A D E L S K A L E N D E R - Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo

ANTALL ÅR I ADELSKALENDEREN: 15 201620152014201320122011201020092008200720062005200420032002
ANTALL RYTTERE FULLFØRT: 684 765 852 1058 1111 1372 972 721 476 546 443 290 162 232 134
VINNERTID: 01:26:23 01:47:09 01:22:52 01:35:06 01:30:03 01:19:31 01:30:12 01:23:56 01:34:43 01:23:08 01:39:55 01:27:14 01:30:12 01:23:01 01:43:47
SNITTTID: 02:21:49 03:01:33 02:05:37 02:35:24 02:25:51 02:11:50 02:21:50 02:21:30 02:32:47 02:12:38 02:25:34 02:02:50 02:06:44 02:08:59 02:33:53
NR TurrittID Fornavn Etternavn Klubb / Sted Ritt/Km 63 74 57 59 59 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60
1 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK 15 01:39:0701:56:4701:24:0001:41:4201:45:2501:31:2101:34:0701:35:0101:52:1801:39:3201:58:0201:41:0601:45:4501:42:0502:12:40
2 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK 14 02:10:5602:47:3602:05:1902:22:5702:24:2101:55:0902:09:2801:58:1702:23:1702:01:2902:17:3201:50:5402:04:0101:57:24-
3 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken CK 14 -02:37:2801:51:2202:17:5702:01:5601:48:1901:51:5801:46:4402:02:4201:49:2902:06:3501:51:5001:58:4501:47:4202:12:40
4 82036 Lars-Petter Akselsen Blodsmak SK / MediLink Software Kongsberg 11 01:36:1002:12:2401:34:4601:48:5901:54:5801:40:5901:37:3801:39:1601:56:27-02:06:0801:48:51---
5 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken CK 11 01:36:10-01:24:0001:38:45-01:25:3901:32:3601:30:0501:34:4301:27:3402:29:1201:31:1302:27:01--
6 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken CK 11 -02:37:2801:40:57--01:35:4401:46:0001:44:5601:58:5901:47:5902:10:2401:47:5101:45:34-02:12:40
7 82524 Ivar Slettmo Kløfta 11 02:20:4603:15:0802:15:2702:55:0002:36:0802:11:4402:28:2902:19:1202:52:3902:37:0203:02:34----
8 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK 10 01:41:4002:05:2801:31:5301:46:28-01:31:5501:48:1301:43:34-01:44:4102:14:5501:41:06---
9 82089 Magne Gjerde Ingenia 10 01:45:5702:19:3001:35:2701:41:4201:45:2501:40:4501:46:3101:52:46-01:45:2002:08:22----
10 82090 Trond W. Samuelsen Toten-Kranken CK 10 ----01:44:17-01:46:3701:56:0702:01:4901:44:4101:58:0201:41:0601:45:3401:42:0502:12:40
11 67381 Svein Teigen Arendal CC 10 --01:53:2702:09:2902:00:3901:45:4701:46:2401:46:35-02:00:2502:57:26-01:45:45-02:03:07
12 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken CK 9 --01:22:5201:38:45-01:31:2101:32:3601:34:5301:47:2001:35:3701:58:0201:48:54---
13 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken CK 9 01:39:3202:09:1201:31:5301:41:4201:44:3401:47:0401:50:5901:45:2502:13:40------
14 82299 Mats Byfuglien Råholt CK 8 01:42:5102:13:0501:40:5701:53:2901:53:1601:58:3302:09:2702:19:08-------
15 82194 Morten Eldevik OLTD AS 8 02:07:2302:49:2701:55:2402:39:3302:10:1201:51:1001:59:4202:02:36-------
16 82234 Storm Arild Lønnquist Stovnerkameratene Sykkel / Team Foss Sr 8 02:11:05-----02:03:3201:51:4502:11:15--02:00:3601:54:5002:25:4802:05:53
17 70261 Bjarne Nordengen Hunndalen 8 01:59:58-01:58:2802:30:05-01:58:2802:01:0702:01:3602:40:3002:08:50-----
18 82636 Steinar Rud Ullensaker CK 8 02:53:4703:27:0002:15:21-02:30:2702:20:0802:43:03--02:07:4602:37:48----
19 82800 Jorunn Schramm Kalvåg Onroad 8 03:37:0604:43:2602:54:1903:52:1203:17:5603:10:4703:16:0903:13:02-------
20 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad 8 02:23:0002:55:0902:08:5203:03:2602:35:35-02:31:2602:27:0402:41:41------
21 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken CK 8 ---02:09:1502:09:1502:04:0502:09:2402:13:3102:30:1402:04:5502:25:57----
22 82375 Truls Vargmo Ski Aktivitetslag for funsjonshemmede 8 -----01:57:4202:16:3002:29:4902:20:3302:17:5002:25:4802:12:4602:09:40--
23 120074 Ola Feten Rustad IL 7 --------01:47:1001:43:0901:57:3701:37:3601:45:3401:39:5101:59:12
24 82215 Kjærsti Floden Royal Sport 7 02:10:38--02:17:0902:12:3801:53:0002:02:0202:00:5002:27:55------
25 120189 Rune Glæserud Toten-Kranken 7 -------01:51:2202:01:4901:45:5402:14:5502:08:1201:54:3201:57:16-
26 82414 Knut Egil Hansen Ytre Enebakk 7 01:59:2802:56:2001:48:1002:20:0402:21:1102:11:1402:19:20--------
27 82666 Åse Steinset Holthe IL Frøy / Kalvåg Sykkel 7 -04:25:04-03:51:3103:44:4903:11:0002:48:0402:38:0102:42:04------
28 82239 Richard Hynne Sykkelgruppa Ottar 7 -02:12:2401:37:2401:58:0001:51:4201:52:2202:04:0202:00:07-------
29 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken CK / Benteler BIL 7 01:41:4002:18:3101:34:5201:48:59----02:05:1501:57:4201:59:05----
30 82178 Dag Sverre Johnsen Ingenia 7 02:09:0402:39:2201:47:2502:12:0702:03:4501:53:0101:56:50--------
31 82336 Tina Korsrud Østmarka IL Sykkel 7 01:51:3202:21:56-01:58:0502:03:4102:00:4302:12:2302:31:14-------
32 82705 Therese Kaarfald Oslo 7 02:34:04-02:21:2203:16:2802:47:2302:40:0102:53:54-03:12:29------
33 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Oslo 7 ---02:40:21--02:17:1702:26:0402:40:0802:25:3303:25:3502:20:11---
34 82092 Arnstein Fortun Lindaas Oslo 7 -02:25:42--02:09:0401:48:2101:46:4802:00:4902:18:1902:10:50-----
35 64633 Morten Lund Rakkestad Sykkelklubb 7 01:31:10-01:22:5201:35:2701:30:0302:07:5201:31:10---01:50:31----
36 82096 Frank Lundby Nesodden SK 7 -----01:47:0901:48:0001:45:3301:56:2701:42:2402:09:0001:51:20---
37 82268 Ingar Seiersten Vinterbro 7 --01:50:3002:30:4402:04:1301:56:4702:06:4902:05:50--02:09:28----
38 82322 Tom Skovli Ryee 7 02:24:2303:21:0801:50:4402:36:0702:05:5501:59:0802:11:00--------
39 69063 Gunnar Solberg Team Foss Sr 7 02:11:05-----01:51:0501:51:4502:03:56--01:51:0701:45:4501:39:56-
40 43341 Åsmund Straum Trondheim svømme og livreddningsklubb 7 -02:48:20-02:02:4801:48:3101:52:1402:25:4002:45:0203:08:56------
41 82403 Arild Børresen Toten-Kranken 6 -----02:20:0502:18:18-02:24:08-02:33:1402:12:2602:11:38--
42 110965 Kai Danielsen POI nordic 6 01:47:3702:20:3801:36:5901:53:5901:45:3801:49:03---------
43 82616 Heidi Davidsen www.leiedj.no 6 02:25:0103:23:0102:14:00-02:35:4902:21:4902:39:39--------
44 82286 Bjørgulv Flatland TDB-Eikeli 6 -02:37:4901:53:27-02:10:4301:59:0502:08:37-02:25:00------
45 82297 Ina Henriette Furuseth Eidsvoll værk skiklubb 6 ---02:11:3702:04:1701:55:3802:09:1602:03:51--02:44:30----
46 82115 Erik Gløersen Oslo kommune VAV BIL 6 ----01:48:0201:45:3401:51:2601:44:5502:09:5601:54:42-----
47 69523 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK 6 01:31:1001:51:5501:22:52--01:25:3901:37:19----01:33:56---
48 82018 Carl Henrik Gørbitz SK Rye sykkel 6 01:31:1001:55:5301:24:00-01:37:42-01:31:0701:41:27-------
49 82113 Anne Løkken Hansen Eina SK Sykkel - Amfi 6 -----01:45:1501:51:0901:52:1102:09:2702:00:0103:01:59----
50 82109 Stein Thore Hansen Eina SK Sykkel - Amfi 6 -----01:44:5901:50:4701:44:5601:58:5901:44:4101:58:02----
51 82244 Inge Hasselberg Avancia 6 02:03:5702:46:5901:58:33-02:11:5901:56:4002:04:44--------
52 82255 Tom Henriksen Raumer Rytter SK / Team Bring Frigo 6 01:51:24-01:42:1502:12:0502:03:0601:53:0302:05:46--------
53 111344 Atle Høgberg KLP BIL 6 ---02:02:1302:33:2402:18:10-02:14:4602:35:4602:20:46-----
54 111369 Ragnar Håvie Oslo 6 02:29:19---02:52:5802:20:22-02:26:10-02:48:5503:00:10----
55 82073 Mattis Johannessen Fossum IF Sykkel / Team Keep Focus 6 -02:09:33-01:59:4801:42:3901:27:2301:45:1501:59:09-------
56 35874 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel / Team Kusk 6 01:33:1601:56:0201:24:0001:40:2401:40:5401:44:06---------
57 82316 Arild Jøndal Ski Aktivitetslag for funksjonshemmede 6 -----02:03:5302:10:3302:05:1602:20:3302:17:5002:25:48----
58 82597 Kjetil Klemetrud BDO Romerike BIL 6 02:21:24-01:56:0902:33:3502:12:4202:09:2302:37:50--------
59 82196 Peder Arnt Kraby Team Toten Kranken 6 ------01:59:5401:44:5602:02:45-02:01:4401:52:0301:56:38--
60 79917 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK 6 01:41:3302:02:0301:28:2101:41:4201:50:2202:00:36---------
61 111423 Mona M. Kristiansen ATEA 6 02:24:5403:15:4102:38:3803:50:0502:29:1802:24:18---------
62 82011 Simen Kroken IF Frøy - Sykkel 6 -----01:25:3101:30:4901:30:0501:45:5101:36:5901:54:31----
63 82093 Sveinung Lindaas Storebrand sykkelklubb 6 -02:16:33--01:48:3101:44:4501:46:4802:00:4902:18:23------
64 111357 Gro LOrsa TDB-Eikeli 6 --02:04:07--02:19:23-02:00:4902:12:0702:04:2502:40:44----
65 82835 Kai Martinsen Sats/Elexia Metro 6 -03:10:0802:12:0502:39:5902:21:2202:24:3803:58:31--------
66 82755 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis 6 02:12:2802:57:4102:39:2902:52:42--03:04:2803:04:37-------
67 111345 Eva Elisabet Nilsson First Rent a Car/Hertz 6 ---02:51:0902:33:2402:18:10-02:14:4602:35:4602:20:46-----
68 120326 Geir Nordby Toten-Kranken 6 -------01:44:5602:14:4801:44:4101:58:0201:58:1401:58:31--
69 82212 Jon Brede Pettersen Nokia Siemens Networks 6 ----02:07:1601:57:4902:01:1502:05:3302:18:2602:01:01-----
70 82675 Hege Steen Rønaas BDO Romerike BIL 6 --02:02:1202:33:3502:26:1702:12:0602:49:2902:32:56-------
71 48209 Jannicke Schanche Hasle-Løren IL Sykkel / Vectura/Arcusgruppen BIL 6 02:30:1103:03:12-02:46:0602:30:4502:09:2202:08:55--------
72 111539 Øyvind Schramm Kalvåg Onroad 6 03:52:0203:08:1902:25:18-02:56:5202:36:13-02:24:59-------
73 120334 Per Sigstad Toten-Kranken 6 -------01:45:1103:20:0101:43:4102:11:2301:46:3501:56:31--
74 82111 Terje Strandvik Toten-Kranken 6 -----01:40:4601:50:4701:45:1102:01:2701:57:3501:58:02----
75 82017 Øyvind Sørhaug Stovnerkameratene - Sykkel 6 ----01:34:0401:29:5201:30:5401:24:0901:35:0601:27:55-----
76 82714 Carsten Wiecek ASF TEAM NORWAY 6 -02:25:10-02:13:0502:44:5102:43:5302:56:3202:00:07-------
77 82608 Astrid Amundsen Ullensaker CK 5 --01:55:2302:39:5002:02:0902:02:2202:39:27--------
78 48628 Trond Askautrud Nesodden SK 5 01:31:1001:51:37---01:26:32----01:53:15-01:30:42--
79 111565 Olav Austdal BAMA 5 --02:12:3702:29:3303:23:1902:39:04-02:51:05-------
80 82258 Terje Benonisen Team Toten Kranken 5 ------02:05:5901:46:4402:00:02-02:01:5301:44:07---
81 82272 Berit Benonisen Team Toten Kranken 5 ------02:07:0101:58:3402:17:39-02:28:1402:16:18---
82 111312 Kristin Nystuen Bråten Ingenia 5 02:10:5602:50:05-02:26:4902:11:5102:16:48---------
83 69863 Morten Buskerud Felleskjøpet Agri SA 5 ---02:30:3402:12:2602:18:5802:21:3402:48:02-------
84 82078 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk 5 01:47:3702:16:1401:35:25---01:45:5001:57:33-------
85 111061 Stina C. Byre Tårnåsen 5 01:49:3602:18:4201:50:4602:11:11-01:57:51---------
86 82037 Vidar Degrum Bærum og Omegn CK 5 -----01:40:5901:39:4201:45:58-01:44:4102:09:00----
87 120358 Aleksander Edvardsen Nesodden SK 5 -------01:30:0501:34:4301:26:0101:40:0501:36:08---
88 111462 Arne Christian Eggen Stiftstaden SK Trondheim 5 01:53:1502:55:2802:01:40-02:19:1902:28:34---------
89 130862 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob 5 01:58:3802:51:2001:49:1602:07:3602:31:26----------
90 86504 Arild Engelstad Bjørklund 5 ---02:31:2502:10:3002:07:26-------01:41:5902:05:47
91 130708 Sigrid Flo Eriksen Team ÅF 5 01:54:4002:33:3801:49:1202:15:2502:09:38----------
92 111447 Brit P. Fosby Family Sports Club Fredrikstad 5 -02:52:1801:58:5402:29:4102:18:1102:26:46---------
93 111072 Trond Fredriksen FF Sykkelteam 5 -02:40:3202:14:5302:53:0702:09:0701:59:04---------
94 82436 Kirsti Elise Fremstad Team Toten Kranken 5 ------02:20:4602:29:2803:09:5302:22:0403:02:26----
95 65544 Anders Gløersen Rustad IL 5 ----------01:39:5501:30:1301:30:1201:28:5902:03:03
96 82079 Kåre Gulbrandsen Toten-Kranken CK 5 -01:59:5801:26:14---01:45:5601:44:0401:53:01------
97 82371 Atle Hagstrøm TDB Eikeli 5 -----02:10:0002:15:51-02:26:4102:09:5502:40:02----
98 122240 Helge Hansen Micanor AS 5 ---02:23:4802:28:3001:58:3102:21:2502:40:49-------
99 41863 Jon Haug Sørum 5 ---02:55:3803:03:1402:28:03--02:47:3802:28:38-----
100 111458 Sissel Haug Sørum 5 ---02:55:3803:03:5602:28:08--02:47:3802:28:38-----
101 82421 Elin Merethe Haug Bama 5 ----02:23:1102:08:1202:19:3202:18:4802:45:12------
102 82110 Edmund Haugen Team Toten Kranken 5 ------01:50:4701:52:3402:06:5301:57:4602:15:11----
103 69696 Stine Haugen Rustad IL 5 --------01:56:2701:49:18--01:50:3401:48:2502:08:58
104 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy Sykkel 5 -01:53:01-----01:29:0201:34:4301:27:2801:44:35----
105 82043 Sjur Heggelund Toten-Kranken 5 -----01:34:5501:40:3001:37:04---01:37:5101:45:20--
106 109004 Christian Blix Henriksen Krogsveen sykkelteam 5 -01:51:37-----01:53:3002:22:07--01:34:1201:51:27--
107 111581 Hans Henrik Herlofsen Atea 5 -03:42:5502:33:2602:56:2902:42:5902:41:45---------
108 111550 Kåre Davidson Hjelle Family Sports Club 5 02:27:03-02:11:2602:50:3002:42:3502:37:33---------
109 111704 Hans-Kristian Holthe i.l.frøy kalvåg sykkel 5 -03:07:1602:08:0202:47:4802:36:2903:24:39---------
110 120869 Elinor Helene Johansen Klanen 08 5 -----02:47:1302:51:2603:00:5103:17:3202:43:54-----
111 110890 Allan Dahl Johansson IF Frøy Sykkel / Team Kusk 5 -01:51:3701:22:5201:35:0601:37:4201:44:06---------
112 130619 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK 5 01:28:2901:51:3701:28:5701:44:5501:52:33----------
113 110983 Håkon Jorde IF Frøy Sykkel / Team Kusk 5 -01:51:3701:22:5201:35:2701:47:5901:52:07---------
114 82116 Christian Kjærnsmo Bjørndal IF - Sykkel 5 ------01:51:3101:31:2002:03:5701:37:2702:08:22----
115 111100 Gro Anita Klausen Råholt CK 5 -02:23:5702:04:5302:01:4302:05:5902:00:36---------
116 82359 Ingvar Kolby Hasle-Løren IL Sykkel / CGI 5 01:47:5202:19:5301:39:19--01:40:5302:14:44--------
117 82538 Leif Norman Kristiansen BAMA 5 --02:04:1302:22:0702:16:4402:04:3102:30:01--------
118 82357 Erlend Kristoffersen Basefarm AS B.I.L. 5 02:07:4302:42:1501:52:37---02:14:3102:28:28-------
119 120226 Max Emil Boholm Kørner Nesodden SK 5 --------01:34:4301:25:4201:43:3501:36:15-02:18:26-
120 82236 Kristian Lahaug BDO Romerike BIL 5 --01:37:2401:58:0001:51:42-02:03:5501:59:58-------
121 111151 Sven Larsen Oslo 5 02:20:5403:14:43-02:42:0202:29:2702:04:50---------
122 82146 Steinar Lentz Elixia Kalbakken 5 -----01:49:5201:53:5901:46:0601:59:1001:45:28-----
123 82120 Anders Lervåg BAMA 5 --01:32:1801:51:1201:53:4201:44:1401:51:35--------
124 110556 Anne Beathe Lie Savalen SK 5 -------01:58:3702:12:2301:58:4602:19:4702:16:39---
125 111060 Johan Henrik Lorange BDO BIL 5 ---01:58:0402:26:4801:57:4303:34:4302:38:58-------
126 111116 Rolf Jørgen LOrsa TDB Eikeli 5 -----02:02:01-02:12:4602:15:4002:12:2802:42:12----
127 82652 Åge Mandfloen Skedsmokorset 5 02:15:35---02:57:33-02:46:5202:16:2103:10:09------
128 120791 Odd Martinsen Leteng Riders 5 ---02:01:0702:15:59--01:39:5601:53:1302:04:45-----
129 130585 Jørn Moe Basefarm AS B.I.L 5 01:46:3002:11:4301:35:2401:55:1401:42:56----------
130 111292 Svein Egil Næss Moe ATEA 5 02:20:1503:02:4002:12:4902:23:25-02:14:33---------
131 82035 Roger Myhrvold Toten-Kranken CK 5 01:31:1001:51:37---01:29:3301:37:2801:41:51-------
132 82105 Knut Mølmann SAS 5 ------01:50:1701:51:5901:58:5801:56:0202:11:49----
133 82200 Line Norum Family Sports Club 5 02:09:22----01:51:2302:00:1403:32:0804:16:09------
134 120799 Clas Ove Nygård BAMA 5 --03:06:4304:20:0802:34:1202:05:57---02:07:58-----
135 82273 Åse-Berit Nytun Blaksæter 5 --01:58:24---02:07:1902:09:4602:29:3502:20:20-----
136 69768 Jon Bjarne Nytun Blaksæter 5 --01:58:24---02:07:2402:09:4602:29:3502:20:20-----
137 130863 Svein Roar Olsen Team Jakob 5 01:58:3802:51:2001:49:1602:27:1502:31:26----------
138 120190 Lars Ingar Ottosen Toten-Kranken 5 -------02:03:1502:11:50-02:10:24-01:55:1301:57:24-
139 120159 Stein Erik Owrenn Toten-Kranken 5 ---------02:07:2902:22:3401:59:1901:54:3201:42:05-
140 110995 Sigurd Skatvedt Eidsvoll SK 5 01:35:1501:51:5501:28:5701:56:55-01:53:02---------
141 111085 May Hilde Storvik BAMA 5 ---02:24:5202:13:0801:59:59-02:16:4502:45:18------
142 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL Sykkel 5 ---02:39:0102:21:3902:11:0702:14:2002:31:14-------
143 130618 Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK 5 01:28:2901:51:3701:28:5701:45:2101:52:33----------
144 35591 Svein Arne Sørhaug Høland IL - Sykkel 5 -----01:48:2501:46:0602:11:1102:45:3701:42:10-----
145 82050 Richard Ramsvatn Teigen Team Teigen 5 -----01:36:5301:42:0001:45:58-02:07:3602:57:26----
146 130779 Siv-Elin Thorsteinsen Family sports Club Fredrikstad 5 02:21:2002:50:3402:03:0802:35:3502:19:19----------
147 42087 John Ole Tollefsen Hasle-Løren IL Sykkel / Vectura/ArcusGruppen BIL 5 -02:23:19-02:07:3201:56:2901:45:0502:18:19--------
148 120068 Morten Tomter Rustad IL 5 --------01:47:1801:39:3701:55:1101:47:33--01:49:41
149 82027 John Tuflått Lørenskog CK 5 01:31:10-01:22:52-01:30:2001:25:3901:32:36--------
150 82420 Brede Udahl Nesodden SK 5 --01:50:0803:02:0802:14:1601:55:3202:19:26--------
151 120342 Harald Vaslien Toten-Kranken 5 -------01:44:5601:58:1401:44:4101:58:02-01:45:34--
152 82689 Liv Vian Klanen 08 5 -----02:47:1302:51:2603:00:5603:17:3202:43:48-----
153 67754 Terje Vian BAMA 5 ---02:29:52-02:47:1302:51:2603:00:5603:17:32------
154 111009 Kristian Wiik Eidsvoll 5 -----01:54:03-01:55:1502:23:2302:21:4402:58:43----
155 82220 Kjell Øverjordet Toten-Kranken 5 -----01:52:2802:02:1902:01:3302:06:5701:59:22-----
156 36042 Kim Anders Aas Røyken CK 5 ----01:47:0801:33:5601:35:3201:39:56-01:47:50-----