Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2000

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 40564 Bjørn Hamre Sportsklubben Rye M 45-49 14:00:21 38.55
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 30-39 14:00:21 38.55
1 36325 Egil Andreas Aasheim Sportsklubben Rye M 30-39 14:00:21 38.55
4 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 45396 Bjørn Håvard Evjen IF Frøy M 30-39 14:06:41 38.26
4 44690 Bjørn Grimstad Sportsklubben Rye M 40-44 14:06:41 38.26
4 45399 Njål Erik Haug Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 45402 Magnus Hofstad Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy M 30-39 14:06:41 38.26
4 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo SK Rye / Vebil M 40-44 14:06:41 38.26
4 45400 Terje Lund Sportsklubben Rye M 45-49 14:06:41 38.26
4 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 14:06:41 38.26
4 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 45-49 14:06:41 38.26
4 34761 Marius Ralger Sportsklubben Rye M 25-29 14:06:41 38.26
4 45395 Lars Randem Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-44 14:06:41 38.26
4 41575 Bjørn Skaug Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 41410 Tom Inge Solvang Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 43968 Knut Jo Strømsborg Sportsklubben Rye M 30-39 14:06:41 38.26
4 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 14:06:41 38.26
4 45397 Lorentz Tanner IF Frøy M 40-44 14:06:41 38.26
4 30405 Thomas Torstveit IF Frøy M 25-29 14:06:41 38.26
4 35435 Erik Vea Bingfoss SK M 45-49 14:06:41 38.26
4 45398 Knut Øverberg Sportsklubben Rye M 40-44 14:06:41 38.26
29 40580 Matts Berger IF Frøy M 30-39 14:11:33 38.04
30 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-44 14:16:25 37.83
31 45403 Henry van Vugt Maas/Waal M 30-39 14:16:59 37.80
32 30648 Inge Bjart Torkildsen IF Frøy M 45-49 14:17:22 37.79
33 41540 Einar Bjørn Brumunddal SK M 30-39 14:26:40 37.38
33 44645 Hans Jørgen Dårstad Brumunddal SK M 20-24 14:26:40 37.38
33 45407 Daniel Fricker Brumunddal SK M 40-44 14:26:40 37.38
33 36409 Kenneth Hansen Kodal IL Ski M 25-29 14:26:40 37.38
33 45408 Marcel Hofstede WWV M 30-39 14:26:40 37.38
33 43974 Kurt Egil Høyen Brumunddal SK M 30-39 14:26:40 37.38
33 44813 Frank Johansen Brumunddal SK M 30-39 14:26:40 37.38
33 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 40-44 14:26:40 37.38
33 45404 Bernd Knobloch M 30-39 14:26:40 37.38
33 45409 Bjørn Langsett Brumunddal SK M ?? 14:26:40 37.38
33 30606 Ole Gunnar Larsen Team Arendal CC M 40-44 14:26:40 37.38
33 30610 Jan-Bent Nilssen Team Arendal CC M 25-29 14:26:40 37.38
33 45405 Manfred Prokop RSC Klausen-Leopoldsdorf M 30-39 14:26:40 37.38
33 28101 Rune Salte Brumunddal SK M 25-29 14:26:40 37.38
33 45406 Cato André Slinning Brumunddal SK M 25-29 14:26:40 37.38
33 40554 Jan Ove Standal Ålesund og Omegn CK M 30-39 14:26:40 37.38
33 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 40-44 14:26:40 37.38
33 43980 Omund Viddal Brumunddal SK M 45-49 14:26:40 37.38
51 24896 Kenneth Alvær Statoil BIL M 30-39 14:27:11 37.36
51 45421 Alf Andersen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:11 37.36
51 42254 Pål Aronsen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 45-49 14:27:11 37.36
51 45414 Terje Bøygard Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45419 Terje Erfjord Bærum og Omegn CK M 45-49 14:27:11 37.36
51 40568 Torbjørn Flaten Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 44634 Erlend Gundersen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 44623 Børre Fjeld Halvorsen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 24139 Jarle Handeland Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45413 Jan Egil Haugland Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45420 Kjell Hoem M 30-39 14:27:11 37.36
51 33975 Geir Holm Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 41464 Thomas Holm SKigruppa i Oppegård M 25-29 14:27:11 37.36
51 45415 Terje Kjeøy Jørgensen BOC/HK BIL M 30-39 14:27:11 37.36
51 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 34796 Arve Lyngstad Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45422 Egil Nilsen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:11 37.36
51 34125 Bjørn Norheim Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:11 37.36
51 44791 Bernt Ove Rein Fredrikstad SK M 30-39 14:27:11 37.36
51 45416 Cato Rose Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 30391 Bjørn Saksberg Bærum og Omegn CK M 25-29 14:27:11 37.36
51 44628 Andreas Sand Bærum og Omegn CK M 25-29 14:27:11 37.36
51 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 26731 Oddvar Sellevoll Statoil BIL M 30-39 14:27:11 37.36
51 44629 Jens Sethzman Bærum og Omegn CK M 30-39 14:27:11 37.36
51 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:11 37.36
51 45417 Lars Eivind Sæther Nes SK M 30-39 14:27:11 37.36
51 40576 Bengt Westergård Bærum og Omegn CK M 40-44 14:27:11 37.36
51 30617 Christer Rinnan Aafloen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:27:11 37.36
83 45423 Frode Rønning Team Arendal CC M 25-29 14:33:39 37.08
84 107819 Rune Aune Trondhjems VK M 30-39 14:36:44 36.95
84 45424 Hans Jørgen Baglo Trondhjems VK M 25-29 14:36:44 36.95
84 45428 Steven Fiksdal Trondhjems VK M 30-39 14:36:44 36.95
84 34824 Karsten Flatval Trondhjems VK M 40-44 14:36:44 36.95
84 42191 Snorre Juul Trondhjems VK M 30-34 14:36:44 36.95
84 34775 Frank Erik Lien Oppdal SK M 30-39 14:36:44 36.95
84 45429 Marc Schleyer Trondhjems VK M 20-24 14:36:44 36.95
84 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 40-44 14:36:44 36.95
84 34781 Roger Sundet Trondhjems VK M 30-39 14:36:44 36.95
84 45425 Kristoffer Sætran Trondhjems VK M 45-49 14:36:44 36.95
84 45426 Eirik Søreide Oppdal SK M 16-19 14:36:44 36.95
84 34811 Arne Ulset Trondhjems VK M 40-44 14:36:44 36.95
84 45427 Morten Zachariassen Trondhjems VK M 25-29 14:36:44 36.95
97 36560 Sten Enggrav SK Rye / Aftenposten M 25-29 14:37:21 36.92
98 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 14:38:35 36.87
99 45430 Martin Lipp RSC Klausen-Leopoldsdorf M 30-39 14:38:53 36.86
100 45431 Arild Skirstad Trondhjems VK M 30-39 14:43:37 36.66
101 45432 Geir Wiker Trondhjems VK M 30-39 14:44:33 36.62
102 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 30-39 14:47:16 36.51
102 48701 John Arne Holtop Sportsklubben Ceres M 40-44 14:47:16 36.51
102 45434 Kjell Marthinsen Sportsklubben Ceres M 45-49 14:47:16 36.51
102 45433 Ove Olsen Sportsklubben Ceres M 25-29 14:47:16 36.51
102 68148 Harald Westby Sportsklubben Ceres M 25-29 14:47:16 36.51
107 44781 Øyvind Stene Vardefjell Selbu M 30-39 14:54:04 36.23
108 45437 Wim Hofstede IJSCO M 40-44 14:57:24 36.10
109 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 45-49 14:57:25 36.10
110 44763 Tom Gjellum Sportsklubben Rye M 40-44 15:07:44 35.69
111 45438 Morten Melhus Trondhjems VK M 25-29 15:12:39 35.50
112 45439 Christoph Kapeller RSC Klausen-Leopoldsdorf M 30-39 15:39:06 34.50
113 45440 Petter Sørensen Brumunddal SK M 20-24 15:53:16 33.98
114 36490 Tom Strand Oppdal SK M 45-49 16:00:40 33.72
115 45441 Anny Hauglid Kragerø SK K 30-39 16:08:26 33.45
116 45442 Karl Peter Rheinwalt RVDA M 30-39 16:10:21 33.39
117 51789 Magne Stedøy-Johansen Frøy M 30-39 16:13:03 33.29
118 36371 Espen Halvorsen Sportsklubben Rye M 30-39 16:15:54 33.20
118 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 55-59 16:15:54 33.20
120 45443 Per Olav Haugestøl Team Grenland M 40-44 16:17:53 33.13
120 30430 Torodd Årseth Team Grenland M 50-54 16:17:53 33.13
122 45445 Jens Christian Dahlen Frøy M 30-39 16:18:19 33.11
123 35417 Willy Steffensen Sportsklubben Rye M 55-59 16:18:28 33.11
124 21785 Egil Kvarven Stord SK M 40-44 16:19:45 33.06
125 45446 Petter A. Winther BOC/Statoil M 40-44 16:24:40 32.90
126 43982 Joar Løvsletten Sportsklubben Ceres M 50-54 16:25:51 32.86
126 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 16:25:51 32.86
128 45457 Øystein Alm Raufoss CK M 20-24 16:27:38 32.80
128 45454 Kjell Arne Baksaas Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 44654 Gunnar Morten Baksaas Team Grenland M 30-39 16:27:38 32.80
128 44655 Bjørn Vidar Baksaas Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 45453 Frank Engan Team Grenland M 30-39 16:27:38 32.80
128 45447 Geir Engan Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 45452 Steinar Engen Raufoss CK M 30-39 16:27:38 32.80
128 45459 Bjørn Fjellvang Lågen CK M 45-49 16:27:38 32.80
128 44657 Tommy Grøtte Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 45456 Per Heggeslåen Lågen CK M 45-49 16:27:38 32.80
128 45455 John Ivar Hellstrand Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 30-39 16:27:38 32.80
128 40738 Ketil Humlekjær Team 2000 M 30-39 16:27:38 32.80
128 45450 Geir Iversby Team 2000 M ?? 16:27:38 32.80
128 45449 Arnfinn Iversby Team 2000 M 40-44 16:27:38 32.80
128 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 30-39 16:27:38 32.80
128 34955 Jan Arvid Larsen Lågen CK M 45-49 16:27:38 32.80
128 44659 Dag Lund Ullensaker CK M 40-44 16:27:38 32.80
128 41781 Geir Monsen Team Grenland M 25-29 16:27:38 32.80
128 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 40-44 16:27:38 32.80
128 44026 Erik Riis Olsen Team Grenland M 30-39 16:27:38 32.80
128 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland M 40-44 16:27:38 32.80
128 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 40-44 16:27:38 32.80
128 30415 Ken Pedersen Team Grenland M 30-39 16:27:38 32.80
128 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 45-49 16:27:38 32.80
128 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 35-39 16:27:38 32.80
128 45451 Martin Schmid M 30-39 16:27:38 32.80
128 45448 Arvid Siemensen Team Grenland M 30-39 16:27:38 32.80
128 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 40-44 16:27:38 32.80
128 28817 Svein Helliek Vala BKA Bedrift M 40-44 16:27:38 32.80
128 42502 Kristoffer Woxvold Lågen CK M 20-24 16:27:38 32.80
128 44677 Espen Østhaug Team 2000 M 25-29 16:27:38 32.80
128 36824 Jan Aasen Raufoss CK M 30-39 16:27:38 32.80
161 45460 Ole Tom Amlien Raufoss CK M ?? 16:28:24 32.78
162 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 30-39 16:29:08 32.75
162 45461 Bent Ole Valleseter Raufoss CK M 25-29 16:29:08 32.75
164 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 40-44 16:29:10 32.75
165 45462 Øyvind Engebretsen Team 2000 M 40-44 16:29:52 32.73
166 30562 Tom Bergene Eiker CK M 25-29 16:32:55 32.63
167 41439 Erling Bendiksen Frøy M 30-39 16:34:41 32.57
167 45464 Marius Berger IF Frøy M 40-44 16:34:41 32.57
167 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:41 32.57
167 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 45-49 16:34:41 32.57
167 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 30-39 16:34:41 32.57
167 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 45-49 16:34:41 32.57
167 33454 Christopher Mark Lee Sportsklubben Rye M 30-39 16:34:41 32.57
167 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy / Gjensidige Sport M 30-39 16:34:41 32.57
167 44666 Harald Rønning Sportsklubben Rye M 40-44 16:34:41 32.57
167 41522 Magnar Sande Sportsklubben Rye M 30-39 16:34:41 32.57
167 80489 Erna Margret Bergsdottir Solvang Sportsklubben Rye K 30-39 16:34:41 32.57
178 30491 Espen Andresen M 30-39 16:35:44 32.53
179 45465 Oddmund Rustad Coca Cola Drikker/ SK Rye M ?? 16:41:35 32.34
180 34970 Bjørn-David Haraldsen IF Frøy M 45-49 16:42:28 32.32
181 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 30-39 16:44:40 32.24
181 45467 Geir Owe Fredheim Sportsklubben Ceres M 25-29 16:44:40 32.24
181 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 40-44 16:44:40 32.24
181 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 30-39 16:44:40 32.24
181 40635 Andreas Kind Sportsklubben Ceres M 25-29 16:44:40 32.24
181 45466 Ad Lankhaar WTC Biesbosch M 30-39 16:44:40 32.24
181 44667 Per Undli Sportsklubben Ceres M 50-54 16:44:40 32.24
188 35169 Axel Fehlau Team 16-X M 25-29 16:47:10 32.16
188 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK M 30-39 16:47:10 32.16
188 45468 Siegfried Rühling Team 16-X M 40-44 16:47:10 32.16
191 43996 Arnfinn Leinum Trondhjems VK M 50-54 16:49:44 32.08
192 45469 John Arne Breivik Maur AS M 25-29 16:50:11 32.07
193 35376 Ulf Eng Raufoss CK M 40-44 16:50:57 32.04
194 45471 Stig Hovland Raufoss CK M 25-29 16:51:00 32.04
195 21238 Bjørn Stangeland Team 2000 M 45-49 16:51:12 32.04
196 45472 Øystein Røstad Raufoss CK M 25-29 16:51:16 32.03
197 45473 Ole Henrik Hansen Nes SK M 25-29 16:52:40 31.99
198 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 30-39 16:54:44 31.92
199 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 16:54:49 31.92
199 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 45-49 16:54:49 31.92
201 45475 Joachim Kaufmann LC Nordlicht M 40-44 16:54:50 31.92
202 40583 Håvard Kalvøy Follo SK M 30-39 16:54:59 31.92
203 44683 Thomas Røn Brumunddal SK M 30-34 16:55:30 31.90
204 40626 Martin Øverås Svint IL M 55-59 16:55:43 31.89
205 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 30-39 16:55:52 31.89
205 45482 Runar Engrønningen M 40-44 16:55:52 31.89
205 95868 Knut Eriksen Bærum og Omegn CK M 55-59 16:55:52 31.89
205 43298 Dag Eriksson Bærum og Omegn CK M 30-39 16:55:52 31.89
205 44680 Øyvind Fjellheim Drammen Bilhavn M 40-44 16:55:52 31.89
205 45480 Tom R. Gunntveit Asker CK M 40-44 16:55:52 31.89
205 44732 Trond Heimdal Bærum og Omegn CK M 40-44 16:55:52 31.89
205 45477 Tommy Jensen Asker CK M 45-49 16:55:52 31.89
205 45479 Terje Reinholt Johansen Bærum og Omegn CK M 40-44 16:55:52 31.89
205 45481 Rolf Langum Bærum og Omegn CK M 45-49 16:55:52 31.89
205 36673 Stig Lauby BOC/Braathens BIL M 35-39 16:55:52 31.89
205 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 45-49 16:55:52 31.89
205 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 45-49 16:55:52 31.89
205 45476 Frode Sætran Bærum og Omegn CK M 40-44 16:55:52 31.89
205 45478 Kent Søgård Erik Arnesen Helsfyr AS M 30-39 16:55:52 31.89
205 49185 Stein Ivar Ødegaard Bærum og Omegn CK M 55-59 16:55:52 31.89
221 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 30-39 16:57:38 31.83
221 45484 Øystein Graffer Asker CK M 30-39 16:57:38 31.83
221 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 16:57:38 31.83
221 40637 Ola Skrøvseth Bærum og Omegn CK M 30-39 16:57:38 31.83
225 45485 Geir Kåsa M 25-29 16:59:44 31.77
226 30698 Øystein Grasbekk Bærum og Omegn CK M 45-49 16:59:52 31.76
227 45089 Tor Arild Holst Larssen Bærum og Omegn CK M 30-39 16:59:58 31.76
228 44656 Olaf Eide Raufoss CK M 30-39 17:00:39 31.74
229 44855 Erling Wiede Bærum og Omegn CK M 55-59 17:01:13 31.72
230 34928 Henrik Munthe Bærum og Omegn CK M 45-49 17:01:48 31.70
231 45486 Arne K. Bergsholm M 30-39 17:02:06 31.69
232 45487 Dag Erik Ysland M 25-29 17:02:44 31.67
233 45488 Per Eivind Valråmoen Brumunddal SK M 45-49 17:02:46 31.67
234 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 30-39 17:02:47 31.67
235 45489 Philippe Jeanneret SSC Rätia Chur M 20-24 17:02:55 31.67
236 45490 Thierry Jeanneret SSC Rätia Chur M 25-29 17:02:56 31.67
237 98621 Per Halvorsen Aktietrykkeriet BIL M 30-39 17:03:28 31.65
238 45491 Olav Bolme Rindal M 55-59 17:04:42 31.61
239 41078 Magnar Sund Helgeland kraftlag BIL M 50-54 17:04:49 31.61
240 44692 Olaf Bøgeberg Trondhjems VK M 60-64 17:04:52 31.61
241 45492 René Gwerder M 30-39 17:07:41 31.52
242 45493 Karl Trinkler M 40-44 17:07:42 31.52
243 30895 Rune Søreide BKK NETT AS M 50-54 17:08:16 31.50
244 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 55-59 17:08:27 31.50
245 45494 Tobias Dörer VSC Klingenthal M 30-39 17:11:34 31.40
246 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 40-44 17:12:17 31.38
247 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 17:12:18 31.38
248 45495 Fredrik Nilsson IF Frøy M 25-29 17:19:41 31.16
249 45496 Morten Risborg Aktietrykkeriet BIL M 40-44 17:19:42 31.16
250 45497 Øyvind Sæter Nittedal SK/ ELLCO M 30-39 17:19:47 31.16
251 26894 Olav Tu Husveg Vigesaa SK M 20-24 17:22:59 31.06
252 44812 Bjørn Hågensen Hamar BIR M 50-54 17:24:48 31.01
252 35189 Arne Ingar Sjølie Hamar BIR M 50-54 17:24:48 31.01
254 45498 Jørg Kreinjobst M 30-39 17:25:56 30.97
255 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:27:46 30.92
256 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 50-54 17:27:50 30.92
257 45499 Birger Opberget IH Sykkel M 55-59 17:29:04 30.88
258 44749 Halvor H. Brekke M 30-39 17:32:44 30.77
259 45500 Ole Bakkene M 50-54 17:32:51 30.77
260 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 50-54 17:33:37 30.75
261 45501 Sven Albert VSC Klingenthal M 25-29 17:34:15 30.73
261 45502 Uwe Scherzer VSC Klingenthal M 40-44 17:34:15 30.73
261 45503 Elmar Taudt FSC M 30-39 17:34:15 30.73
264 45504 Andreas Ebert FSC M 30-39 17:34:16 30.73
265 44000 Andreas Betschart Velorado. Schweiz M 40-44 17:34:32 30.72
266 45505 Trond Clausen M 30-39 17:35:48 30.68
267 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 55-59 17:36:01 30.68
268 45506 Davide Sapienza M 30-39 17:38:10 30.61
269 34866 Gerd Maser M 30-39 17:39:32 30.57
270 44060 Roald Sørensen Narvik M 45-49 17:40:55 30.53
271 43627 Torbjørn Johnsen LKAB Fritid M 55-59 17:41:17 30.52
272 25330 Knut Gramstad Stord SK/Allianse M 50-54 17:42:08 30.50
272 27849 Roar Vallestad Stord SK/Allianse M 20-24 17:42:08 30.50
274 44746 Tom Andersen Sportsklubben Rye M 55-59 17:42:48 30.48
274 45513 Olav Anders Bjerve Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 45510 Anette Bunde Sportsklubben Rye K 25-29 17:42:48 30.48
274 45518 Erik Baadsgaard Sportsklubben Rye M 25-29 17:42:48 30.48
274 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 45-49 17:42:48 30.48
274 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 25-29 17:42:48 30.48
274 45522 Torsten Gerlich M 30-39 17:42:48 30.48
274 45516 Lars Gryttenholm Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 45523 Arne Gustavsson Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 97292 Arne Hansen Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 44859 Svein Åge Hansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:42:48 30.48
274 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 41557 Arnt Magne Hoflandsdal MOI M 30-39 17:42:48 30.48
274 45512 Jan Erik Fredsvik Hovdal Sportsklubben Rye M 55-59 17:42:48 30.48
274 45514 Inge Jacobsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 45509 Trude Kvanli Sportsklubben Rye K 30-39 17:42:48 30.48
274 45519 Odd Bjarne Kverneberg M 45-49 17:42:48 30.48
274 45520 Bjørn Erik Langtangen Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 45511 Erik Løkra Sportsklubben Rye M 25-29 17:42:48 30.48
274 41619 Jon Laake Nittedal SK M 45-49 17:42:48 30.48
274 44668 Jon Christian Møller Politihøgskolen Bodø M 25-29 17:42:48 30.48
274 45524 Johann Normann Harstad M 30-39 17:42:48 30.48
274 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:42:48 30.48
274 41561 Jan Rønningen IL Hjelset-Fram M 30-39 17:42:48 30.48
274 45507 Knut Sandell Sportsklubben Rye M 60-64 17:42:48 30.48
274 45508 Tore Sandell Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 45521 Peter Schmidig M 30-39 17:42:48 30.48
274 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 44512 Bjarne Sitter Sportsklubben Rye M 50-54 17:42:48 30.48
274 44039 Terje Skandsen Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 44861 Petter Skar Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 41564 Holger Sørheim Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
274 41468 Svein Morten Thoresen SK Rye / Viken Energi M 40-44 17:42:48 30.48
274 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:42:48 30.48
274 45517 Erik Wang SK Rye / AL PHARMA M 30-39 17:42:48 30.48
274 45515 Erlend Aadland Sportsklubben Rye M 30-39 17:42:48 30.48
313 45525 Wolfgang Jacob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 17:43:24 30.46
313 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 17:43:24 30.46
315 45526 Bernd Noack SC Neubrandenburg M 40-44 17:43:29 30.46
316 40590 Arne Mikkelsen Sintef - NTNU M 45-49 17:45:36 30.40
316 45527 Ola Skaugstad Trondhjems VK M ?? 17:45:36 30.40
318 35559 John Jørgensen Trondhjems VK M 55-59 17:45:37 30.40
319 34990 Egil Skybakmoen Sintef - NTNU M 30-39 17:45:38 30.40
320 44652 Geir Olav Johnsen Trondhjems VK M 45-49 17:45:39 30.40
320 44707 Pål Skogan Trondhjems VK M 30-39 17:45:39 30.40
322 33995 Ole André Kylgaard Trondhjems VK M 30-39 17:45:40 30.40
322 34830 Christian Malvik Trondhjems VK M 25-29 17:45:40 30.40
324 43986 Bård Brørs Sintef - NTNU M 50-54 17:45:41 30.40
324 45528 Knut Evensen TVK/ Ringnes ECD M 55-59 17:45:41 30.40
324 35433 Åge Olav Grostad M 40-44 17:45:41 30.40
327 122823 Per-Arne Jakobsen Trondhjems VK M 20-24 17:45:42 30.40
327 45529 Sandro Todeschini M 25-29 17:45:42 30.40
329 44688 Kurt Helge Johansen Johan Vinje Stål AS M 40-44 17:45:43 30.40
329 45530 Ivar Søreide Oppdal SK M 40-44 17:45:43 30.40
331 44103 Thor Anders Berget Oppdal SK M 30-39 17:45:44 30.40
332 45532 Tove Fenstad Stadsbygd K 20-24 17:45:45 30.40
332 45531 Eldar Storø Trondhjems VK M ?? 17:45:45 30.40
334 36958 Øyvind Gundersen Sintef - NTNU M 30-39 17:45:46 30.40
334 45533 Petter Killingberg Oppdal SK M 30-39 17:45:46 30.40
334 44689 Roger Leistad Sintef - NTNU M 45-49 17:45:46 30.40
337 40925 Bjørn Eggen Jernbanens IL M 40-44 17:45:47 30.40
337 44650 Ola Ellefsen Trondhjems VK M 40-44 17:45:47 30.40
337 30289 Leif Grimstveit Sintef - NTNU M 50-54 17:45:47 30.40
340 44708 Olaf Dybdahl Trondhjems VK M 45-49 17:45:49 30.39
341 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 17:45:52 30.39
341 44705 Frode Restad Trondhjems VK M 20-24 17:45:52 30.39
343 44719 Ståle Støen Savalen SK M 45-49 17:48:28 30.32
344 45534 Jimmy Pagh Baghjulet Middelfart M 30-39 17:48:29 30.32
344 45535 Jan Rasmussen Baghjulet Middelfart M 30-39 17:48:29 30.32
346 41810 Arne Per Hanssen BOC/LKAB M 50-54 17:49:40 30.28
347 45536 Helmut Beneschek Ask/Nettingsdorf M 30-39 17:50:42 30.26
347 45537 Hans Peter Schrøder M 30-39 17:50:42 30.26
349 45538 Øystein Nadden M 40-44 17:50:58 30.25
350 30576 Stian Ellefsen Team Grenland M 30-39 17:51:41 30.23
351 44717 Tore Sanderud Nanset IF M 40-44 17:52:10 30.21
352 44453 Tor Erling Støvland Nanset IF M 45-49 17:52:11 30.21
353 26418 Morten Anfinnsen M 20-24 17:52:54 30.19
353 45539 Atle Aulom Eidsvoll SK M 25-29 17:52:54 30.19
353 44712 Runar Sannerud Eidsvoll SK M 25-29 17:52:54 30.19
353 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 45-49 17:52:54 30.19
357 21114 Bernt Berntsen Nærbø M 25-29 17:52:57 30.19
357 23565 Inge Morten Braut Sandnes SK M 20-24 17:52:57 30.19
359 23549 Inge Fatland Sportsklubben Rye M 30-39 17:53:00 30.19
360 45540 Finn Stuart Jordet Sportsklubben Ceres M ?? 17:53:01 30.19
361 34008 Trond Engblad Sportsklubben Ceres M 50-54 17:53:04 30.19
361 45541 Erik Wolden Sportsklubben Ceres M 30-39 17:53:04 30.19
363 41768 Jan Harald Moen Sportsklubben Ceres M 25-29 17:53:07 30.19
364 45542 Lars Farinha Sportsklubben Ceres M 30-39 17:53:08 30.19
364 28566 Stein Søyland Underhaug BIL M 30-39 17:53:08 30.19
366 35258 Pål A. Olsen M 30-39 17:53:10 30.19
367 45543 Dan Rydahl Sportsklubben Ceres M 30-39 17:53:11 30.19
368 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:53:12 30.19
369 43985 Wenche Evertsen Sportsklubben Ceres K 30-39 17:53:13 30.18
369 45544 Olav Fredriksen Nes SK M 40-44 17:53:13 30.18
371 45545 Svein Fatland M ?? 17:53:14 30.18
372 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 45-49 17:53:16 30.18
373 45546 Thomas Wiebe Radhaus BS M 30-39 17:53:32 30.18
374 45547 Rolf Svanevik Nanset IF M 30-39 17:55:47 30.11
375 45548 Josef Bauerle Team Gunsburg M 30-39 17:56:26 30.09
376 35080 Asbjørn Wethal Ullensaker CK M 45-49 17:58:11 30.05
377 45550 Dave Heubi Cyclist Club Bern M 25-29 17:58:13 30.04
377 45551 Hans Martin Lie Lier IL M 30-39 17:58:13 30.04
379 45552 Christian Rümelin Cyclist Club Bern M 30-39 17:58:14 30.04
380 45553 Stefan Mühlebach Cyclist Club Bern M 25-29 17:58:17 30.04
381 58116 Finn-Erik Pettersen Holta & Håland M 40-44 17:59:57 30.00
382 20909 Atle Alvestad Sven Kvia M 30-39 17:59:58 30.00
383 26646 Odd Rune Fløysvik Sven Kvia M 30-39 17:59:59 30.00
383 29153 Terje Hegna Sven Kvia M 30-39 17:59:59 30.00
385 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sven Kvia M 30-39 18:00:00 30
385 29541 Tor Helge Vatne Sven Kvia M 30-39 18:00:00 30
387 45555 Bjørn Lauglo Stovnerkammeratene M 55-59 18:00:54 29.97
388 45556 Christian Budde M 25-29 18:01:46 29.95
389 43330 Klaus Kimmich RV GSG Bonn M 20-24 18:02:42 29.92
390 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 30-39 18:02:53 29.92
391 45557 Roger Kylgård Posten Norge BA M 30-39 18:03:00 29.91
392 30169 Vidar Bjelland M 25-29 18:03:01 29.91
393 22406 Frode Sandal M 25-29 18:03:03 29.91
394 45558 Baard Nilsen IMS AS M 25-29 18:03:11 29.91
395 45559 Gulbrand Dynna IMS AS M 30-39 18:03:12 29.91
396 23003 Hans Stødle Sauda SK M 40-44 18:03:16 29.90
397 37285 Knut Alfred Stabell Moss Skiklubb M 45-49 18:05:50 29.83
398 35186 Arne G. Berg Moss Skiklubb M 50-54 18:05:51 29.83
399 45560 Kai Oliver Næss Ullensaker CK M 30-39 18:06:19 29.82
400 45561 Atle Esperum Ringerike SK M 20-24 18:07:39 29.78
401 45562 Åsmund Larsen Ringerike SK M 20-24 18:07:40 29.78
402 44022 Svend Didrichsen Sintef - NTNU M 45-49 18:09:10 29.74
403 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 45-49 18:09:33 29.73
403 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 40-44 18:09:33 29.73
405 45563 Arne Nesgård Lyngdal jordbruksskole M 25-29 18:13:06 29.64
406 25889 Ludvig Mellemstrand Lyngdal jordbruksskole M 25-29 18:13:07 29.64
407 45564 Tonny Simonsen ChampionChip M 40-44 18:13:46 29.62
408 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 18:14:21 29.60
409 45565 Marius Meinseth M 25-29 18:14:33 29.60
410 62678 Knut Norman-Larsen Sportsklubben Ceres M 30-39 18:15:27 29.57
411 45567 Olav Skogsrud Lågen CK M 45-49 18:20:24 29.44
412 22859 Gunnar Næss Telesport M 40-44 18:21:23 29.41
412 30942 Geir Solberg Telesport M 40-44 18:21:23 29.41
414 31863 Johnny Gjerstad Telesport Bergen M 45-49 18:21:24 29.41
414 31888 Truls Johnstad PMSC BIL M 40-44 18:21:24 29.41
416 45568 Juerg Martig M ?? 18:22:19 29.39
417 43364 Leidulv Nesgård Lyngdal Jordbruksskole M 50-54 18:27:58 29.24
418 35170 Gunnar Fehlau Team 16-X M 25-29 18:29:30 29.20
419 45569 Sven Brust Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 18:30:49 29.16
419 45570 Robert Götz Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 18:30:49 29.16
421 45571 Lutz Boden Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 18:30:52 29.16
421 45572 Martin Knorr Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 18:30:52 29.16
423 45573 Tor Erik Bekkevold Team 2000 M 40-44 18:33:08 29.10
424 34689 Kristen Bue Umoe Mandal M 45-49 18:35:00 29.05
425 43372 Thomas Gleim Windschattenkumpel Hohenlimburg M 30-39 18:36:43 29.01
426 45574 Bjørn Lund IF Frøy M 50-54 18:38:15 28.97
427 23845 Jan Kvæstad Sandnes M 40-44 18:38:31 28.96
428 35324 Christian Lund Team 2000 M 30-39 18:40:41 28.91
429 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 55-59 18:40:50 28.90
430 44819 Oddbjørn Ringset Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:41:16 28.89
431 45575 Roe M. Holen Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:41:17 28.89
431 44206 Geir Indergaard Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:41:17 28.89
433 43519 Arnold Helle Ålesund og Omegn CK M 50-54 18:41:18 28.89
433 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 45-49 18:41:18 28.89
435 45576 Olav Trondstad Ålesund og Omegn CK M 60-64 18:41:19 28.89
436 35085 Finn Halland Bøler IF M 25-29 18:41:40 28.88
437 45577 Gerhard Engel SC Berghaupten M 45-49 18:41:42 28.88
437 40654 Andy Heilmann SkiClub Arosa M 40-44 18:41:42 28.88
437 45578 Michael Roth M 30-39 18:41:42 28.88
440 45579 Lothar Engel SC Berghaupten M 45-49 18:41:46 28.88
441 45580 Jürgen Schneider SC Berghaupten M 30-39 18:41:48 28.88
442 79116 Tor Halland Bøler IF M 30-39 18:41:51 28.88
443 44025 Torbjørn Legard HPI M 50-54 18:43:08 28.84
444 41187 Steinar Ekrem Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:43:10 28.84
445 45581 Hans Arne Frøisli M 30-39 18:43:30 28.83
446 41494 Øyvind Skogstad Ottadalen SK M 40-44 18:43:34 28.83
447 44887 Øyvind Sandaa Lågen CK M 30-39 18:43:36 28.83
447 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 30-39 18:43:36 28.83
449 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 45-49 18:43:39 28.83
449 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 40-44 18:43:39 28.83
449 40866 Østen Tande Lågen CK M 30-39 18:43:39 28.83
452 45582 Ottar Garmo Ottadalen SK M 40-44 18:43:40 28.83
452 41648 Hans Magne Killi Ottadalen SK M 45-49 18:43:40 28.83
454 45583 Arnt Sveen Ottadalen SK M 40-44 18:43:41 28.83
455 35945 Terje Hagen Tele BIL - Lillehammer M 30-39 18:43:42 28.83
456 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 16-19 18:43:44 28.83
457 40618 Sverre Berg Hadland SK M 40-44 18:44:55 28.80
458 42800 Arne-Ingar Stulen Nycomed BIL M 30-39 18:45:32 28.78
459 45584 Jan Tore Gregersen IMS AS M 25-29 18:45:42 28.78
460 45585 Ola Magne Liaskar M 30-39 MTB 18:45:52 28.77
460 45586 Lars Løfaldi M 30-39 MTB 18:45:52 28.77
462 45587 Vidar Johansen Bærum og Omegn CK M 45-49 18:50:07 28.66
463 45588 Thorbjørn Sveen M 45-49 18:50:23 28.66
464 45589 Kent Hjelmen SensoNor BIL M 30-39 18:50:29 28.66
465 30619 Tor Kåre Gunvaldsen Kristiansands CK M 30-39 18:51:39 28.63
466 34390 Arthur Felix Bjørnhom Tine Kristiansand M 30-39 18:51:40 28.63
467 30635 Geir Sigmund Nilsen Arendal CC M 30-39 18:51:42 28.62
468 35796 Roar Skaaraaen Trondhjems VK M 50-54 18:54:57 28.54
469 45590 Matthias Hackenthal Movin Heidelberg M 30-39 18:55:08 28.54
470 38614 Roald Johansen Brumunddal SK M 45-49 18:55:10 28.54
471 35207 Odd Ivar Johansen Kjelsås IL M 45-49 18:55:43 28.52
472 45591 W. Riedner M ?? 18:56:12 28.51
473 45592 Spält Rqiner M ?? 18:56:13 28.51
474 45593 David Clavadetscher M ?? 18:56:14 28.51
475 45594 W. Berger M ?? 18:56:15 28.51
475 45595 Øystein Løke Hansen Bertel O.Steen M 40-44 18:56:15 28.51
477 45596 B. Beuchler M ?? 18:56:16 28.51
478 32517 Roar Olsnes Aker Stord BIL M 40-44 18:56:49 28.50
479 27258 Øyvind Hope Lyngdal jordbruksskole M 30-39 18:57:13 28.49
480 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 50-54 18:58:15 28.46
481 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 30-39 18:59:50 28.42
481 28607 Steinar Tollefsen Svines IL M 30-39 18:59:50 28.42
483 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 30-39 18:59:58 28.42
484 20655 Arne Johan Svendsbø Stavanger M 45-49 19:00:56 28.39
485 24754 Karl Thomas Klev KCK M 50-54 19:01:26 28.38
486 43331 Stephan Völlmecke RV GSG Bonn M 30-39 19:03:31 28.33
487 40968 Knut Mo Sintef - NTNU M 45-49 19:05:01 28.29
488 45597 Tore Eide Andersen Sintef - NTNU M 30-39 19:05:03 28.29
489 45598 Øyvind Solberg Sintef - NTNU M 30-39 19:05:04 28.29
490 39458 Odd Peder Wang-Norderud M 20-24 19:06:46 28.25
491 45600 Bernhard Scheuble M ?? 19:06:55 28.24
492 29087 Terje Undheim Lyngdal jordbruksskole M 25-29 19:07:08 28.24
493 45601 Hans Ole Johansen Team 2000 M 25-29 19:08:29 28.21
494 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 19:14:42 28.05
495 45602 Gerhard Bühler VeloTravel M 50-54 19:14:46 28.05
496 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 19:15:32 28.03
497 45603 Eilert B. Kjeldsrup M ?? 19:17:18 27.99
498 45604 Wolfgang Lenz Radhaus BS M 40-44 19:19:50 27.93
499 45605 Peter Warming M 50-54 19:21:06 27.90
500 29361 Tom Birkeland M 30-39 19:21:55 27.88
500 25879 Livard Hadland M 45-49 19:21:55 27.88
502 21443 Brian Larsen M 30-39 19:22:39 27.86
503 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 30-39 19:22:58 27.85
504 23354 Helge Edland Bike Brothers M 30-39 19:23:09 27.85
505 44121 Sigbjørn Bergo Eidanger Mek.verkstad M 55-59 19:23:34 27.84
506 45606 Håkån Husebø BKA Bedrift M 30-39 19:23:37 27.84
506 45607 Bjørn Hydal Sørensen M ?? 19:23:37 27.84
508 41785 Arild Karlsen Veteranklubben Nor M 30-39 19:24:08 27.83
509 45608 Dieter Bumke M Tandem 19:24:19 27.82
509 45609 Christiane Faulbaum K Tandem 19:24:19 27.82
511 44176 Helge Lindhjem Sportsklubben Ceres M 50-54 19:24:40 27.81
512 44442 Daniel Gaffron Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 19:26:47 27.76
513 45610 Reidar Klinge M 50-54 19:28:07 27.73
514 45611 Roy Hellesjø M 40-44 19:28:25 27.72
515 44850 Egil Karlsen Hadeland CK M 30-39 19:28:28 27.72
516 45612 Bjarne Mörck M 30-39 19:28:47 27.72
517 45613 Kent Petersen ChampionChip M 30-39 19:29:43 27.69
517 34877 Trond Vegard Seivåg Raddisson SAS Gardemoen M 25-29 19:29:43 27.69
519 44822 Sverre Aunrønning Gauldal SK M 30-39 19:29:44 27.69
520 45614 Trond Frode Alexandersen Gauldal SK M 40-44 19:29:45 27.69
521 43367 Ella Aune Gauldal SK K 30-39 19:29:47 27.69
522 35215 Willy Taaje Raufoss CK M 55-59 19:30:08 27.68
523 44696 Wiggo Lereng Raufoss CK M 30-39 19:30:11 27.68
524 45615 Øyvind Kongtorp Grisehusets 2 lag M 30-39 19:30:25 27.68
525 45616 Hannes Schredll ESV-OENB M 60-64 19:31:18 27.66
526 45617 Stefan Arff M 40-44 19:32:06 27.64
527 45618 Tor Bernhoft Sportsklubben Ceres M 50-54 19:32:48 27.62
528 89115 Trond Sørensen Hadeland CK M 50-54 19:33:30 27.60
529 45619 Koos Woestenburg Group Zuijdervliet M 40-44 19:35:06 27.57
530 45620 Dingeman Den Braber Group Zuijdervliet M 50-54 19:35:07 27.57
531 44888 Alfred Sørensen Follo SK M 55-59 19:36:23 27.54
532 42343 Geir Ove Røed Oslo Kristne Senter M 25-29 19:36:29 27.53
533 45621 Kolbjørn Bergsaume Oslo Kristne Senter M 45-49 19:36:30 27.53
533 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Oslo Kristne Senter M 50-54 19:36:30 27.53
533 36915 Bjarne Ruud Oslo Kristne Senter M 40-44 19:36:30 27.53
533 36916 Paul André Ruud Oslo Kristne Senter M 16-19 19:36:30 27.53
537 45622 Rudolf Hofstädter M 40-44 19:36:32 27.53
538 32674 Håvard Øyvind Hustad M 30-39 19:36:54 27.52
538 42321 Geir Nygård Førde CK M 30-39 19:36:54 27.52
538 23301 Helge Stokkeland M 30-39 19:36:54 27.52
541 45624 Morten Grønfeldt Odense Tekniske Skole M 30-39 19:38:10 27.50
541 45625 Niels Kastberg-Nielsen Odense Tekniske Skole M 30-39 19:38:10 27.50
543 45626 Ole Robin Norden Legestudentenes IK M 20-24 19:38:41 27.48
543 41537 Geir Einar Sjaastad Legestudentenes IK M 20-24 19:38:41 27.48
545 45627 Kristian Jong Høines Legestudentenes IK M 25-29 19:38:42 27.48
545 45628 Anders Søvik Legestudentenes IK M 20-24 19:38:42 27.48
547 45629 Stefan Dix Team 16-X M 30-39 19:38:52 27.48
548 25534 Lars Sletten BILTRAFO M 30-39 19:39:09 27.47
549 21144 Birger Sørgaard Team Arendal CC M 30-39 19:39:10 27.47
550 38303 Edmund Øvrebø Team Arendal CC M 30-39 19:39:11 27.47
551 45631 Herbert Unger RFV Bad Windsheim M 45-49 19:40:28 27.44
552 45632 Torben Grandt M 40-44 19:40:38 27.44
553 41690 Geir Ivar Rønning Hovin IL M 40-44 19:41:05 27.43
554 44919 Ola Alstad Norske Skog M 50-54 19:41:13 27.42
554 45014 John Flægstad Frosta IL M 50-54 19:41:13 27.42
556 43320 Jan Tore Skjærvik Veteranklubben Nor M 40-44 19:41:48 27.41
557 43315 Jøran Bugge Veteranklubben Nor M 40-44 19:41:53 27.41
557 43318 Stig Robert Lorentsen Veteranklubben Nor M 25-29 19:41:53 27.41
559 41784 Marvin Johnsen Veteranklubben Nor M 45-49 19:41:57 27.41
560 45633 Hans Jacob Hansen Aktiv Cykel Rejser M 45-49 19:42:42 27.39
561 21510 Caspar Dahl-Olsen Sauda SK M 30-39 19:44:05 27.36
562 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 35-39 19:44:08 27.36
563 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 45-49 19:44:10 27.36
563 23792 Jakob Svandal Sauda SK M 40-44 19:44:10 27.36
565 31889 Sveinung Hernes Voss SK M 50-54 19:44:12 27.36
566 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 45-49 19:44:14 27.35
567 31875 Tryggve Soldal Voss SK M 45-49 19:44:15 27.35
567 26454 Nils Tungland Sauda SK M 30-39 19:44:15 27.35
569 44767 Bertil Grødahl Veteranklubben Nor M ?? 19:44:52 27.34
570 36566 Håvard Scharning Kjus M 30-39 19:45:02 27.34
571 43506 Jan Michael Selbo Egge CK M 40-44 19:45:25 27.33
572 45637 Kurt Bansen M 40-44 19:46:25 27.30
573 122473 Daniel Nowald Time Bandits M 25-29 19:46:59 27.29
574 45639 Kirsten Dotsetsveen Sportsklubben Rye K 40-44 19:47:02 27.29
575 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 30-39 19:47:03 27.29
575 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 45-49 19:47:03 27.29
577 44805 Knut Kalløkken Sportsklubben Rye M 50-54 19:47:04 27.29
577 45640 Oddbjørn Løseth Sportsklubben Rye M 55-59 19:47:04 27.29
579 45641 Peter Henningsson Team Arendal CC M 25-29 19:47:05 27.29
579 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye M 30-39 19:47:05 27.29
581 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:47:58 27.27
582 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 30-39 19:48:38 27.25
583 34965 Øyvind Smistad Buvika M 45-49 19:48:42 27.25
584 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M ?? 19:48:43 27.25
585 29907 Trond Vagle Bryne Mekanikk AS M 30-39 19:48:55 27.25
585 45642 Sture Wold M 30-39 19:48:55 27.25
587 45643 Dagfinn Westhagen Hadeland CK M 55-59 19:49:03 27.24
588 45644 Rune Strøm M 30-39 19:49:29 27.23
589 31221 Kristine Bjorøy Hestad Omvikdalen IL K Tandem 19:49:33 27.23
589 32181 Georg Hestad Omvikdalen IL M Tandem 19:49:33 27.23
591 35495 Paul Edvard Vittersø Nanset IF M 40-44 19:51:38 27.18
592 45646 Jan Lind Baghjulet Middelfart M 40-44 19:52:41 27.16
593 44836 Hagen Sölken RG Eckernførde M 25-29 19:54:50 27.11
594 41486 Olav Magne Bratseth Nes SK M 45-49 19:55:09 27.10
595 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 40-44 19:55:15 27.10
595 20999 Geir Solheim Eiker CK M 45-49 19:55:15 27.10
597 36104 Jarl Frivold Team Arendal CC M 55-59 19:55:30 27.10
597 45648 Erlend Aasbø Team Arendal CC M 25-29 19:55:30 27.10
599 45649 Holger Drees M 40-44 19:55:32 27.10
599 45650 Lasse Johansen M 30-39 19:55:32 27.10
599 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 40-44 19:55:32 27.10
602 45651 Halvor Dalen Team Arendal CC M ?? 19:55:33 27.10
602 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 30-39 19:55:33 27.10
604 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 19:55:35 27.09
604 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 19:55:35 27.09
604 45652 Eivind Speikeland Team Arendal CC M ?? 19:55:35 27.09
607 35708 Kjetil Johansen Team Arendal CC M 45-49 19:55:37 27.09
608 45653 Leif Henriksen Team Arendal CC M 50-54 19:55:39 27.09
609 28357 Ole Kristian Hansen Posten M 30-39 19:56:17 27.08
610 45654 Arild Støa Notodden SK M 40-44 19:56:18 27.08
611 43503 Dieter Paulsen Team Arendal CC M 45-49 19:56:21 27.08
612 44062 Jan Oluf Jæger SAS klubben Bodø M 30-39 19:56:25 27.08
613 35694 Finn Abrahamsen LKAB Fritid M 50-54 19:56:32 27.07
614 35568 Otto Joar Moldestad Team Arendal CC M 60-64 19:56:52 27.07
615 45655 Egon Sørensen M 60-64 19:57:01 27.06
616 28081 Rune Vestbø Vindafjord SK M 30-39 19:57:06 27.06
617 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 30-39 MTB 19:58:15 27.03
617 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 25-29 MTB 19:58:15 27.03
619 45656 Vemund Halvorsen M 20-24 19:59:42 27.00
620 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 30-39 19:59:45 27.00
621 44316 Carsten Andersen Team Arendal CC M 50-54 20:00:13 26.99
622 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 40-44 20:01:43 26.96
623 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 40-44 20:01:44 26.96
624 43405 Freddy Larssen Holmestrand SK M 30-39 20:01:45 26.96
625 92765 Einar Nilsen M 45-49 20:01:55 26.95
626 35479 Jørn Thomas Hansen Kongberg IF M 30-39 20:03:04 26.93
627 44956 Vegard Klokk Kongberg IF M 45-49 20:03:05 26.93
628 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 20:03:27 26.92
629 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 30-39 MTB 20:04:21 26.90
630 45658 Bengt Erik Samuelsson Tandsbyns CK M 30-39 20:05:37 26.87
631 63000 Klas Einar Lindhjem Sportsklubben Ceres M 45-49 20:06:22 26.85
632 43326 Thomas Fricker Jurassic Bikers Rocky Mountain M 30-39 20:06:25 26.85
633 22831 Gunnar Uglem Sandnes SK M 50-54 20:06:26 26.85
634 32052 Øivind Søreng M 25-29 20:06:27 26.85
635 45659 Gunnar Steinhauser M ?? 20:07:02 26.84
636 45660 Øystein Lunde Posten Norge BA M 30-39 20:07:05 26.84
636 45661 Frode Østmann Posten M 40-44 20:07:05 26.84
638 45662 Hannu Vittala Royal Cycling Team - Lahti M 50-54 20:08:03 26.82
639 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 55-59 20:08:06 26.81
640 36709 Morten Holter M 40-44 20:08:07 26.81
641 45663 Jan Hermansen Ålesund og Omegn CK M 50-54 20:09:02 26.79
642 41734 Nils Oddvar Furu Storvik BIL M 40-44 20:09:32 26.78
643 45664 Harald Brekke M 30-39 20:10:43 26.76
644 45665 Stig Tore Dahl IF Frøy / Securitas M 45-49 20:11:39 26.74
645 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 45-49 20:11:53 26.73
646 45666 Harald Örderud M 45-49 20:11:55 26.73
647 45225 Knut Arild Bækkevold Raufoss CK M 55-59 20:11:56 26.73
648 44862 Thor Øyvind Kristiansen Land CK M 45-49 20:11:58 26.73
649 45667 Hans Jurg Thommen M 40-44 20:12:42 26.71
650 45668 Bjørn Melgård M 50-54 20:13:37 26.69
651 45669 Bjørn Lundstøeng Brumunddal SK M 30-39 20:15:46 26.64
652 40902 Kjell Sveen Brumunddal SK M 40-44 20:15:47 26.64
653 44736 Edvin Fredriksen Bærum og Omegn CK M 40-44 20:16:49 26.62
653 45016 Reidar Holtskog Bærum og Omegn CK M 50-54 20:16:49 26.62
655 36707 Øyvind Hagen OCS Wajens M 40-44 20:16:50 26.62
655 44050 Per Olav Haugen Bærum og Omegn CK M 40-44 20:16:50 26.62
657 40129 Lene Johannesen Bærum og Omegn CK K 25-29 20:16:51 26.62
657 45670 Anett Johannessen Hasle/Løren K 25-29 20:16:51 26.62
657 44136 Victor Standberg Music Lovers M 25-29 20:16:51 26.62
660 44269 Bjørn Henning Johansen Bærum og Omegn CK M 65-69 20:16:52 26.62
661 45671 Hans Thunberg Bærum og Omegn CK M 30-39 20:16:53 26.62
662 45672 Frode Brandal Bærum og Omegn CK M 50-54 20:16:54 26.62
663 45673 Kjetil Grønning Stadsbygd M 20-24 20:17:14 26.61
664 45674 Bernd Erhardt VeloTravel M 40-44 20:18:21 26.59
665 45675 Heribert Brust M 50-54 20:18:27 26.59
666 37023 Thor Gotaas Trondheim Brannstasjon M 30-39 20:21:29 26.52
667 44876 Flemming Jørgensen Denmark M 25-29 20:22:53 26.49
668 45676 Peter Neuwirth M 50-54 20:23:01 26.49
668 45677 Dieter Wallat M 55-59 20:23:01 26.49
670 34829 Geirmund Lykke Trondhjems VK M 40-44 20:23:19 26.48
671 41680 Ralf Michael Höstermann ADFC M 30-39 20:23:34 26.47
672 45678 Rolf Ingdahl Statoil/Sleipner BIL M 45-49 20:24:45 26.45
673 25715 Leif Erik Bystrøm Statoil BIL M 40-44 20:24:54 26.45
674 25598 Lars Eivind Haukaas Statoil BIL M 40-44 20:24:55 26.45
675 20107 Alf Kristian Hansen Statoil BIL M 40-44 20:24:56 26.45
676 45679 Michael Richter M ?? 20:25:04 26.44
677 41413 Jon Kristian Andresen Fossum IF M 16-19 20:26:09 26.42
678 42593 Bård Tronsaune AEO BIL M 30-39 20:26:35 26.41
679 44764 Olav Sandvik AEO BIL M 25-29 20:26:36 26.41
680 41708 Kåre Kaartvedt Hemne SK M 35-39 20:27:09 26.40
681 31924 Øyvind Berland BKK NETT AS M 45-49 20:27:17 26.39
681 34907 Josef Noll TF BIL M 40-44 20:27:17 26.39
683 45680 Jan Gulbrandsen Sportsklubben Ceres M 40-44 20:27:18 26.39
683 31623 Frank Gunnar Raa BKK NETT AS M 50-54 20:27:18 26.39
685 30971 Vidar Fondevik Nui BIL M 50-54 20:27:19 26.39
686 32040 Gordon Chisholm Hansen BKK NETT AS M 20-24 20:27:20 26.39
687 36763 Åsmund Sandvand Tønsberg CK M 30-39 20:27:21 26.39
687 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:27:21 26.39
689 45682 Hans-Arne Løkken Sportsklubben Ceres / ABIL M 30-39 20:27:22 26.39
689 41841 Gunnar Olaussen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:27:22 26.39
691 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 50-54 20:27:23 26.39
691 44723 Pål Egil Vaskinn Sportsklubben Ceres M 30-39 20:27:23 26.39
693 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 20:27:24 26.39
693 122392 Alf Pedersen Sportsklubben Ceres M 30-39 20:27:24 26.39
695 40881 Arne Bekkelund Sportsklubben Ceres M 60-64 20:27:26 26.39
696 63034 Venke Johansen Arendal CC K 45-49 20:30:55 26.32
697 45684 Bjørg Guri Kildahl Sportsklubben Ceres K 50-54 20:31:27 26.31
697 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres M 50-54 20:31:27 26.31
699 42712 Magne Fevang Sportsklubben Rye M 30-39 20:31:31 26.30
700 44202 Peter Grziwa Speichenschweiss M 45-49 20:31:48 26.30
700 44203 Ulf J. Grziwa Speichenschweiss M 16-19 20:31:48 26.30
702 36143 Dietrich Matzak Germany M 60-64 20:32:07 26.29
703 45685 Arne Bekken M 65-69 20:32:08 26.29
704 44029 Jan Erik Frydenberg Brumunddal SK M 30-39 20:32:30 26.28
705 45686 Vidar Amundgård Sintef - NTNU M 30-39 20:32:46 26.28
706 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 40-44 20:33:45 26.26
707 45687 Lars Marcher Århus BK M ?? 20:34:56 26.23
707 45688 Finn Poulsen Århus BK M 30-39 20:34:56 26.23
707 45689 Michael Stockwell Århus BK M 30-39 20:34:56 26.23
710 35866 Kim Robin Auby Norway M 25-29 20:35:07 26.23
711 45690 Bjarte Rogdo M 30-39 20:35:21 26.22
712 44807 Audun Chr. Schmidt Team 66 M 40-44 20:35:33 26.22
713 45691 Jan Jacobsen M 50-54 20:36:32 26.20
714 45692 Per Ove Moe Moelven Hako BIL M 50-54 20:37:24 26.18
715 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 20:37:39 26.17
716 42036 Kjell Larsen Hamar BIR M 45-49 20:37:41 26.17
717 45693 Frank Renfordt Triathlon Team Hagen M 30-39 20:38:02 26.17
718 45694 Dietrich Sickert ASG Triathlon Hockenheim M ?? 20:38:20 26.16
719 31232 Øyvind Nordvik Horda Ekspress M 30-39 20:39:27 26.14
720 122323 Bjørn Knutsen Team Grenland M 40-44 20:39:58 26.12
720 43516 André Van Ommeren Netherlands M 45-49 20:39:58 26.12
722 45696 Bård Haga Brunlanes Idrettsklubb M 30-39 MTB 20:39:59 26.12
722 24592 Jostein Haga Brunlanes Idrettsklubb M 30-39 20:39:59 26.12
722 45697 Mr. Smit M ?? 20:39:59 26.12
725 45698 Antti Pietilä M 30-39 20:41:01 26.10
726 29545 Tor Henning Lien Hydralift ASA M 30-39 20:41:32 26.09
727 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 40-44 20:41:35 26.09
727 43696 Elin Kant Bjørnli Sokna IL K 30-39 20:41:35 26.09
729 45699 Till Breiter Bike Xtrem M 25-29 20:41:39 26.09
729 45700 Axel Klemens Bike Xtrem M 40-44 20:41:39 26.09
729 41120 Herbert Kleuskens Bike Xtrem M 50-54 20:41:39 26.09
732 45701 Fredrik Kristiansen Vestby M 30-39 MTB 20:43:15 26.06
733 43762 Hans Petter Jensen Sintef - NTNU M 50-54 MTB 20:44:00 26.04
734 34904 Frank Denis Kristiansen Sportsklubben Rye M 30-39 20:44:52 26.02
734 45702 Erik Sørsdal SAS BIL M 30-39 20:44:52 26.02
736 36879 Arne Winther Svelvik SK M 30-39 20:44:53 26.02
737 45703 Tobias Wissler M 25-29 20:45:08 26.02
738 36832 Torbjørn Hauger Telenor Mobil M 40-44 20:46:31 25.99
739 45704 Ole Hansen Trondhjems VK M 50-54 20:47:05 25.98
740 45705 Rolf Robert Johansen Sportsklubben Ceres M 50-54 20:47:21 25.97
741 44351 Jon Arne Corell Sportsklubben Rye M 50-54 MTB 20:47:27 25.97
742 45706 Tom Myrheim CK Valdresekspressen M 20-24 MTB 20:48:13 25.95
743 35276 Rolf Getz Bærum og Omegn CK M 45-49 20:48:35 25.94
744 45707 Hubertus Reichling Team 16-X M 40-44 20:49:01 25.94
745 45300 Trygve Vold Sportsklubben Ceres M 30-39 20:49:38 25.92
746 45708 Vegard Jevnesveen Lillehammer CK M 16-19 20:50:07 25.91
747 129512 Henrik Brede Magnussen ABB Miljø M 25-29 20:50:59 25.89
748 45710 Andreas Wacker Terra Travel M 30-39 20:51:03 25.89
749 45711 Josef Van Der Boom VeloTravel M 45-49 20:51:31 25.88
750 42755 Ralph Nierman VeloTravel M 40-44 20:52:25 25.86
751 31844 Lars Geir Eikeland Arna SK M 30-39 20:54:02 25.83
752 41198 Øyvin Engaas Bærum og Omegn CK M 55-59 20:54:24 25.82
753 30409 Terje Berg-Jensen M 45-49 20:54:56 25.81
754 45712 Freddie Øvergaard M 55-59 20:55:07 25.81
755 45713 Uwe Franke SSV Lichtenstein M 30-39 20:55:53 25.79
755 45714 Klaus Köhler SSV Lichtenstein M 60-64 20:55:53 25.79
757 45715 Uwe Mehlan SSV Lichtenstein M 40-44 20:55:55 25.79
758 40709 Michael Köhler SSV Lichtenstein M ?? 20:55:57 25.79
759 40710 Thomas Köhler SSV Lichtenstein M 30-39 20:55:58 25.79
760 45716 Sverre Gunnar Brunstad Nycomed BIL M 30-39 20:56:05 25.79
760 45717 Geir Atle Tyseng Nycomed BIL M 25-29 20:56:05 25.79
762 44306 Roar Kristian Sandseter Norway M 30-39 20:56:41 25.78
763 35515 Tor-Åge Welinder IF Frøy M 30-39 20:56:45 25.78
764 43453 Arthur Engeseth Haram CK M 30-39 20:57:06 25.77
764 44916 Geir Myrold Grimstad Pulsen CK M 40-44 20:57:06 25.77
764 45718 Lennart Waagan Pulsen CK M 30-39 20:57:06 25.77
764 44201 Ove Johan Årseth Haram CK M 30-39 20:57:06 25.77
768 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 25-29 20:57:07 25.77
768 43112 Gerd Karin Fjørtoft Pulsen CK K Tandem 20:57:07 25.77
768 43508 Sindre Helle Haram CK M 40-44 20:57:07 25.77
768 35692 Tor-Erling Johansen Pulsen CK M Tandem 20:57:07 25.77
768 40684 Hans-Olav Ose Pulsen CK M 30-39 20:57:07 25.77
768 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 55-59 20:57:07 25.77
768 44701 Peter Wolff Lange Räder M 30-39 20:57:07 25.77
775 44917 Hans Joakim Riise Pulsen CK M 45-49 20:57:08 25.77
775 106079 Morten Wold Haram CK M 45-49 20:57:08 25.77
777 36645 Kai Willke Lange Räder M 20-24 20:57:27 25.76
778 29513 Tor Einar Strandberg Sportsklubben Rye M 20-24 20:57:39 25.76
779 45719 Jon Olav Grepstad M 16-19 20:59:19 25.72
780 45720 Allan Midtgaard DGCC M 40-44 20:59:31 25.72
781 41600 Bernhard Billerbeck Trias Schieder M 45-49 20:59:53 25.71
782 45721 Michael Ziehrer DGCC M 25-29 20:59:55 25.71
783 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 21:00:07 25.71
784 34804 Jan Bodin IF Frøy M 40-44 21:00:54 25.69
785 44028 Knut Magnus Skaar Fossum IF M 16-19 21:01:09 25.69
786 40987 Maria Gustavsson Ericssons IF K 25-29 21:02:07 25.67
787 45722 Heinrich Enz RSC Podersdorf M 40-44 21:02:09 25.67
788 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 55-59 21:02:27 25.66
789 35995 Jorunn Juul Mollan Trondhjems VK K 50-54 21:02:40 25.65
790 45723 Dirk Werner TSV Prenzlau 62 M 30-39 21:03:23 25.64
791 45724 Gunnar Bassøe Melby Bærum og Omegn CK M 30-39 21:04:05 25.63
792 45725 Odd Lillevik ScanRope AS BIL M 40-44 21:05:40 25.59
792 35368 Ole Jonny Nordbotten ScanRope AS BIL M 30-39 21:05:40 25.59
794 35697 Kjell Forfang Norway M 30-39 21:07:27 25.56
795 45726 Tore Bergland Nissan M 30-39 21:07:58 25.55
796 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 50-54 21:09:46 25.51
797 22409 Frode Refsnes Raske Gutter M 20-24 21:11:48 25.47
797 31856 Per Stave Selje Fysikalske M 30-39 21:11:48 25.47
799 41479 Per Arne Martinsen Colorline M 40-44 21:11:53 25.47
800 45727 Johnny Bjørnsen 3T Treningssenter M 25-29 21:13:09 25.44
800 45728 Petter Bjørnstad 3T Treningssenter M 45-49 21:13:09 25.44
802 45729 Michael Ulvan 3T Treningssenter M 30-39 21:13:11 25.44
803 35655 Magnar Hernes 3T Treningssenter M 45-49 21:13:12 25.44
803 36614 Jann Eirik Nilsen Ving Card BIL M 30-39 21:13:12 25.44
805 45730 Walter Sesterhenn M 40-44 21:13:37 25.43
806 44910 Karl Stock VeloTravel M 50-54 21:14:07 25.42
807 45731 Bjørn Aune 3T Treningssenter M 30-39 21:14:08 25.42
807 44911 Walter Gläßer VeloTravel M 40-44 21:14:08 25.42
809 45732 Roger Lie 3T Treningssenter M 30-39 21:14:11 25.42
810 36542 Lars Olav Søraas 3T Treningssenter M 40-44 21:15:54 25.39
811 36105 Yngvar Haugland 3T Treningssenter M 50-54 21:15:57 25.39
812 44871 Morten Fossum 3T Treningssenter M 25-29 21:15:58 25.39
813 45733 Janusz Przybecki PSV Iserlohn M 40-44 21:17:37 25.35
814 45734 Anders Sveningsson Burseryd IF M 50-54 21:18:50 25.33
815 45735 Kjell O. Harnes M 40-44 21:19:09 25.32
816 41946 Iris Mueck Perchtholdsdorf K 55-59 21:19:13 25.32
817 44444 Terje Hurlen Haram CK M 50-54 21:19:54 25.31
818 44200 Arild Vegsund Haram CK M 45-49 21:19:55 25.31
819 41624 Nils Martin Fjær Frosta M 30-39 21:21:05 25.29
820 44349 Kjell Øksnes Norske Skog BIL Skogn M 45-49 21:21:10 25.28
821 45736 Fred Gunnar Sletten M 45-49 21:21:41 25.27
822 45737 Svein Vike Flisa IL M 45-49 21:21:42 25.27
823 44471 Michael Jungbauer Bike Xtrem M 30-39 21:22:37 25.26
824 45738 Uwe Kuepmann M ?? 21:22:42 25.25
825 32165 Per Martin Kleven Hydro Finans M 30-39 21:24:04 25.23
826 26749 Oddvar Fattnes Hylsfjorden IL M 30-39 21:24:05 25.23
826 45739 Tore Imsland M 30-39 MTB 21:24:05 25.23
828 30267 Karl Petter Willumsen Odfjell M 30-39 21:24:07 25.23
829 44329 Audun Fausk Stord SK M 60-64 21:24:46 25.21
830 45740 Sverre Tveit Skarphedin M 16-19 21:25:21 25.20
831 86168 Steinar Strøm Folloklinikken BIL M 40-44 21:25:33 25.20
832 44315 Karsten Asplund Norway M 30-39 21:25:34 25.20
833 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:26:09 25.19
833 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 50-54 21:26:09 25.19
833 79223 Jan-Erik Rygh Vestby M 45-49 21:26:09 25.19
836 45742 Erik Siebt Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 21:26:43 25.18
837 20096 Alf Inge Haug Kolnes M 30-39 21:27:33 25.16
838 43529 John Arvid Djupesland M 30-39 21:27:35 25.16
839 37551 Pål Abelsen Lofoten SK M 30-39 21:27:41 25.16
840 20812 Asbjørn Grov Stord SK/Allianse M 55-59 21:28:25 25.14
841 107811 Eivind Hansen SF Grei M 55-59 21:28:37 25.14
842 45743 Roland Nilsen IMS AS M 25-29 21:28:53 25.13
843 45744 OLav Lia IMS AS M 20-24 21:28:54 25.13
844 27232 Øyvind Nilsen IMS AS M 20-24 21:28:58 25.13
845 45745 Peter Dybdahl M 55-59 21:30:00 25.11
846 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 21:32:34 25.06
847 35854 Bård Eikeland Follo SK M 40-44 MTB 21:32:35 25.06
847 44890 Kai Hauger Raufoss CK M 30-39 21:32:35 25.06
847 45746 Bjørnar Holsveen Raufoss CK M 30-39 21:32:35 25.06
847 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 40-44 21:32:35 25.06
851 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 21:32:36 25.06
852 30511 Jan Erik Traaholt Statoil/Sleipner BIL M 40-44 21:32:47 25.06
853 45747 Gerald Henzinger M ?? 21:32:50 25.06
854 44157 Uwe Krohne EDDY COPPI M 35-39 21:34:17 25.03
855 43458 Stefan Gäbler Germany M 30-39 21:34:20 25.03
856 45748 Dennis Leibe Rasende Wildsau M 20-24 21:34:21 25.03
857 45749 Gerd Adelmeyer RSV Eltville M 40-44 21:34:22 25.03
858 36026 Willy Hanssen Bjørns M 50-54 21:34:23 25.03
859 45750 Jan Are Løkken IMS AS M 40-44 21:34:24 25.03
860 36802 Erik Andreas Sæther Nobø Electro M 55-59 21:36:19 24.99
861 35940 Bård Rødde Trondheim Brannstasjon M 50-54 21:36:20 24.99
862 30007 Truls André Vigdel Gabrielsen Sandnes SK M 20-24 21:36:43 24.98
863 45751 Torbjørn Lundgaard M 50-54 21:37:10 24.97
864 43927 Walter Fritz Nes SK M 30-39 21:37:27 24.97
865 45752 Siegfried Phillip Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 21:37:34 24.96
866 41171 Per Gade DGCC M 55-59 21:38:01 24.96
867 45753 Ben Bouwmeester M 45-49 21:38:09 24.95
868 37124 Ruedi Frey Von Roll Inova M 40-44 21:38:49 24.94
869 22340 Frank Jonassen Sportsklubben Ceres M 25-29 21:38:52 24.94
870 44271 Dagfinn Fjellestad A-TEK AS M 50-54 21:39:11 24.93
870 45754 Hans Nielsen A-TEK AS M 55-59 21:39:11 24.93
870 35459 Geir Snekkerhaugen Eilag BIL M 40-44 21:39:11 24.93
873 45755 Sascha Hoherz Ostrad-Berlin K 25-29 21:40:03 24.92
874 45756 Bent Roar Larsen M ?? 21:41:43 24.89
875 44321 Arild Egge Rikshospitalet M 40-44 21:42:08 24.88
876 27870 Roar Haugvaldstad Sandnes SK M 40-44 21:43:29 24.85
877 45757 Jens Palls IMS AS M 40-44 21:44:05 24.84
878 45758 Claus Münchmeyer Ostrad-Berlin M 45-49 21:45:02 24.82
879 45759 Ralf Templin Ostrad-Berlin M 30-39 21:45:04 24.82
880 45760 Gustav Knudsen Aktiv Cykel Rejser M ?? 21:47:02 24.78
881 45761 Thor Arne Ausland IMS AS M 20-24 21:47:18 24.78
881 44894 Rolf Nilsen IMS AS M 50-54 21:47:18 24.78
883 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 30-39 21:47:29 24.78
883 45762 Espen Likjendlie M 20-24 21:47:29 24.78
885 35738 Bent Hyldegaard-Pedersen Sorø Bicycle Club M 55-59 21:47:43 24.77
886 45763 Ove Mansen Dalane SK M 60-64 21:47:44 24.77
887 41726 Christian Hesse Germany M 30-39 21:47:53 24.77
888 45764 Pål Gunnar Heistad NTNUI M 20-24 21:48:02 24.77
889 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:48:39 24.75
890 45765 Karl Heinz Klokke M 60-64 21:48:41 24.75
891 44970 Janne Kärikänen Vehkalahti M 50-54 21:48:42 24.75
892 21613 Dag Wallin Braathens M 50-54 21:49:19 24.74
893 41929 Hans Hermann Herbst Germany M 60-64 21:49:31 24.74
894 45766 Stephan Braun M 45-49 21:49:34 24.74
895 45767 Erik Christiansen Aktiv Cykel Rejser M 50-54 21:50:32 24.72
895 45768 Bent Lytje Aktiv Cykel Rejser M 50-54 21:50:32 24.72
897 45769 Jens Arne Nissen Aktiv Cykel Rejser M 45-49 21:50:33 24.72
898 45770 Erling Bønneland Aktiv Cykel Rejser M 45-49 21:50:35 24.72
899 45771 Erik Mølgaard Jensen Aktiv Cykel Rejser M 55-59 21:50:36 24.72
900 43337 Asbjørn Kvamsø Trondhjems VK M 30-39 21:51:52 24.69
901 41715 Hans Kristian Pedersen Trondheim Brannstasjon M ?? 21:52:09 24.69
902 45772 Rune Samdal M 40-44 21:52:55 24.67
903 45773 Dan Askehagen Brumunddal SK M 20-24 21:52:59 24.67
904 43319 Viggo Sandvoll Veteranklubben Nor M 45-49 21:54:11 24.65
905 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 40-44 21:54:21 24.65
906 45774 Eilif Karlsen Vardefjell Selbu M 50-54 21:54:24 24.65
907 41041 Jan-Willem Janssen The Netherlands M 30-39 21:55:21 24.63
908 45775 Bent Kiil Aktiv Cykel Rejser M 30-39 21:56:40 24.60
909 40629 Gernot Russig Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:56:42 24.60
909 40953 Michael Weidemann Skiclub Saxonia Dresden M 30-39 21:56:42 24.60
911 45776 Erik Jespersen Aktiv Cykel Rejser M 50-54 21:56:43 24.60
911 45777 Ralf Wittig Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 21:56:43 24.60
913 45778 Danilo Forkel Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 21:56:44 24.60
913 40859 Manfred Kirchner Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 21:56:44 24.60
913 45780 Sander Lange Skiclub Saxonia Dresden M 20-24 21:56:44 24.60
913 45779 Ingo Neuberg Skiclub Saxonia Dresden M 30-39 21:56:44 24.60
917 45781 Tom Halvorsen BBTKB M 30-39 21:57:10 24.59
917 45782 Bjarne Kjetil Haugseth M 30-39 21:57:10 24.59
917 45783 Bent Holen BBTKB M 30-39 21:57:10 24.59
920 44878 Hans Tauer VeloTravel M 60-64 21:57:21 24.59
921 35915 Bente Strand Røyken CK K 45-49 21:58:35 24.57
922 45784 Knud A. Paulsen M 55-59 21:58:37 24.57
923 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 40-44 21:58:59 24.56
924 45189 Hallgeir Wuttudal Haram CK M 45-49 21:59:03 24.56
925 45785 Rudolf Kolenz M ?? 21:59:15 24.55
926 34992 Per Arne Bjørkli Bålerud Spinn M 30-39 21:59:22 24.55
926 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spin M 30-39 21:59:22 24.55
928 25154 Kjell Steinar Ervik Kogas BIL M 40-44 22:00:34 24.53
929 42856 Frank Gøran Westgaard Svartskog IF M 50-54 22:01:16 24.52
930 45786 Jan Louwe de Jong M 40-44 22:03:33 24.47
931 45787 Tom Zuijdervliet Group Zuijdervliet M 45-49 22:03:34 24.47
932 45788 Borghild Bareiss SB Uffenheim K 20-24 22:04:27 24.46
933 45789 Friedrich Nöth SB Uffenheim M 50-54 22:04:28 24.46
933 45790 Gerhard Wölfel SB Uffenheim M 45-49 22:04:28 24.46
935 45791 Bernard Elsel M ?? 22:05:21 24.44
936 45792 Jurg Raths M 45-49 22:05:26 24.44
937 45793 Drutinus Alam M ?? 22:05:27 24.44
938 25138 Kjell Petter Thue M 45-49 22:06:02 24.43
939 27985 Rolf Inge Halleland SportsClub Stavanger M 30-39 22:06:05 24.43
940 44938 Alf Ole Røisland SportsClub Stavange M 45-49 22:06:07 24.43
941 26839 Olav Log JHPK M 30-39 22:06:12 24.43
942 45794 Heikki Fjelldal M 45-49 22:06:14 24.43
943 45795 Joachim Melcher Bike Xtrem M 40-44 22:07:17 24.41
944 45796 Tore Gjøslien Asker CK M 55-59 22:07:23 24.40
945 45051 Aanen Ødegård Ryggen IL M 55-59 22:07:27 24.40
946 44426 Tore Mortensen Sintef - NTNU M 25-29 22:08:20 24.39
947 122284 Frank Johansen Hamar BIR M 50-54 22:08:46 24.38
948 45797 Kjell Håby M ?? 22:09:14 24.37
949 44858 Odd Jørgensen Oslo Brannkorps M 50-54 22:10:07 24.35
950 45798 Tor Nilsen Norpapp M 60-64 22:11:04 24.34
951 28902 Svein Erik Skribeland Global Maritime Racing TEAM M 30-39 22:12:06 24.32
952 41247 Bjørn Braaten SF Grei M 70 + 22:12:20 24.31
953 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 45-49 22:12:21 24.31
954 23850 Jan Knudsen Pay & Brink BIL M 50-54 MTB 22:12:22 24.31
955 43609 Ludwig Amarell Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 22:12:23 24.31
955 31906 Rolf Stalenget Hasle/Løren M 30-39 22:12:23 24.31
957 45800 Reidar Solheim M ?? 22:14:39 24.27
958 45120 Jan-Erik Langlete Melhus IL M 60-64 22:15:50 24.25
959 33819 Nina Brendalsmo K 20-24 22:15:59 24.25
960 45802 Ole Tveter Gregersen Holmestrand SK M 45-49 22:16:03 24.25
961 45803 Lars Inge Harang M 30-39 22:17:09 24.23
962 41043 Jacques Hendrix The Netherlands M 50-54 22:18:06 24.21
962 45804 Riny Weerts M 45-49 22:18:06 24.21
964 41046 Wen Althuizen The Netherlands M 40-44 22:18:09 24.21
965 45805 Jørn Christensen M ?? 22:18:42 24.20
966 31907 Jarle Reistad Bike To Anywhere M 30-39 22:19:19 24.19
967 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 45-49 22:19:29 24.18
968 45806 Gerd Peter Niebelschuts Grong IL M 30-39 22:19:35 24.18
969 45807 Klaus Amelung M 40-44 22:20:21 24.17
969 45808 Carsten Möbs M 40-44 22:20:21 24.17
971 45809 Jørg Hollricher M 40-44 22:20:22 24.17
972 45810 Willi Geilen M 45-49 22:20:23 24.17
972 45811 Ernst Pfeiffer M 50-54 22:20:23 24.17
974 45812 Reiner Aghte Bike Xtrem M 45-49 22:21:06 24.15
975 45110 Sigmund Johansen Fusta IL M 50-54 22:21:25 24.15
976 43956 Jan Gustav Kidron Finland M 45-49 22:22:45 24.12
977 85438 Tom Harald Birkeland Nes SK M 40-44 22:23:33 24.11
978 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 55-59 22:24:13 24.10
979 31101 Helge Angeltveit Bike To Anywhere M 30-39 22:24:21 24.10
979 30997 Odd Angeltveit Bike To Anywhere M 40-44 22:24:21 24.10
981 45814 Georges de Witte M 55-59 22:24:51 24.09
982 45815 Hugo G. Suy M 40-44 22:24:52 24.09
983 45816 Fons de Dijcker M 45-49 22:25:20 24.08
984 42025 Roy Kolstad Sportsklubben Rye M 40-44 MTB 22:25:43 24.07
984 32205 Rune Ottesen BKK BIL M 55-59 22:25:43 24.07
986 35465 Morten Opøyen Norway M 30-39 22:26:27 24.06
987 45817 Bjørn Konradsen M 40-44 22:26:56 24.05
987 45818 Olav Arne Tørresvold M 45-49 22:26:56 24.05
989 45819 Lars Tønsager Kjelsås IL M 40-44 22:27:45 24.04
990 44369 Gunnar Amdal Midtbygdens Idrettlag M 30-39 22:27:59 24.03
990 44370 Leif Ole Sørheim Midtbygdens Idrettlag M 30-39 22:27:59 24.03
992 35789 Jarle Sandmo Norway M 50-54 22:28:10 24.03
993 41923 Pierre Maina M 40-44 22:28:19 24.02
993 45820 Ole Svenningsen Aktiv Cykel Rejser M 55-59 22:28:19 24.02
995 36107 Burkhard Gehde Team Bad Freienwalde M 55-59 22:28:35 24.02
996 45822 Vidar Karlsen VTR M 30-39 22:28:46 24.02
997 45823 Peter Bauer PSV Iserlohn M 50-54 22:29:39 24.00
997 45824 Olav Geir Sæther M 30-39 MTB 22:29:39 24.00
999 45825 Svend Aage Køhler M 30-39 22:29:49 24.00
1000 45826 Arthur Howard Bond M 45-49 22:30:00 24

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 24.06.2000
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.35 Km/t
Snittid: 22:10:28
Antall deltakere: 1824

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen