Vestecrittet Lysebotn - Bryne - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tSinnes 45 kmGloppedal 87 kmUndheim 135 km
1 113486 Pulje 1 Tor Arne Gilje Sandnes Sykleklubb M 20-24 04:08:23 35.2601:29:0702:32:4403:52:39
2 148967 Pulje 1 Joakim Frafjord Sandnes Sykleklubb M 17-19 04:08:45 35.2101:29:0702:33:3303:52:43
3 27471 Pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:08:50 35.2001:29:0702:33:3303:52:43
4 154352 Pulje 1 Fredrik Gjesteland Finnesand Sandnes Sykleklubb M 17-19 04:09:00 35.1801:25:4102:30:1803:52:43
5 100985 Pulje 1 Morten T. Storesund CK Haugaland M 25-29 04:09:10 35.1501:29:0702:33:3303:52:43
6 154356 Pulje 1 Amund Haakonsen Sandnes Sykleklubb M 17-19 04:09:24 35.1201:29:0702:33:3303:52:43
7 136119 Pulje 1 Fredrik Waldow Bjordal Stavanger SK M 17-19 04:09:42 35.0801:29:0702:33:1803:52:43
8 125533 Pulje 1 Martin Alexander Fatnes Sandnes Sykleklubb M 20-24 04:09:50 35.0601:27:5702:33:1003:52:43
9 97298 Pulje 1 Elias Hellestø Sandnes Sykleklubb M 17-19 04:09:56 35.0401:29:0702:33:3303:52:43
10 73477 Pulje 1 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:10:00 35.0401:29:0702:33:3303:52:43
10 73017 Pulje 1 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:10:00 35.0401:29:0702:33:3303:52:43
10 143285 Pulje 1 Tord Gudmestad Stavanger SK M 17-19 04:10:00 35.0401:29:0702:33:1003:52:39
13 25310 Pulje 1 Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 04:10:33 34.9601:33:4602:37:5603:55:12
14 146490 Pulje 1 Christian Foder Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:10:39 34.9401:33:4602:37:5603:55:12
14 161231 Pulje 1 Daniel Foder Cyclingandperformance.dk M 35-39 04:10:39 34.9401:33:4602:37:5603:55:12
16 157361 Pulje 1 Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:10:47 34.9301:33:4602:37:5603:55:12
16 136497 Pulje 1 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:10:47 34.9301:33:4602:37:5603:55:12
16 100667 Pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 04:10:47 34.9301:33:4602:37:5603:55:12
19 28312 Pulje 1 Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:10:52 34.9101:32:0702:37:5603:55:12
19 30276 Pulje 1 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:12
19 26332 Pulje 1 Morgan Kristoffersen Hommersåk M 45-49 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:12
19 124716 Pulje 1 Øivind Nyhammer Fana IL Sykkel M 35-39 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:12
19 136679 Pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:10:52 34.9100:00:0002:37:5603:55:12
19 38159 Pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:12
19 161232 Pulje 1 Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 04:10:52 34.9101:31:2902:37:5603:55:12
19 131492 Pulje 1 Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:12
19 72935 Pulje 1 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:10:52 34.9101:33:4602:37:5603:55:10
28 40340 Pulje 1 Andreas Penne Nygård Rennesøy Sykleklubb M 35-39 04:10:59 34.9001:32:0702:37:5603:55:12
28 46681 Pulje 1 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 04:10:59 34.9001:32:0702:37:5603:55:12
30 151472 Pulje 1 Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 04:11:49 34.7801:33:4602:37:5603:55:12
30 131771 Pulje 1 Andreas Leander Harvey Sandnes Sykleklubb M 20-24 04:11:49 34.7801:32:0700:00:0003:55:12
32 125750 Pulje 1 Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:21:30 33.4901:38:4102:45:0904:05:34
32 124710 Pulje 1 Torstein Klokk Pettersen Fana IL Sykkel M 35-39 04:21:30 33.4901:38:4102:45:0904:05:34
34 25960 Pulje 1 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 04:21:41 33.4701:39:1402:45:0904:05:34
34 127973 Pulje 1 Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:21:41 33.4701:38:4102:45:0904:05:34
36 115894 Pulje 1 Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 28984 Pulje 1 Sveinung Hetland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 28562 Pulje 1 Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb M 40-44 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 59170 Pulje 1 Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 157288 Pulje 1 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 75969 Pulje 1 Pål Nilsskog Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 152840 Pulje 2 Andreas Røsstad Kristiansand M 30-34 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
36 132014 Pulje 1 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:23:04 33.2901:38:4102:45:0904:05:34
36 24927 Pulje 1 Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 04:23:04 33.2901:39:1402:45:0904:05:34
45 71209 Pulje 1 John Bjørlo Sandnes Sykleklubb M 25-29 04:37:51 31.5201:41:3602:52:1804:19:01
45 51684 Pulje 1 Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
45 28137 Pulje 1 Rune Holmen Bryne Cykleklubb M 40-44 04:37:51 31.5201:38:4102:45:2304:19:01
45 75796 Pulje 1 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
45 40535 Pulje 1 Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
45 134136 Pulje 1 Torstein Rødne Midtbø Ryfylke SK M 30-34 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
45 139310 Pulje 3 Tomas Nordli Kristiansands Cykleklubb M 20-24 04:37:51 31.5201:39:1402:45:0904:19:01
45 143294 Pulje 3 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
45 23655 Pulje 1 Ingvald Vigre Nærbø SK M 45-49 04:37:51 31.5201:42:1902:52:1804:19:01
54 28865 Pulje 1 Svein Flornes Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:38:24 31.4601:39:1402:45:0904:19:01
55 20873 Pulje 1 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb K 35-39 04:39:35 31.3301:43:5802:54:2604:21:37
55 26660 Pulje 1 Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:39:35 31.3301:46:1202:56:1604:21:37
55 73461 Pulje 2 Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 04:39:35 31.3301:46:1202:56:1604:21:37
55 22501 Pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 50-54 04:39:35 31.3301:43:5802:56:1600:00:00
55 126209 Pulje 1 Agnieszka Derbich Bogafjell Sykleklubb K 35-39 04:39:35 31.3301:45:2302:56:1604:21:37
55 29153 Pulje 1 Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:39:35 31.3301:46:1202:56:1604:21:37
55 28755 Pulje 1 Stig Jørgensen Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:39:35 31.3301:46:1202:56:1604:21:37
55 139994 Pulje 1 Jan Smedsvig Karlsen Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 04:39:35 31.3301:45:2302:56:1604:21:37
55 52592 Pulje 2 Henrik Lurén Stavanger M 35-39 04:39:35 31.3301:43:5802:56:1604:21:37
55 157202 Pulje 1 Ansgar Ravndal Ryfylke SK M 35-39 04:39:35 31.3301:43:5802:56:1604:21:37
55 146500 Pulje 1 Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:39:35 31.3301:46:1202:56:1404:21:37
55 156603 Pulje 1 Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:39:35 31.3301:43:5802:54:2604:21:37
67 145801 Pulje 2 Thor Helge Johnsen Mandal CK M 45-49 04:39:48 31.3001:45:5702:56:1604:21:37
68 143299 Pulje 1 Martin Lunder Stavanger SK M 17-19 04:39:54 31.2901:46:1202:56:1604:21:37
69 21618 Pulje 1 Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 04:39:59 31.2801:46:1202:56:1604:21:37
70 132001 Pulje 1 Bernard Opedal Sandnes Sykleklubb M 40-44 04:40:01 31.2801:42:1902:52:1804:19:01
70 83277 Pulje 1 Stein Helge Simonsen Stord SK M 40-44 04:40:01 31.2801:45:2302:54:3104:21:37
70 22389 Pulje 1 Frode Valen Stord SK M 50-54 04:40:01 31.2801:45:2302:56:1604:21:37
73 146690 Pulje 2 Sondre Skjeggedal Otra IL - Sykkel M 20-24 04:41:12 31.1500:00:0002:56:1604:21:37
74 124007 Pulje 2 Tor Erik Lindøe Åkra sykkelgruppe M 30-34 04:47:05 30.5101:47:5403:00:1504:29:20
75 153384 Pulje 4 Preben Sandve Solvang US Postal M 25-29 04:47:10 30.5001:47:5403:00:1504:29:20
76 38177 Pulje 1 Bård Christian Jensen Bogafjell Sykleklubb / Eni Norge M 50-54 04:47:23 30.4801:47:5403:00:1504:29:20
76 32317 Pulje 1 Jarle Klungtveit Bogafjell Sykleklubb M 35-39 04:47:23 30.4801:47:5403:00:1504:29:17
76 73493 Pulje 2 Anders Linndal Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 04:47:23 30.4801:47:5403:00:1504:29:20
79 33743 Pulje 1 Magne Fosse Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:47:28 30.4701:47:5403:00:1504:29:20
79 134159 Pulje 2 Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:47:28 30.4701:47:5403:00:1504:29:20
79 153491 Pulje 2 Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 04:47:28 30.4701:46:1202:55:5504:29:20
82 125808 Pulje 1 Fredrik Hatlestad Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 04:53:05 29.8801:47:2003:00:1504:31:29
83 29513 Pulje 2 Tor Einar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:53:12 29.8701:47:5403:00:1504:31:25
84 134061 Pulje 2 Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 04:55:34 29.6301:46:1202:56:1604:34:53
85 24218 Pulje 1 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb M 45-49 04:59:37 29.2301:49:1903:06:2104:40:28
85 157517 Pulje 2 Vebjørn Rødne Østerhus Otra IL - Sykkel M 20-24 04:59:37 29.2301:49:1903:06:2404:40:32
87 32341 Pulje 2 Bjørnar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:59:57 29.2001:47:5403:06:3604:40:32
88 26275 Pulje 2 Michael Dyrland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 05:00:09 29.1801:49:1903:06:3004:40:32
89 21409 Pulje 2 Bjørnar André Haug Bogafjell Sykleklubb / Petrol BIL M 45-49 05:00:17 29.1701:49:1903:06:2104:40:30
90 152585 Pulje 1 Thomas Kopreitan Sagene IF Sykkel M 30-34 05:00:43 29.1300:00:0003:06:3604:40:32
91 125636 Pulje 2 Kennet Egeland Flekkefjord SK M 50-54 05:01:07 29.0901:49:1903:06:3604:40:32
91 73763 Pulje 2 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 55-59 05:01:07 29.0901:49:1903:06:3604:40:32
93 20620 Pulje 3 Arne Fredlund Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:03:24 28.8701:52:5903:09:3704:44:08
93 36472 Pulje 3 Jan Tore Kalvik Bærum OCK M 60-64 05:03:24 28.8701:52:5903:09:3704:44:08
95 104518 Pulje 2 Egil Knudsen Sola Cykleklubb M 50-54 05:03:26 28.8601:52:5903:09:3704:44:08
95 126006 Pulje 2 Lene Skotnes Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 05:03:26 28.8601:52:5903:09:3704:44:08
97 161506 Pulje 3 David Rath Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 05:03:29 28.8601:52:5903:09:3704:44:08
97 20440 Pulje 1 Arild Vistnes Randaberg SK / Equinor BIL M 45-49 05:03:29 28.8601:52:5903:09:3704:44:08
99 153409 Pulje 2 Torjus Kolnes Team Ryfylke M 30-34 05:04:45 28.7401:46:1203:00:3504:40:32
100 66368 Pulje 2 Ola Vigesdal Oftedal Jæren Smalalag M 40-44 05:05:36 28.6601:52:5903:09:3704:44:08
101 20158 Pulje 2 Anders Sørbø Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 05:05:42 28.6501:52:5903:09:3704:44:08
102 28439 Pulje 2 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 05:05:51 28.6401:56:3203:13:1704:46:30
102 164032 Pulje 4 Espen Hjortland Mandal CK M 35-39 05:05:51 28.6401:57:3703:13:4604:46:30
102 100695 Pulje 1 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb / Masiv Bygg M 45-49 05:05:51 28.6401:57:3703:13:1704:46:30
102 23913 Pulje 2 Jan Birger Kirkeli Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:05:51 28.6401:56:3203:13:2604:46:30
102 39066 Pulje 2 Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 05:05:51 28.6401:56:3203:13:1704:46:30
102 22077 Pulje 2 Erik Solvang Bryne Cykleklubb M 50-54 05:05:51 28.6401:57:3703:13:2604:46:30
102 25295 Pulje 2 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 05:05:51 28.6401:57:3703:13:2604:46:30
102 76012 Pulje 2 Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 05:05:51 28.6401:57:3703:13:2604:46:30
102 22125 Pulje 3 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 05:05:51 28.6401:56:3203:13:2604:46:30
102 141334 Pulje 2 Eirik Søyland Åsane CK M 40-44 05:05:51 28.6401:56:3203:13:2604:46:30
102 20962 Pulje 2 Åge Telstø Klepp Cykle Club / Odfjell M 50-54 05:05:51 28.6401:57:3703:13:2604:46:30
102 100338 Pulje 2 Paul Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 05:05:51 28.6401:57:3703:13:2604:46:30
114 124482 Pulje 1 Vidar Laugaland Ryfylke SK M 40-44 05:06:00 28.6201:49:1903:06:3304:46:30
115 164035 Pulje 4 Benjamin Garnett British Cycling M 35-39 05:06:04 28.6201:52:5903:09:3704:46:30
116 131625 Pulje 2 Stein Johansen Tubakken Sykkelklubb / Norgesgulv M 40-44 05:06:51 28.5401:56:3203:13:2604:46:30
116 161470 Pulje 3 Ole Toppe Jørpeland M 25-29 05:06:51 28.5401:56:3203:13:2604:46:30
118 139812 Pulje 1 Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:07:05 28.5201:52:5903:13:2604:46:30
119 131632 Pulje 2 Jonas Søyland Nortura M 30-34 05:08:33 28.3901:58:5203:23:3504:34:47
120 147557 Pulje 2 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club M 25-29 05:11:23 28.1301:58:5203:17:2004:51:29
120 22540 Pulje 2 Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 05:11:23 28.1301:58:5203:17:2004:51:33
120 24188 Pulje 2 Jens Ove Raustein Randaberg SK M 50-54 05:11:23 28.1301:58:5203:17:2004:51:29
123 157434 Pulje 2 Alexander Neumann Bryne Triatlonklubb M 30-34 05:17:57 27.5502:04:1503:22:0104:58:21
123 151783 Pulje 3 Karoline Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel K 25-29 05:17:57 27.5502:04:1503:22:0104:58:17
123 164036 Pulje 4 Stian Wilson Spinn M 25-29 05:17:57 27.5501:58:5203:18:0704:58:21
123 20910 Pulje 2 Atle Aanestad Nærbø SK M 45-49 05:17:57 27.5502:03:4803:22:0104:58:17
127 125965 Pulje 2 Frode Skjæveland Sandnes Sykleklubb / Equinor M 35-39 05:18:11 27.5301:58:5203:18:0704:58:17
128 164037 Pulje 4 Kenneth Evensen Equinor M 50-54 05:22:49 27.1302:04:0903:26:1205:03:07
128 123879 Pulje 3 Ørjan Reinertsen Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel M 25-29 05:22:49 27.1302:07:3003:27:1005:03:07
130 141900 Pulje 2 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:23:05 27.1101:58:5203:22:0105:03:07
130 20424 Pulje 3 Anskar Tveit Sandnes Sykleklubb M 55-59 05:23:05 27.1102:04:1503:26:1205:03:07
132 26895 Pulje 4 Ole Voll M-I Swaco M 50-54 05:23:08 27.1002:07:3003:27:1005:03:07
133 103711 Pulje 2 Rob Glossop Subsea 7 M 40-44 05:23:10 27.1001:49:1903:09:3705:00:25
133 161381 Pulje 4 Andreas Neverdahl Ryfylke SK M 25-29 05:23:10 27.1002:04:1503:26:1205:03:07
133 26824 Pulje 2 Olav Steinskog Ålgård M 65-69 05:23:10 27.1002:07:4600:00:0000:00:00
133 22627 Pulje 2 Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:23:10 27.1002:07:4603:27:2005:03:07
133 21417 Pulje 3 Bodil Asheim Tveit Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 05:23:10 27.1002:04:1503:26:1205:03:07
133 22667 Pulje 3 Geir Petter Aag Sandnes Sykleklubb M 60-64 05:23:10 27.1001:52:5903:09:3705:03:07
139 125155 Pulje 2 Geir Johansen Seksjon S M 55-59 05:23:17 27.0902:04:1503:26:2005:03:07
139 139223 Pulje 2 Gisle Obrestad Team MDE M 50-54 05:23:17 27.0901:56:3203:13:3805:03:07
141 83420 Pulje 2 Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 05:23:56 27.0402:04:1503:26:2005:03:07
142 103744 Pulje 2 Tommie Garheim Ålgård M 30-34 05:25:31 26.9102:00:3603:22:0605:05:08
142 37703 Pulje 2 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 05:25:31 26.9102:03:4803:26:1205:05:08
142 104588 Pulje 2 Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 05:25:31 26.9102:04:1503:26:2005:05:08
142 24572 Pulje 2 Jostein Merkesdal Vigesaa SK M 50-54 05:25:31 26.9102:07:4603:27:1405:05:08
142 126340 Pulje 3 Amy Mir Bryne Cykleklubb K 25-29 05:25:31 26.9102:04:1503:26:2005:05:06
142 158350 Pulje 2 Douglas Thom Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:25:31 26.9101:56:3203:22:1205:05:08
142 24385 Pulje 1 Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 05:25:31 26.9102:07:4603:27:1405:05:08
142 25652 Pulje 2 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 50-54 05:25:31 26.9102:07:4603:27:1405:05:08
150 156645 Pulje 2 Oscar Alvestad Harboe Vågen VGS M 25-29 05:31:58 26.3801:58:5203:26:1205:10:47
151 151206 Pulje 2 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 05:32:03 26.3802:07:3003:27:2005:10:47
152 58875 Pulje 2 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 05:32:45 26.3201:57:3703:22:0105:09:28
153 147993 Pulje 2 Ivan Skjæveland Deloitte M 45-49 05:33:33 26.2602:07:4603:27:2305:10:51
154 25927 Pulje 2 Magne Undheim Nærbø SK / Baker Hughes M 40-44 05:34:58 26.1502:04:0903:27:1405:10:29
155 76216 Pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 05:35:32 26.1002:00:3603:22:1205:12:39
156 73532 Pulje 2 Jan Morten Auseth Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:37:54 25.9202:11:1103:35:2105:17:19
156 76603 Pulje 3 Geir Morten Brekken Sandnes Sykleklubb / Statnett SF M 45-49 05:37:54 25.9202:12:3703:35:1205:17:19
156 164038 Pulje 4 Steve Carter Stavanger M 45-49 05:37:54 25.9201:58:5203:19:2205:13:48
156 26571 Pulje 2 Odd Garpestad Dalane SK M 70-74 05:37:54 25.9202:07:3003:35:0705:17:19
156 26148 Pulje 4 Marius Hegelstad Vigesaa SK M 30-34 05:37:54 25.9202:04:1503:26:1205:17:19
156 23098 Pulje 2 Harald Mong Dalane SK / Dalane Nett AS M 55-59 05:37:54 25.9202:11:1103:35:2105:17:19
156 123085 Pulje 3 John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:37:54 25.9202:12:3703:35:2105:17:19
156 28739 Pulje 3 Stig Pedersen Dalane SK / Equinor BIL M 40-44 05:37:54 25.9202:07:3003:35:0505:17:19
156 132650 Pulje 2 Jone Takvam Dalane SK / Dalane SK M 40-44 05:37:54 25.9202:11:1103:35:2105:17:19
156 164039 Pulje 4 Alasdair Thom Aberdeen M 30-34 05:37:54 25.9202:03:4803:26:1205:13:14
156 132062 Pulje 2 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 05:37:54 25.9202:11:1103:34:5505:17:19
156 139654 Pulje 4 Jan Wersland Dalane SK / Nordan M 45-49 05:37:54 25.9202:11:1103:35:2105:17:19
168 26981 Pulje 4 Ole Kristian Nygaard Sport 1 M 45-49 05:39:12 25.8202:07:3003:27:0105:16:02
169 111773 Pulje 2 Jan Erik Meland Farsund Sykleklubb M 30-34 05:42:54 25.5402:16:1003:41:4805:22:55
170 76825 Pulje 2 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb M 60-64 05:43:00 25.5302:11:1103:35:2105:22:55
171 69738 Pulje 2 Geir Martinsen Farsund Sykleklubb M 45-49 05:43:16 25.5102:16:1003:41:4805:22:52
172 52706 Pulje 3 Bjarne Mæland Bryne Cykleklubb M 50-54 05:44:14 25.4402:11:1103:35:2105:22:52
173 132764 Pulje 3 Radek Stalsberg Mandal CK / The Light Group M 40-44 05:44:41 25.4102:14:2303:41:4405:22:55
174 26529 Pulje 1 Njål Fjotland Klepp Cykle Club / Equinor M 40-44 05:46:10 25.3002:19:3103:42:1005:25:50
174 146196 Pulje 2 Rune Roaldsen Nærbø SK / Hå kommune M 45-49 05:46:10 25.3002:17:3803:41:2805:25:50
174 76793 Pulje 2 Morten Røer Nærbø SK M 50-54 05:46:10 25.3002:17:3803:43:2005:25:50
174 20423 Pulje 2 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 55-59 05:46:10 25.3002:17:3803:43:1805:25:50
178 41262 Pulje 3 Frank Strømfjord Bogafjell Sykleklubb / Lyse BIL M 35-39 05:46:14 25.3002:17:3403:41:2005:25:50
179 75759 Pulje 4 Tor Eggebø Finnøy IL M 40-44 05:46:24 25.2802:07:3003:37:2705:25:50
179 23346 Pulje 2 Helge Grannes CK Haugaland M 55-59 05:46:24 25.2802:17:3803:41:5305:25:02
179 156477 Pulje 1 Jon Horpestad Hå Rugeri AS M 17-19 05:46:24 25.2802:07:3003:35:2105:25:50
179 76622 Pulje 4 Eirik Lode Nærbø SK M 65-69 05:46:24 25.2802:17:3803:42:5805:25:50
179 59210 Pulje 3 Carina Midtbø Dalane SK K 50-54 05:46:24 25.2802:17:3803:46:2305:25:50
179 157380 Pulje 2 Sindre Sjøbakk Equinor M 25-29 05:46:24 25.2802:07:4603:35:2105:25:50
179 146910 Pulje 3 Joar Tjelmeland COSL Drilling Europe AS M 45-49 05:46:24 25.2802:07:3003:37:2705:25:02
179 38938 Pulje 2 Martin Tjetland Tasta & omegn sykkelklubb / Eldor BIL M 50-54 05:46:24 25.2802:12:3703:35:2105:25:50
179 27576 Pulje 2 Per Terje Tjåland Dalane SK M 50-54 05:46:24 25.2802:17:3803:46:2305:25:50
188 104257 Pulje 2 Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 05:46:32 25.2702:19:3103:42:1005:25:50
188 52909 Pulje 4 Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 05:46:32 25.2702:17:3803:41:2005:25:50
190 125929 Pulje 4 Per-Øyvind Nedrebø Stavanger M 40-44 05:46:42 25.2602:07:3003:37:2705:25:50
190 29023 Pulje 3 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb M 50-54 05:46:42 25.2602:12:3703:35:2105:25:50
192 104223 Pulje 2 Sven Austbø Vigrestad SK M 60-64 05:46:49 25.2502:17:3803:41:4805:25:50
193 126590 Pulje 2 John Petter Strand Kystverket Vest M 40-44 05:47:00 25.2402:14:2303:41:5605:25:50
194 37277 Pulje 3 Roy Solgård Widerøe M 45-49 05:47:04 25.2402:17:3803:42:3905:25:50
194 153408 Pulje 2 Sondre Solgård Sandnes Sykleklubb M 20-24 05:47:04 25.2402:17:3803:42:3905:25:50
196 77790 Pulje 3 Andrew James Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 05:47:20 25.2202:07:3000:00:0005:25:50
197 157211 Pulje 2 Torbjørn Rørtvedt Eldor AS M 35-39 05:47:56 25.1702:12:3703:35:2105:25:50
198 22512 Pulje 2 Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 05:48:30 25.1302:17:3803:43:2005:25:50
199 141511 Pulje 3 John Arne Toppe Jørpeland M 35-39 05:49:24 25.0702:07:4603:38:4305:25:50
200 22495 Pulje 3 Gaute Håland Bryne Cykleklubb M 65-69 05:52:11 24.8702:14:2303:41:4005:29:15
201 104073 Pulje 3 Arnfinn Nessa Tasta & omegn sykkelklubb / If bedriftsidrettslag M 60-64 05:55:12 24.6602:14:2303:42:2705:29:00
202 156661 Pulje 4 Ole André Melberg Jørpeland M 30-34 06:05:21 23.9702:02:2003:38:4505:37:44
203 164040 Pulje 4 Per Hindhede VELUX Cycling Team M 60-64 06:10:15 23.6502:51:4504:14:1205:49:31
203 164045 Pulje 4 Henning Sørensen VELUX Cycling Team M 50-54 06:10:15 23.6502:51:4504:14:5805:49:31
203 24099 Pulje 2 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 06:10:15 23.6502:51:4504:13:5205:49:31
203 46388 Pulje 3 Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 06:10:15 23.6502:51:4504:14:0505:49:31
207 73702 Pulje 3 Magne Knutsen Asdal Fevik OCC M 40-44 06:15:19 23.3402:43:5504:09:2505:55:59
207 32082 Pulje 4 Ivar Hansen Fevik OCC M 35-39 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:59
207 122126 Pulje 2 Tommy Hansen Fevik OCC / Air Products M 45-49 06:15:19 23.3402:43:5504:08:5505:55:59
207 73869 Pulje 2 Stian Haugen Fevik OCC M 40-44 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:59
207 152306 Pulje 1 Mikal Isdal Fevik OCC M 40-44 06:15:19 23.3402:43:5504:08:5505:55:59
207 108538 Pulje 1 Patrik Johansson Fevik OCC M 30-34 06:15:19 23.3402:43:5504:08:5505:55:59
207 152203 Pulje 4 Asle Johnsen Fevik OCC M 45-49 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:59
207 123606 Pulje 3 Trond Nilsen Fevik OCC M 40-44 06:15:19 23.3402:43:5504:08:5505:55:59
207 36846 Pulje 1 Frode Karstein Novik Fevik OCC M 35-39 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:59
207 113172 Pulje 4 Geir Nårstad Fevik OCC M 45-49 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:59
207 101160 Pulje 3 Christian Schinnes Fevik OCC M 35-39 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0005:55:56
207 74534 Pulje 4 Dag Magne Vedå Fevik OCC M 50-54 06:15:19 23.3402:43:5504:09:0705:55:59
219 134339 Pulje 3 Harald Dirdal Team Oltedal Radel M 40-44 06:15:48 23.3102:29:4604:03:4005:54:59
219 146242 Pulje 2 Helge Olav Tverberg Team Oltedal Radel M 50-54 06:15:48 23.3102:29:4604:04:2805:54:59
219 73186 Pulje 3 John Vatland Team Oltedal Radel M 45-49 06:15:48 23.3102:29:4604:04:2805:54:55
222 73525 Pulje 3 Kjetil Simonsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel M 50-54 06:15:54 23.3002:27:5704:02:4505:55:59
223 58845 Pulje 3 Jan Håvard Hatteland Team Rynkeby Rogaland M 55-59 06:16:13 23.2802:26:2504:02:4505:55:59
224 50319 Pulje 4 Tormod Olsen Fjellfoten SK M 60-64 06:19:15 23.0902:25:2504:02:2805:55:59
225 22139 Pulje 3 Erlend Wedul COSL Drilling Europe AS M 55-59 06:39:23 21.9302:34:3204:10:5506:14:32
226 107944 Pulje 3 Erik Rønning Bergsagel Stavanger M 35-39 06:39:59 21.9002:28:4604:15:1406:15:57
227 164041 Pulje 4 Fredrik Haslestad Hansen Aron Skiklubb - Sykkel M 30-34 06:44:47 21.6402:44:1404:29:5506:22:01
227 161237 Pulje 4 Magnus Antony Løver Aron Skiklubb - Sykkel M 30-34 06:44:47 21.6402:44:1404:29:5506:22:01
229 131653 Pulje 3 Helge Tjessem Holta Hå Rugeri M 30-34 06:44:50 21.6302:39:5704:24:5906:22:01
230 154409 Pulje 3 Arild Pollestad Hå Rugeri AS M 45-49 06:45:18 21.6102:39:5704:24:5706:22:01
231 27329 Pulje 3 Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø SK M 45-49 06:45:24 21.6002:44:1404:30:1406:22:01
232 100519 Pulje 3 Øyvind Solberg Løkkebø Equinor BIL M 50-54 06:52:38 21.2202:39:5704:23:1206:24:59
233 25282 Pulje 3 Kjetil Alsvik Stavanger SK M 55-59 06:59:19 20.8902:40:2804:35:3606:35:29
233 164043 Pulje 4 Poul Erik Lauritsen Astrup Cykelklub Danmark M 45-49 06:59:19 20.8902:53:5404:36:3506:35:29
233 164042 Pulje 4 Hanne Lauritsen Astrup Cykelklub Danmark K 45-49 06:59:19 20.8902:53:5404:36:3806:35:29
236 67655 Pulje 4 Øyvind Hansen Fevik OCC M 40-44 06:59:28 20.8800:00:0000:00:0000:00:00
236 75896 Pulje 1 John Olav Nessa Bogafjell Sykleklubb M 30-34 06:59:28 20.8802:54:4500:00:0000:00:00
236 162497 Pulje 4 Steffen Pettersen SFF M 30-34 06:59:28 20.8802:54:4500:00:0000:00:00
236 20445 Pulje 1 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 06:59:28 20.8802:54:4500:00:0000:00:00
240 27564 Pulje 4 Per Reidar Olufsen Team Pitter M 60-64 07:30:52 19.4200:00:0000:00:0000:00:00
240 111137 Pulje 4 Espen Wiik Team Pitter M 25-29 07:30:52 19.4200:00:0000:00:0000:00:00
242 72295 Funksjonærritt Karl Bakke Vigrestad SK M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 26215 Funksjonærritt Marton Digernes Bryne Cykleklubb M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 39887 Funksjonærritt Håvard Erga Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 52928 Funksjonærritt Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 23635 Funksjonærritt Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 26489 Funksjonærritt Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 21850 Funksjonærritt Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 52848 Funksjonærritt Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 23539 Funksjonærritt Inge Løland Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 29641 Funksjonærritt Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 141703 Funksjonærritt Jan Harald Olsen Vigrestad SK M 60-64 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 24116 Funksjonærritt Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 23041 Funksjonærritt Hans Inge Rege Bryne Cykleklubb M 55-59 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 26961 Funksjonærritt Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 59858 Funksjonærritt Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
242 27018 Funksjonærritt Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 Fullført -00:00:0000:00:0000:00:00
- 132223 Pulje 1 Per-Christian Bårholm Tananger M 30-34 Brutt -02:09:2902:56:1603:52:18
- 125541 Pulje 1 Christoffer Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 20-24 Brutt -02:09:2902:56:1603:52:21
- 103614 Pulje 1 Erik Forster Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 Brutt -01:39:1402:50:1304:05:45
- 38476 Pulje 2 Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 35-39 Brutt -02:28:3900:00:0000:00:00
- 128242 Pulje 1 Dag Gunnar Milje Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 Brutt -01:50:1800:00:0000:00:00
- 134074 Pulje 1 Trond Motland Bogafjell Sykleklubb / AS Bilpartner M 35-39 Brutt -02:19:4600:00:0000:00:00
- 154182 Pulje 2 Hilde Olsrud Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 Brutt -02:40:2800:00:0000:00:00
- 143282 Pulje 1 Anders Ueland Skeie Sandnes Sykleklubb M 20-24 Brutt -01:45:4503:02:2600:00:00
- 162110 Pulje 3 Yuzhang Song COSL Drilling Europe AS M 35-39 Brutt -02:54:4500:00:0000:00:00
- 136117 Pulje 2 Tomas Tjåland Vigrestad SK M 17-19 Brutt -02:14:2304:07:0105:22:01
- 22386 Pulje 4 Fritjof Vassbø Sola kommune BIL M 25-29 Brutt -02:14:2303:42:1300:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 11.08.2018
Distanse: 146.00 KM
Snittfart: 27.67 Km/t
Snittid: 5:16:29
Antall deltakere: 268

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (146.00 km): 03:50:49 (M)
    • Jone Ellingsen
    • Kristjan Osaland
  • 2017 (146.00 km): 04:26:27 (K)
    • Izzy Edmundson
  • 2010 (150.00 km): 04:09:50 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2015 (150.00 km): 04:22:49 (K)
    • Vita Heine
  • 2014 (142.00 km): 03:49:29 (M)
    • Tore Bjelland
  • 2013 (142.00 km): 04:16:54 (K)
    • Hilde Hetland
    • Tone Hatteland Lima
  • 2006 (144.00 km): 03:51:32 (M)
    • Håvard Nybø
  • 2005 (144.00 km): 04:08:29 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå
  • 2002 (145.00 km): 04:04:00 (M)
    • Stig Lunde
    • Kent Håkon Olsen
  • 2003 (145.00 km): 04:22:45 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå