Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2003

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 43288 Erik Baardsgaard Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43289 Stig Bjarne Dørmænen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 35-39 13:41:46 39.42
1 41435 Ivar Flaten Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
1 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 45-49 13:41:46 39.42
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 43290 Trond Hegrenæs Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43291 Håvard Jenssen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43292 Thomas Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
1 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
1 43294 Frode Krüger Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43295 Sverre Lande Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
20 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 30-34 13:44:16 39.30
21 43299 Eva Grytan Brumunddal SK K 40-44 14:48:43 36.45
21 41412 Kenneth Andersstuen Lågen CK M 25-29 14:48:43 36.45
21 43297 Idar Johan Andreassen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 41438 Jon-Terje Bekken Brumunddal SK M 30-34 14:48:43 36.45
21 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 14:48:43 36.45
21 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 50-54 14:48:43 36.45
21 43298 Dag Eriksson Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 22940 Haakon Fremsæter Bærum og Omegn CK M 30-34 14:48:43 36.45
21 30410 Lars Gran Team Grenland / Hydro M 40-44 14:48:43 36.45
21 34951 Ståle Hansen Lågen CK M 30-34 14:48:43 36.45
21 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 25-29 14:48:43 36.45
21 43300 Reinhard Herbener Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 14:48:43 36.45
21 21276 Bjørn Hopsdal Bergen CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 40-44 14:48:43 36.45
21 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:48:43 36.45
21 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 35-39 14:48:43 36.45
21 40583 Håvard Kalvøy Norway M 30-34 14:48:43 36.45
21 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 14:48:43 36.45
21 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost M 50-54 14:48:43 36.45
21 34775 Frank Erik Lien Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 14:48:43 36.45
21 36347 Torgeir Gamst Moen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland / Hydro M 45-49 14:48:43 36.45
21 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:48:43 36.45
21 23902 Jan Arne Rogstad Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 30417 Arvid Simensen Team Grenland / Hydro M 30-34 14:48:43 36.45
21 21837 Einar Rafdal Solberg Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 43302 Bernt Olav Steinland Bærum og Omegn CK M 30-34 14:48:43 36.45
21 22125 Erik Bjørn Svalestad Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 30820 Håkon Vidar Sylta Bergen CK M 30-34 14:48:43 36.45
21 34782 Roger Thun Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 14:48:43 36.45
21 36824 Jan Aasen Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
59 43303 Arnfinn Horne Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:40 36.33
60 32933 Scott Owen Sportsklubben Rye M 30-34 14:58:45 36.05
61 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 14:58:51 36.04
62 36422 Andreas Horscht Graue panther M 40-44 14:59:03 36.03
63 30603 Olav N. Birkeland Birkenes IL M 30-34 15:28:55 34.87
63 34379 Sten Åge Nygårdseter Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
63 28067 Runar Skuggevik Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
66 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 15:39:05 34.50
67 36486 Eirik Bergersen Nordea M 35-39 15:39:51 34.47
67 34822 Per Johan Fenstad Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
67 43304 Erling Hammeren CK Krank1 M 40-44 15:39:51 34.47
67 34885 Odd Morten Hopen Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
67 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
67 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 50-54 15:39:51 34.47
67 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
67 43305 Steinar Reinkind Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 36340 Olaf Sundberg Trondhjems VK M 30-34 15:39:51 34.47
67 43306 Atle Torjuul Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
81 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
81 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 43310 Gunn Hilleren Sportsklubben Rye K 35-39 15:52:41 34.00
81 35122 Aud Jørstad Sportsklubben Rye K 35-39 15:52:41 34.00
81 43311 Marc Longueville Belgium M 35-39 15:52:41 34.00
81 41436 Magnus Løvold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 60-64 15:52:41 34.00
81 34777 Roger Nasvik Norodd M 35-39 15:52:41 34.00
81 43312 Gunnar Nyhus Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 40565 Kim Riseth Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 29513 Tor Einar Strandberg Sportsklubben Rye M 25-29 15:52:41 34.00
81 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
81 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 43314 Morten Aambø Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
99 41540 Einar Bjørn Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
99 43315 Jøran Bugge Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 40655 Ottar Haldorsen Tromsø CK M 25-29 15:53:24 33.98
99 43316 Rolf Hansen Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 40659 Kurt Hemmingsen Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
99 32689 Kurt Jan Jensen PriceWaterhouseCoopers M 40-44 15:53:24 33.98
99 43317 Kurt Jan Kvernmo Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 43318 Stig Robert Lorentsen Tromsø CK M 30-34 15:53:24 33.98
99 43319 Viggo Sandvoll Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
99 43320 Jan Tore Skjærvik Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
99 32633 Paal Arne Sollien Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
110 35710 Glenn Lind Tromsø CK M 35-39 15:54:03 33.96
111 35169 Axel Fehlau OFT Germany M 30-34 16:03:20 33.63
112 43321 Martin Fischer Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 16:03:24 33.63
113 43322 Andreas Hirschberg Graue panther M 30-34 16:09:54 33.40
113 23153 Harry Waldeland Sportsklubben Rye M 30-34 16:09:54 33.40
115 32604 Frode Kristian Danielsen Tromsø CK M 35-39 16:21:58 32.99
116 43323 Michael Garreis Norway M 35-39 16:23:25 32.94
117 43324 Henrik Döhring Skiclub Saxonia Dresden M 20-24 16:32:33 32.64
117 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 16:32:33 32.64
119 41413 Jon Kristian Andresen Dangerrangers M 20-24 16:43:02 32.30
119 34792 Thomas Henriksen Dangerrangers M 25-29 16:43:02 32.30
119 41425 Vegard Kjølhamar Dangerrangers M 17-19 16:43:02 32.30
119 41433 Martin Johnsrud Sundby Fossum IF M 17-19 16:43:02 32.30
119 41434 Simen Østensen Dangerrangers M 17-19 16:43:02 32.30
124 43325 Martijn Quak de Heer Netherlands M 30-34 16:53:06 31.98
125 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 16:54:34 31.93
126 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 16:54:45 31.92
127 43326 Thomas Fricker Klubi Velotravel M 35-39 16:55:11 31.91
128 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 40-44 16:55:26 31.90
128 34812 Odd Arne Ås Atna IL M 25-29 16:55:26 31.90
130 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 50-54 16:56:22 31.87
131 43327 Kjell Anders Enoksen Atna IL M 40-44 16:58:06 31.82
131 29950 Trond Evensen BS Kamp/Kav M 20-29 16:58:06 31.82
133 29476 Tor Eldevik Bergen CK M 30-34 17:01:03 31.73
133 30842 Lars Endresen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 74450 Styrk Finne Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 22571 Geir Hopsdal Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 20602 Arne Hopsdal Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 43329 Thorsten Hufschlag RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
133 30845 Geir Høgheim Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
133 43330 Klaus Kimmich RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
133 30926 Nils Magne Klippen Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 20587 Arne Koldingsnes Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
133 30862 David Korneliussen Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 23491 Howard Liland Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
133 30848 Truls Lura Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
133 30937 Birger Løne Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
133 31061 Roald Misje Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 30896 Elisabeth Skarstein Bergen CK K 35-39 17:01:03 31.73
133 31519 Terje Stenbakk Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 30894 Thorbjørn Strøm Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 30995 Bjarte Søiland Bergen CK M 30-34 17:01:03 31.73
133 30895 Rune Søreide Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
133 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 20-24 17:01:03 31.73
133 43331 Stephan Völlmecke RV GSG Bonn M 35-39 17:01:03 31.73
133 31043 Jan Wilhelm Werner Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 43332 Mark Willerton Sweden M 35-39 17:01:03 31.73
160 43333 Manuel Johnen Beltig fiets M 35-39 17:01:21 31.72
160 22859 Gunnar Næss Bergen CK M 45-49 17:01:21 31.72
160 31875 Tryggve Soldal Bergen CK M 50-54 17:01:21 31.72
163 43335 Charly Meier Switzerland M 45-49 17:01:29 31.71
164 25713 Leif Erik Hopsdal Bergen CK M 30-34 17:01:40 31.71
165 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 30-34 17:03:19 31.66
166 43336 Svein Arne Bakkemo Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 34789 Asgeir Bergseth Team Elixia M 20-24 17:03:23 31.65
166 41473 Raymond André Borgersen Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 36334 Kjell Edvardsen Kongsberg-Seatex BIL M 45-49 17:03:23 31.65
166 41476 Lars Hakestad Team Elixia M 50-54 17:03:23 31.65
166 45123 Terje Johansen Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 67024 Bjørn Johansen Norway M 40-44 17:03:23 31.65
166 43337 Asbjørn Kvamsø Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 35-39 17:03:23 31.65
166 43338 Helge Lorentsen Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
166 43339 Tore Mollan Sport extreme M 20-24 17:03:23 31.65
166 43340 Trond Kristian Schweder Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
166 34834 Bjørn Stavnes Elixia Fossegrenda M 45-49 17:03:23 31.65
166 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 25728 Leif Johnny Stødle Trondhjems VK M 20-24 17:03:23 31.65
166 35110 Atle Svea Team Elixia M 40-44 17:03:23 31.65
166 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 30-34 17:03:23 31.65
166 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 17:03:23 31.65
166 41483 Ståle Winge Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
185 41478 John Walter Larsen Norske Skog - Skogn M 55-59 17:05:15 31.60
186 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 17:06:08 31.57
187 43343 Daniel Steinemann Switzerland M 40-44 17:06:11 31.57
187 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 50-54 17:06:11 31.57
187 36527 Morten André Åhlander Norway M 25-29 17:06:11 31.57
190 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 35-39 17:06:20 31.56
191 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 45-49 17:09:59 31.45
191 43345 Jan Håvard Nyborg Norway M 25-29 17:09:59 31.45
191 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 35-39 17:09:59 31.45
194 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 17:10:06 31.45
194 20999 Geir Solheim Eiker CK M 45-49 17:10:06 31.45
196 35515 Tor-Åge Welinder Contiga Moss M 35-39 17:10:13 31.44
197 32449 Anders Levoll Ytre Andørja Idrettslag M 25-29 17:10:17 31.44
198 43346 Gunnar Lødding Tromsø Skøyteklubb M 35-39 17:13:09 31.36
199 43347 Bernd Meister SC Reisa M 60-64 17:13:52 31.33
200 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 30-34 17:14:55 31.30
200 43350 Petter Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 36754 Ola Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 43349 Andreas Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 24033 Jan Roger Farstad Parat Lervik M 30-34 MTB 17:14:55 31.30
200 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43353 Trond Gjerde Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 43354 Trond Gunleiksrud Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 40654 Andy Heilmann SkiClub Arosa M 40-44 17:14:55 31.30
200 41502 Hans Heyerdahl Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 60-64 17:14:55 31.30
200 24403 Johnny Johnsen Norway M 30-34 17:14:55 31.30
200 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 35368 Ole Jonny Nordbotten Norway M 40-44 17:14:55 31.30
200 41770 Tor-Egil Ryeng Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 35370 Carl Fredrik Rønningen Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 40604 Jan Røyneberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 40606 Tor Inge Skau Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 50-54 17:14:55 31.30
200 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 70364 Lars-Jørgen Sælø Holmestrand SK M 25-29 17:14:55 31.30
200 30522 Odd Ragnar Torp Nexans/Halden CK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43357 Trond Aarstadberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
228 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 17:20:34 31.13
229 40662 Jens Johan Hjort Tromsø CK M 35-39 17:21:12 31.11
230 43358 Marbod Jäger OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
230 36454 Uwe Anton Rausch OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
232 43359 Thomas Knoppe Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 17:23:07 31.06
233 34923 Roy Hagen Christiania Roklubb M 35-39 17:23:10 31.05
234 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 50-54 17:23:26 31.05
235 41486 Olav Magne Bratseth Norway M 50-54 17:23:30 31.04
236 43361 Rune Kronberget Ottadalen SK M 35-39 17:23:49 31.03
236 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 17:23:49 31.03
236 43362 David Tofthagen Ottadalen SK M 30-34 17:23:49 31.03
239 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:25:08 31.00
240 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 17:28:12 30.91
240 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 25691 Leif Hansen Dalane SK M 60-64 17:28:12 30.91
240 41810 Arne Per Hanssen Bærum og Omegn CK/LKAB M 50-54 17:28:12 30.91
240 29723 Tore Haslemo Farmasøytisk Idrettsforening M 20-24 17:28:12 30.91
240 21863 Einar Haver Statoil BIL / Dalane SK M 45-49 17:28:12 30.91
240 34817 Per Husan Bærum og Omegn CK M 30-34 17:28:12 30.91
240 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
240 41465 Pål-Jørgen Kyllesø FIF M 20-24 17:28:12 30.91
240 40611 Lennart Kyllesø FIF M 25-29 17:28:12 30.91
240 36673 Stig Lauby Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:12 30.91
240 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 17:28:12 30.91
240 43364 Leidulv Nesgård KVS-Lyngdal/Bygland M 55-59 17:28:12 30.91
240 30699 Stein A. Refsland Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:12 30.91
240 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 55-59 17:28:12 30.91
240 41521 Svein-Erik Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
240 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
260 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 50-54 17:28:34 30.89
261 43365 Wolfgang Erhart Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
261 43366 Christian Prehal Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
263 30626 Rolf Berntsen Kristiansands CK M 55-59 17:33:00 30.76
263 30641 Knut Sigurd Lian Kristiansands CK M 40-44 17:33:00 30.76
265 43367 Ella Aune Gauldal SK K 35-39 17:33:09 30.76
266 35499 Kjell Aspen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:34:59 30.71
266 43368 Arne Austrud Norway M 55-59 17:34:59 30.71
266 34754 Ståle Berg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 34896 Kristian Bjerke Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 41451 Per Håkon Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 35-39 17:34:59 30.71
266 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 45-49 17:34:59 30.71
266 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 17:34:59 30.71
266 43371 Lars-Henning Engblad Sportsklubben Ceres M 30-34 17:34:59 30.71
266 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:34:59 30.71
266 43372 Thomas Gleim Windschattenkumpel Hohenlimburg M 35-39 17:34:59 30.71
266 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 31828 Steen Hartor Hansen Hasemann Førde CK M 40-44 17:34:59 30.71
266 43373 Svein Haug Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 32949 Svein Herstad Førde CK M 25-29 17:34:59 30.71
266 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:34:59 30.71
266 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 34756 Erik T. Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye M 20-24 17:34:59 30.71
266 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:34:59 30.71
266 43374 Øyvind Kjellhov IF Frøy M 25-29 17:34:59 30.71
266 41453 Rune Liljeroth Sportsklubben Ceres M 40-44 17:34:59 30.71
266 43375 Jens Kristian Lindland Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43376 Stein Lorentzen-Lund Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-54 17:34:59 30.71
266 43377 Ottar Madslien Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43378 Jo Minken Dynea BIL M 35-39 17:34:59 30.71
266 43379 Håvard Myklebust Gol IL M 20-24 17:34:59 30.71
266 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 42321 Geir Nygård Førde CK M 35-39 17:34:59 30.71
266 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 43381 Thomas Olsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:34:59 30.71
266 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43382 Bjørn Ø. Rogndalen Sarpsborg SK M 35-39 17:34:59 30.71
266 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43383 Jeroen Thomas Schiøtt Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 35129 Jørgen Skålhegg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43384 Trine Solskjær Team Classic K 35-39 17:34:59 30.71
266 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43385 Sigbjørn Veslegard Hol IL M 20-24 17:34:59 30.71
266 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 17:34:59 30.71
266 43386 Gunnar Aarhus Team Classic M 40-44 17:34:59 30.71
314 43387 Jacob W. Mathiesen Denmark M 25-29 17:38:19 30.61
315 34802 Christian Berra Switzerland M 30-34 17:38:23 30.61
316 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 45-49 17:39:15 30.58
317 43388 Holger Brandt Germany M 30-34 17:39:23 30.58
317 43389 Thomas Fehrs Germany M 40-44 17:39:23 30.58
317 43390 Georg Haus Germany M 50-54 17:39:23 30.58
317 43391 Kay Kretzschmar RSG Wattenscheid M 35-39 17:39:23 30.58
317 43392 Hanno Nuesslein Witten M 30-34 17:39:23 30.58
317 43393 Tom Paesler Germany M 30-34 17:39:23 30.58
317 43394 Rüdiger Schwerdtner Germany M 40-44 17:39:23 30.58
317 43395 Thomas Sittarda Germany M 35-39 17:39:23 30.58
325 43396 Wolfgang Coste Kettengang Heerdt M 40-44 17:41:37 30.51
326 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
326 43397 Knut-Vidar Eriksen Ullensaker CK M 25-29 17:42:56 30.48
326 41556 Asgeir Fostervold Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
326 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 41558 Jørn Kvikstad Norway M 50-54 17:42:56 30.48
326 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 17:42:56 30.48
326 35068 Fred Martila Aller Trykk M 40-44 17:42:56 30.48
326 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
326 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
326 35076 Staale Ullersmo Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43400 André Warming Ullensaker CK M 30-34 17:42:56 30.48
326 43401 A. J. Weide Netherlands M 45-49 17:42:56 30.48
342 29465 Tor Levang Aalgaard S & S M 50-54 17:43:14 30.47
343 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 35-39 17:43:23 30.46
344 43402 Jörg Lenz W+F Muenster M 25-29 17:44:21 30.44
345 43403 Jon-Morten Kaarød Sportsklubben Rye M 30-34 17:44:39 30.43
346 41533 Kjell Arne Sætre Sportsklubben Ceres M 40-44 17:48:12 30.33
347 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 17:48:17 30.32
348 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 55-59 17:48:20 30.32
349 43404 Tore Aspås Norske Skog M 40-44 17:51:20 30.24
350 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 55-59 17:51:54 30.22
351 43405 Freddy Larssen Holmestrand SK M 35-39 17:55:06 30.13
352 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:55:10 30.13
353 43406 Jan Vreugdenhil Netherlands M 50-54 17:55:19 30.13
354 43407 Lothar Wolf RTC Stuttgart M 40-44 17:56:25 30.09
354 43408 Michael Zbick RTC Stuttgart M 35-39 17:56:25 30.09
356 43409 Pål Andreassen Ringerike SK M 35-39 17:59:18 30.01
356 43410 Torbjørn Bjønness Norway M 20-24 17:59:18 30.01
356 43411 Hardy Dinthlage Germany M 25-29 17:59:18 30.01
356 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 40-44 17:59:18 30.01
356 43412 Wolfgang Vogel Germany M 50-54 17:59:18 30.01
361 43413 Magne Nordbotten SCanrope AS M 35-39 18:01:31 29.95
362 36494 Johnny Fagerås Rana SK M 35-39 18:03:05 29.91
362 43414 Reidar Oksfjellelv Rana Brannvesen M 30-34 18:03:05 29.91
362 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 35-39 18:03:05 29.91
362 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 40-44 18:03:05 29.91
362 35104 Rune Erling Westvoll Helgeland Kraft M 30-34 18:03:05 29.91
367 43416 Hans Schallenberger Switzerland M 45-49 18:07:54 29.78
368 43417 Jan Rune Sjuls Norway M 35-39 18:08:02 29.77
369 43418 Marco Wessels W+F Muenster M ?? 18:09:06 29.74
370 26656 Odd-Bjørn Næss Stavanger Politi IL M 50-54 18:10:25 29.71
371 43420 Hannes Vinatzer Italy M 25-29 MTB 18:13:57 29.61
372 43421 Wolfgang Scheffler Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 18:14:09 29.61
373 43422 Are Bjørkheim Norway M 25-29 18:15:39 29.57
373 43423 Steffen Botten Norway M 30-34 18:15:39 29.57
373 43424 Magnus Winther Norway M 30-34 18:15:39 29.57
373 43425 Gerald Horn RLTC 8812 Mariahof M 50-54 18:15:59 29.56
377 43426 Marco Hollander Netherlands M 40-44 18:18:39 29.49
378 43427 Jopp Smits Netherlands M 45-49 18:18:46 29.48
379 36028 Helmut Gritzbach Radteam-Utzmemmingen M 40-44 18:20:07 29.45
380 35222 Bjørn Ludvik Moen Bjugn IL M 25-29 18:21:34 29.41
381 43428 Uwe Rümbling Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 18:24:27 29.33
381 35717 Oliver Voigt Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 18:24:27 29.33
383 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 55-59 18:25:35 29.30
384 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 45-49 18:26:21 29.28
385 41600 Bernhard Billerbeck A&B skilt M 45-49 18:27:28 29.25
386 35164 Solgunn Gjerde Haram CK K 30-34 18:29:08 29.21
386 41460 Per Christian Juvkam Pulsen BIL/ÅOC M 50-54 18:29:08 29.21
386 40684 Hans-Olav Ose Pulsen CK M 35-39 18:29:08 29.21
389 27611 Petter Nilsen Norway M 20-24 18:31:42 29.14
390 43430 Trond Berg Hydro Høyanger M 30-34 18:34:14 29.07
391 43431 Leif-Arne Berglund Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
391 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
391 43432 Erik Skjøstad Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
394 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 18:37:23 28.99
394 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 43434 Ralf Sievers Germany M 30-34 18:37:23 28.99
394 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 35-39 18:37:23 28.99
401 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 40-44 MTB 18:37:25 28.99
402 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 18:37:53 28.98
403 30979 Bjarte Reed Tema M 35-39 18:38:01 28.97
404 35186 Arne G. Berg Follo SK M 55-59 18:38:21 28.97
404 41492 Jürgen Müller BSG Elastogran M 40-44 18:38:21 28.97
404 36645 Kai Willke BSG Elastogran M 17-19 18:38:21 28.97
407 27681 Ragnvald Tungland Norway M 45-49 18:38:52 28.95
408 41785 Arild Karlsen Tromsø CK M 35-39 18:39:10 28.95
409 43435 Ari Kallio Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43436 Ari Koppelomäki Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43437 Kari Pekka Kulmakorpi Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43438 Jouko Nieminen Finland M 35-39 18:39:46 28.93
409 43439 Esa Skytta Finland M 35-39 18:39:46 28.93
414 43440 Karl Braun Klubi Velotravel M 40-44 18:43:00 28.85
415 41488 Sam Drage Follo SK M 55-59 18:43:39 28.83
416 36737 Knut Halvor Strandkaas Norway M 35-39 18:45:04 28.79
417 35850 Ingomar Franz Klubi Velotravel M 55-59 18:45:56 28.77
418 34205 Ronny E. Olsen Team Arendal CC M 40-44 18:48:10 28.71
419 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 18:48:14 28.71
419 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 45-49 18:48:14 28.71
419 37932 Haakon Pedersen Team SST M 35-39 18:48:14 28.71
419 41548 Marco Schiemenz Germany M 20-24 18:48:14 28.71
419 34579 Ole Ingvald Smeland Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
419 38303 Edmund Øvrebø Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
425 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 60-64 18:48:24 28.71
425 30645 Frode Grimsland Hoe IL M 40-44 18:48:24 28.71
425 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 45-49 18:48:24 28.71
428 36104 Jarl Frivold Team Arendal CC M 55-59 18:48:30 28.71
428 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 18:48:30 28.71
428 33841 Helge Bie Riber Kristiansands CK M 45-49 18:48:30 28.71
431 43441 Patrik Bryner Switzerland M 25-29 18:48:34 28.70
431 43442 Tor Forsmann Kristiansands CK M 50-54 18:48:34 28.70
431 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
431 43443 Mogens Køllner Denmark M 55-59 18:48:34 28.70
431 43444 Lionel Schaubacher Switzerland M 40-44 18:48:34 28.70
431 41695 Salve Gunnar Willumstad Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
437 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
437 30639 Erling Hagen Kristiansands CK M 45-49 18:50:28 28.66
437 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
437 30683 Magne Monan Torridal IL M 50-54 18:50:28 28.66
441 30697 Per Vesterhus Team Arendal CC M 60-64 18:50:39 28.65
442 41021 Walter Auel OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
442 43445 Ralf Mende OFT Germany M 40-44 18:50:51 28.65
442 43446 Stefan Neitzert OFT Germany M 35-39 18:50:51 28.65
442 34940 Rolf Nett OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
442 43447 Bruno Roeser OFT Germany M 45-49 18:50:51 28.65
447 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 50-54 18:50:58 28.64
448 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 18:51:16 28.64
448 36751 Rune Westby Eidsvoll SK M 30-34 MTB 18:51:16 28.64
450 40721 Ola Hovdahl CK Krank1 M 40-44 18:51:55 28.62
451 43448 Marita Hansen Norway K 35-39 18:51:56 28.62
452 41218 Bent Frode Olsen MUIL M 35-39 18:52:24 28.61
453 34816 Harald Frøysnes Kodal Sykkel M 30-34 18:52:47 28.60
454 40598 Kåre Hvitstein Kodal Sykkel M 55-59 18:52:47 28.60
455 43449 Roy Nesholen Brumunddal SK M 35-39 18:54:21 28.56
456 43450 Ole Martin Olsen Tromsø CK M 17-19 18:54:34 28.55
457 43451 Ivar Kemp Hansen Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
457 43452 Odd Inge Skoglund Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
459 43453 Arthur Engeseth Haram CK M 40-44 18:54:49 28.55
459 20830 Asgeir Kvalbein Tromsø CK M 30-34 18:54:49 28.55
459 35819 Frank Torleif Mathisen Tromsø CK M 50-54 18:54:49 28.55
462 24833 Kåre Bøen Norway M 50-54 18:54:57 28.54
463 121719 Eirik Arnesen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
463 35480 Edgar Hanssen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
463 41797 Kurt-Håkon Hanssen Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:02 28.54
463 40660 Stein Thode Hemmingsen Tromsø CK M 50-54 18:55:02 28.54
463 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 45-49 18:55:02 28.54
468 35474 Arne Andreassen Tromsø CK M 45-49 18:55:13 28.54
468 41793 Kåre Berglund Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:13 28.54
468 43455 Vegard Bjørstad NTNUI M 20-24 18:55:13 28.54
468 41535 Svein Hugo Ellingsen Tromsø CK M 35-39 18:55:13 28.54
468 43456 Gøran Karoliussen Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 41915 Karl Maichel Lind Vesterålen SK M 35-39 18:55:13 28.54
468 41801 Harry Pedersen Narvik CK / Beisfjord M 40-44 18:55:13 28.54
468 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 41550 Bjørn Stranda Vesterålen SK M 40-44 18:55:13 28.54
468 35484 Sigmund Wiik Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
478 43457 Beate Vandestadt Australia K 40-44 18:55:21 28.53
479 36533 Erland Liverød Kodal Sykkel M 25-29 18:56:53 28.49
480 34571 Trond Fredrik Winther Team Arendal CC M 55-59 18:57:49 28.47
481 43458 Stefan Gäbler Germany M 30-34 18:58:03 28.46
481 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 40-44 18:58:03 28.46
483 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 50-54 18:58:24 28.46
484 43460 Linda Furuseth Norway K 25-29 18:58:32 28.45
485 27564 Per Reidar Olufsen Aalgaard S & S M 45-49 18:58:42 28.45
486 23354 Helge Edland ETXT M 30-34 18:58:56 28.44
487 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 35-39 19:00:25 28.41
487 40804 Mats Wennerholm Skolutveckling M 40-44 19:00:25 28.41
489 43461 Wilbert Bonne Netherlands M 30-34 19:03:04 28.34
490 41842 Reidar Inge Faksvåg Trondhjems VK M 40-44 19:04:18 28.31
491 41759 Jürgen Carstens OFT Germany M 50-54 19:05:26 28.28
492 43462 Ulrich Lehnen Germany M 35-39 19:05:31 28.28
492 43463 Bruno Schmidt Germany M ?? 19:05:31 28.28
494 35187 Tor Arne Helgestad Hobøl kommune M 40-44 19:06:02 28.27
495 43464 James King Team King Styling M 35-39 19:06:39 28.25
496 20290 Ann-Elin Riveira Kvie Team Aktiv Stavanger K 30-34 19:07:18 28.24
497 20035 Alan Clifton SportsClub Madla M 45-49 19:07:22 28.23
497 20665 Arne Øyvind Joakimsen Norway M 50-54 19:07:22 28.23
497 43466 Geir Ståle Sunde Statoil BIL M 50-54 19:07:22 28.23
500 29545 Tor Henning Lien National Oilwell M 30-34 19:07:41 28.23
501 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 25-29 19:08:32 28.20
501 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 35-39 19:08:32 28.20
503 43469 Michael Koehler SSV Lichtenstein M 35-39 19:08:43 28.20
503 43468 Klaus Koehler SSV Lichtenstein M 65-69 19:08:43 28.20
505 43470 Thomas Koehler SSV Lichtenstein M 40-44 19:08:48 28.20
506 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:10:23 28.16
506 32445 Stian Langeland Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:10:23 28.16
506 34859 Andreas Laabak Tynes Norway M 25-29 19:10:23 28.16
509 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:10:27 28.16
510 35085 Finn Halland NRPK M 30-34 19:11:18 28.14
511 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 19:11:37 28.13
512 43473 Per Arne Ellefsen Firstcom M 50-54 19:12:20 28.11
513 43474 Rune Ellingseter Norway M 30-34 19:12:24 28.11
514 43475 Ulrich Otto SSV Lichtenstein M 50-54 19:13:44 28.08
515 30551 Rolf Eriksen Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
515 32458 Ole Guderjahn Bergen CK M 25-29 19:15:22 28.04
515 31858 Nils-Christian Meyer Hellevig Bergen CK M 35-39 19:15:22 28.04
515 25092 Kjell Eirik Irgens Henanger Bergen CK M 30-34 19:15:22 28.04
515 32191 Morten Lystrup Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
515 32215 Bjørn Johannessen Løkvik Bergen CK M 35-39 19:15:22 28.04
515 30884 Hans Jørgen Morvik Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
515 30885 Jan Arne Nautnes Lonely Rider M 35-39 19:15:22 28.04
515 30942 Geir Solberg Bergen CK M 40-44 19:15:22 28.04
515 20984 Årstein Svihus Bergen CK M 30-34 19:15:22 28.04
515 30917 Ståle Øvrebø Statens Hus Hordaland BIL M 40-44 19:15:22 28.04
526 31076 Ådne Lunde Bergens Tidende M 40-44 MTB 19:15:23 28.04
527 35147 Ingolf Hoffman Klubi Velotravel M 45-49 19:16:08 28.02
528 43479 Per Lingjerde Storelvdal IL M 40-44 19:16:41 28.01
529 41765 John Magne Theodorsen Norway M 35-39 19:17:09 27.99
530 43480 Hans Gert Schoofs Klubi Velotravel M 55-59 19:18:29 27.96
531 43481 Norbert Adam RTC Stuttgart M 40-44 19:18:53 27.95
532 43482 Michael Grüner Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
532 43483 Georg Rammlmair Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
532 43484 Heinrich Widmann Klubi Velotravel M 50-54 19:20:19 27.92
535 43485 Steinar Pettersen NVE BIL M 40-44 19:20:28 27.91
535 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 45-49 19:20:28 27.91
537 41670 Ivar Dekkerhus Rørvik IL M 35-39 19:23:21 27.85
537 23562 Inge Heika Hætta Eikelmann Team Aktiv Stavanger / BP Norway M 40-44 19:23:21 27.85
537 25494 Kurt A. Elvevoll Team Aktiv Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
537 22877 Gunnar Førland Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
537 35150 Karl Lercher Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
537 25146 Kjell Rune Nordmark Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:23:21 27.85
537 27083 Ove Olsen Team Aktiv Stavanger M 55-59 19:23:21 27.85
537 43488 Jürgen Prein Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
537 26146 Marius Bastian Rossing Team Aktiv Stavanger M 17-19 19:23:21 27.85
537 24485 Jone Svensson Team Aktiv Stavanger M 25-29 19:23:21 27.85
537 20719 Arnt Sigve Undheim Team Aktiv Stavanger M 25-29 19:23:21 27.85
537 26475 Nils Gunnar Aakvik Team Aktiv Stavanger M 50-54 19:23:21 27.85
549 35531 Ivar Holter Naturgros AS M 50-54 19:25:21 27.80
549 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 19:25:21 27.80
551 43490 Erik Værland Team Arendal CC M 45-49 19:26:11 27.78
552 29964 Trond Atle Huth Norway M 30-34 19:28:23 27.73
553 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 35-39 19:28:59 27.71
553 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 19:28:59 27.71
553 43491 Kim Lerhaugen Saltdal SK M 20-24 19:28:59 27.71
556 41672 Karsten Havnegjerde Stranda SK M 50-54 19:29:37 27.70
556 43492 Stig Hoel Stranda SK M 45-49 19:29:37 27.70
558 43493 Klaus Böde Germany M 35-39 19:32:11 27.64
558 43494 Dirk Osterwind Germany M 35-39 19:32:11 27.64
558 43495 Dirk Strothkamp Germany M 30-34 19:32:11 27.64
561 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 50-54 19:32:34 27.63
562 40931 Wilhelm Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
562 34877 Trond Vegard Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
564 43496 Matti Kankaanpää Finland M 50-54 MTB 19:38:18 27.49
565 43497 Geir Bjørnar Johansen Vadsø Skiklubb M 50-54 19:38:28 27.49
566 43499 B. Falck Falck M Tandem 19:38:52 27.48
566 43498 A. Falck Falck M Tandem 19:38:52 27.48
568 35653 Vegard Eitrem Norway M 35-39 19:40:53 27.43
568 35654 Roar Gausen 3T Trondheim M 55-59 19:40:53 27.43
568 36105 Yngvar Haugland Norway M 50-54 19:40:53 27.43
568 35655 Magnar Hernes 3T Trondheim M 50-54 19:40:53 27.43
568 35319 Tor Aalberg Norway M 40-44 19:40:53 27.43
573 30924 Nils Fleten Bergen CK M 45-49 19:42:56 27.38
573 30971 Vidar Fondevik Bergen CK M 50-54 19:42:56 27.38
575 29456 Tor Røgenes Team Aktiv Stavanger M 45-49 19:43:25 27.37
576 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:43:26 27.37
577 43500 Torsten Mahnecke Germany M 35-39 19:45:30 27.33
578 43501 Gunnar Heidinger Germany M 40-44 19:45:57 27.31
579 43502 Joakim Borgesjö Ulricehamns CK M 40-44 19:46:35 27.30
580 43503 Dieter Paulsen Team Arendal CC M 50-54 19:47:39 27.28
581 35172 Edvin Berg Siemens M 40-44 19:47:50 27.27
581 43504 Jan Karsten Onsøien Siemens M 50-54 19:47:50 27.27
583 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 55-59 19:49:25 27.24
583 43506 Jan Michael Selbo Egge CK M 45-49 19:49:25 27.24
585 41629 Stian Gåthaug Tipp Transport AS M 25-29 19:51:28 27.19
586 29542 Tor Helge Skretting Sola CK M 45-49 19:52:17 27.17
587 43507 Lars Eytz Germany M 30-34 19:52:37 27.16
588 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 60-64 19:53:16 27.15
589 43508 Sindre Helle Haram CK M 40-44 19:53:26 27.14
590 30409 Terje Berg-Jensen Elixia M 50-54 19:54:36 27.12
591 43510 Erling Haugvik Averøy CK M 45-49 19:54:37 27.12
592 42212 Geir Storkås Porsgrund CK M 40-44 19:54:41 27.12
593 35105 Knut Bjørkli Norway M 25-29 19:54:49 27.11
593 35102 Ola Fossum Norway M 20-24 19:54:49 27.11
593 35109 Gustav Grimstad Norway M 20-24 19:54:49 27.11
596 43511 Waldemar Lebeck Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
596 43512 Karl-Heinz Sessler Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
596 43513 Volker Wiesinger Klubi Velotravel M 35-39 19:55:18 27.10
599 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 19:55:24 27.10
600 35486 Kjell Dragnes Frikransen / Aftenposten M 55-59 19:56:13 27.08
600 35487 Yngve Karlsen Stjørdals Blink M 50-54 19:56:13 27.08
602 43514 Oliver Klein Germany M 35-39 19:57:09 27.06
603 43515 Andy Tiefenbach KSK Bosch Radsportgruppe M 35-39 19:59:49 27.00
604 43516 André Van Ommeren Lyts Begin M 50-54 20:00:59 26.97
605 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 50-54 20:01:25 26.96
606 43518 Jonny Helle Haram CK M 45-49 20:02:38 26.94
607 43519 Arnold Helle Haram CK M 55-59 20:02:43 26.93
608 41040 Bjørn Finstad Sarpsborg SK M 45-49 20:06:13 26.86
609 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 40-44 20:06:14 26.86
610 43520 Hanns Schoessler Klubi Velotravel M 65-69 20:11:06 26.75
611 34047 Roar Martinsen Kristiansands CK M 50-54 20:12:47 26.71
612 30761 Jarle Storrem Kristiansands CK M 35-39 20:12:48 26.71
613 43521 Ivar Tveitnes Norway M 30-34 20:14:50 26.67
614 35421 Pål Danielsen Bærum sykehus M 50-54 20:14:54 26.66
615 30855 Eivind Lowzow Bergen CK M 35-39 20:15:16 26.66
615 31207 Victor Oen Lonely Rider M 30-34 20:15:16 26.66
617 35547 Robert Gregusson HMK Garden M 20-24 20:15:53 26.64
618 43522 Johannes Engler Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 20:18:24 26.59
619 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 55-59 20:20:01 26.55
620 43523 Artur Wolf Klubi Velotravel M 55-59 20:21:14 26.53
621 43524 Meinhard Deppenbrock Equipe perfectionnee M 60-64 20:22:39 26.49
622 43525 Reyer Bernson Lyts Begin M 50-54 20:28:24 26.37
623 35574 Morten Jøntvedt 3T Trondheim M 45-49 20:29:00 26.36
624 20096 Alf Inge Haug PC M 40-44 20:29:20 26.35
625 43526 Per Stening Sweden M 35-39 20:30:02 26.34
626 43527 Piet de Vries Netherlands M 55-59 20:30:03 26.34
627 43528 Peder Svaleng Sportsklubben Rye M 25-29 20:30:15 26.33
628 35915 Bente Strand Asker CK K 45-49 20:31:19 26.31
629 43529 John Arvid Djupesland PC M 35-39 20:31:41 26.30
630 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
630 25968 Magne Dale Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
632 43530 Cord Gümpel BSG Elastogran M 50-54 20:32:19 26.29
633 43112 Gerd Karin Fjørtoft Norway K Tandem 20:33:10 26.27
633 35692 Tor-Erling Johansen Norway M Tandem 20:33:10 26.27
635 43532 Mika Lindgren Ultimate River Bikers M 40-44 20:34:23 26.24
636 43533 Ronny Røa Norway M 35-39 20:35:08 26.23
637 35945 Terje Hagen Telenor Mobil M 40-44 20:36:01 26.21
637 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 20:36:01 26.21
637 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 20:36:01 26.21
640 29245 Thomas Fuglestad Aalgaard S & S M 30-34 20:38:21 26.16
641 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 35-39 20:38:24 26.16
642 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 35-39 20:38:25 26.16
643 28258 Sigmar Oftedal Aalgaard S & S M 50-54 20:38:26 26.16
644 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 40-44 20:38:27 26.16
645 23864 Jan Grande Aalgaard S & S M 45-49 20:38:28 26.16
646 43534 Staf van Gils Belgium M 60-64 20:39:25 26.14
647 35758 Olav Andreassen Atna IL M 40-44 20:40:09 26.12
647 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 20:40:09 26.12
649 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 40-44 20:42:05 26.08
650 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSS M 35-39 MTB 20:48:58 25.94
650 41495 Anders Stadheim Andebarkji TSS M 25-29 20:48:58 25.94
652 29617 Tor-Martin Kvalsund Aker Kværner BIL M 30-34 MTB 20:49:34 25.92
653 29269 Thor G. Hæstad Rikshospitalet BIL M 30-34 20:51:12 25.89
654 43535 Morten André Forsberg Røros SK M 20-24 20:52:36 25.86
655 36062 Espen Ekeland Norway M 55-59 20:52:37 25.86
656 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 40-44 20:54:34 25.82
657 43536 Albert Hainzel Klubi Velotravel M 55-59 20:54:47 25.82
657 43537 Christa Hainzel Klubi Velotravel K 35-39 20:54:47 25.82
659 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:55:36 25.80
660 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 60-64 20:57:34 25.76
661 34892 Paul Standen Chippenham and District Wheelers M 25-29 21:00:16 25.70
662 40768 Trond Arnø Norway M ?? 21:00:38 25.70
662 43539 Stig Olav Barlien Overhalla M 25-29 21:00:38 25.70
662 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 21:00:38 25.70
662 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 21:00:38 25.70
662 43540 Roger Kjølstad Norway M 30-34 21:00:38 25.70
662 35280 Geir Kvello Namdal SK M 40-44 21:00:38 25.70
662 40665 Bjørn Sagmo Namdal SK M 35-39 21:00:38 25.70
662 43542 Thor Sandeseng Norway M ?? 21:00:38 25.70
662 35281 Morten Skog Norway M 45-49 21:00:38 25.70
662 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 21:00:38 25.70
672 43544 Per Axel Lorentzen Norway M 35-39 21:00:53 25.69
673 35324 Christian Lund Fredrikstad SK M 35-39 21:01:34 25.68
674 27559 Per Øyvind Wisløff SOTS M 35-39 21:02:23 25.66
675 35940 Bård Rødde Støren Sportklubb M 55-59 21:02:33 25.66
676 43545 Anders Faraasen OPIL M 25-29 21:02:44 25.65
676 43546 Marius Lassen Mjåtvedt Norway M 20-24 21:02:44 25.65
676 43547 Claus Erland Mortensen Denmark M 45-49 21:02:44 25.65
679 43548 Jon Henrik Grindlia Norway M 70 + 21:03:00 25.65
679 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero M 45-49 21:03:00 25.65
681 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 60-64 21:05:11 25.60
682 43549 Howard Lightfoot Chippenham and District Wheelers M 30-34 21:05:56 25.59
683 43550 Michael Hedfeld Germany M 35-39 21:06:02 25.59
684 35325 Gunnar Rein Fredrikstad SK M 55-59 21:06:34 25.58
685 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:06:38 25.57
686 41734 Nils Oddvar Furu Norway M 45-49 21:06:49 25.57
687 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:07:05 25.57
688 43551 Jörg Pinke Klubi Velotravel M 35-39 21:07:40 25.55
689 43552 Heinz Weber Klubi Velotravel M 40-44 21:07:42 25.55
690 32494 Steinar Solås Hydro Høyanger M 55-59 21:08:16 25.54
691 43553 Jens Holm Denmark M 45-49 21:08:22 25.54
692 43554 Sissel Pedersen Dynea BIL K 25-29 21:08:27 25.54
692 43555 Therese Svarte Norway K 20-24 21:08:27 25.54
694 43556 Kristian Lauritzen Sårebailla M 20-24 21:09:17 25.52
695 32505 Jan Atterås Hydro Høyanger M 55-59 21:12:32 25.46
696 32063 Henry Skår Hydro Høyanger M 50-54 21:12:38 25.45
697 43557 Jan Jutila Eiker CK M 35-39 21:13:34 25.44
697 43558 Sten Roar Sagvolden Eiker CK M 30-34 21:13:34 25.44
699 41858 Terje Brænd Savalen SK M 40-44 21:14:08 25.42
700 43559 Daniel Schwertfeger OFT Germany M 25-29 21:14:38 25.41
700 43560 Uli Spindelboeck OFT Germany M 25-29 21:14:38 25.41
702 41052 Tony Gjessvåg Frikransen.com M 20-24 21:14:57 25.41
702 43561 Andreas Holzapfel Germany M 25-29 21:14:57 25.41
702 43562 Martin Huber OFT Germany M 30-34 21:14:57 25.41
705 43563 Jon Funderud Frikransen SK M 20-24 21:15:05 25.41
706 43564 Ebbe Steen Hansen Gentofte CC M 35-39 21:16:41 25.37
707 35789 Jarle Sandmo A&B skilt M 55-59 21:16:51 25.37
708 43565 Erik Wind Hansen Gentofte CC M 55-59 21:17:08 25.36
709 28932 Svein Kjetil Larsen Stavanger Politi IL M 30-34 21:17:24 25.36
709 22632 Geir Harald Movold Schlumberger M 40-44 21:17:24 25.36
711 43566 Helmut Hrdina Germany M 45-49 21:17:30 25.36
712 43567 Jens Bovbjerg Gentofte CC M 40-44 21:17:33 25.36
713 35042 Arild Bjørnevoll Norway M 50-54 21:17:48 25.35
713 26845 Olav Kulleseid Schlumberger M 40-44 21:17:48 25.35
713 22407 Frode Røyneberg Norway M 40-44 21:17:48 25.35
716 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-44 21:19:31 25.32
717 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 21:20:44 25.29
717 31017 Svein Halleraker Norway M 50-59 21:20:44 25.29
717 43568 Peter Kanthak Germany M 55-59 21:20:44 25.29
717 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 21:20:44 25.29
721 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 45-49 21:20:55 25.29
722 43569 Christian Druse Troisdorfer LG M 25-39 MTB 21:21:19 25.28
723 43570 Niels Jørgen Lysdak Nielsen Nylander Sport M 45-49 21:21:21 25.28
723 36637 Dag Wilhelm Nylander Nylander Sport M 30-34 21:21:21 25.28
725 41068 Ellinor Egseth Sundset Team IFØ K 30-34 21:22:20 25.26
726 40642 Vidar Innbjo Brumunddal SK M 30-34 21:22:32 25.26
727 43571 Birgit Bergerud Norway K 40-44 21:22:36 25.26
728 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 55-59 21:22:37 25.26
729 41703 Tron Anders Saastad Beijer Electronics M 45-49 MTB 21:23:16 25.24
730 43572 Dieter Commer Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
730 43573 Waldemar Fischer Klubi Velotravel M 70 + 21:23:21 25.24
730 43574 Josef Godesberg Klubi Velotravel M 50-54 21:23:21 25.24
730 43575 Peter Kularts Klubi Velotravel M 55-59 21:23:21 25.24
730 43576 Michael Steller Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
735 43577 Elisabeth Weidmann Klubi Velotravel K 35-39 21:23:25 25.24
736 43579 Walter Matthes Klubi Velotravel M 45-49 21:23:27 25.24
736 43578 Robert Matthes Klubi Velotravel M 20-24 21:23:27 25.24
738 43580 Ivan Madsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
738 43581 Niels Henrik Mikkelsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
738 40714 Jens Myrup Pedersen DGCC M 25-29 21:23:49 25.23
741 41152 Søren Mikkelsen DGCC M 45-49 21:24:09 25.23
742 35293 Anton Brandsø Finsbråten AS M 50-54 21:25:38 25.20
742 40699 Thomas Bremset Fasteraunet M 25-29 21:25:38 25.20
742 121722 Ronny Pedersen Norway M 30-34 MTB 21:25:38 25.20
742 41891 Sebastiaan Van Gerven Netherlands M 25-29 21:25:38 25.20
742 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 35-39 21:25:38 25.20
742 35981 Per Atle Wiik Tidemanns BIL M 45-49 21:25:38 25.20
748 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 50-54 21:25:40 25.20
749 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 60-64 21:25:58 25.19
750 122259 Ulf Hansen Svolvær IL M 40-44 21:26:02 25.19
751 43583 Ivar Morten Prytz Sparebanken Midt-Norge M 45-49 21:26:06 25.19
752 42023 Ingar Bråten Begnadalen IL M 55-59 21:26:13 25.19
753 43584 Anna Adielsson Hisingens CK K 30-34 21:27:32 25.16
754 35891 Håkon B. Rudi Norway M 45-49 21:27:36 25.16
755 43585 Bjørn Kyrre Follo SK M 40-44 21:27:39 25.16
756 41127 Åge Seljenes Haram CK M 45-49 21:28:57 25.13
757 43586 Hans Olav Opheim Såreballa.com M 20-24 21:30:12 25.11
758 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 55-59 21:31:15 25.09
759 85184 Arne Klaussen Helgeland Kraft M 55-59 21:31:19 25.09
760 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 MTB 21:32:41 25.06
761 24875 Kenneth Pedersen Stavanger M 30-34 21:33:27 25.04
762 40867 Helge Joar Moe Nærøy IL M 35-39 21:34:43 25.02
763 26416 Morten Aske Stranda SK M 25-29 21:35:55 25.00
764 40646 Tom Gjetrang Asko V-T M 40-44 21:36:02 24.99
765 43587 Are Bakken Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
765 43588 Erik Haga Eikegjengen M 30-34 21:36:08 24.99
765 83790 Arild Hansen Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
765 43589 Stein Runar Julner Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
765 43590 Erlend Leinum Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
765 33696 Remi Lukerstuen Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
765 41522 Magnar Sande Eikegjengen M 40-44 21:36:08 24.99
765 41575 Bjørn Skaug Eikegjengen M 30-34 21:36:08 24.99
765 43591 Leif Øystein Syversen Norway M 30-34 21:36:08 24.99
774 33856 Tommy Knutsen Asko Drammen M 25-29 MTB 21:36:10 24.99
775 43592 Jan Modell Haram CK M 60-64 21:37:32 24.97
776 43593 Morten Vold Haram CK M 50-54 21:37:53 24.96
777 32465 Kjartan Alfarnes Bergen CK M 30-34 21:38:14 24.95
777 32477 Bjarte Alfarnes Norway M 20-24 21:38:14 24.95
777 33761 Ronald Velthuijs Sogn CK M 45-49 21:38:14 24.95
780 41909 Gunnar Oltmanns Germany M 25-29 21:38:45 24.94
781 43595 Klaas de Vries Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
781 43596 Henk Vellinga Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
783 43597 Matthias Nowak SINTEF M 35-39 21:39:13 24.93
784 43598 Wim Lemmers Netherlands M 45-49 21:41:45 24.88
784 43599 Frank Pronk Netherlands M 40-44 21:41:45 24.88
784 43600 Dick Simons Netherlands M 50-54 21:41:45 24.88
787 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 35-39 21:42:02 24.88
788 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 21:42:07 24.88
789 36753 Arild Amadeus Krogfjord Haug Team 96 M 20-24 21:42:46 24.87
789 41831 Øyvind Berg Magnussen Team 96 M 20-24 21:42:46 24.87
791 32615 Harald Hauge Fjellhug Vereide M 30-34 21:43:16 24.86
792 40958 Carsten Looke Germany M 35-39 21:43:57 24.84
793 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 35-39 21:44:40 24.83
794 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 21:45:12 24.82
794 43602 Jürgen Seidel Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:45:12 24.82
794 35459 Geir Snekkerhaugen Onninen BIL M 45-49 21:45:12 24.82
797 43603 Svein Morten Hanssen Skagerak Energi M 40-44 21:45:35 24.81
798 43604 Jean-Pierre Hoeboer Rieber & Søn BIL / Toro M 30-34 21:47:17 24.78
798 30996 Arne B. Nesthus Norway M 45-49 21:47:17 24.78
800 36691 Frank Feuerberg Skiclub Gevelsberg M 40-44 21:48:17 24.76
801 26018 Marc Hettema Norway M 25-29 21:48:52 24.75
802 43605 Ansgar Pfeiffer StartNet Team DSW12 M 40-44 21:49:37 24.74
803 43606 Ola Madsen Sweden M 65-69 21:50:33 24.72
804 43607 Jarin Bokkhamer Norway M 25-29 21:51:09 24.71
804 36026 Willy Hanssen Bjørns M 50-54 21:51:09 24.71
804 30233 Will Kirkwood Norway M 20-24 21:51:09 24.71
804 22749 Graham Taylor Norway M 35-39 21:51:09 24.71
808 35123 Trygg-Arne Karlsen Tromsø CK M 45-49 21:52:33 24.68
809 35331 Jonny Wigum Stenshaug IL M 40-44 21:52:36 24.68
810 43608 Edgar Strauss Germany M ?? 21:52:44 24.68
811 43609 Ludwig Amarell Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 21:53:04 24.67
812 35772 Kjartan Russnes Askvoll SK M 40-44 21:53:58 24.65
813 43610 Waldemar Herkelrath Germany M 60-64 21:54:02 24.65
814 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk Energi M 45-49 MTB 21:54:38 24.64
815 36867 Inge Åndahl Sportsklubben Ceres M 40-44 21:55:43 24.62
816 41171 Per Gade DGCC M 55-59 21:56:10 24.61
817 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 21:56:56 24.60
818 33258 Knut Rasmussen Norway M 35-39 21:58:35 24.57
819 41869 Geir Magne Mordal Norway M 40-44 21:58:57 24.56
819 43611 Jon Erik Slagsvold Team Arendal CC M 55-59 21:58:57 24.56
821 43612 Christian Gigon IL Tyrving M 25-29 21:59:02 24.56
822 32840 Gudmund Waaler Team Arendal CC M 65-69 21:59:10 24.56
823 122408 Bjørn Pettersen Norway M 30-34 21:59:38 24.55
824 43613 Frank Kunde RV GSG Bonn M 35-39 22:01:52 24.51
824 43614 Niels Selck Team Championchip M 45-49 22:01:52 24.51
826 23060 Hans Petter Hansen Statoil Bergen BIL - sokkel M 45-49 22:06:16 24.42
826 20598 Arne Ingvaldsen Statoil Bergen BIL - sokkel M ?? 22:06:16 24.42
826 31337 Bjarne Hille Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
826 40739 Frode Johan Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
830 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 55-59 22:07:09 24.41
831 42036 Kjell Larsen Hamar BIK M 45-49 22:07:29 24.40
832 43616 Jürgen Kasselmann Germany M 30-34 22:07:59 24.39
833 26489 Nils Magne Håland Enkel bygg og butikk AS M 40-44 22:09:11 24.37
834 43617 Carina Berge Holmestrand SK K 35-39 22:09:36 24.36
835 40839 Ole Johnny Hillestad Holmestrand SK M 30-34 22:09:37 24.36
835 41768 Jan Harald Moen Holmestrand SK M 60-64 22:09:37 24.36
835 35420 Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 45-49 22:09:37 24.36
835 40841 Ragnar Vartdal Holmestrand SK M 50-54 22:09:37 24.36
839 43618 Alf E. Helseth Norsk Tipping M 40-44 22:12:41 24.31
839 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 40-44 22:12:41 24.31
841 41916 Lisa Irene Lind Vesterålen SK K 20-24 22:14:21 24.28
842 35334 Birger Bjørnstad Norway M 40-44 22:14:22 24.28
842 28650 Steinar Fagerholt Norway M 50-54 22:14:22 24.28
842 43619 Willy Sannes Norway M 45-49 22:14:22 24.28
845 43620 Magne Olav Aarsand Norway M 35-39 22:15:07 24.26
846 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 45-49 22:15:46 24.25
846 43621 Michael Hollfeld BSG Elastogran M 30-34 22:15:46 24.25
846 42183 Gjermund Martinsen IDD Sportsklubb Halden M 35-39 22:15:46 24.25
846 36143 Dietrich Matzak BSG Elastogran M 60-64 22:15:46 24.25
846 43622 Oliver Mühren BSG Elastogran M 30-34 22:15:46 24.25
846 36152 Helmut Plenge BSG Elastogran M 50-54 22:15:46 24.25
846 43623 Frank Sacher BSG Elastogran M 35-39 22:15:46 24.25
853 43624 Matthias Fischer Combi Craft as M 30-34 22:16:36 24.24
853 43625 Tom Kristian Hvaal Combi Craft as M 35-39 22:16:36 24.24
855 26397 Morten Gilje Norway M 30-34 22:18:52 24.19
855 37482 Trond Arve Kommedal Norway M 25-29 22:18:52 24.19
857 41832 Bjørnar Engum Charlottenlund SPKI M 50-54 22:19:12 24.19
858 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 50-54 22:20:24 24.17
859 43626 Torleif Andresen Peab M 30-34 22:20:33 24.16
860 40870 Frode Holm Larsen Norway M 30-34 22:20:46 24.16
861 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 22:21:10 24.15
862 43627 Torbjørn Johnsen Narvik CK / LKAB Fritid M 60-64 22:22:31 24.13
863 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 22:23:12 24.12
864 43628 Henning Brogaard Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
864 43629 Ernst Hirsch Germany M 40-44 22:23:43 24.11
864 43630 Per Kragh Nielsen Denmark M 55-59 22:23:43 24.11
864 43631 Tommy Thomsen Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
868 43632 Uli Kappes Elga M 45-49 22:25:41 24.07
869 43633 Morten Jendeby Trollhättan M 25-29 22:27:13 24.04
869 43634 Urban Wedberg Kvänum IF M 35-39 22:27:13 24.04
871 43635 Théa S. Danielsen Jorand Norway K 20-24 22:27:26 24.04
872 41705 Mette Wedul Gulbrandsen Tek-Tra AS K 45-49 22:27:55 24.03
872 35581 Helge Gulbrandsen Brevik Elektro BIL M 45-49 22:27:55 24.03
872 40676 Rolf Helge Olsen Kropp 2003 M 40-44 22:27:55 24.03
875 24664 Kai Nytrøhaug Team Dolphin AS M 30-34 22:27:56 24.03
876 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 22:31:45 23.96
877 35684 Sigbjørn Gregusson Norway M 45-49 22:32:59 23.94
878 35605 Jean-Pierre Mounho Germany M 35-39 22:33:18 23.94
878 36926 Jörg Voigt Germany M 45-49 22:33:18 23.94
880 27087 Ove Monsen Dalane SK M 65-69 22:33:31 23.93
881 43636 John Rijkers WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43637 Mari Rovers WTC Betets Roepen K 40-44 22:33:52 23.93
881 43639 Tvan van der Sangen WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43638 Arie van der Sangen WTC Betets Roepen M 45-49 22:33:52 23.93
881 43640 John van Gastel WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
886 41795 Willy Eliseussen Narvik CK M 40-44 22:34:59 23.91
887 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 22:35:40 23.89
888 35857 Rainer Mewes WSV Lobenstein M 45-49 22:38:11 23.85
889 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Teenes BIL M 40-44 22:38:19 23.85
889 35791 Olav Stolpnes Jernbanens IL M 35-39 22:38:19 23.85
891 40905 André Alexander Liland Skinkerytterne M 20-24 22:38:34 23.84
891 43641 Henrik Sætrang Skinkerytterne M 20-24 22:38:34 23.84
893 36468 Ole-Rikard Hammer Norway M 40-44 22:39:14 23.83
893 41886 Tor Tallaksen Norway M 40-44 22:39:14 23.83
895 41929 Hans Hermann Herbst TUS Engter M 60-64 22:40:02 23.82
896 43642 Steffen Fischer Germany M 35-39 22:41:04 23.80
897 43643 Karl-Heinz Hofmann Rhön-Bike-Policeman M 40-44 22:41:22 23.79
898 43644 Haakon Aaen Norway M 45-49 22:42:42 23.77
899 43645 Tor Ferum Elixia Hønefoss M 40-44 22:44:14 23.74
900 43646 Bent Skaarud Nymoen Elixia Hønefoss M 40-44 22:44:14 23.74
901 43647 Heinz Neusser RSC Sigmaringen M 55-59 22:46:17 23.71
901 43648 Angela Schmidt RTC Stuttgart K 40-44 22:46:17 23.71
901 43649 Martin Trautwein RTC Stuttgart M 40-44 22:46:17 23.71
904 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 55-59 22:46:49 23.70
905 40582 Jimmy Eriksen TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
905 43012 Helge Veum TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
907 43650 Gunn Ratama Norske Skog K 30-34 22:49:11 23.66
908 42312 Guido Schneider OFT Germany M 30-34 22:50:15 23.64
909 41129 Harald Vik Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:50:32 23.64
909 35970 Alf Wilhelmsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:50:32 23.64
911 30914 Arthur Nilsen Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:50:53 23.63
912 31334 Øyvind Steinsland Rieber & Søn BIL / Toro M 45-49 22:50:56 23.63
913 30913 Arve Kvam Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:51:00 23.63
914 43651 Tore André Moen Eidsvoll SK M 20-24 MTB 22:51:24 23.62
914 43652 Finn Harald Pettersen Eidsvoll SK M 40-44 22:51:24 23.62
914 43653 Carl Henrik Strand Eidsvoll SK M 40-44 22:51:24 23.62
917 41614 Sigrid Beitland Sportsklubben Rye K 30-34 22:52:24 23.60
917 43654 Eva Brydøy Sportsklubben Rye K 30-34 22:52:24 23.60
917 43655 Trude Karlsen Norway K 30-34 22:52:24 23.60
917 43656 Randi Kutlu Klubb Team Aktivum K 50-54 22:52:24 23.60
917 43657 Torill Larsen Klubb Team Aktivum K 40-44 22:52:24 23.60
917 20281 Ann Elisabeth Ohnstad Sportsklubben Rye K 20-24 22:52:24 23.60
923 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 22:52:25 23.60
924 43659 Eivind Bergkåsa Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
924 43660 Kurt Holsæter Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
924 41617 Erik F. Johansen Sportsklubben Rye M 20-24 22:52:26 23.60
924 43661 Jan Johansson Sportsklubben Rye M 40-44 22:52:26 23.60
924 122340 Tor Kristoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 22:52:26 23.60
924 43663 Pål Schwartz Samuelsen NTNUI M 20-24 22:52:26 23.60
924 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 60-64 22:52:26 23.60
924 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 50-54 22:52:26 23.60
924 34100 Hans Tveitereid Sportsklubben Rye M 25-29 22:52:26 23.60
924 43665 Thomas Wendelborg Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
934 43666 Gordon Gutewort Kramer & Best Marathon Team M 20-24 22:53:19 23.59
934 43667 Horst Knebel Kramer & Best Marathon Team M 40-44 22:53:19 23.59
936 36857 Idar Elvevoll Norway M 45-49 22:53:54 23.58
937 43668 Roger Sjursen Enkel bygg og butikk AS M 30-34 22:54:35 23.57
938 43669 Roger Johansen Coop M 30-34 22:56:51 23.53
939 25154 Kjell Steinar Ervik Origo Process M 45-49 22:57:03 23.52
940 43670 Stein Mogel Norway M 40-44 22:57:44 23.51
941 43671 Roland Huelle Germany M 40-44 22:59:13 23.49
942 40704 Vidar Bøe DnB M 50-54 22:59:38 23.48
942 43672 Siri Strøm Engebretsen Østmarka IL K 20-24 22:59:38 23.48
944 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 50-54 22:59:48 23.48
944 40968 Knut Mo SINTEF-NTNU M 50-54 22:59:48 23.48
946 30289 Leif Grimstveit NIFS M 55-59 23:00:55 23.46
947 43673 Martin Ludvigsson Sweden M 30-34 23:02:36 23.43
948 41094 Anders Dalen Follo SK M 55-59 23:02:51 23.42
949 43674 Detler Berg Germany M 30-34 23:04:42 23.39
949 43675 Jurij Shcleip-Ols Germany M 30-34 23:04:42 23.39
951 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 45-49 23:08:11 23.33
952 43677 Michael Aritsch RTC Stuttgart M 35-39 23:08:59 23.32
952 43678 Markus Trommer RTC Stuttgart M 30-34 23:08:59 23.32
954 35585 Sverre Skogly Frosta IL M 40-44 23:13:00 23.25
955 43679 Wiame Jacques MSF/AZG Belgium M 55-59 23:13:55 23.24
956 43680 Olaf Sakuth Germany M 30-34 23:14:36 23.23
957 43681 Leo Rosbach Norway M 45-49 23:16:04 23.20
958 41156 Bjørn Michelsen Norway M 60-64 23:18:27 23.16
958 43682 Bernd Rosowski OFT Germany M 55-59 23:18:27 23.16
958 35473 Jan Peter Schwartz OFT Germany M 40-44 23:18:27 23.16
958 43683 Uwe Stoltenberg OFT Germany M 35-39 23:18:27 23.16
962 41875 Bjarne Lied Liabygda IL M 35-39 23:18:50 23.16
962 41124 Arne Lied Molde Og Omegn IF M 45-49 23:18:50 23.16
962 41876 Kjartan Lied Norway M 45-49 23:18:50 23.16
962 41125 Jostein Lied Liabygda IL M 50-54 23:18:50 23.16
966 36614 Jann Eirik Nilsen Norway M 35-39 23:18:56 23.16
967 43684 Solveig Hofvind Norway K 40-44 MTB 23:19:11 23.15
968 43685 Gerald Faul Germany M 50-54 23:19:22 23.15
969 43686 Pavel Podjl London Int.CK M 45-49 23:20:12 23.13
970 43687 Guillaume Bereu London Int.CK M 30-34 23:21:31 23.11
971 43688 Conny Jour OFT Germany M 45-49 23:22:07 23.10
972 43689 Paul Kramer Kramer & Best Marathon Team M 50-54 23:23:54 23.07
973 43690 Frank Nickl Klubi Velotravel M 45-49 23:25:39 23.04
974 43691 Gijs de Wit Smoeff lee beiking M 35-39 23:25:44 23.04
975 43692 Rune Broo Kisa SK M 55-59 23:26:20 23.03
975 43693 Johan Holmberg Kisa SK M 35-39 23:26:20 23.03
977 43694 Per Østergård Aabenraa M 55-59 23:26:30 23.03
978 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
978 43696 Elin Kant Bjørnli Sokna IL K 35-39 23:27:21 23.02
978 43697 Arngeir Fløttum Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
981 43698 Bart de Leeuw Netherlands M ?? 23:29:04 22.99
981 43699 Rob Mouthan Netherlands M ?? 23:29:04 22.99
983 36173 Per Erling Enger Team GED M 40-44 23:29:36 22.98
984 36914 Bjørn Egenberg Team SST M 45-49 23:30:37 22.96
985 29762 Torfinn Dagsland Norway M 40-44 23:31:31 22.95
985 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 45-49 23:31:31 22.95
985 22389 Frode Valen Aker Stord M 35-39 23:31:31 22.95
985 28920 Svein Inge Aarskog Team Aker Stord M 45-49 23:31:31 22.95
989 43701 Vidar Strandkaas Norway M 60-64 23:32:21 22.94
990 43702 Jørund Houg AstraZeneca M 35-39 23:33:12 22.92
991 43703 Jan Petter Akselsen AstraZeneca M 45-49 23:33:13 22.92
992 43704 Bjørn Garder Nesodden SK M 50-54 23:33:20 22.92
992 36163 Per Jørgensen Nesodden Renovasjon M 45-49 23:33:20 22.92
994 35833 Vidar Tollefsen Team SST M 45-49 23:33:44 22.91
995 41859 Jon Olaf Berg SINTEF-NTNU M 45-49 23:34:41 22.90
996 32637 Torgeir Næss Eraker Toro M 25-29 23:35:35 22.88
996 43705 Roy Bjarne Kjørnes Toro M 25-29 23:35:35 22.88
998 35946 Magne Sneltvedt Gjerpen M 35-39 23:39:41 22.82
999 43706 Geir Wahlstrøm Narvik CK M 50-54 23:39:58 22.81
1000 43707 Iver S. Karlsen Norway M ?? 23:40:08 22.81

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.75 Km/t
Snittid: 21:48:44
Antall deltakere: 1430

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen