Haugesund - Sauda - 2019
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 148967 Pulje under 2.45 Joakim Frafjord Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:29:05 43.06
1 108952 Pulje under 2.45 Magnus Drivenes Bygdø IL M 20-24 02:29:05 43.06
1 131695 Pulje under 2.45 Eirik Lunder Stavanger SK M 20-24 02:29:05 43.06
1 152342 Pulje under 2.45 Martin Bugge Urianstad Stavanger SK M 20-24 02:29:05 43.06
5 125541 Pulje under 2.45 Christoffer Ellingsen Sandnes Sykleklubb M 20-24 02:29:10 43.03
6 100985 Pulje under 2.45 Morten T. Storesund CK Haugaland M 30-34 02:29:27 42.95
7 140040 Pulje under 2.45 Henrik Schwalb Stavanger SK M 20-24 02:30:41 42.60
8 27277 Pulje under 2.45 Øyvind Dybing Sauda SK M 40-44 02:34:08 41.65
8 60275 Pulje under 2.45 Ørjan Frøiland Bryne Cykleklubb M 40-44 02:34:08 41.65
8 28312 Pulje under 2.45 Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:34:08 41.65
8 22101 Pulje under 2.45 Erik Gysland Stavanger SK M 45-49 02:34:08 41.65
8 154356 Pulje under 2.45 Amund Haakonsen Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:34:08 41.65
8 139791 Pulje under 2.45 Thomas Ingebretsen Sandnes Sykleklubb M 20-24 02:34:08 41.65
8 21530 Pulje under 2.45 Cato Søndenå Karbøl Sauda SK M 25-29 02:34:08 41.65
8 152276 Pulje under 2.45 Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:34:08 41.65
8 164513 Pulje under 2.45 Tormod Emil Lunde Bokn Sykkelklubb M 17-19 02:34:08 41.65
8 100986 Pulje under 2.45 Stian Johnsen Nordvik Sauda SK M 35-39 02:34:08 41.65
8 164132 Pulje under 2.45 Are Nygaard Haugesund Triathlonklubb M 17-19 02:34:08 41.65
8 164400 Pulje under 2.45 Markus Pollen Sandnes Sykleklubb M 17-19 02:34:08 41.65
8 102622 Pulje under 2.45 Ørjan Vika Nymark IL M 30-34 02:34:08 41.65
21 145890 Pulje under 2.45 Freddy Dagsland Stord SK M 30-34 02:34:20 41.59
21 46682 Pulje under 2.45 Sigmund Pettersen Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:34:20 41.59
21 20563 Pulje under 2.45 Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:34:20 41.59
24 151472 Pulje under 2.45 Andreas Gundersen Bryne Cykleklubb M 20-24 02:34:24 41.58
25 22901 Pulje under 2.45 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 50-54 02:34:26 41.57
26 140201 Pulje under 2.45 Sigurd Kjellstad Lian Bergen Cykelklubb M 25-29 02:34:48 41.47
27 21850 Pulje under 2.45 Einar Lode Bryne Cykleklubb M 50-54 02:34:54 41.44
28 40348 Pulje under 2.45 Kjell Olav Skjelde Bokn Sykkelklubb M 45-49 02:35:01 41.41
29 146210 Pulje under 2.45 Rune Vidar Vestre CK Haugaland M 40-44 02:35:35 41.26
30 152455 Pulje under 2.45 Kjell-Ove Sele Bømlo SK M 35-39 02:37:06 40.86
31 66396 Pulje under 2.45 Torleif Solli Stord SK M 35-39 02:38:03 40.62
32 73477 Pulje under 2.45 Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:38:06 40.60
32 136497 Pulje under 2.45 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:38:06 40.60
32 58214 Pulje under 2.45 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 40-44 02:38:06 40.60
35 122744 Pulje under 2.45 Johan Marandon Monsen Dalane SK M 20-24 02:38:30 40.50
36 72935 Pulje under 2.45 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:39:44 40.19
37 20503 Pulje under 2.45 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 45-49 02:40:24 40.02
37 21632 Pulje under 2.45 Dag Foseid Stord SK M 55-59 02:40:24 40.02
39 115894 Pulje under 2.45 Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 02:40:27 40.01
40 100294 Pulje under 2.45 Grant Carruthers Stord SK M 40-44 02:40:29 40.00
40 72356 Pulje under 2.45 Magne Aarsteinsen Bokn Sykkelklubb M 25-29 02:40:29 40.00
42 22638 Pulje under 2.45 Geir Henning Larsen Bryne Cykleklubb M 55-59 02:42:18 39.55
43 66481 Pulje under 2.45 Bjørn Alexander Hovland We Da Best Cycling Team M 25-29 02:42:20 39.54
43 146470 Pulje under 2.45 Frode Klausen CK Haugaland M 45-49 02:42:20 39.54
43 101594 Pulje under 2.45 Terje Klungland CK Haugaland M 40-44 02:42:20 39.54
43 23655 Pulje under 2.45 Ingvald Vigre Nærbø SK M 45-49 02:42:20 39.54
43 158577 Pulje under 2.45 Ketil Wendelbo Aanensen Bærum OCK M 40-44 02:42:20 39.54
48 136119 Pulje under 2.45 Fredrik Waldow Bjordal Stavanger SK M 17-19 02:46:16 38.61
49 164590 Pulje 2.45-2.55 Marlene Charlotte Wulst Haugesund Triathlonklubb K 17-19 02:48:48 38.03
49 125609 Pulje 2.45-2.55 Christopher Christophersen Mississippiskogen sti & terrengsykkellag M 35-39 02:48:48 38.03
49 25746 Pulje 2.45-2.55 Leif Rune Espeland Sauda SK M 45-49 02:48:48 38.03
49 29943 Pulje 2.45-2.55 Trond Hagelin Stavanger SK M 50-54 02:48:48 38.03
49 38654 Pulje 2.45-2.55 Morten Hanasand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:48:48 38.03
49 52798 Pulje 2.45-2.55 Terje Havro Stord SK M 55-59 02:48:48 38.03
49 29980 Pulje 2.45-2.55 Trond Magne Hegglund CK Haugaland M 45-49 02:48:48 38.03
49 75857 Pulje 2.45-2.55 Per Ivar Hessen Kvinnherad Sykkelklubb M 40-44 02:48:48 38.03
49 72302 Pulje 2.45-2.55 Ole Harald Iversen CK Haugaland M 40-44 02:48:48 38.03
49 139499 Pulje 2.45-2.55 Magne Jensen CK Haugaland M 45-49 02:48:48 38.03
49 124482 Pulje 2.45-2.55 Vidar Laugaland Ryfylke SK M 40-44 02:48:48 38.03
49 146486 Pulje 2.45-2.55 Ketil Odland Haugesund Triathlonklubb M 40-44 02:48:48 38.03
49 74405 Pulje 2.45-2.55 Håvard Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb M 45-49 02:48:48 38.03
49 74578 Pulje 2.45-2.55 Kristoffer Flodsand Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb M 25-29 02:48:48 38.03
49 143895 Pulje 2.45-2.55 Remi André Sortland Stord SK M 40-44 02:48:48 38.03
49 157396 Pulje 2.45-2.55 Dawid Szwala Stord SK M 35-39 02:48:48 38.03
49 22389 Pulje 2.45-2.55 Frode Valen Stord SK M 50-54 02:48:48 38.03
49 21679 Pulje 2.45-2.55 Dan Wiland Sauda SK M 45-49 02:48:48 38.03
49 73288 Pulje 2.45-2.55 Remi Willassen Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:48:48 38.03
49 157216 Pulje 2.45-2.55 Leif Helge Årthun Rennesøy Sykleklubb M 55-59 02:48:48 38.03
69 83277 Pulje 2.45-2.55 Stein Helge Simonsen Stord SK M 40-44 02:49:02 37.98
70 58875 Pulje 2.45-2.55 Ketil Skogen Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:51:02 37.53
71 139434 Pulje under 2.45 Marcus Kvarme Stord SK M 17-19 02:52:52 37.13
72 124721 Pulje under 2.45 Walter Birkelund Fana IL Sykkel M 30-34 02:53:10 37.07
72 133044 Pulje under 2.45 Sverre Gjuvsland Sauda SK M 35-39 02:53:10 37.07
72 136299 Pulje under 2.45 Frode Høyvik CK Haugaland M 35-39 02:53:10 37.07
72 102338 Pulje under 2.45 Torstein Kjerpeset Sauda SK M 30-34 02:53:10 37.07
72 134136 Pulje under 2.45 Torstein Rødne Midtbø Ryfylke SK M 35-39 02:53:10 37.07
77 21281 Pulje under 2.45 Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:53:14 37.05
77 20051 Pulje under 2.45 Alexander Kvarven Stord SK M 30-34 02:53:14 37.05
79 24139 Pulje 2.45-2.55 Jarle Handeland Sauda SK M 55-59 02:53:15 37.05
79 124743 Pulje 2.45-2.55 Reidar Bremerthun Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb M 45-49 02:53:15 37.05
81 29596 Pulje 3.05-3.15 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 35-39 02:54:29 36.79
82 77332 Pulje 2.45-2.55 Hildegunn Solli Stord SK K 30-34 02:54:51 36.71
82 123993 Pulje 2.45-2.55 Frode Sønstabø Kvinnherad Sykkelklubb M 45-49 02:54:51 36.71
82 20190 Pulje 2.45-2.55 Andrea Terjesen Sandnes Sykleklubb K 20-24 02:54:51 36.71
85 52788 Pulje 2.45-2.55 Kjell Angeltveit Stord SK M 55-59 02:54:54 36.70
85 103598 Pulje 2.45-2.55 Kjell Inge Engevik Stord SK M 40-44 02:54:54 36.70
85 66885 Pulje 2.45-2.55 Alf Halvorsen Haugesund Triathlonklubb M 55-59 02:54:54 36.70
85 21855 Pulje 2.45-2.55 Einar Iversen Kvinnherad Sykkelklubb M 55-59 02:54:54 36.70
85 114774 Pulje 2.45-2.55 Arild Knutsen CK Haugaland M 30-34 02:54:54 36.70
85 104695 Pulje 2.45-2.55 Kjetil Nedrebø Rennesøy Sykleklubb M 25-29 02:54:54 36.70
85 22534 Pulje 2.45-2.55 Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 02:54:54 36.70
85 161257 Pulje 2.45-2.55 Nils Arne Røvde Stord SK M 35-39 02:54:54 36.70
85 157457 Pulje 2.45-2.55 Andrej Sadovsky Stord SK M 35-39 02:54:54 36.70
85 20445 Pulje 2.45-2.55 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 02:54:54 36.70
95 139999 Pulje 2.45-2.55 Andreas Lokna CK Haugaland M 35-39 02:54:58 36.69
96 58329 Pulje 2.45-2.55 Vidar Navdal Stord SK M 40-44 02:55:42 36.53
97 161640 Pulje 2.45-2.55 Ole Christian Kvamme Stord SK M 30-34 02:57:34 36.15
97 161797 Pulje 2.45-2.55 Kristian Løvland Stord SK M 30-34 02:57:34 36.15
97 102965 Pulje 2.45-2.55 Tore Petterson Kvinnherad Sykkelklubb M 40-44 02:57:34 36.15
100 139500 Pulje under 2.45 Lars Øyvind Alvestad Bokn Sykkelklubb M 30-34 02:58:14 36.02
101 104240 Pulje 2.45-2.55 Ronny Taraldlien Bokn Sykkelklubb M 45-49 02:58:54 35.88
102 58198 Pulje 2.55-3.05 Nils Martin Bakka Sauda SK M 50-54 02:59:24 35.78
102 34185 Pulje 2.55-3.05 Roger Birkeland Sauda SK M 30-34 02:59:24 35.78
102 157455 Pulje 2.55-3.05 Andreas Fløgtstad Sauda SK M 40-44 02:59:24 35.78
102 101626 Pulje 2.55-3.05 Geir Grannes Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:59:24 35.78
102 141146 Pulje 2.55-3.05 Espen Grunnaleite Haugesund Triathlonklubb M 45-49 02:59:24 35.78
102 31131 Pulje 2.55-3.05 Kenneth Hamre Åsane CK M 55-59 02:59:24 35.78
102 101624 Pulje 2.55-3.05 Gunnar Hauso Haugesund Triathlonklubb M 50-54 02:59:24 35.78
102 134721 Pulje 2.55-3.05 Arild Hovland Sauda Sk M 35-39 02:59:24 35.78
102 161627 Pulje 2.55-3.05 Stig Jørgensen Jbi avd Dubai M 35-39 02:59:24 35.78
102 34193 Pulje 2.55-3.05 Geir Egil Jårvik Sauda SK M 45-49 02:59:24 35.78
102 31054 Pulje 2.55-3.05 Sveinung Kjellevoll Åsane CK M 60-64 02:59:24 35.78
102 77130 Pulje 2.55-3.05 Bjørn Helge Kolbeinsen Haugesund Triathlonklubb M 55-59 02:59:24 35.78
102 74194 Pulje 2.55-3.05 Atle Ringstrand Sauda SK M 50-54 02:59:24 35.78
102 34652 Pulje 2.55-3.05 Oddgeir Stråbø Sauda SK M 55-59 02:59:24 35.78
102 27209 Pulje 2.55-3.05 Øyvind Tjemsland Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:59:24 35.78
102 139827 Pulje 2.55-3.05 Niklas Åke Valskaar Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 02:59:24 35.78
102 146959 Pulje 2.55-3.05 Anders Aasen Haugesund Triathlonklubb M 25-29 02:59:24 35.78
119 100305 Pulje 2.55-3.05 Leif Harald Blikra Åkra Sykkelgruppe M 50-54 02:59:31 35.76
120 75896 Pulje 2.45-2.55 John Olav Nessa CK Haugaland M 30-34 02:59:40 35.73
120 152191 Pulje 2.45-2.55 Einar Ørke CK Haugaland M 30-34 02:59:40 35.73
122 123011 Pulje under 2.45 Trond Jacobsen CK Haugaland M 50-54 02:59:50 35.69
122 25648 Pulje under 2.45 Lars Tore Rødne CERN M 40-44 02:59:50 35.69
124 128242 Pulje under 2.45 Dag Gunnar Milje Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 02:59:54 35.68
124 20910 Pulje under 2.45 Atle Aanestad Nærbø SK M 45-49 02:59:54 35.68
126 123848 Pulje 2.55-3.05 Jarle Hillesland Åkra Sykkelgruppe M 45-49 03:00:14 35.62
127 161577 Pulje 2.45-2.55 Johannes Soppeland Ryfylke SK M 40-44 03:01:05 35.45
128 126962 Pulje under 2.45 Felipe Monteiro Nunes Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:02:26 35.19
129 162385 Pulje over 3.15 Otto Christoffer Haukeland Sandnes Sykleklubb M 17-19 03:02:48 35.12
129 123262 Pulje 2.55-3.05 Geir Arne Klementsen Sauda SK M 40-44 03:02:48 35.12
129 151474 Pulje 2.55-3.05 Leif-Inge Mjånes Haugesund Triathlonklubb M 25-29 03:02:48 35.12
129 101602 Pulje 2.55-3.05 Egil Ivar Vestvik Haugesund IL M 50-54 03:02:48 35.12
133 156552 Pulje 2.55-3.05 Magne Harald Vedøy Åkra Sykkelgruppe M 45-49 03:03:00 35.08
134 24527 Pulje 2.45-2.55 Jonny Kjærland Stord SK M 50-54 03:04:30 34.79
134 21785 Pulje 2.45-2.55 Egil Kvarven Stord SK M 60-64 03:04:30 34.79
134 27573 Pulje 2.45-2.55 Per Steinar Leirvik Stord SK M 50-54 03:04:30 34.79
137 140009 Pulje 2.45-2.55 Jostein Eikeland Fossan Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 03:05:14 34.65
137 122264 Pulje 2.45-2.55 Rune Haugland Kvinnherad Sykkelklubb M 50-54 03:05:14 34.65
139 30128 Pulje 2.45-2.55 Vidar Veggeland Suldal SK M 40-44 03:05:33 34.59
140 145894 Pulje 2.45-2.55 Grzegorz Danowski Stord SK M 45-49 03:05:46 34.55
141 164591 Pulje 2.55-3.05 Thomas Lampe Haugesund Triathlonklubb M 20-24 03:06:14 34.47
141 101650 Pulje 2.45-2.55 Loyd Moksheim CK Haugaland M 45-49 03:06:14 34.47
143 152987 Pulje 2.55-3.05 Victor Berland CK Haugaland M 17-19 03:06:16 34.46
144 77452 Pulje 2.45-2.55 Kurt Egil Reianes Rennesøy Sykleklubb M 45-49 03:06:42 34.38
145 145888 Pulje 2.45-2.55 Espen Larsen Stord SK M 45-49 03:06:54 34.34
146 157365 Pulje 2.55-3.05 Thea Hovda Haugesund Triathlonklubb K 20-24 03:08:21 34.08
147 73000 Pulje 2.55-3.05 Jan Norvald Jakobsen Åkra Sykkelgruppe M 50-54 03:11:08 33.58
148 157458 Pulje 2.55-3.05 Daniel Ronæs Haugesund Triathlonklubb M 25-29 03:13:13 33.22
149 161578 Pulje 2.55-3.05 Henrik Sætre Andersen Haugesund M 20-24 03:14:08 33.07
149 136324 Pulje 2.55-3.05 Tor Eirik Huse CK Haugaland M 55-59 03:14:08 33.07
149 123879 Pulje 2.55-3.05 Ørjan Reinertsen Haugesund Triathlonklubb M 25-29 03:14:08 33.07
149 161558 Pulje 2.55-3.05 Trond Skogen CK Haugaland M 50-54 03:14:08 33.07
153 101007 Pulje 2.55-3.05 Gunnar Bjelland CK Haugaland M 50-54 03:14:11 33.06
153 164550 Pulje 2.55-3.05 Kjell Martin Dyrset Haugesund M 55-59 03:14:11 33.06
153 122693 Pulje 2.55-3.05 Kjell Arne Eide CK Haugaland M 45-49 03:14:11 33.06
153 32879 Pulje 2.55-3.05 Bjørn Ove Eriksen Åsane CK M 55-59 03:14:11 33.06
153 62899 Pulje 2.55-3.05 Baard Førre CK Haugaland M 55-59 03:14:11 33.06
153 25330 Pulje 2.55-3.05 Knut Gramstad Stord SK M 70-74 03:14:11 33.06
153 147045 Pulje 2.55-3.05 Kjell Arne Hansen CK Haugaland M 45-49 03:14:11 33.06
153 123261 Pulje 2.55-3.05 Tryggve Helle Nedre Vats M 30-34 03:14:11 33.06
153 24182 Pulje 2.55-3.05 Jens Kristian Holberg CK Haugaland M 55-59 03:14:11 33.06
153 52942 Pulje 2.55-3.05 Yngve Johansen CK Haugaland M 45-49 03:14:11 33.06
153 66428 Pulje 2.55-3.05 Vidar Larsen Stord SK M 50-54 03:14:11 33.06
153 72316 Pulje 2.55-3.05 Oddmund Mehus CK Haugaland M 60-64 03:14:11 33.06
153 72282 Pulje 2.55-3.05 Kjetil Selland IF Klypetussen M 50-54 03:14:11 33.06
153 152335 Pulje 2.55-3.05 Idar Simonsen PDS Gruppen M 40-44 03:14:11 33.06
153 20039 Pulje 2.55-3.05 Aleksander Snare Haugesund Triathlonklubb M 35-39 03:14:11 33.06
153 53681 Pulje 2.55-3.05 Børge Stakkestad CK Haugaland M 50-54 03:14:11 33.06
153 29023 Pulje 2.55-3.05 Sverre Vestbøstad Bryne Cykleklubb M 50-54 03:14:11 33.06
153 151322 Pulje 2.55-3.05 Ivan Øverland Haugesund M 30-34 03:14:11 33.06
153 20822 Pulje 2.55-3.05 Asbjørn Aarekol IF Klypetussen M 55-59 03:14:11 33.06
172 161584 Pulje 2.55-3.05 Leif Sandnes Sauda SK M 30-34 03:14:57 32.93
173 22764 Pulje 2.55-3.05 Grethe Lunde CK Haugaland K 55-59 03:15:28 32.84
174 152459 Pulje 2.55-3.05 Johan Nyland Åkra Sykkelgruppe M 25-29 03:15:52 32.77
175 101012 Pulje 2.55-3.05 Knut Ove Hetlesæther Sauda SK M 55-59 03:18:49 32.29
176 164657 Pulje 2.45-2.55 Sindre Hardeland Suldal SK M 25-29 03:19:13 32.22
176 66411 Pulje 2.45-2.55 Kjersti Kvarme Bømlo SK K 25-29 03:19:13 32.22
176 66410 Pulje 2.45-2.55 Alf Kvarme Bømlo SK M 55-59 03:19:13 32.22
179 161548 Pulje 2.45-2.55 Jan Ivar Bringedal CK Haugaland M 30-34 03:19:17 32.21
180 101022 Pulje 2.55-3.05 Kjell-Ivar Glette CK Haugaland M 60-64 03:19:40 32.15
181 101872 Pulje 2.55-3.05 Brian Sjøen Sævelandsvik M 50-54 03:20:06 32.08
182 58645 Pulje 2.55-3.05 Sven Kvilhaug Åkra Sykkelgruppe M 55-59 03:20:20 32.04
183 23346 Pulje 2.55-3.05 Helge Grannes CK Haugaland M 55-59 03:22:07 31.76
183 143401 Pulje 2.55-3.05 Tormod Halsnes Haugesund M 20-24 03:22:07 31.76
185 139792 Pulje over 3.15 Kjetil Austrheim Vikedal M 45-49 03:25:20 31.26
186 164658 Pulje 3.05-3.15 Morten Kvilhaug Åkra Sykkelgruppe M 30-34 03:26:54 31.02
187 161586 Pulje over 3.15 Arild Austrheim Vikedal M 50-54 03:26:56 31.02
188 146598 Pulje 2.55-3.05 Tore Lindøe Haugesund Triathlonklubb M 30-34 03:28:32 30.78
189 152714 Pulje 2.55-3.05 Atle Hovda Haugesund M 50-54 03:29:14 30.68
190 164133 Pulje 2.45-2.55 Hanne Kvamme Stord SK K 25-29 03:29:18 30.67
191 136357 Pulje 2.55-3.05 Knut Kaldheim Sveio M 45-49 03:30:20 30.52
192 141135 Pulje 2.45-2.55 Torodd Solvang Åkra Sykkelgruppe M 40-44 03:30:56 30.43
193 132408 Pulje 2.55-3.05 Malene Knutsen Breivik Haugesund Triathlonklubb K 20-24 03:31:56 30.29
194 28834 Pulje 2.55-3.05 Svein Ravndal Ryfylke SK M 60-64 03:35:29 29.79
195 127388 Pulje 2.55-3.05 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 03:35:33 29.78
196 28264 Pulje 2.55-3.05 Sigmund Olsen OlsenBand1 - Kverneland Group M 60-64 03:35:38 29.77
196 25866 Pulje 2.55-3.05 Liv Lende Olsen OlsenBand1 K 60-64 03:35:38 29.77
198 28633 Pulje 2.45-2.55 Steinar Saltvedt Larssen CK Haugaland M 30-34 03:36:51 29.60
199 161381 Pulje 2.45-2.55 Andreas Neverdahl Ryfylke SK M 30-34 03:36:57 29.59
200 161554 Frisk og Rask Trim Halvor Urrang Haugesund Triathlonklubb M 60-64 03:38:55 29.32
201 66344 Pulje 2.55-3.05 Oddvar Østrem Team Systemhus M 50-54 03:39:21 29.26
202 25686 Pulje 2.55-3.05 Leif Knutsen Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:42:00 28.91
202 76904 Pulje 2.55-3.05 Katrine Boxill Knutsen Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:42:00 28.91
202 29520 Pulje 2.55-3.05 Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:42:00 28.91
202 22773 Pulje 2.55-3.05 Gro Moldekleiv Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:42:00 28.91
206 28378 Frisk og Rask Trim Siren Olsen Handeland F&R Treningssenter K 50-54 03:43:25 28.73
206 25496 Frisk og Rask Trim Kurt Arild Ommundsen BB Høvik CK M 55-59 03:43:25 28.73
206 39598 Frisk og Rask Trim Thomas Ottesen Stavanger M 50-54 03:43:25 28.73
206 161593 Frisk og Rask Trim Ingunn Risvoll F&R Treningssenter K 45-49 03:43:25 28.73
206 74218 Frisk og Rask Trim Anne Gunn Rosseid F&R Treningssenter K 55-59 03:43:25 28.73
211 28771 Frisk og Rask Trim Stig Adler Birkeland F&R Treningssenter M 50-54 03:43:30 28.72
211 123259 Frisk og Rask Trim Nils Ole Espeland F&R Treningssenter M 55-59 03:43:30 28.72
211 27327 Frisk og Rask Trim Paul Kåre Handeland F&R Treningssenter M 50-54 03:43:30 28.72
211 53722 Frisk og Rask Trim Edmund Harris-Christensen Bring M 65-69 03:43:30 28.72
211 58226 Frisk og Rask Trim Kai Espen Jekteberg Nedre Vats M 40-44 03:43:30 28.72
211 101768 Frisk og Rask Trim Terje Salamonsen Lie Team Kiwi M 45-49 03:43:30 28.72
211 24302 Frisk og Rask Trim John Mandal Sauda SK M 50-54 03:43:30 28.72
211 58328 Frisk og Rask Trim Kjetil Nygård F&R Treningssenter M 35-39 03:43:30 28.72
211 153171 Frisk og Rask Trim Ola Nærheim Suldal IL M 60-64 03:43:30 28.72
211 124203 Frisk og Rask Trim Sivert Simonsen Team Sildakongen M 40-44 03:43:30 28.72
211 152693 Frisk og Rask Trim Per Ivar Sivle F&R Treningssenter M 45-49 03:43:30 28.72
211 73592 Frisk og Rask Trim Hans Erik Svennes F&R Treningssenter M 45-49 03:43:30 28.72
211 152339 Frisk og Rask Trim André Tjeltveit Volvo Maskin Service M 30-34 03:43:30 28.72
211 38443 Frisk og Rask Trim Gisle Vik Stord SK M 50-54 03:43:30 28.72
211 59427 Frisk og Rask Trim Grete Sunde Vik Stord SK K 50-54 03:43:30 28.72
226 101664 Frisk og Rask Trim Steffen Næss Haugesund Sparebank M 40-44 03:43:35 28.71
226 72293 Frisk og Rask Trim Eivind Paulsen Haugesund M 50-54 03:43:35 28.71
226 25706 Frisk og Rask Trim Leif Arild Paulsen Bring M 45-49 03:43:35 28.71
226 23093 Frisk og Rask Trim Harald Paulsen CK Haugaland M 75-79 03:43:35 28.71
226 152702 Frisk og Rask Trim Simen Sollie Team Martha i Farta M 25-29 03:43:35 28.71
226 25976 Frisk og Rask Trim Magne Aartun Team Martha i Farta M 60-64 03:43:35 28.71
232 115900 Pulje 3.05-3.15 Knut Knutsen Haugesund Triathlonklubb M 60-64 03:44:45 28.56
232 164659 Pulje over 3.15 Kjetil Skogen CK Haugaland M 50-54 03:44:45 28.56
234 20598 Frisk og Rask Trim Arne Ingvaldsen CK Haugaland M 65-69 03:48:17 28.12
235 101015 Pulje 3.05-3.15 Kjell Arne Vaka CK Henie M 55-59 03:50:32 27.84
236 146613 Frisk og Rask Trim Runa Thalene Gullichsen-Larsen Haugesund Triathlonklubb K 40-44 03:53:54 27.44
236 161472 Frisk og Rask Trim Maren Kloster Sandnes Spirit Triathlon K 45-49 03:53:54 27.44
238 132209 Frisk og Rask Trim Stig Aflekt Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:57:30 27.03
238 76887 Frisk og Rask Trim Audun Bjordal Randaberg SK M 55-59 03:57:30 27.03
238 21586 Frisk og Rask Trim Christine Hammer Bore Randaberg SK K 45-49 03:57:30 27.03
238 25980 Frisk og Rask Trim Magne Ove Eik Randaberg SK M 45-49 03:57:30 27.03
238 39418 Frisk og Rask Trim Torunn Elve Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:57:30 27.03
238 23620 Frisk og Rask Trim Inglen Haugland Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:57:30 27.03
238 23635 Frisk og Rask Trim Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:57:30 27.03
238 39264 Frisk og Rask Trim Gro Lærum Håland Randaberg SK K 60-64 03:57:30 27.03
238 29793 Frisk og Rask Trim Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:57:30 27.03
238 108748 Frisk og Rask Trim Jan Egil Magelie Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:57:30 27.03
238 140188 Frisk og Rask Trim Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 65-69 03:57:30 27.03
238 126421 Frisk og Rask Trim Nancy Noraas Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:57:30 27.03
238 152865 Frisk og Rask Trim Harald Pettersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:57:30 27.03
238 105004 Frisk og Rask Trim Kjartan Sandvoll Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:57:30 27.03
238 26099 Frisk og Rask Trim Marina Stene Sandnes Sykleklubb K 45-49 03:57:30 27.03
238 148348 Frisk og Rask Trim Kjersti Marie Øverland Sandnes Sykleklubb K 60-64 03:57:30 27.03
238 27018 Frisk og Rask Trim Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:57:30 27.03
255 58520 Frisk og Rask Trim Ove Bore Randaberg SK M 50-54 03:58:16 26.94
255 38374 Frisk og Rask Trim Per Morten Thingbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:58:16 26.94
257 164660 Frisk og Rask Trim Sigbjørn Hegge CK Valdres M 55-59 03:58:18 26.94
258 164661 Pulje 2.55-3.05 Brynjar Johnsen Listøl Sauda SK M 17-19 04:00:44 26.66
259 164596 Pulje 3.05-3.15 Håvard Eriksen Veavågen M 35-39 04:03:08 26.40
260 153693 Pulje over 3.15 Henrik Brynjelsen Røvær M 55-59 04:04:40 26.23
261 164662 Pulje 3.05-3.15 Nils Konrad Bua Condor M 35-39 04:06:30 26.04
262 161597 Frisk og Rask Trim Oskar Bentsen Sauda SK M 35-39 04:08:57 25.78
262 102167 Frisk og Rask Trim John Harald Breivik CK Haugaland M 45-49 04:08:57 25.78
262 25715 Frisk og Rask Trim Leif Erik Bystrøm CK Haugaland M 60-64 04:08:57 25.78
262 124040 Frisk og Rask Trim Mads Ragnar Bårdsen Haugesund Triathlonklubb M 45-49 04:08:57 25.78
262 164597 Frisk og Rask Trim Peter Dirksen Sauda SK M 50-54 04:08:57 25.78
262 145866 Frisk og Rask Trim Trond Fludal CK Haugaland M 45-49 04:08:57 25.78
262 127149 Frisk og Rask Trim Ingunn Frette IF Klypetussen K 55-59 04:08:57 25.78
262 75842 Frisk og Rask Trim Kjell Kristoffer Gunnarshaug CK Haugaland M 50-54 04:08:57 25.78
262 152891 Frisk og Rask Trim Øyvind Magne Hegglund Haugesund Triathlonklubb M 65-69 04:08:57 25.78
262 136450 Frisk og Rask Trim Bergliot Fiskaaen Haavelmoen CK Haugaland / Team Rynkeby K 35-39 04:08:57 25.78
262 164556 Frisk og Rask Trim Laila Johannesen CK Haugaland K 40-44 04:08:57 25.78
262 164663 Frisk og Rask Trim Signe Gaard Johansen Team Rynkeby - God Morgon Haugaland K 45-49 04:08:57 25.78
262 23998 Frisk og Rask Trim Jan Michael Leifsen CK Haugaland M 45-49 04:08:57 25.78
262 164664 Frisk og Rask Trim Lisa Lien Team Rynkeby - God Morgon Haugaland K 30-34 04:08:57 25.78
262 161552 Frisk og Rask Trim Håkon Rørtveit CK Haugaland M 30-34 04:08:57 25.78
262 161555 Frisk og Rask Trim Martin Skogerbø CK Haugaland M 40-44 04:08:57 25.78
262 151354 Frisk og Rask Trim Liv Johanne Snare CK Haugaland K 30-34 04:08:57 25.78
262 152937 Frisk og Rask Trim Benjamin Snare Team Rynkeby M 20-24 04:08:57 25.78
262 132689 Frisk og Rask Trim Stian Torland Team Rynkeby - God Morgon Haugaland M 35-39 04:08:57 25.78
262 131920 Frisk og Rask Trim Frode Tønnesen Team Rynkeby - God Morgon Haugaland M 45-49 04:08:57 25.78
262 140010 Frisk og Rask Trim Lars Christian Wedøe Sola Triathlonklubb M 35-39 04:08:57 25.78
262 123239 Frisk og Rask Trim Roy Martin Øyjord IF Klypetussen M 55-59 04:08:57 25.78
284 146601 Frisk og Rask Trim Marianne Ellingsen Sauda SK K 55-59 04:10:49 25.59
284 23003 Frisk og Rask Trim Hans Stødle Sauda SK M 55-59 04:10:49 25.59
286 164665 Pulje over 3.15 Andreas Odland Haugesund M 20-24 04:15:21 25.14
287 146928 Frisk og Rask Trim Klas Kaldheim Åbø Etne M 30-34 04:16:44 25.00
288 164666 Frisk og Rask Trim Umpol Arsapakdee Sauda M 20-24 04:17:03 24.97
288 164667 Frisk og Rask Trim Cecilie Djuvik Sauda SK K 20-24 04:17:03 24.97
288 157574 Frisk og Rask Trim Bjørn Idar Djuvik Sauda SK M 55-59 04:17:03 24.97
288 152931 Frisk og Rask Trim Jan Harald Djuvik Sauda SK M 55-59 04:17:03 24.97
292 105188 Pulje 2.55-3.05 Atle Drangevåg Røldal IL M 60-64 04:30:33 23.72
293 164668 Frisk og Rask Trim Elisabeth Gregersen CK Haugaland K 35-39 04:32:34 23.55
294 164669 Pulje over 3.15 Karina Vikse Haugesund Triathlonklubb K 20-24 04:40:21 22.89
295 140220 Frisk og Rask Trim Ellen Dekke Drangevåg Røldal IL K 55-59 04:58:05 21.53
- 143309 Pulje under 2.45 Simen Bakken Sandnes Sykleklubb M 17-19 Brutt -
- 24503 Pulje under 2.45 Jone Ellingsen Sandnes Sykleklubb / Berentsens Brygghus M 40-44 Brutt -
- 123246 Pulje under 2.45 Jone Hustveit Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 Brutt -
- 46415 Pulje under 2.45 Einar Kjetland CK Haugaland M 40-44 Brutt -
- 124007 Pulje under 2.45 Tor Erik Lindøe CK Haugaland / Åkra Sykkelgruppe M 30-34 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Sauda Sykkelklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.05.2019
Distanse: 107.00 KM
Snittfart: 32.48 Km/t
Snittid: 3:17:38
Antall deltakere: 300

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (107.00 km): 02:29:05 (M)
    • Magnus Drivenes
    • Joakim Frafjord
    • Eirik Lunder
    • Martin Bugge Urianstad
  • 2019 (107.00 km): 02:48:48 (K)
    • Marlene Charlotte Wulst
  • 2010 (108.00 km): 02:41:34 (M)
    • Kristian Dyrnes
  • 2009 (108.00 km): 02:43:30 (K)
    • Elin Steinsbø
  • 2002 (110.00 km): 02:50:54 (M)
    • Øyvind Dybing
  • 2004 (110.00 km): 03:01:00 (K)
    • Tone Hatteland Lima