KCC Lagtempoen - Racer - 2019
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 73017 Kebab Expressen Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:55:08 44.18
1 125750 Kebab Expressen Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:55:08 44.18
1 127973 Kebab Expressen Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:55:08 44.18
1 157361 Kebab Expressen Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:55:08 44.18
1 146500 Kebab Expressen Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:55:08 44.18
2 34805 Racing depot Magnus Børresen Stavanger SK M 30-34 00:56:58 42.76
2 29596 Racing depot Tor Olav Gregersen Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:56:58 42.76
2 72967 Racing depot Jesper Gejl Hansen Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:56:58 42.76
2 22671 Racing depot Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:56:58 42.76
3 23376 Haggisane Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 00:58:15 41.81
3 22101 Haggisane Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 00:58:15 41.81
3 29943 Haggisane Trond Hagelin Stavanger SK M 50-54 00:58:15 41.81
3 143299 Haggisane Martin Lunder Stavanger SK M 17-19 00:58:15 41.81
3 140040 Haggisane Henrik Schwalb Stavanger SK M 20-24 00:58:15 41.81
4 53756 TOSK Tempo Corvette Alf Åge Kristiansen Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:58:42 41.49
4 40535 TOSK Tempo Corvette Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:58:42 41.49
4 29709 TOSK Tempo Corvette Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:42 41.49
4 132462 TOSK Tempo Corvette Hans Jørgen Moe Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 00:58:42 41.49
4 24927 TOSK Tempo Corvette Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:42 41.49
5 150750 Bryne CK Raske Menn Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 00:59:55 40.65
5 21148 Bryne CK Raske Menn Birger Heddeslid Bryne Cykleklubb M 40-44 00:59:55 40.65
5 28137 Bryne CK Raske Menn Rune Holmen Bryne Cykleklubb M 40-44 00:59:55 40.65
5 26961 Bryne CK Raske Menn Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb M 50-54 00:59:55 40.65
6 115894 KCC tempokameratene Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 01:00:22 40.35
6 73461 KCC tempokameratene Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 01:00:22 40.35
6 151206 KCC tempokameratene Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb M 30-34 01:00:22 40.35
6 59170 KCC tempokameratene Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 01:00:22 40.35
6 25416 KCC tempokameratene Kristian Lundemo Klepp Cykle Club M 45-49 01:00:22 40.35
7 60840 5 Sverd Jo Frøyen Forus og Gausel IL M 45-49 01:01:08 39.84
7 75859 5 Sverd Bjarte Gausel Forus og Gausel IL M 45-49 01:01:08 39.84
7 103938 5 Sverd Edvard Hagman Bryne Cykleklubb M 45-49 01:01:08 39.84
7 52866 5 Sverd Gert Olav Rege Sola CK M 45-49 01:01:08 39.84
8 51684 Nero sykkel & sopihop Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:01:17 39.74
8 73493 Nero sykkel & sopihop Anders Linndal Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:01:17 39.74
8 134061 Nero sykkel & sopihop Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:01:17 39.74
8 75987 Nero sykkel & sopihop Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:01:17 39.74
9 139812 Tasta trøkk & tobakk Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:01:41 39.49
9 132014 Tasta trøkk & tobakk Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:01:41 39.49
9 156603 Tasta trøkk & tobakk Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:01:41 39.49
9 131492 Tasta trøkk & tobakk Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:01:41 39.49
10 29153 Racing depot Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:03:42 38.24
11 46388 Bryne CK Raske Menn Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 55-59 01:04:16 37.90
12 122710 Dalane sk Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 01:07:02 36.34
12 27576 Dalane sk Per Terje Tjåland Dalane SK M 50-54 01:07:02 36.34
12 30073 Dalane sk Ulf Tjåland Dalane SK M 50-54 01:07:02 36.34
12 139654 Dalane sk Jan Wersland Dalane SK M 45-49 01:07:02 36.34
13 157900 Vigrest Expressen Sjur Morten Apneseth Vigrestad SK M 40-44 01:07:19 36.18
13 26708 Vigrest Expressen Oddmund Gravdal Vigrestad SK M 70-74 01:07:19 36.18
13 146343 Vigrest Expressen Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 01:07:19 36.18
13 24405 Vigrest Expressen Johnny Høyland Vigrestad SK M 50-54 01:07:19 36.18
14 83420 Ørjan & the girls Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:07:33 36.06
14 60275 Ørjan & the girls Ørjan Frøiland Bryne Cykleklubb M 40-44 01:07:33 36.06
14 146543 Ørjan & the girls Kim Iren Kroken Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 01:07:33 36.06
14 25795 Ørjan & the girls Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 01:07:33 36.06
15 20620 Nero sykkel & sopihop Arne Fredlund Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:07:39 36.00
16 25282 Hassegai Kjetil Alsvik Stavanger SK M 55-59 01:07:51 35.90
16 32273 Hassegai Marius André Ambjørndalen Stavanger SK M 40-44 01:07:51 35.90
16 38620 Hassegai Kjetil Isaksen Stavanger SK M 40-44 01:07:51 35.90
16 38515 Hassegai Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 45-49 01:07:51 35.90
16 20166 Hassegai Anders Minge Stavanger SK M 45-49 01:07:51 35.90
17 76793 Nærbø SK utgått på dato Morten Røer Nærbø SK M 50-54 01:08:12 35.71
17 20423 Nærbø SK utgått på dato Ansgar Tendenes Nærbø SK M 60-64 01:08:12 35.71
17 25927 Nærbø SK utgått på dato Magne Undheim Nærbø SK M 40-44 01:08:12 35.71
17 22512 Nærbø SK utgått på dato Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 01:08:12 35.71
17 27329 Nærbø SK utgått på dato Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø SK M 50-54 01:08:12 35.71
18 52957 Sladies Hege Regina Berre Stavanger SK K 45-49 01:13:35 33.10
18 21455 Sladies Brit Brustveit Sandnes Sykleklubb K 50-54 01:13:35 33.10
18 28401 Sladies Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb K 40-44 01:13:35 33.10
18 132180 Sladies Sonja Moi Sandnes Sykleklubb K 40-44 01:13:35 33.10
18 40371 Sladies Anne B. Skjæveland Sandnes Sykleklubb K 50-54 01:13:35 33.10
19 72295 De lettlurde lyseblå Karl Bakke Vigrestad SK M 55-59 01:19:03 30.81
19 46429 De lettlurde lyseblå Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 45-49 01:19:03 30.81
19 22024 De lettlurde lyseblå Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 01:19:03 30.81
19 59858 De lettlurde lyseblå Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 60-64 01:19:03 30.81
19 20735 De lettlurde lyseblå Arve Stålesen Vigrestad SK M 50-54 01:19:03 30.81
20 39418 Slowtrain Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 55-59 01:20:22 30.31
20 23635 Slowtrain Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 01:20:22 30.31
20 140188 Slowtrain Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 65-69 01:20:22 30.31
20 152865 Slowtrain Harald Pettersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:20:22 30.31
20 27018 Slowtrain Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:20:22 30.31
- 73028 5 Sverd Ove Kalvatn Forus og Gausel IL M 45-49 Brutt -
- 76012 Vigrest Expressen Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.05.2019
Distanse: 40.60 KM
Snittfart: 37.38 Km/t
Snittid: 1:05:10
Antall deltakere: 82

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (40.60 km): 00:55:08 (M)
    • Anders Farestveit
    • Svein Erik Haugland
    • Andreas Kverneland
    • Thor Erik Nilsen
    • Pål Lundberg Thomassen
  • 2019 (40.60 km): 01:07:33 (K)
    • Stine Fikerud
    • Kim Iren Kroken
    • Lillian Løyning