Color Line Tour - 2019

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t105 km178 km
1 123355 Team Sør Trond Berge Lyngdal M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2304:37:37
1 34398 Team Sør Tommy Bolsøy Kristiansand M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2604:37:38
1 123364 Team Sør Leif Magnar Borten Team Sør M 45-49 05:29:23 38.2502:52:2404:37:38
1 34080 Team Sør Sturle Dahl Lund Cykleklubb M 45-49 05:29:23 38.2502:52:2904:37:37
1 101056 Team Sør Kjell Einar Voreland Gaustad Vennesla OCK - Team Sør M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2704:37:38
1 140312 Team Sør Nils Gunnar Gjelsten Birkenes IL Sykkel - Nikkelverket BIL M 55-59 05:29:23 38.2502:52:3004:37:38
1 34437 Team Sør Frode Gjengaar Vennesla OCK M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2904:37:37
1 34082 Team Sør Johan Fredrik Gjesdahl Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:29:23 38.2502:52:2604:37:39
1 100671 Team Sør Ole Jakob Haugen Otra IL - Sykkel - Evje Ambulanse M 25-29 05:29:23 38.2502:52:2504:37:38
1 34676 Team Sør Ted Haugen Otra IL - Sykkel - Evje Ambulanse M 45-49 05:29:23 38.2502:52:2704:37:37
1 53908 Team Sør Jon Olav Holmen Lund Cykleklubb M 35-39 05:29:23 38.2502:52:2704:37:39
1 30276 Team Sør Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2504:37:39
1 101382 Team Sør Joar Nilsen Lohne Lund Cykleklubb M 30-34 05:29:23 38.2502:52:3104:37:38
1 138600 Team Sør Rune Magnussen Tveit IL - Sykkel - Ryen Omegn Cykleklubb M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2604:37:36
1 161921 Team Sør Tor Sigbjørn Nissen MH Wirth M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2304:37:37
1 101187 Team Sør Endre Danielsen Nyhagen Grimstad SK M 30-34 05:29:23 38.2502:52:3004:37:38
1 23908 Team Sør Jan Åge Sakariassen SK Lyngdal & Omegn M 45-49 05:29:23 38.2502:52:2404:37:37
1 34520 Team Sør Sven André Svensson Tveit IL - Sykkel - Avinor BIL M 35-39 05:29:23 38.2502:52:3004:37:38
1 34206 Team Sør Erik Tandberg Gjerstad IL Sykkelgruppe M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2804:37:38
1 73918 Team Sør Ørjan Våge Vennesla OCK - Tveit IL - Sykkel M 40-44 05:29:23 38.2502:52:2804:37:37
1 83338 Team Sør Hans Martin Aamodt Søgne Cykleklubb M 30-34 05:29:23 38.2502:52:2804:37:37
1 27972 Team Sør Rolf Aasland Otra IL - Sykkel M 50-54 05:29:23 38.2502:52:2404:37:37
23 73017 TOSK Gruppo Nero Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb - BPP M 35-39 05:35:17 37.5802:52:4604:41:23
23 125750 TOSK Gruppo Nero Svein Erik Haugland Tasta & omegn sykkelklubb - PGNiG / BPP M 35-39 05:35:17 37.5802:52:4404:41:23
23 53756 TOSK Gruppo Nero Alf Åge Kristiansen Tasta & omegn sykkelklubb - PipeSystem AS M 40-44 05:35:17 37.5802:52:4504:41:24
23 127973 TOSK Gruppo Nero Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:35:17 37.5802:52:4304:41:23
23 75838 TOSK Gruppo Nero Aurélien Lefèvre Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 05:35:17 37.5802:52:4204:41:24
23 132462 TOSK Gruppo Nero Hans Jørgen Moe Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:35:17 37.5802:52:4504:41:23
23 157361 TOSK Gruppo Nero Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:35:17 37.5802:52:4404:41:23
23 132014 TOSK Gruppo Nero Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:35:17 37.5802:52:4204:41:24
23 141471 TOSK Gruppo Nero Kim Sørensen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 05:35:17 37.5802:52:4304:41:23
23 146500 TOSK Gruppo Nero Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 05:35:17 37.5802:52:4504:41:23
23 24927 TOSK Gruppo Nero Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor BPP M 45-49 05:35:17 37.5802:52:4504:41:23
23 75987 TOSK Gruppo Nero Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor ASA M 45-49 05:35:17 37.5803:36:2405:51:03
35 40535 TOSK Gruppo Nero Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb - BPP M 40-44 05:39:22 37.1203:02:3104:47:39
36 29709 TOSK Gruppo Nero Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 05:41:23 36.9002:52:4604:47:18
36 24994 TOSK Gruppo Nero Kjell Rimereit Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 05:41:23 36.9002:52:4104:43:05
38 101636 KCK Intersport Express Team Stian Berge Kristiansands Cykleklubb M 35-39 05:41:45 36.8602:53:5604:45:23
38 33853 KCK Intersport Express Team Leif Tore Eriksen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:41:45 36.8602:53:5604:45:23
38 101047 KCK Intersport Express Team Andreas Erland Kristiansands Cykleklubb M 25-29 05:41:45 36.8602:53:5304:45:22
38 33981 KCK Intersport Express Team Tor Erling Gyberg Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:41:45 36.8602:53:5404:45:22
38 34094 KCK Intersport Express Team Daniel Marinas Kristiansands Cykleklubb - Storform AS M 50-54 05:41:45 36.8602:53:5504:45:23
38 149237 KCK Intersport Express Team Odd Snerthammer Kristiansands Cykleklubb M 45-49 05:41:45 36.8602:53:5604:45:23
38 45644 KCK Intersport Express Team Rune Strøm Kristiansands Cykleklubb - Norsap M 40-44 05:41:45 36.8602:53:5604:45:24
38 140236 KCK Intersport Express Team Kjell Arne Ulvang Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:41:45 36.8602:53:5204:45:23
38 33915 KCK Intersport Express Team Christian Andreas Wulff Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:41:45 36.8602:53:5404:45:23
38 157224 KCK Intersport Express Team Andrius Zaleskis Kristiansands Cykleklubb - Intersport Skippergata M 40-44 05:41:45 36.8602:53:5404:45:23
38 101337 KCK Intersport Express Team Svein Åsland Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:41:45 36.8602:53:5404:45:24
49 40395 Team Sør Morten Tjørve Team Sør M 40-44 05:42:25 36.7902:52:2404:37:39
50 73757 Team Sør Lars Pedersen Søgne Cykleklubb - Sparebanken Sør M 45-49 05:42:50 36.7502:52:2804:40:34
51 161924 KCK Intersport Express Team Christian Gyldenøhr Kristiansands Cykleklubb M 30-34 05:43:41 36.6602:53:5304:45:22
52 100675 Bogafjell SK og Team Jæren Lars Arne Bakken Bogafjell Sykleklubb - Statnett M 40-44 05:51:24 35.8503:05:5804:59:05
52 24650 Bogafjell SK og Team Jæren Jørn-Atle Borsheim Bogafjell Sykleklubb - Spirit Energy M 45-49 05:51:24 35.8503:05:5704:59:05
52 46572 Bogafjell SK og Team Jæren Henning Brede Sola Cykleklubb - Team Jæren M 50-54 05:51:24 35.8503:05:5304:59:07
52 146254 Bogafjell SK og Team Jæren Ole Kyrre Brænd Klepp Cykle Club M 40-44 05:51:24 35.8503:05:5104:59:08
52 29178 Bogafjell SK og Team Jæren Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb - Aibel M 40-44 05:51:24 35.8503:06:0004:59:06
52 33743 Bogafjell SK og Team Jæren Magne Fosse Bogafjell Sykleklubb M 40-44 05:51:24 35.8503:05:5904:59:06
52 157509 Bogafjell SK og Team Jæren Andreas Gjelsvik Otra IL - Sykkel M 20-24 05:51:24 35.8503:05:5604:59:05
52 100730 Bogafjell SK og Team Jæren Torbjørn Hjertvik Bogafjell Sykleklubb M 35-39 05:51:24 35.8503:05:5604:59:06
52 28853 Bogafjell SK og Team Jæren Sven Husveg Aalgaard SSL Sykkel - Team jæren M 45-49 05:51:24 35.8503:05:5304:59:07
52 38177 Bogafjell SK og Team Jæren Bård Christian Jensen Bogafjell Sykleklubb - Vår Energi M 50-54 05:51:24 35.8503:05:5904:59:06
52 29641 Bogafjell SK og Team Jæren Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb - Team Jæren M 55-59 05:51:24 35.8503:05:5304:59:06
52 38756 Bogafjell SK og Team Jæren Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb - Tailwind RT M 40-44 05:51:24 35.8503:06:0004:59:05
52 104369 Bogafjell SK og Team Jæren Stian Furenes Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 05:51:24 35.8503:05:5904:59:06
52 59044 Bogafjell SK og Team Jæren Jon Rosland Klepp Cykle Club M 50-54 05:51:24 35.8503:05:5404:59:07
52 58134 Bogafjell SK og Team Jæren Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:51:24 35.8503:06:0004:59:06
52 72135 Bogafjell SK og Team Jæren Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:51:24 35.8503:06:0004:59:06
52 32341 Bogafjell SK og Team Jæren Bjørnar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 05:51:24 35.8503:05:5804:59:06
52 73486 Bogafjell SK og Team Jæren Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 05:51:24 35.8503:06:5504:59:06
52 26626 Bogafjell SK og Team Jæren Odd Kåre Tønnesen Bryne Cykleklubb M 55-59 05:51:24 35.8503:05:5504:59:07
52 153491 Bogafjell SK og Team Jæren Bjarte Vadla Team Jæren M 30-34 05:51:24 35.8503:05:5204:59:07
72 101059 Team Sør Steffen Galdal Søgne Cykleklubb M 35-39 05:51:46 35.8102:52:2604:49:38
72 132931 Team Sør Kai Rune Mælen Lund Cykleklubb - Hennig-Olsen M 30-34 05:51:46 35.8102:52:2704:49:36
74 133083 Team Sør Thomas Iversen Lund Cykleklubb M 45-49 05:51:57 35.8002:52:2604:50:28
75 33942 Team Sør Tommy Grevsen Tveit IL - Sykkel M 45-49 05:52:09 35.7802:52:3004:49:38
75 101137 Team Sør Håkon Rossebø Vennesla OCK - Bouvet M 45-49 05:52:09 35.7802:52:2904:49:38
75 152354 Team Sør Kjell Are Sangvik Kristiansands Cykleklubb - Skandinavisk Batteriimp M 30-34 05:52:09 35.7802:52:2704:50:28
75 54058 Team Sør Steinar Heggland Vigsnes Kristiansands Cykleklubb - Sparebanken Sør M 35-39 05:52:09 35.7802:52:2704:50:28
79 73493 TOSK Gruppo Nero Anders Linndal Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 05:52:50 35.7102:52:4204:50:33
80 123344 Team Sør Hans Petter Hustad Lund Cykleklubb - Handelsbanken BIL M 50-54 05:56:40 35.3202:52:2804:50:29
81 28984 Bogafjell SK og Team Jæren Sveinung Hetland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:58:16 35.1603:05:5604:59:05
82 20135 Bogafjell SK og Team Jæren Alfred Johnsen Bryne Triatlonklubb - Sykkel M 55-59 06:00:13 34.9703:06:5504:59:07
83 134159 TOSK Gruppo Nero Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor M 40-44 06:02:08 34.7902:52:4305:00:26
83 29402 TOSK Gruppo Nero Tommy Johnsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:02:08 34.7903:02:3005:00:25
83 157288 TOSK Gruppo Nero Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:02:08 34.7902:52:4504:59:38
83 134061 TOSK Gruppo Nero Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:02:08 34.7902:52:4105:00:26
83 131492 TOSK Gruppo Nero Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 06:02:08 34.7902:52:4104:41:23
88 33835 KCK Intersport Express Team Joachim Wang Jacobsen Kristiansands Cykleklubb M 30-34 06:02:38 34.7402:53:5504:53:33
89 25026 Bogafjell SK og Team Jæren Kjell Høie Bogafjell Sykleklubb M 55-59 06:02:50 34.7203:05:5504:59:07
89 25348 Bogafjell SK og Team Jæren Knut Arve Melhus Bryne Cykleklubb M 45-49 06:02:50 34.7203:05:5405:00:33
89 23041 Bogafjell SK og Team Jæren Hans Inge Rege Bryne Cykleklubb - Knoll og Tott Racing M 55-59 06:02:50 34.7203:05:5405:01:41
89 26961 Bogafjell SK og Team Jæren Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb - Team Jæren M 50-54 06:02:50 34.7203:05:5104:59:07
93 123068 Bogafjell SK og Team Jæren Tobias Mørland Kvaslerud Bogafjell Sykleklubb M 30-34 06:06:13 34.4003:05:5804:59:05
94 73774 KCK Intersport Express Team Pål Solhaug Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:06:48 34.3502:53:5505:03:01
95 146908 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Izzy Edmundson Tasta & omegn sykkelklubb - Cyclofix K 25-29 06:08:29 34.1903:14:5205:11:19
95 101101 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Eivind Askland Froland Sykkelklubb M 45-49 06:08:29 34.1903:14:5105:11:18
95 161224 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Petter Marki Erichsen Fevik OCC - Kristiansand OK M 25-29 06:08:29 34.1903:14:5205:11:18
95 44517 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Audun Haugen Kristiansands Cykleklubb - Bykle IL M 20-24 06:08:29 34.1903:14:5305:11:18
95 97225 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Terje André Husa Nordhordland SK - TOBIL/Equinor M 40-44 06:08:29 34.1903:14:5205:11:20
95 113398 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Kristoffer Nielsen Myrjord Nordhordland SK M 25-29 06:08:29 34.1903:14:5205:11:19
95 36846 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Frode Karstein Novik Fevik OCC M 35-39 06:08:29 34.1903:14:5105:11:18
95 153331 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Arne Olsen Åsane CK - Bergen Kommune M 50-54 06:08:29 34.1903:14:5805:11:20
95 27749 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Reidar Skrunes Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel - If skadeforsi M 50-54 06:08:29 34.1903:14:5405:11:20
95 152199 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Alf Vidar Vetrhus Kristiansands Cykleklubb M 20-24 06:08:29 34.1903:14:5205:11:18
95 42659 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Atle Vaage Nordhordland SK M 45-49 06:08:29 34.1903:14:5305:11:18
106 33825 KCK 6 Øyvind Berntsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3805:09:00
106 34390 KCK 6 Arthur Felix Bjørnhom Kristiansands Cykleklubb - Tine M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3705:09:00
106 27115 KCK 6 Ove Egil Breivik Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3505:09:00
106 101185 KCK 6 Arne Dølemo Kristiansands Cykleklubb - Mekonomen M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3605:09:00
106 34509 KCK 6 Gunvald Eivindson Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3905:08:59
106 101560 KCK 6 Harald Ahnger Englund Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3405:08:59
106 117615 KCK 6 Knut Viggo Frøysaa Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3505:09:00
106 34067 KCK 6 Fred Gyldenaas Kristiansands Cykleklubb - BlueEvolution M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3805:09:02
106 30747 KCK 6 Asbjørn Hilde Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:4005:09:00
106 132667 KCK 6 Tore Jan Hodnemyr Kristiansands Cykleklubb - Returkraft M 50-54 06:08:55 34.1503:07:4005:09:00
106 24666 KCK 6 Kai Knudsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3505:09:01
106 53806 KCK 6 Aslak Mjaaland Kristiansands Cykleklubb - Nordea M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3905:09:02
106 33913 KCK 6 Rune Mykland Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:4005:09:01
106 82038 KCK 6 Steffan Reme Kristiansands Cykleklubb M 35-39 06:08:55 34.1503:07:3405:09:02
106 73686 KCK 6 Thor Eivind Ruud Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3605:09:00
106 101179 KCK 6 Øyvind Skjegstad Kristiansands Cykleklubb - Ansgarskolen M 50-54 06:08:55 34.1503:07:3705:09:00
106 101111 KCK 6 Terje Sørensen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3605:08:59
106 53801 KCK 6 Arvid Tryfoss Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:08:55 34.1503:07:3705:09:02
106 145570 KCK 6 Bjarte Vestøl Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:08:55 34.1503:07:3705:09:01
106 26364 KCK 6 Morten G. Østerhus Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:08:55 34.1503:07:4105:09:01
126 104518 Bogafjell SK og Team Jæren Egil Knudsen Byggmester Egil Knudsen AS M 55-59 06:11:05 33.9503:05:5305:05:56
126 100278 Bogafjell SK og Team Jæren Jørgen Ørmen Aanestad Bogafjell Sykleklubb M 25-29 06:11:05 33.9503:05:5604:59:04
128 23020 Bogafjell SK og Team Jæren Hans Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 50-54 06:12:08 33.8503:05:5505:07:50
128 39066 Bogafjell SK og Team Jæren Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 06:12:08 33.8503:05:5205:10:27
128 29513 Bogafjell SK og Team Jæren Tor Einar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 06:12:08 33.8503:05:5704:59:04
131 164483 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Anette Sylta Sandberg Blindleia CK K 45-49 06:13:25 33.7403:14:5705:11:18
132 30109 BBC Vegard Bentzen SK Rye sykkel - BBC M 40-44 06:13:54 33.6903:13:0005:13:05
132 123326 BBC Trond Båsland BBC M 45-49 06:13:54 33.6903:13:0205:13:04
132 146694 BBC Ole Henning Christiansen Sagene IF Sykkel - BBC M 45-49 06:13:54 33.6903:13:0205:13:04
132 34482 BBC Bjørn Notto Eppeland Dølemo IL Sykkel - BBC M 50-54 06:13:54 33.6900:00:0005:13:01
132 73708 BBC Stian Bjørnebo Flaten Dølemo IL Sykkel - BBC M 35-39 06:13:54 33.6903:13:0005:13:03
132 145558 BBC Kim André Forsberg Dølemo IL Sykkel - BBC M 40-44 06:13:54 33.6903:13:0105:13:02
132 34449 BBC Pål Bjarne Fosse Arendal CC - BBC M 35-39 06:13:54 33.6903:13:0005:13:04
132 146156 BBC Terje Føreland Dølemo IL Sykkel - BBC M 20-24 06:13:54 33.6903:12:5905:13:01
132 101062 BBC Rolf Harald Grude Dølemo IL Sykkel - BBC M 50-54 06:13:54 33.6903:13:0205:13:04
132 145592 BBC Vegard Langemyr Froland Sykkelklubb - BBC M 25-29 06:13:54 33.6903:12:5905:13:01
132 139533 BBC Rudi Lilleødegård BBC M 35-39 06:13:54 33.6903:13:0205:13:05
132 101075 BBC Preben Liltved Arendal CC - BBC M 50-54 06:13:54 33.6903:13:0005:13:02
132 101063 BBC Jon Lyshaug Dølemo IL Sykkel - BBC M 50-54 06:13:54 33.6903:13:0105:13:01
132 73453 BBC Øystein Røyneland Dølemo IL Sykkel - BBC M 40-44 06:13:54 33.6903:13:0005:13:01
132 34213 BBC Trond Skåland Asker CK - BBC M 45-49 06:13:54 33.6903:12:5805:13:01
132 34392 BBC Jon D. Vehus Dølemo IL Sykkel - BBC M 45-49 06:13:54 33.6903:13:0305:13:02
148 123236 DamerXpress Tiril Bjønnes Søgne Cykleklubb K 30-34 06:14:56 33.6003:13:4305:15:04
148 111776 DamerXpress Hege Bringsjord Dragland SK Lyngdal & Omegn K 45-49 06:14:56 33.6003:13:5105:15:05
148 128197 DamerXpress Anne-Mette Larsen Evensen SK Lyngdal & Omegn K 45-49 06:14:56 33.6003:13:4705:15:07
148 28401 DamerXpress Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb K 40-44 06:14:56 33.6003:13:5005:15:04
148 73972 DamerXpress Merethe Gabrielsen Grimstad SK K 30-34 06:14:56 33.6003:13:5505:15:04
148 22031 DamerXpress Elsa Gyland SK Lyngdal & Omegn K 40-44 06:14:56 33.6003:13:4805:15:04
148 132731 DamerXpress Mette Hallandvik Kristiansands Cykleklubb - SATS Kristiansand K 40-44 06:14:56 33.6003:13:4305:15:05
148 104526 DamerXpress Hilde Kristin Seland Hægeland sykleklubben Lyngdal og omegn K 40-44 06:14:56 33.6003:13:5205:15:05
148 161447 DamerXpress Ane Iversen Kristiansands Cykleklubb K 25-29 06:14:56 33.6003:13:4405:15:05
148 123340 DamerXpress Gro Solveig Kateraas Froland Sykkelklubb K 45-49 06:14:56 33.6003:13:4505:15:04
148 139530 DamerXpress Turid Hagelia Korshavn Gjerstad IL Sykkelgruppe K 45-49 06:14:56 33.6003:13:4305:15:05
148 24949 DamerXpress Kirsti Krauss Kristiansands Cykleklubb - NOV BIL K 50-54 06:14:56 33.6003:13:5205:15:04
148 25795 DamerXpress Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 06:14:56 33.6003:13:4805:15:05
148 103916 DamerXpress Linda Bråtveit Snartemo Damer Express K 45-49 06:14:56 33.6003:13:5205:15:05
148 21984 DamerXpress Elin Steinsbø Bømlo SK K 40-44 06:14:56 33.6003:13:4905:15:04
148 33960 DamerXpress Siren Breidalen Wulff Kristiansands Cykleklubb K 50-54 06:14:56 33.6003:13:4605:15:06
164 141900 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb - Dekkmegler1 M 50-54 06:15:48 33.5203:14:5405:11:19
165 37924 Tveit IL ROC 6.30 Knut Bø Andersen Vennesla OCK - Nikkelverket M 45-49 06:16:38 33.4503:20:0905:16:30
165 123527 Tveit IL ROC 6.30 Kenneth Johannesen Tveit IL - Sykkel - ROC M 40-44 06:16:38 33.4503:20:0705:16:29
165 53980 Tveit IL ROC 6.30 Erlend Johansen Vennesla OCK M 40-44 06:16:38 33.4503:20:0705:16:30
165 123665 Tveit IL ROC 6.30 Jo Klepp Vennesla OCK - Rotator/Oceaneering M 45-49 06:16:38 33.4503:20:1005:16:30
165 73727 Tveit IL ROC 6.30 Dagfinn B. Lie Vennesla OCK - Siem Offshore M 45-49 06:16:38 33.4503:20:1105:16:30
165 140283 Tveit IL ROC 6.30 Arnfinn Poulsen Vennesla OCK - Returkraft M 50-54 06:16:38 33.4503:20:0905:16:31
165 157226 Tveit IL ROC 6.30 Tom Fraser Skea Nikkelverket B.I.L M 45-49 06:16:38 33.4503:20:0805:16:31
165 24868 Tveit IL ROC 6.30 Kenneth Flateland Solheim Vennesla OCK - Solheim Sykkel & Service as M 50-54 06:16:38 33.4503:20:0905:16:30
173 59019 TOSK Gruppo Nero Carl Christian Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 06:17:40 33.3602:52:4305:11:59
173 51684 TOSK Gruppo Nero Jarle Hamre Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:17:40 33.3602:52:4205:11:58
175 146690 Bogafjell SK og Team Jæren Sondre Skjeggedal Otra IL - Sykkel M 25-29 06:21:08 33.0503:05:5505:12:49
175 157517 Bogafjell SK og Team Jæren Vebjørn Rødne Østerhus Otra IL - Sykkel M 20-24 06:21:08 33.0503:05:5705:12:49
177 128617 Lund CK Thomas Engebretsen Lund Cykleklubb M 45-49 06:24:26 32.7703:25:2505:22:32
177 164698 Lund CK Asle Kreutz Lund Cykleklubb M 40-44 06:24:26 32.7703:25:2605:22:32
177 73786 Lund CK Trond-Lauritz Larsen Lund Cykleklubb - Mhwirth M 40-44 06:24:26 32.7703:25:2505:22:31
177 111762 Lund CK Roger Nodeland Lund Cykleklubb M 45-49 06:24:26 32.7703:25:2705:22:33
177 164699 Lund CK Jim Sivertsen Lund Cykleklubb M 30-34 06:24:26 32.7703:25:2605:22:32
177 101253 Lund CK Ole André Sødal Lund Cykleklubb - NOV BIL M 25-29 06:24:26 32.7703:25:2605:22:34
177 157256 Lund CK Erik Torgrimsen Lund Cykleklubb M 35-39 06:24:26 32.7703:25:2405:22:32
177 164147 Lund CK Trond Liene Vabo Lund Cykleklubb M 45-49 06:24:26 32.7703:25:2805:22:33
177 53856 Lund CK Trond Even Wanner Lund Cykleklubb M 35-39 06:24:26 32.7703:25:2805:22:32
186 28439 DamerXpress Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 06:24:50 32.7403:13:5205:15:06
187 73981 Tveit IL ROC 6.30 Øyvind Ommundsen Vennesla OCK - Nikkelverk BIL M 55-59 06:26:37 32.5903:20:0905:21:37
188 161934 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Ola Henrik Olstad Froland Sykkelklubb M 30-34 06:27:31 32.5103:14:5505:15:05
189 73115 KCK 6 Pål-Johan Nedal Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:29:18 32.3603:07:4005:18:05
190 52852 Bogafjell SK og Team Jæren Øyvind Eie Team Jæren M 55-59 06:30:54 32.2303:05:5505:21:56
191 58204 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Preben Ankersen Grimstad Triathlon M 50-54 06:30:57 32.2203:24:5105:31:08
191 59038 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Sveinung Boga Bogafjell Sykleklubb - Equinor M 40-44 06:30:57 32.2203:24:5105:31:08
191 78394 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) James Chalmers RCC M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5705:31:10
191 38311 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Tor Elden Bogafjell Sykleklubb M 50-54 06:30:57 32.2203:24:4905:31:11
191 161441 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Jan-Asle Gustavsen Grimstad Triathlon M 40-44 06:30:57 32.2203:24:5205:31:11
191 164700 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Tobias Halvorsen Kristiansands Cykleklubb M 17-19 06:30:57 32.2203:24:5005:31:14
191 30470 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Knut Heiland Gjerstad IL Sykkelgruppe M 65-69 06:30:57 32.2203:24:5505:31:12
191 164701 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Magnus Hellström Grimstad Triathlon M 40-44 06:30:57 32.2203:24:5605:31:08
191 34453 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Geir Holla Grimstad M 70-74 06:30:57 32.2203:24:5805:31:10
191 23545 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Inge Holla Sola Cykleklubb - Equinor M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5905:31:10
191 123379 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Thomas Alsted Jakobsen Grimstad Triathlon M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5005:31:10
191 140260 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Reni Pålsdatter Lukas Grimstad Triathlon K 45-49 06:30:57 32.2203:24:5405:31:08
191 152210 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Tore Møster Grimstad Triathlon M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5805:31:10
191 123333 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Arne Bjørseth Nilsen Flekkerøy CK M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5105:31:10
191 139749 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Hans-Erik Olsen Sandnes Sykleklubb - Team Fætter M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5005:31:08
191 164702 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Kristian Olsen Team Fætter M 45-49 06:30:57 32.2203:24:5005:31:08
191 161539 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Ulf Omdal Ulf gjør ting han ikke kan M 25-29 06:30:57 32.2203:24:5605:31:09
191 93923 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Søren Petersen Team Fætter M 55-59 06:30:57 32.2203:24:5205:31:09
191 164703 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Hans Jørgen Rulffs Vipers Akademiet M 30-34 06:30:57 32.2203:24:5505:31:10
191 73829 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Tommy Skibelid Blindleia CK - HomborsundExpressen M 60-64 06:30:57 32.2203:24:5605:31:10
191 25203 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Kjetil Sørensen Holmenkollen CK M 55-59 06:30:57 32.2203:24:5705:31:08
191 73974 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Svein Magne Thorbjørnsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:30:57 32.2203:24:5505:31:09
191 123416 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Geir Tørå Grimstad M 40-44 06:30:57 32.2203:24:5705:31:10
191 164473 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Jonas Urdal Vetrhus Kristiansands Cykleklubb - NTG M 17-19 06:30:57 32.2203:24:5005:31:09
191 161402 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Martin Aanundsen Kristiansand M 30-34 06:30:57 32.2203:24:5705:31:11
191 28950 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Svein Tore Aase Dalane SK - Aker Egersund M 55-59 06:30:57 32.2203:24:5205:31:08
217 164522 TOSK Gruppo Nero Lars Dyrholm Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:31:43 32.1603:18:5205:27:56
217 58938 TOSK Gruppo Nero Frode Steine Tasta & omegn sykkelklubb - Tim BPP M 30-34 06:31:43 32.1603:02:3005:27:56
219 152728 KCK 6 Morten Løkås Kristiansands Cykleklubb - Sør stål M 40-44 06:32:18 32.1103:07:3605:16:48
220 80071 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Arnstein Sunde Fevik OCC M 55-59 06:32:53 32.0703:14:5605:17:57
221 34131 Tveit IL ROC 6.30 Hans Jørgen Kile Tveit IL - Sykkel - ROC/STORMBERG M 40-44 06:33:54 31.9803:20:0905:30:42
222 147513 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Dag-Erik Tvedt NOV BIL M 25-29 06:34:56 31.9003:24:5205:31:12
223 146511 TOSK Rødt Gunnar Sie Dahle Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 06:36:26 31.7803:22:1905:33:39
223 116653 TOSK Rødt Christian Eckhoff Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1405:33:41
223 38439 TOSK Rødt Lasse Eide Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1505:33:40
223 161507 TOSK Rødt Hans Kjetil Henriksen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:36:26 31.7803:22:1805:33:40
223 77790 TOSK Rødt Andrew James Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1705:33:41
223 23913 TOSK Rødt Jan Birger Kirkeli Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 06:36:26 31.7803:22:1805:33:39
223 161450 TOSK Rødt Ola Simenstad Madsstuen Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 06:36:26 31.7803:22:1905:33:39
223 103739 TOSK Rødt Paul Olav Myklebust Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1905:33:40
223 38398 TOSK Rødt Geir Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor BIL M 50-54 06:36:26 31.7803:22:1705:33:40
223 73622 TOSK Rødt Thomas Oftedal Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1805:33:40
223 22540 TOSK Rødt Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 06:36:26 31.7803:22:1805:33:40
223 21166 TOSK Rødt Bjarne Salmelid Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:36:26 31.7803:22:1505:33:40
223 158350 Glade trimmere (8-10) A Douglas Thom Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 06:36:26 31.7803:22:2005:33:39
223 22964 TOSK Rødt Hallvard Torsnes Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor M 55-59 06:36:26 31.7803:22:1505:33:40
223 22634 TOSK Rødt Geir Helge Tunge Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:36:26 31.7803:22:1605:33:39
223 164529 Glade trimmere (8-10) A Vedran Vidic Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 06:36:26 31.7803:22:1705:33:39
223 100338 TOSK Rødt Paul Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 06:36:26 31.7803:22:1605:33:39
223 26472 TOSK Rødt Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor M 55-59 06:36:26 31.7803:22:1705:33:38
241 139461 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Niklas Halvorsen Kristiansands Cykleklubb M 25-29 06:36:27 31.7803:14:5505:22:54
241 74552 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Runar Sæthre Nesttun M 30-34 06:36:27 31.7803:14:5305:27:20
243 53993 DamerXpress Venche Lise Skomedal Ramse Otra IL - Sykkel K 55-59 06:36:45 31.7503:15:2605:23:00
244 53624 Dalane CK Olaf Asbjørnsen Dalane SK M 45-49 06:37:47 31.6703:26:5005:34:48
244 22501 Dalane CK Gaute Brådli Vigesaa SK M 50-54 06:37:47 31.6703:26:4305:34:50
244 29174 Dalane CK Terje Ege Dalane SK M 65-69 06:37:47 31.6703:26:4205:34:50
244 23353 Dalane CK Helge Egeland Dalane SK M 40-44 06:37:47 31.6703:26:5005:34:52
244 27002 Dalane CK Ole Garpestad Dalane SK M 45-49 06:37:47 31.6703:26:5105:34:51
244 20018 Dalane CK Agnar Gjertsen Dalane SK M 55-59 06:37:47 31.6703:26:4805:34:48
244 122710 Dalane CK Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 06:37:47 31.6703:26:4905:34:52
244 39534 Dalane CK Øystein Jørgensborg Dalane SK M 45-49 06:37:47 31.6703:26:4505:34:49
244 21666 Dalane CK Dagfinn Mong Dalane SK M 50-54 06:37:47 31.6703:26:4705:34:48
244 21324 Dalane CK Bjørn Arild Omdal Dalane SK - Lyse M 45-49 06:37:47 31.6703:26:5205:34:52
244 28739 Dalane CK Stig Pedersen Dalane SK - Equinor M 40-44 06:37:47 31.6703:26:5105:34:49
244 22125 Dalane CK Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 06:37:47 31.6703:26:4605:34:49
244 27576 Dalane CK Per Terje Tjåland Dalane SK M 50-54 06:37:47 31.6703:26:5405:34:49
244 30073 Dalane CK Ulf Tjåland Dalane SK M 50-54 06:37:47 31.6703:26:4705:34:49
244 24385 Dalane CK Johnny Vaule Vigesaa SK M 45-49 06:37:47 31.6703:26:4705:34:49
259 30421 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Trond Årseth Gjerstad IL Sykkelgruppe M 65-69 06:38:40 31.6003:24:5505:31:12
260 31883 KCK 6 Tyge Carlsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:39:28 31.5403:07:3705:20:01
261 146617 Lund CK Geir Fredriksen Lund Cykleklubb M 55-59 06:39:57 31.5003:25:2705:36:44
262 127953 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Bjarne Berntsen Grimstad SK M 40-44 06:40:51 31.4303:24:5305:33:35
263 140265 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Grunde Axelsen Gjerstad IL Sykkelgruppe - Nordea Bedriftsidrettsl M 30-34 06:41:14 31.4003:14:5705:30:42
263 58175 Lund CK Nils Tore Brunvatne Lund Cykleklubb M 45-49 06:41:14 31.4003:25:2705:36:44
265 132951 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Ørjan Erstad Nordhordland SK M 45-49 06:43:50 31.2003:14:5505:40:16
265 113172 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Geir Nårstad Fevik OCC - Gard M 50-54 06:43:50 31.2003:14:5505:40:15
267 132633 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Jan Terje Halvorsen Marnardal Fysikalske Institutt M 60-64 06:44:18 31.1603:14:5705:40:15
268 125965 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Frode Skjæveland Bogafjell Sykleklubb - Equinor M 35-39 06:47:32 30.9103:24:5405:33:34
269 94692 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Odd Bremseth Kristiansands Cykleklubb - PK Entreprenør AS M 50-54 06:48:16 30.8603:24:5805:35:52
270 73836 Tveit IL ROC 6.30 Petter Tambini Vennesla OCK M 50-54 06:48:22 30.8503:20:1005:34:10
271 161506 TOSK Rødt David Rath Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 06:48:49 30.8203:22:2105:33:41
272 25946 Dalane CK Magne Melhus Dalane SK M 55-59 06:49:46 30.7403:26:4805:34:50
273 64115 Lund CK Geir Ove Næss Lund Cykleklubb M 45-49 06:49:50 30.7403:25:2705:39:24
274 100866 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Atle Austrheim Nordhordland SK M 55-59 06:50:16 30.7103:24:5305:32:08
275 151714 Tveit IL ROC 6.30 Stein Vidar Haugen Tveit IL - Sykkel - ROC M 45-49 06:51:05 30.6503:20:0705:40:28
276 161937 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Bjørn Halvorsen Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:52:41 30.5303:24:5305:35:52
277 33985 KCK Intersport Express Team Phillip Kaspersen Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:53:09 30.4902:53:5305:12:25
278 101208 Lund CK Morten André Rødland Lund Cykleklubb M 35-39 06:54:05 30.4203:25:2405:39:24
279 34460 Morgenfuglene (10 timer) Ulf Hansen SK Lyngdal & Omegn M 50-54 06:54:28 30.4003:30:5705:47:08
279 34253 Morgenfuglene (10 timer) Ronny Omdahl Eiker CK M 50-54 06:54:28 30.4003:30:5705:47:08
281 140398 Lund CK Joakim Sødal Lund Cykleklubb - Marnardal kommune M 25-29 06:56:31 30.2503:25:2905:40:12
282 30606 ACC 5.59 Ole Gunnar Larsen Arendal CC M 60-64 06:56:39 30.2403:57:3405:57:09
283 24099 Bogafjell SK og Team Jæren Jarle Vorland Bryne Cykleklubb - Team Jæren M 55-59 06:56:42 30.2303:06:0105:39:49
284 164704 Agder Politidistrikt Knut Aurebekk Kristiansand M 50-54 06:57:00 30.2103:36:2505:51:27
284 76015 Agder Politidistrikt Hans Jørgen Beckmann Agder Politidistrikt M 45-49 06:57:00 30.2103:36:2205:51:25
284 151866 Agder Politidistrikt Rune Fjellstad Vennesla M 50-54 06:57:00 30.2103:36:1905:51:26
284 33830 Agder Politidistrikt Yngvar Larsen Kristiansand politiidrettslag M 50-54 06:57:00 30.2103:36:2405:51:25
284 145771 Agder Politidistrikt Rolf Åge Loland KPIL M 35-39 06:57:00 30.2103:36:2005:51:26
284 164705 Agder Politidistrikt Rolf Kristian Lunde Kristiansand politiidrettslag M 40-44 06:57:00 30.2103:36:2205:51:26
284 164706 Agder Politidistrikt Kjetil Nygård Arendal CC - Kristiansand politiidrettslag M 50-54 06:57:00 30.2103:36:2505:51:25
284 73746 Agder Politidistrikt Hans Olav Røyr Agder politidistrikt M 35-39 06:57:00 30.2103:36:2005:51:25
284 73808 Agder Politidistrikt Frank Salvesen Agder Politidistrikt M 55-59 06:57:00 30.2103:36:2005:51:26
284 103697 Agder Politidistrikt Terje Kaddeberg Skaar Mandal M 50-54 06:57:00 30.2103:36:2005:51:27
284 132809 Agder Politidistrikt Pål Harald Svendsen Blindleia CK - Kr.sand Politiidrettslag M 45-49 06:57:00 30.2103:36:2005:51:25
284 157352 Agder Politidistrikt Børge Søvik Rauma SK - Kristiansand politiidrettslag M 35-39 06:57:00 30.2103:36:2405:51:26
284 164707 Agder Politidistrikt Frode Vang Kristiansand M 40-44 06:57:00 30.2103:36:2305:51:27
297 132222 TOSK Rødt Tommy Løkke Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor M 35-39 06:57:53 30.1503:22:2105:36:20
298 25691 Dalane CK Leif Hansen Egersund M 75-79 06:58:26 30.1103:26:5205:43:25
299 164605 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Karl Fredrik Benson Røstad sykkel og skogsdrift M 30-34 06:58:38 30.0903:40:3905:53:03
299 34054 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tommy Berner-Johnsen MHWirth BIL M 60-64 06:58:38 30.0903:40:3705:53:02
299 164708 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Ariel Bogdziewicz OOBIKES.COM M 35-39 06:58:38 30.0903:40:4005:53:02
299 66389 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Olav Stubhaug Drangsland Grenland SK M 25-29 06:58:38 30.0903:40:4105:53:03
299 146697 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tom Erik Ellingsen Kristiansand Kommune M 40-44 06:58:38 30.0903:40:3805:53:05
299 123678 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Martin Engamo Reiersdal sykkelforening M 25-29 06:58:38 30.0903:40:4005:53:04
299 164607 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tobias Frøytland Øvrebø Ski M 17-19 06:58:38 30.0903:40:4305:53:05
299 34023 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Arild Gulbrandsen Kristiansand M 50-54 06:58:38 30.0903:40:3605:53:03
299 79733 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tom Jensen Kristiansand M 40-44 06:58:38 30.0903:40:3905:53:03
299 125155 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Geir Johansen Seksjon S. M 55-59 06:58:38 30.0903:40:3705:53:04
299 136517 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Joakim Johnsen Kristiansands Cykleklubb M 25-29 06:58:38 30.0903:40:3905:53:03
299 99416 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Henning Kristiansen Vestby Sykkelklubb M 40-44 06:58:38 30.0903:40:4205:53:04
299 157550 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Jens Martin Reiersølmoen Froland Sykkelklubb M 60-64 06:58:38 30.0903:40:3705:53:05
299 157174 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) André Sætre Solheim Rådal M 30-34 06:58:38 30.0903:40:3905:53:03
299 151626 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Gunnar Steinsland Kristiansands Cykleklubb - Steinsland Jordbær-Homm M 20-24 06:58:38 30.0903:41:0505:53:02
299 23298 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Helge Svarstad Kristiansands Cykleklubb - MHWirth M 55-59 06:58:38 30.0903:40:4105:53:04
299 103398 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Morten Warland Stavanger Symfoniorkester M 55-59 06:58:38 30.0903:40:3505:53:03
316 162038 TOSK Rødt Tom Egebakken Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 06:58:47 30.0803:22:2005:38:21
317 33993 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Svein Olaf Olsen Anzyz Technologies AS M 60-64 06:58:52 30.0803:40:3705:53:03
318 100707 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Anders Hasseldal Evje M 50-54 06:58:53 30.0703:14:5605:49:45
319 157487 ACC 5.59 Espen Duedahl-Pedersen Arendal CC M 30-34 06:59:09 30.0603:57:5405:57:28
319 73913 ACC 5.59 Lars Daniel Erichsen Arendal CC - Asplan Viak BIL M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5405:57:25
319 140246 ACC 5.59 Hans Fløystad Arendal CC M 55-59 06:59:09 30.0603:57:5405:57:26
319 157506 ACC 5.59 Svein Erling Fredriksen Arendal CC M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5605:57:25
319 161495 ACC 5.59 Gry Elin Fredriksen Arendal CC K 45-49 06:59:09 30.0603:57:5605:57:27
319 123328 ACC 5.59 Åse Fyksen Arendal CC K 50-54 06:59:09 30.0603:57:5505:57:28
319 161443 ACC 5.59 Thorsten Gerstner Arendal CC M 45-49 06:59:09 30.0603:57:5205:57:26
319 140237 ACC 5.59 Frode Gundersen Arendal CC M 55-59 06:59:09 30.0603:57:5605:57:26
319 101120 ACC 5.59 Tor Henning Johnsen Arendal CC M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5605:57:24
319 34900 ACC 5.59 Terje Johnsen Arendal CC M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5505:57:27
319 161564 ACC 5.59 Magnar Boye Karlsen Arendal CC M 40-44 06:59:09 30.0603:57:5400:00:00
319 164478 ACC 5.59 Frank Pedersen Arendal CC M 45-49 06:59:09 30.0603:57:5305:57:25
319 136542 ACC 5.59 Kristian Stene Arendal CC M 40-44 06:59:09 30.0603:57:5305:57:27
319 140408 ACC 5.59 Sølve Strømsland Arendal CC - VikingBad M 35-39 06:59:09 30.0603:57:5505:57:26
319 161501 ACC 5.59 Rikke Bjersand Sunde Arendal CC K 30-34 06:59:09 30.0603:57:5205:57:27
319 146691 ACC 5.59 Vidar Svensson Arendal CC M 45-49 06:59:09 30.0603:57:5305:57:27
319 33876 ACC 5.59 Eddie Sørensen Arendal CC - Redcord AS M 60-64 06:59:09 30.0603:57:5605:57:25
319 110909 ACC 5.59 Trine Marie Tveite Arendal CC K 35-39 06:59:09 30.0603:57:5405:57:27
319 145647 ACC 5.59 Hermund Ulstein Arendal CC M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5205:57:26
319 151698 ACC 5.59 Thorstein Walle Arendal CC - Sbr M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5705:57:26
319 34214 ACC 5.59 Steinar Winther Arendal CC M 50-54 06:59:09 30.0603:57:5305:57:25
340 161953 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Even Garstad Grenland SK M 30-34 07:01:30 29.8903:24:5605:48:03
341 132162 TOSK Rødt Truls Dishington Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 07:01:44 29.8703:22:1605:39:19
342 146711 DamerXpress Hilde Vellene Nygård Tveit IL - Sykkel K 35-39 07:02:11 29.8403:13:5505:55:59
343 140250 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Jan Øystein Heimdal Nilsen Søgne Cykleklubb M 45-49 07:04:05 29.7103:28:4505:55:24
344 151228 Tveit IL ROC 6.30 Ronny Berg Tveit IL ROC 6:30/NOV M 55-59 07:04:10 29.7003:20:1205:50:59
344 146705 Tveit IL ROC 6.30 Frode Gundersen Tveit IL - Sykkel - ROC M 40-44 07:04:10 29.7003:20:1105:50:59
344 123417 Tveit IL ROC 6.30 Sigve Joakimsen Glencore Nikkelverk M 55-59 07:04:10 29.7003:20:0905:50:58
344 101240 Tveit IL ROC 6.30 Andreas Nygaard Tveit IL - Sykkel - ROC M 40-44 07:04:10 29.7003:20:1005:51:00
344 33902 Tveit IL ROC 6.30 Olav Smeland Tveit IL - Sykkel M 45-49 07:04:10 29.7003:20:1105:51:00
344 146713 Tveit IL ROC 6.30 Sven Ludvig Urdalen Tveit IL - Sykkel - ROC M 45-49 07:04:10 29.7003:20:1105:50:59
350 132787 Søgne CK 7 Christian Berthelsen Søgne Cykleklubb M 45-49 07:04:26 29.6803:35:3205:55:10
350 151268 Søgne CK 7 Arvid Borø Søgne Cykleklubb M 35-39 07:04:26 29.6803:35:3305:55:10
350 146813 Søgne CK 7 Kjell Ove Furseth Søgne Cykleklubb M 50-54 07:04:26 29.6803:35:3505:55:10
350 34575 Søgne CK 7 Morten Grinaker Søgne Cykleklubb M 45-49 07:04:26 29.6803:35:3505:55:09
350 133119 Søgne CK 7 Paal Hermansen Søgne Cykleklubb M 55-59 07:04:26 29.6803:35:3405:55:09
350 140252 Søgne CK 7 Svein Magne Klungland Søgne Cykleklubb M 50-54 07:04:26 29.6803:35:3505:55:11
350 33908 Søgne CK 7 Bjarne Kvåle Søgne Cykleklubb M 65-69 07:04:26 29.6803:35:3405:55:09
350 123414 Søgne CK 7 Erik Langeland Søgne Cykleklubb - Søgne CK M 45-49 07:04:26 29.6803:35:3305:55:11
350 101129 Søgne CK 7 Oddvin Larsen Søgne Cykleklubb M 60-64 07:04:26 29.6803:35:3405:55:08
350 101121 Søgne CK 7 Terje Nodeland Søgne Cykleklubb - MHWirth M 55-59 07:04:26 29.6803:35:3305:55:08
350 34425 Søgne CK 7 Finn Gerhard Olsen Søgne Cykleklubb M 60-64 07:04:26 29.6803:35:3205:55:11
350 151673 Søgne CK 7 Bjørn Jarle Røgeberg Lund Cykleklubb - Søgne CK M 45-49 07:04:26 29.6803:35:3605:55:10
350 33882 Søgne CK 7 Kjell Inge Vium Søgne Cykleklubb - KBR BIL M 55-59 07:04:26 29.6803:35:3205:55:09
350 73689 Søgne CK 7 Jørn Erik Ødegård Søgne Cykleklubb M 60-64 07:04:26 29.6803:35:3205:55:09
364 73847 ACC 5.59 Steinar Boye Arendal CC M 55-59 07:04:27 29.6803:57:5205:57:27
365 123559 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Kristian Sklett Larsen Kristiansands Cykleklubb M 30-34 07:05:55 29.5803:40:3605:55:15
366 100779 Agder Politidistrikt Barbro Gjøstøl Engebretsen Kristiansands Cykleklubb - Kristiansand politiidre K 45-49 07:06:53 29.5103:36:1905:56:39
366 133120 Agder Politidistrikt Lise Pettersen Søgne Cykleklubb, Kristiansand Politiidrettslag K 50-54 07:06:53 29.5103:36:2105:56:39
368 123323 Agder Politidistrikt Dag Rune Sandal KPIL M 35-39 07:07:10 29.4903:36:2505:54:21
369 34467 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Terje Normann Johanssen Kristiansands Cykleklubb M 60-64 07:08:25 29.4103:40:4105:57:16
370 28872 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Svein Dovland Otra IL - Sykkel M 55-59 07:08:41 29.3903:18:4606:00:48
370 157511 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Sigbjørn Daasvatn Otra IL - Sykkel M 55-59 07:08:41 29.3903:21:3406:00:48
370 24177 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Jens Gunnar Haugen Bykle IL - Sykkel M 55-59 07:08:41 29.3903:43:4706:03:00
370 34346 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Trond Haugom Otra IL - Sykkel M 55-59 07:08:41 29.3903:18:4606:00:48
370 146684 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Terje Mydland NOV BIL M 50-54 07:08:41 29.3903:21:5805:56:31
375 162011 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Sven Erik Snippen enter fritid M 35-39 07:08:44 29.3803:40:3805:53:03
376 161951 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Thomas Jørgensen HG Bygg M 25-29 07:09:17 29.3503:40:4005:53:04
377 139725 ACC 7.15 Jan Ivar Trapnes Arendal CC M 45-49 07:10:01 29.3003:50:1106:12:09
378 93656 Agder Politidistrikt Arvid Falander Kristiansand politiidrettslag M 55-59 07:10:30 29.2603:36:2205:59:21
378 33869 Agder Politidistrikt John Repstad Kristiansand politiidrettslag M 50-54 07:10:30 29.2603:36:1905:59:21
380 27359 Spring Trening Pål Bjørke Vennesla OCK - Intersport Skippergata M 35-39 07:11:36 29.1903:43:2706:00:46
380 154534 Spring Trening Nina Bjørke Spring K 60-64 07:11:36 29.1903:43:2706:00:45
380 22120 Spring Trening Erik Borgenvik Spring sykkel M 60-64 07:11:36 29.1903:43:3006:00:46
380 101339 Spring Trening Magne Eikild Spring Sykkel M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2306:00:44
380 73883 Spring Trening Per Solheim Ekra Kristiansands Cykleklubb - Spring M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2506:00:48
380 157492 Spring Trening Steven Uldal Eriksen Vennesla OCK M 50-54 07:11:36 29.1903:43:3006:00:46
380 153889 Spring Trening Ann-Kristin Morskogen Guldhav Spring sykkel K 45-49 07:11:36 29.1903:43:2706:00:46
380 34146 Spring Trening Alf Yngve Guldhav Spring sykkel M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2306:00:47
380 146745 Spring Trening Debbie Jepsen Spring Sykkel K 50-54 07:11:36 29.1903:43:2606:00:45
380 152230 Spring Trening Jens Christian Jepsen Spring Sykkel M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2106:00:47
380 30705 Spring Trening Torstein Jortveit Vennesla OCK - Byggi Hunsfos M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2706:00:45
380 30663 Spring Trening Lars Petter Kåvenes Vennesla OCK M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2906:00:48
380 53824 Spring Trening Kristen Larsen Vennesla OCK M 55-59 07:11:36 29.1903:43:3006:00:47
380 73722 Spring Trening Richard E. Olsen Spring Sykkel M 65-69 07:11:36 29.1903:43:2406:00:48
380 123546 Spring Trening Ole Tommy Olsen Spring M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2306:00:46
380 24397 Spring Trening Johnny Olsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2806:00:44
380 140330 Spring Trening Geir Rossevatn Vennesla OCK M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2906:00:49
380 73982 Spring Trening Lene Røstad Vennesla OCK K 45-49 07:11:36 29.1903:43:2806:00:45
380 123341 Spring Trening Tone Mosvold Salvesen Kristiansand K 50-54 07:11:36 29.1903:43:2306:00:45
380 30621 Spring Trening Gunnar Sjøberg Vennesla OCK M 60-64 07:11:36 29.1903:43:2606:00:45
380 132665 Spring Trening Lars Kristian Smith Vennesla OCK - NBB M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2506:00:50
380 164709 Spring Trening Gunn Eriksen Sæbø Spring K 60-64 07:11:36 29.1903:43:2106:00:45
380 101345 Spring Trening Otto Christian Vikki Spring Trening M 55-59 07:11:36 29.1903:43:2506:00:48
380 53826 Spring Trening Anstein Voreland Vennesla OCK M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2706:00:45
380 132746 Spring Trening Karl Henning Vårdal Grindheim IL M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2406:00:45
380 34156 Spring Trening Alf Jonny Wroldsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:11:36 29.1903:43:2806:00:47
406 146673 KCK 6 Terje Gundersen Kristiansands Cykleklubb M 45-49 07:11:42 29.1803:35:3306:06:00
406 157344 KCK 6 Per Rommetveit Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:11:42 29.1803:35:3406:05:59
406 157508 KCK 6 Einar Ulrichsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:11:42 29.1803:35:3406:06:00
409 132637 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Tor Åmdal Flekkerøy CK M 50-54 07:11:46 29.1803:24:5305:51:27
410 23098 Dalane CK Harald Mong Dalane SK - Dalane Nett AS M 55-59 07:11:50 29.1703:26:4505:43:24
411 23764 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Ivar Askeli Sola Cykleklubb - Team Jæren M 55-59 07:11:55 29.1703:42:1406:02:58
411 26589 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Odd Arne Botnehagen Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 60-64 07:11:55 29.1703:42:1506:02:58
411 20525 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Arild Sigve Døhlen Sola Cykleklubb - Team Jæren M 60-64 07:11:55 29.1703:42:1606:02:57
411 139659 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Torbjørn Ivesdal Vigesaa SK M 50-54 07:11:55 29.1703:42:1406:02:57
411 27091 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Ove Landa Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 65-69 07:11:55 29.1703:42:1606:02:59
411 76825 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb - Equinor BIL M 60-64 07:11:55 29.1703:42:1606:02:57
411 23157 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb - Team Jæren M 55-59 07:11:55 29.1703:42:1406:02:58
411 24974 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Kjell Sponås Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 60-64 07:11:55 29.1703:42:1506:02:58
419 156243 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Erlend Sagvolden Olsen Otra IL - Sykkel M 45-49 07:14:15 29.0103:21:3106:03:00
420 53859 Morgenfuglene (10 timer) Øystein Førland Mandal CK M 40-44 07:14:17 29.0103:43:0206:02:09
420 53858 Morgenfuglene (10 timer) Trond Førland Mandal CK M 35-39 07:14:17 29.0103:43:0006:02:09
422 152316 ACC 5.59 Espen Harnes Arendal CC M 30-34 07:14:42 28.9803:57:5706:09:00
423 20620 TOSK Gruppo Nero Arne Fredlund Tasta & omegn sykkelklubb - Fjellimellom M 55-59 07:14:54 28.9703:36:2406:08:19
424 53971 Tveit IL ROC 6.30 Jan-Erik Ryen Tveit IL - Sykkel - ROC M 55-59 07:15:24 28.9303:24:5306:02:41
425 142471 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Juan Pedro Leon Atienza Kristiansand triathlon M 30-34 07:15:27 28.9303:39:1506:01:57
425 146626 Kristiansand Triathlon og Setesdølen André Erikssen Søgne Cykleklubb - Kristiansand Triathlon M 30-34 07:15:27 28.9303:39:1706:01:56
425 35219 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Aleksander Federici Kristiansand Triathlon M 40-44 07:15:27 28.9303:39:1506:01:57
425 101053 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Magnus Finnset Kristiansand Triathlon M 30-34 07:15:27 28.9303:39:1106:01:56
425 164710 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Tor Helge Foss Kristiansand Triathlonklubb M 45-49 07:15:27 28.9303:39:1606:01:54
425 156397 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Henrik Aas Hansen Kristiansand Triathlon M 25-29 07:15:27 28.9303:39:1606:01:56
425 53847 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Olaf Haugen Tress design M 50-54 07:15:27 28.9303:39:1606:01:55
425 103715 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Torbjørn Hekneby KRS Tri M 50-54 07:15:27 28.9303:39:1106:01:56
425 53792 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Morten Hornnes Royal Sport M 40-44 07:15:27 28.9303:39:1506:01:53
425 151846 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Bård Johannessen Kristiansand Triathlon M 35-39 07:15:27 28.9303:39:1206:01:57
425 164711 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Roger Johnsen Kristiansand Triathlon / Nikkelverk M 45-49 07:15:27 28.9303:39:1606:01:58
425 73709 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Dag Sverre Jølstad Kristiansand M 45-49 07:15:27 28.9303:39:1306:01:53
425 32466 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Arne Kristoffersen Kristiansands Cykleklubb - Kristiansand triathlon M 35-39 07:15:27 28.9303:39:1206:01:55
425 33972 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Raymond Moy Kristiansand Triahlon Setesdølen M 40-44 07:15:27 28.9303:39:1406:01:56
425 101374 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Eivind Rike Sparebanken Sør M 40-44 07:15:27 28.9303:39:1306:01:56
425 161940 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Jose Luis Brehcist Rodriguez Kristansand Triathlon M 40-44 07:15:27 28.9303:39:1606:01:55
425 157488 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Geir Ropstad Kristiansand triathlon M 45-49 07:15:27 28.9303:39:1206:01:56
425 157263 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Sven Erik Solberg Kristiansand Triathlon M 30-34 07:15:27 28.9303:39:1306:01:55
425 34343 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Geir Tony Teigland Kristiansand Triathlon Setesdølen M 50-54 07:15:27 28.9303:39:1706:01:54
425 151671 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Audun Tørresvold Kristiansand M 35-39 07:15:27 28.9303:39:1306:01:55
445 146800 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Fred Arthur Asdal Grimstad Triathlon M 45-49 07:15:42 28.9103:24:5806:05:32
446 164712 Agder Politidistrikt Lars Dahl KPIL M 30-34 07:16:34 28.8603:36:2406:05:47
446 53822 Agder Politidistrikt John Tomas Skreland Homme Kristiansand Politi M 55-59 07:16:34 28.8603:36:1806:05:46
446 164713 Agder Politidistrikt Joakim Dalene Jaabæk Søgne M 30-34 07:16:34 28.8603:36:2106:05:48
446 164714 Agder Politidistrikt Ove Larsen Politiet M 35-39 07:16:34 28.8603:36:2306:05:47
446 164715 Agder Politidistrikt Dag Refsnes Politiidrettslag M 40-44 07:16:34 28.8603:36:2306:05:48
446 164716 Agder Politidistrikt Jørgen Wallerheim Kristiansand M 30-34 07:16:34 28.8603:36:2406:05:47
446 146737 Agder Politidistrikt Knut Ås Mandal M 55-59 07:16:34 28.8603:36:2206:05:48
453 132769 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Solgunn Berstad Kristiansands Cykleklubb K 40-44 07:16:48 28.8403:23:0806:06:10
453 53793 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Jan Kåre Eriksen Kristiansands Cykleklubb - Kr.sand Politi IL M 50-54 07:16:48 28.8403:23:0806:06:10
455 153357 Nærbø SK Anders Austad Nærbø SK - SSR Racing M 25-29 07:16:51 28.8403:44:1906:06:36
455 153113 Nærbø SK Oddbjørn Austad Nærbø SK M 50-54 07:16:51 28.8403:44:1906:06:37
455 126149 Nærbø SK Ola Bjorheim Nærbø SK - Aarbakke AS M 55-59 07:16:51 28.8403:44:1806:06:38
455 103896 Nærbø SK Bjarne Bore Nærbø SK - Logtek M 40-44 07:16:51 28.8403:44:1906:06:37
455 30281 Nærbø SK Arve Friestad Nærbø SK - Depro bil M 35-39 07:16:51 28.8403:44:2006:06:38
455 23855 Nærbø SK Jan Høien Nærbø SK M 55-59 07:16:51 28.8403:44:1706:06:37
455 26774 Nærbø SK Ola Kvia Nærbø SK M 65-69 07:16:51 28.8403:44:1706:06:37
455 76622 Nærbø SK Eirik Lode Nærbø SK M 70-74 07:16:51 28.8403:44:1806:06:36
455 76216 Nærbø SK Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 07:16:51 28.8403:44:2006:06:37
455 146196 Nærbø SK Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 07:16:51 28.8403:44:1906:06:37
455 76793 Nærbø SK Morten Røer Nærbø SK M 50-54 07:16:51 28.8403:44:1506:06:38
455 20423 Nærbø SK Ansgar Tendenes Nærbø SK M 60-64 07:16:51 28.8403:44:1606:06:37
455 25927 Nærbø SK Magne Undheim Nærbø SK - Baker Hughes M 40-44 07:16:51 28.8403:44:1606:06:36
455 23680 Nærbø SK Ingve Vold Nærbø SK M 50-54 07:16:51 28.8403:44:1906:06:38
455 27329 Nærbø SK Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø SK M 50-54 07:16:51 28.8403:44:1806:06:36
470 73720 Spring Trening Kjell Bjarne Winther Spring M 55-59 07:18:20 28.7403:43:2606:00:50
471 156740 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Espen Holter Pedersen Oslo M 25-29 07:18:36 28.7203:40:4106:01:25
471 146826 Agder Politidistrikt Odd Even Thorsen Kristiansand M 30-34 07:18:36 28.7203:36:2606:07:20
473 53622 Dalane CK Jarle Johannesen Dalane SK M 50-54 07:20:09 28.6203:26:4406:02:28
473 132650 Dalane CK Jone Takvam Dalane SK M 45-49 07:20:09 28.6203:26:5306:02:27
473 139654 Dalane CK Jan Wersland Dalane SK - Nordan M 45-49 07:20:09 28.6203:26:4706:02:28
476 164032 Team Sydspissen 7 Espen Hjortland Mandal CK - Umoe Mandal BIL M 40-44 07:20:15 28.6203:49:0806:08:05
476 28855 Team Sydspissen 7 Svein Høksaas Mandal CK - GE Healthcare M 45-49 07:20:15 28.6203:49:0906:08:06
476 67660 Team Sydspissen 7 Rune Jensen Flekkefjord SK M 50-54 07:20:15 28.6203:49:0806:08:05
476 145801 Team Sydspissen 7 Thor Helge Johnsen Mandal CK - GE Healtchcare, Lindesnes Fabrikker M 45-49 07:20:15 28.6203:49:1106:08:06
476 132843 Team Sydspissen 7 Elin Johnsen Mandal CK - GE Healthcare Lindesnes K 50-54 07:20:15 28.6203:49:1006:08:06
476 140450 Team Sydspissen 7 Renate Klev Mandal CK K 30-34 07:20:15 28.6203:49:1106:08:05
476 161945 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Eirik Heen Kristensen Oslo M 35-39 07:20:15 28.6203:30:1006:08:00
476 28116 Team Sydspissen 7 Rune Myrmell Mandal CK M 50-54 07:20:15 28.6203:49:0706:08:05
476 53884 Team Sydspissen 7 Rune Mørch Mandal CK M 55-59 07:20:15 28.6203:49:0906:08:05
476 74152 Team Sydspissen 7 Svein Olsen Mandal CK M 55-59 07:20:15 28.6203:49:1006:08:05
476 132846 Team Sydspissen 7 Sylvi Helen Pedersen Mandal CK - Ge Healthcare K 45-49 07:20:15 28.6203:49:1006:08:06
476 34256 Team Sydspissen 7 Jan Helge Reckmann Mandal CK - GE Healthcare BIL M 60-64 07:20:15 28.6203:49:0706:08:05
476 34617 Team Sydspissen 7 Erling Salvesen Farsund Sykleklubb M 55-59 07:20:15 28.6203:49:0906:08:06
476 101477 Team Sydspissen 7 Simen Wiblemo Sjølingstad Mandal CK M 35-39 07:20:15 28.6203:49:1006:08:07
476 132764 Team Sydspissen 7 Radek Stalsberg Mandal CK - The Light Group M 40-44 07:20:15 28.6203:49:1106:08:05
492 146165 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Roar Walderhaug Arendal CC M 55-59 07:21:35 28.5303:40:3906:10:20
493 103631 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Ørjan Svaland Aas Kristiansand Triathlon M 25-29 07:22:50 28.4503:39:1206:01:57
494 164717 Glade trimmere (8-10) B Fredrik Holth Ås M 45-49 07:23:18 28.4203:49:5706:19:02
494 45069 Glade trimmere (8-10) B Sveinar Skjevdal Follo SK M 45-49 07:23:18 28.4203:49:5706:19:01
496 145600 ACC 7.15 Erik Furseth Arendal CC M 55-59 07:23:31 28.4003:50:0900:00:00
496 140475 ACC 7.15 Algodt-André Halén Arendal CC - Stolt Bygg AS M 40-44 07:23:31 28.4003:50:0506:12:18
496 143522 ACC 7.15 Daniel B. Hatlevoll Arendal CC M 30-34 07:23:31 28.4003:50:0406:12:20
496 161496 ACC 7.15 Mildgerd Helleland Arendal CC - Pink Riders K 40-44 07:23:31 28.4003:50:0606:12:18
496 164718 ACC 7.15 Carl-Håkon Herland-Lauvli Arendal CC M 40-44 07:23:31 28.4003:50:0706:12:18
496 101248 ACC 7.15 Geir Magne Larsen Arendal CC M 60-64 07:23:31 28.4003:50:0206:12:19
496 157244 ACC 7.15 Heidi Stormoen Lorentzen Arendal CC K 50-54 07:23:31 28.4003:50:0806:12:19
496 104331 ACC 7.15 Rainer Nilsen Arendal CC M 45-49 07:23:31 28.4003:50:1006:12:21
496 161984 ACC 7.15 Stine Nygård Arendal CC - Pink Riders K 40-44 07:23:31 28.4003:50:0306:12:20
496 73916 ACC 7.15 René Olsen Arendal CC - AE BIL M 55-59 07:23:31 28.4003:50:0706:12:19
496 73760 ACC 7.15 Tom Ronald Rudsli Arendal CC M 55-59 07:23:31 28.4003:50:0406:12:17
496 152213 ACC 7.15 Knut Ove Stenhagen Arendal CC M 30-34 07:23:31 28.4003:50:0506:12:21
496 157542 ACC 7.15 Janne Aanonsen Arendal CC - Pink Riders K 45-49 07:23:31 28.4003:50:0706:12:18
509 140808 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Atle Vidar Ellingsen Vest CK M 50-54 07:26:30 28.2103:48:1506:15:19
509 102425 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Knut Erik Fredriksen Vest CK M 50-54 07:26:30 28.2103:48:1606:15:21
509 31363 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Arild Ove Halland Vest CK M 55-59 07:26:30 28.2103:48:1606:15:16
509 103151 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Frode Jakobsen Vest CK M 55-59 07:26:30 28.2103:48:1406:15:21
509 30885 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Jan Arne Nautnes Vest CK - Equinor BIL M 50-54 07:26:30 28.2103:48:1706:15:21
509 124686 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Tor Gudbrand Støen Vest CK - Team Torsbygg M 55-59 07:26:30 28.2103:48:1506:15:20
515 138139 KCK Intersport Express Team Edmund Magnus Ness Kristiansands Cykleklubb M 40-44 07:26:31 28.2103:45:1206:15:30
515 34222 KCK Intersport Express Team Øystein Skuland Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:26:31 28.2103:45:1206:15:29
517 132923 Lund CK Kjetil Finsådal Lund Cykleklubb M 40-44 07:27:11 28.1703:33:5706:12:50
518 161952 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Chris William Holen Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble M 25-29 07:27:44 28.1403:41:2706:15:42
519 132661 Spring Trening Kjetil Askedal Vennesla OCK M 40-44 07:28:20 28.1003:43:3006:02:21
519 157545 Spring Trening Andreas Irgens Mittet Kristiansands Cykleklubb - Spring trening M 55-59 07:28:20 28.1003:43:3006:05:59
521 152718 Glade trimmere (8-10) A Geir Kristian Teigland Kristiansands Cykleklubb M 25-29 07:28:40 28.0804:40:5006:32:18
522 30761 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Jarle Storrem Grimstad SK - Primatec AS M 50-54 07:28:43 28.0803:59:5806:11:15
523 164629 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Ann Blomberg Nordhordland SK K 40-44 07:28:44 28.0703:49:5506:19:00
523 157418 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Augusto Deleon Nordhordland SK M 40-44 07:28:44 28.0703:49:5306:18:59
523 128200 Glade trimmere (8-10) B Odd Arne Egeland Kvås IL - sykkel - Team 43 M 40-44 07:28:44 28.0703:47:3406:19:02
523 97232 Glade trimmere (8-10) B Jon Roar Eide Nordhordland SK - Equinor BIL M 50-54 07:28:44 28.0703:49:5506:19:01
523 132978 Glade trimmere (8-10) B Audun Eidsnes Nordhordland SK M 60-64 07:28:44 28.0703:49:5306:19:00
523 101381 Glade trimmere (8-10) B Frank Robert Gysland Kvås IL - sykkel - Team 43 M 45-49 07:28:44 28.0703:47:3406:19:02
523 146644 Glade trimmere (8-10) B Terje Hilland Nordhordland SK M 65-69 07:28:44 28.0703:49:5106:19:00
523 152625 Glade trimmere (8-10) B Frank-Ove Jakobsen Nordhordland SK M 50-54 07:28:44 28.0703:49:5406:19:01
523 102942 Glade trimmere (8-10) B Jerry Magnussen Nordhordland SK M 60-64 07:28:44 28.0703:49:5206:19:00
523 146843 Glade trimmere (8-10) B Bjørn Atle Nævdal Nordhordland SK M 45-49 07:28:44 28.0703:49:5306:19:00
523 123635 Glade trimmere (8-10) B Anita Skarpenes Nordhordland SK K 45-49 07:28:44 28.0703:49:5506:19:00
523 54598 Glade trimmere (8-10) B Arne Stusdal Nordhordland SK M 50-54 07:28:44 28.0703:49:5406:18:59
523 32086 Glade trimmere (8-10) B Helge Sørli Nordhordland SK M 45-49 07:28:44 28.0703:49:5306:18:59
523 20438 Glade trimmere (8-10) B Arild Westmoen SK Lyngdal & Omegn M 65-69 07:28:44 28.0703:47:3306:19:02
537 54048 KCK 6 Denis Domazet Kristiansands Cykleklubb M 30-34 07:29:42 28.0103:07:4005:26:37
537 101449 KCK 6 Joel Allan Pantin Kristiansands Cykleklubb M 60-64 07:29:42 28.0103:07:3905:17:12
539 58650 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Olaf A. Ellingsen Vigesaa SK - Team Jæren M 50-54 07:30:25 27.9703:42:1706:13:28
540 123446 Team Sydspissen 7 Jan Sigurd Vigmostad Mandal CK M 45-49 07:20:15 28.6203:49:0906:08:05
540 146676 Blindleia CK John Blekastad Blindleia CK M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0206:21:31
540 31407 Blindleia CK Arild Eidesund Blindleia CK M 45-49 07:31:07 27.9303:55:0106:21:31
540 73895 Blindleia CK Annar Gaustad Blindleia CK - NOV BIL M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0506:21:31
540 164603 Blindleia CK Geir Heggemsli Blindleia CK M 45-49 07:31:07 27.9303:55:0306:21:31
540 58361 Blindleia CK Jøel Klatran Blindleia CK M 40-44 07:31:07 27.9303:55:0106:21:31
540 53927 Blindleia CK Tor Martin Kristiansen Blindleia CK - Sparebanken Sør M 55-59 07:31:07 27.9303:55:0406:21:32
540 108205 Blindleia CK Torkild Lervik Blindleia CK M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0106:21:33
540 139691 Blindleia CK Trude Murberg Blindleia CK K 40-44 07:31:07 27.9303:55:0606:21:32
540 123509 Blindleia CK Hans Thomas Nyberg Blindleia CK M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0606:21:31
540 158554 Blindleia CK Kåre Ivar Ohrvik Blindleia CK M 45-49 07:31:07 27.9303:55:0606:21:31
540 157494 Blindleia CK Johnny Olsen Blindleia CK M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0206:21:30
540 101157 Blindleia CK Renée Christin Røyneland Blindleia CK K 40-44 07:31:07 27.9303:55:0606:21:32
540 100764 Blindleia CK Frode Mong Skjerli Blindleia CK M 50-54 07:31:07 27.9303:55:0206:21:32
540 138057 Blindleia CK Hege Elisabeth Ulsund Blindleia CK K 40-44 07:31:07 27.9303:55:0506:21:33
542 123446 Blindleia CK Jan Sigurd Vigmostad Blindleia CK M 65-69 07:31:07 27.9303:55:0306:21:32
555 104223 Vigrestad SK Sven Austbø Vigrestad SK M 60-64 07:33:37 27.7703:57:2606:30:50
556 59210 Dalane CK Carina Midtbø Dalane SK K 50-54 07:33:54 27.7503:26:5506:23:38
557 152234 Morgenfuglene (10 timer) John Helge Espeland SK Lyngdal & Omegn - GE Healthcare B.I.L. M 17-19 07:35:32 27.6503:59:3606:26:44
558 157241 ACC 7.15 Sissel Brateng Arendal CC K 45-49 07:38:26 27.4804:21:5706:35:41
559 123729 Glade trimmere (8-10) B Frode Aakvaag Gunnar Aase AS M 50-54 07:40:07 27.3803:49:5406:19:01
560 34026 Morgenfuglene (10 timer) Janne Gunvaldsen Kristiansands Cykleklubb K 50-54 07:40:46 27.3403:59:3206:31:03
560 30619 Morgenfuglene (10 timer) Tor Kåre Gunvaldsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:40:46 27.3403:59:3206:31:04
562 30169 SykkelSeteStøl Vidar Bjelland Kristiansand M 45-49 07:40:54 27.3303:56:5106:30:44
562 101091 SykkelSeteStøl Ingunn Bjorå AE BIL K 40-44 07:40:54 27.3303:56:5106:30:41
562 101147 SykkelSeteStøl Sverre Eikeland Agder Energi M 40-44 07:40:54 27.3303:56:5206:30:41
562 101273 SykkelSeteStøl Steinar Haugen Bykle IL - Sykkel M 45-49 07:40:54 27.3303:56:5006:30:41
562 146784 SykkelSeteStøl Brigitte Haugen Bykle IL - Sykkel - Sykkelsetestøl K 45-49 07:40:54 27.3303:56:5306:30:41
562 164719 SykkelSeteStøl Knut Søren Hovet Lillesand M 20-24 07:40:54 27.3303:56:5506:30:41
562 73914 SykkelSeteStøl Jakob Hovet Agder Energi BIL M 60-64 07:40:54 27.3303:56:5106:30:42
562 41381 SykkelSeteStøl Eivind André Moe Bykle IL - Sykkel M 50-54 07:40:54 27.3303:56:5406:30:41
562 164028 SykkelSeteStøl Knut Erik Paulsen Valle IL - sykkelgruppe - SykkelSeteStøl M 50-54 07:40:54 27.3303:56:5406:30:45
562 132801 SykkelSeteStøl Elin Elisabeth Viki Valle IL sykkel, SykkelSeteStøl K 50-54 07:40:54 27.3303:56:5306:30:44
562 34025 SykkelSeteStøl Torvald Aamli Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:40:54 27.3303:56:5106:30:42
573 73780 Søgne CK 7 Eskil Berggren Søgne Cykleklubb M 50-54 07:42:24 27.2404:13:3406:33:07
574 35115 Glade trimmere (8-10) A Bård Melvin Bulæg SK Lyngdal & Omegn - Bygg teknikk Lyngdal AS M 45-49 07:43:06 27.2003:55:5106:28:33
574 93201 Glade trimmere (8-10) A Arne Helgesen Gjerstad IL Sykkelgruppe M 65-69 07:43:06 27.2003:55:5206:28:33
574 164720 Glade trimmere (8-10) A Kristian Lian SK Lyngdal & Omegn - Bygg Teknikk M 20-24 07:43:06 27.2003:55:5106:28:33
577 164721 Blindleia CK Frank Leandro Fredriksen Vidbjart ski M 30-34 07:43:10 27.2003:55:0606:25:53
578 133073 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Geir Jensen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:43:51 27.1603:40:4206:18:01
579 146787 SykkelSeteStøl Ånund D. Viki Valle il Sykkel, SykkelSeteStøl M 50-54 07:43:52 27.1603:56:5306:30:45
580 157900 Vigrestad SK Sjur Morten Apneseth Vigrestad SK M 40-44 07:44:32 27.1203:57:2906:32:17
580 29191 Vigrestad SK Terje Auestad Vigrestad SK M 60-64 07:44:32 27.1203:57:3006:32:19
580 24758 Vigrestad SK Karleif Auestad Vigrestad SK M 60-64 07:44:32 27.1203:57:2506:32:19
580 72295 Vigrestad SK Karl Bakke Vigrestad SK - Felleskjøpet M 55-59 07:44:32 27.1203:57:2606:32:19
580 20531 Vigrestad SK Arnar Stein Børildsen Vigrestad SK M 65-69 07:44:32 27.1203:57:2706:32:19
580 37703 Vigrestad SK Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 07:44:32 27.1203:57:2506:32:17
580 46429 Vigrestad SK Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 45-49 07:44:32 27.1203:57:3006:32:18
580 24405 Vigrestad SK Johnny Høyland Vigrestad SK M 50-54 07:44:32 27.1203:57:2606:32:19
580 58469 Vigrestad SK Tor Kverme Vigrestad SK M 50-54 07:44:32 27.1203:57:2606:32:17
580 22024 Vigrestad SK Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb - Vigrestad SK K 50-54 07:44:32 27.1203:57:2806:32:18
580 141703 Vigrestad SK Jan Harald Olsen Vigrestad SK M 60-64 07:44:32 27.1203:57:3106:32:19
580 59858 Vigrestad SK Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 60-64 07:44:32 27.1203:57:2706:32:19
580 53024 Vigrestad SK Morten Siqveland Vigrestad SK M 55-59 07:44:32 27.1203:57:2906:32:19
580 76012 Vigrestad SK Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 07:44:32 27.1203:57:2506:32:17
580 20735 Vigrestad SK Arve Stålesen Vigrestad SK M 50-54 07:44:32 27.1203:57:2906:32:20
580 29865 Vigrestad SK Torvald Søiland Vigrestad SK M 55-59 07:44:32 27.1203:57:2706:32:17
580 21831 Vigrestad SK Einar Vigrestad Vigrestad SK M 50-54 07:44:32 27.1203:57:2706:32:20
597 156257 Blindleia CK Unni Wisløff Blindleia CK K 40-44 07:46:02 27.0303:55:0206:23:21
598 146688 Tveit IL ROC 6.30 Arnfinn Aas Vennesla OCK - Tveit il ROC 6.30 M 40-44 07:46:34 27.0003:26:5006:28:47
599 34276 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Stig Rune Nilsen Grimstad SK M 50-54 07:48:48 26.8703:59:5806:22:25
600 161941 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Fredrik Fintland Kristiansand Triatlon M 35-39 07:49:34 26.8303:39:1606:07:58
601 164722 ACC 7.15 Rune Lancemyr Arendal CC M 45-49 07:50:56 26.7503:50:0306:18:32
602 164723 Tveit IL ROC 7.30 Hege Engebretsen Tveit IL - Sykkel - Roc K 40-44 07:51:18 26.7303:59:3206:37:27
602 123603 Tveit IL ROC 7.30 Morten Grambo Tveit IL - Sykkel - ROC M 55-59 07:51:18 26.7303:59:3106:37:25
602 73803 Tveit IL ROC 7.30 Arthur Hansen ROC M 50-54 07:51:18 26.7303:59:3306:37:24
602 161973 Tveit IL ROC 7.30 Terje Haugen Tveit IL - Sykkel M 40-44 07:51:18 26.7303:59:2806:37:24
602 146706 Tveit IL ROC 7.30 John Sigve Helleren Tveit IL - Sykkel - ROC M 50-54 07:51:18 26.7303:59:3006:37:26
602 123630 Tveit IL ROC 7.30 Olaf Håland ROC M 60-64 07:51:18 26.7303:59:2706:37:26
602 101234 Tveit IL ROC 7.30 Arnt Rune Karlsen Tveit IL - Sykkel - ROC M 45-49 07:51:18 26.7303:59:3106:37:27
602 58802 Tveit IL ROC 7.30 Lennart Lindkvist Tveit IL - Sykkel M 45-49 07:51:18 26.7303:59:3406:37:24
602 146710 Tveit IL ROC 7.30 Arkadiusz Morawietz Tveit IL - Sykkel - ROC M 40-44 07:51:18 26.7303:59:2906:37:23
602 53996 Tveit IL ROC 7.30 Andreas Nordal Vennesla OCK M 35-39 07:51:18 26.7303:59:3306:37:24
602 158514 Tveit IL ROC 7.30 Berit Nygård Tveit K 45-49 07:51:18 26.7303:59:3406:37:26
602 123529 Tveit IL ROC 7.30 Thomas Nygaard Tveit IL - Sykkel - ROC 6.30 Avinor M 40-44 07:51:18 26.7303:59:3106:37:23
602 58344 Tveit IL ROC 7.30 Terje Repstad Søgne M 50-54 07:51:18 26.7303:59:3406:37:23
602 161977 Tveit IL ROC 7.30 Knut Rislaa Tveit IL - Sykkel - Roc M 40-44 07:51:18 26.7303:59:3206:37:28
602 161976 Tveit IL ROC 7.30 Gry Rislaa Tveit IL - Sykkel - Roc K 45-49 07:51:18 26.7303:59:2806:37:27
602 164724 Tveit IL ROC 7.30 Yngvar Ørebek Tveit IL - Sykkel M 50-54 07:51:18 26.7303:59:3106:37:28
618 161488 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Rune Hansen Risør M 50-54 07:51:47 26.7004:11:4906:46:49
619 161957 Morgenfuglene (10 timer) Arne Tobias Birkeland SK Lyngdal & Omegn M 25-29 07:52:09 26.6804:04:5106:37:34
619 139196 Morgenfuglene (10 timer) Rune Eliassen Mandal CK - GE Healthcare M 55-59 07:52:09 26.6804:04:5006:37:34
619 34574 Morgenfuglene (10 timer) Sverre Gardøl SK Lyngdal & Omegn - Bildelfabrikken BIL M 55-59 07:52:09 26.6804:04:5306:37:35
619 102715 Morgenfuglene (10 timer) Audun Garmann GE Healthcare M 55-59 07:52:09 26.6804:04:5006:37:35
619 53882 Morgenfuglene (10 timer) Ole Jørgen Haven Mandal CK M 50-54 07:52:09 26.6804:04:5106:37:35
619 164148 Morgenfuglene (10 timer) John Arild Hermansen Lindesnes M 40-44 07:52:09 26.6804:04:5206:37:35
619 132648 Morgenfuglene (10 timer) Ivar Seland SK Lyngdal & Omegn M 65-69 07:52:09 26.6804:04:5006:37:34
619 123512 Morgenfuglene (10 timer) Rune Svennevik SK Lyngdal & Omegn M 55-59 07:52:09 26.6804:04:1906:37:34
619 132384 Morgenfuglene (10 timer) Gunn-Marit Lyngroth Sævik SK Lyngdal & Omegn K 17-19 07:52:09 26.6804:04:5206:37:34
619 46382 Morgenfuglene (10 timer) Arvid Vea SK Lyngdal & Omegn - GE Healthcare Lindesnes M 50-54 07:52:09 26.6804:04:5206:37:35
629 33903 ACC Veteran 7.45 Kjell Arne Berge Arendal CC M 65-69 07:53:32 26.6004:04:0606:45:34
629 164725 ACC Veteran 7.45 Ian Beveridge Gard AS M 50-54 07:53:32 26.6004:04:0806:45:34
629 132683 ACC Veteran 7.45 Martin Macmahon Gard AS M 45-49 07:53:32 26.6004:04:0506:45:34
629 164726 ACC Veteran 7.45 Matthias Mueller Gard AS M 40-44 07:53:32 26.6004:04:0906:45:34
629 164727 ACC Veteran 7.45 Peter Zaar Arendal CC M 50-54 07:53:32 26.6004:04:1006:45:34
634 123556 Lund CK Bjørn Håkon Kristensen Lund Cykleklubb M 50-54 07:53:57 26.5803:52:5606:34:50
634 101472 Lund CK Arild Tengs Lund Cykleklubb M 45-49 07:53:57 26.5803:52:5606:34:50
636 123522 Glade trimmere (8-10) C Kay Johansen Team Skomedal M 45-49 07:54:55 26.5303:57:5306:32:26
636 123500 Glade trimmere (8-10) A Karsten Mikaelsen Team Skomedal M 40-44 07:54:55 26.5303:57:5006:32:26
636 101444 Glade trimmere (8-10) B Birger Nomeland Team Skomedal M 60-64 07:54:55 26.5303:57:5206:32:28
636 53991 Glade trimmere (8-10) B Jan Skomedal Team Skomedal M 60-64 07:54:55 26.5303:57:5106:32:27
636 33925 Glade trimmere (8-10) B Per Skomedal Team Skomedal M 55-59 07:54:55 26.5303:57:5006:32:28
641 53924 Glade trimmere (8-10) B Edvard Dean Søgne Cykleklubb - TEAM NEUMANN M 25-29 07:54:56 26.5303:47:3006:30:18
641 164729 Glade trimmere (8-10) B Veronica Dean TEAM NEUMANN K 25-29 07:54:56 26.5303:47:3306:30:19
641 29109 Glade trimmere (8-10) B Terje Rogstad Aamodt Hus M 50-54 07:54:56 26.5303:47:3306:30:19
641 164728 Glade trimmere (8-10) B Amalie Aamodt Kristiansand K 20-24 07:54:56 26.5303:47:3106:30:19
641 42298 Glade trimmere (8-10) B Vidar Aamodt Aamodt Hus M 45-49 07:54:56 26.5303:47:3206:30:19
646 123470 Glade trimmere (8-10) C Jon Henry Askevold Rosseland IF Frøy Sykkel - Team Muncitori M 30-34 07:55:03 26.5203:57:4906:32:26
646 157534 Glade trimmere (8-10) B Terje Aas Team Skomedal M 55-59 07:55:03 26.5203:57:5106:32:29
648 58803 Morgenfuglene (10 timer) Øystein Arnesen Jeg Sykler alene M 50-54 07:55:05 26.5204:04:5406:37:36
649 74055 SykkelSeteStøl Torleiv Jansen Valle IL - sykkelgruppe - sykkel sete støl M 55-59 07:55:44 26.4803:56:5306:31:06
649 146786 SykkelSeteStøl Knut Henrik Torgersen sykkel sete støl M 45-49 07:55:44 26.4803:56:5006:31:06
651 146687 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tore Fintland Kristiansands Cykleklubb - Sendit A/S M 60-64 07:58:10 26.3503:43:4506:35:06
651 101251 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Johan Hansen MHWirth BIL M 60-64 07:58:10 26.3503:43:4506:35:07
653 157495 Tveit IL ROC 7.30 Egil Heiseldal ROC M 55-59 07:58:32 26.3303:59:2906:37:26
653 146708 Tveit IL ROC 7.30 Soonja Krogstad Tveit IL - Sykkel M 50-54 07:58:32 26.3303:59:2806:37:27
655 123485 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Kjell Egge Grimstad SK M 55-59 07:59:38 26.2703:59:5706:41:08
656 164730 ACC Veteran 7.45 Jeroen Deelen Gard AS M 40-44 07:59:54 26.2504:04:0806:45:34
656 164731 ACC Veteran 7.45 Richard Guy Gard AS M 45-49 07:59:54 26.2504:04:0706:45:33
658 164523 TOSK Gull Ine Bjelland Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 08:02:54 26.0904:08:4606:46:13
658 146350 TOSK Gull Kjetil Bækholt Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 08:02:54 26.0904:08:5006:46:15
658 28165 TOSK Gull Rune Christensen Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 08:02:54 26.0904:08:4606:46:13
658 157702 TOSK Gull Helge Erga Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 08:02:54 26.0904:08:4606:46:14
658 164524 TOSK Gull Elisabeth Stray Gausel Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 08:02:54 26.0904:08:4506:46:13
658 29982 TOSK Gull Trond Olav Groven Tasta & omegn sykkelklubb - Team Rundhovde M 55-59 08:02:54 26.0904:08:4306:46:12
658 73044 TOSK Gull Andres Svadberg Hatløy Tasta & omegn sykkelklubb - ConocoPhillips M 55-59 08:02:54 26.0904:08:4906:46:15
658 122444 TOSK Gull Frode Heigre Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 08:02:54 26.0904:08:4406:46:12
658 104588 TOSK Gull Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 08:02:54 26.0904:08:4606:46:13
658 73286 TOSK Gull Jørund Hopland Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 08:02:54 26.0904:08:5006:46:15
658 122919 TOSK Gull Henrik Huster Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 08:02:54 26.0904:08:4606:46:14
658 33347 TOSK Gull Geir Inge Kirkeli Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 08:02:54 26.0904:08:4906:46:15
658 153674 TOSK Gull Mari Munthe Landsnes Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 08:02:54 26.0904:08:4406:46:14
658 164732 TOSK Gull Stephen Law Stavanger M 50-54 08:02:54 26.0904:08:5006:46:15
658 164733 TOSK Gull Kjetil Nærheim Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 08:02:54 26.0904:08:5006:46:15
658 132296 TOSK Gull Hilde Ness Olsen Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 08:02:54 26.0904:08:4806:46:13
658 23496 TOSK Gull Huw Pagler Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 08:02:54 26.0904:08:4606:46:14
658 100529 TOSK Gull Carl Petter Riisa Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 08:02:54 26.0904:08:4406:46:13
658 135511 TOSK Gull Kristin Sembsmoen Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 08:02:54 26.0904:08:4806:46:14
658 152389 TOSK Gull Frank Sherling Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 08:02:54 26.0904:08:4806:46:14
658 26086 TOSK Gull Marianne Berge Skår Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 08:02:54 26.0904:08:4506:46:13
658 157284 TOSK Gull Robert Sæbø Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 08:02:54 26.0904:08:4306:46:12
680 164734 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Julie Eriksen Kristiansands Cykleklubb K 25-29 08:03:30 26.0504:11:4806:48:28
681 146664 ACC 7.15 Hans Henrik Bakke Arendal CC M 55-59 08:03:40 26.0504:30:1006:52:29
681 161494 ACC 7.15 Marie Lindstøl Engenes Arendal CC - Pink riders K 45-49 08:03:40 26.0504:30:1606:52:26
681 152453 ACC 7.15 Audun Flateland Arendal CC M 40-44 08:03:40 26.0504:30:1506:52:27
681 24637 ACC 7.15 Jørn Gotaas Arendal CC M 50-54 08:03:40 26.0504:30:1606:52:28
681 157374 ACC 7.15 Lone Hellevik Arendal CC K 40-44 08:03:40 26.0504:30:1606:52:27
681 64092 ACC 7.15 Jens Kristian Jensen Fevik OCC M 45-49 08:03:40 26.0504:30:1106:52:29
687 101447 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Jostein Kristiansen Kristiansands Cykleklubb - Cameron Sense M 50-54 08:03:46 26.0404:11:4706:48:25
688 157521 Tveit IL ROC 7.30 Håkon Skjolden Tveit IL - Sykkel - Justervesenet M 55-59 08:03:56 26.0303:59:2906:41:05
689 161963 Nikkelverket B.I.L. Nils Førde Roll-Lund Nikkelverket B.I.L M 50-54 08:04:28 26.0003:56:1706:40:13
689 140315 Nikkelverket B.I.L. Tommy André Svendsen Nikkelverket B.I.L M 45-49 08:04:28 26.0003:56:1606:40:12
689 132814 Nikkelverket B.I.L. Harald Trelsgård Nikkelverket B.I.L M 60-64 08:04:28 26.0003:56:1706:40:13
689 48819 Nikkelverket B.I.L. Arild Trelsgård Agder Energi BIL M 40-44 08:04:28 26.0003:56:1606:40:12
693 95225 Nikkelverket B.I.L. Jan Vidar Hansen Glencore nikkelverk B.I.L M 55-59 08:04:36 26.0003:56:1506:40:12
694 101202 Glade trimmere (8-10) C Bjørn Arvid Karlsen Team Karlsen M 55-59 08:04:56 25.9804:02:1406:48:20
694 132675 Glade trimmere (8-10) C Alf Bjøro Karlsen Kristiansands Cykleklubb M 35-39 08:04:56 25.9804:02:1306:48:21
694 146764 Glade trimmere (8-10) C Frank Theodor Karlsen Holmenkollen CK - Team Karlsen M 50-54 08:04:56 25.9804:02:1506:48:21
694 164735 Glade trimmere (8-10) C Theodor Krubbfelt Karlsen Team Karlsen M 20-24 08:04:56 25.9804:02:1606:48:21
698 161964 ACC Veteran 7.45 Sigurd Marlov Antonsen Arendal CC M 70-74 08:06:20 25.9004:04:1406:45:31
698 73962 ACC Veteran 7.45 Øyvind Aslaksen Arendal CC - Arendal CC M 60-64 08:06:20 25.9004:04:0506:45:33
698 36104 ACC Veteran 7.45 Jarl Frivold Arendal CC M 75-79 08:06:20 25.9004:04:1306:45:32
698 33884 ACC Veteran 7.45 Einar Gjeruldsen Arendal CC M 65-69 08:06:20 25.9004:04:1706:45:32
698 101513 ACC Veteran 7.45 Rune Irgens Arendal M 55-59 08:06:20 25.9004:04:0206:45:31
698 163979 ACC Veteran 7.45 Tom Kristoffersen Miele M 55-59 08:06:20 25.9004:04:1706:45:33
698 35568 ACC Veteran 7.45 Otto Joar Moldestad Arendal CC M 75-79 08:06:20 25.9004:04:1606:45:31
698 40848 ACC Veteran 7.45 Håkon Krafft Myhren Arendal CC M 65-69 08:06:20 25.9004:04:1806:45:32
698 123377 ACC Veteran 7.45 Rune Pedersen Arendal CC M 60-64 08:06:20 25.9004:04:1306:45:30
698 103803 ACC Veteran 7.45 Petter Simensen Grimstad M 30-34 08:06:20 25.9004:04:1306:45:31
698 123628 ACC Veteran 7.45 Alf Ove Stenhagen Arendal CC / Gard AS M 65-69 08:06:20 25.9004:04:1206:45:31
698 73717 ACC Veteran 7.45 Eivind Svensen Arendal CC M 50-54 08:06:20 25.9004:04:1706:45:32
698 26482 ACC Veteran 7.45 Nils Ivar Trondsen Arendal CC M 65-69 08:06:20 25.9004:04:1606:45:31
698 161566 ACC Veteran 7.45 Hans Birger Tveitevoll Arendal CC M 70-74 08:06:20 25.9004:04:0306:45:33
698 101140 ACC Veteran 7.45 Olav Inge Vindholmen Arendal CC M 60-64 08:06:20 25.9004:04:0406:45:33
713 48456 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Knut Børke Pedalentusiastene M 70-74 08:06:43 25.8804:11:4906:48:26
713 111989 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Ole Ivar Fintland Grimstad SK - Treungen IL M 50-54 08:06:43 25.8804:11:5406:48:26
713 101297 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Åse Gullsmedmoen Otra IL - Sykkel K 60-64 08:06:43 25.8804:11:4806:48:27
713 151273 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Simen Haraldstad Kristiansands Cykleklubb M 17-19 08:06:43 25.8804:11:5006:48:29
713 153085 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Lars-Simon Hellås Kvås IL - sykkel M 25-29 08:06:43 25.8804:11:5106:48:30
713 152000 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Øyvind Holmen CK Haugaland M 40-44 08:06:43 25.8804:11:4906:48:28
713 146686 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Aleksander Kåsi NOV BIL M 30-34 08:06:43 25.8804:11:5306:48:29
713 132838 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Bjørn Terje Lerdal Kristiansands Cykleklubb M 65-69 08:06:43 25.8804:11:5306:48:29
713 161969 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Niels Bendt Nielsen Hobro M 60-64 08:06:43 25.8804:11:5106:48:27
713 161968 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Bjarne Nielsen Møldrup M 65-69 08:06:43 25.8804:11:5206:48:26
713 34250 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Åge Nilsen NOV BIL M 60-64 08:06:43 25.8804:11:4606:48:27
713 74022 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Thomas Fleischer Thorsen Kristiansand M 50-54 08:06:43 25.8804:11:5706:48:30
713 34297 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Olav Ditlef Tveit Gry IL M 65-69 08:06:43 25.8804:11:5206:48:29
713 101269 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Vidar Georg Ydse Otra IL - Sykkel M 55-59 08:06:43 25.8804:11:4706:48:27
727 30694 Pedalpigane 7.30 Anne Gro Hansen Eidså Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:06:47 25.8804:05:2606:47:01
727 161421 Pedalpigane 7.30 Mona Katrin Eilertsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigene K 35-39 08:06:47 25.8804:05:2206:46:59
727 101331 Pedalpigane 7.30 Norunn Gumpen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:06:47 25.8804:05:2100:00:00
727 101272 Pedalpigane 7.30 Anne Gaarder Kristiansands Cykleklubb K 70-74 08:06:47 25.8804:05:2206:47:00
727 140499 Pedalpigane 7.30 Nina Gumpen Hansen Kristiansand K 50-54 08:06:47 25.8804:05:2206:47:00
727 140501 Pedalpigane 7.30 Margrethe Kristiansen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:06:47 25.8804:05:2406:47:00
727 123648 Pedalpigane 7.30 Gunnlaug Linde Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:06:47 25.8804:05:2406:47:00
727 74009 Pedalpigane 7.30 Hege Sund Refsnes Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane 7.30 K 55-59 08:06:47 25.8804:05:2506:47:01
727 73648 Pedalpigane 7.30 Gunn Strand Kristiansands Cykleklubb K 45-49 08:06:47 25.8804:05:2506:47:01
727 140316 Pedalpigane 7.30 Turid Vidvei Kristiansands Cykleklubb K 55-59 08:06:47 25.8804:05:2506:47:00
727 161461 Pedalpigane 7.30 Aase Aamland Kristiansands Cykleklubb K 40-44 08:06:47 25.8804:05:2206:46:59
727 157547 Pedalpigane 7.30 Siri Marit Aasland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:06:47 25.8804:05:2206:46:59
739 34255 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Gunnar Nilsen Kristiansands Cykleklubb M 65-69 08:07:05 25.8604:12:0706:48:50
740 123189 Glade trimmere (8-10) A Lasse Hovland Tjørhom Dalane SK M 30-34 08:07:20 25.8503:59:1706:43:11
740 164736 Glade trimmere (8-10) A Jens Kristen Østebrød Egersund M 30-34 08:07:20 25.8503:59:1706:43:11
742 28635 Blindleia CK Steinar Kvestad Blindleia CK M 40-44 08:07:29 25.8403:55:0206:33:35
742 152589 Blindleia CK Ole Johnny Lia Blindleia CK M 30-34 08:07:29 25.8403:55:0506:33:35
744 132671 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Arne Erik Gundersen Søgne Cykleklubb M 50-54 08:09:38 25.7304:11:4706:48:28
744 101130 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Kenneth Berner Lohne Søgne Cykleklubb M 35-39 08:09:38 25.7304:11:4806:48:25
744 39638 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Rune Nedkvitne Dalane SK M 55-59 08:09:38 25.7304:11:4806:48:30
747 164482 Team Rynkeby Agder Steinar Sandberg Team Rynkeby M 50-54 08:10:25 25.6904:08:2006:52:07
748 164604 Glade trimmere (8-10) A Solveig Haugen Bykle IL - Sykkel K 17-19 08:10:53 25.6604:11:5607:00:44
749 140371 SykkelSeteStøl Malin Vildalen Valle IL K 25-29 08:11:57 25.6103:56:5506:42:36
750 53885 Morgenfuglene (10 timer) Atle Minde SK Lyngdal & Omegn - Kvs Lyngdal M 60-64 08:13:08 25.5504:04:2107:03:21
751 164737 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Ole Peder Moe Tønsberg M 40-44 08:13:36 25.5204:09:1206:55:55
751 123381 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Jarle Verås Kristiansand M 40-44 08:13:36 25.5204:09:1306:55:55
753 164606 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Petter Engamo Øvrebø IL M 30-34 08:13:42 25.5203:54:5506:46:37
753 25634 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Lars Olav Larsen Randaberg SK M 55-59 08:13:42 25.5203:54:5606:46:39
755 156667 Dream Team 1977 Rolf Nilsen Dream Team 1977 M 30-34 08:14:25 25.4804:18:2100:00:00
755 75513 Dream Team 1977 Svein Helge Nilsen Dream Team 1977 M 60-64 08:14:25 25.4803:58:3107:15:15
757 164738 Team Rynkeby Agder Arne Abrahamsen Lillesand M 50-54 08:14:56 25.4504:08:1906:52:06
757 123395 Team Rynkeby Agder Kevin Hægeland Team Rynkeby God Morgon - Agder M 35-39 08:14:56 25.4504:08:2406:52:05
757 157518 Team Rynkeby Agder Marianne Høgsås Mandal CK - Team Rynkeby Agder K 50-54 08:14:56 25.4504:08:2306:52:07
757 161979 Team Rynkeby Agder Steffen Eugen Høiklev Rynkeby M 45-49 08:14:56 25.4504:08:2106:52:07
757 140348 Team Rynkeby Agder Gro Berit Haatveit Team Rynkeby Agder K 60-64 08:14:56 25.4504:08:2306:52:07
757 132711 Team Rynkeby Agder Geir Jenssen Blindleia CK - Team Rynkeby Agder M 65-69 08:14:56 25.4504:08:2606:52:08
757 164739 Team Rynkeby Agder Arne-Wilhelm Jenssveen Team Rynkeby God Morgon - Agder M 45-49 08:14:56 25.4504:08:2506:52:05
757 34468 Team Rynkeby Agder Kjell Einar Karlsen Fevik OCC - Rynkeby M 50-54 08:14:56 25.4504:08:2206:52:05
757 34681 Team Rynkeby Agder Geir Karlsen Blindleia CK M 55-59 08:14:56 25.4504:08:2006:52:06
757 89236 Team Rynkeby Agder Helge Kristensen Tveit IL - Sykkel M 60-64 08:14:56 25.4504:08:2006:52:08
757 133123 Team Rynkeby Agder May Britt Skeime Nilsen Blindleia CK K 45-49 08:14:56 25.4504:08:2206:52:06
757 53700 Team Rynkeby Agder Ingeborg Næs Blindleia CK - Equinor K 60-64 08:14:56 25.4504:08:2306:52:06
757 139611 Team Rynkeby Agder Svein Omdal Lillesand M 55-59 08:14:56 25.4504:08:2506:52:05
757 34542 Team Rynkeby Agder Gryne Reinertsen Lillesand K 50-54 08:14:56 25.4504:08:2306:52:07
757 161981 Team Rynkeby Agder Arnfinn Schjølberg Blindleia CK M 60-64 08:14:56 25.4504:08:2606:52:08
757 103830 Team Rynkeby Agder Kurt Snemyr jr. Blindleia CK - Dyreparken M 60-64 08:14:56 25.4504:08:2106:52:05
757 34408 Team Rynkeby Agder Helge Tønnessen Blindleia CK M 55-59 08:14:56 25.4504:08:2406:52:05
757 53682 Team Rynkeby Agder Kjell Tore Våge Blindleia CK - Equinor M 60-64 08:14:56 25.4504:08:2606:52:05
775 101276 SykkelSeteStøl Anna Hovet Kristiansands Cykleklubb K 50-54 08:15:47 25.4103:56:5406:43:11
776 164741 Glade trimmere (8-10) B Hilde Kristin Blekastad Blindleia CK - Bravida K 50-54 08:17:53 25.3004:03:4007:01:15
776 164740 Glade trimmere (8-10) B Inger Lise Aanonsen Grimstad kommune K 45-49 08:17:53 25.3004:03:4107:01:15
778 161497 ACC 7.15 Dag Øyvind Jensen Froland Sykkelklubb M 55-59 08:18:04 25.2903:50:1006:45:53
779 33833 ACC Veteran 7.45 Raymond Kvernvik Arendal CC - Accveteran M 55-59 08:18:37 25.2604:04:1806:45:31
780 140261 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Øystein Svendsen Grimstad SK M 50-54 08:19:55 25.2004:18:5507:00:50
781 164742 ACC Veteran 7.45 Joachim Bronder Gard AS M 45-49 08:21:36 25.1104:04:0906:50:22
781 164743 ACC Veteran 7.45 Ian Goulson Gard AS M 50-54 08:21:36 25.1104:04:1006:50:22
781 58345 ACC Veteran 7.45 Jai Raymond Johansen Gard AS M 40-44 08:21:36 25.1104:04:0606:49:54
781 132793 ACC Veteran 7.45 Daniel Jones Gard AS M 40-44 08:21:36 25.1104:04:0906:55:34
781 140493 ACC Veteran 7.45 Dennis Kelly Gard AS M 50-54 08:21:36 25.1104:04:1206:49:21
781 164744 Glade trimmere (8-10) A Wilm Stengrover Gard AS M 40-44 08:21:36 25.1104:04:1106:50:23
787 128173 Pulje 3 B m/kapteiner (30 km/t) Bjørnar Nilsen Flekkerøy CK M 40-44 08:22:45 25.0604:24:5906:12:46
788 164745 Glade trimmere (8-10) B Benjamin Follegg Kristiansand M 20-24 08:26:00 24.9003:56:1807:02:53
789 164746 Dream Team 1977 Vetle Spurkland Dream Team 1977 M 25-29 08:26:15 24.8804:18:1607:15:14
790 146657 Dream Team 1977 Geir Syrstad Kristiansands Cykleklubb - Dream Team 1977 / Port1 M 60-64 08:26:18 24.8804:19:0507:15:15
791 101192 Spring Trening Sigrun Aasen Tveit IL - Sykkel - Spring sykkel K 50-54 08:28:42 24.7604:09:5507:01:39
792 161599 Pedalpigane 7.30 Birgit Fidje Tveit K 45-49 08:30:35 24.6704:05:2407:01:43
793 123516 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Turid Bråthen Berglund Enter Fritid K 55-59 08:31:02 24.6504:23:4607:06:16
793 164747 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Grethe Dølebakken Kristiansands Cykleklubb - Enter Fritid K 60-64 08:31:02 24.6504:23:5107:06:17
793 164748 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Frode Farsdal Enter Fritid M 45-49 08:31:02 24.6504:23:4407:06:18
793 164749 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Asle Fiva Enter Fritid M 50-54 08:31:02 24.6504:23:4907:06:16
793 140511 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Magnus Grøsle Enter Fritid M 35-39 08:31:02 24.6504:23:4707:06:16
793 164582 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Lars Inge Gundersen Enter Fritid M 40-44 08:31:02 24.6504:23:4507:06:18
793 164750 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Ole Hortemo Kristiansand Politiidrettslag M 60-64 08:31:02 24.6504:23:4607:06:17
793 164751 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Arild Murberg Enter Fritid M 45-49 08:31:02 24.6504:23:4507:06:16
793 164752 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Snejana Pavalescu Enter Fritid K 35-39 08:31:02 24.6504:23:5007:06:17
793 74134 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Willy Pedersen Enter Fritid M 60-64 08:31:02 24.6504:23:4907:06:18
793 164753 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Benjamin Rasmussen Enter Fritid M 25-29 08:31:02 24.6504:23:5207:06:16
793 53870 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Alf Helge Tønnessen Kristiansands Cykleklubb M 60-64 08:31:02 24.6504:23:4807:06:16
793 34123 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Gunnar Oland Åsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 08:31:02 24.6504:23:4507:06:17
793 24897 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Kenneth Aasland Otra IL - Sykkel M 60-64 08:31:02 24.6504:23:4807:06:15
807 30636 Glade trimmere (8-10) C Geir Ove Steensohn BROMPTON/KCK M 60-64 08:31:27 24.6304:19:2006:48:34
808 132854 Dream Team 1977 Per Kristian Jonassen Blindleia CK - DreamTeam 1977 M 50-54 08:31:52 24.6104:18:2407:15:15
809 161999 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Rune Osmundsen Froland Sykkelklubb M 40-44 08:32:29 24.5804:11:4507:02:28
810 133657 Dream Team 1977 Erik Wembstad Bergen Cykleklubb - Dream Team 1977 M 60-64 08:32:56 24.5604:18:0907:15:17
811 122519 Glory Days Cycling Dudes Trine Fjermedal Vennesla OCK K 50-54 08:33:35 24.5304:11:1006:59:44
811 73925 Glory Days Cycling Dudes Ole Fjermedal Vennesla OCK M 50-54 08:33:35 24.5304:11:1307:02:15
811 157516 Glory Days Cycling Dudes Kjell Terje Flottorp Grindheim IL M 50-54 08:33:35 24.5304:11:1206:59:45
811 30665 Glory Days Cycling Dudes Øystein Fredriksen Vennesla OCK M 55-59 08:33:35 24.5304:11:0906:57:10
811 30693 Glory Days Cycling Dudes Tom Gordon Hansen Vennesla OCK M 55-59 08:33:35 24.5304:13:2807:05:58
811 140418 Glory Days Cycling Dudes Kristin Hartvedt Grindheim IL K 40-44 08:33:35 24.5304:11:1006:59:45
811 34083 Glory Days Cycling Dudes Kjell Rune Hestvåg Glory Days Cyclin Dudes M 50-54 08:33:35 24.5304:13:2606:55:32
811 123374 Glory Days Cycling Dudes Glenn Lian Vennesla M 55-59 08:33:35 24.5304:11:0906:57:09
811 27581 Glory Days Cycling Dudes Per Yngvar Lorentzen Vennesla OCK - Glory Days Cycling Dudes M 55-59 08:33:35 24.5304:11:1007:02:14
811 41113 Glory Days Cycling Dudes Øystein Lægreid Sarpsborg SK - Glory Days Cycling Dudes M 55-59 08:33:35 24.5304:11:1206:59:45
811 73956 Glory Days Cycling Dudes Arild Løite Kristiansands Cykleklubb M 65-69 08:33:35 24.5304:11:1206:59:46
811 54051 Glade trimmere (8-10) D Ragnar Mjåland Nodeland M 60-64 08:33:35 24.5304:11:1406:59:47
811 73929 Glory Days Cycling Dudes Monica Uglehus Moseid Vennesla OCK K 40-44 08:33:35 24.5304:11:1106:59:44
811 73926 Glory Days Cycling Dudes Jakob Nystøl Vennesla OCK M 45-49 08:33:35 24.5304:11:1206:59:45
811 53978 Glory Days Cycling Dudes Rune Reinertsen Vennesla OCK M 50-54 08:33:35 24.5304:11:0806:59:44
811 73934 Glory Days Cycling Dudes Marit Støle Vennesla OCK K 60-64 08:33:35 24.5304:11:1007:02:15
811 27075 Glory Days Cycling Dudes Ove Svendsen Vennesla OCK M 60-64 08:33:35 24.5304:11:0906:59:45
811 54056 Glory Days Cycling Dudes Steinar Try Søgne M 60-64 08:33:35 24.5304:11:1306:59:46
811 140422 Glory Days Cycling Dudes Ove Urevatn Grindheim IL M 50-54 08:33:35 24.5304:11:0906:58:34
811 164754 Glory Days Cycling Dudes Ragnar Holm Aasan Vennesla OCK M 30-34 08:33:35 24.5304:11:0806:55:31
831 164755 Agder Politidistrikt Marie Bue Kristiansand Politiidrettslag K 30-34 08:33:40 24.5203:43:0607:06:38
831 164756 Agder Politidistrikt Eyvind Formo Kristiansand Politiidrettslag M 45-49 08:33:40 24.5204:14:5607:06:36
833 164757 Dream Team 1977 Svend Aage Larsen Dream Team 1977 M 45-49 08:34:52 24.4704:18:1607:15:17
833 146197 Dream Team 1977 Frank Thrana Dream Team 1977 M 45-49 08:34:52 24.4704:18:1607:15:16
835 164758 Dream Team 1977 Erik Spurkland Dream Team 1977 M 60-64 08:35:52 24.4204:18:1707:15:20
836 164759 Morgenfuglene (10 timer) Fredrik Gustavsson Åtvidaberg M 35-39 08:36:21 24.4005:36:3509:51:27
836 164760 Morgenfuglene (10 timer) Malin Tallberg Åtvidaberg K 35-39 08:36:21 24.4005:36:3209:51:27
838 53828 Glory Days Cycling Dudes Are Egebakken Vennesla OCK M 55-59 08:36:37 24.3804:11:1307:05:59
838 34086 Glory Days Cycling Dudes Ken Vidar Sotkajærvi Vennesla OCK - Glory Days Cycling Dudes M 55-59 08:36:37 24.3804:13:2707:05:59
838 30600 Glory Days Cycling Dudes Øyvind Svendsen Vennesla OCK - Gorines M 55-59 08:36:37 24.3804:13:2606:59:44
841 164761 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Anita Birkeland Otra IL - Sykkel K 25-29 08:38:08 24.3104:11:5706:35:03
842 164762 Glade trimmere (8-10) A Nicolai Rytter Rasmussen Team Easy On M 30-34 08:38:56 24.2804:30:3407:33:18
843 30721 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Olaf Arve Mangseth Kristiansands Cykleklubb M 70-74 08:40:51 24.1904:18:5607:07:07
844 74012 Glade trimmere (8-10) A Ingebjørg Haugen Bykle IL - Sykkel K 50-54 08:41:56 24.1404:11:5707:11:03
845 123543 Pedalpigane 8.15 Magnhild Thoresen Kristiansand K 50-54 08:42:46 24.1004:30:2907:23:00
846 152590 Kristiansand Triathlon og Setesdølen Erik Skuland Kristiansands Cykleklubb M 30-34 08:43:16 24.0703:57:5507:03:59
847 164763 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Morten Pedersen Seksjon S. M 50-54 08:46:21 23.9304:11:2507:08:46
848 101419 ACC Veteran 7.45 Robert Skaare Gard AS M 45-49 08:46:35 23.9204:04:1307:13:26
849 60108 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Rolf Knutsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 08:47:54 23.8604:11:5007:03:21
850 53941 Glade trimmere (8-10) A Martin Eivindson Team Easy On M 45-49 08:48:49 23.8204:30:3507:33:17
850 164764 Glade trimmere (8-10) A Nikolaj Eldrup Team Easy On M 45-49 08:48:49 23.8204:30:3307:33:17
852 164765 Glade trimmere (8-10) A Raymond Øydna Nodeland M 35-39 08:50:44 23.7404:11:5807:33:29
853 164766 Morgenfuglene (10 timer) Steinar Sødal Øyslebø M 50-54 08:50:58 23.7304:15:4107:18:42
853 73960 Morgenfuglene (10 timer) Terje Sødal Vennesla OCK M 45-49 08:50:58 23.7304:15:4207:19:47
853 164767 Morgenfuglene (10 timer) Johnny Tveite Iveland M 45-49 08:50:58 23.7304:15:4207:19:47
856 34165 Glade trimmere (8-10) C Rune Werner Andersen Vennesla OCK - Team Skomedal M 55-59 08:51:13 23.7104:06:4107:11:02
856 140570 Glade trimmere (8-10) A Erling Andersen Kristiansand M 50-54 08:51:13 23.7103:59:2007:11:03
858 75618 Dream Team 1977 Geir Egil Grimstvedt Blindleia CK - Dream Team 1977 M 60-64 08:51:14 23.7104:19:0707:21:20
858 28671 Dream Team 1977 Stephan Kokai Dream Team 1977 M 50-54 08:51:14 23.7104:17:5907:21:25
860 164768 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Øivind Bergheim Kristiansand M 25-29 08:51:44 23.6904:56:4507:33:28
861 146678 Glade trimmere (8-10) C Kjetil Haugstveit Tvedestrand OSK M 45-49 08:55:41 23.5204:32:5407:26:33
861 45750 Glade trimmere (8-10) C Jan Are Løkken Tvedestrand OSK M 60-64 08:55:41 23.5204:32:5307:26:32
861 101465 Glade trimmere (8-10) C Anne Marie Ramnæs Mogen Tvedestrand OSK - Vegårshei iL K 50-54 08:55:41 23.5204:32:5507:26:33
861 152452 Glade trimmere (8-10) C Geir Swan Tvedestrand M 50-54 08:55:41 23.5204:32:5407:26:33
865 123637 Raske Nok Morten Arnesen Grimstad SK M 60-64 08:55:42 23.5204:36:5607:28:37
865 132778 Raske Nok Bonny Stiansen Bach Grimstad SK K 55-59 08:55:42 23.5204:36:5507:28:38
865 152812 Raske Nok Håkon Håversen Grimstad M 55-59 08:55:42 23.5204:36:5507:28:37
865 164769 Raske Nok Amir Karahasan Grimstad M 30-34 08:55:42 23.5204:36:5507:28:36
865 123491 Raske Nok Jon Mjellekås Friskis&Svettis M 60-64 08:55:42 23.5204:36:5807:28:37
865 132781 Raske Nok Beate Sommer Grimstad SK - Raske Nok K 55-59 08:55:42 23.5204:36:5807:28:37
865 132782 Raske Nok Siri Stranger-Johannessen Follo SK K 55-59 08:55:42 23.5204:36:5707:28:38
865 98810 Raske Nok Torbjørn Tønnessen Grimstad SK - GK-inneklima M 55-59 08:55:42 23.5204:36:5607:28:38
873 146734 Arendal kommune m.fl. 8.30 Tore Frøyshol Arendal kommune M 60-64 08:56:21 23.4904:32:1307:36:02
874 113008 Arendal kommune m.fl. 8.30 Hans Arnoldus K- Marine / Arendal Kommune M 45-49 08:56:30 23.4804:32:0707:36:03
874 152454 Arendal kommune m.fl. 8.30 Jan Christian Berg Irish Norwegian Party Group M 55-59 08:56:30 23.4804:32:0707:36:01
874 123327 Arendal kommune m.fl. 8.30 Harald Danielsen Arendal kommune M 65-69 08:56:30 23.4804:32:1107:36:02
874 154535 Arendal kommune m.fl. 8.30 Kristin J. Fløystad Bedrift-Arendal kommune K 55-59 08:56:30 23.4804:32:1307:36:02
874 33856 Arendal kommune m.fl. 8.30 Tommy Knutsen Arendal CC M 40-44 08:56:30 23.4804:32:0907:36:03
874 145555 Glade trimmere (8-10) C Willy Kristiansen Arendal CC M 50-54 08:56:30 23.4804:32:0807:36:02
874 164770 Glade trimmere (8-10) C Kjell Arne Lauvsland Øvrebø M 20-24 08:56:30 23.4804:32:1507:36:05
874 164771 Glade trimmere (8-10) C Henrik Meling Øvrebø M 20-24 08:56:30 23.4804:32:1507:36:05
874 157557 Arendal kommune m.fl. 8.30 Karl Mork Arendal kommune M 45-49 08:56:30 23.4804:32:0807:32:14
874 146804 Arendal kommune m.fl. 8.30 Geir Skjæveland Arendal M 60-64 08:56:30 23.4804:32:1307:36:03
874 44500 Arendal kommune m.fl. 8.30 Helge Dalen Øverland Arendal Kommune M 65-69 08:56:30 23.4804:32:1107:36:02
874 156331 Arendal kommune m.fl. 8.30 Helge Aamodt Grimstad M 65-69 08:56:30 23.4804:32:1407:36:05
874 146799 Arendal kommune m.fl. 8.30 Roar Aaserud Arendal kommune bedrift M 60-64 08:56:30 23.4804:32:1207:36:02
887 157240 Pink Riders 8.15 Rita-Alice Abusland Arendal CC - Asplan Viak BIL K 55-59 08:57:03 23.4604:28:5707:24:48
887 161982 Pink Riders 8.15 Susanne Blom-Bakke Arendal CC K 50-54 08:57:03 23.4604:28:5607:24:49
887 164772 Pink Riders 8.15 Tonje Castberg Gard K 50-54 08:57:03 23.4604:28:5307:24:50
887 146191 Pink Riders 8.15 Francesca Bassanese Flateland Arendal CC - Gard K 40-44 08:57:03 23.4604:28:5307:24:50
887 158147 Pink Riders 8.15 Grete Portugues Gonzalez Arendal CC K 50-54 08:57:03 23.4604:28:5707:24:50
887 146181 Pink Riders 8.15 May-Brit Grude Arendal CC - Pink Riders 8:15 K 50-54 08:57:03 23.4604:28:5407:24:49
887 146733 Pink Riders 8.15 Anette Hauland Arendal cc K 40-44 08:57:03 23.4604:28:5107:24:47
887 164486 Pink Riders 8.15 Anne Marie Hausland Arendal Triathlon K 50-54 08:57:03 23.4604:28:5407:24:50
887 123548 Pink Riders 8.15 Tone Hermansen Arendal CC - Sparebanken Sør BIL K 55-59 08:57:03 23.4604:28:5007:24:47
887 140488 Pink Riders 8.15 Lisbeth K. Jørgensen Arendal CC - Pink Riders K 35-39 08:57:03 23.4604:28:5607:24:50
887 164149 Pink Riders 8.15 Anne Grete Lieng Arendal CC K 55-59 08:57:03 23.4604:28:5107:24:48
887 164190 Pink Riders 8.15 Flavia Maia Arendal CC / Gard / MFT K 45-49 08:57:03 23.4604:28:5307:24:50
887 164587 Pink Riders 8.15 Eirin Nilsen Pinkriders K 45-49 08:57:03 23.4604:28:5107:24:48
887 132293 Pink Riders 8.15 Kine Olsen Arendal CC K 30-34 08:57:03 23.4604:28:5407:24:48
887 156251 Pink Riders 8.15 Lillian Vangsnes Stautland Grimstad SK K 55-59 08:57:03 23.4604:28:5607:24:47
887 120649 Pink Riders 8.15 Jeanette Ramsvatn Teigen Arendal CC - Pink Riders K 30-34 08:57:03 23.4604:28:5507:24:49
903 53803 Statens vegvesen Grunde Dalen Lindesnes M 35-39 08:59:26 23.3504:24:3207:27:15
903 164773 Statens vegvesen Marte Eidså Statens vegvesen K 20-24 08:59:26 23.3504:24:2807:27:14
903 125722 Statens vegvesen Arvid Eidså Nodeland M 60-64 08:59:26 23.3504:24:2907:27:16
903 164774 Statens vegvesen Erling André Flo Statens vegvesen M 30-34 08:59:26 23.3504:24:3007:27:15
903 34684 Statens vegvesen Geir Johan Gregersen Lund Cykleklubb - Vegvesen BIL M 50-54 08:59:26 23.3504:24:3207:27:15
903 164775 Statens vegvesen Jan Helland Statens vegvesen BIL M 55-59 08:59:26 23.3504:24:3007:27:13
903 134796 Statens vegvesen Per Magne Hindersland Øyestranda M 50-54 08:59:26 23.3504:24:3307:27:16
903 164776 Statens vegvesen Daniel Jergling Kristiansand M 25-29 08:59:26 23.3504:24:3007:27:14
903 140516 Statens vegvesen Jan-Kåre Karlsen Kristiansand M 55-59 08:59:26 23.3504:24:3307:27:15
903 164777 Statens vegvesen Samir Kolukcija Kristiansand M 40-44 08:59:26 23.3504:24:3207:27:14
903 164778 Statens vegvesen Kristen Langan Statens vegvesen BIL M 60-64 08:59:26 23.3504:24:3007:27:15
903 164779 Statens vegvesen Tom-Erik Mathisen Statens vegvesen BIL M 25-29 08:59:26 23.3504:24:3407:27:17
903 104669 Statens vegvesen Joakim Neset Statens vegvesen/ B.I.L M 35-39 08:59:26 23.3504:24:2807:27:15
903 29120 Statens vegvesen Terje Nygård Statens vegvesen / B.I.L M 45-49 08:59:26 23.3504:24:3307:27:16
903 164780 Statens vegvesen Andreas Vagnildhaug Vegvesen BIL M 30-34 08:59:26 23.3504:24:3107:27:15
918 99420 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Torstein Bærheim Enter Fritid M 65-69 09:02:18 23.2304:23:4807:20:41
919 164781 Morgenfuglene (10 timer) Gwenvaël Loncle TBD Racing M 40-44 09:02:47 23.2104:39:0607:41:41
920 146742 Pedalpigane 8.15 Unni Helgesen Homme Kristiansands Cykleklubb - Sweco Norge K 55-59 09:05:38 23.0904:30:2807:37:15
921 162005 Pedalpigane 8.15 Lise Dannevig Kristiansands Cykleklubb K 65-69 09:06:34 23.0504:30:2907:37:43
921 123631 Pedalpigane 8.15 Eva Dolva Kristiansands Cykleklubb K 65-69 09:06:34 23.0504:30:2607:37:43
921 123536 Pedalpigane 8.15 Gry Gulbrandsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 09:06:34 23.0504:30:2707:37:42
921 74003 Pedalpigane 8.15 Kjersti Skåla Thorbjørnsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 09:06:34 23.0504:30:2507:37:42
921 164782 Pedalpigane 8.15 Linda Helene Vareberg Kristiansand K 50-54 09:06:34 23.0504:30:2807:37:42
921 108467 Pedalpigane 8.15 Liv Wasland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 70-74 09:06:34 23.0504:30:3007:37:42
921 146790 Pedalpigane 8.15 Marita Kristin Watne Kristiansands Cykleklubb K 50-54 09:06:34 23.0504:30:2707:37:43
928 162012 Morgenfuglene (10 timer) Håvard Evensen Kiwi M 45-49 09:06:41 23.0405:37:3409:14:29
929 21155 Pulje 4 m/kapteiner (28 km/t) Birger Aase Sandnes Sykleklubb M 65-69 09:07:11 23.0204:30:5007:25:22
930 161978 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Freyr Franksson Skåla M 55-59 09:07:54 22.9904:11:5507:31:22
930 157497 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Jakub Letek Grim Torv Veterinær Hus M 35-39 09:07:54 22.9904:11:5607:31:25
930 140256 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Kristian Torbjørn Salö Grim Veterinærhus M 45-49 09:07:54 22.9904:11:5307:31:22
930 101302 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Katarina Viveca Margareth Jybe Skivik Kristiansands Cykleklubb - Grim Torv VeterinærHus K 50-54 09:07:54 22.9904:11:5407:31:23
930 164783 Pulje 4 B m/kapteiner (28 km/t) Tom Töpfer Lillesand M 25-29 09:07:54 22.9904:11:5707:31:25
935 164785 Glade trimmere (8-10) B Kirsten Konrad Nielsen CK Djurs K 50-54 09:17:51 22.5804:43:0207:50:25
935 164784 Glade trimmere (8-10) B Henrik Nielsen CK Djurs M 55-59 09:17:51 22.5804:42:5907:50:25
935 164786 Glade trimmere (8-10) B Mette Nielsen CK Djurs K 45-49 09:17:51 22.5804:43:0007:50:24
938 164787 Glade trimmere (8-10) A Kaan Polat Gard AS M 45-49 09:29:42 22.1104:04:1507:26:05
939 164788 Glade trimmere (8-10) A Ralph Arne Skog Nodeland M 30-34 09:31:18 22.0504:11:5607:53:26
940 123325 ACC 7.15 Bjørn Egil Bakke Arendal CC M 35-39 09:42:04 21.6403:50:0308:01:21
941 112363 Morgenfuglene (10 timer) Gunnar Bjørbæk Skien M 65-69 09:46:43 21.4704:56:0808:14:23
942 34627 Pedalpigane 8.15 Elisabeth Eid Kristiansands Cykleklubb K 60-64 09:51:44 21.2904:38:0308:14:08
942 132910 Pedalpigane 8.15 Tove Eidså Rike Kristiansands Cykleklubb K 55-59 09:51:44 21.2904:38:0108:14:08
944 140517 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Ernst Hammerstrøm Enter Fritid M 55-59 09:52:21 21.2704:23:5708:05:13
944 140512 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Øystein Reinhartsen Enter Fritid M 60-64 09:52:21 21.2704:23:5708:05:13
946 34127 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Gunnar Norby Kristiansands Cykleklubb M 80-84 09:56:58 21.1004:23:5008:05:26
947 157560 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Paul Erling Backstrøm Enter Fritid M 55-59 09:57:03 21.1004:23:5108:05:48
948 157564 MindreAleneSammen Enter Fritid/KCK 9 timer Ulf Axelsen Enter Fritid M 65-69 09:57:08 21.1004:23:5108:05:27
949 54301 Glade trimmere (8-10) C Kenneth Balsnes Slettebakken Velociped Club M 45-49 10:23:57 20.1905:27:2708:56:53
949 125018 Glade trimmere (8-10) C Tor André Grimsmo Slettebakken Velociped Club M 45-49 10:23:57 20.1905:27:2608:56:52
951 101190 Morgenfuglene (10 timer) Atle Råna Igland Garasjen M 40-44 10:43:23 19.5804:56:0808:46:59
951 162006 Morgenfuglene (10 timer) Leif Jan Råna Arendal CC M 70-74 10:43:23 19.5804:56:1008:47:00
953 164789 Morgenfuglene (10 timer) Hallgeir Sundsli Froland Sykkelklubb M 55-59 10:56:39 19.1805:37:2709:13:33
954 164790 Morgenfuglene (10 timer) Dag Magne Bruflodt Arendal M 35-39 10:58:24 19.1305:37:2709:13:31
954 164791 Morgenfuglene (10 timer) Ole Tom Dalholt Kiwi M 30-34 10:58:24 19.1305:37:2409:13:29
954 164792 Morgenfuglene (10 timer) Mads Flemming Eriksen KIWI M 35-39 10:58:24 19.1305:37:2609:13:29
954 144274 Morgenfuglene (10 timer) Stian Gregersen Follo SK - KIWI M 40-44 10:58:24 19.1305:37:3009:13:16
954 146775 Morgenfuglene (10 timer) Kristoffer Myrvang XXL M 20-24 10:58:24 19.1305:37:2909:13:35
954 156412 Morgenfuglene (10 timer) Terje Olsen Eydehavn M 55-59 10:58:24 19.1305:37:2209:13:14
960 85450 Morgenfuglene (10 timer) Nils Apeland IK Hero - Sykkel - Conventor M 55-59 11:18:30 18.5705:29:3609:36:06
960 141108 Morgenfuglene (10 timer) Torbjørn Olufsen Conventor AS M 50-54 11:18:30 18.5705:29:3709:36:06
962 161621 Morgenfuglene (10 timer) Perly Kristin Skarholm Vest CK K 50-54 11:20:05 18.5205:21:3409:28:12
962 161622 Morgenfuglene (10 timer) Eivind Skarholm Vest CK M 45-49 11:20:05 18.5205:21:3309:28:12
964 164793 Morgenfuglene (10 timer) Håkan Karlsson Jönåker M 50-54 11:26:06 18.3605:36:3409:29:51
965 164794 Morgenfuglene (10 timer) Torbjörn Tallberg Nyköping M 50-54 11:30:01 18.2600:00:0000:00:00
966 164795 Glade trimmere (8-10) B Michael Als Mortensen Kolind M 50-54 12:10:44 17.2405:54:0210:13:07
967 145794 Morgenfuglene (10 timer) Harald Ramnæs Mandal M 80-84 12:22:46 16.9606:06:0610:25:09
967 140452 Morgenfuglene (10 timer) Lena Ramnæs Vigmostad Mandal K 45-49 12:22:46 16.9606:06:0210:25:06
- 157227 KCK Intersport Express Team Kristoffer Eide Andersen Kristiansands Cykleklubb M 25-29 Brutt -02:53:5704:44:03
- 141838 Morgenfuglene (10 timer) Johannes Andersen Sykleklubben Lyngdal & omegn M 17-19 Brutt -00:00:0006:37:24
- 53994 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Egil Bjorå Otra IL - Sykkel - YX Evje M 50-54 Brutt -03:21:3300:00:00
- 123617 ACC Veteran 7.45 Andreas Brachel Gard AS M 45-49 Brutt -00:00:0006:30:13
- 34011 KCK Intersport Express Team Morten Willy Eriksen Kristiansands Cykleklubb - Kristiansand politiidre M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 164796 Arendal kommune m.fl. 8.30 Jan Øyvind Evensen Arendal kommune bedrift M 45-49 Brutt -00:00:0006:22:45
- 33962 Lund CK Tore Finsådal Lund Cykleklubb M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 126293 Pulje 2 m/kapteiner (32 km/t) Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 Brutt -04:24:0605:48:39
- 128196 KCK 6 Edvard Haugland Kristiansands Cykleklubb M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 101503 Pedalpigane 8.15 Siren Hodne Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 Brutt -04:34:2607:14:04
- 164797 Glade trimmere (8-10) B Jesper Jacobsen Kristiansand M 20-24 Brutt -03:47:3306:23:30
- 30646 KCK 6 Lasse Johnsen Kristiansands Cykleklubb M 60-64 Brutt -03:41:0505:15:45
- 151643 Pulje 2 B m/kapteiner (32 km/t) Nicolai Kjær NICO BLIKK M 25-29 Brutt -00:00:0007:07:57
- 46582 Pulje 3 m/kapteiner (30 km/t) Tom Børge Leistad Grimstad SK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 33964 KCK Intersport Express Team Frode Lomeland Kristiansands Cykleklubb M 45-49 Brutt -02:53:5604:45:10
- 164146 Morgenfuglene (10 timer) Silje Langøy Madsen Kristiansand K 30-34 Brutt -09:06:1000:00:00
- 152825 Pedalpigane 8.15 Anne Malmgren Kristiansand K 60-64 Brutt -04:30:2600:00:00
- 164798 Morgenfuglene (10 timer) Maria Oline Norum Martinsen Krokstadelva K 25-29 Brutt -09:06:0800:00:00
- 164799 Glade trimmere (8-10) A Hilde Merete Modalen Kristiansand K 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 164800 Glade trimmere (8-10) A Olav Haldor Mykland Gjerstad Idrettslag M 45-49 Brutt -00:00:0007:33:54
- 157543 ACC 5.59 Siv Erichsen Nygård Arendal CC K 50-54 Brutt -00:00:0000:00:00
- 122528 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Lasse Roel Omland Otra IL - Sykkel M 25-29 Brutt -03:14:5400:00:00
- 34224 Pulje 1 m/kapteiner (35 km/t) Trygve Jan Omland Otra IL - Sykkel M 60-64 Brutt -02:39:0600:00:00
- 103396 Glade trimmere (8-10) C Paal Rognaldsen Slettebakken Velociped Club M 45-49 Brutt -05:27:2800:00:00
- 126201 DamerXpress Bodil Sirén Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb K 35-39 Brutt -03:13:5400:00:00
- 161453 Glade trimmere (8-10) A Bjørn Arild Sjødin-Modalen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:00
- 132640 DamerXpress Julie Meyer Solvang Grimstad SK - Team Hitec Products K 30-34 Brutt -00:00:0007:48:37
- 54003 Spring Trening Asbjørn Stallemo Kristiansands Cykleklubb M 45-49 Brutt -03:43:3007:01:40
- 29095 Pulje 1 B m/kapteiner (35 km/t) Terje Stokkeland Bryne Cykleklubb M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:00
- 164801 Morgenfuglene (10 timer) Frode Stokken Nedenes M 45-49 Brutt -06:00:3300:00:00
- 164802 ACC Veteran 7.45 Allan Stuart Gard AS M 50-54 Brutt -00:00:0006:30:13
- 140409 ACC 7.15 Tommy Svanor Arendal CC M 35-39 Brutt -03:50:1206:12:09

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Kristiansands Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.05.2019
Distanse: 210.00 KM
Snittfart: 28.11 Km/t
Snittid: 7:28:06
Antall deltakere: 1005

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (210.00 km): 04:50:41 (M)
    • Marius Blålid
    • Andreas Erland
    • Per Eskeland
    • Ole Jakob Haugen
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Joakim Johnsen
    • Endre Danielsen Nyhagen
    • Kenneth Flateland Solheim
    • Elias Angell Spikseth
    • Alexander Sterk-Hansen
    • Joachim Strindin
    • Mathias Sundquist
    • Eirik Sætra-Pedersen
    • Hans Martin Aamodt
  • 2009 (210.00 km): 05:23:38 (K)
    • Linda Wibe Namsvatn
  • 2008 (213.00 km): 05:24:28 (M)
    • Ole Jørgen Braaten
  • 2008 (213.00 km): 05:39:26 (K)
    • Linda Wibe Namsvatn