Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2001

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 34768 Odd Arild Bjørnvik Gauldal SK M 35-39 13:42:47 39.37
1 44621 Roar Frøseth Nesset CK M 30-34 13:42:47 39.37
1 34769 John Rune Gilberg CK Victoria M 35-39 13:42:47 39.37
1 44622 Bjørn-Erik Indset Nesset CK M 25-29 13:42:47 39.37
1 32890 Tom Pedersen Nes SK M 40-44 13:42:47 39.37
1 34781 Roger Sundet Trondhjems VK M 30-34 13:42:47 39.37
7 44625 Torbjørn Bekkeli Brumunddal SK M 30-34 13:51:37 38.96
7 44630 Idar Bekken Bærum og Omegn CK M 35-39 13:51:37 38.96
7 34790 Knut Horst Borbe Bærum og Omegn CK M 30-34 13:51:37 38.96
7 44626 Kenneth Eriksen BOC / PGS M 35-39 13:51:37 38.96
7 44632 Helge Gevelt Scandiaconsult BIL M 30-34 13:51:37 38.96
7 44623 Børre Fjeld Halvorsen Bærum og Omegn CK M 30-34 13:51:37 38.96
7 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 30-34 13:51:37 38.96
7 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 35-39 13:51:37 38.96
7 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 35-39 13:51:37 38.96
7 44627 Helge Mosveen Asker CK M 35-39 13:51:37 38.96
7 107952 Knut Rytterager Nerby Ringerike SK M 40-44 13:51:37 38.96
7 44628 Andreas Sand Bærum og Omegn CK M 25-29 13:51:37 38.96
7 44629 Jens Sethzman Bærum og Omegn CK M 35-39 13:51:37 38.96
7 44624 Erik Windelstad Asker CK M ?? 13:51:37 38.96
21 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 30-34 13:58:43 38.63
21 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 45-49 13:58:43 38.63
21 44636 Robert Corell Asker CK M 30-34 13:58:43 38.63
21 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 35-39 13:58:43 38.63
21 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegn CK M 30-34 13:58:43 38.63
21 40574 Bjørn Høiby Brumunddal SK M 40-44 13:58:43 38.63
21 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 40-44 13:58:43 38.63
21 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 40-44 13:58:43 38.63
21 44638 Jan Erik Mathiassen M 30-34 13:58:43 38.63
21 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-44 13:58:43 38.63
21 34125 Bjørn Norheim BOC / Hydro Glomfjord M 40-44 13:58:43 38.63
21 44637 Trond Rinnan Sportsklubben Ceres M 25-29 13:58:43 38.63
21 30391 Bjørn Saksberg Bærum og Omegn CK M 25-29 13:58:43 38.63
21 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 35-39 13:58:43 38.63
21 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegn CK M 40-44 13:58:43 38.63
21 44635 Eirik Selbo Bærum og Omegn CK M 45-49 13:58:43 38.63
21 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn CK M 35-39 13:58:43 38.63
21 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 40-44 13:58:43 38.63
21 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 45-49 13:58:43 38.63
21 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegn CK M 40-44 13:58:43 38.63
21 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 13:58:43 38.63
21 36824 Jan Aasen Brumunddal SK M 35-39 13:58:43 38.63
43 34774 Trond Kattem CK Victoria M 35-39 14:01:41 38.49
44 44640 Ove Davidsen Sportsklubben Ceres M 35-39 14:08:44 38.17
44 34822 Per Johan Fenstad Trondhjems VK M 25-29 14:08:44 38.17
44 44639 Dennis Fjellheim Trondhjems VK M 25-29 14:08:44 38.17
44 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 40-44 14:08:44 38.17
48 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 35-39 14:08:47 38.17
48 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 40-44 14:08:47 38.17
48 40550 Vegar André Johnsen Trondhjems VK M 30-34 14:08:47 38.17
48 44641 Kåre Sletta Gauldal SK M 35-39 14:08:47 38.17
52 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 14:17:25 37.78
52 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 30-34 14:17:25 37.78
54 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 14:17:29 37.78
54 44642 Lars Chr. Haugerud Sportsklubben Rye M 35-39 14:17:29 37.78
54 43977 Roger Larsson Sportsklubben Rye M 50-54 14:17:29 37.78
54 44643 Magnus Ofstad Sportsklubben Rye M 30-34 14:17:29 37.78
54 35416 Terje Steffensen Sportsklubben Rye M 35-39 14:17:29 37.78
54 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 14:17:29 37.78
54 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 14:17:29 37.78
61 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 45-49 14:17:32 37.78
62 44644 James Wallin Cykel City Lund M ?? 14:27:31 37.34
63 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-44 14:37:28 36.92
64 37433 Terje Mikkelsen Brumunddal SK M 40-44 14:37:31 36.92
65 23565 Inge Morten Braut Sandnes SK M 20-24 14:37:33 36.92
66 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 14:40:23 36.80
67 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 35-39 14:47:31 36.50
68 44645 Hans Jørgen Dårstad Brumunddal SK M 20-24 14:49:53 36.40
69 122124 Per Olaussen M 35-39 15:02:36 35.89
70 44015 Øyvind Iversen CK Nittedal M 50-54 15:08:54 35.64
71 27407 Per Røsand Bryne CK M 45-49 15:08:55 35.64
72 42502 Kristoffer Woxvold Ottadalen SK M 20-24 15:08:57 35.64
73 44647 Sven-Erik Vik M 45-49 15:08:58 35.64
74 24608 Jøran Wiig Nærbø SK M 25-29 15:09:02 35.64
75 30648 Inge Bjart Torkildsen IF Frøy M 45-49 15:09:03 35.64
76 44648 Svein Ove Hjellødegård Brumunddal SK M ?? 15:28:49 34.88
77 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 35-39 15:28:57 34.87
78 41464 Thomas Holm Skigruppa i Oppegård M 25-29 15:28:58 34.87
78 41113 Øystein Lægreid Sarpsborg SK M 40-44 15:28:58 34.87
80 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 15:29:01 34.87
81 43971 Kristian Andreassen Brumunddal SK M 20-24 15:32:35 34.74
82 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 15:38:11 34.53
83 44650 Ola Ellefsen Trondhjems VK M 40-44 15:38:51 34.51
83 33995 Ole André Kylgaard Trondhjems VK M 35-39 15:38:51 34.51
83 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 25-29 15:38:51 34.51
83 40590 Arne Mikkelsen Sintef-NTNU M 45-49 15:38:51 34.51
83 43970 Hans Otto Tomter Sportsklubben Ceres M 20-24 15:38:51 34.51
83 36341 Helge Wekre TVK / Telenor M 30-34 15:38:51 34.51
89 44651 Knut Oddvar Larsen Trondhjems VK M 45-49 15:38:55 34.50
89 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 50-54 15:38:55 34.50
91 100241 Helge Johansen Trondhjems VK M 30-34 15:38:56 34.50
91 44652 Geir Olav Johnsen Trondhjems VK M 45-49 15:38:56 34.50
91 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 35-39 15:38:56 34.50
91 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 40-44 15:38:56 34.50
95 43986 Bård Brørs Sintef-NTNU M 50-54 15:38:58 34.50
96 23003 Hans Stødle Sauda SK M 40-44 15:39:00 34.50
96 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 35-39 15:39:00 34.50
98 34464 Trond Klemetsen Team Arendal CC M 30-34 15:39:02 34.50
98 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 15:39:02 34.50
100 44653 Anita Valen Team Grenland/Norcem K 30-34 15:45:01 34.28
100 44654 Gunnar Morten Baksaas Team Grenland M 30-34 15:45:01 34.28
100 44655 Bjørn Vidar Baksaas Team Grenland M 40-44 15:45:01 34.28
100 41438 Jon-Terje Bekken IF Frøy M 25-29 15:45:01 34.28
100 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 30-34 15:45:01 34.28
100 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland/Hydro M 60-64 15:45:01 34.28
100 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 45-49 15:45:01 34.28
100 30417 Arvid Simensen Team Grenland/Hydro M 30-34 15:45:01 34.28
108 34948 Steinar Bruset Lågen CK M 35-39 15:45:04 34.28
108 44656 Olaf Eide Raufoss CK M 30-34 15:45:04 34.28
108 44658 Roger Engen Raufoss CK M 30-34 15:45:04 34.28
108 44657 Tommy Grøtte Team Grenland M 40-44 15:45:04 34.28
108 44659 Dag Lund Ullensaker CK M 40-44 15:45:04 34.28
108 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 40-44 15:45:04 34.28
114 44660 Svein Amundsen Team Grenland/Hydro M 50-54 15:45:09 34.28
114 44661 Erling Danielsen Gjøvik SK M 35-39 15:45:09 34.28
114 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy/Gjensidige M 30-34 15:45:09 34.28
114 36715 Harald Orderud Ullensaker CK M 45-49 15:45:09 34.28
114 40851 Villy Rolid Ullensaker CK M 50-54 15:45:09 34.28
114 44662 Erik Undset IF Frøy M 30-34 15:45:09 34.28
120 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 45-49 15:45:13 34.27
120 30511 Jan Erik Traaholt Team Grenland M 40-44 15:45:13 34.27
122 34951 Ståle Hansen Lågen CK M 30-34 15:45:16 34.27
123 44663 Per Martin Gundersen Lillehammer SK M ?? 15:45:17 34.27
124 44664 André Solbakken Lillehammer SK M ?? 15:45:22 34.27
125 44665 Roger Gråv Lillehammer SK M ?? 15:45:41 34.26
126 40637 Ola Skrøvseth BOC / NH BIL M 35-39 15:46:51 34.21
127 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 15:50:02 34.10
128 33843 Kjell Kristensen Greipstad CK M 50-54 15:54:01 33.96
129 44666 Harald Rønning Sportsklubben Rye M 40-44 15:57:16 33.84
130 44667 Per Undli Sportsklubben Ceres M 50-54 15:58:58 33.78
131 44668 Jon Christian Møller Sportsklubben Rye M 25-29 16:00:05 33.74
132 44669 Kjell Ivar Brun M ?? 16:00:08 33.74
133 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M ?? 16:00:18 33.73
134 26731 Oddvar Sellevoll BOC / Statoil M 35-39 16:00:32 33.73
135 44671 Othmar Altmann Team Fabjan Kärnten M 40-44 16:01:54 33.68
136 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 16:05:51 33.54
137 44672 Markus Hager M 30-34 16:05:53 33.54
137 44673 Stefan Keul M 25-29 16:05:53 33.54
139 34390 Arthur Felix Bjørnhom TINE Kristiansand M 40-44 16:06:30 33.52
140 30562 Tom Bergene Eiker CK M 25-29 16:07:12 33.49
140 44674 Bjørn Evensen Eiker CK M 25-29 16:07:12 33.49
142 44675 Rudi Altmann Team Fabjan Kärnten M 35-39 16:10:12 33.39
142 44676 Harald Klaibner Team Fabjan Kärnten M 30-34 16:10:12 33.39
142 44677 Espen Østhaug Fredrikstad SK M 25-29 16:10:12 33.39
145 44678 Alois Scherb PSV Festina Wien M 40-44 16:10:16 33.39
146 44679 Håkan Persson Cykel City Lund M ?? 16:10:19 33.39
147 44680 Øyvind Fjellheim Eiker CK M 40-44 16:10:39 33.37
148 44681 Alfred Smode MM Karton/Austria M ?? 16:15:10 33.22
149 35832 Kurt Pramli Raufoss CK M 40-49 16:16:06 33.19
150 43298 Dag Eriksson Bærum og Omegn CK M 35-39 16:20:06 33.05
151 26418 Morten Anfinnsen Sandnes SK M 25-29 16:20:11 33.05
151 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 16:20:11 33.05
151 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 30-34 16:20:11 33.05
151 43299 Eva Grytan Brumunddal SK K 40-44 16:20:11 33.05
151 44684 Arild Frode Hansen Bærum og Omegn CK M 35-39 16:20:11 33.05
151 40583 Håvard Kalvøy Follo Sk M 30-34 16:20:11 33.05
151 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 45-49 16:20:11 33.05
151 44683 Thomas Røn Brumunddal SK M 30-34 16:20:11 33.05
151 44682 Kurt Sandnes Brumunddal SK M 30-34 16:20:11 33.05
160 44685 Thomas Brenner VeloTravel M 45-49 16:25:10 32.88
160 44686 Klaus Gäb SpRGG Nickenich M 35-39 16:25:10 32.88
162 44687 Andreas Viberlacher Team Fabjan Kärnten M 30-34 16:28:06 32.79
163 44022 Svend Didrichsen Sintef-NTNU M 45-49 16:30:04 32.72
164 34990 Egil Skybakmoen Sintef-NTNU M 35-39 16:30:08 32.72
165 44688 Kurt Helge Johansen Sintef-NTNU M 40-44 16:30:10 32.72
166 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 16:30:13 32.72
166 33454 Christopher Mark Lee Sportsklubben Rye M 35-39 16:30:13 32.72
168 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 40-44 16:30:16 32.71
168 31888 Truls Johnstad Mynd M 40-44 16:30:16 32.71
168 44689 Roger Leistad Sintef-NTNU M 45-49 16:30:16 32.71
171 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 55-59 16:30:19 32.71
172 44691 Paul W. Jensen Narvik CK M 30-34 16:35:04 32.56
173 97292 Arne Hansen Sportsklubben Rye M 35-39 16:35:20 32.55
174 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 60-64 16:36:18 32.52
175 44067 Per Magne Degnes Hærland IL M 30-34 16:37:16 32.48
176 35515 Tor-Åge Welinder IF Frøy M 30-34 16:40:11 32.39
177 41414 Holger Balodis M 40-44 16:40:14 32.39
177 26894 Olav Tu Husveg Vigesaa SK M 20-24 16:40:14 32.39
179 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 16:40:16 32.39
180 36560 Sten Enggrav Sportsklubben Rye M 30-34 16:42:41 32.31
181 35710 Glenn Lind Tromsø CK M 30-34 16:45:10 32.23
182 44694 Christof Furger M 35-39 16:45:14 32.23
182 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 55-59 16:45:14 32.23
182 44693 Asbjørn Støen Ringerike SK M 50-54 16:45:14 32.23
185 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 55-59 16:45:19 32.22
186 44695 Håkon Bergseng Raufoss CK M 45-49 16:47:21 32.16
186 44696 Wiggo Lereng Raufoss CK M 35-39 16:47:21 32.16
188 44136 Victor Standberg Bærum og Omegn CK M 25-29 16:50:14 32.07
189 43359 Thomas Knoppe Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 16:50:43 32.05
190 44697 Michael Kinberger M 40-44 16:52:06 32.01
191 41522 Magnar Sande SK Rye/ NG Data M 35-39 16:52:16 32.00
192 20999 Geir Solheim Eiker CK M 45-49 16:52:39 31.99
193 30409 Terje Berg-Jensen Frisk Porsgrund M 50-54 16:53:17 31.97
194 43990 Klaus Weingart TSV Dewangen M 25-29 16:56:26 31.87
195 44698 Michael Pløch M 16 16:56:44 31.86
195 44699 Martin Ringsmuth M ?? 16:56:44 31.86
197 44700 Olav Haltbakk Trondhjems VK M 50-54 16:58:25 31.81
198 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 45-49 17:00:04 31.76
199 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 17:00:26 31.75
200 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 40-44 17:02:38 31.68
201 44026 Erik Riis Olsen Team Grenland M 35-39 17:04:40 31.62
202 27226 Øyvind Refsnes Nærbø SK M 25-29 17:05:11 31.60
203 44060 Roald Sørensen Hardhaus/Narvik ck M 45-49 17:05:14 31.60
204 43292 Thomas Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:05:18 31.60
205 36645 Kai Willke Lange Räder M 20-24 17:06:27 31.56
205 44701 Peter Wolff Lange Räder M 30-34 17:06:27 31.56
207 41413 Jon Kristian Andresen Fossum IF M 20-24 17:08:12 31.51
207 44028 Knut Magnus Skaar Fossum IF M 17-19 17:08:12 31.51
207 41434 Simen Østensen Fossum IF M 17-19 17:08:12 31.51
210 44702 Jan Sverre Mortensen M 50-54 17:08:19 31.50
211 44703 Arild Marcussen Vennesla og Omegn CK M 55-59 17:12:01 31.39
212 36486 Eirik Bergersen Oppdal SK M 35-39 17:12:33 31.37
212 44103 Thor Anders Berget Oppdal SK M 35-39 17:12:33 31.37
212 30626 Rolf Berntsen Vennesla kommune M 50-54 17:12:33 31.37
212 44704 Sven Brall TVK/ NTNUI M 25-29 17:12:33 31.37
212 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:12:33 31.37
212 30618 Ole Petter Drangsholt Vennesla og Omegn CK M 40-44 17:12:33 31.37
212 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 50-54 17:12:33 31.37
212 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 55-59 17:12:33 31.37
212 44705 Frode Restad Trondhjems VK M 20-24 17:12:33 31.37
212 22406 Frode Sandal M 25-29 17:12:33 31.37
212 44707 Pål Skogan Trondhjems VK M 35-39 17:12:33 31.37
212 44709 Odd Solem Trondhjems VK M 50-54 17:12:33 31.37
212 36490 Tom Strand Oppdal SK M 45-49 17:12:33 31.37
212 43306 Atle Torjuul Trondhjems VK M 40-44 17:12:33 31.37
212 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 25-29 17:12:33 31.37
212 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 17:12:33 31.37
212 44088 Harald Vinsnesbakk Trondhjems VK M 30-34 17:12:33 31.37
212 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 40-44 17:12:33 31.37
230 44086 Hans Olav Nilsen Trondhjems VK M 30-34 17:12:41 31.37
230 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 45-49 17:12:41 31.37
230 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 17:12:41 31.37
233 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 40-44 17:13:14 31.35
234 34877 Trond Vegard Seivåg Radisson SAS M 25-29 17:13:31 31.34
235 20665 Arne Øyvind Joakimsen Norway M 50-54 17:15:14 31.29
235 20068 Alf Sømme SportsClub Stavange M 55-59 17:15:14 31.29
237 44710 Michael Arnswald Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 17:15:17 31.29
238 41486 Olav Magne Bratseth Nesset CK M 50-54 17:15:20 31.29
239 22340 Frank Jonassen Sportsklubben Ceres M 30-34 17:16:33 31.25
240 44711 Bernt S. Andersen Nanset IF M 35-39 17:16:37 31.25
240 44712 Runar Sannerud Eidsvoll SK M 25-29 17:16:37 31.25
242 44713 Kjell Vidar Dalen Hydro Porsgrunn M 35-39 17:16:39 31.25
242 44714 Svein Rød Sportsklubben Ceres M 40-44 17:16:39 31.25
242 28316 Sigurd Aanestad Sportsklubben Ceres M 25-29 17:16:39 31.25
245 43985 Wenche Evertsen Sportsklubben Ceres K 35-39 17:16:41 31.25
246 43371 Lars-Henning Engblad Sportsklubben Ceres M 30-34 17:16:42 31.25
247 44715 Vidar Løvås Jotun AS M ?? 17:16:45 31.25
248 44716 Leiv Tore Christensen Sportsklubben Ceres M 35-39 17:16:48 31.25
248 44717 Tore Sanderud Nanset IF M 40-44 17:16:48 31.25
248 44718 Vidar Stenbek Sportsklubben Ceres M 40-44 17:16:48 31.25
248 44719 Ståle Støen Nanset IF M 45-49 17:16:48 31.25
248 31769 Tormod Thomsen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:16:48 31.25
248 44454 Arild Wirgenes Sportsklubben Ceres M 45-49 17:16:48 31.25
254 40635 Andreas Kind Sportsklubben Ceres M 25-29 17:16:51 31.24
254 30428 Hans-Tore Støen Nanset IF M 50-54 17:16:51 31.24
254 44720 Torbjørn Støen Nanset IF M 20-24 17:16:51 31.24
257 34008 Trond Engblad Sportsklubben Ceres M 55-59 17:16:54 31.24
257 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 55-59 17:16:54 31.24
259 44721 Tone Skeie Sandefjord SK K 40-44 17:16:55 31.24
260 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:16:57 31.24
261 35005 Knut Arnesen Sportsklubben Ceres M ?? 17:16:58 31.24
261 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:16:58 31.24
261 43982 Joar Løvsletten Sportsklubben Ceres M 50-54 17:16:58 31.24
261 41454 Frode Nergård Sportsklubben Ceres M 30-34 17:16:58 31.24
261 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 35-39 17:16:58 31.24
266 44724 Rune Josephsen Nanset IF M 40-44 17:17:03 31.24
267 21520 Cato Kvia Sportsklubben Ceres M 20-24 17:17:31 31.22
267 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 45-49 17:17:31 31.22
267 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:17:31 31.22
270 31767 Kjetil Ingvaldsen Carpe Diem M 25-29 17:17:36 31.22
271 44725 Ko Schrijver M ?? 17:17:38 31.22
272 44726 Fredrik Blikset Sportsklubben Ceres M ?? 17:17:55 31.21
273 44016 Nanna Barkholt Rykken Østamarka IL K 25-29 17:17:56 31.21
274 44727 Tommy Nicolaysen Sarpsborg SK M 40-44 17:18:13 31.20
275 34105 Sigmund Ruud Sportsklubben Ceres M 45-49 17:18:14 31.20
276 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 17:18:16 31.20
276 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 17:18:16 31.20
278 41768 Jan Harald Moen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:19:04 31.18
279 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 40-44 17:19:23 31.17
280 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 35-39 17:21:58 31.09
281 44728 Ole Henrik Holst Sportsklubben Ceres M 45-49 17:22:45 31.07
282 44729 Per Brevik Sarpsborg SK M 50-54 17:22:47 31.07
283 30942 Geir Solberg Telesport Bergen M 40-44 17:23:37 31.04
284 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 35-39 17:25:04 31.00
284 44733 Jan Inge Berntsen Bærum og Omegn CK M 45-49 17:25:04 31.00
284 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 50-54 17:25:04 31.00
284 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 55-59 17:25:04 31.00
284 22940 Haakon Fremsæter Bærum og Omegn CK M 25-29 17:25:04 31.00
284 40570 Jon Gravdal Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:04 31.00
284 36707 Øyvind Hagen Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:04 31.00
284 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 20-24 17:25:04 31.00
284 44732 Trond Heimdal BOC / BYGGHOLT AS M 40-44 17:25:04 31.00
284 43303 Arnfinn Horne Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:04 31.00
284 44734 Morten Kleppan Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:04 31.00
284 30622 Øyvind Knapper Bærum og Omegn CK M 30-34 17:25:04 31.00
284 36673 Stig Lauby BOC / Braathens BIL M 35-39 17:25:04 31.00
284 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 45-49 17:25:04 31.00
284 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 45-49 17:25:04 31.00
284 44731 Kjell Nervold Bærum og Omegn CK M 45-49 17:25:04 31.00
284 28101 Rune Salte Sandnes SK M 25-29 17:25:04 31.00
284 41520 Jo Stokkebryn Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:04 31.00
284 44730 Odd Strandli Bærum og Omegn CK M 25-29 17:25:04 31.00
303 44735 Ingeborg Bye Bærum og Omegn CK K 30-34 17:25:11 30.99
303 44736 Edvin Fredriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 MTB 17:25:11 30.99
305 44047 Jørgen Lervik Bærum og Omegn CK M 40-44 17:25:12 30.99
306 44737 Sven Gil Westersjø Bærum og Omegn CK M 35-39 17:25:13 30.99
307 44738 Steinar Hjellvik Bærum og Omegn CK M 35-39 17:25:16 30.99
307 44739 Roger Olsen Brumunddal SK M 35-39 17:25:16 30.99
309 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 40-44 17:25:21 30.99
309 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 55-59 17:25:21 30.99
309 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 40-44 17:25:21 30.99
309 44740 Jan Røynberg Holmestrand SK M 35-39 17:25:21 30.99
309 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 50-54 17:25:21 30.99
314 29545 Tor Henning Lien Hydralift ASA M 30-34 17:25:25 30.99
315 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 55-59 17:26:39 30.95
315 34870 Kjell Åge Andreassen Sportsklubben Rye M 45-49 17:26:39 30.95
315 44004 Günther Birner Sportsklubben Rye M 25-29 17:26:39 30.95
315 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
315 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 50-54 17:26:39 30.95
315 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 25-29 17:26:39 30.95
315 23549 Inge Fatland Sportsklubben Rye M 40-44 17:26:39 30.95
315 98621 Per Halvorsen Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:39 30.95
315 44744 Nils Arne Haugen Ottadalen SK M 40-44 17:26:39 30.95
315 43290 Trond Hegrenæs Sportsklubben Rye M 25-29 17:26:39 30.95
315 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:26:39 30.95
315 44742 Erik Kaldheim Sportsklubben Rye M 25-29 17:26:39 30.95
315 44036 Vegar Kulset Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:39 30.95
315 41619 Jon Laake Sportsklubben Rye M 50-54 17:26:39 30.95
315 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:26:39 30.95
315 44743 Nils Erik Røe Sportsklubben Rye M 25-29 17:26:39 30.95
315 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:39 30.95
315 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
315 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 40-44 17:26:39 30.95
315 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
315 44101 Torgeir Skomedal Sportsklubben Rye M 30-34 17:26:39 30.95
315 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
315 41468 Svein Morten Thoresen Sportsklubben Rye M 40-44 17:26:39 30.95
315 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:26:39 30.95
315 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 45-49 17:26:39 30.95
315 44741 Jon Are Vøien Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
315 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 17:26:39 30.95
342 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 50-54 17:28:15 30.90
343 44747 Sven Ingvar Svensson M 55-59 17:28:17 30.90
344 43627 Torbjørn Johnsen LKAB Fritid M 60-64 17:28:19 30.90
345 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:24 30.90
346 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 17:30:30 30.84
347 44748 Terje Gundersen Sørskogsbygda M 20-24 17:30:46 30.83
348 44749 Halvor H. Brekke M 30-34 17:32:31 30.78
349 44750 Ole Duus Jespersen Sportsklubben Rye M 45-49 17:32:43 30.77
350 44751 Roger Øverengen Sportsklubben Rye M 30-34 17:32:44 30.77
351 44752 Lars Erik Solvang M 45-49 17:35:14 30.70
352 40968 Knut Mo Sintef-NTNU M 50-54 17:35:19 30.70
353 44753 Peter Schnitzhofer M ?? 17:35:31 30.69
354 44754 Marianne Sørum Sportsklubben Rye K 17-19 17:35:47 30.68
355 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:35:51 30.68
356 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:35:53 30.68
357 44755 Geir Skogsbakken Sportsklubben Ceres M 40-44 17:37:08 30.64
358 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:37:11 30.64
359 44756 Sverre Arntsen Sportsklubben Rye M ?? 17:38:34 30.60
360 34864 Guido Harig OFT Germany M 25-29 17:39:17 30.58
361 44757 Rolf Majcen VYCHODIL GRAZ M 35-39 17:40:32 30.55
362 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 17:40:42 30.54
363 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 17:45:13 30.41
364 34689 Kristen Bue Marnardal M 45-49 17:45:45 30.40
364 34482 Bjørn Notto Eppeland Dølemo IL M 35-39 17:45:45 30.40
366 44759 Eivind Baas Team Arendal CC M 30-34 17:45:46 30.40
366 35568 Otto Joar Moldestad Team Arendal CC M 60-64 17:45:46 30.40
366 44760 Frode Stiansen Hope IL M 30-34 17:45:46 30.40
369 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 17:45:47 30.40
369 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 17:45:47 30.40
369 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 40-44 17:45:47 30.40
372 44761 Raymond Kvernik Team Arendal CC M 35-39 17:45:48 30.39
373 44762 Norbert Krämer M 50-54 17:46:48 30.37
374 44763 Tom Gjellum Sportsklubben Rye M 45-49 17:47:12 30.35
375 26981 Ole Kristian Nygaard Cubus M 30-34 17:49:34 30.29
376 44764 Olav Sandvik Team IFÖ M 25-29 17:49:38 30.29
376 42593 Bård Tronsaune Team IFÖ M 35-39 17:49:38 30.29
378 41785 Arild Karlsen Veteranklubben Nor M 35-39 17:49:47 30.28
378 44765 Erik Steene Veteranklubben Nor M 25-29 17:49:47 30.28
380 44766 Roy Rånes Veteranklubben Nor M 50-54 17:50:05 30.27
381 43319 Viggo Sandvoll Veteranklubben Nor M 45-49 17:50:06 30.27
382 127420 Tor Arne Andreassen Veteranklubben Nor M 35-39 17:50:07 30.27
382 43315 Jøran Bugge Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:07 30.27
382 43318 Stig Robert Lorentsen Veteranklubben Nor M 30-34 17:50:07 30.27
385 44768 Kenneth Grødahl Veteranklubben Nor M 20-24 17:50:08 30.27
385 44767 Bertil Grødahl Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:08 30.27
385 43320 Jan Tore Skjærvik Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:08 30.27
388 44769 Lars Andreassen Veteranklubben Nor M 35-39 17:50:09 30.27
388 44770 Karl J. Eliassen Veteranklubben Nor M 50-54 17:50:09 30.27
388 43316 Rolf Hansen Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:09 30.27
388 31653 Arne Meyer Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:09 30.27
388 40992 Egil Arne Thomassen Tromsø kakemannforen M 35-39 17:50:09 30.27
393 37270 Dag Ketil Henriksen Veteranklubben Nor M 35-39 17:50:10 30.27
394 37271 Jan Ole Frantzen Veteranklubben Nor M 40-44 17:50:11 30.27
394 44771 Fred Klokkervoll Veteranklubben Nor M 55-59 17:50:11 30.27
394 22858 Gunnar Olsen Veteranklubben Nor M 60-64 17:50:11 30.27
394 44772 Jan Thomas Schwenke Veteranklubben Nor M 50-54 17:50:11 30.27
398 44773 Peter Teichmann SC Pallas M 55-59 17:50:17 30.27
399 44774 Peter Abgottspon M 25-29 17:50:24 30.26
399 44775 Fabian Mooser M 20-24 17:50:24 30.26
401 73678 Arild Nymo M 40-44 17:50:27 30.26
401 21837 Einar Rafdal Solberg Arendal CC M 40-44 17:50:27 30.26
403 44777 Ragnar Singsaas M 25-29 17:50:45 30.25
404 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 17:52:22 30.21
405 43405 Freddy Larssen Holmestrand SK M 35-39 17:52:46 30.20
406 44778 Henk Stevens M 45-49 17:53:46 30.17
407 41447 Bjørn Rosseland Follo SK M 25-29 17:53:47 30.17
408 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 35-39 17:54:04 30.16
409 44779 Thorleif Berg Grimstad SK M 55-59 17:55:12 30.13
409 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 17:55:12 30.13
411 44780 Jacob Tazelaar M 65-69 17:55:13 30.13
412 44781 Øyvind Stene Vardefjell Selbu M 30-34 17:55:14 30.13
413 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 25-29 17:55:29 30.12
413 43453 Arthur Engeseth Haram CK M 35-39 17:55:29 30.12
413 44201 Ove Johan Årseth Haram CK M 30-34 17:55:29 30.12
416 30634 Erling Kristensen Kristiansands CK M 50-54 17:55:30 30.12
417 44783 Jon Arne Bruset Lågen CK M ?? 17:55:40 30.12
418 34992 Per Arne Bjørkli Bålerud Spinn M 30-34 17:55:48 30.11
419 30651 John Nordby Kruse Smith A/S M 35-39 17:57:04 30.08
419 38303 Edmund Øvrebø Norton Arendal BIL M 35-39 17:57:04 30.08
421 44784 Jan Erik Johansen Fredrikstad SK M 35-39 17:57:05 30.08
421 35324 Christian Lund Fredrikstad SK M 35-39 17:57:05 30.08
423 44785 John J. Casey Dolmen Cycling Club M 40-44 17:57:06 30.08
423 44786 Tore Enga Sykkelmagasinet.no M 30-34 17:57:06 30.08
423 44787 Tor Henning Hansen Fredrikstad SK M 40-44 17:57:06 30.08
423 43373 Svein Haug Sykkelmagasinet.no M 30-34 17:57:06 30.08
423 36614 Jann Eirik Nilsen VingCard BIL M 35-39 17:57:06 30.08
428 44788 Lise Hoff Johannessen Fredrikstad SK K 30-34 17:57:07 30.08
428 44789 Åsmund Kristiansen Fredrikstad SK M 35-39 17:57:07 30.08
428 44790 Per Ove Monkvik Sarpsborg SK M 35-39 17:57:07 30.08
431 41720 Svein Jansen Fredrikstad SK M 50-54 17:57:08 30.07
431 44791 Bernt Ove Rein Fredrikstad SK M 30-34 17:57:08 30.07
433 41708 Kåre Kaartvedt Hemne SK M 35-39 17:57:09 30.07
434 44792 Erling Støvland Sportsklubben Ceres M 45-49 17:58:58 30.02
435 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 55-59 17:59:54 30.00
436 44793 Atle Tømmervik M 25-29 18:03:14 29.91
437 30956 Audun Moen M 25-29 18:03:17 29.90
438 28607 Steinar Tollefsen Svines IL M 35-39 18:03:45 29.89
439 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 35-39 18:03:46 29.89
440 44794 Soliman Akkouh Sportsklubben Rye M 17-19 18:04:02 29.88
441 44795 Vidar Johansson Sportsklubben Rye M 40-44 18:04:03 29.88
441 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-34 18:04:03 29.88
441 44796 Erlend Torolf Nordviken Sportsklubben Rye M 30-34 18:04:03 29.88
444 44797 Sverre Moen Dale Chipcon BIL M 30-34 18:04:55 29.86
445 42087 John Ole Tollefsen Arcus / IF Frøy M 55-59 18:09:39 29.73
446 27985 Rolf Inge Halleland 3T Treningssenter M 40-44 18:10:04 29.72
447 44798 Johan Edvin Sletta Gauldal SK M 35-39 18:11:58 29.67
448 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 30-34 MTB 18:14:13 29.61
449 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 45-49 18:16:13 29.55
450 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen Sintef-NTNU K 40-44 18:17:09 29.53
451 44800 Harald Nordseth OKS/Team Arendal CC M 30-34 18:18:43 29.48
452 44801 Dietrich Kruse VeloTravel M 45-49 18:19:07 29.47
453 44802 Stephan Mosen SpRGG Nickenich M 35-39 18:19:08 29.47
454 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 50-54 18:19:33 29.46
455 45622 Rudolf Hofstädter M 40-44 18:19:41 29.46
456 25565 Lars Hapnes FMC Kongberg Offshor M 40-44 18:19:47 29.46
457 44804 Kjell-Arne Olsen LKAB Fritid M 50-54 18:20:53 29.43
458 44805 Knut Kalløkken Sportsklubben Rye M 50-54 18:21:20 29.41
459 44806 Glenn Jorås Holmestrand SK M 30-34 18:23:27 29.36
460 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 45-49 18:24:08 29.34
461 44200 Arild Vegsund Haram CK M 45-49 18:24:10 29.34
462 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 40-44 18:24:11 29.34
463 44807 Audun Chr. Schmidt Phillips BIL M 40-44 18:24:32 29.33
464 44808 Hubert Paelinck M 50-54 18:24:53 29.32
465 44809 Albert Schimmel VeloTravel M 50-54 18:26:17 29.28
466 44810 Helmut Langelage RSC Rheine M 35-39 18:27:02 29.26
467 44811 Helmut Lampen RSC Rheine M 50-54 18:27:04 29.26
468 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 55-59 18:29:09 29.21
469 79116 Tor Halland Bøler IF M 30-34 18:32:00 29.13
469 35085 Finn Halland Bøler IF M 30-34 18:32:00 29.13
471 43404 Tore Aspås Norske Skog BIL M 40-44 18:37:02 29.00
472 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 50-54 18:37:10 29.00
472 122284 Frank Johansen Hamar BIR M 50-54 18:37:10 29.00
474 22409 Frode Refsnes Raske Gutter M 20-24 18:38:12 28.97
475 44814 Thomas Klovland Raske Gutter M 20-24 18:38:13 28.97
476 44102 Kjell O. Hærnes Norway M 45-49 18:38:23 28.97
477 43508 Sindre Helle Haram CK M 40-44 18:39:35 28.93
478 117483 Gunnar Andreas Gulliksen OKS/Team Arendal CC M 50-54 18:40:25 28.91
479 21143 Birger Susort SportsClub Stavanger M 30-34 18:40:48 28.90
479 44815 Hans Van Bohemen Fietsclub Ledig Erf M 40-44 18:40:48 28.90
481 44816 Rob Posthouwer Fietsclub Ledig Erf M 40-44 18:40:49 28.90
482 35534 Jörg Ziegenhagen SC Pallas M 60-64 18:43:18 28.84
483 44817 Christer Åkesson Cykel City Lund M ?? 18:43:45 28.83
484 30876 Bjørn Fjeld Team Østly M 45-49 18:44:09 28.82
485 44818 Jens Bjarne Indergård Rauma SK M 30-34 18:44:29 28.81
486 43519 Arnold Helle Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:44:31 28.81
486 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:44:31 28.81
486 44820 Geir Ove Vedø Ålesund og Omegn CK M 35-39 18:44:31 28.81
489 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:44:32 28.81
490 41187 Steinar Ekrem Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:44:33 28.81
491 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:44:36 28.81
492 44821 Jens Petter Fylling Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:44:43 28.80
493 44202 Peter Grziwa Speichenschweiss M 45-49 18:45:10 28.79
494 41695 Salve Gunnar Willumstad Team Arendal CC M 40-44 18:45:43 28.78
495 43503 Dieter Paulsen Arendal CC M 45-49 18:45:44 28.78
496 44184 Erik Erlandsen Atna IL M 40-44 18:46:19 28.76
497 35186 Arne G. Berg Moss Skiklubb M 50-54 18:48:17 28.71
497 37285 Knut Alfred Stabell Moss Skiklubb M 50-54 18:48:17 28.71
499 44822 Sverre Aunrønning Gauldal SK M 35-39 18:48:18 28.71
499 41690 Geir Ivar Rønning Gauldal SK M 40-44 18:48:18 28.71
501 32199 Geir Pettersen Team Østly M 25-29 18:48:41 28.70
502 41500 Andreas Heilmann Holmestrand SK M 40-44 18:49:03 28.69
503 41600 Bernhard Billerbeck Trias Schieder M 45-49 18:49:06 28.69
503 44823 Christian Kochsmeier Trias Schieder M 30-34 18:49:06 28.69
505 43516 André Van Ommeren Netherlands M 45-49 18:50:34 28.65
506 44825 Marko Jeletich M 30-34 18:51:13 28.64
507 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 45-49 18:52:45 28.60
508 34965 Øyvind Smistad Buvika M 50-54 18:53:21 28.58
509 63000 Klas Einar Lindhjem Sportsklubben Ceres M 45-49 18:54:00 28.57
510 44216 Arne Melvin Trinerud Ottadalen SK M 50-54 18:54:38 28.55
511 41810 Arne Per Hanssen BOC / LKAB Fritid M 50-54 18:55:34 28.53
512 36915 Bjarne Ruud OKS/Team Arendal CC M 40-44 18:58:34 28.45
513 36916 Paul André Ruud OKS/Team Arendal CC M 17-19 18:58:35 28.45
514 44826 Tom Slungaard Norsk Eiendomsinform M 35-39 18:58:59 28.44
515 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil AS M 40-44 18:59:00 28.44
516 44827 Harry Weiss VeloTravel M 40-44 18:59:07 28.44
517 41497 Axel Goers VeloTravel M 30-34 18:59:08 28.44
518 44828 Hannes Jäger M 40-44 19:00:19 28.41
519 44329 Audun Fausk Stord SK M 60-64 19:00:34 28.40
520 44829 René Müller VeloTravel M 30-34 19:01:24 28.38
521 44830 Istvan Fingerhut VeloTravel M 40-44 19:01:25 28.38
522 44831 Alfred Thorvartl PSV Festina Wien M 40-44 19:03:29 28.33
523 44832 Günther Hofer M 35-39 19:04:55 28.29
524 44833 Danny Janson M 30-34 19:05:19 28.28
524 44834 Michel Rutten M 40-44 19:05:19 28.28
524 44835 Frank van Winden M 30-34 19:05:19 28.28
527 27857 Roar Rosåsen Norway M 35-39 19:06:45 28.25
528 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal Jordbruksskole M 50-54 19:07:34 28.23
529 21210 Bjarte Eikås Halliburton M 35-39 19:07:43 28.22
530 44836 Hagen Sölken RG Eckernförde M 25-29 19:08:44 28.20
531 44837 Katharina Baumgartner Dsischtigsgümmeler K 40-44 19:09:02 28.19
532 44838 Roland Wanner Dsischtigsgümmeler M 45-49 19:09:03 28.19
533 44839 Bruno Husser Dsischtigsgümmeler M 45-49 19:09:05 28.19
534 44840 Harry Bürki Dsischtigsgümmeler M 45-49 19:09:06 28.19
535 44176 Helge Lindhjem Sportsklubben Ceres M 50-54 19:09:09 28.19
536 41786 Gunnar Jakobsen Narvik CK M 45-49 19:10:34 28.16
537 44841 Raymond Jenssen M 25-29 19:14:30 28.06
538 44151 Lasse Rune Iversen Norway M 50-54 19:14:31 28.06
539 41040 Bjørn Finstad Sarpsborg SK M 45-49 19:17:28 27.99
540 35276 Rolf Getz Bærum og Omegn CK M 45-49 19:17:44 27.98
541 44842 Peter Thulin Tormestorps IF M 35-39 19:18:47 27.96
542 44843 Christian Hermanutz M 35-39 19:20:14 27.92
543 44844 Jørgen Saxegaard M 30-34 19:22:16 27.87
544 44845 Herbert Loock BSG Elastogran M 40-44 19:23:11 27.85
545 44846 Dirk Kempfert BSG Elastogran M 30-34 19:23:13 27.85
546 32949 Svein Herstad Førde CK M 25-29 19:24:06 27.83
547 44847 Knut Bakke Moelv SK M 30-34 19:24:36 27.82
547 44848 Vidar Sveadalen Moelv SK M ?? 19:24:36 27.82
547 44849 Inge Torgersen Moelv SK M 30-34 19:24:36 27.82
550 41689 Olav Anders Kalvå Gauldal SK M 35-39 19:24:37 27.82
551 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 40-44 19:26:17 27.78
552 44850 Egil Karlsen V.P.I.L M 30-34 19:26:26 27.77
552 89115 Trond Sørensen Hadeland CK M 50-54 19:26:26 27.77
554 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 45-49 19:26:48 27.76
555 33895 Bjørn Nordhagen Vae Nett M 40-44 19:26:49 27.76
556 36802 Erik Andreas Sæther Nobø M 55-59 19:27:32 27.75
557 42321 Geir Nygård Førde CK M 30-34 19:29:04 27.71
558 32032 Norvald Hegrenes Førde CK M 35-39 19:29:05 27.71
558 33748 Even Olsen Veiddelaget M 25-29 19:29:05 27.71
560 30522 Odd Ragnar Torp Nexans / Halden CK M 45-49 19:29:13 27.71
561 35854 Bård Eikeland Follo SK M 40-44 MTB 19:29:31 27.70
562 44852 Niels Riis Andersen Sportsklubben Rye M 50-54 19:29:47 27.69
562 44037 Stein Løvdahl Sportsklubben Rye M 45-49 19:29:47 27.69
564 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegn CK M 60-64 19:30:09 27.68
564 44050 Per Olav Haugen Bærum og Omegn CK M 45-49 19:30:09 27.68
566 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 40-44 19:30:10 27.68
566 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn CK M 60-64 19:30:10 27.68
566 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 55-59 19:30:10 27.68
569 32990 Olav Midttun Bærum og Omegn CK M 55-59 19:30:11 27.68
569 44856 Lena Munsterhjelm Bærum og Omegn CK K 20-24 19:30:11 27.68
571 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegn CK M 65-69 19:30:12 27.68
572 44857 Mikael Munsterhjelm Bærum og Omegn CK M 55-59 19:30:13 27.68
573 44858 Odd Jørgensen Oslo Brannkorps M 50-54 19:30:28 27.68
574 44859 Svein Åge Hansen Sportsklubben Rye M 40-44 19:30:32 27.67
575 44860 Per Grasbakken Brumunddal SK M 40-44 19:30:42 27.67
576 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 35-39 19:30:43 27.67
577 44861 Petter Skar Sportsklubben Rye M 35-39 19:31:05 27.66
578 44862 Thor Øyvind Kristiansen Land CK M 45-49 19:31:09 27.66
579 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 55-59 19:32:08 27.64
580 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 50-54 19:32:09 27.64
580 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 19:32:09 27.64
582 44863 Johnny Lilleng Sogn CK M 45-49 19:36:14 27.54
583 44864 Arne Johannesen Sogn CK M 40-44 19:36:15 27.54
584 44865 Alexander Henning Bjerke Andøya Carwasher Club M 25-29 19:36:17 27.54
585 30007 Truls André Vigdel Gabrielsen Rogaland Trafikkselsskap M 25-29 19:36:48 27.53
586 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 20-24 19:36:51 27.53
587 32058 Kjetil Kvinge Bike to Anywhere M 50-54 19:37:09 27.52
588 44866 Gunnar Bendiksby Sportsklubben Rye M 55-59 19:38:27 27.49
589 26620 Odd Inge Gundersen M 30-34 19:40:06 27.45
590 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 50-54 19:40:17 27.45
591 44868 Dan Arne Juvik Rescon Mapeias M 30-34 19:41:14 27.42
591 36732 Morten Ringkilen HeAS M 35-39 19:41:14 27.42
591 80444 Knut Ødegaard HeAS M 35-39 19:41:14 27.42
594 44870 Bjørn Tore Tollefsen 3T Treningssenter M 30-34 19:41:21 27.42
594 35319 Tor Aalberg 3T Treningssenter M 40-44 19:41:21 27.42
596 44871 Morten Fossum 3T Treningssenter M 25-29 19:41:22 27.42
596 36105 Yngvar Haugland 3T Trondheim M 50-54 19:41:22 27.42
598 35654 Roar Gausen 3T Trondheim M 50-54 19:41:23 27.42
598 35655 Magnar Hernes 3T Treningssenter M 45-49 19:41:23 27.42
600 35574 Morten Jøntvedt 3T Treningssenter M 45-49 19:41:25 27.42
601 44872 Svein Are Andreassen M 30-34 MTB 19:41:31 27.42
601 44873 Frode Aspaker KIlkam M 25-29 19:41:31 27.42
603 32206 Stig Morten Knutsen Hydro BIL M 35-39 19:41:32 27.42
604 44875 Stten Jørgensen M 25-29 19:41:57 27.41
605 44876 Flemming Jørgensen Denmark M 30-34 19:41:59 27.41
606 44215 Tove A. Dybvad Ottadalen SK K 35-39 19:42:00 27.41
606 41648 Hans Magne Killi Ottadalen SK M 45-49 19:42:00 27.41
608 30525 Espen Lunde IL SKADE M 25-29 19:42:02 27.41
609 31889 Sveinung Hernes Voss SK M 50-54 19:42:16 27.40
609 32171 Jan Nedkvitne Voss SK M 35-39 19:42:16 27.40
609 30850 Asbjørn Tveit Voss SK M 45-49 19:42:16 27.40
612 31874 Fredrik Mathisen Voss SK M 45-49 19:42:17 27.40
613 30513 Terje Brekkhus Voss SK M 40-44 19:42:18 27.40
613 31060 Ole Kristian Skorve Voss SK M 50-54 19:42:18 27.40
613 31875 Tryggve Soldal Voss SK M 50-54 19:42:18 27.40
616 44878 Hans Tauer VeloTravel M 60-64 19:43:24 27.37
617 44879 Wim Eggens M 50-54 19:45:05 27.33
618 44880 Stig Aspaker KIlkamp M 30-34 19:45:56 27.32
619 24817 Kåre Langeseth Statoil BIL M 50-54 19:47:17 27.28
620 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 19:49:01 27.24
620 36345 Morten Høvset Asker Sykkelklubb M 25-29 19:49:01 27.24
620 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 19:49:01 27.24
623 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 55-59 19:49:15 27.24
624 27870 Roar Haugvaldstad Rogaland Trafikkselsskap M 40-44 19:49:30 27.23
625 44881 Preben Jacobsen Danmark M 45-49 19:51:01 27.20
626 44882 Sonny Andersen Sarpsborg SK M 55-59 19:51:14 27.19
627 43297 Idar Johan Andreassen Jernbanens IL M 35-39 19:51:15 27.19
627 44883 Morten Melå Team Galnåsmyra M 30-34 19:51:15 27.19
627 37742 Gisle Pettersen Team Galnåsmyra M 30-34 19:51:15 27.19
630 44884 Jan Maarten Persyn Fietsclub Ledig Erf M 30-34 19:52:45 27.16
631 41535 Svein Hugo Ellingsen Biomar M 35-39 MTB 19:52:59 27.15
632 44885 Arnt Are Johansen Veteranklubben Nor M 40-44 19:53:02 27.15
632 41784 Marvin Johnsen Veteranklubben Nor M 50-54 19:53:02 27.15
632 44886 Trond Kristoffersen Veteranklubben Nor M 30-34 19:53:02 27.15
635 44887 Øyvind Sandaa Lågen CK M 35-39 19:53:54 27.13
635 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 19:53:54 27.13
637 24054 Jan-Arild Anda Kleppe M 25-29 19:55:12 27.10
638 44281 Lasse Tønnesen Sarpsborg SK M 30-34 19:56:05 27.08
639 44888 Alfred Sørensen Follo Sk M 55-59 19:56:07 27.08
640 44889 Wolfgang Detzler OFT Germany M 45-49 19:56:20 27.08
641 44890 Kai Hauger Raufoss CK M 40-44 19:56:33 27.07
641 44891 Per Kåre Hovland Raufoss CK M 50-54 19:56:33 27.07
643 32517 Roar Olsnes Aker Stord BIL M 45-49 19:57:07 27.06
644 28033 Roy Lilleskare Stegaberg IL M 35-39 19:57:10 27.06
645 44892 Kunz Bernhard M 50-54 19:59:11 27.01
646 42212 Geir Storkås Porsgrund Porselen M 40-44 19:59:40 27.00
647 44121 Sigbjørn Bergo Eidanger Mek.verksta M 55-59 19:59:42 27.00
648 35708 Kjetil Johansen Team Arendal CC M 45-49 20:01:16 26.97
649 63034 Venke Johansen Team Arendal CC K 45-49 20:01:20 26.97
650 43497 Geir Bjørnar Johansen SAS M 50-54 20:02:03 26.95
650 44893 Tor Arne Myhre IMS BIL M 35-39 20:02:03 26.95
650 44894 Rolf Nilsen IMS BIL M 50-54 20:02:03 26.95
653 44895 Stefan Gaebler M 30-34 20:04:49 26.89
654 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 55-59 20:06:25 26.85
655 34121 Knut Dahlman Halden CK/Nexans M 55-59 20:06:51 26.84
656 35791 Olav Stolpnes J16 Trondheim M 35-39 20:09:38 26.78
657 44426 Tore Mortensen Sintef-NTNU M 25-29 20:10:20 26.76
658 35599 Roald Korssjøen Statoil BIL M 65-69 20:11:04 26.75
659 44896 Per Ove Moe Moelven Hako BIL M 55-59 20:12:09 26.72
660 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 50-54 20:14:08 26.68
661 40955 Kristian Stenerud IF Frøy M 40-44 20:14:42 26.67
662 44898 Ottar Simonsen M 55-59 20:15:02 26.66
663 44899 Reinhard Steindl M 35-39 20:15:50 26.64
664 44900 Erwin Barmet M 30-34 20:17:03 26.62
665 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 50-54 20:19:36 26.56
666 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 20:19:38 26.56
666 37192 Asbjørn Sundli Lundamo IL M 45-49 20:19:38 26.56
668 31860 Einar Christensen Sogn CK M 50-54 20:21:19 26.52
669 44901 Reidar Veum M 50-54 20:21:20 26.52
670 44902 Amund Eidet Røros SK M 17-19 20:21:46 26.51
671 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 45-49 20:23:42 26.47
672 67376 Knut Erik Johansen Brumunddal SK M 30-34 20:23:44 26.47
673 44309 Ferry Bechtold M 45-49 20:24:15 26.46
674 44903 Mario Geschke M 25-29 20:25:20 26.44
675 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 20:25:50 26.43
675 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 70 + 20:25:50 26.43
675 122325 Jan Knutsen Pay&Brinch M 50-54 20:25:50 26.43
675 44904 Ivar Rybråten M 45-49 20:25:50 26.43
675 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 40-44 20:25:50 26.43
680 44905 Nicholas Melzwig Pedaling Extremes M 25-29 20:26:11 26.42
681 44906 Roland Klose Pedaling Extremes M 25-29 20:26:15 26.42
682 44034 Kristian Fjellhaug Integris AS M 30-34 20:28:04 26.38
683 35170 Gunnar Fehlau OFT Germany M 25-29 20:28:06 26.38
684 41129 Harald Vik Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 20:28:23 26.37
684 35970 Alf Wilhelmsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 20:28:23 26.37
686 43535 Morten André Forsberg Røros SK M 17-19 20:28:44 26.36
687 44907 Bruno Stalder M 30-34 20:28:47 26.36
688 44908 Per E. Heyerdahl Locus AS / Catalysto M 25-29 20:28:58 26.36
688 44909 Ken Mikalsen Locus AS / Catalysto M 25-29 20:28:58 26.36
690 43488 Jürgen Prein VeloTravel M 45-49 20:29:33 26.35
690 44910 Karl Stock VeloTravel M 50-54 20:29:33 26.35
692 44911 Walter Gläßer VeloTravel M 40-44 20:29:34 26.35
692 35147 Ingolf Hoffman VeloTravel M 45-49 20:29:34 26.35
692 35150 Karl Lercher VeloTravel M 40-44 20:29:34 26.35
695 44912 Friedrich Schmid VeloTravel M 50-54 20:29:36 26.35
696 43650 Gunn Ratama Norske Skog BIL K 30-34 20:29:38 26.34
696 44913 Tor Ivar Sjåstad Pulsen CK M 35-39 20:29:38 26.34
698 44914 Rune Frostad M 25-29 20:29:39 26.34
698 41460 Per Christian Juvkam Pulsen CK M 50-54 20:29:39 26.34
698 44915 Beate Stock Pulsen CK M 35-39 20:29:39 26.34
701 44916 Geir Myrold Grimstad Pulsen CK M 40-44 20:29:40 26.34
701 40684 Hans-Olav Ose Pulsen CK M 35-39 20:29:40 26.34
701 44917 Hans Joakim Riise Pulsen CK M 45-49 20:29:40 26.34
704 44918 Per Terje Flem Haram CK M 40-44 20:29:41 26.34
704 42509 Fredrik Hansen Haram CK M 40-44 20:29:41 26.34
704 106079 Morten Wold Haram CK M 45-49 20:29:41 26.34
707 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 35-39 20:29:42 26.34
708 44444 Terje Hurlen Haram CK M 50-54 20:30:48 26.32
709 44919 Ola Alstad Norske Skog BIL M ?? 20:30:56 26.32
710 44920 Kolbjørn Molnes Haram CK M 50-54 20:31:20 26.31
711 44921 Klaus Müller M 45-49 20:31:56 26.30
712 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 20:32:11 26.29
713 34265 Torkjel Farstad Vest-Agder sykehus M 45-49 20:33:13 26.27
714 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 20:34:34 26.24
715 44922 Jan Kjørsvik Frosta IL M 40-44 20:34:36 26.24
716 23845 Jan Kvæstad Sandnes M 40-44 20:34:46 26.23
717 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 20:36:01 26.21
718 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 45-49 20:36:19 26.20
718 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 50-54 20:36:19 26.20
718 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 20:36:19 26.20
721 44923 Gilbert Mæs Hoboken WAC M 60-64 20:36:31 26.20
722 44301 Knut Åge Risberg Politihøgskolen M 25-29 20:36:56 26.19
723 44924 Dario Valsesia Multisport Valsesia M 30-34 20:37:18 26.18
724 44926 Georg Decker M 35-39 20:37:39 26.17
724 44927 Friedemann Serr M 35-39 20:37:39 26.17
726 44928 Jesper Brinkløv Concept2 DK M 20-24 20:37:45 26.17
727 44929 Finn Brinkløv Concept2 DK M 50-54 20:37:47 26.17
728 44930 Reiner Modest Concept2 DK M 35-39 20:37:49 26.17
729 44931 Christian Lindstad M 30-39 20:37:53 26.17
730 119309 Erik Petersen Concept2 DK M 55-59 20:38:21 26.16
731 44933 Richard Newton Concept2 DK M 55-59 20:38:24 26.16
732 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 55-59 20:39:07 26.14
733 41929 Hans Hermann Herbst Germany M 60-64 20:39:13 26.14
734 26707 Oddmund Iversen Statoil BIL M 55-59 20:39:14 26.14
735 42712 Magne Fevang Sportsklubben Rye M 40-44 20:39:49 26.13
736 44934 Ulf Bergestuen Jevnaker IF M 40-44 20:39:54 26.13
736 44935 Per Henning Kiserud Norema BIL M 40-44 20:39:54 26.13
738 44936 Birgit Opland Chipcon BIL K 25-29 20:41:06 26.10
739 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 20:41:25 26.09
740 44937 John Th. Jørgensen Concept2 DK M 55-59 20:42:38 26.07
741 25138 Kjell Petter Thue M 45-49 20:43:52 26.04
742 20035 Alan Clifton SBC Sportsklubb M 45-49 20:43:53 26.04
742 24635 Jørn Holzmann Kæfer M 40-44 20:43:53 26.04
742 44938 Alf Ole Røisland SportsClub Stavange M 45-49 20:43:53 26.04
745 44939 Elmar Dickele M 45-49 20:44:04 26.04
745 44940 Rudolf Herdrich M 45-49 20:44:04 26.04
747 44941 Bjørn Aage Stenbråten M 30-34 MTB 20:45:41 26.00
748 32063 Henry Skår Hydro BIL M 50-54 20:47:40 25.96
749 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:49:00 25.94
750 44942 Pål-Erik Martinsen Mean Machine M 25-29 20:49:03 25.93
751 44943 Bernd Winkhaus M ?? 20:51:32 25.88
752 44944 Frank Hedberg Sportsklubben Rye M 65-69 20:52:14 25.87
753 44945 Heidi Elshaug Trondhjems VK K 45-49 20:53:28 25.84
754 44946 Sverre Solbakken Fredrikstad SK M 35-39 20:55:06 25.81
755 36019 Nils Øye Norway M 55-59 20:55:11 25.81
756 35760 Bjørn Sandbekk Viken BIL / IK Hero M 45-49 20:55:19 25.81
757 44947 Eric Stevens WTC Meerakker M 45-49 20:56:11 25.79
757 44948 Marcel Stevens WTC Meerakker M 50-54 20:56:11 25.79
759 44949 Luc De Bruyne WTC Meerakker M 35-39 20:56:12 25.79
759 44950 Wim Guilbert WTC Meerakker M 30-34 20:56:12 25.79
761 44951 Johan Florin WTC Meerakker M 40-44 20:56:13 25.79
761 44952 Jackie Ryckbosch WTC Meerakker M 40-44 20:56:13 25.79
763 43510 Erling Haugvik Averøy M 45-49 20:56:54 25.77
764 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 30-34 20:57:30 25.76
764 44954 Siv Karin Sterner Sportsklubben Rye K 30-34 20:57:30 25.76
766 44955 Bjørn Christian Syse Statoil BIL M 55-59 20:58:13 25.75
767 35479 Jørn Thomas Hansen Kongsberg IF M 30-39 20:58:44 25.74
768 44956 Vegard Klokk Kongsberg IF M 45-49 20:58:47 25.73
768 40757 Odd Arve Straum Kongsberg IF M 35-39 20:58:47 25.73
770 44957 Terje Kjølstad Kongsberg IF M ?? 20:58:48 25.73
771 44958 Gerard Zwinkels M 50-54 20:59:16 25.72
772 44959 Menno Ruigrok M 20-24 20:59:20 25.72
773 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 40-44 21:01:35 25.68
774 44960 Holger Pfannenschmidt VeloTravel M 40-44 21:02:49 25.65
775 44961 Stefan Kistner VeloTravel M 35-39 21:02:52 25.65
776 44962 Stefan Surhoff USC-Bochum M 17-19 21:03:58 25.63
777 44963 Jonas Toftemark Denka Lift M ?? 21:04:12 25.62
778 44964 Klaus Rasmussen Denka Lift M ?? 21:04:13 25.62
779 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 45-49 21:06:12 25.58
780 41832 Bjørnar Engum Norway M 45-49 21:06:13 25.58
781 43546 Marius Lassen Mjåtvedt Norway M 20-24 21:06:34 25.58
782 44315 Karsten Asplund Norway M 30-34 21:07:29 25.56
783 35042 Arild Bjørnevoll Stavanger Politi IL M 50-54 21:08:35 25.54
784 28932 Svein Kjetil Larsen Stavanger Politi IL M 30-34 21:08:36 25.53
785 44965 Kees Drijfholt M 50-54 21:08:59 25.53
786 44966 Johan Klasen M 50-54 21:09:01 25.53
787 30997 Odd Angeltveit Bike to Anywhere M 40-44 21:09:32 25.52
787 31101 Helge Angeltveit Bike to Anywhere M 35-39 21:09:32 25.52
787 30975 Rune Landro Bike to Anywhere M 40-44 21:09:32 25.52
790 43406 Jan Vreugdenhil Netherlands M 45-49 21:09:58 25.51
791 44967 A.J.M. Knaap M 45-49 21:09:59 25.51
792 43401 A. J. Weide Netherlands M 40-44 21:10:01 25.51
793 44968 Arne Bækkelund Sportsklubben Ceres M 65-69 21:10:23 25.50
794 44077 Per Harald Olsen Elixia Fossegrenda M 45-49 21:11:01 25.49
795 44969 Monika Bakke Sportsklubben Ceres K 30-34 21:11:42 25.47
796 44970 Janne Kärikänen Vehkalahti M 50-54 21:13:06 25.44
797 43501 Gunnar Heidinger Germany M 40-44 21:14:10 25.42
798 44971 Kurt Bøgevik M 55-59 21:14:15 25.42
799 44972 Wolfgang Gehrmann LG Nord Berlin M 55-59 21:14:17 25.42
800 44973 Paul Wilkens M 40-44 21:15:25 25.40
801 44417 Hans Petter Heieraas KVT M 40-44 21:16:16 25.38
802 42856 Frank Gøran Westgaard Svartskog IF M 50-54 21:17:55 25.35
803 27087 Ove Monsen Dalane SK M 60-64 21:18:04 25.35
804 44975 Arne Kristian Lie Hadeland CK M 25-29 21:18:17 25.34
805 44976 Ole Saalman 7 Zwerge M 30-34 21:18:40 25.33
806 44977 Sven Meyenburg 7 Zwerge M 25-29 21:18:46 25.33
807 44978 Axel Jäkel 7 Zwerge M 25-29 21:19:00 25.33
808 30289 Leif Grimstveit Sintef-NTNU M 55-59 21:19:13 25.32
808 44979 Bjørn Sortland Sintef-NTNU M 45-49 21:19:13 25.32
810 44980 Hans Volan Johansen SiT BIL M 40-44 21:19:19 25.32
811 44981 Michiel Galama Fietsclub Ledig Erf M 55-59 21:20:21 25.30
812 44982 Ton Beuving Fietsclub Ledig Erf M 40-44 21:20:22 25.30
812 44983 Bert Both Fietsclub Ledig Erf M 40-44 21:20:22 25.30
812 44984 Christa de Bruin Fietsclub Ledig Erf K 30-34 21:20:22 25.30
815 44985 Mini Kalivianakis Fietsclub Ledig Erf K 30-34 21:20:23 25.30
815 44986 Annemarie Persyn Fietsclub Ledig Erf K 30-34 21:20:23 25.30
817 44987 Jan Builtjes Fietsclub Ledig Erf M 40-44 21:20:24 25.30
817 44988 Jan de Ruiter Fietsclub Ledig Erf M 30-34 21:20:24 25.30
817 44989 Luut Hoogevest Fietsclub Ledig Erf M 40-44 21:20:24 25.30
820 44990 Stephan Stammberger Coburger Turnerschaf M ?? 21:20:25 25.30
820 44991 Marcus Weidner Coburger Turnerschaf M 25-29 21:20:25 25.30
822 44992 Rolf Dijksterhuis Fietsclub Ledig Erf M 30-34 21:20:26 25.30
822 44993 Janine Marien Fietsclub Ledig Erf K 40-44 21:20:26 25.30
824 93505 Roger Karlsen M 45-49 21:20:34 25.30
825 30736 Terje Stormo Vennesla og Omegn CK M 45-49 21:20:39 25.29
826 44243 Hans Albrigt Hansen Tursyklistene Trondheim M 30-39 21:21:02 25.29
827 44244 Kjell Johan Mathisen Norway M ?? 21:21:06 25.29
828 41220 Jan Fredrik Thomsen NROF M 60-64 21:21:07 25.29
829 23593 Inger Fagerheim Norway K 35-39 21:21:27 25.28
830 44996 Jan Hatlestad SportsClub Stavange M 45-49 21:21:33 25.28
831 44998 Tom Sørensen Asker CK M 45-49 21:22:49 25.25
831 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 40-44 21:22:49 25.25
833 43305 Steinar Reinkind Oppdal SK M 30-34 21:23:42 25.23
834 44999 Stefan Höcker M 30-34 21:23:48 25.23
835 45000 Ken Gregersen DGCC M 30-34 21:24:09 25.23
835 43581 Niels Henrik Mikkelsen DGCC M 55-59 MTB 21:24:09 25.23
835 45001 Kristian Vestergaard DGCC M 55-59 21:24:09 25.23
838 41171 Per Gade DGCC M 55-59 21:24:12 25.22
839 43580 Ivan Madsen DGCC M 55-59 21:24:13 25.22
839 45002 Tonny Sørensen DGCC M ?? 21:24:13 25.22
841 45003 Flemming Jensen DGCC M 50-54 21:24:14 25.22
841 45004 Leo Møller Pedersen DGCC M ?? 21:24:14 25.22
841 45005 Peter Aaris DGCC M 35-39 21:24:14 25.22
844 45006 Bo Larsen DGCC M 35-39 21:24:15 25.22
845 44297 Allan Longfjeld Hjort Norway M 30-34 21:24:18 25.22
846 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:25:37 25.20
847 35915 Bente Strand Røyken CK K 45-49 21:26:23 25.18
848 45007 Alois Achermann ESC Basel M 40-44 21:27:38 25.16
849 24757 Karleif Vatne Aalgaard S & S M 50-54 21:27:40 25.16
850 45008 Cathrine Thoen K 25-29 21:28:54 25.13
851 45009 Gerald Steiner M 30-34 21:29:40 25.12
852 45010 Nicole Schnaak K 25-29 21:30:23 25.10
853 45011 Jan Pruisscher FTC Emmen M 55-59 21:30:24 25.10
854 45012 Harmen Post Elsegge Borger M 45-49 21:30:25 25.10
855 45013 Helmut Wilsch M 45-49 21:30:26 25.10
856 44369 Gunnar Amdal Midtbygden M 35-39 21:30:37 25.10
857 45014 John Flægstad Frosta IL M 50-54 21:30:43 25.10
858 36797 Arne Kjørsvik Stjørdals Blink M 30-34 21:30:52 25.09
859 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 50-54 MTB 21:31:48 25.08
860 45015 Per Magnus M 50-54 21:32:31 25.06
861 43429 Tore Rudolfsen Sportsklubben Ceres M 40-44 21:33:25 25.04
862 35486 Kjell Dragnes Aftenposten M 55-59 21:33:28 25.04
862 35487 Yngve Karlsen Stjørdals Blink M 45-49 21:33:28 25.04
864 45016 Reidar Holtskog Bærum og Omegn CK M 50-54 21:33:38 25.04
865 43361 Rune Kronberget Team Gausdal M 30-34 21:33:46 25.04
865 43362 David Tofthagen Team Gausdal M 25-29 21:33:46 25.04
867 41094 Anders Dalen Follo SK M 50-54 21:34:13 25.03
868 35940 Bård Rødde Støren Sportklubb M 50-54 21:34:49 25.02
869 45017 Sven Hunger M 25-29 21:35:06 25.01
870 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 35-39 21:36:25 24.99
871 45018 Reinhold Wimmer Laufrad Steyr M 35-39 21:37:38 24.96
871 45019 Susanne Wimmer Laufrad Steyr K 30-34 21:37:38 24.96
873 45020 Egon Köhler VeloTravel M 60-64 21:37:57 24.96
874 30896 Elisabeth Skarstein Sportsklubben Ceres K 35-39 21:38:09 24.95
874 31043 Jan Wilhelm Werner St. Paul IL M 40-44 21:38:09 24.95
876 45021 Henrik Møystad Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 21:40:11 24.91
877 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 21:40:38 24.91
878 45022 Harry Kristiansen Lillehammer SK M ?? 21:43:37 24.85
879 45023 Jarle O. Krangsås Trondhjems VK M 55-59 21:43:52 24.84
880 42197 Jon Bergan Vegårdshei M 50-54 21:45:25 24.81
881 45024 Mikko Palo M 40-44 21:45:36 24.81
882 45025 Jan-Ove Møller M 30-34 21:45:40 24.81
882 45026 Bjørn Håkon Nibe M 25-29 21:45:40 24.81
882 45027 Ingar Haug Skogheim M 25-29 21:45:40 24.81
885 36695 Per Ludolf Kristoffersen Heimhug IL M 35-39 21:46:43 24.79
886 45028 Morten Ladstein Kløtsjkameratene CK M 25-29 21:47:33 24.77
887 45029 Dag Ingvald Flaten Skille Kløtsjkameratene CK M 30-34 21:47:34 24.77
888 41842 Reidar Inge Faksvåg Kjell Okkenhaug M 40-44 21:47:41 24.77
889 41946 Iris Mueck RC Perchtoldsdorf K 55-59 21:48:00 24.77
890 44316 Carsten Andersen Team Arendal CC M 50-54 21:48:10 24.76
891 42081 André Voegeli RRC Praselios Pratte M 50-54 21:48:56 24.75
892 41067 Monica Engseth Bye Team IFÖ K 35-39 21:50:27 24.72
893 41068 Ellinor Egseth Sundset Team IFÖ K 30-34 21:50:28 24.72
894 45030 Terje Brovold Team IFÖ M 35-39 21:50:29 24.72
894 35386 Hans Teien Team IFÖ M 35-39 21:50:29 24.72
896 45031 Erik Fjellås M 30-34 21:50:30 24.72
897 42036 Kjell Larsen Hamar BIR M 45-49 21:50:57 24.71
898 45032 Michael Lundgaard M 25-29 21:51:19 24.70
898 45033 Niels Kristian Skydsgaard M 40-44 21:51:19 24.70
900 122238 Gunnar Hansen M 60-64 21:51:20 24.70
900 45035 Peder Vithus Johansen M 45-49 21:51:20 24.70
902 45036 Gerard Kemerink CHAOS M 50-54 21:53:14 24.67
903 45037 Elzo de Haan M 50-54 21:53:15 24.67
904 45038 Bert Jongman CHAOS M 45-49 21:53:17 24.67
905 45039 Arnold Vaneker CHAOS M 50-54 21:53:18 24.67
906 45040 Torbjörn Kraftling Svalliden CK M 30-34 MTB 21:54:51 24.64
907 45041 Bjørnar Skaug Bodø CK / SAS Klubben M 35-39 21:54:54 24.64
908 44321 Arild Egge Rikshospitalet M 40-44 21:55:15 24.63
909 45042 Per Ola Lynum M 40-44 21:55:16 24.63
910 35789 Jarle Sandmo Norway M 50-54 21:55:26 24.63
911 45043 Franz Schiep Union Kaumberg M 45-49 21:55:28 24.63
912 45044 Josef Farcher Union Kaumberg M 55-59 21:55:32 24.62
913 27547 Per Ola Haugset Kristiansands CK M 40-44 21:55:43 24.62
914 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 50-54 21:55:53 24.62
915 45045 Etienne de Cock M 55-59 21:56:30 24.61
916 45046 Valere Kempeneers M 50-54 21:56:33 24.60
917 45047 Jan Viggo Pettersen Tiedemanns Tromsø M 40-44 21:57:35 24.59
918 31277 Alf Ove Fossdal Hordaekspressen M 40-44 22:01:39 24.51
919 30971 Vidar Fondevik Hordaekspressen M 50-54 22:02:45 24.49
920 35697 Kjell Forfang Norway M 30-34 22:03:09 24.48
921 45048 Herbert Böddener TG Münden M 45-49 22:03:57 24.47
922 40878 Askild B. Fillingsnes 3T Treningssenter M 50-54 22:04:27 24.46
923 36066 Kurt Borge Widerøe BIL M 40-44 22:06:08 24.43
924 45049 Rune Davidsson Follo SK M 60-64 22:06:43 24.42
925 45050 Erling Andresen Follo SK M 65-69 22:06:45 24.42
926 45051 Aanen Ødegård Ryggen IL M 55-59 22:07:30 24.40
927 35746 Hermann Roden Germany M 40-44 22:07:46 24.40
928 40903 Odd Sundlisæter Oppdal SK M 45-49 22:07:47 24.40
929 35981 Per Atle Wiik Tidemanns BIL M 45-49 22:08:49 24.38
930 45052 Vidar Brotnov Bjøru Boys M 17-19 22:09:15 24.37
931 45053 Olav Viken Autronica M 30-34 22:10:02 24.36
932 45054 Vidar Danielsen Autronica M 30-34 22:10:03 24.35
932 45055 Mads Olsen Autronica/Rockwool M 30-34 22:10:03 24.35
934 45056 Arno Fischer VeloTravel M 55-59 22:10:31 24.35
934 45057 Frank Nickel VeloTravel M 45-49 22:10:31 24.35
936 74248 Bjørn Arntzen M 35-39 MTB 22:12:03 24.32
937 45059 Vidar Myklebust Asker og Bærums Budstikke M 35-39 22:12:10 24.32
938 31623 Frank Gunnar Raa Sportsklubben Ceres M 50-54 22:12:14 24.32
939 31924 Øyvind Berland Sportsklubben Ceres M 50-54 22:12:15 24.31
940 36026 Willy Hanssen Bjørns M 50-54 22:13:42 24.29
941 45060 Nils Henrik Henriksen CK Valdresekspressen M ?? 22:15:29 24.26
942 35369 Jan Rønning Sportsklubben Rye M 45-49 22:15:40 24.25
943 35360 Alf Henrik Engen Sportsklubben Rye M 55-59 22:15:43 24.25
944 45061 Juergen Baldow LG Nord Berlin M 55-59 22:16:33 24.24
945 43696 Elin Kant Bjørnli Sokna IL K 35-39 22:17:54 24.21
946 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 40-44 22:17:55 24.21
947 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 22:18:43 24.20
948 43749 Øyvind Sigfred Hansen Huseby Kjøkken M 55-59 22:19:25 24.18
948 45062 Jo Hansen Huseby Kjøkken M 30-34 22:19:25 24.18
950 45063 Jan Arne Haugen M 55-59 22:21:39 24.14
951 36835 Bjarte Fausk Norway M 30-34 22:21:40 24.14
952 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 22:23:54 24.10
953 100428 Hans-Olav Aarflot Randaberg IL M 45-49 MTB 22:24:39 24.09
954 45064 Arlette Pfister M ?? 22:27:30 24.04
954 45065 Jürg Züllig M Tandem 22:27:30 24.04
956 45067 Gisle Bjørneby Mean Machine M 20-24 22:29:16 24.01
956 45068 Steinar Bue Mean Machine M ?? 22:29:16 24.01
956 45066 Harald Schytz Mean Machine M 25-29 22:29:16 24.01
959 45069 Sveinar Skjevdal Mean Machine M ?? 22:29:17 24.01
959 45070 Steingrim Tomter Mean Machine M ?? 22:29:17 24.01
961 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 45-49 22:32:55 23.94
962 151143 Morten Haugen IL Vinn Sykkel M 40-44 22:33:34 23.93
963 45071 Per Arne Dahl Barra BIL M 40-44 22:34:29 23.92
964 45072 Wolfgang Dümmler VeloTravel M 45-49 22:35:28 23.90
965 45073 Maichel Lind M 25-29 22:36:50 23.87
966 41916 Lisa Irene Lind Vesterålen SK K 17-19 22:36:51 23.87
967 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 35-39 22:37:38 23.86
968 45074 Ola Bergsaune GNO BIL M 55-59 22:37:41 23.86
968 45075 Wenche Svendsen GNO BIL K 60-64 22:37:41 23.86
970 37231 Eivind Tornli Norway M 55-59 22:37:58 23.85
971 42068 Sieghard Engel M 45-49 22:38:14 23.85
971 42070 Hans-Dieter Jaster Gubener Radsport M 50-54 22:38:14 23.85
973 45077 Tonje Strømdahl K 25-29 22:38:37 23.84
973 45076 Johnny Strømdahl M 50-54 22:38:37 23.84
975 45078 Anker Bladt M 55-59 22:39:19 23.83
976 45079 Bent W. Andersen M 50-54 22:39:22 23.83
976 45080 Wolfram Groell M 40-44 22:39:22 23.83
978 31905 Oddgeir Askevold Askvoll SK M 55-59 22:40:20 23.81
979 31642 Steinar Bauge Askvoll SK M 55-59 22:40:21 23.81
979 32209 Svein Follevåg Askvoll SK M 50-54 22:40:21 23.81
981 41288 Bert Bos The Netherlands M 50-54 22:41:11 23.80
981 41289 Jan Buining The Netherlands M 40-44 22:41:11 23.80
983 36107 Burkhard Gehde Team Bad Freienwalde M 55-59 22:41:41 23.79
984 45081 Peter Dallmann M 35-39 22:42:21 23.78
985 45082 Christian Bredal M 30-34 22:42:32 23.77
986 45083 Bjørn Nævdal M 30-34 MTB 22:44:17 23.74
987 45084 Cyriel Vermander M 60-64 22:44:19 23.74
988 45085 Ralf Dengler M 30-34 22:44:21 23.74
988 45086 Michael Kothera M 40-44 22:44:21 23.74
990 45087 Rudy Boots M 45-49 22:44:24 23.74
990 45088 Eric Verschrægen M 45-49 22:44:24 23.74
992 45089 Tor Arild Holst Larssen Bærum og Omegn CK M 30-34 22:44:39 23.74
993 107811 Eivind Hansen Stensrud Vedlikehold M 55-59 22:44:42 23.74
993 41926 Ståle Neuendorff Stensrud Vedlikehold M 35-39 22:44:42 23.74
995 45090 Tor Erik Ølmheim Telenor BIL M 50-54 22:44:43 23.74
996 45091 Curt Bergmark CK Guldkedjan Skelle M 40-44 22:45:33 23.72
996 45092 Lars Bergstedt CK Guldkedjan Skelle M 40-44 22:45:33 23.72
998 35653 Vegard Eitrem 3T Treningssenter M 30-34 22:46:41 23.70
999 45093 Ingar Gjelstad Telenor Telstar M 40-44 22:46:55 23.70
1000 45094 Detlef Romberg M 50-54 22:47:35 23.69

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.06.2001
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 25.54 Km/t
Snittid: 21:08:34
Antall deltakere: 1520

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen