Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2007

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20619 Arne Frøiland Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
1 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:55 39.42
1 36319 Bjørn Holmvik Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 36320 Fred Magne Hval Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 34904 Frank Denis Kristiansen Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 34757 Stig R. Løkken Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
1 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 36324 Geir Åge Rønneberg Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:55 39.42
1 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:55 39.42
1 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:55 39.42
16 34787 Glenn Kjetil Jonassen Sportsklubben Rye M 35-39 13:53:59 38.84
17 21812 Egil Andersen CK Victoria M 35-39 14:17:32 37.78
17 34768 Odd Arild Bjørnvik CK Victoria M 40-44 14:17:32 37.78
17 36326 Kjetil Ertsås CK Victoria M 20-24 14:17:32 37.78
17 36327 Jens Petter Estil CK Victoria M 30-34 14:17:32 37.78
17 34847 Radomir Jankov CK Victoria M 25-29 14:17:32 37.78
17 34773 Erik Jordahl CK Victoria M 40-44 14:17:32 37.78
17 34774 Trond Kattem CK Victoria M 40-44 14:17:32 37.78
17 36328 Pål Erik Krangsås CK Victoria M 40-44 14:17:32 37.78
17 34775 Frank Erik Lien CK Victoria M 40-44 14:17:32 37.78
17 36329 Tony Sandvold CK Victoria M 35-39 14:17:32 37.78
17 30485 Bjarte Vethe CK Victoria M 35-39 14:17:32 37.78
17 36330 Ørjan Walstad CK Victoria M 35-39 14:17:32 37.78
17 34784 Jeff Webb CK Victoria M 35-39 14:17:32 37.78
30 35807 Eirik Andreassen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 35-39 14:20:12 37.66
31 100241 Helge Johansen CK Victoria M 35-39 14:51:00 36.36
32 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum OCK M 30-34 15:26:16 34.97
32 34796 Arve Lyngstad Bærum OCK M 40-44 15:26:16 34.97
32 27125 Øistein Olsen Bærum OCK M 25-29 15:26:16 34.97
32 34931 Roger Rake Bærum OCK M 35-39 15:26:16 34.97
32 34798 David Støre Bærum OCK M 25-29 15:26:16 34.97
32 36331 Stig Jerry Ørneberg Bærum OCK M 30-34 15:26:16 34.97
38 36332 Michiel Van Der Geest Bærum OCK M 30-34 15:26:24 34.97
39 30846 Arne Håland Bærum OCK M 45-49 15:26:28 34.97
40 34818 Lars Thomas Moen Bærum OCK M 45-49 15:26:32 34.96
41 36335 Hilde Vigdis Larsen Trondhjems VK K 25-29 15:37:14 34.56
41 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK M 50-54 15:37:14 34.56
41 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 50-54 15:37:14 34.56
41 35193 Fredrik Hagenes Trondhjems VK M 20-24 15:37:14 34.56
41 34840 Torgeir Husby Trondhjems VK M 40-44 15:37:14 34.56
41 45123 Terje Johansen Trondhjems VK M 35-39 15:37:14 34.56
41 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 50-54 15:37:14 34.56
41 34828 Lars Lurvik Trondhjems VK M 45-49 15:37:14 34.56
41 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 30-34 15:37:14 34.56
41 36336 Birger Moe Trondhjems VK M 25-29 15:37:14 34.56
41 36337 Sindre Sandbakk Trondhjems VK M 25-29 15:37:14 34.56
41 35287 Eirik Selnæs Trondhjems VK M 40-44 15:37:14 34.56
41 34990 Egil Skybakmoen Trondhjems VK M 45-49 15:37:14 34.56
41 35351 Einar Spjøtvoll Trondhjems VK M 35-39 15:37:14 34.56
41 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 45-49 15:37:14 34.56
41 35194 Jørgen Sugar Trondhjems VK M 20-24 15:37:14 34.56
41 36340 Olaf Sundberg Trondhjems VK M 35-39 15:37:14 34.56
41 34835 Oddvar Sæther Trondhjems VK M 35-39 15:37:14 34.56
41 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 35-39 15:37:14 34.56
41 34838 Arild Aamodt Trondhjems VK M 50-54 15:37:14 34.56
61 36342 Bjørn Halvdan Abel Bodø CK M 45-49 15:44:25 34.30
61 34870 Kjell Åge Andreassen Bodø CK M 50-54 15:44:25 34.30
61 36343 Jan Tore Dahl Bodø CK M 25-29 15:44:25 34.30
61 36344 Jan Harald Finnstad Bodø CK M 45-49 15:44:25 34.30
61 36345 Morten Høvset Bodø CK M 30-34 15:44:25 34.30
61 122321 Stig Knudsen Bodø CK M 45-49 15:44:25 34.30
61 36347 Torgeir Gamst Moen Bodø CK M 40-44 15:44:25 34.30
61 36348 Gaute Mortensen Bodø CK M 25-29 15:44:25 34.30
61 34877 Trond Vegard Seivåg Bodø CK M 35-39 15:44:25 34.30
61 36350 Kjell Magne Sivertsen Bodø CK M 35-39 15:44:25 34.30
61 34878 Kjell Sæterhaug Bodø CK M 40-44 15:44:25 34.30
61 36351 Trond Arne Wilhelmsen Bodø CK M 40-44 15:44:25 34.30
73 30099 Vegar Bakken Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 23020 Hans Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 20531 Arnar Børildsen Team Jæren M 50-54 15:44:30 34.30
73 24503 Jone Ellingsen Team Jæren M 30-34 15:44:30 34.30
73 27617 Petter Guttormsen Team Jæren M 25-29 15:44:30 34.30
73 27100 Ove Heimsvik Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 21402 Bjørnar Kildal Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 28776 Stig Erik Kristiansen Team Jæren M 35-39 15:44:30 34.30
73 21268 Bjørn Kristoffersen Team Jæren M 50-54 15:44:30 34.30
73 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren M 45-49 15:44:30 34.30
73 23041 Hans Inge Rege Team Jæren M 45-49 15:44:30 34.30
73 29859 Torunn Reime Team Jæren K 45-49 15:44:30 34.30
73 28966 Sveinung Risa Team Jæren M 25-29 15:44:30 34.30
73 23902 Jan Arne Rogstad Team Jæren M 35-39 15:44:30 34.30
73 22407 Frode Røyneberg Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 20111 Alf Magne Seglem Team Jæren M 25-29 15:44:30 34.30
73 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 21479 Brynjulf Spalder Team Jæren M 35-39 15:44:30 34.30
73 22125 Erik Bjørn Svalestad Team Jæren M 45-49 15:44:30 34.30
73 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren M 40-44 15:44:30 34.30
73 24228 Johan Vesteraas Team Jæren M 50-54 15:44:30 34.30
73 26337 Morten Vien Team Jæren M 50-54 15:44:30 34.30
73 24095 Jarl Gaute Aase Team Jæren M 45-49 15:44:30 34.30
96 36352 Stein Midjo CK Victoria M 40-44 15:54:23 33.94
97 34873 Eirik Huge Bodø CK M 35-39 16:04:31 33.59
98 36354 Bjørn Ove Ansnes Oppdal SK M 45-49 16:05:46 33.54
98 34968 Jo Engebretsen Oppdal SK M 35-39 16:05:46 33.54
98 36355 Stig Ervik Oppdal SK M 40-44 16:05:46 33.54
98 36356 Jan Erik Halvorsen Oppdal SK M 45-49 16:05:46 33.54
98 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 50-54 16:05:46 33.54
98 36357 Rune Hindseth Oppdal SK M 40-44 16:05:46 33.54
98 36358 Robert Krogstad Oppdal SK M 30-34 16:05:46 33.54
98 36359 Åsmund Mellemsæter Oppdal SK M 35-39 16:05:46 33.54
98 34851 Svein Erik Mellemsæter Oppdal SK M 35-39 16:05:46 33.54
98 36360 Svein Jarle Sandvik Oppdal SK M 40-44 16:05:46 33.54
98 36361 Arve Værnes Oppdal SK M 35-39 16:05:46 33.54
98 34860 Kjetil Værnes Oppdal SK M 30-34 16:05:46 33.54
98 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 45-49 16:05:46 33.54
111 34889 Johannes Skaug Trondhjems VK M 50-54 16:10:47 33.37
112 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 50-54 16:11:32 33.34
113 24176 Jens Glad Balchen CK Sør M 30-34 16:20:35 33.04
113 36362 Terje Bjerkrheim Team Foss Sport M 40-44 16:20:35 33.04
113 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet CK Victoria M 35-39 16:20:35 33.04
113 36364 Jan Dekko Eiker CK M 50-54 16:20:35 33.04
113 36365 Espen Emanuelsen Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 34993 Svein Georg Engen CK Victoria M 40-44 16:20:35 33.04
113 36366 Vegard Fredheim Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36367 Per Ola Gasmann Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 35152 Maxim Golev CK Victoria M 25-29 16:20:35 33.04
113 36368 Lars Grande Team Foss Sport M 40-44 16:20:35 33.04
113 36369 Lars Kristian Granlund Team Foss Sport M 30-34 16:20:35 33.04
113 36370 Anders Hallingstad Team Foss Sport M 30-34 16:20:35 33.04
113 36371 Espen Halvorsen Team Foss Sport M 35-39 16:20:35 33.04
113 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 45-49 16:20:35 33.04
113 34814 Jon Hegre Sportsklubben Rye M 35-39 16:20:35 33.04
113 36372 Gjermund Hølås CK Victoria M 40-44 16:20:35 33.04
113 36373 Lars Jensen Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36374 Frode Jermstad Team Powerdudes M 30-34 16:20:35 33.04
113 30376 Asbjørn Lund Johansen CK Victoria M 25-29 16:20:35 33.04
113 33995 Ole André Kylgaard CK Victoria M 40-44 16:20:35 33.04
113 34801 Hans Jørgen Lihagen Team Foss Sport M 35-39 16:20:35 33.04
113 36375 Ole Reidar Lindsverk Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 36376 Hans Petter Lykkja Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36377 Hjalmar Marthinussen Team Foss Sport M 50-54 16:20:35 33.04
113 36378 André Mehnert Team Powerdudes M 40-44 16:20:35 33.04
113 36379 Kristoffer Moan Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36380 Cato Myklebust Team Foss Sport M 40-44 16:20:35 33.04
113 36381 Stian Nåvik Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36382 Henrik Oftedal Team Foss Sport M 30-34 16:20:35 33.04
113 34887 Rune Oterholm CK Victoria M 30-34 16:20:35 33.04
113 36383 Alf Geir Pedersen CK Victoria M 40-44 16:20:35 33.04
113 97294 Øystein Pettersen Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 33841 Helge Bie Riber CK Sør M 45-49 16:20:35 33.04
113 36384 Nito Simonsen Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 36385 Kristian Skrødal Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 36386 Arve Skåren Team Powerdudes M 30-34 16:20:35 33.04
113 36387 Hans-Martin Slommerud Team Foss Sport M 20-24 16:20:35 33.04
113 36388 John Stene Team Powerdudes M 25-29 16:20:35 33.04
113 36389 Morten Svinsås Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 36390 Stig Harry Trondsen Team Foss Sport M 40-44 16:20:35 33.04
113 36391 Gunnar Kristian Wæhre Team Powerdudes M 20-24 16:20:35 33.04
113 34077 Odd-Magne Wåler Team Foss Sport M 25-29 16:20:35 33.04
113 34888 Tomas Aasvold CK Victoria M 40-44 16:20:35 33.04
156 36018 Henning Rodequist SK Ceres/Eek Transport M 30-34 16:24:37 32.90
157 36393 Morten Bergem Eiker CK M 20-24 16:33:36 32.60
157 30562 Tom Bergene Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 36394 Gjermund Bolstad Eiker CK M 25-29 16:33:36 32.60
157 36395 Oddvar Deilkås Eiker CK M 45-49 16:33:36 32.60
157 36396 Henning Dybendal Eiker CK M 25-29 16:33:36 32.60
157 36397 Jon Henrik Handley Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 36398 Tor Arne Helgvold Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 45-49 16:33:36 32.60
157 35288 Ingar Kristoffersen Eiker CK M 50-54 16:33:36 32.60
157 35030 Jørn Erik Langedal Eiker CK M 30-34 16:33:36 32.60
157 36399 Sveinung Lund Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 36400 Fred Anton Lyhus Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 36401 Jørn Vidar Nygård Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 40-44 16:33:36 32.60
157 35019 Skule Edvard Smørgrav Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
157 36403 Morten Solvang Eiker CK M 35-39 16:33:36 32.60
173 24974 Kjell Sponås Team Jæren M 45-49 16:34:21 32.58
174 36404 Terje Alfredsen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 36405 Per Astrup Andreassen Team Proteinfabrikken Vestfold M 45-49 16:36:08 32.52
174 36406 Øyvind Bredholt Team Proteinfabrikken Vestfold M 40-44 16:36:08 32.52
174 36407 Bjarne Brynning Team Proteinfabrikken Vestfold M 50-54 16:36:08 32.52
174 36408 Eivind Carlsen Team Proteinfabrikken Vestfold M 30-34 16:36:08 32.52
174 35151 Stian Eilevstjønn Team Proteinfabrikken Vestfold M 25-29 16:36:08 32.52
174 35219 Aleksander Federici Team Proteinfabrikken Vestfold M 25-29 16:36:08 32.52
174 34816 Harald Frøysnes Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 35157 Sjur Glenjen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 36409 Kenneth Hansen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 36410 Tore Hegdahl Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 60533 Tore Karlsen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 25647 Lars Tommy Nedland Team Proteinfabrikken Vestfold M 30-34 16:36:08 32.52
174 35370 Carl Fredrik Rønningen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 34909 Ole Andreas Schøyen Team Proteinfabrikken Vestfold M 40-44 16:36:08 32.52
174 35373 Bent Sommerstad Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 36413 Erik Tveitan Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:36:08 32.52
174 36414 Truls Aabol Team Proteinfabrikken Vestfold M 45-49 16:36:08 32.52
192 28168 Rune Bråthen Team Jæren M 50-54 16:36:18 32.52
193 35190 Ole Fridtjof Bekken Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 16:39:36 32.41
194 36416 Marco Chiabudini hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 25-29 16:41:08 32.36
194 36417 Kurt Egger hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:08 32.36
194 36418 Daniel Eigenmann hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 45-49 16:41:08 32.36
194 36419 Gerd Funk hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 50-54 16:41:08 32.36
194 36420 André Hirschberg hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:08 32.36
194 36421 Michael Hokkeler hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:08 32.36
194 36422 Andreas Horscht hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 45-49 16:41:08 32.36
194 36423 Johannes Kornacher hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 50-54 16:41:08 32.36
194 36424 Peter Neuhold hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 45-49 16:41:08 32.36
194 36425 Harry Nussbaumer hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 45-49 16:41:08 32.36
194 36426 Heinz Konrad Prommegger hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 50-54 16:41:08 32.36
194 36427 Peter Schlaucher hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:08 32.36
194 36428 Josef Schwanninger hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 50-54 16:41:08 32.36
194 36429 Daniel Wiedenmann hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 20-24 16:41:08 32.36
208 36430 Michael Dhom hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:30 32.35
208 36431 Steffen Helbig hansgrohe-3-Länder Team (A,CH,D) M 40-44 16:41:30 32.35
208 34866 Gerd Maser hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 35-39 16:41:30 32.35
208 36432 Bernhard Oster hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 50-54 16:41:30 32.35
212 34946 Frode Bakke Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
212 36433 Kjetil Fallingen Team Gudbrandsdalen M 25-29 16:43:15 32.29
212 36434 Lars Ivar Flækøy Team Gudbrandsdalen M 25-29 16:43:15 32.29
212 36435 Ronny Haverstadløkken Team Gudbrandsdalen M 30-34 16:43:15 32.29
212 36436 Roar Håland Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
212 34962 Ove Karenstuen Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
212 36437 Geir Ove Kolobekken Team Gudbrandsdalen M 35-39 16:43:15 32.29
212 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen M 35-39 16:43:15 32.29
212 36438 Sjur Arne Lindby Team Gudbrandsdalen M 35-39 16:43:15 32.29
212 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen M 45-49 16:43:15 32.29
212 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen M 25-29 16:43:15 32.29
212 36440 Lars Kåre Mork Team Gudbrandsdalen M 30-34 16:43:15 32.29
212 34957 Roger Pedersen Team Gudbrandsdalen M 50-54 16:43:15 32.29
212 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
212 36441 Pål Inge Sanden Team Gudbrandsdalen M 35-39 16:43:15 32.29
212 34959 Kjetil Steineide Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
212 36442 Per-Ivar Weydahl Team Gudbrandsdalen M 40-44 16:43:15 32.29
229 36443 Steffen Brandis Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 36444 Johannes Döring Team BikeWear.com M 20-24 16:45:58 32.20
229 36445 René Döring Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 79092 Lasse Jens Fankhänel Team BikeWear.com M 25-29 16:45:58 32.20
229 35169 Axel Fehlau Team BikeWear.com M 35-39 16:45:58 32.20
229 36447 Karsten Göbel Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 34864 Guido Harig Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 36448 Michael Heist Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 36449 Georg Hüging Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 36450 Fred Kerlin Team BikeWear.com M 35-39 16:45:58 32.20
229 36451 Manfred Krämer Team Bikewear.com M 45-49 16:45:58 32.20
229 36452 Jürgen Lindenberg Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 34963 Christian Mey Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 36453 Dominik Nau Team BikeWear.com M 20-24 16:45:58 32.20
229 36454 Uwe Anton Rausch Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 36455 Martin Schick Team BikeWear.com M 20-24 16:45:58 32.20
229 36456 Mattias Schöpfer-Droop Team BikeWear.com M 45-49 16:45:58 32.20
229 36457 Frank Spillner Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 36458 Michael Veith Team BikeWear.com M 30-34 16:45:58 32.20
229 36459 Rüdiger Wiegand Team BikeWear.com M 40-44 16:45:58 32.20
229 36460 Jürgen Zühlke Team BikeWear.com M 50-54 16:45:58 32.20
250 26845 Olav Kulleseid Team Jæren M 40-44 16:51:08 32.04
251 35146 Odd-Leif Lambertsen Bodø CK M 40-44 16:56:00 31.88
252 36461 Trond Buksrud Team Foss Sport/ SK Ceres M 35-39 16:57:38 31.83
253 34940 Rolf Nett Team BikeWear.com M 50-54 17:01:07 31.72
254 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 35-39 17:03:30 31.65
255 115441 Sverre Arnstein Skogset Trondhjems VK M 40-44 17:06:00 31.57
256 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 40-44 17:06:25 31.56
256 36462 Ole Petter Berglund Bærum OCK M 25-29 17:06:25 31.56
256 36463 Halfdan Blytt Follo SK/UMB-BIL M 40-44 17:06:25 31.56
256 34918 Arild Brekke Bærum OCK M 55-59 17:06:25 31.56
256 36464 Ragnvald Brekke Bærum OCK M 45-49 17:06:25 31.56
256 36465 Odd Willy Brude Bærum OCK M 35-39 17:06:25 31.56
256 36466 Ørnulf Dahl Bærum OCK M 40-44 17:06:25 31.56
256 34967 Leiv Sigbjørn Eikje Follo SK/UMB-BIL M 35-39 17:06:25 31.56
256 36467 Bjarne Gjerde Follo SK/UMB-BIL M 50-54 17:06:25 31.56
256 36468 Ole-Rikard Hammer Asker CK M 45-49 17:06:25 31.56
256 36469 Gudmund Harlem Norway M 30-34 17:06:25 31.56
256 34924 Tom Haugland Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 34926 Øyvind Hjelle Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 36470 Ulf Indahl BOC/UMB-BIL M 40-44 17:06:25 31.56
256 36471 Andreas Jansen Bærum OCK M 25-29 17:06:25 31.56
256 33863 Torgeir Jortveit Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 29352 Tom Jørgensen Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 36472 Jan Tore Kalvik Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 36473 Oddvar Kalviknes Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 34976 Gunnar Klemetsdal Follo SK/UMB BIL M 50-54 17:06:25 31.56
256 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 35-39 17:06:25 31.56
256 35062 Arnljot Mehl BOC/UMB-BIL M 50-54 17:06:25 31.56
256 34928 Henrik Munthe Bærum OCK M 50-54 17:06:25 31.56
256 42321 Geir Nygård Førde CK M 35-39 17:06:25 31.56
256 35144 Olav Trøan Nygård Bærum OCK M 35-39 17:06:25 31.56
256 34979 Egil Prestløkken Follo SK/UMB-BIL M 45-49 17:06:25 31.56
256 34981 Sverre Johannes Ringstad Follo SK/UMB-BIL M 35-39 17:06:25 31.56
256 36474 Odd Magne Ruud Bærum OCK M 40-44 17:06:25 31.56
256 34982 Trygve Roger Solberg Follo SK/UMB-BIL M 35-39 17:06:25 31.56
256 34934 John Anders Spencer Bærum OCK M 20-24 17:06:25 31.56
256 36475 Carl-Sigurd Synvis Bærum OCK M 30-34 17:06:25 31.56
287 34754 Ståle Berg Sportsklubben Rye M 35-39 17:07:32 31.53
287 36476 Magnus Gjølstad Bjur Sportsklubben Rye M 25-29 17:07:32 31.53
287 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 55-59 17:07:32 31.53
287 23549 Inge Fatland Sportsklubben Rye M 45-49 17:07:32 31.53
287 36477 Ole Andreas Fuglesang Sportsklubben Rye M 25-29 17:07:32 31.53
287 36478 Guri Stoknes Hafting Sportsklubben Rye K 45-49 17:07:32 31.53
287 36479 Heidi Harviken Sportsklubben Rye K 30-34 17:07:32 31.53
287 34902 Jan Henrik Høilund Sportsklubben Rye M 30-34 17:07:32 31.53
287 34903 Erik Øystein Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:07:32 31.53
287 34900 Terje Johnsen Sportsklubben Rye M 40-44 17:07:32 31.53
287 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 17:07:32 31.53
287 34906 Erik Skoglund Nilsen Reno Bil M 35-39 17:07:32 31.53
287 133088 Morten Nygård Sportsklubben Rye M 40-44 17:07:32 31.53
287 34958 Jarle Rudihagen Sportsklubben Rye M 30-34 17:07:32 31.53
287 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye M 35-39 17:07:32 31.53
287 36483 Øyvind Unhjem Sportsklubben Rye M 35-39 17:07:32 31.53
287 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye M 35-39 17:07:32 31.53
304 34920 David Carnes Bærum OCK M 45-49 17:08:55 31.48
305 34922 Runar Gundersen Bærum OCK M 45-49 17:25:41 30.98
306 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 40-44 17:34:49 30.71
307 36484 Haury Martin Team BikeWear.com M 40-44 17:35:05 30.70
308 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy M 35-39 17:35:23 30.69
308 36486 Eirik Bergersen IF Frøy M 40-44 17:35:23 30.69
308 34804 Jan Bodin IF Frøy M 45-49 17:35:23 30.69
308 34966 Wolfgang Eick IF Frøy M 35-39 17:35:23 30.69
308 36487 Martin Fransson IF Frøy M 35-39 17:35:23 30.69
308 34989 Viktor Sveen Lorentz IF Frøy M 35-39 17:35:23 30.69
308 36488 Per Christian Mikalsen IF Frøy M 35-39 17:35:23 30.69
308 36489 Kyrre Rørstad IF Frøy M 30-34 17:35:23 30.69
308 34984 Frode Stette IF Frøy M 45-49 17:35:23 30.69
308 34985 Morten Storli IF Frøy M 25-29 17:35:23 30.69
308 36490 Tom Strand IF Frøy M 50-54 17:35:23 30.69
308 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy M 45-49 17:35:23 30.69
320 98619 Jarle Andersen TEAM HELGELAND M 40-44 17:35:27 30.69
320 36491 Berit Hanne Bakkan TEAM HELGELAND K 40-44 17:35:27 30.69
320 36492 Lars Erik Berge TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 36493 Jim Roger Fagerdal TEAM HELGELAND M 25-29 17:35:27 30.69
320 36494 Johnny Fagerås TEAM HELGELAND M 40-44 17:35:27 30.69
320 35625 Alex Finvåg TEAM HELGELAND M 50-54 17:35:27 30.69
320 42123 Terje Jørgensen TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 36496 Thor Inge Kristensen TEAM HELGELAND M 50-54 17:35:27 30.69
320 36497 Stein Erik Larsen TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 35177 John Even Liland TEAM HELGELAND M 40-44 17:35:27 30.69
320 42282 Jacob Palmer Meland TEAM HELGELAND M 20-24 17:35:27 30.69
320 36499 Roy Millerjord TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 36500 Tore Nilsskog TEAM HELGELAND M 45-49 17:35:27 30.69
320 36501 Erik Nordstoga TEAM HELGELAND M 25-29 17:35:27 30.69
320 35381 Tor Helge Nordvang TEAM HELGELAND M 45-49 17:35:27 30.69
320 36502 Kristian Olaisen TEAM HELGELAND M 25-29 17:35:27 30.69
320 35384 Dag-Ove Olsen TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 36503 Jan Kristian Olsen TEAM HELGELAND M 25-29 17:35:27 30.69
320 36505 Wim Roebroek Netherlands M 45-49 17:35:27 30.69
320 36504 Eugene Roebroek Netherlands M 50-54 17:35:27 30.69
320 36506 Bjørn Ruud Team Helgeland M 40-44 17:35:27 30.69
320 36507 Magnar Røneid TEAM HELGELAND M 50-54 17:35:27 30.69
320 35178 Ottar Simonsen TEAM HELGELAND M 45-49 17:35:27 30.69
320 34965 Øyvind Smistad Veidekke BIL M 55-59 17:35:27 30.69
320 35103 Ole Asbjørn Solli TEAM HELGELAND M 40-44 17:35:27 30.69
320 35377 Frode Thomassen TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 35180 Alexandre Voronov TEAM HELGELAND M 20-24 17:35:27 30.69
320 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 40-44 17:35:27 30.69
320 35104 Rune Erling Westvoll TEAM HELGELAND M 35-39 17:35:27 30.69
320 35181 Sture Ånes TEAM HELGELAND M 40-44 17:35:27 30.69
320 42284 Cato Ole Årnes Team Helgeland M 30-34 17:35:27 30.69
351 35106 Dan Børge Rudi Ørsta Sykkelklubb M 20-24 17:39:27 30.58
352 30575 Kjetil Håvard Johannessen Johannessen Himmel og Jord M 45-49 17:43:13 30.47
353 36511 Stig Morten Austheim Trondhjems VK M 35-39 17:43:27 30.46
353 35313 Per Kristian Berge Trondhjems VK M 40-44 17:43:27 30.46
353 113488 Erik Johansen Trondhjems VK M 45-49 17:43:27 30.46
353 36512 Ole Kristian Lied Trondhjems VK M 20-24 17:43:27 30.46
353 36513 Bertil Nedregård Trondhjems VK M 45-49 17:43:27 30.46
353 35321 Torbjørn Nordgård Trondhjems VK M 45-49 17:43:27 30.46
353 36514 Stig Rune Stai Trondhjems VK M 20-24 17:43:27 30.46
353 36515 Erik Sundt Trondhjems VK M 45-49 17:43:27 30.46
353 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 50-54 17:43:27 30.46
362 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 40-44 17:46:49 30.37
363 36517 Mario Zimmermann Germany M 40-44 17:53:46 30.17
364 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL - Sykkel M 45-49 17:53:55 30.16
364 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL - Sykkel M 45-49 17:53:55 30.16
366 36519 Michael Nicholson Sportsklubben Rye M 35-39 17:54:50 30.14
367 33297 Per Steinar Linga Sykkylven SK M 30-34 17:56:46 30.09
368 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero M 40-44 18:01:42 29.95
368 36521 Håvard Hammertrø Johnsen Brumunddal SK M 25-29 18:01:42 29.95
368 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero M 40-44 18:01:42 29.95
368 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 20-24 18:01:42 29.95
368 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 45-49 18:01:42 29.95
373 94769 Rolf Berg Glåmdal SK M 45-49 18:01:47 29.95
373 36524 Trond Ola Berg Brumunddal SK M 45-49 18:01:47 29.95
373 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 55-59 18:01:47 29.95
373 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 50-54 18:01:47 29.95
373 32999 Kjetil Tangen Team Håpløs/Brumunddal M 45-49 18:01:47 29.95
378 36526 Andreas Oppermann ASC- Konstanz M 45-49 18:13:49 29.62
379 36527 Morten André Åhlander Eiker CK M 25-29 18:21:18 29.41
380 36528 Rune Andresen Team Håpløs/Brumunddal M 35-39 18:22:00 29.40
380 36529 Rune Berge Team Håpløs/Brumunddal M 35-39 18:22:00 29.40
380 156343 Henning Bjerke Team Håpløs/Brumunddal M 35-39 18:22:00 29.40
380 36531 Odd-Erik Erik Team Håpløs/Brumunddal M 35-39 18:22:00 29.40
384 30445 Gisle Baugerød Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 18:22:04 29.39
384 36532 Jon Arne Hansen Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 18:22:04 29.39
384 36533 Erland Liverød Team Proteinfabrikken Vestfold M 30-34 18:22:04 29.39
384 36534 Fredrik Askevold Olsen Team Proteinfabrikken Vestfold M 30-34 18:22:04 29.39
388 35085 Finn Halland Hadeland CK M 35-39 18:25:18 29.31
388 36535 Lars Håvard Mehli Norway M 35-39 18:25:18 29.31
388 36536 Nils Inge Træen Ringerike SK M 40-44 18:25:18 29.31
391 36537 Pål Morten Aune 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 33435 Pål Berntsen 3-T TRENINGSENTER M 45-49 18:33:45 29.09
391 36538 Bjørn Dybwad 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 119236 Frode Jensen 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 36539 Frank-Roger Larssen 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 36541 Frode Rognmo 3-T TRENINGSENTER M 35-39 18:33:45 29.09
391 36542 Lars Olav Søraas 3-T TRENINGSENTER M 45-49 18:33:45 29.09
391 36543 Geir Waal 3-T TRENINGSENTER M 40-44 18:33:45 29.09
391 35319 Tor Aalberg 3-T TRENINGSENTER M 45-49 18:33:45 29.09
401 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 45-49 18:34:23 29.07
402 36544 Michael Zimmermann Germany M 40-44 18:35:37 29.04
403 35286 Tarjei Rygnestad TVK / Tyholt ski & sykkel M 50-54 18:37:18 28.99
404 36545 Hans Hoem Tronrud engineering as M 35-39 18:39:20 28.94
405 69562 Nils Bjønness Ullensaker CK M 35-39 18:39:48 28.93
405 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 55-59 18:39:48 28.93
405 36547 Jan Erik Elden Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36548 Odd Idar Gulbrandsen Ullensaker CK M 30-34 18:39:48 28.93
405 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 50-54 18:39:48 28.93
405 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36551 Kjetil Hertzenberg Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36552 Morten Johansen Ullensaker CK M 35-39 18:39:48 28.93
405 36553 Tim Jonassen Ullensaker CK M 35-39 18:39:48 28.93
405 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 45-49 18:39:48 28.93
405 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36555 Bjørn-Erik Nyrud Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36556 Svein Olsen Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36557 Per Arne Solheim Ullensaker CK M 35-39 18:39:48 28.93
405 35915 Bente Strand Ullensaker CK K 50-54 18:39:48 28.93
405 35073 Hugo A. Strand Ullensaker CK M 30-34 18:39:48 28.93
405 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 36558 Fred Tjernsli Ullensaker CK M 40-44 18:39:48 28.93
405 35078 Stein Arne Vestgård Ullensaker CK M 45-49 18:39:48 28.93
405 35081 Harald Wethal Ullensaker CK M 55-59 18:39:48 28.93
405 35080 Asbjørn Wethal Ullensaker CK M 50-54 18:39:48 28.93
405 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 45-49 18:39:48 28.93
427 23378 Heming Bjørnå Sportsklubben Rye M 30-34 18:45:19 28.79
427 35114 Thomas Alexander Braathen Sportsklubben Rye M 30-34 18:45:19 28.79
427 36559 Mindaugas Bukauskas Sportsklubben Rye M 25-29 18:45:19 28.79
427 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 45-49 18:45:19 28.79
427 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 30-34 18:45:19 28.79
427 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 36561 Henriette Evjen-Jansen Sportsklubben Rye K 30-34 18:45:19 28.79
427 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 55-59 18:45:19 28.79
427 36562 Mikkel Hald Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 35120 Håvard Hilde Sportsklubben Rye M 45-49 18:45:19 28.79
427 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 55-59 18:45:19 28.79
427 36564 Geir Martin Johnsen Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 60-64 18:45:19 28.79
427 35123 Trygg-Arne Karlsen Sportsklubben Rye M 45-49 18:45:19 28.79
427 36565 Morten Gram Karmsteen Sportsklubben Rye M 25-29 18:45:19 28.79
427 36566 Håvard Scharning Kjus Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 36567 Erik André Kvernes Sportsklubben Rye M 30-34 18:45:19 28.79
427 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 40-44 18:45:19 28.79
427 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 44097 Øystein R. Nilsen Sportsklubben Rye M 40-44 18:45:19 28.79
427 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 36569 Espen Renshusløkken Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 36570 Cato Rokne Sportsklubben Rye M 35-39 18:45:19 28.79
427 36571 Marius Plejdrup Rønningen Norway M 25-29 18:45:19 28.79
427 36572 Alexandre Schneiter Sportsklubben Rye M 45-49 18:45:19 28.79
427 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 45-49 18:45:19 28.79
427 35689 Espen Unaas Sportsklubben Rye M 20-24 18:45:19 28.79
427 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye M 40-44 18:45:19 28.79
427 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 18:45:19 28.79
456 30426 Liv Jorunn Kolnes Sportsklubben Rye K 45-49 18:45:40 28.78
457 30702 Odd Bergstøl Team SCHENKER M 65-59 18:51:00 28.64
457 30722 Arne Breistein Team SCHENKER M 50-54 18:51:00 28.64
457 34081 Terje Egeland Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 30665 Øystein Fredriksen Team SCHENKER M 45-49 18:51:00 28.64
457 33942 Tommy Grevsen Team SCHENKER M 35-39 18:51:00 28.64
457 34083 Kjell Rune Hestvåg Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 34263 Atle Homme Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 33972 Raymond Moy Team SCHENKER M 25-29 18:51:00 28.64
457 34253 Ronny Omdahl Team SCHENKER M 35-39 18:51:00 28.64
457 27995 Rolf Oddvar Omland Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 34256 Jan Helge Reckmann Team SCHENKER M 50-54 18:51:00 28.64
457 27857 Roar Rosåsen Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 34086 Ken Vidar Sotkajærvi Team SCHENKER M 45-49 18:51:00 28.64
457 34257 Svein Rune Stiland Team SCHENKER M 40-44 18:51:00 28.64
457 33982 Victor Supersaxo Team SCHENKER M 35-39 18:51:00 28.64
457 34013 Hilde Bjørkås Udø Team SCHENKER K 35-39 18:51:00 28.64
457 28668 Sten Eivind Øksendal Team SCHENKER M 45-49 18:51:00 28.64
474 35220 Joseph Santaniello Team Proteinfabrikken Vestfold M 35-39 18:51:47 28.62
475 36495 Terje Jørgensen Norway M 30-34 18:53:24 28.58
475 36575 Håvard Sandvik Norway M 35-39 18:53:24 28.58
477 35143 Frode Andersen Kaupthing Bank Luxembourg M 40-44 18:55:01 28.54
478 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 19:00:57 28.39
479 36576 Thommy Flognfeldt Arvika IS Cykel M 45-49 19:01:27 28.38
480 36577 Norman Freitag hansgrohe-3-Länder-Team (A,CH,D) M 30-34 19:01:54 28.37
481 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 65-59 19:05:43 28.27
481 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 45-49 19:05:43 28.27
481 27401 Per Sommerstad Holmestrand SK M 50-54 19:05:43 28.27
484 36578 Thomas Chytra Trondheim Private Sykepleie M 35-39 19:06:31 28.25
484 36579 Reidar Elveseter Norway M 25-29 19:06:31 28.25
486 36580 Petter Ravik TEAM HELGELAND M 35-39 19:07:06 28.24
487 35411 Trond Grimstad Eiker CK M 45-49 19:10:18 28.16
487 36581 Renate Jensen Eiker CK K 35-39 19:10:18 28.16
487 36582 Lasse Kjenner Eiker CK M 40-44 19:10:18 28.16
487 36583 Kay Roar Olsen Eiker CK M 40-44 19:10:18 28.16
487 41703 Tron Anders Saastad Eiker CK M 50-54 19:10:18 28.16
487 35530 Thor Hallvard Østmoen Eiker CK M 40-44 19:10:18 28.16
493 27198 Øystein Amundrud Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 20525 Arild Sigve Døhlen Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 23354 Helge Edland Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 21224 Bjørgulv Fjermestad Team Jæren M 55-59 19:11:00 28.14
493 21293 Bjørn Fjermestad Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 29794 Torild Lende Fjermestad Team Jæren K 45-49 19:11:00 28.14
493 22877 Gunnar Førland Team Jæren M 40-44 19:11:00 28.14
493 23937 Jan Erik Hafnor Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 32987 Arild Hammer Team Jæren M 50-54 19:11:00 28.14
493 23752 Ivar Hebnes Team Jæren M 50-54 19:11:00 28.14
493 25558 Lars Hovda Team Jæren M 40-44 19:11:00 28.14
493 22495 Gaute Håland Team Jæren M 55-59 19:11:00 28.14
493 21797 Egil Haaverstein Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 22432 Frode Johannessen Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 34716 Sverre Kvam Team Jæren/Stavanger Brannkorps. M 40-44 19:11:00 28.14
493 22764 Grethe Lunde Team Jæren K 40-44 19:11:00 28.14
493 26832 Olav Nybø Team Jæren M 50-54 19:11:00 28.14
493 21743 Edmund Sandvik Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 27907 Roger Stokke Aalgaard S & S M 45-49 19:11:00 28.14
493 22634 Geir Helge Tunge Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 26767 Ola Undheim Team Jæren M 50-54 19:11:00 28.14
493 36586 Raimond Vollebrecht Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 26177 Martijn Vrolijk Team Jæren M 35-39 19:11:00 28.14
493 24960 Kjell Wold Team Jæren M 45-49 19:11:00 28.14
493 26155 Markus Zeeh Team Jæren M 30-34 19:11:00 28.14
493 24464 Jon Magnus Østhus Team Jæren M 50-54 19:11:00 28.14
493 28740 Stig Øvstedal Team Jæren M 40-44 19:11:00 28.14
521 52209 Kjetil Moen Eiker CK M 35-39 19:12:23 28.11
522 21921 Eirik Idsøe Johannessen Team Jæren M 25-29 19:13:32 28.08
523 35328 John Lage Bergan Hemne SK M 45-49 19:17:43 27.98
523 35329 Kjell Petter Lien Hemne SK M 25-29 19:17:43 27.98
523 35331 Jonny Wigum Hemne SK M 40-44 19:17:43 27.98
526 21343 Bjørn Flemming Broberg Team Jæren M 35-39 19:18:33 27.96
527 36587 Ståle Ingebrigtsen Oslofjord Triatlon / Exie M 30-34 19:19:25 27.94
528 36588 Jakob Fryklund Arvika IS Cykel M 35-39 19:20:36 27.91
529 36589 Stian Hovind Bodom Jugend M 20-24 19:21:34 27.89
530 32615 Harald Hauge Fana IL M 35-39 19:24:01 27.83
531 36590 Ståle Nerland Follo Sykkelklubb M 40-44 19:24:02 27.83
532 33987 Kurt Richard Bjelland Arendal CC M 30-34 19:25:03 27.80
533 34867 Per Erik Ansnes Oppdal SK M 40-44 19:26:29 27.77
533 36592 Asle Bakken Oppdal SK M 40-44 19:26:29 27.77
533 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 50-54 19:26:29 27.77
533 128130 Kjell Braut Oppdal SK M 30-34 19:26:29 27.77
533 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 40-44 19:26:29 27.77
533 36595 Tommy Gåsbakk Namdal SK M 30-34 19:26:29 27.77
533 35280 Geir Kvello Namdal SK M 45-49 19:26:29 27.77
533 36596 Arvid Langseth Oppdal SK M 45-49 19:26:29 27.77
533 36597 Steffen Reinkind Mellemseter Oppdal SK M 17-19 19:26:29 27.77
533 35650 Jan Olav Polden Trollheimen sykkelklubb M 35-39 19:26:29 27.77
533 35651 Kjetil Sogge Trollheimen sykkelklubb M 35-39 19:26:29 27.77
533 36598 Hans Roger Tømmervold Oppdal SK M 20-24 19:26:29 27.77
533 36599 Rune Erik Aasen Trollheimen sykkelklubb M 40-44 19:26:29 27.77
546 35527 Tommy Berg Norway M 30-34 19:27:34 27.75
547 36600 Lars Andersson Idåsens IF M 35-39 19:29:34 27.70
548 35204 Oddveig Irene Almås Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 19:29:42 27.69
548 35670 Jan Rune Bakkelund Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 19:29:42 27.69
548 35537 Jonathan Bastias Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 19:29:42 27.69
548 36290 Lars Engen Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 19:29:42 27.69
548 36601 Markus Güntsch TSV 1860 Tettau / GfK DE M 30-34 19:29:42 27.69
548 36602 Bjørn Holm Eidsiva energi BIL M 45-49 19:29:42 27.69
548 34973 Monica Jakobsen Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 19:29:42 27.69
548 100266 Per Arne Jakobsen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 19:29:42 27.69
548 35207 Odd Ivar Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 19:29:42 27.69
548 36603 Ernst Koschier Bikepalast Austria M 45-49 19:29:42 27.69
548 36604 Matthias Neundöerfer www.stiwa.de M 25-29 19:29:42 27.69
548 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 19:29:42 27.69
548 35200 Svein Nybakke Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 19:29:42 27.69
548 70352 Kjell Rudlang Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 19:29:42 27.69
548 35213 Kjell Røine Raufoss & Gjøvik SK M 60-64 19:29:42 27.69
548 36606 Trond Røstadstuen Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 19:29:42 27.69
548 86168 Steinar Strøm Drøbak SK M 45-49 19:29:42 27.69
548 65557 André Thorsbakken Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 19:29:42 27.69
566 36607 Ørjan Rogne Rise Ullensaker CK M 30-34 19:30:18 27.68
567 36608 Jan Fredrik Edbo Team Webscape M 30-34 19:31:53 27.64
567 35223 Hans Nicolai Edbo Team Webscape M 35-39 19:31:53 27.64
567 36609 Lars Alexander Stockinger Team Webscape M 30-34 19:31:53 27.64
570 35274 Werner Hålien Norway M 20-24 19:32:55 27.62
571 36610 Kjell Bakkebø Kjerringryttarane M 35-39 19:33:33 27.60
571 22409 Frode Refsnes Kjerringryttarane M 25-29 19:33:33 27.60
573 36611 Marcus Schneider RST-Ochtendung M 35-39 19:34:19 27.59
574 36612 Alf-Helge Bernhardsen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 35-39 19:34:23 27.58
574 79302 John Petter Harila Vadsø Skiklubb - Sykkel M 50-54 19:34:23 27.58
574 35821 Sindre Mathisen Vadsø Skiklubb - Sykkel M 20-24 19:34:23 27.58
574 35825 Knut Andreas Wara Vadsø Skiklubb - Sykkel M 40-44 19:34:23 27.58
578 36613 Arnfinn Øien Norway M 40-44 19:35:00 27.57
579 31856 Per Stave Kjerringryttarane M 40-44 19:36:47 27.53
580 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos NV M 30-34 19:37:13 27.52
581 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 60-64 19:38:27 27.49
581 88348 Roar Strand Namdal SK M 50-54 19:38:27 27.49
583 36614 Jann Eirik Nilsen Team Østfold / Ving BIL M 40-44 19:39:26 27.47
584 36615 Lars Haakanes Bunes BSJ M 25-29 19:40:54 27.43
584 36616 Heidi Johansen BSJ K 25-29 19:40:54 27.43
584 62684 Erling Ekerholt Sæveraas BSJ M 25-29 19:40:54 27.43
587 35407 Inge Johansen Hydro Aluminium Sunndal M 40-44 19:43:25 27.37
588 34925 Arild Herudsløkken Team Foss Sport M 55-59 19:44:01 27.36
589 36618 Marius Opdal Team Tangvik M 20-24 19:44:10 27.36
589 36620 Kent Roger Tangvik MARITS AS M 17-19 19:44:10 27.36
589 36619 Christian Tangvik MARITS AS M 35-39 19:44:10 27.36
592 35396 Thomas Stener Elveseter Norway M 20-24 19:45:14 27.33
593 35189 Arne Ingar Sjølie Ottestad IL - Sykkel M 60-64 19:45:43 27.32
594 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK M 30-34 19:47:25 27.28
595 36621 Alexander René Tangvik MARITS AS M 20-24 19:47:28 27.28
596 36622 Albert Florack OFT Germany M 45-49 19:48:02 27.27
597 36623 Karl Riedler Austria M 45-49 19:48:13 27.26
598 36624 Henrik Jaensson Sweden M 30-34 19:48:52 27.25
599 36625 Juergen Unger Germany M 40-44 19:49:33 27.23
600 36626 Jim Valerius Rasmussen Denmark M 40-44 19:49:38 27.23
601 36627 Björn Bygren Fredrikshof M 25-29 19:50:01 27.22
602 36628 Geir Drivvold Trondhjems VK M 40-44 19:50:23 27.21
602 35604 Terje Falmår Snåsa IL M 40-44 19:50:23 27.21
602 35704 Øyvind Graabræk Trondhjems VK M 40-44 19:50:23 27.21
602 36629 Bernt Ole Hagen Trondhjems VK M 40-44 19:50:23 27.21
602 36630 Arne Inge Hangerhagen Trondhjems VK M 30-34 19:50:23 27.21
602 36631 Anne Guldberg Hansen Trondhjems VK K 30-34 19:50:23 27.21
602 35843 Siri Schive Hjelde Trondhjems VK K 40-44 19:50:23 27.21
602 35840 Erik Hoff Trondhjems VK M 25-29 19:50:23 27.21
602 36632 Odd Johannessen Trondhjems VK M 45-49 19:50:23 27.21
602 36633 Vebjørn Knotten Trondhjems VK M 25-29 19:50:23 27.21
602 36634 Øyvind Knudsen Trondhjems VK M 40-44 19:50:23 27.21
602 36635 Jan Eirik Kolstad Trondhjems VK M 30-34 19:50:23 27.21
602 35609 Steinar Leirvik Trondhjems VK M 40-44 19:50:23 27.21
602 36637 Dag Wilhelm Nylander Trondhjems VK M 35-39 19:50:23 27.21
602 36638 Rune Rypdal Trondhjems VK M 35-39 19:50:23 27.21
602 36639 Frode Seland Trondhjems VK M 30-34 19:50:23 27.21
602 36640 Borghild Slåen Trondhjems VK K 45-49 19:50:23 27.21
602 36641 Karl Audun Solli Trondhjems VK M 45-49 19:50:23 27.21
602 42457 Kurt Erling Steinsvik Tursykkelistene M 45-49 19:50:23 27.21
602 36643 Georg Søyseth Trondhjems VK M 35-39 19:50:23 27.21
602 36644 Terje Aandalen Trondhjems VK M 55-59 19:50:23 27.21
623 36645 Kai Willke Germany M 25-29 19:50:46 27.20
624 36646 Sten Magne Andreassen Tromsø CK M 45-49 19:51:26 27.19
624 36647 Hans Andressen Sportsklubben Ceres M 30-34 19:51:26 27.19
624 36648 Cedric Baum Tromsø CK M 30-34 19:51:26 27.19
624 122193 Rune Berg Sportsklubben Ceres M 25-29 19:51:26 27.19
624 35334 Birger Bjørnstad Tromsø CK M 45-49 19:51:26 27.19
624 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 35476 Eirik Blix Tromsø CK M 40-44 19:51:26 27.19
624 36650 Walter Fritz Engh Sportsklubben Ceres M 35-39 19:51:26 27.19
624 35478 Roger Eriksen Tromsø CK M 45-49 19:51:26 27.19
624 36651 Anders Granheim Sportsklubben Ceres M 25-29 19:51:26 27.19
624 34023 Arild Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:51:26 27.19
624 36652 Roar Gustavsen Sportsklubben Ceres M 45-49 19:51:26 27.19
624 36653 Lars Jørgen Hansen Sportsklubben Ceres M 25-29 19:51:26 27.19
624 36654 Kjell Vidar Husnes Tromsø CK M 40-44 19:51:26 27.19
624 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 36129 Vegar André Johnsen Team Postrør/Ceres M 35-39 19:51:26 27.19
624 35255 Ole Loftesnes Sportsklubben Ceres M 45-49 19:51:26 27.19
624 35482 Jan Lund Tromsø CK M 40-44 19:51:26 27.19
624 36657 Morten Roger Nydahl Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 35258 Pål A. Olsen SK Ceres/Capgemini M 40-44 19:51:26 27.19
624 35259 Gunnar Olav Ottesen Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 36658 Knut Olav Soleim Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 45-49 19:51:26 27.19
624 36660 Dag Stølan Tromsø CK M 45-49 19:51:26 27.19
624 36661 Kurt Sundquist Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 35260 Bjørnar Sørgård Sportsklubben Ceres M 35-39 19:51:26 27.19
624 29995 Trond Viding Tvedt Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 36663 Trond Vatne Sportsklubben Ceres M 40-44 19:51:26 27.19
624 35483 Svein Arild Vis Tromsø CK M 35-39 19:51:26 27.19
653 35477 Eirin-Anne Blix Tromsø CK K 40-44 19:51:27 27.19
653 36664 Joar Dahlkvist Tromsø CK M 50-54 19:51:27 27.19
653 28650 Steinar Fagerholt Tromsø CK M 55-59 19:51:27 27.19
653 35336 Kurt Henry Hammervik Tromsø CK M 55-59 19:51:27 27.19
653 36666 Anne Katrine Meland Tromsø CK K 20-24 19:51:27 27.19
653 35848 Roar Røkenes Tromsø CK M 50-54 19:51:27 27.19
653 36667 Sindre Stokkan Tromsø CK M 17-19 19:51:27 27.19
653 36668 Frode Svartdal Tromsø CK M 55-59 19:51:27 27.19
661 35265 Svein Oskar Jansen Sportsklubben Ceres M 55-59 19:51:48 27.18
662 35710 Glenn Lind Bodø CK M 40-44 19:52:54 27.16
663 31079 Jarle Birger Arnes Bergen CK M 40-44 19:53:01 27.15
663 32141 Trond Balestrand Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 30982 Inge Blokhus Bergen CK M 55-59 19:53:01 27.15
663 30950 Bjarne Boge Bergen CK M 45-49 19:53:01 27.15
663 33312 Johannes Bysheim Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 30456 Per Erik Eimhjellen Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 32785 Rolf Fagerli Bergen CK M 50-54 19:53:01 27.15
663 30971 Vidar Fondevik Bergen CK M 55-59 19:53:01 27.15
663 35164 Solgunn Gjerde Bergen CK K 35-39 19:53:01 27.15
663 31131 Kenneth Hamre Bergen CK M 40-44 19:53:01 27.15
663 71596 Christian Irgens Bergen CK M 40-44 19:53:01 27.15
663 33308 Lasse Jenssen Bergen CK M 35-39 19:53:01 27.15
663 30862 David Korneliussen Bergen CK M 45-49 19:53:01 27.15
663 32217 Øyvind Litland Bergen CK M 35-39 19:53:01 27.15
663 33053 Roy Nyhammer Bergen CK M 45-49 19:53:01 27.15
663 30978 Rune Johannes Opstad Bergen CK M 45-49 19:53:01 27.15
663 32963 Espen Vangsnes Pedersen Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 32744 Øyvind Ramberg Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 31479 Arnfinn Rønneberg Bergen CK M 40-44 19:53:01 27.15
663 36671 Frederic André Solberg Bergen CK M 20-24 19:53:01 27.15
663 32715 Håvard Storbråten Bergen CK M 50-54 19:53:01 27.15
663 33058 Øyvind Tvedt Bergen CK M 40-44 19:53:01 27.15
663 33318 Frank Vagstad Bergen CK M 30-34 19:53:01 27.15
663 33092 Svein Aage Valen Bergen CK M 45-49 19:53:01 27.15
663 33043 Arvid Westervik Bergen CK M 50-54 19:53:01 27.15
663 31106 Rune Østgård Bergen CK M 50-54 19:53:01 27.15
689 24833 Kåre Bøen Tromsø CK M 55-59 19:53:12 27.15
690 36672 Florian Finsterwalder SG Stern M 35-39 19:53:40 27.14
691 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 55-59 19:53:42 27.14
691 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Jæren M 65-59 19:53:42 27.14
691 69664 Cathrine Lie Tunes Team Jæren K 40-44 19:53:42 27.14
694 36673 Stig Lauby SK Ceres/SAS M 40-44 19:55:07 27.11
695 36674 Jacob Jensen Denmark M 35-39 19:56:22 27.08
696 36675 Trond Holmen Team Østfold M 45-49 19:56:57 27.06
697 36676 Anders Bakkebø Kjerringryttarane M 45-49 20:04:06 26.90
698 35965 Tako Bruinsma Ioe Hikemelaya M 30-34 20:07:27 26.83
698 36677 Gijs Hoen Ioe Hikemelaya M 30-34 20:07:27 26.83
698 36678 Joost Schoolland Ioe Hikemelaya M 30-34 20:07:27 26.83
698 36679 Tjerk Smelt Ioe Hikemelaya M 35-39 20:07:27 26.83
698 36680 Michiel Veth Ioe Hikemelaya M 30-34 20:07:27 26.83
703 36681 Bjørn Jørgen Oshaug TEENESS BIL M 40-44 20:10:08 26.77
703 36682 Jens Einar Heide Vaskinn Sportshuset Byåsen AS M 25-29 20:10:08 26.77
705 32929 Johan Harris-Christensen Nordea M 30-34 20:11:25 26.74
705 36683 Christian Lehner Quest Club M 40-44 20:11:25 26.74
707 36684 Ivar J. Sundgaard Strand Brænderi Moelv M 45-49 20:11:38 26.74
708 36685 Eigar Styrerud Nordea M 45-49 20:11:41 26.73
709 36686 Göran Johansson Sweden M 55-59 20:12:52 26.71
710 28633 Steinar Saltvedt Larssen Stegaberg IL M 20-24 20:13:32 26.69
711 36687 Lars Dan Jensen Faaborg ski & motion M 45-49 20:14:30 26.67
711 36688 Henrik Søefeldt Denmark M 30-34 20:14:30 26.67
713 36689 Jan Leth Svendsen L-R SOFTWARE A/S M 45-49 20:16:31 26.63
714 35421 Pål Danielsen Norway M 55-59 20:17:06 26.62
715 36690 Bendik Drevvatne Rustad IL M 30-34 20:17:07 26.62
716 36691 Frank Feuerberg Skiclub Gevelsberg / COGNOS AG M 45-49 20:18:41 26.58
717 35324 Christian Lund Team Østfold M 40-44 20:19:33 26.56
718 36692 Terje Hyldmo Full Rulle TSK M 40-44 20:20:14 26.55
718 36693 Stig Runar Solberg Tønsberg CK M 40-44 20:20:14 26.55
718 36694 Svein-Robert Solberg Filadelfia Hamar M 40-44 20:20:14 26.55
721 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 40-44 20:21:41 26.52
722 36696 Wolgang Bredehöft Moorcycler M 45-49 20:21:45 26.51
723 36697 Michael Jöstl Fiat M 45-49 20:23:27 26.48
724 36698 Raymond Helgesen Norway M 35-39 20:25:19 26.44
725 35158 Ulrich Reich Team BikeWear.com M 55-59 20:28:01 26.38
726 36699 Robert Lande Norway M 40-44 20:28:22 26.37
726 36700 Werner Lande Pedersen Norway M 35-39 20:28:22 26.37
726 35577 Eivind Sommerseth Bindal sykkelklubb M 30-34 20:28:22 26.37
729 36701 Inge Ekker Bartnes Bærum OCK M 40-44 20:28:30 26.37
729 36702 Geir Olav Berg Bærum OCK M 40-44 20:28:30 26.37
729 36703 Rune Bergseng Bærum OCK M 30-34 20:28:30 26.37
729 36704 Roy Borgersrud Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 50-54 20:28:30 26.37
729 36705 Oddvar Dramstad Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 50-54 20:28:30 26.37
729 36706 Håvard Eiternes Bærum OCK M 30-34 20:28:30 26.37
729 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 45-49 20:28:30 26.37
729 36708 Henrik Hognestad Notodden SK M 35-39 20:28:30 26.37
729 36709 Morten Holter Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 45-49 20:28:30 26.37
729 36710 Arild Jansen Bærum OCK M 25-29 20:28:30 26.37
729 36711 Jonny Lindgren Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 40-44 20:28:30 26.37
729 36712 Trond Løfsgaard Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 55-59 20:28:30 26.37
729 36713 Rune Moe Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 40-44 20:28:30 26.37
729 36714 Eskil Møllegaard Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 35-39 20:28:30 26.37
729 36715 Harald Orderud Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 50-54 20:28:30 26.37
729 34105 Sigmund Ruud Bærum OCK M 50-54 20:28:30 26.37
729 32275 Jan Vidar Smenes Bærum OCK M 35-39 20:28:30 26.37
729 36716 Rune Stople Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 40-44 20:28:30 26.37
729 36717 David Utheim Sørvig 1312 M 25-29 20:28:30 26.37
729 36718 Tarjei Kufaas Tellefsen 1312 M 25-29 20:28:30 26.37
729 35168 Kjell Wergeland Bærum OCK M 45-49 20:28:30 26.37
729 31047 Jarle Wetteland Bærum OCK M 50-54 20:28:30 26.37
751 79197 Geir Tore Stjer Adsen Norway M 40-44 20:29:47 26.34
752 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 55-59 20:30:40 26.32
753 36720 Finn Jørgen Thorshaug-Wang Follo Sykkelklubb M 30-34 20:30:57 26.32
754 36721 Reiner Braun Osteomed Team M 40-44 20:33:37 26.26
754 36722 Markus Genz Osteomed Team M 40-44 20:33:37 26.26
754 36723 Jürgen Kiepke Osteomed Team M 45-49 20:33:37 26.26
757 131701 Stein Danielsen Statkraft BIL M 30-34 20:34:26 26.24
758 36724 Tor Johansen Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb M 45-49 20:36:35 26.20
759 36725 Harald Nössig Fiat M 40-44 20:37:25 26.18
760 36726 Jon Åge Fiskum Trønder-Avisa M 55-59 20:38:10 26.16
761 36727 Sivert Angel HV02 - Derby M 30-34 20:38:17 26.16
761 35323 Gøran Engan Saltdal SK M 50-54 20:38:17 26.16
761 36728 Wolfgang Hofmeister velotravel M 50-54 20:38:17 26.16
764 36022 Per Eivind Jenssen Ving BIL M 35-39 20:40:31 26.11
764 30906 Ole Kongstorp Budorfjellets sykkelklubb M 45-49 20:40:31 26.11
764 36730 Rolf Lishaugen Norway M 50-54 20:40:31 26.11
764 36729 Raymond Lishaugen Norway M 20-24 20:40:31 26.11
764 36731 Øistein Lorentsen StS FAGSTILLAS AS M 50-54 20:40:31 26.11
764 36732 Morten Ringkilen Eidsiva BIL M 40-44 20:40:31 26.11
770 36733 Steinar Fenheim Team Østfold M 25-29 20:41:20 26.10
770 35252 Trygve Edgar Forsell Sarpsborg Sykleklubb M 50-54 20:41:20 26.10
770 36735 Thor Lyngstad Team Østfold M 25-29 20:41:20 26.10
770 36736 Thomas Johan Myhre Team Østfold M 30-34 20:41:20 26.10
770 36737 Knut Halvor Strandkaas Team Østfold M 40-44 20:41:20 26.10
775 36738 Hans Frogner Norway M 50-54 20:41:26 26.09
775 35678 Steinar Schie Team Østfold M 50-54 20:41:26 26.09
775 36739 Svein Erik Wagnild Team Østfold M 35-39 20:41:26 26.09
778 35390 Trygve Gjølberg Team Østfold M 30-34 20:41:35 26.09
778 36740 Uno Hovelsen Team Østfold M 45-49 20:41:35 26.09
778 35391 Lasse Håkonsen Team Østfold M 35-39 20:41:35 26.09
778 36741 Kjell Bjarne Midtbø Veidekke BIL M 40-44 20:41:35 26.09
782 35522 Per Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 55-59 20:42:00 26.08
782 35622 Robert Eidsmo Team Flisekompaniet M 45-49 20:42:00 26.08
782 35095 Lars Haugan Team Flisekompaniet M 25-29 20:42:00 26.08
782 35523 Svein Haugen Team Flisekompaniet M 40-44 20:42:00 26.08
782 36742 Ole Jermstad Team Flisekompaniet M 25-29 20:42:00 26.08
782 36743 Kjell-Arne Kjeldsberg Team Flisekompaniet M 45-49 20:42:00 26.08
782 36744 Bjørn Lilleberg Team Flisekompaniet M 25-29 20:42:00 26.08
782 46060 Roger Nicolaysen Team Flisekompaniet M 35-39 20:42:00 26.08
782 36745 Kristian Roald Team Flisekompaniet M 25-29 20:42:00 26.08
782 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 45-49 20:42:00 26.08
782 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 40-44 20:42:00 26.08
793 36746 Øyvind Stjern Team Flisekompaniet M 40-44 20:42:19 26.08
794 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 35-39 20:45:04 26.02
794 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 50-54 20:45:04 26.02
794 36748 Leif Thomas Holter Fjellfoten SK M 35-39 20:45:04 26.02
794 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 20-24 20:45:04 26.02
794 35767 Joar Martinsen Eidsvoll SK M 40-44 20:45:04 26.02
794 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 35-39 20:45:04 26.02
794 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 55-59 20:45:04 26.02
794 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 55-59 20:45:04 26.02
794 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 35-39 20:45:04 26.02
794 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 40-44 20:45:04 26.02
794 36751 Rune Westby Fjellfoten SK M 30-34 20:45:04 26.02
794 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 55-59 20:45:04 26.02
806 29742 Tore Asbjørnsen Seadrill Cycling Team M 30-34 20:45:49 26.00
807 36752 Rieny Rijnen Netherlands M 45-49 20:50:49 25.90
808 36753 Arild Amadeus Krogfjord Haug Norway M 25-29 20:52:38 25.86
809 36754 Ola Bjørang Re Sykkelklubb M 35-39 20:53:09 25.85
809 35360 Alf Henrik Engen Re Sykkelklubb M 60-64 20:53:09 25.85
809 36755 Terje Fekene Re Sykkelklubb M 45-49 20:53:09 25.85
809 35361 Linda Horn Re Sykkelklubb K 30-34 20:53:09 25.85
809 35362 Øyvind Jacobsen Re Sykkelklubb M 25-29 20:53:09 25.85
809 36756 Peter Daniel Kew Re Sykkelklubb M 40-44 20:53:09 25.85
809 36757 Knut Knutsen Re Sykkelklubb M 50-54 20:53:09 25.85
809 36758 Svein Kristiansen Re Sykkelklubb M 50-54 20:53:09 25.85
809 35363 Dagfinn Kristiansen Re Sykkelklubb M 35-39 20:53:09 25.85
809 63000 Klas Einar Lindhjem Re Sykkelklubb M 50-54 20:53:09 25.85
809 36760 Kjell Rune Magdahl Re Sykkelklubb M 55-59 20:53:09 25.85
809 36761 Tone Olafsson Re Sykkelklubb K 40-44 20:53:09 25.85
809 36762 Lars Kristian Rustan Re Sykkelklubb M 25-29 20:53:09 25.85
809 35369 Jan Rønning Re Sykkelklubb M 50-54 20:53:09 25.85
809 36763 Åsmund Sandvand Re Sykkelklubb M 40-44 20:53:09 25.85
809 35372 Henriette Solberg Re Sykkelklubb K 25-29 20:53:09 25.85
809 36764 Steinar F. van der Meer Re Sykkelklubb M 35-39 20:53:09 25.85
809 36765 Frank Vian Re Sykkelklubb M 55-59 20:53:09 25.85
827 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 40-44 20:56:12 25.79
827 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 40-44 20:56:12 25.79
827 21038 Bengt Helge Hansen Sauda SK M 40-44 20:56:12 25.79
827 23003 Hans Stødle Sauda SK M 45-49 20:56:12 25.79
827 33380 Rolf Tore Valskaar Sauda SK M 40-44 20:56:12 25.79
832 36766 Oberle Urs Switzerland M 50-54 20:58:21 25.74
832 36767 Birchmeier Werner Switzerland M 40-44 20:58:21 25.74
834 32498 Georg Smedsaas Tallingjengen 98 M 25-29 20:59:00 25.73
835 35583 Nora Smedsaas NIFS K 25-29 20:59:06 25.73
836 36768 Lage Steen Sofienlund Konnerud/Team Trøkk M 17-19 20:59:07 25.73
837 36769 Jens K. Jensen Denmark M 45-49 20:59:47 25.71
837 36770 Per L. Kakobsen Denmark M 45-49 20:59:47 25.71
839 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 60-64 20:59:59 25.71
839 35629 Kaj Nikolajsen Denmark M 50-54 20:59:59 25.71
841 35874 Per Allan Johansson IF Frøy M 35-39 21:01:49 25.67
842 36771 Peter Bering Tønder Cykle Motion M 30-34 21:02:01 25.67
842 36772 Allan Hinrichs Tønder Cykle Motion M 50-54 21:02:01 25.67
842 36773 Johan Petersen Tønder Cykle Motion M 55-59 21:02:01 25.67
845 36774 Odd Inge Sørheim Åfjord IL M 40-44 21:03:06 25.65
846 36775 Jon Inge Kulseth SKANSKA M 25-29 21:03:10 25.64
847 30409 Terje Berg-Jensen Grenland SK M 55-59 21:03:13 25.64
847 35581 Helge Gulbrandsen Grenland SK M 50-54 21:03:13 25.64
847 24664 Kai Nytrøhaug Team Dolphin M 30-34 21:03:13 25.64
850 36777 Rune Helgeland Norway M 35-39 21:04:10 25.62
851 36778 Ivar Johannes Knai Bærum OCK M 45-49 21:04:49 25.61
851 36779 Erik Amit Nordlie Bærum OCK M 25-29 21:04:49 25.61
853 36780 Raymond Andersen Sportsklubben Rye M 35-39 21:04:57 25.61
853 36781 Tommie Berkani Sportsklubben Rye M 30-34 21:04:57 25.61
853 36782 Stefan Grunert Sportsklubben Rye M 40-44 21:04:57 25.61
853 36783 Jens Grøtheim Norway M 45-49 21:04:57 25.61
853 36784 Øyvind Gudmundsen Sportsklubben Rye M 30-34 21:04:57 25.61
853 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye M 30-34 21:04:57 25.61
853 36785 Anders Holte Sportsklubben Rye M 25-29 21:04:57 25.61
853 36786 Helge Hønnås Norway M 25-29 21:04:57 25.61
853 36787 Robert Lindner OFT Germany M 35-39 21:04:57 25.61
853 36788 Jarleif Lødøen Sportsklubben Rye M 40-44 21:04:57 25.61
853 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye M 45-49 21:04:57 25.61
853 36790 Ketil Standnes Rønning SK Rye M 40-44 21:04:57 25.61
853 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 55-59 21:04:57 25.61
853 36792 Jo Stenvik Sportsklubben Rye M 35-39 21:04:57 25.61
853 36793 Per Valvatne Norway M 30-34 21:04:57 25.61
868 36794 Asbjørn Andersen Team Moksnes M 50-54 21:05:34 25.60
868 36795 Jerry Clark Team Moksnes M 40-44 21:05:34 25.60
868 36796 Gunnar Fornes Team Moksnes M 55-59 21:05:34 25.60
868 36797 Arne Kjørsvik Team Moksnes M 35-39 21:05:34 25.60
868 36798 Svein Åge Nesbø Team Moksnes M 35-39 21:05:34 25.60
868 36799 Steinar Nesdal Stryn Sykkelklubb M 40-44 21:05:34 25.60
868 36800 Per Didrik Nonstad Team Moksnes M 20-24 21:05:34 25.60
868 43583 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK M 50-54 21:05:34 25.60
868 35613 Rolf Rønning Team Moksnes M 55-59 21:05:34 25.60
868 36802 Erik Andreas Sæther Team Moksnes M 60-64 21:05:34 25.60
868 36803 Frode Andor Tangen Team Moksnes M 25-29 21:05:34 25.60
879 30869 Geir Morten Nygård Stryn Sykkelklubb M 45-49 21:05:35 25.60
879 35380 Svein Rune Aaland Stryn Sykkelklubb M 45-49 21:05:35 25.60
881 36805 Olav Bjaadal J/H Sykkel M 25-29 21:07:28 25.56
881 36804 Ivar Bjaadal Asker CK M 30-34 21:07:28 25.56
881 36806 Stig Laursen Krigsskolen IL - Sykkel M 35-39 21:07:28 25.56
884 36807 Tonny Hendriksen De Grenslandrijders M 45-49 21:09:12 25.52
885 36808 Ingar Brun Team Lind M 20-24 21:09:24 25.52
886 36809 Jürgen Eisfeld RSV Börde Magdeburg M 65-59 21:09:53 25.51
887 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 60-64 21:10:24 25.50
888 29883 Tove Linn Bjørnå ScanTech Trading as K 25-29 21:11:07 25.48
889 27003 Ole Martin Dahl ScanTech Trading as M 25-29 21:11:11 25.48
890 36810 Jostein Myklebust Norway M 40-44 21:11:45 25.47
891 36811 Jörg Haberlah Netherlands M 45-49 21:13:25 25.44
892 36812 Leonard Brahushi Norway M 40-44 21:13:52 25.43
893 36813 Thomas Brox Røst Trondhjems VK M 30-34 21:13:55 25.43
894 35465 Morten Opøyen Norway M 45-49 21:14:08 25.42
895 36814 Erlend N. Birkeland Førde CK M 40-44 21:15:25 25.40
895 32946 Thomas Kristiansen Grønfur Førde CK M 25-29 21:15:25 25.40
895 31828 Steen Hartor Hansen Hasemann Førde CK M 45-49 21:15:25 25.40
895 25132 Kjell Olav Heien Førde CK M 50-54 21:15:25 25.40
895 35578 Edvard Reed Førde CK M 40-44 21:15:25 25.40
895 30979 Bjarte Reed Førde CK M 40-44 21:15:25 25.40
895 33552 Aage Aasen Førde CK M 50-54 21:15:25 25.40
902 35586 Rune Hanken CK Nittedal M 30-34 21:15:26 25.40
903 36816 Hans Christian Birkeland IF Frøy M 35-39 21:17:31 25.36
904 35503 Ivar Karlsøen IF Frøy M 50-54 21:18:24 25.34
905 35623 Nils Lund Bindal Sykkelklubb M 40-44 21:21:43 25.27
906 36817 Lau Linholdt Norway M 45-49 21:22:00 25.27
907 36818 Klaus Hartmann RSC Niddatal M 50-54 21:22:08 25.27
908 36819 Geir Akselsen IF Frøy M 45-49 21:22:15 25.26
908 36820 Stine Sognnæs Hafnor IF Frøy K 30-34 21:22:15 25.26
908 36821 Lars Helland IF Frøy M 25-29 21:22:15 25.26
908 35504 Kai Kristiansen IF Frøy M 35-39 21:22:15 25.26
908 36822 Bernt Kristian Øye IF Frøy M 35-39 21:22:15 25.26
913 35785 Glenn Hansen Mersjen CF M 40-44 21:26:27 25.18
914 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL K 40-44 21:27:59 25.15
914 36823 Jarle André Stensrud CK Toten Tråkk M 35-39 21:27:59 25.15
914 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45-49 21:27:59 25.15
917 36825 Geir Westgaard IF Frøy M 40-44 21:28:48 25.13
918 36826 Peter Zimmermann Germany M 45-49 21:29:00 25.13
919 35979 Åge Kveinå Bindal Sykkelklubb M 40-44 21:32:40 25.06
920 35230 Leif Gunnar Arnesen Senja SK M 35-39 21:33:10 25.05
920 35878 Gard Skoe Fredriksen Senja SK M 30-34 21:33:10 25.05
920 35658 Arne Hammervold Nabeita IL M 60-64 21:33:10 25.05
920 36827 Erling Horn Senja SK M 30-34 21:33:10 25.05
920 35234 Tom-Eirik Johannessen Senja SK M 30-34 21:33:10 25.05
920 36828 Bjørn Willy Kristensen Senja SK M 40-44 21:33:10 25.05
920 36829 Vemund Nordnes Myrbakk Senja SK M 30-34 21:33:10 25.05
920 36830 Tarjei Gautefall Nicolaisen Senja SK M 25-29 21:33:10 25.05
920 35885 Eirik Spissøy Senja SK M 40-44 21:33:10 25.05
920 35237 Reidulf Waksvik Senja SK M 55-59 21:33:10 25.05
930 36831 Martin Larsen Ørnfjord St. Hallvard toppidrett M 17-19 21:33:37 25.04
931 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil AS M 45-49 21:34:45 25.02
932 36833 Salve-Gunnar Anderson Team ACC M 45-49 21:35:08 25.01
932 34280 Sindre Nilsen Team ACC M 20-24 21:35:08 25.01
932 34538 Arvid Rønningen Vegårshei IL M 45-49 21:35:08 25.01
932 36834 Geir Skogby Arendal CC M 35-39 21:35:08 25.01
936 36835 Bjarte Fausk Sparebank 1 SR-Bank M 40-44 21:35:25 25.01
937 36836 Nejla Dunfjell Snåsa IL M 30-34 21:37:28 24.97
937 36837 Odd Åge Toldnes Snåsa IL M 40-44 21:37:28 24.97
937 36839 Lorents Ola Aasvold Snåsa IL M 17-19 21:37:28 24.97
937 36838 Lisbet S. Aasvold Snåsa IL K 40-44 21:37:28 24.97
941 36840 Per Kyed Laursen Denmark M 35-39 21:38:15 24.95
942 36841 Marius Uv Nagell NTNUI M 20-24 21:43:15 24.86
942 36842 Sigmund Østtveit Størset NTNUI M 20-24 21:43:15 24.86
944 35187 Tor Arne Helgestad Smaalenene Sykkelklubb M 45-49 21:44:07 24.84
945 36843 Dan Soknes Trønderenergi BIL M 30-34 21:47:10 24.78
946 36844 Wolfgang Hammel Germany M 40-44 21:47:22 24.78
946 36845 Holger Röthig Germany M 35-39 21:47:22 24.78
948 34268 Kim Grøsle Fevik & Omegn Cycle Club M 25-29 21:49:35 24.74
948 32082 Ivar Hansen Fevik & Omegn Cycle Club M 25-29 21:49:35 24.74
948 28704 Stian Mjåsund Fevik & Omegn Cycle Club M 25-29 21:49:35 24.74
948 36846 Frode Karstein Novik Fevik & Omegn Cycle Club M 25-29 21:49:35 24.74
948 22216 Espen Ribe Fevik & Omegn Cycle Club M 25-29 21:49:35 24.74
948 36847 Daniel Säfström Fredrikshof if cykel M 45-49 21:49:35 24.74
954 36848 Endre Ellevset Trollheimen sykkelklubb M 35-39 21:50:24 24.72
954 35683 Ola Mogstad Trollheimen sykkelklubb M 40-44 21:50:24 24.72
956 62928 Bjørn-Harald Sjøgren IF Frøy M 60-64 21:50:56 24.71
957 35902 Jon-Wilhelm Schweder Jørstadmoen SK M 20-24 21:52:15 24.69
957 36849 Endre Vonheim Jørstadmoen SK M 20-24 21:52:15 24.69
959 36850 Tony Andreas Knædal Saltdal SK M 20-24 21:53:52 24.66
959 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 50-54 21:53:52 24.66
961 36852 Eigil Olaussen Team Østfold M 30-34 21:54:12 24.65
962 36853 Gunnar Braaten IF Frøy M 30-34 21:54:53 24.64
962 36854 Runar Emmel Hansen IF Frøy M 30-34 21:54:53 24.64
962 36855 Frank Jaegtnes IF Frøy M 40-44 21:54:53 24.64
965 36856 David Jern Ullensaker CK M 35-39 21:54:55 24.64
966 36857 Idar Elvevoll Norway M 50-54 21:55:15 24.63
967 36858 Lars-Helge Honningsvåg Kjerringryttarane M 40-44 21:56:29 24.61
967 36859 Per Kenneth Hovdevik Kjerringryttarane M 35-39 21:56:29 24.61
969 36860 Fredrik Sørliborg Team Gjennestad M 25-29 21:57:45 24.58
970 36861 Kjetil Hardal Norway M 40-44 21:59:54 24.54
971 36862 Per Magne Helseth Brumunddal SK M 20-24 22:00:02 24.54
972 119240 Rune Johansen Nortura avd Øst Rudshøgda M 45-49 22:00:58 24.52
972 36864 Geir Krogsrud Norway M 45-49 22:00:58 24.52
972 36865 Kjetil Lien Brumunddal SK M 30-34 22:00:58 24.52
975 36866 Inge Harald Bolme Brumunddal SK M 25-29 22:01:45 24.51
976 35186 Arne G. Berg Follo Sykkelklubb M 60-64 22:03:53 24.47
977 36867 Inge Åndahl Bingsfoss SK- sykkelgruppe M 45-49 22:05:21 24.44
978 36072 Per Elvestad Amdtmannens klippe M 45-49 22:07:10 24.41
979 36868 Helge Huber AlpenStoff M 35-39 22:08:38 24.38
979 36869 Stefan Pfisterer AlpenStoff M 30-34 22:08:38 24.38
979 36870 Hans Rumpfinger AlpenStoff M 30-34 22:08:38 24.38
979 36871 Stefan Steinbauer AlpenStoff M 30-34 22:08:38 24.38
979 36872 Hansi Straßer AlpenStoff M 30-34 22:08:38 24.38
979 36873 Imanol Tabar AlpenStoff M 30-34 22:08:38 24.38
985 36874 Gerhard Stumpf Germany M 45-49 22:10:46 24.34
986 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 50-54 22:11:25 24.33
987 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 22:12:08 24.32
988 36875 Torgrim Svensen Dark Side of the Moon M 25-29 22:13:46 24.29
989 35453 Kjetil Eiksund Eiksound M 35-39 22:14:38 24.27
990 36876 Bernd Pohlmann Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 22:15:43 24.25
991 36877 Andreas Brünen Germany M 30-34 22:16:02 24.25
992 36878 Henning Hushovd Drammen Brann BIL M 45-49 22:17:07 24.23
992 36879 Arne Winther Svelvik SK M 45-49 22:17:07 24.23
994 36880 Klaus Jagla RSC Wunstorf M 60-64 22:18:21 24.20
995 24056 Jan-Erik Bjørndalen Schlumberger M 50-54 22:20:44 24.16
996 36881 Jörns Drescher Germany M 45-49 22:21:40 24.14
997 22497 Gaute Haukelid KIOffshore as. M 55-59 22:21:48 24.14
998 36882 Gerard Fränzel De Grenslandrijders M 55-59 22:24:22 24.10
999 36883 Arnor Bødtker Skaubygda IL M 40-44 22:26:13 24.06
999 36289 Nils H. Husby Molde og Omegn IF Sykkel M 75-79 Brutt -

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2007
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.70 Km/t
Snittid: 21:51:28
Antall deltakere: 1648

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):