Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
1000 51065 André Mamelund Bingsfoss SK M 35-39 05:05:54 37.2601:37:4403:19:43
1002 63172 Simen Olsen Kulsvehagen Foreningen Frikransen M 25-29 05:05:55 37.2601:40:5903:26:49
1003 80404 Jan Otto Andresen Autoteknikk AS M 45-49 05:06:06 37.2401:39:3503:20:35
1003 80978 Asmund Hovengen Fjellfoten SK M 45-49 05:06:06 37.2401:37:4403:18:31
1005 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 55-59 05:06:07 37.2401:42:4203:25:52
1005 41113 Øystein Lægreid Sarpsborg SK M 50-54 05:06:07 37.2401:42:4203:25:52
1005 49918 Reidar Ølmheim Sarpsborg SK M 50-54 05:06:07 37.2401:42:4203:25:52
1008 36712 Trond Løfsgaard Bingsfoss SK M 55-59 05:06:15 37.2201:45:2503:27:05
1009 80893 Frode Beckstrøm Team Haga M 35-39 05:06:34 37.1801:40:0403:19:06
1009 101065 Henrik Sørling Pedersen CK Sør M 20-24 05:06:34 37.1801:40:5903:26:30
1011 109075 Paul I. Wyatt Solør CK M 17-19 05:06:38 37.1701:32:4603:18:19
1012 58926 Eyvind Lund Atea AS M 40-44 05:06:45 37.1601:41:2103:23:28
1012 80717 Truls Starckjohann Atea AS M 45-49 05:06:45 37.1601:41:2103:23:28
1014 64362 Egil Grendstad Tursyklistene Trondheim M 55-59 05:06:50 37.1501:38:4503:25:03
1014 109076 Knut Frederik Sollien Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:06:50 37.1501:38:3403:15:22
1016 61716 Thue Alfson Holme Atea AS M 55-59 05:06:57 37.1301:41:2103:23:28
1017 35108 Frode Lauvstad Intersport M 40-44 05:07:01 37.1301:41:3503:24:22
1018 109077 Trygve Bjerkeli Halden CK M 45-49 05:07:04 37.1201:42:5203:25:16
1019 64368 Bård Markussen Body Grav Cycle Team M 40-44 05:07:08 37.1101:36:1303:17:44
1020 64224 Arnfinn Bøe Brøttum IL - Sykkel M 45-49 05:07:14 37.1001:34:4103:13:30
1020 164023 Inge Olsen Brumunddal SK M 45-49 05:07:14 37.1001:40:4103:25:16
1020 109078 Lars Strømmen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 05:07:14 37.1001:34:4103:13:30
1023 80301 Kent Bahr Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:07:19 37.0901:33:5203:24:15
1024 50976 Audun Landsverk Follo SK M 30-34 05:07:23 37.0801:42:0603:21:46
1024 36799 Steinar Nesdal Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 109079 Moises Plasencia Santos Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 64753 Rune Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 70815 Endre Cato Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 80744 Morten Wien Hamar Skiklubb - Sykkel M 45-49 05:07:23 37.0801:45:2603:28:17
1024 102462 Jan Aabrekk Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1031 65011 Roar Arnstad Calzada Cycling Team M 40-44 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 109080 Casper Farhad Calzada Cycling Team M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 65710 Janken Fensholt Calzada Cycling Team M 45-49 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 65013 Håkon Fjeld-Hansen Calzada Cycling Team M 40-44 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 79752 Pål Grjotheim Handelsbanken BIL M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 47503 Bård Erlend Hansen Calzada Cycling Team M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 65655 Hans Jacob Hofgaard Asker CK M 45-49 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 80399 Jan Ingvoldstad Calzada Cycling Team M 35-39 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 64092 Jens Kristian Jensen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:07:29 37.0701:40:5503:27:33
1031 80506 Christoffer Mørck Calzada Cycling Team M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 109081 Leif Ottesen Calzada Cycling Team M 50-54 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 40631 Alexander Maaseide Stadsnes Calzada Cycling Team M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
1031 36765 Frank Vian Re SK M 60-64 05:07:29 37.0701:41:5103:29:15
1044 70782 Torstein Børresen TeleComputing M 35-39 05:07:31 37.0701:37:4403:14:47
1045 51600 Arild Kristiansen Brumunddal SK M 45-49 05:07:40 37.0501:40:4103:26:42
1045 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 45-49 05:07:40 37.0501:40:4103:26:42
1047 82030 Stein Hallvard Wollheim Land CK M 40-44 05:07:41 37.0501:37:4403:14:47
1048 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 40-44 05:07:45 37.0401:34:4703:19:42
1049 35223 Hans Nicolai Edbo Bærum og Omegn CK M 40-44 05:07:47 37.0301:38:3703:14:33
1049 36651 Anders Granheim Hadeland CK M 30-34 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1049 61567 Alf Erik Hagebakken Hadeland CK M 45-49 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1049 49220 Kjersti Hoel Hadeland CK K 45-49 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1049 123827 Lars Lien Hadeland CK M 45-49 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1049 79997 Gina Elisabeth Mathisen Hadeland CK K 25-29 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1049 65535 Tor Erik Seiersten Hadeland CK M 60-64 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
1056 52523 Ulf Skaug Andersen Rudshøgda M 55-59 05:07:49 37.0301:38:1003:15:04
1057 79074 Anders Hagen JH-Sykkel M 40-44 05:07:52 37.0201:39:3303:30:23
1058 69610 Birgit Øverby Tennøe Bærum og Omegn CK K 55-59 05:08:02 37.0001:42:4203:25:52
1059 41114 Bedir Yiyit Moss CK M 35-39 05:08:09 36.9901:29:1503:20:20
1060 40622 Dag Mæhle Oppdal SK M 50-54 05:08:30 36.9501:35:3403:18:11
1061 109082 Lars Bergersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:08:57 36.8901:45:2003:24:34
1062 106192 Per Edvard Clausen Sarpsborg SK M 35-39 05:09:06 36.8801:42:4203:25:52
1062 46212 Geir Gribbestad Sarpsborg SK M 40-44 05:09:06 36.8801:42:4203:25:52
1064 61368 Jon Terje Holtan Atea AS M 45-49 05:09:09 36.8701:46:5803:29:56
1065 109083 Hans-Thore Grøterud Team Kolli M 35-39 05:09:19 36.8501:40:4703:24:24
1065 44957 Terje Kjølstad Team Kolli M 50-54 05:09:19 36.8501:40:4703:24:24
1067 109084 Anders Tveraaen Øfsti Brumunddal SK M 35-39 05:09:27 36.8301:36:5303:28:12
1068 69149 Anthony Dinning IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:09:30 36.8301:34:5303:26:39
1069 79359 Christian Sogn Iversen Team Kjekkas M 25-29 05:09:31 36.8301:44:4003:27:28
1069 49674 Håkon Wibstad Höegh Sport M 50-54 05:09:31 36.8301:44:4003:27:23
1071 109085 Daniel Blikset Nesodden SK M 25-29 05:09:39 36.8101:34:4703:21:20
1072 54133 Svein Arne Hovland Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:09:46 36.8001:38:3403:18:23
1073 164015 Jørgen G. Larsen Elektroskandia Norge M 40-44 05:09:51 36.7901:42:3303:25:57
1074 58092 Nils Bernhard Nilssen Amesto Solutions M 40-44 05:09:52 36.7901:41:2103:23:28
1075 109086 Runar Ranheim Eidsvoll SK M 30-34 05:09:58 36.7701:40:5903:26:30
1076 109087 Frank Holmen Nes Sportsklubb - Sykkel M 35-39 05:10:06 36.7601:43:2803:20:52
1076 69215 Bjørn Erik Ihle Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:10:06 36.7601:43:1903:20:52
1076 79371 Frode Lars Ihle Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:10:06 36.7601:43:2803:20:52
1076 109088 Atle Joansen Team COB M 40-44 05:10:06 36.7601:43:1903:20:52
1080 122738 Rune Christensen Lørenskog CK M 45-49 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 34035 Espen Enger Lørenskog CK M 45-49 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109089 Jørn Granås Lørenskog CK M 50-54 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109090 Morten Grimsgård Lørenskog CK M 30-34 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109091 Anders Hauglid Lørenskog CK M 17-19 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109093 Truls Hollen Lørenskog CK M 20-24 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109092 Fredrik Hollen Lørenskog CK M 20-24 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 122275 Bjørn Johansen Lørenskog CK M 55-59 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109094 Lars Kjelling Lørenskog CK M 35-39 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109095 Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog CK M 35-39 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1080 109096 Jørgen Wist Sagene IF - Sykkel M 30-34 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
1091 52240 Tor Arne Tokerud Hapro BIL M 55-59 05:10:13 36.7401:50:0103:25:57
1092 64144 Andreas Grimstvedt Fossum IF / Team Tøff i Trynet M 17-19 05:10:22 36.7301:37:4103:16:31
1092 64159 Johannes Hov Høydal Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 17-19 05:10:22 36.7301:37:4103:16:31
1094 49252 Geir Torum Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:10:28 36.7101:38:3403:18:23
1095 50542 Bent Solbakken Moss CK M 45-49 05:10:37 36.7001:29:1503:14:58
1096 64173 Vegard Joten Andersen JH-Sykkel M 17-19 05:10:43 36.6801:44:0003:26:00
1096 64174 Kristian Joten Andersen JH-Sykkel M 17-19 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 71416 Knut Andersen JH-Sykkel M 55-59 05:10:43 36.6801:44:0003:26:00
1096 109097 Reidar Bakko Andebarkji TSK / E-CO BIL M 45-49 05:10:43 36.6801:42:3003:26:00
1096 79266 Jan Erik Blix JH-Sykkel M 45-49 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 65596 Hans Petter Bronken JH-Sykkel M 60-64 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 26873 Olav Brunstad JH-Sykkel M 55-59 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 40639 Anders Findsen Brøtmo JH-Sykkel M 30-34 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 70223 Heidi Grønvold Bøe JH-Sykkel K 55-59 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 81588 Unni Fjeldstad Elverum SK K 50-54 05:10:43 36.6801:38:3403:26:00
1096 65599 Anne Marthe Gjestvang JH-Sykkel K 35-39 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 80337 Fredrik Johnsen JH-Sykkel M 30-34 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 42564 Tom Kristiansen JH-Sykkel M 55-59 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 109098 Odd Erling Lange JH-Sykkel M 50-54 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 62876 Ivar Richard Larsen JH-Sykkel M 55-59 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 64178 Thomas Meinich JH-Sykkel M 55-59 05:10:43 36.6801:44:0003:26:00
1096 65601 Bjørnar Myhren JH-Sykkel M 45-49 05:10:43 36.6801:43:5103:26:00
1096 35512 Tore Bjørn Ringås JH-Sykkel M 45-49 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 62878 Leif Rønning JH-Sykkel M 50-54 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 79975 Inger Senderud JH-Sykkel K 45-49 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1096 109099 Magne Sogn JH-Sykkel M 50-54 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1117 74154 Knut Anderson Sauda SK M 55-59 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 80543 Eivind Bjøralt Team Sjusjøen M 55-59 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 47213 Jarle Dreierstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:26:30
1117 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 49458 Geir Olav Halset CK Nittedal M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 80391 Jan Harving CK Nittedal M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 70480 Jørgen Hurum Team Sjusjøen M 60-64 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 65821 Harald Kristiansen IK Hero - Sykkel M 65-69 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 43977 Roger Terje Larsson CK Nittedal M 60-64 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 109100 Haldis Lenes IK Hero - Sykkel K 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 109101 Vegard Madsen CK Nittedal M 35-39 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 68727 Frode Netskar CK Nittedal M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 136650 Bjørn Nordhagen CK Nittedal M 55-59 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 64285 Eivind Nåvik Lillehammer CK M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 80661 Stein Are Olausen CK Nittedal M 35-39 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1117 65407 Pål Sommerseth Lillehammer CK M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 109102 Tor Westerdahl Søre Ål IL M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:24:21
1117 63419 Jon Arvid Waal CK Nittedal M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1136 70698 Eivind Alstad Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109103 Bjørn Henrik Christoffersen Team Weber Glava M 30-34 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109104 Paal Ivar Engebretsen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80820 Steinar Erlandsen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 64583 Roger Hanssen Estensen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 64194 Olav Haugen Anton Sport M 30-34 05:10:53 36.6601:42:5203:22:06
1136 109105 Oddbjørn Korsmo Ahlsell Norge AS M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 122344 Geir Larsen Ullensaker CK M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80525 Tore Lystad Team Weber Glava M 30-34 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 42435 Vidar Moen Team Weber Glava M 45-49 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109106 Terje Nitschke Team Weber Glava M 55-59 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 75783 Sigmund Nysveen Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:54:5303:31:47
1136 80655 Odd Runar Saga Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 68667 Rune Skogmo Team Weber Glava M 45-49 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 26953 Ole-Gunnar Steinsland Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80527 Frode Thorsen Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 50530 Fredrik Trygg Team Weber Glava M 35-39 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1153 64291 Vebjørn Bale Rauma SK M 40-44 05:11:00 36.6501:40:4703:24:24
1154 109107 Gunnar Thorvaldsen Abrahamsrud Bingsfoss SK M 35-39 05:11:17 36.6201:37:4403:24:10
1155 66504 Simen Thorvaldsen Milslukern Sport M 35-39 05:11:19 36.6101:35:3803:12:31
1156 109108 Remi André Wollvik Henriksen CK Nittedal M 40-44 05:11:22 36.6101:42:4003:28:58
1157 80407 Anders Bjørnhaug Øyer M 40-44 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1157 80573 Sondre Bolstad Lillehammer M 25-29 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1157 80568 Vegard Faldet Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 30-34 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1157 109109 Roger Hjelmstadstuen Lillehammer M 30-34 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1157 109110 Per Arne Kolseth Vinstra M 20-24 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1157 109111 Thomas Traaseth Baksia M 30-34 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1163 43361 Rune Kronberget Team Sent Ute M 40-44 05:11:24 36.6001:37:1303:14:02
1164 109112 Knut Michael Asplund Real Kikut M 40-44 05:11:27 36.6001:56:3503:34:40
1164 79423 Even Bjerke Hurdal M 20-24 05:11:27 36.6001:47:3003:33:58
1164 109113 Bjørn Willy Larsen Real Kikut M 40-44 05:11:27 36.6001:55:3403:34:40
1167 64379 Eyvind Fredriksen Multiconsult M 30-34 05:11:31 36.5901:40:2303:26:13
1167 109114 Nicolai Nordstrand Oslo M 30-34 05:11:31 36.5901:40:2303:26:13
1167 109115 Carl-Fredrik Klaveness Walker Team United Bakeries / BOC M 30-34 05:11:31 36.5901:40:2303:26:13
1170 109116 Espen Elkjær IF Frøy - Sykkel M 60-64 05:11:35 36.5801:51:2303:28:17
1170 109117 Lars Roger Kokkim Sport 1 M 40-44 05:11:35 36.5801:45:2603:24:34
1172 29404 Tommy Jekteberg Calzada Cycling Team M 30-34 05:11:36 36.5801:44:1003:27:59
1173 43725 Svein Bergum Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80745 John-Arild Bodding Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80431 Ola G. D. Bratlie Moss CK M 65-69 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 36343 Jan Tore Dahl Moss CK M 30-34 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 33313 Tom Filberg Moss CK M 55-59 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80434 Håkon Halstensen Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 109118 Dagfinn J. Hansen Moss CK M 60-64 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80437 Robert Jenssen Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 111692 Lasse Johansen Moss CK M 35-39 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80438 Jørn Lind Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80440 Rune Mørk Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 109119 Øystein Nesse Moss CK M 30-34 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 36614 Jann Eirik Nilsen Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 109120 Henning W. Pettersen Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 64228 Bernt Rognlien Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:11:38 36.5801:37:0903:16:37
1173 44306 Roar Kristian Sandseter Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80548 Magnus Sjuve Moss CK M 30-34 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 109121 Jens Petter Skjerden Soon CK M 35-39 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 64140 Lasse Skudal Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80443 Kåre Morten Sundby Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 109122 Bjørn Anders Sæter Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 36837 Odd Åge Toldnes Snåsa skiskytterlag M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:02
1173 35515 Tor-Åge Welinder Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1173 80444 Knut Ødegaard Moss CK M 65-69 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1197 109123 Erik Weisser-Svendsen Moelven BIL M 55-59 05:11:46 36.5601:40:5503:27:33
1198 109124 Lars Christian Haugerud Autoteknikk AS M 45-49 05:12:08 36.5201:39:3503:20:35
1198 109125 Andreas Skavhaug Autoteknikk AS M 30-34 05:12:08 36.5201:39:3503:20:35
1198 109126 Torbjørn Slåtto TeleComputing M 40-44 05:12:08 36.5201:37:4403:21:05
1201 109127 Peter Trede Sarpsborg SK M 50-54 05:12:18 36.5001:42:4203:25:52
1202 49737 Torbjørn Dahl CK Nittedal M 45-49 05:12:22 36.4901:42:4003:28:58
1203 109128 Bård Reppen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:12:24 36.4901:33:5203:12:19
1204 109129 Leif Jakobsen Akershus Cyklekrets M 60-64 05:12:37 36.4601:42:4003:27:01
1204 65639 Kjetil Nordlund Ullensaker CK M 30-34 05:12:37 36.4601:45:0903:26:23
1206 62974 Kent Raymond Johansen Team COOP M 25-29 05:12:38 36.4601:44:3603:30:02
1207 80689 Kristian Stadsøy Grjotheim Pirates M 30-34 05:12:39 36.4601:40:5903:26:30
1207 81260 Erik Holt Eidsvoll SK M 25-29 05:12:39 36.4601:40:5903:26:30
1209 109130 Børge Filseth Lommedalen M 40-44 05:12:56 36.4201:48:1803:36:37
1209 80761 Frank Robert Nilsen Brødrene Dahl A/S M 30-34 05:12:56 36.4201:48:1803:36:37
1211 74587 Bjarne Ludvigsen Atea AS M 40-44 05:13:01 36.4101:41:2103:23:45
1212 109131 Sigmund Førde Drammen CK M 40-44 05:13:22 36.3701:44:2303:31:18
1213 109132 Knut Erik Høistad Halden CK M 50-54 05:13:27 36.3601:42:5203:25:16
1214 49648 Elisabeth Ihle Nes Sportsklubb - Sykkel K 35-39 05:13:42 36.3401:43:2803:24:00
1215 35183 Roger Jacobsen Moss CK M 45-49 05:14:10 36.2801:43:3003:28:33
1216 65604 Bjørnar Grindvoll Ahlsell Norge AS M 45-49 05:14:19 36.2601:33:1203:28:49
1217 54132 Paal Thunes Oppdal SK M 35-39 05:14:32 36.2401:35:3403:17:28
1218 109133 Joakim Dalsgaard Christensen Drammen CK M 16 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1218 80429 Asbjørn John Eggesbø Drammen CK M 55-59 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1218 106321 Bjørn Espenes Drammen CK M 50-54 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1218 109134 Rolf Petter Halle Drammen CK M 45-49 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1218 70635 Kirsti Kolseth Vinstra K 17-19 05:14:37 36.2301:42:5403:30:08
1218 64244 Arne Markussen Aftenposten / BOC M 40-44 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1218 109135 Fredrik Reistad Drammen CK M 25-29 05:14:37 36.2301:44:2303:31:18
1225 36819 Geir Akselsen IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 79341 Øyvind Øen Danielsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 79342 Tormod Guldvog IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 64062 Erik Gytrup IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 70860 Trine Hansen IF Frøy - Sykkel K 45-49 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 109136 Dagfinn Haug Skiptvet IL - Sykkel M 50-54 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 109137 Ole Boran Humborstad IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 50996 Vidar Krogstad NVS M 55-59 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 64347 Thomas Leirset IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 48586 Jørn Michalsen IF Frøy - Sykkel M 55-59 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 79344 Ole Martin Mæland IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 35742 Terje Nilsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 64350 Johnny Rognså IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 81601 Janne Sæther IF Frøy - Sykkel K 25-29 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1225 70640 Frode Verbaan Erik Arnesen Helsfyr M 40-44 05:14:40 36.2201:45:2603:24:34
1225 109138 Christian Vilming IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
1241 49683 Torkjell Arntzen Aftenposten M 50-54 05:14:49 36.2101:44:2303:31:18
1241 109139 Jan Gulbrandsen Åskollen SK M 40-44 05:14:49 36.2101:44:2303:31:18
1241 106221 Roger Tøftum Drammen CK M 50-54 05:14:49 36.2101:44:2303:31:18
1244 70783 Gisle Elvebakken TeleComputing M 40-44 05:14:51 36.2001:42:4903:30:40
1245 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:54 36.2001:47:2003:30:59
1246 80452 Frode Bergill Drammen CK M 45-49 05:14:55 36.2001:44:2303:31:18
1246 64283 Bengt Jarl Holst Drammen CK M 40-44 05:14:55 36.2001:44:2303:31:18
1246 64094 Erik Johnsen Atea AS M 50-54 05:14:55 36.2001:44:2303:31:18
1249 70751 Lisbeth Austad Ullensaker CK K 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 40-44 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 80923 Stian Dale Ullensaker CK M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 87269 Helge Evensen Jessheim M 50-54 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 70643 Jon Fredrik Fikse Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109140 Knut Magne Flatner Elixia Jessheim M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 67871 Gunnar Fodstad Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:5503:33:01
1249 43131 Øystein Frantzen Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 62695 Håkon Gisholt Camp Elixia M Tandem 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 80087 Espen Johnsen Ullensaker CK M 40-44 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 43085 Jørn Kandola Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109141 Stein Vidar Karlsen Sand IL - Terrengsykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 49830 John Arild Lie Sand IL - Terrengsykkel M 40-44 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109142 Thomas André Nielsen Ullensaker CK M 30-34 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109143 Erik Olsen-Ruud Infratek BIL M 25-29 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 36607 Ørjan Rogne Rise Camp Elixia M Tandem 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109144 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK K 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 80382 Tor Erik Rognstad Sand IL - Terrengsykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 55-59 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109145 Håkon Rognstad Sand IL - Terrengsykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 50465 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 70729 Mattias Törnqvist Elixia Jessheim M 30-34 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 70645 Christian Aanvik Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1272 109146 Hans-Petter Aas IF Frøy - Sykkel M 65-69 05:15:00 36.1901:45:2603:32:43
1273 80737 Frank Hagen Hadeland CK M 35-39 05:15:07 36.1701:42:3803:24:57
1274 64083 Espen Bjaarstad Drammen CK M 40-44 05:15:12 36.1601:44:2303:31:18
1275 109147 Jostein Buraas Lillehammer CK M 35-39 05:15:18 36.1501:48:0403:35:22
1275 64091 Bjørn Fjeldstad Tranby M 55-59 05:15:18 36.1501:48:0403:35:22
1275 80547 Jonathan Baumann Kalviknes Foreningen Frikransen M 25-29 05:15:18 36.1501:40:5903:34:47
1278 122182 Øystein Andersen Cowi BIL, Fredrikstad M 60-64 05:15:22 36.1401:43:0503:30:40
1279 109148 Jan Erik Schiøtz Konnerud IL - Sykkel M 45-49 05:15:26 36.1401:38:4503:25:03
1280 109149 Pål Eirik Alrek Gærningen Sykleklubb M 35-39 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109150 Jan Olav Arnesen Lillehammer Sykehus BIL M 40-44 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 54126 Ole Ivar Austreng Lillehammer CK M 30-34 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 65423 Syver Berg-Domås Lillehammer Sykehus BIL M 30-34 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109151 Rolf Berge Lillehammer CK M 45-49 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 150907 Bjarne Christensen Lillehammer Sykehus BIL M 45-49 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 34820 Naim Degirmenci Lillehammer Sykehus BIL M 25-29 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109152 Christina Eide Lillehammer Sykehus BIL K 30-34 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 64413 Anne Vigdis Granbu Lillehammer Sykehus BIL K 45-49 05:15:27 36.1301:43:1000:00:00
1280 45060 Nils Henrik Henriksen CK ValdresEkspressen M 60-64 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 34787 Glenn Kjetil Jonassen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 47515 Bjørn Krøkje Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109153 Gøran Melbø Lillehammer Sykehus BIL M 45-49 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 68169 Terje Nilstad Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109154 Gina Kristine Ringsrud Ottadalen SK K 25-29 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1280 109155 Vegard Smedsund Lillehammer M 25-29 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1296 109156 André Borka Bærum og Omegn CK M 40-44 05:15:33 36.1201:38:3703:20:11
1296 42706 Thomas Rekdal Atea AS M 35-39 05:15:33 36.1201:47:3203:26:46
1298 109157 Didrik Maltun Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 17-19 05:15:41 36.1101:37:4103:16:31
1299 81249 Dag Raavand Inderøy IL - Sykkel M 45-49 05:15:48 36.0901:45:1003:29:44
1300 36727 Sivert Angel Team Angel M 35-39 05:16:00 36.0701:42:0603:30:12
1300 78903 Knut Ole Gundersen Team Angel M 35-39 05:16:00 36.0701:42:0603:23:20
1302 109158 Lars Kirkhus Holmestrand M 30-34 05:16:01 36.0701:44:3603:30:02
1303 65647 Anders Harald Liland IF Frøy - Sykkel M 55-59 05:16:05 36.0601:45:2603:32:43
1304 37028 Magne Riise Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:16:15 36.0401:42:0603:25:34
1304 37032 Inge Skålbones Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:16:15 36.0401:42:0603:25:34
1306 109159 Anders Føyen Atea AS M 50-54 05:16:16 36.0401:41:2103:31:28
1307 109160 Geir Nyhus Team Gøss M 35-39 05:16:22 36.0301:42:5403:30:08
1307 80569 Jørgen Thanem Hafjell Freeride Klubb M 25-29 05:16:22 36.0301:42:5403:30:08
1309 109161 Roar Nyberget JH-Sykkel M 55-59 05:16:33 36.0101:43:2903:26:00
1310 38211 Thomas Schou Calzada Cycling Team M 40-44 05:16:38 36.0001:44:1003:27:59
1311 48327 Helge Berg ProNor M 40-44 05:16:50 35.9801:45:1003:27:33
1311 80627 Gøran Jenssen ProNor M 30-34 05:16:50 35.9801:45:1003:27:33
1313 109162 Stine Eikum Team Merida-Stians Sport K 30-34 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1313 109163 Per Christian Grenan-Grimstad Team Merida-Stians Sport M 35-39 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1313 109164 Thomas Peter Kaspersen Atea AS M 40-44 05:16:57 35.9601:46:3203:36:54
1313 64042 Jørgen Nerhus Team Merida-Stians Sport M 40-44 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1313 82038 Steffan Reme Stians Sport M 25-29 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1318 109165 Line Schau Andersen Valhall Sykkelteam K 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 64705 Michele Bonafede Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109166 Rune Dreiem Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109167 Magnus Heck Eide Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80800 Paul Fuglesang Valhall Sykkelteam M 55-59 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 36477 Ole Andreas Fuglesang Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109168 Bård Holmboe Valhall Sykkelteam M 45-49 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80462 Morten Løkken Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80464 Terje Mollestad Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 79604 Jon Morten Mosand Kjekkas Idrettsforening - Sykkel M 20-24 05:17:06 35.9501:44:4003:28:00
1318 65794 Stein Solem Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1329 62829 Jan Vidar Andreassen Atea AS M 55-59 05:17:11 35.9401:41:5203:29:53
1329 66396 Torleif Solli Atea AS M 30-34 05:17:11 35.9401:41:2103:23:45
1329 77332 Hildegunn Solli Atea AS K 20-24 05:17:11 35.9401:41:2103:27:17
1332 80454 Jesper Rådberg Åskollen SK M 40-44 05:17:18 35.9201:44:2303:31:18
1333 64051 Håkon Amb Team COB M 40-44 05:17:24 35.9101:43:2803:25:09
1334 109169 Kasper Moe Atea AS M 30-34 05:17:29 35.9001:46:3203:36:54
1335 40573 Arne Kristian Holter Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:17:36 35.8901:42:0603:26:54
1336 94544 Gunnar Amundsen Halden CK M 55-59 05:17:41 35.8801:42:5203:25:16
1337 109170 Håkon Moan Valhall Sykkelteam M 35-39 05:17:50 35.8601:44:5203:38:25
1338 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:17:59 35.8502:23:3503:52:39
1339 109171 Martin Frank Oslo M 40-44 05:18:00 35.8401:42:3303:29:11
1339 109172 Bjørn Hagen Hapro Sport 1 M 45-49 05:18:00 35.8401:50:0103:28:45
1339 109173 Trond Hvinden Hapro BIL M 45-49 05:18:00 35.8401:50:0103:28:45
1339 64384 Harald Lyshaugen Hapro BIL M 35-39 05:18:00 35.8401:50:0103:28:45
1339 50668 Roar Moen Hapro BIL M 35-39 05:18:00 35.8401:50:0103:28:45
1339 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos NV M 35-39 05:18:00 35.8401:42:2703:29:14
1345 109174 Kristian Solbrå Ahlsell Norge AS M 30-34 05:18:10 35.8301:44:2803:36:14
1346 109175 Tommy Gjerrud Bull Ski & Kajakk M 35-39 05:18:14 35.8201:38:3703:19:12
1347 79751 Johan Gaupås Terra BIL M 35-39 05:18:24 35.8001:44:1003:27:59
1348 45731 Bjørn Aune Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:18:25 35.8001:43:3003:31:47
1348 64254 Ole A. Frivik Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:18:25 35.8001:43:3003:31:47
1348 80815 Johannes Lund Kløfta IL - Sykkel M 40-44 05:18:25 35.8001:43:3003:31:47
1351 82103 Fredrik Worren Fjellstrand M 17-19 05:18:27 35.7901:45:3403:38:50
1352 70896 Terje Opheim Viken Team Servicegrossisten M 30-34 05:18:30 35.7901:44:2803:26:50
1353 80826 Åsgeir Nord Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 05:18:32 35.7801:42:0203:25:12
1354 71134 Martin Hennum Oslo M 30-34 05:18:53 35.7401:50:0603:32:25
1354 71088 Kristian Kirkerud Solbergelva M 30-34 05:18:53 35.7401:50:0603:32:25
1356 80585 Are Hunskaar IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:19:01 35.7301:44:1003:27:59
1357 68568 Per E. Martinsen Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:19:07 35.7201:43:3003:28:02
1358 109176 Olav Holter Team Sportsgutta Brandbu M 35-39 05:19:11 35.7101:50:0103:32:09
1359 65556 Hans Dehlimarken Hadeland CK M 50-54 05:19:18 35.7001:42:3803:24:57
1360 80557 Torgeir Syverstad Halden CK M 45-49 05:19:35 35.6701:42:5203:25:16
1361 109177 Tore Fjeld Gnist Trening og Helse M 50-54 05:19:48 35.6401:42:4203:28:17
1362 68163 Lene Hansen Bull Ski & Kajakk K 35-39 05:19:51 35.6401:38:3703:20:11
1363 70450 Bård Hjorth Gjø-Vard M 45-49 05:19:52 35.6301:45:1003:32:00
1364 109178 Tormod Braaten Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 79276 Knut Ellingsberg Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 80673 Jon E. Fornes Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 80674 Mona Schau Giskås Soon CK K 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 79277 Anders James Gray Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 80677 Arne Lunde Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 36898 Lasse Meholm Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 05:20:00 35.6201:42:2403:34:40
1364 109180 Erik Moe-Helgesen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 109181 Ørjan Rolness Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 40939 Frank Røstgård Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 37015 Rune Kibsgaard Sjøhelle Nordea BIL M 40-44 05:20:00 35.6201:44:1003:31:36
1364 109182 Arild Skarø Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 80679 Anita Torp Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 80680 Kjersti Hurum Trømborg Soon CK K 35-39 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 64307 Erlend Værdal Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 109183 Paal Wicklund Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 109184 Geir Wiik Soon CK M 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 88204 Steinar Wiik Soon CK M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1382 80405 Svein Ivar Herlo SvEiven sykkel M 35-39 05:20:17 35.5901:35:5803:26:41
1383 80531 Jørn Haanæs Oslo M 25-29 05:20:28 35.5701:51:4003:38:14
1384 80453 Lars Dalsgaard Christensen Drammen CK M 45-49 05:20:37 35.5501:44:2303:31:18
1385 67119 Terje Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:20:38 35.5501:51:2403:38:41
1385 80612 Baard Baardseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70884 Lars Ekren Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70807 Nils Arve Frøisland Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 69139 Hans Petter Gulbransen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 73587 Helge Rege Gårdsvoll Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80889 Preben Ingebricson Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62638 Joakim Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62890 Maria Elisabeth Kalland Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109185 Magnus Kirkerud Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 81606 Helle Lorentzen Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109186 Stial Lysaker Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 29707 Tore Marthinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109187 Ole Oroug Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80385 Lars Reiten Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109188 Dag Andreas Ruud Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109189 Mari Sjøberg Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70856 Janne Strandrud Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 41468 Svein Morten Thoresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80417 Stein-Erik Wendel Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 42407 Vidar Ådnegard Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1411 109190 Alf Ole Andenæs IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:20:41 35.5401:45:2603:32:43
1412 80451 Dag Skipenes Nesodden SK M 40-44 05:20:46 35.5301:34:4703:21:57
1413 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 70-74 05:20:49 35.5301:52:4803:32:02
1414 81180 Håvard Engøy Folketrygdfondet M 25-29 05:20:50 35.5301:51:4003:38:14
1415 81173 Ronny Finvik Family Sports Club, Løten M 35-39 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 47015 Bjarne Kjøs Family Sports Club, Løten M 55-59 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 64846 Erik Kjøs jr. Family Sports Club, Løten M 30-34 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 30892 Thorbjørn Netteland Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 40-44 05:20:55 35.5201:45:2703:32:22
1415 81175 Roger Nygaard Family Sports Club, Løten M 55-59 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 44739 Roger Olsen Family Sports Club, Løten / Tine M 45-49 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 109191 Tor Olav Pettersen Family Sports Club, Løten M 55-59 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1415 109192 Rolf Erik Thorkildsen Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 50-54 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
1423 109193 Jørgen Andreas Alsgaard ProNor M 25-29 05:20:59 35.5101:45:1003:33:41
1423 109194 Thomas Fjell Heming IL M 35-39 05:20:59 35.5101:45:1003:27:33
1425 49279 Peter Jensen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:21:02 35.5101:45:2603:32:43
1425 65864 Henrik Jenssen IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:21:02 35.5101:45:2603:32:43
1427 109195 Ruben Berg Soon CK M 30-34 05:21:03 35.5001:51:1103:45:51
1428 109196 Martin Trenter Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:21:11 35.4901:38:3703:30:04
1429 122178 Thomas Andersen Fjellfoten SK M 25-29 05:21:12 35.4901:37:4403:19:23
1430 80430 Robert André Askland Moss CK M 40-44 05:21:24 35.4601:43:3003:33:42
1431 109197 Adrian Backsæther Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 05:21:28 35.4601:36:1303:17:44
1432 62787 Torstein Eriksen Larsen Motorsport M 20-24 05:21:30 35.4501:48:2803:38:37
1433 109198 Fred-Arne Gade Arntzen de Besche M 55-59 05:21:33 35.4501:45:5403:36:17
1433 80566 Ivar Høvik Richie the Cats Biker Team M 35-39 05:21:33 35.4501:42:4003:33:04
1433 40938 Iris Mandelid Arntzen de Besche K 50-54 05:21:33 35.4501:45:5403:36:17
1436 80442 Torstein Rørby Moss CK M 30-34 05:21:41 35.4301:43:3003:33:27
1437 109199 Jon Buxrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:21:42 35.4301:59:5403:42:01
1437 109200 Ivar Gundhus Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:21:42 35.4301:59:5403:42:01
1437 109201 Simen Moe Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 05:21:42 35.4301:51:0003:39:30
1437 47819 Kjell Helge Theodorsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:21:42 35.4301:51:0003:38:41
1437 40118 René Zierfuss Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:21:42 35.4301:55:5703:42:01
1437 109202 Marcel Zierfuss Amsterdam M 35-39 05:21:42 35.4301:55:5703:42:01
1443 80847 Ivar Arne Waagen Moss CK M 50-54 05:21:44 35.4301:43:3003:33:03
1444 49256 Bjørn Karsten Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:22:02 35.4001:51:0003:38:41
1444 62615 Frank Robert Tenfjord Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:22:02 35.4001:51:0003:38:41
1446 109203 Martin Veng Atea AS M 20-24 05:22:14 35.3701:46:3203:36:54
1447 109204 Christoffer Brurud LHK M 20-24 05:22:21 35.3601:50:0603:39:17
1448 22604 Geir S. H. Berge Team Dell M 35-39 05:22:31 35.3401:54:2903:41:16
1449 50075 Stian Ringstad JH-Sykkel M 35-39 05:22:32 35.3401:29:0603:18:46
1450 37614 Stig Morten Stenset Santander M 50-54 05:22:45 35.3201:43:3303:33:01
1451 103607 Richard Atleen Ullensaker CK M 40-44 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 50577 Lars Petter Berg Asker CK M 55-59 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 70813 Jon Bråten Snipers/Team ePartner M 35-39 05:22:47 35.3101:48:3103:40:58
1451 109205 Truls Evensen Asker CK M 40-44 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 64743 Einar Gudmundsson Oslo M 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 80691 Kristian Holm Pirates M 30-34 05:22:47 35.3101:40:5903:30:44
1451 46980 Tore Skamsdalen Larsen Eidsvoll M 25-29 05:22:47 35.3101:40:5903:26:30
1451 80611 André Rusthen Team ePartner M 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 109206 Yrjan Schaug Asker CK M 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 40742 Svein Sætre Fredrikstad SK M 50-54 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1451 69259 Lise Velund Asker CK K 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1462 80401 Frank Henning Hansen Glitre Off-Road Klubb M 50-54 05:22:56 35.3001:38:4503:25:03
1463 109207 Anders Eide Team Dell M 16 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 41671 Ingvar Ola Eliassen Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 41385 Martin Fleischer Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109208 Johan Gardien Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 109209 Marthin Storm Hansen Team Dell M 40-44 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 47498 Sverre Hungnes Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 80414 Frank Oddmund Jenssen Follafoss IL M 55-59 05:23:03 35.2801:40:4103:22:31
1463 109210 Stig Knutsen Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109211 Knut Helge Opsvik Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 130587 Trond Pedersen Team Dell M 45-49 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109213 Ståle Sivertsen Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109214 Tore Vassbotn Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 47599 Geir Erik Verpeide Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 109215 Pål-Vegard Wiksaas Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1477 80286 Tormod Rangnes Heggedal M 30-34 05:23:17 35.2601:35:3803:15:10
1478 71082 Roar Aune TeamePartner M 45-49 05:23:20 35.2501:48:3803:41:31
1479 109216 Thomas Mittelbach Atea AS M 40-44 05:23:22 35.2501:41:2103:31:28
1480 102652 Mario E. Castexs Bergen CK M 30-34 05:23:23 35.2501:48:0403:40:58
1480 80498 Haakon Johannes Sandvik TeleComputing M 35-39 05:23:23 35.2501:42:4903:30:40
1482 80398 Lars Grønseth Brumunddal M 20-24 05:23:47 35.2001:39:3803:14:55
1483 50712 Ivar Øien Team Angel M 45-49 05:23:55 35.1901:42:0603:23:20
1484 80559 Tore Bergli Land CK M 55-59 05:23:58 35.1801:37:4403:23:09
1485 109217 Daniel Steensen Tangen Bærum og Omegn CK M 20-24 05:24:11 35.1601:44:1103:29:05
1486 81183 Preben Friis Christensen Oslo M 25-29 05:24:12 35.1601:51:4003:38:14
1487 69533 Roger Løkken Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:24:16 35.1501:35:5703:17:29
1488 109218 Lars Erik Jevanord Handelsbanken BIL M 35-39 05:24:17 35.1501:49:4303:39:49
1488 24732 Karl Geir Pedersen Sandnes SK M 50-54 05:24:17 35.1501:50:0603:39:49
1490 80413 Jan Terje Håkonsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:24:24 35.1401:47:2003:30:59
1491 109219 Oskar Skjelin Halden CK M 30-34 05:24:27 35.1301:44:1103:29:50
1492 81178 Trond G. Amundsen Oslo M 35-39 05:24:34 35.1201:45:4003:36:44
1492 109220 Anders Botilsrud Konnerud IL - Sykkel M 40-44 05:24:34 35.1201:51:4303:42:43
1492 106200 Even Berg Mathisen Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 05:24:34 35.1201:51:4303:42:43
1495 24391 Johnny Skjæveland Sandnes SK M 30-34 05:24:50 35.0901:36:2903:22:46
1496 51622 Bjørn Barli Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 65-69 05:24:59 35.0701:44:5203:36:43
1496 107894 Hans Berg Soon CK M 30-34 05:24:59 35.0701:51:1103:45:51
1498 109221 Per I. Lund Richie the Cats Biker Team M 45-49 05:25:03 35.0701:42:4003:33:04
1498 109222 Hans Skari Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:25:03 35.0701:51:0003:38:41
1500 109223 Thomas Askeland Atea AS M 30-34 05:25:31 35.0201:52:0203:38:43
1501 80633 Matz Antonsen Vestby VGS M 35-39 05:25:32 35.0101:50:1303:38:14
1501 109224 Hans Skjelbreid Handelsbanken BIL M 45-49 05:25:32 35.0101:49:4303:38:14
1501 64366 Frode Sletten Vestby VGS M 35-39 05:25:32 35.0101:50:1303:38:14
1504 80150 Marius Jørgensen Atea AS M 30-34 05:25:39 35.0001:52:0203:38:43
1504 109225 Jonas Tyssø Atea AS M 30-34 05:25:39 35.0001:52:0203:38:43
1506 102751 Kurt Furnes ProAktiv Næringsmegling AS M 35-39 05:26:03 34.9601:45:1403:38:14
1507 65874 Vegar Hjellødegård Team Contar M 40-44 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1507 44648 Svein Ove Hjellødegård Brumunddal M 40-44 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1507 79373 Gunnar Kurud Brumunddal M 45-49 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1507 79372 Anne Kurud Nes Sportsklubb - Sykkel K 45-49 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1507 35203 Pierre Thévenard Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1507 109226 Rune Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb M 45-49 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1513 109227 Halvard Ølstørn TSC M 35-39 05:26:22 34.9301:47:0703:39:57
1514 81008 Øyvind Herland Intersport Kjedekontor M 25-29 05:26:34 34.9001:41:3503:33:17
1515 70972 Rakel Fougner Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 05:26:39 34.8901:51:0003:38:41
1515 109228 Edvard Oroug Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:26:39 34.8901:51:0003:38:41
1517 74634 Ronny Mjelva Askøy Sykkel og Triathlonklubb M 35-39 05:26:42 34.8901:49:4603:37:56
1517 29673 Tore Wiik Lørenskog CK M 45-49 05:26:42 34.8901:42:2503:28:15
1519 61859 Aleksander Jønvåg Atea AS M 35-39 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1519 71009 Karl Erik Nærum Atea AS M 30-34 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1519 69344 Trond Skogland Soon CK M 40-44 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1519 131737 Geir Strand Atea AS M 40-44 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1519 70816 Fridtjof Tonga Atea AS M 45-49 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1524 80315 Marius Lundby Engerdal SK M 35-39 05:27:00 34.8601:56:3903:43:25
1524 109229 Arvid Skjold GK Norge AS M 55-59 05:27:00 34.8601:43:2903:43:56
1526 51375 Vegard Lien Kvelstad Intersport M 40-44 05:27:08 34.8401:41:3503:35:01
1527 80678 Geir Stensrud Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:27:18 34.8301:42:3003:34:40
1528 82063 Christian Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 16 05:27:19 34.8201:50:0603:40:18
1529 30853 Christian Kirkefjord Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:27:21 34.8201:50:4303:40:44
1529 100841 Jens Eric Kirkefjord Nordhordland SK M 40-44 05:27:21 34.8201:50:4303:40:44
1531 49199 Are Skurdal Team Weber Glava M 45-49 05:27:26 34.8101:44:2803:29:04
1531 50130 Morten Stomperud Halden CK M 45-49 05:27:26 34.8101:42:5203:25:16
1533 82064 Jo Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 45-49 05:27:27 34.8101:50:0603:40:18
1534 80898 Pål Hjelle BSK M 45-49 05:27:46 34.7801:48:3603:39:07
1535 75770 Paul Ivar Pedersen Stranda SK M 45-49 05:27:47 34.7701:46:4903:36:15
1536 109230 Magnus Esberg Lillehammer CK M 30-34 05:27:58 34.7501:43:1003:28:18
1536 109231 Jan Erik Rundsveen Lillehammer Sykehus BIL M 35-39 05:27:58 34.7501:43:1003:28:18
1536 109232 Torgeir Strøm Lillehammer CK M 40-44 05:27:58 34.7501:43:1003:28:18
1539 64451 Ole Jakob Osvold Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:28:08 34.7401:45:2603:30:12
1539 71723 Arve Sandve CK Nittedal M 40-44 05:28:08 34.7401:37:4103:37:55
1541 109233 Roar Wille Stranda SK M 50-54 05:28:15 34.7201:46:4903:36:15
1542 65691 Brynjar Lia Tåsen Blue Knees M 45-49 05:28:16 34.7201:49:4303:36:33
1543 109235 André Lambertsen Atea AS M 35-39 05:28:36 34.6901:52:0203:38:43
1544 80676 Willy R. Hanssen Soon CK M 55-59 05:28:37 34.6901:47:4903:41:55
1545 50654 Anders Brynestad Intersport M 25-29 05:28:48 34.6701:41:3503:35:14
1545 109236 Line Marie Gulliksen Intersport K 20-24 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
1545 109237 Kristian Nashoug Intersport Kjedekontor M 40-44 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
1545 109238 Torbjørn Solheim Intersport M 25-29 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
1545 109239 Morten Aasebø Intersport Kjedekontor M 35-39 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
1550 109240 Trond Nybakk Hønefoss M 40-44 05:28:55 34.6501:50:0603:35:44
1551 74753 Hans Henrik Ander Kolbotn IL - Sykkel M 30-34 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 80824 Bård Brekke Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 64741 Winnie Dragnes Kolbotn IL - Sykkel K 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 42409 Geir Engen Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Kolbotn IL - Sykkel K 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109241 Ivar Grøneng Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109242 Pål Christian Hannevig Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109243 Lin Jeanette Holt Kolbotn IL - Sykkel K 35-39 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 122366 Lars Erik Moen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 34507 Henrik Berge Mortensen Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 80873 Erik Sjølie Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 35907 Halvor Tolpinrud Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109244 Finn Wangsmo Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109245 Kjell Øverland Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1551 109246 Olav Aamaas Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
1566 109247 Martin Sævold Oslo M 30-34 05:29:07 34.6301:48:1803:36:37
1567 64038 Morten Nilsen Brumunddal SK M 20-24 05:29:10 34.6301:28:4603:21:28
1567 109248 Thomas Stousland Handelsbanken BIL M 50-54 05:29:10 34.6301:49:4303:39:49
1569 109249 Mads Svennerud Lommedalen SK M 35-39 05:29:12 34.6201:48:1803:36:37
1570 70725 Arne Gylder Moss CK M 45-49 05:29:18 34.6101:43:3003:33:27
1570 80262 Torstein Johansen Moss CK M 30-34 05:29:18 34.6101:49:1103:36:57
1572 34124 Per Laudal IF Frøy - Sykkel M 50-54 05:29:22 34.6101:45:2603:32:43
1573 109250 Steinar Ingvaldstad Oslo M 30-34 05:29:24 34.6001:48:1803:36:37
1573 109251 Thorbjørn Ruud Beijer M 50-54 05:29:24 34.6001:48:1803:36:37
1573 109252 Tom Selliseth Fet Skiklubb M 40-44 05:29:24 34.6001:48:1803:36:37
1576 70920 Kjetil Bekkelund Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:29:26 34.6001:49:3303:38:14
1576 40618 Sverre Berg Hadeland CK M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 80732 Jan Arild Bjerknes Kloppa Off Road Klubb M 45-49 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 70721 Børre A. Johansen Bull Ski & Kajakk M 60-64 05:29:26 34.6001:49:3603:41:17
1576 109253 Elin Jorstad Hadeland CK K 35-39 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 64386 Anne Ragne Meli Hadeland CK K 40-44 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 46913 Lars Håvard Meli Hadeland CK M 40-44 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 49203 Arne Moksnes Hadeland CK M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 47470 Ansgar Myhre Hadeland CK M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 79055 John Erlend Nygård Hadeland CK M 40-44 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 80741 Svein Jacob Næss Hadeland CK M 45-49 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 70687 Ragnar Olsen Kloppa Off Road Klubb M 40-44 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 49111 Paul Rief Hadeland CK M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 64389 Ivar Jonny Tvenge Hadeland CK M 60-64 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 109254 Halvor Ulven Grindvoll IL - Sykkel M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1576 36905 Tom Vestby Hadeland CK M 45-49 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1592 80669 Vidar Baardseth Ring IL M 25-29 05:29:32 34.5901:51:4303:42:43
1593 109255 Harald Ebne Valhall Sykkelteam M 45-49 05:29:40 34.5801:44:5203:36:43
1593 76017 Reidar Gran Valhall Sykkelteam M 35-39 05:29:40 34.5801:44:5203:36:43
1595 109256 Jostein Stokkan Atea AS M 50-54 05:29:54 34.5501:52:0203:38:43
1596 109257 Sidsel Arnkværn Team Foss Sport K 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 71056 Kristin Biller Team Foss Sport K 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80769 Bjørnar Erlandsen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80770 Håvard Fanum Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 42561 Kaare Faanes Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109258 Klas Grave Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109259 Wilhelm Hansteen Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64320 Leif Haugen Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80279 Per Arne Helgesen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:36:2903:39:26
1596 80615 Kristine Vea Kjølen Team Foss Sport K 30-34 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109260 Anne Grethe Lausund Team Foss Sport K 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 79383 Rune Lausund Team Foss Sport M 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80766 Camilla Meyer Team Foss Sport K 30-34 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64328 Trond Mjøs Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64329 Erik Munthe-Kaas Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109261 Helge Ottesen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109262 Johan Blix Ovlien Team Foss Sport M 20-24 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 65668 Barbro Blix Ovlien Team Foss Sport K 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 48943 Vidar Ovlien Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 70604 Trond Pedersen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 70755 Ove Pedersen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64332 Øyvind Roseth Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64654 Tom Samuelsen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109263 Trond Selbo Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64339 Bjørn Tuhus Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 60-64 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1622 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten SK M 45-49 05:30:06 34.5301:37:4403:32:38
1623 34893 William Ambrose Snøhetta M 35-39 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109264 Knut Bjørgum Snøhetta M 35-39 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 36562 Mikkel Hald Snøhetta M 40-44 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109265 Pål Eide Hasselberg Snøhetta M 30-34 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 34904 Frank Denis Kristiansen Snøhetta M 40-44 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109266 Paul Arne Kristiansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109267 Morten Ludviksen Snøhetta M 35-39 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109268 Margrethe Lund Snøhetta K 35-39 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109269 Trond Michelsen Oslo M 35-39 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109270 Rob Wing Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1633 81176 Marianne Ottersen Family Sports Club, Løten K 35-39 05:30:20 34.5101:45:5203:32:22
1634 109271 Rune Håkerud BAMA M 40-44 05:30:29 34.4901:39:3803:34:50
1635 70814 Torbjørn Brennum Asker CK M 30-34 05:30:33 34.4801:48:0403:40:58
1635 64990 Jonny Dyb Ålesund og Omegn CK M 45-49 05:30:33 34.4801:48:0403:37:04
1635 109272 Jarle Marheim Epartner M 25-29 05:30:33 34.4801:48:0403:40:58
1638 97267 Øystein Nilsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:30:35 34.4801:51:0003:38:41
1639 62924 Stig-Roar Guttelvik Åfjord IL M 35-39 05:30:39 34.4701:45:5203:36:52
1639 35037 Per Rune Larsson CK Nittedal M 50-54 05:30:39 34.4701:42:4003:28:58
1641 69784 Vidar Halvorstuen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:30:42 34.4701:40:4103:20:24
1642 64213 Roy Tangen Team COB M 40-44 05:30:58 34.4401:43:2803:23:52
1643 109273 Ole Sveinung Isaksen Atea AS M 45-49 05:31:10 34.4201:52:0203:38:43
1644 109274 Terje Lindholm Oslo M 40-44 05:31:24 34.3901:48:5803:45:42
1644 109275 Roger Sagbakken Team Gøss M 35-39 05:31:24 34.3901:48:5803:45:42
1646 109276 Thomas Engebakken Ahlsell Norge AS M 25-29 05:31:26 34.3901:44:2803:37:02
1647 68617 Hans Jan Backer-Owe Atea AS M 50-54 05:31:34 34.3801:52:0203:44:36
1647 109277 Ole Bjørkmann Atea AS M 35-39 05:31:34 34.3801:52:0203:45:10
1647 109278 Tord Christensen Atea AS M 35-39 05:31:34 34.3801:52:0203:45:06
1647 71034 Terje Olav Engebretsen Atea AS M 50-54 05:31:34 34.3801:52:0203:44:42
1647 75785 Helge Fjelberg Atea AS M 40-44 05:31:34 34.3801:52:0203:44:36
1647 109279 Morten Garvik Atea AS M 45-49 05:31:34 34.3801:52:0203:45:10
1647 109280 Håkon Hide Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:31:34 34.3801:43:1003:28:18
1647 80361 Håkon Imbsen Atea AS M 35-39 05:31:34 34.3801:52:0203:45:10
1647 109281 Odd Roar Jakobsen Atea AS M 50-54 05:31:34 34.3801:52:0203:44:42
1647 37171 Paul Are Angell Killie Atea AS M 50-54 05:31:34 34.3801:52:0203:44:42
1647 64948 Ole Nielsen Atea AS M 50-54 05:31:34 34.3801:52:0203:44:36
1647 87531 Tore Jon Råmundal Atea AS M 55-59 05:31:34 34.3801:52:0203:44:42
1647 67806 Jan Rune Warp Ringerike SK M 45-49 05:31:34 34.3801:52:0203:40:50
1647 75780 Olav Marius Øyehaug Atea AS M 40-44 05:31:34 34.3801:52:0203:44:55
1661 109283 Magnus Engehaugen Team Kræz M 25-29 05:31:45 34.3601:48:0403:44:21
1661 64581 Amund Sigstad Team Kræz M 30-34 05:31:45 34.3601:48:0403:44:21
1663 109284 Tomas Kolden Hapro BIL M 35-39 05:31:58 34.3401:50:0103:34:57
1664 109285 Yngve Bjørge Handelsbanken BIL M 35-39 05:32:00 34.3301:50:1003:39:49
1664 75900 Stig Gran Handelsbanken BIL / BOC M 35-39 05:32:00 34.3301:50:0603:39:49
1666 65748 Sigve Bolstad Lødingen SK M 45-49 05:32:02 34.3301:49:4603:47:27
1666 52512 Harald Pettersen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:02 34.3301:49:4603:47:27
1668 109286 Jens Erik Essebo Bærum og Omegn CK M 40-44 05:32:09 34.3201:49:4603:47:27
1668 109287 Johan Teigland TTSS M 35-39 05:32:09 34.3201:49:4603:47:27
1670 78506 Rolf Karlsen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:32:19 34.3001:40:4103:29:06
1671 80671 Arne Danielsen Soon CK M 40-44 05:32:29 34.2801:42:3003:36:53
1671 80988 Trond Johnsen Ullensaker CK M 45-49 05:32:29 34.2801:48:5803:45:01
1673 109289 Trond-Are Asbølmo Pronova Biopharma M 30-34 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109290 Michael Brendy Kalundborg M 35-39 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 121729 Lars Christensen Kalundborg M 45-49 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109291 Frank Dyrmose Kalundborg M 40-44 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109292 Martin Blicher Gram Kalundborg M 40-44 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109293 Magne Lund Pronova Biopharma M 35-39 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 97509 Tore Lysebo Sandefjord SK M 55-59 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109294 Brian Abkjær Nielsen Kalundborg M 35-39 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 107742 Roger Næss Pronova Biopharma M 40-44 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1673 109295 Ole Dahlberg Pedersen Kalundborg M 50-54 05:32:38 34.2701:51:4903:42:38
1683 50929 Roy Carlsen Team Aker M 45-49 05:32:39 34.2701:53:3803:44:31
1684 69110 Einar Telnes Glitre Off-Road Klubb M 50-54 05:32:40 34.2601:58:2603:47:56
1685 109296 Jan Chr. Haugerud Team Aker M 45-49 05:32:45 34.2501:53:3803:44:31
1685 109297 Ove Tåsåsen Team Aker M 50-54 05:32:45 34.2501:53:5003:44:31
1687 109298 Jarle Aker Team Aker M 45-49 05:32:51 34.2401:53:3803:44:31
1687 109299 Gregor Holsve Team Aker M 45-49 05:32:51 34.2401:53:3803:44:31
1687 109300 John Tore Kirkerød Team Aker M 50-54 05:32:51 34.2401:53:3803:44:42
1690 80909 Gøran Ivarsson Hagan M 40-44 05:33:00 34.2301:50:5603:41:02
1690 82062 Sondre Ramsrud Team Ramsrud M 17-19 05:33:00 34.2301:50:0603:40:18
1692 109301 Andreas Eriksen Bodø CK M 20-24 05:33:07 34.2201:43:2903:30:40
1693 80801 Elise Bjøberg Crowe Horwath BIL K 25-29 05:33:09 34.2101:55:3203:46:16
1693 80807 Tom Olav Rønholt Moss CK M 50-54 05:33:09 34.2101:55:3203:46:16
1693 80806 Gjermund Rønholt Crowe Horwath BIL M 25-29 05:33:09 34.2101:55:3203:46:16
1696 109302 Tove Guldhav Kolbotn IL - Sykkel K 40-44 05:33:12 34.2101:48:3903:41:39
1697 81037 Thomas Bruvang Oslo M 25-29 05:33:16 34.2001:51:2703:43:14
1697 109303 Roger Bruvang Oslo M 30-34 05:33:16 34.2001:51:2703:43:14
1697 66034 Erik Wallace Johansen Ernst & Young AS M 25-29 05:33:16 34.2001:51:2703:43:14
1700 64252 Olav Kjøs Ottestad IL - Sykkel / /FSC Løten M 55-59 05:33:24 34.1901:45:5203:32:22
1700 109304 Øystein Limoseth Gjøvik M 45-49 05:33:24 34.1901:52:1903:40:37
1700 81610 Anne Kari Pettersen Family Sports Club, Løten K 40-44 05:33:24 34.1901:45:5203:32:22
1703 109305 Joachim Røberg-Larsen Elverum SK M 30-34 05:33:25 34.1901:50:5603:41:35
1704 67677 Tore Foss Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 55-59 05:33:27 34.1801:44:5203:36:43
1705 109306 Nicolai Martinsen Intersport M 25-29 05:33:34 34.1701:41:3503:49:09
1706 109307 Harald Moen Raanaas Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:33:35 34.1701:42:3003:38:32
1707 70825 Erik Regland Team Gøss M 40-44 05:33:45 34.1501:48:5803:45:42
1707 109308 Odd Arne Staum Team Gøss M 40-44 05:33:45 34.1501:48:5803:45:42
1709 109309 Audun Jørsad Bakka Øyer M 25-29 05:33:51 34.1401:52:4003:43:21
1710 62037 Morten Brende Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:33:55 34.1401:53:3603:49:37
1710 109310 Lars Ejvind Jensvoll Kvam IL - Sykkel M 16 05:33:55 34.1401:53:3603:49:42
1710 109311 Ola Esten Røssum Kvam IL - Sykkel M 17-19 05:33:55 34.1401:53:3603:49:42
1710 64781 Daniel Tyszko Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:33:55 34.1401:43:3003:39:37
1714 109312 Jørn Hansen Intersport M 40-44 05:33:56 34.1301:41:3503:35:01
1714 109313 Simon Hansen Intersport Kjedekontor M 55-59 05:33:56 34.1301:41:3503:35:01
1714 109314 Tommy Pettersen Son M 40-44 05:33:56 34.1301:51:1103:45:51
1717 80395 Kjell Arne Haugen Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:33:58 34.1301:37:0903:39:37
1718 109315 Ole Thoresen Team Kragerørittet M 30-34 05:34:09 34.1101:48:4203:43:51
1719 109316 Christoffer Astrup Team Kragerørittet M 25-29 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1719 109317 Håkon Dahl Team Kragerørittet M 30-34 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1719 109318 Mette Øines Habberstad Skiforeningen K 30-34 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1719 109319 Preben Ringerike Team Kragerørittet M 30-34 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1723 109320 Per Willy Solhaug Land CK M 40-44 05:34:22 34.0901:37:4403:37:14
1724 109321 Fredrik Sandell Anton Sport M 20-24 05:34:40 34.0601:44:1103:29:50
1725 81013 Rune Engebretsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:34:41 34.0601:49:4603:45:20
1725 79851 Ole Martin Evensen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:41 34.0601:50:0403:45:20
1725 67981 Tom Åsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:34:41 34.0601:50:0403:45:20
1728 109322 Ola Skurdal Kvam IL - Sykkel M 35-39 05:34:46 34.0501:53:3603:49:49
1729 81695 Hege Jahren Andresen Ottestad IL - Sykkel K 45-49 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 43431 Leif-Arne Berglund Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 109323 Rune Didriksen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 109324 Kåre Idar Holst Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 109325 Kari Härkönen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 109326 Edgar Jacobsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 81015 Ole Jonny Johansen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 81145 Ronny Knutsen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 71093 Karianne Stensrud Knutsen Ottestad IL - Sykkel K 40-44 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 49315 Egil Langseth Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:34:49 34.0401:48:5103:44:12
1729 64375 Jan Roar Lillehagen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 80505 Espen Mjølid Eiker CK M 45-49 05:34:49 34.0401:40:2703:33:42
1729 109327 Bjørn Nordal Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 80427 Trond Pettersen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:34:49 34.0401:50:0403:45:20
1729 109328 Freddy Røed Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:49 34.0401:50:2503:45:20
1729 50402 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 68303 Rune Skovly Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 64408 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1729 109329 Kjartan Waage Ottestad M 40-44 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1748 81358 Magne Flesjø Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 109330 Magnus Wien Klæboe Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 81368 Gordon Nord Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 109331 Fredrik Preus Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 81359 Kjetil Tomter Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1753 80467 Knut-Frode Bergum Kvam IL - Sykkel M 45-49 05:34:53 34.0401:53:3603:49:49
1754 109332 Sverre Sætre Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:34:56 34.0301:53:5103:49:42
1755 109333 Øivind Emberland-Holm Team S3 M 40-44 05:34:58 34.0301:43:4903:35:57
1755 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 05:34:58 34.0301:43:1003:38:38
1757 109334 Knut Nyløkken Bærum og Omegn CK M 45-49 05:35:00 34.0201:49:4603:47:27
1758 109335 Brian Møller Atea AS M 40-44 05:35:03 34.0201:40:4503:42:32
1758 109337 Michel Sandstød Atea AS M 17-19 05:35:03 34.0201:40:4503:42:32
1758 109336 Michael Sandstød Atea AS M 40-44 05:35:03 34.0201:40:4503:42:32
1761 109338 Jan Helge Moen Team Dell M 40-44 05:35:06 34.0101:54:2903:41:16
1762 80513 Jan Kjell Sørlien Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 05:35:10 34.0102:05:3203:56:04
1763 109339 Per Morten Kiil Kolsås M 40-44 05:35:12 34.0001:51:4303:42:43
1764 97281 Espen Seger Olsen Scanergy Wind M 25-29 05:35:14 34.0001:46:0303:42:56
1765 109340 Pauli Mortensen NBIL M 40-44 05:35:16 34.0001:48:3903:44:31
1766 65618 Jan Harald Johansen Fevik og Omegn CC M 35-39 05:35:20 33.9901:40:5503:44:02
1767 109341 Ole Rønneberg Oslo M 35-39 05:35:23 33.9901:43:2803:42:39
1768 109342 Marius Robbestad Asker CK M 20-24 05:35:24 33.9801:48:0403:40:58
1769 109343 Andreas Kvist Dahl Intersport M 25-29 05:35:25 33.9801:41:3503:49:09
1770 109344 Ronny Gleditsch Ahlsell Norge AS M 40-44 05:35:27 33.9801:44:2803:37:02
1771 65865 Jo Owe Kamp Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:35:29 33.9801:53:3603:49:42
1772 100703 Linda Stokkeland Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:35:32 33.9701:51:0003:39:30
1773 109345 Robert Birkevaag Intersport Kjedekontor M 65-69 05:35:38 33.9601:41:3503:49:09
1773 109346 Runar Fossum Intersport M 30-34 05:35:38 33.9601:41:3503:35:01
1773 109347 Gustav Hartvigsen Intersport M 25-29 05:35:38 33.9601:41:3503:49:09
1773 109348 Marius Jonsrud Intersport M 35-39 05:35:38 33.9601:41:3503:35:01
1773 109349 Andreas Muller Intersport M 35-39 05:35:38 33.9601:41:3503:35:01
1778 24894 Kenneth Asheim Atea AS M 45-49 05:35:40 33.9601:52:3703:43:03
1778 26782 Ola Bergjord Atea AS M 40-44 05:35:40 33.9601:52:3703:43:03
1778 27874 Roar Børresen Atea AS M 40-44 05:35:40 33.9601:52:3703:43:03
1781 64818 Geir Arne Brevik Oslo M 30-34 05:35:43 33.9501:50:0603:45:42
1782 109350 Erlend Almåsvold Røste Bjsport M 17-19 05:35:44 33.9501:42:5203:30:30
1783 64069 Roar Sager Gjallarhornet SK M 30-34 05:35:45 33.9501:40:5503:33:01
1784 109351 Ola Limoseth Bybrua M 50-54 05:35:48 33.9401:52:1903:41:21
1785 109352 Tom Espen Sundby Andersen Sundby Cycling Team M 25-29 05:35:50 33.9401:56:1903:44:03
1785 109353 Åge Brudeseth Hapro BIL M 45-49 05:35:50 33.9401:50:0103:41:29
1787 64542 Torgeir Micaelsen Drammen M 30-34 05:35:55 33.9301:50:0603:45:42
1788 85009 Erik Røste Bjsport M 50-54 05:36:11 33.9101:42:5203:33:09
1789 35288 Ingar Kristoffersen Eiker CK M 55-59 05:36:14 33.9001:55:2003:44:33
1789 109354 Øystein Tveten Blindeforbundet M 45-49 05:36:14 33.9001:55:2003:44:33
1791 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 45-49 05:36:31 33.8701:53:4303:44:49
1792 62944 Trond Jostad Team Syljuåsen M 55-59 05:36:35 33.8601:47:4303:42:01
1793 109355 Stian Yttrehus Team Teneo M 50-54 05:36:46 33.8501:48:1803:36:37
1794 80635 Odd Erling Børstad Feiringklinikken M 40-44 05:36:57 33.8301:56:3903:47:58
1794 70079 Anita Grongstad Glittreklinikken BIL K 40-44 05:36:57 33.8301:56:3903:47:58
1794 71076 Marita Klevmoen Nord-Torpa K 20-24 05:36:57 33.8301:54:0303:49:39
1797 109356 Per André Rykhus Atea AS M 35-39 05:37:00 33.8201:52:3703:43:03
1797 22052 Endre Surnevik Atea AS M 45-49 05:37:00 33.8201:52:3703:43:03
1799 109357 Jan Tore Løwø Team ePartner M 45-49 05:37:02 33.8201:48:0403:40:58
1799 109358 Trond Simen Vestli Snarøya M 35-39 05:37:02 33.8201:48:4203:42:36
1801 109359 Vegard Ølstøren IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:37:10 33.8101:47:0703:39:57
1802 64392 Bjørn Widding Jar M 40-44 05:37:16 33.8001:45:1003:38:40
1802 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 45-49 05:37:16 33.8001:42:4003:31:04
1804 103617 John Erik Reiersen Weber Norge M 45-49 05:37:17 33.7901:44:2803:34:38
1805 80900 Mattias Brattström CK Nittedal M 30-34 05:37:19 33.7901:42:4003:29:15
1805 109360 Ole Chr. Myhren Lillehammer CK M 50-54 05:37:19 33.7901:49:4803:44:41
1807 121731 Atle Borkhus Gjøvik M 20-24 05:37:21 33.7901:39:3803:38:40
1808 67760 Andreas Berger Move M 50-54 05:37:24 33.7801:52:0203:44:02
1808 80722 Andreas Kavlie-Borge Atea AS M 30-34 05:37:24 33.7801:52:0203:43:38
1810 60583 Bjørn Henning Bøe Land CK M 35-39 05:37:31 33.7701:47:0903:48:59
1811 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:37:34 33.7701:51:0003:48:45
1812 80684 David Falkingham ProNor / SolidWorks M 40-44 05:37:35 33.7601:45:1003:40:49
1813 109361 Karl Gundolf Follo SK M 55-59 05:37:38 33.7601:50:5703:52:17
1814 70732 Nils Henrik Hagness Lillehammer Sykehus BIL M 65-69 05:37:45 33.7501:43:1003:33:59
1815 109362 Jon Elvira Andrés Lund Janus Cycling M 20-24 05:37:48 33.7401:54:1203:45:01
1815 94949 Per Jøran Lund Team CORENA M 50-54 05:37:48 33.7401:54:1203:45:01
1817 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 65426 Frank Båtstad Ottadalen SK M 45-49 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 106234 Rolf Arne Grytbakk Ottadalen SK M 60-64 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 80402 Tore Olav Holen Ottadalen SK M 40-44 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 47271 Paul Holen Ottadalen SK M 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 70775 Mona Anni Kleiven Ottadalen SK K 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 70776 Rita Lillebråten Ottadalen SK K 40-44 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 106220 Hans Andreas Moen Ottadalen SK M 25-29 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 47077 Anders Kristian Nordnes Ottadalen SK M 55-59 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 60-64 05:37:54 33.7301:48:4103:50:41
1817 109363 Øyvind Svare Odde Ottadalen SK M 25-29 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 80066 Therese Rosten Ottadalen SK K 25-29 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 82865 Arne Ødegård Ottadalen SK M 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1817 109364 Hans Petter Øvrevik Ottadalen SK M 30-34 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
1832 80752 Morten Bjerke Team Syljuåsen M 40-44 05:37:58 33.7301:47:4303:42:01
1832 109365 Jan Helge Lundby Team Syljuåsen M 45-49 05:37:58 33.7301:47:4303:42:01
1834 32679 Sigurd Erdal-Aase Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 05:38:00 33.7201:45:2003:30:31
1835 90257 Kjell Wessel Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:38:03 33.7201:40:1503:34:56
1836 79538 Martin Løken Hadeland CK M 17-19 05:38:04 33.7201:50:1303:41:17
1837 109366 Robert Grønvold Solør CK M 45-49 05:38:10 33.7101:49:2403:45:22
1837 70596 Bjørn Gundersen Solør CK M 50-54 05:38:10 33.7101:49:2403:45:22
1837 109367 Are Krogh Kvam IL - Sykkel M 35-39 05:38:10 33.7101:53:3603:49:42
1840 109368 Morgan Doknæs Bull Ski & Kajakk M 30-34 05:38:14 33.7001:38:3703:23:32
1840 109369 Jan Fredrik Fogth Handelsbanken BIL M 50-54 05:38:14 33.7001:50:1303:46:34
1840 68515 Jørgen Matsen Bull Ski & Kajakk M 30-34 05:38:14 33.7001:38:3703:29:55
1843 109370 Kjetil Amundsen Calzada Cycling Team M 35-39 05:38:18 33.6901:44:1003:36:53
1843 80886 Erik Fjeld-Hansen Calzada Cycling Team M 40-44 05:38:18 33.6901:44:1003:36:53
1843 64896 Ole Einar Nilsen Calzada Cycling Team M 40-44 05:38:18 33.6901:44:1003:43:51
1843 50998 Therese Otterlei JH-Sykkel K 35-39 05:38:18 33.6901:43:2903:42:35
1847 80015 Jan Arild B. Bratlien Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:38:22 33.6901:47:4303:42:01
1848 109371 Lars-Erik Bakk Elverum SK M 30-34 05:38:23 33.6801:50:5603:41:35
1849 61538 Ingar Berg Fjellfoten SK M 55-59 05:38:27 33.6801:46:4903:39:19
1850 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 55-59 05:38:28 33.6801:51:4903:51:54
1851 67862 Leif-Erik Skogly Hvam M 40-44 05:38:29 33.6701:43:4903:39:41
1852 80810 Morten Myhre Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:38:32 33.6701:36:3503:36:18
1853 80905 Arild Braseth Unit4 Agresso BIL M 35-39 05:38:41 33.6501:48:1803:48:03
1854 109372 Fredrik Olsen Team Dell M 30-34 05:38:46 33.6501:54:2903:43:11
1855 109373 Ørnulf Riisnæs SK FatOldBastards M 40-44 05:38:53 33.6301:48:1803:48:03
1856 35652 Bengt Erling Berg Trønderenergi M 40-44 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1856 35656 Stein Arvid Leinum Trønderenergi M 50-54 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1856 36843 Dan Soknes TrønderEnergi M 35-39 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1856 30448 Håvard Suleng Oslo M 25-29 05:39:00 33.6201:50:5303:45:27
1856 109375 Arne Suleng Moss M 20-24 05:39:00 33.6201:50:5303:45:27
1861 84363 Lars Terje Mehus Moelven IL M 55-59 05:39:05 33.6201:48:5503:47:30
1862 80492 Mario Conde Anton Sport M 30-34 05:39:10 33.6101:44:1103:45:51
1862 109376 Even Skare Medby Østre Gausdal M 20-24 05:39:10 33.6101:49:1503:45:12
1864 70710 André Johansen VBI BIL M 40-44 05:39:11 33.6101:49:5103:48:44
1865 80902 Trond Brønmo Unit4 Agresso BIL M 35-39 05:39:23 33.5901:48:1803:48:03
1865 80903 Alexander Aamodt Agresso BIL M 35-39 05:39:23 33.5901:48:1803:48:03
1867 109377 Kjell Åge Aspen CK Toten-Tråkk M 60-64 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 70403 Per Bechmann-Pedersen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 70708 John Bechmann-Pedersen CK Toten-Tråkk M 60-64 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 35422 Frank Håkon Beck CK Toten-Tråkk M 55-59 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 80724 Stian Engh CK Toten-Tråkk M 40-44 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 64592 Gustav Gaarder CK Toten-Tråkk M 60-64 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 109378 Oddbjørn Hagen CK Toten-Tråkk M 55-59 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 119290 Ronny Johansen CK Toten-Tråkk M 30-34 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 41558 Jørn Kvikstad CK Toten-Tråkk M 60-64 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 109379 Kai Nettum CK Toten-Tråkk M 50-54 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 64594 Tom Arne Nyland CK Toten-Tråkk M 40-44 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 71090 Marius Smestad Hapro BIL M 30-34 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1867 109380 Trond Østerud CK Toten-Tråkk M 40-44 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
1880 109381 Peter Weeks Datametrix M 45-49 05:39:29 33.5801:54:2403:45:45
1881 70677 Kenneth Settem Team Kjekkas / BDO M 25-29 05:39:32 33.5701:44:5203:32:39
1882 109382 Terje Bråthen Aibel M 35-39 05:39:36 33.5601:49:4403:46:43
1882 80853 Svein Ole Grøsland Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:39:36 33.5601:51:2703:41:35
1882 109383 Rune Grøsland CK Ebba Grön M 35-39 05:39:36 33.5601:51:2703:41:35
1885 50653 Ola Grini Brumunddal SK M 40-44 05:39:38 33.5601:40:4103:56:01
1886 54175 Sverre Bostad Lillehammer Sykehus BIL M 45-49 05:39:41 33.5601:43:1003:29:08
1887 67714 Per Anchersen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:39:42 33.5501:48:1803:48:03
1887 80990 Lars Habberstad Unit4 Agresso BIL M 30-34 05:39:42 33.5501:48:1803:48:03
1889 109384 Anders Schronz Follo SK M 45-49 05:39:46 33.5501:50:5703:52:17
1890 80588 Ken Nygård IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:39:58 33.5301:45:2603:32:43
1891 80694 Jørgen Olav Grann Sykkelgruppen M 45-49 05:40:06 33.5101:56:0403:48:47
1891 109385 Stefan Kjærsgård Nielsen Hurdal IL - Sykkel M 50-54 05:40:06 33.5101:52:2403:52:33
1891 60111 Thore Strand Hurdal IL - Sykkel M 50-54 05:40:06 33.5101:52:2403:52:33
1891 109386 Karl Axel Svendsen Oslo M 20-24 05:40:06 33.5101:56:0403:48:47
1895 109387 Flemming Rasmussen SCR-motion, Silkeborg M 40-44 05:40:28 33.4801:43:5103:54:15
1895 109388 Søren Rudfeld SCR-motion, Silkeborg M 35-39 05:40:28 33.4801:43:5103:54:15
1895 69032 Bo Rønde SCR-motion, Silkeborg M 35-39 05:40:28 33.4801:43:5103:54:15
1898 109389 Henrik Michaelsen Bærums M 20-24 05:40:34 33.4701:51:2703:40:30
1899 109390 Henning Holtet Eidsvoll SK M 35-39 05:40:35 33.4701:43:3303:41:07
1900 109391 Roy Tore Bjerkan Egge IL - Sykkel M 45-49 05:40:40 33.4601:49:4603:47:27
1901 109392 Martin Stoltz Olsen Oslo M 25-29 05:40:42 33.4601:52:4303:53:24
1901 109393 Daniel Tveiten JimmyRoyal Cycling M 25-29 05:40:42 33.4601:54:4703:53:24
1903 81138 Bengt Åge Eriksen Brumunddal SK M 60-64 05:40:45 33.4501:48:3103:47:12
1904 109394 Vidar Steigen Hapro BIL M 60-64 05:40:50 33.4401:53:1203:52:42
1905 43020 Arnulf Krog CK Toten-Tråkk M 55-59 05:40:52 33.4401:45:4803:41:07
1906 109395 Erik Henriksen Kalundborg M 40-44 05:40:57 33.4301:51:4903:42:38
1907 64053 Lars Tore Ramsberg Team COB M 40-44 05:41:12 33.4101:44:5903:40:28
1908 81116 Christian Falkenstein Lager 96 M 40-44 05:41:16 33.4001:51:4303:42:43
1909 109396 Reno Gustavsen Rasta M 40-44 05:41:19 33.4001:51:3903:43:26
1910 64569 Ronny Deinboll Hauerseter SK M 40-44 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70701 Jan Kamhaug Hauerseter SK M 50-54 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 68592 Arnfinn Kristiansen Hauerseter SK M 40-44 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70986 Britt Kvilten Hauerseter SK K 45-49 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70987 Willy Kvilten Hauerseter SK M 45-49 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70159 Kjell Arne Lotterud Hauerseter SK M 45-49 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 80546 Rune C Nystrand Hauerseter SK M 40-44 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70696 Svein Vidar Sandvold Hauerseter SK M 40-44 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 109397 Jørgen Slettmoen Sandvold Hauerseter SK M 17-19 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 70084 Trond Skogheim Hauerseter SK M 45-49 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1920 109398 Marvin Hole Stranda SK M 45-49 05:41:26 33.3801:46:4903:36:15
1921 70835 Gunnar Bjørndal-Riis Lørenskog CK M 40-44 05:41:34 33.3701:47:1303:52:33
1922 64520 Atle Ruud Hamarkameratene M 35-39 05:41:39 33.3601:48:3903:53:29
1923 80841 Vidar Gamlem Ullensaker CK M 35-39 05:41:42 33.3601:43:5503:52:05
1924 64732 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Sykehus BIL K 40-44 05:41:46 33.3501:43:1003:44:35
1925 81117 Arve Grønvold DnB NOR M 40-44 05:41:51 33.3401:51:4303:42:43
1926 109399 Trond Berg TSC / Birkeballene M 50-54 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 49148 Oddmund Lierhagen TSC / Birkeballene M 50-54 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109400 Christian Hokstad Pedersen TSC / Ernst & Young BIL M 30-34 05:41:55 33.3402:03:3203:53:16
1926 109401 Knut Arild Ringen TSC / Vestringen I.L. M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109402 Bjørn Ringstad Team Teneo M 55-59 05:41:55 33.3401:48:1803:37:20
1926 109403 Magnus Røine TSC / Coop BIL M 30-34 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109404 Tor Sexe TSC / GT BIL M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 81135 Vegar Ski TSC / GT B.I.L M 30-34 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
1926 109405 Øystein Solbjørg Halden fengsel M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 140594 Tommy Svendsen Ski M 35-39 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109406 Odd Haakon Sverre Tangen TSC / Copernica Cycling Club M 30-34 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109407 Magnar Våset Thorsen Team Sol Cervesa / Copernica CC M 25-29 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
1938 80760 Vidar Berget Making Waves M 35-39 05:42:15 33.3001:57:3903:52:45
1938 109408 Trygve Bjørnstad Acando AS M 35-39 05:42:15 33.3001:57:3903:52:56
1938 109409 Sivert Asphjell Bjørnaas Trondheim M 20-24 05:42:15 33.3001:57:3903:52:39
1938 109410 Steinar Gramm Næs M 35-39 05:42:15 33.3001:59:3903:50:54
1938 108737 Stian Møller Karlsen Acando AS M 35-39 05:42:15 33.3001:57:3903:52:39
1943 109411 Einar Hagmann INCITA M 35-39 05:42:17 33.3001:54:1203:43:54
1944 25545 Lars Moe IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:42:19 33.3001:45:2603:32:43
1945 109412 Harald C. Damm Oslo M 50-54 05:42:27 33.2801:56:0403:48:47
1945 80455 Svend Løvåsdal Grenland SK M 25-29 05:42:27 33.2801:49:4603:47:27
1947 44043 Thore Amundsen Valhall Sykkelteam M 40-44 05:42:28 33.2801:52:5303:52:44
1948 109413 Tore Georg Lyng Brumunddal SK M 60-64 05:42:44 33.2601:53:5003:47:10
1949 43853 Jan Helge Olsen Moss CK M 45-49 05:42:47 33.2501:50:1303:39:49
1950 69635 Simen Furnes Jardar IL - Sykkel M 20-24 05:42:49 33.2501:36:2703:40:46
1950 80704 Magnus Hatlestad Hovland Nesøya M 17-19 05:42:49 33.2501:36:2703:40:46
1950 109414 Anders Weiby Jardar IL - Sykkel M 17-19 05:42:49 33.2501:36:2703:40:46
1953 121730 Andreas Borge Atea AS M 25-29 05:42:57 33.2402:03:3603:56:59
1953 109415 Rune Ellingsen Atea AS M 50-54 05:42:57 33.2402:00:5403:55:10
1953 70758 Jan Nybø Atea AS M 50-54 05:42:57 33.2402:03:3603:56:59
1953 82222 Tor Ivar Pettersen Ski M 35-39 05:42:57 33.2401:57:5403:53:05
1953 25376 Knut Selmer-Anderssen Atea AS M 45-49 05:42:57 33.2402:03:3603:56:59
1958 62879 Tor Majorsæter Team Aker M 45-49 05:43:12 33.2101:53:3803:44:31
1959 109416 Per Bjørnstad Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:43:21 33.2001:43:2803:27:03
1960 109417 Henning Brun Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 64765 Kjell Voss Corneliussen Soon CK M 65-69 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 109418 John-Eirik Falch Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 109419 Thor Hebnes Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 109420 Thomas Johansen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 81121 Carl Fredrik Frølich Lund Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1960 109421 Kåre Thorsen Soon CK M 40-44 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
1967 109422 Klaus Kjerstad Ålesund M 45-49 05:43:28 33.1901:51:2703:44:51
1967 109423 Per Trygve Refsnes Tren Ålesund M 55-59 05:43:28 33.1901:51:2703:44:51
1969 69107 Even Mesna Dahl Oslo M 30-34 05:43:34 33.1801:57:3303:48:55
1970 44914 Rune Frostad Ålesund og Omegn CK M 35-39 05:43:35 33.1701:51:2703:44:51
1971 93990 Knut Hjelle Lågen CK M 70-74 05:43:38 33.1701:53:3603:49:37
1972 79555 Jan André Harstad Brumunddal M 40-44 05:43:39 33.1701:51:3903:45:31
1973 109425 Finn-Arve Megard Ålesund og Omegn CK M 40-44 05:43:42 33.1601:51:2703:44:51
1974 109426 Tore Listou Halden CK M 45-49 05:43:43 33.1601:42:5203:26:50
1975 108079 Thomas Christoffersen Acando AS M 40-44 05:43:50 33.1501:57:3903:52:39
1976 109427 Terje Ermesjø Follo SK M 45-49 05:43:54 33.1401:46:3503:47:46
1976 70587 Jørgen Larsen Gjallarhornet SK M 35-39 05:43:54 33.1401:41:0103:35:08
1978 109428 Kjell A. Thune Asker M 40-44 05:43:57 33.1401:48:5503:49:51
1979 80869 Rolf Rander Næss VeloClub TGD M 35-39 05:44:00 33.1301:57:3903:52:39
1980 109429 Kristian Schiander Oslofjord Triatlon M 30-34 05:44:02 33.1302:01:3403:54:46
1981 109430 Trond Haug Capgemini M 30-34 05:44:06 33.1202:01:3403:54:46
1982 80078 Frank Grjotheim Råholt M 25-29 05:44:15 33.1101:47:1603:47:25
1983 80388 Peder Huitfeldt Milslukern Sport M 20-24 05:44:21 33.1001:35:3803:12:31
1984 109431 Hans Gunnar Olsen Nordlysbyen Sykkel M 55-59 05:44:24 33.1001:54:2803:48:02
1985 109432 Christian Martinsen Sykkelgruppen M 40-44 05:44:29 33.0901:56:0403:48:47
1986 109433 Lars Lileng Oslo M 25-29 05:44:31 33.0801:40:5903:46:12
1986 46990 Ingun Yri Asker CK K 40-44 05:44:31 33.0801:48:0403:40:58
1988 83784 Frode Hansen Jessheim SK M 35-39 05:44:32 33.0801:51:1003:46:26
1988 47159 Trond Krøkje Jessheim SK M 40-44 05:44:32 33.0801:51:2703:46:30
1988 109434 Jan Larsen Jessheim SK M 50-54 05:44:32 33.0801:51:2703:46:30
1988 109435 Robert Norbeck Jessheim SK / Skanska BIL M 35-39 05:44:32 33.0801:51:1003:47:40
1988 93265 Stein Egil Nylen Jessheim SK M 50-54 05:44:32 33.0801:51:1003:46:30
1988 69272 Sverre H. Waagø M-I Swaco / Jessheim SK M 40-44 05:44:32 33.0801:51:2703:47:47
1994 64160 Christian Cook Gjallarhornet SK M 35-39 05:44:44 33.0601:41:0103:35:08
1995 109436 Svein Hovrud Intersport M 35-39 05:44:50 33.0501:41:3503:49:09
1995 109437 Kai Svenøy Intersport M 35-39 05:44:50 33.0501:41:3503:49:09
1997 81120 Tom André Haldammen NAF Motorsport, Asker og Bærum M 30-34 05:44:58 33.0401:52:0003:44:11
1998 109438 Jesper Kellerstam Atea AS M 40-44 05:45:00 33.0401:52:0203:56:59
1999 109439 Trond Arne Kongsli Atea AS M 45-49 05:45:06 33.0302:03:3603:56:59
2000 80851 Trond Kongrød Vensafe Bikers M 50-54 05:45:11 33.0201:48:3903:44:31

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund