Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
2001 109440 Atle Meyer-Knutsen TeleComputing M 35-39 05:45:24 33.0001:46:4903:43:21
2002 109441 Ian Parker Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 05:45:29 32.9901:51:1103:45:51
2003 109442 Thomas Hesthammer Team ePartner M 40-44 05:45:32 32.9901:48:0403:40:58
2004 81245 Henrik Waagan Skarbø Skarbø Krinslag M 17-19 05:45:36 32.9801:51:0203:48:55
2005 109443 Håvard Rønnevig Bakken Real Kikut M 40-44 05:45:39 32.9801:55:3403:57:21
2005 109444 Bjørn Terje Guttersrud Hurdal IL - Sykkel M 30-34 05:45:39 32.9801:52:2403:52:33
2005 80866 Glenn Romedal Hurdal IL - Sykkel M 30-34 05:45:39 32.9801:52:2403:52:33
2005 109445 Jan-Ove Sjøholt Bærum og Omegn CK M 45-49 05:45:39 32.9801:56:0403:57:27
2005 109446 Andreas Skaugen Real Kikut M 40-44 05:45:39 32.9801:56:0403:51:22
2005 70821 Marianne Strand Hurdal IL - Sykkel K 25-29 05:45:39 32.9801:52:2403:52:33
2011 109447 Bjørn Steinar Fjeldstad Team Avancia M 40-44 05:45:48 32.9601:58:3503:51:54
2012 109448 Even Skistad Modum CK M 30-34 05:45:49 32.9601:51:1403:47:37
2012 122140 Trond Skistad Modum CK M 25-29 05:45:49 32.9601:51:1403:47:37
2012 109450 Tommy Slettheim Bærum og Omegn CK M 35-39 05:45:49 32.9601:51:3603:53:04
2012 109449 Jørn Slettheim Bærum og Omegn CK M 40-44 05:45:49 32.9601:51:1403:53:04
2012 64901 Haavard Trøen Moelven Langmoen AS M 50-54 05:45:49 32.9601:56:3503:54:12
2017 28633 Steinar Saltvedt Larssen CK Haugaland M 25-29 05:45:56 32.9501:58:3503:52:48
2018 50366 Øivind Langeland Team Megahjul M 30-34 05:46:03 32.9402:00:5503:53:25
2018 109451 Kenneth Melvold Oslo M 40-44 05:46:03 32.9401:52:0903:51:14
2018 109452 Andreas Mentzoni Bredtveit fengsel M 55-59 05:46:03 32.9401:52:0903:51:14
2018 64887 Tom Marius Mollum Team Megahjul M 35-39 05:46:03 32.9402:00:5503:53:25
2018 82570 Frank Monsen Bredtveit fengsel M 45-49 05:46:03 32.9401:52:0903:51:14
2018 32012 Terje Stokke Bredtveit fengsel M 30-34 05:46:03 32.9401:52:0903:51:14
2024 109453 Olav Tofte Kloppa Off Road Klubb M 50-54 05:46:10 32.9301:50:1303:46:34
2025 81586 Nina Høiby Glåmdal SK K 30-34 05:46:16 32.9201:54:5703:59:28
2026 70669 Karl Tore Grimsbo Atea AS M 50-54 05:46:24 32.9002:03:3603:56:59
2027 80813 Trine Ruud Bærum og Omegn CK K 40-44 05:46:36 32.8901:49:4603:50:20
2027 47983 Thomas Ruud Bærum og Omegn CK M 45-49 05:46:36 32.8901:49:4603:50:20
2029 109454 Michael Osullivan Atea AS M 50-54 05:46:37 32.8801:52:0203:44:59
2030 109455 Kjetil Dahlshaug Norwegian BIL M 25-29 05:46:42 32.8801:42:5203:40:43
2030 45971 Truls Hansen Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109456 Christian Jahr Gåping IL M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 75143 Tore Jan Jordan Asker CK M 40-44 05:46:42 32.8801:48:0403:40:58
2030 122320 Geir Knudsen Team Gåping M 35-39 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 68936 Trond Kvale Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109457 Heine Rinø Langholz Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109458 Mads A. Lande Olsen Team Gåping M 30-34 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109459 Rune Ranvik Team Gåping M 35-39 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2039 70026 Petter Fjogstad Capgemini M 30-34 05:46:44 32.8702:01:3403:54:46
2039 81095 Ole Kristian Rudland Kvam IL - Sykkel M 45-49 05:46:44 32.8701:53:5103:49:42
2041 81001 Per E. Brunstad Kløfta IL - Sykkel M 60-64 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 103782 Tom Willy Christiansen Ålesund Friidrettsklubb M 55-59 05:46:46 32.8701:51:0203:48:55
2041 64561 Knut Eilertsen Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 36106 Jon Tore Halseth Kløfta IL - Sykkel M 50-54 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 42025 Roy Kolstad Kløfta IL - Sykkel M 55-59 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 81155 Øyvind Korsell Moss CK M 40-44 05:46:46 32.8701:50:5303:47:37
2041 81003 Kjell Magne Larsen Kløfta IL - Sykkel M 30-34 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 109460 Grethe Larsen Kløfta IL - Sykkel K 35-39 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 65937 Bjørg Melby Kløfta IL - Sykkel K 30-34 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 42881 Sidsel Nyland Kløfta IL - Sykkel K 45-49 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 65868 Tormod Roksvaag Kløfta IL - Sykkel M 45-49 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 35693 Ole Jon Skarbø Schindler Heis M 50-54 05:46:46 32.8701:51:0203:48:55
2041 81006 Ove Sæther Kløfta IL - Sykkel M 50-54 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 81007 Klaus Tørhaugen Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 25446 Kristian Vegel Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2041 49642 Heidi Vien Romeriksåsen SK / ArcusGruppen BIL K 55-59 05:46:46 32.8701:49:1103:51:00
2057 109461 Espen Hoff Team Conax M 35-39 05:46:51 32.8601:54:2903:45:11
2058 109462 Henrik Bachke Madsen Oslo M 30-34 05:46:55 32.8602:01:3403:54:46
2059 109463 Christoph Eiter Follo SK M 55-59 05:47:03 32.8401:50:5703:52:17
2060 109464 Peter Wieland Wieland Consulting M 45-49 05:47:25 32.8101:57:4103:57:15
2061 109465 Jørgen José Drege Stranda SK M 40-44 05:47:28 32.8001:46:4903:36:15
2062 41012 Anders Fossum Tranby M 50-54 05:47:34 32.7901:54:0303:51:14
2062 106043 Frank Larsen Hapro BIL M 35-39 05:47:34 32.7901:50:0103:44:26
2064 109466 Asbjørn Erdal Team Sats LIllestrøm M 45-49 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 109467 Jørn Hejtmanek Team Sats Lillestrøm M 35-39 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 109468 Børge Hilden Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 47100 Bjørnar Nikolaisen Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:47:35 32.7901:54:3103:50:20
2064 109469 Esben Toftenes Team Sats Lillestrøm M 35-39 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 71103 Ole Petter Tunskaug Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:29
2071 70801 Jim Roger Lillemo Vallset il M 45-49 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 69692 Jan Lundsbakken Vallset IL M 55-59 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 70803 Tormod Løken Vallset IL M 40-44 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 65939 Jon Magne Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 109470 Hans-Arild Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 70804 Gjermund Tøstiengen Vallset IL M 40-44 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2077 69268 Tove Lund Nes Sportsklubb - Sykkel K 50-54 05:47:43 32.7801:59:3903:50:54
2077 109471 Ove Sanberg Nes Sportsklubb - Sykkel M 55-59 05:47:43 32.7801:59:3903:50:54
2077 109472 Gunvor Syversen Skjerven Stavsjø K 40-44 05:47:43 32.7801:51:2803:47:33
2077 109473 Trond Skoglund Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:47:43 32.7801:43:2803:47:33
2077 109474 Cato Taalesen Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:47:43 32.7801:59:3903:50:54
2082 47214 Snorre Hynne Capgemini M 55-59 05:47:48 32.7702:01:3403:54:46
2083 81025 Karl-Viktor Holst Fjerdingby M 40-44 05:47:54 32.7601:54:0303:52:31
2084 109475 Ove Jørgen Carlsen RSS - Røykås Ski og Sjokolade M 40-44 05:47:59 32.7601:50:0103:49:39
2085 109476 Knut Juvland Oslo M 30-34 05:48:03 32.7502:01:3403:54:46
2085 109477 Svein Olav Svoldal Capgemini M 25-29 05:48:03 32.7502:01:3403:54:46
2087 109478 Trond Bergene Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 05:48:08 32.7401:56:0403:59:56
2088 80638 Shishir Ahmed Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 05:48:10 32.7401:53:4303:54:16
2089 109479 Trond Erik Mørk Geithus M 35-39 05:48:22 32.7201:59:5404:00:06
2090 100839 Magnus Jordahl Sagene IF - Sykkel M 25-29 05:48:30 32.7101:54:2403:49:16
2090 109480 Eivind Lindeberg Statnett BIL M 25-29 05:48:30 32.7101:54:2403:49:16
2092 109481 Per Erik Næss Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:48:33 32.7001:48:3903:44:59
2093 64456 Jan Nygård Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:48:36 32.7001:56:4103:51:45
2094 86970 Idar Liljedal Atea AS M 55-59 05:48:47 32.6802:00:5403:55:10
2095 82126 Hans Anton Tvete Over Evne Velocipedklub M 25-29 05:48:51 32.6701:54:2403:49:16
2096 109482 Ruben Hansen TeleComputing M 30-34 05:48:53 32.6701:37:4403:35:19
2097 109483 Erik Schelvan Stabæk IF M 30-34 05:48:58 32.6602:01:3403:54:46
2098 65795 Janne Irene Bjørklund Ottadalen SK K 45-49 05:49:11 32.6401:48:4103:51:25
2098 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 50-54 05:49:11 32.6401:48:4103:51:25
2098 47376 Hans Ødegård Ottadalen SK M 50-54 05:49:11 32.6401:48:4103:51:25
2101 68675 Hans Jørgen Bender Selmer M 40-44 05:49:15 32.6402:01:2303:58:25
2102 121720 Eirik Arnesen Handelsbanken BIL M 50-54 05:49:22 32.6301:49:4303:46:34
2103 101156 Stig Ø. Kvarsnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:49:24 32.6201:51:0003:45:11
2104 23378 Heming Bjørnå Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:49:28 32.6201:48:3603:54:20
2104 46378 Yngve Danielsen Hafrsfjord SK M 35-39 05:49:28 32.6201:48:3203:54:20
2106 81185 Eirik Borgen Skedsmokorset M 25-29 05:49:31 32.6101:51:4803:53:34
2106 109484 Robert Vårdal Nilsen Team Haga M 35-39 05:49:31 32.6101:48:0403:44:43
2106 80891 Jørn Solbakken Moajordet Lowriders M 40-44 05:49:31 32.6101:56:1503:56:05
2109 109485 Thomas Munthe Rambøll BIL M 35-39 05:49:32 32.6101:45:5203:46:41
2110 109486 Rune Frøshaug Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 109487 Stian Johnsen Team Powerade M 35-39 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 109488 Øystein Kvammen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 109489 Espen Mathsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 109490 Erland Nygård Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 109491 Grethe Østby Stave Sportsklubben Ceres - Sykkel K 45-49 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2110 64618 Arne Thorud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2117 109492 Amund Gjestad Oslo M 40-44 05:49:37 32.6001:51:4003:53:34
2118 109493 Pål Nordli Gutteklubben M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
2118 41266 Jon Rodvang Sykkelklubben Jon M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
2118 109494 Haakon Weisser-Svendsen Statens pensjonskasse M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
2121 50647 Kristian Loraas Oslo M 25-29 05:49:43 32.5901:59:0203:58:33
2122 109495 Runar Baklien Landåsbygda M 45-49 05:49:45 32.5901:52:1903:41:21
2123 80852 Morten Rognstad Team Merida-Stians Sport M 30-34 05:49:49 32.5801:58:0203:52:58
2124 109496 Roger Aa Djupvik Førde Sport M 30-34 05:50:00 32.5702:11:1504:00:52
2124 32169 Harald Andreas Holmefjord Førde CK M 50-54 05:50:00 32.5702:21:2704:00:52
2124 79272 Kai Ytterhaug Førde CK M 30-34 05:50:00 32.5702:11:1504:00:52
2127 109497 Kristina Paulick P4 K 35-39 05:50:02 32.5601:58:5003:57:08
2128 83133 Øystein Haga Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:50:10 32.5502:01:0603:59:20
2128 109498 Asbjørn Willersrud Know IT M 30-34 05:50:10 32.5502:01:0603:59:20
2130 109499 Didrik Dæhlin Oslo M 20-24 05:50:14 32.5401:58:3503:58:33
2130 109500 Simen Vogt-Svendsen NTNUI - Sykkel M 25-29 05:50:14 32.5401:58:3503:58:33
2132 64541 Robert Dalberg Bingsfoss SK M 40-44 05:50:15 32.5401:46:4903:48:04
2133 109501 Carl Philip Jacobsen Heimdal NTNUI M 20-24 05:50:23 32.5301:57:5203:54:57
2134 109502 Tobias Torrissen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:50:24 32.5302:01:0603:59:20
2135 42818 Fred Husbyaune Atea AS M 40-44 05:50:25 32.5302:03:3603:56:59
2136 47796 Jan Per Furmyr Team Embriq M 40-44 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 80906 André Hagen Team Embriq M 40-44 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109503 Espen Kåsin Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109504 Sjur Langedal Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109505 Asbjørn Leknes Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109506 Ole-Tommy Lid-Strand Team Embriq M 30-34 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109507 Thomas Pettersen Team Embriq M 35-39 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109508 Torkel Stjernesund Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2144 64804 Fredrik Gromsrud Anton Sport M 25-29 05:50:29 32.5202:01:0603:59:20
2145 109509 Lars Jøran Anderson Aurskog M 30-34 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109510 Fred Elmer Bunes Aurskog/Finstadbru SK M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109511 Jan Tore Haldsrud Aurskog/Finstadbru SK M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109512 Carl Henriksen AFSK Sykkel M 25-29 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109513 Petter Ingier AFSK Sykkel M 25-29 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 76001 Roar Lindalen AFSK Sykkel M 35-39 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 68997 Henning Lotterud AFSK Sykkel M 40-44 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 61673 Kjersti Hansen Lundberg AFSK Sykkel K 45-49 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109514 Terje Lybekk Aurskog M 30-34 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 121724 Freddy Olsen AFSK Sykkel M 40-44 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109516 Vegard Knardahl Rem Aurskog/Finstadbru SK M 20-24 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109515 Bengt A. Rem Aurskog/Finstadbru SK M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109517 Mark Salisbury AFSK Sykkel M 45-49 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109518 Eirik Schøyen-Nordbye AFSK Sykkel M 35-39 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 35590 Arne Martin Soot Aurskog M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 64355 Kari Rommen Syvertsen Andebarkji TSK K 25-29 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 109519 Jarle Aambø Aurskog/Finstadbru SK M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2145 36867 Inge Åndahl Råholdt M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2163 80837 Henning Andreas Hauger Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 05:50:46 32.5002:05:3203:56:04
2164 109521 Erlend Sandberg Hamar M 30-34 05:50:53 32.4801:50:0403:45:20
2165 80698 Øistein Andersen Ahlsell Norge AS M 45-49 05:50:54 32.4801:44:2803:47:23
2166 109522 Bjørn Deverill-Mathisen Team Embriq M 35-39 05:50:58 32.4802:00:0204:01:15
2167 109523 Harald Grøtta Rauma SK M 50-54 05:51:05 32.4702:02:1904:07:28
2167 70672 Geir Talset Rauma SK M 50-54 05:51:05 32.4702:02:1904:07:28
2169 109524 Rune Netland Snøhetta M 30-34 05:51:07 32.4601:47:1203:38:00
2170 109525 Lars Bjørneboe Nederlaget M 20-24 05:51:08 32.4601:57:5204:00:48
2170 80784 Esben Ståle Johnsen Troll-Rammer AS M 45-49 05:51:08 32.4601:58:2403:58:54
2172 64486 Jan Fredrik Hornemann Elixia Hønefoss M 60-64 05:51:18 32.4501:55:2003:44:33
2173 109526 Tore André Dinessen Troll-Rammer AS M 40-44 05:51:22 32.4401:58:2403:58:54
2174 109527 Lars Arne Bergum Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:51:23 32.4401:53:5103:49:49
2174 70457 Tone Fosshaug Kvam IL - Sykkel K 35-39 05:51:23 32.4401:53:3603:49:49
2174 81132 Stein Roger Løkken Kvam IL - Sykkel M 30-34 05:51:23 32.4401:53:3603:49:42
2177 109528 Pål Fagervold Kvam IL - Sykkel M 45-49 05:51:31 32.4301:53:3603:49:49
2177 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 55-59 05:51:31 32.4301:55:4304:01:38
2177 109529 Erik Johannessen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:51:31 32.4301:47:2304:00:22
2177 109530 Are Hagen Kristiansen YIT BIL M 30-34 05:51:31 32.4301:52:1603:51:14
2177 64354 Ragnhild Vilming IF Frøy - Sykkel K 50-54 05:51:31 32.4301:52:1204:00:22
2182 38002 Erik Rød Aas-Jakobsen M 25-29 05:51:39 32.4101:45:1003:53:58
2183 109531 Tore Sand Team SKF Norge AS M 35-39 05:51:42 32.4101:54:2403:57:22
2184 109532 Rolf M. Bakken Oslofjord Triathlon M 40-44 05:51:47 32.4001:57:3903:51:25
2185 109533 Lars Sveen Lundby Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:51:49 32.4002:01:0603:59:20
2186 109534 Jan Erik Karlengen Skanska BIL M 40-44 05:51:51 32.4001:52:0703:47:56
2187 109535 Ludvik Dahlen Team Halvor M 25-29 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 70650 Halvor Ihler Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 109536 Patrick Storm Jansen Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 109537 Patrick Rindal Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2191 109538 Dan Lystad AFSK Sykkel M 35-39 05:52:01 32.3801:55:4503:59:17
2192 92753 Frode Hjorth Phyton Pedal M 50-54 05:52:02 32.3801:58:5003:57:25
2193 75147 Trygve Lie IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:52:07 32.3701:51:2303:50:13
2193 109539 Espen Lundberg Hurdal IL - Sykkel M 25-29 05:52:07 32.3701:52:2403:55:14
2195 64399 Atle Sundby Bærum og Omegn CK M 40-44 05:52:31 32.3301:46:3503:47:46
2196 69679 Hein Th. Ferre Kunnskapsdepartementet M 55-59 05:52:51 32.3001:58:4803:56:14
2197 106950 Inge Hagemann Sparebanken Hedmark BIL M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 68581 Finn Haug Lørdagsgutta M 40-44 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109540 Svein Haugom Lørdagsgutta M 40-44 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109541 Stian Haugsrud Sparebanken Hedmark M 35-39 05:52:55 32.3001:54:1203:56:22
2197 109542 Knut Indahl Lørdagsgutta M 50-54 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109543 Jon Inge Kjørum Lørdagsgutta M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109544 Kai A. Kristiansen Lørdagsgutta M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109545 Frode Magnussen Lørdagsgutta M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 109546 Jens Øyvind Solheim Lørdagsgutta M 40-44 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2197 79501 Espen Sund Oslo M 30-34 05:52:55 32.3001:57:3903:52:45
2197 122448 Geir Zachariassen Lørdagsgutta M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2208 81094 Jan-Ivar Voldhuset Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 05:52:58 32.2901:56:0403:59:56
2209 109547 Thor Aksel Starum Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 05:53:01 32.2901:51:4303:45:58
2210 106143 Kenneth Bergflødt Eiker CK M 20-24 05:53:08 32.2802:01:0603:59:20
2210 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 45-49 05:53:08 32.2802:01:0603:59:20
2210 47003 Grethe May Opsahl Steen Eiker CK K 50-54 05:53:08 32.2802:01:0603:59:20
2213 67842 Thorbjørn Løken Bogerud Tannhelseklinikk M 40-44 05:53:12 32.2702:01:2303:59:55
2213 67843 Trond Aamodt GIKK M 40-44 05:53:12 32.2702:01:2303:59:59
2215 81172 Øystein Krüger Helse Sør-Øst RHF M 55-59 05:53:25 32.2501:57:3903:53:19
2216 109548 Jørund Berg Leknes Trondheim M 25-29 05:53:33 32.2402:01:0104:00:19
2217 109549 Ingar Hillestad Eiker CK M 35-39 05:53:39 32.2302:01:0603:59:20
2218 35004 Geir Andersen Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81041 Hege Bakkerud Eiker CK K 40-44 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 66197 Anne Frida Bakkerud Eiker CK K 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81043 Magnus Barstad Bermingrud Eiker CK M 30-34 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 40862 Ottar Dørum Eiker CK M 55-59 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81048 Jan Olav Fjeldstad Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 42558 Ståle Fredheim Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 65942 Håvard Fredheim Eiker CK M 20-24 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 109550 Ann-Christin Gjerdseth Eiker CK K 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81049 Erik Gulbrandsen Eiker CK M 50-54 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 109551 Ken-Esben Guldbjørnsen Eiker CK M 35-39 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 35027 Vidar Hoen Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 50-54 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81056 Marit Lillejord Eiker CK K 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 69599 Hans Jonny Lunde Eiker CK M 50-54 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 52209 Kjetil Moen Eiker CK M 40-44 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 109552 Roy Jarle Olsen Eiker CK M 40-44 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 81179 Dag Rambøl Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 109553 Brede Ryghseter Eiker CK M 45-49 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2218 20999 Geir Solheim Eiker CK M 55-59 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
2238 80457 Rudi Bonafede Valhall Sykkelteam M 45-49 05:53:48 32.2200:00:0000:00:00
2239 107799 Kjetil Hansen Atea AS M 25-29 05:53:49 32.2201:52:0203:52:16
2239 109554 Henning Aaby Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:53:49 32.2201:48:5803:49:39
2241 109555 Haakon Koi Team Xbike M 17-19 05:53:56 32.2001:42:2703:58:39
2242 109556 Peder Eriksson IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:54:05 32.1902:02:2204:07:19
2242 70641 Stein Arne Ingelstad MSD United M 40-44 05:54:05 32.1902:01:0603:59:20
2242 109557 Rickard Sundell Energima Varme AS M 30-34 05:54:05 32.1902:02:2204:07:19
2245 109558 Timothy Ford Rasta M 25-29 05:54:12 32.1801:54:5703:56:23
2246 109559 Kjartan Goksoyr Team Goksøyr M 35-39 05:54:13 32.1801:54:1204:01:29
2246 109560 Øystein Grinaker Team Sats Lillestrøm M 60-64 05:54:13 32.1801:54:2403:50:20
2248 109561 Kai Åge Granberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:54:29 32.1501:54:5803:57:19
2248 64272 Kristen Hagen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 05:54:29 32.1501:54:5803:57:19
2250 70739 Trond Elnes CK Nittedal M 55-59 05:54:30 32.1501:51:1403:53:33
2251 129108 Christer Fossum Larsen Lørenskog CK M 35-39 05:54:33 32.1502:20:4304:05:09
2252 109563 Erlend Løken Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 20-24 05:54:36 32.1401:59:1103:57:42
2253 64236 Jørn Jonassen Kolbotn IL - Sykkel M 55-59 05:54:41 32.1401:48:3903:43:14
2254 109564 Øyvind Bakke Oslo M 50-54 05:54:45 32.1301:48:0403:40:58
2254 109565 Alexander Whelan Moss CK M 25-29 05:54:45 32.1301:50:5503:57:30
2256 109566 Even Krogsveen Accedo BIL M 25-29 05:55:02 32.1002:04:5403:58:05
2256 80858 Marius Tuft Mathisen Oslo M 25-29 05:55:02 32.1002:04:5403:58:05
2258 109567 Tore Beinnes Bergen MTB Klubb M 35-39 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2258 109568 Kristoffer Gryte Førde Sport M 20-24 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2258 109569 Arne Runde Førde Sport M 35-39 05:55:26 32.0702:11:1504:00:52
2258 62842 Mathis Schwarz Førde Sport M 20-24 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2262 79655 Tommy Strøm Skjørberg Sykkelkongen.com M 35-39 05:55:43 32.0401:59:2504:06:34
2263 109570 Thomas Johnsen vaskefirma.no M 35-39 05:55:56 32.0201:52:3303:57:58
2263 109571 Per Henry Vassdokken Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:55:56 32.0201:53:5103:58:44
2265 46939 Kjetil Engen Team Foss Sport M 25-29 05:56:05 32.0101:52:3803:44:27
2266 42862 Kjell Teien Nes Sportsklubb - Sykkel M 70-74 05:56:08 32.0101:59:3903:59:29
2267 109572 John Bjørneboe Lavazza Blue Test Team M 25-29 05:56:18 31.9901:55:4103:56:51
2268 80685 John Henrik Bergene Pronova Biopharma M 20-24 05:56:25 31.9801:51:4903:47:39
2269 109573 Kjetil Larsen YIT BIL M 45-49 05:56:35 31.9702:01:0803:51:14
2270 109574 Eirik Svendsen Thrane Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 05:56:36 31.9601:56:0403:57:27
2270 81169 Stine Sandven Westby Finstadjordet K 25-29 05:56:36 31.9601:56:0403:57:27
2272 80935 Markus Krüger Oslo M 35-39 05:56:48 31.9501:57:3903:53:06
2273 109575 Nils Magnus Larsgård Accenture BIL M 30-34 05:56:54 31.9401:58:2404:05:07
2273 21256 Bjørn Ødegård SPK BIL M 40-44 05:56:54 31.9401:58:2404:05:07
2275 109576 Bent Nordgård Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:57:03 31.9201:54:5803:57:19
2276 109577 Kristine Danielsen Ragde Eiendom AS K 35-39 05:57:05 31.9201:59:4804:06:34
2276 79654 Endre Danielsen Sykkelkongen.com M 35-39 05:57:05 31.9201:59:4804:06:34
2278 109578 Marius Elvegård RøhneSelmer AS M 30-34 05:57:13 31.9102:00:5504:06:31
2278 109579 Hans Martin Johnsrud Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 109580 Pål Moen Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 65807 Lasse Nelstrøm Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 109581 Christer Nygaard Energima AS M 35-39 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 109582 Christian Remme Raaness Oslo M 35-39 05:57:13 31.9102:00:0203:58:00
2278 109583 Rune Sellgren RøhneSelmer AS M 55-59 05:57:13 31.9102:00:5504:06:23
2278 102509 Terje Skeide RøhneSelmer AS M 40-44 05:57:13 31.9102:00:5504:06:31
2278 80342 Anders Jæger Synnevaag RøhneSelmer AS M 20-24 05:57:13 31.9102:00:5504:06:23
2278 109584 Magnus S. Watvedt Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2288 64587 Bjarne Lunderbye Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:57:28 31.8901:53:2603:50:47
2289 47144 Bjørn Åge Jenssen Ottadalen SK M 45-49 05:57:41 31.8701:48:4103:51:25
2290 109585 Morten Akselsen Team FB-70 M 50-54 05:57:53 31.8502:01:2304:00:38
2290 121727 Morten Andresen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109586 John Elven BAMA M 35-39 05:57:53 31.8501:51:3903:55:13
2290 109587 Wenche Madsen Eriksson IF Frøy - Sykkel K 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109588 Robert Franco IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 70611 Sidsel Grøndalen IF Frøy - Sykkel K 60-64 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109589 Arild Vagstein Hansgaard IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 62519 Kristian Horntvedt IF Frøy - Sykkel M 35-39 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 69722 Svein Harald Johnsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109590 Tom Arne Kolstad IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 122357 Tommy Larsen IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:57:53 31.8501:45:2603:32:43
2290 109591 Jan Roger Olsen IF Frøy - Sykkel M 65-69 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109592 Bjørn Rønholt IF Frøy - Sykkel M 40-44 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109593 Tonje Sandorf IF Frøy - Sykkel K 30-34 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 65450 Jorunn Elisabeth Ødegaard IF Frøy - Sykkel K 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 109594 Hans-Ivar Aalerud IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 81609 Trude Helland Aalerud IF Frøy - Sykkel K 40-44 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2307 109595 Sven Kristiansen Årjeng Cykel Team M 40-44 05:58:00 31.8401:48:3903:47:38
2308 67184 Rolf Løken Haslum M 40-44 05:58:08 31.8302:01:2303:59:59
2309 80932 Stein Roger Pettersen Moelv M 40-44 05:58:13 31.8201:51:4703:55:13
2310 70938 Ole Henrik Bjørnstad Team Kveinndaln M 40-44 05:58:31 31.7901:55:4503:57:32
2311 109596 Kim Dirksen Kalundborg M 35-39 05:58:44 31.7701:52:3403:59:03
2312 51408 Tor Gunnar Hotvedt Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:58:57 31.7502:01:0604:00:01
2312 65866 Svein Arve Nymoen Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:58:57 31.7502:01:0604:00:01
2314 109597 Robin Kaspersen Skjema CK M 20-24 05:58:59 31.7502:00:0304:02:40
2314 109598 Thore Næss Team FB-70 M 45-49 05:58:59 31.7502:01:2304:00:38
2316 109599 Simon Riise Skjema CK M 20-24 05:59:02 31.7502:00:0704:02:40
2317 109600 Marianne Händler Møller MSD United K 30-34 05:59:11 31.7302:04:0304:01:58
2318 109601 Kai Håkon Wilhelmsen Famosa Test Team M 35-39 05:59:22 31.7201:51:2804:07:08
2319 60566 Erik Riis Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:59:23 31.7201:56:0403:59:56
2320 109602 Torstein Hoås Asker CK M 50-54 05:59:27 31.7102:05:1104:03:14
2321 53953 Stian Johansen Spenst Tønsberg M 35-39 05:59:30 31.7102:11:0504:01:08
2321 109603 Kim Stian Olsen Spenst Tønsberg M 35-39 05:59:30 31.7102:11:0504:01:08
2323 80859 Alexander Backsæther Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 05:59:43 31.6901:59:0503:59:56
2323 109604 Thomas Embretsen Team FB-70/Ernst & Young BIL M 40-44 05:59:43 31.6902:01:2304:00:38
2323 129909 Oddbjørn Nilssen Bingsfoss SK M 40-44 05:59:43 31.6902:04:2904:03:47
2323 33439 Espen Næss Team FB-70/Accenture BIL M 40-44 05:59:43 31.6902:01:2304:00:38
2327 109606 Håvard Stigen Andersen Skjema CK M 20-24 05:59:45 31.6802:00:0704:02:40
2327 109607 Tommy Fjeldbu Oslo M 30-34 05:59:45 31.6801:57:4404:08:26
2329 46641 Jan Jensen Statoil M 45-49 05:59:50 31.6801:57:3803:58:05
2330 109608 Geir Goksøyr Team Matti M 25-29 05:59:57 31.6701:54:1204:01:29
2331 109609 Eivind Fossum Hurdal IL - Sykkel M 35-39 06:00:04 31.6601:52:2403:52:13
2332 70997 Frank Bersvendsen Calzada Cycling Team M 55-59 06:00:20 31.6301:50:3003:57:48
2333 109610 Tove Margareth Strandhagen IF Frøy - Sykkel K 60-64 06:00:32 31.6101:56:4103:57:33
2333 68022 Gunnar Strandhagen IF Frøy - Sykkel M 60-64 06:00:32 31.6101:56:4103:57:33
2335 109611 Erik Martinsen Intersport M 25-29 06:00:40 31.6001:43:0203:59:20
2336 20614 Arne Hammerø Atea AS M 50-54 06:00:49 31.5901:52:3703:43:03
2337 80830 Rolf Borgos Lillehammer CK M 60-64 06:00:53 31.5802:01:0604:12:44
2338 101347 Vegard Eidså Team Weber Glava M 20-24 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101397 Rolf Bjarne Eriksen Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109612 Kenneth Finsådal Team Weber Glava M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109613 Tom Christian Gefle Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101349 Harald Gerhardsen Team Weber Glava M 20-24 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 33459 Frank Haugen Weber Norge M 50-54 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109614 Bjørn Heggen Team Weber Glava M 35-39 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 42411 Johannes Irgens Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 64636 Ketil Modell Team Weber Glava M 35-39 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 70894 Ola Myrset Molde M 17-19 06:00:57 31.5802:00:1104:00:54
2338 109615 Lasse Nilsson Team Weber Glava M 50-54 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 34555 Stian Olstad Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 69222 Tom Atle Pettersen Weber Norge M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 80835 Per Kristian Østbråthen Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101337 Svein Åsland Team Weber Glava M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2353 36040 Trond Halvorsen Røyken CK M 30-34 06:01:04 31.5701:56:1503:52:45
2354 67449 Lars Rollag Oslo M 35-39 06:01:05 31.5702:00:0003:58:17
2355 66191 Stian Dreyer Oslo M 25-29 06:01:10 31.5601:45:4003:45:31
2355 109616 Johann Jørgen Fredriksen Sæves Aktiv Skøyteklubb M 17-19 06:01:10 31.5602:13:0604:10:54
2357 109617 Lars-Erik Westhagen-Johansen Horten M 25-29 06:01:24 31.5402:03:5304:04:01
2358 80955 Jan Ola Claesson IL Sverre - Sykkel M 45-49 06:01:34 31.5201:54:3203:56:24
2358 109618 Jarle Haugan IL Sverre - Sykkel M 45-49 06:01:34 31.5201:54:3203:56:24
2360 109619 Anders Richard Risberget Nesodden SK M 40-44 06:01:43 31.5101:57:4404:08:26
2361 109620 Siri Mette Kvalvik Østmarka IL - Sykkel K 40-44 06:01:44 31.5102:00:3004:02:59
2361 109621 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:01:44 31.5102:00:3004:02:59
2363 80917 Heidi Munthe-Kaas Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL - Sykkel K 65-69 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 109622 Mina Emilia Sundhagen Østmarka IL - Sykkel K 20-24 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 81570 Kåre Østli Østmarka IL - Sykkel M 40-44 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2367 62813 Bjørn Ove Grøtan Trondhjems VK M 35-39 06:01:51 31.5002:04:1904:00:34
2368 68783 Ola Kristian Snuggerud Moelven Langmoen AS M 50-54 06:01:55 31.4901:56:3503:54:12
2369 121989 Geir Nyland Østmarka IL - Sykkel M 45-49 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
2369 102704 Frank René Sørensen Oslo M 40-44 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
2369 120826 Heidi Marie Aaseng Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
2372 109623 Roy Arve Eriksen Tønsberg CK M 40-44 06:02:09 31.4702:11:0504:01:08
2372 109624 Carl Gustav Follestad Ottestad M 40-44 06:02:09 31.4701:43:2903:51:49
2372 44226 Finn Einar Graff Trysil SK M 45-49 06:02:09 31.4701:44:1003:42:35
2372 109625 Ole Johnny Lofsberg Spenst Tønsberg M 50-54 06:02:09 31.4702:11:0504:01:08
2372 80887 Leif Anders Seeberg Nygård Calzada Cycling Team M 45-49 06:02:09 31.4701:50:3004:00:36
2372 109626 John Erik Solberg Ridabu M 40-44 06:02:09 31.4701:43:2903:51:49
2372 85144 Gunnar Wendel Kjose IL - Sykkel M 60-64 06:02:09 31.4702:11:1104:01:08
2379 109627 Mathias Østrem RøhneSelmer AS M 20-24 06:02:10 31.4702:00:5504:06:31
2380 109628 Eirik Røysheim Team Sport1 Lillehammer M 45-49 06:02:12 31.4701:54:1503:57:34
2381 109629 Thor Bogstad Kløfta IL - Sykkel M 50-54 06:02:22 31.4501:50:5303:49:26
2382 65849 Freddy Marman RøhneSelmer AS M 50-54 06:02:29 31.4402:00:5504:06:31
2382 67759 Gunnar Rodem Fjerdingby M 40-44 06:02:29 31.4402:00:5504:06:23
2382 109630 Thomas Z. Østby RøhneSelmer AS M 25-29 06:02:29 31.4402:00:5504:06:31
2385 109631 Trond Hogstvedt Gundersen Lørenskog CK M 45-49 06:02:38 31.4301:52:2403:52:33
2386 47221 Olaf Heggen Hadeland CK M 65-69 06:02:41 31.4302:00:4504:02:29
2387 43409 Pål Andreassen Ølestokken All Mountain M 30-34 06:02:43 31.4202:01:2004:00:16
2388 64690 Steinar Haug Lillehammerlillehammer M 60-64 06:02:53 31.4101:57:5004:00:35
2389 109632 Christian Garli Dalen Atea AS M 30-34 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 81157 Dag Frenningsmoen Atea AS M 55-59 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 80842 Widar Granly Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109633 Mailliw Sørensen Grann Atea AS K 40-44 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109634 Daniel Nicolai Hansten Atea AS M 20-24 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 45978 Rune Haugen Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 70841 Karl David Nilsen Atea AS M 40-44 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109635 Jens Olsen Atea AS M 50-54 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109636 Mats Randgaard Atea AS M 30-34 06:03:09 31.3902:12:3304:06:41
2389 109637 Tom Rimala Tønsberg CK M 40-44 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 62946 Jarle Ring JCP Sykkelklubb M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109638 Dan Enger Ruiz Bb M 35-39 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 109639 Bent Slyngstad Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 35399 Kjell Vidar Solberg Atea AS M 50-54 06:03:09 31.3902:03:3604:06:41
2389 70881 Magnar Storrøsæter Atea AS M 55-59 06:03:09 31.3901:59:1104:01:11
2389 52455 Kent Støvne Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 96119 Ole Kristian Ødegård Atea AS M 50-54 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2389 38324 Kjell Aarrestad Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
2407 109640 Even Røysheim Team Sport1 Lillehammer M 17-19 06:03:14 31.3801:54:1503:57:34
2408 70697 Jan Fougner Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:03:25 31.3601:51:0004:08:00
2408 80870 May Kristin Haugen Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 06:03:25 31.3601:55:5704:08:00
2408 70849 Erik Aasrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 06:03:25 31.3601:55:5704:08:00
2411 81563 Carl Christian Wildhagen Oslo M 25-29 06:03:28 31.3602:03:5304:04:01
2412 109641 Andreas Erdal Borgen Energima AS M 30-34 06:03:32 31.3502:02:2204:07:19
2413 80849 Stein Vidar Gulløien Trysil SK M 35-39 06:03:35 31.3501:48:0104:04:48
2413 80850 Erik Vestmo Trysil SK M 40-44 06:03:35 31.3501:48:0104:04:48
2415 81423 Kjetil Grime Trox Auranor BIL M 25-29 06:03:44 31.3402:02:2204:07:19
2416 109642 Scott Sandvik NTNUI - Sykkel M 20-24 06:03:50 31.3302:08:1504:04:50
2417 80787 Tony Farinha Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:03:51 31.3301:52:5304:08:00
2418 99332 Jørn Harald Bakke GK Norge AS M 35-39 06:03:52 31.3302:02:2204:07:19
2419 109643 Jostein Havik Eriksen Oslo M 25-29 06:04:01 31.3102:02:3804:00:23
2420 80479 Tor Fredrik Liavåg Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 20-24 06:04:08 31.3001:39:4003:54:07
2421 109644 Sivert Onsrud Mjøen Sylling M 25-29 06:04:23 31.2802:03:4804:02:48
2422 109645 Trond Lilleberg Sykkeltjokken CK M 45-49 06:04:40 31.2602:02:0804:13:58
2422 58172 Erik Søiland Sykkeltjokken CK M 45-49 06:04:40 31.2602:01:4904:13:58
2424 65780 Kim Grove-Knutsen Atea AS M 35-39 06:04:42 31.2502:08:1504:08:03
2425 109646 Espen Vikanes Intersport Kjedekontor M 70-74 06:04:43 31.2502:00:0204:01:41
2426 109647 Vidar Bergli Askerasker M 45-49 06:04:49 31.2401:59:1104:00:30
2426 64166 Hans-Ingar Løvstad Atea AS M 40-44 06:04:49 31.2402:08:1504:08:03
2426 109648 Bjørn Erik Sandnes Atea AS M 45-49 06:04:49 31.2402:08:1504:08:03
2429 109649 Kjell S. Kristofferstuen Team Valhall M 45-49 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
2429 65429 Christina Dygd Kvisgaard CK ValdresEkspressen K 40-44 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
2429 80711 Lene Dygd Moberg CK ValdresEkspressen K 40-44 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
2429 68430 Mette Tomter Land CK K 45-49 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
2433 69447 Hans Petter Bjørlin Atea AS M 40-44 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2433 109650 Kine Homelien Hansi AS K 20-24 06:04:57 31.2302:08:1504:04:50
2433 65998 Kjetil Jørum Atea AS M 35-39 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2433 109651 Roar Martinsen PwC BIL M 40-44 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2433 70951 Børge Olsen Atea AS M 40-44 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2433 81279 Erik Ravnsborg-Gjertsen Atea AS M 30-34 06:04:57 31.2302:04:5504:06:41
2433 109652 Øyvind Øgle Thorvaldsen Oslo M 35-39 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2440 80713 Anne Britt Storihle Land CK K 40-44 06:04:59 31.2301:55:2604:02:27
2441 95579 Are Koppang Moelv M 45-49 06:05:03 31.2201:59:1104:00:22
2442 109653 Lars Grorud JCP Sykkelklubb M 30-34 06:05:11 31.2102:04:5504:06:41
2443 103812 Anders W. Skumsnes Sykkeltjokken CK M 40-44 06:05:12 31.2102:01:4904:13:58
2444 109654 Knut Korslund JH-Sykkel M 40-44 06:05:28 31.1902:02:3504:04:42
2444 47864 Rune Midtun JH-Sykkel M 50-54 06:05:28 31.1902:02:3504:04:42
2444 81076 Marit Riise Midtun JH-Sykkel K 55-59 06:05:28 31.1902:02:3504:04:42
2447 80476 Karsten Andersen Bingsfoss SK M 40-44 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 109655 Thomas Barre Mercedes Benz M 35-39 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 90062 Lasse Bøhler Lavazza Blue Test Team M 55-59 06:05:30 31.1901:55:3203:58:58
2447 109656 Ole Anders Eek Mercedes Benz M 30-34 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 80809 Jon Eirik Einarsveen Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:58:58
2447 109657 Philip Alexander Friberg Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:4103:58:58
2447 121732 André G. Hagen Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:58:58
2447 109658 Martin Hedlund Strømmen M 20-24 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 109659 Christian Krogseth Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:59:21
2447 109660 Trond Larsen Team Elixia Lillestrøm M 60-64 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 80805 Marius Melsether Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:58:58
2447 109661 Tore Myrseth Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 109662 Georg Risheim IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 70610 Terje Ruud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 109663 Jørgen Skipperud Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:59:21
2447 69759 Bjørn Martin Solberg Mercedes-Benz M 35-39 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2447 80478 Jørgen Thorshov Mercedes-Benz M 30-34 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2464 64313 Erland Arctander Team Foss Sport M 50-54 06:05:32 31.1801:52:3803:39:26
2465 81212 Ole-Jørgen Hoff Johansen CSI: Oslo M 40-44 06:05:38 31.1702:02:2404:16:36
2466 51169 Torgeir Evensen IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:05:54 31.1501:53:5003:59:56
2467 109664 Stein André Knutsen Snøhetta M 25-29 06:06:08 31.1301:47:1203:45:25
2468 80854 Kai Nilsen Skjetten M 35-39 06:06:10 31.1301:51:2703:46:30
2469 109665 Morten Vårdal Accenture BIL M 40-44 06:06:29 31.1001:48:0403:51:18
2470 54403 Alexander Flesland Team Dell M 30-34 06:06:43 31.0801:54:2904:09:21
2471 109666 Halvard Kilde Atea AS M 45-49 06:06:47 31.0802:08:1504:08:03
2472 109667 Tage Øversveen Land CK M 35-39 06:06:48 31.0701:37:4403:59:54
2473 80984 Christopher Vårdal Jessheim M 17-19 06:06:53 31.0701:41:2003:47:49
2474 109668 Erik Kristiansen Bærum og Omegn CK M 40-44 06:06:57 31.0601:53:5003:59:56
2474 109669 Ole Johannes Rønning Team Aker M 50-54 06:06:57 31.0602:04:2004:12:15
2476 109670 Thomas Hansen Råholt M 35-39 06:07:07 31.0501:53:5604:00:48
2476 109671 Olav Høines Elverum SK M 50-54 06:07:07 31.0501:55:2703:59:54
2478 69255 Rune Bang Team Aker M 35-39 06:07:09 31.0401:53:3803:53:29
2478 109672 Ludvig Georg Høst Sandefjord SK M 45-49 06:07:09 31.0402:04:2004:09:56
2480 109673 Søren Møller Pedersen Kalundborg M 35-39 06:07:16 31.0401:51:4903:53:34
2481 109674 Dara Doherty Atea AS M 25-29 06:07:17 31.0301:52:0204:06:02
2481 69335 Marthe Dyrud Atea AS K 30-34 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 69353 Jørn Goldstein Atea AS M 55-59 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 65996 Hans Ingjerd Atea AS M 45-49 06:07:17 31.0301:52:0204:08:03
2481 109675 Lars Knutsen Atea AS M 50-54 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 54280 Erlend Lachmann Atea AS M 40-44 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 42821 Torbjørn Rud Atea AS M 55-59 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 109676 Andreas Rønold Atea AS M 45-49 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 109677 Mia Rebecka Sterud Atea AS K 20-24 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2481 109678 Nils Gunnar Tyssebotn Atea AS M 30-34 06:07:17 31.0301:52:0204:06:02
2491 109679 Arne-Henrik Elvehaug Asker M 45-49 06:07:20 31.0302:04:1904:10:57
2491 109680 Lars Henrik Kjølberg Slattum M 40-44 06:07:20 31.0302:04:1904:10:57
2491 65878 Robert Skavhaug Sykkelgutta M 30-34 06:07:20 31.0302:04:1904:10:50
2494 64263 Trond Flisen Ahlsell Norge AS M 55-59 06:07:27 31.0201:53:2903:58:56
2495 109681 Espen Berg Lørenskog M 40-44 06:07:35 31.0102:04:1904:10:57
2496 80959 Asle Hagen IBM M 50-54 06:07:37 31.0102:06:1804:06:41
2496 136506 Marius Pedersen Atea AS M 30-34 06:07:37 31.0102:04:5504:06:41
2498 109682 Mads Andersen RøhneSelmer AS M 35-39 06:08:08 30.9602:00:5504:06:23
2498 109683 Rune Birkely RøhneSelmer AS M 40-44 06:08:08 30.9602:00:5504:06:31
2500 81190 Øystein Fasteraune Fjellfoten SK M 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109684 Jan Haugerud Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109685 Lars Hoem Fjellfoten SK M 25-29 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 61541 Johan Høgset Jansen Fjellfoten SK M 55-59 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 66038 Harald Johansen Fjellfoten SK M 40-44 06:08:14 30.9502:04:1104:11:20
2500 132330 Jan Erik Kristensen Fjellfoten SK M 40-44 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109686 Jan Terje Lund Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109687 Oddrun Hellandsjø Mæle Fjellfoten SK K 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 107816 Terje Nilsen Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 44537 Tommy Pedersen Fjellfoten SK M 35-39 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 51095 Erland Søgård Fjellfoten SK M 55-59 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109688 Arild Trinborgholen Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 68714 Atle Wenger Fjellfoten SK M 30-34 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109689 Odd Runar Wåler Fjellfoten SK M 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 69230 Bjørn Viggo Wåler Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 109690 Marit Karin Aaland Fjellfoten SK K 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2516 35945 Terje Hagen Telenor BIL Lillehammer M 45-49 06:08:17 30.9502:02:2204:07:19
2517 64641 Kjell-Einar Ofstad Follo SK M 55-59 06:08:25 30.9401:51:1404:11:27
2518 129512 Henrik Brede Magnussen Energima AS M 35-39 06:08:27 30.9402:02:2204:07:19
2519 109691 Trond Hagen Andersen Oslo M 30-34 06:08:29 30.9301:57:4304:01:39
2520 109692 Håkon Sortland IF BIL / Skövde CK M 55-59 06:08:33 30.9302:01:1404:02:26
2521 109694 Ragnar Rabe Blommenholm M 50-54 06:08:37 30.9202:12:1904:12:43
2521 109693 Jakob Rabe Blommenholm M 17-19 06:08:37 30.9202:12:1904:12:43
2523 81115 Pål Dieset DnB NOR BIL M 25-29 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2523 80940 Jan Frode Engkrog Steen & Strøm Bikers M 40-44 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2523 109695 Tim Grossmann Sykkelgutta Expert BIL M 40-44 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2523 80965 Cato Løkken Statens vegvesen M 40-44 06:08:43 30.9101:54:4403:53:53
2523 65836 André Skavhaug Ullensaker CK M 35-39 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2528 109696 Kjetil Kirkebø Atea AS M 50-54 06:08:47 30.9102:08:1504:08:03
2528 109697 Daniel Sjølie Atea AS M 30-34 06:08:47 30.9102:04:5504:06:41
2530 90258 Steinar Dahlen Lillehammer M 60-64 06:08:49 30.9002:02:2204:07:19
2530 46992 Roar Grime Trox-Auranor/ HCK M 50-54 06:08:49 30.9002:02:2204:07:19
2532 52308 Åge Morten Tangen Moelven Langmoen AS M 55-59 06:08:53 30.9002:12:1704:11:08
2533 109698 Arild Rosåsen Oslo M 45-49 06:09:03 30.8901:51:5304:02:57
2534 109699 Rein Løvhøiden Capgemini M 30-34 06:09:15 30.8702:01:3403:54:46
2535 66033 Leif Thomas Teilman Eliassen Rasta M 30-34 06:09:16 30.8701:51:2703:43:14
2535 81310 Lasse Wallace Johansen Nordea Liv M 30-34 06:09:16 30.8701:53:3703:58:35
2537 68623 Gunnar Pedersen Team Bikeshop.no M 55-59 06:09:17 30.8701:55:0204:04:01
2538 81081 Audun Isaksen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 35-39 06:09:20 30.8600:00:0000:00:00
2539 109700 Lasse Ask Skjema CK M 20-24 06:09:21 30.8602:00:0704:02:40
2540 109701 Anne-Britt Eide Olden K 35-39 06:09:25 30.8502:05:5904:14:32
2540 80664 John Winterbourne Jar M 40-44 06:09:25 30.8501:48:4403:54:20
2542 65757 Svenn Roger Gundersen Sykkelkongen.com M 35-39 06:09:36 30.8401:59:2504:06:55
2543 109702 Dagfinn Forsaa Andersen DN Aktiv M 45-49 06:09:37 30.8401:56:1704:21:28
2544 109703 Robert Bredesen Nes Sportsklubb - Sykkel M 35-39 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2544 109704 Stian Hoholm Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2544 67200 Jan Kleven Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2544 65888 Hans Emil Sterud Nes Sportsklubb - Sykkel M 55-59 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2544 69216 Kari Syljuberget Nes Sportsklubb - Sykkel K 35-39 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2549 109705 Marianne Byfuglien Nes Sportsklubb - Sykkel K 17-19 06:09:53 30.8201:59:3903:59:29
2549 64894 Håvard Hemstad Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 06:09:53 30.8201:59:3903:59:29
2551 109706 Alf G. Johannesen Capgemini M 40-44 06:10:06 30.8002:01:3403:54:46
2552 109707 Glenn-Erik Flaterudhagen Rauma SK M 35-39 06:10:07 30.8002:02:1904:13:55
2552 81270 Ragnar Ingdal Team Høiseth M 50-54 06:10:07 30.8002:08:0304:14:56
2554 31306 Matti Goksøyr NIH-BIL M 55-59 06:10:08 30.7901:54:1204:01:29
2554 31906 Rolf Stalenget CK ValdresEkspressen M 45-49 06:10:08 30.7901:54:1204:01:29
2556 65735 Åsmund Brekke Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 06:10:13 30.7902:01:0603:59:20
2557 109708 Håkon Ferdinand Olsen Team Sats Lillestrøm M 50-54 06:10:19 30.7801:54:3103:58:58
2558 106151 Svein Bjarne Christensen Kroksrud BIL M 40-44 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109711 Rachid El Harrati Kroksrud BIL M 35-39 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109709 Frank Gulli Kroksrud BIL M 45-49 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109710 Mark Hanssen Kroksrud BIL M 45-49 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109712 Pål Henriksen Kroksrud BIL M 40-44 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 79705 Thomas Kahn Kroksrud BIL M 35-39 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 35297 Jan Erik Kemp Kroksrud BIL M 55-59 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109713 Anton Ladislaus Kroksrud BIL M 25-29 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 109714 Olaf Lindgjerde Kroksrud BIL M 35-39 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2558 64798 Knut Norsted Kroksrud BIL M 40-44 06:10:26 30.7702:02:0304:04:51
2568 109715 Tom Theodorsen Atea AS M 40-44 06:10:32 30.7602:08:1504:08:03
2569 81236 Kristian Askeland Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109716 Trond Bye-Børresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 81624 Tine Chan Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109717 Bjørn Gran-Henriksen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 102806 Åge Gustad Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 46595 Pål Runar Moen Sportsklubben Rye / Statoil BIL M 50-54 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 63971 Lars Olav Skårberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109718 Carl Jacob Sommerfelt Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2577 109719 Stian Isaksen Randem & Hubert M 30-34 06:10:41 30.7501:56:0403:59:56
2577 80987 Oddgeir Søberg Fjellhamar M 30-34 06:10:41 30.7501:56:0403:59:56
2579 109720 Kenneth Flatmo Feiring IL - Sykkel M 35-39 06:10:44 30.7402:02:1204:16:03
2580 109721 Trond Wiker Team Aker M 45-49 06:10:50 30.7401:54:0104:03:50
2581 80618 Andreas Lund GK Norge AS M 30-34 06:10:52 30.7301:43:2903:43:56
2581 30391 Bjørn Saksberg Feiring IL - Sykkel M 35-39 06:10:52 30.7302:02:2804:16:03
2583 70472 Solveig Fagerli Feiring IL - Sykkel K 35-39 06:10:56 30.7302:02:2804:16:03
2583 109722 Inger-Lise Fagerli Nævdal Feiring IL - Sykkel K 40-44 06:10:56 30.7302:02:1204:16:03
2583 109723 Arne-Olaf Posaasen Feiring IL - Sykkel M 40-44 06:10:56 30.7302:02:1204:16:03
2583 70082 Merethe Sveum Tofte Feiring IL - Sykkel K 40-44 06:10:56 30.7302:02:1204:16:03
2587 69240 John Johansen Søndre-Land IL M 45-49 06:10:58 30.7301:57:1504:06:08
2588 44037 Stein Løvdahl GK Norge AS M 55-59 06:11:00 30.7201:43:2903:43:56
2589 109724 Eivind Erntsen TROX Auranor Norge AS M 45-49 06:11:20 30.7002:02:2204:07:19
2590 65049 Kay-Roger Henriksen Street Mix M 55-59 06:11:21 30.6902:07:0704:12:25
2590 69327 Johan S. Seland Street Mix M 55-59 06:11:21 30.6902:07:0704:12:25
2592 109725 Geir Haugan CK Toten-Tråkk M 50-54 06:11:24 30.6901:50:0603:52:26
2593 113480 Marius Jakobsen Team Kragerørittet M 30-34 06:11:32 30.6801:48:4203:56:43
2594 68543 Rune Andersen Nets Active Norway M 45-49 06:11:41 30.6701:52:4304:02:20
2594 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL - Sykkel M 60-64 06:11:41 30.6702:00:3004:02:59
2594 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:11:41 30.6702:00:3004:02:59
2597 71064 Kathrine Nordgård Calzada Cycling Team K 35-39 06:11:46 30.6601:57:0804:07:27
2598 109726 Odd Gunnar Johansen Grant Thornton BIL M 30-34 06:11:51 30.6501:57:4404:07:15
2599 79630 Bjørge Næss Kløfta IL - Sykkel M 40-44 06:11:55 30.6501:50:5303:54:02
2600 109727 Torbjørn Haugerud Team Aker M 40-44 06:12:06 30.6302:04:3304:10:44
2600 109728 Øyvind Rosén Team Aker M 30-34 06:12:06 30.6302:04:2003:59:56
2602 109729 Brede Skoglund Nes Sportsklubb - Sykkel M 50-54 06:12:17 30.6201:59:3903:59:29
2603 70078 Geir Flesvig Feiringklinikken M 30-34 06:12:25 30.6101:56:3904:00:14
2604 66015 Jan Freddy Aurstad Jessheim M 65-69 06:12:32 30.6001:57:2803:59:45
2605 71043 Rune Nordbakken Tangen IL M 30-34 06:12:38 30.5901:54:3204:09:04
2606 69176 Øivind Braathen Nesodden SK M 55-59 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 109730 Berit Gunnes Ciber BIL K 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 79633 Odd Arne Hellevik Ciber BIL M 50-54 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 109731 Katrine Hoff Quirk Ciber BIL K 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 81082 Jon Vegard Røen Ciber BIL M 40-44 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 64551 Geir Sande Kloppa Off Road Klubb M 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2606 109732 Lillian D. Teien Ciber BIL K 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2613 70908 Jan-Erik Brattbakk Ringeriks-Kraft BIL M 50-54 06:12:57 30.5601:55:2004:02:51
2614 109733 Ronny Matsson Teknobingo M 35-39 06:13:06 30.5501:59:0104:11:58
2615 73890 Knut Røysland Team Weber Glava M 50-54 06:13:09 30.5502:02:2704:07:24
2616 109734 Christian Bentsen Sykkeltjokken CK M 20-24 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109735 Henrik Hagerup Sykkeltjokken CK M 35-39 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109736 Geir A. Holte Sykkeltjokken CK M 40-44 06:13:11 30.5402:02:0804:18:45
2616 101642 Heine Matre Sykkeltjokken CK M 40-44 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109737 Øyvind Mørk Lier M 60-64 06:13:11 30.5401:59:5404:00:06
2616 109738 Magnus Tvedt Sykkeltjokken CK M 17-19 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109739 Lars Erik Westlie Sykkeltjokken CK M 25-29 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2623 109740 Heidi Kristin Bakken Eidsvoll SK K 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109741 Erik Bonesvoll Elixia Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109742 Guro Grøthe Frogner K 25-29 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 80924 Espen Halland Ullensaker CK M 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 34060 Svenn Haagsma Eidsvoll SK M 55-59 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 109743 Morten Lønnebotten-Pedersen Askim M 45-49 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109744 Odd Martin Moen Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 109745 John Erling Mysen Elixia Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109746 Monika Odden Camp Elixia K 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109747 Yvonne Haagsma Pedersen Elixia Jessheim K 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 82208 Yvonne Rydningen Ullensaker CK K 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109748 Karoline Soleim Stenbeck Smøla SK K 25-29 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 50-54 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2637 109749 Cecilie Victoria Lundsten Ullensaker CK K 25-29 06:13:22 30.5302:08:2504:08:21
2638 109750 Magne André Eriksen Atea AS M 35-39 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2638 109751 Felix Leder Atea AS M 30-34 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2638 81152 Mikkel Steine Atea AS M 35-39 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2641 109752 Lars Anderssen Vensafe Bikers M 40-44 06:13:25 30.5202:05:5904:14:32
2642 82179 Sigurd Ofstad B93 M 17-19 06:13:28 30.5201:51:1404:11:27
2643 64311 Ragnhild Andresen Team Foss Sport K 30-34 06:13:46 30.5002:04:2400:00:00
2643 109753 Thomas Arildset Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 64315 Håkon Bekkedal Team Foss Sport M 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 68626 Are Berg Team Foss Sport M 50-54 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 121003 Ingrid Løvendahl Berg Team Foss Sport K 17-19 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 64317 Lasse Bråten Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109755 Morten L. Edvardsen Team Foss Sport M 30-34 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 65661 Lars Johan Evensen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 68847 Dag Finstad Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109756 Thomas Funder Kalundborg M 45-49 06:13:46 30.5002:04:4804:07:35
2643 101426 Øystein Halvorsen Team Foss Sport M 30-34 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109757 Olav Heskestad Romeriksåsen SK M 40-44 06:13:46 30.5001:52:4904:08:14
2643 43724 Erik Jacobsen Romeriksåsen SK M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 103019 Richard Jaros Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109758 Morten Jurs Pronova M 50-54 06:13:46 30.5001:59:4604:08:14
2643 81344 Per Asbjørn Klemetsrud Team Foss Sport M 60-64 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 65664 Bjørn Tore Knutsen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 122328 Bjørn Kristiansen Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109759 Ingvild Kværner Team Foss Sport K 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109760 Lillian Langseth Team Foss Sport K 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109761 Silje Enge Lildholdt Team Foss Sport K 17-19 06:13:46 30.5001:52:3804:08:14
2643 80775 Rubi Lunder Moen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5001:52:3804:08:14
2643 109762 Flemming Møller Kalundborg M 50-54 06:13:46 30.5002:04:4804:07:35
2643 48762 Ståle Nilsen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 106302 Lise Anette Petersen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109763 Ragnar Reinholt Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 69212 Trond Stensholt Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109764 Stefen Strøm Team Foss Sport M 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109765 Erik Tangstrøm Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109766 Anne-Bjørg Wangensteen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2674 63031 Vegard Johnsen Oslo M 30-34 06:13:52 30.4901:52:5604:09:09
2675 80754 Karl Bjarne Westbye Atea AS M 45-49 06:14:17 30.4501:58:2104:09:40
2676 66111 Jo André Brenna RTV BIL M 35-39 06:14:30 30.4402:03:3404:09:48
2677 81219 Frank Jørgen Jåterud RTV BIL M 20-24 06:14:34 30.4302:03:3404:09:48
2677 109767 Rune A. Møller Lesja M 35-39 06:14:34 30.4302:01:0604:06:08
2677 65905 May Lise Åmot Lesja og Dovre SK K 35-39 06:14:34 30.4302:01:0604:06:08
2680 109768 Alexis Garras Pronova M 45-49 06:14:36 30.4302:04:4804:07:35
2680 109769 Per Rødhøj Jakobsen Kalundborg M 35-39 06:14:36 30.4302:04:4804:07:35
2680 109771 Janne Rostad Jensen Pronova K 25-29 06:14:36 30.4302:04:4804:07:35
2680 109770 Hilde Nyheim Pronova K 30-34 06:14:36 30.4302:04:4804:07:35
2680 62645 Joar Rye Pronova M 45-49 06:14:36 30.4302:04:4804:08:14
2685 109772 Eirik Daleng Haukedal Trondheim M 25-29 06:14:42 30.4201:56:2204:11:37
2686 22588 Geir Fredriksen Street Mix M 55-59 06:14:47 30.4102:07:0704:12:25
2687 109773 Rune Rasmussen Rauma SK M 35-39 06:15:17 30.3702:02:1904:13:55
2688 109774 André Lund Atea AS M 40-44 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2688 109775 Bengt Nøst-Klemmetsen Atea AS M 40-44 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2688 109776 Jan Erik Skogstad Atea AS M 45-49 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2688 64931 Glenn Tuxen Street Mix M 55-59 06:15:28 30.3602:07:0704:12:25
2692 109777 Margrethe Von Tangen Oslo K 30-34 06:15:34 30.3502:01:0104:08:13
2693 109778 Knut Grønvold Wriggeling Bottoms M 40-44 06:15:39 30.3402:11:1604:15:10
2694 82559 Trond Berge Eidsvoll SK M 35-39 06:15:46 30.3302:04:5404:21:23
2694 80758 Widar Engebretsen Eidsvoll SK M 60-64 06:15:46 30.3302:04:5404:21:13
2694 109779 Reidar Moen BIL-Ahus M 55-59 06:15:46 30.3302:04:5404:21:13
2697 109780 Vegard Lunde Hamar M 25-29 06:15:53 30.3201:56:2204:11:37
2698 109781 Trond Nordahl Amundsen Teknobingo M 30-34 06:16:05 30.3102:01:1004:11:58
2699 109782 Roy Stian Korslund CK Toten-Tråkk M 35-39 06:16:09 30.3001:50:0603:57:57
2699 109783 Bjørn Stamnes Bodø CK M 55-59 06:16:09 30.3001:58:5104:14:17
2701 109784 Magne Leunell Enger Icopal BIL M 45-49 06:16:13 30.3002:11:0204:22:29
2702 109785 Erik Hannestad Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:16:18 30.2901:55:5704:08:00
2703 81321 Bjørn Kvaal Stangesportsklubb M 45-49 06:16:21 30.2902:03:2804:12:04
2704 109786 Lars Ignacio Eriksen Ringebu M 25-29 06:16:25 30.2801:48:0803:59:31
2705 109787 Hallvard Kvaal Stangesportsklubb M 17-19 06:16:28 30.2802:03:2804:12:04
2706 109788 Ola Brandshaug Flatåsen M 20-24 06:16:41 30.2602:03:2804:12:04
2706 109789 Emil Grønvold Oslo M 30-34 06:16:41 30.2602:07:0504:08:15
2708 109790 Tony Melkild ProNor M 25-29 06:16:42 30.2601:56:2204:01:24
2709 109791 Dagfinn Asmyhr Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 50-54 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 51795 Tim Victor Bennett Foreningen Frikransen M 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109792 Mark Steffen Berger Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109793 Nils Egge Team Gym Club M 60-64 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109794 Heikki Juhani Hellman Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 55-59 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 81129 Atle Hunstad Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 50-54 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109795 Jarl Ivar Johnsen Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109796 Magne Liestøl Larsen Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109797 Alexander Marini Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 25-29 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109798 Cathrine Muri Ingen klubbtilhørighet - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 41431 Christian Rieder Team Gym Club M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 81184 Karen Romer Ingen klubbtilhørighet - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109799 Jon Ole Roos Team Gym Club M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109800 Per Tobias Spilling Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 30-34 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109801 Ole Sønstebø Team Gym Club M 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:05:4404:05:33
2709 40945 Gro Tønder Ingen klubbtilhørighet - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109802 Jan Vada Team Gym Club M 50-54 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 64468 Tove Øier Vidje Bærum og Omegn CK K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109803 Helge Wiig Team Gym Club M 55-59 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109804 Hilde Øier Team Gym Club K 30-34 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2730 109805 Jan Erik Johansen Icopal BIL M 50-54 06:16:54 30.2402:11:0204:22:29
2731 109806 Tommy Engebretsen Soon CK M 40-44 06:17:09 30.2202:02:2804:17:15
2732 109807 Terje Ragnar Kristoffersen Kristoffersen Byggservice AS M 50-54 06:17:12 30.2202:06:3304:21:02
2733 109808 Mathias Spolen Erstad Oslo M 25-29 06:17:14 30.2201:58:3504:10:51
2734 81137 Lars Rosenberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 06:17:15 30.2101:55:5704:08:00
2735 112785 Jon Hogne Dalen Cytec BIL M 40-44 06:17:16 30.2101:59:2504:13:56
2735 109810 Ane Grini Vatne Slattum K 17-19 06:17:16 30.2101:59:2504:13:56
2737 109811 John Dyrhaug Mercedes-Benz M 25-29 06:17:18 30.2102:01:4104:10:41
2738 109812 Roar Myrvold Cytec BIL M 55-59 06:17:21 30.2101:59:2504:13:56
2739 82270 Erik Dæhlin BAMA M 40-44 06:17:24 30.2002:01:5104:06:54
2740 109813 Magnus Kampesæter Oslo M 25-29 06:17:26 30.2001:58:4304:10:51
2741 66213 Kjetil Egeland Atea AS M 45-49 06:17:48 30.1702:11:1404:16:55
2742 68790 Tore Ovesen Street Mix M 45-49 06:17:52 30.1602:07:0704:12:25
2743 109815 Erik Solberg Brumunddal M 40-44 06:18:03 30.1501:59:4004:12:12
2744 75213 Lars Brunborg Atea AS M 30-34 06:18:06 30.1502:11:1404:17:18
2744 71010 Henrik Staff Atea AS M 30-34 06:18:06 30.1502:11:1404:16:55
2746 41049 Arne Kjell Arnsen Bodø CK M 60-64 06:18:07 30.1401:59:4004:12:12
2747 82149 Kristoffer Bostad Atea AS M 40-44 06:18:10 30.1402:11:1404:16:55
2748 45025 Jan-Ove Møller Fåvang M 40-44 06:18:17 30.1302:01:0604:06:08
2749 109816 Snorre Erlandsen Nesbru M 35-39 06:18:20 30.1301:50:1704:01:01
2750 81146 Ståle Akersveen Atea AS M 35-39 06:18:26 30.1202:11:1404:16:55
2751 81532 Ola Nygard Atea AS M 55-59 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2751 64949 Øyvind Olaussen Atea AS M 45-49 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2751 64951 Per Ragnar Olsen Atea AS M 50-54 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2754 65993 Tom Gjertsen Atea AS M 45-49 06:18:53 30.0802:11:1404:16:55
2755 109817 Jo Fjeldstad Nederlaget M 20-24 06:18:58 30.0802:05:3404:08:55
2755 81574 Tony Matsson Teknobingo M 30-34 06:18:58 30.0801:59:0104:11:58
2757 109818 Einar Blom Team Powerade M 35-39 06:19:02 30.0702:04:1604:12:38
2757 118994 Geir Solli Hafslund BIL M 45-49 06:19:02 30.0702:04:1604:12:38
2759 80105 Kjetil Jevnesveen Land CK M 35-39 06:19:09 30.0602:21:1604:13:30
2760 80877 Einar Bjørnaas Levanger M 55-59 06:19:17 30.0501:57:5304:04:36
2761 65072 Peter Sederholm Follo SK M 50-54 06:19:25 30.0402:09:3804:19:43
2762 80650 Kjetil Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:19:26 30.0401:55:5704:11:09
2763 109819 Anette Stenberg Elixia Jessheim K 30-34 06:19:30 30.0302:08:2504:08:21
2764 71049 Bjørn Ivar Ustad Viggja M 50-54 06:19:44 30.0202:08:0304:15:25
2765 81126 Vidar Labahå Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 55-59 06:19:58 30.0002:02:3404:16:06
2766 109820 Ola Austad Bredtveit fengsel M 50-54 06:20:08 29.9802:03:2304:11:17
2767 63079 Hans Endre Sæterøy I.P.Huse BIL M 45-49 06:20:10 29.9801:56:2104:07:53
2768 109821 Lars Aage Myhre Crowe Horwath BIL M 40-44 06:20:18 29.9702:05:5504:33:42
2769 82180 Stian Tollefsrød Kråkstad M 17-19 06:20:32 29.9501:51:1404:11:27
2770 109822 Stig Kjetil Haugsvær Street Mix M 45-49 06:20:33 29.9502:07:0704:12:25
2771 109823 Lasse Langeid Veolia SK M 40-44 06:20:43 29.9401:52:4304:02:24
2771 109824 Arne Schjerpen Team Embriq M 50-54 06:20:43 29.9402:00:0204:04:38
2773 109825 Thor E. Olsen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 06:20:44 29.9401:57:3304:05:10
2774 109826 Lars-Fredrik Håkonsen Oslo M 25-29 06:20:58 29.9201:59:0204:10:51
2774 109827 Espen Nygaard Oslo M 25-29 06:20:58 29.9201:58:4304:10:51
2776 71028 Daniel Henriksen Atea AS M 30-34 06:21:00 29.9202:11:1404:16:55
2777 109828 Anders Smestad Ringebu M 30-34 06:21:06 29.9102:12:0904:20:28
2778 107683 Jarle Andersen Svedehakkels Team M 45-49 06:21:07 29.9101:50:3203:59:48
2779 109829 Knut Farner Atea AS M 40-44 06:21:16 29.9002:11:1404:16:55
2780 109830 John-Erik Ranheim Rælingen M 35-39 06:21:19 29.8901:59:2204:15:50
2781 109831 Sindre Mekjan Bærum og Omegn CK M 40-44 06:21:22 29.8902:04:3704:09:15
2781 44854 Jon Pelle Mekjan Bærum og Omegn CK M 70-74 06:21:22 29.8902:04:3704:09:15
2783 109832 Steffen Frøystad Intersport M 35-39 06:21:36 29.8702:15:5504:27:56
2783 109833 Eirik Solvåg AGA M 40-44 06:21:36 29.8702:08:2904:18:24
2785 41599 Eirik Arnesen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 81189 Tone Ellingsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 35-39 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 40641 Øyvind Fanebust Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 81784 Maria Fanebust Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 14 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 63198 Geir Grønsholt Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 55-59 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 81637 Merethe Haugerud Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 35-39 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 109834 Ronny Lyseggen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 91972 Tor M. Nordvold DnB NOR / Vital Forsikring M 60-64 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 53962 Erling Omre Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 64910 Svein Ivar Siggerud Soon CK M 45-49 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 64911 Per-Ove Siggerud Soon CK M 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 70929 Unni Siggerud Soon CK K 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 70930 Frode Gunnar Waaler Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 55-59 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2798 64927 Rune Aspebakken Moelven Langmoen AS M 35-39 06:21:44 29.8602:12:1704:13:56
2799 46822 Roar Livik Thamshavn BIL M 45-49 06:21:48 29.8502:15:1104:21:36
2800 145938 Rolf Pettersen Atea AS M 55-59 06:21:49 29.8502:11:1404:17:18
2801 54635 Ole Martin Totland Porsgrunn M 25-29 06:21:58 29.8402:07:3404:15:40
2802 81063 Morten Wright Eiker CK M 40-44 06:22:01 29.8402:01:0604:00:57
2803 109835 Leif Sundsbø Atea AS M 45-49 06:22:07 29.8302:11:1404:16:55
2804 109836 Jon Erlend Skaug Son M 25-29 06:22:31 29.8001:49:4904:03:47
2805 81030 Erik Reikrås Sykkelkongen.com M 25-29 06:22:33 29.8001:59:2504:06:34
2806 109837 Mats André Kristiansen Hipsterlosjen inc. / Jimmy Royal M 25-29 06:23:01 29.7601:54:4704:17:51
2807 81142 Børge Moe Follo SK M 45-49 06:23:13 29.7402:09:3804:19:43
2808 109838 Aina Therese Haarberg Feiring IL - Sykkel K 40-44 06:23:31 29.7202:02:2804:16:03
2808 70064 Geir Aasen Feiring IL - Sykkel M 50-54 06:23:31 29.7202:02:2804:16:03
2810 80963 Thea Hagerud Dyrøy Glåmdal SK K 17-19 06:23:33 29.7202:08:3604:19:35
2811 71119 Einar Knutsen Atea AS M 50-54 06:23:54 29.6902:16:3504:19:56
2812 109839 Tor-Erik Berg Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:24:10 29.6702:07:2104:11:31
2813 109840 Mattis Hillkirk Bjerke Stranden IL M 25-29 06:24:14 29.6602:05:3904:18:03
2814 82185 Tommy Holt IK Hero - Sykkel M 35-39 06:24:16 29.6601:51:1404:07:43
2815 65809 Erik Skåden Brumunddal M 40-44 06:24:28 29.6502:02:2404:14:01
2816 71011 Bjørn Ketil Myrset Molde M 55-59 06:24:30 29.6402:00:1104:05:32
2817 64535 Andreas Davidsen Yara International M 30-34 06:24:33 29.6402:05:2804:19:37
2817 109841 Terje Davidsen Kvaløysletta M 55-59 06:24:33 29.6402:05:2804:19:37
2819 109842 Peter Engebjerg Tomrefjord IL - Sykkel M 35-39 06:24:36 29.6401:57:5204:11:40
2819 109843 Harald Hovdevik Devoteam daVinci BIL M 35-39 06:24:36 29.6401:57:5204:11:40
2819 109844 Jøran Sandvik IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:24:36 29.6401:57:5204:11:40
2822 109845 Sveinung Dale Våle M 60-64 06:24:37 29.6302:07:5304:18:41
2823 81027 Tore Andresen Bank Norwegian M 45-49 06:24:58 29.6102:09:3804:19:43
2823 71033 Håkon Andresen Hydac AS M 40-44 06:24:58 29.6102:09:3804:19:43
2825 109846 Hanne Fjellstad Oslo K 25-29 06:25:11 29.5902:09:3804:23:50
2826 81810 Siv Ellen Grewe IF Frøy - Sykkel K 35-39 06:25:19 29.5802:10:2704:20:40
2826 109847 Siv Hjellnes IF Frøy - Sykkel K 35-39 06:25:19 29.5802:10:2104:20:40
2826 81651 Ann Eli Mavrakis IF Frøy - Sykkel K 40-44 06:25:19 29.5802:05:4404:20:40
2826 70756 Lene Østberg IF Frøy - Sykkel K 40-44 06:25:19 29.5802:10:2704:20:40
2830 109848 Eirik Gulbrandsen Atea AS M 35-39 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109849 Baard Henningsen Atea AS M 40-44 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109850 Lars Rønning Atea AS M 30-34 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109851 Even Røttereng Atea AS M 20-24 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 81113 Simen Sandbu Eidsiva BIL M 55-59 06:25:23 29.5801:59:2204:14:01
2835 52052 Hans Arne Frøysli Team Merida-Stians Sport M 40-44 06:25:39 29.5601:45:3403:38:57
2836 109852 Christian Barkald Fjellhamar M 17-19 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109853 Sverrre Engelstad Asker CK M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109854 Hans Petter Hauge OAC M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109855 Torstein Hegland OAC M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109856 Petter Haagenrud Nedre Bekkelaget FK M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109857 Christian Neukamm Oslo M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109858 Jon Nordberg Oslo M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109859 Audun Olstad Statkraft BIL M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 61992 Thor-Inge Otterlei Lørenskog CK M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109860 Vegar Voraa Oslo M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2846 109861 Jonas Kjærulf Atea AS M 30-34 06:26:05 29.5202:01:0804:12:46
2846 109862 Anders Jørgen Mikkelsen Atea AS M 30-34 06:26:05 29.5202:01:0804:12:46
2848 69126 Erik Stark Team Kræz M 30-34 06:26:09 29.5201:52:3804:06:15
2849 109863 Stig Hammervold Oppegård M 35-39 06:26:11 29.5102:08:5504:24:18
2849 71131 Peter Kjølner Tyngdetoget M 35-39 06:26:11 29.5102:08:5504:24:26
2851 40937 Håkon Gaarder Bjærke Oslo M 30-34 06:26:16 29.5102:08:5504:24:26
2851 69651 Mikael Eriksen Wriggeling Bottoms M 40-44 06:26:16 29.5102:11:3104:37:32
2853 71130 Christofer Huseby Tyngdetoget M 35-39 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
2853 71129 Filip Kjølner Tyngdetoget M 30-34 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
2855 68329 Trond Østby KF Follo M 60-64 06:26:25 29.5001:59:4604:08:38
2856 65834 Marie Eklund Team Pondus K 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2856 109864 Martin Lauten Team Pondus M 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2856 65835 Øyvind Fjellang Sæther Team Pondus M 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2859 64904 Pål Hagen Johnsen Skagerak BIL M 45-49 06:26:28 29.4901:57:5604:10:50
2860 109865 Geir Berdahl Åfjord IL M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109866 Eva Berdal Kloppa Off Road Klubb K 35-39 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 62631 Henry Brunes Åfjord IL M 55-59 06:26:31 29.4902:13:0904:27:09
2860 109867 Elin Herland Åfjord IL K 40-44 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109868 Hilde Marie Løkling Åfjord IL K 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79199 Jan Petter Moan Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 46921 Vidar Nygård Kloppa Off Road Klubb M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79200 Arne Sæther Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109869 Geir Trana Trondheim M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2869 70709 Per Blilie CK Toten-Tråkk M 50-54 06:26:37 29.4801:50:0604:08:08
2870 35673 Arne Ragnar Heimdal Oslo M 60-64 06:26:43 29.4702:01:3104:08:39
2871 109870 Oddrun Kristin Stjern Adsen Åfjord IL K 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
2871 79197 Geir Tore Stjer Adsen Åfjord IL M 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
2873 81607 Anne-Mari Dahl Elverum SK K 45-49 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 81587 Bente Edvardsen Elverum SK K 40-44 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 87300 Olav Grafsrønningen Elverum SK M 55-59 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 109871 Gustav Eilert Heramb Elverum SK M 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 81590 Connie Lillekjendlie Elverum SK K 45-49 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 70571 Åse Kristin Nordstad Elverum SK K 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 109872 Bjørn Ove Rønningen Elverum SK M 55-59 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 69883 Ann Kristin Woldmo Elverum SK K 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2881 81244 Marie Ulven Munkeby Kolbotn IL - Sykkel K 17-19 06:26:51 29.4601:57:0804:10:44
2882 80652 Morten Gamre Van Heesch Atea AS M 35-39 06:26:58 29.4502:00:3904:18:45
2883 109873 Dag Friis-Baastad Holmenkollen CK M 35-39 06:27:11 29.4401:57:4604:14:11
2884 64899 Kjell Engen Moelven Langmoen AS M 50-54 06:27:16 29.4302:12:1704:13:56
2885 65111 Ole Bråten Moelven Langmoen AS M 60-64 06:27:20 29.4302:12:1704:13:56
2886 85450 Nils Apeland IK Hero - Sykkel M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 64708 Morten Gåskjønli Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 80459 Vidar Gaasø Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 109874 Frank Johansen Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 109875 Frode Kittelsen Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 69147 Pål Christian Odlo Valhall Sykkelteam M 30-34 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 109876 Markus Reitevold Valhall Sykkelteam M 30-34 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 64713 Torgeir Skaare Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 71106 Siv Svanåsbakken Valhall Sykkelteam K 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 109877 Solveig Sveinhaug Valhall Sykkelteam K 55-59 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 101472 Arild Tengs Team Weber Glava M 40-44 06:27:24 29.4202:02:2704:07:24
2886 109878 Trine-Lise Thomassen Valhall Sykkelteam K 30-34 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 80883 Kjell Magne Vedal Valhall Sykkelteam M 40-44 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 51177 Jenny Karin Østreng Valhall Sykkelteam K 50-54 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2900 81109 Marianne Asbjørnsen Sportsklubben Ceres - Sykkel K 45-49 06:27:38 29.4002:02:3404:20:32
2901 58840 Oddvar Bjørkelund Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109880 André Brudevoll Atea AS M 25-29 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109881 Kim Christiansen Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109882 Brede Jensen Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 26505 Nils-Magne Kvammen Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 81229 Anders Lervold Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109883 Stig Penne Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 24062 Jan Ove Valen Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2909 81452 Mats Sigstad Oslo M 25-29 06:27:43 29.4002:08:1704:16:07
2910 109884 Johnny Kvalsvik Atea AS M 30-34 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2910 26372 Morten Ljøstad Atea AS M 35-39 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2910 33770 Lars Nordeng Atea AS M 55-59 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2913 38847 Espen Grødem Atea AS M 40-44 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2913 25019 Kjell Knudsen Atea AS M 35-39 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2913 109885 Roar Stavelin Atea AS M 40-44 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2916 68376 Bente Horremsbakk Stranda SK K 35-39 06:28:10 29.3601:55:3104:19:39
2917 109886 Øystein Linnekaste Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 06:28:15 29.3601:56:0403:59:56
2918 109887 Karl Møller Gjerde Stranda SK M 50-54 06:28:22 29.3502:02:2004:19:39
2918 109888 Lisbeth Koppang Stranda SK K 40-44 06:28:22 29.3501:55:3104:19:39
2918 109890 Øystein Stokvik Malme Nanset IF - Sykkel M 25-29 06:28:22 29.3502:01:3704:18:06
2918 109889 Renate Stokvik Malme Nanset IF - Sykkel K 25-29 06:28:22 29.3502:01:3704:18:02
2922 109891 Svein-Egil Grossås Team Weber Glava M 40-44 06:28:29 29.3402:02:2704:07:24
2923 109892 Narve Røysland Intersport M 40-44 06:28:38 29.3302:06:0804:21:12
2924 98693 Adri Oorschot Drammen CK M 75-79 06:28:55 29.3101:56:3104:16:12
2925 109893 Kjetil Nilsen Atea AS M 40-44 06:28:56 29.3102:11:1404:27:26
2926 109894 Aleksander Midtgård Focus Sport AS M 20-24 06:29:01 29.3002:08:5104:25:20
2927 109895 Ståle Bolstad Atea AS M 40-44 06:29:05 29.2902:11:1404:27:26
2928 109896 Tore Iversen Atea AS M 35-39 06:29:10 29.2902:11:1404:27:26
2928 54266 Terje Norevik Atea AS M 50-54 06:29:10 29.2902:11:1404:26:53
2930 109897 Johnny Bjorøy Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:26:53
2930 37687 Roy Eide Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:27:26
2930 37547 Stig Fjell Atea AS M 30-34 06:29:17 29.2802:11:1404:26:53
2930 109898 Jørn Viksøyr Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:27:50
2934 32427 Lene Johannessen Fåvang K 30-34 06:29:20 29.2802:06:1504:19:57
2935 109899 Merete Hagelund Nes Sportsklubb - Sykkel K 40-44 06:29:33 29.2601:59:5404:18:51
2935 109900 Jan-Kåre Hjelmseth Hamar M 40-44 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109901 Åge Johansen Lørdagsgutta M 40-44 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109902 Ivar Kampenhøy Lørdagsgutta M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 67344 Brede Koteng Coca-Cola M 40-44 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109903 Remo Ditlev Larsen Coca-Cola M 40-44 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109904 Kim Skogheim Lørdagsgutta M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 35374 Stian Strand Lørdagsgutta M 30-34 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109905 Vegard Strøm Hamar M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109906 Einar Chr. Von Doorn Sparebanken Hedmark M 35-39 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109907 Magne Wesche Hamar M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109908 Jan Willassen Lørdagsgutta M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2935 109909 Torstein Zachariasse Lørdagsgutta M 50-54 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2948 75365 André Toft Atea AS M 35-39 06:29:35 29.2602:11:1404:27:26
2949 71073 Kay Ingvald Thingstad Pedersen Smaalenene SK M 20-24 06:29:56 29.2302:13:0604:28:40
2950 81018 Sven Erik Bjerke Accenture BIL M 35-39 06:30:02 29.2201:58:2404:17:40
2950 109910 Anders Tønnessen Team Xbike M 17-19 06:30:02 29.2201:53:4104:25:57
2952 64588 Geir Bakkeli CK Toten-Tråkk M 55-59 06:30:06 29.2202:03:3904:23:28
2953 109911 Ole-Petter Olsen CK Nittedal M 50-54 06:30:42 29.1701:51:5304:16:12
2954 122701 Ole Kristian Krog Larsen Mercedes Benz M 20-24 06:30:51 29.1602:01:4104:11:04
2954 109912 Henning Larsen Mercedes Benz M 60-64 06:30:51 29.1602:01:4104:11:04
2956 109913 Lars Petter Devik Norges Høyesterett M 35-39 06:31:35 29.1102:04:2004:18:05
2957 109914 Jan Sverre Finskud Eidsvoll SK M 55-59 06:31:39 29.1002:04:5404:21:47
2958 46223 Einar Alexandersen Moss CK M 65-69 06:31:42 29.1002:03:2004:16:07
2959 64851 Egil Stensrud Lillehammer Sykehus BIL M 70-74 06:31:54 29.0802:10:1704:24:52
2960 109915 Kirsten Eiesland Bjørge Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109916 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109917 Stian Brodshaug Mogreina M 25-29 06:31:57 29.0802:04:5404:21:35
2960 70808 Mette Grini Team Ludo Mobil K 30-34 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109918 Helene Hørte Birkenes IL - Sykkel K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109919 Isabel Schultz Karlsen Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109920 Elisabeth Livgård Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 47091 Jostein Nornes Comfort Hotel RunWay M 40-44 06:31:57 29.0802:08:0704:26:33
2960 109921 Helene Nyvold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109922 Julia Trulsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 65815 Jan Arild Tømte Eidsvoll SK M 60-64 06:31:57 29.0802:04:5404:21:47
2971 79650 John Mallison DUSTY BIN M 40-44 06:32:03 29.0702:00:0204:08:10
2972 81085 Ole Thomas Strand Eiksmarka M 40-44 06:32:22 29.0501:53:5904:13:50
2973 109923 Vidar Blegeberg Lørenskog CK M 50-54 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109924 Atle Gulpinar Lørenskog CK M 40-44 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 104714 Petter Schou Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109925 Audun Simonsen Lørenskog CK M 30-34 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109926 Jon-Inge Sogn Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2978 81339 Ragnar Askeland Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:32:40 29.0302:07:2104:24:19
2979 109927 Anders Besvold Hansen Sandefjord SK M 45-49 06:32:49 29.0202:04:2004:12:15
2980 109928 Trond Svinø Ålesund M 25-29 06:32:51 29.0102:08:5104:25:20
2981 109929 Kjell Arne Gøransson SATS Metro M 35-39 06:32:54 29.0102:11:0204:16:11
2981 50270 Martin Haneferd SATS M 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 82214 Andrea Hoftvedt SATS Metro K 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109930 Geir Johnsen SATS Metro M 45-49 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109931 Mads Lille-Mæhlum SATS Metro M 35-39 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109932 Klas Malmberg Aftenposten / SATS Metro M 60-64 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 82218 Gerd Berit Rekve SATS Metro K 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2988 65964 Harald Børtveit ProNor M 35-39 06:32:56 29.0102:19:0604:29:10
2989 109933 Lasse Bergersen Nosk Dental Depot M 30-34 06:32:59 29.0002:08:4304:19:28
2990 42021 Trond Christensen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 06:33:08 28.9901:56:0404:10:33
2991 70647 Stig Solberg SATS Metro M 55-59 06:33:10 28.9902:10:3504:16:11
2992 129704 Terje Kristoffersen Sande M 45-49 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2992 109934 Håkon Muggerud Lier M 45-49 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2992 24119 Jarle Opsal Sykkelgruppen Ottar M 25-29 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2992 109935 Alexander Rødseth Syrelåra 2011 M 20-24 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2992 20224 André Ueland Røyken CK M 35-39 06:33:14 28.9902:03:4804:28:00
2997 109936 Sjur Jensen Bay Nederlaget M 20-24 06:33:18 28.9802:05:3404:08:55
2998 104308 Aleksander Kampenhaug Sykkelgruppen Ottar M 25-29 06:33:22 28.9802:03:4804:28:34
2998 69911 Svein Kampenhaug Glitre Off-Road Klubb M 45-49 06:33:22 28.9802:03:4804:28:34
2998 62990 Mette Flåten Kampenhaug Glitre Off-Road Klubb K 45-49 06:33:22 28.9802:03:4804:28:34

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund