Tysværrittet - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 132452 Pulje 1 Endre Espedal Haugesund Triathlonklubb M 20-24 01:56:16 38.70
2 152455 Pulje 1 Kjell-Ove Sele Bømlo SK M 35-39 01:56:17 38.69
3 21850 Pulje 1 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 01:56:18 38.69
4 100985 Pulje 1 Morten T. Storesund CK Haugaland M 25-29 01:56:20 38.68
5 20181 Pulje 1 Anders Buland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:56:23 38.66
5 22901 Pulje 1 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 50-54 01:56:23 38.66
7 46415 Pulje 1 Einar Kjetland CK Haugaland M 40-44 01:56:30 38.62
7 131492 Pulje 1 Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:56:30 38.62
9 27471 Pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:56:35 38.59
10 100294 Pulje 1 Grant Carruthers Stord SK M 40-44 01:56:38 38.58
10 73477 Pulje 1 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:56:38 38.58
10 73017 Pulje 1 Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:56:38 38.58
10 26332 Pulje 1 Morgan Kristoffersen Hommersåk M 45-49 01:56:38 38.58
10 152276 Pulje 1 Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:56:38 38.58
15 23376 Pulje 1 Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 01:56:44 38.54
15 20503 Pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 01:56:44 38.54
15 146490 Pulje 1 Christian Foder Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:56:44 38.54
15 66396 Pulje 1 Torleif Solli Stord SK M 35-39 01:56:44 38.54
19 46681 Pulje 1 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 01:56:51 38.51
20 101594 Pulje 1 Terje Klungland CK Haugaland M 40-44 01:56:54 38.49
20 25372 Pulje 1 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 45-49 01:56:54 38.49
20 136497 Pulje 1 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:56:54 38.49
23 100667 Pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 01:57:00 38.46
24 38159 Pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:57:04 38.43
25 72229 Pulje 1 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:57:10 38.40
26 125750 Pulje 1 Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:57:16 38.37
26 161232 Pulje 1 Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 01:57:16 38.37
28 136679 Pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:57:24 38.33
29 132014 Pulje 1 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:57:27 38.31
30 146210 Pulje 1 Rune Vidar Vestre CK Haugaland M 40-44 01:57:39 38.24
31 25310 Pulje 1 Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 01:57:52 38.17
32 21632 Pulje 1 Dag Foseid Stord SK M 55-59 01:59:16 37.73
33 24927 Pulje 1 Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:59:26 37.67
34 25960 Pulje 1 Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 01:59:30 37.65
35 115894 Pulje 1 Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 01:59:37 37.62
36 22638 Pulje 1 Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 50-54 01:59:55 37.52
37 52900 Pulje 1 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:02:03 36.87
38 71228 Pulje 2 Jørgen Almås Stord SK M 25-29 02:02:13 36.81
39 32180 Pulje 3 Kjetil Mehl Kvinnherad Sykkelklubb M 30-34 02:03:42 36.37
40 139434 Pulje 3 Marcus Kvarme Stord SK M 17-19 02:03:47 36.35
41 124007 Pulje 2 Tor Erik Lindøe Åkra sykkelgruppe/Skoi Trening og Helse M 30-34 02:03:58 36.30
41 134136 Pulje 2 Torstein Rødne Midtbø Ryfylke SK M 30-34 02:03:58 36.30
43 83212 Pulje 2 Arve Sandvik Høgahaug M 35-39 02:04:23 36.17
44 146046 Pulje 2 Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 02:04:31 36.13
45 24218 Pulje 3 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb M 45-49 02:04:46 36.06
46 164132 Pulje 3 Are Nygaard Haugesund Triathlonklubb M 17-19 02:05:38 35.81
47 29980 Pulje 1 Trond Magne Hegglund CK Haugaland M 45-49 02:07:15 35.36
48 27749 Pulje 2 Reidar Skrunes Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:08:18 35.07
49 123879 Pulje 3 Ørjan Reinertsen Haugesund Triathlonklubb M 25-29 02:08:32 35.01
49 141135 Pulje 2 Torodd Solvang Åkra Sykkelgruppe M 40-44 02:08:32 35.01
51 157216 Pulje 2 Leif Helge Årthun Rennesøy Sykleklubb M 55-59 02:08:37 34.98
52 123892 Pulje 1 Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland M 30-34 02:08:49 34.93
53 107849 Pulje 1 Helge Våland Nærbø SK M 30-34 02:08:53 34.91
54 22501 Pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa SK M 50-54 02:08:58 34.89
54 151476 Pulje 2 Sjur Tollevik Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:08:58 34.89
56 24099 Pulje 1 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 02:09:07 34.85
57 146470 Pulje 1 Frode Klausen CK Haugaland M 45-49 02:09:11 34.83
57 24385 Pulje 1 Johnny Vaule Vigesaa SK M 45-49 02:09:11 34.83
59 24120 Pulje 1 Jarle Nygaard CK Haugaland M 50-54 02:09:16 34.81
59 66477 Pulje 2 Jone Vikingstad DeepOcean M 35-39 02:09:16 34.81
61 73516 Pulje 1 Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 02:09:21 34.78
62 104350 Pulje 2 Hans Olav Myklebust Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:09:29 34.75
62 75896 Pulje 2 John Olav Nessa Bogafjell SK M 30-34 02:09:29 34.75
64 39066 Pulje 1 Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 02:09:32 34.74
65 30494 Pulje 3 Irek Korfini Førresfjorden M 45-49 02:10:07 34.58
66 161576 Pulje 1 John Henry Almås Stord SK M 30-34 02:11:50 34.13
67 26709 Pulje 2 Oddmund Brundtland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:12:09 34.05
68 122693 Pulje 2 Kjell Arne Eide CK Haugaland M 45-49 02:14:33 33.44
69 58660 Pulje 1 Helge Willy Espeland Bogafjell SK M 50-54 02:14:36 33.43
70 58875 Pulje 2 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:14:48 33.38
71 72218 Pulje 2 Asbjørn Indrehus Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:14:56 33.34
72 76216 Pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 02:15:01 33.32
73 141900 Pulje 2 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:15:04 33.31
73 124482 Pulje 2 Vidar Laugaland Ryfylke SK M 40-44 02:15:04 33.31
75 156552 Pulje 2 Magne Harald Vedøy Veavågen M 45-49 02:15:18 33.25
76 151221 Pulje 2 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:15:26 33.22
77 161549 Pulje 2 Stian Moldestad Helgesen Åkra Sykkelgruppe M 30-34 02:15:31 33.20
78 77130 Pulje 2 Bjørn Helge Kolbeinsen Haugesund Triathlonklubb M 55-59 02:15:36 33.18
79 28439 Pulje 2 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 02:15:50 33.12
80 83329 Pulje 2 Geir Hjelleset Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:16:23 32.99
81 26843 Pulje 2 Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:20:12 32.09
82 161521 Pulje 3 Jonas Husebye Statnett BIL M 25-29 02:20:28 32.03
83 116653 Pulje 2 Christian Eckhoff Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 02:20:32 32.02
84 125943 Pulje 2 Jan Olav Sørensen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 02:20:36 32.00
85 23346 Pulje 2 Helge Grannes CK Haugaland M 55-59 02:20:42 31.98
86 141194 Pulje 2 Simon Haaland CK Haugaland M 25-29 02:20:46 31.96
87 164060 Pulje 3 Thomas Bjerkheim Rennesøy Sykleklubb M 25-29 02:20:48 31.96
88 161548 Pulje 3 Jan Ivar Bringedal CK Haugaland / Torsdagsklubben M 30-34 02:20:50 31.95
89 136331 Pulje 2 Jahn Otto Kallevik Levekår Power & Automation M 30-34 02:20:57 31.92
90 161558 Pulje 3 Trond Skogen Skjoldar M 45-49 02:21:06 31.89
91 30128 Pulje 2 Vidar Veggeland Suldal SK M 40-44 02:21:10 31.87
92 37703 Pulje 2 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 02:21:53 31.71
93 145745 Pulje 1 Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 02:22:32 31.57
94 151324 Pulje 3 Sindre Rødeseike Førresfjorden M 30-34 02:26:02 30.81
95 26489 Pulje 2 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 02:26:09 30.79
96 30251 Pulje 2 Wojciech Gierymski Bogafjell SK M 60-64 02:28:24 30.32
97 136324 Pulje 2 Tor Eirik Huse CK Haugaland M 55-59 02:29:37 30.07
98 101602 Pulje 2 Egil Ivar Vestvik Haugesund IL M 50-54 02:31:03 29.79
99 161640 Pulje 3 Ole Christian Kvamme Stord SK M 30-34 02:31:39 29.67
99 164133 Pulje 2 Hanne Kvamme Stord SK K 25-29 02:31:39 29.67
101 24605 Pulje 2 Jostein Almås Stord SK M 55-59 02:32:08 29.57
102 161555 Pulje 3 Martin Skogerbø CK Haugaland M 40-44 02:32:47 29.45
103 66392 Pulje 2 Egil Veka Stord SK M 50-54 02:36:10 28.81
104 123894 Pulje 3 Leif Kro Helgevold Elektro AS M 55-59 02:38:48 28.33
105 136340 Pulje 2 Jan Tore Tjoland Snare Haugesund Triathlonklubb M 35-39 02:39:27 28.22
106 127388 Pulje 2 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 02:40:07 28.10
107 151314 Pulje 2 Victoria Valen Hafsmo Stord SK K 17-19 02:42:40 27.66
108 22389 Pulje 2 Frode Valen Stord SK M 50-54 02:42:42 27.65
109 73588 Pulje 2 Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 02:44:41 27.32
110 124006 Pulje 3 Petter Inghart Frøyland Helgevold Elektro AS M 40-44 02:45:49 27.13
111 29793 Pulje 2 Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 02:52:50 26.03
112 23093 Pulje 2 Harald Paulsen CK Haugaland M 75-79 02:53:17 25.96
113 27018 Pulje 2 Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:57:44 25.31
114 23635 Pulje 2 Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 02:58:06 25.26
115 164085 Pulje 3 Jan Egil Austerheim Aksdal M 25-29 03:03:19 24.54
116 124168 Pulje 2 Espen Jackman Haugesund Triathlonklubb M 40-44 03:10:21 23.64
117 136458 Pulje 3 Joachim Kvalavåg Team Kvalavåg M 25-29 03:10:54 23.57
- 123947 Pulje 2 Leif Arvid Friis Equinor BIL Kårstø M 40-44 Brutt -
- 143407 Pulje 2 Rasmus Hauge CK Haugaland M 30-34 Brutt -
- 102328 Pulje 1 Mikal Iden Haugesund Triathlonklubb M 20-24 Brutt -
- 22225 Pulje 1 Espen Nordtveit CK Haugaland M 25-29 Brutt -
- 28972 Pulje 1 Sveinung Orstad Sandnes Sykleklubb M 25-29 Brutt -
- 102014 Pulje 3 Arvid Rosvold Telesport Bergen M 65-69 Brutt -
- 72356 Pulje 1 Magne Aarsteinsen Bokn Sykkelklubb M 25-29 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

CK Haugaland


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 09.09.2018
Distanse: 75.00 KM
Snittfart: 33.60 Km/t
Snittid: 2:13:55
Antall deltakere: 124

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (75.00 km): 01:56:16 (M)
    • Endre Espedal
  • 2018 (75.00 km): 02:15:50 (K)
    • Siv Bråten Hauge
  • 2015 (72.00 km): 01:43:40 (M)
    • Amund Dyrnes
    • Jon Petter Nordbø
    • Thomas Nærland
    • Knut Skaar
  • 2010 (72.00 km): 01:52:48 (K)
    • Josie Loane
  • 2013 (61.00 km): 01:32:31 (M)
    • Sindre Hannestad Friestad
    • Knut Skaar
  • 2013 (61.00 km): 01:50:45 (K)
    • Wenche Grønning Stueland