Vestecrittet Sirdal - Bryne - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGloppedal - 42 kmUndheim - 90 km
1 60275 Racer Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:31:51 39.9001:01:4802:16:31
2 52900 Racer Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:32:29 39.7401:01:5802:16:31
3 145745 Racer Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 02:34:07 39.3201:01:5802:17:19
3 20503 Racer Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:34:07 39.3201:01:5802:17:19
3 75859 Racer Bjarte Gausel Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 40-44 02:34:07 39.3201:01:5802:17:19
6 150750 Racer Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 02:36:55 38.6101:03:3202:20:10
7 156700 Racer Mats Bakken Bryne Cykleklubb M 30-34 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 29178 Racer Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 22595 Racer Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team M 55-59 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 60840 Racer Jo Frøyen Forus og Gausel Idrettslag / Sykkel M 45-49 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 26377 Racer Morten Karlsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 24770 Racer Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 103698 Racer Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 21194 Racer Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb / BDO Advokater M 45-49 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
7 26626 Racer Odd Kåre Tønnesen West Group M 55-59 02:36:59 38.6001:03:3202:20:10
16 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 30-34 02:37:07 38.5701:03:3202:20:10
17 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 02:37:46 38.4101:03:3202:20:10
18 134000 Racer Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:38:02 38.3401:03:3202:20:10
19 30099 Racer Vegar Bakken Bryne Cykleklubb M 50-54 02:51:45 35.2801:07:2702:33:36
19 27780 Racer Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb / BROS Test Team M 60-64 02:51:45 35.2801:07:2702:33:36
19 152569 Racer Eivind Christoffer Halvorsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 02:51:45 35.2801:07:2702:33:39
19 21148 Racer Birger Heddeslid Bryne Cykleklubb M 40-44 02:51:45 35.2801:07:2702:33:39
19 24900 Racer Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:51:45 35.2801:07:2702:33:39
19 22534 Racer Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:51:45 35.2801:07:2702:33:39
25 29641 Racer Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 50-54 02:51:51 35.2601:07:2702:33:36
26 32355 Racer Laila Våge Sandnes Sykleklubb K 35-39 02:51:59 35.2301:07:2702:33:39
26 32346 Racer Paul Asle Våge Aalgaard SSL Sykkel M 40-44 02:51:59 35.2301:07:2702:33:39
28 52998 Racer John A. Berland Randaberg SK M 55-59 02:57:18 34.1701:09:5002:38:25
28 146543 Racer Kim Iren Kroken Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 02:57:18 34.1701:09:5002:38:25
28 24740 Racer Karl Johan Pedersen Sandnes Sykleklubb / Elementmontasje Vest M 55-59 02:57:18 34.1701:09:5002:38:25
28 26643 Racer Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 02:57:18 34.1701:09:5002:38:25
28 25289 Racer Kjetil Theodor Stangeland Tubakken Sykkelklubb / Block Berge Bygg M 40-44 02:57:18 34.1701:09:5002:38:25
33 26215 Racer Marton Digernes Bryne Cykleklubb / VELUX Takvinduer M 55-59 03:09:06 32.0401:16:2602:49:32
33 30251 Racer Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 03:09:06 32.0401:16:2602:49:32
33 152277 Racer Johnny Hansen Bryne Cykleklubb M 35-39 03:09:06 32.0401:16:2602:49:32
33 26489 Racer Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 03:09:06 32.0401:16:2602:49:32
33 20735 Racer Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:09:06 32.0401:16:2602:49:32
38 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK / Spinn Sykkelshop Bryne M 70-74 03:09:09 32.0301:16:2602:49:32
38 29163 Racer Terje Gabrielsen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:09:09 32.0301:16:2602:49:32
38 123111 Racer Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 03:09:09 32.0301:16:2602:49:32
38 25751 Racer Leif-Kjetil Håland Bryne Cykleklubb M 45-49 03:09:09 32.0301:16:2602:49:32
38 29095 Racer Terje Stokkeland Bryne Cykleklubb M 60-64 03:09:09 32.0301:16:2602:49:32
43 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 03:09:12 32.0201:16:2602:49:32
44 31574 Racer Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL Sykkel M 75-79 03:09:16 32.0101:16:2602:49:32
45 126763 Racer Emil Aase Husa Team Medvind M 30-34 03:09:36 31.9601:09:5002:49:32
46 24116 Racer Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb M 50-54 03:11:10 31.7001:16:2602:49:32
47 141451 Racer Jan Harald Handeland Team Medvind M 30-34 03:11:16 31.6801:09:5002:49:32
48 103979 Racer Tommy Rossemyr Sandnes Sykleklubb / West Group M 45-49 03:13:10 31.3701:11:3402:52:37
48 161519 Racer Yngve Sundt West Group M 35-39 03:13:10 31.3701:11:3402:52:37
50 161518 Racer Vegar Østhus Røyneberg M 30-34 03:14:13 31.2001:11:4702:52:37
51 126293 Racer Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 38512 Racer Edel Karin Hovland Dalane SK K 45-49 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 22619 Racer Geir Arne Kloster Dalane SK / Aker Egersund M 55-59 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 23106 Racer Harald Krogedal Kverneland Group B.I.L. M 55-59 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 22664 Racer Geir Peder Kydland Dalane SK / Aker Solutions M 55-59 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 25946 Racer Magne Melhus Dalane SK M 55-59 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 58625 Racer Rune Refsland Dalane SK M 45-49 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 53229 Racer Kari Skailand Dalane SK K 50-54 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 126199 Racer Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 03:19:29 30.3701:19:2102:58:33
51 25193 Racer Kjetil Torgersen Dalane SK M 40-44 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
51 28950 Racer Svein Tore Aase Dalane SK / Aker Egersund M 55-59 03:19:29 30.3701:19:4902:58:33
62 164034 Racer Eirik Lilledrange Lavoll Flyers M 40-44 03:20:10 30.2701:16:2602:58:33
62 54654 Racer Svein Reidar Rasmussen Åsane CK M 40-44 03:20:10 30.2701:16:2602:58:33
62 164033 Racer Jan Rune Sandvik Lavoll Flyers M 40-44 03:20:10 30.2701:16:2602:58:33
65 24413 Racer Johnny Berentsen Nærbø SK M 50-54 03:28:42 29.0301:20:2603:04:59
65 152464 Racer Lene Berntsen Nærbø K 40-44 03:28:42 29.0301:20:2603:05:02
65 21114 Racer Bernt Berntsen Nærbø SK M 45-49 03:28:42 29.0301:20:2603:05:02
65 22242 Racer Espen Nærbø M 45-49 03:28:42 29.0301:20:3003:04:59
65 53000 Racer Sven-Arne Line Nærbø SK M 45-49 03:28:42 29.0301:20:2603:05:02
70 59363 Racer Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 55-59 03:31:56 28.5901:19:4903:08:07
71 108748 Racer Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:38:45 27.7001:26:0003:16:18
72 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb / Slowtrain M 60-64 03:38:57 27.6701:26:0703:16:18
73 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:39:19 27.6301:26:1903:16:18
74 39264 Racer Gro Lærum Håland Randaberg SK / Slowtrain K 60-64 03:39:21 27.6201:26:0703:16:18
75 72295 Racer Karl Bakke Vigrestad SK / Felleskjøpet M 55-59 03:39:38 27.5901:26:2703:16:18
75 46429 Racer Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 45-49 03:39:38 27.5901:26:2703:16:18
75 22024 Racer Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 03:39:38 27.5901:26:2703:16:18
75 59858 Racer Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 03:39:38 27.5901:26:2703:16:18
79 38979 Racer Dag Håland Randaberg SK / Slowtrain M 65-69 03:39:58 27.5401:26:1903:16:18
80 135511 Racer Kristin Sembsmoen Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 04:04:40 24.7601:33:5203:37:36
81 153674 Racer Mari Munthe Landsnes Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 04:11:14 24.1201:34:5403:44:54
82 132561 Racer Harald Knutson Klepp Cykle Club M 75-79 04:33:46 22.1301:47:4404:05:22
83 123225 MTB/Hybrid Gerd-Berit Gjerdevik Sandnes Sykleklubb K 60-64 05:24:20 18.6801:58:4704:49:17
83 132067 MTB/Hybrid Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb K 55-59 05:24:20 18.6801:59:2704:49:22
85 125899 Funksjonærritt Kate Egeland Johansen Bryne Cykleklubb K 40-44 Fullført -00:00:0000:00:00
85 105035 Funksjonærritt Ann Theres Skretting Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført -00:00:0000:00:00
85 24099 Funksjonærritt Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:00
85 46388 Funksjonærritt Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:00
- 20758 Racer Arvid Tjørhom Sira Kvina Bedriftidrettslag M 60-64 Brutt -01:19:4905:38:26
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 11.08.2018
Distanse: 101.00 KM
Snittfart: 31.60 Km/t
Snittid: 3:11:45
Antall deltakere: 89

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (101.00 km): 02:24:17 (M)
    • Bjarte Gausel
  • 2017 (101.00 km): 02:26:47 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2011 (105.00 km): 02:29:55 (M)
    • René Andersen
    • Even Rege
  • 2015 (105.00 km): 02:59:22 (K)
    • Lillian Løyning
  • 2014 (95.00 km): 02:11:23 (M)
    • Jan Gunnar Hagland
  • 2014 (95.00 km): 02:22:04 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
    • Anne Beth Eiken Nilsen