TOSKaskabet - Racer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 73017 Racer Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:19:12 42.81
2 125750 Racer Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:19:17 42.62
3 161232 Racer Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 00:19:45 41.62
4 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:19:49 41.48
5 157361 Racer Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:19:50 41.44
6 146490 Racer Christian Foder Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:19:57 41.20
6 52900 Racer Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:19:57 41.20
8 60275 Racer Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:20:04 40.96
9 73486 Racer Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 00:20:11 40.72
10 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:20:13 40.65
11 151472 Racer Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 00:20:30 40.09
12 145745 Racer Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 00:20:32 40.03
13 100667 Racer Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:20:52 39.39
14 146500 Racer Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:20:57 39.23
14 24927 Racer Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:20:57 39.23
16 40535 Racer Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:20:59 39.17
17 132462 Racer Hans Jørgen Moe Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:21:07 38.92
18 131492 Racer Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:21:12 38.77
19 29153 Racer Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 00:21:14 38.71
20 134159 Racer Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:21:19 38.56
21 140009 Racer Jostein Eikeland Fossan Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:21:25 38.38
22 51684 Racer Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:21:35 38.08
23 157288 Racer Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:21:38 37.99
24 27834 Racer Roald Kluge Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:21:40 37.93
24 134061 Racer Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:21:40 37.93
26 147526 Racer Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 00:21:41 37.90
27 153491 Racer Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 00:21:51 37.62
27 134460 Racer Roy Øiamo Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:21:51 37.62
29 26472 Racer Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 00:21:54 37.53
30 75896 Racer John Olav Nessa Bogafjell SK M 30-34 00:21:55 37.50
31 26709 Racer Oddmund Brundtland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:22:00 37.36
32 116653 Racer Christian Eckhoff Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:22:06 37.19
33 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 00:22:07 37.16
34 156603 Racer Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:22:12 37.02
35 141562 Racer Sindre Thelin Eltarvåg Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:22:17 36.88
36 39066 Racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 00:22:20 36.80
36 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 30-34 00:22:20 36.80
38 157216 Racer Leif Helge Årthun Rennesøy Sykleklubb M 55-59 00:22:21 36.77
39 107933 Racer Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 40-44 00:22:24 36.69
40 126962 Racer Felipe Monteiro Nunes Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:22:27 36.61
41 26529 Racer Njål Fjotland Klepp Cykle Club M 40-44 00:22:30 36.53
42 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:22:43 36.18
43 72941 Racer Eivind Haugvaldstad Rennesøy Sykleklubb M 50-54 00:22:59 35.76
44 20620 Racer Arne Fredlund Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:23:02 35.68
44 104257 Racer Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 00:23:02 35.68
46 22540 Racer Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 00:23:35 34.85
47 156654 Racer Atle Strandmyr Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 00:23:39 34.75
48 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:23:50 34.48
49 161506 Racer David Rath Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 00:23:58 34.29
50 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:24:16 33.87
51 126006 Racer Lene Skotnes Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 00:24:29 33.57
52 108748 Racer Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:24:31 33.52
53 154182 Racer Hilde Olsrud Sandnes K 45-49 00:24:35 33.43
54 164059 Racer Andreas Kirkhaug Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:24:46 33.18
55 164060 Racer Thomas Bjerkheim Rennesøy Sykleklubb M 25-29 00:24:47 33.16
56 156664 Racer Nils Harald Leversund Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:24:51 33.07
57 28265 Racer Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 00:25:01 32.85
58 132239 MTB/Hybrid/CX Bjørn Gjerdrum Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:25:10 32.66
59 23813 MTB/Hybrid/CX Jan Telstø Klepp Cykle Club M 50-54 00:25:21 32.42
60 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 00:25:33 32.17
61 139866 Racer Alice Pussacq Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 00:25:53 31.75
62 29793 Racer Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:26:01 31.59
63 162498 Racer Jonas Skartveit Rogne Stavanger SK M 40-44 00:26:03 31.55
64 164061 Racer James Herstatt Stavanger M 35-39 00:26:08 31.45
65 73286 Racer Jørund Hopland Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 00:26:17 31.27
66 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 00:26:31 30.99
67 122914 MTB/Hybrid/CX Cato Thorsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:27:00 30.44
68 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:27:18 30.10
69 105040 Racer Henning Schanche FGI M 40-44 00:27:20 30.07
70 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:27:32 29.85
Ritt detaljer

Arrangør:

Tasta & Omegn Sykkel klubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 16.08.2018
Distanse: 13.70 KM
Snittfart: 36.05 Km/t
Snittid: 0:22:48
Antall deltakere: 70

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (13.70 km): 00:18:58 (M)
    • Anders Farestveit
  • 2017 (13.70 km): 00:21:19 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2015 (11.00 km): 00:15:56 (M)
    • Øyvind Kaurstad
  • 2015 (11.00 km): 00:17:44 (K)
    • Stine Borgli
  • 2014 (14.10 km): 00:20:19 (M)
    • Øyvind Kaurstad
  • 2014 (14.10 km): 00:22:29 (K)
    • Irene Kristin Eikemo