RISA Tempo - Racer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 52900 Racer Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:33:45 43.91
2 125750 Racer Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:33:53 43.73
3 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:34:23 43.10
4 73017 Racer Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:34:26 43.03
5 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:35:06 42.22
6 161232 Racer Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 00:35:17 42.00
7 73486 Racer Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 00:35:33 41.68
8 145745 Racer Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 00:35:47 41.41
9 150750 Racer Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 00:36:06 41.05
10 73477 Racer Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:36:11 40.95
11 59064 Racer Steinar Håland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:36:27 40.65
12 100667 Racer Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:36:32 40.56
13 21194 Racer Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:37:19 39.71
14 40535 Racer Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:37:48 39.20
15 27834 Racer Roald Kluge Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:37:55 39.08
16 153491 Racer Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 00:38:00 39
17 146196 Racer Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 00:38:07 38.88
18 24900 Racer Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes Sykleklubb M 30-34 00:38:38 38.36
19 38177 Racer Bård Christian Jensen Bogafjell Sykleklubb M 50-54 00:38:47 38.21
20 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:39:35 37.44
21 146343 Racer Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 00:39:42 37.32
22 39066 Racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 00:39:47 37.25
23 100695 Racer Jan Egil Høyland Bogafjell SK M 45-49 00:39:50 37.20
24 24385 Racer Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 00:39:55 37.12
25 107933 Racer Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 40-44 00:40:02 37.01
26 26843 Racer Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:40:06 36.95
27 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 00:40:40 36.44
28 146543 Racer Kim Iren Kroken Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 00:40:57 36.19
29 23539 Racer Inge Løland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:41:04 36.08
30 123085 Racer John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:41:09 36.01
31 26489 Racer Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 00:41:22 35.82
31 22534 Racer Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:41:22 35.82
33 38476 Racer Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:42:07 35.18
33 25927 Racer Magne Undheim Nærbø SK M 40-44 00:42:07 35.18
35 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:42:42 34.70
36 20077 Racer Alf Høgemark Altibox M 40-44 00:42:44 34.68
36 66335 Racer Espen Jakobsen Hellvik M 25-29 00:42:44 34.68
38 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:42:49 34.61
39 126194 Racer Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb M 25-29 00:42:55 34.53
40 22512 Racer Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 00:44:23 33.39
41 126119 Racer Erlend Fiskum Bryne Cykleklubb M 55-59 00:45:03 32.89
42 154182 Racer Hilde Olsrud Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 00:45:21 32.67
43 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 00:45:38 32.47
44 28265 Racer Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 00:46:01 32.20
45 29793 Racer Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:46:11 32.08
46 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 00:46:44 31.71
47 132144 Racer Brit Skjørestad Klepp Cykle Club K 45-49 00:47:03 31.49
48 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:49:49 29.74
49 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 00:52:09 28.41
- 105666 Racer Roar Aardal UniMek AS M 30-34 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.08.2018
Distanse: 24.70 KM
Snittfart: 36.65 Km/t
Snittid: 0:40:26
Antall deltakere: 50

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (24.70 km): 00:29:55 (M)
    • Harry Waldeland
  • 2016 (24.70 km): 00:35:47 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen