Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2006

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 34754 Ståle Berg Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 20619 Arne Frøiland Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 29723 Tore Haslemo Sportsklubben Rye M 20-29 14:02:53 38.43
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 34756 Erik T. Karlsen Sportsklubben Rye M 20-29 14:02:53 38.43
1 34757 Stig R. Løkken Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 34758 Egil Møen SK Rye/Multiconsult M 30-39 14:02:53 38.43
1 34759 Jon Olsen Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 30391 Bjørn Saksberg Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 34763 Erik Schøyen Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-39 14:02:53 38.43
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
1 34766 Per Utnegaard Sportsklubben Rye M 40-49 14:02:53 38.43
19 21812 Egil Andersen CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 107819 Rune Aune CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34768 Odd Arild Bjørnvik CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34769 John Rune Gilberg CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34770 Håvard Hansen CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34771 Anders Hansson CK Victoria M 20-29 14:17:37 37.77
19 34772 Vidar Hjelmen CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34773 Erik Jordahl CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34774 Trond Kattem CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34775 Frank Erik Lien CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34777 Roger Nasvik CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34778 Robert Otterlei CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34779 Pål Rygg CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 129080 Bjørn Sand CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34781 Roger Sundet CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34782 Roger Thun CK Victoria M 40-49 14:17:37 37.77
19 34783 Bjarne Valås CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
19 34784 Jeff Webb CK Victoria M 30-39 14:17:37 37.77
38 34785 Magne Lilloe Sportsklubben Rye M 30-39 14:27:40 37.34
38 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 40-49 14:27:40 37.34
40 34787 Glenn Kjetil Jonassen Sportsklubben Rye M 30-39 14:28:07 37.32
41 100241 Helge Johansen CK Victoria M 30-39 14:30:12 37.23
42 34789 Asgeir Bergseth Bærum OCK M 20-29 14:57:05 36.11
42 34790 Knut Horst Borbe Bærum OCK M 30-39 14:57:05 36.11
42 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Bærum OCK M 30-39 14:57:05 36.11
42 34792 Thomas Henriksen Bærum OCK M 20-29 14:57:05 36.11
42 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum OCK M 20-29 14:57:05 36.11
42 34794 Sven Hedløy Krohn Bærum OCK M 20-29 14:57:05 36.11
42 34795 Ole Herman Larsen Bærum OCK M 40-49 14:57:05 36.11
42 34796 Arve Lyngstad Bærum OCK M 40-49 14:57:05 36.11
42 28067 Runar Skuggevik Bærum OCK M 30-39 14:57:05 36.11
42 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Bærum OCK M 30-39 14:57:05 36.11
42 34798 David Støre Bærum OCK M 20-29 14:57:05 36.11
53 34799 Einar Idland Bærum OCK M 30-39 14:57:15 36.11
53 34205 Ronny E. Olsen Bærum OCK M 40-49 14:57:15 36.11
53 34800 Hans Røragen Bærum OCK M 20-29 14:57:15 36.11
56 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum OCK M 30-39 14:57:21 36.10
57 34802 Christian Berra IF Frøy M 30-39 15:05:39 35.77
57 34803 Tony Bjørnbakken IF Frøy M 20-29 15:05:39 35.77
57 34804 Jan Bodin IF Frøy M 40-49 15:05:39 35.77
57 34805 Magnus Børresen IF Frøy M 17-19 15:05:39 35.77
57 21573 Christian E. Dahl IF Frøy M 20-29 15:05:39 35.77
57 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy M 40-49 15:05:39 35.77
57 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-49 15:05:39 35.77
57 25444 Kristian Bay Næss IF Frøy M 20-29 15:05:39 35.77
57 34809 Espen Rygge IF Frøy M 20-29 15:05:39 35.77
57 34810 Jardar Sæthren IF Frøy M 30-39 15:05:39 35.77
57 34208 Geir Øvergård IF Frøy M 30-39 15:05:39 35.77
68 34811 Arne Ulset CK Victoria M 40-49 15:07:14 35.71
69 34812 Odd Arne Ås CK Victoria M 30-39 15:07:22 35.70
70 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Rye M 30-39 15:17:17 35.32
70 34814 Jon Hegre Sportsklubben Rye M 30-39 15:17:17 35.32
72 108917 Pål Erland Aasvestad IF Frøy M 50-59 15:26:17 34.97
73 34816 Harald Frøysnes Bærum OCK M 30-39 15:36:41 34.59
73 34817 Per Husan Bærum OCK M 30-39 15:36:41 34.59
73 34818 Lars Thomas Moen Bærum OCK M 40-49 15:36:41 34.59
76 34819 Frode Støre Bergrem Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34820 Naim Degirmenci Trondhjems VK M 20-29 15:39:04 34.50
76 34821 Bjørn Endre Dyrseth Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34822 Per Johan Fenstad CK Victoria M 30-39 15:39:04 34.50
76 34823 Olav Fjære Trondhjems VK M 20-29 15:39:04 34.50
76 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 50-59 15:39:04 34.50
76 34825 Håvard Berg Fossum CK Victoria M 20-29 15:39:04 34.50
76 34826 Bård Juliebø Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 50-59 15:39:04 34.50
76 34828 Lars Lurvik Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34829 Geirmund Lykke Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 30-39 15:39:04 34.50
76 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 50-59 15:39:04 34.50
76 34833 Jørgen Nordskar Trondhjems VK M 20-29 15:39:04 34.50
76 34834 Bjørn Stavnes Trondhjems VK M 40-49 15:39:04 34.50
76 34835 Oddvar Sæther Trondhjems VK M 30-39 15:39:04 34.50
76 34836 Truls Tharalsen CK Victoria M 30-39 15:39:04 34.50
76 34837 Ivar Vanebo Trondhjems VK M 50-59 15:39:04 34.50
76 34838 Arild Aamodt Trondhjems VK M 50-59 15:39:04 34.50
76 34839 Roar Aass Trondhjems VK M 30-39 15:39:04 34.50
97 34840 Torgeir Husby Trondhjems VK M 40-49 15:48:02 34.17
98 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34842 Frank Branstad Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34843 Lars Bråten Oppdal SK M 20-29 15:49:14 34.13
98 34844 Asgeir Hansen Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34845 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 50-59 15:49:14 34.13
98 34847 Radomir Jankov Oppdal SK M 20-29 15:49:14 34.13
98 33815 Jonny Johansen CK Victoria M 40-49 15:49:14 34.13
98 34848 Henrik Johnsen Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34849 Birger Lie Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34850 Svein Linstad Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34851 Svein Erik Mellemsæter Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34853 Håvard Rognerud Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 36360 Svein Jarle Sandvik Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34855 Konrad Sel Brumunddal SK M 40-49 15:49:14 34.13
98 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 41519 Terje Mikael Steen Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34858 Åne Sæter Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34859 Andreas Laabak Tynes Oppdal SK M 20-29 15:49:14 34.13
98 34860 Kjetil Værnes Oppdal SK M 30-39 15:49:14 34.13
98 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 40-49 15:49:14 34.13
120 34862 Ketil Aalberg CK Victoria M 30-39 15:50:42 34.08
121 34863 Juergen Borens Team DJK Buchholz M 40-49 15:59:12 33.77
121 34864 Guido Harig Team DJK Buchholz M 30-39 15:59:12 33.77
121 34865 Walter Hoffman Team DJK Buchholz M 30-39 15:59:12 33.77
121 34866 Gerd Maser Team DJK Buchholz M 30-39 15:59:12 33.77
125 26731 Oddvar Sellevoll Bærum OCK M 40-49 16:04:25 33.59
126 34867 Per Erik Ansnes Oppdal SK M 30-39 16:21:44 33.00
127 34868 Hermann Koch Groeber Team DJK Buchholz M 40-49 16:24:49 32.89
128 34869 Kenneth Alsos Bodø CK M 20-29 16:28:14 32.78
128 34870 Kjell Åge Andreassen Bodø CK M 50-59 16:28:14 32.78
128 34871 Bjarne Eriksen Bodø CK M 50-59 16:28:14 32.78
128 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 50-59 16:28:14 32.78
128 34873 Eirik Huge Bodø CK M 30-39 16:28:14 32.78
128 70073 Arne Richard Kristiansen Bodø CK M 40-49 16:28:14 32.78
128 34875 Lars-Henri Myrer Bodø CK M 30-39 16:28:14 32.78
128 34876 Per Gunnar Pedersen Bodø CK M 30-39 16:28:14 32.78
128 34877 Trond Vegard Seivåg Bodø CK M 30-39 16:28:14 32.78
128 34878 Kjell Sæterhaug Bodø CK M 40-49 16:28:14 32.78
138 34879 Erik Norø Fygle Bodø CK M 30-39 16:28:33 32.77
139 30871 Per Asphaug Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30860 Knut Bjørnevik Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 32926 Olav Byrkjeland Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 27644 Preben Høysæter Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30846 Arne Håland Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 32927 Mikael Magnussen Johansen Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
139 30926 Nils Magne Klippen Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30862 David Korneliussen Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 31203 Freddy Mossestad Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30885 Jan Arne Nautnes Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
139 32441 Stig-Ove Normann Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30837 Njål Nyre Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
139 34882 Dagmund Andor Ramsdal Bergen CK M 40-49 16:30:02 32.72
139 30886 Anders Røyrøy Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
139 20984 Årstein Svihus Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
139 30889 Jan Atle Vangen Bergen CK M 30-39 16:30:02 32.72
155 34883 Tom Rey Germany M 30-39 16:31:49 32.66
156 24176 Jens Glad Balchen CK Sør M 20-29 16:33:15 32.62
156 29950 Trond Evensen CK Victoria M 20-29 16:33:15 32.62
156 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-49 16:33:15 32.62
156 34885 Odd Morten Hopen CK Victoria M 20-29 16:33:15 32.62
156 34886 Brage Johansson CK Victoria M 30-39 16:33:15 32.62
156 34887 Rune Oterholm CK Victoria M 30-39 16:33:15 32.62
156 34888 Tomas Aasvold CK Victoria M 40-49 16:33:15 32.62
163 34889 Johannes Skaug Trondhjems VK M 40-49 16:35:01 32.56
163 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 30-39 16:35:01 32.56
165 30670 Svein Harald Olsen CK Sør M 30-39 16:36:35 32.51
166 34891 William Bunday RAF CC M 30-39 16:36:52 32.50
167 34892 Paul Standen Comedy Superteam M 30-39 16:36:55 32.50
168 34912 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye K 30-39 16:38:17 32.45
168 34893 William Ambrose Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34894 Betschart Andreas RYE-VELORADO M 40-49 16:38:17 32.45
168 34895 Alexander Berntsen Sportsklubben Rye M 20-29 16:38:17 32.45
168 34896 Kristian Bjerke Norway M 20-29 16:38:17 32.45
168 34897 Stein Brudal Norway M 50-59 16:38:17 32.45
168 34899 Torkell Dobbe Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34898 Lars Martin Dobbe Sportsklubben Rye M 20-29 16:38:17 32.45
168 34901 Truls Eirik Holm Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34902 Jan Henrik Høilund Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34903 Erik Øystein Johansen Norway M 30-39 16:38:17 32.45
168 34900 Terje Johnsen Norway M 40-49 16:38:17 32.45
168 34904 Frank Denis Kristiansen Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34905 Daniel Menteli RYE-VELORADO M 40-49 16:38:17 32.45
168 34906 Erik Skoglund Nilsen Reno BIL/ SK Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34907 Josef Noll Sportsklubben Rye M 40-49 16:38:17 32.45
168 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 30-39 16:38:17 32.45
168 34909 Ole Andreas Schøyen Sportsklubben Rye M 40-49 16:38:17 32.45
168 31086 Tore Sekkelsten Sportsklubben Rye M 20-29 16:38:17 32.45
168 34910 Kristoffer Aasen Solem Sportsklubben Rye M 20-29 16:38:17 32.45
168 34911 Øyvind Stensby Sportsklubben Rye M 20-29 16:38:17 32.45
189 34913 Roy Magne Storholm Team Gudbrandsdalen M 20-29 16:45:56 32.20
190 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 30-39 16:47:33 32.15
191 21268 Bjørn Kristoffersen Team Jæren M 40-49 16:47:56 32.14
192 24200 Jim Bjørlo Team Jæren M 40-49 16:48:13 32.13
192 21373 Bjørn Ragnar Jensen Team Jæren M 40-49 16:48:13 32.13
192 23041 Hans Inge Rege Team Jæren M 40-49 16:48:13 32.13
192 24228 Johan Vesteraas Team Jæren M 40-49 16:48:13 32.13
196 34914 Ole Ivar Barkenæs Team Gudbrandsdalen M 20-29 16:48:15 32.13
196 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen M 20-29 16:48:15 32.13
198 36342 Bjørn Halvdan Abel Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34918 Arild Brekke Bærum OCK M 50-59 16:49:29 32.09
198 20531 Arnar Børildsen Bærum OCK M 50-59 16:49:29 32.09
198 34920 David Carnes Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34921 Jørund Greibrokk Bærum OCK M 30-39 16:49:29 32.09
198 34922 Runar Gundersen Helios Sportsklubb M 40-49 16:49:29 32.09
198 34923 Roy Hagen Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34924 Tom Haugland Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-59 16:49:29 32.09
198 34926 Øyvind Hjelle Bærum OCK M 50-59 16:49:29 32.09
198 33863 Torgeir Jortveit Søgne Sykkel M 50-59 16:49:29 32.09
198 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 30-39 16:49:29 32.09
198 34928 Henrik Munthe Bærum OCK M 50-59 16:49:29 32.09
198 78988 Jens-Martin Nerdal Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34930 Christer Opsann Bærum OCK M 30-39 16:49:29 32.09
198 34931 Roger Rake Bærum OCK M 30-39 16:49:29 32.09
198 33865 Svein Resset Søgne Sykkel M 40-49 16:49:29 32.09
198 34932 Jarle Roti Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34933 Knut Egil Rykhus Bærum OCK M 30-39 16:49:29 32.09
198 33974 Odd Saltnes Asker CK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34934 John Anders Spencer Bærum OCK M 20-29 16:49:29 32.09
198 34935 Ole Morten Thorsvik Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
198 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum OCK M 40-49 16:49:29 32.09
223 34938 Bjørn Tore Ilstad Bodø CK M 50-59 16:52:08 32.01
224 34939 Gerry Hoffmann Team DJK Buchholz M 40-49 16:53:14 31.97
224 34940 Rolf Nett Team DJK Buchholz M 50-59 16:53:14 31.97
226 36524 Trond Ola Berg Brumunddal SK M 40-49 16:54:28 31.93
226 83792 Geir Hansen Hemne SK M 30-39 16:54:28 31.93
228 34943 Kjell-Roger Fosseng IF Frøy M 30-39 16:56:24 31.87
228 34944 Håvard Øvreeide IF Frøy M 40-49 16:56:24 31.87
230 34945 Trond Ugland Bærum OCK M 40-49 17:00:22 31.75
231 34946 Frode Bakke Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34947 Ken Roger Bredeveien Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34948 Steinar Bruset Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34949 Hans Anders Grindaker Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34950 Sindre Rødseth Hansen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 34951 Ståle Hansen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 34952 Pål Haugen Team Gudbrandsdalen M 20-29 17:03:14 31.66
231 34953 Tore Haverstad Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 34954 Svenn Erik Jonhaugen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 34955 Jan Arvid Larsen Team Gudbrandsdalen M 50-59 17:03:14 31.66
231 34956 Roger Melgårdshagen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 34957 Roger Pedersen Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34958 Jarle Rudihagen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:14 31.66
231 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34959 Kjetil Steineide Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
231 34960 Tore Sundero Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:03:14 31.66
247 34961 Øyvind Korpberget Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:03:29 31.65
248 34962 Ove Karenstuen Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:06:23 31.56
249 34963 Christian Mey Team DJK Buchholz M 20-29 17:08:13 31.51
250 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen M 30-39 17:08:29 31.50
251 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 50-59 17:14:12 31.32
252 33987 Kurt Richard Bjelland Grimstad SK M 50-59 17:14:15 31.32
253 34966 Wolfgang Eick IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34967 Leiv Sigbjørn Eikje Follo SK M 30-39 17:14:36 31.31
253 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 30-39 17:14:36 31.31
253 34072 Tor Kristian Gautefald CK Sør M 30-39 17:14:36 31.31
253 33942 Tommy Grevsen VOC M 30-39 17:14:36 31.31
253 122252 Rune Hansen IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34970 Bjørn-David Haraldsen IF Frøy M 50-59 17:14:36 31.31
253 34969 Anders Haraldsen IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34971 Terje Hullstein IF Frøy M 40-49 17:14:36 31.31
253 34972 Øyvind Husby IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34973 Monica Jakobsen CK Toten Tråkk K 30-39 17:14:36 31.31
253 30575 Kjetil Håvard Johannessen Johannessen Himmel og Jord M 40-49 17:14:36 31.31
253 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy M 50-59 17:14:36 31.31
253 34975 Alexander Kihle IF Frøy M 20-29 17:14:36 31.31
253 34976 Gunnar Klemetsdal Follo SK M 40-49 17:14:36 31.31
253 34977 Tore Olav Moe IF Frøy M 40-49 17:14:36 31.31
253 34093 Fred Kåre Nicolaisen JJ Ugland Bil M 30-39 17:14:36 31.31
253 34978 Erlend Nilsen IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34979 Egil Prestløkken Follo SK M 40-49 17:14:36 31.31
253 34980 Axel A. Restrup IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 33841 Helge Bie Riber CK Sør M 40-49 17:14:36 31.31
253 34981 Sverre Johannes Ringstad Follo SK M 30-39 17:14:36 31.31
253 34982 Trygve Roger Solberg Follo SK M 30-39 17:14:36 31.31
253 34983 Erik Solli IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34984 Frode Stette IF Frøy M 40-49 17:14:36 31.31
253 34985 Morten Storli IF Frøy M 20-29 17:14:36 31.31
253 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy M 40-49 17:14:36 31.31
253 33982 Victor Supersaxo Kran og Industri service (KIS) M 30-39 17:14:36 31.31
253 33876 Eddie Sørensen Arendal CC M 40-49 17:14:36 31.31
253 34987 Håkon Zahl IF Frøy M 30-39 17:14:36 31.31
253 34988 Jan Morten Aag IF Frøy M 40-49 17:14:36 31.31
284 34989 Viktor Sveen Lorentz IF Frøy M 30-39 17:15:33 31.28
285 34990 Egil Skybakmoen Trondhjems VK M 40-49 17:18:14 31.20
286 34991 Daniel Borst Germany M 30-39 17:19:35 31.16
287 34992 Per Arne Bjørkli Bålerud Spinn M 30-39 17:24:34 31.01
287 34993 Svein Georg Engen CK Victoria M 30-39 17:24:34 31.01
287 34994 Sturla Johansen CK Victoria M 40-49 17:24:34 31.01
287 34995 Eirik Martinsen CK Krank 1 M 40-49 17:24:34 31.01
287 34996 Gunnar Stavrum CK Victoria M 40-49 17:24:34 31.01
287 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn M 40-49 17:24:34 31.01
287 34998 Marius Vold Norway M 20-29 17:24:34 31.01
294 34999 Ole Chr. Gjerlaugsen DnB NOR Eiendom M 40-49 17:30:28 30.84
295 35000 Daniel Kynast Oppdal SK M 20-29 17:34:24 30.72
296 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-59 17:34:30 30.72
297 35002 Lisbeth Grønvold Nanset IF K 40-49 17:35:50 30.68
298 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero M 40-49 17:36:23 30.67
299 35004 Geir Andersen Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 35005 Knut Arnesen Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 35006 Roy Arnesen Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 30562 Tom Bergene Eiker CK M 30-39 17:36:50 30.65
299 119230 Kristian Bjerke Nanset IF M 17-19 17:36:50 30.65
299 35007 Baldvin Einarsson Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 68191 Hans Einar Formo Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 69062 Ebbe Christian Grønvold Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 35010 Robert Holtungen Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 35011 Hans Petter Johansen Nanset IF M 30-39 17:36:50 30.65
299 35012 Espen Kværnstuen Eiker CK M 20-29 17:36:50 30.65
299 35013 Rune Stubberud Larsen Eiker CK M 30-39 17:36:50 30.65
299 35014 Petter Mangelrød Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 52209 Kjetil Moen Eiker CK M 30-39 17:36:50 30.65
299 41498 Henning Nitschke Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 40-49 17:36:50 30.65
299 35017 Jan Rasmussen Eiker CK M 50-59 17:36:50 30.65
299 35018 Kjell Rognlien Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 35019 Skule Edvard Smørgrav Eiker CK M 30-39 17:36:50 30.65
299 27401 Per Sommerstad Holmestrand SK M 50-59 17:36:50 30.65
299 35021 Hans Petter Bye Stien Nanset IF M 17-19 17:36:50 30.65
299 35022 Tom Ørbæk Nanset IF M 40-49 17:36:50 30.65
299 36527 Morten André Åhlander Eiker CK M 20-29 17:36:50 30.65
322 42242 Petter Randa Andersen Eiker CK M 20-29 17:37:14 30.64
322 35025 Torstein Gran Nanset IF M 40-49 17:37:14 30.64
322 35026 Kai Hansen Nanset IF M 30-39 17:37:14 30.64
322 35027 Vidar Hoen Eiker CK M 40-49 17:37:14 30.64
322 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 40-49 17:37:14 30.64
322 35028 Frode Kolbjørnsen Eiker CK M 40-49 17:37:14 30.64
322 35030 Jørn Erik Langedal Eiker CK M 30-39 17:37:14 30.64
322 35031 Simen Smith Ringdal Nanset IF M 20-29 17:37:14 30.64
322 35032 Per Tveiten Eiker CK M 50-59 17:37:14 30.64
331 35033 Stefan Bergmann Radsport Dressel M 30-39 17:39:36 30.57
331 35034 Michael Weber Germany M 40-49 17:39:36 30.57
333 33297 Per Steinar Linga Norway M 30-39 17:43:28 30.46
334 35035 Marc Philip Huelser Team DJK Buchholz M 30-39 17:44:34 30.43
335 35036 John Martin Lyng Norway M 50-59 17:44:37 30.43
336 35037 Per Rune Larsson IF Frøy M 40-49 17:45:00 30.42
337 35038 Bernd Mizera LUPI Dresden /1. RV Pirna M 50-59 17:45:50 30.39
338 35039 Per Gotaas Norway M 30-39 17:45:58 30.39
339 35040 Immo Rittmeyer LUPI Dresden /1. RV Pirna M 70 + 17:46:19 30.38
340 23884 Jan Andersen Norway M 40-49 17:47:01 30.36
340 42321 Geir Nygård Førde CK M 30-39 17:47:01 30.36
340 35041 Fred Arne Sæther Norway M 40-49 17:47:01 30.36
343 32465 Kjartan Alfarnes Bergen CK M 30-39 17:47:40 30.34
343 35042 Arild Bjørnevoll Team Jæren M 50-59 17:47:40 30.34
343 23020 Hans Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 31012 Arthur Duus Bergen CK M 40-49 17:47:40 30.34
343 30921 Fredrik Duus Bergen CK M 40-49 17:47:40 30.34
343 21293 Bjørn Fjermestad Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 31109 Stig Follesøy Bergen CK M 30-39 17:47:40 30.34
343 22877 Gunnar Førland Team Jæren M 30-39 17:47:40 30.34
343 28039 Roy Handeland Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 122260 Ulf Hansen Bergen CK M 40-49 17:47:40 30.34
343 31000 Johannes Heltne Bergen CK M 50-59 17:47:40 30.34
343 30852 Rolf Oddvar Johannessen Bergen CK M 60-69 17:47:40 30.34
343 21092 Berit Mala Team Jæren K 40-49 17:47:40 30.34
343 31335 Einar Nystad Bergen CK M 50-59 17:47:40 30.34
343 35043 Geir Skjærvø Nødland Team Jæren M 30-39 17:47:40 30.34
343 27564 Per Reidar Olufsen Team Jæren M 50-59 17:47:40 30.34
343 24740 Karl Johan Pedersen Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 29859 Torunn Reime Team Jæren K 40-49 17:47:40 30.34
343 22407 Frode Røyneberg Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 32646 Christian Saue Bergen CK M 30-39 17:47:40 30.34
343 31027 Ivan Morten Sjåstad Bergen CK M 40-49 17:47:40 30.34
343 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
343 35044 Askild Storbråten Norway M 17-19 17:47:40 30.34
343 32715 Håvard Storbråten Bergen CK M 50-59 17:47:40 30.34
343 30895 Rune Søreide Bergen CK M 50-59 17:47:40 30.34
343 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren M 40-49 17:47:40 30.34
369 27617 Petter Guttormsen Team Jæren M 20-29 17:47:54 30.33
369 24137 Jarle Heggelund Team Jæren M 30-39 17:47:54 30.33
369 30917 Ståle Øvrebø Bergen CK M 40-49 17:47:54 30.33
372 35045 Martin Brund Larsen Denmark M 30-39 17:48:55 30.31
373 35046 Rune Bruksås Team S-Raschler /ABB BIL M 30-39 17:49:13 30.30
373 35047 Tomas Laugsand Erlien NTNUI M 30-39 17:49:13 30.30
373 35048 Arild Nebb Ervik Team S-Raschler M 20-29 17:49:13 30.30
373 35049 Rolf Kristian Kofoed Team S-Raschler M 20-29 17:49:13 30.30
373 122373 Kjetil Nilsen Team S-Raschler M 30-39 17:49:13 30.30
373 35051 Christoffer Steen-Hansen Team S-Raschler M 20-29 17:49:13 30.30
373 35052 Morten B. Wettergreen Team S-Raschler /ABB BIL M 20-29 17:49:13 30.30
380 35053 Harald Nobbe RSG RömTöm M 60-69 17:49:18 30.30
381 35054 Andree Kauschke Germany M 30-39 17:49:20 30.29
382 35055 Kjell Arne Kroken Team Gudbrandsdalen M 40-49 17:49:21 30.29
383 35056 Dag Tollaksen Bodø CK M 50-59 17:49:24 30.29
384 35057 René Gjøg CK Valdres Ekspressen M 40-49 17:49:36 30.29
385 35058 Nils Tore Erikstad CK Valdres Ekspressen M 30-39 17:51:49 30.22
385 35059 Gabriel Tjørn CK Valdres Ekspressen M 40-49 17:51:49 30.22
387 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 50-59 17:52:55 30.19
388 35061 Johannes Doering Team DJK Buchholz M 17-19 17:53:18 30.18
389 35062 Arnljot Mehl Bærum OCK M 50-59 17:53:34 30.17
390 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-59 17:53:54 30.17
390 35063 Cecilie Bolgen Norway K 30-39 17:53:54 30.17
390 30678 Torstein Dyrskog Falconbridge M 40-49 17:53:54 30.17
390 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35064 Torkil Guntvedt Ullensaker CK M 30-39 17:53:54 30.17
390 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 30-39 17:53:54 30.17
390 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35068 Fred Martila Aktietrykkeriet b.i.l. / uck M 40-49 17:53:54 30.17
390 35069 Eivind Matheson Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35070 Hans Mikkelsen Ullensaker CK M 30-39 17:53:54 30.17
390 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35072 Jahn Otto Snortheim Norway M 40-49 17:53:54 30.17
390 35073 Hugo A. Strand Norway M 30-39 17:53:54 30.17
390 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35075 Linda Treseng Ullensaker CK K 20-29 17:53:54 30.17
390 35076 Staale Ullersmo Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35077 Janne Vastaberg Sportsklubben Ceres K 30-39 17:53:54 30.17
390 35078 Stein Arne Vestgård Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 40-49 17:53:54 30.17
390 35080 Asbjørn Wethal Ullensaker CK M 50-59 17:53:54 30.17
390 35081 Harald Wethal Ullensaker CK M 50-59 17:53:54 30.17
390 35082 Vidar Wethal Norway M 40-49 17:53:54 30.17
390 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 30-39 17:53:54 30.17
390 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 40-49 17:53:54 30.17
415 35085 Finn Halland Hadeland CK M 30-39 17:54:18 30.15
416 79116 Tor Halland NRPK M 30-39 17:56:00 30.11
417 35087 Kjell Håvard Gautehagen CK Valdres Ekspressen M 50-59 17:57:54 30.05
418 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy M 40-49 17:58:12 30.05
418 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen IF Frøy K 40-49 17:58:12 30.05
420 35090 Hendrik Lipicar Germany M 30-39 17:58:28 30.04
421 35091 Lasse Petersen Denmark M 40-49 18:02:00 29.94
422 34528 Dieter Gradel Germany M 40-49 18:03:50 29.89
422 35093 Gregor Klante Die Schnarchzapfen M 40-49 18:03:50 29.89
424 35094 Ron Creugers The Netherlands M 40-49 18:03:55 29.89
425 35095 Lars Haugan NTNUI M 20-29 18:04:01 29.88
426 35096 Ingolf Schreier Skiclub Saxonia Dresden M 50-59 18:04:21 29.87
427 29729 Tore Grødem CK Jarlsberg M 40-49 18:04:34 29.87
427 35098 Jens Lange Skiclub Saxonia Dresden M 40-49 18:04:34 29.87
427 35099 Einar Skontorp TøNSBERG CK M 40-49 18:04:34 29.87
430 35100 Einar Dekkerhus Rørvik IL M 30-39 18:04:36 29.87
430 35101 Peter Henke Skiclub Saxonia Dresden M 50-59 18:04:36 29.87
432 35102 Ola Fossum NTNUI M 20-29 18:05:45 29.84
433 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 30-39 18:05:47 29.84
433 35104 Rune Erling Westvoll Helgelandskraft M 30-39 18:05:47 29.84
435 35105 Knut Bjørkli Norway M 20-29 18:05:57 29.83
436 34075 Oddvar Kallhovd CK Sør M 50-59 18:06:49 29.81
437 35106 Dan Børge Rudi Ørsta Sykkelklubb M 17-19 18:08:48 29.75
438 22354 Frank-Jonny Sætre Ørsta Sykkelklubb M 30-39 18:08:52 29.75
439 35108 Frode Lauvstad Ekornes BIL M 30-39 18:08:57 29.75
440 30537 Thomas Furuheim Fart OK Cycling Team M 20-29 18:09:13 29.74
440 30422 Morten Nilstad Pettersen Fart OK Cycling Team M 20-29 18:09:13 29.74
442 35109 Gustav Grimstad NTNUI M 20-29 18:09:23 29.74
443 35110 Atle Svea Trondhjems VK M 40-49 18:09:26 29.74
444 35111 Trond Aspehaug IF Frøy M 30-39 18:09:31 29.73
444 35112 Morten Wrangell Solskjær Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:31 29.73
446 35113 Knut Andreas Bostad Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 35114 Thomas Alexander Braathen Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 35115 Bård Melvin Bulæg Tokla A/S M 30-39 18:09:38 29.73
446 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-49 18:09:38 29.73
446 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 50-59 18:09:38 29.73
446 35119 Rune Haugom Sportsklubben Rye M 20-29 18:09:38 29.73
446 35120 Håvard Hilde Norway M 40-49 18:09:38 29.73
446 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-59 18:09:38 29.73
446 35121 David Jenssen Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 24403 Johnny Johnsen CK Sør M 30-39 18:09:38 29.73
446 35122 Aud Jørstad Sportsklubben Rye K 40-49 18:09:38 29.73
446 35123 Trygg-Arne Karlsen Norway M 40-49 18:09:38 29.73
446 35124 Marthe Tøsse Løvseth Sportsklubben Rye K 20-29 18:09:38 29.73
446 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 60-69 18:09:38 29.73
446 44097 Øystein R. Nilsen Sportsklubben Rye M 40-49 18:09:38 29.73
446 34115 Runar Nørsett Tokla A/S M 30-39 18:09:38 29.73
446 35127 Palmer Randen Ottadalen SK M 50-59 18:09:38 29.73
446 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye M 40-49 18:09:38 29.73
446 35129 Jørgen Skålhegg Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 34402 Jan Einar Sævik Tokla A/S M 30-39 18:09:38 29.73
446 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
446 35131 Bjørn Ulsaker Norway M 40-49 18:09:38 29.73
446 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye M 40-49 18:09:38 29.73
446 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-59 18:09:38 29.73
446 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye M 30-39 18:09:38 29.73
473 35134 Willy Vatndal Norway M 50-59 18:10:52 29.70
474 35135 Trond-Steinar Hansen Ørsta Sykkelklubb M 50-59 18:13:19 29.63
475 35136 Frank Edqvist Harstad CK M 40-49 18:19:15 29.47
475 30660 Tom Anders Skaiå CK Sør M 40-49 18:19:15 29.47
477 35137 Asgeir Ulland Team Gudbrandsdalen M 30-39 18:19:36 29.46
478 27428 Per Halvor Linkjendal Kragerø SK M 40-49 18:19:48 29.45
479 44783 Jon Arne Bruset Team Gudbrandsdalen M 40-49 18:19:53 29.45
480 35140 Knut Lauvålien NTNUI M 20-29 18:21:00 29.42
480 35139 Håvard Lauvålien Team Oslo Sportslager M 20-29 18:21:00 29.42
480 35141 Christian Rønning NTNUI M 20-29 18:21:00 29.42
483 35142 Kennet Christiansen Hässleholms CK M 40-49 18:24:07 29.34
484 35143 Frode Andersen V.C. Le Guidon Bertrange M 40-49 18:26:02 29.29
485 35144 Olav Trøan Nygård Bærum OCK M 30-39 18:26:03 29.29
486 35145 Erik Olsson Ekens Gassers M 40-49 18:27:27 29.25
487 35146 Odd-Leif Lambertsen Norway M 30-39 18:29:39 29.19
488 35147 Ingolf Hoffman Velotravel M 50-59 18:30:47 29.16
488 35148 Nils Harald Vinsvold Eiker CK M 20-29 18:30:47 29.16
488 79112 Klaus Von Bülow Velotravel M 40-49 18:30:47 29.16
491 35150 Karl Lercher Velotravel M 40-49 18:31:01 29.16
492 35151 Stian Eilevstjønn Tønsberg CK M 20-29 18:34:11 29.07
493 35152 Maxim Golev Russia Saint-Petersburg M 20-29 18:35:20 29.04
494 35153 Lars Levoll Norway M 30-39 18:36:00 29.03
494 32449 Anders Levoll Norway M 30-39 18:36:00 29.03
496 35154 Vidar Forsmo Norway M 40-49 18:36:03 29.03
497 35155 Harald Schabel Team DJK Buchholz M 40-49 18:36:59 29.00
497 35156 Johannes Werz Team DJK Buchholz M 40-49 18:36:59 29.00
499 35157 Sjur Glenjen Norway M 30-39 18:37:00 29.00
500 35158 Ulrich Reich Team DJK Buchholz M 50-59 18:37:19 28.99
501 35159 Stein Magnar Lien Team Gudbrandsdalen M 50-59 18:40:47 28.90
502 35160 Daniel Høyås Saltdal SK M 20-29 18:44:02 28.82
503 35161 Hartmut Weckenmann Just Dive M 40-49 18:44:30 28.81
504 30592 Jostein Birkelund Bergen CK M 40-49 18:45:17 28.79
504 30982 Inge Blokhus Bergen CK M 50-59 18:45:17 28.79
504 32972 Kenneth Dieseth Bergen CK M 20-29 18:45:17 28.79
504 32887 Jonny Ellingsen Bergen CK M 40-49 18:45:17 28.79
504 35163 Per Morten Ellingsen Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 30989 Bjarte Enes Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 30971 Vidar Fondevik Bergen CK M 50-59 18:45:17 28.79
504 35164 Solgunn Gjerde Bergen CK K 30-39 18:45:17 28.79
504 30907 Ove Glenjen Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 25841 Lise Grønbukt Flora CK K 30-39 18:45:17 28.79
504 32515 Steinar Hannevold Bergen CK M 50-59 18:45:17 28.79
504 32968 Trond Holmedal Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 31190 Rune Horgen Flora CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32969 Tormod Høviskeland Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32443 Gunnar Irgens Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32714 Geir Jensen Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32971 Jens Petter Kjelsnes Flora CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 30940 Tore Atle Lindtner Bergen CK M 50-59 18:45:17 28.79
504 30883 Fredrik Madsen Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 31061 Roald Misje Bergen CK M 40-49 18:45:17 28.79
504 31281 Bibbi Misje Bergen CK K 40-49 18:45:17 28.79
504 33027 Øystein Nilsen Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 27084 Ove Njå Team Jæren M 40-49 18:45:17 28.79
504 31207 Victor Oen Norway M 30-39 18:45:17 28.79
504 31414 Nils Olaf Solberg Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32684 Gunn Marit Strisland Bergen CK K 50-59 18:45:17 28.79
504 31240 Atle Martin Sundøy Bergen CK M 40-49 18:45:17 28.79
504 32970 Roar Teigen Bergen CK M 20-29 18:45:17 28.79
504 32798 Eirik Ekerhovd Vassenden Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 32827 Torstein Våge Bergen CK M 30-39 18:45:17 28.79
504 31043 Jan Wilhelm Werner Bergen CK M 40-49 18:45:17 28.79
535 34078 Knut Bøe Andersen Falconbridge M 30-39 18:45:46 28.78
535 34080 Sturle Dahl Falconbridge M 30-39 18:45:46 28.78
535 30686 Tom Skea Falconbridge M 30-39 18:45:46 28.78
538 35166 Günter Andréasson Varbergs MTB M 50-59 18:47:16 28.74
538 35167 Anders Klavberg Varbergs MTB M 40-49 18:47:16 28.74
540 35168 Kjell Wergeland Bærum OCK M 40-49 18:47:42 28.73
541 35169 Axel Fehlau Team DJK Buchholz M 30-39 18:47:55 28.72
541 35170 Gunnar Fehlau Team DJK Buchholz M 30-39 18:47:55 28.72
541 35171 Daniel Schwerdtfeger Team DJK Buchholz M 30-39 18:47:55 28.72
544 32746 Bjarte Rasmussen CK HENIE M 30-39 18:48:33 28.70
545 23554 Inge Andreassen Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 24463 Jon Magnor Andreassen Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 35172 Edvin Berg Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 23353 Helge Egeland Team Simplicity M 20-29 18:50:18 28.66
545 27689 Ragnvald Engelsvoll Team Simplicity M 30-39 18:50:18 28.66
545 22876 Gunnar Fuglestad Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 25882 Lodve Gudmestad Team Simplicity M 30-39 18:50:18 28.66
545 23855 Jan Høien Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 22795 Gudmund Jørgensborg Team Simplicity M 50-59 18:50:18 28.66
545 21324 Bjørn Arild Omdal Team Simplicity M 30-39 18:50:18 28.66
545 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Trondhjems VK M 40-49 18:50:18 28.66
545 22616 Geir Arne Rikstad Team Simplicity M 20-29 18:50:18 28.66
545 21743 Edmund Sandvik Team Simplicity M 40-49 18:50:18 28.66
545 28958 Svein-Olav Skregelid Team Simplicity M 20-29 18:50:18 28.66
545 20737 Arve Sonflå Team Simplicity M 30-39 18:50:18 28.66
545 25202 Kjetil Søsæther Team Simplicity M 30-39 18:50:18 28.66
561 36492 Lars Erik Berge Mosjøen og Omegn CK M 30-39 18:50:48 28.65
561 35175 Helge Brubakk Mosjøen og Omegn CK M 30-39 18:50:48 28.65
561 35176 Per-Inge Hestetræet Mosjøen og Omegn CK M 40-49 18:50:48 28.65
561 35177 John Even Liland Mosjøen og Omegn CK M 40-49 18:50:48 28.65
561 35178 Ottar Simonsen Mosjøen og Omegn CK M 40-49 18:50:48 28.65
561 35179 John Arne Vatshaug Mosjøen og Omegn CK M 50-59 18:50:48 28.65
561 35180 Alexandre Voronov Mosjøen og Omegn CK M 20-29 18:50:48 28.65
561 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK M 40-49 18:50:48 28.65
569 35182 Dag Audun Fiskvik Follo SK M 40-49 18:51:02 28.64
569 35183 Roger Jacobsen IF Frøy M 40-49 18:51:02 28.64
569 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy M 30-39 18:51:02 28.64
569 35185 Morten Winsnes IF Frøy M 30-39 18:51:02 28.64
573 25185 Kjetil Migens Westre Norway M 20-29 18:51:45 28.62
573 24960 Kjell Wold Teamtrade AS ( bedrift ) M 40-49 18:51:45 28.62
575 35186 Arne G. Berg Follo SK M 50-59 18:55:09 28.54
575 35187 Tor Arne Helgestad Smaalenene Sykkelklubb M 40-49 18:55:09 28.54
577 35188 Stein Birkeland Brumunddal SK M 40-49 18:55:17 28.53
577 34061 Glenn Jensen Falconbridge M 20-29 18:55:17 28.53
577 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 50-59 18:55:17 28.53
580 35190 Ole Fridtjof Bekken Norway M 30-39 18:56:01 28.52
581 31606 Svein Atle Lindelid Bergen CK M 40-49 18:56:13 28.51
582 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-59 18:56:43 28.50
583 35193 Fredrik Hagenes NTNUI - Team medisin M 20-29 18:58:01 28.47
583 33310 Peter Daniel Kryvi NTNUI - Team medisin M 20-29 18:58:01 28.47
583 35194 Jørgen Sugar NTNUI - Team medisin M 20-29 18:58:01 28.47
586 35195 Viggo Sandviken Feiring IL M 30-39 18:59:30 28.43
587 35196 Ole Martin Almeli Feiring IL M 40-49 18:59:36 28.43
588 35197 Helmut Förster Die Schnarchzapfen M 40-49 18:59:41 28.42
589 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-49 19:00:46 28.40
589 35199 Tore Hoffsbakken Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
589 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
589 34004 Anne Gro Olafsen Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
589 35201 Torbjørn Stalsberg Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
589 35202 Geir Sveum Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
589 35203 Pierre Thévenard Raufoss CK M 40-49 19:00:46 28.40
596 35204 Oddveig Irene Almås Raufoss CK K 30-39 19:00:47 28.40
596 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 60-69 19:00:47 28.40
596 35206 Karl Johan Eliasen Raufoss CK M 50-59 19:00:47 28.40
596 35207 Odd Ivar Johansen Raufoss CK M 30-39 19:00:47 28.40
596 35208 Tom Rune Kjelsrud Raufoss CK M 20-29 19:00:47 28.40
596 35209 Tim Larsen Kvingedal Raufoss CK M 20-29 19:00:47 28.40
596 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 50-59 19:00:47 28.40
596 35211 Tore Myrvold Raufoss CK M 30-39 19:00:47 28.40
596 35212 Jan Otto Nordeng Raufoss CK M 30-39 19:00:47 28.40
596 33977 Geir Olafsen Raufoss CK M 50-59 19:00:47 28.40
596 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 60-69 19:00:47 28.40
596 65557 André Thorsbakken Raufoss CK M 30-39 19:00:47 28.40
596 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 60-69 19:00:47 28.40
596 35216 Gro Aagaard Raufoss CK K 40-49 19:00:47 28.40
610 37028 Magne Riise Stryn SK M 40-49 19:00:57 28.39
610 32698 Kjetil Steinsrud Lindal Hus M 30-39 19:00:57 28.39
612 33842 Petter Faste Nilsen SSHF M 40-49 19:01:00 28.39
613 35218 Harald Retzer Die Schnarchzapfen M 30-39 19:02:05 28.36
614 35219 Aleksander Federici Norway M 20-29 19:02:58 28.34
614 35220 Joseph Santaniello Norway M 30-39 19:02:58 28.34
616 35221 Trond Hartvig Haug Norway M 30-39 19:05:39 28.28
617 35222 Bjørn Ludvik Moen WWW.BOMP.ORG M 30-39 19:06:11 28.26
618 35223 Hans Nicolai Edbo Team Granat M 30-39 19:06:29 28.26
618 35224 Martin G. Franson Team Granat M 30-39 19:06:29 28.26
618 35225 Morten Simonsen Team Granat M 50-59 19:06:29 28.26
621 35226 Doris Müller Germany K 40-49 19:07:07 28.24
622 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 40-49 19:08:27 28.21
623 35228 Kjetil Noer Norway M 20-29 19:09:32 28.18
623 35229 Thomas Noer Norway M 20-29 19:09:32 28.18
625 35230 Leif Gunnar Arnesen Senja SK M 30-39 19:11:19 28.14
625 35231 Lisa Gresseth Senja SK K 30-39 19:11:19 28.14
625 35232 Tommy Hagen Senja SK M 30-39 19:11:19 28.14
625 35233 Kjell Harald Horn Senja SK M 30-39 19:11:19 28.14
625 35234 Tom-Eirik Johannessen Senja SK M 30-39 19:11:19 28.14
625 35235 Tom Ivar Kiil Senja SK M 40-49 19:11:19 28.14
625 122387 Tommy Olsen Senja SK M 30-39 19:11:19 28.14
625 35237 Reidulf Waksvik Senja SK M 50-59 19:11:19 28.14
633 36724 Tor Johansen Øvre Hellvig Øl & Spaserklubb M 40-49 19:11:44 28.13
634 35238 Christopher Pile CRCAReMax M 30-39 19:12:27 28.11
635 36561 Henriette Evjen-Jansen NCF/SK Rye K 20-29 19:13:10 28.09
636 35240 Philipp Klement CK Distans / Planetride.se M 20-29 19:14:17 28.06
637 35241 Atle Dybå Team Moksnes M 40-49 19:14:31 28.06
637 35242 Odd-Arne Henriksen Team Moksnes M 40-49 19:14:31 28.06
637 132379 Bjarne Johansen Team Moksnes M 30-39 19:14:31 28.06
637 35243 Håvard Krogstad Team Moksnes M 30-39 19:14:31 28.06
637 35244 Knut Skårdalsmo Team Moksnes M 40-49 19:14:31 28.06
637 35245 Annar Sparby Team Moksnes M 40-49 19:14:31 28.06
637 35246 Tom André Vespestad Team Moksnes M 20-29 19:14:31 28.06
644 35247 Jens-Lorenz Dethlefs BSG-Kernkraftwerk Stade M 50-59 19:17:18 27.99
645 106054 Stian Andersen Smestad SFK M 20-29 19:17:26 27.99
645 35249 Pål Johan From NTNUI M 20-29 19:17:26 27.99
647 35250 Stein Olav Bjerkeset Sportsklubben Ceres M 40-49 19:19:22 27.94
647 35251 Erik Dahl Sportsklubben Ceres M 40-49 19:19:22 27.94
647 35252 Trygve Edgar Forsell Sarpsborg Sykleklubb M 40-49 19:19:22 27.94
647 35253 Vegard Kvamme Sportsklubben Ceres M 20-29 19:19:22 27.94
647 35254 Johnny Linstad Sportsklubben Ceres M 50-59 19:19:22 27.94
647 35255 Ole Loftesnes Sportsklubben Ceres M 40-49 19:19:22 27.94
647 35256 Morten Berg Maristad Sarpsborg Sykleklubb M 40-49 19:19:22 27.94
647 35257 Roy Nordanger Sportsklubben Ceres M 30-39 19:19:22 27.94
647 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres M 40-49 19:19:22 27.94
647 35259 Gunnar Olav Ottesen Sportsklubben Ceres M 40-49 19:19:22 27.94
647 35260 Bjørnar Sørgård Sportsklubben Ceres M 30-39 19:19:22 27.94
647 35261 Lars Nørgaard Tholstrup Sarpsborg Sykleklubb M 40-49 19:19:22 27.94
647 35262 Thomas Wilhelmsen Sportsklubben Ceres M 30-39 19:19:22 27.94
660 35263 Jakob Bisgaard Team Vestjylland M 40-49 19:19:30 27.94
660 35264 Peter Brændstrup Team Vestjylland M 40-49 19:19:30 27.94
660 35265 Svein Oskar Jansen Fredrikstad SK M 50-59 19:19:30 27.94
660 35266 Keld Jessen Team Vestjylland M 40-49 19:19:30 27.94
664 35267 Håkon Fosserud Team STORM M 20-29 19:19:33 27.94
665 35268 Bjørn Vårdal Christensen Sportsklubben Ceres M 30-39 19:20:48 27.91
665 35269 Morten Sjølli Sportsklubben Ceres M 40-49 19:20:48 27.91
667 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 70 + 19:20:53 27.90
668 35271 Stig Arnold Aune Norway M 40-49 19:22:09 27.87
669 30722 Arne Breistein CK Sør M 50-59 19:22:13 27.87
669 30758 Alf Tore Nilsen CK Sør M 40-49 19:22:13 27.87
671 35272 Jack van Ryswyck Norway M 30-39 19:22:27 27.87
672 21921 Eirik Idsøe Johannessen Norway M 20-29 19:23:57 27.83
673 35273 Stian Hålien Norway M 20-29 19:25:19 27.80
673 35274 Werner Hålien Norway M 20-29 19:25:19 27.80
675 35275 Egil Mathias Gjelsås Team Moksnes M 40-49 19:25:55 27.78
676 35276 Rolf Getz Bærum OCK M 50-59 19:26:26 27.77
677 35277 Pär Magni Sweden M 20-29 19:26:32 27.77
678 28583 Stein Egil Eri BÅRO SYKKEL M 40-49 19:27:29 27.75
678 25651 Lars Gustav Larsen BÅRO SYKKEL M 40-49 19:27:29 27.75
678 27995 Rolf Oddvar Omland BÅRO SYKKEL M 30-39 19:27:29 27.75
678 27857 Roar Rosåsen BÅRO SYKKEL M 40-49 19:27:29 27.75
682 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 40-49 19:31:34 27.65
682 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 50-59 19:31:34 27.65
682 35280 Geir Kvello Namdal SK M 40-49 19:31:34 27.65
682 35281 Morten Skog Namdal SK M 40-49 19:31:34 27.65
682 88348 Roar Strand Namdal SK M 50-59 19:31:34 27.65
682 35282 Ståle Årseth Namdal SK M 40-49 19:31:34 27.65
688 35283 Roger Hasselvold Namdal SK M 30-39 19:31:42 27.65
689 33999 Jan Inge Jenssen CK Sør M 40-49 19:31:45 27.65
690 35284 Håvard Gråbak Trondhjems VK M 20-29 19:32:39 27.62
690 35285 Kim Ståle Haugerø Trondhjems VK M 20-29 19:32:39 27.62
690 35286 Tarjei Rygnestad Trondhjems VK M 50-59 19:32:39 27.62
690 35287 Eirik Selnæs Trondhjems VK M 30-39 19:32:39 27.62
694 35288 Ingar Kristoffersen Ole.K.Karlsen B.I.L M 50-59 19:32:51 27.62
695 35289 Herbert Frank Velotravel M 50-59 19:33:09 27.61
696 46060 Roger Nicolaysen Trondhjems VK M 30-39 19:33:11 27.61
697 122184 Øystein Andersen Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 35292 Kjetil Bakke Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35294 Jan Morten Bråthen Eidsvoll SK M 40-49 19:33:52 27.60
697 42677 Ludvig Gråtrud Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35298 Gro Wuttudal Kjøren Eidsvoll SK K 40-49 19:33:52 27.60
697 35299 Rune Kjøren Eidsvoll SK M 40-49 19:33:52 27.60
697 35300 Trond Helge Myrvang Eidsvoll SK M 20-29 19:33:52 27.60
697 35301 Rune Nilsson Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 35303 Gunn Ramsrud Eidsvoll SK K 30-39 19:33:52 27.60
697 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 40-49 19:33:52 27.60
697 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 30-39 19:33:52 27.60
697 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 50-59 19:33:52 27.60
697 35310 Terje Aaasen Eidsvoll SK M 40-49 19:33:52 27.60
719 35311 Tor Arild Holst-Larsen Bærum OCK M 30-39 19:34:32 27.58
720 35312 Dirk Peters Velotravel M 40-49 19:34:44 27.58
721 35313 Per Kristian Berge Trondhjems VK M 40-49 19:34:48 27.57
721 35314 Arild Gjevik Trondhjems VK M 40-49 19:34:48 27.57
721 35315 Alf Egil Husby Trondhjems VK M 40-49 19:34:48 27.57
721 35316 Kim Hamang Raphaug Trondhjems VK M 17-19 19:34:48 27.57
721 35317 Tor Ivar Solberg Trondhjems VK M 50-59 19:34:48 27.57
721 35318 Tor Urdalen Trondhjems VK M 30-39 19:34:48 27.57
721 35319 Tor Aalberg Trondhjems VK M 40-49 19:34:48 27.57
728 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 60-69 19:35:04 27.57
729 35321 Torbjørn Nordgård Trondhjems VK M 40-49 19:35:15 27.56
730 35322 Dag-Steffen Baklid Sportsklubben Ceres M 30-39 19:35:49 27.55
731 35323 Gøran Engan Saltdal SK M 50-59 19:36:19 27.54
731 35324 Christian Lund Sarpsborg Sykleklubb M 40-49 19:36:19 27.54
731 35325 Gunnar Rein Frevar BIL M 60-69 19:36:19 27.54
734 35326 Magnus Månsson Sweden M 30-39 19:37:18 27.52
735 35327 Johan Møgster Norway M 17-19 19:37:54 27.50
736 35328 John Lage Bergan Hemne SK M 40-49 19:39:41 27.46
736 35329 Kjell Petter Lien Hemne SK M 20-29 19:39:41 27.46
736 35330 Ove Ulmar Vitsø Norway M 50-59 19:39:41 27.46
736 35331 Jonny Wigum Hemne SK M 40-49 19:39:41 27.46
740 35332 Nils Larsen Bærum OCK M 50-59 19:40:17 27.45
741 35333 Mark Puschnig Transpedal M 20-29 19:40:19 27.45
742 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 40-49 19:40:55 27.43
742 27907 Roger Stokke Team Simplicity M 40-49 19:40:55 27.43
744 24833 Kåre Bøen Harstad CK M 50-59 19:40:57 27.43
744 35336 Kurt Henry Hammervik Harstad CK M 50-59 19:40:57 27.43
746 35337 Øyvind Berg Danielsson Trondhjems VK M 20-29 19:41:11 27.43
746 35338 Freddy Fiksdal Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35339 Frank Gjengaar Trondhjems VK M 50-59 19:41:11 27.43
746 35340 Roar Grøthe Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35341 Frode Gustafson Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35342 Johan Håkansson Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35343 Tore Østgård Jensås TVK/Thamshavn BIL M 20-29 19:41:11 27.43
746 113488 Erik Johansen Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
746 24916 Ketil Johnsen Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
746 35345 Hans Jystad Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
746 35346 Hanne Martinussen Trondhjems VK K 20-29 19:41:11 27.43
746 35347 Kathrine Mjøen Trondhjems VK K 20-29 19:41:11 27.43
746 35348 Stian Wiklund Pedersen Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35349 Egil Postmyr Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
746 35350 Knut Solbakken Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
746 35351 Einar Spjøtvoll Trondhjems VK M 30-39 19:41:11 27.43
746 35352 Sissel Støa Trondhjems VK K 30-39 19:41:11 27.43
746 35353 Kai Østvold Trondhjems VK M 40-49 19:41:11 27.43
764 24623 Jørgen Grønsund Hetland Sport AS M 20-29 19:41:52 27.41
764 42365 Øystein Wiggen Lindorff M 40-49 19:41:52 27.41
766 35355 Jon I. Slyngstad Norway M 50-59 19:44:49 27.34
767 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 30-39 19:46:18 27.31
768 41810 Arne Per Hanssen Bærum OCK M 50-59 19:46:20 27.31
769 35358 Ola Bjorang Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 35359 Nils-Regin Bøhle Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 35360 Alf Henrik Engen Re Sykkelklubb M 60-69 19:46:56 27.29
769 35361 Linda Horn Re Sykkelklubb K 30-39 19:46:56 27.29
769 35362 Øyvind Jacobsen Norway M 20-29 19:46:56 27.29
769 35363 Dagfinn Kristiansen Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 35364 Henning Larsen Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 131364 Øystein Larsen Re Sykkelklubb M 40-49 19:46:56 27.29
769 63000 Klas Einar Lindhjem Re Sykkelklubb M 50-59 19:46:56 27.29
769 35367 Leif Arne Nordbotten Re Sykkelklubb M 40-49 19:46:56 27.29
769 35368 Ole Jonny Nordbotten Re Sykkelklubb M 40-49 19:46:56 27.29
769 20202 Andreas Rønning Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 35369 Jan Rønning Re Sykkelklubb M 50-59 19:46:56 27.29
769 35370 Carl Fredrik Rønningen Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 119257 Knut Rønningen Re Sykkelklubb M 60-69 19:46:56 27.29
769 35372 Henriette Solberg Re Sykkelklubb K 20-29 19:46:56 27.29
769 35373 Bent Sommerstad Re Sykkelklubb M 30-39 19:46:56 27.29
769 35374 Stian Strand Re Sykkelklubb M 20-29 19:46:56 27.29
769 35375 Ole Jan Aasen Re Sykkelklubb M 60-69 19:46:56 27.29
788 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 40-49 19:47:33 27.28
789 35377 Frode Thomassen Bossmo & Ytteren I.L. M 30-39 19:48:30 27.26
790 35378 Stein Eril Berntzen Brønnøysunds Avis M 50-59 19:48:51 27.25
790 29678 Tore Vassvik Team Simplicity M 40-49 19:48:51 27.25
792 35379 Gerald Hearns United Kingdom M 30-39 19:49:47 27.23
793 35380 Svein Rune Aaland Stryn SK M 40-49 19:49:53 27.22
794 35381 Tor Helge Nordvang Bossmo & Ytteren I.L. M 40-49 19:50:09 27.22
795 35382 Ole Anders Frønes Oppdal skigymnas M 17-19 19:51:27 27.19
796 35383 Halvor Stavrum Norway M 40-49 19:51:53 27.18
797 150876 Arild Johansen Norway M 40-49 19:51:58 27.18
798 35384 Dag-Ove Olsen Rana SK M 30-39 19:52:10 27.17
798 35385 Bernhard Rauchenberger Velotravel M 30-39 19:52:10 27.17
798 35386 Hans Teien Norway M 40-49 19:52:10 27.17
801 35387 Atle Rømo JIL Lillestrøm M 30-39 19:52:29 27.17
802 26018 Marc Hettema TEAM 720 M 40-49 19:53:00 27.15
802 20228 André Sirevåg TEAM 720 M 30-39 19:53:00 27.15
802 22749 Graham Taylor Team 720 M 40-49 19:53:00 27.15
805 29724 Tore Hansen Hydro Oslo BIL M 30-39 19:54:07 27.13
806 35388 Jan Grönqvist Lup-82 Finland M 40-49 19:54:31 27.12
806 35389 Karl Magnus Westerlund Lup-82 Finland M 30-39 19:54:31 27.12
808 35390 Trygve Gjølberg Family Sports Club M 20-29 19:56:42 27.07
808 35391 Lasse Håkonsen Angry Legs M 30-39 19:56:42 27.07
810 35392 Jürgen Harm Norway M 30-39 19:57:26 27.05
810 34225 Bruno Pålsson Grimstad SK M 40-49 19:57:26 27.05
812 35393 Frank Lind Norway M 20-29 19:58:29 27.03
812 35394 Einar Mathiassen Norway M 20-29 19:58:29 27.03
814 35395 Harrie Tuinhof The Netherlands M 50-59 19:59:18 27.01
815 35396 Thomas Stener Elveseter Norway M 20-29 19:59:42 27.00
816 35397 Roar Larsen Holmestrand SK M 50-59 20:00:45 26.98
816 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 40-49 20:00:45 26.98
816 35399 Kjell Vidar Solberg Holmestrand SK M 40-49 20:00:45 26.98
819 35400 Stein Hovstad Holmestrand SK M 40-49 20:01:30 26.96
820 35401 Andreas Geipel SC Schliersee M 30-39 20:02:58 26.93
820 35402 Rudi Simmerl Germany M 30-39 20:02:58 26.93
822 35403 Kjell Olav Duås Norway M 30-39 20:03:51 26.91
823 35404 Bjørn Sævik Norway M 40-49 20:03:52 26.91
824 35405 Peter Gärtner Austria M 40-49 20:04:32 26.89
825 35406 Erik Jensen Holmestrand SK M 60-69 20:05:53 26.86
826 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 40-49 20:06:09 26.86
827 35408 Kjell Anders Øpstad Eiker CK M 40-49 20:06:26 26.85
828 35409 Dagfinn Albertsen Adresseavisen BIL M 50-59 20:06:54 26.84
828 35410 Håvard Eidnes Tursyklistene M 40-49 20:06:54 26.84
828 35411 Trond Grimstad Eiker CK M 40-49 20:06:54 26.84
828 34492 Brynjar Hellemo Norway M 40-49 20:06:54 26.84
828 35412 Jürgen Issing Adresseavisen BIL M 40-49 20:06:54 26.84
828 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 60-69 20:06:54 26.84
828 35414 Glenn-Håvard Sønju Eiker CK M 20-29 20:06:54 26.84
835 35417 Willy Steffensen Team Steffensen M 60-69 20:07:18 26.83
835 35415 Christopher Steffensen Team Steffensen M 17-19 20:07:18 26.83
835 35416 Terje Steffensen Team Steffensen M 40-49 20:07:18 26.83
838 35418 Erik Framme Volvo IT M 30-39 20:07:28 26.83
839 35419 Bjarne Svenningsen Vikan A/S M 40-49 20:08:29 26.81
840 35420 Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 50-59 20:08:42 26.80
841 35421 Pål Danielsen Norway M 50-59 20:09:42 26.78
842 35422 Frank Håkon Beck CK Toten Tråkk M 50-59 20:10:53 26.75
842 35423 May Brekken CK Toten Tråkk K 30-39 20:10:53 26.75
844 35424 Morten Amundsen CK Toten Tråkk M 40-49 20:10:59 26.75
844 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL K 40-49 20:10:59 26.75
846 35426 Bert Beertema FTC Toer 80 M 30-39 20:14:45 26.67
846 35427 Marcel Dieterman FTC Toer 80 M 30-39 20:14:45 26.67
846 35428 Ruud Hemmen FTC Toer 80 M 50-59 20:14:45 26.67
846 35429 Bart Kruizinga FTC Toer 80 M 40-49 20:14:45 26.67
846 35430 Piet Snoep Stormvogels M 50-59 20:14:45 26.67
851 35431 Uwe Mutter Germany M 40-49 20:16:05 26.64
852 35432 Neil Fraser United Kingdom M 40-49 20:16:33 26.63
853 35433 Åge Olav Grostad SystemSikring A/S M 40-49 20:16:54 26.62
853 115441 Sverre Arnstein Skogset Trondhjems VK M 40-49 20:16:54 26.62
855 35435 Erik Vea Family Sports Club M 50-59 20:16:58 26.62
856 31017 Svein Halleraker Norway M 50-59 20:18:27 26.59
857 35436 John Robin Nilsen Norway M 40-49 20:20:31 26.54
858 35437 Håkan Edvardsson Reporter.se M 30-39 20:20:32 26.54
858 35438 Joakim Jenhagen reporter.se M 30-39 20:20:32 26.54
860 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-49 20:20:51 26.53
861 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 50-59 20:22:43 26.49
862 136533 Rune Hauan fosterhjem.no M 20-29 20:23:12 26.48
862 20657 Arne Kristensen fosterhjem.no M 50-59 20:23:12 26.48
862 34256 Jan Helge Reckmann fosterhjem.no M 40-49 20:23:12 26.48
865 35441 Terje Fallan Hovin IL M 50-59 20:23:31 26.48
865 35442 Jostein Haugbjørg Politiets i.l. Sør-Trøndelag M 50-59 20:23:31 26.48
867 35443 Erik Westum LIERNE SKI M 20-29 20:23:35 26.47
868 35444 Bjørn Øystein Aune G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35445 Lasse Bjermeland G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35446 Ole Andreas Grenstad G-sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35447 Erling Neerland Lone G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35448 Kristian Røgeberg G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35449 Geir Stenvaag G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
868 35450 Ole Tryggestad G-Sport Trondheim M 20-29 20:23:47 26.47
875 35451 Mikko Winkler Team DJK Buchholz M 30-39 20:28:50 26.36
876 35452 Glenn Tore Harila Team Sykkelreperatøren M 30-39 20:31:02 26.31
876 30974 Øystein Helle Bergen CK M 40-49 20:31:02 26.31
878 35453 Kjetil Eiksund Norway M 30-39 20:31:12 26.31
879 35454 Bjørn Jacobsen Coca Cola M 40-49 20:31:42 26.30
879 35455 Jane Kiær Coca Cola K 40-49 20:31:42 26.30
879 35456 Tom Vidar Slåtta Norway M 30-39 20:31:42 26.30
882 74152 Svein Olsen Spangereid IL M 40-49 20:32:57 26.27
883 35457 Jacques Marmy Switzerland M 30-39 20:34:28 26.24
884 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 40-49 20:35:27 26.22
885 35459 Geir Snekkerhaugen Onninen BIL M 40-49 20:36:40 26.19
886 35460 Manfred Tinebor RSV Tempo Lieme M 50-59 20:37:13 26.18
886 35461 Andreas Tolksdorf Germany M 40-49 20:37:13 26.18
888 30376 Asbjørn Lund Johansen Norway M 20-29 20:42:49 26.06
889 35462 Kalevi Lind KangKi M 50-59 20:43:01 26.06
890 35463 Espen Kørra Norway M 20-29 20:43:13 26.06
891 35464 Peter Meisel Germany M 30-39 20:44:29 26.03
892 35465 Morten Opøyen Norway M 40-49 20:45:41 26.00
893 35466 Wim Romein TWC Oostbrabant M 40-49 20:48:36 25.94
893 35467 Geert Thoonen TWC Oostbrabant M 40-49 20:48:36 25.94
893 35468 Wim van Hoof TWC Oostbrabant M 40-49 20:48:36 25.94
896 35469 Eduard Groenhagen WV Herenvh Hogeland M 60-69 20:49:07 25.93
897 35470 Leif Edvin Wærstad Sportsklubben Ceres M 50-59 20:49:37 25.92
898 35471 Jürgen Dankers LK Stade M 50-59 20:50:11 25.91
899 35472 Peter Nielsen Murermester Peter Nielsen M 30-39 20:50:58 25.89
900 35473 Jan Peter Schwartz TEAM ELASTOGRAN M 40-49 20:51:02 25.89
901 35475 Sten Magnor Andreassen Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
901 35474 Arne Andreassen Team Sykkelreperatøren M 50-59 20:51:07 25.89
901 35477 Eirin-Anne Blix Team Sykkelreperatøren K 40-49 20:51:07 25.89
901 35476 Eirik Blix Team Sykkelreperatøren M 30-39 20:51:07 25.89
901 35478 Roger Eriksen Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
901 35479 Jørn Thomas Hansen Team Sykkelreperatøren M 30-39 20:51:07 25.89
901 35480 Edgar Hanssen Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
901 32761 Jack Anders Jensen Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
901 35482 Jan Lund Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
901 35483 Svein Arild Vis Team Sykkelreperatøren M 30-39 20:51:07 25.89
901 35484 Sigmund Wiik Team Sykkelreperatøren M 40-49 20:51:07 25.89
912 35485 Ragnhild Torp Norway K 20-29 20:51:09 25.89
913 35486 Kjell Dragnes Team Moksnes M 60-69 20:51:12 25.89
913 35487 Yngve Karlsen Team Moksnes M 50-59 20:51:12 25.89
915 35488 Robert Blålid Team VIAS M 17-19 20:51:17 25.89
916 35489 Jan Tore Andersen Larvik kommune M 40-49 20:51:21 25.89
916 35490 Terje Egrem Larvik kommune M 40-49 20:51:21 25.89
916 35491 Kjetil Hobber Nanset IF M 30-39 20:51:21 25.89
916 35492 Jack Nilsen Narvik CK M 40-49 20:51:21 25.89
916 35493 Anne Kristin Olsen Larvik kommune K 40-49 20:51:21 25.89
916 35494 Bjørn Harald Sti Larvik kommune M 30-39 20:51:21 25.89
916 35495 Paul Edvard Vittersø Nanset IF M 40-49 20:51:21 25.89
916 35496 Lillian Vorkinn Norway K 30-39 20:51:21 25.89
924 35497 Sven Marten Team DJK Buchholz M 30-39 20:51:28 25.88
925 35498 Wolfgang Kunze Velotravel M 50-59 20:51:32 25.88
926 35499 Kjell Aspen IF Frøy M 50-59 20:51:56 25.87
926 35500 Anne Signe Been IF Frøy K 30-39 20:51:56 25.87
926 35501 Ulf-Christian Dahle IF Frøy M 40-49 20:51:56 25.87
926 35502 Fredrik Eriksen IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35503 Ivar Karlsøen IF Frøy M 50-59 20:51:56 25.87
926 35504 Kai Kristiansen IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35505 Ole Petter Larsen J/H Sykkel M 30-39 20:51:56 25.87
926 35506 Jarle Lome IF Frøy M 40-49 20:51:56 25.87
926 35507 Espen André Moen IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35508 Rune Nerland IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35509 Thomas Nordtorp IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35510 Kathrine Paulsen IF Frøy K 30-39 20:51:56 25.87
926 35511 Otto Bjørn Petersen DEBIL M 40-49 20:51:56 25.87
926 35512 Tore Bjørn Ringås J/H Sykkel M 40-49 20:51:56 25.87
926 35513 Håvard Hobber Strand IF Frøy M 20-29 20:51:56 25.87
926 35514 Tove Strandhagen IF Frøy K 50-59 20:51:56 25.87
926 35515 Tor-Åge Welinder IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
926 35516 Eirik Øiestad IF Frøy M 30-39 20:51:56 25.87
944 32860 Kenneth Busch Norway M 20-29 20:53:15 25.85
945 35517 Jarle Grimstad Norway M 40-49 20:53:59 25.83
945 35518 Geir-Arne Høvik Bj Kynningsrud A/S M 30-39 20:53:59 25.83
945 35519 Harald Leth Team Vias M 20-29 20:53:59 25.83
948 35520 Harald Dunse LK Stade M 40-49 20:54:04 25.83
949 35521 Dieter Dankers LK Stade M 50-59 20:54:09 25.83
949 34112 Reidar Nygård Norway M 30-39 20:54:09 25.83
951 35522 Per Håkon Breistrand REINERTSEN BIL M 50-59 20:54:55 25.81
951 25336 Knut Carlsen Reinertsen M 40-49 20:54:55 25.81
951 35523 Svein Haugen Norway M 40-49 20:54:55 25.81
951 35524 Geir Otto Løw-Hansen Team FK M 30-39 20:54:55 25.81
951 35525 Arve Strøm Team FK M 40-49 20:54:55 25.81
951 35526 Per Ivar Trovatn Privat M 40-49 20:54:55 25.81
957 35527 Tommy Berg Norway M 30-39 20:55:05 25.81
958 35528 Geir-Ole Blålid Team Vias M 40-49 20:56:24 25.78
958 35529 Borgar Lindhjem Team VIAS M 20-29 20:56:24 25.78
958 35530 Thor Hallvard Østmoen Team VIAS M 40-49 20:56:24 25.78
961 32488 Per Algrøy Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 31101 Helge Angeltveit Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 30997 Odd Angeltveit Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 31276 Odd Steinar Draugsvoll Bike To Anywhere M 50-59 20:58:57 25.73
961 35531 Ivar Holter Naturkost S.Rui M 50-59 20:58:57 25.73
961 30975 Rune Landro Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 31328 Arne Martin Ramberg Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 32975 Asbjørn Perry Sve Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
961 31044 Rune Ågotnes Bike To Anywhere M 40-49 20:58:57 25.73
970 35533 Jens Paulisch The Netherlands M 40-49 20:59:07 25.73
971 35534 Jörg Ziegenhagen Germany M 60-69 20:59:17 25.72
972 35535 Nikolai Buroh Germany M 30-39 21:03:25 25.64
973 32946 Thomas Kristiansen Grønfur Førde CK M 20-29 21:05:35 25.60
974 35536 Thor Einar Henriksen FRISKHUSET AVD MO I RANA M 20-29 21:05:48 25.59
975 35537 Jonathan Bastias Raufoss CK M 30-39 21:06:20 25.58
975 35538 Ole Otto Vesteng Raufoss CK M 40-49 21:06:20 25.58
977 69502 Marius Berg Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35540 Petter Gulling Krigsskolen IL M 20-29 21:06:57 25.57
977 35541 Joakim Axel Hertel Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35542 Vegard Vikshåland Kne Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35543 Odd N. Lykkja Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35544 Bård Rannem Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35545 Jørgen Stamnes Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
977 35546 Lars Erik Ystad Jølsrud Velociped Klub M 20-29 21:06:57 25.57
985 35547 Robert Gregusson Norway M 20-29 21:07:55 25.55
986 31262 Josuah Villacarillo Norway M 20-29 21:08:34 25.54
987 36833 Salve-Gunnar Anderson Team ACC M 40-49 21:08:40 25.53
987 34232 Jon Kristen Bosvik Risør Cykleklubb - Sykkel M 40-49 21:08:40 25.53
989 35550 Mogens Christensen Team Gedved DK. M 40-49 21:09:02 25.53
989 35551 Jan Kidmose Team Gedved DK. M 40-49 21:09:02 25.53
989 35552 Peter Kuhne Team Gedved DK. M 40-49 21:09:02 25.53
989 35553 René Pedersen Team Gedved DK. M 30-39 21:09:02 25.53
993 35554 Oddbjørn Rønneberg Norway M 40-49 21:09:08 25.52
994 28650 Steinar Fagerholt Harstad CK M 50-59 21:09:18 25.52
994 35555 Günter Keller RSV 03 Mönchweiler M 40-49 21:09:18 25.52
994 35556 Bengt Nymoen Norway M 40-49 21:09:18 25.52
994 36641 Karl Audun Solli Hank Sport M 40-49 21:09:18 25.52
994 35558 Morten Sæterhaug Hank Sport M 40-49 21:09:18 25.52
999 35559 John Jørgensen Hank Sport M 60-69 21:09:21 25.52
999 35560 Ingrid Knudsen Hank Sport K 30-39 21:09:21 25.52

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2006
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.62 Km/t
Snittid: 21:55:46
Antall deltakere: 1854

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen