Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
3168 67831 Trond Erik Aatlo IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:44:56 28.1502:05:4404:20:40
416 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 55-59 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
314 108894 Herman Aass Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
2408 70849 Erik Aasrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 06:03:25 31.3601:55:5704:08:00
101 108847 Rolf Åsland Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
2338 101337 Svein Åsland Team Weber Glava M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
3768 71171 Jan Aasheim Lupro AS M 50-54 08:28:54 22.4002:41:3305:42:27
- 65680 Steinar Aasgaard Ottadalen SK M 45-49 Brutt -01:48:4103:51:25
3702 110331 Kjetil Aaseth Family Sports Club, Løten M 30-34 08:16:35 22.9502:21:1305:34:13
2369 120826 Heidi Marie Aaseng Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
194 36824 Jan Aasen CK Toten-Tråkk M 45-49 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
1725 67981 Tom Åsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:34:41 34.0601:50:0403:45:20
2808 70064 Geir Aasen Feiring IL - Sykkel M 50-54 06:23:31 29.7202:02:2804:16:03
3162 36111 Øystein Aasen Team Ragasco M 35-39 06:44:18 28.1902:17:5904:35:22
3475 110207 Terje Aasen Ridabu M 45-49 07:19:51 25.9102:16:2904:56:41
1545 109239 Morten Aasebø Intersport Kjedekontor M 35-39 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
268 34812 Odd Arne Ås Stor-Elvdal SK M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
360 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 50-54 04:35:49 41.3301:29:5803:02:36
404 80167 Trond Olav Aas Moss CK M 45-49 04:38:17 40.9601:29:1503:02:32
843 109023 Morten Ulsagen Aas Jardar IL - Sykkel M 75-79 04:59:09 38.1001:33:2503:06:56
919 80235 Knut Aas Autoteknikk AS M 45-49 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
964 109073 Hallvard Aas Norsk Energi M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
1272 109146 Hans-Petter Aas IF Frøy - Sykkel M 65-69 05:15:00 36.1901:45:2603:32:43
3261 110091 Henrik Aas Oslo M 25-29 06:52:00 27.6602:05:1204:23:14
3568 156737 Eirik Aas Team Norris M 25-29 07:38:51 24.8402:13:4305:07:03
916 80695 Thorolf Aarøen Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 05:02:51 37.6401:42:0603:21:46
247 108878 Lars Årtun IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:30:43 42.1101:24:4503:03:12
298 30547 Svein Anders Aarsbog Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
2389 38324 Kjell Aarrestad Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
3309 110124 Hans-Petter Aarnes S.A.T.S M 45-49 06:55:12 27.4502:16:0804:40:03
1249 70645 Christian Aanvik Sportsklubben Ceres - Sykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
2145 36867 Inge Åndahl Råholdt M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
1551 109246 Olav Aamaas Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
2677 65905 May Lise Åmot Lesja og Dovre SK K 35-39 06:14:34 30.4302:01:0604:06:08
437 108921 Arne Morten Aamodt Brumunddal SK M 45-49 04:41:42 40.4601:28:4603:01:01
1865 80903 Alexander Aamodt Agresso BIL M 35-39 05:39:23 33.5901:48:1803:48:03
2213 67843 Trond Aamodt GIKK M 40-44 05:53:12 32.2702:01:2303:59:59
2145 109519 Jarle Aambø Aurskog/Finstadbru SK M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
81 80154 Vegard Aaløkken IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
3132 110010 Bård Ålovsrud Østmarka IL - Sykkel M 30-34 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
2290 109594 Hans-Ivar Aalerud IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2290 81609 Trude Helland Aalerud IF Frøy - Sykkel K 40-44 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
3778 82499 Cecilie Aalborg INCITA K 35-39 08:30:08 22.3402:35:1805:47:58
3216 110058 Bjørn Ola Aalberg Elverum M 25-29 06:47:51 27.9502:06:1604:28:02
2500 109690 Marit Karin Aaland Fjellfoten SK K 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
1385 42407 Vidar Ådnegard Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
815 68164 Magne Ådna IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:58:33 38.1801:46:0303:27:08
1024 102462 Jan Aabrekk Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
120 36414 Truls Aabol CK Jarlsberg M 35-39 04:19:33 43.9201:19:3302:43:29
1647 75780 Olav Marius Øyehaug Atea AS M 40-44 05:31:34 34.3801:52:0203:44:55
673 36822 Bernt Kristian Øye Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
183 80193 Jørn Andor Øwre Solør CK M 20-24 04:26:26 42.7801:28:3902:58:40
1817 109364 Hans Petter Øvrevik Ottadalen SK M 30-34 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
365 54090 Mattias Øvreeide Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
450 108932 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy - Sykkel K 40-44 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
3240 110073 Jon Gudbrand Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 06:49:16 27.8502:22:3904:37:03
1528 82063 Christian Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 16 05:27:19 34.8201:50:0603:40:18
1533 82064 Jo Øveråsen Lillehammer Karateklubb M 45-49 05:27:27 34.8101:50:0603:40:18
2472 109667 Tage Øversveen Land CK M 35-39 06:06:48 31.0701:37:4403:59:54
844 40648 Olav Øverli Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:59:20 38.0801:38:3703:14:33
1551 109245 Kjell Øverland Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
3107 109997 Torstein Øvergård Intersport M 20-24 06:39:19 28.5402:16:0104:27:56
- 44751 Roger Øverengen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
735 109000 Ulf Heiki Øverby Kløfta IL - Sykkel M 45-49 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
- 64242 Roar Øverby Lillehammer Skiklub M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:00
51 63948 Ola Østvold Ullevål SK M 35-39 04:03:17 46.8501:16:3502:34:19
668 108981 Trond Østvold Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:51:43 39.0701:35:5703:14:53
3542 65103 Sjur Østvang Team AFS M 55-59 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
2886 51177 Jenny Karin Østreng Valhall Sykkelteam K 50-54 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2379 109627 Mathias Østrem RøhneSelmer AS M 20-24 06:02:10 31.4702:00:5504:06:31
- 110529 Kristian Østlie Lørenskog CK M 20-24 Brutt -01:35:5803:05:03
3219 81296 Wenche Kristin Østlid Drammen CK K 45-49 06:48:09 27.9302:10:1204:32:31
2363 81570 Kåre Østli Østmarka IL - Sykkel M 40-44 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2623 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 50-54 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
1867 109380 Trond Østerud CK Toten-Tråkk M 40-44 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
3118 110002 Glenn Østerud Atea AS M 40-44 06:40:45 28.4402:23:4404:30:22
3471 81382 Steinar Østerdahl Kattens venn M 50-54 07:18:40 25.9802:19:1804:49:03
1 41434 Simen Østensen Ullevål SK M 25-29 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
643 37533 Fredrik Østby Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 33404 Morten Østby Bull Ski & Kajakk M 30-34 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
2382 109630 Thomas Z. Østby RøhneSelmer AS M 25-29 06:02:29 31.4402:00:5504:06:31
2855 68329 Trond Østby KF Follo M 60-64 06:26:25 29.5001:59:4604:08:38
3120 110003 Bjarne Østby SATS Metro M 35-39 06:41:06 28.4202:10:3504:17:55
3189 110046 Bjørn-Inge Østby Holter M 30-34 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
2338 80835 Per Kristian Østbråthen Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
309 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:34:50 41.4700:00:0003:00:35
2826 70756 Lene Østberg IF Frøy - Sykkel K 40-44 06:25:19 29.5802:10:2704:20:40
3563 110252 Kim Berg Ørjasæter Hole haikera M 35-39 07:38:33 24.8602:26:1205:03:36
230 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
54 63979 Petter Ønvik CK Nittedal M 40-44 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
1513 109227 Halvard Ølstørn TSC M 35-39 05:26:22 34.9301:47:0703:39:57
1801 109359 Vegard Ølstøren IF Frøy - Sykkel M 30-34 05:37:10 33.8101:47:0703:39:57
868 80418 Knut Ølstad Sagene IF - Sykkel M 45-49 05:00:09 37.9801:42:5203:22:06
1005 49918 Reidar Ølmheim Sarpsborg SK M 50-54 05:06:07 37.2401:42:4203:25:52
2709 109804 Hilde Øier Team Gym Club K 30-34 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
1483 50712 Ivar Øien Team Angel M 45-49 05:23:55 35.1901:42:0603:23:20
1067 109084 Anders Tveraaen Øfsti Brumunddal SK M 35-39 05:09:27 36.8301:36:5303:28:12
3613 110286 Jan Fredrik Ødelien Lillestrøm M 45-49 07:47:31 24.3802:24:3405:05:41
1173 80444 Knut Ødegaard Moss CK M 65-69 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
1817 82865 Arne Ødegård Ottadalen SK M 50-54 05:37:54 33.7301:48:4103:51:25
2098 47376 Hans Ødegård Ottadalen SK M 50-54 05:49:11 32.6401:48:4103:51:25
2273 21256 Bjørn Ødegård SPK BIL M 40-44 05:56:54 31.9401:58:2404:05:07
2290 65450 Jorunn Elisabeth Ødegaard IF Frøy - Sykkel K 45-49 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
2389 96119 Ole Kristian Ødegård Atea AS M 50-54 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
3213 70954 Lars Ødegård Atea AS M 50-54 06:47:43 27.9602:08:1504:39:40
3349 39155 Thomas Ødegård Hapro BIL M 35-39 07:01:17 27.0602:29:0404:50:42
3611 110282 Egil Ødegård Ski M 50-54 07:47:07 24.4002:28:5505:06:34
527 80288 Michael Zwaig Asker CK M 35-39 04:45:53 39.8700:00:0003:12:31
1437 40118 René Zierfuss Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:21:42 35.4301:55:5703:42:01
1437 109202 Marcel Zierfuss Amsterdam M 35-39 05:21:42 35.4301:55:5703:42:01
81 34987 Håkon Zahl IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
2197 122448 Geir Zachariassen Lørdagsgutta M 45-49 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2935 109909 Torstein Zachariasse Lørdagsgutta M 50-54 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
1793 109355 Stian Yttrehus Team Teneo M 50-54 05:36:46 33.8501:48:1803:36:37
2124 79272 Kai Ytterhaug Førde CK M 30-34 05:50:00 32.5702:11:1504:00:52
673 108983 Jan Gisle Ytterdal Atea AS M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
558 80499 Arne Ytre TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
563 45487 Dag Erik Ysland Oppdal SK M 35-39 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
1986 46990 Ingun Yri Asker CK K 40-44 05:44:31 33.0801:48:0403:40:58
1059 41114 Bedir Yiyit Moss CK M 35-39 05:08:09 36.9901:29:1503:20:20
3728 110365 Yihui Xu Atea AS M 30-34 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
2500 109689 Odd Runar Wåler Fjellfoten SK M 50-54 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2500 69230 Bjørn Viggo Wåler Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
2785 70930 Frode Gunnar Waaler Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 55-59 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
994 80076 Jon Arve Wålberg Eidsvoll M 25-29 05:05:49 37.2701:40:5903:26:30
1117 63419 Jon Arvid Waal CK Nittedal M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1988 69272 Sverre H. Waagø M-I Swaco / Jessheim SK M 40-44 05:44:32 33.0801:51:2703:47:47
1443 80847 Ivar Arne Waagen Moss CK M 50-54 05:21:44 35.4301:43:3003:33:03
1729 109329 Kjartan Waage Ottestad M 40-44 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
1011 109075 Paul I. Wyatt Solør CK M 17-19 05:06:38 37.1701:32:4603:18:19
3658 110308 Hanne Wulff Atea AS K 25-29 07:55:23 23.9802:35:3605:18:15
2802 81063 Morten Wright Eiker CK M 40-44 06:22:01 29.8402:01:0604:00:57
- 110528 Baard Wright Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 Brutt -01:48:3903:41:39
3124 110005 David Wragg Oslo M 35-39 06:41:29 28.3902:03:4804:22:28
1351 82103 Fredrik Worren Fjellstrand M 17-19 05:18:27 35.7901:45:3403:38:50
1048 64203 Jonny Wonka Nesodden SK M 40-44 05:07:45 37.0401:34:4703:19:42
107 80175 Jens Wolsgaard Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
3679 110318 Kristin Fladmoe Wolmer Nationalteatret K 25-29 08:03:30 23.5702:34:2305:21:04
1047 82030 Stein Hallvard Wollheim Land CK M 40-44 05:07:41 37.0501:37:4403:14:47
362 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 45-49 04:36:01 41.3001:30:0603:02:17
3622 110298 Ingunn Woldvik Elixia Jessheim K 30-34 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
2873 69883 Ann Kristin Woldmo Elverum SK K 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
563 108957 Rune Wolden Oppdal SK M 35-39 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
414 80223 Linda Wold Høland SK K 35-39 04:39:52 40.7301:33:5703:06:37
467 80300 Frode Wold Høland SK M 40-44 04:44:05 40.1201:27:4702:58:28
3183 110037 Egil Wold Solar Blue Energy bike team M 45-49 06:45:54 28.0802:16:2104:33:14
- 110527 Ulf Wold Sagene IF - Sykkel M 45-49 Brutt -01:38:3400:00:00
1080 109096 Jørgen Wist Sagene IF - Sykkel M 30-34 05:10:09 36.7501:42:2503:28:15
3756 45968 Tommy Fredrik Winås Halden CK M 50-54 08:24:53 22.5702:51:0705:48:14
2540 80664 John Winterbourne Jar M 40-44 06:09:25 30.8501:48:4403:54:20
81 35185 Morten Winsnes IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
365 71022 Terje Winger Atea AS M 50-54 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
3397 81292 Ken Reidar Winge Oslo M 35-39 07:07:32 26.6602:05:5904:43:31
1623 109270 Rob Wing Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
32 44624 Erik Windelstad Team United Bakeries / Drammen CK M 45-49 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
212 80191 Per Ove Windelstad Drammen CK M 45-49 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
2128 109498 Asbjørn Willersrud Know IT M 30-34 05:50:10 32.5502:01:0603:59:20
1541 109233 Roar Wille Stranda SK M 50-54 05:28:15 34.7201:46:4903:36:15
3412 110183 Stein Erik Wille Get AS M 30-34 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
2935 109908 Jan Willassen Lørdagsgutta M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2318 109601 Kai Håkon Wilhelmsen Famosa Test Team M 35-39 05:59:22 31.7201:51:2804:07:08
2411 81563 Carl Christian Wildhagen Oslo M 25-29 06:03:28 31.3602:03:5304:04:01
721 108994 Marius Wilberg Bingsfoss SK M 35-39 04:54:31 38.7001:37:4403:16:00
1463 109215 Pål-Vegard Wiksaas Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
2580 109721 Trond Wiker Team Aker M 45-49 06:10:50 30.7401:54:0104:03:50
1364 109184 Geir Wiik Soon CK M 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1364 88204 Steinar Wiik Soon CK M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1517 29673 Tore Wiik Lørenskog CK M 45-49 05:26:42 34.8901:42:2503:28:15
1802 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 45-49 05:37:16 33.8001:42:4003:31:04
3846 110424 Lisbeth Eliassen Wiik Skjetten K 40-44 09:21:15 20.3102:53:3506:12:10
230 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
590 108961 Christian Wiig BB Cycling M 35-39 04:49:35 39.3601:46:3103:18:43
813 109017 Thor Wiig Sagene IF - Sykkel M 50-54 04:58:11 38.2301:35:5803:14:48
2709 109803 Helge Wiig Team Gym Club M 55-59 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
298 42929 Geir Wiggen Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
1024 80744 Morten Wien Hamar Skiklubb - Sykkel M 45-49 05:07:23 37.0801:45:2603:28:17
2060 109464 Peter Wieland Wieland Consulting M 45-49 05:47:25 32.8101:57:4103:57:15
- 110526 Magnus Widenstål Jessheim M 40-44 Brutt -02:08:2504:08:21
1802 64392 Bjørn Widding Jar M 40-44 05:37:16 33.8001:45:1003:38:40
1364 109183 Paal Wicklund Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
1069 49674 Håkon Wibstad Höegh Sport M 50-54 05:09:31 36.8301:44:4003:27:23
2254 109565 Alexander Whelan Moss CK M 25-29 05:54:45 32.1301:50:5503:57:30
3509 110231 Knut S. S. Wettre Skjetten M 35-39 07:28:29 25.4102:29:2405:01:24
3728 64956 Stian Wetterstad Atea AS M 35-39 08:22:14 22.6902:49:0505:41:29
2616 109739 Lars Erik Westlie Sykkeltjokken CK M 25-29 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2357 109617 Lars-Erik Westhagen-Johansen Horten M 25-29 06:01:24 31.5402:03:5304:04:01
450 36825 Geir Westgaard IF Frøy - Sykkel M 45-49 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
931 79030 Erik Fido Westgård Savalen SK M 35-39 05:03:36 37.5401:32:4603:26:11
471 64717 Øystein Western Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
735 64183 Øystein Westermann Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
1117 109102 Tor Westerdahl Søre Ål IL M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:24:21
2675 80754 Karl Bjarne Westbye Atea AS M 45-49 06:14:17 30.4501:58:2104:09:40
2270 81169 Stine Sandven Westby Finstadjordet K 25-29 05:56:36 31.9601:56:0403:57:27
942 66347 Anne-Gro Westberg Halden CK K 40-44 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
964 109072 Roar Wessel Kongsberg IF - Sykkel M 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
1835 90257 Kjell Wessel Kongsberg IF - Sykkel M 55-59 05:38:03 33.7201:40:1503:34:56
2935 109907 Magne Wesche Hamar M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
3637 59883 Tore Wennberg Atea AS M 45-49 07:49:55 24.2502:35:3605:18:15
2500 68714 Atle Wenger Fjellfoten SK M 30-34 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
3667 121726 Atle Wenger Nannestad Trim & Helse M 45-49 07:58:50 23.8002:52:1205:58:57
3728 110364 David Wendestam Atea AS M 25-29 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
1385 80417 Stein-Erik Wendel Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
2372 85144 Gunnar Wendel Kjose IL - Sykkel M 60-64 06:02:09 31.4702:11:1104:01:08
1173 35515 Tor-Åge Welinder Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
871 80510 Thomas Weisser-Svendsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:00:34 37.9201:38:3403:11:14
1197 109123 Erik Weisser-Svendsen Moelven BIL M 55-59 05:11:46 36.5601:40:5503:27:33
2118 109494 Haakon Weisser-Svendsen Statens pensjonskasse M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
1950 109414 Anders Weiby Jardar IL - Sykkel M 17-19 05:42:49 33.2501:36:2703:40:46
1880 109381 Peter Weeks Datametrix M 45-49 05:39:29 33.5801:54:2403:45:45
3813 110404 Erik Viktor Wedde Ski M 40-44 08:51:29 21.4402:42:0105:51:14
2278 109584 Magnus S. Watvedt Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
767 50579 James Samuel Watkins Nesodden SK M 35-39 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
- 48271 Frode Wassås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
1647 67806 Jan Rune Warp Ringerike SK M 45-49 05:31:34 34.3801:52:0203:40:50
230 43400 André Warming Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
386 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 40-44 04:36:42 41.1901:29:5803:03:12
1551 109244 Finn Wangsmo Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
2643 109766 Anne-Bjørg Wangensteen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
3116 81308 Therese Christin Wang Olympia Sport K 40-44 06:40:40 28.4502:11:1104:25:47
3412 110182 Christian Wang Get AS M 30-34 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3457 110199 Siegfried Walser Follo SK M 60-64 07:16:04 26.1402:11:5404:42:30
416 64045 Bjørn Erik Walle Follo SK M 40-44 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
1167 109115 Carl-Fredrik Klaveness Walker Team United Bakeries / BOC M 30-34 05:11:31 36.5901:40:2303:26:13
3786 65221 Stig Morten Wagtskjold Brumunddal SK M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3409 68146 Stian Wadahl Brumunddal M 25-29 07:09:29 26.5402:44:3305:17:45
2469 109665 Morten Vårdal Accenture BIL M 40-44 06:06:29 31.1001:48:0403:51:18
2473 80984 Christopher Vårdal Jessheim M 17-19 06:06:53 31.0701:41:2003:47:49
505 49177 Erik Vaag Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
11 36361 Arve Værnes Drammen CK M 40-44 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
1364 64307 Erlend Værdal Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
3644 110305 Inger Olsson Vougt Almunge K 50-54 07:50:48 24.2102:45:1705:21:40
2836 109860 Vegar Voraa Oslo M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
3278 81225 Pål Helge Vorkinn Team Burmavegen M 40-44 06:53:13 27.5802:02:2404:26:33
2692 109777 Margrethe Von Tangen Oslo K 30-34 06:15:34 30.3502:01:0104:08:13
2935 109906 Einar Chr. Von Doorn Sparebanken Hedmark M 35-39 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
149 108863 Fred Voldset Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
2208 81094 Jan-Ivar Voldhuset Sportsklubben Ceres - Sykkel M 55-59 05:52:58 32.2901:56:0403:59:56
3552 131499 Per Volden Redningsselskapet M 55-59 07:34:52 25.0602:19:4105:04:46
2130 109500 Simen Vogt-Svendsen NTNUI - Sykkel M 25-29 05:50:14 32.5401:58:3503:58:33
3717 110341 Dag Christian Vinghøg Advokatfirmaet Vinghøg & co M 40-44 08:18:23 22.8702:45:5905:42:58
3726 110349 Pål Martin Vinghøg Oslo M 40-44 08:21:24 22.7302:45:5905:43:02
3202 110052 Even Vinge Capgemini M 25-29 06:47:15 27.9902:13:1604:36:12
1225 109138 Christian Vilming IF Frøy - Sykkel M 25-29 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
2177 64354 Ragnhild Vilming IF Frøy - Sykkel K 50-54 05:51:31 32.4301:52:1204:00:22
2930 109898 Jørn Viksøyr Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:27:50
149 80222 Anders Viken Halden CK M 35-39 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
942 80625 Stein Viken Halden CK M 55-59 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
1352 70896 Terje Opheim Viken Team Servicegrossisten M 30-34 05:18:30 35.7901:44:2803:26:50
2425 109646 Espen Vikanes Intersport Kjedekontor M 70-74 06:04:43 31.2502:00:0204:01:41
338 108899 Joakim Vika Brumunddal SK M 35-39 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
558 42279 Hans Vigstad TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
643 65614 Hallvard Vigrestad Bull Ski & Kajakk M 25-29 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
416 49415 Sissel Anita Vien Follo SK K 50-54 04:40:05 40.7001:30:4503:05:40
2041 49642 Heidi Vien Romeriksåsen SK / ArcusGruppen BIL K 55-59 05:46:46 32.8701:49:1103:51:00
2709 64468 Tove Øier Vidje Bærum og Omegn CK K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
1031 36765 Frank Vian Re SK M 60-64 05:07:29 37.0701:41:5103:29:15
3077 43012 Helge Veum Dead on Arrival CK M 35-39 06:37:11 28.7002:09:3804:19:50
577 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 40-44 04:47:55 39.5901:36:2903:07:52
2413 80850 Erik Vestmo Trysil SK M 40-44 06:03:35 31.3501:48:0104:04:48
1799 109358 Trond Simen Vestli Snarøya M 35-39 05:37:02 33.8201:48:4203:42:36
1576 36905 Tom Vestby Hadeland CK M 45-49 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1463 47599 Geir Erik Verpeide Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1225 70640 Frode Verbaan Erik Arnesen Helsfyr M 40-44 05:14:40 36.2201:45:2603:24:34
1446 109203 Martin Veng Atea AS M 20-24 05:22:14 35.3701:46:3203:36:54
1451 69259 Lise Velund Asker CK K 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
3132 80120 Kari Velsand Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3395 71135 Ole Jacob Velle Atea AS M 40-44 07:07:29 26.6602:32:5304:52:10
3879 110440 Bjørn Tore Veland Toten folkehøgskole M 40-44 10:03:11 18.8903:09:1706:58:36
3833 110419 Jan Ingar Veidahl Disenådisenå M 35-39 09:14:00 20.5702:54:5405:55:00
939 64306 Arild Vegstø Soon CK M 35-39 05:04:08 37.4801:34:5303:13:37
2041 25446 Kristian Vegel Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
3336 90080 Nils Øyvin Vegel Kløfta IL - Sykkel M 45-49 06:59:27 27.1702:14:3004:39:27
2886 80883 Kjell Magne Vedal Valhall Sykkelteam M 40-44 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
365 68230 Sveinung Vea Atea AS M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
960 109058 Roar Vea Skedsmokorset M 55-59 05:04:46 37.4001:42:5203:22:06
1596 35435 Erik Vea Bingsfoss SK M 60-64 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
326 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 50-54 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
2735 109810 Ane Grini Vatne Slattum K 17-19 06:17:16 30.2101:59:2504:13:56
2263 109571 Per Henry Vassdokken Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:55:56 32.0201:53:5103:58:44
1463 109214 Tore Vassbotn Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
3178 110035 Roy Vareberg Atea AS M 40-44 06:45:34 28.1002:23:4404:36:29
127 101051 Morten Vangen Fiskum IL - Sykkel M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
2882 80652 Morten Gamre Van Heesch Atea AS M 35-39 06:26:58 29.4502:00:3904:18:45
338 108898 Kenneth Valråmoen Brumunddal SK M 25-29 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
3529 91909 Roar Valgermo Langhus M 55-59 07:30:45 25.2902:20:0004:56:07
3529 110238 Pål Valgermo Langhus M 20-24 07:30:45 25.2902:20:0004:56:07
2901 24062 Jan Ove Valen Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
3040 100902 Endre Valdersnes Atea AS M 40-44 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
2709 109802 Jan Vada Team Gym Club M 50-54 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
- 81293 Vidar Uthne Eiker CK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
932 64528 Stein Utheim Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
127 70621 Ken André Utgård Eiker CK M 25-29 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
2764 71049 Bjørn Ivar Ustad Viggja M 50-54 06:19:44 30.0202:08:0304:15:25
3224 46781 Håvard Ustad Team Lactic Brothers M 30-34 06:48:49 27.8802:04:1704:36:44
3828 110414 Hanna Sofie Urke Intersport K 30-34 09:09:55 20.7302:50:1406:23:38
430 64048 Torgeir Urdal Grenland SK M 45-49 04:40:55 40.5801:35:4903:07:23
964 109071 Ann-Elin Urdal Kongsberg IF - Sykkel K 50-54 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
3286 81198 Roar Unes Fjellfoten SK M 55-59 06:54:01 27.5302:14:3004:29:22
527 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Vettre M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3800:00:00
431 108919 Eivind Johnsen Ulvin Bærum og Omegn CK M 45-49 04:40:56 40.5701:36:2903:07:52
600 64305 Lars Erik Ulvestad Soon CK M 45-49 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
881 54401 Andreas Ulvestad FMC Technologies M 30-34 05:01:00 37.8701:43:1903:20:52
3564 110254 Rune Ulvestad Mandal M 50-54 07:38:39 24.8502:22:5605:04:28
3564 110253 Per Arne Ulvestad Blystadlia M 25-29 07:38:39 24.8502:22:5605:04:28
390 47049 Olav Ulven CK ValdresEkspressen M 20-24 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
1576 109254 Halvor Ulven Grindvoll IL - Sykkel M 55-59 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
32 108833 Trygve Ulseth Team United Bakeries / ACK M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
3241 110078 Øystein Ulseth Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
735 80396 Bjørn-Arild Ullersmo Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
3728 110363 Synnøve Ullern Atea AS K 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
230 49441 Terje Ullereng Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
1507 109226 Rune Ulekleiv Gjøvik Skøyteklubb M 45-49 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
3685 110322 Inger Lise Ulekleiv Follo Consulting Team K 50-54 08:05:38 23.4702:31:3405:26:08
429 65333 Stian Ulberg CK ValdresEkspressen M 35-39 04:40:42 40.6101:33:2503:06:56
309 65510 Thor Halvard Ugland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:34:50 41.4701:27:5103:00:35
358 108903 Jarle Ueland Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 04:35:43 41.3401:26:0202:53:18
2992 20224 André Ueland Røyken CK M 35-39 06:33:14 28.9902:03:4804:28:00
928 80718 Paul Udjus Atea AS M 40-44 05:03:33 37.5501:41:2103:23:28
3003 81257 Kenneth Udahl Team Ragasco M 35-39 06:33:51 28.9402:17:0404:31:45
1685 109297 Ove Tåsåsen Team Aker M 50-54 05:32:45 34.2501:53:5003:44:31
3256 110089 Espen Tåsåsen P4 M 40-44 06:51:51 27.6702:15:0304:47:54
2077 109474 Cato Taalesen Nes Sportsklubb - Sykkel M 40-44 05:47:43 32.7801:59:3903:50:54
2071 70804 Gjermund Tøstiengen Vallset IL M 40-44 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
1249 70729 Mattias Törnqvist Elixia Jessheim M 30-34 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
3684 98075 Knut Tørklep Kristiansand M 70-74 08:05:10 23.4902:31:5405:16:21
2041 81007 Klaus Tørhaugen Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
3226 110071 Ragnar Tønsberg Oslo M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
2950 109910 Anders Tønnessen Team Xbike M 17-19 06:30:02 29.2201:53:4104:25:57
3762 110373 Syver Tønnesen Team Aker M 55-59 08:25:39 22.5402:29:3505:20:06
3812 110402 Kristoffer Tønnesen Team Aker M 30-34 08:49:22 21.5302:29:3505:29:46
2709 40945 Gro Tønder Ingen klubbtilhørighet - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2960 65815 Jan Arild Tømte Eidsvoll SK M 60-64 06:31:57 29.0802:04:5404:21:47
1241 106221 Roger Tøftum Drammen CK M 50-54 05:14:49 36.2101:44:2303:31:18
2709 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy - Sykkel K 45-49 06:16:48 30.2502:05:4404:05:33
782 80326 Hanne Tærum Lørenskog CK K 35-39 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
1710 64781 Daniel Tyszko Kløfta IL - Sykkel M 35-39 05:33:55 34.1401:43:3003:39:37
1504 109225 Jonas Tyssø Atea AS M 30-34 05:25:39 35.0001:52:0203:38:43
2481 109678 Nils Gunnar Tyssebotn Atea AS M 30-34 06:07:17 31.0301:52:0204:06:02
3096 69395 Lars Inge Tyseng Tangen IL M 35-39 06:38:25 28.6101:54:3204:10:53
3613 110284 Johnny Tyseng Sander M 45-49 07:47:31 24.3802:22:3205:04:45
3613 110285 Marius Aas Tyseng Sander M 17-19 07:47:31 24.3802:22:3205:04:52
3040 81506 Bjørn A. Tveøy Atea AS M 65-69 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
1789 109354 Øystein Tveten Blindeforbundet M 45-49 05:36:14 33.9001:55:2003:44:33
2095 82126 Hans Anton Tvete Over Evne Velocipedklub M 25-29 05:48:51 32.6701:54:2403:49:16
1576 64389 Ivar Jonny Tvenge Hadeland CK M 60-64 05:29:26 34.6001:50:1303:41:17
1901 109393 Daniel Tveiten JimmyRoyal Cycling M 25-29 05:40:42 33.4601:54:4703:53:24
2616 109738 Magnus Tvedt Sykkeltjokken CK M 17-19 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
- 70288 Vegard Tvedt Eidsvoll SK M 35-39 Brutt -02:06:3400:00:00
2688 64931 Glenn Tuxen Street Mix M 55-59 06:15:28 30.3602:07:0704:12:25
543 108950 Stian Tutle Oslo M 20-24 04:46:12 39.8301:38:4103:14:41
2064 71103 Ole Petter Tunskaug Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:29
390 80648 Hans Christian Tungesvik Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
1596 64339 Bjørn Tuhus Kolbotn IL - Sykkel M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1157 109111 Thomas Traaseth Baksia M 30-34 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1364 80680 Kjersti Hurum Trømborg Soon CK K 35-39 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
- 64304 Anders Trømborg Follo SK M 35-39 Brutt -01:30:4500:00:00
2012 64901 Haavard Trøen Moelven Langmoen AS M 50-54 05:45:49 32.9601:56:3503:54:12
1136 50530 Fredrik Trygg Team Weber Glava M 35-39 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
2960 109922 Julia Trulsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
428 80251 Jørn-Ivar Tronvold Follo SK M 35-39 04:40:23 40.6501:30:4503:05:40
932 80364 Tore Trones Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
1249 50465 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
3500 67441 Kari Trondsen Team Aker K 40-44 07:26:30 25.5302:29:3504:57:26
3084 109985 Elisabeth Trollebø Intersport K 50-54 06:37:43 28.6602:16:0104:33:48
3175 110033 Martin Trolle Atea AS M 40-44 06:45:29 28.1102:10:3804:37:28
2500 109688 Arild Trinborgholen Fjellfoten SK M 45-49 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
782 109014 Jonas Tretli Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
230 35075 Linda Treseng Ullensaker CK K 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
1428 109196 Martin Trenter Bull Ski & Kajakk M 40-44 05:21:11 35.4901:38:3703:30:04
3519 42826 Stig Trekkvold Atea AS M 45-49 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
1201 109127 Peter Trede Sarpsborg SK M 50-54 05:12:18 36.5001:42:4203:25:52
3175 110032 Oliver Trans Atea AS M 20-24 06:45:29 28.1102:10:3804:37:28
3181 65739 Peter Trans Atea AS M 40-44 06:45:35 28.1002:10:3804:37:28
2860 109869 Geir Trana Trondheim M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2801 54635 Ole Martin Totland Porsgrunn M 25-29 06:21:58 29.8402:07:3404:15:40
928 47839 Per Morten Torvildsen Atea AS M 50-54 05:03:33 37.5501:41:2103:23:28
1094 49252 Geir Torum Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:10:28 36.7101:38:3403:18:23
2134 109502 Tobias Torrissen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:50:24 32.5302:01:0603:59:20
52 54096 Dag Torp-Hansen Ullevål SK M 30-34 04:03:34 46.8001:16:3502:34:19
613 108973 Øystein Godal Torp Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
942 80381 Svend Egil Torp Halden CK M 55-59 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
1364 80679 Anita Torp Drøbak-Frogn IL - Sykkel K 45-49 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
3486 110215 Kent Torp Lillestrøm M 35-39 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
3486 110216 Wibeke Langaard Torp Lillestrøm K 35-39 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
613 64171 Sigurd Torgersrud Norsk Tipping BIL M 50-54 04:50:41 39.2101:34:4103:11:35
230 47059 Tommy Torgersen Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
250 50635 Petter Torgersen CK Nittedal M 40-44 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
782 42532 Geir Torgersen Lørenskog CK M 45-49 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
932 131680 Espen Torgersen Atea AS M 40-44 05:03:40 37.5401:41:2103:23:28
925 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Halden CK M 45-49 05:03:28 37.5601:42:5203:25:16
1519 70816 Fridtjof Tonga Atea AS M 45-49 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1748 81359 Kjetil Tomter Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
2429 68430 Mette Tomter Land CK K 45-49 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
1551 35907 Halvor Tolpinrud Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
2769 82180 Stian Tollefsrød Kråkstad M 17-19 06:20:32 29.9501:51:1404:11:27
314 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen CK M 30-34 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
643 108979 Tom Tollefsen Statoil/ull Ski & Kajakk M 50-54 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
1173 36837 Odd Åge Toldnes Snåsa skiskytterlag M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:02
1091 52240 Tor Arne Tokerud Hapro BIL M 55-59 05:10:13 36.7401:50:0103:25:57
2064 109469 Esben Toftenes Team Sats Lillestrøm M 35-39 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
268 108887 Lars Amund Toftegaard Oslostudentenes IK - Sykkel M 25-29 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
2024 109453 Olav Tofte Kloppa Off Road Klubb M 50-54 05:46:10 32.9301:50:1303:46:34
2583 70082 Merethe Sveum Tofte Feiring IL - Sykkel K 40-44 06:10:56 30.7302:02:1204:16:03
- 80796 Kjell Torbjørn Tofte Birkelunden CK M 40-44 Brutt -02:08:0000:00:00
2948 75365 André Toft Atea AS M 35-39 06:29:35 29.2602:11:1404:27:26
706 81196 Frode Tofastrud Fjellfoten SK M 40-44 04:54:09 38.7501:37:4403:16:00
851 65418 Kirsten Bergene Tjørn CK ValdresEkspressen K 50-54 04:59:35 38.0501:38:4503:20:02
864 35059 Gabriel Tjørn CK ValdresEkspressen M 50-54 04:59:50 38.0201:38:4503:20:02
673 108982 Glenn Roger Tjernø Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
3102 109995 Oddmund Tjentland Team OBC M 30-34 06:38:53 28.5702:04:4504:26:09
699 67763 Kjetil Thøgersen Bingsfoss SK M 45-49 04:53:46 38.8001:37:4403:16:00
3643 110304 Lars Stian Thyholdt Drammen M 30-34 07:50:19 24.2302:43:0205:16:32
- 80667 Kjetil Thuv Nesodden SK M 35-39 Brutt -01:43:2903:44:11
1217 54132 Paal Thunes Oppdal SK M 35-39 05:14:32 36.2401:35:3403:17:28
1978 109428 Kjell A. Thune Asker M 40-44 05:43:57 33.1401:48:5503:49:51
698 80647 Markus Thrygg Jardar IL - Sykkel M 17-19 04:53:39 38.8201:33:2503:11:16
643 80332 Erik Thrane Bull Ski & Kajakk M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
2270 109574 Eirik Svendsen Thrane Sportsklubben Ceres - Sykkel M 25-29 05:56:36 31.9601:56:0403:57:27
107 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
1155 66504 Simen Thorvaldsen Milslukern Sport M 35-39 05:11:19 36.6101:35:3803:12:31
2433 109652 Øyvind Øgle Thorvaldsen Oslo M 35-39 06:04:57 31.2302:08:1504:08:03
2110 64618 Arne Thorud Sportsklubben Ceres - Sykkel M 50-54 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
596 108963 Morten Thorstensen CK Nittedal M 35-39 04:49:55 39.3201:37:2003:10:38
194 48651 Marius Lunde Thorstad Lillehammer CK M 25-29 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
3348 110148 Dan Arne Thorsrud Norpapp BIL M 40-44 07:01:15 27.0602:15:0304:51:46
2447 80478 Jørgen Thorshov Mercedes-Benz M 30-34 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
445 68252 Hallgeir Thorsen Land CK M 50-54 04:42:36 40.3301:33:2503:06:56
1136 80527 Frode Thorsen Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1926 109407 Magnar Våset Thorsen Team Sol Cervesa / Copernica CC M 25-29 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
1960 109421 Kåre Thorsen Soon CK M 40-44 05:43:24 33.1901:51:1103:45:51
3519 42825 Ken Morten Thorsen Atea AS M 25-29 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
964 102405 André Thorsdalen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
11 48627 Pål André Thorsby Nesodden SK M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
1415 109192 Rolf Erik Thorkildsen Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 50-54 05:20:55 35.5201:45:5203:32:22
289 63967 Raymond Thoresen Sarpsborg SK M 50-54 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
923 63944 Atle Thoresen Atea AS M 35-39 05:03:24 37.5701:41:2103:23:28
1385 41468 Svein Morten Thoresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1718 109315 Ole Thoresen Team Kragerørittet M 30-34 05:34:09 34.1101:48:4203:43:51
365 28469 Skjalg Thorbjørnsen Atea AS M 45-49 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
846 67738 Øistein Thomassen Asker CK M 35-39 04:59:30 38.0601:35:3803:12:31
873 48827 Kurt Thomassen Asker CK M 50-54 05:00:38 37.9101:35:3803:12:31
2886 109878 Trine-Lise Thomassen Valhall Sykkelteam K 30-34 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
3189 110045 Thomas Opsahl Thomassen Nannestad M 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
3871 97534 Tom Thomassen Team NIMI OV 16 M 50-54 09:45:56 19.4503:36:1607:00:24
881 48903 Frode Thobru Solør CK M 40-44 05:01:00 37.8701:32:4603:06:02
3751 65238 Bjørg Tho Sandefjord K 55-59 08:23:07 22.6502:44:4605:40:55
3751 65235 Anders Tho Sandefjord SK M 60-64 08:23:07 22.6502:44:4605:40:55
3394 110170 Håkon Thiis-Evensen Team Weber Glava M 35-39 07:07:22 26.6702:02:2704:36:44
1507 35203 Pierre Thévenard Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
1437 47819 Kjell Helge Theodorsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:21:42 35.4301:51:0003:38:41
2568 109715 Tom Theodorsen Atea AS M 40-44 06:10:32 30.7602:08:1504:08:03
3460 110200 Johnny Thendrup Team Aker M 45-49 07:16:20 26.1202:05:0404:41:08
3412 110177 Quang The Mai Get AS K 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
1307 80569 Jørgen Thanem Hafjell Freeride Klubb M 25-29 05:16:22 36.0301:42:5403:30:08
3724 110347 Sanjay O. Tewari Atea AS M 35-39 08:20:51 22.7602:54:2005:30:07
3786 81416 Oddvar Tessem Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
1058 69610 Birgit Øverby Tennøe Bærum og Omegn CK K 55-59 05:08:02 37.0001:42:4203:25:52
2886 101472 Arild Tengs Team Weber Glava M 40-44 06:27:24 29.4202:02:2704:07:24
1444 62615 Frank Robert Tenfjord Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:22:02 35.4001:51:0003:38:41
268 79085 Ole-Christian Tenden JH-Sykkel M 30-34 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
487 49921 Lars Tendal Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:00 4001:33:5203:09:04
1684 69110 Einar Telnes Glitre Off-Road Klubb M 50-54 05:32:40 34.2601:58:2603:47:56
1668 109287 Johan Teigland TTSS M 35-39 05:32:09 34.3201:49:4603:47:27
851 109028 Torfinn Teigen Sparebank1 Oslo Akershus M 50-54 04:59:35 38.0501:38:4503:18:37
3252 65164 John Petter Teigen Ottadalen SK M 45-49 06:51:07 27.7202:09:2804:30:37
2266 42862 Kjell Teien Nes Sportsklubb - Sykkel M 70-74 05:56:08 32.0101:59:3903:59:29
2606 109732 Lillian D. Teien Ciber BIL K 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
3461 68562 Lars Skiebe Tarøy Bærum og Omegn CK M 35-39 07:16:42 26.1002:09:2504:46:15
3346 110146 Hofseth Tarjei Intersport M 17-19 07:00:46 27.0902:16:0104:39:32
3345 110145 Trond Olav Taraldsvik AkerSolutions Xtra M 55-59 07:00:25 27.1102:16:3104:41:52
3356 80110 Mats Taraldsvik NTNUI M 20-24 07:02:05 27.0002:16:3105:04:31
3469 68707 Knut Taraldsen Oslo M 45-49 07:18:19 26.0002:13:2304:53:13
160 45397 Lorentz Tanner IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:22:38 43.4001:24:4502:51:20
2643 109765 Erik Tangstrøm Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
3339 103242 Ingunn Tangerås Paradis K 50-54 06:59:42 27.1602:08:1004:41:07
3611 110281 Odd- Ingar Tangerud Ski M 45-49 07:47:07 24.4002:29:5405:06:42
180 65533 Odd Hellek Tangen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:25:51 42.8801:24:5202:52:54
223 49358 Pål Tangen Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:29:15 42.3301:38:2103:05:46
505 108944 Rune Tangen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
735 108999 Astrid Danielsen Tangen Kløfta K 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
735 130379 Magnus Tangen Kløfta IL - Sykkel M 17-19 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
1485 109217 Daniel Steensen Tangen Bærum og Omegn CK M 20-24 05:24:11 35.1601:44:1103:29:05
1642 64213 Roy Tangen Team COB M 40-44 05:30:58 34.4401:43:2803:23:52
1926 109406 Odd Haakon Sverre Tangen TSC / Copernica Cycling Club M 30-34 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
2532 52308 Åge Morten Tangen Moelven Langmoen AS M 55-59 06:08:53 30.9002:12:1704:11:08
3817 81545 Morten Tangen Skedsmokorset M 50-54 08:53:28 21.3602:53:3005:58:03
3490 81320 Terje Tandberg Jar M 55-59 07:24:58 25.6102:23:5504:52:31
65 21400 Bjørnar Talset Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
2167 70672 Geir Talset Rauma SK M 50-54 05:51:05 32.4702:02:1904:07:28
3126 52448 Olav Talle Areal+ M 60-64 06:41:30 28.3902:03:5704:23:57
3122 110004 Joakim Tabuk Intersport M 30-34 06:41:12 28.4102:16:0104:33:33
3596 110273 Svein Kåre Søvde Oslo M 40-44 07:43:25 24.5902:22:2905:15:50
348 108902 Sindre Ure Søtvik Voss SK M 17-19 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
889 49989 Roger Søttar Team United Bakeries / Ullevål SK M 20-24 05:01:13 37.8401:32:5503:18:44
32 79953 Pål Kristoffer Sørvoll Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
1762 80513 Jan Kjell Sørlien Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 50-54 05:35:10 34.0102:05:3203:56:04
3129 110008 Anne Catrine Sørlie Intersport K 25-29 06:41:46 28.3702:16:0104:39:32
32 80140 Ole Kristian Sørland Hasle-Løren IL - Sykkel M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
3622 81867 Ruth Anne Sørheim Elixia Jessheim K 45-49 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
27 30393 Runar Sørensen Notodden SK M 50-54 03:58:04 47.8801:17:3502:36:04
212 122428 Jørgen Sørensen Team X M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
640 129224 Frank Sørensen Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:51:02 39.1701:33:5203:09:04
782 32770 Bjørnar Alf Sørensen Sportsklubben Ceres - Sykkel M 40-44 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
2369 102704 Frank René Sørensen Oslo M 40-44 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
3021 81259 Bjørn-Erik Sørensen Nortura/ XO Bikers M 45-49 06:34:47 28.8702:14:1504:31:59
3031 109953 Andreas Haugli Sørensen Solar Blue Energy bike team M 25-29 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
- 110525 Yngve Sørensen Get AS M 45-49 Brutt -02:21:0000:00:00
2709 109801 Ole Sønstebø Team Gym Club M 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
3728 42824 Steinar Sønsteby Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
433 47389 Hallvard Sander Søndrål Andebarkji TSK M 60-64 04:41:03 40.5601:33:2503:06:56
436 106216 Per Ivar Søndrol IF Frøy - Sykkel M 40-44 04:41:40 40.4701:24:4503:03:30
3786 110391 Lasse Sølvberg Team Solheimkoret/Sport1 M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
2422 58172 Erik Søiland Sykkeltjokken CK M 45-49 06:04:40 31.2602:01:4904:13:58
824 109022 Svenn-Martin Søgaard Ottestad IL - Sykkel M 20-24 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
2500 51095 Erland Søgård Fjellfoten SK M 55-59 06:08:14 30.9502:04:1104:11:02
3707 110334 Mette Søgård Stange K 30-34 08:17:01 22.9302:36:0005:39:22
3516 110232 Tove C. Søgnen Eidsvoll SK K 35-39 07:28:34 25.4102:29:2405:01:33
3518 110233 Lars R. Søgnen Eidsvoll SK M 17-19 07:28:42 25.4002:29:2405:01:24
338 43979 Bjørn Evald Søberg Brumunddal SK M 50-54 04:35:25 41.3901:28:4603:01:01
2577 80987 Oddgeir Søberg Fjellhamar M 30-34 06:10:41 30.7501:56:0403:59:56
3786 110390 Trond Søberg Team Solheimkoret M 55-59 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
2643 40882 Svein Søbakken Sportsklubben Ceres - Sykkel M 60-64 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
1566 109247 Martin Sævold Oslo M 30-34 05:29:07 34.6301:48:1803:36:37
268 52775 Endre Sævig JH-Sykkel M 20-24 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
2355 109616 Johann Jørgen Fredriksen Sæves Aktiv Skøyteklubb M 17-19 06:01:10 31.5602:13:0604:10:54
314 65487 Anders Sætre Holmenkollen CK M 35-39 04:35:00 41.4501:30:3303:02:44
1451 40742 Svein Sætre Fredrikstad SK M 50-54 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1754 109332 Sverre Sætre Kvam IL - Sykkel M 40-44 05:34:56 34.0301:53:5103:49:42
1225 81601 Janne Sæther IF Frøy - Sykkel K 25-29 05:14:40 36.2201:45:2603:32:43
2041 81006 Ove Sæther Kløfta IL - Sykkel M 50-54 05:46:46 32.8701:50:5303:49:26
2856 65835 Øyvind Fjellang Sæther Team Pondus M 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2860 79200 Arne Sæther Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
- 65867 Håkon Sæther Kvam IL - Sykkel M 20-24 Brutt -01:53:3603:49:42
2767 63079 Hans Endre Sæterøy I.P.Huse BIL M 45-49 06:20:10 29.9801:56:2104:07:53
1173 109122 Bjørn Anders Sæter Moss CK M 40-44 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
3031 79068 Kjetil Sælid Solar Blue Energy bike team M 45-49 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
781 74391 Lars Arnljot Sæbø Bull Ski & Kajakk M 50-54 04:57:39 38.3001:38:3703:14:33
3132 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3566 65826 Jon Rasmus Sæbø Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 07:38:44 24.8502:22:3904:51:38
672 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 45-49 04:51:50 39.0600:00:0000:00:00
727 80475 Kjell Arne Syvertsen Kolbotn IL - Sykkel M 40-44 04:54:45 38.6701:42:0203:17:58
2145 64355 Kari Rommen Syvertsen Andebarkji TSK K 25-29 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
289 47344 Tore Kristian Syverstad Sarpsborg SK M 30-34 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
942 80221 Jens Arvid Syverstad Halden CK M 50-54 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
1360 80557 Torgeir Syverstad Halden CK M 45-49 05:19:35 35.6701:42:5203:25:16
865 64078 Pål Syversen Nes Sportsklubb - Sykkel M 25-29 05:00:01 37.9901:43:1903:20:52
2278 80342 Anders Jæger Synnevaag RøhneSelmer AS M 20-24 05:57:13 31.9102:00:5504:06:23
3226 65154 Anne Cathrine Syltevik Tursyklistene K 45-49 06:49:00 27.8702:12:3104:26:02
2544 69216 Kari Syljuberget Nes Sportsklubb - Sykkel K 35-39 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
2085 109477 Svein Olav Svoldal Capgemini M 25-29 05:48:03 32.7502:01:3403:54:46
2980 109928 Trond Svinø Ålesund M 25-29 06:32:51 29.0102:08:5104:25:20
- 80379 Christer Svingen Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 Brutt -01:27:5100:00:00
527 63056 Aleksander Svien Milslukern Sport M 20-24 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
1995 109437 Kai Svenøy Intersport M 35-39 05:44:50 33.0501:41:3503:49:09
127 108859 Marius Svenungsen Kongsberg IF - Sykkel M 17-19 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
162 108864 Martin Svenungsen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:23:05 43.3301:26:0202:53:18
3777 110380 Raymond Svensrud Lørenskog CK M 30-34 08:30:02 22.3502:21:3505:36:07
250 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 50-54 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
1569 109249 Mads Svennerud Lommedalen SK M 35-39 05:29:12 34.6201:48:1803:36:37
3089 109989 Ole Halvor Svenkerud Team OBC M 30-34 06:38:08 28.6302:04:4504:26:09
- 110524 Hege Agnethe Svenkerud Team NIMI OV 16 K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
3088 109986 Per Svendsrud Fjerdingby M 55-59 06:38:03 28.6302:09:0604:31:23
212 70620 Håkon Svendsen IBK sykkel / Team X M 40-44 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
250 47956 Dag Svendsen CK Nittedal M 50-54 04:30:44 42.1001:30:0602:59:19
1891 109386 Karl Axel Svendsen Oslo M 20-24 05:40:06 33.5101:56:0403:48:47
1926 140594 Tommy Svendsen Ski M 35-39 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
3360 81478 Kai Roger Svendsen Kondis Økern M 55-59 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3672 65157 Thor Svendsen ICA B.I.L M 65-69 08:01:59 23.6502:32:0905:15:59
- 69187 Frode Svendsen Team Weber Glava M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
2886 109877 Solveig Sveinhaug Valhall Sykkelteam K 55-59 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
3833 110418 Elin Sveia Disenå K 25-29 09:14:00 20.5702:54:5405:55:00
761 70663 Rune Sveen Team Kolli M 30-34 04:56:07 38.4901:40:4703:16:31
3020 131699 Marius Sveen Bøverbru M 30-34 06:34:37 28.8802:02:0004:21:23
3590 70914 Odd Sveen NesoddTangen IL M 60-64 07:42:01 24.6702:37:3205:13:25
- 68858 Steinar Sveen Moelven BIL M 55-59 Brutt -02:07:2100:00:00
782 109013 Anders Svartsund Lillestrøm M 25-29 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
2886 71106 Siv Svanåsbakken Valhall Sykkelteam K 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
1797 22052 Endre Surnevik Atea AS M 45-49 05:37:00 33.8201:52:3703:43:03
749 64303 Tormod Sunnvoll Follo SK M 45-49 04:56:01 38.5101:30:5503:22:01
- 70890 Ole Sunnset Ringeriks-Kraft BIL M 50-54 Brutt -01:55:2004:02:51
2803 109835 Leif Sundsbø Atea AS M 45-49 06:22:07 29.8302:11:1404:16:55
3583 110269 Camilla Gaarden Sundsbak Oslo K 40-44 07:40:01 24.7802:32:4105:05:01
2363 109622 Mina Emilia Sundhagen Østmarka IL - Sykkel K 20-24 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2242 109557 Rickard Sundell Energima Varme AS M 30-34 05:54:05 32.1902:02:2204:07:19
1173 80443 Kåre Morten Sundby Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
2195 64399 Atle Sundby Bærum og Omegn CK M 40-44 05:52:31 32.3301:46:3503:47:46
3385 81228 Berit Hofseth Sundby RTV BIL K 40-44 07:05:17 26.8002:31:3004:50:45
3385 65169 Ole Torkild Sundby RTV BIL M 40-44 07:05:17 26.8002:31:3004:50:45
2197 79501 Espen Sund Oslo M 30-34 05:52:55 32.3001:57:3903:52:45
3011 79588 Ann-Kristin Skårstad Sund SiO BIL K 25-29 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
1856 30448 Håvard Suleng Oslo M 25-29 05:39:00 33.6201:50:5303:45:27
1856 109375 Arne Suleng Moss M 20-24 05:39:00 33.6201:50:5303:45:27
2389 52455 Kent Støvne Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
261 108880 Terje Størseth Team Oslo Sportslager M 40-44 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
3054 109971 Dene Støe Sand IL - Terrengsykkel K 40-44 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3811 110401 Oddbjørn Støbakk Atlantic Sykle Klubb M 60-64 08:45:55 21.6703:09:0105:56:55
3454 110196 Øivind Stuvik Lørenskog CK M 35-39 07:15:16 26.1902:07:1904:50:55
3011 79587 Svein Olav Sturlason SiO BIL M 35-39 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
1045 44267 Steinar Stubbom Brumunddal SK M 45-49 05:07:40 37.0501:40:4103:26:42
600 64302 Atle Stubberud Soon CK M 35-39 04:50:27 39.2401:34:5303:13:37
3210 68674 William Stubberud Intersport M 20-24 06:47:31 27.9702:16:0104:39:32
3463 110202 Bjarte Strønen RøhneSelmer AS M 25-29 07:16:59 26.0802:12:1504:39:04
81 70661 Pål Strømskroken Lillehammer CK M 30-34 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
289 108890 Tor Egil Strømnes Sarpsborg SK M 40-44 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
1020 109078 Lars Strømmen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 05:07:14 37.1001:34:4103:13:30
2363 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL - Sykkel K 65-69 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
54 108837 Jonas Strømberg Sagene IF - Sykkel M 25-29 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
3302 48055 Asbjørn Strømberg Follo SK M 45-49 06:55:10 27.4501:57:0604:36:26
782 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 55-59 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
1536 109232 Torgeir Strøm Lillehammer CK M 40-44 05:27:58 34.7501:43:1003:28:18
2643 109764 Stefen Strøm Team Foss Sport M 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2935 109905 Vegard Strøm Hamar M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
3621 110289 Trude Skamsar Strøm Strømmen K 35-39 07:48:49 24.3102:26:3005:13:50
3622 110297 Rigmor Strøm Elixia Jessheim K 45-49 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
403 79549 Bjørnar Strendo Andebarkji TSK M 30-34 04:37:50 41.0301:30:1903:03:53
1385 70856 Janne Strandrud Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
3560 110251 Martin Atle Strandos Atea AS M 45-49 07:36:06 24.9902:18:2005:05:07
2333 109610 Tove Margareth Strandhagen IF Frøy - Sykkel K 60-64 06:00:32 31.6101:56:4103:57:33
2333 68022 Gunnar Strandhagen IF Frøy - Sykkel M 60-64 06:00:32 31.6101:56:4103:57:33
11 62514 Hugo Strand Rana SK M 45-49 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
1519 131737 Geir Strand Atea AS M 40-44 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1891 60111 Thore Strand Hurdal IL - Sykkel M 50-54 05:40:06 33.5101:52:2403:52:33
2005 70821 Marianne Strand Hurdal IL - Sykkel K 25-29 05:45:39 32.9801:52:2403:52:33
2935 35374 Stian Strand Lørdagsgutta M 30-34 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
2972 81085 Ole Thomas Strand Eiksmarka M 40-44 06:32:22 29.0501:53:5904:13:50
- 110523 Jan-Thore Strand Hurdal IL - Sykkel M 30-34 Brutt -01:52:4900:00:00
1567 109248 Thomas Stousland Handelsbanken BIL M 50-54 05:29:10 34.6301:49:4303:39:49
824 40643 Torstein Storsve Ottestad IL - Sykkel M 50-54 04:59:02 38.1201:40:4103:19:21
2389 70881 Magnar Storrøsæter Atea AS M 55-59 06:03:09 31.3901:59:1104:01:11
3486 110214 Ane K. Stormorken Frogner K 30-34 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
666 74372 Endre Storløkken Holmenkollen CK M 30-34 04:51:25 39.1101:30:3300:00:00
247 34985 Morten Storli IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:30:43 42.1101:30:5003:03:12
2440 80713 Anne Britt Storihle Land CK K 40-44 06:04:59 31.2301:55:2604:02:27
11 34913 Roy Magne Storholm Lågen CK M 30-34 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
3509 110230 Rolf Storholm Nannestad Trim & Helse M 55-59 07:28:29 25.4102:29:2405:01:33
471 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
352 80343 Ulf Storbekk Brumunddal SK M 45-49 04:35:40 41.3501:28:4603:01:01
704 36716 Rune Stople Bingsfoss SK M 45-49 04:54:01 38.7701:37:4403:16:00
149 64082 Frode Stomperud Halden CK M 40-44 04:22:12 43.4701:27:4702:56:52
1531 50130 Morten Stomperud Halden CK M 45-49 05:27:26 34.8101:42:5203:25:16
2762 80650 Kjetil Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:19:26 30.0401:55:5704:11:09
1772 100703 Linda Stokkeland Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:35:32 33.9701:51:0003:39:30
643 50612 Håvard Stokke Bull Ski & Kajakk / Tryg BIL M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
2018 32012 Terje Stokke Bredtveit fengsel M 30-34 05:46:03 32.9401:52:0903:51:14
1595 109256 Jostein Stokkan Atea AS M 50-54 05:29:54 34.5501:52:0203:38:43
- 82308 Fredrik Stobbe BAMA M 30-34 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110522 Torgeir Stoa Sykkeltjokken CK M 45-49 Brutt -02:07:1200:00:00
2136 109508 Torkel Stjernesund Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
557 63093 Aleksander Stijelja Kjekkas Idrettsforening - Sykkel M 30-34 04:47:15 39.6801:33:5203:09:04
194 44760 Frode Stiansen Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
2481 109677 Mia Rebecka Sterud Atea AS K 20-24 06:07:17 31.0302:08:1504:08:03
2544 65888 Hans Emil Sterud Nes Sportsklubb - Sykkel M 55-59 06:09:38 30.8401:59:3903:59:29
527 108948 Espen Stensund Team ePartner M 30-34 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
3256 110088 Per Henrik Stenstrøm P4 M 45-49 06:51:51 27.6702:15:0304:47:54
365 42823 Tore Stensrud Atea AS M 35-39 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
365 93696 Erik Stensrud Hobøl IL / Skibygg M 40-44 04:36:26 41.2301:31:3703:04:14
599 65612 Johnny Stensrud Moss CK M 45-49 04:50:26 39.2501:29:1503:15:15
673 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 40-44 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
1527 80678 Geir Stensrud Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:27:18 34.8301:42:3003:34:40
2959 64851 Egil Stensrud Lillehammer Sykehus BIL M 70-74 06:31:54 29.0802:10:1704:24:52
3821 110411 Espen Stensrud Adecco M 35-39 08:56:02 21.2602:58:0406:02:25
3880 81918 Anne Margrethe Stensrud Oslo K 55-59 10:04:57 18.8403:15:2607:03:11
2643 69212 Trond Stensholt Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
1450 37614 Stig Morten Stenset Santander M 50-54 05:22:45 35.3201:43:3303:33:01
107 108848 Stig Anders Stensby Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:19:03 44.0001:24:5202:52:54
352 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 45-49 04:35:40 41.3501:28:4600:00:00
11 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Bærum og Omegn CK M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
- 81119 Geir Stene Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 Brutt -01:51:1103:45:51
3542 110245 Svein Robert Stenbro Team AFS M 50-54 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
2763 109819 Anette Stenberg Elixia Jessheim K 30-34 06:19:30 30.0302:08:2504:08:21
2623 109748 Karoline Soleim Stenbeck Smøla SK K 25-29 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
1136 26953 Ole-Gunnar Steinsland Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
2638 81152 Mikkel Steine Atea AS M 35-39 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
3433 110190 Siri Steinbø Skullerud Sportsklubb - Sykkel K 50-54 07:11:15 26.4302:08:4204:54:50
1904 109394 Vidar Steigen Hapro BIL M 60-64 05:40:50 33.4401:53:1203:52:42
919 80234 Eivind Steffensen Autoteknikk AS M 40-44 05:02:53 37.6301:39:3503:20:35
1338 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:17:59 35.8502:23:3503:52:39
3728 110362 Thorleif Steffensen Atea AS M 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
- 66136 Rikke Stefansen Nærum K 40-44 Brutt -03:13:2600:00:00
547 108951 Åge Thomas Steensen Holmenkollen CK M 35-39 04:46:15 39.8201:30:3303:02:44
892 109048 Hanna Heieren Steensen Team S3 K 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
563 108956 Morten Steen Oppdal SK M 45-49 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
2210 47003 Grethe May Opsahl Steen Eiker CK K 50-54 05:53:08 32.2802:01:0603:59:20
2064 51789 Magne Stedøy-Johansen IF Frøy - Sykkel M 45-49 05:47:35 32.7901:54:3103:50:20
450 35089 Ingvill Merete Stedøy IF Frøy - Sykkel K 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09
3687 70535 Signe Marie Nielsen Stavnes NTNUI - Sykkel K 20-24 08:07:36 23.3702:38:1505:34:07
3519 110235 Jostein Staverløkk Atea AS M 50-54 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
2913 109885 Roar Stavelin Atea AS M 40-44 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2110 109491 Grethe Østby Stave Sportsklubben Ceres - Sykkel K 45-49 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
735 26901 Ole Stava Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
1707 109308 Odd Arne Staum Team Gøss M 40-44 05:33:45 34.1501:48:5803:45:42
2209 109547 Thor Aksel Starum Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 05:53:01 32.2901:51:4303:45:58
2848 69126 Erik Stark Team Kræz M 30-34 06:26:09 29.5201:52:3804:06:15
1012 80717 Truls Starckjohann Atea AS M 45-49 05:06:45 37.1601:41:2103:23:28
3237 71096 Bozidar Stankovic Drammen CK M 55-59 06:49:11 27.8602:09:1804:34:39
3461 110201 Jannik Stanger Fred Olsen M 35-39 07:16:42 26.1002:08:5104:46:15
551 64102 Hans Erik Breivik Standal Asker CK M 40-44 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
2699 109783 Bjørn Stamnes Bodø CK M 55-59 06:16:09 30.3001:58:5104:14:17
2554 31906 Rolf Stalenget CK ValdresEkspressen M 45-49 06:10:08 30.7901:54:1204:01:29
2744 71010 Henrik Staff Atea AS M 30-34 06:18:06 30.1502:11:1404:16:55
527 80389 Peder Stadaas Milslukern Sport M 20-24 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
1031 40631 Alexander Maaseide Stadsnes Calzada Cycling Team M 30-34 05:07:29 37.0701:44:1003:27:59
673 62589 Trond Stabell CK Toten-Tråkk M 45-49 04:51:55 39.0501:35:5703:14:53
3169 110028 Live Spurkland NTNUI - Sykkel K 20-24 06:45:11 28.1302:14:3304:28:59
3283 110106 Rune André Øfsti Spjutøy Oslo M 30-34 06:53:37 27.5602:02:0304:25:09
2709 109800 Per Tobias Spilling Ingen klubbtilhørighet - Sykkel M 30-34 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
3606 110278 Bettina Olsen Southorn IF Frøy - Sykkel K 25-29 07:44:53 24.5202:26:2305:24:57
2520 109692 Håkon Sortland IF BIL / Skövde CK M 55-59 06:08:33 30.9302:01:1404:02:26
2145 35590 Arne Martin Soot Aurskog M 50-54 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
3144 110014 Kristine Sonning Intersport Kjedekontor K 25-29 06:42:24 28.3302:15:5504:39:32
1117 65407 Pål Sommerseth Lillehammer CK M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
2569 109718 Carl Jacob Sommerfelt Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
3331 110137 Hege Sommerfelt Sandefjord SK K 55-59 06:59:06 27.2002:15:0404:37:39
325 108895 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen CK M 35-39 04:35:19 41.4001:30:3303:02:44
735 65703 Johnny Sommer Kløfta IL - Sykkel M 40-44 04:55:46 38.5401:37:0903:16:37
2783 109833 Eirik Solvåg AGA M 40-44 06:21:36 29.8702:08:2904:18:24
3054 109970 Tone Solvold Jessheimjessheim K 35-39 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
27 36403 Morten Solvang Åskollen SK M 35-39 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
121 41410 Tom Inge Solvang Eidsvoll SK M 40-44 04:20:05 43.8301:16:3502:55:17
505 108943 Ole Svehaug Solvang Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
3768 110378 Cato Solvang RTV BIL M 35-39 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
847 109026 Rune Sollund Drammen CK M 35-39 04:59:31 38.0601:43:1203:22:06
1014 109076 Knut Frederik Sollien Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:06:50 37.1501:38:3403:15:22
1329 66396 Torleif Solli Atea AS M 30-34 05:17:11 35.9401:41:2103:23:45
1329 77332 Hildegunn Solli Atea AS K 20-24 05:17:11 35.9401:41:2103:27:17
2757 118994 Geir Solli Hafslund BIL M 45-49 06:19:02 30.0702:04:1604:12:38
1024 64753 Rune Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 70815 Endre Cato Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1545 109238 Torbjørn Solheim Intersport M 25-29 05:28:48 34.6701:41:3503:35:01
2197 109546 Jens Øyvind Solheim Lørdagsgutta M 40-44 05:52:55 32.3001:51:2803:56:22
2218 20999 Geir Solheim Eiker CK M 55-59 05:53:47 32.2202:01:0603:59:20
3725 81505 Audun Minnesjord Solheim Atea AS M 35-39 08:21:00 22.7502:48:5600:00:00
3875 93447 Inger Lise Solheim Team NIMI OV 16 K 55-59 09:59:49 19.0003:38:0307:00:24
1723 109320 Per Willy Solhaug Land CK M 40-44 05:34:22 34.0901:37:4403:37:14
1318 65794 Stein Solem Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1345 109174 Kristian Solbrå Ahlsell Norge AS M 30-34 05:18:10 35.8301:44:2803:36:14
1926 109405 Øystein Solbjørg Halden fengsel M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
145 83880 Dag Solberg Ullevål SK M 35-39 04:20:24 43.7701:30:4402:56:36
346 43978 Leif Solberg Brumunddal SK M 45-49 04:35:31 41.3701:28:4603:01:01
613 79254 Karl Bjarne Solberg Brøttum IL - Sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
1385 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
2372 109626 John Erik Solberg Ridabu M 40-44 06:02:09 31.4701:43:2903:51:49
2389 35399 Kjell Vidar Solberg Atea AS M 50-54 06:03:09 31.3902:03:3604:06:41
2447 69759 Bjørn Martin Solberg Mercedes-Benz M 35-39 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
2743 109815 Erik Solberg Brumunddal M 40-44 06:18:03 30.1501:59:4004:12:12
2991 70647 Stig Solberg SATS Metro M 55-59 06:33:10 28.9902:10:3504:16:11
3011 79586 Inge Ove Solberg SiO BIL M 55-59 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3028 70598 Espen Solberg Intersport M 30-34 06:35:02 28.8502:16:0104:39:32
3570 111129 Petter Solberg RøhneSelmer AS M 40-44 07:39:01 24.8302:27:4105:13:36
3786 110389 Harald Solberg Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
194 44664 André Solbakken Lillehammer CK M 35-39 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
1095 50542 Bent Solbakken Moss CK M 45-49 05:10:37 36.7001:29:1503:14:58
2106 80891 Jørn Solbakken Moajordet Lowriders M 40-44 05:49:31 32.6101:56:1503:56:05
1856 36843 Dan Soknes TrønderEnergi M 35-39 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1096 109099 Magne Sogn JH-Sykkel M 50-54 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
2973 109926 Jon-Inge Sogn Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2368 68783 Ola Kristian Snuggerud Moelven Langmoen AS M 50-54 06:01:55 31.4901:56:3503:54:12
3477 110208 Knut Erik Snilsberg Raufoss BIL M 25-29 07:20:00 25.9002:44:3305:17:45
3290 35459 Geir Snekkerhaugen Glåmdal SK M 55-59 06:54:48 27.4802:10:5804:25:19
3290 110110 Jostein Snekkerhaugen Glåmdal SK M 40-44 06:54:48 27.4802:10:5804:25:19
81 108840 Ole Einar Småkasin IF Frøy - Sykkel M 30-34 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
65 50588 Trygve Smaadahl Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
27 35019 Skule Edvard Smørgrav Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
869 109031 Gorm Harald Smørgrav Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:00:23 37.9501:26:0203:01:46
3210 110057 Magnus Smukkestad Intersport M 20-24 06:47:31 27.9702:15:5504:39:32
65 108839 Fredrik Smith Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
185 47176 Knut Harald Smette Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
1117 37256 Trond Smestad CK Nittedal M 45-49 05:10:45 36.6801:42:4003:28:58
1867 71090 Marius Smestad Hapro BIL M 30-34 05:39:28 33.5801:50:0603:48:44
2777 109828 Anders Smestad Ringebu M 30-34 06:21:06 29.9102:12:0904:20:28
1280 109155 Vegard Smedsund Lillehammer M 25-29 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
3505 110227 Janne Therese Smedsrud Team Aker K 40-44 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
1198 109126 Torbjørn Slåtto TeleComputing M 40-44 05:12:08 36.5201:37:4403:21:05
1339 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos NV M 35-39 05:18:00 35.8401:42:2703:29:14
2361 109621 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:01:44 31.5102:00:3004:02:59
2389 109639 Bent Slyngstad Atea AS M 45-49 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
1729 64408 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
32 30392 Frank Slevikmoen CK Oslofjord M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
2012 109450 Tommy Slettheim Bærum og Omegn CK M 35-39 05:45:49 32.9601:51:3603:53:04
2012 109449 Jørn Slettheim Bærum og Omegn CK M 40-44 05:45:49 32.9601:51:1403:53:04
1501 64366 Frode Sletten Vestby VGS M 35-39 05:25:32 35.0101:50:1303:38:14
3556 110248 Marius Slettebakk Asker M 20-24 07:35:41 25.0102:20:2205:01:20
3559 110250 Jann Slettebakk Asker CK M 55-59 07:35:52 25.0002:20:2205:01:20
- 110521 Jørn Slettan Elverum SK M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:00
65 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
863 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 45-49 04:59:47 38.0201:35:3400:00:00
2886 64713 Torgeir Skaare Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2569 63971 Lars Olav Skårberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
1304 37032 Inge Skålbones Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:16:15 36.0401:42:0603:25:34
2815 65809 Erik Skåden Brumunddal M 40-44 06:24:28 29.6502:02:2404:14:01
1531 49199 Are Skurdal Team Weber Glava M 45-49 05:27:26 34.8101:44:2803:29:04
1728 109322 Ola Skurdal Kvam IL - Sykkel M 35-39 05:34:46 34.0501:53:3603:49:49
2443 103812 Anders W. Skumsnes Sykkeltjokken CK M 40-44 06:05:12 31.2102:01:4904:13:58
918 109051 Dan Skumlien Hamar Ottestad M 55-59 05:02:52 37.6401:38:1003:19:31
3132 80119 Paul Skulstad Østmarka IL - Sykkel M 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80123 Randi Skulstad Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
1173 64140 Lasse Skudal Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
643 40637 Ola Skrøvseth Bærum og Omegn CK M 45-49 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
- 81235 Anne Holen Skrimstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 Brutt -02:12:3700:00:00
1729 68303 Rune Skovly Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
3010 109942 Thore Skollingsberg SiO BIL M 55-59 06:34:26 28.9002:17:2104:33:33
363 108905 Bjørn Skollerud Oslo M 20-24 04:36:03 41.2901:30:0803:02:48
2688 109776 Jan Erik Skogstad Atea AS M 45-49 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
3681 110319 Fredrik Skogstad Skedsmokorset M 17-19 08:03:43 23.5602:36:3505:29:34
3682 93915 Hans Petter Skogstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 08:03:46 23.5602:36:3505:29:34
3141 110012 Tor Ivar Skogsrud Solar Blue Energy bike team M 30-34 06:42:13 28.3402:16:2104:33:14
- 44755 Geir Skogsbakken Crowe Horwath BIL M 50-54 Brutt -02:05:5500:00:00
1136 68667 Rune Skogmo Team Weber Glava M 45-49 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1851 67862 Leif-Erik Skogly Hvam M 40-44 05:38:29 33.6701:43:4903:39:41
289 108889 Raymond Skoglund Sarpsborg SK M 40-44 04:33:19 41.7001:29:4803:00:50
2077 109473 Trond Skoglund Nes Sportsklubb - Sykkel M 45-49 05:47:43 32.7801:43:2803:47:33
2602 109729 Brede Skoglund Nes Sportsklubb - Sykkel M 50-54 06:12:17 30.6201:59:3903:59:29
3031 109952 Trym Skoglund Solar Blue Energy bike team M 20-24 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
1519 69344 Trond Skogland Soon CK M 40-44 05:26:53 34.8701:52:0203:38:43
1910 70084 Trond Skogheim Hauerseter SK M 45-49 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
2935 109904 Kim Skogheim Lørdagsgutta M 45-49 06:29:33 29.2602:03:0604:18:36
185 108872 Simen Skog Team Oslo Sportslager M 35-39 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
2262 79655 Tommy Strøm Skjørberg Sykkelkongen.com M 35-39 05:55:43 32.0401:59:2504:06:34
563 80352 Dagfinn Skjølsvold Oppdal SK M 50-54 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
3273 110104 Helge Skjølseth CK Toten-Tråkk M 40-44 06:53:05 27.5902:03:3904:38:45
908 20985 Årstein Skjæveland Sagene IF - Sykkel M 30-34 05:02:27 37.6901:21:2003:08:25
1495 24391 Johnny Skjæveland Sandnes SK M 30-34 05:24:50 35.0901:36:2903:22:46
268 46922 Olav Skjæret JH-Sykkel M 45-49 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
1524 109229 Arvid Skjold GK Norge AS M 55-59 05:27:00 34.8601:43:2903:43:56
2077 109472 Gunvor Syversen Skjerven Stavsjø K 40-44 05:47:43 32.7801:51:2803:47:33
- 110520 Bjørn Erik Skjerve Ull/Kisa M 45-49 Brutt -02:08:2504:08:21
11 34764 Tronn Åskar Skjerstad Slattum M 45-49 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
3197 110048 Ingrid Marie Skjerstad CK Nittedal K 17-19 06:46:58 28.0102:07:2104:15:25
1173 109121 Jens Petter Skjerden Soon CK M 35-39 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
127 80359 Frode Skjemstad Eiker CK M 40-44 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
642 80465 Bjørnar Skjelseth Brumunddal SK M 45-49 04:51:12 39.1401:28:4603:10:00
3384 110163 Thomas Skjellvik Atea AS M 40-44 07:04:58 26.8202:32:5304:52:10
3598 81796 Tone Skjellet Team etek K 40-44 07:44:04 24.5602:13:2805:14:05
613 108972 Einar Andreas Skjellerudsveen Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
1491 109219 Oskar Skjelin Halden CK M 30-34 05:24:27 35.1301:44:1103:29:50
613 50238 Torgeir Skjeldnes Brøttum IL - Sykkel M 20-24 04:50:41 39.2101:34:4103:13:30
1501 109224 Hans Skjelbreid Handelsbanken BIL M 45-49 05:25:32 35.0101:49:4303:38:14
2012 109448 Even Skistad Modum CK M 30-34 05:45:49 32.9601:51:1403:47:37
2012 122140 Trond Skistad Modum CK M 25-29 05:45:49 32.9601:51:1403:47:37
749 109003 Petter Skippervold Team Angel M 35-39 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
2447 109663 Jørgen Skipperud Lavazza Blue Test Team M 25-29 06:05:30 31.1901:55:3203:59:21
1412 80451 Dag Skipenes Nesodden SK M 40-44 05:20:46 35.5301:34:4703:21:57
- 110519 Henning Skilbred Team S3 M 30-34 Brutt -01:41:0300:00:00
3778 110382 Veronica Valstad Skikkelstadødegård INCITA K 25-29 08:30:08 22.3402:34:2405:47:58
3202 103597 Trygve Skibeli Capgemini BIL M 50-54 06:47:15 27.9902:13:1604:36:15
3412 110181 Karianne Evje Skiaker Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
1926 81135 Vegar Ski TSC / GT B.I.L M 30-34 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
2278 102509 Terje Skeide RøhneSelmer AS M 40-44 05:57:13 31.9102:00:5504:06:31
313 80535 Eirik Skeid Bærum og Omegn CK M 25-29 04:34:51 41.4701:30:3303:02:44
1198 109125 Andreas Skavhaug Autoteknikk AS M 30-34 05:12:08 36.5201:39:3503:20:35
2491 65878 Robert Skavhaug Sykkelgutta M 30-34 06:07:20 31.0302:04:1904:10:50
2523 65836 André Skavhaug Ullensaker CK M 35-39 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
3332 110139 Ole Morten Skaugseth Atea AS M 35-39 06:59:09 27.1902:15:4504:33:12
2005 109446 Andreas Skaugen Real Kikut M 40-44 05:45:39 32.9801:56:0403:51:22
3074 109980 Odd E. Skaug-Vandraas Hølen M 25-29 06:36:48 28.7202:07:4204:27:13
999 34889 Johannes Skaug Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:05:50 37.2701:33:1003:18:47
2804 109836 Jon Erlend Skaug Son M 25-29 06:22:31 29.8001:49:4904:03:47
3465 81278 Elin Skaug Hølen K 30-34 07:17:36 26.0502:19:4104:49:53
3113 110001 Raymond Skaue Atea AS M 45-49 06:40:10 28.4802:13:5604:24:57
563 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
3422 110184 Bjørn Arne Skaset SpareBank 1 SMN M 55-59 07:09:47 26.5202:32:5304:52:10
1364 109182 Arild Skarø Drøbak-Frogn IL - Sykkel M 40-44 05:20:00 35.6201:42:3003:34:40
3653 81464 Edel Skartsetherbakken Kolbu K 35-39 07:53:53 24.0502:27:5805:12:07
3104 65920 Jan Skarra Bærum og Omegn CK M 55-59 06:38:54 28.5702:09:5304:23:12
487 68963 Gard Skari Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 40-44 04:45:00 4001:33:5203:09:04
1498 109222 Hans Skari Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:25:03 35.0701:51:0003:38:41
- 69266 Peter Skarbøvig Team Aker M 35-39 Brutt -01:54:3604:54:56
2004 81245 Henrik Waagan Skarbø Skarbø Krinslag M 17-19 05:45:36 32.9801:51:0203:48:55
2041 35693 Ole Jon Skarbø Schindler Heis M 50-54 05:46:46 32.8701:51:0203:48:55
767 50312 Bård Skar Nesodden SK M 50-54 04:56:44 38.4101:34:4703:19:42
1385 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
3111 81522 Folke Skar ProNor M 55-59 06:39:44 28.5102:13:0604:29:04
962 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 05:04:55 37.3801:43:2803:24:08
54 48848 Thorbjørn Skamo Lørenskog CK M 30-34 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
1551 80873 Erik Sjølie Kolbotn IL - Sykkel M 50-54 05:28:57 34.6501:48:3903:41:39
2528 109697 Daniel Sjølie Atea AS M 30-34 06:08:47 30.9102:04:5504:06:41
11 47169 Per Christian Brekke Sjøli Eidsvoll SK M 40-44 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
2005 109445 Jan-Ove Sjøholt Bærum og Omegn CK M 45-49 05:45:39 32.9801:56:0403:57:27
1364 37015 Rune Kibsgaard Sjøhelle Nordea BIL M 40-44 05:20:00 35.6201:44:1003:31:36
2071 65939 Jon Magne Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 109470 Hans-Arild Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
- 110518 Arnfinn Sjøenden Vallset IL M 25-29 Brutt -02:00:1600:00:00
1385 109189 Mari Sjøberg Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1173 80548 Magnus Sjuve Moss CK M 30-34 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
3171 110029 Håvard Sivesind Team Ragasco M 30-34 06:45:16 28.1202:17:0404:32:17
1463 109213 Ståle Sivertsen Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
851 80712 Magnus Sirirud Land CK M 45-49 04:59:35 38.0501:36:2703:18:37
81 80163 Bjørn André Simonsen IF Frøy - Sykkel M 35-39 04:16:46 44.3901:24:4502:51:20
146 100289 Morten Walle Simonsen Ullevål SK M 25-29 04:20:33 43.7501:23:4502:55:17
942 109056 Atle Simonsen Halden CK M 30-34 05:04:29 37.4401:42:5203:25:16
1729 50402 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:34:49 34.0401:49:4603:45:20
2973 109925 Audun Simonsen Lørenskog CK M 30-34 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
3375 103397 Ståle Simonsen RøhneSelmer AS M 40-44 07:03:29 26.9102:12:4004:35:05
3860 66209 Tonje Merete Simonsen Oslo K 30-34 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
- 58240 Torstein Fugelli Simonsen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 Brutt -01:30:4300:00:00
163 108866 Lars Simensen Kongsberg IF - Sykkel M 30-34 04:23:50 43.2001:26:0202:53:18
268 64301 Knut Arne Siljuberg JH-Sykkel M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
3849 110426 Tormod Sigvartsen Nannestad M 20-24 09:26:02 20.1403:03:2206:29:04
1661 64581 Amund Sigstad Team Kræz M 30-34 05:31:45 34.3601:48:0403:44:21
2909 81452 Mats Sigstad Oslo M 25-29 06:27:43 29.4002:08:1704:16:07
635 64300 Kent Siggerud Soon CK M 40-44 04:50:47 39.2001:34:5303:13:37
2785 64910 Svein Ivar Siggerud Soon CK M 45-49 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 64911 Per-Ove Siggerud Soon CK M 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
2785 70929 Unni Siggerud Soon CK K 40-44 06:21:43 29.8602:08:1804:17:45
1926 109404 Tor Sexe TSC / GT BIL M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1881 70677 Kenneth Settem Team Kjekkas / BDO M 25-29 05:39:32 33.5701:44:5203:32:39
3806 110398 Thomas Senneset RøhneSelmer AS M 30-34 08:40:20 21.9002:48:5605:53:05
1096 79975 Inger Senderud JH-Sykkel K 45-49 05:10:43 36.6801:43:2903:26:00
1953 25376 Knut Selmer-Anderssen Atea AS M 45-49 05:42:57 33.2402:03:3603:56:59
1573 109252 Tom Selliseth Fet Skiklubb M 40-44 05:29:24 34.6001:48:1803:36:37
2278 109583 Rune Sellgren RøhneSelmer AS M 55-59 05:57:13 31.9102:00:5504:06:23
782 80508 Roar Sellevoll Oppegård M 40-44 04:57:40 38.2901:36:1303:13:37
3796 110392 Carl Jørgen Seljestad Jessheim M 50-54 08:34:48 22.1402:32:5105:47:53
764 65810 Lars Tore Selbo Østmarka IL - Sykkel M 30-34 04:56:40 38.4201:42:5203:22:06
1596 109263 Trond Selbo Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
2590 69327 Johan S. Seland Street Mix M 55-59 06:11:21 30.6902:07:0704:12:25
- 34855 Konrad Sel Ottestad IL - Sykkel M 45-49 Brutt -01:24:5200:00:00
3145 110015 Hans Seime Team Dell M 45-49 06:42:28 28.3201:54:5804:21:19
1049 65535 Tor Erik Seiersten Hadeland CK M 60-64 05:07:47 37.0301:42:3803:24:57
3281 110105 Erik Erik Seierstad Sandvika M 35-39 06:53:23 27.5702:22:1904:44:14
2761 65072 Peter Sederholm Follo SK M 50-54 06:19:25 30.0402:09:3804:19:43
2145 109518 Eirik Schøyen-Nordbye AFSK Sykkel M 35-39 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
3302 110123 Markus Schöpf Follo SK M 45-49 06:55:10 27.4502:00:3504:36:26
11 43340 Trond Kristian Schweder Drammen CK M 30-34 03:53:16 48.8701:17:3500:00:00
2258 62842 Mathis Schwarz Førde Sport M 20-24 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
3182 81524 Rolf-Arne Schulze CK Øst M 40-44 06:45:47 28.0902:04:1904:23:47
936 74367 Jakob Schultz Holmenkollen CK M 30-34 05:03:45 37.5300:00:0003:08:59
1889 109384 Anders Schronz Follo SK M 45-49 05:39:46 33.5501:50:5703:52:17
1310 38211 Thomas Schou Calzada Cycling Team M 40-44 05:16:38 36.0001:44:1003:27:59
2973 104714 Petter Schou Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
423 64005 Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:40:07 40.6901:27:5103:03:09
390 69715 Jørgen Schlytter CK ValdresEkspressen M 35-39 04:37:33 41.0701:33:2503:06:56
3219 81295 Geir Schjørlien Drammen CK M 45-49 06:48:09 27.9302:10:1204:32:31
3496 110222 Lene Schjervheim Skogbygda K 40-44 07:25:59 25.5602:23:3504:54:51
2771 109824 Arne Schjerpen Team Embriq M 50-54 06:20:43 29.9402:00:0204:04:38
3051 109961 Kristian Schjelderup Skedsmokorset M 35-39 06:35:43 28.8001:58:2404:17:40
3856 110428 Sissel Moe-Forås Schjelderup Kolvereid K 35-39 09:30:09 19.9903:04:2006:30:09
1279 109148 Jan Erik Schiøtz Konnerud IL - Sykkel M 45-49 05:15:26 36.1401:38:4503:25:03
1980 109429 Kristian Schiander Oslofjord Triatlon M 30-34 05:44:02 33.1302:01:3403:54:46
2097 109483 Erik Schelvan Stabæk IF M 30-34 05:48:58 32.6602:01:3403:54:46
811 79760 Jarle Schelander Drammen M 35-39 04:58:05 38.2401:42:3003:18:29
308 52257 Ronny Schei Sarpsborg SK M 45-49 04:33:50 41.6301:29:4803:00:50
3868 110434 Jonas Schei Nannestad M 25-29 09:44:16 19.5103:03:2206:29:11
3868 110435 Niklas Schei Nannestad M 20-24 09:44:16 19.5103:03:2206:29:04
505 107885 Erik Scheflo Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
1451 109206 Yrjan Schaug Asker CK M 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
3085 71124 Rune Schau Atea AS M 55-59 06:37:46 28.6602:15:4504:33:56
964 109070 Trond Sauro Kongsberg IF - Sykkel M 40-44 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
3311 70933 Åge Saugstad Hapro BIL M 40-44 06:56:08 27.3902:27:0704:30:48
1024 109079 Moises Plasencia Santos Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
3391 110167 Benmichael Santos Oslo M 20-24 07:06:43 26.7101:58:4804:32:13
1910 70696 Svein Vidar Sandvold Hauerseter SK M 40-44 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
1910 109397 Jørgen Slettmoen Sandvold Hauerseter SK M 17-19 05:41:21 33.3901:51:1403:45:42
268 36360 Svein Jarle Sandvik JH-Sykkel M 45-49 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
1480 80498 Haakon Johannes Sandvik TeleComputing M 35-39 05:23:23 35.2501:42:4903:30:40
2416 109642 Scott Sandvik NTNUI - Sykkel M 20-24 06:03:50 31.3302:08:1504:04:50
2819 109844 Jøran Sandvik IF Frøy - Sykkel M 35-39 06:24:36 29.6401:57:5204:11:40
3353 110151 Tor Eric Sandvik Team Embriq M 35-39 07:01:36 27.0302:00:0204:25:57
1539 71723 Arve Sandve CK Nittedal M 40-44 05:28:08 34.7401:37:4103:37:55
326 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
1758 109337 Michel Sandstød Atea AS M 17-19 05:35:03 34.0201:40:4503:42:32
1758 109336 Michael Sandstød Atea AS M 40-44 05:35:03 34.0201:40:4503:42:32
577 23962 Jan Herbert Sandsmark Bryne CK M 45-49 04:47:55 39.5901:35:2803:07:52
1173 44306 Roar Kristian Sandseter Moss CK M 45-49 05:11:38 36.5801:43:3003:28:33
2290 109593 Tonje Sandorf IF Frøy - Sykkel K 30-34 05:57:53 31.8502:05:4404:03:54
923 80723 Leiv Thomas Sandnes Atea AS M 35-39 05:03:24 37.5701:41:2103:23:28
2426 109648 Bjørn Erik Sandnes Atea AS M 45-49 06:04:49 31.2402:08:1504:08:03
2594 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:11:41 30.6702:00:3004:02:59
964 102536 Espen Sandengen Kongsberg IF - Sykkel M 35-39 05:05:05 37.3601:40:1503:23:35
228 66728 Bjørn Sandell Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 04:30:22 42.1601:32:1903:05:03
1724 109321 Fredrik Sandell Anton Sport M 20-24 05:34:40 34.0601:44:1103:29:50
267 74590 Tommy André Sande Sportsklubben Ceres M 35-39 04:31:30 41.9801:29:4803:00:50
2606 64551 Geir Sande Kloppa Off Road Klubb M 45-49 06:12:55 30.5601:57:4404:07:15
2830 81113 Simen Sandbu Eidsiva BIL M 55-59 06:25:23 29.5801:59:2204:14:01
2164 109521 Erlend Sandberg Hamar M 30-34 05:50:53 32.4801:50:0403:45:20
3166 110027 Lars Sandberg Weber Norge M 50-54 06:44:53 28.1502:02:2704:27:09
3166 110026 Hanne Sandberg Weber Norge K 12 06:44:53 28.1502:02:2704:27:09
298 67805 Jon Petter Sandaker Moss CK M 35-39 04:33:39 41.6501:29:1503:02:32
563 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 40-44 04:47:31 39.6401:35:3403:13:30
808 79252 Trond Harald Sand Brøttum IL - Sykkel M 35-39 04:57:52 38.2701:34:4103:13:30
2183 109531 Tore Sand Team SKF Norge AS M 35-39 05:51:42 32.4101:54:2403:57:22
2077 109471 Ove Sanberg Nes Sportsklubb - Sykkel M 55-59 05:47:43 32.7801:59:3903:50:54
1596 64654 Tom Samuelsen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
- 64351 Knut-Arne Samuelsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 Brutt -02:51:2500:00:00
- 110517 Glenn Roar Salvesen Sand IL - Terrengsykkel M 40-44 Brutt -01:43:3303:33:01
2145 109517 Mark Salisbury AFSK Sykkel M 45-49 05:50:35 32.5101:55:4503:59:17
2581 30391 Bjørn Saksberg Feiring IL - Sykkel M 35-39 06:10:52 30.7302:02:2804:16:03
3759 110371 Ole Kristian Saksberg Team xKristian M 30-34 08:25:03 22.5702:40:4405:43:35
101 108846 Jan Åge Sakkariassen Oslo M 20-24 04:18:23 44.1201:25:1502:53:03
3819 110408 Veronica Karlsen Sagstuen Løten K 30-34 08:55:33 21.2802:48:4606:01:43
127 108858 Arnt Sagosen Kongsberg IF - Sykkel M 45-49 04:20:20 43.7901:26:0202:53:18
1783 64069 Roar Sager Gjallarhornet SK M 30-34 05:35:45 33.9501:40:5503:33:01
194 108873 Svein Sagbakken Lillehammer CK M 40-44 04:27:46 42.5701:27:5102:59:16
1644 109275 Roger Sagbakken Team Gøss M 35-39 05:31:24 34.3901:48:5803:45:42
806 106335 Jan Arne Sagadalen Hadeland CK M 50-54 04:57:43 38.2901:38:3703:14:33
1136 80655 Odd Runar Saga Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1299 81249 Dag Raavand Inderøy IL - Sykkel M 45-49 05:15:48 36.0901:45:1003:29:44
3453 81254 Hans Raavand Eiksmarka M 45-49 07:15:09 26.1902:13:2304:53:13
450 61226 Oddbjørn Raaum IF Frøy - Sykkel M 50-54 04:43:49 40.1601:33:5203:10:09

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund