129762 Pulje 05:50 Rune Barstad Tønsberg CK / Team Foss 2 M 45-49 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 143675 Pulje 05:50 Jan Tore Bergheim Nitelva CK / Team Foss M 45-49 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 162948 Pulje 05:50 Vibeke Sletten Dalen Nitelva CK / Team Foss K 45-49 18:16:58 29.7006:55:2808:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 129728 Pulje 05:50 Yvonne Garshol Nitelva CK / Team Foss K 35-39 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 138037 Pulje 05:50 Kim K. Holtzschwartz Team Foss 2 TO M 30-34 18:16:58 29.7006:55:2808:54:5711:51:0013:43:4016:20:0400:00:00
342 156165 Pulje 05:50 Trond Jacobsen Nitelva CK / Team Foss M 55-59 18:16:58 29.7006:55:1608:55:3611:50:3513:43:4016:20:0417:49:31
342 36655 Pulje 05:50 Lars Øyvind Johansen SK Rye sykkel M 50-54 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 70086 Pulje 05:50 William Karlsen Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss M 55-59 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 138971 Pulje 05:50 Jan Karlstad Nitelva CK / Team Foss M 45-49 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0400:00:00
342 132061 Pulje 05:50 Karoline Løkken Savalen SK / Team Foss K 30-34 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 162730 Pulje 05:50 Jon Morten Mathiassen Nitelva CK / Team Foss M 45-49 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 159749 Pulje 05:50 Lennart Maudal Nitelva CK / Team Foss M 50-54 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 110593 Pulje 05:50 Mona Pedersen Nitelva CK / Team Foss K 50-54 18:16:58 29.7006:55:2808:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 109583 Pulje 05:50 Rune Sellgren Nitelva CK / Team Foss M 60-64 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
342 110216 Pulje 05:50 Wibeke Langaard Torp Nitelva CK / Team Foss K 45-49 18:16:58 29.7006:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:20:0417:49:31
357 160283 Pulje 07:15 Bjørn Erik Busch Kløfta IL Sykkel M 45-49 18:17:52 29.6706:47:3508:47:5911:51:0513:35:4016:17:2717:47:21
357 156174 Pulje 07:15 Christian Haugland Kløfta IL Sykkel M 45-49 18:17:52 29.6706:47:3508:47:5911:51:0513:35:4016:17:2717:47:21
357 47372 Pulje 07:15 Frode Lillerovde Kløfta IL Sykkel M 50-54 18:17:52 29.6706:47:3508:47:5911:51:0513:35:4016:17:2717:47:21
357 150361 Pulje 07:15 Inge Monsen Kløfta IL Sykkel M 50-54 18:17:52 29.6706:47:3508:47:5911:51:0513:35:4016:17:2717:47:21
357 80396 Pulje 07:15 Bjørn-Arild Ullersmo Kløfta IL Sykkel M 50-54 18:17:52 29.6706:47:3508:47:5911:51:0513:35:4016:17:2717:47:21
362 151600 Pulje 07:25 Rune Andresen Sandefjord SK / Team Sunnmøre Bergen M 45-49 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 37492 Pulje 07:25 Knut Peder Eriksen Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre Bergen M 50-54 18:18:40 29.6506:42:5308:55:0311:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 38035 Pulje 07:25 Tor Wilhelm Havåg Ulstein OSK / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 36885 Pulje 07:25 Eldar Høidal Team Sunnmøre Bergen M 60-64 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 144789 Pulje 07:25 Arnfinn Oksavik Ulstein OSK / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 152334 Pulje 07:25 Erik Slettebakk Team Sunnmørem M 30-34 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 124686 Pulje 07:25 Tor Gudbrand Støen Vest CK / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 18:18:40 29.6506:42:5308:55:0311:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
362 37817 Pulje 07:25 Rune Visnes CK Sotra / Team Sunnmøre Bergen M 50-54 18:18:40 29.6506:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
370 149397 Pulje 07:25 Martin Kjøpstad Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 18:18:53 29.6406:42:5308:55:0311:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
370 35200 Pulje 07:25 Svein Nybakke Eina Amfi treningssenter M 60-64 18:18:53 29.6406:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
370 31106 Pulje 07:25 Rune Østgård Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre Bergen M 60-64 18:18:53 29.6406:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
370 129828 Pulje 07:25 Lars Årsetøy Ørsta SK / Team Sunnmøre Bergen M 50-54 18:18:53 29.6406:42:5308:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:49:46
374 133082 Pulje 07:20 Magne Andersen NTNUI - Sykkel M 25-29 18:21:23 29.5806:35:0808:40:0411:30:4913:15:5316:09:2917:49:36
374 153076 Pulje 07:20 Jonas Sand Hansen Team UNO CC M 30-34 18:21:23 29.5806:36:2108:40:0411:30:4913:15:5316:09:2917:49:36
374 162949 Pulje 07:20 Joris Kaak Amsterdam M 50-54 18:21:23 29.5806:35:0808:40:0411:30:4913:15:5316:09:2917:49:36
374 162950 Pulje 07:20 Roar Stavnes NTNUI - Sykkel M 20-24 18:21:23 29.5806:35:0808:40:0411:30:4913:15:5316:09:2917:49:36
378 162951 Pulje 07:20 Roger Burkhardt Muri Bei Bern M 40-44 18:23:44 29.5106:47:5709:00:0712:01:4313:47:0816:25:2717:54:50
378 160369 Pulje 07:20 Michael Haverkamp DNB 18 M 35-39 18:23:44 29.5106:47:0508:51:2511:52:4613:47:0816:25:2717:54:50
378 162952 Pulje 07:20 Marcus Følling Lund Tryvann Cykleklubb M 30-34 18:23:44 29.5106:42:3308:51:2511:52:4613:47:0816:25:2717:54:50
378 160251 Pulje 07:20 Kristian Hoff Petersen Tryvann Cykleklubb / DNB Bank M 40-44 18:23:44 29.5106:42:3308:51:2511:52:4613:47:0816:25:2717:54:50
378 160252 Pulje 07:20 Espen Skagen DNB 18 M 45-49 18:23:44 29.5106:42:3308:51:2511:52:4613:47:0816:25:2717:54:50
383 162953 Pulje 07:20 Hans Winterberger Thun M 40-44 18:23:57 29.5106:47:5709:00:0711:52:4613:47:0816:25:2717:54:50
384 162954 Pulje 06:40 Chris Scholtens Rheden M 45-49 18:25:04 29.4807:12:2209:20:0512:10:5013:55:5316:27:0917:58:33
385 162955 Pulje 06:05 Øyvind Aakvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 35-39 18:25:17 29.4706:14:1308:00:4411:04:2113:09:5816:05:0217:46:18
386 35537 Pulje 07:25 Jonathan Bastias Seigmenn M 45-49 18:25:55 29.4506:48:4008:54:4211:47:4213:42:0416:20:2317:50:17
387 143856 Pulje 07:50 Arne Vatn Old Fart M 50-54 18:25:56 29.4506:51:5909:01:1911:56:3113:47:5716:22:3317:52:20
388 162956 Pulje 07:15 Mario Kraussler der-cyclist.com M 35-39 18:26:24 29.4406:46:0108:48:3711:43:0213:35:4016:16:3617:54:38
388 162957 Pulje 07:15 Christoph Schmid der-cyclist.com M 40-44 18:26:24 29.4406:46:0108:48:3711:43:0213:35:4016:16:3617:54:38
390 154824 Pulje 05:50 Rainer Kämpfer Allendorf M 60-64 18:26:28 29.4406:55:2808:54:5711:58:5013:40:2516:20:0417:52:09
391 159657 Pulje 06:50 Trond Aukrust Bærum OCK / BOC 2 17 M 60-64 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 159694 Pulje 06:50 Lorns Bjerkan SK Rye sykkel / Aftenposten M 25-29 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 79184 Pulje 06:50 Sindre Blikstad-Balas SK Rye sykkel M 35-39 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 155197 Pulje 06:50 Thorstein Bostad Bærum OCK / BOC 2 17 M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 155323 Pulje 06:50 Helen Sandlie Eriksen SK Rye sykkel K 30-34 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 80370 Pulje 06:50 Asgeir Fløtre SK Rye sykkel M 45-49 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 150237 Pulje 06:50 Espen Andreas Gulbrandsen SK Rye sykkel M 40-44 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 79189 Pulje 06:50 Stein Hemma SK Rye sykkel M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 150234 Pulje 06:50 Bjørn Intelhus Bærum OCK / BOC 2 17 M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 101156 Pulje 06:50 Stig Ø. Kvarsnes SK Rye sykkel M 45-49 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 150239 Pulje 06:50 Jan Erik Lunde SK Rye sykkel M 50-54 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 35126 Pulje 06:50 Agnar Halfdan Moe SK Rye sykkel M 75-79 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 162958 Pulje 06:50 Mats Holt Myrvold SK Rye sykkel M 30-34 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 34907 Pulje 06:50 Josef Noll SK Rye sykkel M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4300:00:00
391 80661 Pulje 06:50 Stein Are Olausen SK Rye sykkel M 45-49 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 162959 Pulje 06:50 Erik Schmidt Bærum OCK / BOC 2 17 M 45-49 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 129964 Pulje 06:50 Jan Chr. Sjo Bærum OCK / BOC 2 17 M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 158327 Pulje 06:50 Jan-Olav Stokke Bærum OCK / BOC 2 17 M 60-64 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 42802 Pulje 06:50 Tor Valla SK Rye sykkel M 50-54 18:27:33 29.4106:54:4808:56:1111:50:2413:43:4916:23:4317:57:20
391 67877 Pulje 06:50 Geir Øien Bærum OCK / BOC 2 17 M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 162734 Pulje 06:50 Esten Øversjøen Bærum OCK M 50-54 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
391 34937 Pulje 06:50 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum OCK M 55-59 18:27:33 29.4106:54:4808:56:2011:50:2413:38:4316:23:4317:57:20
413 162960 Pulje 07:15 Steen Linder-Madsen Hvalsø M 50-54 18:28:45 29.3806:52:5909:06:0211:57:4813:59:0116:30:2917:59:52
414 162961 Pulje 07:45 Joakim Kalmar Kråkerøy M 30-34 18:30:51 29.3206:39:2708:45:3611:46:0513:44:1716:27:3318:00:29
415 162962 Pulje 07:45 Wilhelm Sørensen Gamle Fredrikstad M 30-34 18:30:55 29.3206:39:2708:45:3611:46:0513:44:1716:27:3300:00:00
416 61295 Pulje 06:25 Morten Kristiansen Astafjord Sykkelklubb M 50-54 18:32:07 29.2906:39:4508:40:4011:23:4713:19:1315:57:3718:00:01
417 162963 Pulje 06:30 Willy Devarwaere Baal M 55-59 18:35:03 29.2106:34:4409:16:4612:11:3314:05:5216:37:0818:08:32
417 162964 Pulje 06:30 Przemyslaw Kiszka Izabelin M 40-44 18:35:03 29.2107:12:3309:16:3612:10:2114:05:1116:37:0818:08:32
417 162965 Pulje 06:30 Matthias Van Den Bergh Bioracer Granfondo Team M 25-29 18:35:03 29.2106:41:2409:16:3612:11:3314:05:5216:37:0818:08:32
417 162966 Pulje 06:30 Ignace Van Den Brouck Bioracer Granfondo Team M 25-29 18:35:03 29.2106:41:2409:17:0612:11:3314:05:5216:37:0818:08:32
421 159836 Pulje 07:20 Simen Troye Røang NTNUI - Sykkel M 20-24 18:37:00 29.1606:35:0808:39:5911:30:4913:15:5316:09:2917:49:36
422 162967 Pulje 07:45 Dick Elzenga Eerbeek M 50-54 18:37:08 29.1606:39:2708:45:3611:46:0513:44:1716:27:3318:05:20
422 162968 Pulje 07:45 Seran Nijkamp Apeldoorn M 35-39 18:37:08 29.1606:39:2708:45:3611:46:0513:44:1716:27:3318:05:20
424 124666 Pulje 06:40 Mirko Grundlich Jevnaker M 40-44 18:37:31 29.1506:47:3309:06:1812:00:5713:55:1216:36:2918:07:18
425 163987 Pulje 07:50 Øyvind Stubberud Rakkestad M 35-39 18:39:51 29.0906:53:1808:53:4811:56:3113:39:1716:28:2218:10:18
426 162969 Pulje 07:35 Hubertus Reichert Bobingen M 50-54 18:40:57 29.0607:06:5909:21:4612:11:3214:02:5816:37:3418:07:21
427 160383 Pulje 07:00 Tonette Bjørgård Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155468 Pulje 07:00 Rune Bye Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 144552 Pulje 07:00 Tom Kristian Dahl Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 35-39 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 160387 Pulje 07:00 Børge Dullum Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 150272 Pulje 07:00 Victor K. Ekpete Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155469 Pulje 07:00 Sigurd Eriksen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 / Veidekke BIL M 55-59 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 150376 Pulje 07:00 Arne Fjerdrumsmoen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 60-64 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 139618 Pulje 07:00 Kåre R. Georgsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 147537 Pulje 07:00 Børge Grindhagen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0200:00:00
427 162970 Pulje 07:00 John Gunnar Grindskar Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 108011 Pulje 07:00 Bjøru Handeland Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 150394 Pulje 07:00 Ellinor Heggset Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 35-39 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 150698 Pulje 07:00 Torfinn Horn Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155574 Pulje 07:00 Jannicke Ianssen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 156180 Pulje 07:00 Terje Iversen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 162971 Pulje 07:00 John Kjelstad Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 156069 Pulje 07:00 Svein Erik Kaasa Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 35-39 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 162972 Pulje 07:00 Johnny Larsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 158375 Pulje 07:00 Merethe Liland Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 25-29 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155474 Pulje 07:00 Jannike Lund Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155580 Pulje 07:00 Liv Malvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 158376 Pulje 07:00 Atle Nes Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 42723 Pulje 07:00 Inge Pettersen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 150526 Pulje 07:00 Bjørnar Reitan Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155477 Pulje 07:00 Kristoffer Sand Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 / Infotrend M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:10:49
427 147561 Pulje 07:00 Arvid Sivertsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 60-64 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 22398 Pulje 07:00 Frode Strand Stiftstaden SK Trondheim M 60-64 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 162973 Pulje 07:00 Roar Støen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 40-44 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 156083 Pulje 07:00 Frank Erik Ålberg Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 50-54 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
427 155257 Pulje 07:00 Bent Olav Aasen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 45-49 18:41:25 29.0507:01:0208:59:1212:05:4513:50:4116:35:0218:09:39
457 37132 Pulje 05:50 Stefan Holzinger Vitargo team germany M 60-64 18:43:23 29.0006:36:1808:19:4711:20:0713:10:5216:20:0418:01:52
458 104223 Pulje 05:55 Sven Austbø Vigrestad SK / Team Jæren 18 M 60-64 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 157854 Pulje 05:55 Olav Magnus Eik Espedal Team Jæren M 25-29 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 34461 Pulje 05:55 Christoffer Grytten Flekkefjord SK / Team Jæren 18 M 30-34 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 66368 Pulje 05:55 Ola Vigesdal Oftedal Team Jæren 18 M 40-44 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 74152 Pulje 05:55 Svein Olsen Mandal CK / Team Jæren 18 M 50-54 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 76793 Pulje 05:55 Morten Røer Nærbø SK / Team Jæren 18 M 50-54 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 26961 Pulje 05:55 Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb / Team Jæren 18 / RPIL M 50-54 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 138266 Pulje 05:55 Michel Rojas Sagredo Christiania Velociped klubb / Team Jæren 18 / RPIL M 40-44 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 138205 Pulje 05:55 Daniel Rojas Sagredo Oslo Politis IL Sykkel / Team Jæren 18 M 35-39 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 38171 Pulje 05:55 Fredrik Sandal Team Jæren 18 M 30-34 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 29095 Pulje 05:55 Terje Stokkeland Bryne Cykleklubb / Team Jæren 18 M 60-64 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 146242 Pulje 05:55 Helge Olav Tverberg Team Jæren 18 M 50-54 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
458 53888 Pulje 05:55 Tor Vatnedal SK Lyngdal & Omegn / Team Jæren 18 M 45-49 18:46:33 28.9206:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:14:34
471 162974 Pulje 05:50 Marco Bluhm velotravel M 25-29 18:51:35 28.7906:57:5908:51:1411:58:5013:54:1616:40:4300:00:00
471 154814 Pulje 05:50 Jane Burås Nitelva CK / Team Foss K 45-49 18:51:35 28.7906:55:1608:54:5711:51:0013:43:4016:37:4818:19:36
473 162975 Pulje 06:10 Sven-Kåre Bunæs Eidsvoll SK M 45-49 18:54:46 28.7106:52:3408:56:3712:12:5014:12:3616:51:1318:24:55
474 162976 Pulje 06:45 Martin Brandal Oslo M 20-24 18:58:58 28.6006:49:5709:05:0212:27:4714:22:0917:00:2818:29:51
474 62658 Pulje 06:45 Arnfinn Svensli Torshov Sykkelklubb M 60-64 18:58:58 28.6006:49:5709:04:5812:27:4714:22:0917:00:2818:29:51
474 79290 Pulje 06:45 Frode Aarvik Sarpsborg SK M 50-54 18:58:58 28.6006:57:3509:13:0412:13:0114:05:3916:58:2518:29:51
477 145934 Pulje 05:55 Tom Bertelsen SK Rye sykkel / Team Jæren / Aibel Asker BIL M 60-64 18:59:42 28.5806:52:1008:45:1111:44:3713:39:5716:35:4118:21:06
478 158326 Pulje 07:15 Robert Leonard Kvinge Bergen Kommune BIL M 30-34 19:00:58 28.5506:52:0609:04:4811:57:4813:52:1016:44:4218:25:35
479 51185 Pulje 06:50 Henning Bjerkås SK Rye sykkel M 50-54 19:09:37 28.3306:54:4808:56:2011:50:2413:41:1916:43:2318:34:29
479 137611 Pulje 06:50 Katrine Sølvberg SK Rye sykkel K 45-49 19:09:37 28.3306:54:4808:56:2011:50:2413:41:1916:43:2318:34:29
479 162977 Pulje 06:50 Mobazzion Tekie SK Rye sykkel M 45-49 19:09:37 28.3306:54:4808:56:2011:50:2414:00:4116:39:3218:34:40
482 162978 Pulje 07:25 Steinar Adamsrød Re SK M 30-34 19:13:28 28.2406:51:0409:03:3412:04:5014:04:1316:53:1818:40:25
482 162979 Pulje 07:25 Henrik Sand Re SK M 30-34 19:13:28 28.2406:51:0809:03:3412:04:5014:04:1316:53:1818:40:25
484 162980 Pulje 07:20 James Murphy Lee Velo CC (London) M 45-49 19:13:31 28.2406:42:3309:17:0712:11:0614:09:1716:58:2218:45:29
484 162981 Pulje 07:20 James Wallace Lee Velo CC (London) M 45-49 19:13:31 28.2406:42:3309:17:0712:11:0614:09:1716:58:2218:45:29
486 35655 Pulje 06:30 Magnar Hernes Tursyklistene M 65-69 19:13:57 28.2307:12:4709:30:0412:36:0314:35:2017:15:2718:44:50
486 162982 Pulje 06:30 Peter Van Der Wateren Baak M 55-59 19:13:57 28.2306:34:4409:16:5412:02:3114:27:2317:15:2718:44:50
488 162983 Pulje 07:20 Francesco Cardiello Sagene IF Sykkel M 25-29 19:14:52 28.2106:47:5709:08:3812:08:1314:08:1616:58:2218:44:46
489 162984 Pulje 07:15 Paul Feil RSV Freilassing M 55-59 19:14:53 28.2106:52:5909:15:4412:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162985 Pulje 07:15 Thomas Freese SSG Bensheim M 50-54 19:14:53 28.2106:52:5909:15:3212:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162986 Pulje 07:15 Axel Gottinger RSV Freilassing M 55-59 19:14:53 28.2106:52:5909:15:4412:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162987 Pulje 07:15 Guenter Hausschmid SV Tuessling M 50-54 19:14:53 28.2106:52:5909:15:3812:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162988 Pulje 07:15 Thomas Reichel RSV Freilassing M 50-54 19:14:53 28.2106:52:5909:15:4412:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162989 Pulje 07:15 Christian Schuster RSV Freilassing M 50-54 19:14:53 28.2106:52:5909:15:4412:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
489 162990 Pulje 07:15 Stefan Wisbacher RSV Freilassing M 25-29 19:14:53 28.2106:52:5909:15:4412:16:0814:14:1916:57:3518:45:19
496 162991 Pulje 07:20 Jakob Hero Hjulriddarna M 30-34 19:15:49 28.1806:47:5708:59:4611:52:4614:04:2216:58:2218:45:29
497 35509 Pulje 06:25 Thomas Nordtorp IF Frøy Sykkel M 45-49 19:16:23 28.1707:09:5609:37:5712:40:4314:25:3917:10:0018:44:36
498 162992 Pulje 07:20 Steven Walker Lee Velo CC (London) M 50-54 19:17:09 28.1506:47:0509:17:0012:11:0614:09:1716:58:2218:45:29
499 160376 Pulje 06:20 Nina Holst Smaalenene SK / Girlpower K 50-54 19:18:17 28.1206:44:4608:36:0011:25:5613:13:3816:29:0618:38:10
500 162993 Pulje 07:20 Niclas Andersen Drøbak-Frogn IL Sykkel / Frogn videregående skole M 25-29 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 162994 Pulje 07:20 Fiona Cockburn Glasgow K 45-49 19:18:32 28.1206:47:5709:08:3812:08:1314:08:1616:58:2200:00:00
500 162995 Pulje 07:20 Anj Coia Bell St Albans K 45-49 19:18:32 28.1206:47:5709:08:3812:08:1314:08:1616:58:2218:45:29
500 160704 Pulje 07:20 Wilhelm Egeland Frogn videregående skole M 40-44 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 162996 Pulje 07:20 Glenn Thore Helgø Frogn Videregående skole M 35-39 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 162997 Pulje 07:20 Pål Friele Kaupang Frogn videregående skole M 50-54 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 162998 Pulje 07:20 Niklas Liberg Hjulriddarna M 30-34 19:18:32 28.1206:47:5708:59:4611:52:4614:04:2216:58:2218:45:29
500 162999 Pulje 07:20 Tor-Arne Midtgarden Frogn videregående skole M 25-29 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 149337 Pulje 07:20 Hans Petter Overvoll Drøbak-Frogn IL Sykkel / Frogn videregående skole M 40-44 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 163000 Pulje 07:20 Jørn Hoelstad Pettersen Frogn videregående skole M 60-64 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
500 163001 Pulje 07:20 Frida Thuresson Hjulriddarna K 30-34 19:18:32 28.1206:47:5708:59:4611:52:4614:04:2216:58:2218:45:29
500 163002 Pulje 07:20 Steve Walker St Albans M 55-59 19:18:32 28.1206:47:5709:08:3812:08:1314:08:1616:58:2218:45:29
500 42502 Pulje 07:20 Kristoffer Woxvold Frogn videregående skole M 35-39 19:18:32 28.1206:57:0309:08:3812:14:0414:08:1616:58:2218:45:29
513 35678 Pulje 06:30 Steinar Schie CK Øst M 60-64 19:19:07 28.1007:04:5609:07:3612:02:3113:52:3416:26:4018:41:01
514 80419 Pulje 06:30 Kent Edvardsen Shell M 45-49 19:23:01 28.0107:13:5009:16:1712:07:3414:05:1117:02:2518:45:37
514 109829 Pulje 06:30 Knut Farner Gullaug M 45-49 19:23:01 28.0107:13:5009:16:1712:07:3414:05:1117:02:2518:45:20
514 149451 Pulje 06:30 Jon Anders Rasmussen IL ROS Sykkel M 40-44 19:23:01 28.0107:13:5009:16:1712:07:3414:05:1117:02:2518:45:20
514 163003 Pulje 06:30 Jan Vidar Thormodsrud IL ROS Sykkel M 45-49 19:23:01 28.0107:13:5009:16:1712:07:3414:05:1117:02:2518:45:37
518 35278 Pulje 07:15 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 60-64 19:23:34 28.0006:52:5909:09:1212:08:3914:14:1917:11:0618:50:31
518 163004 Pulje 07:15 Skjalg Brecke Namdal SK M 45-49 19:23:34 28.0006:52:5909:09:1212:08:3914:14:1917:11:0618:50:31
520 35279 Pulje 07:15 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 70-74 19:23:45 27.9906:52:5909:09:1212:08:3914:14:1917:11:0618:50:41
521 123255 Pulje 06:00 Frode Naley CK Haugaland / Team Haugaland / Kruse Smith BIL M 40-44 19:24:59 27.9606:15:3408:23:0411:44:1913:53:5417:08:0018:51:08
521 101872 Pulje 06:00 Brian Sjøen Team Haugaland / Åkra Sykkelgruppe M 45-49 19:24:59 27.9606:15:3408:23:0411:44:1913:53:5417:08:0018:51:08
521 101005 Pulje 06:00 Tor Helge Tjøstheim CK Haugaland / Team Haugaland M 40-44 19:24:59 27.9606:15:3408:23:0411:44:1913:53:5417:08:0018:51:08
524 159954 Pulje 07:45 Mirko Looser Oslo M 40-44 19:25:08 27.9606:51:2509:12:5812:23:4114:20:5917:23:1518:55:47
525 63737 Pulje 06:00 Jo Rustad Asker CK M 40-44 19:26:33 27.9206:26:1608:09:4511:01:0113:11:3916:52:5818:54:17
526 66138 Pulje 06:25 Birgit Løppenthien SK Rye sykkel K 55-59 19:28:01 27.8907:19:1209:28:1912:47:4714:40:2117:20:2818:50:05
527 143838 Pulje 07:50 Audun Husby Rissa M 45-49 19:29:25 27.8606:53:4208:50:4011:58:3814:05:2117:13:0418:57:48
528 110131 Pulje 06:10 Ragnar Grimstad-Kirkeby Eidsvoll SK M 55-59 19:31:24 27.8106:54:4509:28:5912:30:2314:18:4217:03:4218:57:58
529 129607 Pulje 06:35 Dirk Lørken Lillehammer Cykleklubb / Skeikampen Booking M 45-49 19:32:18 27.7906:36:2408:31:1311:13:4713:18:2516:48:5818:47:59
530 163005 Pulje 23:30 - fredag Björn Mcaulay Black Forest Express M 45-49 19:32:46 27.7806:30:4709:09:4612:05:2814:06:5717:16:3119:01:03
530 163006 Pulje 23:30 - fredag Silvio Schoendube Black Forest Express M 45-49 19:32:46 27.7806:29:4509:09:4612:05:2814:06:5717:16:3119:01:03
532 159789 Pulje 07:20 Robert Ericsson Karlström Gävle M 25-29 19:34:52 27.7306:47:5709:09:5212:11:0614:15:1217:29:1919:04:54
533 163007 Pulje 06:40 Arnt Magne Bergin Namdal SK M 30-34 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163008 Pulje 06:40 Johan Petter Bergin Namdal SK M 50-54 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163009 Pulje 06:40 Magne Bergslid Namdal SK M 55-59 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163010 Pulje 06:40 Håvard Davidsen Namdal SK M 40-44 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 108203 Pulje 06:40 Sigrun Eidshaug Namdal SK K 55-59 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163011 Pulje 06:40 Kris Even Forkner Namdal SK M 35-39 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163012 Pulje 06:40 Hege S. Galguften Namdal SK K 45-49 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163013 Pulje 06:40 Thomas Herstad Steinkjer Cykleklubb M 45-49 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163014 Pulje 06:40 Geir Ottesen Steinkjer Cykleklubb M 45-49 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163016 Pulje 06:40 Svein Sandnesmo Steinkjer Cykleklubb M 50-54 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 108208 Pulje 06:40 Frode Skaret Namdal SK M 55-59 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163017 Pulje 06:40 Kristine Svendsen Steinkjer Cykleklubb K 40-44 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 128014 Pulje 06:40 Birger Amdal Sørgaard Namdal SK M 55-59 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
533 163015 Pulje 06:40 Veiko Saarestik Steinkjer Cykleklubb M 35-39 19:35:57 27.7007:20:4709:22:5812:18:0114:18:0217:19:4119:00:34
547 69133 Pulje 05:45 Sigbjørn Botten Hadeland CK M 45-49 19:43:29 27.5206:54:0009:05:1612:22:1914:28:4117:41:5719:13:21
548 163018 Pulje 07:25 Norbert Huber Blind Power Team M 45-49 19:45:05 27.4907:27:5809:32:5412:43:3714:40:5517:43:1219:15:44
549 163019 Pulje 23:30 - fredag Preben Poulsen Viborg M 45-49 19:46:07 27.4606:29:4509:06:5512:05:2814:08:0017:16:3119:10:03
549 163020 Pulje 23:30 - fredag Lejf Poulsen Salmonsen Viborg M 40-44 19:46:07 27.4606:29:4509:06:5512:05:2814:08:0017:16:3119:10:03
551 81041 Pulje 07:20 Hege Bakkerud Eiker CK K 50-54 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 109062 Pulje 07:20 Oddvar Bråthen Eiker CK M 55-59 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:13:00
551 143800 Pulje 07:20 Jan Mejnert Christiansen Horten og Omegns Cykleklubb M 40-44 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 163021 Pulje 07:20 Richard Coulson Eiker CK M 40-44 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 80367 Pulje 07:20 Lasse Dalby Eiker CK / Akropolis Trening M 40-44 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 81048 Pulje 07:20 Jan Olav Fjeldstad Eiker CK M 50-54 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 81049 Pulje 07:20 Erik Gulbrandsen Eiker CK M 55-59 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 163022 Pulje 07:20 Morten Haffner Hurum CK M 45-49 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 92692 Pulje 07:20 Torfinn Kirkerud Eiker CK M 55-59 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 155365 Pulje 07:20 Bjørn Ketil Kirkerud Eiker CK M 55-59 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:13:04
551 153300 Pulje 07:20 Frode Myrvang Eiker CK M 45-49 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:12:19
551 156178 Pulje 07:20 Trond Olsen Eiker CK M 50-54 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 159669 Pulje 07:20 Tommy Risan Eiker CK M 45-49 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 62655 Pulje 07:20 Trond Skistad Eiker CK M 45-49 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:12:19
551 149381 Pulje 07:20 Stian Torsrud Eiker CK M 45-49 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
551 44006 Pulje 07:20 Geir Åge Østli Hurum CK M 50-54 19:47:07 27.4407:24:1009:27:3212:35:1914:23:4117:21:3919:11:23
567 159771 Pulje 22:10 - fredag Trond Roar Almlid Skogn IL Sykkel M 40-44 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 117662 Pulje 22:10 - fredag Jørgen Alstad Skogn IL Sykkel M 35-39 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163023 Pulje 22:10 - fredag Morten Einarsve Skogn IL Sykkel M 45-49 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163024 Pulje 22:10 - fredag Ståle Elvebakk Skogn IL Sykkel M 45-49 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 143758 Pulje 22:10 - fredag Sveinung Gravås Inderøy IL Sykkel M 60-64 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163025 Pulje 22:10 - fredag Gisle Holberg Skogn IL Sykkel M 25-29 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163026 Pulje 22:10 - fredag Arild Hovdal Skogn IL Sykkel M 40-44 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163027 Pulje 22:10 - fredag Kjersti Husby Skogn IL Sykkel K 35-39 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163028 Pulje 22:10 - fredag Martin Langås Skogn IL Sykkel M 30-34 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163029 Pulje 22:10 - fredag Tore Persøy Skogn IL Sykkel M 45-49 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163030 Pulje 22:10 - fredag Jørgen Reitan Skogn IL Sykkel M 40-44 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163031 Pulje 22:10 - fredag Kjell Rogdaberg Ronglan M 50-54 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163032 Pulje 22:10 - fredag Kjell Stokkan IL Stjørdals-Blink Sykkel M 50-54 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163033 Pulje 22:10 - fredag Morten André Hunnes Stokkan IL Stjørdals-Blink Sykkel M 25-29 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
567 163034 Pulje 22:10 - fredag Birger Tunset Skogn IL Sykkel M 35-39 19:47:48 27.4207:37:0509:53:2612:43:3314:42:2717:33:3919:15:28
582 163035 Pulje 07:00 Luis Arcentales New York M 40-44 19:47:52 27.4207:01:0209:30:0712:31:2214:29:2017:18:2519:11:05
582 163036 Pulje 07:00 Nicolas Rohatyn New York M 55-59 19:47:52 27.4207:01:0209:30:0712:31:0814:29:2017:18:2519:11:05
584 163037 Pulje 07:25 Michael Ritzkowsky Blind Power Team M 55-59 19:48:26 27.4107:27:5809:32:5412:43:3714:40:5517:43:1219:15:44
585 163038 Pulje 07:20 Martin Lundahl Ankarsvik M 30-34 19:51:22 27.3406:47:5709:09:5212:11:0614:17:5717:29:1919:18:30
586 150643 Pulje 07:35 Roy-Erik Blakarstugun Eidsvoll SK M 50-54 19:51:37 27.3400:00:0009:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 35293 Pulje 07:35 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 65-69 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 35425 Pulje 07:35 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL Sykkel / Eidsvoll sykkelklubb K 50-54 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 51328 Pulje 07:35 Svein Bruland Eidsvoll SK M 60-64 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 129611 Pulje 07:35 Harald Drøpping Fjellfoten SK / Eidsvoll SK M 45-49 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 69356 Pulje 07:35 Henry Gaarde Eidsvoll SK M 65-69 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 35296 Pulje 07:35 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 65-69 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 160049 Pulje 07:35 John Harald Johansen Fjellfoten SK / Eidsvoll SK M 35-39 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 136883 Pulje 07:35 Lars Kopperud Eidsvoll SK M 45-49 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 45682 Pulje 07:35 Hans-Arne Løkken Eidsvoll SK M 50-54 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 119906 Pulje 07:35 Ken-Robert Paulsen Eidsvoll SK M 35-39 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 35304 Pulje 07:35 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 65-69 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 24388 Pulje 07:35 Johnny Sørensen Fjellfoten SK M 60-64 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 20878 Pulje 07:35 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 45-49 19:51:37 27.3407:08:1909:05:1912:34:5014:31:0017:24:3319:17:00
586 71152 Pulje 07:35 Siw Tosterud Eidsvoll SK K 50-54 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0000:00:0019:17:00
586 35308 Pulje 07:35 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 40-44 19:51:37 27.3407:08:1909:05:3312:34:5014:31:0017:24:3319:17:08
602 149672 Pulje 05:50 Claus-Peter Meyer-Bothling LV TriStar Oelde M 50-54 19:51:49 27.3307:17:0709:47:2313:15:4615:00:4217:45:0319:19:40
603 163040 Pulje 07:50 Åsmund Holen ViaNova BIL M 50-54 19:54:00 27.2807:03:3509:38:1712:42:1914:37:3217:43:2719:23:21
604 140278 Pulje 07:50 Arnt Roger Lyngmyr APIL M 40-44 19:54:43 27.2707:04:5209:38:3112:42:1914:37:3217:43:2719:23:21
604 140289 Pulje 07:50 Yngve Stiansen APIL M 40-44 19:54:43 27.2707:04:5209:38:3112:42:1914:37:3217:43:2719:23:21
606 159915 Pulje 07:45 Tim Heikkinen Jönköping M 25-29 19:55:48 27.2407:08:0209:44:3212:48:2714:43:0717:48:2719:27:23
607 163041 Pulje 07:25 Michael Ring Blind Power Team M 55-59 19:58:11 27.1907:27:5809:32:5412:43:3714:40:5517:43:1219:23:23
608 163042 Pulje 07:15 Alexander König Schwelmer RSC M 30-34 19:59:43 27.1506:53:2609:19:4412:16:1614:27:5517:34:2119:26:20
609 29982 Pulje 06:50 Trond Olav Groven Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 30690 Pulje 06:50 Øystein Lie Team Rundhovde M 55-59 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 38214 Pulje 06:50 Jan Nilssen Team Rundhovde M 50-54 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 31290 Pulje 06:50 Svein Ove Alvær Rundhovde Team Rundhovde M 60-64 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 150632 Pulje 06:50 Anders Simensen Team Rundhovde M 25-29 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 103803 Pulje 06:50 Petter Simensen Team Rundhovde M 30-34 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 38454 Pulje 06:50 Ingrid Simensen Team Rundhovde K 25-29 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 22676 Pulje 06:50 Geir Westheim Simensen Team Rundhovde M 55-59 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
609 147166 Pulje 06:50 Erling Sundvor Team Rundhovde M 50-54 20:00:04 27.1407:20:3709:29:3612:41:2214:48:0017:45:2119:26:01
618 34980 Pulje 23:00 - fredag Axel A. Restrup Oslo M 40-44 20:02:16 27.0907:11:0409:36:5412:35:2714:37:5817:46:3019:28:05
618 34765 Pulje 23:00 - fredag Henning Sørum SK Rye sykkel M 55-59 20:02:16 27.0907:11:0409:36:5412:35:2714:37:5817:46:3019:28:05
620 163043 Pulje 06:25 Barbara Breiter Starnberg K 40-44 20:03:14 27.0707:09:5609:34:3412:47:4714:42:0917:31:5719:29:05
620 163044 Pulje 06:25 Christian Jonczyk Starnberg M 45-49 20:03:14 27.0707:09:5609:34:3412:47:4714:42:0917:31:5719:29:01
622 36905 Pulje 06:45 Tom Vestby Jaren M 50-54 20:05:03 27.0306:59:1309:12:2912:27:4714:52:5817:46:4419:31:00
623 163045 Pulje 06:30 Lucien Bianchi Den Haag M 45-49 20:08:31 26.9506:59:1609:42:3512:58:1214:59:1717:48:2219:35:29
623 163046 Pulje 06:30 Christian Hegg Lothe Nordstrand turnforening M 17-19 20:08:31 26.9507:22:2109:32:5712:58:1214:59:1717:48:2219:35:29
623 62776 Pulje 06:30 Svein Olav Lothe Nordstrand turnforening M 55-59 20:08:31 26.9500:00:0009:32:5712:58:1214:59:1717:48:2219:35:29
626 163047 Pulje 07:45 Thomas Anderegg Langwiesen M 40-44 20:12:21 26.8706:56:5809:10:4712:29:4614:39:0217:40:3119:38:36
626 163048 Pulje 07:45 Georg Strasser Langwiesen M 50-54 20:12:21 26.8706:56:5809:10:4712:29:4614:39:0217:40:3119:38:36
628 163049 Pulje 07:25 Patrick Galot Blind Power Team M 60-64 20:14:14 26.8307:27:5809:32:5412:43:3714:40:5517:54:3419:41:13
629 163050 Pulje 06:50 Heide Lindsjørn Bærum OCK / BOC 2 17 K 55-59 20:16:09 26.7806:54:4809:57:3413:05:2214:53:4417:51:4219:41:26
630 34925 Pulje 06:10 Arild Herudsløkken SpKl Ceres Sykkel M 65-69 20:17:45 26.7506:52:3408:43:0612:27:3514:40:5717:36:2519:37:37
631 163051 Pulje 07:45 Trond Husby Amsterdam M 35-39 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 163052 Pulje 07:45 Gerlof Steen Amsterdam M 30-34 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 159831 Pulje 07:45 Cristian M. Sæther Sandnessjøen OCK M 35-39 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 163053 Pulje 07:45 Peter Tjeerdsma Team Amsterdam M 25-29 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2700:00:00
631 163054 Pulje 07:45 Eise Johannes Jacobus Van Maanen Amsterdam M 30-34 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 163055 Pulje 07:45 Boris Van Zanten Amsterdam M 30-34 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 163057 Pulje 07:45 Timothy Whittington Amsterdam M 35-39 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
631 163056 Pulje 07:45 Joe Whittington Amsterdam M 30-34 20:18:24 26.7307:09:5209:43:1712:48:2714:43:0717:48:2719:48:33
639 31867 Pulje 07:25 Nils Olav Kvam Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre Bergen M 55-59 20:18:27 26.7306:42:5308:55:0311:47:4214:30:1017:46:1919:45:23
640 163058 Pulje 07:45 Dirk Köhnken Bremen M 25-29 20:22:16 26.6507:09:5209:44:0212:48:2714:43:0717:48:2700:00:00
641 163059 Pulje 07:15 Jesper Johannesen Team Motionsfeltet.dk M 35-39 20:24:20 26.6106:58:4609:49:0213:04:2215:04:5418:18:2919:55:02
641 163060 Pulje 07:15 Thomas Raaschou Team Motionsfeltet.dk M 45-49 20:24:20 26.6107:05:5009:49:0212:29:5415:04:5418:18:2919:55:02
643 163061 Pulje 07:10 Hans Van Esch Team Cycling for Heart Failure M 55-59 20:24:38 26.6007:40:4709:59:2313:09:1715:10:1100:00:0000:00:00
644 163062 Pulje 07:10 Manfred Vischjager Team Cycling for Heart Failure M 55-59 20:24:41 26.6007:40:4709:59:3213:09:1714:56:0800:00:0000:00:00
645 108435 Pulje 06:40 René Menzel Hamburg M 50-54 20:25:37 26.5807:12:2209:43:1612:48:1314:57:5818:01:4019:45:08
645 163063 Pulje 06:40 Erik Risberg Hamburg M 40-44 20:25:37 26.5807:12:2209:43:1212:48:1314:57:5818:01:4019:45:08
645 155023 Pulje 06:40 Ronny Tesch Hamburg M 40-44 20:25:37 26.5807:12:2209:43:1212:48:1314:57:5818:01:4019:45:08
645 163064 Pulje 06:40 Ole Jorgen Tveit Hamburg M 40-44 20:25:37 26.5807:12:2209:43:1612:48:1314:57:5818:01:4019:45:08
649 36999 Pulje 06:45 Terje Stensli Harstad CK M 50-54 20:26:23 26.5607:05:0009:15:3912:27:4714:39:2318:04:2019:53:30
649 37000 Pulje 06:45 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 60-64 20:26:23 26.5607:05:0009:15:3912:27:4714:39:2318:04:2019:53:30
651 154946 Pulje 05:50 Christian Eich Köln M 65-69 20:26:26 26.5607:10:2109:53:4713:02:1115:08:0518:07:0019:50:37
652 163065 Pulje 22:30 - fredag Niklas Spitczok Von Brisinski Ottobrunn M 45-49 20:26:50 26.5507:29:4310:06:5313:05:2615:06:5418:16:2919:54:12
653 35697 Pulje 07:30 Kjell Forfang Rissa M 50-54 20:28:25 26.5207:18:4909:41:4912:56:4314:57:4918:09:0119:53:30
654 128687 Pulje 07:50 Stian Hassel TVK Sykkel M 45-49 20:32:00 26.4407:04:2209:39:0312:50:1114:53:1118:09:5220:00:20
654 163066 Pulje 07:50 Rolf Hermod Karlsen Tinden J Cycleklubb M 50-54 20:32:00 26.4407:04:5209:38:3112:42:1915:31:2718:16:2319:54:59
654 149470 Pulje 07:50 Hallgeir Korsnes Trondheim M 35-39 20:32:00 26.4407:04:2209:39:0312:50:1114:53:1118:09:5220:00:20
657 163067 Pulje 06:35 Roger Steltzer Velotravel M 55-59 20:32:08 26.4406:59:5609:28:1312:37:4714:49:2318:14:1919:56:24
658 163068 Pulje 07:45 Michael Mair Tiroler Rohre M 45-49 20:33:02 26.4206:52:5509:13:0812:13:0414:16:2117:41:0519:57:47
659 163069 Pulje 06:45 Ingrid Eitzen Oslo K 45-49 20:34:26 26.3907:44:0609:49:1013:03:3915:10:2118:18:0520:02:49
659 108503 Pulje 06:45 Robert Karlsson Rasta M 45-49 20:34:26 26.3907:44:0609:49:1013:03:3915:10:2118:18:0520:02:49
659 155022 Pulje 06:45 Geir Erlend Bragmo Karlsson Frogner M 40-44 20:34:26 26.3907:44:0609:49:1013:03:3915:10:2118:18:0520:02:49
659 160413 Pulje 06:45 Kjersti Leiksett Lørenskog CK K 40-44 20:34:26 26.3907:44:0609:49:1013:03:3915:10:2118:18:0520:02:49
659 163070 Pulje 06:45 Ida Svege Skui K 40-44 20:34:26 26.3907:44:0609:49:1013:03:3915:10:2118:18:0520:02:49
664 154904 Pulje 06:20 Pernille Dørstad Oslofjord triatlon - Sykkel / Team Coop Ladies K 35-39 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:52
664 37638 Pulje 06:20 Turid Johnsrud Guttormsen Ringerike SK / Team Coop Ladies K 60-64 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:0815:17:5918:11:4519:58:56
664 76054 Pulje 06:20 Birthe Hegstad SK Rye sykkel / Team Coop Ladies K 50-54 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:56
664 154906 Pulje 06:20 Wenche Hoel Ringerike SK / Team Coop Ladies K 55-59 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:56
664 68416 Pulje 06:20 Kjersti Johanne Ihle Asker CK / Team Coop Ladies K 50-54 20:35:38 26.3607:41:0109:59:2113:11:4715:17:5918:11:4519:58:56
664 40938 Pulje 06:20 Iris Mandelid Bærum OCK / Team Coop Ladies K 55-59 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:56
664 154910 Pulje 06:20 Nina Rongved Ringerike SK / Team Coop Ladies K 50-54 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:56
664 69259 Pulje 06:20 Lise Velund Asker CK / Team Coop Ladies K 45-49 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:3015:17:5918:11:4519:58:56
664 145511 Pulje 06:20 Irén Westrum Team Coop Ladies K 50-54 20:35:38 26.3607:41:0109:56:5213:11:4715:17:5918:11:4519:58:56
673 163071 Pulje 07:10 Einar Hart Team Cycling for Heart Failure M 30-34 20:40:04 26.2707:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163072 Pulje 07:10 Joep Keijsers Team Cycling for Heart Failure M 30-34 20:40:04 26.2707:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163073 Pulje 07:10 Jeroen Kops Team Cycling for Heart Failure M 25-29 20:40:04 26.2707:40:4709:59:2313:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163074 Pulje 07:10 Robert Molthof Team Cycling for Heart Failure M 25-29 20:40:04 26.2707:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163075 Pulje 07:10 Joris Van De Haar Team Cycling for Heart Failure M 25-29 20:40:04 26.2707:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163076 Pulje 07:10 Wouter Van Everdingen Team Cycling for Heart Failure M 30-34 20:40:04 26.2707:40:4710:00:5913:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163077 Pulje 07:10 Bas Van Klarenbosch Team Cycling for Heart Failure M 25-29 20:40:04 26.2707:40:4710:00:5913:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
673 163078 Pulje 07:10 Casper Verbeek Team Cycling for Heart Failure M 25-29 20:40:04 26.2707:40:4710:00:5913:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
681 163079 Pulje 07:10 Richard Jacobs Team Cycling for Heart Failure M 55-59 20:40:32 26.2607:40:4709:59:2313:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
682 163080 Pulje 06:35 Sandra Schirmer Team Schiwy K 35-39 20:42:59 26.2107:00:5809:27:5712:37:4714:49:2318:14:1920:08:19
683 37173 Pulje 07:10 Yolande Appelman Team Cycling for Heart Failure K 55-59 20:43:04 26.2007:40:4709:59:3613:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
683 163081 Pulje 07:10 Mirthe Dekker Team Cycling for Heart Failure K 25-29 20:43:04 26.2007:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
683 37174 Pulje 07:10 Pieter Doevendans Team Cycling for Heart Failure M 55-59 20:43:04 26.2007:40:4709:59:2313:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
683 163082 Pulje 07:10 Geert Leenders Team Cycling for Heart Failure M 35-39 20:43:04 26.2007:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
683 163083 Pulje 07:10 Petr Symersky Team Cycling for Heart Failure M 45-49 20:43:04 26.2007:40:4709:59:2313:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
683 163084 Pulje 07:10 Annemieke Wind Team Cycling for Heart Failure K 35-39 20:43:04 26.2007:40:4709:59:5213:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
689 136970 Pulje 07:35 Henning Juhl Jessen Team Krause M 55-59 20:45:36 26.1507:16:5509:37:5912:48:3115:00:2818:18:5220:11:48
689 128590 Pulje 07:35 Christian Krause Team Krause M 50-54 20:45:36 26.1507:16:5509:37:5912:48:3115:00:2818:18:5220:11:48
689 163085 Pulje 07:35 Jens Christian Smørum Team Krause M 45-49 20:45:36 26.1507:16:5509:37:5912:48:3115:00:2818:18:5220:11:48
689 163086 Pulje 07:35 Mikkel Stecher Team Krause M 40-44 20:45:36 26.1507:16:5509:37:5912:48:3115:00:2818:18:5220:11:48
693 163087 Pulje 07:10 Airton Do Prado Team Cycling for Heart Failure M 45-49 20:45:47 26.1507:40:4709:59:3613:09:1715:09:4918:26:2420:13:05
694 163088 Pulje 07:10 Jan Melle Van Dantzig Team Cycling for Heart Failure M 55-59 20:48:59 26.0807:40:4709:59:4413:09:1715:10:1118:26:2420:13:18
695 137019 Pulje 07:25 Verena Bentele Blind Power Team K 35-39 Tandem 20:52:58 26.0007:27:5809:31:3412:43:3714:40:5518:33:2800:00:00
695 163089 Pulje 07:25 Egon Fenrich Blind Power Team M 55-59 20:52:58 26.0007:27:5809:32:5412:43:3714:40:5518:33:2820:16:33
695 137020 Pulje 07:25 Alexander Heim Blind Power Team M 50-54 Tandem 20:52:58 26.0007:27:5809:31:3412:43:3714:40:5518:33:2800:00:00
695 163090 Pulje 07:25 Klaus Krebs Blind Power Team M 60-64 20:52:58 26.0007:27:5809:32:5412:43:3714:40:5518:33:2820:16:36
695 163091 Pulje 07:25 Hubert Seiter Blind Power Team M 65-69 20:52:58 26.0007:27:5809:32:5412:43:3714:40:5518:33:2820:16:36
695 163092 Pulje 07:25 Markus Strinz Blind Power Team M 55-59 20:52:58 26.0007:27:5809:32:5412:43:3714:40:5518:33:2820:16:40
701 143862 Pulje 06:25 Winfried Schuhn Soltau M 60-64 20:54:26 25.9707:35:4709:54:4613:23:3815:30:2118:38:0120:22:49
702 163093 Pulje 07:35 Maren Kroken Eidsvoll SK K 25-29 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
702 71142 Pulje 07:35 Svein Olav Sæther Eidsvoll SK M 55-59 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
702 108462 Pulje 07:35 Christian Trefjord Eidsvoll SK M 30-34 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
702 35306 Pulje 07:35 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 55-59 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
702 163094 Pulje 07:35 Sandra Ovesen Trefjord Eidsvoll SK K 30-34 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
702 71151 Pulje 07:35 Lene Isabell Tømte Eidsvoll SK K 45-49 20:59:28 25.8608:08:2210:09:1313:27:5615:24:2318:17:1520:21:03
708 137073 Pulje 07:50 Jan-Viktor Nilsen Tinden J Cycleklubb M 50-54 21:01:40 25.8207:04:5209:38:1712:42:1914:57:1718:36:3220:27:42
709 137290 Pulje 07:50 Kristian Hoddevik Securitas M 35-39 21:02:11 25.8107:34:5510:00:4713:15:2515:14:5718:36:0120:27:11
710 107228 Pulje 22:00 - fredag Anders Authen Vestby Sykkelklubb M 50-54 21:02:15 25.8107:47:0110:37:0613:35:2615:37:5818:46:2920:28:04
710 107462 Pulje 22:00 - fredag Tor Oddvar Berge SK Rye sykkel / Laakeberget Multisport M 45-49 21:02:15 25.8107:47:1910:37:3113:35:2615:37:5818:46:2920:28:04
710 160016 Pulje 22:00 - fredag Ågot Aakra Siggerud K 45-49 21:02:15 25.8107:59:2010:36:5313:35:2615:37:5818:46:2920:28:04
713 163095 Pulje 07:15 Tobias Båtter Andersen Team Hareskov M 40-44 21:05:37 25.7407:05:5009:43:1012:44:2715:09:0418:31:2220:31:49
713 163096 Pulje 07:15 Tonny Brimsvik TSF - Tórshavnar Súkklufelag M 40-44 21:05:37 25.7407:16:3909:58:0013:08:3215:20:2918:38:5320:31:49
713 163097 Pulje 07:15 Kjartan Egholm TSF - Tórshavnar Súkklufelag M 50-54 21:05:37 25.7407:16:3909:58:0013:08:3215:20:2918:38:5320:31:49
713 163098 Pulje 07:15 Carsten Weber CW - Ultra Cycling M 30-34 21:05:37 25.7407:05:5009:43:1012:44:2715:09:0418:31:2220:31:49
717 163099 Pulje 07:15 Brian Machold TRI4 M 30-34 21:05:48 25.7307:05:5009:43:1012:44:2715:09:0418:31:2220:31:49
718 163100 Pulje 07:20 Graham Leslie Bury St Edmunds M 45-49 21:06:05 25.7306:53:5509:08:3812:10:0514:34:4418:03:4320:32:28
718 163101 Pulje 07:20 David Reed St Albans M 50-54 21:06:05 25.7306:47:5709:08:3812:08:1314:34:4418:03:4020:32:28
720 137181 Pulje 07:50 Jens Kjesbu Johannessen Ranheim M 45-49 21:06:28 25.7207:07:2109:35:4112:42:1914:59:4018:36:3220:32:29
720 108569 Pulje 07:50 Jørgen Mykland If skadeforsikring M 50-54 21:06:28 25.7207:07:2109:35:4112:42:1914:59:4018:36:3220:32:25
722 163102 Pulje 08:00 Michael Christensen Vejle M 40-44 21:13:57 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:27:1918:57:4720:43:05
722 163103 Pulje 08:00 Juha Similä Niemilammen Nylkyt M 50-54 21:13:57 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:27:1418:57:4720:43:05
724 163104 Pulje 08:00 Andreas Hilbert USC Kiel M 50-54 21:14:02 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:35:3318:57:4720:43:05
724 163105 Pulje 08:00 Sina Knappe USC Kiel K 30-34 21:14:02 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:35:3318:57:4720:43:05
724 163106 Pulje 08:00 Nicola Werner Rinkens Eckernförder MTV M 45-49 21:14:02 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:35:3318:57:4720:43:05
724 163107 Pulje 08:00 Jörg Schnitzler USC Kiel M 40-44 21:14:02 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:35:3318:57:4720:43:05
724 163108 Pulje 08:00 Alex Ziems USC Kiel M 35-39 21:14:02 25.5707:35:0810:05:4313:19:4915:35:3318:57:4720:43:05
729 163109 Pulje 23:30 - fredag Stefan Barbiers Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163110 Pulje 23:30 - fredag Alastair Carr Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:2509:59:0713:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163111 Pulje 23:30 - fredag Jesse Hofmeester Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163112 Pulje 23:30 - fredag Marnix Mus Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163113 Pulje 23:30 - fredag Ruben Osnabrugge Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:3509:59:1113:10:1115:31:4318:52:4720:44:42
729 163114 Pulje 23:30 - fredag Allard Van Den Hoven Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:3509:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163115 Pulje 23:30 - fredag Jurgen Van Der Burg Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:10:1115:31:4318:52:4720:44:42
729 163116 Pulje 23:30 - fredag Vincent Van Der Leer Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163117 Pulje 23:30 - fredag Maurits Van Heijst Wild West Warriors M 25-29 21:14:40 25.5507:01:4809:59:2413:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163118 Pulje 23:30 - fredag Hugo Van Velzen Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163119 Pulje 23:30 - fredag Niels Verhoekx Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:4809:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
729 163120 Pulje 23:30 - fredag Yorick Wilton Wild West Warriors M 30-34 21:14:40 25.5507:01:2509:59:1113:09:4815:31:4318:52:4720:44:42
741 36857 Pulje 07:45 Idar Elvevoll SK Rye sykkel M 60-64 21:16:43 25.5107:50:0809:59:1213:17:5515:34:5018:51:1420:41:12
742 128855 Pulje 05:50 Winfried Gassmann velotravel M 65-69 21:17:11 25.5007:39:0010:04:0313:15:4615:08:0518:31:5820:41:27
743 37682 Pulje 07:25 Magne Bergseth Ulstein OSK / Team Sunnmøre Bergen M 70-74 21:18:12 25.4807:18:4610:07:1513:17:0615:27:4218:48:4620:43:57
743 35683 Pulje 07:25 Ola Mogstad Ørskog IL Sykkel / Team Sunnmøre Bergen M 50-54 21:18:12 25.4806:51:1110:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:43:57
745 47212 Pulje 07:15 Troels Nyborg Andersen Alleroed M 40-44 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 24833 Pulje 07:15 Kåre Bøen Klepp Cykle Club M 65-69 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 72998 Pulje 07:15 John Neumann Klepp Cykle Club M 50-54 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 163121 Pulje 07:15 Clemens Schoering Munich M 40-44 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 76134 Pulje 07:15 Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club M 50-54 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 106076 Pulje 07:15 Terje Tobiassen Klepp Cykle Club M 50-54 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 104257 Pulje 07:15 Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 21:18:51 25.4707:27:0009:52:0413:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
745 40358 Pulje 07:15 Peter Vestvik Klepp Cykle Club M 50-54 21:18:51 25.4707:27:0009:51:5313:08:4615:26:2718:46:4620:43:48
753 163122 Pulje 07:55 Tore Kristoffer Røed Sem M 45-49 21:19:19 25.4607:26:4210:06:1413:27:0215:37:1219:02:4320:48:12
754 163123 Pulje 07:15 Ole André Kraage Lund Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 1 M 25-29 21:19:29 25.4607:11:5210:28:4713:47:5715:44:2418:37:1620:41:04
755 149959 Pulje 07:30 Henrik Andlem Børresen Oslo M 35-39 21:21:23 25.4207:27:2809:53:3513:02:2015:45:4718:50:4120:48:07
756 154812 Pulje 07:50 Hans Kray Sf Fischbachau M 50-54 21:22:31 25.4007:01:1009:39:0312:48:2014:57:1718:48:5020:46:47
757 79759 Pulje 07:30 Olav Gram Andersen Nordheimsyklistene M 50-54 21:22:43 25.3907:27:5510:00:0813:15:0115:38:1018:56:3320:47:43
757 35993 Pulje 07:30 Jan Magne Styrmoe Bekkestua M 60-64 21:22:43 25.3907:27:2110:00:0813:15:0115:38:1018:56:3320:47:43
759 30974 Pulje 07:25 Øystein Helle Bergen Cykleklubb / Team Bergen CK M 55-59 21:23:02 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
759 37670 Pulje 07:25 Bente Hernes Johnsen Åsane CK / Team Bergen CK K 55-59 21:23:02 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
759 54310 Pulje 07:25 Terje Magnusson Åsane CK / Team Bergen CK M 50-54 21:23:02 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
759 33530 Pulje 07:25 Oddgeir Nygård Bergen Cykleklubb / Team Bergen CK M 50-54 21:23:02 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
759 123707 Pulje 07:25 Kjell-Inge Stangnes Bergen Cykleklubb M 50-54 21:23:02 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
764 102463 Pulje 07:25 Odd Inge Reinsnos Team Bergen CK M 50-54 21:23:07 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
764 124793 Pulje 07:25 Yngve Sælen Bergen Cykleklubb / Team Bergen CK M 50-54 21:23:07 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
764 71724 Pulje 07:25 Kåre W. Teige Bergen Cykleklubb M 45-49 21:23:07 25.3907:33:0410:07:2313:17:0615:27:4218:50:4420:49:11
767 163124 Pulje 08:00 Petri Luukkanen Karhumäen Nylkky M 40-44 21:23:54 25.3707:35:0810:05:4313:19:4915:27:1418:57:4720:43:05
768 160318 Pulje 07:55 Vidar Elfving Moss CK M 50-54 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 46978 Pulje 07:55 Ragnar Heier Team Rynkeby Østfold veteran M 65-69 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 137074 Pulje 07:55 Tommy Johansen Team Rynkeby Østfold veteran M 55-59 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 163125 Pulje 07:55 Lars Petter Møller Team Rynkeby Østfold Veteran M 55-59 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 163126 Pulje 07:55 Kjetil Kalmar Olsen Team Rynkeby Østfold veteran M 55-59 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 69200 Pulje 07:55 Alf-Petter Stendahl Team Rynkeby Østfold veteran M 50-54 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
768 163127 Pulje 07:55 Erling Wevelstad Team Rynkeby Østfold veteran M 60-64 21:23:57 25.3707:16:4609:58:3113:15:5215:32:0118:58:4520:50:39
775 163128 Pulje 08:00 Kim André Dalos Rørleggern Fauske A/S M 25-29 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4313:19:4915:27:3218:57:4720:53:44
775 163129 Pulje 08:00 Tor Holmvåg Semcon Nord AS M 45-49 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4313:19:4915:27:3218:57:4720:53:44
775 89156 Pulje 08:00 Jon Kristiansen Team Kristiansen M 50-54 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4313:24:1415:27:3218:57:4720:53:44
775 155377 Pulje 08:00 Håkon Kristiansen Team Kristiansen M 20-24 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4013:24:1415:27:1918:57:4720:53:44
775 163130 Pulje 08:00 Roy Navjord Telenor M 50-54 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4313:19:4915:27:3218:57:4720:53:44
775 163131 Pulje 08:00 Kjell Ole Westgård Rørleggern Fauske A/S M 65-69 21:24:36 25.3607:35:0810:05:4313:19:4915:27:3218:57:4720:53:44
781 136997 Pulje 06:25 Ronny Steve Larsen Senja CK M 50-54 21:28:08 25.2907:18:3809:48:0813:05:4615:18:4219:02:5820:55:07
782 163132 Pulje 07:45 Andreas Ram München M 30-34 21:29:02 25.2707:13:0710:07:2413:23:5715:47:1619:12:4720:58:05
782 163133 Pulje 07:45 Klaus Ram Geltendorf M 60-64 21:29:02 25.2707:13:0710:07:2413:23:5715:47:1619:12:4720:58:05
784 163134 Pulje 07:15 Frank Buskotte Ostercappeln M 45-49 21:29:44 25.2606:52:0609:38:4012:53:4315:20:2918:52:1620:56:11
784 117370 Pulje 07:15 Johannes Herbort Langenhagen M 50-54 21:29:44 25.2606:52:0609:38:4012:53:4315:20:2918:52:1620:56:11
784 117369 Pulje 07:15 Franz Herbort Tönisvorst M 50-54 21:29:44 25.2606:52:0609:38:3412:53:4315:20:2918:52:1620:56:11
787 163135 Pulje 06:30 Mike Atwell Wacky Racers M 50-54 21:37:16 25.1107:47:0310:23:3713:38:4115:42:3019:10:1321:07:17
787 163136 Pulje 06:30 Tania Atwell Wacky Racers K 50-54 21:37:16 25.1107:47:0310:23:3713:38:4115:42:3019:10:0821:07:17
787 163137 Pulje 06:30 Robert Neale Wacky Racers M 50-54 21:37:16 25.1107:47:0310:24:0713:38:4115:42:3019:10:0821:07:17
790 163138 Pulje 07:50 Thor-Steinar Ingebrigtsen Tromsø CK M 40-44 21:40:36 25.0407:21:5109:38:1712:42:1915:00:2118:44:2521:03:55
791 163139 Pulje 06:30 Chris Gardener Wacky Racers M 35-39 21:46:29 24.9307:47:0310:24:2213:38:4115:42:3019:10:0821:10:40
791 163140 Pulje 06:30 Charles Dana Gibson Wacky Racers M 45-49 21:46:29 24.9307:47:0310:24:4913:38:4115:42:3019:10:1321:10:40
791 163141 Pulje 06:30 Peter Todd Wacky Racers M 55-59 21:46:29 24.9307:47:0310:24:2213:38:4115:42:3019:10:1321:10:40
794 163142 Pulje 06:35 Patricia Maasland Team Noordeloos K 25-29 21:49:44 24.8707:21:2210:10:0513:24:2615:42:5719:13:5621:11:47
794 163143 Pulje 06:35 Karin Van Leeuwen Team Noordeloos K 30-34 21:49:44 24.8707:21:2210:10:0513:24:2615:42:5719:13:5621:11:47
794 163144 Pulje 06:35 Henk Voormolen Team Noordeloos M 50-54 21:49:44 24.8707:21:2210:10:0513:24:2615:42:5719:13:5621:11:47
794 163145 Pulje 06:35 Aco Wallaard Team Noordeloos M 65-69 21:49:44 24.8707:21:2210:10:0513:24:2615:42:5719:13:5621:11:47
798 143985 Pulje 06:30 Tom André Antonsen Soon CK M 50-54 21:50:35 24.8507:04:5609:58:5212:58:1215:22:4619:31:4421:16:47
799 154832 Pulje 08:00 Jörg Weber Offenbach Am Main M 50-54 21:52:25 24.8207:48:5210:24:4113:43:3115:50:2219:28:1721:21:45
800 155507 Pulje 07:00 Wenche Bakken Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Coop Ladies Enduro K 50-54 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 155602 Pulje 07:00 Marie Brudvik Nitelva CK / Team Coop Ladies Enduro K 45-49 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 155674 Pulje 07:00 Karianne Braat Bærum OCK / Team Coop Ladies Enduro K 45-49 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 155829 Pulje 07:00 Monica Egeberg Mjølkerampa Sykkelklubb - Trøgstad / Team Coop Ladies Enduro K 45-49 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 131206 Pulje 07:00 Aina Rebekka Korperud-Stokvold Team Coop Ladies Enduro K 40-44 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 103456 Pulje 07:00 Marianne Fugløy Lidstrøm Bærum OCK / Team Coop Ladies Enduro K 50-54 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 160395 Pulje 07:00 Farrah Mala Christiania Velociped klubb / Team Coop Ladies Enduro K 45-49 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 150037 Pulje 07:00 Anne Kristine Næss Team Coop Ladies Enduro K 40-44 21:52:45 24.8108:25:5910:51:1614:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 163146 Pulje 07:00 Anne Grethe Sandvik Flora CK / Team Coop Ladies Enduro K 40-44 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 81762 Pulje 07:00 Lisbeth Bøen Siem Holmestrand SK / Team Coop Ladies Enduro K 55-59 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 160580 Pulje 07:00 Ingvild E. Stehl Høybråten og Stovner IL - Sykkel / Team Coop Ladies Enduro K 45-49 21:52:45 24.8108:25:5910:51:2114:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 155389 Pulje 07:00 Jorunn Storehaug IF Frøy Sykkel K 55-59 21:52:45 24.8108:25:5910:51:1614:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 69083 Pulje 07:00 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy Sykkel / Team Coop Ladies Enduro K 40-44 21:52:45 24.8108:25:5910:51:1614:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
800 149737 Pulje 07:00 Ingrid Wøien Team Coop Ladies Enduro K 30-34 21:52:45 24.8108:25:5910:51:1614:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
814 149737 Pulje 07:00 Ingrid Wøien Sagene IF Sykkel / Team Coop Ladies Enduro K 30-34 21:52:45 24.8108:25:5910:51:1614:06:0016:05:3219:26:3521:17:45
815 163147 Pulje 23:00 - fredag Martin Donadt AS Düren 12 M 50-54 21:56:10 24.7507:31:2910:13:0813:35:3615:55:3719:28:4521:23:15
816 79928 Pulje 05:50 Stefan Ropers Randonneur Allemagne M 50-54 21:56:12 24.7507:04:0010:10:0813:08:0415:32:4619:18:3621:21:43
817 128665 Pulje 07:25 Ronny Sandnes Nærøy IL M 45-49 21:57:28 24.7207:25:4209:59:4813:37:5116:07:1319:46:1221:26:32
818 163148 Pulje 23:00 - fredag Marc Schneider Fliegergruppe Grabenstetten M 25-29 21:58:45 24.7007:31:3410:16:3813:35:3615:55:3719:29:1421:26:49
819 128816 Pulje 23:00 - fredag Sigurd Saue Vanvikan M 55-59 22:00:59 24.6607:31:3410:16:3813:35:3615:59:0619:29:4721:26:49
820 163149 Pulje 06:25 Samuel Wyss VC Orbe M 55-59 22:01:06 24.6607:27:2210:03:3013:21:3215:41:0018:59:4121:25:21
821 35458 Pulje 07:50 Steinar Nordeng CK Toten-Tråkk M 50-54 22:02:25 24.6307:35:5209:40:1513:04:1315:19:1718:56:2921:28:00
821 159745 Pulje 07:50 Ole Aass CK Toten-Tråkk M 65-69 22:02:25 24.6307:35:5609:40:2413:04:1315:19:1718:56:2921:27:54
823 154926 Pulje 07:50 Roar Kalvøy Nordøy I.L. M 50-54 22:05:02 24.5807:35:5610:11:5013:30:0115:52:1819:38:5521:31:10
823 163150 Pulje 07:50 Bogumil Pilat Søvik M 40-44 22:05:02 24.5807:35:5610:11:5013:30:0115:52:1819:38:5521:31:10
823 63020 Pulje 07:50 Eirik Slyngstad Nordøy IL M 25-29 22:05:02 24.5807:35:5610:11:5013:30:0115:52:1819:38:5521:31:10
826 163151 Pulje 06:45 Andreas Herold Jena M 50-54 22:09:46 24.5007:42:2910:12:1813:47:2016:14:2319:41:1900:00:00
827 163152 Pulje 08:00 Aleksander Feragen Fossum Levanger M 25-29 22:10:18 24.4907:35:0810:06:0813:19:4915:33:4519:09:2821:34:45
828 163153 Pulje 22:50 - fredag Rico Pfeifer Dresden M 30-34 22:20:32 24.3007:31:2210:39:2813:58:5316:36:5720:02:0621:51:38
828 163154 Pulje 22:50 - fredag Christoph Schneider Großharthau M 25-29 22:20:32 24.3007:31:2210:39:1413:58:5316:36:5720:02:0621:51:38
830 100835 Pulje 08:00 Sindre Hernes Bekkestua M 40-44 22:22:16 24.2707:49:1610:24:2013:43:3116:20:3419:46:5121:48:55
831 70877 Pulje 07:15 David Fjellvik Kråkerøy M 55-59 22:25:44 24.2007:21:2210:06:2413:40:4416:07:1719:47:1121:52:02
832 35407 Pulje 06:25 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 50-54 22:27:13 24.1807:35:4710:03:5313:25:3115:58:5519:50:4821:49:35
833 163155 Pulje 22:30 - fredag Andreas Ewald Adesso M 50-54 22:28:44 24.1507:51:1610:34:5714:05:3516:27:0519:59:1321:56:48
834 163156 Pulje 22:40 - fredag Stuhlinger Alexander MoschdlyExtremly M 45-49 22:28:46 24.1507:51:3210:52:0314:03:0216:38:1920:03:4221:53:46
834 163157 Pulje 22:40 - fredag Thiemo Walter MoschdlyExtremly M 45-49 22:28:46 24.1507:51:3210:52:0314:03:0216:38:1920:03:4221:53:46
836 163158 Pulje 23:00 - fredag Rob Zouteriks ZOEF M 55-59 22:30:28 24.1207:21:1710:52:5914:28:4916:57:2120:08:3821:58:08
837 120180 Pulje 07:25 Sten Axelsen Nokas AS TO M 55-59 22:35:09 24.0408:01:3910:26:1513:29:3515:55:0319:50:0821:59:41
838 163159 Pulje 23:30 - fredag Kamil Maráz Tumabolí M 30-34 22:36:21 24.0207:09:1410:26:0913:44:4616:40:4820:30:2922:04:58
839 137214 Pulje 22:40 - fredag Catalin Sidor Timisoara M 40-44 22:40:07 23.9507:44:4010:29:2113:35:0316:14:0220:02:5822:07:10
840 159860 Pulje 07:45 Helge Krysiak Erdinger Alkoholfrei M 50-54 22:40:15 23.9507:40:5610:09:5313:58:0616:12:1920:07:4322:03:55
841 163160 Pulje 22:50 - fredag Erik Mus Utrecht M 25-29 22:40:33 23.9407:31:2211:03:0414:38:5417:07:2620:18:4322:08:13
841 163161 Pulje 22:50 - fredag Anne-Marie Schonk Amsterdam K 20-24 22:40:33 23.9407:31:2211:03:0414:38:5417:07:2620:18:4322:08:13
843 163162 Pulje 08:00 Christer Meland Sarpsborg M 40-44 22:40:47 23.9407:38:5210:30:4014:05:2016:24:3320:04:0822:03:46
844 163163 Pulje 23:00 - fredag Franz Xaver Audebert Regensburg M 45-49 22:40:49 23.9407:36:0611:00:1714:16:2316:54:0120:09:5822:08:58
844 163164 Pulje 23:00 - fredag Frank Hanses Ratisbona Express M 40-44 22:40:49 23.9407:37:0911:00:1714:16:2316:54:0120:09:5822:09:06
844 163165 Pulje 23:00 - fredag Stefan Stadler Ratisbona Express M 30-34 22:40:49 23.9407:36:0611:00:3914:16:2316:54:0120:09:5822:08:58
847 163166 Pulje 06:30 Johannes Haug Wacky Racers M 60-64 22:43:07 23.9008:13:3111:00:3314:12:0916:22:4620:04:4122:06:33
847 163167 Pulje 06:30 Jonny Hull Wacky Racers M 50-54 22:43:07 23.9008:13:4211:00:3314:12:0916:22:4620:04:4122:06:47
847 163168 Pulje 06:30 Mark Spash Wacky Racers M 60-64 22:43:07 23.9008:13:4211:00:3314:12:0916:22:4620:04:4122:06:47
850 163169 Pulje 22:50 - fredag Björn Hänssler Team RoadBIKE M 45-49 22:43:17 23.8907:42:1310:49:1513:58:5316:29:3620:05:5122:09:45
850 163170 Pulje 22:50 - fredag Sebastian Roetger InTeam Burner M 45-49 22:43:17 23.8907:42:1310:49:1513:58:5316:29:3620:05:5122:09:45
850 163171 Pulje 22:50 - fredag Alexander Walz Team RoadBIKE M 45-49 22:43:17 23.8907:42:0910:49:1513:58:5316:29:3620:05:5122:09:45
853 145467 Pulje 07:25 Reidar Lange Team Sunnmøre M 50-54 22:46:36 23.8407:54:0210:50:2114:18:2816:36:1320:24:4822:11:23
854 163172 Pulje 22:10 - fredag Dieter Borsutzky Bielefeld M 60-64 22:48:44 23.8008:11:1611:09:1414:25:3416:47:0420:20:3222:16:48
855 149360 Pulje 22:00 - fredag Per Olav Bringsvor Flø Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 22:50:22 23.7708:07:3510:36:5313:35:2616:11:2920:05:3122:13:54
855 35318 Pulje 22:00 - fredag Tor Urdalen TVK Sykkel M 45-49 22:50:22 23.7708:11:0310:36:5313:35:2616:11:2920:05:3122:13:54
855 159817 Pulje 22:00 - fredag Ketil Aas-Johansen Trondheim M 45-49 22:50:22 23.7708:07:3510:36:5313:35:2616:11:2920:05:3122:13:54
858 163173 Pulje 22:50 - fredag Grgo Bulat Amsterdam M 45-49 22:50:53 23.7607:32:5211:16:3514:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163174 Pulje 22:50 - fredag Tim De Meij Amstelveen M 45-49 22:50:53 23.7607:32:5211:16:2914:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163175 Pulje 22:50 - fredag Mathijs Honshorst Amstelveen M 45-49 22:50:53 23.7607:32:5211:16:2914:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163176 Pulje 22:50 - fredag Maarten Jacobs Amstelveen M 55-59 22:50:53 23.7607:32:5211:16:3514:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163177 Pulje 22:50 - fredag Duco Roolvink Amstelveen M 45-49 22:50:53 23.7607:32:5211:16:3514:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163178 Pulje 22:50 - fredag Dennis Roseboom Amstelveen M 40-44 22:50:53 23.7607:32:5211:16:3514:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
858 163179 Pulje 22:50 - fredag Gertjan Veenhof Amstelveen M 45-49 22:50:53 23.7607:32:5211:16:3514:38:5417:07:2620:31:1322:19:02
865 163180 Pulje 22:10 - fredag Michael Biber Heidenheim An Der Brenz M 35-39 22:50:58 23.7608:12:4611:09:1414:25:3416:56:3820:21:0222:16:48
866 163181 Pulje 22:40 - fredag Aron Stein Sehlen Ot Klein Kubbelkow M 35-39 22:53:10 23.7207:41:1510:59:0914:08:4616:39:3020:15:4422:19:39
867 79860 Pulje 07:25 Morten Sivertsgård Tiller M 35-39 22:55:25 23.6807:39:1310:31:0514:18:2816:32:1520:27:4022:23:52
868 163182 Pulje 23:00 - fredag Michael Borg København K M 25-29 22:55:46 23.6808:41:5711:42:5515:07:1517:52:0421:02:5822:28:20
869 137178 Pulje 22:20 - fredag Lars-Erik Arstad Retro Skansen Cycleklubb M 35-39 23:02:38 23.5607:39:4510:43:2614:24:5217:00:0020:32:0222:31:09
870 163183 Pulje 22:30 - fredag Terje Bye Gulbrandsen ØST-oslo- M 30-34 23:04:52 23.5208:16:4110:49:2014:05:3516:45:5920:21:3822:30:47
871 35826 Pulje 07:55 Bård Wormdal Varanger Sp.Kl. Sykkel M 60-64 23:05:22 23.5107:54:4911:01:2114:41:5717:03:1920:43:1122:33:14
872 163184 Pulje 22:20 - fredag Peter Völkl Markt Erlbach M 50-54 23:06:01 23.5008:26:4211:14:1014:32:1216:51:5720:23:4522:30:02
873 35433 Pulje 23:00 - fredag Åge Olav Grostad CK Victoria / SystemSikring A/S M 55-59 23:08:40 23.4607:31:4710:18:0613:37:3516:32:5120:24:3922:31:59
874 163185 Pulje 23:00 - fredag Floris Holvoet Zurenborgsport M 35-39 23:11:00 23.4208:03:4611:04:3814:28:4917:05:3120:37:5122:31:36
875 163186 Pulje 07:55 Øystein Johnsen Sparebank 1 Østlandet M 45-49 23:11:23 23.4108:05:2310:36:0714:00:3716:30:4920:18:0522:19:24
876 86168 Pulje 22:10 - fredag Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 23:11:31 23.4108:11:3510:59:5014:23:0516:55:3920:29:5222:32:52
876 147221 Pulje 22:10 - fredag Jan Helge Strøm Kirkenes cykleklubb M 55-59 23:11:31 23.4108:11:3511:00:1514:23:0516:55:3920:29:5222:32:52
878 163187 Pulje 22:10 - fredag Sjoerd Barmentloo Velo Tours 2018 M 35-39 23:11:48 23.4007:48:4311:03:0614:38:4717:19:1320:33:4322:42:44
878 143734 Pulje 22:10 - fredag Erwin Bosman Velo Tours 2018 M 50-54 23:11:48 23.4007:48:5211:02:5914:38:4717:16:5020:33:4322:42:44
878 163188 Pulje 22:10 - fredag Thom De Kroon Velo Tours 2018 M 50-54 23:11:48 23.4007:49:4311:03:0614:38:4717:16:5020:33:4322:42:44
878 163189 Pulje 22:10 - fredag Leon Van Den Oord Velo Tours 2018 M 45-49 23:11:48 23.4007:48:4311:02:5914:38:4717:16:5020:33:4322:42:44
878 163190 Pulje 22:10 - fredag Martijn Vink Velo Tours 2018 M 25-29 23:11:48 23.4007:48:5211:03:0614:38:4717:19:1320:33:4322:42:44
883 31710 Pulje 07:50 John Kenneth Andersen Ankeret Bedriftsidrettslag M 50-54 23:12:11 23.4007:29:0610:25:2514:16:0117:00:3720:48:1622:40:52
884 163191 Pulje 22:10 - fredag Roel De Weerd Velo Tours 2018 M 45-49 23:12:36 23.3907:48:4311:02:5914:38:4717:16:5020:33:4322:42:44
884 163192 Pulje 22:10 - fredag Han Van Kasteren Velo Tours 2018 M 50-54 23:12:36 23.3907:49:2011:02:5914:38:4717:16:5020:33:4322:42:44
886 35062 Pulje 22:00 - fredag Arnljot Mehl Bærum OCK M 60-64 23:13:55 23.3707:59:0010:36:5314:14:5816:51:5420:43:4322:35:36
886 34979 Pulje 22:00 - fredag Egil Prestløkken Follo SK M 55-59 23:13:55 23.3707:59:1210:36:5314:14:5816:51:5420:43:4322:35:36
888 163193 Pulje 22:30 - fredag Stefan Fahrni Steffisburg M 50-54 23:14:29 23.3607:51:1611:04:0814:22:1017:05:0220:23:4022:36:36
888 163194 Pulje 22:30 - fredag Mac Huber FIT for LIFE M 50-54 23:14:29 23.3607:51:1611:04:0814:22:1017:05:0220:23:4022:36:36
888 163195 Pulje 22:30 - fredag Christoph Inauen auf2raedern.ch / Einzigartige Rennradreisen M 50-54 23:14:29 23.3607:51:1611:04:0814:22:1017:05:0220:23:4022:36:36
888 163196 Pulje 22:30 - fredag Markus Lang Zürich M 50-54 23:14:29 23.3607:51:1611:04:0314:22:1017:05:0220:23:4022:22:45
888 163197 Pulje 22:30 - fredag Daniel Rindlisbacher Rennshop.ch, bike-baeriswil.ch M 45-49 23:14:29 23.3607:51:1611:04:0314:22:1017:05:0220:23:4022:22:45
893 163198 Pulje 23:00 - fredag Peder Nygard Meppel M 40-44 23:14:44 23.3508:06:5411:22:0614:51:3517:31:3020:50:2022:38:31
894 51907 Pulje 06:15 Ole Petersen LCK M 55-59 23:15:46 23.3407:37:3710:43:0914:08:3216:27:4519:52:3422:41:19
894 163199 Pulje 06:15 Andreas Petersen Vejle Cykel Motion M 50-54 23:15:46 23.3407:37:3710:43:0914:08:3216:27:4519:52:3422:41:19
896 163200 Pulje 22:10 - fredag Peter Helbig Fürth M 50-54 23:16:08 23.3308:18:4211:17:1714:50:4217:25:0220:44:2922:42:44
897 163201 Pulje 08:00 Elias Bjerke Team Feit OG Fin M 30-34 23:18:33 23.2908:04:0610:47:1414:29:3516:44:1920:42:1922:41:11
897 163202 Pulje 08:00 Anund Grane Team Feit OG Fin M 30-34 23:18:33 23.2908:04:0610:47:1414:29:3516:44:1920:42:1922:41:11
897 163203 Pulje 08:00 Øystein Slettebø Team Feit OG Fin M 30-34 23:18:33 23.2908:04:0610:47:1414:29:3516:44:1920:42:1922:41:11
897 163204 Pulje 08:00 Torbjørn Hegna Strånd GKN Aerospace Norway M 30-34 23:18:33 23.2908:04:0610:47:1414:29:3516:44:1920:42:1922:41:11
901 66207 Pulje 22:50 - fredag Thor Øivind Frankrig Askim M 35-39 23:19:12 23.2808:29:2211:25:0615:07:0117:31:4320:54:5922:45:01
901 66209 Pulje 22:50 - fredag Tonje Merete Simonsen Follo SK K 40-44 23:19:12 23.2808:29:2211:25:0615:07:0117:31:4320:54:5922:45:01
903 163205 Pulje 22:00 - fredag Fokke Klaver Velo Tours 2018 M 40-44 23:19:56 23.2707:56:1211:10:2714:46:0717:24:1120:41:0322:50:05
903 163206 Pulje 22:00 - fredag Paulo Sergio Thelen Velo Tours 2018 M 55-59 23:19:56 23.2707:55:5311:10:2014:46:0717:24:1120:41:0322:50:05
903 163207 Pulje 22:00 - fredag Anthony Van Venrooij Velo Tours 2018 M 45-49 23:19:56 23.2707:56:2011:10:2714:46:0717:24:1120:41:0322:50:05
906 159985 Pulje 22:00 - fredag Paul Askim Telenor Bedriftsidrettslag M 55-59 23:21:49 23.2408:41:2311:02:0514:39:4617:07:3320:43:4322:38:18
906 161688 Pulje 22:00 - fredag Ola Breilid BSI - Sykkel M 25-29 23:21:49 23.2408:41:2311:02:0514:39:4617:07:3320:43:4322:38:18
906 163208 Pulje 22:00 - fredag Christian Dalsted Karlslunde M 45-49 23:21:49 23.2408:05:1511:16:5414:41:4417:13:5120:51:0122:52:45
906 143964 Pulje 22:00 - fredag Gunnar Lauvås Hole Bekkestua M 45-49 23:21:49 23.2408:41:1211:01:5914:39:4617:07:3320:43:4322:38:18
906 163209 Pulje 22:00 - fredag Michael Kjær Kristensen Karlslunde M 50-54 23:21:49 23.2408:05:1511:16:5414:41:4417:13:5120:51:0122:52:45
906 65375 Pulje 22:00 - fredag Steinar Ottebergsen Telenor BIL M 65-69 23:21:49 23.2408:42:0111:02:0514:39:4617:07:3320:43:4322:38:18
912 163211 Pulje 22:00 - fredag Rick Hoskam Velo Tours 2018 M 25-29 23:22:36 23.2207:58:4411:13:0014:48:4717:26:5120:43:4322:52:45
912 163210 Pulje 22:00 - fredag Jordy Aarts Velo Tours 2018 M 25-29 23:22:36 23.2207:58:4411:13:0714:48:4717:26:5120:43:4322:52:45
914 163212 Pulje 22:20 - fredag Eliane Zimmermann Merenschwand K 35-39 23:24:31 23.1907:40:5111:14:1014:32:1217:15:0420:33:4122:46:37
915 111462 Pulje 07:40 Arne Christian Eggen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155568 Pulje 07:40 Frøydis Hjulstad Elnan Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 K 45-49 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:4620:33:1122:34:30
915 155569 Pulje 07:40 Geir Eltvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155571 Pulje 07:40 Ståle Forbregd Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 40-44 23:26:29 23.1608:20:2910:41:3814:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 163213 Pulje 07:40 Ståle André Hagen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 50-54 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 163214 Pulje 07:40 Ingrid Hegseth Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 / Ålen IL - Sykkel K 20-24 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155575 Pulje 07:40 Lene Agathe Iversen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 K 45-49 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 149365 Pulje 07:40 Gisle Kristiansen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 40-44 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155578 Pulje 07:40 Vidar Kvamstad Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:46:2320:33:1122:34:30
915 163215 Pulje 07:40 Kjetil Monkvik Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 50-54 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 101257 Pulje 07:40 Rolf Mortensen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:41:3814:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 163216 Pulje 07:40 Tonje Langdahl Olsen Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 K 25-29 23:26:29 23.1608:20:2910:41:3814:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 163217 Pulje 07:40 Arnt Erik Ophus Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155041 Pulje 07:40 Linda Røstad Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 K 35-39 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155478 Pulje 07:40 Ola Stene Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 2 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 149654 Pulje 07:40 Bjørnar Søreng Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 45-49 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
915 155592 Pulje 07:40 Sten-Eiven Tinjar Stiftstaden SK Trondheim / Stiftstaden SK 3 M 55-59 23:26:29 23.1608:20:2910:51:1314:15:4216:45:5520:33:1122:34:30
932 163218 Pulje 22:00 - fredag Per Leth Jakobsen Herlev M 55-59 23:27:31 23.1408:05:4311:16:5414:41:5817:13:5120:51:0100:00:00
932 163219 Pulje 22:00 - fredag David Kronborg Karlslunde M 50-54 23:27:31 23.1408:05:4311:18:0514:41:5117:13:5120:51:0122:52:45
934 163220 Pulje 22:30 - fredag Frank Robert Alfredsen Team Slatlem M 40-44 23:28:25 23.1308:11:2311:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:13
934 159963 Pulje 22:30 - fredag Tommy Blakstad Team Slatlem M 35-39 23:28:25 23.1308:11:1211:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:13
934 155320 Pulje 22:30 - fredag Øystein Fahle Norodd IL - Sykkel / Team Slatlem M 45-49 23:28:25 23.1308:11:1211:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:07
934 108803 Pulje 22:30 - fredag Jan Malvin Faksvåg Norodd IL - Sykkel / Team Slatlem M 40-44 23:28:25 23.1308:11:1211:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:13
934 159964 Pulje 22:30 - fredag Eirik Heggeset Tranø Team Slatlem M 30-34 23:28:25 23.1308:11:1211:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:13
934 163221 Pulje 22:30 - fredag Fredrik Heggeset Tranø Team Slatlem M 25-29 23:28:25 23.1308:11:1211:06:1714:54:0217:21:1920:43:3322:55:13
940 35647 Pulje 22:40 - fredag Vidar Bjørgum CK- Karsken M 60-64 23:28:42 23.1207:41:1510:37:5413:59:4516:52:4920:44:3722:51:57
941 160596 Pulje 22:30 - fredag Lasse Heide Spareribs CK M 30-34 23:30:45 23.0908:49:1711:52:0515:20:4017:49:4821:12:0822:56:07
942 67984 Pulje 07:15 Elin Johannessen Espern Jenter På Hjul K 45-49 23:32:47 23.0608:14:0611:04:3814:41:3417:06:0020:55:4422:55:56
942 82786 Pulje 07:15 Wenche Bærheim Johansen Espern Jenter På Hjul K 50-54 23:32:47 23.0608:14:0211:04:3814:41:3417:06:0020:55:4422:55:56
944 35789 Pulje 22:50 - fredag Jarle Sandmo Austrått Sykkelklubb M 70-74 23:32:57 23.0507:41:3910:29:2114:12:3616:43:5120:41:0822:53:18
945 149484 Pulje 07:15 Grete Staal Karlsen Fiskeklev Landeveisclub K 65-69 23:34:00 23.0408:10:3710:29:1413:47:5716:04:5320:32:3422:50:19
945 44336 Pulje 07:15 Roy Karlsen Fiskeklev Landeveisclub M 70-74 23:34:00 23.0408:10:3710:29:1413:47:5716:04:5320:32:3422:50:19
947 151279 Pulje 07:05 Linda Berge No Limitation K 25-29 23:35:48 23.0108:25:3211:00:4314:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 155014 Pulje 07:05 Trond Langeland No Limitation M 40-44 23:35:48 23.0108:25:3211:01:3014:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 25485 Pulje 07:05 Kurt Nevland No Limitation M 50-54 23:35:48 23.0108:25:3211:01:2614:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 141699 Pulje 07:05 Anders Riveland No Limitation M 35-39 23:35:48 23.0108:25:3211:01:3014:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 163222 Pulje 07:05 Greg Rostkowski No Limitation M 25-29 23:35:48 23.0108:25:3211:01:4314:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 163223 Pulje 07:05 Ørjan Rørheim No Limitation M 30-34 23:35:48 23.0108:25:3211:00:4314:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
947 158037 Pulje 07:05 Kent Ronny Sørensen No Limitation M 35-39 23:35:48 23.0108:25:3211:01:3714:47:1217:13:5220:59:0822:58:46
954 163224 Pulje 22:30 - fredag Martin Kühl Berlin M 45-49 23:37:08 22.9907:42:1010:28:4514:11:4417:12:4521:04:3923:04:56
955 163225 Pulje 07:45 Radu Berger Werner Sobek Bike Sport M 35-39 23:38:28 22.9608:04:4611:19:4914:52:0117:24:2421:13:0323:05:30
955 163226 Pulje 07:45 Simon Hasemann Werner Sobek Bike Sport M 30-34 23:38:28 22.9608:04:4611:19:4914:52:0117:24:2421:13:0323:05:13
955 163227 Pulje 07:45 Oliver Reymann Werner Sobek Bike Sport M 40-44 23:38:28 22.9608:04:4611:19:4914:52:0117:24:2421:13:0323:05:13
955 163228 Pulje 07:45 Thomas Winterstetter Werner Sobek Bike Sport M 45-49 23:38:28 22.9608:04:4611:19:4914:52:0117:24:2421:13:0323:05:19
959 153181 Pulje 23:00 - fredag Petter Bjørndal Askøy STK Sykkel M 45-49 23:41:12 22.9208:16:4911:38:4215:10:1917:47:1421:11:0023:10:57
959 54941 Pulje 23:00 - fredag Torbjørn Haugland Askøy STK Sykkel / Team Bergen CK M 40-44 23:41:12 22.9208:16:4911:38:4215:10:1917:47:1921:11:0023:10:57
961 163229 Pulje 05:45 Jana Küttner Champions Training K 40-44 23:42:11 22.9008:07:1410:49:5714:24:4216:50:2120:51:3723:03:53
961 163230 Pulje 05:45 Thomas Opel Champions Training M 60-64 23:42:11 22.9008:07:1410:49:5714:24:4216:50:2120:51:3723:04:09
963 94861 Pulje 07:45 Torgeir Austad DNB M 50-54 23:43:24 22.8808:07:2910:46:5914:23:2917:09:4521:22:3223:12:39
964 163231 Pulje 23:30 - fredag Burkard Köhler SG Elters M 60-64 23:43:26 22.8808:25:4211:28:0215:26:5718:11:4221:44:1823:14:31
965 136099 Pulje 22:00 - fredag Trond Haaland Straumsgrend M 50-54 23:44:46 22.8608:56:0011:58:4715:07:2017:42:4521:09:5723:09:05
965 33509 Pulje 22:00 - fredag Kjell Morten Instebø Loddefjord M 50-54 23:44:46 22.8608:56:0011:58:4715:07:2017:42:4521:09:5723:09:05
967 159989 Pulje 23:00 - fredag Detlef Noeldechen Vilingen-Schwenningen M 55-59 23:44:57 22.8608:26:3211:25:5515:06:5817:50:0921:17:4823:10:57
968 163232 Pulje 05:50 Sabine Born Dynamo Bortshausen Mix Tandem 23:45:09 22.8608:08:5110:58:1514:34:2517:00:2520:56:4423:08:25
968 41856 Pulje 05:50 Meinhard Rediske Dynamo Bortshausen Mix Tandem 23:45:09 22.8608:08:5110:58:1514:34:2517:00:2520:56:4423:08:25
970 163233 Pulje 06:35 Per-Einar Fjellstad Nordreisa Idrettslag - Sykkel M 45-49 23:45:38 22.8509:04:5812:05:0615:43:5418:03:3421:28:5123:11:48
971 163234 Pulje 07:30 Håkan Olander Team Utesport M 45-49 23:45:40 22.8507:55:2210:42:2814:17:3416:57:5221:04:5423:04:46
972 62855 Pulje 07:50 Claus Vasveen CK Toten-Tråkk M 45-49 23:48:44 22.8007:35:5210:24:4014:05:1016:37:5220:52:0923:09:52
973 143863 Pulje 06:10 Joerg Kuehnapfel Wiesbaden M 50-54 23:48:54 22.8007:54:5010:52:2414:27:1517:11:2821:24:0223:15:13
974 163235 Pulje 23:30 - fredag Jens Heinrichs Olbernhau-Schönfeld M 50-54 23:49:53 22.7808:25:4211:28:3515:26:5718:11:4221:44:1823:16:40
975 155773 Pulje 07:30 Arild Unnestad Skiptvet IL Sykkel / Team Superselma M 45-49 23:50:03 22.7808:59:1011:41:0915:19:3417:59:1921:45:3823:21:34
976 163236 Pulje 22:00 - fredag Bert Van De Heuvel Culemborg M 60-64 23:50:23 22.7708:12:1010:58:4114:39:0517:20:1621:08:1523:12:41
977 159847 Pulje 07:45 Casper Bergmann Henriksen Ranheim IL - Sykkel / Otra Norge AS M 25-29 23:52:08 22.7406:58:1809:27:5812:40:3615:50:1821:01:3123:13:18
978 159948 Pulje 22:10 - fredag Sune Edmund Pedersen Tisvildeleje M 45-49 23:56:53 22.6708:02:0910:48:5214:31:4417:32:4521:24:3923:24:55
979 163237 Pulje 07:30 Henrik Kiil Blomhoff Oslo M 25-29 23:57:27 22.6609:04:5611:54:3115:12:5517:49:2421:32:4223:25:50
979 44321 Pulje 07:30 Arild Egge Egen M 55-59 23:57:27 22.6609:04:5611:54:3115:12:5517:49:2421:32:4223:25:50
979 163238 Pulje 07:30 Alf Martin Øksnes ice M 25-29 23:57:27 22.6609:04:5611:54:3615:12:5517:49:2421:32:4223:25:50
982 149899 Pulje 22:50 - fredag Lars Erik Helle Coop Norge M 35-39 24:00:35 22.6108:28:5311:25:0615:07:0117:31:4321:11:5023:25:59
983 66208 Pulje 22:50 - fredag Geir Hysestad Coop M 35-39 24:01:37 22.5908:28:5311:25:0315:07:0117:31:4321:11:5023:25:59
984 163239 Pulje 22:40 - fredag Rasmus A. Brodtkorb Pretor Advokat AS M 45-49 24:04:05 22.5608:26:4211:55:2815:30:1718:10:3121:41:5723:32:39
984 108954 Pulje 22:40 - fredag Espen Eriksen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 24:04:05 22.5608:13:1911:55:2815:27:3318:10:3121:41:5723:32:39
986 35978 Pulje 22:20 - fredag Per Arne Myraunet Frosta Idrettslag M 55-59 24:05:44 22.5308:37:1511:43:2515:15:5817:42:1821:21:4023:31:07
986 163240 Pulje 22:20 - fredag Rolf Arne Myraunet Frosta Idrettslag M 20-24 24:05:44 22.5308:36:5611:43:2515:15:5817:42:1821:21:4023:31:03
986 35584 Pulje 22:20 - fredag Boye Qvarme Frosta M 50-54 24:05:44 22.5308:36:5611:43:2515:15:5817:42:1821:21:4023:31:03
986 35585 Pulje 22:20 - fredag Sverre Skogly Frosta IL M 55-59 24:05:44 22.5308:36:5611:43:2515:15:5817:42:1821:21:4023:31:07
990 160068 Pulje 22:10 - fredag Ole Albrechtsen Vanløse, Danmark M 45-49 24:06:46 22.5108:02:0910:48:5214:31:4417:32:4521:24:3923:25:19
991 161051 Pulje 08:00 Lena Grundin Team Svea K 50-54 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 163241 Pulje 08:00 Erik Johansson Cykelintresset M 50-54 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 161055 Pulje 08:00 Lina Olsson Team Svea K 45-49 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 163242 Pulje 08:00 Torbjörn Olsson Team Svea M 50-54 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 163243 Pulje 08:00 Hans Perneholm Cykelintresset M 55-59 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 161050 Pulje 08:00 Annika Wadelius Team Svea K 45-49 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
991 163244 Pulje 08:00 Magnus Wolf-Watz DIFF M 45-49 24:07:46 22.5008:04:0610:56:1714:46:5217:19:2321:35:3923:33:45
998 35756 Pulje 22:40 - fredag Arild Dammen Hedalen IL M 60-64 24:11:07 22.4508:10:3911:27:3314:58:1417:47:3021:35:0423:36:46
999 78864 Pulje 07:50 Kai Inge Dalen Equinor M 50-54 24:13:24 22.4108:02:2210:50:3514:43:1717:35:1721:30:2823:36:44
999 45818 Pulje 07:50 Olav Arne Tørresvold Equinor M 65-69 24:13:24 22.4108:02:2210:50:3514:43:1717:35:1721:30:2823:36:44

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.06.2018
Distanse: 543.00 KM
Snittfart: 25.54 Km/t
Snittid: 21:15:35
Antall deltakere: 1439

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen