Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2005

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 30386 Ole Jørgen Braaten Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 13:28:48 40.05
1 43288 Erik Baardsgaard Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 13:28:48 40.05
1 40564 Bjørn Hamre Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 13:28:48 40.05
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 34773 Erik Jordahl Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 13:28:48 40.05
1 34756 Erik T. Karlsen Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 13:28:48 40.05
1 34757 Stig R. Løkken Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 34777 Roger Nasvik Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 13:28:48 40.05
1 40565 Kim Riseth Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 13:28:48 40.05
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 13:28:48 40.05
1 30391 Bjørn Saksberg Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 13:28:48 40.05
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 13:28:48 40.05
1 40566 Jan Tore Sundal Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 13:28:48 40.05
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 13:28:48 40.05
18 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:01:47 38.48
18 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 40-44 14:01:47 38.48
20 36342 Bjørn Halvdan Abel Bærum og Omegn CK M 45-49 14:01:51 38.48
20 34803 Tony Bjørnbakken Brumunddal SK M 20-24 14:01:51 38.48
20 34790 Knut Horst Borbe Bærum og Omegn CK M 35-39 14:01:51 38.48
20 40567 Arild Christophersen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:01:51 38.48
20 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 14:01:51 38.48
20 34822 Per Johan Fenstad Team Byggkjøp / CK Victoria M 30-34 14:01:51 38.48
20 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 40-44 14:01:51 38.48
20 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Bærum og Omegn CK M 30-34 14:01:51 38.48
20 34769 John Rune Gilberg Team Byggkjøp / CK Victoria M 40-44 14:01:51 38.48
20 40570 Jon Gravdal Bærum og Omegn CK M 40-44 14:01:51 38.48
20 34770 Håvard Hansen Team Byggkjøp / CK Victoria M 25-29 14:01:51 38.48
20 40571 Heiki Haugland Team Byggkjøp / CK Victoria M 35-39 14:01:51 38.48
20 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 14:01:51 38.48
20 40572 Dag Hermansen Bærum og Omegn CK M 45-49 14:01:51 38.48
20 34772 Vidar Hjelmen Team Byggkjøp / CK Victoria M 25-29 14:01:51 38.48
20 40573 Arne Kristian Holter Brumunddal SK M 45-49 14:01:51 38.48
20 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 45-49 14:01:51 38.48
20 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 45-49 14:01:51 38.48
20 40575 Eskil Knag Bærum og Omegn CK M 30-34 14:01:51 38.48
20 34794 Sven Hedløy Krohn Bærum og Omegn CK M 25-29 14:01:51 38.48
20 23618 Ingar Otto Langseth Team Byggkjøp / CK Victoria M 35-39 14:01:51 38.48
20 34775 Frank Erik Lien Team Byggkjøp / CK Victoria M 40-44 14:01:51 38.48
20 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:01:51 38.48
20 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Brumunddal SK M 30-34 14:01:51 38.48
20 34778 Robert Otterlei Team Byggkjøp / CK Krank 1 M 35-39 14:01:51 38.48
20 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:01:51 38.48
20 34779 Pål Rygg Team Byggkjøp / CK Victoria M 30-34 14:01:51 38.48
20 34800 Hans Røragen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:01:51 38.48
20 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 40-44 14:01:51 38.48
20 36350 Kjell Magne Sivertsen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:01:51 38.48
20 34783 Bjarne Valås Team Byggkjøp/CK Krank 1 M 35-39 14:01:51 38.48
20 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegn CK M 45-49 14:01:51 38.48
52 40577 Frederic Mignotte Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 14:16:51 37.81
52 129080 Bjørn Sand Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 14:16:51 37.81
52 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 14:16:51 37.81
55 40579 Rudi Baumgarten IF Frøy - Sykkel M 30-34 14:30:04 37.23
55 40580 Matts Berger IF Frøy - Sykkel M 40-44 14:30:04 37.23
55 36486 Eirik Bergersen IF Frøy - Sykkel M 40-44 14:30:04 37.23
55 34802 Christian Berra Follo SK M 30-34 14:30:04 37.23
55 34804 Jan Bodin IF Frøy - Sykkel M 45-49 14:30:04 37.23
55 40581 Ole Bolme Follo SK M 35-39 14:30:04 37.23
55 40582 Jimmy Eriksen IF Frøy - Sykkel M 30-34 14:30:04 37.23
55 40578 André Fossum IF Frøy - Sykkel M 35-39 14:30:04 37.23
55 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy - Sykkel M 40-44 14:30:04 37.23
55 28035 Roy Kaldheim Korlevoll/Haugesund idrettslag M 30-34 14:30:04 37.23
55 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 35-39 14:30:04 37.23
55 34808 Geir Kjær IF Frøy - Sykkel M 45-49 14:30:04 37.23
55 25444 Kristian Bay Næss IF Frøy - Sykkel M 25-29 14:30:04 37.23
55 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy - Sykkel M 40-44 14:30:04 37.23
55 36390 Stig Harry Trondsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 14:30:04 37.23
55 34988 Jan Morten Aag IF Frøy - Sykkel M 45-49 14:30:04 37.23
55 36824 Jan Aasen Feiring IL - Sykkel M 40-44 14:30:04 37.23
72 30404 Geir Sundin IF Frøy - Sykkel M 40-44 14:37:01 36.94
73 40584 Jørn Almberg Trondhjems VK M 35-39 14:44:23 36.63
73 40585 Åge Berg Orkla CK M 35-39 14:44:23 36.63
73 34789 Asgeir Bergseth Trondhjems VK M 25-29 14:44:23 36.63
73 22315 Finn Lorentz Bjørkum Bergen CK M 35-39 14:44:23 36.63
73 40586 Richard Dybdahl Trondhjems VK M 25-29 14:44:23 36.63
73 36326 Kjetil Ertsås Trondhjems VK M 20-24 14:44:23 36.63
73 40587 Jørn Foros Trondhjems VK M 25-29 14:44:23 36.63
73 36369 Lars Kristian Granlund Trondhjems VK M 25-29 14:44:23 36.63
73 34885 Odd Morten Hopen Trondhjems VK M 25-29 14:44:23 36.63
73 30879 Sigbjørn John Huun Bergen CK M 40-44 14:44:23 36.63
73 30845 Geir Høgheim Bergen CK M 45-49 14:44:23 36.63
73 27203 Øystein Svein Håland Bergen CK M 45-49 14:44:23 36.63
73 45123 Terje Johansen Trondhjems VK M 35-39 14:44:23 36.63
73 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 40-44 14:44:23 36.63
73 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 50-54 14:44:23 36.63
73 40589 Geir Kjosavik Trondhjems VK M 35-39 14:44:23 36.63
73 33995 Ole André Kylgaard Trondhjems VK M 40-44 14:44:23 36.63
73 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 50-54 14:44:23 36.63
73 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 50-54 14:44:23 36.63
73 42321 Geir Nygård Førde CK M 35-39 14:44:23 36.63
73 30837 Njål Nyre Bergen CK M 30-34 14:44:23 36.63
73 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 35-39 14:44:23 36.63
73 40591 Roar Skjenald Orkla CK M 40-44 14:44:23 36.63
73 30819 Arne Solli Bergen CK M 40-44 14:44:23 36.63
73 40592 Thor Willy Sveen Orkla CK M 35-39 14:44:23 36.63
73 40593 Anders Søreng Hydro BIL M 35-39 14:44:23 36.63
73 28469 Skjalg Thorbjørnsen Bergen CK M 40-44 14:44:23 36.63
73 30850 Asbjørn Tveit Bergen CK M 50-54 14:44:23 36.63
73 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 45-49 14:44:23 36.63
73 34784 Jeff Webb IL Stjørdals-Blink Sykkel M 30-34 14:44:23 36.63
73 34839 Roar Aass Trondhjems VK M 30-34 14:44:23 36.63
104 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 14:45:04 36.60
104 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 14:45:04 36.60
106 26296 Modolf Viken Bærum og Omegn CK M 60-64 14:45:55 36.57
107 36480 Stein Mæhlum Norway M 50-54 15:00:04 35.99
107 40594 Espen Opheim Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:00:04 35.99
109 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 50-54 15:10:51 35.57
110 36405 Per Astrup Andreassen Team Proteinfabrikken M 45-49 15:13:11 35.48
110 40595 Georg Askjer Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 43410 Torbjørn Bjønness Team Proteinfabrikken M 25-29 15:13:11 35.48
110 35748 Richard Blålid Team Proteinfabrikk M 17-19 15:13:11 35.48
110 34816 Harald Frøysnes Team Proteinfabrikken M 30-34 15:13:11 35.48
110 35749 Ole Morten Gilbu Team Proteinfabrikken M 25-29 15:13:11 35.48
110 36409 Kenneth Hansen Team Proteinfabrikken M 30-34 15:13:11 35.48
110 40597 Nils Kristian Hjelmtvedt Team Proteinfabrikken M 25-29 15:13:11 35.48
110 40598 Kåre Hvitstein Team Proteinfabrikken M 55-59 15:13:11 35.48
110 34799 Einar Idland Team Proteinfabrikken M 25-29 15:13:11 35.48
110 48777 Olaf André Klavenæs Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 40600 Halvard Knotten Team Proteinfabrikken M 25-29 15:13:11 35.48
110 35029 Terje Kolbjørnsen Team Proteinfabrikken M 45-49 15:13:11 35.48
110 40601 Virgo Neeme Hawaii Express M 30-34 15:13:11 35.48
110 41498 Henning Nitschke Team Proteinfabrikken M 40-44 15:13:11 35.48
110 35368 Ole Jonny Nordbotten Team Proteinfabrikken M 40-44 15:13:11 35.48
110 40602 Margus Püvi Hawaii Express M 35-39 15:13:11 35.48
110 40603 Martin Rød Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 35370 Carl Fredrik Rønningen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 40604 Jan Røyneberg Team Proteinfabrikken M 45-49 15:13:11 35.48
110 40605 Priit Salumäe Hawaii Express M 35-39 15:13:11 35.48
110 34909 Ole Andreas Schøyen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 40606 Tor Inge Skau Team Proteinfabrikken M 40-44 15:13:11 35.48
110 35373 Bent Sommerstad Team Proteinfabrikken M 35-39 15:13:11 35.48
110 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Proteinfabrikken M 30-34 15:13:11 35.48
135 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 45-49 15:14:23 35.43
136 32441 Stig-Ove Normann Bergen CK M 40-44 15:20:00 35.21
136 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 50-54 15:20:00 35.21
138 40607 Arne Lund Team Proteinfabrikken M 35-39 15:20:58 35.18
139 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:25:51 34.99
139 40608 Ketil Gromstad Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 15:25:51 34.99
139 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:25:51 34.99
139 29723 Tore Haslemo Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 15:25:51 34.99
139 40609 Martin Paul Hoff Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:25:51 34.99
139 40610 Mats Høyset Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:25:51 34.99
139 34903 Erik Øystein Johansen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 15:25:51 34.99
139 40611 Lennart Kyllesø Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 15:25:51 34.99
139 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 15:25:51 34.99
139 34766 Per Utnegaard Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 15:25:51 34.99
139 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 15:25:51 34.99
139 40613 Lars Helge Wik Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 15:25:51 34.99
151 30886 Anders Røyrøy Bergen CK M 35-39 15:28:11 34.90
151 40614 R.M. Snijder Le Champion M 55-59 15:28:11 34.90
153 30876 Bjørn Fjeld Bergen CK M 50-54 15:34:49 34.65
154 40615 Hanspeter Meier Bernese Chillouters M 30-34 15:36:21 34.60
154 40616 David Meierhans VC Hünenberg M 25-29 15:36:21 34.60
154 40617 Joa Weber RSG Augsburg M 35-39 15:36:21 34.60
157 40618 Sverre Berg SEBY AS M 45-49 15:50:00 34.10
158 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 40-44 15:50:49 34.07
158 40619 Hallgeir Brattset Oppdal SK M 40-44 15:50:49 34.07
158 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 35-39 15:50:49 34.07
158 40621 Eivind Gjerde Oppdal SK M 35-39 15:50:49 34.07
158 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 50-54 15:50:49 34.07
158 34847 Radomir Jankov Oppdal SK M 25-29 15:50:49 34.07
158 34849 Birger Lie Oppdal SK M 40-44 15:50:49 34.07
158 40623 Knut Mæhle Oppdal SK M 45-49 15:50:49 34.07
158 40622 Dag Mæhle Oppdal SK M 45-49 15:50:49 34.07
158 34853 Håvard Rognerud Rauma SK M 40-44 15:50:49 34.07
158 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 35-39 15:50:49 34.07
158 34959 Kjetil Steineide Ottadalen SK M 35-39 15:50:49 34.07
158 40624 Olav Trønnes Ottadalen SK M 45-49 15:50:49 34.07
158 34859 Andreas Laabak Tynes Oppdal SK M 25-29 15:50:49 34.07
158 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 40-44 15:50:49 34.07
158 36442 Per-Ivar Weydahl Ottadalen SK M 40-44 15:50:49 34.07
174 40625 Odd Ivar Moen Oppdal SK M 50-54 15:51:33 34.04
175 30670 Svein Harald Olsen CK Sør M 30-34 15:51:54 34.03
176 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 15:53:34 33.97
177 33863 Torgeir Jortveit Søgne Skiklubb M 50-54 15:53:54 33.96
177 30755 Knut Meiholt Norway M 45-49 15:53:54 33.96
177 33869 John Repstad Kristiansand politiidrettslag M 35-39 15:53:54 33.96
177 33882 Kjell Inge Vium Søgne BIL M 40-44 15:53:54 33.96
181 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 15:57:31 33.83
181 40628 Lukas Kirchner Gruen Weiß Pirna M 20-24 15:57:31 33.83
181 40629 Gernot Russig Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 15:57:31 33.83
184 40630 Hans Christian Byhring Bolla & Bønna S.K. M 25-29 16:02:57 33.64
184 40631 Alexander Maaseide Stadsnes Bolla & Bønna S.K. M 25-29 16:02:57 33.64
186 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 16:04:22 33.59
187 40634 Hild Haugsbø Bærum og Omegn CK K 40-44 16:05:00 33.57
187 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 35-39 16:05:00 33.57
187 40632 Lars Frode Askheim Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 43744 Erling Bakken Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 55-59 16:05:00 33.57
187 40633 Christopher Bull Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 16:05:00 33.57
187 36422 Andreas Horscht Team Elastogran M 45-49 16:05:00 33.57
187 34817 Per Husan Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 36472 Jan Tore Kalvik Bærum og Omegn CK M 45-49 16:05:00 33.57
187 40635 Andreas Kind Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 16:05:00 33.57
187 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 25901 Magn Stian Kvie Bærum og Omegn CK M 35-39 16:05:00 33.57
187 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 50-54 16:05:00 33.57
187 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 50-54 16:05:00 33.57
187 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 50-54 16:05:00 33.57
187 40636 Geir Nyland Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 16:05:00 33.57
187 34930 Christer Opsann Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 34931 Roger Rake Bærum og Omegn CK M 35-39 16:05:00 33.57
187 40637 Ola Skrøvseth Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 40638 Petter Spilling Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 34798 David Støre Bærum og Omegn CK M 25-29 16:05:00 33.57
187 22672 Geir Ståle Sunde Bærum og Omegn CK M 35-39 16:05:00 33.57
187 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
187 35168 Kjell Wergeland Bærum og Omegn CK M 45-49 16:05:00 33.57
187 36331 Stig Jerry Ørneberg Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 30617 Christer Rinnan Aafloen Bærum og Omegn CK M 30-34 16:05:00 33.57
187 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 40-44 16:05:00 33.57
216 35111 Trond Aspehaug IF Frøy - Sykkel M 35-39 16:07:54 33.47
216 36524 Trond Ola Berg Brumunddal SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 37367 Øyvind Berg Follo SK M 40-44 16:07:54 33.47
216 36485 Glenn Roar Berge IF Frøy - Sykkel M 35-39 16:07:54 33.47
216 40639 Anders Findsen Brøtmo J/H Sykkel M 25-29 16:07:54 33.47
216 40640 Nicola Ceccon Follo SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 40641 Øyvind Fanebust Follo SK M 35-39 16:07:54 33.47
216 34943 Kjell-Roger Fosseng Follo SK M 35-39 16:07:54 33.47
216 34971 Terje Hullstein IF Frøy - Sykkel M 40-44 16:07:54 33.47
216 40642 Vidar Innbjo Brumunddal SK M 35-39 16:07:54 33.47
216 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 16:07:54 33.47
216 34976 Gunnar Klemetsdal Follo SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 33856 Tommy Knutsen Arendal CC M 25-29 16:07:54 33.47
216 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 34979 Egil Prestløkken Follo SK M 40-44 16:07:54 33.47
216 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy - Sykkel M 40-44 16:07:54 33.47
216 34984 Frode Stette IF Frøy - Sykkel M 40-44 16:07:54 33.47
216 40643 Torstein Storsve Brumunddal SK M 45-49 16:07:54 33.47
216 93545 Terje Sørensen Follo SK M 50-54 16:07:54 33.47
237 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 55-59 16:11:13 33.36
237 48092 Helge Einar Evensen Ullensaker CK M 45-49 16:11:13 33.36
237 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 40-44 16:11:13 33.36
240 35074 Ola Tangen Ullensaker CK M 40-44 16:11:36 33.34
241 40646 Tom Gjetrang Svarstad IL Sykkel M 45-49 16:13:36 33.27
242 40647 Børge Alslie Follo SK M 35-39 16:16:56 33.16
243 40648 Olav Øverli Bærum og Omegn CK M 40-44 16:16:57 33.16
244 35416 Terje Steffensen Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 16:20:00 33.06
244 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye Sykkel M 60-64 16:20:00 33.06
246 23884 Jan Andersen OPIL M 45-49 16:23:43 32.93
246 33297 Per Steinar Linga Ekornes BIL M 30-34 16:23:43 32.93
246 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 45-49 16:23:43 32.93
249 40649 Jörg Leupold VfA endLOS Dresden M 35-39 16:24:42 32.90
249 33842 Petter Faste Nilsen Kristiansands CK M 35-39 16:24:42 32.90
251 40650 Christian Bellman Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 16:24:59 32.89
252 36445 René Döring DJK Buchholz M 25-29 16:25:28 32.87
252 34940 Rolf Nett DJK Buchholz M 50-54 16:25:28 32.87
254 40651 Svend Didriksen Team Byggkjøp / CK Victoria M 50-54 16:26:13 32.85
254 40652 Harald Fenstad Team Byggkjøp / CK Victoria M 60-64 16:26:13 32.85
256 40653 Leonid Kuzmin Mittuniversitetet i Östersund M 45-49 16:27:26 32.81
257 25917 Magnar Bråtveit Stranda SK M 25-29 16:28:48 32.76
258 52209 Kjetil Moen Eiker CK M 35-39 16:29:07 32.75
259 29375 Tom Harald Holta Mesteren treningsenter M 35-39 16:29:40 32.73
260 40654 Andy Heilmann Switzerland M 45-49 16:30:23 32.71
260 60533 Tore Karlsen Team Proteinfabrikken M 30-34 16:30:23 32.71
262 31519 Terje Stenbakk Bergen CK M 45-49 16:34:45 32.57
263 40655 Ottar Haldorsen Norway M 25-29 16:35:39 32.54
263 40656 Ingvild Meløe Tromsø CK K 20-24 16:35:39 32.54
265 36664 Joar Dahlkvist Tromsø CK M 16:36:34 32.51
265 32604 Frode Kristian Danielsen Tromsø CK M 35-39 16:36:34 32.51
265 26215 Marton Digernes Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40657 Tom Arne Edvartsen Tromsø CK M 16:36:34 32.51
265 40658 Svein Are Edøy Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40659 Kurt Hemmingsen Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40660 Stein Thode Hemmingsen Tromsø CK M 50-54 16:36:34 32.51
265 40661 Bjørn Hermansen Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40662 Jens Johan Hjort Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 32689 Kurt Jan Jensen Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40663 Johannes Kristoffersen Tromsø CK M 45-49 16:36:34 32.51
265 40664 Morgan Lillegård Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 35819 Frank Torleif Mathisen Tromsø CK M 50-54 16:36:34 32.51
265 40665 Bjørn Sagmo Namdal SK M 40-44 16:36:34 32.51
265 40666 Andreas Setting Tromsø CK M 25-29 16:36:34 32.51
265 40667 Tormod Eilertsen Sletvold Tromsø CK M 35-39 16:36:34 32.51
265 32633 Paal Arne Sollien Tromsø CK M 40-44 16:36:34 32.51
265 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 45-49 16:36:34 32.51
283 40668 Albert Nilsen Tromsø CK M 55-59 16:37:10 32.49
284 30634 Erling Kristensen Kristiansands CK M 50-54 16:38:43 32.44
284 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 35-39 16:38:43 32.44
284 33964 Frode Lomeland Kristiansands CK M 30-34 16:38:43 32.44
287 40669 Markus Andreassen Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 16:41:13 32.36
287 122188 Bjørn Bakken Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 16:41:13 32.36
287 34895 Alexander Berntsen Sportsklubben Rye Sykkel M 20-24 16:41:13 32.36
287 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 16:41:13 32.36
287 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 16:41:13 32.36
287 23549 Inge Fatland Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 16:41:13 32.36
287 40672 Terje Gomo Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 16:41:13 32.36
287 35121 David Jenssen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 16:41:13 32.36
287 34900 Terje Johnsen Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 16:41:13 32.36
287 40673 Stig Korsnes Sportsklubben Rye Sykkel M 20-24 16:41:13 32.36
287 34904 Frank Denis Kristiansen Sportsklubben Rye M 35-39 16:41:13 32.36
287 40674 Helge Mathisen Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 16:41:13 32.36
287 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye Sykkel M 60-64 16:41:13 32.36
287 34906 Erik Skoglund Nilsen Reno BIL M 35-39 16:41:13 32.36
287 40675 Jon Morten Olsen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 16:41:13 32.36
287 40676 Rolf Helge Olsen Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 16:41:13 32.36
287 40677 Pål Ralger Sportsklubben Rye Sykkel M 17-19 16:41:13 32.36
287 40678 Jonatan Rosengren Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 16:41:13 32.36
287 31086 Tore Sekkelsten Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 16:41:13 32.36
287 34910 Kristoffer Aasen Solem Sportsklubben Rye Sykkel M 20-24 16:41:13 32.36
287 34911 Øyvind Stensby Sportsklubben Rye Sykkel M 20-24 16:41:13 32.36
287 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye Sykkel K 20-24 16:41:13 32.36
287 34912 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye Sykkel K 35-39 16:41:13 32.36
287 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 16:41:13 32.36
287 40680 Jef van Dyck Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 16:41:13 32.36
287 40681 Niels Wulfsberg Medvind takk! M 40-44 16:41:13 32.36
287 28658 Steinar Åsheim Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 16:41:13 32.36
287 40682 Jo Ørnulf Aaslund Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 16:41:13 32.36
315 24176 Jens Glad Balchen CK Sør M 25-29 16:44:07 32.26
315 29855 Torstein Normann Koveland Kristiansands CK M 50-54 16:44:07 32.26
315 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 50-54 16:44:07 32.26
315 30636 Geir Ove Steensohn Kristiansands CK M 45-49 16:44:07 32.26
319 33874 Ingunn Midtdal Abildgaard CK Sør K 40-44 16:44:27 32.25
320 24833 Kåre Bøen Tromsø CK M 55-59 16:46:56 32.17
321 40683 Marcus Brown CK Sør M 30-34 16:49:06 32.10
322 34823 Olav Fjære TEAM MEDISIN M 20-24 16:49:20 32.10
323 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 50-54 16:51:34 32.02
323 36335 Hilde Vigdis Larsen Drammen CK K 20-24 16:51:34 32.02
323 40684 Hans-Olav Ose Trondhjems VK M 40-44 16:51:34 32.02
326 40685 Even Halvorsen Team ShitNilz M 30-34 16:51:57 32.01
327 34877 Trond Vegard Seivåg Team Seivåg M 30-34 16:52:16 32.00
327 40687 Mario Wagner Velo Weidmann M 20-24 16:52:16 32.00
329 34871 Bjarne Eriksen Norway M 50-54 16:53:22 31.97
330 34990 Egil Skybakmoen SINTEF M 40-44 16:53:43 31.96
331 40688 Kai Wilke Team Elastogran M 25-29 16:54:11 31.94
332 40689 Thomas Nilsen Team ShitNilz M 30-34 16:54:26 31.93
333 35318 Tor Urdalen Trondhjems VK M 30-34 16:58:27 31.81
334 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK M 45-49 16:59:07 31.79
334 34834 Bjørn Stavnes Trondhjems VK M 45-49 16:59:07 31.79
334 36515 Erik Sundt Trondhjems VK M 40-44 16:59:07 31.79
337 34828 Lars Lurvik Securitas/bedriftsidrettslag M 40-44 17:04:40 31.62
338 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 55-59 17:04:45 31.61
338 40691 Per Christian Liberg Brumunddal SK M 35-39 17:04:45 31.61
340 40692 Beat Birkhofer Switzerland M 25-29 17:06:30 31.56
340 40693 Henry Studer VMC Liestal - radag M 25-29 17:06:30 31.56
342 34869 Kenneth Alsos Norway M 20-24 17:06:41 31.55
342 40694 Vegard Andersen Norway M 20-24 17:06:41 31.55
342 40695 Werner Johansen Norway M 20-24 17:06:41 31.55
342 40696 Håvard Lauvlien SMULT M 20-24 17:06:41 31.55
342 40697 Kristoffer Løken SMULT M 20-24 17:06:41 31.55
342 40698 Geir Syversen Norway M 25-29 17:06:41 31.55
348 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 40-44 17:07:16 31.54
349 34820 Naim Degirmenci NTNUI-TEAM Medisin M 20-24 17:08:39 31.49
350 35123 Trygg-Arne Karlsen Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 17:11:22 31.41
351 33987 Kurt Richard Bjelland Grimstad SK M 30-34 17:11:24 31.41
352 40699 Thomas Bremset IL Stjørdals-Blink Sykkel M 25-29 17:11:41 31.40
352 40700 Kurt Wohlfarter Italy M 25-29 17:11:41 31.40
354 40701 Hermann Bock Team Bock M 45-49 17:14:06 31.33
354 40702 Günter Körner Team Bock M 40-44 17:14:06 31.33
354 40703 Wolfram Meier Team Bock M 35-39 17:14:06 31.33
357 40704 Vidar Bøe DnBNOR M 55-59 17:15:23 31.29
358 40705 Malte Heller Germany M 20-24 17:16:17 31.26
359 29352 Tom Jørgensen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:19:45 31.16
360 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 40-44 17:20:40 31.13
360 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 45-49 17:20:40 31.13
360 40708 Espen Rusten Ottadalen SK M 30-34 17:20:40 31.13
363 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero - Sykkel M 40-44 17:21:41 31.10
363 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 35-39 17:21:41 31.10
365 33841 Helge Bie Riber CK Sør M 45-49 17:21:50 31.09
366 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 55-59 17:22:35 31.07
367 35127 Palmer Randen Ottadalen SK M 50-54 17:22:43 31.07
368 25882 Lodve Gudmestad Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 30-34 17:24:46 31.01
369 24758 Karleif Auestad Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 17:25:04 31.00
370 22876 Gunnar Fuglestad Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 17:25:19 30.99
371 35276 Rolf Getz Bærum og Omegn CK M 50-54 17:25:21 30.99
372 40710 Thomas Köhler SSV Lichtenstein M Tandem 17:26:35 30.95
372 40709 Michael Köhler SSV Lichtenstein M Tandem 17:26:35 30.95
374 27985 Rolf Inge Halleland Norway M 40-44 17:27:02 30.94
375 40711 Terje Oxholm Norway M 35-39 17:29:47 30.86
376 35085 Finn Halland NRPK M 30-34 17:31:19 30.81
376 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 17:31:19 30.81
378 40712 Per Forsberg IK YMER M 30-34 17:31:41 30.80
378 40713 Jonas Frendin Sweden M 35-39 17:31:41 30.80
380 40714 Jens Myrup Pedersen DGCC M 25-29 17:32:44 30.77
381 35000 Daniel Kynast Germany M 25-29 17:32:58 30.77
382 34996 Gunnar Stavrum Posten M 40-44 17:34:16 30.73
383 35196 Ole Martin Almeli Ullensaker CK M 40-44 17:34:40 30.72
383 40715 Vidar Bamrud Ullensaker CK M 50-54 17:34:40 30.72
383 40716 Knut Grotli Follo SK M 35-39 17:34:40 30.72
383 40717 Lars Olsen Follo SK M 35-39 17:34:40 30.72
387 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 17:34:45 30.71
388 32615 Harald Hauge Fjellhug/Vereide M 30-34 17:35:51 30.68
389 30862 David Korneliussen Bergen CK M 40-44 17:36:30 30.66
390 40718 Harald Glæserud CK Toten Tråkk M 45-49 17:36:43 30.66
390 40719 Trond Hjelmtvedt CK Toten Tråkk M 35-39 17:36:43 30.66
392 40720 Kjetil Kroksæter Adresseavisen M 50-54 17:37:17 30.64
393 35110 Atle Svea Trondhjems VK M 45-49 17:37:25 30.64
394 40721 Ola Hovdahl Trondhjems VK M 40-44 17:37:35 30.63
394 40722 Elin Lyster Trondhjems VK K 40-44 17:37:35 30.63
396 40723 Hermann Dopfer RSC Kemten M 45-49 17:37:58 30.62
397 40724 Bjørn Helgesen AVINOR M 40-44 17:39:05 30.59
398 44097 Øystein R. Nilsen Sportsklubben Rye M 40-44 17:39:59 30.56
398 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 17:39:59 30.56
400 40725 Terje Størset Oslo Sportslager M 35-39 17:40:06 30.56
401 40726 Bjoern Schmidt Switzerland M 30-34 17:42:12 30.50
402 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 17:43:07 30.47
403 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Team Byggkjøp / CK Victoria M 35-39 17:44:07 30.44
404 36368 Lars Grande Norway M 40-44 17:44:47 30.42
405 40728 Peter Hjort Lauritzen Frederiksberg Bane- & Landevejsklub M 25-29 17:46:50 30.37
406 40729 Willem Eikelboom Cycles Goff M 35-39 17:51:01 30.25
407 34993 Svein Georg Engen Team Byggkjøp / CK Victoria M 35-39 17:51:06 30.24
407 34994 Sturla Johansen Team Byggkjøp / CK Victoria M 40-44 17:51:06 30.24
409 40730 Paul Mileman Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 17:51:24 30.24
410 28196 Rune Nagell Andersen Team Aktiv Stavanger M 45-49 17:51:30 30.23
410 23707 Irene Kristin Eikemo Statoil BIL K 30-34 17:51:30 30.23
410 22877 Gunnar Førland Team Aktiv Stavanger M 35-39 17:51:30 30.23
410 25548 Lars Lilledal Statoil BIL M 30-34 17:51:30 30.23
410 30267 Karl Petter Willumsen Team Aktiv Stavanger M 40-44 17:51:30 30.23
410 27300 Patrick Wolfe ConocoPhillips BIL M 40-44 17:51:30 30.23
416 40731 Herbert Born Sportsklubben Rye Sykkel M 60-64 17:51:34 30.23
416 40732 Udo Kollakowski Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 17:51:34 30.23
416 40733 Martijn Verkuijl Sportsklubben Rye Sykkel M 25-29 17:51:34 30.23
416 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 17:51:34 30.23
420 40734 Lene Andersen Sarpsborg SK K 25-29 17:53:35 30.17
420 40735 Jesper Boesen Denmark M 30-34 17:53:35 30.17
420 40736 Hans Marius Brandstorp Sarpsborg SK M 25-29 17:53:35 30.17
420 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres - Sykkel M 65-69 17:53:35 30.17
420 21277 Bjørn Hobberstad Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 20-24 17:53:35 30.17
420 40738 Ketil Humlekjær Sarpsborg SK M 35-39 17:53:35 30.17
420 35265 Svein Oskar Jansen Fredrikstad SK M 55-59 17:53:35 30.17
420 35324 Christian Lund Sarpsborg SK M 35-39 17:53:35 30.17
420 36657 Morten Roger Nydahl Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 17:53:35 30.17
420 40739 Frode Johan Olsen Sarpsborg SK M 55-59 17:53:35 30.17
420 40740 Steinar Saugstad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 17:53:35 30.17
420 40741 Janne Smauget Fredrikstad SK K 20-24 17:53:35 30.17
420 40742 Svein Sætre Fredrikstad SK M 45-49 17:53:35 30.17
420 35261 Lars Nørgaard Tholstrup Biltema M 40-44 17:53:35 30.17
420 35077 Janne Vastaberg Sportsklubben Ceres - Sykkel K 30-34 17:53:35 30.17
420 40743 Thomas Wenberg Sarpsborg SK M 30-34 17:53:35 30.17
436 140230 Sondre Linstad-Hurum Norway M 17-19 17:53:58 30.16
436 40745 Bjørn-Tore Martinussen 5summits M 25-29 17:53:58 30.16
436 40746 Tage Solberg 5summits M 35-39 17:53:58 30.16
439 34899 Torkell Dobbe 5summits M 25-29 17:54:34 30.15
439 40747 Per Åge Hallstensen 5summits M 30-34 17:54:34 30.15
439 40748 Rune Holden Fet Skiklubb M 35-39 17:54:34 30.15
439 40749 Daniel Wallin Holm 5summits M 25-29 17:54:34 30.15
439 44415 Tom Magne Pettersen Linjegods M 40-44 17:54:34 30.15
439 35158 Ulrich Reich DJK Buchholz M 50-54 17:54:34 30.15
445 122252 Rune Hansen IF Frøy M 30-34 17:57:02 30.08
446 20835 Askild Tou Rogaland Jernvare M 35-39 17:57:12 30.07
447 35584 Boye Qvarme Frosta IL Sykkel M 40-44 17:57:21 30.07
448 40751 Anders Bratholm NTNUI Sykkel M 20-24 17:59:18 30.01
449 24974 Kjell Sponås Team Aktiv Stavanger M 45-49 17:59:29 30.01
450 40752 Ole Jacob Pedersen Trondhjems VK M 35-39 18:01:06 29.96
451 35095 Lars Haugan NTNUI Sykkel M 25-29 18:01:10 29.96
452 34008 Trond Engblad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 18:03:04 29.91
453 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 40-44 18:05:23 29.85
454 32465 Kjartan Alfarnes Bergen CK M 30-34 18:09:05 29.74
454 31009 Bente Bjelland Bergen CK K 35-39 18:09:05 29.74
454 40753 Endre Brekkhus Rauma SK M 45-49 18:09:05 29.74
454 31012 Arthur Duus Bergen CK M 45-49 18:09:05 29.74
454 35164 Solgunn Gjerde Ålesund og Omegn CK K 35-39 18:09:05 29.74
454 31016 Sissel Gandrudbakken Grindheim Bergen CK K 40-44 18:09:05 29.74
454 30974 Øystein Helle Bergen CK M 40-44 18:09:05 29.74
454 32191 Morten Lystrup Bergen CK M 50-54 18:09:05 29.74
454 32646 Christian Saue Bergen CK M 30-34 18:09:05 29.74
454 40754 Carl Morten Sundin Norway M 30-34 18:09:05 29.74
454 31004 Eiliv Vinje Bergen CK M 50-54 18:09:05 29.74
465 31079 Jarle Birger Arnes Bergen CK M 40-44 18:09:34 29.73
465 36511 Stig Morten Austheim Trondhjems VK M 35-39 18:09:34 29.73
465 40755 Reidar Gudding Sparbu M 50-54 18:09:34 29.73
465 31969 Kenneth Haugland Bergen CK M 25-29 18:09:34 29.73
465 30459 Helge Hellevang Bergen CK M 30-34 18:09:34 29.73
465 31000 Johannes Heltne Bergen CK M 50-54 18:09:34 29.73
465 30913 Arve Kvam Bergen CK M 40-44 18:09:34 29.73
465 30914 Arthur Nilsen CK Sotra M 45-49 18:09:34 29.73
465 31335 Einar Nystad Bergen CK M 50-54 18:09:34 29.73
465 30978 Rune Johannes Opstad Bergen CK M 45-49 18:09:34 29.73
465 23168 Håkon Sletten Bergen CK M 50-54 18:09:34 29.73
465 32715 Håvard Storbråten Bergen CK M 50-54 18:09:34 29.73
465 30895 Rune Søreide Bergen CK M 55-59 18:09:34 29.73
465 31120 Geir Viksund Bergen CK M 50-54 18:09:34 29.73
479 35328 John Lage Bergan Hemne SK M 40-44 18:09:40 29.73
479 35329 Kjell Petter Lien Hemne SK M 25-29 18:09:40 29.73
479 40756 Håvard Mostad Hemne SK M 40-44 18:09:40 29.73
479 40757 Odd Arve Straum Optimera M 45-49 18:09:40 29.73
479 40758 Lars Harald Sødal Hemne SK M 30-34 18:09:40 29.73
479 35330 Ove Ulmar Vitsø Hemne SK M 50-54 18:09:40 29.73
485 40759 Harry Dreier Glarnerexpress M 30-34 18:11:43 29.67
486 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard Sykkel og Spaserlaug K 45-49 18:15:46 29.56
486 27564 Per Reidar Olufsen Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 18:15:46 29.56
488 36318 Tor Egil Kleiberg Lyse energi M 50-54 18:16:16 29.55
489 35292 Kjetil Bakke Eidsvoll SK M 50-54 18:16:43 29.54
489 40760 Tor Borge Eidsvoll SK M 45-49 18:16:43 29.54
489 35765 Beate Engebretsen Eidsvoll SK K 35-39 18:16:43 29.54
489 34968 Jo Engebretsen Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
489 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 50-54 18:16:43 29.54
489 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 50-54 18:16:43 29.54
489 40761 Per Ove Marthinsen Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
489 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 18:16:43 29.54
489 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
489 40762 Erik Tjernsmo Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
489 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 40-44 18:16:43 29.54
489 36751 Rune Westby Eidsvoll SK M 30-34 18:16:43 29.54
489 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
489 40763 Roger Åstad Eidsvoll SK M 35-39 18:16:43 29.54
503 40764 Daniel Uwe Skiclub Saxonia Dresden M 17-19 18:21:01 29.42
504 69562 Nils Bjønness Sandefjord SK M 35-39 18:21:43 29.40
504 25158 Kjell Terje Team Aktiv Stavanger M 35-39 18:21:43 29.40
506 41810 Arne Per Hanssen Bærum og Omegn CK M 55-59 18:22:35 29.38
506 40765 Glenn Peter Knædal Saltdal SK M 17-19 18:22:35 29.38
506 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 18:22:35 29.38
509 40766 Steffen Kjærgaard Norway M 30-34 18:26:35 29.27
509 40767 Aksel Selmer Lillehammer CK M 45-49 18:26:35 29.27
511 35186 Arne G. Berg Follo SK M 55-59 18:29:44 29.19
511 35187 Tor Arne Helgestad Follo SK M 40-44 18:29:44 29.19
513 35287 Eirik Selnæs Trondhjems VK M 35-39 18:31:15 29.15
514 35004 Geir Andersen Eiker CK M 40-44 18:31:30 29.14
515 40768 Trond Arnø Namdal SK M 40-44 18:31:43 29.14
515 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 45-49 18:31:43 29.14
515 35280 Geir Kvello Namdal SK M 40-44 18:31:43 29.14
515 35281 Morten Skog Namdal SK M 45-49 18:31:43 29.14
515 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 18:31:43 29.14
515 40769 Iver Tyldum Namdal SK M 17-19 18:31:43 29.14
521 35274 Werner Hålien Norway M 20-24 18:34:20 29.07
522 23855 Jan Høien Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 18:37:05 29.00
523 40770 Stefan Kratzenstein Germany M 25-29 18:41:08 28.89
524 24522 Johnny Olsen Sandnessjøen & Omegn CK M 25-29 18:46:58 28.74
524 35056 Dag Tollaksen Sandnessjøen & Omegn CK M 50-54 18:46:58 28.74
524 40771 Øivind Ulriksen Sandnessjøen & Omegn CK M 25-29 18:46:58 28.74
527 40772 Runar Danielsen Røros IL Sykkel M 40-44 18:47:50 28.72
527 40773 Arvid Moseng Røros IL Sykkel M 40-44 18:47:50 28.72
529 40774 Jürgen Büll ABC Wesseln M 35-39 18:48:15 28.71
529 40775 Matthias Rotzoll ABC Wesseln M 30-34 18:48:15 28.71
531 40776 Rolf Harnau Gipfelstürmer Vorgebirge M 40-44 18:52:19 28.61
532 40777 Maximilian Schmitz Gipfelstürmer Vorgebirge M 40-44 18:52:28 28.61
533 40778 Bjarne Ibsen Cykel Motion Viborg M 40-44 18:53:26 28.58
534 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 70 + 18:54:51 28.55
535 40779 Daniel Müller Velotravel M 45-49 18:57:10 28.49
535 40780 Peter Vogt Velotravel M 35-39 18:57:10 28.49
537 35172 Edvin Berg Siemens M 40-44 18:57:56 28.47
537 40781 Tom Hernes Skaun IL M 20-24 18:57:56 28.47
539 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 60-64 19:01:43 28.37
540 40782 Erkki Tenkula Hyvinkään Uimaseura M 45-49 19:02:22 28.36
541 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 19:02:56 28.34
542 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 19:03:41 28.32
542 24572 Jostein Merkesdal Bjerkreim IL M 40-44 19:03:41 28.32
542 24975 Kjell Søyland Bergen Brannkorps IL Sykkel M 50-54 19:03:41 28.32
542 24385 Johnny Vaule Bjerkreim IL M 30-34 19:03:41 28.32
542 25652 Lars-Magne Vaule Bjerkreim IL M 35-39 19:03:41 28.32
547 30409 Terje Berg-Jensen Grenland SK M 50-54 19:04:36 28.30
548 24664 Kai Nytrøhaug Team Dolphin M 30-34 19:04:53 28.29
549 40783 Lars Brenna Team S-Raschler M 25-29 19:06:30 28.25
550 35327 Johan Møgster Stranda SK M 17-19 19:06:54 28.25
551 40784 Ketil Englund IF Frøy - Sykkel M 35-39 19:07:17 28.24
552 27401 Per Sommerstad Holmestrand SK M 50-54 19:07:57 28.22
553 34902 Jan Henrik Høilund Sportsklubben Rye Sykkel M 30-34 19:09:34 28.18
554 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 60-64 19:09:40 28.18
555 40785 Finn Unhjem BBS M 45-49 19:09:59 28.17
556 32449 Anders Levoll KNM Bergen M 25-29 19:13:00 28.10
556 35153 Lars Levoll Ytre Andørja Idrettslag M 35-39 19:13:00 28.10
558 29859 Torunn Reime Bryne CK K 40-44 19:14:16 28.06
559 28392 Siri Evertsen Aalgaard Sykkel og Spaserlaug K 35-39 19:14:20 28.06
560 34961 Øyvind Korpberget Nord-Fron Kommune M 30-34 19:14:40 28.06
561 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 40-44 19:16:14 28.02
562 40786 Jan Gravekamp The Netherlands M 45-49 19:18:35 27.96
563 40787 Markus Bosch Velotravel M 40-44 19:18:54 27.95
563 40788 Jon Ivar Juvik Sweden M 35-39 19:18:54 27.95
565 40789 Lars-Göran Nilsson Sweden M 35-39 19:19:28 27.94
566 28002 Ronald Scott Løland Tine M 30-34 19:19:40 27.93
566 40790 Ronnie Aamodt Bingsfoss SK M 35-39 19:19:40 27.93
568 40791 Henning Evensen Norway M 35-39 19:21:10 27.90
568 40792 Egil Werner Johansen Norway M 60-64 19:21:10 27.90
570 33876 Eddie Sørensen Team Agder M 45-49 19:21:25 27.89
571 40793 Michael Hesse Team Ebringen M 35-39 19:21:48 27.88
572 40794 Heinrich Kolb Germany M 40-44 19:22:14 27.87
573 40795 Bernhard Weiland VEW Dortmund M 45-49 19:22:32 27.87
574 32497 Nora Johansen MCK K 25-29 19:23:34 27.84
574 32498 Georg Smedsaas Sinclair, Kvam M 25-29 19:23:34 27.84
576 40796 Rune Bergmann Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40797 Hans-Petter Fjeldstad Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40798 Sverre Hellan Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40799 Arve Håskjold Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40800 Roar Håskjold Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40801 Paal Arne Langaas Team Sentio M 35-39 19:24:40 27.81
576 40802 Arve Østgaard Team Sentio M 40-44 19:24:40 27.81
583 40803 Per-Espen Eriksen Tønsberg CK M 30-34 19:25:09 27.80
584 35405 Peter Gärtner Austria M 40-44 19:25:20 27.80
585 40804 Mats Wennerholm Myndigheten för skolutveckling M 45-49 19:26:10 27.78
586 40805 Jan O. Helgesen Møller Bil. M 40-44 19:26:12 27.78
587 40806 Rainer Gerike Germany M 40-44 19:26:22 27.77
588 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye Sykkel M 19:27:21 27.75
589 27617 Petter Guttormsen K. Lund Offshore AS M 25-29 19:28:52 27.71
590 40807 Christian Eirik Johnsen Team Sentio M 40-44 19:29:40 27.70
591 40808 Jørgen Døhlie UKA-05 M 20-24 19:31:11 27.66
591 40809 Kristian Hjelmeland UKA-05 M 20-24 19:31:11 27.66
593 35862 Johan Andreas Mürer Norway M 45-49 19:31:22 27.65
594 36637 Dag Wilhelm Nylander Nylander Sport M 35-39 19:31:43 27.65
595 35469 Eduard Groenhagen WV Heren vh Hogeland M 60-64 19:32:09 27.64
596 40810 Vebjørn P. Lyngstad Eide IL - Sykkel M 25-29 19:32:46 27.62
597 40811 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK M 40-44 19:35:11 27.57
598 40812 Petter Sveen Nilsen X-iass IL M 20-24 19:35:15 27.56
599 40813 Markus Gänsler TSUGV GRossbettlingen M 40-44 19:35:20 27.56
599 35053 Harald Nobbe RSG Röm Töm Töm E.V. M 55-59 19:35:20 27.56
599 40814 Felix Nobbe RSG Röm Töm Töm E.V. M 25-29 19:35:20 27.56
599 40815 Pascal Ruddat RSG Röm Töm Töm E.V. M 25-29 19:35:20 27.56
603 35424 Morten Amundsen CK Toten-Tråkk M 45-49 19:36:10 27.54
603 35422 Frank Håkon Beck CK Toten-Tråkk M 50-54 19:36:10 27.54
603 35423 May Brekken Feiring IL - Sykkel K 35-39 19:36:10 27.54
603 40816 Kai Foss Team Dolphin M 25-29 19:36:10 27.54
607 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL - Sykkel K 40-44 19:36:50 27.53
608 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 55-59 19:37:09 27.52
609 40817 Matthijs Bramer Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40818 Frank Paul Claassen Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40819 J.A.E Freeke Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40820 Eelco Pieter Huizinga Jabra Red Star M 25-29 19:38:47 27.48
609 40821 Rutger Marcel Jansen Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40822 Sonni Dragsdal Jensen Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40823 Martinus Theodorus Bernadus Lucassen Jabra Red Star M 25-29 19:38:47 27.48
609 40824 Johannes Pieter Mast Jabra Red Star M 35-39 19:38:47 27.48
609 40825 Bert-Arjan Millenaar Jabra Red Star M 35-39 19:38:47 27.48
609 40826 Rutger Martijn Mollee Jabra Red Star M 35-39 19:38:47 27.48
609 40827 Joost Mulder Jabra Red Star M 25-29 19:38:47 27.48
609 40828 Alexander Prins The Netherlands M 30-34 19:38:47 27.48
609 40829 Martinus Antonius van Echtelt Jabra Red Star M 30-34 19:38:47 27.48
609 40830 Hielke Van Trommel Jabra Red Star M 25-29 19:38:47 27.48
623 40831 Paul Heiden Cycles Goff M 40-44 19:38:57 27.48
623 40832 Rutger Olaf Neueteboom Jabra Red Star M 30-34 19:38:57 27.48
623 40833 Maurits Van Den Brandeler Jabra Red Star M 35-39 19:38:57 27.48
626 40834 Leo Lueb Cycles Goff M 40-44 19:39:03 27.47
626 40835 Dirk Harmen Johannes van Leeuwen Jabra Red Star M 20-24 19:39:03 27.47
628 35063 Cecilie Bolgen Norway K 25-29 19:39:33 27.46
629 34867 Per Erik Ansnes Oppdal SK M 35-39 19:39:50 27.46
629 36592 Asle Bakken Oppdal SK M 35-39 19:39:50 27.46
629 40836 Edgar Depowski Bogen og Verket Sykkelklubb M 45-49 19:39:50 27.46
629 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 45-49 19:39:50 27.46
629 35360 Alf Henrik Engen Re Sykkelklubb M 60-64 19:39:50 27.46
629 40838 Robert Gressli Eiker CK M 35-39 19:39:50 27.46
629 40839 Ole Johnny Hillestad Holmestrand SK M 35-39 19:39:50 27.46
629 35400 Stein Hovstad Holmestrand SK M 40-44 19:39:50 27.46
629 35397 Roar Larsen Holmestrand SK M 50-54 19:39:50 27.46
629 63000 Klas Einar Lindhjem Re Sykkelklubb M 50-54 19:39:50 27.46
629 40840 Mari-Mette Remman Holmestrand SK K 35-39 19:39:50 27.46
629 35369 Jan Rønning Re Sykkelklubb M 50-54 19:39:50 27.46
629 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 55-59 19:39:50 27.46
629 35399 Kjell Vidar Solberg Holmestrand SK M 45-49 19:39:50 27.46
629 35420 Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 45-49 19:39:50 27.46
629 36957 Thorolf Trolsrud Holmestrand SK M 60-64 19:39:50 27.46
629 40841 Ragnar Vartdal Holmestrand SK M 55-59 19:39:50 27.46
629 40842 Tomas Vigeland Holmestrand SK M 50-54 19:39:50 27.46
647 36627 Björn Bygren Fredrikshofs M 25-29 19:40:02 27.45
647 40843 Peter Jaensson Hisingen M 25-29 19:40:02 27.45
649 40844 Tassilo Lermann K55-Team M 30-34 19:40:11 27.45
649 40845 Thomas Ottillinger K55-Team M 30-34 19:40:11 27.45
649 40846 Stefan Sahlmann K55-Team M 30-34 19:40:11 27.45
652 40847 Søren Jakobsen Norway M 25-29 19:40:13 27.45
653 35915 Bente Strand Asker CK K 50-54 19:40:57 27.43
654 24894 Kenneth Asheim Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 19:41:10 27.43
654 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard Sykkel og Spaserlaug K 35-39 19:41:10 27.43
654 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard Sykkel og Spaserlaug K 35-39 19:41:10 27.43
654 22446 Frode Friestad Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 19:41:10 27.43
654 28039 Roy Handeland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 19:41:10 27.43
654 24533 Jonny Øyvind Megrund Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 19:41:10 27.43
654 35106 Dan Børge Rudi Ørsta Sykkelklubb M 17-19 19:41:10 27.43
654 28103 Rune Sagland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 19:41:10 27.43
654 21743 Edmund Sandvik Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 19:41:10 27.43
654 29387 Tom Roy Storbukås Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 19:41:10 27.43
654 99999 Rolf Østhus Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 50-54 19:41:10 27.43
654 31230 Geir Åge Øye Ørsta Sykkelklubb M 35-39 19:41:10 27.43
666 35699 Petter Fersnes Arendal CC M 55-59 19:41:22 27.42
666 30470 Knut Heiland Norway M 50-54 19:41:22 27.42
666 128034 Kjell Jacobsen Team Agder M 35-39 19:41:22 27.42
666 35568 Otto Joar Moldestad Team Agder M 65-69 19:41:22 27.42
666 35582 Harald Skarpeteig Arendal CC M 25-29 19:41:22 27.42
671 35401 Andreas Geipel SC Schliersee M 30-34 19:41:36 27.42
672 28258 Sigmar Oftedal Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 19:41:39 27.41
673 40848 Håkon Krafft Myhren Team Agder M 50-54 19:41:40 27.41
674 36833 Salve-Gunnar Anderson Team Agder M 19:41:47 27.41
675 40849 Ulf Kylén Sweden M 35-39 19:42:05 27.40
676 40850 Oskar Martin Skagen Veøy øst M 55-59 19:42:12 27.40
676 38303 Edmund Øvrebø Team Agder M 40-44 19:42:12 27.40
678 35323 Gøran Engan Saltdal SK M 50-54 19:42:34 27.39
679 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 50-54 19:42:40 27.39
680 30733 Helge Birkeland Norway M 40-44 19:43:14 27.38
680 21272 Bjørn Jensen Norway M 40-44 19:43:14 27.38
680 25651 Lars Gustav Larsen Norway M 40-44 19:43:14 27.38
680 27995 Rolf Oddvar Omland Norway M 35-39 19:43:14 27.38
680 27857 Roar Rosåsen Norway M 35-39 19:43:14 27.38
685 40852 Kjell Einar Winge NOFI Tromsø AS M 40-44 19:44:23 27.35
686 40853 Florian Bremm Skizunft Neuhaus M 30-34 19:45:11 27.33
687 29729 Tore Grødem CK Jarlsberg M 40-44 19:46:10 27.31
687 36806 Stig Laursen Telemark Bataljon M 35-39 19:46:10 27.31
687 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Stranda SK M 40-44 19:46:10 27.31
687 40854 Rolf Porsche Germany M 45-49 19:46:10 27.31
687 35746 Hermann Roden Germany M 45-49 19:46:10 27.31
687 27907 Roger Stokke Trønder Lyn M 45-49 19:46:10 27.31
693 36545 Hans Hoem Ringerike SK M 35-39 19:46:22 27.31
694 35599 Roald Korssjøen Statoil Åsgård M 65-69 19:46:39 27.30
695 35837 Peter Eberhardt Velotravel M 50-54 19:48:57 27.25
696 35752 Arnfinn Haugen Ørsta Sykkelklubb M 40-44 19:49:22 27.24
697 40855 Simen Myhra Norway M 30-34 19:50:01 27.22
698 40856 Patrik Brännlund Brännebrona SK M 40-44 19:50:46 27.20
698 40857 Clas Ohlsson Brännebrona SK M 35-39 19:50:46 27.20
700 40858 Paul Verhees TWC Gemert M 40-44 19:50:50 27.20
701 40859 Manfred Kirchner Gruen Weiß Pirna M 50-54 19:51:15 27.19
701 40860 Robert Kirchner Gruen Weiß Pirna M 20-24 19:51:15 27.19
701 40861 Jens Stelzer Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 19:51:15 27.19
704 40862 Ottar Dørum Norway M 50-54 19:52:30 27.16
705 36724 Tor Johansen Øvre Helvig Øl & Spaserklubb M 45-49 19:52:33 27.16
706 102319 Øyvind Antonsen Follo SK M 35-39 19:53:11 27.15
706 35499 Kjell Aspen IF Frøy - Sykkel M 55-59 19:53:11 27.15
706 40864 Hans Glenne Follo SK M 40-44 19:53:11 27.15
706 40865 Jon Stenseth IF Frøy - Sykkel M 25-29 19:53:11 27.15
710 35509 Thomas Nordtorp IF Frøy - Sykkel M 35-39 19:53:20 27.15
710 45938 Geir Olsen Follo SK M 40-44 19:53:20 27.15
710 35514 Tove Strandhagen Follo SK K 55-59 19:53:20 27.15
713 35945 Terje Hagen Telenor Nordic M 40-44 19:54:24 27.12
713 28932 Svein Kjetil Larsen Rogaland Politi IL M 35-39 19:54:24 27.12
713 22407 Frode Røyneberg Halliburton M 40-44 19:54:24 27.12
713 40866 Østen Tande ØTI Hafjell Alpint M 35-39 19:54:24 27.12
717 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 45-49 19:55:57 27.09
717 40867 Helge Joar Moe Nærøy IL M 35-39 19:55:57 27.09
719 34878 Kjell Sæterhaug Mesta M 40-44 19:56:22 27.08
720 40868 Olav Røe NorBetong AS M 40-44 19:56:47 27.07
721 40869 Bård Sandberg Strindheim SKI M 40-44 19:56:54 27.06
722 40870 Frode Holm Larsen Team Agder M 35-39 19:58:07 27.04
723 40871 Bjarne Bergholt Birkerød BC M 55-59 19:58:47 27.02
724 79092 Lasse Jens Fankhänel RG Uni-Hamburg M 25-29 19:59:47 27.00
724 40872 Jonas Lohmann Tri Michels Hamburg M 25-29 19:59:47 27.00
726 40873 Bernhard Pollner Lofoten SK M 30-34 20:00:10 26.99
727 40874 Henning Arnesen Norway M 25-29 20:00:15 26.99
728 40875 Evald Engstad Svolvær Sport & Fritid M 20:00:20 26.99
728 40876 Svein Håvard Ålien Lofoten SK M 30-34 20:00:20 26.99
730 34938 Bjørn Tore Ilstad Bodø CK M 45-49 20:00:34 26.98
731 40877 Thomas Anders Brevik 3T-rosten M 17-19 20:00:58 26.97
731 40878 Askild B. Fillingsnes 3T Rosten M 50-54 20:00:58 26.97
731 35655 Magnar Hernes 3T Rosten M 50-54 20:00:58 26.97
731 40879 Jørgen Løland NTNU-BIL M 25-29 20:00:58 26.97
731 35319 Tor Aalberg 3t Rosten/Veidekke M 45-49 20:00:58 26.97
736 40880 Mikko Mäkipää Finland M 25-29 20:01:53 26.95
737 35380 Svein Rune Aaland Norway M 40-44 20:02:37 26.94
738 40881 Arne Bekkelund Sportsklubben Ceres - Sykkel M 65-69 20:03:15 26.92
738 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 20:03:15 26.92
740 40883 Tom Morten Kristiansen Norway M 55-59 20:03:32 26.92
740 40884 Jon Rørdam Norway M 40-44 20:03:32 26.92
742 40885 Alasaari Timo Finland M 45-49 20:04:03 26.90
743 35917 Torgeir Horn Lofoten SK M 50-54 20:04:11 26.90
744 40886 Jan Karl Olsen Norway M 45-49 20:05:20 26.88
745 40887 Claudia Lachmann Rc-Uillingen e.V. K 30-34 20:06:08 26.86
746 40888 Ole Våge CK Jarlsberg M 45-49 20:06:11 26.86
747 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 20:06:47 26.84
748 40889 Jan Erik Henriksen Norway M 45-49 20:07:05 26.84
749 28184 Rune Askeland Transocean M 45-49 20:08:57 26.80
749 40890 Kjetil Falkensten Sandefjord SK M 30-34 20:08:57 26.80
751 21224 Bjørgulv Fjermestad Rogaland Politi IL M 55-59 20:09:03 26.79
751 29964 Trond Atle Huth Laerdal Medical AS M 30-34 20:09:03 26.79
751 34716 Sverre Kvam Stavanger Brannkorps IL M 40-44 20:09:03 26.79
754 40891 Robert Bergestad Brumunddal SK M 35-39 20:09:10 26.79
754 35188 Stein Birkeland Brumunddal SK M 40-44 20:09:10 26.79
754 40892 Knut Grøndal Brumunddal SK M 35-39 20:09:10 26.79
754 36521 Håvard Hammertrø Johnsen Brumunddal SK M 25-29 20:09:10 26.79
754 40893 Espen Kristiansen Brumunddal SK M 20-24 20:09:10 26.79
754 40894 Øyvind Olstad Brumunddal SK M 20-24 20:09:10 26.79
754 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 65-69 20:09:10 26.79
754 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 45-49 20:09:10 26.79
754 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 55-59 20:09:10 26.79
763 37122 Rune Myrvold Lofoten SK M 50-54 20:09:55 26.77
764 40896 Bigna Buddeberg Norway K 20-24 20:11:14 26.74
765 40897 Per Egil Oppegård Norway M 20-24 20:12:15 26.72
766 40898 Michael Büttner Dressel-Cannondale M 45-49 20:13:16 26.70
767 40899 Rolf-Eric Birknes PHS M 25-29 20:17:31 26.61
768 40900 Dag Steingrimsen Powder and Hazzard M 30-34 20:18:12 26.59
769 40901 Truls Norderhaug Brumunddal SK M 50-54 20:22:01 26.51
769 40902 Kjell Sveen Brumunddal SK M 45-49 20:22:01 26.51
771 36726 Jon Åge Fiskum Trønder Avisa M 50-54 20:23:02 26.49
772 25132 Kjell Olav Heien Førde CK M 50-54 20:23:25 26.48
772 30979 Bjarte Reed Førde CK M 40-44 20:23:25 26.48
774 36105 Yngvar Haugland 3T Rosten M 55-59 20:23:40 26.47
775 34113 Dag Røynås Team Dolphin M 30-34 20:24:32 26.45
776 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 50-54 20:27:40 26.39
777 40903 Odd Sundlisæter Oppdal SK M 45-49 20:29:13 26.35
778 35442 Jostein Haugbjørg Pil Sør-Trøndelag M 55-59 20:30:50 26.32
779 35273 Stian Hålien Norway M 25-29 20:31:29 26.30
780 34837 Ivar Vanebo Melhus IL M 50-54 20:33:54 26.25
781 40904 Karl-Sigurd Hauan Skinkerytterne M 20-24 20:34:31 26.24
781 40906 Klas Kristoffer Liland Skinkerytterne M 20-24 20:34:31 26.24
781 40905 André Alexander Liland Skinkerytterne M 25-29 20:34:31 26.24
781 40907 Einar Larsen Røstum Norway M 20-24 20:34:31 26.24
781 40908 Magnor Sletten Skinkerytterne M 20-24 20:34:31 26.24
781 40909 Rolf Arne Tolfsby Skinkerytterne M 20-24 20:34:31 26.24
787 40910 Ragnhild Skjetne Norway K 20-24 20:34:32 26.24
788 36145 Klaus Hilmer Team Elastogran M 45-49 20:35:55 26.21
788 36143 Dietrich Matzak Team Elastogran M 65-69 20:35:55 26.21
790 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 20:37:25 26.18
791 40911 Marcus Bluhme Team Optime M 25-29 20:37:33 26.18
791 40912 Raphael Haase Team Optime M 20:37:33 26.18
791 29232 Thomas Lindner Team Optime M 40-44 20:37:33 26.18
791 40913 Mathias Peschke Team Optime M 45-49 20:37:33 26.18
791 40914 Raphael Schweda Team Optime M 20:37:33 26.18
791 40915 Uwe Swoboda Team Optime M 35-39 20:37:33 26.18
797 32488 Per Algrøy BTA M 40-44 20:38:02 26.17
797 38028 Ove Angeltveit Bike To Anywhere M 40-44 20:38:02 26.17
797 31101 Helge Angeltveit Bike To Anywhere M 40-44 20:38:02 26.17
797 30997 Odd Angeltveit Bike To Anywhere M 45-49 20:38:02 26.17
797 31276 Odd Steinar Draugsvoll Bike To Anywhere M 50-54 20:38:02 26.17
797 31189 Roger Herdlevær Norway M 45-49 20:38:02 26.17
797 31328 Arne Martin Ramberg Bike To Anywhere M 40-44 20:38:02 26.17
797 31002 Hermund Rebnord Bike To Anywhere M 40-44 20:38:02 26.17
805 40916 Christian Sterr State-of-Excellence M 40-44 20:39:29 26.13
806 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 20:42:34 26.07
807 36857 Idar Elvevoll Jessheim M 45-49 20:42:44 26.07
808 35533 Jens Paulisch The Netherlands M 40-44 20:42:52 26.06
809 35163 Per Morten Ellingsen Norway M 30-34 20:42:59 26.06
810 36492 Lars Erik Berge Mosjøen og Omegn CK M 35-39 20:43:15 26.06
810 35176 Per-Inge Hestetræet Elkem BIL/Mosjøen og Omegn CK M 40-44 20:43:15 26.06
810 35177 John Even Liland Elkem BIL M 40-44 20:43:15 26.06
810 40917 Rune André Slydahl Mosjøen og Omegn CK M 30-34 20:43:15 26.06
810 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK M 35-39 20:43:15 26.06
815 40918 Dirk Bähr K.V. Rohnspitzler M 35-39 20:45:10 26.02
815 40919 Gervas Dufner Velotravel M 40-44 20:45:10 26.02
815 40920 Ralph Koritz K.V. Rohnspitzler M 35-39 20:45:10 26.02
815 40921 Dirk Lehnert K.V. Rohnspitzler M 35-39 20:45:10 26.02
815 40922 Volker Mörseburg K.V. Rohnspitzler M 35-39 20:45:10 26.02
820 40923 Wenche Staurset Stranda SK K 40-44 20:49:05 25.93
821 34050 Eigil Sørlie Falconbridge Nikkelverk M 55-59 20:49:54 25.92
822 32887 Jonny Ellingsen Norway M 35-39 20:52:25 25.86
823 40924 Jean Schwartz Luxembourg M 40-44 20:52:49 25.86
824 32176 Eric Downing Norway M 20-24 20:53:12 25.85
824 31508 Olav Ravndal Norway M 45-49 20:53:12 25.85
826 35409 Dagfinn Albertsen Adresseavisen BIL M 45-49 20:53:53 25.83
826 40925 Bjørn Eggen Norway M 45-49 20:53:53 25.83
826 35412 Jürgen Issing Adresseavisen M 40-44 20:53:53 25.83
826 40926 Frank Lamøy Trønder-Taxi M 35-39 20:53:53 25.83
826 35666 Brage Melby Adresseavisen BIL M 55-59 20:53:53 25.83
826 40927 Åge Nessemo Aker Verdal M 40-44 20:53:53 25.83
826 40928 Roar Petersen Trønder-Taxi M 35-39 20:53:53 25.83
826 42457 Kurt Erling Steinsvik Trondheim M 40-44 20:53:53 25.83
826 40929 Harry Tiller Adresseavisen BIL M 35-39 20:53:53 25.83
835 40930 Gerit Pfuhl NTNUI Sykkel K 25-29 20:54:02 25.83
836 40931 Wilhelm Seivåg Team Seivåg M 60-64 20:54:16 25.83
837 40932 Robert Gaida NTNUI Sykkel M 20-24 20:54:21 25.83
838 20680 Arnfinn Erga Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 20:55:45 25.80
839 40933 Agner Sørensen Norway M 60-64 20:56:02 25.79
840 40934 Jan-Ivar Bergsland Sarpsborg SK M 45-49 20:57:57 25.75
840 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 55-59 20:57:57 25.75
840 36675 Trond Holmen Sarpsborg SK M 45-49 20:57:57 25.75
840 35256 Morten Berg Maristad Sarpsborg SK M 40-44 20:57:57 25.75
844 40935 Christian Engebretsen Gullaug M 40-44 20:58:01 25.75
844 30439 Runar Warholm Solum Terrengsykleklubb M 35-39 20:58:01 25.75
846 37998 Knut Olaussen Statoil BIL M 35-39 20:58:42 25.74
847 35254 Johnny Linstad Team Vea - LS&T M 45-49 21:00:10 25.71
848 35268 Bjørn Vårdal Christensen Norway M 35-39 21:00:16 25.70
848 35258 Pål A. Olsen Team Vea - LS&T M 35-39 21:00:16 25.70
848 35269 Morten Sjølli Team Vea - LS&T M 45-49 21:00:16 25.70
848 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 50-54 21:00:16 25.70
852 40936 Torgeir Hermansen X-iass IL M 20-24 21:00:28 25.70
853 35465 Morten Opøyen Lundåsen M 40-44 21:00:41 25.70
854 40937 Håkon Gaarder Bjærke Bærum og Omegn CK M 25-29 21:01:52 25.67
854 34920 David Carnes Bærum og Omegn CK M 40-44 21:01:52 25.67
854 35486 Kjell Dragnes Bærum og Omegn CK M 55-59 21:01:52 25.67
854 35487 Yngve Karlsen Bærum og Omegn CK M 50-54 21:01:52 25.67
854 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 45-49 21:01:52 25.67
854 40938 Iris Mandelid Bærum og Omegn CK K 40-44 21:01:52 25.67
854 35144 Olav Trøan Nygård Bærum og Omegn CK M 35-39 21:01:52 25.67
854 40939 Frank Røstgård Foreningen Frikransen Sykkel M 40-44 21:01:52 25.67
854 35677 Jan Spørck Bærum og Omegn CK M 55-59 21:01:52 25.67
863 40940 Nils Sandberg Team Sandberg M 30-34 21:02:45 25.65
864 40941 Frank-Vegar Mortensen Narvik CK M 20-24 21:03:06 25.65
865 40942 Simen Andersen NTNUI Sykkel M 25-29 21:04:21 25.62
865 40943 John Are Hårstad-Evjen NTNUI Sykkel M 25-29 21:04:21 25.62
867 40944 Leiv Larsen Tau M 45-49 21:04:38 25.62
868 40945 Gro Tønder E-vita IL K 40-44 21:04:47 25.61
869 40946 Ola Bjarne Kynø Ekornes BIL M 35-39 21:04:54 25.61
870 40947 Flemming Skjønhals Tynset SPY M 20-24 21:04:58 25.61
871 40948 Georg Wirth Germany M 50-54 21:05:01 25.61
872 40949 Stefan Oswald Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 21:05:24 25.60
872 40950 Erik Seibt Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 21:05:24 25.60
872 40951 Ivo Ullmann Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 21:05:24 25.60
872 40952 Holger Wegner Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 21:05:24 25.60
872 40953 Michael Weidemann Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:05:24 25.60
877 31010 Brigt Bovim Norway M 50-54 21:05:28 25.60
877 32729 Helge Einar Vie Norway M 50-54 21:05:28 25.60
879 40954 Bjørn Åge Norheim Sportsklubben Rye Sykkel M 60-64 21:06:08 25.58
879 122408 Bjørn Pettersen Sportsklubben Rye Sykkel M 35-39 21:06:08 25.58
879 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye Sykkel M 50-54 21:06:08 25.58
879 40955 Kristian Stenerud Sportsklubben Rye Sykkel M 45-49 21:06:08 25.58
879 131971 Steinar Aamodt Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 21:06:08 25.58
884 36741 Kjell Bjarne Midtbø Veidekke M 40-44 21:07:10 25.56
885 35042 Arild Bjørnevoll Rogaland Politi IL M 50-54 21:07:57 25.55
886 36473 Oddvar Kalviknes Foreningen Frikransen Sykkel M 45-49 21:10:20 25.50
886 40957 Jørn Nielsen A-TEK BIL M 35-39 21:10:20 25.50
886 35459 Geir Snekkerhaugen Onninen BIL M 50-54 21:10:20 25.50
886 35485 Ragnhild Torp Norway K 25-29 21:10:20 25.50
890 40958 Carsten Looke Team Elastogran M 40-44 21:13:05 25.45
891 40959 John Erik Robertsen Bardufoss videregående skole M 50-54 21:13:24 25.44
892 40960 Bjørnar Monsø Team Sentio M 40-44 21:13:28 25.44
893 35796 Roar Skaaraaen Norway M 55-59 21:14:07 25.42
894 40961 Tom Daniss Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 21:14:59 25.41
895 33891 Sture Rasmussen Team Agder M 45-49 21:16:49 25.37
896 86168 Steinar Strøm Follo SK M 45-49 21:17:24 25.36
897 40962 Juha Maaranen Finland M 40-44 21:19:07 25.32
898 31262 Josuah Villacarillo Philippines Express/Voss M 30-34 21:19:17 25.32
899 40963 Martin Krämer Germany M 40-44 21:19:40 25.31
900 40964 Ottar Helge Åsen Aker-Kværner B.I.L. M 50-54 21:21:27 25.28
901 64283 Bengt Jarl Holst Norway M 35-39 21:22:15 25.26
902 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil AS M 45-49 21:22:17 25.26
903 41891 Sebastiaan Van Gerven Team Ripassa M 25-29 21:23:19 25.24
904 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 40-44 21:24:26 25.22
904 40966 Håvard Stubbom Brumunddal SK M 25-29 21:24:26 25.22
906 40967 Tor Arne Bonsaksen Helgeland Kraft M 30-34 21:25:55 25.19
907 23593 Inger Fagerheim Norway K 35-39 21:26:20 25.18
907 24960 Kjell Wold Norway M 45-49 21:26:20 25.18
909 40968 Knut Mo SINTEF-bil M 50-54 21:26:53 25.17
909 35309 Roar Østli Eidsvoll SK M 50-54 21:26:53 25.17
911 35352 Sissel Støa J/H Sykkel K 35-39 21:29:01 25.13
911 35353 Kai Østvold J/H Sykkel M 45-49 21:29:01 25.13
913 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero - Sykkel M 45-49 21:29:26 25.12
914 40969 Morten Lenningsvik Helgeland Kraft M 25-29 21:31:07 25.09
915 27241 Øyvind Knutsen Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 30-34 21:32:00 25.07
915 27987 Rolf Jørgen Lauritzen Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 45-49 21:32:00 25.07
917 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 40-44 21:32:20 25.07
918 44321 Arild Egge Norway M 45-49 21:33:02 25.05
919 36738 Hans Frogner Norway M 50-54 21:33:29 25.04
920 62829 Jan Vidar Andreassen Tønsberg CK M 45-49 21:33:52 25.04
920 36685 Eigar Styrerud CK Jarlsberg M 45-49 21:33:52 25.04
922 40973 Bo Gunnar Karlsson Borlänge CK M 45-49 21:33:59 25.03
923 40974 Bjørn Sem Flaatten Memscap AS M 45-49 21:34:07 25.03
923 40975 Stein Hansen Tønsberg CK M 50-54 21:34:07 25.03
923 40976 Erik Henriksen Bjørn Flaatten M 40-44 21:34:07 25.03
923 40977 Jens Lennart Lyckhage Team Akva Waterbeds M 50-54 21:34:07 25.03
923 40978 Jarle Steinnes Tønsberg CK M 35-39 21:34:07 25.03
923 40979 Wenche Wilhelmsen Torød & Hårkollen IF K 45-49 21:34:07 25.03
929 40980 Bjørn Erik Bye Tromsø CK M 30-34 21:34:43 25.02
929 35480 Edgar Hanssen Tromsø CK M 40-44 21:34:43 25.02
929 35724 Finn Sture Hultgreen Vesterålen SK M 55-59 21:34:43 25.02
929 35482 Jan Lund Tromsø CK M 35-39 21:34:43 25.02
929 122418 Tor Arne Simonsen Tromsø CK M 50-54 21:34:43 25.02
929 35484 Sigmund Wiik Tromsø CK M 45-49 21:34:43 25.02
935 40982 Andreas Brosin Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 21:34:59 25.01
936 40983 Geir-Arne Thue-Nilsen Seabourn Cruise Line M 50-54 21:35:11 25.01
937 40984 Sigbjørn Røsten SpareBank 1 Midt-Norge M 40-44 21:37:25 24.97
938 35547 Robert Gregusson Norway M 20-24 21:38:50 24.94
939 40985 Gunstein Vatnar Norway M 30-34 21:39:26 24.93
940 40986 Henrik Junkell FK Herkules M 30-34 21:39:56 24.92
941 40987 Maria Gustavsson FK Herkules K 30-34 21:40:13 24.91
942 40988 Lars Ramstad Alme UKA-05 M 25-29 21:40:33 24.91
943 36026 Willy Hanssen Björn,s M 55-59 21:40:52 24.90
944 30019 Trygve Ramsnes Sauda SK M 35-39 21:41:51 24.88
945 23003 Hans Stødle Norway M 45-49 21:41:57 24.88
946 40989 Stein Tvedt Norway M 40-44 21:42:13 24.88
947 35839 Andreas Hertsch Velotravel M 40-44 21:42:18 24.87
947 40990 Ulrich Meisner Velotravel M 45-49 21:42:18 24.87
949 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 45-49 21:42:34 24.87
950 23766 Ivar Anda Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 21:42:54 24.86
951 40991 Harry Longman Cossington Casuals - CTC M 40-44 21:43:02 24.86
951 35220 Joseph Santaniello Tønsberg CK M 35-39 21:43:02 24.86
953 40992 Egil Arne Thomassen Tromsø CK M 40-44 21:43:12 24.86
953 40993 Åge Thomassen Tromsø CK M 45-49 21:43:12 24.86
955 25485 Kurt Nevland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 35-39 21:43:33 24.85
955 27848 Roar Valseth Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 55-59 21:43:33 24.85
957 40994 Snorre Johansen Norway M 25-29 21:43:37 24.85
958 40995 Felix Geiger Germany M 30-34 21:43:39 24.85
959 40996 Karsten Nattke FSV Eilenburg M 35-39 21:44:18 24.84
959 40997 Klaus Wenk TSV Gersthofen M 45-49 21:44:18 24.84
961 37187 Lars Hauberg Team Hauberg M 25-29 21:44:56 24.82
961 40998 Hans Hauberg Team Hauberg M 25-29 21:44:56 24.82
961 40999 Sune Allan Lagersted Olsen Team Hauberg M 25-29 21:44:56 24.82
961 37189 Lauge Andrea Stoltze Rasmussen Team Hauberg M 20-24 21:44:56 24.82
965 41000 Erwald Braun Team Ebringen M 45-49 21:47:23 24.78
966 41001 Bjørn Kristiansen Norway M 40-44 21:47:44 24.77
967 41002 Aage Berge Utdanningsetaten, Oslo kommune M 40-44 21:48:18 24.76
968 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 40-44 21:48:59 24.75
969 41003 John-Petter Bratlie Telemark Politi IL M 45-49 21:50:34 24.72
969 37072 Odd Skei Kostveit Telemark Politi IL M 35-39 21:50:34 24.72
971 32515 Steinar Hannevold Bergen CK M 50-54 21:51:20 24.70
972 41004 David Hval Drammen Politiidrettslag M 25-29 21:52:27 24.68
972 63991 Stian Fjeldstad Nielsen Brumunddal SK M 25-29 21:52:27 24.68
974 41006 Jan Egil Brattgjerd Norway M 25-29 21:52:52 24.67
975 41007 Tor Ihler Norway M 45-49 21:53:10 24.67
976 41008 Eberhard Funk Stuifenradler M 45-49 21:53:50 24.66
976 41009 Bodo Herzel Stuifenradler M 45-49 21:53:50 24.66
976 41010 Steffen Schmid Stuifenradler M 25-29 21:53:50 24.66
979 41011 Helmut Krieg Stuifenradler M 50-54 21:54:07 24.65
980 62591 Ole Johnny Endestad Team Kvammen M 40-44 21:54:26 24.64
980 35772 Kjartan Russnes Team Kvammen M 45-49 21:54:26 24.64
982 41012 Anders Fossum Norway M 45-49 21:55:01 24.63
983 41013 Paul Fagerheim Norway M 35-39 21:56:49 24.60
984 30688 Bjørn Saatvedt Kristiansands CK M 60-64 21:57:26 24.59
985 41014 Karl Bøe Skogen Team Aktiv Stavanger M 55-59 21:57:42 24.58
985 28920 Svein Inge Aarskog Team Aktiv Stavanger M 50-54 21:57:42 24.58
987 41015 Kevin Eivik Team Aktiv Stavanger M 21:58:30 24.57
988 22389 Frode Valen Team Aktiv Stavanger M 35-39 21:58:50 24.56
989 41016 Arne Haugen Helgeland Kraft M 25-29 21:59:33 24.55
990 41017 Larry Nelson United States M 60-64 22:00:04 24.54
991 35271 Stig Arnold Aune Stjørdal M 40-44 22:01:24 24.51
992 35609 Steinar Leirvik Strindheim kirke M 40-44 22:01:57 24.50
993 28975 Sveinung Motland Team Simplicity - Aalgaard Sykkel og Spaserlaug M 25-29 22:02:06 24.50
994 36835 Bjarte Fausk Norway M 35-39 22:03:10 24.48
995 36614 Jann Eirik Nilsen Ving BIL M 40-44 22:03:17 24.48
996 41018 Arne David Storåker Lorentzen Bergen CK M 35-39 22:03:24 24.48
996 30227 Wiggo Lorentzen Bergen CK M 55-59 22:03:24 24.48
998 36104 Jarl Frivold Arendal CC M 60-64 22:04:21 24.46
999 28422 Sissel Heli Rugland Aalgaard Sykkel og Spaserlaug K 45-49 22:05:37 24.44
1000 41019 Thomas Franzén Lygnens Venner M 55-59 22:08:43 24.38

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2005
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 25.40 Km/t
Snittid: 21:15:16
Antall deltakere: 1567

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):