Bergen-Voss - 2002
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30851 Niels Saaby Hansen Fana IL M 30-39 04:22:20 37.73
1 27088 Ove Matland Bergen CK M 30-39 04:22:20 37.73
1 31521 Bo André Namtvedt CK Bjørgvin M 30-39 04:22:20 37.73
4 30485 Bjarte Vethe Voss SK M 30-39 04:24:07 37.48
5 21276 Bjørn Hopsdal Bergen CK M 40-44 04:25:10 37.33
5 24212 Joachim Jordan Bergen CK M 25-29 04:25:10 37.33
5 30832 André Kjærgård Bergen CK M 25-29 04:25:10 37.33
8 20623 Arne Eidsheim Bergen CK M 50-54 04:28:16 36.90
8 28785 Stig Roar Engen M 30-39 04:28:16 36.90
8 30836 Stein Kjetil Hefte CK Henie M 40-44 04:28:16 36.90
8 30840 Arnstein Hope CK Bjørgvin M 30-39 04:28:16 36.90
8 20210 Andreas Hosøy Bergen CK M 25-29 04:28:16 36.90
8 31767 Kjetil Ingvaldsen M 25-29 04:28:16 36.90
8 27351 Pål André Johnsen Bergen CK M 30-39 04:28:16 36.90
8 30826 Svein Harald Kjærgård Bergen CK M 50-54 04:28:16 36.90
8 21253 Bjørn Atle Øverland Bergen CK M 30-39 04:28:16 36.90
17 24527 Jonny Kjærland Karmøy CK M 30-39 04:30:50 36.55
18 30895 Rune Søreide CK Henie M 50-54 04:31:30 36.46
19 30820 Håkon Vidar Sylta Bergen CK M 30-39 04:34:10 36.10
20 30821 Einar Bystøl Voss SK M 40-44 04:34:15 36.09
20 30816 Gisle Clementsen Alvidra IL M 30-39 04:34:15 36.09
20 30838 Asgeir Rognebakke Voss SK M 20-24 04:34:15 36.09
23 32151 Marius Nyhammer CK Bjørgvin M 16-19 04:34:30 36.06
23 32149 Stian Remme Fana IL M 20-24 04:34:30 36.06
23 30132 Vidar Steinsbø Bergen CK M 25-29 04:34:30 36.06
26 24384 Johnny Vea Karmøy CK M 30-39 04:36:10 35.84
27 30961 Knut Inge Løseth Bøe CK Bjørgvin M 20-24 04:36:40 35.78
27 26471 Nils Einar Grutle Fana IL M 30-39 04:36:40 35.78
27 32150 Eirik Helgesen Fana IL M 20-24 04:36:40 35.78
30 33747 Raymond Gjæringen Fana IL M 20-24 04:38:10 35.59
31 33748 Even Olsen Førde CK M 25-29 04:39:00 35.48
32 21598 Claus Clausen CK Bjørgvin M 45-49 04:42:00 35.10
32 27925 Roger Dahle Bergen CK M 25-29 04:42:00 35.10
32 22880 Gunnar Eide CK Sotra M 45-49 04:42:00 35.10
32 20941 Audun Hasti Bergen CK M 45-49 04:42:00 35.10
32 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M 30-39 04:42:00 35.10
32 67022 Bjørn Johansen Jernbaneverket M 30-39 04:42:00 35.10
32 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 30-39 04:42:00 35.10
32 32157 Lars Kaldestadbakken CK Henie M 30-39 04:42:00 35.10
32 27916 Roger Kristoffersen Bergen CK M 30-39 04:42:00 35.10
32 31533 Ståle Leiren Norheimsund IL M 25-29 04:42:00 35.10
32 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK M 30-39 04:42:00 35.10
32 30828 Steinar Jarle Lindelid Bergen Politi IL M 40-44 04:42:00 35.10
32 33749 Jørgen Pettersen Bergen CK M 30-39 04:42:00 35.10
32 26731 Oddvar Sellevoll Bærum OCK M 30-39 04:42:00 35.10
32 20152 Anbjørn Strand Karmøy CK M 30-39 04:42:00 35.10
47 22940 Haakon Fremsæter M 25-29 04:43:16 34.94
47 32439 Dag Øivind Østereng Voss SK M 30-39 04:43:16 34.94
49 30366 Ove Hansen Frikransen M 40-44 04:45:40 34.65
49 22571 Geir Hopsdal Bergen CK M 30-39 04:45:40 34.65
49 23143 Harald Årvik Stord SK M 30-39 04:45:40 34.65
52 31830 Arne K. Mala Voss SK M 40-44 04:46:10 34.59
53 30849 Tormod Nilsen Frikransen M 30-39 04:47:35 34.42
53 30830 Sjur Søfteland CK Henie M 30-39 04:47:35 34.42
55 26911 Ole Raunholm Stord SK M 45-49 04:51:10 34.00
56 31529 Bjarne August Fanebust Bergen CK M 40-44 04:53:30 33.73
57 31843 Bjørn Nilssen M 40-44 04:53:50 33.69
58 20694 Arnstein Raunehaug Fana IL M 40-44 04:56:42 33.36
59 74450 Styrk Finne CSC BIL M 40-44 04:57:00 33.33
59 30844 Arve Helgesen Fana IL M 45-49 04:57:00 33.33
59 25713 Leif Erik Hopsdal Bergen CK M 30-39 04:57:00 33.33
59 21325 Bjørn Atle Jacobsen Bergen CK M 16-19 04:57:00 33.33
59 30833 Asle Kvittingen M 30-39 04:57:00 33.33
59 30856 Geir Ove Mjelde Arna SK M 40-44 04:57:00 33.33
59 30942 Geir Solberg Telesport M 40-44 04:57:00 33.33
59 30839 Ole-Petter Soltvedt Gilde Vest M 30-39 04:57:00 33.33
59 23929 Jan Erik Stølen Åsane Tursykleklubb M 45-49 04:57:00 33.33
59 31579 Frode Sværen M 30-39 04:57:00 33.33
69 20051 Alexander Kvarven Stord SK M 16-19 04:57:25 33.28
70 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 30-39 04:58:10 33.20
71 31831 Ture E. Bergstrøm Bergen CK M 55-59 04:58:50 33.12
71 33750 Jørgen Skjeret Sogn CK M 45-49 04:58:50 33.12
73 30843 Nils Magne Fjereide Fanafjorden Elite M 45-49 05:00:40 32.92
73 30852 Rolf Oddvar Johannessen Varegg M 55-59 05:00:40 32.92
75 30931 Ole Svalland Åsane Tursykleklubb M 40-44 05:01:10 32.87
75 31032 Johnny Wilhelmsen CK Sotra M 40-44 05:01:10 32.87
77 31038 Ronny Erdal Bergen CK M 20-24 05:02:00 32.78
78 31159 Kåre Gunnarskog NERA BIL M 45-49 05:02:35 32.71
79 30842 Lars Endresen Bergen CK M 30-39 05:03:00 32.67
79 32464 Oddvar Haukeland DnB BIL M 45-49 05:03:00 32.67
79 30850 Asbjørn Tveit Voss SK M 45-49 05:03:00 32.67
82 30899 Bjørn Emil Hausvik Bergen CK M 40-44 05:04:19 32.53
83 30897 Sjur Braaten Fanafjorden Elite M 45-49 05:04:30 32.51
83 28146 Rune Hansen CSC BIL M 40-44 05:04:30 32.51
83 20602 Arne Hopsdal Bergen CK M 30-39 05:04:30 32.51
83 21330 Bjørn Christian Larsen M 30-39 05:04:30 32.51
87 25783 Lennart Nes Stord SK M 45-49 05:05:20 32.42
88 29476 Tor Eldevik Bergen CK M 30-39 05:05:40 32.38
88 30882 Jan Petter Løvskar Arna SK M 30-39 05:05:40 32.38
90 30513 Terje Brekkhus Voss SK M 40-44 05:06:00 32.35
91 31069 Kjell Ivar Baggetun Hydro Høyanger M 30-39 05:06:10 32.33
92 30824 Joar Hansen Hålandsdalen M 20-24 05:06:35 32.29
93 30841 Frode Arnøy Fana Fotball M 40-44 05:06:40 32.28
93 31201 Espen Henriksen M 30-39 05:06:40 32.28
93 30892 Thorbjørn Netteland Budorfjellet SK M 30-39 05:06:40 32.28
96 30923 Gunnar Bøhmer SK RYE M 55-59 05:07:20 32.21
96 30812 Torgeir Folkestad Førde CK M 16-19 05:07:20 32.21
96 31858 Nils-Christian Meyer Hellevig Akerobaten M 30-39 05:07:20 32.21
96 33751 Jan Ove Landøy Bergen Politi IL M 30-39 05:07:20 32.21
96 42321 Geir Nygård Førde CK M 30-39 05:07:20 32.21
96 31632 Vidar Wangen Rolland Arna SK M 40-44 05:07:20 32.21
96 30866 Magnus Skjoldal Arna SK M 50-54 05:07:20 32.21
103 30939 Jan Haugland CK Henie M 55-59 05:09:07 32.02
103 30507 Are Norhagen M 25-29 05:09:07 32.02
103 31838 Bjørn Rivenes Arna SK M 40-44 05:09:07 32.02
106 33752 Yngve Kristiansen Kystvakten M 40-44 05:09:50 31.95
107 30924 Nils Fleten Bergen CK M 45-49 05:10:40 31.86
107 31888 Truls Johnstad CSC BIL M 40-44 05:10:40 31.86
107 31519 Terje Stenbakk Åsane Tursykleklubb M 40-44 05:10:40 31.86
110 30855 Eivind Lowzow Åsane Tursykleklubb M 30-39 05:11:37 31.76
111 30648 Inge Bjart Torkildsen Frikransen M 50-54 05:11:50 31.74
112 30965 Alf Marton Aksland Hordaekspressen M 55-59 05:12:25 31.68
112 30846 Arne Håland Hydro Bergen BIL M 40-44 05:12:25 31.68
112 30891 Bjørn Knudsen Tidende IL M 40-44 05:12:25 31.68
112 31227 Tore Reigstad Bergen Brannvesen M 40-44 05:12:25 31.68
112 30987 Morten Aarra M 40-44 05:12:25 31.68
117 30876 Bjørn Fjeld Team Østly M 45-49 05:13:10 31.61
118 23168 Håkon Sletten Statoil BIL M 45-49 05:13:16 31.60
119 22457 Frode Asperheim Bergen CK M 40-44 05:14:20 31.49
119 30962 Tom Guldbrandsen Bergen CK M 50-54 05:14:20 31.49
119 32172 Tor Nybø Bergen CK M 30-39 05:14:20 31.49
122 30984 Marit Irene Iden Åsane Tursykleklubb K 30-39 05:15:50 31.34
122 30983 Geir Iden Åsane Tursykleklubb M 30-39 05:15:50 31.34
122 31552 Per Helge Jondahl Åsane Tursykleklubb M 30-39 05:15:50 31.34
122 31090 Ove Rødal M 30-39 05:15:50 31.34
126 30929 Stian Mjelde Osterøy IL M 16-19 05:17:40 31.16
126 21013 Bård Ottesen Reslab BIL M 40-44 05:17:40 31.16
126 30904 Jan Magne Skjoldal Arna SK M 50-54 05:17:40 31.16
129 32175 Bjørn Askeland NERA BIL M 30-39 05:19:19 31.00
129 30862 David Korneliussen Bergen CK M 40-44 05:19:19 31.00
131 30936 Sturle Berg M 30-39 05:19:40 30.96
132 30996 Arne B. Nesthus Arna SK M 40-44 05:20:10 30.92
133 31305 Tom Ivar Netteland Espeland Sykkelverksted M 30-39 05:20:20 30.90
134 30879 Sigbjørn John Huun Bergen CK M 40-44 05:21:00 30.84
135 31232 Øyvind Nordvik Bergen CK M 30-39 05:22:20 30.71
135 30837 Njål Nyre Voss SK M 30-39 05:22:20 30.71
135 30934 Steinar Rusås Fusa SK M 30-39 05:22:20 30.71
138 25330 Knut Gramstad Stord SK M 50-54 05:22:30 30.69
138 31931 Geir Asle Johnsen Arna SK M 30-39 05:22:30 30.69
138 21785 Egil Kvarven Stord SK M 45-49 05:22:30 30.69
138 103021 Erik Marcelino Riera Bergen Brannvesen M 30-39 05:22:30 30.69
138 31907 Jarle Reistad Bike to Anywhere M 30-39 05:23:30 30.60
143 30845 Geir Høgheim Bergen CK M 40-44 05:23:40 30.58
143 32201 Rolf Vidar Leirvåg Gaia BIL M 40-44 05:23:40 30.58
145 31006 Einar Austrheim Statoil Mongstad M 30-39 05:24:07 30.54
145 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 60-64 05:24:07 30.54
145 30937 Birger Løne Voss SK M 45-49 05:24:07 30.54
148 30968 Tom Bjørseth M 45-49 05:24:27 30.51
148 33753 Marius Borgen M 25-29 05:24:27 30.51
148 29657 Torbjørn Eriksen CK Bjørgvin M 16-19 05:24:27 30.51
148 22375 Fredrik Helgesen CK Bjørgvin M 16-19 05:24:27 30.51
148 31629 Tor Harald Skeide BKK BIL M 30-39 05:24:27 30.51
148 33754 Are Stensland CK Bjørgvin M 16-19 05:24:27 30.51
148 30859 Anders Søyland VIKING M 30-39 05:24:27 30.51
155 32215 Bjørn Johannessen Løkvik Akerobaten M 30-39 05:24:30 30.50
156 30982 Inge Blokhus M 50-54 05:25:40 30.39
156 31892 Arnulf A. Einaas Arna SK M 30-39 05:25:40 30.39
156 30989 Bjarte Enes M 30-39 05:25:40 30.39
156 31145 Atle Eriksen Arna SK M 45-49 05:25:40 30.39
156 31889 Sveinung Hernes Voss SK M 50-54 05:25:40 30.39
156 30901 Morten Hole CK Bjørgvin M 40-44 05:25:40 30.39
156 31874 Fredrik Mathisen Voss SK M 45-49 05:25:40 30.39
156 31060 Ole Kristian Skorve Voss SK M 50-54 05:25:40 30.39
156 31875 Tryggve Soldal Voss SK M 50-54 05:25:40 30.39
165 31583 Vidar Eide Norheimsund IL M 20-24 05:26:50 30.29
166 31039 Ronnie Pedersen Arna SK M 40-44 05:27:40 30.21
167 33755 Ingvar Skaar Hydro Bergen BIL M 30-39 05:28:10 30.16
168 30076 Ulf Sæterdal Bergen CK M 30-39 05:29:14 30.06
169 32242 Robert Aksland ANKERET M 25-29 05:30:40 29.93
170 32176 Eric Downing M 20-24 05:32:16 29.79
170 30848 Truls Lura ABB BIL M 40-44 05:32:16 29.79
172 21668 Dagfinn Garnes Johnsen IL Klypetussen M 40-44 05:32:18 29.79
173 30874 Knut Frode Eide Fusa SK M 40-44 05:32:35 29.76
173 30946 Vigleik Tysseland BKK BIL M 45-49 05:32:35 29.76
175 30957 Roald Storner Bergen CK M 45-49 05:34:15 29.61
176 31255 Remi André Mjelde Osterøy IL M 20-24 05:34:30 29.59
176 31050 Henrik Nygård CK Henie M 40-44 05:34:30 29.59
178 29954 Trond Bergesen M 30-39 05:34:40 29.58
178 30875 Kåre Fiskvik M 45-49 05:34:40 29.58
178 30907 Ove Glenjen M 25-29 05:34:40 29.58
178 31190 Rune Horgen Flora CK M 30-39 05:34:40 29.58
178 32444 Peter Johnsen Bergen CK M 30-39 05:34:40 29.58
178 31870 Endre Johan Jordalen Sogn CK M 40-44 05:34:40 29.58
178 31871 Leif Åge Kjønn M 40-44 05:34:40 29.58
178 30975 Rune Landro Bike to Anywhere M 40-44 05:34:40 29.58
178 32441 Stig-Ove Normann Danfoss BIL M 30-39 05:34:40 29.58
178 30963 Terje Standal Flora CK M 45-49 05:34:40 29.58
188 31189 Roger Herdlevær M 40-44 05:35:30 29.50
188 23078 Harald Tillung Stord SK M 40-44 05:35:30 29.50
190 31142 Arne Kjølen M 45-49 05:35:40 29.49
191 30930 Åge Rolland Bergen CK M 30-39 05:36:35 29.41
192 64533 Geir Midttveit Eterra M 40-44 05:36:40 29.40
193 30997 Odd Angeltveit Bike to Anywhere M 40-44 05:37:20 29.34
193 31863 Johnny Gjerstad Telesport M 45-49 05:37:20 29.34
193 30847 Torstein Garnes Johnsen Fri M 45-49 05:37:20 29.34
193 31084 Kåre Kalsaas Team Kåre M 50-54 05:37:20 29.34
193 31023 Ole Morten Lom CK Henie M 50-54 05:37:20 29.34
193 31207 Victor Oen M 30-39 05:37:20 29.34
193 32450 Henning Slettestøl Bergen CK M 30-39 05:37:20 29.34
200 30927 Harry Lorentzen M 50-54 05:37:30 29.33
200 32211 Rune Smedsvik ABB Industri M 40-44 05:37:30 29.33
200 31950 Odd Martin Tvedt Rolls Royce Bergen M 45-49 05:37:30 29.33
203 31857 Timothy Francombe Hydro Bergen BIL M 30-39 05:38:10 29.27
204 32197 Bjørn Thomassen VKS BIL M 55-59 05:38:50 29.21
205 31010 Brigt Bovim M 45-49 05:39:00 29.20
205 32729 Helge Einar Vie M 45-49 05:39:00 29.20
207 31140 Gunnar Alfheim Process Controll AS M 40-44 05:39:27 29.16
207 31091 Kjell Tore Andersen M 45-49 05:39:27 29.16
207 31303 Jonny Andersen M 25-29 05:39:27 29.16
207 30450 Axel Ragnar Anfinsen Åsane Tursykleklubb M 60-64 05:39:27 29.16
207 31007 Sigmund Austrheim M 45-49 05:39:27 29.16
207 31075 Rune Bergesen Bergen CK M 50-54 05:39:27 29.16
207 31049 Georg Bruun FJF M 30-39 05:39:27 29.16
207 31850 Jan Inge Eikeset Bergen CK M 45-49 05:39:27 29.16
207 33760 Bjørn Finn Farstadvoll Fana IL M 50-54 05:39:27 29.16
207 32447 Eva Fjærestad Norkart Bil K 40-49 05:39:27 29.16
207 31072 Magne Flygansvær M 30-39 05:39:27 29.16
207 30822 Espen Gåsdal M 20-24 05:39:27 29.16
207 31018 Morten Hauso Hordaekspressen M 40-44 05:39:27 29.16
207 27644 Preben Høysæter M 30-39 05:39:27 29.16
207 30863 Helge Martin Håvik Framo BIL M 40-44 05:39:27 29.16
207 30854 Nils Klyve Framo BIL M 30-39 05:39:27 29.16
207 30865 Tore Koldal Framo BIL M 30-39 05:39:27 29.16
207 32218 Per Helge Kristoffersen Norgestaxi M 30-39 05:39:27 29.16
207 31022 Rune Landsvik Nordea BIL M 45-49 05:39:27 29.16
207 23491 Howard Liland Bergen CK M 45-49 05:39:27 29.16
207 32191 Morten Lystrup M 45-49 05:39:27 29.16
207 31024 Pål Birger Løvik DnB BIL M 45-49 05:39:27 29.16
207 37589 Ivar Nygård Next Gen Tel M 40-44 05:39:27 29.16
207 31768 Trygve Pedersen Carpe Diem M 30-39 05:39:27 29.16
207 30986 Svein Raa NCC asfalt M 65-69 05:39:27 29.16
207 30896 Elisabeth Skarstein Bergen CK K 30-39 05:39:27 29.16
207 30915 Arve Skåtun Framo BIL M 30-39 05:39:27 29.16
207 31129 Magne Sværen Fusa SK M 55-59 05:39:27 29.16
207 32046 Asbjørn Tellnes CSC BIL M 30-39 05:39:27 29.16
207 31029 Ove Thue Varegg M 50-54 05:39:27 29.16
207 33761 Ronald Velthuijs Indre Sogn IL M 45-49 05:39:27 29.16
207 30948 Per Gunnar Vikre Framo BIL M 40-44 05:39:27 29.16
239 31101 Helge Angeltveit Bike to Anywhere M 30-39 05:39:30 29.16
239 32080 Gunnar Rolf Olaisen Corus BIL M 45-49 05:39:30 29.16
239 31205 Odd Arild Skagen Sogn CK M 50-54 05:39:30 29.16
242 31119 Bjørn Kåre Viken Statoil BIL M 40-44 05:39:50 29.13
243 28759 Stig Hagenes M 30-39 05:40:10 29.10
244 31149 Asle Andersen M 25-29 05:40:40 29.06
245 22157 Erlend Andersen Ørsta IL M 30-39 05:40:50 29.04
246 30913 Arve Kvam Arna SK M 40-44 05:42:00 28.94
247 31339 Per Nordvik M 40-44 05:43:10 28.84
248 31092 Harald Linga M 40-44 05:43:25 28.82
249 31102 Bjørn Heggset Åsane Tursykleklubb M 45-49 05:43:50 28.79
250 23248 Hege Linn Eie Vatland Fana IL K 20-24 05:44:10 28.76
251 30921 Fredrik Duus M 30-39 05:44:14 28.75
252 30900 Svein-Olav Hernar M 30-39 05:44:42 28.72
253 31277 Alf Ove Fossdal Hordaekspressen M 40-44 05:44:50 28.70
254 27203 Øystein Svein Håland Askvoll SK M 40-44 05:45:00 28.69
254 32443 Gunnar Irgens M 30-39 05:45:00 28.69
254 31270 Trond Laastad Steinsvik Maskin M 45-49 05:45:00 28.69
257 31193 Børge Brundtland Noraudit ANS M 30-39 05:45:15 28.67
257 30864 Jan Roger Jensen M 30-39 05:45:15 28.67
259 31714 Fredrik Andreas Mortensen M 30-39 05:45:20 28.66
259 31715 Kjetil Thuen M 25-29 05:45:20 28.66
261 30860 Knut Bjørnevik M 40-44 05:45:40 28.64
262 33762 Gisle Rune Drivenes Bergen CK M 30-39 05:45:50 28.62
262 30884 Hans Jørgen Morvik Stranda SK M 45-49 05:45:50 28.62
264 32037 Lars Riise Sogn CK M 45-49 05:46:10 28.59
265 33763 Magne Olav Gudmestad Søyland M 25-29 05:46:15 28.59
266 30945 Gudmund Forthun Lærdal SK M 50-54 05:46:50 28.54
266 31061 Roald Misje Varegg M 30-39 05:46:50 28.54
266 31031 Hallgeir Vågenes M 30-39 05:46:50 28.54
269 31182 Frode Fjellsbø Statoil Mongstad M 30-39 05:47:06 28.52
269 32186 Ragnar Sanden Lærdal SK M 45-49 05:47:06 28.52
269 30943 Sigfred Tellnes RÅDHUSET BIL M 45-49 05:47:06 28.52
272 31899 Øystein Erstad M 30-39 05:47:35 28.48
272 30971 Vidar Fondevik NUI BIL M 50-54 05:47:35 28.48
272 31188 Bjørn Ragnar Larsen Pilar BIL M 55-59 05:47:35 28.48
275 33764 Ole Georg Askvik M 40-44 05:48:20 28.42
275 31592 Halldor Trengereid Arna SK M 50-54 05:48:20 28.42
277 31144 Knut Jørgen Djønne Arna SK M 30-39 05:48:30 28.40
278 32220 Endre Hausvik Bergen CK M 40-44 05:48:40 28.39
279 31105 Atle Nordby Deloitte & Touche M 40-44 05:49:38 28.31
280 31052 Arne Thuen NUI BIL M 50-54 05:50:10 28.27
281 32170 Olav Dugstad Voss SK M 16-19 05:50:30 28.24
282 31964 Edwind Aarø Interpro BIL M 30-39 05:50:40 28.23
283 33765 Njål Stensland Stavanger Roklubb M 20-24 05:51:10 28.19
284 29844 Torstein Skage Keller BIL M 25-29 05:51:35 28.15
285 33766 Terje Tysvær Norsk Hydro BIL M 45-49 05:52:15 28.10
286 31609 Svein Brønstad Telesport M 60-64 05:52:20 28.09
286 31110 Magnar Kåre Johannesen M 30-39 05:52:20 28.09
286 31271 Roald Meyer M 40-44 05:52:20 28.09
289 31020 Hans-Kristian Jacobsen Parpro M 30-39 05:52:30 28.08
290 31117 Petter Meldahl M 45-49 05:53:24 28.01
291 33767 Jan Tore Guntveit Rieber & søn, Toro M 30-39 05:53:25 28.01
292 31275 Einar Haakon Kirkefjord Bergen CK M 60-64 05:53:40 27.99
293 28131 Rune Kvale Keller BIL M 30-39 05:53:50 27.97
294 30912 Reidar Fjeld Team Østly M 50-54 05:54:20 27.93
295 31642 Steinar Bauge Askvoll SK M 50-54 05:54:27 27.93
295 31625 Morten Hauken M 40-44 05:54:27 27.93
295 31100 Arne Toft M 45-49 05:54:27 27.93
298 31214 Jan Ole Foldnes M 30-39 05:54:40 27.91
299 32213 Dag Haugland Varegg M 40-44 05:55:40 27.83
299 31128 Anne Haugland Smaadal K 40-49 05:55:40 27.83
301 32184 Erik Ellertsen CK Bjørgvin M 50-54 05:56:20 27.78
302 27475 Per Brun Ellingsen Phillips BIL M 55-59 05:56:50 27.74
302 31125 Kjell Åge Vines Osterøy IL M 30-39 05:56:50 27.74
304 28920 Svein Inge Aarskog Stord SK M 30-39 05:57:00 27.73
305 30995 Bjarte Søiland Telesport M 30-39 05:57:35 27.68
306 31113 Leon Pedersen M 45-49 05:58:10 27.64
307 30976 Robert Meyer CSC BIL M 40-44 05:58:16 27.63
307 30994 Magne Mjelstad Hordaekspressen M 50-54 05:58:16 27.63
309 30991 Svein Ove Hammersland M 45-49 05:58:25 27.62
309 31054 Sveinung Kjellevoll RÅDHUSET BIL M 40-44 05:58:25 27.62
309 31694 Gert Nilsen M 30-39 05:58:25 27.62
309 33064 Frithjof Samuelsen M 40-44 05:58:25 27.62
313 30926 Nils Magne Klippen Skuteviken S.C. M 30-39 05:59:53 27.50
314 20587 Arne Koldingsnes CK Henie M 45-49 05:59:55 27.50
315 32448 Dagmunn Fauske M 40-44 06:00:00 27.5
315 30925 Tore Gallefoss M 25-29 06:00:00 27.5
315 30883 Fredrik Madsen M 25-29 06:00:00 27.5
315 31097 Åge Milde Skippy BIL M 40-44 06:00:00 27.5
315 30958 Kristian E. Sølsnes Førde CK M 50-54 06:00:00 27.5
320 30898 Sten Are Fogge Shakespark M 25-29 06:00:15 27.48
321 31064 Hans Petter Isaksen M 40-44 06:01:10 27.41
321 32709 Terje Valestrand Bergens Tidende M 45-49 06:01:10 27.41
323 31386 Jan Hoel M 30-39 06:01:16 27.40
324 30914 Arthur Nilsen Rieber & søn M 40-44 06:01:30 27.38
325 32178 Jan Erik Sørtveit Fana IL M 40-44 06:01:50 27.36
326 21656 Dag Ove Angeltveit BTA M 40-44 06:02:06 27.34
326 31213 Norvald Dymbe M 30-39 06:02:06 27.34
326 31457 Inge-Brigt Eide Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 30-39 06:02:06 27.34
326 32687 Magne Faleide M 40-44 06:02:06 27.34
326 20984 Årstein Svihus Bergen CK M 30-39 06:02:06 27.34
326 33768 Stig Ove Utskot M 30-39 06:02:06 27.34
326 32476 Kirk Darrel Wedge M 30-39 06:02:06 27.34
333 33769 Reidar Langkjær Bergen Politi IL M 45-49 06:02:10 27.33
334 32971 Jens Petter Kjelsnes Flora CK M 30-39 06:02:18 27.32
334 31856 Per Stave M 30-39 06:02:18 27.32
336 33770 Lars Nordeng Telesport M 45-49 06:02:35 27.30
337 30944 Arne Vik Rieber & søn, Toro M 40-44 06:02:58 27.27
338 32461 Ivar Brandvold Fana IL M 45-49 06:03:20 27.24
338 32209 Svein Follevåg Askvoll SK M 50-54 06:03:20 27.24
338 31594 Brynjulv Hovland M 45-49 06:03:20 27.24
338 31134 Ole Jacob Martinsen Hydro Bergen BIL M 40-44 06:03:20 27.24
342 30909 Ole Morten Schau FJF M 40-44 06:04:25 27.16
343 75182 Svein Erik Eriksen Arna SK M 50-54 06:04:30 27.16
343 32661 Kjell Herfjord Hydro Bergen BIL M 50-54 06:04:30 27.16
345 31161 Rune Foldnes M 30-39 06:04:38 27.15
345 31166 Hans Martin Nilsen M 40-44 06:04:38 27.15
345 31655 Leif S. Pallesen Åsane Tursykleklubb M 50-54 06:04:38 27.15
348 31220 Bjarte Breistein Gaia BIL M 50-54 06:04:40 27.14
348 31043 Jan Wilhelm Werner M 40-44 06:04:40 27.14
350 33771 Kent Vågenes M 40-44 06:04:50 27.13
351 32204 Marianne Brun Hasle-Løren K 25-29 06:05:05 27.11
351 31108 Rolf I. Nielsen M 40-44 06:05:05 27.11
353 31905 Oddgeir Askevold Askvoll SK M 55-59 06:05:40 27.07
353 31083 Olav Tenstad M 40-44 06:05:40 27.07
355 23338 Helge Helgesen Parpro M 45-49 06:06:25 27.01
356 32193 Eivind Dyrøy M 16-19 06:06:40 27
356 20033 Alan Rea Stord SK M 30-39 06:06:40 27
358 31916 Olav Amble DnB BIL M 45-49 06:07:20 26.95
358 31195 Bjarte N. Hetlevik M 30-39 06:07:20 26.95
358 32820 Ole Christian Rønnestad Bergen CK M 30-39 06:07:20 26.95
361 33772 Marit Stene Fana IL K 40-49 06:07:30 26.93
362 32499 Arvid Brøyn M 40-44 06:08:24 26.87
363 83107 Sveinung Larsson Skuteviken S.C. M 55-59 06:08:30 26.86
364 31289 Bjørn Kåre Hansen Hydro Bergen BIL M 45-49 06:08:40 26.85
365 32061 Lars Tveten RÅDHUSET BIL M 55-59 06:08:50 26.84
366 31264 Andrew McConnell M 30-39 06:09:07 26.82
367 32473 Gaute Tyvold Drange Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 16-19 06:09:27 26.79
367 31076 Ådne Lunde M 30-39 06:09:27 26.79
367 31245 Eivind S. Mo Norheimsund IL M 30-39 06:09:27 26.79
370 31288 Harald Breyholtz CSC BIL M 30-39 06:09:30 26.79
370 32216 Terje Moldskred Gaia BIL M 30-39 06:09:30 26.79
372 31854 Kenneth Meyer Bergen CK M 40-44 06:10:30 26.72
373 31233 Per Arne Reite M 40-44 06:13:10 26.52
373 31347 Stephen Mark Williams Norsk Hydro BIL M 30-39 06:13:10 26.52
375 33773 Trond N. Boge IL Skarphedin M 25-29 06:13:15 26.52
376 31250 Eyolf Langmyhr Nymark IL M 55-59 06:13:16 26.52
376 31059 Terje Seilen Rolls Royce Engine M 40-44 06:13:16 26.52
378 31116 John Grahl-Madsen M 45-49 06:13:25 26.51
378 31506 Asbjørn Nyberg Voss Sjukeheim BIL M 50-54 06:13:25 26.51
378 30980 Håvard Solbakken M 25-29 06:13:25 26.51
381 33774 Andreas Nordheim IL Viljar M 16-19 06:14:10 26.45
381 32063 Henry Skår Hydro Høyanger M 50-54 06:14:10 26.45
383 33197 Ståle Solbakken M 25-29 06:14:42 26.42
384 33775 Kjell Vatne CK Henie M 50-54 06:14:55 26.40
385 31219 John Benjaminsen CK Sotra M 50-54 06:15:50 26.34
385 31223 John Willy Haaland Gaia BIL M 50-54 06:15:50 26.34
385 31225 Laila Ophus RÅDHUSET BIL K 50 + 06:15:50 26.34
385 31224 Kåre Ophus FSG BIL M 50-54 06:15:50 26.34
385 31740 Hilde Marit Tolleshaug CSC BIL K 30-39 06:15:50 26.34
390 31222 Per Christoffer Hove Shakespark M 55-59 06:16:16 26.31
391 33005 Geir Slora Hydro Bergen BIL M 40-44 06:16:30 26.29
392 31581 Thor Magne Hjartåker M 50-54 06:16:40 26.28
393 33776 Espen Magnesen M 25-29 06:17:18 26.23
394 31879 Terje Fjeldstad M 45-49 06:17:50 26.20
395 31079 Jarle Birger Arnes M 30-39 06:18:20 26.16
395 31344 Frode Gjelsvik Keller BIL M 40-44 06:18:20 26.16
395 31058 Jan Skibenes Gaia BIL M 30-39 06:18:20 26.16
398 30857 Stig Osebakken Telesport M 40-44 06:18:35 26.15
399 24173 Jens Bjørge Hinderaker Stord SK M 40-44 06:18:40 26.14
400 31989 Asbjørn Grini Polar Ship BIL M 30-39 06:19:19 26.09
401 31163 Per Christian Hanssen M 55-59 06:19:40 26.07
401 31141 Kjetil Tufta M 50-54 06:19:40 26.07
403 32235 Knut Joleiv Øyjordsbakken Lager Systemer M 40-44 06:20:10 26.04
404 32062 Jonny Godvik Bergen CK M 50-54 06:20:20 26.02
404 30916 Runar Tyssebotn Noteby BIL M 45-49 06:20:20 26.02
406 33778 Casper Eriksen M 30-39 06:20:30 26.01
406 32115 Rolf Helland M 30-39 06:20:30 26.01
406 30920 Stein Bergflødt Iversen Bergen CK M 45-49 06:20:30 26.01
409 32460 Tom Arne Furnes M 30-39 06:20:40 26.00
409 32511 Jan Kåre Kalland M 40-44 06:20:40 26.00
409 30815 Morten Kismul CK Sotra M 30-39 06:20:40 26.00
409 32231 Geir Kvamme Vital BIL M 30-39 06:20:40 26.00
409 31274 Frode Skjerping M 30-39 06:20:40 26.00
409 30917 Ståle Øvrebø Statens Hus BIL M 40-44 06:20:40 26.00
415 23088 Harald Sandvik IL Harding M 45-49 06:20:50 25.99
416 31363 Arild Ove Halland CK Sotra M 40-44 06:22:20 25.89
416 31458 Terje Kvingedal Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 25-29 06:22:20 25.89
416 31342 Tor Kjartan Kålås BTA M 40-44 06:22:20 25.89
416 33039 Tord Eirik Solberg Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 25-29 06:22:20 25.89
420 32507 Tom Møklebust M 45-49 06:23:10 25.83
420 22146 Erlend Smørås Keller BIL M 20-24 06:23:10 25.83
422 31325 Kjartan Leknes Aco Klubben M 40-44 06:23:30 25.81
423 31170 Arne Grindheim Arna SK M 30-39 06:23:40 25.80
424 31928 Asbjørn Magnus Sæle Moderne Transport M 45-49 06:24:09 25.77
425 32997 Jonny Jacobsen M 30-39 06:24:30 25.74
426 30872 Per Birkhaug Bergen CK M 30-39 06:24:40 25.73
426 31240 Atle Martin Sundøy Interpro BIL M 40-44 06:24:40 25.73
428 31439 Claes Gøran Rudi Steinsvik Maskin M 45-49 06:25:10 25.70
428 33780 Terje Westerheim Steinsvik Maskin M 40-44 06:25:10 25.70
430 31623 Frank Gunnar Raa BKK BIL M 55-59 06:25:40 25.66
431 31324 Asbjørn Tysnes M 25-29 06:26:40 25.60
432 32192 Kåre Johan Nilsen Framo BIL M 30-39 06:27:25 25.55
432 31732 Tore Vågenes Oddfjell M 30-39 06:27:25 25.55
434 31895 Bård-Karstein Sunnevåg Omega BIL M 30-39 06:27:50 25.52
435 31169 Pål Møller Christensen M 40-44 06:28:10 25.50
435 31320 Arne Korneliussen DnB BIL M 50-54 06:28:10 25.50
437 31280 Terje Mellingen Framo BIL M 30-39 06:28:16 25.49
438 31211 Gunnar Hetlebakke BKK BIL M 30-39 06:29:20 25.42
439 31946 Tore Leikvoll DNM Bergen M 40-44 06:29:40 25.40
439 32171 Jan Nedkvitne Voss SK M 40-44 06:29:40 25.40
439 31025 Morten Oen Årstad IL M 30-39 06:29:40 25.40
442 32529 Jens Blix Process Controll AS M 30-39 06:30:20 25.36
443 31130 Arne Færøvik M 45-49 06:30:40 25.34
444 32223 Asle Bjørndal M 30-39 06:30:50 25.33
444 32528 Per Arne Boge IL Skarphedin M 45-49 06:30:50 25.33
444 31082 Frank Hauvik Stord SK M 45-49 06:30:50 25.33
444 23391 Henning Olav Rydningen Bømlo SK M 60-64 06:30:50 25.33
448 31081 Karsten Gjermundnes M 45-49 06:31:15 25.30
449 32066 Terje Bødtker Gaia BIL M 30-39 06:31:30 25.28
449 32556 Tormod Søreide CK Henie M 20-24 06:31:30 25.28
449 31932 Asbjørn Tuft-Olsen Team Kåre M 45-49 06:31:30 25.28
449 31044 Rune Ågotnes BTA M 30-39 06:31:30 25.28
453 32101 Arild Bjørkheim M 40-44 06:32:35 25.21
454 31293 Ammy Karlsen Bergenslærernes BIL K 30-39 06:32:50 25.20
455 32212 Svein Aardal Skandiabanken M 40-44 06:33:18 25.17
456 31322 Vidar Rolland Osterøy IL M 16-19 06:33:20 25.16
457 37591 Endre Magnar Naustdal Førde CK M 40-44 06:33:50 25.13
458 33781 Kjetil Valen Eide Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 25-29 06:34:15 25.11
458 31302 Stig-Arne Rolland M 30-39 06:34:15 25.11
460 32123 Per Moss M 45-49 06:34:19 25.10
461 31451 Arvid Andersen Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 40-44 06:35:30 25.03
461 32882 Leif Harry Bauge Aker Elektro M 40-44 06:35:30 25.03
461 33783 Magne Birkeland M 40-44 06:35:30 25.03
461 31088 Per Skogedal M 50-54 06:35:30 25.03
465 33784 Johan Terum M 50-54 06:36:10 24.98
466 31112 Richard Bjerk Åsane Tursykleklubb M 40-44 06:36:35 24.96
467 31106 Rune Østgård M 45-49 06:37:04 24.93
468 31158 Tore Knudsen M 40-44 06:37:20 24.91
468 30880 Knut Liland Statoil BIL M 40-44 06:37:20 24.91
468 30911 Are Nils Selheim Statoil BIL M 40-44 06:37:20 24.91
471 32479 Geir Inge Austbø WestennGeco M 25-29 06:37:30 24.90
471 32531 Frank Kenneth Olsen WestennGeco M 30-39 06:37:30 24.90
473 33786 Gunnar Bjørknes M 45-49 06:37:35 24.90
474 30877 Atle Larsen Gerhardsen M 25-29 06:38:30 24.84
475 32225 Atle Helland M 40-44 06:39:00 24.81
476 31174 Steinar Løland Myravatnet Atletklubb M 50-54 06:39:10 24.80
476 31175 Arve Lønnheim Myravatnet Atletklubb M 50-54 06:39:10 24.80
478 31941 Stein Myrmel Hydro Bergen BIL M 40-44 06:39:20 24.79
479 31171 Tim Fredrik Lunde M 45-49 06:39:30 24.78
479 32576 Odd Sverre Oma M 30-39 06:39:30 24.78
481 32581 Sivert Nistad M 20-24 06:39:40 24.77
481 31426 Knut Røthing M 40-44 06:39:40 24.77
483 32488 Per Algrøy M 30-39 06:40:10 24.73
484 62671 Jan-Ole Dæhli Telesport M 40-44 06:40:50 24.69
485 82846 Kjetil Haugland Veik IL M 30-39 06:41:40 24.64
486 32104 Kjell Martin Kleppe Gilleshammer Årstad IL M 30-39 06:41:42 24.64
487 32780 Leif Johan Herland Arna SK M 60-64 06:42:25 24.60
488 31636 Fred A. Pettersen Gaia BIL M 55-59 06:43:10 24.55
488 31690 Einar Stigen Gaia BIL M 50-54 06:43:10 24.55
490 31234 Reidar Rasdal M 40-44 06:44:10 24.49
491 32006 Marie Herigstad Strømman Bergenslærernes BIL K 50 + 06:44:40 24.46
492 31199 Jarle Mork Eikås M 30-39 06:44:53 24.45
493 31952 Haakon Mjelde M 30-39 06:45:40 24.40
494 31924 Øyvind Berland BKK BIL M 50-54 06:46:10 24.37
494 31034 Bjørge Søreide Christiansen Statoil BIL M 40-44 06:46:10 24.37
496 32251 Tor Haaland Keller BIL M 45-49 06:49:19 24.18
497 21067 Bente Kristoffersen IL Harding K 25-29 06:50:50 24.09
498 31936 Steinar Sjøstrand Rieber & søn, Toro M 40-44 06:51:00 24.08
499 30903 Rune Rydland Gaia BIL M 40-44 06:52:20 24.00
499 31252 Nina Elin Rydland Gaia BIL K 40-49 06:52:20 24.00
499 31819 Åse Simonsen Statoil BIL K 50 + 06:52:20 24.00
499 31704 Reidar Steinsland CK Bjørgvin M 20-24 06:52:20 24.00
503 32535 Ove Magne Straume M 45-49 06:52:35 23.99
504 31208 Ole Christian Schaug Arna SK M 30-39 06:53:40 23.93
505 31591 Ingvar Gravdal Åsane Tursykleklubb M 50-54 06:54:00 23.91
505 33787 Torfinn Haugstad M 30-39 06:54:00 23.91
507 31873 Hans-Henry Jacobsen M 40-44 06:54:10 23.90
508 32578 Arne Hauge HK Bil M 50-54 06:54:50 23.86
508 20397 Anne-Jorunn Kleven K 30-39 06:54:50 23.86
510 33788 Svein Waage Solund IL M 50-54 06:55:30 23.82
511 33789 Svein Olaf Hansen Bergen CK M 50-54 06:55:50 23.80
511 31065 Benedicte Kristoffersen K 30-39 06:55:50 23.80
513 31799 Tilla Elisabet Instefjord Bømlo SK K 40-49 06:56:00 23.79
513 21563 Christian Pedersen Bømlo SK M 40-44 06:56:00 23.79
515 32454 Arild Stamdal Flora CK M 45-49 06:56:50 23.75
516 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 45-49 06:57:25 23.71
517 33790 Odd Arne Røvang Team Bokfinkens venner M 30-39 06:58:10 23.67
518 31198 Arne Boge M 45-49 06:58:15 23.67
519 31897 Carl Birger Alm Voss SK M 45-49 06:58:40 23.64
520 32817 Ronny Bølgen M 45-49 06:59:10 23.61
520 33791 Tom Roar Solhaug Jeantex BIL M 30-39 06:59:10 23.61
522 31372 Noralf Greve M 50-54 06:59:20 23.60
523 31499 Agnar Dregelid Sogn CK M 45-49 06:59:53 23.57
523 31988 Ingolf Kjellevoll Eikanger IL M 55-59 06:59:53 23.57
523 31504 Olav K. Kyte Voss SK M 30-39 06:59:53 23.57
523 31508 Olav Ravndal M 45-49 06:59:53 23.57
523 31507 Ragnhild Raa Ravndal K 40-49 06:59:53 23.57
523 32548 Steinar Rørlien Voss SK M 45-49 06:59:53 23.57
529 31478 Linda Skage K 40-49 07:00:00 23.57
530 32233 Torvald Fossestøl M 30-39 07:00:50 23.52
531 31398 Runar Heggdal Statoil BIL M 40-44 07:01:40 23.47
532 31448 Bjarne Oskar Angeltveit M 60-64 07:02:10 23.45
532 31265 Endre Bergstrøm M 40-44 07:02:10 23.45
532 31358 Eivind M. Fjellanger Gaia BIL M 30-39 07:02:10 23.45
532 33792 Morten Hanssen M 30-39 07:02:10 23.45
532 31329 Magne Reigstad M 55-59 07:02:10 23.45
537 31891 Erik Johan Nilsen Åsane Tursykleklubb M 30-39 07:04:19 23.33
538 31371 Tom Eirik Gullaksen Bergen Thriatlon Club M 45-49 07:05:20 23.27
539 31434 Sven André Haug RÅDHUSET BIL M 30-39 07:06:35 23.20
540 122368 Jørn Nilsen M 30-39 07:07:00 23.18
541 32255 Terje Boge CSC BIL M 30-39 07:07:10 23.17
542 33051 Lars Bjarne Nordås Helliburton Bil M 30-39 07:07:45 23.14
543 30127 Vidar Vesterheim M 30-39 07:08:00 23.13
544 32135 Sturle Litland M 50-54 07:08:05 23.12
545 32547 Berit Brøyn K 40-49 07:08:40 23.09
545 32563 Elin Haugland K 40-49 07:08:40 23.09
545 33793 Lars Jakob Løtvedt Fana IL Skigrupppa M 40-44 07:08:40 23.09
548 31253 Per Styrvoll CK Henie M 60-64 07:09:20 23.05
549 32587 Thor Bjarne Berg Halliburton M 40-44 07:09:58 23.02
550 27537 Per Magne Vik M 40-44 07:11:00 22.96
551 31346 Audun Tore Sekkingstad M 40-44 07:13:40 22.82
552 31157 Jonny Skjerping Osterøy IL M 30-39 07:16:20 22.68
553 31276 Odd Steinar Draugsvoll M 45-49 07:17:22 22.63
553 31326 Rudi Walter Ekerhovd Nordea BIL M 45-49 07:17:22 22.63
555 31212 Harald Skjerping M 30-39 07:17:35 22.62
556 31469 Thormod Dahl M 30-39 07:18:35 22.57
556 31470 Kristian Lorentz Ottzen M 30-39 07:18:35 22.57
558 32132 Jørund Brekke OKT M 30-39 07:20:30 22.47
559 31312 Finn Keller Keller BIL M 40-44 07:22:00 22.39
560 31784 Per Knudsen Nordea BIL M 50-54 07:23:00 22.34
561 32269 Kjell Follesø Hordaveg BIL M 55-59 07:25:20 22.23
562 32051 Wolter De Jonge M 30-39 07:25:40 22.21
562 31328 Arne Martin Ramberg Bike To Anywhere M 30-39 07:25:40 22.21
564 33029 Tore Johan Sørland Bergen Politi IL M 30-39 07:27:21 22.13
565 33795 Jostein Leivestad Hardanger Skøyteklubb M 50-54 07:27:30 22.12
565 30902 Olav Leivestad Hardanger Skøyteklubb M 16-19 07:27:30 22.12
567 33796 Magnus Svellingen Rong IL M 55-59 07:28:10 22.08
568 31461 Arne Henry Sletten M 40-44 07:28:15 22.08
568 31419 Gisle Aarvik Telesport M 40-44 07:28:15 22.08
570 31334 Øyvind Steinsland Rieber & søn M 45-49 07:29:40 22.01
571 33797 Anders Bjørsvik Hydro Bergen BIL M 30-39 07:30:20 21.98
571 31313 Øyvind Valde M 45-49 07:30:20 21.98
573 31340 Arne Handing SAS M 55-59 07:31:15 21.93
573 31983 Leif Martin Skjærstad M 45-49 07:31:15 21.93
575 122209 Arne Eriksen M 55-59 07:32:30 21.87
575 31472 Eva Nordal-Pedersen Bergenslærernes BIL K 50 + 07:32:30 21.87
577 28859 Svein Henriksen OKT M 30-39 07:33:00 21.85
578 31992 Rolf Helgesen Parpro M 40-44 07:33:35 21.82
578 31444 Jan Kåre Helgesen M 50-54 07:33:35 21.82
578 31308 Nils Egil Sandvik M 30-39 07:33:35 21.82
578 31676 Tom Seim M 40-44 07:33:35 21.82
578 31574 Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL M 55-59 07:33:35 21.82
583 31389 Christian J. Sæle Gullaksen M 20-24 07:33:50 21.81
584 31514 Tove Heggø K 40-49 07:35:10 21.75
585 31753 Torsthein M. Øijord Arna SK M 50-54 07:36:25 21.69
586 32536 Ketil Krohn-Hansen Statoil BIL M 45-49 07:37:00 21.66
587 32256 Mette Waaler RÅDHUSET BIL K 50 + 07:37:04 21.65
588 32144 Tor Drange Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 60-64 07:38:25 21.59
588 31454 Olaf Eidevik Lemmink„inen M 50-54 07:38:25 21.59
588 33798 George Parmann Parma Plast M 30-39 07:38:25 21.59
591 33799 Olav Lauvrak Hydro Bergen BIL M 30-39 07:38:45 21.58
592 32554 Stein-Harald Iversen Aco Klubben M 55-59 07:41:10 21.46
593 31241 Tor Ivar Hjelmeland Bergen Brannvesen M 50-54 07:43:55 21.34
593 31511 Per Stang M 30-39 07:43:55 21.34
595 31430 Magnus Ness UBIL M 50-54 07:44:20 21.32
596 31433 Finn Wetteland M 50-54 07:44:30 21.31
597 32568 Weronica Gro Tunes K 30-39 07:48:20 21.13
598 31353 Rolf Jebsen Arnesen Statoil BIL M 40-44 07:50:05 21.06
598 31404 Marianne Engan K 30-39 07:50:05 21.06
598 32270 Erik Nilsen Keller BIL M 40-44 07:50:05 21.06
598 31400 Terje Sylta M 40-44 07:50:05 21.06
602 33800 Annfinn Almås OKT M 30-39 07:51:25 21.00
602 32593 Jostein Gjerald M 25-29 07:51:25 21.00
602 32574 Helge Holm M 45-49 07:51:25 21.00
605 32533 Bent Eirik Lundø RÅDHUSET BIL M 40-44 07:55:55 20.80
605 31258 Asgaut Valland M 25-29 07:55:55 20.80
607 31909 Tor Øyvind Andersen Statoil BIL M 40-44 07:56:09 20.79
608 31279 Ranveig Hernes Voss SK K 16-19 07:58:15 20.70
608 33801 Trine Kristiansen K 16-19 07:58:15 20.70
610 33802 Gunnar Gundersen M 40-44 07:58:40 20.68
610 33803 Solveig W. Gundersen K 30-39 07:58:40 20.68
612 32110 Mons-Ove Hauge M 30-39 07:59:00 20.66
613 30503 Helge Totland M 30-39 07:59:40 20.63
614 33805 Tone Pedersen K 25-29 08:01:25 20.56
614 33730 Asbjørn Rykkje Ålvik IL M 60-64 08:01:25 20.56
616 31501 Håkon Grimestad Voss Sjukeheim BIL M 40-44 08:03:50 20.46
617 31500 Knut Fløtberget Voss Sjukeheim BIL M 30-39 08:04:11 20.44
617 31509 Åse Sagedal Selland Voss Sjukeheim BIL K 30-39 08:04:11 20.44
619 31483 Espen Dahl Bergensklinikkene BIL M 40-44 08:06:00 20.37
620 31464 Kenneth Guldbrandsen Skandiabanken M 30-39 08:07:00 20.32
621 122318 Geir Knudsen Åsane Tursykleklubb M 50-54 08:08:40 20.25
622 32246 Magnus Holm M 16-19 08:09:00 20.24
623 31723 Steinar Thunold Åsane Tursykleklubb M 50-54 08:11:09 20.15
624 24851 Kelly Faison Torsvik K 40-49 08:15:10 19.99
625 32222 Arvid Johansen Hydro Bergen BIL M 45-49 08:17:35 19.89
626 31488 Sølvi Alvheim Voss SK K 30-39 08:18:10 19.87
626 31489 Arvid Hagebø M 50-54 08:18:10 19.87
626 31490 Henning Kvam Rieber & søn M 50-54 08:18:10 19.87
626 31995 Arne Laastad M 45-49 08:18:10 19.87
630 33807 Kjetil Bjørkum M 25-29 08:19:00 19.83
631 31468 Svein Johannessen M 55-59 08:21:00 19.76
632 32584 Anne Hauge K 30-39 08:34:30 19.24
632 31485 Turid Iversen Bergenslærernes BIL K 50 + 08:34:30 19.24
632 32588 Lisbeth Norendal Bergenslærernes BIL K 40-49 08:34:30 19.24
632 31486 Inger Otnes Bergenslærernes BIL K 40-49 08:34:30 19.24
636 31412 Rolf Hordnes M 50-54 08:39:00 19.07
637 31515 Bjarne Moldenes M 30-39 08:44:10 18.88
638 33808 Hege Kristi Hansen K 25-29 08:50:50 18.64
639 31287 Tony Hammerstad Team No-juice M 20-24 08:56:30 18.45
639 31156 Ledig 05 Ledig 05 M 30-39 08:56:30 18.45
641 31721 Svein Cato Sverresvold Åsane Tursykleklubb M 55-59 09:02:20 18.25
642 31702 Morten Midtun Jensen Bergen Maraton Klubb M 30-39 09:07:57 18.06
643 33809 Thor Eliassen Aco Klubben M 45-49 09:14:05 17.86
644 32597 Jorun Liv Holm K 40-49 09:19:00 17.71
645 33810 Rune Røed M 25-29 09:19:28 17.69
646 31512 Eivind Aarland Sivilin Grønstad og Tveito A/S M 40-44 09:20:25 17.66
647 31805 Einar Hansen M 70 + 09:28:05 17.42
648 31817 Arild Hansen CK Sotra M 50-54 09:37:45 17.13
649 33811 Morten Nytveit M 30-39 09:50:25 16.76
649 33812 Ove H. Stave M 50-54 09:50:25 16.76
651 31518 Tore M. Olsen NERA BIL M 40-44 10:16:15 16.06
Ritt detaljer

Arrangør:

Bergen Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 08.06.2002
Distanse: 165.00 KM
Snittfart: 26.72 Km/t
Snittid: 6:10:29
Antall deltakere: 651

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (162.00 km): 04:07:28 (M)
    • Filip Eidsheim
    • Stian Remme
  • 2012 (162.00 km): 04:20:06 (K)
    • Marit Gjerløw
  • 2013 (163.00 km): 04:02:30 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Kristian Ellertsen
    • Stian Heggøy
    • Thorolf Hestness
    • Andreas Hosøy
    • Kjetil Ingvaldsen
    • Mikael Magnussen Johansen
    • Joachim Jordan
    • Kjetil Frøystein Larsen
    • Fredrik Olsen
    • Svein Ivar Reiso
    • Vidar Steinsbø
    • Ronald Valvatne
  • 2013 (163.00 km): 04:36:23 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2010 (161.00 km): 03:55:57 (M)
    • Øystein Blom-Ohlsen
    • Øyvind Dybing
    • Otto Eikeset
    • Dag Foseid
    • Johnny Gjerald
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Kjartan Pedersen Gurholt
    • Bjørn Hopsdal
    • Terje Hordnes
    • Andreas Hosøy
    • Olav Tu Husveg
    • Joachim Jordan
    • Mads Kaggestad
    • Geir Kristiansen
    • Ove Matland
    • Fredrik Olsen
    • Magnar Rugland
    • Vidar Steinsbø
    • Øystein Susort
    • Kristoffer Aase Vabø
    • Bjarte Vethe
    • Lars Aarekol
  • 2010 (161.00 km): 04:24:03 (K)
    • Linea Fredäng
    • Josie Loane
  • 1995 (165.00 km): 04:02:01 (M)
    • Vegard Øverås Lied
    • Bo André Namtvedt
  • 2009 (165.00 km): 04:17:29 (K)
    • Elin Steinsbø