Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2008

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 36364 Jan Dekko Sportsklubben Rye M 50-55 13:32:18 39.88
1 20619 Arne Frøiland Sportsklubben Rye M 40-44 13:32:18 39.88
1 40608 Ketil Gromstad Sportsklubben Rye M 40-44 13:32:18 39.88
1 34755 Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 30-34 13:32:18 39.88
1 34901 Truls Eirik Holm Sportsklubben Rye M 30-34 13:32:18 39.88
1 36319 Bjørn Holmvik Sportsklubben Rye M 35-39 13:32:18 39.88
1 36320 Fred Magne Hval Sportsklubben Rye M 40-44 13:32:18 39.88
1 34904 Frank Denis Kristiansen Sportsklubben Rye M 35-39 13:32:18 39.88
1 42265 Sindre Næss Sportsklubben Rye M 35-39 13:32:18 39.88
1 34759 Jon Olsen Sportsklubben Rye M 30-34 13:32:18 39.88
1 36324 Geir Åge Rønneberg Sportsklubben Rye M 35-39 13:32:18 39.88
1 34763 Erik Schøyen Sportsklubben Rye M 45-49 13:32:18 39.88
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 40-44 13:32:18 39.88
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 35-39 13:32:18 39.88
1 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 40-44 13:32:18 39.88
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 45-49 13:32:18 39.88
17 34958 Jarle Rudihagen Sportsklubben Rye M 30-34 13:46:17 39.21
18 34769 John Rune Gilberg CK Victoria M 45-49 14:39:09 36.85
18 36372 Gjermund Hølås CK Victoria M 40-44 14:39:09 36.85
18 42266 Brent Landsem CK Victoria M 45-49 14:39:09 36.85
18 34887 Rune Oterholm CK Victoria M 35-39 14:39:09 36.85
18 36383 Alf Geir Pedersen CK Victoria M 45-49 14:39:09 36.85
18 36386 Arve Skåren CK Victoria M 30-34 14:39:09 36.85
18 42267 Kristian Sveaas CK Victoria M 25-29 14:39:09 36.85
18 42268 Truls Tharaldsen CK Victoria M 35-39 14:39:09 36.85
18 36330 Ørjan Walstad CK Victoria M 35-39 14:39:09 36.85
18 34888 Tomas Aasvold CK Victoria M 45-49 14:39:09 36.85
18 36839 Lorents Ola Aasvold CK Victoria M 20-24 14:39:09 36.85
29 34823 Olav Fjære CK Victoria M 25-29 14:53:35 36.25
30 40585 Åge Berg Trondhjems VK M 40-44 14:53:42 36.25
30 34821 Bjørn Endre Dyrseth Trondhjems VK M 45-49 14:53:42 36.25
30 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 50-55 14:53:42 36.25
30 36630 Arne Inge Hangerhagen Trondhjems VK M 30-34 14:53:42 36.25
30 42269 Marius Røed Hanssen Trondhjems VK M 25-29 14:53:42 36.25
30 34840 Torgeir Husby Trondhjems VK M 40-44 14:53:42 36.25
30 34828 Lars Lurvik Trondhjems VK M 45-49 14:53:42 36.25
30 42270 Are Løset Trondhjems VK M 25-29 14:53:42 36.25
30 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 55-59 14:53:42 36.25
30 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 50-55 14:53:42 36.25
30 42271 Eivind Rimstad Trondhjems VK M 20-24 14:53:42 36.25
30 34990 Egil Skybakmoen Trondhjems VK M 45-49 14:53:42 36.25
30 35351 Einar Spjøtvoll Trondhjems VK M 40-44 14:53:42 36.25
30 34835 Oddvar Sæther Trondhjems VK M 35-39 14:53:42 36.25
30 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 45-49 14:53:42 36.25
30 42272 Inge Valseth Trondhjems VK M 45-49 14:53:42 36.25
30 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 40-44 14:53:42 36.25
47 24463 Jon Magnor Andreassen Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 30099 Vegar Bakken Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 23020 Hans Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 20531 Arnar Børildsen Team Jæren M 55-59 14:53:50 36.24
47 22104 Erik Grimsmo Team Jæren M 30-34 14:53:50 36.24
47 20176 Anders Grimsmo Team Jæren M 30-34 14:53:50 36.24
47 25034 Kjell Haver Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 23855 Jan Høien Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 22340 Frank Jonassen Team Jæren M 35-39 14:53:50 36.24
47 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren M 50-55 14:53:50 36.24
47 22638 Geir Henning Larsen Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 23041 Hans Inge Rege Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 27407 Per Røsand Team Jæren M 50-55 14:53:50 36.24
47 22407 Frode Røyneberg Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 27337 Pål Sleveland Team Jæren M 25-29 14:53:50 36.24
47 22522 Geir Strømland Team Jæren M 40-44 14:53:50 36.24
47 28052 Roy Ove Støve Team Jæren M 25-29 14:53:50 36.24
47 22125 Erik Bjørn Svalestad Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 29541 Tor Helge Vatne Team Jæren M 45-49 14:53:50 36.24
47 23680 Ingve Vold Team Jæren M 30-34 14:53:50 36.24
47 26177 Martijn Vrolijk Team Jæren M 30-34 14:53:50 36.24
47 26155 Markus Zeeh Team Jæren M 30-34 14:53:50 36.24
70 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren M 40-44 14:54:01 36.24
71 36469 Gudmund Harlem Bærum og Omeng CK M 35-39 15:06:03 35.75
71 35233 Kjell Harald Horn Bærum og Omeng CK M 35-39 15:06:03 35.75
71 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omeng CK M 40-44 15:06:03 35.75
71 37371 Peder Myhre Bærum og Omeng CK M 20-24 15:06:03 35.75
71 27125 Øistein Olsen Bærum og Omeng CK M 30-34 15:06:03 35.75
71 34205 Ronny E. Olsen Bærum og Omeng CK M 45-49 15:06:03 35.75
71 34931 Roger Rake Bærum og Omeng CK M 40-44 15:06:03 35.75
71 28067 Runar Skuggevik Bærum og Omeng CK M 40-44 15:06:03 35.75
71 122688 Ukjent Ukjent Mann Bærum og Omeng CK M 15:06:03 35.75
71 36332 Michiel Van Der Geest Bærum og Omeng CK M 30-34 15:06:03 35.75
81 34922 Runar Gundersen Bærum og Omeng CK M 45-49 15:06:13 35.75
81 34818 Lars Thomas Moen Bærum og Omeng CK M 45-49 15:06:13 35.75
83 42273 Gaute Guttormsen Bærum og Omeng CK M 20-24 15:06:40 35.73
84 23554 Inge Andreassen Team Jæren M 45-49 15:10:09 35.59
85 34896 Kristian Bjerke Sportsklubben Rye M 30-34 15:14:09 35.44
85 42274 Espen Christoffersen Sportsklubben Rye M 30-34 15:14:09 35.44
85 36477 Ole Andreas Fuglesang Sportsklubben Rye M 30-34 15:14:09 35.44
85 35120 Håvard Hilde Sportsklubben Rye M 50-54 15:14:09 35.44
85 34900 Terje Johnsen Sportsklubben Rye M 40-44 15:14:09 35.44
85 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye M 25-29 15:14:09 35.44
85 36565 Morten Gram Karmsteen Sportsklubben Rye M 25-29 15:14:09 35.44
85 42276 Eivind Lund Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 42277 Steinar Munkvold Sportsklubben Rye M 20-24 15:14:09 35.44
85 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 55-59 15:14:09 35.44
85 34907 Josef Noll Sportsklubben Rye M 45-49 15:14:09 35.44
85 133088 Morten Nygård Sportsklubben Rye M 40-44 15:14:09 35.44
85 40594 Espen Opheim Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Rye M 30-34 15:14:09 35.44
85 36570 Cato Rokne Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 42278 Ola Svenningsen Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 30429 Frank Thommesen Sportsklubben Rye M 40-44 15:14:09 35.44
85 42279 Hans Vigstad Sportsklubben Rye M 35-39 15:14:09 35.44
85 42280 Anders Østby Sportsklubben Rye M 30-34 15:14:09 35.44
85 35133 Anders Åsberg Sportsklubben Rye M 40-44 15:14:09 35.44
106 34869 Kenneth Alsos Team Polarcirkelen M 25-29 15:18:09 35.28
106 36492 Lars Erik Berge Mosjøen og Omegn CK M 35-39 15:18:09 35.28
106 42281 Martin Drevvatn Team Polarsirkelen - MOCK M 25-29 15:18:09 35.28
106 36493 Jim Roger Fagerdal Sandnessjøen & Omegn CK M 30-34 15:18:09 35.28
106 36494 Johnny Fagerås Team Polrasirkelen - Rana SK M 40-44 15:18:09 35.28
106 35177 John Even Liland Mosjøen og Omegn CK M 40-44 15:18:09 35.28
106 42282 Jacob Palmer Meland Sandnessjøen & Omegn CK M 20-24 15:18:09 35.28
106 78988 Jens-Martin Nerdal Team Polarcirkelen M 40-44 15:18:09 35.28
106 36500 Tore Nilsskog Team Polarsirkelen - Rana SK M 45-49 15:18:09 35.28
106 36502 Kristian Olaisen Team Polarsirkelen - SOCK M 25-29 15:18:09 35.28
106 35384 Dag-Ove Olsen Team Polarsirkelen - Rana SK M 35-39 15:18:09 35.28
106 34877 Trond Vegard Seivåg Team Polarcirkelen M 35-39 15:18:09 35.28
106 35377 Frode Thomassen Team Polarsirkel - Rana SK M 35-39 15:18:09 35.28
106 35104 Rune Erling Westvoll Rana SK M 35-39 15:18:09 35.28
106 42284 Cato Ole Årnes Sandnessjøen & Omegn CK M 30-34 15:18:09 35.28
121 42285 Meno Abels Vitargo Team Germany M 40-44 15:18:44 35.26
121 42286 Peter Ehrenberg Vitargo Team Germany M 25-29 15:18:44 35.26
121 79092 Lasse Jens Fankhänel Vitargo Team Germany M 25-29 15:18:44 35.26
121 35169 Axel Fehlau Vitargo Team Germany M 35-39 15:18:44 35.26
121 36447 Karsten Göbel Vitargo Team Germany M 30-34 15:18:44 35.26
121 34864 Guido Harig Vitargo Team Germany M 30-34 15:18:44 35.26
121 42287 Mattias Hofacker Vitargo Team Germany M 25-29 15:18:44 35.26
121 36421 Michael Hokkeler Vitargo Team Germany M 35-39 15:18:44 35.26
121 36449 Georg Hüging Vitargo Team Germany M 40-44 15:18:44 35.26
121 36450 Fred Kerlin Vitargo Team Germany M 35-39 15:18:44 35.26
121 42288 Heiko Klein Vitargo Team Germany M 45-49 15:18:44 35.26
121 42289 Markus Konheiser Vitargo Team Germany M 40-44 15:18:44 35.26
121 42290 Jan Manikowski Vitargo Team Germany M 30-34 15:18:44 35.26
121 34963 Christian Mey Vitargo Team Germany M 30-34 15:18:44 35.26
121 42291 Philipp Reek Vitargo Team Germany M 30-34 15:18:44 35.26
121 36456 Mattias Schöpfer-Droop Vitargo Team Germany M 45-49 15:18:44 35.26
121 42292 Hendrik Zwiener Vitargo Team Germany M 25-29 15:18:44 35.26
121 36460 Jürgen Zühlke Vitargo Team Germany M 50-55 15:18:44 35.26
139 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 40-44 15:22:14 35.13
139 42293 Magne Abrahamsen Team Proteinfabrikken M 40-44 15:22:14 35.13
139 36404 Terje Alfredsen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 36405 Per Astrup Andreassen Team Proteinfabrikken M 45-49 15:22:14 35.13
139 24176 Jens Glad Balchen Team Proteinfabrikken / CK Sør M 30-34 15:22:14 35.13
139 35190 Ole Fridtjof Bekken Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 36406 Øyvind Bredholt Team Proteinfabrikken M 40-44 15:22:14 35.13
139 36407 Bjarne Brynning Team Proteinfabrikken M 50-55 15:22:14 35.13
139 42295 Robin Gjessing Team Proteinfabrikken M 45-49 15:22:14 35.13
139 36409 Kenneth Hansen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 34814 Jon Hegre Sportsklubben Rye M 35-39 15:22:14 35.13
139 34801 Hans Jørgen Lihagen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 37150 Jan Erik Mostad Team Proteinfabrikken M 45-49 15:22:14 35.13
139 33841 Helge Bie Riber Team Proteinfabrikken / CK Sør M 50-55 15:22:14 35.13
139 42296 Svenn Rud Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 34402 Jan Einar Sævik Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
139 36413 Erik Tveitan Tønsberg CK M 35-39 15:22:14 35.13
139 36414 Truls Aabol Team Proteinfabrikken M 35-39 15:22:14 35.13
157 60533 Tore Karlsen Team Proteinfabrikken M 35-39 15:23:42 35.07
158 30847 Torstein Garnes Johnsen Bærum og Omeng CK M 55-59 15:23:53 35.06
159 34946 Frode Bakke Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:29:45 34.84
159 34951 Ståle Hansen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:29:45 34.84
159 34953 Tore Haverstad Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:29:45 34.84
159 36435 Ronny Haverstadløkken Team Gudbrandsdalen M 30-34 15:29:45 34.84
159 78996 Tore Langrusten Johansen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:29:45 34.84
159 36437 Geir Ove Kolobekken Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:29:45 34.84
159 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:29:45 34.84
159 35159 Stein Magnar Lien Team Gudbrandsdalen M 55-59 15:29:45 34.84
159 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:29:45 34.84
159 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:29:45 34.84
159 34957 Roger Pedersen Team Gudbrandsdalen M 50-55 15:29:45 34.84
159 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:29:45 34.84
159 36441 Pål Inge Sanden Team Gudbrandsdalen M 35-39 15:29:45 34.84
159 34959 Kjetil Steineide Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:29:45 34.84
159 34960 Tore Sundero Team Gudbrandsdalen M 40-44 15:29:45 34.84
159 42297 Sindre Viberg Team Gudbrandsdalen M 25-29 15:29:45 34.84
159 36442 Per-Ivar Weydahl Team Gudbrandsdalen M 45-49 15:29:45 34.84
176 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye M 35-39 15:32:03 34.76
177 35155 Harald Schabel Vitargo Team Germany M 40-44 15:33:10 34.72
178 35152 Maxim Golev CK Victoria M 25-29 15:37:47 34.54
179 35280 Geir Kvello Namdal SK M 45-49 15:37:57 34.54
180 35381 Tor Helge Nordvang Rana SK M 45-49 15:39:52 34.47
180 36507 Magnar Røneid Team Polarsirkelen - MOCK M 50-55 15:39:52 34.47
182 36354 Bjørn Ove Ansnes Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 41553 Frank Brandstad Oppdal SK M 40-44 15:42:37 34.37
182 34968 Jo Engebretsen Oppdal SK M 35-39 15:42:37 34.37
182 36355 Stig Ervik Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 36356 Jan Erik Halvorsen Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 36357 Rune Hindseth Oppdal SK M 40-44 15:42:37 34.37
182 34846 Oddvar Hindseth Oppdal SK M 50-55 15:42:37 34.37
182 36358 Robert Krogstad Oppdal SK M 35-39 15:42:37 34.37
182 42299 Svein Lindstad Oppdal SK M 35-39 15:42:37 34.37
182 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 55-59 15:42:37 34.37
182 122140 Kristian Nilsen Oppdal SK M 20-24 15:42:37 34.37
182 34852 Geir Arne Nilsen Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 42300 Johannes Reiten Oppdal SK M 35-39 15:42:37 34.37
182 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 40-44 15:42:37 34.37
182 42301 Øyvind Sporsheim Oppdal SK M 35-39 15:42:37 34.37
182 42302 Sturla Storø Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 45-49 15:42:37 34.37
182 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 35-39 15:42:37 34.37
200 70073 Arne Richard Kristiansen Team Polarcirkelen M 40-44 15:46:30 34.23
201 42304 Torbjørn Eid CK Victoria M 35-39 15:49:49 34.11
202 42307 Marianne Melhus 3T Treningssenter K 35-39 16:03:10 33.63
202 42305 Jørgen Berge 3T Treningssenter M 40-44 16:03:10 33.63
202 33435 Pål Berntsen 3T Treningssenter M 45-49 16:03:10 33.63
202 62949 Per Richard Buran 3T Treningssenter M 50-55 16:03:10 33.63
202 42306 Bjørn Dybvad 3T Treningssenter M 35-39 16:03:10 33.63
202 34827 Sturla Klüver 3T Treningssenter M 50-55 16:03:10 33.63
202 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea 3T Treningssenter M 35-39 16:03:10 33.63
202 35465 Morten Opøyen 3T Treningssenter M 45-49 16:03:10 33.63
202 42308 Eivind Ottesen 3T Treningssenter M 40-44 16:03:10 33.63
202 42309 Lars Solheim 3T Treningssenter M 20-24 16:03:10 33.63
202 36542 Lars Olav Søraas 3T Treningssenter M 45-49 16:03:10 33.63
202 42310 Stein Valen 3T Treningssenter M 45-49 16:03:10 33.63
202 36543 Geir Waal 3T Treningssenter M 40-44 16:03:10 33.63
215 36436 Roar Håland Team Gudbrandsdalen M 45-49 16:08:25 33.45
215 36440 Lars Kåre Mork Team Gudbrandsdalen M 30-34 16:08:25 33.45
217 36334 Kjell Edvardsen Trondhjems VK M 50-55 16:09:46 33.41
218 42311 Judith Mittelmaier Vitargo Team Germany K 25-29 16:10:47 33.37
218 42312 Guido Schneider Vitargo Team Germany M 35-39 16:10:47 33.37
220 37502 Kristian Kavlie-Borge Holmestrand SK M 25-29 16:18:05 33.12
221 42313 Klaus Kaefer Vitargo Team Germany M 50-55 16:18:53 33.09
222 42314 Halvor Nordstoga Mosjøen og Omegn CK M 55-59 16:18:55 33.09
223 24228 Johan Vesteraas Team Jæren M 50-55 16:21:46 33.00
224 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
224 42315 Bror Just Andersen Bærum og Omeng CK M 35-39 16:22:28 32.97
224 40632 Lars Frode Askheim Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 42316 Øystein Berglund Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 34918 Arild Brekke Bærum og Omeng CK M 55-59 16:22:28 32.97
224 36465 Odd Willy Brude Bærum og Omeng CK M 35-39 16:22:28 32.97
224 36466 Ørnulf Dahl Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 36608 Jan Fredrik Edbo Bærum og Omeng CK M 30-34 16:22:28 32.97
224 35223 Hans Nicolai Edbo Bærum og Omeng CK M 35-39 16:22:28 32.97
224 42317 Olav Gunnheim Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 42318 Petter Gunnulfsen Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 34926 Øyvind Hjelle Bærum og Omeng CK M 50-54 16:22:28 32.97
224 42319 Pål Erik Lilleeide Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
224 34928 Henrik Munthe Bærum og Omeng CK M 50-54 16:22:28 32.97
224 42320 Eirik Normann Norges Forskningsråd M 50-54 16:22:28 32.97
224 42321 Geir Nygård Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
224 34930 Christer Opsann Bærum og Omeng CK M 30-34 16:22:28 32.97
224 34979 Egil Prestløkken Bærum og Omeng CK M 45-49 16:22:28 32.97
224 34981 Sverre Johannes Ringstad Bærum og Omeng CK M 35-39 16:22:28 32.97
224 42322 Frank Siewert Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
224 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
224 36716 Rune Stople Bingsfoss SK M 40-44 16:22:28 32.97
224 23200 Håvard Jan Thevik Bærum og Omeng CK M 40-44 16:22:28 32.97
247 35085 Finn Halland Hadeland CK M 35-39 16:37:54 32.46
248 42323 Frode Melgårdshagen Team Gudbrandsdalen M 30-34 16:37:57 32.46
249 34940 Rolf Nett Vitargo Team Germany M 55-59 16:38:40 32.44
250 35655 Magnar Hernes 3T Treningssenter M 55-59 16:39:30 32.41
250 42324 Max Kjær 3T Treningssenter M 55-59 16:39:30 32.41
252 42325 Richard Köhler Team Tirol M 30-34 16:42:30 32.31
252 42326 Markus Pichler Team Tirol M 35-39 16:42:30 32.31
252 42327 Richard Winkel Team Tirol M 35-39 16:42:30 32.31
255 35158 Ulrich Reich Vitargo Team Germany M 55-59 16:43:11 32.29
256 42328 Rune Hellem Sportsklubben Rye M 35-39 16:46:53 32.17
257 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 35-39 16:47:34 32.15
258 42329 Ole Anton Haglerød Follo SK M 35-39 16:47:58 32.14
259 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 45-49 16:51:36 32.02
260 42330 Michael Bryntesen Saugbrugs BIL / Halden CK M 35-39 16:51:48 32.02
260 30575 Kjetil Håvard Johannessen Johannessen Himmel og Jord M 45-49 16:51:48 32.02
262 42331 Alexander Mattmann Team Pnehaus M 30-34 16:51:55 32.01
263 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye K 40-44 16:52:42 31.99
263 42333 Kristin Stokke Sportsklubben Rye K 25-29 16:52:42 31.99
265 42334 Lasse Aune Sportsklubben Rye M 45-49 16:52:46 31.99
265 83332 Geir Berge Sportsklubben Rye M 45-49 16:52:46 31.99
265 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 50-54 16:52:46 31.99
265 35250 Stein Olav Bjerkeset Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 35293 Anton Brandsø Sportsklubben Rye M 55-59 16:52:46 31.99
265 122521 Pål Fredriksen Sportsklubben Rye M 50-54 16:52:46 31.99
265 36782 Stefan Grunert Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 42335 Johan Haugseth Sportsklubben Rye M 25-29 16:52:46 31.99
265 33337 Ottar Henanger Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 42336 Thomas Høie Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 36786 Helge Hønnås Sportsklubben Rye M 25-29 16:52:46 31.99
265 42337 Lars Janssen Sportsklubben Rye M 25-29 16:52:46 31.99
265 42338 Hans Krieken Sportsklubben Rye M 50-54 16:52:46 31.99
265 42339 Yngve Lien Sportsklubben Rye M 30-34 16:52:46 31.99
265 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 45-49 16:52:46 31.99
265 42340 Stian Lysaker Sportsklubben Rye M 25-29 16:52:46 31.99
265 36788 Jarleif Lødøen Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 42341 Paul Gunnar Nakken Sportsklubben Rye M 25-29 16:52:46 31.99
265 42342 Robert Nakken Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye M 50-54 16:52:46 31.99
265 42343 Geir Ove Røed Sportsklubben Rye M 30-34 16:52:46 31.99
265 36790 Ketil Standnes Rønning Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 42344 Torkjell Skomedal Sportsklubben Rye M 30-34 16:52:46 31.99
265 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 36792 Jo Stenvik Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 42346 Per Gunnar Tronsli Sportsklubben Rye M 45-49 16:52:46 31.99
265 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 45-49 16:52:46 31.99
265 36793 Per Valvatne Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 42348 Eelco Van Weerdhuizen Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 35132 Bent Erik Vangberg Sportsklubben Rye M 40-44 16:52:46 31.99
265 42347 Jon Vestby Sportsklubben Rye M 35-39 16:52:46 31.99
265 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 55-59 16:52:46 31.99
297 42349 Wytze Schuurmans Netherlands M 45-49 16:53:55 31.95
298 34954 Svenn Erik Jonhaugen Team Gudbrandsdalen M 40-44 17:00:52 31.73
299 35311 Tor Arild Holst-Larsen Bærum og Omeng CK M 55-59 17:01:33 31.71
300 31135 Jan Kenneth Antun Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 37399 Karl-Alfred Arnesen Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 31012 Arthur Duus Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 32724 Olav Gautestad Norway M 40-44 17:04:20 31.63
300 33405 Tor Steinar Grindheim Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 23342 Helge Haugsdal Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 31625 Morten Hauken Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 37382 Stian Heggøy Bergen CK M 30-34 17:04:20 31.63
300 33485 Asle Hirth Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 33011 Tor Helge Indrebø Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 71596 Christian Irgens Bergen CK M 40-44 17:04:20 31.63
300 37387 Espen Dale Jensen Astrik M 30-34 17:04:20 31.63
300 33298 Thorbjørn Thorsen Ludvigsen Bergen CK M 20-24 17:04:20 31.63
300 32627 Thomas Mildestvedt Bergen CK M 35-39 17:04:20 31.63
300 32691 Ragnar Moe Bergen CK M 50-54 17:04:20 31.63
300 42350 Kjetil A. Myklebust Ørsta SK M 35-39 17:04:20 31.63
300 31335 Einar Nystad Bergen CK M 50-54 17:04:20 31.63
300 30978 Rune Johannes Opstad Bergen CK M 50-54 17:04:20 31.63
300 37384 Jan Fridtjof Rachor Bergen CK M 35-39 17:04:20 31.63
300 31479 Arnfinn Rønneberg Bergen CK M 40-44 17:04:20 31.63
300 32646 Christian Saue Bergen CK M 35-39 17:04:20 31.63
300 29844 Torstein Skage Bergen CK M 45-49 17:04:20 31.63
300 42351 Leif Inge Skare Ørsta SK M 40-44 17:04:20 31.63
300 32645 Erik Solheim Bergen CK M 55-59 17:04:20 31.63
300 37389 Jan Roger Thorstensen Astrik M 30-34 17:04:20 31.63
300 31106 Rune Østgård Bergen CK M 50-54 17:04:20 31.63
326 40907 Einar Larsen Røstum Andebarkji Terrengsykkelklubb M 25-29 17:08:21 31.50
327 42352 Steinar Hjelle EasterBloc Cycling Club M 45-49 17:08:33 31.50
328 21268 Bjørn Kristoffersen Team Jæren M 40-44 17:09:21 31.47
329 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 35-39 17:09:33 31.47
329 28312 Sigurd Gimre Team Jæren M 25-29 17:09:33 31.47
329 27471 Per Arvid Gimre Team Jæren M 25-29 17:09:33 31.47
329 21921 Eirik Idsøe Johannessen Team Jæren M 30-34 17:09:33 31.47
329 34428 Tor Harald Johansen Team Jæren M 25-29 17:09:33 31.47
329 29859 Torunn Reime Team Jæren K 45-49 17:09:33 31.47
329 23685 Ingve Sirevåg Team Jæren M 40-44 17:09:33 31.47
329 24391 Johnny Skjæveland Team Jæren M 40-44 17:09:33 31.47
329 23720 Ivan Vaule Team Jæren M 60-64 17:09:33 31.47
329 26617 Odd Inge Vikse Team Jæren M 50-54 17:09:33 31.47
329 22486 Gaute Østebøvik Team Jæren M 50-54 17:09:33 31.47
340 42353 Marius Oppdal Marits As M 20-24 17:10:48 31.43
340 36620 Kent Roger Tangvik Marits As M 17-19 17:10:48 31.43
340 36619 Christian Tangvik Marits As M 35-39 17:10:48 31.43
343 42354 Bjørn Kaarstein Team Proteinfabrikken M 30-34 17:10:53 31.42
344 36645 Kai Willke Germany M 25-29 17:12:21 31.38
344 42355 Gerd Willrsinn Velotravel Rad + Reisen M 45-49 17:12:21 31.38
346 34965 Øyvind Smistad Veidekke BIL M 55-59 17:14:48 31.31
347 40641 Øyvind Fanebust Drøbak-Frogn IL M 35-39 17:15:08 31.30
347 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Drøbak-Frogn IL M 35-39 17:15:08 31.30
349 42356 Geir Falck Postbanken M 50-54 17:16:33 31.25
349 35315 Alf Egil Husby Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42357 Rune Husby Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 36692 Terje Hyldmo Postbanken M 40-44 17:16:33 31.25
349 42358 Kristian Haaland Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 132380 Bjarne Johansen Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 36744 Bjørn Lilleberg Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42359 Jan Løbakk Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42360 Svein Martinsen Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42361 Thomas Molden Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42362 Paul Mork Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42363 Trond Stiklestad Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 21364 Bjørn Olav Vennatrø Postbanken M 45-49 17:16:33 31.25
349 42364 Frode Wang Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
349 42365 Øystein Wiggen Postbanken M 55-59 17:16:33 31.25
364 42366 Rainmar Hönecke LeXXi TeamBikeWear.com M 40-44 17:16:46 31.25
364 42367 Axel König LeXXi TeamBikeWear.com M 45-49 17:16:46 31.25
366 32785 Rolf Fagerli Bergen CK M 50-54 17:17:16 31.23
367 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 45-49 17:18:29 31.19
368 42007 Øyvind Bjørstad Sportsklubben Rye M 25-29 17:19:42 31.16
369 36675 Trond Holmen Team Østfold / CK Øst M 45-49 17:20:21 31.14
369 42368 Eddy Willems Belgium M 45-49 17:20:21 31.14
371 42369 Lars Pettersson Idd Sportsklubb M 40-44 17:20:48 31.12
372 35196 Ole Martin Almeli Feiring IL M 45-49 17:20:52 31.12
372 42370 Per Christian Eidevik Ullensaker CK M 30-34 17:20:52 31.12
372 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero M 40-44 17:20:52 31.12
372 42371 Anne-Line Hertzenberg Ullensaker CK K 40-44 17:20:52 31.12
372 36551 Kjetil Hertzenberg Ullensaker CK M 40-44 17:20:52 31.12
372 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK M 45-49 17:20:52 31.12
372 42372 Egil Knapper IK Hero M 35-39 17:20:52 31.12
372 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 40-44 17:20:52 31.12
372 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero M 45-49 17:20:52 31.12
372 36607 Ørjan Rogne Rise Ullensaker CK M 35-39 17:20:52 31.12
372 32999 Kjetil Tangen IK Hero M 45-49 17:20:52 31.12
372 35075 Linda Treseng Nes SK K 30-34 17:20:52 31.12
372 35078 Stein Arne Vestgård Ullensaker CK M 45-49 17:20:52 31.12
385 32487 Håkon Tangenes Åsane CK M 40-44 17:22:35 31.07
386 26950 Ole Fredrik Lagesen Bærum og Omeng CK M 55-59 17:22:48 31.07
387 30268 Magnar Alsnes Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
387 20525 Arild Sigve Døhlen Team Jæren M 50-54 17:25:50 30.98
387 23354 Helge Edland Team Jæren M 40-44 17:25:50 30.98
387 22155 Erlend Egeland Team Jæren M 25-29 17:25:50 30.98
387 30163 Vidar Lende Fjermestad Team Jæren M 25-29 17:25:50 30.98
387 29794 Torild Lende Fjermestad Team Jæren K 40-44 17:25:50 30.98
387 21293 Bjørn Fjermestad Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
387 29982 Trond Olav Groven Team Jæren M 40-44 17:25:50 30.98
387 23937 Jan Erik Hafnor Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
387 29943 Trond Hagelin Team Jæren M 35-39 17:25:50 30.98
387 30269 Arve Henriksen Team Jæren M 35-39 17:25:50 30.98
387 29267 Thor Jakobsen Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
387 23716 Iris Odland Knutsen Team Jæren K 35-39 17:25:50 30.98
387 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren M 35-39 17:25:50 30.98
387 22150 Erlend Kveinen Team Jæren M 35-39 17:25:50 30.98
387 25795 Lillian Løyning Team Jæren K 40-44 17:25:50 30.98
387 29398 Tommy Pettersen Team Jæren M 35-39 17:25:50 30.98
387 21061 Bente Rasmussen Team Jæren K 40-44 17:25:50 30.98
387 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren M 30-34 17:25:50 30.98
387 26273 Michael Sautter Team Jæren M 40-44 17:25:50 30.98
387 22077 Erik Solvang Team Jæren M 40-44 17:25:50 30.98
387 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren M 40-44 17:25:50 30.98
387 26767 Ola Undheim Team Jæren M 50-54 17:25:50 30.98
387 24099 Jarle Vorland Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
387 24960 Kjell Wold Team Jæren M 45-49 17:25:50 30.98
412 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 35-39 17:25:58 30.97
413 22795 Gudmund Jørgensborg Team Jæren M 60-64 17:26:16 30.96
414 42374 Jørgen Blindheim Trondhjems VK M 25-29 17:26:48 30.95
414 36628 Geir Drivvold Trondhjems VK M 45-49 17:26:48 30.95
414 42375 Ketil Hagen Trondhjems VK M 30-34 17:26:48 30.95
414 24916 Ketil Johnsen Trondhjems VK M 45-49 17:26:48 30.95
414 35609 Steinar Leirvik Trondhjems VK M 40-44 17:26:48 30.95
414 42376 Olle Malmring Trondhjems VK M 35-39 17:26:48 30.95
414 42377 Ola Mostad Trondhjems VK M 35-39 17:26:48 30.95
414 42378 Oddbjørn Rekaa Nilssen Trondhjems VK M 25-29 17:26:48 30.95
414 35321 Torbjørn Nordgård Trondhjems VK M 45-49 17:26:48 30.95
414 36638 Rune Rypdal Trondhjems VK M 40-44 17:26:48 30.95
414 42379 Svein Sæterbø Trondhjems VK M 25-29 17:26:48 30.95
414 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 50-54 17:26:48 30.95
414 107991 Oddvar Aardahl Trondhjems VK M 40-44 17:26:48 30.95
427 35349 Egil Postmyr Trondhjems VK M 50-54 17:27:00 30.94
428 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 40-44 17:28:15 30.90
429 35061 Johannes Doering Vitargo Team Germany M 20-24 17:28:35 30.89
430 28926 Svein Joar Horve YIT Building Systems M 20-24 17:29:51 30.86
431 37438 Ørnulf Svan Amundsen Norway M 20-24 17:29:59 30.85
432 35392 Jürgen Harm Sportsklubben Rye M 35-39 17:31:00 30.82
433 62652 Terje André Wad Andreassen Holmestrand SK M 25-29 17:33:34 30.75
434 42382 Andreas Eieland Atmel Norway M 25-29 17:35:09 30.70
434 42383 Øyvind Kvennås Atmel M 35-39 17:35:09 30.70
434 35318 Tor Urdalen Trondhjems VK M 35-39 17:35:09 30.70
437 23884 Jan Andersen OPIL M 45-49 17:36:16 30.67
437 42384 Bernt Skeie Kloppa Off RoadKlubb M 45-49 17:36:16 30.67
437 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 45-49 17:36:16 30.67
440 42385 Pieter Bolding FTC NOAD PEIZE M 60-64 17:37:41 30.63
441 36850 Tony Andreas Knædal Saltdal SK M 20-24 17:39:53 30.56
441 40765 Glenn Peter Knædal Saltdal SK M 20-24 17:39:53 30.56
443 42387 Rune Alsvik Fosen SK M 40-44 17:40:20 30.55
443 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 30-34 17:40:20 30.55
443 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 40-44 17:40:20 30.55
443 42388 Ole-Jørgen Lian Oppdal SK M 25-29 17:40:20 30.55
443 35650 Jan Olav Polden Trollheimen SK M 40-44 17:40:20 30.55
443 42389 Jens Otto Renander Oppdal SK M 40-44 17:40:20 30.55
443 35651 Kjetil Sogge Trollheimen SK M 40-44 17:40:20 30.55
443 36598 Hans Roger Tømmervold Oppdal SK M 20-24 17:40:20 30.55
451 42391 Stefan Kandler Team Tirol M 35-39 17:41:12 30.53
451 42390 Hubert Kreutz Team Tirol M 40-44 17:41:12 30.53
451 42392 Manfred Villgrattner Team Tirol M 30-34 17:41:12 30.53
454 36971 Frank Schmerer LeXXi TeamBikeWear.com M 45-49 17:42:29 30.49
455 35623 Nils Lund Team Trenor M 45-49 17:43:11 30.47
456 35220 Joseph Santaniello Team Proteinfabrikken M 35-39 17:43:45 30.45
457 36698 Raymond Helgesen Norway M 35-39 17:50:09 30.27
457 42393 Ken Lind Vesterålen SK M 35-39 17:50:09 30.27
459 42394 Georg Hartmann LeXXi TeamBikeWear.com M 40-44 17:50:18 30.27
459 42395 Roland Kramer LeXXi TeamBikeWear.com M 45-49 17:50:18 30.27
459 40997 Klaus Wenk Vitargo Team Germany M 45-49 17:50:18 30.27
462 35198 Roger Dekkerhus Ytre Namdal SK M 45-49 17:51:38 30.23
462 35577 Eivind Sommerseth Team Trenor M 30-34 17:51:38 30.23
464 42396 Baard Dahl Svendsen Postbanken M 55-59 17:52:32 30.20
465 42397 Irene Kinnegim Netherlands K 30-34 17:53:26 30.18
465 42398 Harald van Rijn Netherlands M 30-34 17:53:26 30.18
467 35079 Ole Kristian Westby DDB Oslo M 40-44 17:53:52 30.17
468 36616 Heidi Johansen NIFS K 30-34 17:56:33 30.09
468 62684 Erling Ekerholt Sæveraas NIFS M 25-29 17:56:33 30.09
470 42399 Arent Anfinsen SPK M 35-39 17:57:57 30.05
470 42400 Christopher Elvestad SPK M 35-39 17:57:57 30.05
470 42401 Lars Farnes Re SK M 30-34 17:57:57 30.05
470 42402 Christian Heiberg Bærum og Omeng CK M 35-39 17:57:57 30.05
470 42403 Arne Kristian Hove Team Charlatan M 35-39 17:57:57 30.05
470 42404 Mogens Iuel Bærum og Omegn CK M 35-39 17:57:57 30.05
470 42405 Lars Erik Rødland Team Charlatan M 35-39 17:57:57 30.05
470 42406 Eirik Spillum Team Charlatan M 25-29 17:57:57 30.05
470 42407 Vidar Ådnegard Team Charlatan / VBIL M 25-29 17:57:57 30.05
479 34390 Arthur Felix Bjørnhom Team Jæren M 40-44 17:58:33 30.04
480 29362 Tom Amundsen Team Jæren M 45-49 17:59:37 30.01
480 42408 Jan Erik Breimo Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 131480 Geir Engen Sportsklubben Rye M 40-44 17:59:37 30.01
480 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 35-39 17:59:37 30.01
480 42411 Johannes Irgens Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 42412 Henrik Lundberg Langum Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 62571 Pål Lønseth Sportsklubben Rye M 35-39 17:59:37 30.01
480 42414 Nils Jørgen Mittet Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 42415 Ludvig Nord-Varhaug Sportsklubben Rye M 35-39 17:59:37 30.01
480 42416 Erlend Olsen Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 42417 Lars Christian Sjue Sportsklubben Rye M 25-29 17:59:37 30.01
480 35957 Tor Arvid Vik Sportsklubben Rye M 40-44 17:59:37 30.01
480 42418 Thorstein Wines Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:37 30.01
480 27559 Per Øyvind Wisløff Team Jæren M 40-44 17:59:37 30.01
494 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 45-49 17:59:46 30.00
494 42419 Tommy Iversen Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:46 30.00
494 42420 Svein Ivar Kristiansen Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:46 30.00
494 34716 Sverre Kvam Team Jæren M 40-44 17:59:46 30.00
494 42421 Jørgen Lie Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:46 30.00
494 42422 Per-Arthur Raastad Sportsklubben Rye M 30-34 17:59:46 30.00
494 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren M 45-49 17:59:46 30.00
494 37004 Per-André Torper Follo SK M 45-49 17:59:46 30.00
502 42423 Gunnar Høyland Norway M 35-39 18:00:55 29.97
502 36700 Werner Lande Pedersen Norway M 40-44 18:00:55 29.97
504 42424 Rune Busch Norway M 20-24 18:01:12 29.96
505 25647 Lars Tommy Nedland Team Proteinfabrikken M 30-34 18:01:40 29.95
506 35951 Ståle Olderskog Elkem BIL - Mosjøen M 60-64 18:02:45 29.92
507 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 35-39 18:03:46 29.89
507 42425 Kristian Bruun-Petersen Denmark M 35-39 18:03:46 29.89
507 42426 Øystein Ellingsen Eidsvoll SK M 35-39 18:03:46 29.89
507 42427 Frode Hovind Eidsvoll SK M 25-29 18:03:46 29.89
507 35766 Bård Martinsen Eidsvoll SK M 35-39 18:03:46 29.89
507 42428 Kim Rasmussen Denmark M 35-39 18:03:46 29.89
507 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 35-39 18:03:46 29.89
507 36751 Rune Westby Fjellfoten Sykkelklubb M 30-34 18:03:46 29.89
507 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 30-34 18:03:46 29.89
507 50191 Jørn Steinar Øveraas Eidsvoll SK M 30-34 18:03:46 29.89
517 35339 Frank Gjengaar Trondhjems VK M 50-54 18:04:21 29.87
518 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 50-54 18:06:05 29.83
518 42429 Viggo Reinert Namdal SK M 55-59 18:06:05 29.83
518 88348 Roar Strand Namdal SK M 50-54 18:06:05 29.83
521 36865 Kjetil Lien Strand Brænderi M 30-34 18:06:46 29.81
522 35143 Frode Andersen Kaupthing Bank Luxembourg M 40-44 18:08:14 29.77
523 42430 Finn Aslaksen IF Frøy M 55-59 18:08:37 29.76
523 42431 Paul Boucher IF Frøy M 40-44 18:08:37 29.76
523 42432 Henning Frettem IF Frøy M 30-34 18:08:37 29.76
523 36820 Stine Sognnæs Hafnor IF Frøy K 30-34 18:08:37 29.76
523 35509 Thomas Nordtorp IF Frøy M 35-39 18:08:37 29.76
523 34984 Frode Stette IF Frøy M 45-49 18:08:37 29.76
523 42434 Petter Tiltnes IF Frøy M 25-29 18:08:37 29.76
530 41825 Eigil Kaas Denmark M 50-54 18:10:05 29.72
531 36780 Raymond Andersen Sportsklubben Rye M 35-39 18:10:09 29.72
532 36738 Hans Frogner Ringsaker Roklubb M 50-55 18:11:39 29.67
532 36864 Geir Krogsrud Norway M 45-49 18:11:39 29.67
534 108857 Vidar Moen Eiker CK M 40-44 18:14:56 29.59
535 42436 Emil Rojahn Eiker CK M 40-44 18:17:15 29.52
536 42437 Jon-Ivar Lund Sportsklubben Rye M 40-44 18:17:34 29.51
537 42438 Terje Almerud Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 42439 Knut Backsæther Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 36649 Hans Petter Bjørseth Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 42440 Bjørn Christensen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 42441 Ivar Egeberg Sportsklubben Ceres M 55-59 18:18:05 29.50
537 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 55-59 18:18:05 29.50
537 42442 Lars Henrik Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 30-34 18:18:05 29.50
537 34023 Arild Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 36652 Roar Gustavsen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 55-59 18:18:05 29.50
537 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 18:18:05 29.50
537 42443 Edvin Johnsen Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 35253 Vegard Kvamme Sportsklubben Ceres M 25-29 18:18:05 29.50
537 35258 Pål A. Olsen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 35259 Gunnar Olav Ottesen Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 36658 Knut Olav Soleim Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 42444 Håkan Spång Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 42446 Jan Erik Stokkbek Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 36661 Kurt Sundquist Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 35260 Bjørnar Sørgård Sportsklubben Ceres M 35-39 18:18:05 29.50
537 42447 Lars Tallhaug Sportsklubben Ceres M 45-49 18:18:05 29.50
537 42448 Ketil Tørtberg Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
537 36663 Trond Vatne Sportsklubben Ceres M 40-44 18:18:05 29.50
561 34967 Leiv Sigbjørn Eikje Follo SK M 35-39 18:18:09 29.50
562 42449 Yngve René Halvorsen Debutantene M 20-24 18:19:13 29.47
562 42450 Terje Skonnord Debutantene M 25-29 18:19:13 29.47
564 36536 Nils Inge Træen Ringerike SK M 40-44 18:20:24 29.44
564 34997 Lars Ulsnes SpareBank1 - Ringerike M 45-49 18:20:24 29.44
566 35160 Daniel Høyås Saltdal SK M 25-29 18:20:35 29.43
567 42451 Mathias Carbin LeXXi TeamBikeWear.com M 20-24 18:21:40 29.40
567 42452 Manfred Ertl LeXXi TeamBikeWear.com M 55-59 18:21:40 29.40
567 42453 Christian Kopp LeXXi TeamBikeWear.com M 45-49 18:21:40 29.40
567 42454 Georg Schollerer LeXXi TeamBikeWear.com M 45-49 18:21:40 29.40
567 42455 Johannes Sewald LeXXi TeamBikeWear.com M 50-54 18:21:40 29.40
567 42456 Robert Windsberger LeXXi TeamBikeWear.com M 40-44 18:21:40 29.40
573 36637 Dag Wilhelm Nylander Trondhjems VK M 35-39 18:22:14 29.39
573 42457 Kurt Erling Steinsvik Trondhjems VK M 45-49 18:22:14 29.39
575 34871 Bjarne Eriksen Bodø CK M 50-55 18:25:00 29.32
576 42458 Ivan Espervik Audioroyal M 30-34 18:26:05 29.29
577 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 40-44 18:28:20 29.23
578 40867 Helge Joar Moe Ytre Namdal SK M 40-44 18:28:25 29.23
579 36733 Steinar Fenheim Politiet BIL Sør-Trøndelag M 30-34 18:28:39 29.22
579 36735 Thor Lyngstad Smaalenene SK M 30-34 18:28:39 29.22
581 34820 Naim Degirmenci Norway M 25-29 18:29:50 29.19
581 42459 Kristian Espeland Norway M 25-29 18:29:50 29.19
581 42460 Ole Martin Hoff Norway M 25-29 18:29:50 29.19
581 42461 Ingebrigt Meisingset Trollheimen SK M 25-29 18:29:50 29.19
585 36944 Pål Fondevik Vesterålen SK M 50-54 18:30:04 29.18
586 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye M 60-64 18:31:36 29.14
587 42462 Claus Jørgensen Denmark M 40-44 18:31:53 29.13
588 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 50-54 18:34:47 29.06
588 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 40-44 18:34:47 29.06
590 36069 Heidi Iren Jørgensen Krokdal Hemne SK K 40-44 18:35:20 29.04
590 42463 Petter Ulfsnes Hemne SK M 45-49 18:35:20 29.04
590 42464 Dagfinn Aarvaag Hemne SK M 45-49 18:35:20 29.04
593 42466 Tom Bals Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42465 Geir Arne Bals Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42467 Torbjørn Berglann Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 35573 Gisle Bjørnø Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42468 Kenneth Dingen Trondhjems VK M 35-39 18:36:24 29.02
593 35340 Roar Grøthe Trondhjems VK M 35-39 18:36:24 29.02
593 35704 Øyvind Graabræk Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 36629 Bernt Ole Hagen Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42469 Atle Helberg Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42470 Jens Fredrik Hvidsten Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 36495 Terje Jørgensen Trondhjems VK M 30-34 18:36:24 29.02
593 42471 Wenche Kjenner Trondhjems VK K 30-34 18:36:24 29.02
593 36775 Jon Inge Kulseth Trondhjems VK M 25-29 18:36:24 29.02
593 42472 Bård Larsen Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42473 Bjørn Ottar Lervik Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42474 Ove Mogård Trondhjems VK M 45-49 18:36:24 29.02
593 143544 Kristian Muggerud Trondhjems VK M 20-24 18:36:24 29.02
593 42475 Tore Morten Randen Trondhjems VK M 40-44 18:36:24 29.02
593 42476 Knut Anders Røstvoll Trondhjems VK M 30-34 18:36:24 29.02
593 42477 Siv Skogmo Trondhjems VK K 30-34 18:36:24 29.02
593 42478 Michel van Schaardenburgh Trondhjems VK M 25-29 18:36:24 29.02
593 42479 Sigmund Aagaard Trondhjems VK M 35-39 18:36:24 29.02
615 36694 Svein-Robert Solberg Audioroyal M 45-49 18:36:34 29.01
616 42480 Tor Morten Øverby Olsen Norway M 35-39 18:36:36 29.01
617 41793 Kåre Berglund Narvik CK M 45-49 18:38:04 28.97
617 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 50-54 18:38:04 28.97
617 35492 Jack Nilsen Narvik CK M 40-44 18:38:04 28.97
620 35952 Geir Ståle Thoresen Elkem BIL - Mosjøen M 45-49 18:39:13 28.94
621 42481 René Lande Norway M 17-19 18:39:50 28.93
622 35604 Terje Falmår Snåsa il M 45-49 18:40:10 28.92
622 42482 Jon Arne Gaundal Snåsa IL M 20-24 18:40:10 28.92
622 42484 Einar Lyngås Snåsa IL M 45-49 18:40:10 28.92
622 42483 Bjørn Lyngås Snåsa IL M 45-49 18:40:10 28.92
622 36838 Lisbet S. Aasvold Snåsa IL K 40-44 18:40:10 28.92
627 41670 Ivar Dekkerhus Ytre Namdal SK M 40-44 18:40:24 28.91
628 42486 Rolf Katai Postbanken M 40-44 18:41:33 28.88
629 42487 Carel Ten Have Keitrappers M 55-59 18:43:06 28.84
630 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 60-64 18:43:19 28.84
631 40785 Finn Unhjem BBS Klubben M 50-54 18:45:40 28.78
632 29724 Tore Hansen StatoilHydro BIL M 35-39 18:46:30 28.76
633 35323 Gøran Engan Saltdal SK M 50-54 18:47:46 28.72
634 42488 Thomas Dietel Germany M 40-44 18:48:01 28.72
634 42489 Trond Kristensen Glomfjordløvene GIPBIL M 55-59 18:48:01 28.72
634 42490 Matthias Müller Rad-Haus Kattanek Eberswalde M 50-54 18:48:01 28.72
634 42491 Wolfgang Sickert Rad-Haus Kattanek Eberswalde M 50-54 18:48:01 28.72
634 33029 Tore Johan Sørland BGV455 M 40-44 18:48:01 28.72
639 42492 Ståle Gagnås Trondhjems VK M 30-34 18:48:09 28.71
640 42493 Mark Hoffmann Team Bike Eck M 30-34 18:50:32 28.65
640 42494 Thomas Vana Team Bike Eck M 35-39 18:50:32 28.65
642 35188 Stein Birkeland Ottestad IL M 40-44 18:51:31 28.63
642 42495 Torleif Finstad Ottestad IL M 50-54 18:51:31 28.63
642 35267 Håkon Fosserud Ottestad IL M 30-34 18:51:31 28.63
642 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL M 55-59 18:51:31 28.63
642 42497 Tom Hjemsæteren Ottestad IL M 40-44 18:51:31 28.63
642 42498 Terje Hovde Ottestad IL M 40-44 18:51:31 28.63
642 35001 Vidar Karlsen Ottestad IL M 55-59 18:51:31 28.63
642 30438 Morten Olsen Ottestad IL M 40-44 18:51:31 28.63
642 42499 Tom Roger Pettersen Ottestad IL M 35-39 18:51:31 28.63
642 35189 Arne Ingar Sjølie Ottestad IL M 60-64 18:51:31 28.63
642 36118 Erik Strand Ottestad IL M 50-54 18:51:31 28.63
642 42500 Ingve Tettli Ottestad IL M 40-44 18:51:31 28.63
642 42501 Stein Erik Wang Ottestad IL M 45-49 18:51:31 28.63
642 42502 Kristoffer Woxvold Ottestad IL M 25-29 18:51:31 28.63
656 33986 Asle Nistad Asker CK M 40-44 18:52:36 28.60
657 42503 Franz Burmann Sportsklubben Ceres M 55-59 18:52:37 28.60
658 36902 Ronny Sæterkvist IF BIL M 30-34 18:55:05 28.54
659 42504 Martin Weber LeXXi TeamBikeWear.com M 40-44 18:55:40 28.52
660 42505 Niels Agersnap Denmark M 40-44 18:55:54 28.52
661 35390 Trygve Gjølberg Angry Legs M 30-34 18:56:22 28.51
661 35678 Steinar Schie Stabburet A/S M 50-54 18:56:22 28.51
663 42506 Erik Fjeld Cykle Klubben Øst M 45-49 18:56:37 28.50
663 35265 Svein Oskar Jansen Fredrikstad SK M 55-59 18:56:37 28.50
663 41001 Bjørn Kristiansen Cykle Klubben Øst M 40-44 18:56:37 28.50
663 42507 Gudmund Kristiansen Cykle Klubben Øst M 50-54 18:56:37 28.50
667 36342 Bjørn Halvdan Abel Glomfjordløvene GIPBIL M 45-49 18:56:56 28.49
667 36463 Halfdan Blytt Team UMB Elite og omegn M 40-44 18:56:56 28.49
667 35974 Line Diana Blytt Team UMB Elite og omegn K 35-39 18:56:56 28.49
667 122235 Fredrik Hansen Glomfjordløvene GIPBIL M 20-24 18:56:56 28.49
667 36345 Morten Høvset Glomfjordløvene GIPBIL M 30-34 18:56:56 28.49
667 42510 Remi Knudsen Glomfjordløvene GIPBIL M 30-34 18:56:56 28.49
667 42511 Bjørn Martiniussen Glomfjordløvene GIPBIL M 35-39 18:56:56 28.49
667 35062 Arnljot Mehl Team UMB-Elite og omegn M 50-54 18:56:56 28.49
667 41758 Jon Roger Pedersen Glomfjordløvene GIPBIL M 45-49 18:56:56 28.49
676 42512 Ole Jacob Eriksen Team Øya M 25-29 18:57:01 28.49
676 42513 Erlend Kvinnesland Team Øya M 25-29 18:57:01 28.49
676 42514 Christopher Løken Team Øya M 25-29 18:57:01 28.49
676 42515 Espen Medbø Team Øya M 25-29 18:57:01 28.49
680 29269 Thor G. Hæstad Sportsklubben Rye M 35-39 18:57:20 28.48
681 35499 Kjell Aspen IF Frøy M 55-59 18:58:17 28.46
682 35522 Per Håkon Breistrand Team Flisekompaniet M 60-64 18:59:53 28.42
682 25336 Knut Carlsen Team Flisekompaniet M 50-54 18:59:53 28.42
682 35095 Lars Haugan Team Flisekompaniet M 25-29 18:59:53 28.42
682 35523 Svein Haugen Team Flisekompaniet M 45-49 18:59:53 28.42
682 36743 Kjell-Arne Kjeldsberg Team Flisekompaniet M 45-49 18:59:53 28.42
682 42516 Håvard Kjeldstad Team Flisekompaniet M 35-39 18:59:53 28.42
682 42517 John Kåre Roald Team Flisekompaniet M 25-29 18:59:53 28.42
682 42518 Øyvind Stangenes Team Flisekompaniet M 30-34 18:59:53 28.42
682 36746 Øyvind Stjern Team Flisekompaniet M 40-44 18:59:53 28.42
682 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 45-49 18:59:53 28.42
682 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 40-44 18:59:53 28.42
693 37132 Stefan Holzinger LeXXi TeamBikeWear.com M 50-54 19:04:08 28.31
694 42519 André Jensen Norway M 35-39 19:04:31 28.30
695 42520 Lars Kvalbein Sportsklubben Rye M 25-29 19:04:37 28.30
696 42521 Per Olaf Nicolaisen Norway M 45-49 19:04:56 28.29
697 42522 Knut Oscar Fleten SpareBank1 - Hallingdal M 45-49 19:07:05 28.24
697 42523 Øystein Walle SpareBank1 - Hallingdal M 35-39 19:07:05 28.24
699 41834 Vigdis Einangshaug Frosta IL K 35-39 19:08:30 28.21
700 35785 Glenn Hansen Mersjen CF M 45-49 19:09:09 28.19
701 36857 Idar Elvevoll Sportsklubben Rye M 50-54 19:10:36 28.15
702 42524 Lars Petter Jensen Hemne SK M 45-49 19:10:46 28.15
703 29990 Trond-Rune Bjørheim Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:12:11 28.12
703 22877 Gunnar Førland Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:12:11 28.12
703 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 65-69 19:12:11 28.12
703 29964 Trond Atle Huth Laerdal Medical AS M 35-39 19:12:11 28.12
703 29019 Svend B. Jacobsen Team Aktiv Stavanger M 55-59 19:12:11 28.12
703 36666 Anne Katrine Meland Team Aktiv Stavanger K 20-24 19:12:11 28.12
703 26891 Olav Rhune Olsen Team Aktiv Stavanger M 45-49 19:12:11 28.12
703 26510 Nina Ringøen Team Aktiv Stavanger K 35-39 19:12:11 28.12
703 28479 Solveig Solbraa Team Aktiv Stavanger K 25-29 19:12:11 28.12
703 30045 Turi Svendsbø Team Aktiv Stavanger K 35-39 19:12:11 28.12
703 26485 Nils John Vestøl Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:12:11 28.12
714 20317 Anne Breivik Team Aktiv Stavanger K 30-34 19:12:21 28.11
715 36799 Steinar Nesdal Stryn T og IL M 45-49 19:16:19 28.02
715 30869 Geir Morten Nygård Stryn T og IL M 45-49 19:16:19 28.02
715 37028 Magne Riise Stryn T og IL M 45-49 19:16:19 28.02
715 35380 Svein Rune Aaland Stryn T og IL M 45-49 19:16:19 28.02
719 42525 Stein Kjetil Rånes Team Charlatan M 35-39 19:18:39 27.96
720 41169 Ernst Jonny Lyngøy Brønnøy SK M 40-44 19:20:37 27.91
721 42526 Jon Are Askim 3T Treningssenter M 50-55 19:22:25 27.87
721 42527 Terje Svaan 3T Treningssenter M 40-44 19:22:25 27.87
723 42528 Ståle Henninen Norway M 40-44 19:23:03 27.85
724 35421 Pål Danielsen Norway M 55-59 19:23:06 27.85
724 42529 Odd Arve Rakstad Sogn CK M 50-54 19:23:06 27.85
724 25185 Kjetil Migens Westre Dark Side of the Moon M 25-29 19:23:06 27.85
727 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 60-64 19:23:19 27.85
728 42530 Erik Lihagen COOP M 40-44 19:23:40 27.84
728 33439 Espen Næss IF Frøy M 35-39 19:23:40 27.84
728 32770 Bjørnar Alf Sørensen IF Frøy M 35-39 19:23:40 27.84
728 42532 Geir Torgersen COOP M 40-44 19:23:40 27.84
732 42533 Sven Hegre Sportsklubben Ceres M 40-44 19:24:20 27.82
733 42534 Christian Askildsen Drøbak-Frogn IL M 25-29 19:24:55 27.81
733 42535 Reid Bakken Drøbak-Frogn IL M 40-44 19:24:55 27.81
733 42536 Marius Bjørnstad Drøbak-Frogn IL M 30-34 19:24:55 27.81
733 42537 Torgeir Dahle Drøbak-Frogn IL M 40-44 19:24:55 27.81
733 42538 Tom Dyrberg Moss CK M 35-39 19:24:55 27.81
733 36783 Jens Grøtheim Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 34460 Ulf Hansen Mandal CK M 40-44 19:24:55 27.81
733 34969 Anders Haraldsen Moss CK M 35-39 19:24:55 27.81
733 36724 Tor Johansen Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb M 20-24 19:24:55 27.81
733 119289 Ronny Johansen H.Lundbeck AS M 30-34 19:24:55 27.81
733 36961 Henning Kleven Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 42540 Lars Jørgen Landsem Drøbak-Frogn IL M 40-44 19:24:55 27.81
733 42541 Håkon Lorenzen Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 42542 Thomas Wolrath Mathisen Drøbak-Frogn IL M 35-39 19:24:55 27.81
733 36898 Lasse Meholm Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 27962 Jan Olsen Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 42543 Vidar Petterson Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 42544 Anders Pihler Drøbak-Frogn IL M 35-39 19:24:55 27.81
733 40939 Frank Røstgård Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 86168 Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL M 45-49 19:24:55 27.81
733 42545 Edvin Syvertsen UMOE Mandal BIL M 35-39 19:24:55 27.81
733 42546 Frank Tenden Drøbak-Frogn IL M 40-44 19:24:55 27.81
755 41936 Alfred Friederici Sexy Team Wuppertal M 40-44 19:26:46 27.76
755 42547 Lutz Lattau Sexy Team Wuppertal M 50-54 19:26:46 27.76
757 42548 John Chrstiansen Denmark M 55-59 19:26:53 27.76
758 41934 Joachim David Benedict Sexy Team Wuppertal M 50-54 19:27:01 27.76
759 35127 Palmer Randen Ottadalen SK M 55-59 19:27:15 27.75
760 36686 Göran Johansson Capgemini M 55-59 19:27:37 27.74
761 36068 Martin Volden Juul Hemne SK M 17-19 19:27:49 27.74
762 35328 John Lage Bergan Hemne SK M 45-49 19:28:10 27.73
762 42549 Daniel Hellem Hemne SK M 30-34 19:28:10 27.73
762 42550 Bjørn Horsberg Hemne SK M 50-54 19:28:10 27.73
762 42551 Einar Hårstad Hemne SK M 50-54 19:28:10 27.73
762 35329 Kjell Petter Lien Hemne SK M 30-34 19:28:10 27.73
762 36247 Trygve Moldjord Hemne SK M 45-49 19:28:10 27.73
762 42552 Geir Morten Oddebug Hemne SK M 30-34 19:28:10 27.73
762 42553 Jaap Romijn Hemne SK M 50-54 19:28:10 27.73
762 42554 John Arild Sødal Hemne SK M 35-39 19:28:10 27.73
762 35331 Jonny Wigum Hemne SK M 45-49 19:28:10 27.73
762 36071 Runar Ytrestøyl Hemne SK M 50-54 19:28:10 27.73
773 35004 Geir Andersen Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 42555 Ole Magnus Borgen Eiker CK M 17-19 19:28:21 27.73
773 42556 Kari Mette Neggen Bråthen Eiker CK K 40-44 19:28:21 27.73
773 36395 Oddvar Deilkås Eiker CK M 50-55 19:28:21 27.73
773 42557 Dag Runar Elvekrok Eiker CK M 40-44 19:28:21 27.73
773 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 30-34 19:28:21 27.73
773 42558 Ståle Fredheim Eiker CK M 40-44 19:28:21 27.73
773 42560 Rolf Furulund Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 42559 Kåre André Furulund Eiker CK M 40-44 19:28:21 27.73
773 42561 Kaare Faanes Eiker CK M 55-59 19:28:21 27.73
773 35411 Trond Grimstad Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 42562 Martin Thorrud Grinna Eiker CK M 17-19 19:28:21 27.73
773 35027 Vidar Hoen Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 45-49 19:28:21 27.73
773 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 50-55 19:28:21 27.73
773 35028 Frode Kolbjørnsen Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 122338 Tom Kristiansen Eiker CK M 25-29 19:28:21 27.73
773 52209 Kjetil Moen Eiker CK M 40-44 19:28:21 27.73
773 42565 Grethe May Opsahl Eiker CK K 45-49 19:28:21 27.73
773 35017 Jan Rasmussen Eiker CK M 55-59 19:28:21 27.73
773 42566 Jan Helge Russnes Eiker CK M 45-49 19:28:21 27.73
773 42567 Håkon H. Solberg Eiker CK M 30-34 19:28:21 27.73
773 35530 Thor Hallvard Østmoen Eiker CK M 40-44 19:28:21 27.73
796 42568 Espen Brusdal Team Charlatan M 35-39 19:28:28 27.72
796 41266 Jon Rodvang Team Charlatan M 35-39 19:28:28 27.72
798 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 50-54 19:28:38 27.72
798 42569 Christian Juell Gudbrandsen Grøftekantens venner M 25-29 19:28:38 27.72
798 42570 Lars Erik Hellerud Holmestrand SK M 40-44 19:28:38 27.72
798 42571 Marit Holt Holmestrand SK K 40-44 19:28:38 27.72
798 35400 Stein Hovstad Holmestrand SK M 45-49 19:28:38 27.72
798 35406 Erik Jensen Holmestrand SK M 65-69 19:28:38 27.72
798 42572 Kjetil Kvatningen Grøftekantens venner M 25-29 19:28:38 27.72
798 35397 Roar Larsen Holmestrand SK M 55-59 19:28:38 27.72
798 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 55-59 19:28:38 27.72
798 35447 Erling Neerland Lone Grøftekantens venner M 25-29 19:28:38 27.72
798 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 50-54 19:28:38 27.72
798 42574 Berthold Miebach Vitargo Team Germany M 50-54 19:28:38 27.72
798 42575 Hans Kristian Mork Norway M 25-29 19:28:38 27.72
798 35928 Lise Myrvang Holmestrand SK K 45-49 19:28:38 27.72
798 42576 Eivind Toni Olafsen Holmestrand SK M 50-54 19:28:38 27.72
798 27401 Per Sommerstad Holmestrand SK M 55-59 19:28:38 27.72
798 42577 Per Erlend Voie Grøftekantens venner M 20-24 19:28:38 27.72
815 79116 Tor Halland NRPK M 40-44 19:30:35 27.67
816 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 40-44 19:30:57 27.66
817 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 60-64 19:31:02 27.66
818 23003 Hans Stødle Sauda SK M 45-49 19:31:03 27.66
819 25007 Kjell Mannes Karmøy CK M 30-34 19:31:05 27.66
820 42578 Ingrid Kvernes Sportsklubben Rye K 35-39 19:31:10 27.66
821 42579 Martin Rasmussen Vesterålen SK M 20-24 19:31:15 27.66
822 42580 Peter Erhardsson CK Säfflecyklisrena M 50-54 19:33:13 27.61
822 42581 Micael Eriksson CK Säfflecyklisrena M 40-44 19:33:13 27.61
822 42582 Anders Norelius CK Säfflecyklisrena M 40-44 19:33:13 27.61
822 42583 Stefan Schützer CK Säfflecyklisrena M 35-39 19:33:13 27.61
826 42584 Nina Blakkisrud Ullensaker CK K 35-39 19:33:21 27.61
826 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 55-59 19:33:21 27.61
826 42585 Lars Roger Fløttum Ullensaker CK M 35-39 19:33:21 27.61
829 35103 Ole Asbjørn Solli Rana SK M 40-44 19:34:24 27.58
830 30571 Leif Kåre Markseth Gjerstad IL M 50-54 19:35:30 27.56
830 34406 Dag Skorstøl Gjerstad IL M 17-19 19:35:30 27.56
832 42586 Anders Paulsen Trondhjems VK M 17-19 19:38:21 27.49
833 35668 Erik Thorhallsson Norway M 35-39 19:38:25 27.49
834 42587 Svein Ove Eimhjellen Trondhjems VK M 45-49 19:38:30 27.49
835 42588 Viktor Brevik Trondhjems VK M 50-54 19:38:37 27.48
835 42589 Håvard Flakne Trondhjems VK M 40-44 19:38:37 27.48
835 42590 Hans Jørgen Helgesen Trondhjems VK M 40-44 19:38:37 27.48
835 42591 Morten Norland Trondhjems VK M 20-24 19:38:37 27.48
835 42592 Ragnhild Stavne Trondhjems VK K 40-44 19:38:37 27.48
835 42593 Bård Tronsaune Trondhjems VK M 40-44 19:38:37 27.48
841 42594 René Lubbers WTC Dinxperlo M 50-54 19:39:03 27.47
842 41842 Reidar Inge Faksvåg Okkenhaug Bil AS M 45-49 19:39:25 27.47
842 97291 Morten Hansen Okkenhaug Bil AS M 40-44 19:39:25 27.47
842 42596 Snorre Lauritsen Okkenhaug Bil AS M 25-29 19:39:25 27.47
842 42597 Ledvin Skjerdal Okkenhaug Bil AS M 25-29 19:39:25 27.47
842 42598 Fredrik Smistad Okkenhaug Bil AS M 25-29 19:39:25 27.47
847 35276 Rolf Getz Narvik CK M 55-59 19:40:54 27.43
847 41810 Arne Per Hanssen Bærum og Omeng CK M 55-59 19:40:54 27.43
849 42599 Olle Bystedt Team Höga kusten Kramfors M 40-44 19:41:44 27.41
849 42600 Pasi Himanka Team Höga kusten Kramfors M 40-44 19:41:44 27.41
849 42601 Mats Näsholm Team Höga kusten Kramfors M 40-44 19:41:44 27.41
852 42602 Dirk Twigt Netherlands M 50-54 19:42:06 27.40
853 42603 Jens Jakobsen Novo Nordish M 30-34 19:43:52 27.36
854 42604 Eva Jebe-Steensaas Sportsklubben Rye K 35-39 19:43:55 27.36
854 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 35-39 19:43:55 27.36
856 113488 Erik Johansen Trondhjems VK M 45-49 19:45:20 27.33
857 37169 Ralf Tuchtenhagen LeXXi TeamBikeWear.com M 40-44 19:47:12 27.29
858 37125 Terje Finnøy Tomrefjord IL M 40-44 19:48:03 27.27
858 42605 Anders Hallstensson Sweden M 50-54 19:48:03 27.27
858 35683 Ola Mogstad Trollheimen SK M 40-44 19:48:03 27.27
858 35693 Ole Jon Skarbø Schindler Heis AS M 50-54 19:48:03 27.27
858 42606 Helge Ytterhaug Ålesund og Omegn CK M 30-34 19:48:03 27.27
863 42607 Henning Mahncke Germany M 40-44 19:48:31 27.26
864 40897 Per Egil Oppegård Norway M 25-29 19:48:39 27.25
865 35185 Morten Winsnes IF Frøy M 35-39 19:48:53 27.25
866 30383 Thomas Andersen Bergen CK M 30-34 19:49:15 27.24
866 33333 Harald Blomvågnes Bergen CK M 40-44 19:49:15 27.24
868 42608 Olav M. Grongstad IL Hållingen M 40-44 19:49:19 27.24
868 42609 Odd Arve Olsen Hållingen M 50-54 19:49:19 27.24
870 36835 Bjarte Fausk Team Jæren M 30-34 19:49:56 27.22
871 42610 Arild Christoffersen ICA AB M 35-39 19:50:29 27.21
871 35697 Kjell Forfang Norway M 40-44 19:50:29 27.21
873 36990 John Olav Beøy Harstad CK M 60-64 19:50:43 27.21
873 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 45-49 19:50:43 27.21
873 28650 Steinar Fagerholt Harstad CK M 55-59 19:50:43 27.21
873 36993 Wiggo Hokland Harstad CK M 35-39 19:50:43 27.21
873 27767 Reidar Karlsen Harstad CK M 50-54 19:50:43 27.21
873 35556 Bengt Nymoen Harstad CK M 40-44 19:50:43 27.21
873 42611 Jan Elmén Pedersen AKIF M 50-54 19:50:43 27.21
873 35848 Roar Røkenes Harstad CK M 55-59 19:50:43 27.21
873 36938 Per Erik Skogrand Harstad CK M 30-34 19:50:43 27.21
873 36271 Are Edgar Stenkjær Harstad CK M 45-49 19:50:43 27.21
873 36999 Terje Stensli Harstad CK M 40-44 19:50:43 27.21
873 37000 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 50-54 19:50:43 27.21
873 37001 Øystein Strand Harstad CK M 50-54 19:50:43 27.21
873 42612 Arnt Steve Teigland Harstad CK M 35-39 19:50:43 27.21
887 35164 Solgunn Gjerde Bergen CK K 35-39 19:50:47 27.20
888 37003 Tormod Hundsnes Førre Pellegrino Forte Racing M 35-39 19:50:54 27.20
888 27547 Per Ola Haugset Kristiansands CK M 50-54 19:50:54 27.20
890 36578 Thomas Chytra Marits As M 40-44 19:50:57 27.20
891 36745 Kristian Roald Team Flisekompaniet M 25-29 19:50:59 27.20
891 42613 Jan Roald Team Flisekompaniet M 55-59 19:50:59 27.20
893 42614 Magnus Førre Norway M 20-24 19:51:03 27.20
894 42615 Volker Haferkorn Germany M 40-44 19:53:07 27.15
895 42616 Kees Vernooij Infinity Express Bike Messengers M 35-39 19:55:27 27.10
896 24056 Jan-Erik Bjørndalen Schlumberger BIL M 55-59 19:56:35 27.07
897 36905 Tom Vestby Hadeland CK M 40-44 19:57:01 27.06
898 36892 Jan Bøe Øvstedal Norway M 35-39 19:57:07 27.06
899 35200 Svein Nybakke Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 19:57:15 27.06
900 42617 Henry Wezenberg WTC Dinxperlo M 55-59 19:58:02 27.04
901 42618 Charles Bolwerk WTC Dinxperlo M 45-49 19:58:06 27.04
902 21772 Egil Risholm Team Jæren M 55-59 19:58:07 27.04
903 42619 Charles Keijser WTC Dinxperlo M 50-54 19:58:27 27.03
904 42620 Kjell Arnold Sandsund Lofoten SK M 60-64 19:58:48 27.02
905 42621 Christian Tiller Christensen Team Hank Sport M 25-29 19:59:43 27.00
906 42622 Rune Børseth Team Hank Sport M 25-29 20:00:10 26.99
907 35560 Ingrid Knudsen Trondhjems VK K 35-39 20:00:28 26.98
907 42623 Thor Eirik Lobben Trondhjems VK M 40-44 20:00:28 26.98
907 36641 Karl Audun Solli Trondhjems VK M 45-49 20:00:28 26.98
910 32711 Terje O. Andal Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42625 Johnny Bergsmyr Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 36814 Erlend N. Birkeland Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 42627 Ulf Bråten Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 42628 Ingvar Byrkjeland Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42629 Erik Christiansen Orkla CK M 17-19 20:00:38 26.98
910 42630 Stein Eggan Orkla CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 62591 Ole Johnny Endestad Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 32687 Magne Faleide Førde CK M 50-54 20:00:38 26.98
910 37471 Johannes Nikolai Fleten Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 37550 Jan Rune Flølo Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42631 Jan Harald Fløttum Orkla CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 30951 Einar Fossheim Førde CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 42632 Stian Grimseth Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 42633 Tom Richard Grimstad Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 37604 Arild Grytten Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 32946 Thomas Kristiansen Grønfur Førde CK M 25-29 20:00:38 26.98
910 42634 Reidar Grøset Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 37451 Vidar Halland Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42635 Jørund Hammersvik Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 31828 Steen Hartor Hansen Hasemann Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 32615 Harald Hauge Førde CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 42636 Jan Peder Hegdal Orkla CK M 25-29 20:00:38 26.98
910 25132 Kjell Olav Heien Førde CK M 50-54 20:00:38 26.98
910 42637 Kåre Herrem Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 32949 Svein Herstad Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 42638 Ronny Herstad Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 32484 Gunnar Indrebø Førde CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 37443 Cato Indrebø Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 119240 Rune Johansen Orkla CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42639 Reidar Kirketeig Førde CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 42640 Brage Kjøren Orkla CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42641 Kjell Olav Kusslid Førde CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 45854 Inge Johan Landstad Orkla CK M 50-54 20:00:38 26.98
910 42643 Jon Olav Leira Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 42644 Dag Olav Løseth Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 33550 Tore Masdal Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 32462 Trond Naustdal Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 119245 Terje Pettersen Orkla CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 35578 Edvard Reed Førde CK M 45-49 20:00:38 26.98
910 30979 Bjarte Reed Førde CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 37412 Mathias Loe Reed Førde CK M 17-19 20:00:38 26.98
910 42645 Per Sandvik Orkla CK M 35-39 20:00:38 26.98
910 42646 Arild Selvnes Orkla CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 40591 Roar Skjenald Orkla CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 42647 Erik Skoglund Orkla CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 42648 Rasmus Skålholt Orkla CK M 40-44 20:00:38 26.98
910 42649 Knut Ole Solligård Orkla CK M 30-34 20:00:38 26.98
910 30958 Kristian E. Sølsnes Førde CK M 55-59 20:00:38 26.98
910 42651 Svein Olav Vikan Orkla CK M 55-59 20:00:38 26.98
910 33552 Aage Aasen Førde CK M 50-54 20:00:38 26.98
961 42652 Leif Arne Helle Førde CK M 20-24 20:00:39 26.98
961 37605 Anne Marie Mandelid Førde CK K 40-44 20:00:39 26.98
961 42653 Torunn Solheim Førde CK K 45-49 20:00:39 26.98
961 42654 Oddfrid Anne Solheimsnes Førde CK K 35-39 20:00:39 26.98
965 37591 Endre Magnar Naustdal Førde CK M 45-49 20:01:04 26.97
965 42655 Torbjørn Os Førde CK M 35-39 20:01:04 26.97
967 22157 Erlend Andersen Ørsta SK M 40-44 20:01:14 26.97
967 37682 Magne Bergseth Ulstein og Omegn SK M 60-64 20:01:14 26.97
967 37470 Line Dahle Gard AS K 35-39 20:01:14 26.97
967 42656 John-Trygve Engeseth Ørsta SK M 40-44 20:01:14 26.97
967 34482 Bjørn Notto Eppeland Dølemo IL M 40-44 20:01:14 26.97
967 38035 Tor Wilhelm Havåg Ørsta SK M 45-49 20:01:14 26.97
967 30974 Øystein Helle Bergen CK M 45-49 20:01:14 26.97
967 42657 Rune Hovde Ørsta SK M 40-44 20:01:14 26.97
967 32485 Karl Atle Kongshavn Drevelin as M 35-39 20:01:14 26.97
967 34240 Odd Lohne Gard AS M 55-59 20:01:14 26.97
967 32623 Stig Løland Fana IL M 30-34 20:01:14 26.97
967 31174 Steinar Løland Norway M 60-64 20:01:14 26.97
967 42658 Arild Markusen Bergen CK M 50-54 20:01:14 26.97
967 31854 Kenneth Meyer Gard AS M 45-49 20:01:14 26.97
967 33443 Rune Monsen Bergen CK M 40-44 20:01:14 26.97
967 34480 Olav Myklebust Arendal CC M 35-39 20:01:14 26.97
967 33530 Oddgeir Nygård Flora CK M 40-44 20:01:14 26.97
967 31124 Per-Jørn Pahr Bergen CK M 45-49 20:01:14 26.97
967 33624 Rolf Kristoffer Seldal Bergen CK M 40-44 20:01:14 26.97
967 34245 Rune Solhøi Gard AS M 35-39 20:01:14 26.97
967 28293 Sigurd Tjelmeland Bergen CK M 60-64 20:01:14 26.97
967 34392 Jon D. Vehus Dølemo IL M 35-39 20:01:14 26.97
967 42659 Atle Vaage Bergen CK M 35-39 20:01:14 26.97
967 33431 Trond Westgård Bergen CK M 45-49 20:01:14 26.97
991 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M 40-44 20:02:37 26.94
992 35172 Edvin Berg CK Victoria M 45-49 20:04:26 26.90
993 42660 Elise Hauan Dahl 3T Treningssenter K 20-24 20:05:48 26.87
993 35842 Ronald Fillan 3T Treningssenter M 45-49 20:05:48 26.87
993 42661 Celin Fossåskaret 3T Treningssenter K 25-29 20:05:48 26.87
993 42662 Marianne F. Fostad 3T Treningssenter K 40-44 20:05:48 26.87
993 42663 Jostein Grytten 3T Treningssenter M 40-44 20:05:48 26.87
993 83793 Geir Hansen 3T Treningssenter M 45-49 20:05:48 26.87
993 42664 John Hofstad 3T Treningssenter M 35-39 20:05:48 26.87
993 36922 John-Petter Sødahl Jamt 3T Treningssenter M 30-34 20:05:48 26.87

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2008
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 25.53 Km/t
Snittid: 21:08:45
Antall deltakere: 1928

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):