Steinsvikrittet - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tBunn klatrepris 1Topp klatrepris 1RundingBunn klatrepris 2Topp klatrepris 2
1 21850 Seeding 1 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:46:11 31.0700:23:5500:26:0100:53:2901:16:0201:18:04
1 60275 Seeding 1 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:46:11 31.0700:23:5500:26:0400:53:2901:16:5201:18:58
3 38159 Seeding 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:46:29 30.9900:23:5400:25:5900:53:2801:16:5201:18:57
4 40340 Seeding 1 Andreas Penne Nygård Rennesøy SK M 35-39 01:48:07 30.5200:23:5300:25:4800:52:3101:16:0101:18:04
5 73017 Seeding 1 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:49:45 30.0600:23:5400:26:0000:53:2901:16:5301:19:08
6 100667 Seeding 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:50:07 29.9600:24:4600:27:1000:55:1601:19:5401:22:02
7 30276 Seeding 1 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 01:50:10 29.9500:00:0000:27:0400:55:1501:19:5201:22:01
8 72356 Seeding 1 Magne Aarsteinsen Bokn Sykkelklubb M 25-29 01:50:17 29.9200:24:5300:27:1200:55:1601:19:5201:22:01
9 152276 Seeding 1 Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:52:00 29.4600:24:5500:27:1500:55:1801:19:5601:22:07
9 146210 Seeding 1 Rune Vidar Vestre CK Haugaland M 40-44 01:52:00 29.4600:24:4500:27:0300:55:1501:19:5601:22:06
11 141150 Seeding 1 Robin Færaas Sande SpKl Sykkel M 20-24 01:52:01 29.4500:24:4500:27:0200:55:1601:19:5501:22:03
12 101650 Seeding 1 Loyd Moksheim Equinor BIL M 40-44 01:52:49 29.2500:24:5600:27:1800:56:2601:21:4201:24:00
12 24120 Seeding 1 Jarle Nygaard CK Haugaland M 50-54 01:52:49 29.2500:25:1200:27:3400:56:2401:21:3601:23:47
12 122779 Seeding 1 Knut Reiestad Bryne triatlonklubb M 30-34 01:52:49 29.2500:24:5600:27:1200:55:2601:21:3901:23:51
15 101594 Seeding 1 Terje Klungland CK Haugaland M 40-44 01:52:51 29.2400:25:1500:27:4500:56:2601:21:3801:23:50
16 132014 Seeding 1 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:53:02 29.1900:24:5600:27:1900:56:2401:21:3901:23:51
17 25372 Seeding 1 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 45-49 01:53:06 29.1700:25:1400:27:4500:56:2301:21:4101:23:59
18 21194 Seeding 1 Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:53:14 29.1400:25:1200:27:4300:56:2301:21:4301:24:00
19 72229 Seeding 1 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:53:25 29.0900:25:0400:27:3700:56:2601:21:4001:23:55
20 146046 Seeding 1 Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 01:53:35 29.0500:25:1200:27:4100:56:2501:21:4001:23:56
21 136299 Seeding 1 Frode Høyvik CK Haugaland M 35-39 01:55:48 28.4900:25:1400:27:4100:56:2201:21:4301:24:03
22 139499 Seeding 1 Magne Jensen Boligpartner M 45-49 01:56:40 28.2800:25:5200:28:2300:58:0501:24:2701:26:54
22 22638 Seeding 1 Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 50-54 01:56:40 28.2800:25:5400:28:3000:58:0601:24:2601:26:45
24 74340 Seeding 1 Kristian Kahlbom Steinsvik as M 40-44 01:56:42 28.2700:25:5100:28:2000:58:0201:24:2401:26:45
25 29980 Seeding 1 Trond Magne Hegglund CK Haugaland M 45-49 01:56:43 28.2700:25:5300:28:3300:58:0701:24:2901:26:56
26 152191 Seeding 1 Einar Ørke CK Haugaland M 30-34 01:56:45 28.2600:25:5100:28:2100:57:5801:24:2801:26:56
27 104369 Seeding 1 Stian Furenes Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:56:47 28.2500:25:5300:28:3700:58:1001:24:2601:26:51
27 101771 Seeding 1 Vegard Thuestad CK Haugaland M 40-44 01:56:47 28.2500:25:5100:28:2500:58:1101:24:2701:26:55
29 27749 Seeding 1 Reidar Skrunes Haugesund Triathlonklubb M 50-54 01:56:48 28.2500:26:2200:28:4700:58:1301:24:3001:26:56
30 58875 Seeding 1 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:57:17 28.1300:25:5000:28:2800:58:0601:24:2601:26:53
31 141135 Seeding 1 Torodd Solvang Åkra Sykkelgruppa M 40-44 02:00:06 27.4700:25:5100:28:3400:58:1001:25:0901:27:40
32 30398 Seeding 1 Oddmund Roalkvam Stord SK M 60-64 02:00:36 27.3600:26:2300:28:5700:59:4201:26:5601:29:17
33 32693 Seeding 1 Leif Erik Garvik CK Henie M 55-59 02:00:39 27.3500:26:2600:29:0000:59:4501:26:5401:29:16
33 32219 Seeding 1 Chris P. Rinde Equinor BIL Kårstø M 40-44 02:00:39 27.3500:26:2300:28:5801:00:0501:26:5301:29:13
33 106088 Seeding 1 Lasse Tomren CK Haugaland M 45-49 02:00:39 27.3500:26:2600:29:0301:00:0501:26:5301:29:13
36 26275 Seeding 1 Michael Dyrland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:01:01 27.2600:26:2300:28:5701:00:0401:26:5501:29:15
37 22225 Seeding 1 Espen Nordtveit CK Haugaland M 25-29 02:01:09 27.2300:25:5200:28:3400:58:0401:24:2901:26:57
38 24023 Seeding 1 Jan Øivind Holgersen CK Haugaland M 35-39 02:03:06 26.8000:28:2500:30:5301:01:0401:28:4201:31:02
39 71228 Seeding 1 Jørgen Almås Optimera/Monter M 25-29 02:03:31 26.7100:26:2400:29:0601:00:0501:28:0601:30:42
40 72941 Seeding 1 Eivind Haugvaldstad Rennesøy SK M 50-54 02:04:26 26.5200:27:5600:30:4401:01:4101:29:2901:32:14
41 161552 Seeding 1 Håkon Rørtveit Equinor/Torsdagsklubben M 30-34 02:04:32 26.4900:27:5200:30:2601:01:3901:29:3401:32:14
42 21984 Seeding 1 Elin Steinsbø Bømlo SK K 40-44 02:04:39 26.4700:27:5300:30:3701:01:3601:29:2501:32:09
43 132152 Seeding 1 Svein Harry Fredriksen Optimera/Monter M 50-54 02:05:08 26.3700:27:5700:30:4201:01:4201:29:3101:32:08
44 38389 Seeding 1 Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb M 50-54 02:05:49 26.2200:27:5100:30:3101:01:3101:29:2901:32:18
45 104350 Seeding 1 Hans Olav Myklebust Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:06:16 26.1300:27:5100:30:2701:01:3401:29:3201:32:16
46 20445 Seeding 1 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:06:59 25.9800:27:5100:30:2901:01:3501:29:2601:33:27
47 77130 Seeding 1 Bjørn Helge Kolbeinsen Haugesund Triathlonklubb M 55-59 02:07:00 25.9800:27:5900:30:4801:01:4801:30:0101:32:40
48 156494 Tur 1 Hans Jørgen Rossebø Optimera/Monter M 35-39 02:08:25 25.6900:27:3800:30:0501:02:5201:32:2501:35:02
49 25282 Seeding 1 Kjetil Alsvik Stavanger SK M 55-59 02:09:01 25.5700:27:5400:30:3401:01:4701:31:2501:34:16
50 141136 Seeding 1 Jørn Ole Ese DOA M 40-44 02:09:30 25.4800:28:4900:31:4301:04:4901:33:4301:36:29
51 101923 Seeding 1 Johnny Borgenvik Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:09:34 25.4600:28:4500:31:3001:04:4801:33:4101:36:17
52 123947 Seeding 1 Leif Arvid Friis Equinor BIL Kårstø M 40-44 02:09:43 25.4400:28:4600:31:3001:04:5001:33:4401:36:31
52 136311 Seeding 1 Bjarne Lunde Westcon Yard M 30-34 02:09:43 25.4400:28:4600:31:4301:04:4801:33:5101:36:33
54 74507 Seeding 1 Ole Johnny Sølberg CK Henie M 40-44 02:09:46 25.4300:26:2500:29:0401:00:0701:30:2601:33:29
55 101664 Seeding Steffen Næss Haugesund M 35-39 02:09:47 25.4200:28:4700:31:3401:04:4801:33:4901:36:34
56 101722 Seeding 1 Kjell Ove Imsland Vikedal M 45-49 02:09:50 25.4100:27:5800:30:4401:04:5101:33:4501:36:31
56 104240 Seeding 1 Ronny Taraldlien Bokn Sykkelklubb M 45-49 02:09:50 25.4100:27:5400:30:4201:01:3301:33:0901:35:58
58 123921 Seeding 1 Lars Fjelltveit Team Helgevold M 30-34 02:10:08 25.3500:28:4600:31:4501:04:4801:33:5101:36:34
59 141562 Seeding 1 Sindre Thelin Eltarvåg Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 02:10:26 25.3000:27:5100:30:4701:04:3601:33:4901:36:53
60 156552 Seeding 1 Magne Harald Vedøy Optimera/Monter M 45-49 02:12:13 24.9500:28:4400:31:5301:05:2601:35:3001:38:25
61 145819 Seeding 1 Roar Tysse Optimera/Monter M 45-49 02:12:46 24.8500:29:2100:32:0701:05:4301:35:4201:38:23
62 139500 Seeding 1 Lars Øyvind Alvestad Bokn Sykkelklubb M 30-34 02:13:14 24.7600:27:5300:30:3401:03:5501:33:4201:36:29
63 101635 Tur 1 Dagfinn Fjellet Optimera/Monter M 50-54 02:13:59 24.6200:29:2500:32:1501:06:3601:36:3001:39:31
64 123406 Seeding 1 Eivind Ytterdal CK Haugaland M 60-64 02:14:11 24.5900:28:4300:31:3001:04:5401:35:3601:38:38
65 26489 Seeding 1 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 02:14:12 24.5900:29:1900:32:1501:06:2701:36:4001:39:27
66 123892 Seeding 1 Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland M 30-34 02:16:31 24.1700:00:0000:27:4301:52:5800:00:0000:00:00
67 146324 Seeding 1 Christian Våge Steinsvik as M 30-34 02:16:59 24.0900:29:3400:32:2901:06:4901:37:3501:40:26
68 123905 Tur 1 Knut Flo Optimera/Monter M 45-49 02:17:05 24.0700:29:5900:33:0501:07:5001:38:4201:42:02
69 115900 Seeding 1 Knut Knutsen Haugesund Triathlonklubb M 60-64 02:17:31 23.9900:29:3000:32:1801:06:3801:37:3701:40:35
70 139730 Seeding 1 Thomas Lønning Optimera/Monter M 20-24 02:17:54 23.9300:27:5400:30:4501:01:4801:34:1001:37:37
71 62656 Seeding 1 Øyvind Holmen Haugesund M 40-44 02:18:25 23.8400:30:3200:33:2001:07:5601:39:2801:42:12
72 103672 Seeding 1 Truls Opsøen Steinsvik as M 35-39 02:18:31 23.8200:30:4600:33:3701:07:5101:38:5901:42:16
73 77790 Seeding 1 Andrew James Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:18:38 23.8000:29:3500:32:4801:07:1401:39:2701:42:35
74 76216 Seeding 1 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:18:39 23.8000:29:4500:33:0401:07:5101:38:5901:42:26
75 141145 Seeding 1 Kenneth Johansen Steinsvik as M 35-39 02:18:45 23.7800:29:3500:32:3001:06:5001:38:0901:41:14
76 156497 Seeding 1 Robin Veldt Haugesund M 45-49 02:19:38 23.6300:30:4900:34:0001:09:3601:40:5101:44:03
77 123948 Seeding 1 Hans Chr. Himberg CK Haugaland M 50-54 02:20:16 23.5200:29:4500:32:4201:07:1301:39:3301:42:43
78 161582 Seeding 1 Steffen Aaker Steinsvik as M 25-29 02:20:17 23.5200:30:4600:33:4201:07:5001:39:5901:43:15
79 164078 Tur 1 Geir Stelander Vormedal M 30-34 02:21:22 23.3400:00:0000:35:2201:11:1901:42:0401:44:56
80 124003 Tur 1 John Kristian Stenersen Optimera/Monter M 40-44 02:21:25 23.3300:31:1200:33:5801:10:3201:42:1101:45:05
81 46723 Tur 1 Espen Maage Optimera/Monter M 30-34 02:21:52 23.2600:29:5100:32:4701:06:3601:37:5801:41:17
82 123118 Tur 1 Thomas Strand Optimera/Monter M 25-29 02:21:53 23.2500:29:4800:32:5001:06:3601:37:5801:41:18
83 134124 Seeding 1 Svein Jarle Aasen Haugesund Triathlonklubb M 55-59 02:21:54 23.2500:30:4800:33:5701:10:0801:41:2801:44:27
84 104588 Seeding 1 Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 02:22:07 23.2200:29:3300:32:4501:08:1601:40:5201:44:04
85 161553 Seeding 1 Geir Halvorsen CK Haugaland M 45-49 02:22:08 23.2100:30:2900:33:3601:09:1101:41:4801:45:00
86 22764 Seeding 1 Grethe Lunde CK Haugaland K 55-59 02:22:09 23.2100:30:1200:33:3201:09:0601:41:5801:45:21
87 161642 Seeding 1 Kathrine Fotland Jenssen CK Haugaland K 40-44 02:22:15 23.1900:31:3300:34:3601:11:1301:43:2601:46:26
87 29898 Seeding 1 Tron Rød Stavanger M 50-54 02:22:15 23.1900:31:3400:34:5001:11:1101:43:2601:46:28
89 134292 Seeding 1 Jan Ånderå Bømlo SK M 40-44 02:22:46 23.1100:31:1100:34:0701:09:3201:42:0801:45:31
90 72331 Seeding 1 Per Velde Karmøy Motocrossklubb M 50-54 02:22:54 23.0900:29:5100:32:5701:09:3201:41:3401:44:51
91 161548 Seeding 1 Jan Ivar Bringedal CK Haugaland M 30-34 02:23:11 23.0400:30:5100:34:0301:09:2001:43:0001:46:12
91 102800 Tur 1 Olav Røli Stord SK M 40-44 02:23:11 23.0400:31:1700:34:2701:10:3301:42:3901:45:58
93 139866 Seeding 1 Alice Pussacq Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 02:24:23 22.8500:30:1200:33:2301:09:4601:42:3501:45:47
94 20039 Seeding 1 Aleksander Snare Haugesund Triathlonklubb M 35-39 02:24:47 22.7900:31:3800:34:5501:11:0901:43:4101:46:57
95 24116 Seeding 1 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb / Team DJL M 50-54 02:24:48 22.7900:31:3300:34:5101:11:1601:43:4001:46:59
96 26215 Seeding 1 Marton Digernes Bryne Cykleklubb / Team DJL M 55-59 02:24:49 22.7800:31:3300:34:4501:11:1501:43:4001:46:55
97 164079 Tur 1 Hans Blåsternes Vedø Aibel Haugesund M 35-39 02:25:12 22.7200:34:1800:37:0301:12:4401:45:1501:48:01
98 152688 Tur 1 Olav Askeland Askeland Eiendomsutvikling AS M 45-49 02:25:57 22.6100:31:2200:34:2901:10:5801:43:5001:46:57
99 124688 Tur 1 Espen Vestbø Optimer/Monter M 30-34 02:26:34 22.5100:31:5100:35:3601:12:4601:45:2601:48:56
100 164080 Tur 1 Roger Holgersen Optimera/Monter M 35-39 02:26:36 22.5100:32:0300:35:3901:12:1601:45:2501:49:08
101 72614 Seeding 1 Kjell Arne Sætre Førresfjorden M 45-49 02:26:48 22.4700:32:3200:35:3801:12:5101:45:4201:48:58
102 59148 Tur 1 Vidar Kvalevåg Amar M 40-44 02:28:05 22.2800:31:3400:34:4601:11:4001:45:1901:48:41
103 123894 Tur 1 Leif Kro Helgevold Elektro M 55-59 02:29:39 22.0500:32:3000:35:5101:13:4801:47:0701:50:46
104 161261 Tur 1 Steinar Sætre Bømlo Sykkelklubb M 40-44 02:29:45 22.0300:34:5300:37:5801:14:5401:48:1901:51:28
105 147045 Tur 1 Kjell Arne Hansen CK Haugaland M 40-44 02:30:45 21.8900:34:2000:37:3101:14:5801:48:1801:51:36
106 161289 Seeding 1 Geir Arne Tjøsvoll Steinsvik as M 30-34 02:30:55 21.8600:31:3900:34:5501:11:0501:45:0101:48:35
107 123949 Tur 1 Sven Ivar Solstrand Optimera/Monter M 40-44 02:32:30 21.6300:31:4100:35:0001:12:5501:47:2701:50:53
108 151352 Seeding 1 Tor Johan Krokedal Equinor M 45-49 02:33:04 21.5500:31:4300:35:0601:12:3801:47:2701:51:04
109 136306 Tur 1 Jan Kjetil Østebø Aibel Haugesund M 25-29 02:33:21 21.5100:34:2100:37:2101:14:5801:50:2101:53:51
110 151355 Tur 1 Ruben Sagstad Ølen betong M 20-24 02:33:31 21.4900:34:4200:38:0901:15:4801:50:4101:53:53
111 161299 Tur 1 Morten Holthe Steinsvik as M 25-29 02:35:20 21.2400:37:5000:40:5101:18:4901:52:2501:55:37
112 147773 Tur 1 Baard Fuglestad Askeland Eiendomsutvikling AS M 45-49 02:36:07 21.1300:33:2800:36:4701:15:2801:51:0201:54:28
113 164058 Seeding 1 Eirik Aasen Equinor M 35-39 02:36:43 21.0500:33:5700:37:2401:16:3201:50:2401:54:09
114 38220 Seeding 1 Endre Gaard Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 02:36:44 21.0500:34:0400:37:3801:16:3101:50:4101:54:10
115 164081 Tur 1 Tomasc Popowczak Optimera/Monter M 35-39 02:36:47 21.0400:32:3800:35:5301:14:1401:49:5601:53:15
116 39235 Tur 1 Narve Susort Optimera/Monter M 60-64 02:38:31 20.8100:32:3100:35:4901:13:4901:50:4401:54:55
117 123934 Seeding 1 Frank Kvia Haugesund M 45-49 02:38:33 20.8100:33:5800:37:3201:16:3201:52:4701:56:30
118 30003 Seeding 1 Truls Lea Haugesund Triathlonklubb M 45-49 02:38:34 20.8100:32:5500:36:0901:16:3701:52:2801:56:10
119 158545 Tur 1 Luis Risanger CK Haugaland M 40-44 02:39:40 20.6600:32:0200:35:1901:13:5801:49:5401:53:11
120 151334 Tur 1 Robert Helland Optimera/Monter M 35-39 02:40:06 20.6100:31:5000:35:0401:14:2701:50:4201:54:13
121 134396 Tur 1 Geir Reistad Steinsvik as M 60-64 02:40:09 20.6000:33:4100:37:2301:17:0001:54:5701:58:49
122 157702 Tur 1 Helge Erga HMS Koordinatoren AS M 50-54 02:40:41 20.5300:36:0200:39:4301:18:4801:54:5901:58:47
123 123975 Tur 1 Pål Eirik Steinsnes Torvastad M 40-44 02:44:21 20.0700:36:5300:41:0201:23:4502:00:0802:03:30
124 151336 Tur 1 Petter Vikse Sveio M 20-24 02:44:43 20.0300:34:4100:38:1401:16:2401:55:0001:59:13
125 101954 Tur 1 Kåre Arvid Osmundsen Optimera/Monter M 45-49 02:44:51 20.0100:34:0900:37:5901:18:0601:57:1602:01:24
126 101789 Seeding 1 Knut Frøyland Førresfjorden M 55-59 02:45:21 19.9500:36:3300:40:1301:21:0301:58:2902:02:19
127 152908 Tur 1 Rolf Erik Svanberg Haugesund M 60-64 02:47:11 19.7300:36:0400:39:5101:21:2201:59:4102:03:18
128 102024 Tur 1 Ståle Susort Brekke Optimera/Monter M 35-39 02:47:14 19.7300:35:5400:39:1701:21:0201:58:5202:02:27
129 102303 Tur 1 Arve Mathias Kristiansen Aibel Haugesund M 45-49 02:47:39 19.6800:35:4100:39:1501:21:2701:59:1202:02:51
130 124387 Tur 1 Henny Helen Riise Amar Group K 35-39 02:48:28 19.5800:36:2700:40:0601:21:3702:00:2002:04:15
131 157192 Seeding 1 Elisabeth Hegerland-Byberg Tananger K 40-44 02:48:32 19.5800:33:5900:37:4101:19:2501:58:3002:03:00
132 164082 Tur 1 Leon Heinesen Steinsvik as M 35-39 02:50:51 19.3100:38:1200:41:5701:23:0402:01:0002:05:09
133 164083 Tur 1 Kjetil Våge Optimera/Monter M 45-49 02:51:50 19.2000:36:1500:40:0301:23:4402:02:4202:07:06
134 147038 Seeding 1 Sveinung Matre Førresfjorden M 35-39 02:52:07 19.1700:34:4900:38:3201:19:2801:57:5102:02:14
135 59815 Tur 1 Lars Thu Optimera/Monter M 65-69 02:52:34 19.1200:36:4500:40:4901:23:4302:02:4002:07:02
136 73098 Tur 1 Atle Thu Optimera/Monter M 45-49 02:52:35 19.1200:36:4600:40:5501:23:4202:02:4102:06:34
137 102088 Tur 1 Ove Tungesvik Equinor M 55-59 02:52:48 19.0900:36:1000:39:5501:22:1302:02:4002:06:29
138 145872 Seeding 1 Knut Chr. Storesund Espira/Spiresprell M 60-64 02:53:55 18.9700:37:0700:41:0701:24:1602:06:1102:10:32
139 152339 Tur 1 André Tjeltveit Volvo Maskin Service M 30-34 02:54:07 18.9500:35:5600:39:3501:22:3202:02:5502:06:59
140 146132 Tur 1 Sindre Bakken Optimera/Monter M 17-19 02:54:24 18.9200:33:5200:37:2901:21:1902:02:4302:06:54
141 136370 Tur 1 Bjørn Tollef Hovda Optimera/Monter M 50-54 02:55:32 18.7900:33:5000:37:4401:19:5102:01:2302:06:15
142 136095 Tur 1 Kenneth Knutsen Steinsvik as M 25-29 02:56:05 18.7400:35:4600:39:1701:21:3602:02:1202:06:30
143 24262 Seeding 1 Johannes Simonsen Haugesund M 50-54 02:57:36 18.5800:35:3300:39:3401:22:2702:05:0502:09:42
144 157388 Seeding 1 Martin Karlsen Steinsvik as M 17-19 02:58:00 18.5300:36:3500:39:3901:21:5402:04:3402:08:24
145 164084 Tur 1 Leif Arvid Edvardsen Optimera/Monter M 35-39 02:59:18 18.4000:37:3700:41:1401:24:4702:07:1302:11:59
146 164085 Tur 1 Jan Egil Austerheim Aksdal M 25-29 02:59:49 18.3500:39:3400:43:4901:27:5602:09:2102:13:44
147 164086 Tur 1 Ingvild Heggland Karmsund K 35-39 02:59:57 18.3300:39:3300:43:4101:27:5702:09:2202:13:25
148 134972 Tur 1 Jan Ove Stangeland Optimera/Monter M 50-54 03:00:04 18.3200:38:2300:41:5201:24:1002:05:3602:09:50
149 86032 Tur 1 Roger Bøe Aksdal M 40-44 03:02:26 18.0800:00:0000:45:1801:30:3102:11:2402:15:55
150 157684 Tur 1 Alexander Apeland Avinor Haugesund lufthavn M 35-39 03:03:30 17.9800:00:0000:45:1101:30:0602:11:0802:15:44
151 156514 Tur 1 Marita Rullestad Skjold K 20-24 03:03:41 17.9600:37:2500:41:3901:27:4302:10:1302:14:49
152 145866 Tur 1 Trond Fludal Stegaberg IL Sykkel M 45-49 03:04:53 17.8400:38:4700:43:5401:29:1102:11:4202:16:23
153 32781 Tur 1 Jarle Hauge Optimera/Monter M 45-49 03:08:25 17.5100:39:2100:43:3201:30:0502:12:1702:16:59
154 147058 Tur 1 Heidi Werenfels Optimera/Monter K 40-44 03:08:48 17.4700:00:0000:45:5601:33:1302:16:0902:20:27
155 164087 Tur 1 Magnus Aarbø Optimera/Monter M 17-19 03:09:44 17.3900:35:5900:39:4201:26:0402:12:0702:17:07
156 60669 Seeding 1 Rita Viste Bratland Steinsvik as K 45-49 03:10:43 17.3000:40:2600:45:0001:30:5802:15:3002:20:31
156 43558 Seeding 1 Sten Roar Sagvolden Steinsvik as M 55-59 03:10:43 17.3000:39:5100:43:5601:30:1402:15:2502:19:05
158 40167 Tur 1 Grete Torill Hølestøl Sandnes Sykleklubb K 45-49 03:11:52 17.1900:00:0000:46:3501:33:1202:16:0702:20:18
159 24032 Tur 1 Jan Richard Hølestøl Sandnes sykleklubb M 50-54 03:11:53 17.1900:00:0000:46:3901:33:1202:16:1002:20:10
160 141275 Tur 1 Trond Tjelle Statens vegvesen M 65-69 03:15:49 16.8500:00:0000:46:3801:35:1702:20:0102:24:42
161 164088 Tur 1 Morten Bjelland Singel og klar for action M 35-39 03:16:06 16.8200:00:0000:46:2701:33:1602:17:4802:23:58
162 152974 Tur 1 Lars-Petter Knutsen Haugesund M 70+ 03:20:05 16.4900:00:0000:46:1001:36:1202:21:4702:26:34
163 164089 Tur 1 Ronny Kopperdal Aibel Haugesund M 35-39 03:26:04 16.0100:00:0000:47:3101:37:5202:25:4202:31:01
164 151378 Tur 1 Åshild Levik Optimera/Monter K 35-39 03:39:05 15.0600:00:0000:51:5401:45:1402:35:2702:41:31
165 124335 Tur 1 Inger Åmodt Optimera/Monter K 40-44 03:39:06 15.0600:00:0000:51:4601:45:1602:35:2002:41:28
- 30251 Seeding 1 Wojciech Gierymski Bogafjell SK M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 123225 Tur 1 Gerd-Berit Gjerdevik Sandnes Sykleklubb K 60-64 Brutt -00:00:0000:58:4101:57:2600:00:0000:00:00
- 103968 Tur 1 Rune Jonassen Askeland Eiendomsutvikling AS M 45-49 Brutt -00:34:2400:37:5501:20:3400:00:0000:00:00
- 132067 Tur 1 Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb K 55-59 Brutt -00:00:0000:59:0701:57:2700:00:0000:00:00
- 143294 Seeding 1 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 Brutt -00:25:5100:28:2600:58:0400:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

CK Haugaland


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.08.2018
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 22.70 Km/t
Snittid: 2:25:21
Antall deltakere: 170

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (55.00 km): 01:42:14 (M)
    • Bent Inge Bakke
    • Andreas Penne Nygård
  • 2017 (55.00 km): 01:59:52 (K)
    • Ingvild Roti
  • 2015 (58.00 km): 01:46:58 (M)
    • Lars Granberg
  • 2014 (58.00 km): 02:04:36 (K)
    • Lillian Løyning
  • 2013 (56.00 km): 01:44:51 (M)
    • Andreas Penne Nygård
  • 2013 (56.00 km): 02:11:48 (K)
    • Grethe Lunde