Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2003

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 Neste sideSiste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1000 43708 Svein Hansen Weimoth Norway M ?? 23:40:08 22.81
1002 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 35-39 23:41:03 22.80
1002 33645 Agnar Dahl Norway M 25-29 23:41:03 22.80
1004 43709 Markus Frank Tigerteam M 40-44 23:42:42 22.77
1005 43710 Ad de Boer Netherlands M 35-39 23:43:46 22.75
1005 43711 Bill Joss Audax UK M 50-54 23:43:46 22.75
1007 43712 Aat Beers Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1007 43713 Gerard Mellard Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1007 43714 Han Mellaard Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1010 37334 Espen Berg Knutsen Norway M 35-39 23:45:37 22.72
1011 43715 Henry Laufenberg Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1011 43716 Werner Schærer Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1011 43717 Joergen Smeets Klubi Velotravel M 50-54 23:48:43 22.67
1014 43718 Jutta Kuffer Klubi Velotravel K 35-39 23:48:44 22.67
1015 41309 Bjørnar Hoelsveen Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1015 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 23:49:37 22.66
1015 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1015 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 23:49:37 22.66
1019 43719 Jacob Ibsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 23:50:27 22.65
1020 43720 Chris Pugh London Int.CK M 45-49 23:51:49 22.62
1021 43721 David Waring London Int.CK M 40-44 23:51:54 22.62
1022 43722 Rodger Black London Int.CK M 35-39 23:52:31 22.61
1022 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 23:52:31 22.61
1024 43723 Jürgen Mau Germany M 55-59 23:52:46 22.61
1025 25749 Leif Terje Skjæveland Aalgaard S & S M 35-39 23:52:58 22.61
1026 42033 Friedel Kruse Germany M 50-54 23:53:01 22.60
1027 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold DHL Express A.S / DHL BIL M 30-34 23:53:50 22.59
1028 41278 Einar Stein Haugen Avinor BIL M 55-59 23:55:05 22.57
1029 31082 Frank Hauvik Team Aktiv Stavanger M 45-49 23:55:24 22.57
1030 95945 Erik Jakobsen Arcus BIL M 50-54 23:55:59 22.56
1030 41741 Tom Oppen Arcus BIL M 45-49 23:55:59 22.56
1032 43725 Svein Bergum SMART Club BIL M 30-34 23:58:13 22.52
1033 43726 Magnus Nielsen Denmark M 20-24 23:59:54 22.50
1034 43727 Costas Berntsen Interconsult ASA M 30-34 24:00:29 22.49
1035 43728 Henrik Gustavsson Ulricehamns CK M 20-24 24:01:18 22.47
1036 43729 Steen Falkenberg Clausen Aktiv Cykel Rejser M 45-49 24:01:25 22.47
1036 43730 Kurt Groth Aktiv Cykel Rejser M 50-54 24:01:25 22.47
1036 43731 Martin Hvarre Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1036 43732 Ole Johansen Aktiv Cykel Rejser M 60-64 24:01:25 22.47
1036 43733 Leif Kiim Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1036 43734 Lars Lysgaard Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1036 43735 Knud Platz Olsen Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1036 43736 Sten Ribov Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1044 43737 Helge Gjelstad Norway M 40-44 MTB 24:03:01 22.45
1045 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 24:05:58 22.40
1046 43739 Christian Voss OFT Germany M 35-39 24:06:24 22.40
1047 30537 Thomas Furuheim Team Fysio M 25-29 MTB 24:07:09 22.38
1047 20616 Arne Hagelund Team Fysio M 45-49 MTB 24:07:09 22.38
1049 21709 David Draper BP Norge M 40-44 24:07:43 22.38
1049 43741 Hilde Sandvik Team Aktiv Stavanger K 35-39 24:07:43 22.38
1051 43742 Jon Andresen Norway M 50-54 24:07:55 22.37
1052 41878 Kari Førland Lauvsnes Norway K 35-39 24:08:30 22.36
1052 43743 Lars Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 40-44 24:08:30 22.36
1052 41881 Nina Vestersjø Norway K 35-39 24:08:30 22.36
1055 22180 Erling Bakken Team Dolphin AS M 40-44 24:11:34 22.32
1056 40923 Wenche Staurset Sentralvaskeriet for Rogaland K 40-44 MTB 24:13:30 22.29
1057 41177 Hans Saurer CC Bern M 60-64 24:14:12 22.28
1058 43745 Martin Landsmann Millipore AB M 30-34 24:17:05 22.23
1059 41811 Kjell Espen Leirvaag E-huset M 35-39 24:19:10 22.20
1059 36020 Anders Søndergaard E-huset M 35-39 24:19:10 22.20
1059 43746 Hans Østergaard E-huset M 40-44 24:19:10 22.20
1062 36011 Eiolf Eivindsen Norway M 45-49 24:21:26 22.17
1062 42157 Steve Pike Switzerland M 30-34 24:21:26 22.17
1064 43747 Klaus Hindsø Aabenraa M 40-44 24:22:07 22.15
1065 43748 Peter Thuesen Aabenraa M 55-59 24:22:09 22.15
1066 43749 Øyvind Sigfred Hansen Zarina M 55-59 24:23:15 22.14
1067 43750 Heidi Therese Johnsen Norway K 30-34 MTB 24:23:30 22.13
1068 35980 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL M 50-54 24:23:40 22.13
1069 24811 Kåre Nordbø Sentralvaskeriet for Rogaland M 30-34 MTB 24:23:46 22.13
1070 35369 Jan Rønning Roxar RPM M 45-49 24:23:47 22.13
1071 35954 Ulrich Interthal Germany M 60-64 24:25:21 22.11
1072 43751 Julie Camilla Brandstorp Norway K 25-29 24:25:58 22.10
1073 43752 Frank Meyer-Klaus Germany M 40-44 24:25:59 22.10
1074 34305 Atle Edvardsen Edvardsen Consulting M 25-29 24:28:53 22.05
1075 41889 Eldar Krøvel Norway M 50-54 MTB 24:30:13 22.03
1076 36043 Eivind Oliversen Sarpsborg SK M 40-44 24:31:31 22.01
1077 35761 Bjørn Lilleng Sarpsborg SK M 55-59 24:31:34 22.01
1078 35409 Dagfinn Albertsen Adresseavisen BIL M 45-49 24:31:38 22.01
1078 43753 Magne Johannessen Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
1078 40720 Kjetil Kroksæter Adresseavisen BIL M 45-49 24:31:38 22.01
1078 35666 Brage Melby Adresseavisen BIL M 55-59 24:31:38 22.01
1078 41220 Jan Fredrik Thomsen NROF M 65-69 24:31:38 22.01
1078 40929 Harry Tiller Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
1078 24227 Johan Vistvik Randaberg M 55-59 24:31:38 22.01
1085 43754 Albert Herman Nylende Norway M 40-44 MTB 24:31:48 22.01
1085 35512 Tore Bjørn Ringås Norway M 35-39 24:31:48 22.01
1087 37161 Kjartan Orvedal Norway M 20-24 24:33:57 21.98
1088 32497 Nora Johansen NIFS K 20-24 24:34:51 21.96
1089 63034 Venke Johansen Arendal CC K 45-49 24:34:52 21.96
1090 35708 Kjetil Johansen Arendal CC M 50-54 24:34:54 21.96
1091 36019 Nils Øye Norway M 55-59 24:35:15 21.96
1092 41215 Hans-Jürgen Siegel Germany M 50-54 24:41:40 21.86
1093 43755 Martin Augustin Norway M 25-29 24:42:38 21.85
1094 41201 Axel Stitz Germany M 60-64 24:44:25 21.82
1095 43756 Thomas Hylander Sweden M 25-29 24:46:04 21.80
1096 43757 Roeland Zwaanenburg Netherlands M 30-34 24:46:22 21.79
1097 43758 Eystein Larsen NCC M 40-44 24:48:42 21.76
1098 43759 Hans Jørgen Rey Toyota BIL M 35-39 24:48:47 21.76
1099 35969 Egil Sandaune Norway M 40-44 24:51:16 21.72
1100 43760 Thomas Møller Norway M 20-24 24:52:56 21.70
1101 43761 Matteo Luzzana FFCT M 35-39 24:54:08 21.68
1102 35724 Finn Sture Hultgreen Vesterålen SK M 50-54 24:54:23 21.68
1103 43762 Hans Petter Jensen SINTEF-NTNU M 55-59 MTB 24:54:31 21.67
1104 43763 Rob Vonk Smoeff lee beiking M 35-39 24:54:37 21.67
1105 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 35-39 24:55:00 21.67
1105 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 60-64 24:55:00 21.67
1107 43764 Katrine Adolfsen Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
1107 43766 Stig Aune Rainbow Hotels M 30-34 24:55:33 21.66
1107 43765 Marit Sande Aune Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
1107 43767 Ole-Johnny Korsgaard Rainbow Hotels M 40-44 24:55:33 21.66
1107 43768 Aud Schei Lillegård Rainbow Hotels K 35-39 24:55:33 21.66
1107 40656 Ingvild Meløe Rainbow Hotels K 20-24 24:55:33 21.66
1107 78761 Frode Pedersen Rainbow Hotels M 35-39 24:55:33 21.66
1114 42095 Franz Hieber Telekom Mannheim M 50-54 24:56:24 21.65
1115 43769 Martin Lembcke Mount Ventoux M 35-39 24:56:37 21.64
1116 43770 Kjetil Vik Norway M 45-49 25:00:33 21.59
1117 43771 Walter Häfer Klubi Velotravel M 65-69 25:02:20 21.56
1117 43772 Hermann Schütz Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1117 43773 Roland Siebold Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1120 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 65-69 25:03:57 21.54
1121 43774 Peter Tanghus Petersen Team Aker Stord M 40-44 25:03:58 21.54
1122 36054 Arne Harald Radich Norcool AS M 55-59 25:04:48 21.53
1123 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 25:10:10 21.45
1124 43777 Ron Bavelaar Bavelaar M 45-49 25:10:45 21.44
1124 43778 Krijn van Groningen Bavelaar M 50-54 25:10:45 21.44
1124 43779 Maurice van Melis Netherlands M 40-44 25:10:45 21.44
1124 43780 Nico Verdoes Bavelaar M 40-44 25:10:45 21.44
1128 42150 Johnny Fagervold Norway M 60-64 25:12:11 21.42
1129 36030 Hans Peter Malke Klubi Velotravel M 40-44 25:15:27 21.37
1130 43781 Klaus Dieter Wiebusch Klubi Velotravel M 50-54 25:15:30 21.37
1131 32882 Leif Harry Bauge Team Aktiv Stavanger M 40-44 25:17:19 21.35
1132 43782 Audun Kalstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 25:18:22 21.33
1133 25348 Knut Arve Melhus Aker Kværner Elektro AS M 30-34 MTB 25:18:36 21.33
1134 43783 Jan van der Wal Akzo Nobel M 40-44 MTB 25:19:50 21.31
1135 43784 Ben Lammertsen Akzo Nobel M 50-54 25:19:53 21.31
1136 43785 Gerhald Botter Akzo Nobel M ?? 25:19:55 21.31
1136 43786 Hans Schals Akzo Nobel M 45-49 25:19:55 21.31
1138 43787 Rune Grefstad Team Exolon M 40-44 25:22:11 21.28
1138 32510 Morten Martinsen Team Exolon M 35-39 25:22:11 21.28
1140 43788 Alf Stølsnes Team Ekstrøm M 50-54 25:23:54 21.26
1141 42041 Børre Larsen Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1141 42013 Jan Erik Rønning Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1143 37230 Johnny Fure Norway M 60-64 MTB 25:32:15 21.14
1144 43789 Tor Einar Fjelde Sentralvaskeriet for Rogaland M 25-39 MTB 25:33:47 21.12
1145 43790 Sissel Elin Håvardsen Sentralvaskeriet for Rogaland K 35-39 MTB 25:33:49 21.12
1146 43791 Per Hultin Team Norrtälje M 35-39 25:34:52 21.10
1146 139505 Tommy Svensson Team Norrtälje / Sverige M 35-39 25:34:52 21.10
1148 41931 Jan Thorbjørnsen Norway M 45-49 25:37:03 21.07
1149 43792 Rainer Kibbel Germany M 30-34 25:37:54 21.06
1150 36111 Øystein Aasen Jemtland M 30-34 25:38:23 21.06
1151 36050 Ingvar Garåsen Norway M 20-24 25:40:06 21.03
1152 43794 Rune Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
1152 43793 Ronny Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
1154 43795 David Mcmillen Norsk Nøkkelservice A/S M 25-29 MTB 25:40:50 21.02
1155 143600 Glenn Johansen Norway M 25-29 25:41:01 21.02
1156 35995 Jorunn Juul Mollan Trondhjems VK K 50-54 25:41:45 21.01
1157 31079 Jarle Birger Arnes Bergen M 35-39 25:42:52 20.99
1158 41836 Ingleiv Johansen Norway M 25-29 25:43:15 20.99
1159 41838 Inge Johan Johansen Norway M 60-64 25:43:41 20.98
1160 43796 Jon Aniksdal Gjensidige NOR M 45-49 25:45:14 20.96
1161 36151 Wenche Lien Norway K 45-49 25:45:47 20.96
1162 41947 Jens-Ivar Pettersen Vesterålen SK M 50-54 25:46:47 20.94
1163 79616 Brynjulf Brun Svendsen Vefsn kommune BIL M 40-44 25:46:51 20.94
1164 43798 Tore Kjell Jørgensen Norway M 40-44 25:48:30 20.92
1165 43799 Rune Bjørkås Hamstad as BIL M 40-44 25:52:24 20.87
1166 43800 John Peter Garnes Vefsn kommune BIL M 40-44 25:53:28 20.85
1167 80976 Roger Radar Evensen Norway M 30-34 25:54:37 20.84
1168 43801 Michael Steiger Klubi Velotravel M 20-24 25:57:38 20.80
1169 43802 Benno Rüppel TUS Gorleben M 25-29 25:58:15 20.79
1170 35729 Torbjørn Buri Norway M 30-34 26:00:37 20.76
1171 37212 John Nårud Lågen CK M 60-64 26:01:29 20.74
1172 43803 Frank Helbig Germany M 30-34 26:03:33 20.72
1173 43804 Odd Lasse Kristiansen Eidsvoll SK M 50-54 26:03:38 20.72
1173 41753 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll SK M 45-49 26:03:38 20.72
1175 43805 Terje Olsen Aslaksrud Norway M 35-39 26:04:51 20.70
1176 43806 Pål Hagerup Norway M 35-39 26:08:03 20.66
1176 43807 Christian Flemmen Johansen Høybråten & Stovner M 17-19 MTB 26:08:03 20.66
1178 43808 Øyvind Dannmyr Norway M 20-24 26:11:33 20.61
1179 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendals Bryggeri M 55-59 26:12:33 20.60
1180 43809 Odo Weyerer Norway M 45-49 26:15:01 20.57
1181 41116 Jürgen Strohbehn Germany M 40-44 26:15:33 20.56
1182 36156 Henry Kristiansen Norway M 45-49 26:16:41 20.54
1183 41089 Lars Botten Norway M ?? 26:19:35 20.51
1184 43810 Olav Trodahl Flesvik Norkring M 55-59 MTB 26:19:37 20.51
1185 42030 Geir Bakkan Norway M 40-44 26:24:16 20.45
1186 43811 Thomas Guttormsen Norway M 30-34 26:24:17 20.45
1187 43812 Wiebke Hieber Telekom Mannheim K 20-24 26:24:28 20.44
1188 43813 Ville Vuorinen Ultimate River Bikers M 40-44 26:24:37 20.44
1189 45202 Solbjørg Mathiesen Sarpsborg SK K 55-59 26:24:59 20.44
1189 114826 Bjørn Mathisen Sarpsborg SK M 50-54 26:24:59 20.44
1191 43815 Mark Ward London Int.CK M 35-39 26:25:10 20.43
1192 43816 Alexander Tuft Norway M 25-29 26:26:52 20.41
1192 43817 Espen Tuft Norway M 30-34 26:26:52 20.41
1194 43818 Sigurd Bordal Støren Sportklubb M 60-64 26:27:55 20.40
1194 40925 Bjørn Eggen Jernbanens IL M 45-49 26:27:55 20.40
1194 43819 Anders Slåen Norway M 40-44 26:27:55 20.40
1194 43820 Stig Slåen Statens Veivesen / Mesta M 40-44 26:27:55 20.40
1198 43821 Martin Dobbertin Klubi Velotravel M 35-39 26:27:59 20.40
1199 43822 Roland Mock Klubi Velotravel M 45-49 26:28:33 20.39
1200 43823 Joachim Kuehr Germany M 45-49 26:29:52 20.37
1200 43824 Stefan Ruediger Germany M 30-34 26:29:52 20.37
1202 43825 Ben Albers Peter Nijhout M 35-39 26:31:25 20.35
1202 43826 Peter Nijhout Netherlands M 35-39 26:31:25 20.35
1204 43827 Morten Hassel Norway M 25-29 26:34:17 20.32
1205 43828 Stein Arne Sandnes Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 26:34:33 20.31
1206 43829 Jan Atle Bergstad A/S Norske Shell M 40-44 26:34:47 20.31
1206 43830 Grant Finney A/S Norske Shell M 35-39 26:34:47 20.31
1206 22689 Georg Gaard A/S Norske Shell M 35-39 26:34:47 20.31
1206 34186 Bente Rodrigues de Miranda A/S Norske Shell K 30-34 26:34:47 20.31
1210 35775 Tor Finn Isaksen A/S Norske Shell M 45-49 26:34:50 20.31
1210 33788 Svein Waage Solund IL M 50-54 26:34:50 20.31
1212 43831 Jan Larsen Norway M 40-44 26:39:33 20.25
1213 43832 Erling Mogensen Ishøj Motions Cykel Club M 45-49 26:43:11 20.20
1214 43833 Tonny Hoffmann Ishøj Motions Cykel Club M 40-44 26:43:13 20.20
1214 43834 Torben Steen Thomsen Ishøj Motions Cykel Club M 50-54 26:43:13 20.20
1214 22139 Erlend Wedul Team Dolphin AS M 40-44 26:43:13 20.20
1214 43835 Vaughan Bowen Canada M 50-54 26:44:13 20.19
1218 35993 Jan Magne Styrmoe Norway M 40-44 MTB 26:46:31 20.16
1219 36224 Paavo Nurminen Malmin Urheilijat M 55-59 26:47:45 20.15
1220 35773 Walther Dønnestad Team Arendal CC M 55-59 26:49:28 20.13
1221 31291 Daniel Skram Otterskred Norway M 20-24 26:55:00 20.06
1222 43837 Helge Odd Helgesen Tromsø M 60-64 MTB 26:55:08 20.06
1222 41784 Marvin Johnsen Tromsø CK M 50-54 26:55:08 20.06
1222 43838 Stein Lekang Markmaster AS M 45-49 26:55:08 20.06
1225 41304 Geir Ove Solheim Sportsklubben Rye M 45-49 26:55:12 20.05
1226 40755 Reidar Gudding Sparbu IL M 50-54 MTB 26:56:45 20.04
1226 43839 Jarle Stavrum Sparbu IL M 45-49 MTB 26:56:45 20.04
1228 35894 Frank Reiersølmoen Team Arendal CC M 50-54 26:57:33 20.03
1229 43840 Joop Lodewyk Akzo Nobel M 55-59 26:58:54 20.01
1230 36120 Gunnar Johnsen Widerøe BIL M 55-59 26:59:16 20.00
1231 43841 Gisle Vincent Eye Team SST M 40-44 26:59:26 20.00
1232 35854 Bård Eikeland Solo & Unsupported M 40-44 MTB 26:59:46 20.00
1232 36117 Eva Jansen Posten K 40-44 26:59:46 20.00
1232 36116 Brit Karlsen Brumunddal SK K 45-49 26:59:46 20.00
1235 43842 Kim Ove Evebø Norway M 20-24 27:00:01 19.99
1236 43843 Ralf Schmidt Germany M 40-44 27:01:56 19.97
1237 43844 Ernst Steffen RSC Sigmaringen M 40-44 27:02:06 19.97
1238 36182 Terje Breirem Vallset IL M 55-59 27:06:59 19.91
1239 43845 Ulrik Kirchheiner HSOK M 40-44 27:07:25 19.90
1240 43846 Roy Støvset Norway M 30-34 27:07:28 19.90
1241 43848 Daniela Bauschulte Klubi Velotravel K 45-49 27:07:35 19.90
1241 43847 Christoph Bauschulte Klubi Velotravel M 45-49 27:07:35 19.90
1243 116233 Inge Johnny Kavli Norway M 55-59 27:08:15 19.89
1244 43850 Marco Döhle Germany M 35-39 27:08:16 19.89
1245 41188 Horst Brandt Germany M 45-49 27:09:41 19.88
1245 43851 Peter Hausladen Germany M 45-49 27:09:41 19.88
1245 43852 Hermann Miehling Germany M 55-59 27:09:41 19.88
1248 43853 Jan Helge Olsen Hobøl IL Judogruppa M 40-44 MTB 27:11:57 19.85
1249 36162 Roy Kristensen Norway M 45-49 27:15:09 19.81
1250 43854 Inge Ansgar Arnesen Norway M 55-59 27:18:30 19.77
1250 43855 Arne Bjørn Berger Norway M 45-49 27:18:30 19.77
1252 141325 Atle Eriksen Asker CK M 55-59 27:21:39 19.73
1253 41165 Vidar Johannessen Norway M 45-49 27:23:11 19.71
1254 43856 Kari Mette Foslund Norway K 35-39 27:23:31 19.71
1255 43857 Gerhard Buchinger Union Geng M 45-49 27:24:13 19.70
1256 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Specialized M 30-34 27:27:17 19.66
1257 36166 Eva Bye Jansen SATS Fredriksstad K 45-49 27:27:43 19.66
1258 36167 Sonja Kristensen SATS Fredriksstad K 50-54 27:27:53 19.66
1259 43858 Birthe Wojcik Jelling Bogtrykkeri K 45-49 27:30:27 19.63
1260 43859 Erik Bendixen Jelling Bogtrykkeri M 40-44 27:30:30 19.63
1260 43860 Jens Peder Woijk Jelling Bogtrykkeri M 45-49 27:30:30 19.63
1262 43861 Reidar Aunan Norway M 50-54 27:32:50 19.60
1263 43171 Nasrettin Sønmez Norway M 40-44 27:32:51 19.60
1263 43862 Martien Van Dorp Norway M 45-49 27:32:51 19.60
1265 43863 Roger Berger Team Alpedaler M 35-39 27:33:15 19.59
1265 41318 Oskar Seydel Team Alpedaler M 65-69 27:33:15 19.59
1267 43864 Peter Büchi Team Alpedaler M 40-44 27:33:16 19.59
1268 43865 Trond Vegar Jenssen Sweden M 30-34 MTB 27:33:30 19.59
1268 43866 Pål E. Wæraas Norway M 25-29 MTB 27:33:30 19.59
1270 43867 Ole Kjensmo Moss Innebandy klubb M 35-39 27:33:32 19.59
1271 43868 Reinhard Deuck Klubi Velotravel M 60-64 27:39:01 19.52
1272 43869 Andreas Metzler Germany M 30-34 27:42:13 19.49
1272 43870 Johannes Naumann Sportclub Neubrandenburg M 50-54 27:42:13 19.49
1272 43871 Mario Schumann Germany M 35-39 27:42:13 19.49
1272 43872 Jens Stoltz Germany M 35-39 27:42:13 19.49
1272 43873 Thomas Treu Germany M 45-49 27:42:13 19.49
1272 41030 Andreas Voigt Germany M 40-44 27:42:13 19.49
1272 43874 Rocco Wolnik Germany M 35-39 27:42:13 19.49
1279 43875 Lars Buran PRIMA A/S M 50-54 MTB 27:42:33 19.48
1279 62949 Per Richard Buran Norway M 45-49 MTB 27:42:33 19.48
1281 43070 Willy Dahl Norway M 45-49 27:42:34 19.48
1282 43876 Henrik Isaksen Team Drøbak M 25-29 27:42:52 19.48
1283 36201 Arne Kristian Sesseng Kattem IF M 55-59 27:46:24 19.44
1284 30676 Knut Andersen Aker Kværner Enginering M 55-59 27:46:33 19.44
1285 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 60-64 27:46:50 19.43
1286 23086 Harald Sel Brumunddal SK M 60-64 27:48:18 19.42
1287 43877 Frank Tölge Germany M 30-34 27:52:56 19.36
1288 36228 Svein-Erik Hauger Lørenskog Skiklubb M 60-64 27:56:21 19.32
1289 42206 Einar Terje Bjørndal Tråtil M 55-59 27:56:25 19.32
1290 43878 John Kleven Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1290 43879 Alf Andreas Teksum Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1292 42228 Kim Ødegård Pedersen Norway M 20-24 MTB 28:02:48 19.25
1293 41751 Frank Erik Holter Norway M 25-39 MTB 28:02:49 19.25
1294 43880 Tor Hugo Bauge Team SST M 40-44 28:02:57 19.25
1295 43881 Stine Schønningsen Bodø CK K 30-34 28:07:29 19.20
1296 43882 Roger Johansen Securitas M 30-34 28:08:54 19.18
1296 43883 Trond Sollid Norway M 25-29 28:08:54 19.18
1298 43884 Anders Hauge Norway M 30-34 28:11:33 19.15
1299 43885 Odd Torvet Drammen M 60-64 28:11:52 19.15
1300 35269 Morten Sjølli Aftenposten M 45-49 28:13:45 19.12
1301 43886 Jan Otto Bardal Trondheim Brannkorps M 30-34 28:14:41 19.11
1301 43887 Thomas Geiss RT Utzmemmingen M 40-44 28:14:41 19.11
1301 43888 Ola Gravråk Trondheim Brannkorps M 55-59 28:14:41 19.11
1301 42189 Vegard Hansen Trondheim Brannkorps M 35-39 28:14:41 19.11
1301 43889 Bård Henriksen Norway M 55-59 28:14:41 19.11
1301 36289 Nils H. Husby Molde & Omegn IF M 70 + 28:14:41 19.11
1301 42192 Hans Jørgen Kristoffersen Trondheim Brannkorps M 25-29 28:14:41 19.11
1301 43890 Ivar Lian Norway M 50-54 28:14:41 19.11
1301 42194 Even Østbyhaug Trondheim Brannkorps M 30-34 28:14:41 19.11
1310 43891 Åse Sandal Sweden K 40-44 28:14:42 19.11
1311 43892 Petra Weissler OFT Germany K 35-39 MTB 28:25:19 18.99
1312 35745 Øystein Arne Maraak Geiranger IL M 50-54 28:25:20 18.99
1312 35893 Svein Inge Westerås Geiranger IL M 30-34 MTB 28:25:20 18.99
1314 43893 Jakob Henckel Netherlands M 35-39 28:32:09 18.92
1314 43894 Michael Klarin TSV Buchenberg M 35-39 28:32:09 18.92
1316 43895 Karin van Eck Netherlands K 35-39 28:32:10 18.92
1317 43896 Helge André Aanes Halliburton M 50-54 28:33:00 18.91
1318 43897 Terje Haukås Norway M 45-49 28:36:31 18.87
1319 43898 Kjell Sæther Norway M 40-44 28:39:28 18.84
1320 43899 Jaggie Peters Akzo Nobel K 55-59 MTB 28:39:40 18.84
1320 43900 Gyr Platje Akzo Nobel M 55-59 28:39:40 18.84
1322 36022 Per Eivind Jenssen Ving BIL M 30-34 28:39:46 18.83
1323 43901 Glenn Olufsen Hobøl IL Judogruppa M 30-34 MTB 28:53:23 18.69
1324 32134 Steinar Johansen Torghatten Trafikkselskap ASA M 45-49 28:54:28 18.68
1325 31488 Sølvi Alvheim Voss SK K 35-39 28:55:30 18.66
1326 43902 Bjørn Wike Norway M 55-59 28:57:11 18.65
1327 35914 Jan Lemmermann Germany M ?? 28:58:04 18.64
1328 43903 Wolfgang Nietsche Germany M ?? 28:59:55 18.62
1329 41280 Rolf Alsos Norway M 60-64 29:11:08 18.50
1330 43904 Hanne Paltiel Norway K 40-44 MTB 29:14:01 18.47
1331 42117 Erik Knutssøn Norway M 40-44 29:14:02 18.47
1332 42165 Karl-Heinz Drobeck Germany M 40-44 MTB 29:14:03 18.47
1333 43905 Roland Budde Sportclub Neubrandenburg M 50-54 29:19:20 18.41
1334 43906 Ulf Uby Millipore AB M 45-49 29:19:30 18.41
1335 43907 Anders Brekken Hemne SK M 35-39 29:20:03 18.40
1335 41164 Torkel Jørgen Pande Hemne SK M 45-49 29:20:03 18.40
1335 41927 Bjarne Vassli Hemne SK M 35-39 29:20:03 18.40
1338 36222 Ottar Strand Horten M 45-49 29:21:33 18.39
1339 42207 Anne Vike Norway K 20-24 MTB 29:30:29 18.30
1340 43908 Sven Brauer Brauer GmbH M 45-49 29:37:50 18.22
1341 43909 Helmut Taferner Brauer GmbH M 65-69 29:37:51 18.22
1342 42040 Inger Lise Aamot Norway K 35-39 29:42:33 18.17
1343 43910 Ole Aksetøy Norway M 60-64 29:42:35 18.17
1344 43911 Pavo Johansson Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
1344 43912 Ingemar Linlökken Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
1346 31408 Christian Traae Aronsen SAS Flesland M 35-39 29:46:22 18.13
1346 31106 Rune Østgård SAS Flesland M 45-49 29:46:22 18.13
1348 43914 Klaus Bavendiek Brauer GmbH M 45-49 29:50:13 18.09
1349 31150 Rolf Bøyum Norway M 35-39 29:51:23 18.08
1350 41195 Sven Hohendahl BSG Elastogran M 25-29 29:52:30 18.07
1351 43915 Jens Petter Beranek Holm Jodl Extreme Internationale M 45-49 29:53:30 18.06
1352 43916 Anne Strande Oppegård BIL K 45-49 29:58:53 18.01
1353 33270 Steinar Alstad Hemne SK M 55-59 29:58:54 18.01
1354 43917 Morten Steen Nielsen E-huset M 35-39 30:10:43 17.89
1354 43918 Wiggo Rødsten E-huset M 40-44 30:10:43 17.89
1354 43919 Søren Sørensen E-huset M 30-34 30:10:43 17.89
1357 36144 Helmut Vogel BSG Elastogran M 60-64 30:11:54 17.88
1358 36091 Trond Arne Helgestad Sportsklubben Ceres M 55-59 30:12:09 17.87
1359 43920 Hartmut Wsintek RTC Altwarmbüchen M 50-54 30:15:48 17.84
1360 43921 Hartmut Witzke Kettengang Heerdt M 45-49 30:16:35 17.83
1361 41184 Bodil Fischer Breidablik Norway K 20-24 MTB 30:17:13 17.82
1362 43922 Walter W. Kreutner Kettengang Heerdt M 50-54 30:21:41 17.78
1363 43923 Jörg Mierke RTC Altwarmbüchen M 60-64 30:22:12 17.78
1363 43924 Hellfried Weiß RTC Altwarmbüchen M 55-59 30:22:12 17.78
1365 43925 Solfrid Solvang Norway K 50-54 30:24:37 17.75
1366 43926 Jarl-Gunnar SAS Flesland M 35-39 30:26:53 17.73
1367 117087 Ragnar Magnus Johnsen FLO/LAND BIL M 60-64 30:30:41 17.69
1368 43927 Walter Fritz Sportsklubben Ceres M 30-34 30:32:27 17.68
1369 43928 Sigval Robberstad Kvinnherad Bedriftsidrettslag M 60-64 MTB 30:33:47 17.66
1370 43929 Joachim Hanspach Germany M 50-54 30:51:15 17.50
1371 43930 Matthias Wochnowski Germany M 35-39 30:56:01 17.45
1372 43221 Arve Eliassen Norway M 40-44 31:08:06 17.34
1373 42046 Bengt Larsen NBC Danmark M 50-54 31:22:55 17.20
1373 37300 Hans Ole Larsen NBC Danmark M 45-49 31:22:55 17.20
1375 31434 Sven André Haug Rådhusets Idrettslag M 40-44 31:27:42 17.16
1376 43931 Kåre Oksavik Hareid IL M 70 + 31:39:59 17.05
1377 43932 Lars Berglund Sweden M 65-69 31:55:10 16.91
1378 31879 Terje Fjeldstad Norway M 45-49 31:59:47 16.87
1379 43933 Anne Marie Brekke Norway K 25-29 32:13:57 16.75
1379 43934 Anne Marie Næss Norway K 25-29 32:13:57 16.75
1381 36281 Asbjørn Karlsen Norway M 50-54 32:31:21 16.60
1382 42088 Birger Gravseth Asko Drammen M 40-44 32:49:18 16.45
1383 35753 Felix Mühlemann Norway M 30-34 MTB 32:52:40 16.42
1383 43935 Aleksander Solheim Norway M 25-29 32:52:40 16.42
1385 43936 Kim André Kollerud Norway M 20-24 33:27:34 16.13
1386 43937 Arne Ivar Denstad Sørum Gård M 45-49 33:40:30 16.03
1386 43938 André Hope Hopetravel.com M 30-34 33:40:30 16.03
1388 43939 Grete Kråkenes Sørum Gård K 25-29 33:40:34 16.03
1389 43940 Egil Morten Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1389 43941 Walther Slørdal Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1389 43942 Rune Vindenes Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1392 37363 Tommy Hageland Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
1392 27757 Reidar Nyhaven Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
1394 36283 Jens Henrik Hagerup-Jenssen Norway M 55-59 34:11:20 15.79
1395 43944 Simen Laugerud Enersen Norway M 30-34 34:19:33 15.73
1396 41938 Nils Harald Haugli Norway M 35-39 34:19:35 15.73
1397 32252 Åge Flotve Norway M 30-34 MTB 34:23:46 15.69
1398 34046 Nina Irslinger Norway K 45-49 34:41:56 15.56
1398 43945 Jose Luis Villegas Spain M 25-39 MTB 34:41:56 15.56
1400 43946 Eilif Eriksen Norway M 25-39 MTB 35:17:10 15.30
1400 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 45-49 MTB 35:17:10 15.30
1400 32256 Mette Waaler Rådhuset BIL - Bergen K 55-59 MTB 35:17:10 15.30
1403 43947 Henning Dahle Norway M 65-69 35:17:59 15.29
1403 43948 Tor De Linde SBC Sportsklubb M 60-64 35:17:59 15.29
1405 41276 Torunn Sørestad Norway K 25-29 MTB 35:24:52 15.24
1405 43949 Irene Ånensen Tregde Norway K 30-34 MTB 35:24:52 15.24
1407 36284 Marius de Koff Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
1407 36285 Eric Degenhart Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
1409 43950 Daniel Landenberger Germany M 25-29 35:55:58 15.02
1410 43951 Lars Gunnar Melseth Norway M 40-44 36:03:27 14.97
1411 43952 Manfred Jelitte Germany M 50-54 MTB 36:18:48 14.87
1412 43953 Joakim Ekseth Krigsskolen M 25-29 MTB 36:33:27 14.77
1412 43954 Håvard Huseby Krigsskolen M 30-34 MTB 36:33:27 14.77
1412 43955 Espen Nielsen Krigsskolen M 20-24 MTB 36:33:27 14.77
1415 42202 Liv Karin Helander Norway K 17-19 36:45:43 14.68
1416 43957 Karl-Gustav Kidron Finland M 70 + 36:57:28 14.61
1416 43956 Jan Gustav Kidron Finland M 50-54 36:57:28 14.61
1418 35647 Vidar Bjørgum Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1418 35648 Stig Liabø CK Karsken M 45-49 36:57:38 14.61
1418 95562 Søren Skjødt Thomsen Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1421 43958 Evy Karin Jacobsen Norway K 50-54 36:57:42 14.60
1422 36318 Tor Egil Kleiberg Lyse Energi M 50-54 36:57:54 14.60
1423 43959 Jens-Michael Lohse Germany M 30-34 37:01:07 14.58
1424 36303 Gunnar Siqveland Norway M 60-64 37:16:25 14.48
1425 43960 Ingrid Foss Ballo Norway K 17-19 MTB 37:23:43 14.44
1426 43961 Monika Herzog Germany K 35-39 MTB 38:15:34 14.11
1427 43962 Roger Jørgensen Norway M 25-29 38:25:43 14.05
1428 43963 Christian Middelboe Denmark M 45-49 38:51:45 13.89
1429 43964 Bjørn Kåre Tonning Norway M 45-49 38:52:25 13.89
1430 43965 Caroline Dixon Norway K 40-44 39:10:50 13.78

Første side Forrige side 1-1000 1001-2000 Neste sideSiste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.75 Km/t
Snittid: 21:48:44
Antall deltakere: 1430

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen