Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 200 kmLillehammer 350 kmHamar 410 kmEidsvoll 480 km
- 62704 Bjørn Ragnar Albrigtsen Trondhjems VK M 45-49 Brutt -06:09:2000:00:0000:00:0000:00:00
- 43128 Merete Alstad Oppdal K 55-59 Brutt -08:19:3916:34:2700:00:0000:00:00
- 42387 Rune Alsvik Team Victoria II M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 95398 Johan Sander Alvheim EDI-Soft BIL M 45-49 Brutt -13:46:4200:00:0000:00:0000:00:00
- 63226 Tom B. Amundsen Team Sydspissen I M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35424 Morten Amundsen CK Toten-Tråkk M 50-54 Brutt -07:19:1500:00:0000:00:0000:00:00
- 108696 Erlend Stokstad Andersen Gjøvik M 20-24 Brutt -08:08:4215:08:0600:00:0000:00:00
- 108697 Skjalg Andersen Bodø M 30-34 Brutt -10:14:3219:58:3501:12:4300:00:00
- 157568 Marianne Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 Brutt -08:01:0414:39:5718:02:2600:00:00
- 37594 Ivan Robert Andersen Team Bergen CK I M 35-39 Brutt -09:38:3800:00:0000:00:0000:00:00
- 31449 Lars Angell Team Bergen CK I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 50-54 Brutt -05:42:5809:54:3500:00:0000:00:00
- 108698 Tone Asbjørnslett Eidsvoll SK K 25-29 Brutt -08:58:5815:46:1000:00:0000:00:00
- 108699 Kyrre Aulund Oslo M 30-34 Brutt -11:03:0100:00:0000:00:0000:00:00
- 30099 Vegar Bakken Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 69210 Rolf Ballangrud Vestringen IL M 60-64 Brutt -08:19:4800:00:0000:00:0000:00:00
- 51244 Rune Berg Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -06:01:2300:00:0000:00:0000:00:00
- 70979 Fredrik Nensin Berg Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -08:08:4400:00:0000:00:0000:00:00
- 122191 Rune Berg Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 Brutt -05:43:5500:00:0000:00:0000:00:00
- 35313 Per Kristian Berge Trondhjems VK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62520 Jens Berget Team Victoria I M 40-44 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 69238 Lars Berget Team Victoria I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 50178 Ulf Bergqvist Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108700 Eirik Bjerkestrand Brekstadbrekstad M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108701 Fredrik Bjørkdal Oslo M 25-29 Brutt -07:28:3500:00:0000:00:0000:00:00
- 108702 Bernt Henning Borgan Ås M 50-54 Brutt -08:20:1300:00:0000:00:0000:00:00
- 62593 Christoffer Bremvåg Team Victoria I M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108703 Morten Brugard PGA M 25-29 Brutt -09:21:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 79185 Øystein Bråten Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 Brutt -06:13:4100:00:0000:00:0000:00:00
- 78993 Kristoffer Bugge Sportsklubben Rye II M 30-34 Brutt -05:17:0400:00:0000:00:0000:00:00
- 108704 Faruk Jörg Bär Einzelstarter, Bad Staffelstein M 40-44 Brutt -06:27:0512:05:5500:00:0000:00:00
- 40704 Vidar Bøe Team Sydspissen II M 60-64 Brutt -07:17:0200:00:0000:00:0000:00:00
- 66220 Ellen Bårdseth Terra BIL K 60-64 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79830 Jens Petter Christensen Oslo M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62616 John Christiansen Roskilde M 60-64 Brutt -06:07:1811:19:3700:00:0000:00:00
- 108705 Andrzej Chudy Maratonczyk, Forres M 45-49 Brutt -09:31:5817:32:1322:21:2503:00:58
- 27194 Øystein Dahl Team Sydspissen I M 35-39 Brutt -05:32:0409:41:3911:34:3500:00:00
- 108706 Bjørn Dahl Trondheim M 45-49 Brutt -08:12:1400:00:0000:00:0000:00:00
- 41094 Anders Dalen Follo SK M 60-64 Brutt -09:35:0700:00:0000:00:0000:00:00
- 42780 Kristiaan De Baere Nazareth M 35-39 Brutt -06:00:0900:00:0000:00:0000:00:00
- 81755 Trude Dehlin Pretty in Pink K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35198 Roger Dekkerhus Ytre Namdal SK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108707 Knut Bjarne Derås Rana SK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 69320 Thor Ivar Doknæs Sportsklubben Rye I M 45-49 Brutt -04:55:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 108708 Anders Dølgaard Oslo M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79258 Per-Vidar Dørum Eidsvoll SK M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108709 Ingar Eckholdt Team Telemark - Team Herkules M 40-44 Brutt -06:55:0312:13:4314:43:1600:00:00
- 108711 Jøran Edvardsen Tustna M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108710 Arne Edvardsen Kristiansand M 50-54 Brutt -08:34:3500:00:0000:00:0000:00:00
- 104221 Kristoffer Egeland Sandnes M 35-39 Brutt -14:46:5900:00:0000:00:0000:00:00
- 108712 Håkon Eggen Hockey Mot Kreft M 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 42304 Torbjørn Eid Team Victoria I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108713 Jan Gunnar Eidstø Mosjøen og Omegn CK M 45-49 Brutt -05:49:4600:00:0000:00:0000:00:00
- 27872 Roar Fjermestad Eie Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34476 Peder Ellingsen Team Sydspissen I M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108714 Bjørn Engebrigtsen Hvalstad M 35-39 Brutt -10:55:5219:42:1223:01:1302:09:06
- 108715 Torstein Engh Team Foss Sport M 40-44 Brutt -06:36:0011:31:4613:43:1700:00:00
- 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 Brutt -05:43:5500:00:0000:00:0000:00:00
- 66109 Wegard Eriksen 3 på tur M 30-34 Brutt -08:14:0900:00:0000:00:0000:00:00
- 108716 Hilde Eriksen Gjettum K 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36317 Peter Ernst Audax Randonneurs, Danmark M 65-69 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108717 Olav Rune Ertzeid Sandnessjøen og Omegn CK M 50-54 Brutt -08:33:2400:00:0000:00:0000:00:00
- 108718 Tonje Beate Esp IL Sverre - Sykkel K 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108719 Hans Magnus Espegard Team IEC Hus M 17-19 Brutt -06:13:4100:00:0000:00:0000:00:00
- 81023 Paul Sigurd Espegard Team IEC Hus M 20-24 Brutt -06:59:5500:00:0000:00:0000:00:00
- 42458 Ivan Espervik Trondhjems VK M 35-39 Brutt -06:09:2010:40:5112:46:2800:00:00
- 108720 Tove Falmår Grong IL K 50-54 Brutt -10:57:1100:00:0000:00:0000:00:00
- 108721 Hilde Fardal Trondheim K 25-29 Brutt -11:09:5821:18:4602:04:5800:00:00
- 54211 Bernt Ole Fiskeseth Team Bergen CK I M 30-34 Brutt -05:54:4210:21:4400:00:0000:00:00
- 79646 Lars Johann Fjeldstad Trondos M 30-34 Brutt -06:50:4211:44:1600:00:0000:00:00
- 36113 Håvar Fjære Sandefjord M 60-64 Brutt -09:40:3617:49:4800:00:0000:00:00
- 108722 Magnus Flaaten Oslo M 30-34 Brutt -07:28:0900:00:0000:00:0000:00:00
- 21632 Dag Foseid Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108723 Johan Fosse Nesoddtangen M 60-64 Brutt -10:44:3000:00:0000:00:0000:00:00
- 46943 Tord Skoe Fredriksen Bærum og Omegn CK M 45-49 Brutt -05:17:0109:33:0200:00:0000:00:00
- 108724 Johannes Gaisbauer Elopak M 40-44 Brutt -09:03:0700:00:0000:00:0000:00:00
- 108725 Ane Gangås Heimdal K 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62576 Jean Erik Gaundal Team Victoria I M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34769 John Rune Gilberg Team Victoria I M 45-49 Brutt -04:51:4708:34:3700:00:0000:00:00
- 27471 Per Arvid Gimre Sportsklubben Rye I M 25-29 Brutt -04:55:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 35152 Maxim Golev Team Victoria I M 30-34 Brutt -04:51:4708:34:5200:00:0000:00:00
- 108726 Rogeir Gotheim Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 Brutt -06:21:2700:00:0000:00:0000:00:00
- 42776 Rune Gottheim Oppdal SK M 40-44 Brutt -05:42:5809:54:3500:00:0000:00:00
- 31016 Sissel Gandrudbakken Grindheim Team Bergen CK I K 45-49 Brutt -06:22:0900:00:0000:00:0000:00:00
- 45080 Wolfram Groell Berlin M 50-54 Brutt -07:46:4300:00:0000:00:0000:00:00
- 108727 Ayna Beate Gundersen Pretty in Pink K 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79700 Hanne-Kristin Hagtvedt Arendal CC K 45-49 Brutt -08:11:3215:12:5100:00:0000:00:00
- 79116 Tor Halland IF Frøy - Sykkel M 40-44 Brutt -06:16:1610:56:1900:00:0000:00:00
- 79715 Joakim Halle Kolsås BIL M 30-34 Brutt -07:39:0400:00:0000:00:0000:00:00
- 79639 Geir Robert Haltstrand Trondos M 30-34 Brutt -06:50:4211:44:1600:00:0000:00:00
- 108728 Per Cato Hamang Sarpsborg SK M 55-59 Brutt -09:06:0315:29:1400:00:0000:00:00
- 36468 Ole-Rikard Hammer Bærum og Omegn CK M 50-54 Brutt -05:56:1511:22:3714:22:3000:00:00
- 36630 Arne Inge Hangerhagen Team Victoria I M 35-39 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 108729 Arild Hansen 3 på tur M 45-49 Brutt -06:50:4900:00:0000:00:0000:00:00
- 35750 Gunnar Jørs Hansen Team IEC Hus M 35-39 Brutt -06:59:5500:00:0000:00:0000:00:00
- 77261 David Michael Harney Hafrsfjord SK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62709 Jon Åge Haug Team Victoria II M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 80494 Astrid Østbye Haugen Eidsvoll SK K 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79495 Bodil Haugvik Team Telemark K 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62605 Lars Esten Heggvik Team Victoria I M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 26495 Nils Ove Helgeland Team Jæren I M 45-49 Brutt -05:28:0609:28:0011:22:0000:00:00
- 108730 Tove Helgås Vuku K 40-44 Brutt -11:13:5200:00:0000:00:0000:00:00
- 108731 Kjell Hestø Indre Nærøy M 25-29 Brutt -10:32:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 49915 Torkjell Hillestad Sportsklubben Rye I M 30-34 Brutt -04:55:4508:37:1400:00:0000:00:00
- 79884 Øyvind Hirkjølen Bingsfoss SK M 45-49 Brutt -07:00:4400:00:0000:00:0000:00:00
- 35840 Erik Hoff Trondhjems VK M 30-34 Brutt -06:09:2000:00:0000:00:0000:00:00
- 76769 Terje Hommeland Sandnes M 55-59 Brutt -08:46:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 35917 Torgeir Horn Bodø CK M 55-59 Brutt -06:20:4813:09:3600:00:0000:00:00
- 35233 Kjell Harald Horn Sportsklubben Rye I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79023 Magne Hunvik Bærum og Omegn CK M 40-44 Brutt -05:31:4300:00:0000:00:0000:00:00
- 36289 Nils H. Husby Molde og Omegn IF - Sykkel M 80-84 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108732 Steinar Hoftaniska Høgsve Frei M 55-59 Brutt -08:44:1216:28:2420:54:3700:00:00
- 108733 Leif Ingjer Nortura M 45-49 Brutt -08:43:3916:02:4600:00:0000:00:00
- 108735 Odd Frode Jacobsen AF Gruppen BIL M 35-39 Brutt -10:58:2600:00:0000:00:0000:00:00
- 108734 Lars Raymond Jacobsen Oslo M 30-34 Brutt -08:04:2315:13:0200:00:0000:00:00
- 42524 Lars Petter Jensen Sportsklubben Rye II M 45-49 Brutt -05:17:0409:13:0100:00:0000:00:00
- 65176 Martin Jensen Seby as M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36099 Odd Kristian Johansen Advokatfirmaet Salomon-Johansen AS M 40-44 Brutt -06:34:4311:50:3900:00:0000:00:00
- 69472 Tora Margrethe Johansen Asker K 55-59 Brutt -10:07:5819:49:3100:00:0000:00:00
- 71078 Mette Johansen Ottestad IL - Sykkel K 30-34 Brutt -10:06:4019:56:5100:00:0000:00:00
- 122296 Rune Johansen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 Brutt -07:07:3600:00:0000:00:0000:00:00
- 108736 Jan Sigurd Johansen Rakkestad M 60-64 Brutt -07:44:0115:37:0900:00:0000:00:00
- 122293 Ole Johansen Team Engelsviken M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 29892 Trine Johnsen Trondhjems VK K Brutt -07:26:4613:03:3800:00:0000:00:00
- 101216 Fredrik Jørgensen Team Jæren M 20-24 Brutt -06:54:5812:00:3600:00:0000:00:00
- 89684 Jonny Karlsen Team 69° Nord M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 70086 William Karlsen IK Hero - Sykkel M 50-54 Brutt -06:32:4911:18:0000:00:0000:00:00
- 108737 Stian Møller Karlsen Oslo M 25-29 Brutt -06:57:1514:09:5918:28:1500:00:00
- 69804 Bjørn Keiserud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 Brutt -07:07:3600:00:0000:00:0000:00:00
- 108738 Joakim Keiserås Gauldal SK M 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108739 Sverre Olav Kjærvik Mosjøen og Omegn CK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108740 Jon Andreas Klokkerhaug NTNUI - Sykkel Mix Tandem Brutt -08:09:4600:00:0000:00:0000:00:00
- 62614 Hans Korsgaten Trondhjems VK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 65388 Thomas Kristiansen 3 på tur M 30-34 Brutt -07:05:2700:00:0000:00:0000:00:00
- 108742 Marte Krogsrud NTNUI - Sykkel Mix Tandem Brutt -08:09:4600:00:0000:00:0000:00:00
- 80659 Kjetil Kronborg Sportsklubben Rye II M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62916 Asgeir Kvalvik Narvik CK M 50-54 Brutt -06:50:4600:00:0000:00:0000:00:00
- 53780 Jarle Kvam Sportsklubben Rye I M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108743 Nils-Jørgen Lauvik Oslo M 30-34 Brutt -10:58:3200:00:0000:00:0000:00:00
- 40691 Per Christian Liberg Team Sydspissen I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34775 Frank Erik Lien Team Victoria I M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108744 Fredrik Stenestø Lille Team Hof Toppers M 25-29 Brutt -06:33:1211:31:3813:30:5700:00:00
- 42319 Pål Erik Lilleeide Bærum og Omegn CK M 45-49 Brutt -05:17:0100:00:0000:00:0000:00:00
- 108745 Jens Lyager Værløse M 40-44 Brutt -13:43:5600:00:0000:00:0000:00:00
- 47872 Jan Roger Lykkeslett Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 102354 Jan-Harald Lærum Team Telemark M 35-39 Brutt -05:29:4200:00:0000:00:0000:00:00
- 108746 Arne Løkke-Sørensen Bærum og Omegn CK M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108747 Marcin Madry York System AT, Warszawa M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79606 Kay Morten Magelie Oslo M 30-34 Brutt -09:15:4400:00:0000:00:0000:00:00
- 108748 Jan Egil Magelie Malvik M 35-39 Brutt -09:15:3515:54:1200:00:0000:00:00
- 79794 Stig Arild Malvik Ringerike SK M 50-54 Brutt -08:55:4414:45:4518:50:0300:00:00
- 41314 Bernt Yngvar Marthinsen Torp M 65-69 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108749 Lasse Martinsen Hockey Mot Kreft M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 43253 Rainer Merx Selver Saddelschinder us Kölle, Köln M 45-49 Brutt -09:23:0900:00:0000:00:0000:00:00
- 108750 Stig Mosti Steinkjer M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34777 Roger Nasvik Team Victoria I M 40-44 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 108775 Stig Morten Negård Trondhjems VK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108751 Bernhard Nerem Frei M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108752 Lars Erik Nettum Grenland SK M 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62516 Eric Nevin Team Victoria I M 35-39 Brutt -04:51:4708:34:3700:00:0000:00:00
- 108753 Ragazzo Nicola Oftersheim M 45-49 Brutt -08:03:1015:18:2918:46:3000:00:00
- 43082 Hanne Lock Nilsen Team Victoria II K 50-54 Brutt -06:38:4311:32:1713:55:0600:00:00
- 108754 Lisbeth Ravn Nilsson Roskilde K 45-49 Brutt -11:13:0720:57:0900:00:0000:00:00
- 36224 Paavo Nurminen Lappeenranta M 65-69 Brutt -10:36:0020:12:1200:17:4800:00:00
- 108755 Martin Nynes Harran M 20-24 Brutt -09:43:3300:00:0000:00:0000:00:00
- 108758 Lars Lyager Olsen Taastrup M 45-49 Brutt -13:43:5600:00:0000:00:0000:00:00
- 108757 Halvor Olsen Team IEC Hus M 25-29 Brutt -06:13:4100:00:0000:00:0000:00:00
- 108756 Ellen Karin Olsen Bodø CK K 45-49 Brutt -10:14:3219:58:3501:12:4300:00:00
- 27125 Øistein Olsen Sportsklubben Rye I M 30-34 Brutt -04:55:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 108760 Fredrik Pedersen Asker M 35-39 Brutt -10:07:5819:49:2300:00:0000:00:00
- 79671 Roy Einar Pedersen Mosjøen og Omegn CK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108759 Edvard Pedersen Asker M 20-24 Brutt -10:07:5119:49:3100:00:0000:00:00
- 108761 Jan Hartung Pedersen Hedehusene M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 41715 Hans Kristian Pedersen Asker M 55-59 Brutt -10:07:5819:49:2300:00:0000:00:00
- 35682 Roberto Pin San Pietro Di Feletto Treviso M 45-49 Brutt -08:12:0415:18:2918:48:1900:00:00
- 35650 Jan Olav Polden Oppdal SK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108762 Marco Paardehaar Deventer M 35-39 Brutt -09:03:2317:46:3800:00:0000:00:00
- 36054 Arne Harald Radich Sarpsborg SK M 65-69 Brutt -07:16:1100:00:0000:00:0000:00:00
- 70921 Bashkim Ramadani Hapro BIL M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 33968 Øyvind Vaagland Reiten Oppdal SK M 45-49 Brutt -05:42:5809:54:3511:51:2500:00:00
- 79299 Terje Risholt Støren SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 23902 Jan Arne Rogstad Styrbjørn-Spinn Racing Team M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 42698 Lasse Rypdal Bærum og Omegn CK M 35-39 Brutt -05:17:0109:12:5111:04:4100:00:00
- 108764 Bjørnar Rønning Halden M 30-34 Brutt -10:23:5719:53:3900:00:0000:00:00
- 62819 Jan Ivar Rønningen Trondhjems VK M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108765 Arild Rønvik Oslo M 35-39 Brutt -11:03:4300:00:0000:00:0000:00:00
- 37126 Thor Audun Saga Bærum og Omegn CK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 79225 Kenneth Sandberg Kolbotn IL - Sykkel M 30-34 Brutt -06:21:2711:00:3813:05:5600:00:00
- 65129 Finn Sandvold Ottestad IL - Sykkel M 60-64 Brutt -10:06:3519:56:5100:00:0000:00:00
- 44897 Dyre Saxrud PWC M 60-64 Brutt -07:40:5200:00:0000:00:0000:00:00
- 34215 Bjørnar Schanke Team Sydspissen I M 45-49 Brutt -05:32:0400:00:0000:00:0000:00:00
- 35678 Steinar Schie CK Øst M 55-59 Brutt -06:47:4712:24:3915:09:3500:00:00
- 79813 Ralf Schulze-Falck All Mountains & U.S.Competition - Assos M 50-54 Brutt -08:19:2700:00:0000:00:0000:00:00
- 108766 Jimmy Segren Oslo M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108767 Stig Selland Grenland SK M 40-44 Brutt -07:09:5800:00:0000:00:0000:00:00
- 27983 Rolf Helge Selliken Styrbjørn-Spinn Racing Team M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35178 Ottar Simonsen Mosjøen og Omegn CK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 62834 Helge Ronny Sjødahl Fredrikstad M 45-49 Brutt -06:32:5900:00:0000:00:0000:00:00
- 108768 Jan Sjølshagen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 Brutt -06:45:1500:00:0000:00:0000:00:00
- 108769 Karl-Erik Skjong Bergen M 25-29 Brutt -08:17:1700:00:0000:00:0000:00:00
- 36386 Arve Skåren Team Victoria I M 30-34 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 27337 Pål Sleveland Styrbjørn-Spinn Racing Team M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 40917 Rune André Slydahl Mosjøen og Omegn CK M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 63020 Eirik Slyngstad Longva M 17-19 Brutt -07:58:1800:00:0000:00:0000:00:00
- 79180 Justin Louis Smith Rana SK M 45-49 Brutt -05:45:1410:03:5112:01:0500:00:00
- 29097 Terje Magne Solberg Sandnes M 60-64 Brutt -08:46:4200:00:0000:00:0000:00:00
- 108770 Glenn Sollid Team Victoria I M 20-24 Brutt -04:52:0308:34:3700:00:0000:00:00
- 108771 Yngve Sollien Kolbotn IL - Sykkel M 35-39 Brutt -06:21:2711:00:3800:00:0000:00:00
- 108772 Dag Olav Soriano Oslo M 50-54 Brutt -07:13:2114:14:2418:03:3323:07:23
- 79820 Rigmor Stavik Hundhamaren K 40-44 Brutt -08:57:5800:00:0000:00:0000:00:00
- 34834 Bjørn Stavnes Trondhjems VK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108773 Kjell Fornell Stedenfeldt IL Sverre - Sykkel M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108774 Aleksander Bunes Stene Kristiansund M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 43241 Birgit Stensmo Eidsvoll SK K 45-49 Brutt -08:59:1600:00:0000:00:0000:00:00
- 42669 Håvard Strand Team Victoria I M 25-29 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 108776 Ove Svendsen Sarpsborg M 40-44 Brutt -10:23:5700:00:0000:00:0000:00:00
- 43255 Terje Sæterøy Austrått SK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 81621 Carina Søndergaard Nesodden SK K 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 70907 Eivind Søreng Smaalenene SK M 30-34 Brutt -08:16:4915:15:2419:33:4900:00:00
- 79205 Jan Oddvar Sørnes Bodø CK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108777 Morten Sørvik Sandefjord SK M 40-44 Brutt -09:42:2300:00:0000:00:0000:00:00
- 95562 Søren Skjødt Thomsen CK Karsken M 55-59 Brutt -13:30:5900:00:0000:00:0000:00:00
- 105121 Erlend Thorsen Hafrsfjord M 30-34 Brutt -13:01:4501:40:0800:00:0000:00:00
- 108778 Frode Thorvik Sand ØKonomi AS M 45-49 Brutt -14:30:0300:00:0000:00:0000:00:00
- 108779 Kristian Tokle Team Victoria I M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35696 Sindre Tomren Vigra M 30-34 Brutt -08:17:1715:16:4218:42:1800:00:00
- 79047 Arild Tung Trondhjems VK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108780 Erik Tömmervold Team Sønnak M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 55-59 Brutt -06:18:1400:00:0000:00:0000:00:00
- 36483 Øyvind Unhjem Sportsklubben Rye I M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108781 Oskar Valkvæ Godøy IL M 45-49 Brutt -07:36:1115:17:0000:00:0000:00:00
- 42272 Inge Valseth Team Victoria I M 45-49 Brutt -04:51:4700:00:0000:00:0000:00:00
- 108782 Kenneth Valslag UNIK CK M 35-39 Brutt -10:58:2600:00:0000:00:0000:00:00
- 108783 Fokko Van Der Heide Kamrad / Assen / The Netherlands M 35-39 Brutt -07:07:5200:00:0000:00:0000:00:00
- 53890 Sigbjørn Vea Team Sydspissen II M 40-44 Brutt -06:23:2510:59:5213:02:1515:24:18
- 42347 Jon Vestby Sportsklubben Rye I M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 46104 Thomas Vestli Vegårshei M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 41129 Harald Vik Konnerud IL - Sykkel M Tandem Brutt -10:08:1021:55:0100:00:0000:00:00
- 62715 Arild Vikan Team Victoria II M 40-44 Brutt -06:09:2010:40:5113:04:5700:00:00
- 42081 André Voegeli Meyerhuus Cycling Club M 60-64 Brutt -08:23:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35740 Stefan Vogel Kaniabikes, Weissenberg M 35-39 Brutt -11:13:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 108784 Sigrid Vold CK Victoria K 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108785 Odd Harald Vollen Eidsvoll SK M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108786 Lena Walberg Hockey Mot Kreft K 20-24 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 36330 Ørjan Walstad Team Victoria I M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108787 Karl Magnus Wathne Nils Wathne Auto A/S M 50-54 Brutt -15:09:1204:35:0700:00:0000:00:00
- 108788 Tom-Kenneth Wendelborg Team Telemark M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108789 Jacob Mathew White Kaniabikes, Weissenberg M 17-19 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108790 Berit Christine Wiborg-Maurstad Asker CK K 40-44 Brutt -07:33:4214:30:5217:59:1322:10:05
- 35970 Alf Wilhelmsen Konnerud IL - Sykkel M Tandem Brutt -10:08:1021:55:0100:00:0000:00:00
- 108791 Erik Christian Windt Oslo Takstforretning M 40-44 Brutt -08:51:2517:38:3900:00:0000:00:00
- 42418 Thorstein Wines Sportsklubben Rye II M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 50651 Sten Rune Wingerei Team Telemark M 40-44 Brutt -05:29:4209:34:1811:27:4900:00:00
- 108792 Ellef Wistad Lågen CK M 30-34 Brutt -08:28:5500:00:0000:00:0000:00:00
- 108793 Trond Waage Mo I Rana M 35-39 Brutt -08:36:3600:00:0000:00:0000:00:00
- 108794 Christian Zelt All Mountains & U.S.Competition - Assos M 30-34 Brutt -08:19:1100:00:0000:00:0000:00:00
- 108795 Hermann Zwisler Vitargo Team Germany/RSG Zollernalb M 50-54 Brutt -10:29:1718:43:4500:00:0000:00:00
- 27557 Per Ove Øglænd Styrbjørn-Spinn Racing Team M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108797 Iris Øverland Stranda K 20-24 Brutt -09:24:0617:41:0300:00:0000:00:00
- 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108798 Eirik Åm Trondheim M 30-34 Brutt -08:11:4216:00:2600:00:0000:00:00
- 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye I M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 26934 Ole Aamodt Team Jæren M 55-59 Brutt -06:54:5800:00:0000:00:0000:00:00
- 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 46095 Oskar Aanonsen Team Sydspissen II M 50-54 Brutt -06:23:5310:59:5213:02:0600:00:00
- 108799 Ole Kristian Årdal Stranda SK M 20-24 Brutt -09:24:0317:41:0300:00:0000:00:00
- 79374 Tore Kurt Århus FRISK BRIS M 50-54 Brutt -06:11:5000:00:0000:00:0000:00:00
- 108800 Tonje Aas CK Victoria K 25-29 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 108801 Øystein Aasheim Team Telemark M 45-49 Brutt -05:29:4200:00:0000:00:0000:00:00
1936 36080 Øystein Rohlff IK Hero - Sykkel M 70-74 43:48:00 12.3215:30:0723:31:4100:00:0000:00:00
1935 79947 Arild Sørensen Kvaløysletta M 55-59 40:35:05 13.3013:16:4701:10:2706:09:3710:32:52
1934 108694 Olaf Bolte Bueren M 40-44 39:26:30 13.6911:36:5804:31:2209:10:4612:37:31
1933 108693 Morten Oseland Hafrsfjord M 30-34 39:26:06 13.6913:01:4501:40:0009:10:2412:37:26
1932 108692 Horst Heydenbluth ADFC, Schortens M 70-74 39:23:18 13.7011:33:2022:38:0106:56:5811:31:57
1931 108691 Ole Johan Aune Snillfjord M 20-24 38:58:10 13.8515:25:4901:20:0306:29:3311:52:38
1927 108689 Dag Christian Andersen Sportslink M 40-44 38:07:11 14.1609:07:1718:45:1508:54:5711:42:33
1927 70740 Flemming Eike Team Sportslink M 40-44 38:07:11 14.1609:07:1718:45:1508:54:5711:42:19
1927 80614 André Bjerke Haakonsen Team Sportslink M 30-34 38:07:11 14.1609:07:1718:45:1508:54:5711:42:19
1927 108690 Glenn Philip Kristiansen Team Sportslink M 35-39 38:07:11 14.1609:07:1718:45:1508:54:5711:42:19
1926 108688 Rune Kristian Sørlid Team Sportslink M 45-49 38:06:59 14.1609:07:0518:45:1508:54:5711:42:19
1924 108686 Michael Heydenbluth Jever M 45-49 38:06:38 14.1611:23:5722:36:3406:30:2110:46:50
1924 108687 Bernd Seidel Vitargo Team Germany M 35-39 38:06:38 14.1611:32:5321:49:1206:30:2910:46:50
1923 108685 Per Magne Egelid Grimstad M 30-34 37:28:25 14.4111:46:1022:34:0003:37:0209:33:18
1922 108684 Alexander Stamsø Søndeled M 25-29 37:28:22 14.4111:46:1022:34:0003:37:0209:33:18
1919 108681 Erik Gjerstad Team TMT M 30-34 37:15:21 14.4911:16:0123:11:3505:07:0610:00:31
1919 108682 Helge Gunnar Olsen Team TMT M 45-49 37:15:21 14.4911:22:4023:11:3505:07:0610:00:31
1919 108683 Jaime Riffo Team TMT M 30-34 37:15:21 14.4900:00:0023:11:3505:07:0610:00:31
1918 69948 Andrew Brazier Ze Biscuit Barrel, Exeter M 45-49 36:56:26 14.6112:05:2823:41:4605:20:5909:30:13
1916 108680 Tom Arild Blix Team Blix M 55-59 36:47:40 14.6711:00:0921:36:5804:46:3609:44:43
1916 108679 Marit Blix Team Blix K 45-49 36:47:40 14.6711:00:1321:36:5804:46:4209:44:30
1914 108678 Ole Christian Kirknes Bromset Heimdal M 20-24 36:12:04 14.9111:32:3921:48:5304:50:2409:03:35
1914 107390 Stein Erik Kirknes Forsvaret M 50-54 36:12:04 14.9111:32:3121:48:5304:50:2409:03:35
1913 108677 Ulrik Schack Meyer Amager Cyklering, Danmark M 50-54 36:00:55 14.9911:21:5021:05:5702:38:3008:29:29
1912 108676 Boel Petterson Nykøping K 40-44 36:00:33 14.9911:25:4120:49:2602:38:3008:29:29
1910 108674 Hans Christian Hoff Krigsskolen IL - Sykkel M 20-24 35:48:16 15.0811:20:2122:08:1102:28:5607:24:38
1910 108675 Manav Kumar Krigsskolen IL - Sykkel M 20-24 35:48:16 15.0811:20:2122:08:1102:28:5607:24:38
1908 108673 Trond Hageland Konnerud IL - Sykkel M 35-39 35:24:54 15.2410:03:4120:57:1203:49:5308:12:01
1908 37363 Tommy Hageland Globusgutta M 70-74 35:24:54 15.2410:04:3520:57:3803:49:5308:12:04
1906 68615 Even Ingjær Krigsskolen IL - Sykkel M 20-24 35:10:14 15.3511:24:2022:02:3702:43:4507:09:37
1906 108672 Erlend Malmo Krigsskolen IL - Sykkel M 20-24 35:10:14 15.3511:24:0222:02:3702:43:5007:09:37
1905 108671 Einar Ljung Opedal Krigsskolen IL - Sykkel M 20-24 35:10:11 15.3511:24:0222:02:2502:43:4507:09:37
1904 108670 Veronica Krathe Hortenhorten K 35-39 35:08:18 15.3611:46:0122:28:1103:20:1807:48:43
1902 41972 Ole Anton Bakke Sandefjord SK M 45-49 35:07:09 15.3710:13:3620:49:4202:27:5107:39:35
1902 108669 Linda Øyen Sandefjord SK K 45-49 35:07:09 15.3710:13:3620:49:4202:27:5107:39:35
1901 108668 Audhild Lønseth Vuku K 50-54 34:47:45 15.5111:13:5223:16:2303:10:3407:10:16
1900 108667 Geir Jellum Jessheim M 40-44 34:38:03 15.5911:28:3522:22:2103:40:4307:07:26
1899 43209 Einar Klinkenberg Team Klinkenberg M 70-74 34:23:01 15.7011:13:3422:07:2003:25:4106:52:25
1898 108666 Irene Olsson Fjällbacka K 45-49 34:21:17 15.7110:59:4620:35:1801:37:0606:48:59
1897 66216 Jeremy Pethick Ze Biscuit Barrel, Lier M 45-49 33:44:27 16.0011:08:5121:18:0302:11:2706:31:44
1896 108665 Aleksander Moen Halden M 25-29 33:22:36 16.1711:06:4921:39:5701:53:5106:20:55
1895 108664 Morten Jönsson Ishøj M 40-44 33:07:35 16.3010:33:0420:39:1602:05:2606:21:10
1894 108663 Eirin Torblå Harstad CK K 45-49 32:54:15 16.4110:51:3820:51:2401:26:4605:48:10
1893 46022 Levi Gravdal Team Sydspissen I M 55-59 32:41:45 16.5111:21:2120:53:3801:40:0904:45:23
1892 108662 Andreas Amundsen Team Sydspissen I M 30-34 32:41:17 16.5111:17:5720:53:3801:40:0904:45:15
1891 79920 Roald Hovset Team 5 M 60-64 32:36:21 16.5611:31:5520:29:4500:57:4305:06:21
1890 108661 Henrik Åsheim Moss M 25-29 32:31:48 16.6011:09:4121:18:3302:04:5805:52:25
1889 108660 Marius Solum Trondheim M 25-29 32:31:40 16.6011:09:5821:18:4602:04:5805:52:28
1888 108659 Anders Vik Elverum M 35-39 32:31:04 16.6010:24:3118:47:5323:44:2504:50:53
1887 43243 Kjell Arne Kalland Naustdal M 50-54 32:19:03 16.7011:37:2821:29:2501:50:0105:41:33
1883 108657 Stein Roger Gundersen Kristiansund M 25-29 31:51:53 16.9410:07:5820:21:3300:24:2804:00:38
1883 62927 Thomas Pedersen Ryther Reperbanen Fysioterapi M 25-29 31:51:53 16.9410:07:1720:21:2800:24:2804:00:38
1883 42074 Kim Roger Solli-Sæther Kristiansund M 25-29 31:51:53 16.9410:06:5620:21:3300:24:2804:00:38
1883 108658 Adrian Bunes Stene Frei M 20-24 31:51:53 16.9410:07:5820:21:2800:24:2804:00:38
1882 108656 Ane Mikalsen Trondheim K 20-24 31:42:06 17.0311:14:0319:27:3800:02:0004:24:35
1880 108654 Nol Gerritse Amsterdam M 35-39 31:33:01 17.1110:28:2420:36:1000:57:1104:38:40
1880 108655 Rutger Van Den Breemer Amsterdam M 30-34 31:33:01 17.1110:28:1920:36:1600:57:1104:38:40
1876 67961 Leif Thore Bjertnæs Team Hjertesalat M 65-69 31:32:02 17.1211:15:3019:32:0823:45:4204:12:49
1876 63259 Lars Bjertnæs Team Hjertesalat M 25-29 31:32:02 17.1211:16:1519:32:0823:45:4204:12:49
1876 63261 Åsmund Bjertnæs Team Hjertesalat M 30-34 31:32:02 17.1211:14:2819:32:0823:45:4204:12:49
1876 63260 Morten Bjertnæs Team Hjertesalat M 60-64 31:32:02 17.1211:16:1919:32:0823:45:4204:12:49
1875 36222 Ottar Strand Horten og Omegns CK M 55-59 31:24:32 17.1911:02:2619:52:1000:03:4504:11:36
1874 108652 Klaus Steudter Vitargo Team Germany/Velotravel M 45-49 31:14:13 17.2810:31:1220:32:2200:48:3003:58:24
1873 43250 Paul Olav Pedersen Vega M 55-59 30:49:42 17.5111:15:0419:46:4523:46:4803:26:36
1872 71147 Thomas Rønning Hamar Ambulansetjeneste M 30-34 30:48:33 17.5209:54:1719:49:3223:27:3803:46:12
1870 42067 Frank Ostertag Boxsport Luebeck eV M 45-49 30:40:37 17.6009:40:0718:21:2122:54:0203:43:57
1870 36276 Walter Van Linden Sportcomité Astene, Afsnee M 50-54 30:40:37 17.6009:39:5118:21:2123:39:4103:44:02
1868 105216 Sverre Vatnøy Oslo M 25-29 30:33:51 17.6609:30:0218:59:1123:12:4003:18:43
1868 108651 Rune Vatnøy Kristiansand M 55-59 30:33:51 17.6609:30:1618:59:1123:12:4703:18:46
1866 65101 Gunn Randi Fjæstad Ottestad IL - Sykkel K 50-54 30:30:15 17.7010:06:4019:56:5100:09:3903:42:06
1866 67376 Knut Erik Johansen Ottestad IL - Sykkel M 40-44 30:30:15 17.7010:06:3519:56:5100:09:3903:42:06
1865 79748 Gøran Lindberg Hadeland CK M 40-44 30:22:52 17.7709:51:5319:11:3323:21:4002:59:47
1864 156360 Hans Martin Olsen Sarpsborg M 35-39 30:04:50 17.9510:17:0319:42:5200:33:1800:00:00
1862 108650 Morten Åsli Oslo M 35-39 30:00:48 17.9910:18:4618:38:5122:55:2102:45:54
1862 108649 Marianne Åsli Mosjøen K 60-64 30:00:48 17.9910:20:4618:38:5122:55:2102:46:19
1861 35554 Oddbjørn Rønneberg ACK M 50-54 29:58:40 18.0110:19:3718:23:5422:33:2802:37:55
1859 41350 Anne Heidegård Skotselv K 30-34 29:55:10 18.0410:14:2619:22:5923:18:2103:03:06
1859 65140 Marie Østensen Statoil BIL K 30-34 29:55:10 18.0410:13:3619:22:5923:18:2103:03:06
1858 35996 Manfred Doering Koeln M 65-69 29:41:20 18.1808:35:4820:17:2723:39:4102:53:49
1857 82860 Knut Pedersen Trondhjems VK M 60-64 29:35:23 18.2409:52:1518:26:1723:01:4702:31:44
1855 70911 Tore Huseby Elverum M 40-44 29:35:16 18.2509:26:5418:10:0723:22:4702:32:35
1855 70912 Geir Kikut Nordhagen Elverum M 40-44 29:35:16 18.2509:50:0518:10:0723:22:4702:32:35
1853 108648 Till Christiansen København S M 17-19 29:27:58 18.3208:52:0118:20:2123:18:3702:44:00
1853 108647 Rune Christiansen København S M 45-49 29:27:58 18.3208:52:0118:20:2123:17:1702:43:57
1852 108646 Peer Brandt Team Sunshine M 45-49 29:19:27 18.4109:04:0617:58:2622:04:2501:53:52
1851 108645 Gerhard Wolf Plus 60 M 60-64 29:15:53 18.4510:06:2319:08:5823:12:4002:25:53
1846 108641 Jonas Barlien Trondheim M 25-29 29:15:18 18.4509:43:3318:17:2122:32:3102:06:52
1846 108642 Tor Emil Fløan Namsos M 20-24 29:15:18 18.4509:43:2518:17:1422:32:3102:06:52
1846 108643 Truls Ebbe Moe Namsos M 20-24 29:15:18 18.4509:43:2518:17:1422:32:3102:06:52
1846 43177 Tord Moe Namsos M 25-29 29:15:18 18.4509:43:2518:17:1422:32:3102:06:52
1846 108644 Sverre Solum Skage M 20-24 29:15:18 18.4509:43:2518:17:2122:32:3102:06:52
1844 108639 Kathrine Andresen Oslo K 25-29 29:14:06 18.4710:38:1819:05:5523:00:4302:25:06
1844 108640 May Tone Thorsen Grimstad K 25-29 29:14:06 18.4710:38:1819:05:5523:00:4302:25:06
1843 79803 Tore Hensrud-Gulla CK Toten-Tråkk M 65-69 29:05:54 18.5508:35:3916:13:3321:04:4201:43:03
1842 108638 Claes Emil Spieler Palmers Bergenn M 20-24 29:04:39 18.5710:32:4519:31:1723:00:2702:17:53
1841 108637 Søren Visholm Døvania M 35-39 29:02:31 18.5908:21:2616:56:5020:56:3501:26:51
1840 36256 Uwe Küttner Dresden M 70-74 28:57:38 18.6409:50:2218:04:4622:21:5301:35:43
1838 108636 Håkon Vasset Team Mastetoppen M 30-34 28:55:05 18.6709:03:4117:27:3322:16:1702:03:32
1838 36154 Terje Vasset Team Mastetoppen M 55-59 28:55:05 18.6709:03:4117:27:3322:16:1702:03:32
1836 79906 Bård Inge Gråbak Flå IL M 20-24 28:55:03 18.6709:25:3418:01:4822:19:4301:31:18
1836 108635 Vegard Lundemo Ler Flå IL M 20-24 28:55:03 18.6709:25:5018:01:4822:19:4301:31:18
1835 108634 Torbjørn Moen Ranheim M 30-34 28:53:54 18.6808:39:5017:05:1621:55:1001:49:47
1834 108633 Charlotte Audestad Oslo K 25-29 28:52:42 18.6909:50:3118:47:5323:44:2502:19:36
1833 108632 Lars Hoffmann HMR-Wingsforlife team, Weinböhla M 40-44 28:48:15 18.7409:52:0517:51:4022:20:3001:37:50
1832 108631 Nhat Vo Vahn Oslo M 25-29 28:46:26 18.7600:00:0017:36:1422:21:2602:07:34
1831 43737 Helge Gjelstad Team Hof Toppers M 50-54 28:40:59 18.8209:10:4417:36:1421:54:2401:49:49
1830 36182 Terje Breirem Vallset Sanglag M 65-69 28:36:06 18.8809:36:2817:34:3121:25:5301:28:52
1829 108630 Adalsteinn Stefansson Team Berlin M 50-54 28:35:25 18.8800:00:0000:00:0021:43:1901:49:36
1828 108629 Ludwig Probst Team Berlin M 20-24 28:34:51 18.8900:00:0017:02:0021:43:1901:49:36
1827 108628 Samuel Schwartz Team Berlin M 20-24 28:34:42 18.8908:47:2900:00:0021:43:1901:49:36
1826 37212 John Nårud Lågen CK M 65-69 28:32:41 18.9109:37:2517:56:0522:04:4701:29:02
1825 108627 Jeroen Van Berlo Deventer M 35-39 28:30:51 18.9309:03:2317:46:3822:08:0301:16:48
1821 122180 Thomas Andersen CraftKara M 25-29 28:29:54 18.9408:46:1916:50:4421:31:1001:25:51
1821 108624 Jonas Haglund CraftKara M 25-29 28:29:54 18.9408:46:1916:50:4421:31:1001:25:38
1821 108625 Dag Erik Stangstuen CraftKara M 25-29 28:29:54 18.9408:46:1916:50:4421:31:1801:25:46
1821 108626 Patrick Sydseter CraftKara M 25-29 28:29:54 18.9408:46:1916:50:4421:31:1801:25:51
1820 119229 Øyvind Gundersen Kolbjørnsvik M 20-24 28:24:38 19.0007:16:3714:31:3018:52:2801:56:53
1819 108623 Tommy Skar Ås M 40-44 28:23:54 19.0108:59:3317:21:0321:26:2501:10:28
1818 108622 Hansjoerg Raetz Audax Randonneurs, Switzerland M 40-44 28:19:45 19.0609:30:2917:56:5522:01:5701:32:24
1817 108621 Trond Are Thrana Molde CK M 25-29 28:19:19 19.0609:27:1117:34:3121:47:5501:30:20
1816 108620 Hans Vermehren Jensen Vallensbæk M 45-49 28:16:50 19.0911:12:5020:08:5422:57:1801:59:33
1815 108619 Bjørn Melvin Sæther Bkw as M 40-44 28:15:43 19.1008:58:3117:35:3221:45:5600:59:05
1814 108618 Jari Seppala Intertieto OY M 40-44 28:14:04 19.1211:25:4120:49:2623:55:5202:07:32
1813 108617 Robert Lind Fauske IL - Sykkel M 40-44 28:13:28 19.1300:00:0017:59:5821:19:2500:47:13
1809 108613 Asgeir Dahlby Hakadal M 30-34 28:13:03 19.1309:03:1917:11:1621:47:1301:16:21
1809 108614 Marius Granrud Bjønnputten IL. M 30-34 28:13:03 19.1309:03:0917:11:4321:47:1301:16:21
1809 108615 Benjamin Sverdrup Siggerud M 20-24 28:13:03 19.1308:42:5417:11:4321:47:1301:16:21
1809 108616 Bjørn Trangsrud Hakadal M 30-34 28:13:03 19.1309:03:4117:11:4321:47:1301:16:21
1808 108612 Dagfinn Olsen Fauske IL - Sykkel M 65-69 28:13:00 19.1309:38:0817:59:4721:20:1800:47:13
1803 108607 Michele Falzetta Elopak M 40-44 28:11:13 19.1509:03:3317:09:4721:14:1901:20:31
1803 108608 Bjørn H. Moshuus Norsk Luftambulanse M 45-49 28:11:13 19.1509:03:0717:09:4721:14:3801:19:48
1803 108609 Jan Ivar Rønning Elopak M 45-49 28:11:13 19.1509:03:0717:09:4721:14:3801:19:41
1803 108610 Harald Schweighofer Elopak M 40-44 28:11:13 19.1509:03:0717:09:4721:14:3801:19:59
1803 108611 Harald Voltolini Elopak M 45-49 28:11:13 19.1509:03:0717:09:4721:14:3801:19:41
1802 108606 Erika Lettner Elopak K 45-49 28:11:09 19.1509:03:2417:09:4721:14:3801:19:51
1801 108605 Elisabeth Lageder Elopak K 50-54 28:11:05 19.1508:36:5417:09:4721:14:1901:19:41
1799 91315 Svein Grande Singapore M 35-39 28:10:25 19.1607:27:0615:14:3321:04:3101:21:45
1799 108604 Brett Verschoor Singapore M 35-39 28:10:25 19.1607:27:0615:14:3321:04:3101:21:55
1798 79746 Fredrik Guldstrand Malmö M 45-49 28:09:35 19.1709:21:3418:04:3421:49:2901:08:24
1796 79911 Wolfgang Kück Bremerhaven M 60-64 28:08:49 19.1809:09:1617:54:0422:07:2601:16:48
1796 108603 Gerol-Ulrich Schluter Enger M 60-64 28:08:49 19.1809:13:4217:54:0422:07:2301:16:48
1795 108602 Helmut Ludewig Enger M 65-69 28:08:38 19.1809:09:1617:54:0422:07:2601:16:48
1794 108601 Jürgen Gabelin Berlin M 55-59 28:08:21 19.1909:09:1617:54:0422:07:2601:16:48
1793 41126 Asbjørn Ranvik Rolls-Royce Marine M 65-69 28:07:29 19.2009:00:5216:55:2021:15:0001:06:02
1791 108599 Arnt Roar Akseth Hell M 30-34 28:04:56 19.2208:36:0616:11:1820:14:3500:50:59
1791 108600 Marius Gulbrandsen Bærum og Omegn CK M 25-29 28:04:56 19.2208:36:0616:11:1820:14:3500:50:59
1790 41195 Sven Hohendahl RHW, Brockum M 30-34 28:01:20 19.2709:48:2217:47:0521:26:0300:41:58
1789 108598 Kjersti Aamodt Oslo K 50-54 28:01:06 19.2709:11:0616:57:1021:42:2301:28:19
1787 108596 Lasse Røed Team Røedegaard M 20-24 28:00:16 19.2810:05:3718:57:0322:16:1401:13:40
1787 108597 Niklas Ødegaard Team Røedegaard M 20-24 28:00:16 19.2810:05:3718:57:0322:16:1401:13:40
1784 70648 Frode Arnesveen Hagan M 25-29 27:59:55 19.2808:39:2016:34:3020:42:3700:54:45
1784 108594 Tom Olsen Hagan M 45-49 27:59:55 19.2808:39:2916:34:1520:42:3700:54:45
1784 108595 Tom Aleksander Wiger Team Kalas M 25-29 27:59:55 19.2808:39:3916:34:1520:42:3700:54:45
1783 30676 Knut Andersen Aker Solutions M 60-64 27:58:13 19.3010:09:2417:40:0621:28:4000:54:28
1781 103720 Kåre Gravdal Egersund M 30-34 27:47:25 19.4308:02:4216:45:1321:03:2300:58:48
1781 108593 Geir Morten Gravdal Egersund M 17-19 27:47:25 19.4308:02:4216:45:1321:03:2300:58:48
1780 69864 Mikael Eriksson Rockwool BIL M 40-44 27:44:33 19.4608:30:5916:19:2220:27:3700:39:39
1779 108592 Stein-Arne Granaas Honningsvåg M 50-54 27:41:28 19.5009:39:2817:59:4721:19:2500:33:25
1778 108591 Ann Kristin Nordhus Samuelsen Team Nordkapp K 45-49 27:41:18 19.5009:39:2817:59:4721:19:2500:33:25
1777 79826 Knut Rønning Sarpsborg SK M 50-54 27:39:59 19.5109:52:4517:41:0221:45:5600:51:48
1776 108590 Tony Gren Friskis & Svettis Hbg M 50-54 27:36:49 19.5510:08:1917:40:1321:21:1500:34:27
1775 108589 André Girgner Wülfrath M 35-39 27:35:31 19.5709:37:1917:40:5322:24:4001:15:53
1774 108588 Cathrine Norheim Ask Kragerø K 40-44 27:34:26 19.5810:28:5818:08:1621:32:1100:28:30
1772 42540 Lars Jørgen Landsem Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 27:30:31 19.6311:24:5419:26:2522:46:3400:58:40
1772 108587 Leif Gustav Prytz Olsen Honningsvåg M 45-49 27:30:31 19.6309:37:4517:59:5821:19:2500:33:25
1771 108586 Christian Haarup Team Sydspissen I M 35-39 27:26:03 19.6806:57:4414:27:2420:04:4400:48:11
1769 108584 Trond Marthinsen Moss CK M 55-59 27:19:36 19.7609:06:1116:51:5320:56:0300:27:47
1769 108585 Jens Ragnar Nygaard Moss M 45-49 27:19:36 19.7609:03:4616:51:5320:56:0300:27:47
1768 43252 Michael Hort Selver Saddelschinder us Kölle, Köln M 45-49 27:18:01 19.7808:35:4817:07:4921:04:1700:35:18
1766 36166 Eva Bye Jansen CK Øst K 55-59 27:17:51 19.7808:56:0216:46:2320:39:3700:13:11
1766 36167 Sonja Kristensen CK Øst K 60-64 27:17:51 19.7808:56:0216:46:2320:39:3700:13:15
1765 108583 Cato Olden Nagy Hockey Mot Kreft M 30-34 27:17:40 19.7809:52:1817:13:4120:48:0000:10:37
1762 42660 Elise Hauan Dahl Hockey Mot Kreft K 20-24 27:17:35 19.7809:53:0717:15:0720:48:1500:10:42
1762 108581 Simen Stubsjøen Hockey Mot Kreft M 20-24 27:17:35 19.7809:52:1817:13:4120:47:5400:10:37
1762 108582 Niklas Unger Hockey Mot Kreft M 17-19 27:17:35 19.7809:52:1217:13:2220:48:1500:10:37
1760 92885 Thor Dalvang Tynset M 55-59 27:14:45 19.8108:48:3916:30:2720:46:4300:11:04
1760 52074 Gunnar Rønning Tynset M 65-69 27:14:45 19.8108:53:1316:30:2720:46:4300:11:04
1757 108578 Mats Jensen Sjetne IL M 17-19 27:12:21 19.8408:57:1616:15:1020:10:0823:51:55
1757 108579 Ståle Aune Sæther Sjetne IL M 17-19 27:12:21 19.8408:57:1616:15:1020:10:0823:51:55
1757 108580 Bernt Viken Sjetne IL M 17-19 27:12:21 19.8408:57:1616:15:1020:10:0823:51:55
1756 62697 Tom Theurer Blekendorf M 40-44 27:08:57 19.8907:38:2514:16:4318:03:5901:00:10
1755 108577 Liv Texmo Fauske IL - Sykkel K 45-49 27:08:31 19.8909:39:0117:59:4721:19:2500:33:25
1754 108576 Preben Kristiansen Sandefjord SK M 30-34 27:02:44 19.9609:42:2317:13:5521:01:3000:02:06
1753 108575 Jan-Kjetil Simonsen Frederiksberg M 30-34 27:01:41 19.9708:49:0416:41:3720:51:4900:03:20
1752 108574 Erik Sandnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 27:00:41 19.9909:01:0817:36:1121:31:1600:26:24
1751 36911 Johnny Kristoffersen Odal SK M 65-69 26:59:26 20.0009:37:2517:55:5621:31:3800:41:07
1749 45012 Harmen Post Elsegge, Assen M 55-59 26:59:25 20.0007:59:3316:22:0120:22:0800:00:21
1749 44973 Paul Wilkens TFC de Elsege, Buinen M 50-54 26:59:25 20.0008:30:1216:21:3220:21:1700:00:14
1748 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero - Sykkel M 55-59 26:58:01 20.0209:35:0717:03:0420:56:0300:09:00
1747 108573 Andreas Højgaard Dalsbakkegaard M 45-49 26:47:51 20.1508:49:1317:07:0820:54:3100:02:40
1745 108571 Oliver Persson Dalsbakkegaard M 40-44 26:47:47 20.1508:49:2417:06:4920:54:1600:02:50
1745 108572 Kristian Qvistgaard Skov Dalsbakkegaard M 40-44 26:47:47 20.1508:49:1317:07:0820:54:3100:02:40
1744 108570 Niels Erik Pedersen Dalsbakkegaard M 45-49 26:47:42 20.1508:49:1317:06:4920:54:1623:42:48
1740 80021 Thomas Johansson Bovallstrands SK M 45-49 26:45:01 20.1808:09:4315:57:4820:16:3323:50:50
1740 44483 Jörgen Kristiansson Fjällbacka M 40-44 26:45:01 20.1808:09:4315:57:4820:16:3323:50:50
1740 44484 Glenn Rödin Fjällbacka M 45-49 26:45:01 20.1808:10:0415:57:4820:16:3323:50:50
1740 47571 Mats Thuresson Fjällbacka M 30-34 26:45:01 20.1808:10:0415:57:4820:16:3323:50:50
1737 36084 Stig Høiås Trondheim brannkorps IL M 55-59 26:41:18 20.2308:43:1516:11:2020:08:0823:43:17
1737 108569 Jørgen Mykland Trondheim brannkorps IL M 40-44 26:41:18 20.2308:42:5816:10:2020:08:0823:43:17
1737 36086 Lars Wangberg Trondheim brannkorps IL M 55-59 26:41:18 20.2308:42:2916:10:5920:08:0823:43:38
1736 108568 Martin Akselsen Horten og Omegns CK M 35-39 26:37:19 20.2807:03:5813:20:2116:21:1320:48:36
1735 108567 Gorm Stokkland University of South Florida M 25-29 26:36:55 20.2807:58:5715:01:1719:16:3822:39:33
1732 35528 Geir-Ole Blålid Team IEC Hus M 50-54 26:36:47 20.2908:15:3016:09:2620:05:0423:49:40
1732 108565 Pål Andreas Pedersen IEC-Hus M 30-34 26:36:47 20.2908:15:4016:09:2620:05:0423:47:07
1732 108566 Vidar Østmoen Team IEC Hus M 40-44 26:36:47 20.2908:15:4016:09:2620:05:0423:47:10
1731 36037 Torgrim Stokkland Alfa Laval M 55-59 26:34:15 20.3207:58:5715:01:1719:16:1522:39:39
1730 35940 Bård Rødde Lånke IL M 65-69 26:25:06 20.4409:13:5816:33:1920:27:0723:48:21
1729 36998 Stein Stegen Bodø CK M 55-59 26:24:51 20.4408:27:3616:04:1919:49:1323:07:05
1728 80976 Roger Radar Evensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 26:24:50 20.4408:04:2315:13:0218:52:0223:06:00
1727 108564 Erik Stegen Bodø CK M 25-29 26:24:21 20.4508:27:3616:04:1919:49:1323:07:05
1726 108563 Peder Nygård Meppel M 35-39 26:21:14 20.4909:03:2317:46:3821:26:1400:05:52
1725 37123 Morten Forfot Ranheim M 55-59 26:21:06 20.4908:51:3216:25:3120:30:3223:34:08
1724 79848 Inge Karlsson Ängelholm M 45-49 26:19:33 20.5109:34:0116:42:5120:18:4123:12:05
1723 108562 Tom Einar Simonsen Rema 1000 M 30-34 26:19:21 20.5108:57:5316:57:3520:54:0923:35:40
1720 108559 John Christian Engelsen Hockey Mot Kreft M 35-39 26:17:47 20.5309:52:1817:15:0720:46:3223:32:21
1720 108560 Rune Jonsdal Hockey Mot Kreft M 35-39 26:17:47 20.5309:52:1217:13:3720:47:4223:32:21
1720 108561 Emil Holst Volden Hockey Mot Kreft M 20-24 26:17:47 20.5309:52:1817:13:2220:47:5423:57:54
1719 22946 Halfdan Koller Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 26:17:12 20.5407:59:4016:01:1520:11:1523:51:58
1718 108558 Tormod Aure Rema 1000 M 30-34 26:12:37 20.6008:57:3816:56:5320:54:0523:35:21
1717 34617 Erling Salvesen Team Sydspissen II M 50-54 26:10:55 20.6208:15:3715:55:2319:49:5823:20:27
1716 37230 Johnny Fure Bodø CK M 70-74 26:08:13 20.6608:08:4215:52:4619:51:1423:04:32
1715 108557 Kevin Gulliksen Trondheim M 20-24 26:04:36 20.7008:51:3216:25:3120:30:3223:23:24
1714 41345 Arne Kleiven Oslo M 60-64 26:03:13 20.7208:20:3615:52:5819:38:3223:06:48
1712 108555 Tonje Merete Snuruås Fandrem Fannrem K 30-34 26:01:40 20.7407:44:3215:45:5619:32:4123:17:59
1712 108556 Lillian Asbøll Opøyen Orkla CK K 30-34 26:01:40 20.7400:00:0015:45:5619:32:4123:17:59
1711 108554 Thomas Pettersen Øst Finnmark Politi IL M 30-34 26:00:34 20.7607:31:3214:50:0318:33:3422:48:52
1709 108553 Einar Borchardt WVC, Fuldatal M 20-24 25:59:41 20.7708:11:2815:56:3319:52:2723:23:42
1709 35955 Dietrich Borchardt WVC, Fuldatal M 50-54 25:59:41 20.7708:11:3915:56:3319:52:2723:23:32
1707 64877 Øyvind Flugheim Smaalenene SK M 50-54 25:56:21 20.8108:16:4915:16:5019:32:4123:21:06
1707 108552 Trond Johansen Kråkstad Expressen M 60-64 25:56:21 20.8108:17:0015:16:5019:32:4123:21:06
1706 107742 Roger Næss Vanvikan M 50-54 25:56:16 20.8108:55:3016:41:5520:20:1823:18:59
1705 108551 Frederic Mouton Aix En Provence M 30-34 25:55:33 20.8208:44:1216:26:3520:53:1523:30:08
1703 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 75-79 25:54:48 20.8308:05:2915:34:2719:24:3522:47:11
1703 108550 Tor Auestad Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 25:54:48 20.8308:05:2915:34:2719:24:3522:48:13
1700 108548 Tim Holmgren Gränna M 25-29 25:52:00 20.8708:55:4016:44:4020:25:3823:27:33
1700 109879 Magnus Johansson Huskvarna M 30-34 25:52:00 20.8708:55:4016:44:4020:25:3823:27:33
1700 108549 Oskar Persson Jönköping M 25-29 25:52:00 20.8708:55:4016:44:4020:25:3823:27:33
1698 108546 Rigmor Dyrstad Steinkjer K 35-39 25:45:45 20.9608:15:2315:59:1119:40:4323:06:04
1698 108547 Tor Henrik Jule Sparbu M 40-44 25:45:45 20.9608:15:2315:59:1119:40:4323:06:04
1697 108545 Joakim Erbe Hockey Mot Kreft M 20-24 25:44:34 20.9700:00:0017:13:3720:47:5023:22:18
1696 108544 Andreas Micka Hockey Mot Kreft M 20-24 25:44:12 20.9800:00:0017:13:3120:47:5423:32:21
1694 108543 Mikael Magnusson Vendelsö M 35-39 25:41:56 21.0107:45:3314:47:5618:54:3422:40:00
1694 52008 Jonas Nilsson Vendelsö M 45-49 25:41:56 21.0107:45:3314:47:5618:54:3422:40:00
1692 41870 Rune Mordal Oslo M 50-54 25:41:22 21.0207:55:5314:54:4918:58:4622:54:11
1692 41869 Geir Magne Mordal Oslo M 45-49 25:41:22 21.0207:55:5314:54:4918:58:4622:54:11
1691 108542 Ferdinand Van Haastert Voorburg M 40-44 25:40:28 21.0308:27:2916:08:1119:32:0722:45:58
1690 108541 Villiam Strøm Hockey Mot Kreft M 20-24 25:36:37 21.0809:52:1817:13:2220:47:5023:22:18
1688 108539 Hans Joel Eriksson Oslo M 20-24 25:35:15 21.1007:28:0915:19:2419:21:4622:42:34
1688 108540 Erlend Oterholdt Peersen Oslo M 20-24 25:35:15 21.1007:28:5915:19:2419:21:4622:42:27
1685 108537 Christian Johansson Kungälvs OK M 25-29 25:33:18 21.1309:04:3416:19:3119:54:0622:49:33
1685 108536 Björn Johansson Östersunds OK M 30-34 25:33:18 21.1309:04:3016:19:3119:54:0622:49:33
1685 164029 Patrik Johansson Akzo Nobel Stenungsund IF M 30-34 25:33:18 21.1309:03:4616:19:3119:54:0622:49:26
1684 108535 Roger Hem Sandefjord M 50-54 25:33:00 21.1309:21:0416:26:4320:21:3322:57:08
1683 43039 Henning Pettersen Fylkeskameratene Oppland M 55-59 25:32:55 21.1308:30:4416:10:4600:00:0022:48:16
1682 108534 Kjartan Russenes Askvoll SK M 50-54 25:31:45 21.1507:54:2915:15:5519:02:4122:48:04
1681 108533 Eef Goeyenbier Voorburg M 55-59 25:30:31 21.1608:23:3416:04:3219:37:0122:46:24
1678 30289 Leif Grimstveit NIFS M 65-69 25:30:28 21.1707:58:0014:54:5719:23:2422:55:56
1678 36958 Øyvind Gundersen Team Energos M 45-49 25:30:28 21.1707:58:1914:55:1619:23:2422:55:39
1678 108532 Bjørn H. Nyheim Team Energos M 40-44 25:30:28 21.1707:58:1914:54:3619:23:2422:55:28
1676 108531 Ola Rosmo Team Energos M 45-49 25:30:22 21.1707:58:1914:54:3619:23:2422:55:35
1676 65441 Terje Olav Valle Team Energos M 40-44 25:30:22 21.1707:58:0014:54:3619:23:2422:55:35
1675 36115 Sölve Johansson Jönköping M 60-64 25:29:31 21.1809:09:5216:07:4319:34:5622:38:10
1674 122398 Rune Pedersen Brønnøy SK M 35-39 25:28:37 21.1907:58:2815:37:3119:22:5722:53:03
1673 36026 Willy Hanssen Bjørns M 60-64 25:23:44 21.2607:55:2714:47:2319:32:3522:44:29
1672 108530 Per Olav Wiborg-Maurstad Asker CK M 45-49 25:23:26 21.2607:33:4214:30:5717:59:1322:10:05
1671 36201 Arne Kristian Sesseng Kattem IL M 65-69 25:21:44 21.2908:49:4816:00:5119:29:1022:36:16
1670 99250 Gatze Houben Le Champion - Netherlands M 55-59 25:21:01 21.3008:55:5815:58:1619:40:3722:38:04
1668 35648 Stig Liabø CK Karsken M 55-59 25:20:36 21.3008:02:4615:26:3619:26:4322:44:35
1668 30896 Elisabeth Skarstein Bergen Barnefysioterapi K 45-49 25:20:36 21.3008:03:2115:26:3619:26:4322:44:35
1666 37492 Knut Peder Eriksen Bergen CK M 45-49 25:20:26 21.3008:55:4615:58:1619:26:1622:25:24
1666 108529 Idar Langmyr Lakselv M 60-64 25:20:26 21.3008:55:4615:58:1619:26:1622:25:31
1665 108528 Hanne Kathrine Herder Trondheim K 30-34 25:19:33 21.3208:42:2015:35:2919:15:5822:12:41
1664 108527 Mellet Tverå Korgen IL M 35-39 25:19:30 21.3208:42:1717:05:3719:52:1722:41:48
1663 108526 Peder Arnt Holand Sømna SK M 30-34 25:17:56 21.3407:58:2815:37:2219:22:5722:53:03
1662 35795 Kjell Arne Bergene Oslo M 40-44 25:16:50 21.3607:46:0315:00:5518:47:4122:33:04
1661 35951 Ståle Olderskog Alcoa / Mosjøen og Omegn CK M 60-64 25:14:45 21.3806:49:2713:01:5418:40:1922:39:51
1660 36145 Klaus Hilmer Vitargo Team Germany M 50-54 25:13:16 21.4108:03:1214:43:2419:07:0722:36:44
1658 42925 Thomas Abel Vitargo Team Germany M 40-44 25:11:36 21.4309:14:0315:49:0719:52:4522:27:15
1658 36298 Errol Marklein Vitargo Team Germany M 50-54 25:11:36 21.4309:11:1815:49:0719:52:4522:27:15
1657 79811 Robert Sauer Vitargo Team Germany/Velotravel M 55-59 25:11:14 21.4307:59:3715:04:1918:51:1822:06:44
1656 23059 Hans Petter Helle Stavanger M 45-49 25:07:06 21.4908:26:3914:59:1318:39:4522:00:03
1654 108525 Peter Maltesen TeamTempo M 40-44 25:06:40 21.5007:46:0315:33:4619:28:3122:36:39
1654 44545 Jan Damgaard Nielsen TeamTempo M 55-59 25:06:40 21.5007:44:1515:33:4619:28:3122:33:48
1652 108523 Jess Anbo TeamTempo M 45-49 25:06:33 21.5007:43:5415:33:4619:28:3122:36:39
1652 108524 Jørgen Pålsson TeamTempo M 55-59 25:06:33 21.5007:46:0315:33:4619:28:3122:33:48
1650 108521 Steffen Kümmerer Rosengarten M 30-34 25:05:46 21.5108:37:3115:14:4319:11:1422:22:34
1650 108522 Manuel Weber Nerenstetten M 25-29 25:05:46 21.5108:37:3115:14:4319:11:1422:22:34
1648 108520 Arne Nicolay Mohn Meta Sudans Roma M 45-49 25:05:25 21.5208:15:5115:29:1018:50:2422:10:37
1648 63239 Øystein Skalland Patentstyrets BIL M 50-54 25:05:25 21.5208:41:2015:43:1519:11:1422:10:37
1647 37013 Bård Johnson Team Fisk M 35-39 25:04:37 21.5306:57:1514:09:5918:28:0522:33:43
1646 85889 Gjermund Mellum Solør CK M 55-59 25:04:02 21.5408:30:2915:22:3419:08:3122:28:36
1645 108519 Håvard Lior Oslo M 30-34 25:03:13 21.5508:47:3215:49:3019:24:0522:19:31
1644 108518 Arjan Hulsebos Le Champion - Netherlands M 45-49 25:00:11 21.5909:02:4216:02:3819:23:4522:32:02
1643 108517 Runar Ødegård Vistdal IL M 25-29 24:58:00 21.6208:47:3215:49:3019:24:0522:19:31
1642 36062 Espen Ekeland Euler M 60-64 24:53:51 21.6808:30:4415:11:4819:06:5522:10:44
1641 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland, Warffum M 65-69 24:49:35 21.7507:42:5814:41:2418:03:5821:56:14
1640 108516 Zanella Fabio Sassenberg M 40-44 24:47:15 21.7808:03:1015:18:2918:46:3022:21:34
1635 108513 Breda Agostino San Pietro Di Feletto Treviso M 60-64 24:47:01 21.7808:03:1015:18:2518:46:3022:21:34
1635 35679 Angelo Bressan Homberg M 50-54 24:47:01 21.7808:04:0015:18:2518:46:3022:21:34
1635 108514 Ceschin Ennio Vidor Treviso M 50-54 24:47:01 21.7808:04:0715:18:2918:46:3022:22:13
1635 35681 Danilo Miraval Conegliano Treviso M 50-54 24:47:01 21.7808:04:0015:18:2918:46:3022:21:34
1635 108515 Tadiotto Oliviero Obernburg M 55-59 24:47:01 21.7808:04:0015:18:2918:46:3022:21:34
1634 79829 Hilde Vollan Mo I Rana K 40-44 24:46:28 21.7908:15:5115:13:4118:41:4421:59:15
1632 62675 Jarle Uno Bäckman Aktiv mot kreft M 40-44 24:43:26 21.8409:09:4116:17:4819:24:4222:14:19
1632 108512 Rune Tomren Valderøya M 50-54 24:43:26 21.8408:17:1715:16:1018:51:4522:08:23
1631 79819 Kurt Andresen Hundhamaren M 45-49 24:42:59 21.8408:57:5816:16:2519:12:5322:09:04
1630 108511 Bjarte Tomren Oslo M 25-29 24:42:57 21.8408:17:1715:15:5518:51:3522:08:23
1629 108510 Olav Magnussen Bergen M 25-29 24:42:46 21.8508:17:1715:16:4218:51:4122:08:32
1627 108509 Snorre Kiil Saga Team Infoland M 20-24 24:42:42 21.8508:13:4315:16:2618:42:4822:25:58
1627 79557 Sven Arve Saga Team Infoland M 50-54 24:42:42 21.8508:13:4315:16:2618:42:4822:25:58
1626 108508 Ole André Tomren Vigra M 30-34 24:42:25 21.8508:17:1715:16:4218:51:4522:08:19
1625 79818 Stian Andresen Trondhjems VK M 17-19 24:42:20 21.8508:57:4616:16:2519:12:5322:09:04
1623 108506 Silvano Colombo Pedale Lecchese ASD, Lecco M 45-49 24:42:01 21.8608:12:1114:55:2018:39:3722:18:13
1623 108507 Alberto Varni Pedale Lecchese ASD, Lecco M 45-49 24:42:01 21.8608:12:1114:55:2018:39:3722:18:13
1622 108505 Søren Winkel Døvania M 30-34 24:41:41 21.8607:49:2514:48:2618:47:3821:55:44
1621 46175 Terje Rogne Trondheim M 55-59 24:40:39 21.8807:53:2814:34:1619:01:5722:21:11
1619 108504 Emil Iversen Hamar Ambulansetjeneste M 45-49 24:39:14 21.9009:10:1716:12:2419:20:2522:16:30
1619 91195 Terje Kleven Brumunddal M 45-49 24:39:14 21.9009:10:1716:12:2419:20:2522:16:30
1618 79907 Alexander Arntsen Sarpsborg SK M 30-34 24:39:01 21.9007:59:5515:15:0719:07:0422:05:08
1617 108503 Robert Karlsson Rasta M 35-39 24:36:48 21.9307:51:5815:42:5419:03:3422:20:22
1616 108502 Andreas Francioar Rose Arendal CC M 20-24 24:35:17 21.9607:16:3714:31:3018:52:2822:17:53
1615 92193 Bent Arild Aspeli Rainpower BIL M 50-54 24:34:52 21.9608:56:2915:30:4119:03:2121:47:06
1614 37122 Rune Myrvold Nordnorsk Revisjon AS BIL M 55-59 24:32:16 22.0008:16:4715:01:2618:41:5721:47:45
1613 79589 Anders Bomvoll Drammen M 35-39 24:31:03 22.0207:53:3314:55:0218:19:3021:31:05
1611 108501 Johnny Albertsen Finn Rundt, Odense M 45-49 24:30:58 22.0208:06:1914:40:1718:42:3322:02:15
1611 63053 Kim Faurschou Finn Rundt, Odense M 50-54 24:30:58 22.0208:06:1914:40:1718:42:3322:02:15
1610 108500 Karl Massmann Kaköhl M 45-49 24:28:27 22.0607:38:3114:16:4318:03:5921:39:55
1608 31384 Olav Brekke Stålving Voss M 55-59 24:26:05 22.0908:55:4415:21:5318:39:4521:34:44
1608 91851 Steinar Nordermoen Jernbanens Idrettslag Oslo M 45-49 24:26:05 22.0908:26:3915:21:5318:39:4521:34:44
1606 108498 Rune Austvik Mo I Rana M 20-24 24:25:53 22.1008:03:2414:51:2418:26:3821:35:10
1606 108499 Øystein Myhrer Trondheim M 25-29 24:25:53 22.1008:03:2414:51:2418:26:3821:35:10
1604 108496 Josef Hundegger do schau her M 30-34 24:24:13 22.1208:30:0515:18:5118:32:4721:46:02
1604 108497 Alexander Specht do schau her M 35-39 24:24:13 22.1208:29:4815:18:5118:32:4721:46:02
1603 43171 Nasrettin Sønmez Oslo M 50-54 24:22:19 22.1508:14:2215:21:0718:54:3821:40:54
1601 108495 Geir Wilter AFSK Sykkel M 35-39 24:20:27 22.1808:04:2714:44:1318:23:0321:32:16
1601 108494 Evy Wilter AFSK Sykkel K 35-39 24:20:27 22.1808:05:0114:44:2318:23:0321:32:36
1599 43625 Tom Kristian Hvaal Team Steni M 40-44 24:19:52 22.1908:54:1115:30:0118:48:5521:45:22
1599 108493 Ole Kråkemo Team Steni M 40-44 24:19:52 22.1908:54:1115:30:0118:48:5521:45:27
1598 108492 Bjørn Gunnar Carlin Colibria AS M 35-39 24:19:29 22.1908:15:1916:19:3119:26:0222:00:34
1597 44352 Armin Käb Vitargo Team Germany/SC Planschkuh M 40-44 24:16:28 22.2407:34:0114:39:0418:16:5521:53:19
1595 108490 Bert Zumfeld die Zumfelds M 40-44 24:15:59 22.2508:18:5915:33:5518:59:4322:02:45
1595 108491 Eric Zumfeld die Zumfelds M 25-29 24:15:59 22.2508:19:1815:33:5518:59:4322:02:59
1594 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 65-69 24:15:39 22.2508:08:1614:52:4018:38:1821:31:01
1593 108489 Tomas Bonkerud Hurdal M 35-39 24:13:17 22.2908:44:4015:10:4618:57:5921:45:07
1592 36091 Trond Arne Helgestad Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 60-64 24:13:00 22.2908:46:0214:54:4918:25:4421:34:24
1590 36139 Per Kåre Flem Nordøy IL M 40-44 24:12:30 22.3007:58:1415:02:3918:25:5521:28:49
1590 36141 Kenneth Flem Slyngstad Nordøy IL M 25-29 24:12:30 22.3007:58:1815:02:3918:25:5521:28:49
1589 108488 Kjell Fredrik Garnaas Moss M 35-39 24:10:53 22.3307:29:3514:25:4918:41:4021:45:48
1588 48183 Lars Erling Nilsen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 24:09:31 22.3507:51:2014:46:4918:30:5021:36:19
1587 35168 Kjell Wergeland Rissa M 50-54 24:09:30 22.3507:17:4115:14:1318:25:1021:43:16
1581 80027 Jeanett Bergan Røyken CK K 30-34 24:08:48 22.3608:06:4314:21:4117:55:3621:14:20
1581 36724 Tor Johansen Øvre Hellvik Øl & Spaserklubb M 50-54 24:08:48 22.3608:06:4314:21:3517:55:3621:14:07
1581 81619 Åsa Måøy Nesodden SK K 45-49 24:08:48 22.3608:06:4314:21:3517:55:3621:14:28
1581 65736 Jan Måøy Nesodden SK M 45-49 24:08:48 22.3608:06:1814:21:4117:55:3621:14:32
1581 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 45-49 24:08:48 22.3608:06:0514:21:3217:55:3621:14:14
1581 81622 Siv Søreide Nesodden SK K 40-44 24:08:48 22.3608:06:1814:21:3517:55:3621:14:07
1568 108478 Jussi Haukioja TuUL, Tronheim M 40-44 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:38
1568 108479 Nina Heiskanen Cycle Club Helsinki CCH, Vantaa K 40-44 24:08:12 22.3708:20:1315:15:5518:41:4421:44:59
1568 108480 Risto Hovirinta TuUL, Turku M 60-64 24:08:12 22.3708:20:0315:15:5518:41:4421:37:20
1568 108481 Rune Höglund TuUL, Turku M 55-59 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:46
1568 108482 Heikki Marila TuUL, Turku M 45-49 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:46
1568 108484 Vesa-Petteri Mikkonen TuUL, Turku M 35-39 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:38
1568 108483 Janne Mikkonen TuUL, Turku M 40-44 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:46
1568 108485 Arto Ojanen TuUL, Masku M 60-64 24:08:12 22.3708:20:1315:15:5518:41:4421:44:46
1568 108486 Hannu Rinne TuUL, Lieto M 45-49 24:08:12 22.3708:20:0715:15:5518:41:4421:44:59
1568 108487 Riitta Siltanen TuUL, Turku K 45-49 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:46
1568 47362 Hannu Vaissalo TuUL, Turku M 50-54 24:08:12 22.3708:20:1315:15:5518:41:4421:44:46
1568 91385 Hannu Viitala TuUL, Hyvinkää M 65-69 24:08:12 22.3708:19:3915:15:5518:41:4421:44:46
1568 46235 Jussi Voima TuUL, Turku M 60-64 24:08:12 22.3708:20:1315:15:5518:41:4421:44:59
1564 37097 Vidar Lund Tursyklistene M 50-54 24:06:47 22.3907:59:2914:43:3718:29:1521:21:58
1564 43217 Wolfgang Dirk Peschel Tursyklistene Trondheim M 65-69 24:06:47 22.3907:59:2914:43:5018:29:1521:21:58
1564 108477 Gunnar Syverud Asker CK M 50-54 24:06:47 22.3907:59:2014:43:3718:29:1521:21:58
1564 43277 Jo Ragnar Tremoen Tursyklistene Trondheim M 50-54 24:06:47 22.3908:00:0014:43:5018:29:1521:21:58
1563 37274 Audun Skrindo Univeristet i Oslo M 40-44 24:04:44 22.4208:00:1916:04:3219:11:0321:45:41
1562 108476 Atle Refseth Ringom Instituttet AS M 50-54 24:04:02 22.4309:28:5716:16:0919:03:4721:34:10
1561 79681 Olaf Devik Oslo M 60-64 24:02:48 22.4508:27:2914:56:4318:29:3021:20:41
1560 108475 Sindre Devik Oslo M 20-24 24:02:41 22.4508:27:2914:56:4318:29:3021:20:41
1559 108474 Dirk Dahme SC Weyhe Triathlon, Riede M 40-44 24:00:31 22.4908:34:4715:31:0518:47:3921:37:25
1557 35685 Jon Erik Solem Steinkjer M 55-59 23:56:39 22.5507:38:2614:36:0218:38:1221:34:14
1557 108473 Jon Drogset Østeng Egge IL - Sykkel M 20-24 23:56:39 22.5507:38:2614:36:0218:38:1221:34:14
1556 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 65-69 23:56:22 22.5509:06:2215:45:0418:48:4821:28:35
1553 108472 Astrid Maria Schie Bergan Lundamo K 50-54 23:56:01 22.5609:07:0015:45:0418:48:4121:31:34
1553 79890 Toril Schie Sarpsborg SK K 45-49 23:56:01 22.5609:06:4015:45:0418:48:4121:31:34
1553 79891 James Zimberlin Sarpsborg SK M 60-64 23:56:01 22.5609:06:2815:45:0418:48:4121:31:34
1552 108471 Jørn Christensen Friskhuset Mo i Rana M 40-44 23:54:58 22.5708:16:4915:12:5118:49:1121:40:00
1551 108470 Lars Brødremoen Brevig Fusk M 20-24 23:54:02 22.5907:45:2014:42:3518:07:3321:15:48
1550 108469 Simen Riseng Olsen Fusk SK M 20-24 23:53:59 22.5907:45:1114:42:3518:07:3321:15:48
1549 108468 Gerard Busschers Toerclub Swolland, Wijhe M 55-59 23:53:19 22.6007:53:3314:55:1018:32:4621:23:19
1547 33954 Grete Kristine Mølland Kristiansands CK K 50-54 23:53:09 22.6008:11:3215:12:5118:14:4021:13:21
1547 108467 Liv Wasland Kristiansands CK K 60-64 23:53:09 22.6008:11:3215:12:5118:14:4021:13:12
1546 108466 Torstein Magne Mangelrød Kvelde M 17-19 23:52:27 22.6108:03:1914:34:1519:16:2521:41:41
1545 82060 Kari Elisabeth Skogh Jasinski Grålum K 40-44 23:52:17 22.6209:06:3515:44:5318:48:4121:31:34
1544 43133 Albert Rødal Ruta Entreprenør M 45-49 23:52:16 22.6208:24:1215:09:5418:35:4321:37:38
1543 108465 Rune Storm Ruta Entreprenør AS M 45-49 23:52:10 22.6208:24:1215:09:5418:35:4321:37:47
1542 108464 Radboud Van Kleef Houten M 40-44 23:51:53 22.6207:56:3414:37:1717:59:3020:58:12
1541 79902 Stian Schie Bergan Trondheim M 25-29 23:49:40 22.6609:07:0015:45:0418:48:4121:31:34
1537 108463 Tohnny Borge Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 23:49:22 22.6607:54:0814:25:5317:52:5221:08:35
1537 81123 Åge Kristiansen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 50-54 23:49:22 22.6607:54:0814:26:1817:52:5221:08:35
1537 42801 Trond Mårvik Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 23:49:22 22.6607:54:0814:26:1817:52:5221:08:35
1537 81134 Bjørn Cato Olsen Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 45-49 23:49:22 22.6607:53:5414:25:5317:52:5220:56:17
1536 63185 Randulf Marvik Nordreisa IL - Sykkel M 55-59 23:43:14 22.7608:24:3014:39:1817:46:3620:56:11
1535 43201 Steinar Andersen Nordreisa IL - Sykkel M 35-39 23:43:03 22.7607:51:5314:39:1817:46:3620:56:11
1534 79486 Marijke Lagerwerf LEK, Schipluiden K 50-54 23:42:30 22.7707:48:5514:00:1517:45:2221:16:13
1533 63161 Geir Stav Malvik IL - Sykkel M 60-64 23:40:43 22.8008:31:3614:33:3017:52:1120:38:51
1532 122300 Tommy Johansen Skiptvet IL - Sykkel M 35-39 23:39:13 22.8207:44:0115:37:0918:51:1021:28:16
1531 35757 Kjetil Byrkjeland Ottadalen SK M 55-59 23:38:09 22.8407:55:3914:32:0118:23:4221:17:08
1512 67723 Monica Foronda Guneriussen Eidsvoll SK K 30-34 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 108455 Roy-Erik Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 96040 Håkon S. Juell Eidsvoll SK M 40-44 23:34:03 22.9108:59:2815:46:1018:33:4821:04:11
1512 65929 Henrik André Karlsen Eidsvoll SK M 35-39 23:34:03 22.9108:59:3415:46:1018:33:4821:04:11
1512 108456 Øyvind Larsen Utfordrer M 25-29 23:34:03 22.9108:58:5815:26:1018:33:4821:04:11
1512 108457 Thorbjørn Myrhaug Eidsvoll SK M 35-39 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 66152 Jørn-Arve Pedersen Redningselskapet M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 108458 Cato Rønold Eidsvoll SK M 17-19 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 108459 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 108460 Alf Skånseng Eidsvoll SK M 45-49 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 108461 Torgeir Solem Orkdal Bil AS M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:26:1018:33:4821:04:11
1512 67572 Jorunn Elisabeth Stensmo Dal K 30-34 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 35915 Bente Strand Røyken CK K 55-59 23:34:03 22.9108:27:3915:01:2818:16:0421:06:53
1512 81454 Bjørn Reinhardt Søgnen Eidsvoll SK M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:27
1512 108462 Christian Trefjord Eidsvoll SK M 25-29 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 45-49 23:34:03 22.9108:59:1615:46:1018:33:4821:04:11
1512 71151 Lene Isabell Tømte Eidsvoll SK K 35-39 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 40-44 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1512 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 55-59 23:34:03 22.9108:58:5815:46:1018:33:4821:04:11
1511 108453 Heinrich Menzel Allzeit-Bereit Oeffingen M 45-49 23:30:53 22.9608:19:4314:55:4617:54:0520:59:19
1510 63109 Ann Elin Øvergård Team Victoria II K 50-54 23:29:55 22.9808:02:0514:40:0118:06:0021:03:12
1509 108452 Bjørnar Mangelrød Farrisbygda M 17-19 23:29:36 22.9808:00:1615:01:5718:20:5520:55:39
1508 104920 Ken Myhre Alberta Randonneurs M 70-74 23:27:44 23.0108:26:2614:45:4717:59:2820:48:14
1504 73881 Finn Eikaas Team Jæren M 55-59 23:27:00 23.0207:10:2613:49:0117:33:1420:25:31
1504 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 65-69 23:27:00 23.0207:06:0613:38:3917:33:1420:35:34
1504 100279 Øyvind Hansen Moss CK M 50-54 23:27:00 23.0207:10:3213:48:3817:33:1420:35:34
1504 40411 Anne Marki Team Jæren K 45-49 23:27:00 23.0207:10:3913:48:3817:33:1420:35:57
1503 108450 Henrik Andersen Bagsværd M 35-39 23:25:30 23.0507:20:1513:58:0117:07:2020:27:33
1502 63097 Arve Nåvik Trondheim M 30-34 23:24:37 23.0607:16:5013:40:5116:43:3420:06:50
1500 63006 Espen Bjerke Oslo M 35-39 23:24:27 23.0607:47:5014:58:3118:14:3021:06:59
1500 108449 Tom Arild Skråmo Oslo M 45-49 23:24:27 23.0607:47:5014:58:3118:14:3021:06:59
1499 108448 Tim Henry Haarbo Team Live Long, Horsens M 40-44 23:24:13 23.0707:24:3613:42:3417:27:2120:58:12
1494 108443 Marie-Louise Skærlund Christensen Team Live Long, Århus C K 35-39 23:24:04 23.0707:24:3613:42:1417:27:2120:58:12
1494 108444 Klaus D. Johansen Team Live Long, Horsens M 60-64 23:24:04 23.0707:24:3613:42:1417:27:2120:58:12
1494 108445 Per Løkken Team Live Long, Horsens M 45-49 23:24:04 23.0707:24:3613:42:1417:27:2120:58:12
1494 108446 Allan Nielsen Rønne M 35-39 23:24:04 23.0707:24:3613:42:1417:27:2120:58:12
1494 108447 Jan Falch Petersen Team Live Long, Hedensted M 50-54 23:24:04 23.0707:24:3613:42:1417:27:2120:58:12
1491 108441 Thomas Borgen Gjøvik M 20-24 23:23:52 23.0708:08:4215:06:5718:15:5121:04:11
1491 81489 Erik Herseth Jessheim M 20-24 23:23:52 23.0708:08:4215:06:5718:15:5121:04:04
1491 108442 Mats Julseth Algarheim M 20-24 23:23:52 23.0708:08:4215:06:5718:15:4721:04:04
1489 44122 Lars Helge Fjeldstad Grenland SK M 45-49 23:23:48 23.0807:55:2514:23:3217:46:2620:54:18
1489 108440 Reidar Peersen Varden M 60-64 23:23:48 23.0807:55:5214:23:3217:46:2620:54:13
1488 35972 Tove Grønningen Bærum og Omegn CK K 45-49 23:23:22 23.0807:15:3314:34:0518:16:1120:57:17
1487 108439 Stefan Lenz Selver Saddelschinder us Kölle, Köln M 45-49 23:22:13 23.1008:35:4816:08:5918:43:3621:04:13
1486 108438 Geir Holmsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 23:21:45 23.1107:47:5014:58:3118:14:3021:06:59
1476 54035 Siri Aaberg Andersen Kristiansands CK K 50-54 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 34589 Berit Sørdalen Axelsen Kristiansands CK K 45-49 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 34627 Elisabeth Eid Kristiansands CK K 50-54 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 34510 Aud Kristine Fjeldstad Kristiansands CK K 45-49 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 54021 Astrid Margrethe Hilde Kristiansands CK K 40-44 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 34611 Renate Hægeland Kristiansands CK K 50-54 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 101298 Unn Ljøstad CK Sør K 45-49 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 34475 Sølvi Noraas Kristiansands CK K 55-59 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 53700 Ingeborg Næs Birkenes IL - Sykkel K 50-54 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1476 53967 Inghild Lund Aamli Kristiansands CK K 45-49 23:19:22 23.1508:11:3215:12:5118:12:5820:52:45
1473 108437 Jostein Røraas JA-gjengen M 30-34 23:17:51 23.1708:13:3214:57:0718:19:5420:54:24
1473 108436 Amund Røraas JA-gjengen M 25-29 23:17:51 23.1708:13:3214:57:0718:19:5420:58:03
1473 81282 Ingvild Tandberg JA-gjengen K 25-29 23:17:51 23.1708:13:5414:57:1118:19:5420:54:21
1471 108435 René Menzel Hamburg M 45-49 23:15:56 23.2100:00:0013:51:1317:32:5420:36:13
1471 44464 Andreas-Dagobert Will Rostock M 45-49 23:15:56 23.2107:33:4513:51:1317:32:5420:36:13
1470 62769 Lau Lindholt Roskilde M 50-54 23:15:03 23.2206:48:2412:18:0515:33:3120:49:11
1469 108434 Lance Cederström Tullinge M 60-64 23:14:38 23.2307:45:3014:10:4917:42:5420:46:52
1468 93733 Hans Hendrik Mulder W.T.C. Grijpskerk M 65-69 23:10:41 23.2907:35:2614:15:3517:36:1920:37:36
1467 43229 Andreas Thue Rena M 25-29 23:09:33 23.3108:01:5014:34:1617:56:2920:48:59
1466 108433 Erik Moen Valø Trondheim M 30-34 23:09:19 23.3208:54:1115:30:0118:24:3721:01:35
1464 44912 Friedrich Schmid Vitargo Team Germany/Velotravel M 60-64 23:08:43 23.3307:09:2713:47:1717:02:3620:06:42
1464 67987 Kurt Voges Vitargo Team Germany/Velotravel M 50-54 23:08:43 23.3307:09:2713:47:2217:02:3620:06:42
1462 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 65-69 23:05:58 23.3708:07:5814:43:4817:41:3320:32:35
1462 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 45-49 23:05:58 23.3708:07:5814:43:4817:41:2320:32:35
1461 22634 Geir Helge Tunge Randaberg SK M 40-44 23:04:26 23.4007:44:0514:12:2818:17:4220:58:24
1460 26333 Morgan Grindalen Bryne CK / Posten Norge M 35-39 23:04:21 23.4007:44:0514:12:2818:17:4220:58:24
1459 108432 Tom Murud Family SportsClub Løten M 35-39 23:04:00 23.4108:26:2614:41:1117:25:3420:34:08
1458 108431 Ole Romsdal Trondheim M 40-44 23:03:35 23.4107:12:4913:29:0617:25:3620:32:48
1457 35897 Ingar Holmen Vikersund M 60-64 23:02:11 23.4407:40:2414:24:5117:39:4020:20:47
1456 36105 Yngvar Haugland 3T Rosten M 60-64 22:59:49 23.4807:38:1613:53:4817:01:3520:05:26
1455 108430 Ørjan Sundvik Sørli M 40-44 22:59:44 23.4808:15:1815:10:1917:54:3220:38:50
1454 36092 Jan Erik Larsen Tysvær kommunes BIL M 55-59 22:58:54 23.4907:38:0914:02:2717:21:3420:08:55
1453 50880 John Sagbakken Nes SK M 50-54 22:58:30 23.5007:51:2014:36:3918:02:5820:47:55
1452 108429 Håkon Lie Åmdal IL/ Team Rambo M 17-19 22:57:41 23.5107:15:3513:24:1916:36:5520:16:17
1451 36098 Knut Ove Lid Haugesund Sjukehus BIL M 60-64 22:57:37 23.5107:38:0914:02:3817:21:3420:09:05
1448 108427 Per Brathaug Kodal IL - Sykkel M 40-44 22:57:18 23.5207:32:3213:41:5317:08:4120:11:41
1448 108428 Kenneth Sande Kodal IL - Sykkel M 45-49 22:57:18 23.5207:32:2613:41:5317:08:4120:11:41
1448 69698 Tom Arne Simonsen Kodal IL - Sykkel M 50-54 22:57:18 23.5207:32:3213:41:5317:08:4120:11:41
1447 108426 Cees Commandeur Le Champion - Netherlands M 55-59 22:56:55 23.5307:57:4414:40:2917:48:3320:23:25
1446 35864 Ingvar Tørring PMC Servi AS M 60-64 22:55:12 23.5607:58:3014:20:0417:33:2720:23:24
1445 47017 Mikael Blålid Team IEC Hus M 20-24 22:55:09 23.5606:13:4111:08:1714:15:2020:21:10
1444 33788 Svein Waage Nordhordland SK M 60-64 22:54:46 23.5607:08:3714:05:5217:37:5120:20:41
1440 108423 Olaf Eugling Vitargo Team Germany/Velotravel M 45-49 22:53:33 23.5807:28:1414:15:2717:39:3920:37:53
1440 108424 Jürgen Goos Vitargo Team Germany/Velotravel M 45-49 22:53:33 23.5807:31:5514:15:2717:39:1420:37:53
1440 43690 Frank Nickl Vitargo Team Germany/Velotravel M 55-59 22:53:33 23.5807:31:5514:15:0817:39:3920:37:53
1440 108425 Ralf Wittmann Lambsheim M 40-44 22:53:33 23.5807:22:1414:15:0817:39:3320:37:53
1439 63254 Jan Wold Røyse M 50-54 22:49:01 23.6607:48:2314:35:5717:22:2620:25:28
1438 108422 Mikael Hellman Hjärup M 35-39 22:45:37 23.7207:46:5814:17:2417:42:4720:28:15
1437 62996 Arne Idar Haugen Rognes M 45-49 22:45:14 23.7307:44:2414:10:0116:57:4220:12:18
1435 108421 Arve Leivestad Oslo M 40-44 22:44:45 23.7407:38:0114:02:2717:21:3420:08:55
1435 63037 Marius Lid Brevik M 35-39 22:44:45 23.7407:38:0114:02:3817:21:3420:09:00
1434 108420 Kim Bendixen IL Sverre - Sykkel M 20-24 22:43:43 23.7507:15:4013:27:3717:06:0720:14:57
1433 108419 Roland Hülle Ellwangen M 50-54 22:42:29 23.7807:09:0613:53:4417:27:5020:12:12
1422 79545 Paul Alnes STX M 55-59 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 63073 Helge Martin Austnes STX M 40-44 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 65467 Eva Lene Engstrøm Ålesund K 35-39 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 35164 Solgunn Gjerde Tennfjord K 40-44 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 79673 Jørn H. Iversen Skodje M 40-44 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 108416 Gøran Karlsson STX M 40-44 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 35683 Ola Mogstad Ørskog M 45-49 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 79680 Irene Rødseth Ålesund K 45-49 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 41127 Åge Seljenes Tomrefjord IL - Sykkel M 55-59 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 79548 Geir Andreas Seth Kjerstad M 25-29 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1422 108418 Elin Sønderland STX K 35-39 22:42:20 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1420 76899 Steinar Nordtveit Fjell M 45-49 22:42:10 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1420 108415 Magnus Seth STX M 20-24 22:42:10 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1418 108413 Eirik Kjerstad STX M 25-29 22:42:05 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1418 108414 Lisbeth Nerland Tomrefjord IL - Sykkel K 45-49 22:42:05 23.7808:07:0314:35:3917:30:3320:17:37
1417 108412 Jørgen Martinsen Sellebakk M 35-39 22:42:04 23.7807:56:1714:25:1717:36:2420:26:55
1416 108411 Jonas Grotdal Brænd G-sport Lefstad M 20-24 22:41:54 23.7907:53:3813:36:3717:03:1120:09:05
1412 108408 Rune Bergset Eide IL - Sykkel M 45-49 22:37:23 23.8607:56:1714:25:1117:40:2320:18:05
1412 104385 Sissel Naas Eide IL - Sykkel K 45-49 22:37:23 23.8607:56:1714:25:1117:40:2320:17:59
1412 108409 Knut Egil Silseth Eide IL - Sykkel M 45-49 22:37:23 23.8607:56:1714:25:1117:40:2320:17:59
1412 108410 Oddny Kristin Silseth Eide IL - Sykkel K 40-44 22:37:23 23.8607:56:1714:25:1117:40:2320:18:15
1411 43004 Ronny Strand Trondheim M 45-49 22:37:14 23.8707:32:4213:43:4016:55:1719:59:15
1410 41810 Arne Per Hanssen Bærum og Omegn CK M 60-64 22:36:32 23.8808:19:4814:09:1017:20:4220:00:45
1409 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 60-64 22:36:20 23.8807:26:1713:56:5217:13:2120:06:33
1408 36117 Eva Jansen Furnes K 45-49 22:35:41 23.8907:32:5414:03:0416:56:4520:02:33
1406 108406 Vidar Karlsen Flo Kolsås BIL M 40-44 22:34:28 23.9207:37:5214:06:2617:15:3820:12:12
1406 108405 Jon Arne Karlsen Fauske M 45-49 22:34:28 23.9207:37:5214:06:2617:15:3820:12:12
1405 108404 Thomas Bjerkvoll Kolsås BIL M 40-44 22:33:15 23.9407:29:0114:05:3717:24:3420:11:38
1403 108402 Jens Fredrik Andersen Orkanger IF M 25-29 22:32:54 23.9408:24:1214:15:3917:20:3019:51:22
1403 108403 Vegard Gravås Sykehusapotekene i Midt-Norge M 25-29 22:32:54 23.9408:24:1214:15:5717:20:3019:51:28
1402 81462 Roy Ståle Malvik Ranheim M 35-39 22:31:41 23.9708:12:1414:34:4117:10:3619:58:36
1398 33339 Odd Arne Engesæter Team Bring M 30-34 22:31:36 23.9707:30:1613:52:5217:05:3720:17:07
1398 108399 Geir Engesæter Team Bring M 55-59 22:31:36 23.9707:30:1613:52:5217:05:3720:15:51
1398 108400 Stian Lauritzen Team Bring M 25-29 22:31:36 23.9707:31:1313:52:5217:05:3720:17:07
1398 108401 Joachim Ski Torp IK Hero - Sykkel M 20-24 22:31:36 23.9707:30:3713:52:5217:05:3720:15:51
1396 108397 Jesper Brændstrup Taastrup M 25-29 22:28:42 24.0207:50:3314:17:5917:48:4020:23:26
1396 108398 Claus Florman Larsen Gadstrup M 30-34 22:28:42 24.0207:50:3314:17:5517:48:4020:23:26
1394 108396 Torbjørn Harstad Fighter KBK M 20-24 22:28:37 24.0207:27:1613:49:5217:02:3820:13:45
1394 103407 Anders Vethe Vondt I Skrukken Cycle Klubb M 20-24 22:28:37 24.0207:28:1313:49:5217:02:3820:12:43
1393 108395 Geir Eliassen Bodø M 45-49 22:28:34 24.0207:37:5214:05:4617:15:4620:12:12
1392 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 55-59 22:27:51 24.0307:41:4613:47:3217:24:3420:08:00
1391 23593 Inger Fagerheim Stavanger K 45-49 22:26:50 24.0507:33:5813:44:1016:54:0919:50:20
1388 79621 Arild H. Liland Bring M 40-44 22:26:18 24.0607:44:4613:44:2017:00:3519:54:53
1388 108394 Odd Martin Ronæs Bring M 30-34 22:26:18 24.0607:44:4913:44:3917:00:3519:54:53
1388 80658 Johan Ronæs Bring M 40-44 22:26:18 24.0607:45:1413:44:5717:00:3519:54:53
1387 79761 Sverre Olav Øyo Sentralskattekontoret for storbedrifter M 45-49 22:26:11 24.0607:05:4113:15:2516:54:0319:48:16
1386 62995 Torbjörn Röös Kristinehamn M 60-64 22:25:52 24.0707:42:1714:10:4317:41:1220:17:11
1385 108393 Bård Borch Michalsen Team 69° Nord M 50-54 22:22:17 24.1307:22:5113:33:3116:38:4219:25:32
1384 108392 Jens Ingvar Vagnild Soknedal M 40-44 22:20:44 24.1607:59:0514:13:5117:23:0619:43:13
1383 108391 Geir Andreas Anderssen Oslofjord Triatlon M16-19 22:18:18 24.2008:07:1914:42:4017:41:3620:09:38
1382 34463 Torfinn Haugen Hovden Sportsklubb M 45-49 22:14:01 24.2807:37:4013:30:4716:46:0119:42:14
1381 97732 Olav Nilssveen DnB NOR M 55-59 22:13:20 24.307:39:1413:56:4416:59:5219:38:46
1380 24664 Kai Nytrøhaug IK Hero - Sykkel M 35-39 22:13:19 24.3008:20:4914:07:3316:54:5219:36:05
1378 35568 Otto Joar Moldestad Arendal CC M 70-74 22:13:18 24.3007:21:1213:20:1816:37:5019:40:00
1378 33891 Sture Rasmussen Arendal CC M 55-59 22:13:18 24.3007:21:1213:20:1816:37:5019:40:00
1377 108390 Christian Jacobsen Århus M 45-49 22:12:55 24.3007:49:2914:28:4617:37:2720:05:05
1376 43220 Torbjørn Jarl Enoksen Mo I Rana M 50-54 22:12:39 24.3107:00:0113:32:1016:42:0819:38:01
1375 108389 Rune Andersen Kongsberg M 35-39 22:11:32 24.3307:29:2213:41:3716:54:2619:45:01
1374 108388 Stian Harbitz Lille Vinkel Sko M 30-34 22:07:34 24.4007:34:4213:55:3616:51:3519:32:07
1373 42620 Kjell Arnold Sandsund Lofoten SK M 60-64 22:06:58 24.4107:22:3413:38:3816:42:3519:30:11
1372 108387 Leif Richard Larsen Lofoten SK M 40-44 22:06:48 24.4107:22:3413:38:3816:42:3519:30:11
1371 108386 Tore Skovdahl Ås IL M 45-49 22:06:45 24.4208:01:1814:21:4717:26:3119:51:53
1370 108385 Hans Georg Haus Team Domus M 55-59 22:04:34 24.4607:02:3612:54:1816:16:4119:40:43
1369 108384 Sten Rundström Oslo M 25-29 22:02:36 24.4907:21:4313:32:4016:45:3019:36:05
1366 28131 Rune Kvale Gåping M 45-49 21:59:35 24.5507:47:2214:15:4717:20:2619:51:28
1366 102478 Torbjørn Kvam Vettre M 40-44 21:59:35 24.5507:47:2214:15:5717:20:3019:51:28
1366 108383 Marius Nitschke Åsgårdstrand M 35-39 21:59:35 24.5507:53:3314:15:5717:20:3019:51:13
1365 63041 Knut Lilleby Ytre Namdal SK M 60-64 21:58:02 24.5807:35:1713:25:1416:42:4519:41:08
1364 108382 Matteo Carminati Bergamo M 35-39 21:57:04 24.6008:12:1114:55:2017:28:3619:45:33
1363 75505 Benny Svardal Team Bergen CK II M 35-39 21:56:00 24.6207:03:1212:49:1116:19:2819:17:41
1361 73899 Håvard Gauslaa Blindleia CK M 35-39 21:54:55 24.6407:29:0113:18:4416:44:0619:30:49
1361 73829 Tommy Skibelid HomborsundExpressen M 50-54 21:54:55 24.6407:29:0113:18:4416:44:0619:30:49
1358 108380 Stian Grønnesby Rockwool BIL M 25-29 21:54:43 24.6407:25:0113:25:4616:20:5019:21:08
1358 108381 Erlend Lein Rockwool BIL M 25-29 21:54:43 24.6407:24:5213:25:4616:20:5019:21:08
1358 45055 Mads Olsen Rockwool BIL M 40-44 21:54:43 24.6407:24:5213:25:4616:20:5019:21:08
1354 79814 Christian Amundsen Oslo M 25-29 21:53:52 24.6607:22:3013:26:3916:37:2419:25:22
1354 108377 Karel Bollen Oslo M 25-29 21:53:52 24.6607:22:3013:35:3216:37:2419:25:22
1354 79816 Aksel Bjønness Ribu Oslo M 25-29 21:53:52 24.6607:22:3013:35:3216:37:2419:25:22
1354 108379 Thomas Sørbøe Oslo M 25-29 21:53:52 24.6607:22:4013:35:3216:37:3219:25:30
1353 79817 Stian Unhjem Oslo M 25-29 21:53:00 24.6707:22:3000:00:0000:00:0000:00:00
1350 108374 Holger May Am Mellensee M 45-49 21:52:34 24.6807:24:0213:46:2616:24:2719:14:18
1350 43843 Ralf Schmidt Am Mellensee M 45-49 21:52:34 24.6807:24:0213:46:2616:24:2719:14:18
1350 108375 Olaf Wunderlich Ludwgsfelde M 50-54 21:52:34 24.6807:24:0213:46:2616:24:2719:14:18
1349 79569 Per Gøran Karlsen Trondheim M 45-49 21:52:12 24.6907:34:3713:51:2617:03:2919:42:54
1341 79618 Gøran Strand Blavik Dolphin Sports Club M 35-39 21:48:45 24.7507:46:2113:26:3916:35:3019:13:55
1341 38685 Irving Haraldson Ulstein og Omegn SK M 35-39 21:48:45 24.7507:32:3813:26:3916:35:3019:13:55
1341 103742 Eirik Kittelsen Follo SK M 35-39 21:48:45 24.7507:32:3213:26:2016:35:1319:13:55
1341 77788 Trond Kvamme Dolphin Sports Club M 45-49 21:48:45 24.7507:32:3813:26:5116:35:3019:13:55
1341 46425 Bjørn Nedreaas Hydro Karmøy BIL. M 55-59 21:48:45 24.7507:32:3813:26:5116:35:3019:13:55
1341 108372 Kjetil Nerli Sandefjord SK M 45-49 21:48:45 24.7507:32:3813:26:3916:35:3019:13:55
1341 108373 Arne Johan Skarstøl Dolphin Sports Club M 30-34 21:48:45 24.7507:32:3213:26:2016:35:1919:13:22
1341 103647 Morgan Ørnes Dolphin Sports Club M 25-29 21:48:45 24.7507:32:3213:26:2016:35:3019:13:22
1336 108367 Bernhard Koerbler IS Eybl Steyr M 35-39 21:47:55 24.7707:12:3313:42:2316:52:4819:33:51
1336 108368 Josef Mayr IS Eybl Steyr M 65-69 21:47:55 24.7707:12:3313:42:2316:52:4819:33:51
1336 108369 Ralf Rothkopf IS Eybl Steyr M 40-44 21:47:55 24.7707:12:3313:42:2316:52:4819:33:51
1336 108370 Andreas Schnellbögl 93055 Regensburg M 45-49 21:47:55 24.7707:30:0913:41:4916:50:4419:33:51
1336 108371 Thomas Zeitler Regensburg M 40-44 21:47:55 24.7707:30:3913:41:4916:50:4419:33:51
1335 37091 Hannu Sainio Espoon Hiihtoseura, Espoo M 55-59 21:46:04 24.8007:18:3713:36:1416:41:1019:32:21
1334 108366 Stian Myhre Stenersen Kolsås BIL M 35-39 21:45:08 24.8207:27:5413:39:1416:24:2619:41:08
1332 108364 Grzegorz Mikolajewicz Poznan M 30-34 21:44:52 24.8307:14:5812:51:5015:53:0819:08:09
1332 108365 Arkadiusz Recaw www.wireland.pl, Warszawa M 30-34 21:44:52 24.8306:41:5412:50:5015:53:0219:08:16
1331 74193 Knut S. Hugdal Sauda SK M 50-54 21:44:03 24.8407:32:5113:04:2316:19:3619:07:13
1330 108363 Leif Arne Furunes Oslo M 25-29 21:43:59 24.8407:57:2514:10:4116:49:0019:26:27
1329 108362 Bjørn Erik Gundersen Team Redpipe / LSTN Mågerø M 40-44 21:42:42 24.8706:55:4412:56:1716:15:5319:15:55
1327 108360 Thomas Jansen Oslo M 25-29 21:40:20 24.9107:16:3713:30:2616:38:3019:23:41
1327 108361 Eivind Wilberg Blaker M 25-29 21:40:20 24.9107:16:3713:30:2616:38:3019:23:41
1325 108358 Felix Haberl Göteborg M 25-29 21:38:50 24.9407:21:4313:32:4016:41:4719:24:55
1325 108359 Robert Ferdinand Wagenbrunn Mürzzuschlag M 40-44 21:38:50 24.9407:21:4313:32:4016:41:4719:24:55
1324 108357 Frederik Brink Humlebæk M 30-34 21:34:44 25.0207:21:1912:44:2515:54:5418:53:16
1323 108356 Lars Abrahamsen Team PeopleNet A/S, København M 40-44 21:34:35 25.0206:49:3612:52:2315:40:0018:55:13
1322 108355 Allan Schäfer Team PeopleNet A/S, København M 50-54 21:33:57 25.0306:49:0412:52:1815:39:5718:55:09
1320 108353 Håvard Holm Giske G-sport Lefstad M 20-24 21:29:19 25.1207:53:3813:35:1016:43:1619:03:41
1320 108354 Arne Marius Skillingstad Namsos M 20-24 21:29:19 25.1200:00:0000:00:0016:43:1619:04:19
1319 108352 Espen Vraalsen Oslo M 25-29 21:29:04 25.1307:57:2514:10:4116:49:0019:26:22
1318 108351 Tom Rune Arnsen Trondheim M 40-44 21:28:14 25.1506:57:0513:02:0816:06:4618:52:38
1317 79870 Andreas Christian Liersch ? M 50-54 21:27:10 25.1707:53:4814:35:5016:52:1819:22:20
1309 30810 Kåre André Furseth Sandeid M 30-34 21:25:11 25.2107:13:0813:01:0016:05:4018:50:19
1309 76073 Roald Gjelsten CK Haugaland M 35-39 21:25:11 25.2107:13:0813:01:0016:05:4018:50:19
1309 58226 Kai Espen Jekteberg Nedre Vats M 30-34 21:25:11 25.2107:13:0013:01:0016:05:4018:50:19
1309 72215 Terje Kalvig Arna SK M 35-39 21:25:11 25.2107:13:0813:01:0016:05:4018:50:19
1309 72424 Roald Larsen HPIL M 30-34 21:25:11 25.2107:13:0813:01:0016:05:4018:50:19
1309 108350 John Harald Mannes Ølen M 40-44 21:25:11 25.2107:13:0013:01:0016:05:4018:50:19
1309 58328 Kjetil Nygård CK Haugaland M 30-34 21:25:11 25.2107:13:0813:01:0016:05:4018:50:19
1309 100327 Øystein Viland CK Haugaland M 35-39 21:25:11 25.2107:13:0013:01:0016:05:4018:50:19
1308 108349 Lot Hermans Le Champion - Netherlands M 60-64 21:25:08 25.2107:22:0114:07:0016:54:4819:17:04
1307 108348 Tore Stenshagen Kragerø SK M 45-49 21:24:32 25.2208:08:5014:25:1016:45:4519:08:35
1302 108344 Jørn Morten Grønneberg Strav Holding AS M 35-39 21:20:13 25.3007:28:0913:32:0916:23:1019:15:10
1302 108345 Erik Jønsson Oslo M 25-29 21:20:13 25.3007:28:0913:32:0916:23:1019:14:48
1302 90858 Anders Nilsson Oslo M 20-24 21:20:13 25.3007:28:0913:32:0916:23:1019:14:48
1302 108346 Anders Sørgaard Oslo M 30-34 21:20:13 25.3007:27:5713:32:0916:23:1019:14:58
1302 108347 Bo Vivike Bar Tjuvholmen AS M 35-39 21:20:13 25.3007:28:0913:32:0916:23:1019:15:18
1301 108343 Geir Karlsen Rockwool BIL M 35-39 21:20:05 25.3107:34:1213:26:1716:12:2618:54:00
1298 108340 Lars Hansen KHI motion M 40-44 21:19:32 25.3206:57:5712:46:2115:56:2618:53:13
1298 108342 Ole Larsen KHI motion M 45-49 21:19:32 25.3206:57:5712:46:1615:56:2618:53:26
1298 108341 Jørgen Larsen KHI motion M 50-54 21:19:32 25.3206:57:5712:46:1615:56:2618:53:26
1296 41737 Svend Præst MSCK Skive M 55-59 21:19:10 25.3206:56:1812:46:3315:56:2618:53:08
1296 79519 Henning Rasmussen MSCK Skive M 65-69 21:19:10 25.3206:56:1812:46:1615:56:2618:53:13
1295 42709 Finn Olesen MSCK Skive M 50-54 21:19:03 25.3306:56:1812:46:1615:56:2618:53:08
1294 108339 Frank Nilsen Follo SK M 40-44 21:18:15 25.3408:16:4913:57:4816:36:5518:59:35
1279 108328 Eirin Barosen Antonsen Jakobsli K 25-29 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108329 Tone Aune Leinstrand K 40-44 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108330 Kristin Bjørgen Støren SK K 50-54 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108331 Aud Flatval Trondheim K 55-59 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108332 Marie Granøien Støren SK K 20-24 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 36631 Anne Guldberg Hansen Støren SK K 35-39 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108333 Ragnhild Haugen Støren SK K 35-39 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 35843 Siri Schive Hjelde Trondheim K 45-49 21:17:46 25.3500:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
1279 108334 Hanne Espolin Johnson Trondheim K 25-29 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108335 Lill Iren Langmo Støren SK K 45-49 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108336 Marianne Betten Lysgård Trondheim K 30-34 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108337 Siri Moen Saupstad K 45-49 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 108338 Gørill Skatvold Tyholt ski og sykkel K 50-54 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 36640 Borghild Slåen Heimdal idrettsforening K 50-54 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1279 42203 Liv Snefrid Storli Støren SK K 45-49 21:17:46 25.3507:26:4613:03:3815:48:3318:41:29
1278 101346 Åge André Karlsen Rockwool BIL M 25-29 21:17:44 25.3507:34:1213:26:1716:12:2618:54:00
1275 71039 Ståle Eggereide Team Langholmen M 35-39 21:12:08 25.4607:01:0412:35:5616:15:5918:53:57
1275 40635 Andreas Kind Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 21:12:08 25.4607:01:4912:35:5616:15:5918:53:57
1275 36018 Henning Rodequist Ål M 35-39 21:12:08 25.4607:01:4912:35:5616:15:5918:53:57
1274 37153 Torben Gert Pedersen F.L. Smidth-Cykelmotion M 65-69 21:12:02 25.4707:38:2513:29:4216:21:2318:50:53
1273 108327 Jan Rune Oppheim Hornindal M 30-34 21:11:18 25.4807:11:4113:18:3716:19:0518:45:41
1271 35578 Edvard Reed Førde CK M 45-49 21:10:23 25.5006:34:4911:38:1313:57:4317:05:39
1271 30979 Bjarte Reed Førde CK M 45-49 21:10:23 25.5006:34:4911:38:1313:57:4317:05:39
1270 108326 Bent Hestad Trondhjems VK M 45-49 21:10:20 25.5007:13:1013:17:1716:03:3418:48:37
1269 37185 Ane Henriette Børseth-Vassend Trondhjems VK K 35-39 21:09:46 25.5107:18:4612:55:3815:40:3418:33:29
1268 108325 Sindre Holm Giske IL Norodd - Sykkel M 17-19 21:09:37 25.5107:53:3813:35:1016:43:1619:03:41
1267 35647 Vidar Bjørgum CK Karsken M 50-54 21:09:26 25.5206:54:0213:01:2315:56:4318:50:30
1266 70792 Øyvind Østensen Boleboden avd. Rykkinn M 30-34 21:08:20 25.5407:21:5313:23:1716:17:5118:51:41
1262 108321 Kenneth Gundersen Bjørneseth Infratek BIL M 40-44 21:04:45 25.6107:02:3612:54:1815:29:1118:39:20
1262 108322 Brede André Sterri Lørenskog CK M 40-44 21:04:45 25.6107:02:3612:54:1815:29:1118:39:20
1262 108323 Johan Løberg Tofte Lørenskog CK M 40-44 21:04:45 25.6107:02:3612:54:1815:29:1118:39:20
1262 108324 Terje Trygg Storsveiva SK / Castello Di Gallo M 40-44 21:04:45 25.6107:02:3612:54:2515:36:2718:39:20
1261 108320 André Van Den Toorn Le Champion - Netherlands M 50-54 21:04:01 25.6307:08:5113:26:4316:13:4818:45:52
1260 108319 Terje Bjørnå Mosjøen og Omegn CK M 35-39 20:58:25 25.7407:24:0213:13:5016:15:4518:47:41
1259 68948 Einar Huse Bærum og Omegn CK M 45-49 20:57:43 25.7606:43:1412:48:3315:25:3518:29:04
1258 79669 Tom Andreasen Mosjøen og Omegn CK M 45-49 20:55:15 25.8106:58:1812:19:5015:40:3618:23:59
1256 79628 Christian Flenker Zorneding M 35-39 20:55:12 25.8107:02:4413:25:5316:27:5618:39:35
1256 108318 Thomas Kell Gaissach M 45-49 20:55:12 25.8107:02:3913:25:5816:27:5618:39:35
1254 108317 Erik Forgaard Andreassen Statoil BIL M 35-39 20:54:45 25.8207:02:3812:55:4716:08:4718:39:42
1254 73071 Håvard Statoil BIL M 35-39 20:54:45 25.8207:02:3812:55:4716:08:4718:39:42
1253 79928 Stefan Ropers Moers M 40-44 20:54:41 25.8206:25:2611:52:3815:15:3818:17:13
1252 35188 Stein Birkeland Ottestad IL - Sykkel M 45-49 20:53:57 25.8307:52:4013:51:2616:25:4818:36:21
1251 37976 Jens Sulen Team Bergen CK II M 45-49 20:51:30 25.8806:49:2711:51:1214:12:4716:42:00
1250 108316 Jens Naundorf VfL Börnsen, Börnsen M 45-49 20:49:06 25.9306:56:4213:08:5716:05:4418:39:03
1249 62865 Peter Den Engelse Rotterdam M 50-54 20:48:14 25.9506:56:5212:23:5615:21:1418:17:10
1248 108315 Norbert Brumm VfL Börnsen, Wiershop M 50-54 20:45:45 26.0006:56:4213:08:5716:05:3818:38:50
1247 99253 Bennie Van Der Heide Le Champion - Netherlands M 55-59 20:45:23 26.0107:54:2014:14:2916:37:2618:37:35
1246 108314 Roelof Van Pijkeren Kamrad / Assen / The Netherlands M 30-34 20:44:34 26.0307:07:5212:59:3915:08:4218:03:42
1244 70824 Harald Torsøe Vennesla og Omegn CK M 50-54 20:40:53 26.1106:59:4912:06:5014:42:1218:12:47
1244 80897 Terje Hilmar Tønnessen Vennesla og Omegn CK M 40-44 20:40:53 26.1106:59:4912:06:5014:42:1218:12:47
1243 108313 Knut Sundberg-Hansen Skedsmokorset M 35-39 20:40:40 26.1107:16:1113:20:1816:06:2718:31:57
1241 108312 Svein Egeland Kongsberg Brannvesen M 45-49 20:40:32 26.1107:15:5813:13:5815:48:0618:30:00
1241 40855 Simen Myhra Kongsberg Maritime M 35-39 20:40:32 26.1107:15:5813:13:5815:48:0618:30:00
1240 108311 Øyvind Sørensen Moss CK M 35-39 20:38:47 26.1506:24:1211:43:3814:08:4218:03:17
1237 82006 Mattis Bergh Asker Skøyteklubb M 20-24 20:37:39 26.1707:13:1013:17:0916:03:2618:32:42
1237 108309 Andreas Holmen Minge Mjølkerampa Raiders M 20-24 20:37:39 26.1707:13:1013:17:0916:03:2618:32:36
1237 108310 Tore Unnerud Mjølkerampa Raiders M 45-49 20:37:39 26.1707:13:1013:17:5216:03:2618:33:10
1235 62991 Frode Lyeng Mosjøen og Omegn CK M 40-44 20:36:45 26.1907:11:5412:18:3715:40:1718:23:59
1235 79512 Ingrid Kristine Øyen Mosjøen og Omegn CK K 35-39 20:36:45 26.1907:11:5412:18:3715:40:3118:23:59
1234 62606 Magnar Høvik Gauldal SK M 40-44 20:35:46 26.2107:03:4612:46:3115:27:4518:06:51
1233 108308 Mikal Høvik Gauldal SK M 17-19 20:35:42 26.2107:03:4612:46:3115:27:4518:06:51
1232 37132 Stefan Holzinger Vitargo Team Germany M 55-59 20:34:56 26.2306:53:0012:38:3715:13:0717:47:21
1231 108307 Niels De Vries Namdal SK M 20-24 20:34:54 26.2306:36:5511:52:3514:18:2918:18:00
1229 53849 Per Aage Gabrielsen Team Sydspissen II M 55-59 20:33:51 26.2506:23:3111:51:0815:09:2018:08:48
1229 108306 Jon Terje Lehmbecker Team Sydspissen II M 40-44 20:33:51 26.2506:57:5712:02:1715:09:2018:08:48
1227 35186 Arne G. Berg Moss CK M 60-64 20:32:26 26.2807:06:2212:51:2715:49:4718:21:42
1227 36919 Geir Thorbjørnsen Nesodden SK M 45-49 20:32:26 26.2807:09:5112:44:4315:27:4318:20:58
1226 108304 Roland Bartenschlager Sobex Racing Team, Krumbach M 40-44 20:30:15 26.3307:12:5713:05:5815:48:5518:11:35
1225 108303 Gerrit Van Loo Le Champion - Netherlands M 45-49 20:30:02 26.3407:25:5913:18:5815:56:1218:37:58
1224 108302 John Soknes Fauske IL - Sykkel M 45-49 20:29:34 26.3506:17:4111:40:5514:52:4117:57:04
1223 33932 Knut Owing Kristiansands CK / Agder Energi M 50-54 20:29:14 26.3506:36:1212:12:5115:37:2518:07:07
1222 35826 Bård Wormdal Varanger Sportsklubb - Sykkel M 50-54 20:28:52 26.3606:36:5612:46:2115:39:5318:15:03
1221 42810 Harald Leifseth Fauske IL - Sykkel M 50-54 20:28:42 26.3606:17:4111:40:5514:52:4117:56:46
1220 108301 Peter Kohlbacher Solna M 40-44 20:28:09 26.3807:09:4413:02:5715:45:5418:14:19
1217 108298 Andreas Ljosland Kvålseth KRIK Cycling M 20-24 20:27:42 26.3906:44:1712:06:4015:15:5918:09:50
1217 108299 Leif Tore Larsen KRIK Cycling M 20-24 20:27:42 26.3906:44:1712:06:4015:15:5918:09:50
1217 108300 Dag-Are Trydal KRIK Cycling M 20-24 20:27:42 26.3906:44:1712:06:4015:15:5918:09:50
1215 107553 Vegard Johansen BIL Natura M 40-44 20:27:10 26.4007:16:5013:06:4715:45:5418:08:34
1215 107756 Jarle Vingen Byggfornying as M 50-54 20:27:10 26.4007:18:4213:06:4715:45:5418:08:34
1213 108296 Karl-Heinz Dautzenberg Perfetto Team, Detmold M 50-54 20:23:53 26.4706:50:3012:55:5015:31:1218:04:14
1213 108297 Armin Kiefer Vitargo Team Germany/Velotravel M 50-54 20:23:53 26.4706:56:5112:55:5015:31:1218:04:14
1212 35276 Rolf Getz Narvik CK / Friskhuset M 55-59 20:22:51 26.4906:33:5111:37:2614:44:0217:28:39
1211 108295 Simon Kamper Le Champion - Netherlands M 50-54 20:22:49 26.4907:22:2414:06:2816:37:2618:32:21
1210 131391 Harald Kristiansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 20:19:51 26.5606:01:2311:37:0814:55:2017:54:53
1209 108294 Martin Davidsson Rana SK M 35-39 20:19:49 26.5606:56:1912:29:3815:16:1017:55:46
1207 108293 Ingrid Marie Alm Bodø CK K 20-24 20:19:11 26.5706:45:2112:28:1515:33:2217:58:11
1207 42827 Tom Arne Arnesen Bodø CK M 30-34 20:19:11 26.5706:45:2112:28:1515:33:2217:58:11
1205 69133 Sigbjørn Botten Hapro BIL M 40-44 20:17:30 26.6107:12:0612:35:5115:36:2018:08:58

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 26.72 Km/t
Snittid: 20:12:19
Antall deltakere: 2205

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen