PreTour Sandnes - 2019
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 24503 PreTour Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:10:54 31.81
2 46681 PreTour Trond Skaale Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:13:06 30.86
3 29250 PreTour Thomas Byberg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:13:12 30.81
4 58112 PreTour Kim Borg Larsen Sola CK M 40-44 01:13:22 30.74
4 20563 PreTour Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:13:22 30.74
6 29178 PreTour Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:13:24 30.73
6 38159 PreTour Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:13:24 30.73
8 125750 PreTour Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:13:25 30.72
8 38229 PreTour Bruse Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:13:25 30.72
10 22595 Pretour CX/Allroad Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb M 55-59 01:13:27 30.71
11 26660 Pretour CX/Allroad Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:13:55 30.52
12 157248 PreTour Dawid Mijas Stavanger SK M 30-34 01:14:12 30.40
13 59170 PreTour Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 01:14:20 30.34
14 127973 PreTour Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:14:36 30.24
15 123067 PreTour Dag Arnesen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:15:50 29.74
15 73486 PreTour Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 01:15:50 29.74
17 153409 PreTour Torjus Kolnes Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:16:02 29.67
18 104800 PreTour Kjetil Tjoflåt Borsheim Sandnes M 35-39 01:16:21 29.54
19 53680 PreTour Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:16:22 29.54
19 23321 PreTour Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 01:16:22 29.54
21 21194 PreTour Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:17:01 29.29
22 146343 PreTour Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 01:17:10 29.23
23 101594 PreTour Terje Klungland CK Haugaland M 40-44 01:17:24 29.14
24 115894 PreTour Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 01:17:27 29.12
24 141777 PreTour Trond Morten Formo Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:17:27 29.12
26 22671 Pretour CX/Allroad Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:17:39 29.05
27 29153 PreTour Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:18:39 28.68
28 134000 PreTour Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 01:19:03 28.53
29 152569 PreTour Eivind Christoffer Halvorsen Forus og Gausel IL M 35-39 01:19:05 28.52
30 30797 PreTour Jomar Furuvik Tengesdal Sport AS M 45-49 01:19:07 28.51
30 143294 PreTour Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 01:19:07 28.51
32 125529 PreTour Jo Henrik Egeland Jarstø Tasta & omegn sykkelklubb M 20-24 01:19:09 28.50
33 58660 PreTour Helge Willy Espeland Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:19:10 28.49
33 28837 PreTour Svein Nygaard Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:19:10 28.49
35 113383 PreTour Glenn Roger Hisdal Lyse BIL M 35-39 01:19:12 28.48
35 58875 PreTour Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:19:12 28.48
37 29615 PreTour Tor-Inge Bøe Sola CK M 45-49 01:19:15 28.46
38 26275 PreTour Michael Dyrland Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:19:19 28.44
39 22501 PreTour Gaute Brådli Vigesaa SK M 50-54 01:19:21 28.43
40 135179 PreTour Stuart Baillie Konica Minolta Norge M 45-49 01:19:26 28.40
41 151206 PreTour Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 01:19:50 28.25
42 21618 PreTour Dag Skjæveland Aalgaard SSL Sykkel M 45-49 01:21:13 27.77
43 38220 PreTour Endre Gaard Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:21:38 27.63
44 122710 PreTour Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 01:22:13 27.43
45 132239 PreTour Bjørn Gjerdrum Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:22:14 27.43
46 24385 PreTour Johnny Vaule Vigesaa SK M 45-49 01:22:21 27.39
47 21695 PreTour Daniel Egeland Jarstø Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 01:22:31 27.33
47 20445 PreTour Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:22:31 27.33
49 28637 Pretour CX/Allroad Steinar Klungtveit Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:23:06 27.14
50 21639 PreTour Dag André Vasvik Sandnes M 45-49 01:23:25 27.04
51 38389 PreTour Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:23:31 27.01
52 22381 Pretour CX/Allroad Fredrik Strand Galta Hammer Stavanger M 25-29 01:23:36 26.98
53 22109 PreTour Erik Evensen Bogafjell Sykleklubb M 55-59 01:24:14 26.78
53 157363 PreTour Alf Skipstad TEAM Skipstad M 40-44 01:24:14 26.78
55 161450 PreTour Ola Simenstad Madsstuen Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 01:24:15 26.77
55 30073 PreTour Ulf Tjåland Dalane SK M 50-54 01:24:15 26.77
57 30004 PreTour Truls Haugen Mississippiskogen sti & terrengsykkellag M 45-49 01:24:17 26.76
57 32337 PreTour Oddvar Madland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:24:17 26.76
57 22125 PreTour Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 01:24:17 26.76
60 22534 PreTour Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 01:24:21 26.74
61 39066 PreTour Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 01:25:27 26.40
62 24144 PreTour Jarle Eide Bogafjell Sykleklubb / Statnett BIL M 50-54 01:25:44 26.31
62 52859 PreTour Bjørn Rasmussen Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:25:44 26.31
64 28439 PreTour Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 01:26:02 26.22
64 107930 PreTour Erlend Sølvberg Kverneland Group M 30-34 01:26:02 26.22
66 66467 PreTour Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 01:26:05 26.20
66 30276 PreTour Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 01:26:05 26.20
68 157214 Pretour CX/Allroad Tomasz Blochowicz Sandnes M 50-54 01:26:08 26.19
69 104518 PreTour Egil Knudsen Sola CK M 55-59 01:27:06 25.90
70 24416 PreTour Johnny André Garstad Turrennklubben/NorSea B.I.L. M 55-59 01:27:46 25.70
71 23096 PreTour Harald Nybru Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:27:54 25.66
72 164462 PreTour Joachim Lea Aker BP M 35-39 01:28:05 25.61
73 23098 PreTour Harald Mong Dalane SK M 55-59 01:28:26 25.51
74 76407 PreTour Gunars Iesalnieks Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 01:29:07 25.31
75 146196 PreTour Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 01:30:22 24.96
76 52872 PreTour Arild Klingsheim RÆGE M 45-49 01:30:23 24.96
77 153607 PreTour Øystein Håvarstein Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:30:24 24.95
77 136217 PreTour Morten Mellemstrand Sola CK M 55-59 01:30:24 24.95
79 132062 PreTour Ronald Alan E. Velasco Dalane SK M 45-49 01:30:27 24.94
80 26489 PreTour Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 01:30:28 24.93
81 126124 PreTour Ole Jørgen Holbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:30:34 24.90
82 123084 PreTour Fred Simen Rafoss Kleppe M 35-39 01:30:37 24.89
83 29356 Pretour CX/Allroad Tom Hansen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:30:47 24.85
84 104384 PreTour David Andreas Bjørge Kleppe M 45-49 01:31:52 24.55
85 134285 PreTour Kjetil Olufsen Stavanger M 35-39 01:31:53 24.55
86 126293 PreTour Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 01:31:54 24.54
87 131776 PreTour Thor Hesselberg Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:32:22 24.42
88 26643 PreTour Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 01:32:52 24.29
89 52871 PreTour Arne Joa Sola CK M 40-44 01:33:13 24.20
90 104241 PreTour Jochen Martin M 45-49 01:33:26 24.14
91 29023 PreTour Sverre Vestbøstad Bryne Cykleklubb M 50-54 01:33:38 24.09
92 164463 PreTour Jonny Klyngtveit Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:34:03 23.98
93 21978 PreTour Elin Aamodt Aarre Kjell Haver Regnskapsservice AS K 35-39 01:35:21 23.66
94 37703 PreTour Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 01:35:59 23.50
95 141822 PreTour Marcus Hass Posten M 25-29 01:36:16 23.43
96 152572 PreTour Elling Johan Stangeland Heigre Maskin M 45-49 01:36:19 23.42
97 139866 PreTour Alice Pussacq Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 01:36:28 23.38
98 30251 PreTour Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 01:36:39 23.34
99 146371 PreTour Espen Eide Osbakk Randaberg SK M 45-49 01:37:39 23.10
100 66539 PreTour Debbie Sandven Bogafjell Sykleklubb K 60-64 01:37:45 23.07
101 132338 PreTour Helge Helledal Flekkefjord M 60-64 01:37:46 23.07
101 24885 PreTour Kenneth Johannessen FLEKKEFJORD M 50-54 01:37:46 23.07
103 24516 PreTour Johnny Westergård Tubakken Sykkelklubb M 40-44 01:37:47 23.07
104 127388 PreTour May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 01:37:49 23.06
105 128152 PreTour Jarle Olsen Dalane SK M 50-54 01:38:45 22.84
106 126194 PreTour Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb M 25-29 01:40:16 22.5
107 113262 PreTour Ina Strømland Bryne Cykleklubb K 20-24 01:40:24 22.47
108 161628 PreTour Martin Johanson Stavanger M 25-29 01:41:12 22.29
109 60056 PreTour Geir-Arne Sørensen Hommersåk M 35-39 01:42:29 22.01
110 100529 PreTour Carl Petter Riisa Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:42:32 22.00
111 26099 PreTour Marina Stene Sandnes Sykleklubb K 45-49 01:43:18 21.83
112 134176 PreTour David West Equinor M 45-49 01:43:22 21.82
113 105261 PreTour Jarle Gaard Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:44:57 21.49
114 30381 PreTour Paal Frode Larsen Klepp Cykle Club M 50-54 01:46:19 21.21
115 153774 PreTour Irene Hegre Klepp CC K 40-44 01:46:21 21.21
116 39418 PreTour Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 55-59 01:46:29 21.18
117 147822 PreTour Ingrid Skulstad Aarstad Stavanger K 30-34 01:46:32 21.17
118 164464 PreTour Kari Skailabd Dalane SK K 50-54 01:46:54 21.10
119 146544 PreTour Einar Vestvik Haugesund M 55-59 01:47:06 21.06
120 38777 Pretour CX/Allroad Tor Morten Osmundsen Lyse BIL M 60-64 01:47:07 21.06
121 127094 PreTour Kristine Lepsøe Haaland Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 01:47:08 21.05
122 22664 PreTour Geir Peder Kydland Dalane SK M 55-59 01:48:10 20.85
123 53041 PreTour Gary Hogan Hundvåg M 55-59 01:49:25 20.61
124 131953 PreTour Enrico Graf Team Oltedal Radel M 40-44 01:51:07 20.30
125 134339 PreTour Harald Dirdal Team Oltedal Radel M 40-44 01:51:08 20.29
126 39696 PreTour Kjell Sandblåst Bogafjell Sykleklubb M 65-69 01:54:05 19.77
127 140188 PreTour Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 65-69 01:54:40 19.67
128 77136 PreTour Lasse Ørstavik IVAR IKS/ Team Oltedal Radel M 60-64 01:55:28 19.53
129 164465 PreTour Jone Tungeland Sandnes M 40-44 01:56:19 19.39
130 59363 PreTour Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 55-59 01:56:48 19.31
131 27018 PreTour Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:57:23 19.21
132 164477 PreTour Ida Hetland Stavanger K 25-29 01:57:26 19.21
133 164466 PreTour Vibeke Garden Røyneberg K 30-34 01:57:27 19.20
134 39501 PreTour Pete Heavey Aker BP M 55-59 01:58:47 18.99
135 162134 PreTour Thor Særsten Konica Minolta Norge M 35-39 01:59:53 18.81
136 142311 PreTour Frode Bøyum Tananger M 40-44 02:00:45 18.68
137 142192 PreTour Ådne Dirdal Sandnes M 45-49 02:02:16 18.45
138 164467 PreTour Randi Huseby Haugesund K 55-59 02:03:07 18.32
139 39323 PreTour Glenn Grødem PWC M 50-54 02:05:39 17.95
140 164468 PreTour Andre Garden Røyneberg M 30-34 02:15:05 16.70
141 127883 PreTour Vassilka Furuly Jenter på hjul K 40-44 02:19:25 16.18
141 149040 PreTour Kirsti Bryne Rykkje Team Jenter på Hjul K 55-59 02:19:25 16.18
143 153996 PreTour Piotr Lukasz Niedzwiecki Sandnes M 35-39 02:21:57 15.89
144 72762 PreTour Norunn Aartun Strand Klepp Cykle Club K 60-64 02:26:36 15.38
145 142815 PreTour Thea Aartun Strand Klepp Cykle Club K 25-29 02:26:37 15.38
146 23370 PreTour Helge Sverre Strand Klepp Cykle Club M 55-59 02:26:38 15.38
147 164469 Pretour Trim Rosalinn-Irenr Erga Sandnes K 35-39 Fullført -
147 154357 Pretour Trim Magne Haugstad Vigrestad SK M 15-16 Fullført -
147 29793 Pretour Trim Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 Fullført -
147 123205 Pretour Trim Lene Therese Fjogstad Lokøy Bryne triatlonklubb K 35-39 Fullført -
147 132067 Pretour Trim Sissil Magnussen Sandnes Sykleklubb K 55-59 Fullført -
147 164471 Pretour Trim Kjartan Sandvold Sandnes Sykleklubb M 45-49 Fullført -
- 134053 PreTour Tarald Husevåg Gaup ConocoPhillips BIL M 30-34 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Sandnes Sykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 10.04.2019
Distanse: 37.60 KM
Snittfart: 24.19 Km/t
Snittid: 1:33:15
Antall deltakere: 153

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (37.60 km): 01:08:01 (M)
    • Ørjan Frøiland
  • 2016 (37.60 km): 01:15:40 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
  • 2015 (35.20 km): 01:02:24 (M)
    • Thomas Byberg
    • André Danielsen Josdal
  • 2015 (35.20 km): 01:09:25 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
  • 2014 (38.90 km): 01:08:20 (M)
    • Sebastian Kartfjord
  • 2014 (38.90 km): 01:16:33 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal