A D E L S K A L E N D E R - Styrkeprøven Gjøvik - Oslo

ANTALL ÅR I ADELSKALENDEREN: 13 2019201820172016201520142013201220112010200920082007
ANTALL RYTTERE FULLFØRT: 109 139 175 163 200 234 233 380 517 477 281 209 138
VINNERTID: 03:46:34 04:03:00 03:50:48 03:43:45 04:13:26 03:34:26 03:52:15 03:50:47 03:08:56 03:42:47 03:37:36 04:14:45 04:02:19
SNITTTID: 05:36:40 05:37:02 05:47:51 05:05:57 05:50:43 04:52:41 05:47:04 05:36:54 04:41:16 05:22:36 05:29:38 06:19:21 05:46:37
NR TurrittID Fornavn Etternavn Klubb / Sted Ritt/Km 136 136 136 136 147 133 137 137 125 130 130 130 130
1 81829 Berit Sel Espern jenter på hjul 12 05:35:1705:58:17-04:52:2706:01:3004:58:5605:40:0505:18:4204:48:3805:31:0605:28:1405:39:5406:23:42
2 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK 10 05:19:1905:17:1205:04:2504:39:5305:43:5204:50:42-04:47:4803:49:3204:23:3704:32:37--
2 81759 Bente Skjellaug Tønsberg CK 10 05:40:1905:29:0904:45:0204:50:4905:44:2104:45:2005:51:4605:14:4304:46:2305:14:24---
2 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK / SEBRA Forvaltning 10 ---04:39:5305:43:5204:50:4205:04:2104:47:5503:49:3204:27:0404:32:3705:29:2005:28:15
5 81752 Marie Langseth Oppdal SK 8 ----05:18:4904:39:0605:35:5805:03:1504:11:2805:10:1704:57:0205:23:34-
5 47135 Unni Irene Aasterud Larsen Barilla Norge BIL 8 -----04:36:5505:16:5504:45:1903:54:2704:23:3004:18:0004:51:1904:48:36
5 110645 Lovise Bratberg Lindstad EspernJenter på hjul 8 05:35:1705:58:25-04:52:2706:01:3004:58:5605:38:0805:18:4204:48:38----
5 110689 Bjørg Lillian Øye Oslo 8 -07:40:2607:28:2706:34:3707:13:0006:20:0907:26:10-05:12:38-05:53:30--
9 81805 Gerda Bratberg Bakke Espernjenter på hjul 7 ---05:03:0706:01:3004:59:0705:48:0205:18:2904:48:3805:31:06---
9 110624 Tove Dammen Drøbak-Frogn IL Sykkel 7 --05:58:4504:45:4505:42:3804:31:3005:32:0605:37:1304:32:12----
9 110573 Ingrid Jahr Espernjenter på hjul 7 05:35:1705:58:25-04:52:2706:01:30-05:38:0805:03:1504:02:37----
9 81823 Inger Tove Nilsen Espern jenter på hjul 7 -05:58:25-04:52:2705:55:5004:58:5605:38:08-04:02:3705:31:06---
9 81933 Inger Lise Nilsen Brumunddal Regnskap B.I.L 7 ---06:22:31--07:03:1706:40:5005:11:4106:20:5006:07:4207:03:40-
9 110602 Gerda L. Nubdal Toten-Kranken CK / Benteler BIL 7 ---04:12:0704:37:2004:06:4605:30:3505:16:4604:18:38-05:08:01--
9 81934 Mette Sigtbakken Brumunddal 7 ---06:22:31--07:03:1706:40:5005:11:4106:20:5006:07:4207:03:40-
16 110530 Lill Hege Bjørklund Team Aktiv Mot Kreft / Elverum Sykleklubb 6 ------03:52:1504:13:2203:08:56-03:49:4404:14:4504:02:19
16 81743 Inga Marie Brustuen Lesja og Dovre Sykleklubb 6 ------06:06:3805:36:3304:59:0605:09:5605:28:0906:00:25-
16 110681 Iren Lerud Haugum Gjøvik vgs bedrift 6 --06:10:3305:18:5705:43:02--05:24:1505:08:40-06:03:29--
16 110644 Margrethe Krogsrud Espernjenter på hjul 6 ---05:00:1706:04:4004:59:0705:38:1905:18:4204:48:38----
16 81818 Alise Larsen Espernjenter på hjul 6 ---04:52:2706:01:3004:58:56-05:03:1504:48:3805:31:06---
16 110613 Izabela Mazur Kongsberg IF Sykkel / Bufetat 6 ---04:23:4004:46:3404:33:0704:59:21-04:25:53-07:05:44--
16 81618 Marianne Mowe Nesodden SK 6 --05:04:25--04:02:35-04:47:4803:49:3204:23:3704:32:37--
16 82169 Anne Lise Stolp CK Elverum 6 -05:25:5605:21:1205:00:03-04:59:5805:23:52-04:06:57----
16 81644 Gunhild Søbye Raufoss & Gjøvik SK / Team Gjøvik 6 ---04:21:0305:32:1404:12:4804:59:2104:55:21-04:31:45---
25 81616 Janne Kathrine Andresen Nesodden SK 5 -05:17:12-----04:47:5503:49:3204:23:3704:32:37--
25 81742 Merete Brendjord Lesja og Dovre SK 5 -------05:36:3304:59:0605:09:5605:28:1406:01:07-
25 81970 Anny Danielsberg Brumunddal 5 ------07:38:1907:45:0106:21:0706:41:3706:58:44--
25 81589 Heidi Kjernåsen Halbakken Team Aktiv Mot Kreft / Elverum Sykleklubb 5 ------03:57:04-03:08:5604:05:0904:28:2904:52:51-
25 81848 Marianne Hansveen Dal 5 ----05:35:3104:34:53-05:21:3404:29:3605:37:55---
25 81962 Charlotte Knudsen Dal 5 ------06:18:1406:49:1804:50:4606:37:1107:06:06--
25 47628 Ingrid Marie Lesjø Ottestad 5 --------04:02:3704:31:4804:24:0004:48:0104:48:36
25 149775 Astrid Liland Ekrekroken Power Girls 5 07:21:4808:02:4008:01:3406:44:4307:41:50--------
25 81775 Ann-Iren Ljone Tønsberg CK 5 -----04:45:2005:51:4605:14:4304:46:2305:19:28---
25 110684 Mari Kristine Moen Gruvelia SK 5 ------06:04:4305:54:5005:11:03-05:03:4405:31:30-
25 81619 Åsa Måøy Nesodden SK 5 05:19:1905:17:12-----04:47:48-04:23:3704:32:37--
25 110633 Heidi Otterlei Lørenskog CK 5 ---04:30:5005:19:27-05:57:2606:45:5104:40:27----
25 144982 Gotfred Johan Reutz Oslo 5 -07:40:2607:28:2706:34:3707:13:0005:42:07-------
25 82000 Lill Kristin Jevnaker Strandby Team exhale 5 ------06:12:5906:11:3806:40:2707:55:3608:52:52--
39 110566 Therese Andersen Eiker CK 4 -----03:55:5604:28:0704:32:3203:55:52----
39 81852 Bente Bakken Østmarka IL - Sykkel 4 -------06:46:50-05:38:2605:55:1407:27:03-
39 35500 Anne Signe Been WBR-Østfold / Moss CK 4 -------03:50:4703:11:0403:42:4703:37:36--
39 80027 Jeanett Bergan Eiker CK 4 -----04:00:3004:28:0704:32:32-04:39:01---
39 111040 Synnøve Bjerke Team GO 4 ----04:54:5204:19:5005:11:1804:45:19-----
39 80067 Hilde Bolstad Ottestad IL - Sykkel 4 -------04:33:1903:21:1404:07:18-07:15:31-
39 81854 Ann Sissel Borge Dal 4 -----04:34:5305:30:0205:21:43-05:38:26---
39 81855 Karianne Borge Østmarka IL - Sykkel 4 -------06:46:50-05:38:2605:09:24-04:58:30
39 81593 Hanne Westerheim Danielsen Ottestad IL Sykkel 4 ------03:58:5004:33:1903:21:1404:07:18---
39 81587 Bente Edvardsen Team Elverum 4 ---------04:05:0904:28:2905:40:0705:11:41
39 81635 Ida Engeland Team Hamar / Vang Skiløperforening Sykkel 4 ------04:02:0304:01:2704:06:3304:30:47---
39 64402 Elisabeth Lunde Engen Ottestad IL - Sykkel 4 -------04:33:1903:21:14--04:45:2204:48:36
39 81670 Inger Marie G. Eriksen CK Øst 4 --------04:16:0704:46:2005:41:1605:54:34-
39 81797 Elin Evensen Moelv 4 ----06:25:3804:59:07-06:29:22-05:26:47---
39 81922 Åse Grønseth Sulland Bedriftsidrettslag 4 -------06:29:4305:24:3706:18:2605:35:51--
39 81595 Silje Wahlund Guldhaug Sandnes Sykleklubb 4 -----04:05:32-04:12:0303:31:2804:07:23---
39 81753 Bente Hauge HRG Full Rulle 4 --------04:50:2005:10:2405:11:4706:45:50-
39 81878 Beate Louise Vik Hauge Stryn T og IL - Sykkel 4 --------05:12:0905:48:5708:48:3108:02:50-
39 131235 Anne Hagerup Heggdal Lørenskog CK 4 ----05:19:2704:29:4605:57:2006:45:51-----
39 81999 Else Mari Heibø Larvik 4 --------04:59:1307:29:4407:09:0807:36:30-
39 81813 Randi Holter Espern Jenter på Hjul 4 --------04:02:3705:31:06-05:20:4706:23:42
39 65714 Rikke Haagensen WBR-Østfold 4 -------03:50:4703:11:0403:42:4703:39:08--
39 81894 Siw Haagensen Sørlands-tuppa 4 ------08:39:0308:24:4805:12:0006:01:49---
39 81724 May-Britt Haavi Toten Treningssenter 4 --------04:11:0305:02:1304:52:3505:19:44-
39 43192 Victoria Janitz Moss CK 4 -------04:37:1103:11:1003:42:4703:39:08--
39 110488 Morten Scott Janssen P4 Radio 4 --06:42:4705:44:1106:55:4905:43:43-------
39 149715 Johan Toverud Jensen NydalensSK 4 -04:25:1504:39:1003:59:3404:44:10--------
39 69064 Karin Johansen Follo SK 4 -------04:24:4203:31:4704:07:1404:11:56--
39 81577 Tone Rønning Johnsen WBR-Østfold / Moss CK 4 -------03:50:4703:11:0403:42:4703:37:36--
39 138476 Berit Joramo Gjøvik 4 ---05:19:0406:17:1105:28:0106:55:55------
39 81687 Unn Merete Jæger Halden CK I / Halden CK 4 -------04:18:0003:34:0704:53:4403:38:45--
39 81912 Trude Kjølstad Spenst 4 -------06:48:1006:04:4306:13:3705:54:14--
39 155832 Sigbjørn Korsgård Ingeberg 4 05:32:4905:46:5006:31:5806:14:04---------
39 81617 Camilla Kristiansen Nesodden SK 4 -----04:02:35-04:47:4803:49:3204:23:37---
39 81959 Aud E. Moe Hvarnes IL 4 ------07:44:1408:31:1405:19:3806:36:58---
39 110651 Marianne Moen Gruvelia SK 4 ------05:45:5905:49:2504:51:31--05:12:17-
39 81747 Ingunn Nicolaysen Lesja og Dovre Sykleklubb 4 ------06:06:3805:36:33-05:09:5605:28:14--
39 81717 Evy Norum Espernjenter på hjul 4 ------05:38:0805:03:1504:02:3704:54:42---
39 145512 Kari Nygård CK Øst 4 -05:07:1505:05:25-04:50:4104:33:43-------
39 149776 Trude Overskeid Ekrekroken Power Girls 4 07:21:4808:02:4008:01:34-07:41:50--------
39 144942 Espen Paus Savalen SK 4 --04:29:4903:54:3304:30:2004:10:32-------
39 121534 Janne Reitbakk Lørenskog CK 4 ---04:26:4905:19:2704:29:46-----04:47:37-
39 138424 Camilla Schjetne Raufoss & Gjøvik SK / Team Gjøvik 4 ---04:20:2805:30:3904:01:2904:59:21------
39 81762 Lisbeth Bøen Siem Sande I Vestfold 4 ------04:55:20-04:05:1305:15:3506:19:23--
39 141027 Gisle Skage Bergen Cykleklubb 4 05:32:4905:46:5006:31:5806:14:04---------
39 110552 Ann Rigmor Smørgrav Kongsberg IF Sykkel 4 -----04:34:45--03:48:06--05:16:4405:43:44
39 110555 Ida Oline Stenumgård Nesodden SK 4 -----04:02:3505:04:2104:47:4803:49:32----
39 81749 Anne Evensen Torsgård Lesja og Dovre Sykleklubb 4 ------06:06:3805:36:3304:59:0605:09:56---
39 81923 Rita Veslum Sulland B.I.L 4 ------06:50:4006:29:5205:25:1206:18:26---
39 81799 Vibeke Vaaler HRG Full Rulle 4 --------04:50:2005:28:2805:11:2406:42:59-
39 81945 Marianne Østerud ENTRA-GO 4 -06:13:4405:57:08----05:30:12-06:26:37---
39 36155 Ingjerd Merete Aas Skedsmokorset 4 -08:05:08-06:16:02-06:12:1107:31:42------
91 81678 Heidi Gjendem Ahlsen Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4104:21:4404:53:44---
91 81968 Anne-Gro Ahnstrøm Melsomvik 3 ------07:26:55-05:02:1406:38:30---
91 70166 Randi Alsaker Stryn T og IL - Sykkel 3 --------05:11:3405:48:5705:25:43--
91 81948 Lise Andersen Brumunddal 3 -------06:07:2304:30:0006:28:23---
91 110755 Evy Anne Andersen Miland 3 --07:47:46-08:15:05---05:59:26----
91 144727 Eystein Arntzen Trondheim 3 --06:52:5805:35:0207:03:58--------
91 81781 Gunn Karin Bastlien Sauda SK 3 ----04:44:10----05:22:1504:59:45--
91 20277 Anja Bergkvam 3 ---------05:20:37-05:14:5604:42:48
91 110749 Ragnhild Bergsrud Redningsselskapet 3 --------05:53:49-05:55:27-06:56:25
91 52957 Hege Regina Berre Sandnes SK 3 ------04:22:4904:06:0103:27:22----
91 110653 Julie Bjanes Bærums Verk 3 -----05:47:38-06:10:5804:53:23----
91 110554 Trine Bjerke Vind IL - Sykkel 3 -----04:01:02-04:24:3203:48:59----
91 149774 Tuva Bjørkvold Ekrekroken Power Girls 3 07:21:48--06:44:4307:41:50--------
91 81732 Kari Bjørnland Ullevål SK 3 -------05:03:2704:19:2605:05:54---
91 131221 Anita Kleven Bjørnstad Nes sportsklubb sykkelgruppa GO 3 --05:12:50---04:58:1406:35:47-----
91 110369 Gro Borchgrevink Halden CK 3 -----04:22:1505:44:1505:52:12-----
91 81730 Marianne Bordevik Drammen CK 3 -------04:32:3203:55:5205:05:16---
91 81681 Lise Katrine Brække Halden CK I / Halden CK 3 -------04:37:2304:21:4404:53:44---
91 81682 Tina Buckholm Halden CK I / Halden CK 3 -------04:18:0003:34:2304:53:44---
91 80432 Ragnhild Bye WBR-Østfold / Moss CK 3 -------03:50:4703:11:20-04:03:14--
91 110343 Kirsten Marie Bøen Drammen 3 ------06:24:27--05:15:5706:45:54--
91 81613 Rita Elisabeth Carlsen Frøy 3 --------04:07:3704:23:3004:16:38--
91 81683 Ninni C. Christiansen Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4104:21:4404:53:44---
91 131140 Heidi Berland Dahl Soon CK 3 -----04:23:4705:52:5004:20:02-----
91 81607 Anne-Mari Dahl Team Elverum 3 ---------04:17:0804:28:2905:25:39-
91 131160 Kari Dyvesveen Raufoss & Gjøvik SK 3 -----04:01:0204:59:2104:55:21-----
91 149710 Tor Dølvik Savalen SK 3 --04:35:2104:02:5404:34:31--------
91 155802 Bent Eidsjø Frogner 3 -04:50:2904:47:4004:43:25---------
91 131145 Brit Einseth Raufoss & Gjøvik SK 3 -----04:01:0204:59:2104:29:12-----
91 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK 3 ------04:22:4904:02:4703:25:08----
91 81904 Randi Evensen 3 ---------06:12:09-06:02:4006:36:04
91 81636 Anne Lene Falch Drøbak-Frogn IL - Sykkel 3 -------04:46:2203:47:0104:30:47---
91 81700 Ruth Bente Fauske Team Hamar 3 -------04:01:2703:25:2104:54:26---
91 110742 Lill-Ann Fjeld Østmarka IL - Sykkel 3 -------06:46:5005:48:42--07:27:03-
91 68822 Gro Margit Frøisland Lillehammer sykehus BIL 3 ---------05:21:1605:15:3006:08:36-
91 69042 Nina Gressløs Team Soon CK / Skjeberg CK 3 -------04:10:37-03:42:4703:37:36--
91 43299 Eva Grytan Team Hamar / Ottestad IL Sykkel 3 ------04:02:0304:01:2703:25:21----
91 155815 Knut Arve Grønvold Gjøvik 3 -05:54:1505:30:2904:59:43---------
91 81419 Hege Gustavsen Oslo 3 -05:12:4405:40:58-------05:59:51--
91 81598 Kristin Guttormsen HRG Full Rulle 3 ---------04:08:3704:23:1705:06:14-
91 131259 Helle Heidi Hammerlund DNB IL 3 -----07:13:0909:07:3207:48:54-----
91 68465 Hege Hansen IF Frøy Sykkel 3 ------06:08:41---04:13:3804:29:27-
91 81899 Carine Hartløv Norges Varemesse 3 --------05:45:0906:06:3506:43:56--
91 81725 Tove Haslerud Drøbak-Frogn IL - Sykkel 3 -------04:46:2203:47:0105:02:22---
91 81666 Aud Janne Hatlebakk Ulstein og Omegn SK 3 ---------04:44:5504:51:4605:20:54-
91 110634 Wenche Hauso Gjøvik 3 ------05:14:1705:15:3604:43:54----
91 81975 Kjersti Hegre 3 ---------06:44:2506:34:2107:53:42-
91 81723 Anne-Judith Hellum Tine 3 ---------05:02:1304:52:3505:19:44-
91 81789 Marit Hermansen Horten kommune 3 --------05:07:0405:25:1006:15:28--
91 81811 Astrid Christiane Hermansen Team Hamar / Ottestad IL Sykkel 3 ------04:02:2004:06:07-05:31:06---
91 81993 Cathrine Quille Hjerpsted Stavern 3 --------04:57:5507:00:3507:03:54--
91 160757 Jorunn Brekke Hodne Oslo 3 06:41:1607:01:2807:40:10----------
91 61501 Mette Simonsen Hoel Lørenskog CK 3 --------04:05:01--05:19:3206:12:23
91 81686 Nina Nordbye Hoffstrøm Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4104:21:4404:53:44---
91 81844 Beate Holand Horten OCK 3 --------05:08:4005:36:1405:36:11--
91 81882 Marianne Holtan Hvidsten Gjerdrum Fysioterapi og Trening AS 3 ---------05:51:3805:04:3906:23:22-
91 81794 Astrid Hæhre Horten kommune 3 --------05:08:5605:25:2106:15:28--
91 138740 Stephan Härdi DNB / DNB 18 3 -05:39:35-05:24:3206:03:16--------
91 45957 Line Håkensen Cykle Klubben Øst / CK Østrogen 3 ----04:52:0704:33:43--04:07:37----
91 81703 Ingunn Imislund Espern jenter på hjul 3 -------05:03:0504:02:3704:54:26---
91 144946 Nina Iversen Lørenskog CK / Icopal BIL 3 ---04:30:5005:19:2704:29:46-------
91 144975 Evy Jakobsen Hjellnes Consult 3 ---04:57:1705:22:0605:08:04-------
91 81757 Merete Jensen Team Piri Piri / Tønsberg CK 3 -------05:14:4304:46:3705:14:24---
91 144947 Eva Jensrud Lørenskog CK 3 ---04:26:4905:19:2704:29:46-------
91 80654 Anne-Mari Johansen Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4103:34:07-03:41:57--
91 35874 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel 3 03:54:3004:03:4504:03:36----------
91 81736 Tone Johansson Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4104:53:5905:08:28---
91 81791 Anne Grete Johnsrud Horten kommune 3 --------05:04:3405:25:1005:10:52--
91 110553 Helen Kanjo Marker SK 3 ----04:23:2504:05:16--03:48:28----
91 67517 Toril Kolås Lillehammer sykehus BIL 3 ---------05:20:4105:15:3006:08:23-
91 81335 Lasse Kongelstad Espern 3 ---05:03:0706:03:3604:58:56-------
91 107850 Heidi Kristiansen Family Sports Club, Rommen 3 -------07:48:3505:31:2806:18:14---
91 68889 Tone Kristiansen Skidamene 3 ---------05:14:55-05:55:4905:07:08
91 138062 Stig Kvam Ringerike SK 3 03:46:41-04:12:1003:55:09---------
91 47461 Camilla Helen Landsverk Eiker CK 3 -----03:40:4604:28:07-03:55:52----
91 46861 Olav Langeland Horten og Omegns Cykleklubb 3 03:50:42-04:01:2903:50:18---------
91 121387 Kjellaug Braathen Langseth Eidsvold Værks Skiklub 3 ----------04:28:5105:19:3806:05:11
91 110756 Inger Lium Leirvik Oslo 3 05:04:5205:22:15------05:59:30----
91 81946 Elisabeth Leirvik Team Falne Engler 3 -------05:35:5204:57:1806:26:46---
91 81590 Connie Lillekjendlie Team Elverum 3 ---------04:05:0904:28:2904:52:51-
91 35919 Ine Lindberg WBR-Østfold / Moss CK 3 --------03:11:0403:42:4703:37:36--
91 105054 Hilde Beate Liudalen Team Bleikeråsen 3 -----05:31:3806:14:02-05:00:36----
91 81632 Lill Benedikte Lund Drøbak-Frogn IL - Sykkel 3 -------04:46:2203:47:0104:30:33---
91 81746 Anne Mette Lusæter Lesja og Dovre SK 3 -------05:36:3304:59:0605:09:56---
91 155801 Øystein Skottun Lyngdal IL Skrim 3 -05:12:0405:50:3704:42:06---------
91 81801 Monica Lægreid Sarpsborg SK 3 --------04:07:3705:28:4706:23:01--
91 110695 Kristina Løvhaug stamina vestby 3 ------05:53:1006:48:1005:16:19----
91 111041 Lill Mailen Løvhaugen Team GO 3 ----04:54:4604:17:56-04:45:19-----
91 67519 Rønnaug Medby Lillehammer sykehus BIL 3 ---------05:20:4105:15:4606:08:36-
91 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL - Sykkel 3 ----------04:28:5605:20:0206:12:23
91 81579 Maj Mork-Johansen Team Aktiv Mot Kreft / Drøbak-Frogn IL Sykkel 3 ------03:52:1504:10:37-03:42:47---
91 130987 Catarina Myhre Lørenskog CK 3 ----06:13:3404:38:2006:14:02------
91 81594 Lillian Myklebust Ottestad IL - Sykkel 3 -------04:40:0003:21:1404:07:18---
91 155803 Lars Nideng Borgen IL Sykkel 3 -04:52:4404:53:1304:43:25---------
91 110676 Anne Nome Team Bleikeråsen 3 -----05:31:3806:13:51-05:00:43----
91 110787 Bibbi Helen Nordby Jessheim 3 -----07:16:5308:06:07-06:47:06----
91 130825 Eva Irene Nordhagen CK Elverum 3 ---05:06:04-04:38:0705:28:14------
91 81754 Birthe Norstrand Lysekloster 3 --------04:39:2905:13:3105:20:11--
91 81956 Bodil Odberg Hof SK 3 -------05:27:4004:48:2606:36:52---
91 71138 Tone Otterstad CK Elverum 3 ---06:40:45-------06:03:4305:59:46
91 110548 Julie Retvik Oslo 3 ----04:46:3404:19:10--03:45:58----
91 81748 Gunn Margrethe Rindal Lesja og Dovre SK 3 --------04:59:0605:09:56-05:48:12-
91 81692 Hege Sagstuen Halden CK II / Halden CK 3 -------04:50:4104:21:4404:53:44---
91 68009 Marianne Sandaker WBR-Østfold / Moss CK 3 -------03:51:2303:11:0403:42:47---
91 121352 Ingeborg Scheve Team Gjøvikregionen 3 -------05:55:35---04:48:0104:40:14
91 131251 Cathrine Sigurdssøn Oslo 3 -----07:17:3809:08:0507:17:02-----
91 131147 Mette Sjøberg Eiker CK 3 -----03:40:4604:28:0704:32:32-----
91 81630 Ann-Kathrin G. Sjølstad Drøbak-Frogn IL - Sykkel 3 -------04:46:2203:47:0104:30:28---
91 145132 Bent Skalstad Borgen IL Sykkel 3 -05:26:5004:53:1304:43:25---------
91 81864 Juvi M. Skjemstad Østmarka IL - Sykkel 3 -------06:46:5005:48:4205:38:26---
91 160696 Jørn Skjerven Basefarm Gjøvik 3 04:57:2104:44:2304:49:35----------
91 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK 3 ------04:22:4904:02:4703:17:18----
91 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK 3 ------04:22:4904:02:5603:17:18----
91 149749 Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK 3 ---04:50:4905:44:2104:45:45-------
91 81804 Leikny Solheim Trysil SK 3 -------05:38:2804:17:1305:29:08---
91 149759 Sigurd Sollien P4 Radio 3 --06:19:4305:44:1106:44:34--------
91 42736 Anita Sommerstad Nesodden SK 3 -----04:02:35-04:47:4803:49:32----
91 110576 Marit Stenstadvolden Oslo 3 ----04:46:1504:07:23--04:02:49----
91 121409 Britt Live Sveaas Norway 3 ----------06:29:5706:29:0906:25:25
91 81621 Carina Søndergaard Nesodden SK 3 -------04:47:48-04:23:3704:32:37--
91 81622 Siv Søreide Nesodden SK 3 -------04:47:48-04:23:3704:32:37--
91 81846 Mariann Sørensen Hvam IL 3 -------06:38:54-05:37:1205:23:57--
91 81957 Irene Bang Tanum Hvarnes I L spinning 3 -------05:27:4004:48:2606:36:52---
91 131188 Hege Thorstad Nes sportsklubb sykkelgruppa GO 3 --05:12:50---04:58:1405:19:56-----
91 110731 Turid Torper Skii 3 ------07:44:10-05:33:59-06:04:50--
91 81623 Siv Sletli Trøen Team Hamar / Vang Skiløperforening Sykkel 3 ------04:01:3804:01:27-04:23:42---
91 131173 Hanne Tøftum Gjøvik videregående skole BIL 3 ----05:02:09-04:56:0005:10:04-----
91 138442 Randi Tøftum Vind IL - Sykkel 3 -05:09:5705:03:16---05:16:47------
91 81834 Anmagritt Vangen Espern jenter på hjul 3 -------05:03:1504:02:3705:31:06---
91 110716 Rita Veidahl Vang Skiløperforening Sykkel 3 ------06:50:2306:29:4305:24:37----
91 32355 Laila Våge Sandnes SK 3 ------04:22:4904:05:5803:17:18----
91 81958 Inger Line Wierød Hvarnes IL 3 -------05:27:4004:48:2606:36:52---
91 138452 Mia Katrin Winås Halden CK 3 -----04:22:1505:44:1505:52:12-----
91 69883 Ann Kristin Woldmo Team Elverum 3 ---------04:17:0104:28:29-05:02:28
91 81780 Mari Woxvold Spenst Drøbak 3 ---------05:21:3004:59:32-05:20:41
91 81580 Marie Waagan WBR-Østfold 3 -------03:53:2803:31:0003:42:47---
91 81868 Tove Wålberg Dal 3 -------05:21:4304:29:3605:38:26---
91 121541 Kaisa Ytterhaug Oslo 3 -----06:17:1306:27:54----05:01:55-
91 131157 Tone Førsund Østergaard Nesodden SK 3 -05:17:12---04:02:35-04:47:48-----
91 121030 Elisabeth Øye Frogner 3 --07:35:0806:32:27------05:53:30--
91 149783 Mari-Anne Øyhaugen Gjøvik 3 --07:25:3106:57:4109:23:42--------
232 66198 Aasne Abrahamsen Nesoddtangen 2 -------06:44:4505:34:09----
232 81664 Tone Aglen IF Frøy - Sykkel 2 ---------04:44:5504:13:07--
232 69143 Unni Elisabeth Aker Team Oslo/Akershus 2 -------04:23:3703:39:36----
232 121348 Marianne Moen Akselsen Eiker CK 2 -----03:40:46------04:02:23
232 81727 Anne Grete Mostue Almlie Eidsvoll SK 2 ----05:35:31----05:02:31---
232 81877 Janne Elin Alsaker Stryn T og IL - Sykkel 2 --------05:11:3405:48:57---
232 121531 Mette Alvstad Ottestad IL - Sykkel 2 ----------04:03:5004:40:55-
232 80124 Bjørg Andal Østmarka IL - Sykkel 2 ----------05:09:42-06:12:23
232 131184 Ellen Andersen Espern Jenter på hjul 2 ------05:40:0505:18:42-----
232 109165 Line Schau Andersen Team Soon CK / Drøbak-Frogn IL Sykkel 2 ------04:19:5104:10:37-----
232 81539 Mildri Urke Andreassen Raufoss & Gjøvik SK 2 -----04:01:0204:59:21------
232 110591 Marina Angell IF Frøy Sykkel 2 ------05:03:43-04:09:30----
232 110729 Marianne Antonsen Gressvik 2 -------05:57:5605:32:52----
232 81719 Elin Aspehaug Lørenskog CK 2 --------04:05:0105:01:57---
232 81786 Hanne Aspaas Horten kommune 2 ---------05:25:1005:11:29--
232 149766 Nora Kristine Aune Råholt 2 ---05:31:2407:14:01--------
232 81787 Liv Bakka Horten kommune 2 ---------05:25:1005:09:42--
232 81645 Hanne-Celin Bakke Oslo 2 --------04:01:5404:32:18---
232 131182 Mette Bakken Espa 2 --05:04:10----05:18:29-----
232 81566 Wenche Bang BBS 2 ----------06:41:0307:27:31-
232 69329 Kristin Bekkeli Nes Sportsklubb - Sykkel 2 ----------05:35:5606:33:19-
232 81665 Nina Bekkelund IF Frøy - Sykkel 2 ---------04:44:5505:39:00--
232 110784 Mona Kirksæther Bekken Hokksund 2 -------06:38:1206:47:06----
232 35795 Kjell Arne Bergene DNB 2 ---04:39:4705:44:52--------
232 138790 Svein Bergersen DNB 2 ----05:01:4904:53:19-------
232 110584 Marte Bergskaug Oslo 2 -------04:54:0404:06:14----
232 110543 Cathrine Garnaas Bergum Moss CK 2 --------03:38:29-04:03:14--
232 137456 Stig Berntsen Smaalenene SK 2 -05:25:2305:09:52----------
232 138564 Marius Bjelke Oslo 2 ----05:14:1004:12:27-------
232 81761 Jeanett Bjerke Team Piri Piri / Tønsberg CK 2 -------06:01:26-05:15:03---
232 81800 Lene-Kari Bjerketvedt 2 ---------05:28:4706:23:01--
232 81853 Merete Bjøntegaard Østmarka IL - Sykkel 2 -------06:46:50-05:38:26---
232 110631 Anett Bjørndal-Riis Lørenskog CK 2 -------06:45:5104:40:23----
232 89670 Knut Bjørnstad Aftenposten 2 ---04:35:0005:17:42--------
232 155798 Elin Blindheim Nesodden SK 2 -05:17:12-04:39:53---------
232 69887 Ingunn Boholm Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb 2 -----------05:29:2005:28:15
232 108377 Karel Bollen Team Lapierre 2 --05:30:1904:45:15---------
232 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S 2 ----------04:03:14-04:02:23
232 81841 Ingjerd Bonafede HRG Full Rulle 2 ---------05:34:35-07:05:49-
232 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:26---
232 74103 Karen Sophie Botn Tvedestrand & Omegn SK 2 -------04:51:0703:51:46----
232 81953 Wibeche I. Bottolfsen Hvarnes IL 2 --------04:12:2606:36:52---
232 138454 Marianne Bratberg Vestby 2 -----04:23:4705:52:50------
232 81653 Ingrid Brock 2 ---------04:38:25-06:35:24-
232 21455 Brit Brustveit Sandnes SK 2 -------04:15:2303:17:18----
232 110635 Anne-Grethe Bråten Tønsberg CK 2 --04:44:46-----04:46:09----
232 145070 Morten Bøhm Kløfta 2 -05:05:5104:50:58----------
232 81977 Vigdis Storsand Dahlshaug Viggja 2 --------06:12:2206:45:03---
232 121542 Marianne Dale Norway 2 ----------04:35:3305:06:14-
232 109526 Tore André Dinessen Jessheim 2 -05:12:0405:38:13----------
232 81856 Beate Dragseth Østmarka IL - Sykkel 2 --------05:48:4205:38:26---
232 149718 Thor-Erik Sverd Dragsund Ålesund OCK / DNB 2 04:49:31---05:01:15--------
232 66103 Radmila Ducic Bouvet asa 2 ----------05:20:20-05:14:29
232 110626 Astri Marie Dyrøy Glåmdal SK 2 -05:10:17------04:36:22----
232 155829 Monica Egeberg Frogner 2 06:37:03--05:58:00---------
232 26719 Oddrun Botnen Eie Bærum og Omegn CK 2 -------06:53:0605:00:47----
232 81641 Mette Ellingsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel 2 -------04:46:22-04:31:01---
232 71004 Lise-Agnethe Emilsen HudpleieEkspressen 2 -----------05:15:0704:54:19
232 160749 Heidi Enoksen Team Rainbow 2 -05:37:3306:28:20----------
232 81911 Inger Karin Erlandsen Østmarka IL - Sykkel 2 ---------06:13:3705:55:14--
232 28392 Siri Evertsen Bryne CK 2 --------03:26:3303:46:23---
232 131250 Anne Terese Farbergshagen Næroset 2 ---07:01:20---07:15:51-----
232 28401 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes SK 2 ------04:22:4904:09:43-----
232 63059 Bård Fjeldavli Stjørdal 2 --06:02:3705:35:02---------
232 111373 Tone F. Fjeldstad Skagentråkkerne 2 ------06:21:3506:27:46-----
232 110623 Gunvor Fladsrud Raufoss & Gjøvik SK 2 --------04:31:22-04:59:02--
232 110579 Irene Foss Lørenskog CK 2 -------05:15:3104:05:01----
232 110798 Anita Kronstrand Frey Team Rype / Konnerud IL Sykkel 2 ------04:31:5504:32:32-----
232 131189 Halldis Fudge Dal 2 ------05:30:0205:21:43-----
232 121556 Marthe Fuglesang Norway 2 ----------04:46:3405:59:14-
232 110571 Marianne Furuli Espern jenter på hjul 2 -------05:03:1504:02:37----
232 138484 Marie Furulund Oslo 2 --07:38:35---08:29:01------
232 111402 Kristin Furulund Oslo 2 --07:38:35---08:35:33------
232 150657 Anita Cecilie Gabrielsen MUGA 2 08:00:46--07:08:19---------
232 110881 Tom Gavem Kolbotn Sykkelklubb / Bama Storkjøkken Oslo 2 ----04:36:5504:02:33-------
232 121533 Marthe Giddens Oslo 2 ------05:24:50----04:47:37-
232 81671 Hilde Gillebo CK Øst 2 ---------04:46:2005:41:16--
232 80674 Mona Schau Giskås Team Soon CK / Soon Cykleklubb 2 ------04:19:5104:10:37-----
232 144977 Ann Mari Gjelseth Kapp 2 ----06:05:5005:28:01-------
232 121632 Marianne Gjone Horten & Omegns CK 2 -------04:22:17--04:12:54--
232 40718 Harald Glæserud Bøverbru IL 2 04:02:1804:26:19-----------
232 81809 Turid S. Granli Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3705:31:06---
232 81702 Marthe Gulbrandsen Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3704:54:26---
232 81627 Laila Ruste Gårdhammer Horten & Omengs CK 2 ---------04:27:0404:29:20--
232 149782 Barbro Marie Hagberg Vind IL - Sykkel 2 ---06:57:4109:23:42--------
232 110700 Cecilie Hagen Torshov Sykkelklubb 2 ------04:22:27-05:16:19----
232 120299 Jane Hallstrøm Aktiv på dagtid 2 -----------07:08:1406:07:08
232 81942 Grete Mona Halse Stor-Elvdal Skiklubb 2 --------05:37:0306:22:47---
232 28378 Siren Olsen Handeland Sauda SK 2 ----04:44:10----05:22:15---
232 110789 Beathe Handeland Næroset IL - Sykkel 2 -------07:15:5106:56:20----
232 160700 Axel Bakkevold Hansen Sogn CK 2 -04:48:5205:01:28----------
232 82627 Yvette Marlene Hansen SATS Metro 2 -------07:17:0206:36:30----
232 80118 Torild Hansen Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:53:2205:19:38-
232 67562 Mai Kristin Hansen Cykle Klubben Øst 2 ----06:02:5804:33:43-------
232 110679 Marit Holm Hansen Ælva Roadrunners 2 -------06:07:5805:05:34----
232 81750 Anette Hauge 2 ---------05:10:02-06:45:50-
232 138656 Tom Fredrik Haugen DNB 2 ---05:24:3205:47:13--------
232 81685 Charlotte Haugene Halden CK 2 --------03:34:2304:53:44---
232 30209 Wenche Haukland Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 149732 Katrine Hay Lørenskog CK 2 ---04:26:4905:19:27--------
232 120436 Sissel Heggestad Østmarka IL - Sykkel 2 ----------05:09:24-06:12:23
232 81974 Camilla Hegre 2 ---------06:44:2506:33:56--
232 82587 Peggy Heie Eina SpKl Sykkel / NorSIS BIL 2 ----07:28:09--05:23:15-----
232 120613 Moni Helgesen Østmarka IL - Sykkel 2 -----------05:19:3206:12:23
232 81777 Hege Anda Helle Fjerdingby 2 -------06:15:44-05:20:41---
232 83447 Mona Henriksen Nesodden SK 2 --------03:49:32-04:32:37--
232 81857 Kjersti Kværner Hestetun Østmarka IL - Sykkel 2 ---------05:38:2606:35:44--
232 23469 Hilde Hetland Dalane SK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 68788 Line Hoff Ottestad IL - Sykkel 2 04:28:32-----03:58:50------
232 81745 Kari Hole Lesja og Dovre SK 2 -------05:36:33-05:09:56---
232 82243 Beate Holm Lørenskog CK 2 -------05:15:3104:05:01----
232 82673 Anja Holt SATS Metro 2 -------05:27:5006:37:25----
232 156065 Sonja Horn ENTRA-EO 2 -04:50:2905:57:08----------
232 121580 Lise Hovde Team Tømmerli 2 ----------05:40:3806:33:01-
232 81954 Line Plate Hovdekleiv Kvelde 2 --------04:12:5506:36:52---
232 149781 Else Husa Oslo 2 --07:59:11-08:27:41--------
232 81803 Tarja Helena Huttunen Horten kommune 2 ---------05:29:0807:50:17--
232 149780 Åselill Runnekås Hvammen Miland 2 --07:52:24-08:23:49--------
232 41076 Anne Kristin Hæg Eiker CK 2 -----03:40:4603:58:50------
232 110643 Hege Haagenrud Espern jenter på hjul 2 -------05:18:2604:48:38----
232 120803 Terje Håheim Sarpsborg Sykleklubb / DNB 2 ----05:40:4404:51:47-------
232 121572 Anne Brit Mjelleli Haaland HRG Full Rulle 2 ----------05:11:2906:20:29-
232 156067 Torbjørn Isene ENTRA-GO 2 -06:49:4305:57:08----------
232 155774 Geir Kjensli Iversen Ringerike SK 2 --04:12:1003:50:33---------
232 131239 Linda Iversøn Soon Cykleklubb 2 ------05:52:5006:48:10-----
232 110538 Ingrid Bøe Jacobsen Halden CK I / Halden CK 2 -------04:18:0003:34:07----
232 130868 Linda Jarål KOLBOTN 2 ---06:29:2107:00:26--------
232 162464 Audun Dahl Jensen Bingsfoss SK / Bingsfoss Sykkelklubb - Ung 2 05:21:2805:12:17-----------
232 110609 Ingrid Mollan Jensen Follo SK 2 -------05:38:0104:22:04----
232 138488 Gunvor Anne Rusten Jensen Gol 2 -----07:13:4708:59:42------
232 121426 Torunn Haugdal Jenssen Det Norske Veritas 2 -----------07:17:2907:11:15
232 44788 Lise Hoff Johannessen Sarpsborg SK 2 -------04:48:0904:07:37----
232 62638 Joakim Johansen SK Rye sykkel 2 04:38:4504:38:43-----------
232 81961 Lill Tonje Johansen Milslukern sport 2 ---------06:37:1107:05:44--
232 82786 Wenche Bærheim Johansen Espernjenter på hjul 2 ---04:49:0305:54:13--------
232 121398 Hilde M. Platou Johansen Østmarka IL - Sykkel 2 -------06:46:50----06:12:23
232 81737 Åshild Sandtorp Johnsen Halden CK 2 --------04:53:5905:08:28---
232 162471 Silje Jørgensen Brøttum IL Sykkel 2 05:10:1205:28:48-----------
232 138651 Tore Jørstad DNB 2 ----05:03:5704:21:15-------
232 81726 Aud Jøsok Ulstein og Omegn SK 2 ---------05:02:2204:58:52--
232 149731 Rune Kaland Oslo 2 ---04:35:0005:17:42--------
232 120813 Jan Kåre Kalbakk Bank Norwegian 2 ---05:35:46-05:28:27-------
232 110585 Berit Kalland Vang Skiløperforening - Sykkel 2 -------05:18:2904:06:33----
232 81816 Lise Kampenhøy Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3705:31:06---
232 82086 Christian Lang-Ree Karlsen Team Lapierre 2 --05:34:3704:45:50---------
232 131240 Liv Karlstad stamina hot 2 ------06:01:2506:48:10-----
232 81738 Ellen Maria Killingberg Austrått Sykkelklubb 2 ------04:55:29--05:08:28---
232 155890 Stephanie Renate Kirkerud Smaalenene SK 2 04:45:4705:25:23-----------
232 49911 Stine Olsen Kirkevik Ottestad IL Sykkel 2 ------04:10:04-03:21:14----
232 81980 Mette Kjennerud Horten kommune 2 ---------06:45:1407:50:17--
232 110588 Phøbe Klannerud Sarpsborg SK 2 -------04:48:0904:07:37----
232 110577 Elin Kleven Brumunddal SK 2 -------04:38:2404:03:30----
232 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 138801 Anita Korsnes DNB 2 ---07:52:47-06:21:10-------
232 110658 Malin Kristensen Halden CK II / Halden CK 2 -------04:50:4104:53:59----
232 110710 Bodil Kristiansen Oslooslo 2 --------05:20:44--08:06:56-
232 81706 Monica Kristiansen Espern jenter på hjul 2 ---------04:54:2605:01:10--
232 37953 Elisabeth Kristiansen Tistedal 2 -------06:43:1006:18:44----
232 82628 Anette Konstanse Kristiansen SATS Metro 2 -------07:17:0206:37:25----
232 81578 Åse-Helen Kristiansen WBR-Østfold / Moss CK 2 -------03:50:47-03:42:47---
232 81905 Hilde Kristiansen Sand IL - Terrengsykkel 2 ---------06:12:3506:24:12--
232 81849 Ragnhild Kristiansen Drøbak-Frogn IL - Sykkel 2 --------04:51:4705:37:55---
232 80982 Therese B. Kristiansen Moss CK 2 -------04:37:1103:38:29----
232 66156 Linda Kristoffersen Team Rype / Team Rype 2 ------04:29:5604:32:51-----
232 131262 Monica H. Kristoffersen Oslo 2 ----09:32:48--08:15:21-----
232 65699 Tove Kure Moss CK 2 -------04:37:1103:38:29----
232 79372 Anne Kurud Nes Sp. Kl. Sykkel 2 --05:12:50--04:58:34-------
232 138464 Kristin Kvernsveen Oslo 2 -----06:17:1306:27:59------
232 138448 Heidi Kvisberglien Drøbak-Frogn IL Sykkel 2 -----04:27:2005:32:06------
232 131270 Synne Langsholt Oslo 2 ------08:16:4710:19:22-----
232 81989 Merete Larsen Milton Larvik Sportsklubb 2 --------04:57:4406:58:07---
232 81900 Haldis Larsen Sarpsborg SK 2 --------04:25:3006:06:35---
232 49677 Mette Larsen CK Toten-Tråkk 2 -----04:01:02---04:07:28---
232 46015 Kari Larsen Ringerike SK 2 -------04:47:3903:31:50----
232 81751 Guri Horsfjord Lassen Oslo 2 --------04:12:2605:10:11---
232 67273 Helene Lesund Oslofjord Triatlon 2 -------05:45:38---07:01:04-
232 42388 Ole-Jørgen Lian Oppdal SK 2 04:57:2105:11:57-----------
232 138157 Line Cecilie Lie Hjellnes Consult AS 2 ----05:22:0605:08:04-------
232 144972 May Toril Lien Espern Jenter på hjul 2 ----06:01:3004:59:07-------
232 67549 Yvonne Lillehagen Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3704:54:26---
232 81921 Anita Lismoen Family Sports Club, Rommen 2 --------05:11:3406:18:14---
232 110659 Anita Listou Halden CK 2 -------05:42:3604:53:59----
232 81688 Lene Lobsgaard Halden CK I / Halden CK 2 --------03:34:0704:53:44---
232 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 149706 Lars Andreas Loe Savalen SK 2 ---04:01:5204:32:05--------
232 66512 Cecilie Holstad Lone Sandnes SK 2 ------04:22:49-03:17:18----
232 82617 Sissel Lorentzen Moss CK 2 -------04:37:1103:38:29----
232 81608 Eli Kristin Lundby Ottestad IL - Sykkel 2 -------04:33:19-04:18:11---
232 110660 Mari Heide Lundervold Halden CK 2 -------05:42:3604:53:59----
232 110601 Liss Torill Lyseggen Trysil SK 2 -------05:38:2804:17:13----
232 81557 Tove Løchting Ellingsrud 2 ----------06:45:39-06:43:54
232 149888 Christin Løken Smaalenene SK 2 -05:25:2305:09:52----------
232 132061 Karoline Løkken Savalen SK 2 ----05:14:29-05:11:18------
232 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Team Hamar / Jømna/Heradsbygd - Sykkel 2 -------04:01:2703:08:56----
232 66023 Solveig Løvstad Gjøvik 2 -----04:38:51-05:17:06-----
232 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S 2 ----------04:03:14-04:02:19
232 81660 Unni Malmo 2 ---------04:42:3204:18:00--
232 82706 Hilde Johanne Østgård Marken Løten 2 ------07:18:40-05:52:26----
232 121403 Hilde Markussen Norway 2 -----------07:06:1406:14:43
232 81720 Elisabeth Martinsen 2 ---------05:01:5705:56:58--
232 156161 Lars Martinsen ENTRA-GO 2 -04:48:2505:57:08----------
232 144951 Siw Elisabeth Martinsen Cykle Klubben Øst 2 ----04:33:3404:33:43-------
232 131468 Ragnhild Mathisen Rasta 2 --------04:21:2905:51:45---
232 120570 Merete Lien McCoig Østmarka IL - Sykkel 2 ----------05:45:18-06:12:23
232 131243 Silje Meldal Stamina Hot Vestby 2 ------06:25:2606:48:10-----
232 81633 Rita Jostad Midthaug Drøbak-Frogn IL - Sykkel 2 --------03:47:0104:30:33---
232 110569 Mette Elisabeth Mihle Eiker CK 2 -------04:32:3203:55:52----
232 110539 Gry Moberg Halden CK I / Halden CK 2 -------04:18:0003:34:07----
232 81983 Karin Moe 2 ---------06:48:5706:08:17--
232 138447 Linda Simmerøy Moe Selvstendig syklende 2 -----04:30:4905:30:29------
232 81734 Susanne Moen 2 ---------05:05:5405:03:27--
232 110696 Hilde Mogensen Soon CK 2 -------06:48:1005:16:19----
232 80917 Heidi Munthe-Kaas Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:28:5605:14:44-
232 110760 Ragnhild Sørensen Myhre Maura 2 ------07:45:54-06:00:05----
232 131252 Maja Myhre Oslo 2 ------06:04:4407:22:00-----
232 81821 Hege Myrvang Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3705:31:06---
232 81984 Barbro Storli Møien Østmarka IL - Sykkel 2 --------05:48:4206:48:57---
232 106217 Hanne Maartmann JH-Sykkel 2 --------03:08:56--04:19:13-
232 121622 Hilde Natedal Stryn T og IL - Sykkel 2 ----------08:55:3508:04:09-
232 81689 Inger-Lise Nedrum Halden CK 2 --------04:21:4404:53:44---
232 81739 Eva Netteland Halden CK 2 --------04:53:5905:08:28---
232 81656 Gro Linnestad Nilsen Horten kommune 2 --------04:11:4704:38:31---
232 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 131194 Helene Nilssen Hadeland CK 2 ------06:11:3505:30:04-----
232 110540 Kajsa Nilsson Halden CK I / Halden CK 2 -------04:37:2303:34:07----
232 147704 Leif Nordbø Bingsfoss SK / Bingsfoss Sykkelklubb - Ung 2 05:21:2805:12:17-----------
232 82003 Marie H. l. Nordhagen 2 ---------09:27:4008:53:40--
232 70571 Åse Kristin Nordstad Team Elverum 2 ---------04:43:2704:28:29--
232 81873 Ingrun Gåsvatn Nyborg Eggkleiva 2 --------04:52:0905:47:47---
232 132130 Ingerd Lene Nyheim Bergen Cykleklubb 2 -----04:34:5305:29:20------
232 109921 Helene Nyvold Kolbotn SK 2 --04:32:02----04:55:21-----
232 81735 Anine Næss 2 ---------05:05:5405:03:27--
232 110671 Sigrun Raanaa Nørstebø Lesja og Dovre SK 2 --------04:59:06-05:28:21--
232 131191 Kate Jane Olsen Nannestad 2 ------05:30:0205:22:13-----
232 60346 Line Olsen Moss CK 2 --------03:38:2904:30:33---
232 81947 Arnhild Oma Team Falne Engler 2 --------04:57:1806:26:56---
232 65313 Marie Elise Ommundsen Team Oslo/Akershus / IK Hero - Sykkel 2 -------04:12:0303:28:47----
232 110547 Tulla Onstad IL Heming 2 -----04:10:36--03:45:58----
232 81776 Kari Magdalena Oorschot Drammen CK 2 --------05:19:2105:20:07---
232 81625 Elisabeth Opseth Førde CK 2 --------03:58:5904:23:58---
232 69916 Berit Persson Elverum SK 2 -----------05:15:3605:37:50
232 81845 Heidi Pettersen Spenst Drøbak 2 --------04:46:0905:36:52---
232 121390 Nina Pettersen AGA Klubben BIL 2 -----------06:22:5106:10:25
232 138664 Marianne Trøen Plassgård Savalen SK 2 ----05:09:3604:19:16-------
232 81640 Madeleine Poosz Horten kommune 2 --------03:51:1404:30:47---
232 131136 Kristin Porsholt Team Soon CK / Soon Cykleklubb 2 ------04:19:5104:10:37-----
232 131261 Brit Rabban Trondheim 2 ------06:49:3508:07:12-----
232 81827 Aase Rabstad Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3705:31:06---
232 82677 Hilde Ramezani Lesja og Dovre Sykleklubb 2 --------04:59:06-05:28:35--
232 149705 Jo Randen Savalen SK 2 ---03:54:3304:23:25--------
232 138473 Nina Refsnes Stadt Cykleklubb 2 -----04:39:3406:49:26------
232 36569 Espen Renshusløkken Team Karsten 2 --05:34:3704:46:57---------
232 138463 Ingeborg Sophie Bjønness Ribu Team Lapierre 2 --05:33:00---06:20:17------
232 162463 Tove Riise Oppdal SK 2 04:57:2105:11:57-----------
232 74844 Anita Risting Førde CK 2 --------03:58:5904:13:31---
232 121581 Anne Rosenlund Team Tømmerli 2 ----------05:32:2006:33:01-
232 144943 Nora Langballe Rosseland Raufoss & Gjøvik SK 2 ----04:46:3404:19:10-------
232 110698 Bente Rossing Team Soon CK / Soon Cykleklubb 2 ------04:20:05-05:16:19----
232 81721 Heidi Rustand Halden CK 2 --------04:22:2305:01:57---
232 131203 Ingvild Ruud Lørenskog CK 2 -----05:06:34-05:37:19-----
232 121391 Turid Rømmen Norway 2 -----------05:26:3206:10:25
232 82172 Iren S. Rønningen Elverum Sykleklubb 2 ------05:23:52-04:06:57----
232 111374 Kristin Rørdam Bil Ahus 2 ------06:21:4606:27:46-----
232 81897 Mette Raaum Norges Varemesse 2 --------05:44:5106:06:08---
232 110549 Gry Marylla Samuelsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel 2 -------04:46:2203:47:01----
232 110619 Anita Sanden Film & Kino 2 --------04:28:40--06:00:25-
232 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:28:56-06:12:23
232 110704 Gro Sandvik Oslo 2 -------06:19:4905:18:45----
232 131134 Line Schartum-Hansen Team Hamar / Ottestad IL Sykkel 2 ------04:02:1304:01:27-----
232 81917 Ane Simensen Oslo 2 --------03:51:4606:14:59---
232 81722 Hege Sjølivangen Sand IL - Terrengsykkel 2 ---------05:02:0606:21:26--
232 81919 Wenche Waagan Skarbø Ørskog 2 --------05:24:1406:16:38---
232 110788 Linn Kristine Skarå Sats Metro 2 ------06:40:13-06:47:11----
232 81278 Elin Skaug Team Østfold/Våler 2 ----------05:41:1605:54:34-
232 100725 Camilla Skogvold Raufoss & Gjøvik SK 2 --------03:33:37-04:22:42--
232 80123 Randi Skulstad Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:29:1305:19:44-
232 131190 Ida Skundberg Team Gjøvik 2 ------04:59:2105:22:09-----
232 131186 Gerd Skymoen Espern Jenter på hjul 2 ----06:00:16--05:18:42-----
232 81880 Elin Skålbones Stryn T og IL - Sykkel 2 --------05:12:5305:49:22---
232 81596 Monika Slemdal Team Oslo/Akershus 2 --------03:28:4704:07:23---
232 138631 Kristian Sneve Jar 2 ---04:35:0005:17:42--------
232 81927 Bodil Snåsøy Austrått SK 2 --------04:46:5206:19:20---
232 81658 Mariann Solbakken Røyken CK 2 ---------04:39:01--04:42:48
232 110550 Hanne Solberg Drøbak-Frogn IL - Sykkel 2 -------04:49:1503:47:01----
232 81712 Vigdis Solberg Espern Jenter på Hjul 2 --------03:25:3304:54:26---
232 42653 Torunn Solheim Førde CK 2 --------03:58:5904:13:31---
232 42654 Oddfrid Anne Solheimsnes Førde CK 2 --------03:58:5904:13:31---
232 110137 Hege Sommerfelt Sandefjord SK 2 -------05:22:10--04:04:27--
232 138451 Kari Soot Erøy Regnskap AS 2 -----04:40:1005:42:39------
232 53697 Ann Åse Stava CK Haugaland 2 -------04:26:23--04:11:56--
232 138474 Ingrid Stave Stadt Cykleklubb 2 -----04:11:1906:49:26------
232 138455 Brith Steiro Soon Cykleklubb 2 -----04:45:3505:53:10------
232 81978 Kari Buøen Stemme Horten kommune 2 ---------06:45:0307:50:17--
232 81713 Trine Lise Stenbakk Team Hamar 2 --------03:25:2104:54:26---
232 160751 Jeanette Stenberg Team Rainbow 2 -05:37:3306:28:20----------
232 81693 Heidi Stenboc-Haakestad Halden CK 2 --------03:34:0704:53:44---
232 81918 Anne Margrethe Stensrud 2 ---------06:16:3406:47:32--
232 131138 Gøril Viskjer Stoltenberg Team Soon CK / Soon Cykleklubb 2 ------04:19:5104:13:58-----
232 81928 Kamilla Torsteinsen Stoltz Team Stoltz 2 -------06:13:00-06:19:20---
232 81931 Kari Torsteinsen Stoltz Team Stoltz 2 -------06:13:25-06:20:13---
232 110707 Hanne Marie C. Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel 2 -------07:19:1305:19:21----
232 81943 Gro Strøm Oslo kommunes BIL 2 ---------06:23:11-07:27:03-
232 144952 Solveig Strømberg Cykle Klubben Øst / CK Østrogen 2 ----04:33:3404:33:43-------
232 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:28:56-06:12:23
232 81714 Julianne Sundmyhr Espern Jenter på Hjul 2 --------03:25:2104:54:26---
232 81871 Berit Norborg Sundquist CK Nittedal 2 -------06:44:15-05:44:49---
232 110715 Miriam Eunice Sundquist Hagan 2 -------06:01:5405:24:37----
232 131202 Marit Svanborg Lesja og Dovre Sykleklubb 2 ------06:06:3805:36:33-----
232 131227 Anne Iren Sveen Stange 2 ----06:42:11--06:36:18-----
232 110719 Lena Sveinsson Fredrikstad SK 2 -------05:58:4505:26:34----
232 82790 Hilde Svensson Family Sports Club, Rommen 2 -------07:24:3306:20:15----
232 138482 Barbro Marie Sveum Gjøvik 2 -----05:58:2807:24:20------
232 81866 Inger-Johanne Sveum Østmarka IL - Sykkel 2 --------05:48:4205:38:26---
232 110578 Grethe Sønes Brumunddal SK 2 -------04:38:2404:03:30----
232 81628 Hilde Sørensen Hvam IL 2 ---------05:01:2505:23:36--
232 81867 Ruth Anne Sørheim Østmarka IL - Sykkel 2 ---------05:38:2605:21:48--
232 81277 Vera Thamdrup Team Østfold/Våler 2 ----------05:40:1805:54:34-
232 110765 Kari Thoresen Vallset 2 -------08:28:0106:02:44----
232 110766 Heidi Thoresen Team Thoresen 2 07:58:47-------06:03:27----
232 160752 Siw H. Thorslund Team Rainbow 2 -05:37:3306:28:20----------
232 121579 Inger Thorud Spenst Mjøndalen 2 ----------06:16:0806:29:22-
232 110720 Camilla Throndsen Raufoss 2 ------05:23:18-05:27:10----
232 110546 Hege Tjøgersen Oslo 2 -----04:19:10--03:45:16----
232 64615 Anita Toftner Moss CK 2 -------04:37:1103:38:29----
232 121552 Tove Toldnes Snåsa IL 2 ----------04:51:5705:20:54-
232 110744 Ingrid Tollerud Geilo 2 -------06:37:1105:48:49----
232 138428 Sigfrid Tornes Nesodden SK 2 -----04:02:3505:04:21------
232 121679 Magnhild Torper Ski 2 ------04:55:20---05:51:36--
232 35075 Linda Treseng Team Aktiv Mot Kreft / Ullensaker Cykleklubb 2 ------03:52:15--03:56:50---
232 80680 Kjersti Hurum Trømborg Team Soon CK / Soon Cykleklubb 2 ------04:19:5104:14:49-----
232 81657 Trine-Lise Urbye Horten kommune 2 ---------04:38:3104:39:02--
232 81979 Aud Storsand Ustad Viggja 2 --------04:52:0906:45:03---
232 81716 Gry Vangen Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3704:54:26---
232 110782 Ingunn Vasaasen Team exhale 2 ------06:12:59-06:40:27----
232 110726 Karin Vatvedt Rakkestad 2 --------05:32:08-06:19:23--
232 80885 Unn Kristin Vedal Snåsa IL 2 ----------04:13:5204:47:37-
232 129850 Morten Veiby Flimmer og Trimmer 2 --06:05:5304:46:40---------
232 131260 Tone Velve Trondheim 2 ------06:49:0307:54:26-----
232 162469 Daniela Verheyleweghen Smaalenene SK / Team Rynkeby Østfold 2 04:45:4705:25:23-----------
232 81886 Laila Vian Re SK 2 --------05:08:4005:55:25---
232 80502 Wenche Vigorelli Cykle Klubben Øst / CK Østrogen 2 ----04:36:3204:33:43-------
232 81895 Monica Vike Elverum 2 --------04:56:3006:03:37---
232 81694 Wenche Hildebrandt Viken Halden CK 2 --------04:21:4404:53:44---
232 110535 Lene Vissebråten Team Oslo/Akershus 2 -------04:12:0303:28:47----
232 68467 Elinor Volden Land CK 2 -------05:16:2704:18:20----
232 139180 Christina von der Leyen Roa 2 -05:17:07---04:54:59-------
232 110628 Inger Marie Wahl Horten kommune 2 --------04:38:34-06:15:28--
232 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes SK 2 -------04:05:5803:17:18----
232 110582 Elisabeth Wennevold Lørenskog CK 2 -------05:15:3104:05:01----
232 81881 Trine Westergaard Rasta 2 --------04:50:5705:51:31---
232 145511 Irén Westrum Asker Cykleklubb 2 ----04:54:4604:19:50-------
232 121372 Ingun Wictorsen Norway 2 -----------05:55:0505:32:37
232 81960 Kari Wierød Hvarnes IL - Spinning 2 --------05:12:3806:36:58---
232 81935 Bodil Wilmann Børsa 2 --------05:58:2606:21:05---
232 121577 Camilla Wolan Norway 2 ----------06:11:2106:25:00-
232 81876 Christina Wolan Inderøy IL - Sykkel 2 ---------05:48:3306:33:27--
232 81698 Elizabeth Waage Espern Jenter på Hjul 2 --------04:02:3704:54:26---
232 160706 Inga-Lill Ødegaard Smaalenene SK 2 -05:25:2305:09:52----------
232 81309 Eivor Øen Advokatfirmaet Campbell & Co 2 --------04:18:52-05:48:11--
232 29426 Tone Øglænd Bryne CK 2 --------03:14:2303:46:10---
232 121385 Toril Gjønnes Østensen Vinmonopolet 2 -----------06:19:5306:03:09
232 110620 Sonja Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel 2 --------04:29:36--05:17:15-
232 81793 Elisabeth Øvrevik Horten kommune 2 ---------05:25:1005:09:24--
232 121555 Kari Anne Aarethun Norway 2 ----------04:45:4505:59:14-
232 120826 Heidi Marie Aaseng Østmarka IL - Sykkel 2 ----------04:28:5605:23:53-