Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
212 36397 Jon Henrik Handley Åskollen SK / Team X M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
27 36403 Morten Solvang Åskollen SK M 35-39 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
1241 109139 Jan Gulbrandsen Åskollen SK M 40-44 05:14:49 36.2101:44:2303:31:18
1332 80454 Jesper Rådberg Åskollen SK M 40-44 05:17:18 35.9201:44:2303:31:18
2182 38002 Erik Rød Aas-Jakobsen M 25-29 05:51:39 32.4101:45:1003:53:58
3575 110262 Heidi Eldor Ås K 45-49 07:39:23 24.8102:29:4405:09:31
3605 65254 Torill Michelle Holien Åros K 35-39 07:44:50 24.5202:29:0905:15:40
913 70342 Vidar Johnsen Årnes M 35-39 05:02:45 37.6501:42:1403:24:30
2307 109595 Sven Kristiansen Årjeng Cykel Team M 40-44 05:58:00 31.8401:48:3903:47:38
1635 64990 Jonny Dyb Ålesund og Omegn CK M 45-49 05:30:33 34.4801:48:0403:37:04
1970 44914 Rune Frostad Ålesund og Omegn CK M 35-39 05:43:35 33.1701:51:2703:44:51
1973 109425 Finn-Arve Megard Ålesund og Omegn CK M 40-44 05:43:42 33.1601:51:2703:44:51
2041 103782 Tom Willy Christiansen Ålesund Friidrettsklubb M 55-59 05:46:46 32.8701:51:0203:48:55
1967 109422 Klaus Kjerstad Ålesund M 45-49 05:43:28 33.1901:51:2703:44:51
2980 109928 Trond Svinø Ålesund M 25-29 06:32:51 29.0102:08:5104:25:20
1639 62924 Stig-Roar Guttelvik Åfjord IL M 35-39 05:30:39 34.4701:45:5203:36:52
2860 109865 Geir Berdahl Åfjord IL M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 62631 Henry Brunes Åfjord IL M 55-59 06:26:31 29.4902:13:0904:27:09
2860 109867 Elin Herland Åfjord IL K 40-44 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109868 Hilde Marie Løkling Åfjord IL K 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79199 Jan Petter Moan Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79200 Arne Sæther Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2871 109870 Oddrun Kristin Stjern Adsen Åfjord IL K 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
2871 79197 Geir Tore Stjer Adsen Åfjord IL M 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
1157 80407 Anders Bjørnhaug Øyer M 40-44 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1709 109309 Audun Jørsad Bakka Øyer M 25-29 05:33:51 34.1401:52:4003:43:21
1862 109376 Even Skare Medby Østre Gausdal M 20-24 05:39:10 33.6101:49:1503:45:12
3608 81171 Monica Røsler Østmarka/Triatlon K 30-34 07:45:41 24.4802:49:2805:24:39
764 65810 Lars Tore Selbo Østmarka IL - Sykkel M 30-34 04:56:40 38.4201:42:5203:22:06
2361 109620 Siri Mette Kvalvik Østmarka IL - Sykkel K 40-44 06:01:44 31.5102:00:3004:02:59
2361 109621 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:01:44 31.5102:00:3004:02:59
2363 80917 Heidi Munthe-Kaas Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 80919 Gunilla Strömbom Østmarka IL - Sykkel K 65-69 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 109622 Mina Emilia Sundhagen Østmarka IL - Sykkel K 20-24 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2363 81570 Kåre Østli Østmarka IL - Sykkel M 40-44 06:01:49 31.5002:00:3004:02:59
2369 121989 Geir Nyland Østmarka IL - Sykkel M 45-49 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
2369 120826 Heidi Marie Aaseng Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:02:01 31.4902:00:3004:02:59
2594 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL - Sykkel M 60-64 06:11:41 30.6702:00:3004:02:59
2594 80918 Hilde Myrflott Sandgrav Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:11:41 30.6702:00:3004:02:59
3132 80117 Martin Ove Holen Østmarka IL - Sykkel M 50-54 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 81858 Anita Hopen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80915 Wenche Håpnes Østmarka IL - Sykkel K 35-39 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80119 Paul Skulstad Østmarka IL - Sykkel M 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80123 Randi Skulstad Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80120 Kari Velsand Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 110010 Bård Ålovsrud Østmarka IL - Sykkel M 30-34 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3159 81852 Bente Bakken Østmarka IL - Sykkel K 40-44 06:44:00 28.2100:00:0000:00:00
- 80124 Bjørg Andal Østmarka IL - Sykkel K 50-54 Brutt -02:20:3804:54:34
- 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL - Sykkel K 55-59 Brutt -02:25:4900:00:00
- 110505 Mariann Nilsen Østmarka IL - Sykkel K 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 81235 Anne Holen Skrimstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 Brutt -02:12:3700:00:00
3503 110225 Lars Kvalvaag Østerås M 25-29 07:26:53 25.5102:26:4405:01:44
2387 43409 Pål Andreassen Ølestokken All Mountain M 30-34 06:02:43 31.4202:01:2004:00:16
2177 109530 Are Hagen Kristiansen YIT BIL M 30-34 05:51:31 32.4301:52:1603:51:14
2269 109573 Kjetil Larsen YIT BIL M 45-49 05:56:35 31.9702:01:0803:51:14
2817 64535 Andreas Davidsen Yara International M 30-34 06:24:33 29.6402:05:2804:19:37
2693 109778 Knut Grønvold Wriggeling Bottoms M 40-44 06:15:39 30.3402:11:1604:15:10
2851 69651 Mikael Eriksen Wriggeling Bottoms M 40-44 06:26:16 29.5102:11:3104:37:32
2060 109464 Peter Wieland Wieland Consulting M 45-49 05:47:25 32.8101:57:4103:57:15
1804 103617 John Erik Reiersen Weber Norge M 45-49 05:37:17 33.7901:44:2803:34:38
2338 33459 Frank Haugen Weber Norge M 50-54 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 69222 Tom Atle Pettersen Weber Norge M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
3166 110027 Lars Sandberg Weber Norge M 50-54 06:44:53 28.1502:02:2704:27:09
3166 110026 Hanne Sandberg Weber Norge K 12 06:44:53 28.1502:02:2704:27:09
2822 109845 Sveinung Dale Våle M 60-64 06:24:37 29.6302:07:5304:18:41
3893 110449 Karl-Johann Hemmersam Værløse M 70-74 10:48:02 17.5903:09:4807:28:14
1 32459 Vidar Mehl Vossevangen CK M 20-24 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
54 128996 Kjetil Kiledal Isaksen Voss SK M 30-34 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
348 108902 Sindre Ure Søtvik Voss SK M 17-19 04:35:35 41.3601:29:0603:00:39
3253 110084 Vidar Nereng Vinterbro M 25-29 06:51:18 27.7102:05:0504:22:50
3601 47426 Inger Helen Olsen Vinterbro K 40-44 07:44:13 24.5502:35:0005:23:08
1157 109110 Per Arne Kolseth Vinstra M 20-24 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1218 70635 Kirsti Kolseth Vinstra K 17-19 05:14:37 36.2301:42:5403:30:08
2764 71049 Bjørn Ivar Ustad Viggja M 50-54 06:19:44 30.0202:08:0304:15:25
527 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Vettre M 40-44 04:45:53 39.8701:35:3800:00:00
3069 109976 Geir Harbu Vestfossen M 40-44 06:36:27 28.7502:01:0604:18:38
326 108896 Frank Hansen Vesterålen SK M 45-49 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
407 28974 Sveinung Olsen Vesterålen SK M 45-49 04:38:33 40.9201:35:0403:06:27
1501 80633 Matz Antonsen Vestby VGS M 35-39 05:25:32 35.0101:50:1303:38:14
1501 64366 Frode Sletten Vestby VGS M 35-39 05:25:32 35.0101:50:1303:38:14
3360 64975 Randi Holden Hoff Vestby VGS K 45-49 07:02:56 26.9502:35:0005:28:30
3360 110159 Marita Kristiansen Vestby VGS K 35-39 07:02:56 26.9502:09:5704:42:51
3360 80938 Kim Rohde Larsen Vestby VGS M 45-49 07:02:56 26.9502:09:5704:42:40
3797 65121 Ellen Christiansen Vestby VGS K 40-44 08:36:37 22.0602:35:0005:28:30
3027 109947 Glenn Hansen Rognstad Vestby M 40-44 06:35:01 28.8502:08:4404:21:01
3700 110329 Stål Anton Hermo Vestby M 35-39 08:12:07 23.1603:00:4306:00:20
2771 109823 Lasse Langeid Veolia SK M 40-44 06:20:43 29.9401:52:4304:02:24
2000 80851 Trond Kongrød Vensafe Bikers M 50-54 05:45:11 33.0201:48:3903:44:31
2641 109752 Lars Anderssen Vensafe Bikers M 40-44 06:13:25 30.5202:05:5904:14:32
1979 80869 Rolf Rander Næss VeloClub TGD M 35-39 05:44:00 33.1301:57:3903:52:39
782 64070 Østen Strøm Veidekke BIL M 55-59 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
3054 109965 Knut Fjeldstad Veidekke BIL M 45-49 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
1864 70710 André Johansen VBI BIL M 40-44 05:39:11 33.6101:49:5103:48:44
2263 109570 Thomas Johnsen vaskefirma.no M 35-39 05:55:56 32.0201:52:3303:57:58
3254 110085 Ørjan Hollekim Vang Skiløperforening - Sykkel M 40-44 06:51:38 27.6901:47:0404:00:37
2071 70801 Jim Roger Lillemo Vallset il M 45-49 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 69692 Jan Lundsbakken Vallset IL M 55-59 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 70803 Tormod Løken Vallset IL M 40-44 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 65939 Jon Magne Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 109470 Hans-Arild Sjøenden Vallset IL M 30-34 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
2071 70804 Gjermund Tøstiengen Vallset IL M 40-44 05:47:36 32.7901:56:0403:53:43
- 110518 Arnfinn Sjøenden Vallset IL M 25-29 Brutt -02:00:1600:00:00
3479 110210 Tormod Helland Vallset M 35-39 07:21:03 25.8402:05:4804:39:19
1318 109165 Line Schau Andersen Valhall Sykkelteam K 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 64705 Michele Bonafede Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109166 Rune Dreiem Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109167 Magnus Heck Eide Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80800 Paul Fuglesang Valhall Sykkelteam M 55-59 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 36477 Ole Andreas Fuglesang Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 109168 Bård Holmboe Valhall Sykkelteam M 45-49 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80462 Morten Løkken Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 80464 Terje Mollestad Valhall Sykkelteam M 30-34 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1318 65794 Stein Solem Valhall Sykkelteam M 40-44 05:17:06 35.9501:44:5203:31:49
1337 109170 Håkon Moan Valhall Sykkelteam M 35-39 05:17:50 35.8601:44:5203:38:25
1593 109255 Harald Ebne Valhall Sykkelteam M 45-49 05:29:40 34.5801:44:5203:36:43
1593 76017 Reidar Gran Valhall Sykkelteam M 35-39 05:29:40 34.5801:44:5203:36:43
1947 44043 Thore Amundsen Valhall Sykkelteam M 40-44 05:42:28 33.2801:52:5303:52:44
2238 80457 Rudi Bonafede Valhall Sykkelteam M 45-49 05:53:48 32.2200:00:0000:00:00
2886 64708 Morten Gåskjønli Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 80459 Vidar Gaasø Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 109874 Frank Johansen Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 109875 Frode Kittelsen Valhall Sykkelteam M 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 69147 Pål Christian Odlo Valhall Sykkelteam M 30-34 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 109876 Markus Reitevold Valhall Sykkelteam M 30-34 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 64713 Torgeir Skaare Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 71106 Siv Svanåsbakken Valhall Sykkelteam K 45-49 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 109877 Solveig Sveinhaug Valhall Sykkelteam K 55-59 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 109878 Trine-Lise Thomassen Valhall Sykkelteam K 30-34 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
2886 80883 Kjell Magne Vedal Valhall Sykkelteam M 40-44 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 51177 Jenny Karin Østreng Valhall Sykkelteam K 50-54 06:27:24 29.4202:08:0904:19:35
- 110486 Thea Hübenbecker Valhall Sykkelteam K 30-34 Brutt -02:09:5700:00:00
3883 71199 Harald Astad Valdreslaget i Oslo M 55-59 10:08:16 18.7403:10:0806:58:26
3883 110443 Arne Backmark Valdreslaget i Oslo M 65-69 10:08:16 18.7403:10:0806:58:26
3821 110410 Line Haug UNO-X Gruppen K 35-39 08:56:02 21.2602:58:1306:02:25
3528 65012 Øyvind Bjerkebro Universitetet i Oslo M 45-49 07:30:37 25.2902:30:0205:00:23
1853 80905 Arild Braseth Unit4 Agresso BIL M 35-39 05:38:41 33.6501:48:1803:48:03
1865 80902 Trond Brønmo Unit4 Agresso BIL M 35-39 05:39:23 33.5901:48:1803:48:03
1887 80990 Lars Habberstad Unit4 Agresso BIL M 30-34 05:39:42 33.5501:48:1803:48:03
1 108824 Lars Eftang Ullevål SK M 30-34 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 34808 Geir Kjær Ullevål SK M 50-54 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 108825 Ole Kristian Mork Ullevål SK M 25-29 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
1 41434 Simen Østensen Ullevål SK M 25-29 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19
51 63948 Ola Østvold Ullevål SK M 35-39 04:03:17 46.8501:16:3502:34:19
52 54096 Dag Torp-Hansen Ullevål SK M 30-34 04:03:34 46.8001:16:3502:34:19
80 65500 Magnus Ristvedt Ullevål SK M 20-24 04:13:20 4500:00:0002:50:35
121 62567 Vidar Gårdsvoll Ullevål SK M 30-34 04:20:05 43.8301:16:3502:48:29
145 83880 Dag Solberg Ullevål SK M 35-39 04:20:24 43.7701:30:4402:56:36
146 48258 Trond Ristvedt Ullevål SK M 45-49 04:20:33 43.7501:16:3502:35:12
146 100289 Morten Walle Simonsen Ullevål SK M 25-29 04:20:33 43.7501:23:4502:55:17
211 50518 Aslak Berglund Ullevål SK M 35-39 04:28:04 42.5201:35:4403:02:19
445 108925 Odin Bergholt Ullevål SK M 17-19 04:42:36 40.3301:33:2503:06:56
230 36549 Gunnar Habberstad Ullensaker CK M 55-59 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 108876 Sven Olav Høyen Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 50006 Ulf Johansen Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 41538 Øyvind Lauritz Kværner Ullensaker CK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 70644 Lars Petter Musiol Ullensaker CK M 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 61439 Glenn Rimmereide Ullensaker CK M 45-49 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 47059 Tommy Torgersen Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 35075 Linda Treseng Ullensaker CK K 30-34 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 49441 Terje Ullereng Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 43400 André Warming Ullensaker CK M 40-44 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
230 80204 Tron J. Wiig Ullensaker CK M 35-39 04:30:34 42.1301:29:5803:02:36
289 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 45-49 04:33:19 41.7001:29:5803:02:36
338 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 40-44 04:35:25 41.3901:29:5803:02:36
360 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 50-54 04:35:49 41.3301:29:5803:02:36
386 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 40-44 04:36:42 41.1901:29:5803:03:12
1136 122344 Geir Larsen Ullensaker CK M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1204 65639 Kjetil Nordlund Ullensaker CK M 30-34 05:12:37 36.4601:45:0903:26:23
1249 70751 Lisbeth Austad Ullensaker CK K 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 40-44 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 80923 Stian Dale Ullensaker CK M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 70643 Jon Fredrik Fikse Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 67871 Gunnar Fodstad Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:5503:33:01
1249 43131 Øystein Frantzen Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 80087 Espen Johnsen Ullensaker CK M 40-44 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109142 Thomas André Nielsen Ullensaker CK M 30-34 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 109144 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK K 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 55-59 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1249 50465 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK M 45-49 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1451 103607 Richard Atleen Ullensaker CK M 40-44 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1671 80988 Trond Johnsen Ullensaker CK M 45-49 05:32:29 34.2801:48:5803:45:01
1791 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 45-49 05:36:31 33.8701:53:4303:44:49
1923 80841 Vidar Gamlem Ullensaker CK M 35-39 05:41:42 33.3601:43:5503:52:05
2523 65836 André Skavhaug Ullensaker CK M 35-39 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2623 80924 Espen Halland Ullensaker CK M 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 82208 Yvonne Rydningen Ullensaker CK K 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 50-54 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2637 109749 Cecilie Victoria Lundsten Ullensaker CK K 25-29 06:13:22 30.5302:08:2504:08:21
3607 42016 Magne Fridtjof Karlsen Ullensaker CK M 60-64 07:45:00 24.5102:26:5305:12:10
3622 110292 Grete Hustad Ullensaker CK K 40-44 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 67247 Trude Rud Ullensaker CK K 55-59 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK M 55-59 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110296 Agnetha Rud Ullensaker CK K 25-29 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
- 110520 Bjørn Erik Skjerve Ull/Kisa M 45-49 Brutt -02:08:2504:08:21
1339 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos NV M 35-39 05:18:00 35.8401:42:2703:29:14
994 101203 Jon F. Kråkenes UIA Sykkel M 20-24 05:05:49 37.2701:40:5903:26:30
1542 65691 Brynjar Lia Tåsen Blue Knees M 45-49 05:28:16 34.7201:49:4303:36:33
3436 65744 Robert Kalleberg Tåsen Blue Knees M 45-49 07:11:37 26.4102:17:3904:51:00
729 108997 Cesilie Hegna Tønsberg Triathlonklubb K 25-29 04:54:47 38.6701:38:0503:16:11
2372 109623 Roy Arve Eriksen Tønsberg CK M 40-44 06:02:09 31.4702:11:0504:01:08
2389 109637 Tom Rimala Tønsberg CK M 40-44 06:03:09 31.3902:04:5504:06:41
716 108992 Andreas Nylund Tønsberg M 30-34 04:54:15 38.7401:38:0503:16:11
2849 71131 Peter Kjølner Tyngdetoget M 35-39 06:26:11 29.5102:08:5504:24:26
2853 71130 Christofer Huseby Tyngdetoget M 35-39 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
2853 71129 Filip Kjølner Tyngdetoget M 30-34 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
1014 64362 Egil Grendstad Tursyklistene Trondheim M 55-59 05:06:50 37.1501:38:4503:25:03
3226 65154 Anne Cathrine Syltevik Tursyklistene K 45-49 06:49:00 27.8702:12:3104:26:02
- 80369 Paul Ove Evjen Tursyklistene M 55-59 Brutt -01:33:2500:00:00
1668 109287 Johan Teigland TTSS M 35-39 05:32:09 34.3201:49:4603:47:27
1926 109401 Knut Arild Ringen TSC / Vestringen I.L. M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109404 Tor Sexe TSC / GT BIL M 25-29 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 81135 Vegar Ski TSC / GT B.I.L M 30-34 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
1926 109400 Christian Hokstad Pedersen TSC / Ernst & Young BIL M 30-34 05:41:55 33.3402:03:3203:53:16
1926 109406 Odd Haakon Sverre Tangen TSC / Copernica Cycling Club M 30-34 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109403 Magnus Røine TSC / Coop BIL M 30-34 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 109399 Trond Berg TSC / Birkeballene M 50-54 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1926 49148 Oddmund Lierhagen TSC / Birkeballene M 50-54 05:41:55 33.3401:57:5403:53:05
1513 109227 Halvard Ølstørn TSC M 35-39 05:26:22 34.9301:47:0703:39:57
1856 35652 Bengt Erling Berg Trønderenergi M 40-44 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1856 35656 Stein Arvid Leinum Trønderenergi M 50-54 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
1856 36843 Dan Soknes TrønderEnergi M 35-39 05:39:00 33.6201:50:5303:46:57
584 80316 Thorbjørn Lyseggen Trysil SK M 40-44 04:49:07 39.4301:38:1003:15:04
587 108960 Ørjan Nordnes Trysil SK M 20-24 04:49:21 39.3901:38:2603:15:04
709 49156 Bjørn Burås Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 55-59 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 80424 Håkon Myrvang Trysil SK M 40-44 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
709 108991 Dag Rønningen Trysil SK M 35-39 04:54:10 38.7501:38:1003:15:04
2372 44226 Finn Einar Graff Trysil SK M 45-49 06:02:09 31.4701:44:1003:42:35
2413 80849 Stein Vidar Gulløien Trysil SK M 35-39 06:03:35 31.3501:48:0104:04:48
2413 80850 Erik Vestmo Trysil SK M 40-44 06:03:35 31.3501:48:0104:04:48
2530 46992 Roar Grime Trox-Auranor/ HCK M 50-54 06:08:49 30.9002:02:2204:07:19
2589 109724 Eivind Erntsen TROX Auranor Norge AS M 45-49 06:11:20 30.7002:02:2204:07:19
3445 81337 Tore Holthe TROX Auranor Norge AS M 55-59 07:14:26 26.2402:02:4204:43:21
3445 81336 Espen Holthe TROX Auranor Norge AS M 35-39 07:14:26 26.2402:02:4204:43:21
3898 110452 Anne Berit Holte TROX Auranor Norge AS K 50-54 11:36:41 16.3603:39:2607:54:17
2415 81423 Kjetil Grime Trox Auranor BIL M 25-29 06:03:44 31.3402:02:2204:07:19
749 42324 Max Kjær Trondhjems VK M 55-59 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
2367 62813 Bjørn Ove Grøtan Trondhjems VK M 35-39 06:01:51 31.5002:04:1904:00:34
1938 109409 Sivert Asphjell Bjørnaas Trondheim M 20-24 05:42:15 33.3001:57:3903:52:39
2216 109548 Jørund Berg Leknes Trondheim M 25-29 05:53:33 32.2402:01:0104:00:19
2685 109772 Eirik Daleng Haukedal Trondheim M 25-29 06:14:42 30.4201:56:2204:11:37
2860 109869 Geir Trana Trondheim M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
3841 110422 Marina Magerøy Trondheim K 25-29 09:16:19 20.4902:55:2406:10:21
2170 80784 Esben Ståle Johnsen Troll-Rammer AS M 45-49 05:51:08 32.4601:58:2403:58:54
2173 109526 Tore André Dinessen Troll-Rammer AS M 40-44 05:51:22 32.4401:58:2403:58:54
1967 109423 Per Trygve Refsnes Tren Ålesund M 55-59 05:43:28 33.1901:51:2703:44:51
3553 110246 Knut Arild Olsen Tremiljø prosjekt as M 65-69 07:34:53 25.0602:11:3404:59:10
1275 64091 Bjørn Fjeldstad Tranby M 55-59 05:15:18 36.1501:48:0403:35:22
2062 41012 Anders Fossum Tranby M 50-54 05:47:34 32.7901:54:0303:51:14
3294 110112 Erlend Gallis Toyota BIL M 30-34 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110113 Kjetil Jenssen Toyota BIL M 45-49 06:54:51 27.4702:12:0804:36:46
3294 110114 Rune Martin Larsen Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110115 Sverre Meløe Toyota BIL M 45-49 06:54:51 27.4702:12:0804:36:46
3294 110116 Marius Nordby Toyota BIL M 35-39 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110117 Espen Olsen Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 68747 Tom Fredrik Rygh Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
817 64475 Per Olav Bakken Toten-Kranken M 45-49 04:58:49 38.1501:42:4903:21:26
892 80507 Jørn Presterudstuen Toten-Kranken M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
3879 110440 Bjørn Tore Veland Toten folkehøgskole M 40-44 10:03:11 18.8903:09:1706:58:36
2819 109842 Peter Engebjerg Tomrefjord IL - Sykkel M 35-39 06:24:36 29.6401:57:5204:11:40
- 80795 Kristian Kleiven Tomrefjord IL - Sykkel M 35-39 Brutt -02:10:1604:43:13
2799 46822 Roar Livik Thamshavn BIL M 45-49 06:21:48 29.8502:15:1104:21:36
1347 79751 Johan Gaupås Terra BIL M 35-39 05:18:24 35.8001:44:1003:27:59
- 70866 Lasse Roberts Terra BIL M 30-34 Brutt -01:58:2400:00:00
851 109027 Erlend Gulliksen Teleplan BIL M 25-29 04:59:35 38.0501:40:5803:20:02
2516 35945 Terje Hagen Telenor BIL Lillehammer M 45-49 06:08:17 30.9502:02:2204:07:19
527 65575 Stein Bækkelund Telenor BIL M 45-49 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
558 70781 Gaute Bere TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:1303:14:47
558 70784 Terje Kjørstad TeleComputing M 40-44 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 34762 Sturla Rusånes TeleComputing M 50-54 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 42279 Hans Vigstad TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
558 80499 Arne Ytre TeleComputing M 35-39 04:47:27 39.6501:37:4403:14:47
692 80497 Iver Navestad TeleComputing M 35-39 04:52:26 38.9801:37:4403:14:47
706 70780 Tore Wettre Andreassen TeleComputing M 35-39 04:54:09 38.7501:37:4403:14:47
911 35030 Jørn Erik Langedal TeleComputing M 35-39 05:02:44 37.6501:37:4403:14:47
1044 70782 Torstein Børresen TeleComputing M 35-39 05:07:31 37.0701:37:4403:14:47
1198 109126 Torbjørn Slåtto TeleComputing M 40-44 05:12:08 36.5201:37:4403:21:05
1244 70783 Gisle Elvebakken TeleComputing M 40-44 05:14:51 36.2001:42:4903:30:40
1480 80498 Haakon Johannes Sandvik TeleComputing M 35-39 05:23:23 35.2501:42:4903:30:40
2001 109440 Atle Meyer-Knutsen TeleComputing M 35-39 05:45:24 33.0001:46:4903:43:21
2096 109482 Ruben Hansen TeleComputing M 30-34 05:48:53 32.6701:37:4403:35:19
3286 110108 Fredrik Joramo TeleComputing M 25-29 06:54:01 27.5302:32:3004:43:56
3561 69742 Håvard Fossen Telecom Revy M 50-54 07:37:08 24.9302:14:2105:01:51
3561 69389 Arne Joramo Telecom Revy M 60-64 07:37:08 24.9302:13:1205:01:51
2614 109733 Ronny Matsson Teknobingo M 35-39 06:13:06 30.5501:59:0104:11:58
2698 109781 Trond Nordahl Amundsen Teknobingo M 30-34 06:16:05 30.3102:01:1004:11:58
2755 81574 Tony Matsson Teknobingo M 30-34 06:18:58 30.0801:59:0104:11:58
3878 110439 Miranda Bekteshi Teknobingo K 25-29 10:03:05 18.9002:47:0906:19:04
3887 81575 Kenneth Matsson Teknobingo M 35-39 10:14:48 18.5403:09:0206:55:10
3888 110446 Saranda Bekteshi Teknobingo K 25-29 10:14:53 18.5403:09:0206:55:10
- 110487 Inger Lise Haarberg Teknobingo K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110492 John Anders Kordahl Teknobingo M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:00
3885 110444 Anita Fjærem Tecnobingo K 50-54 10:14:12 18.5603:09:0206:55:06
1478 71082 Roar Aune TeamePartner M 45-49 05:23:20 35.2501:48:3803:41:31
3759 110370 Karl Kristian Markman Team xKristian M 30-34 08:25:03 22.5702:40:4405:43:35
3759 110371 Ole Kristian Saksberg Team xKristian M 30-34 08:25:03 22.5702:40:4405:43:35
913 109050 Terje Faugstad Bjertnes Team Xbike M 17-19 05:02:45 37.6501:42:1403:24:30
2241 109555 Haakon Koi Team Xbike M 17-19 05:53:56 32.2001:42:2703:58:39
2950 109910 Anders Tønnessen Team Xbike M 17-19 06:30:02 29.2201:53:4104:25:57
212 122428 Jørgen Sørensen Team X M 35-39 04:28:32 42.4501:27:5002:57:41
326 70699 John Ivar Ernstsen Team Weber Velux M 35-39 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
1136 70698 Eivind Alstad Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109103 Bjørn Henrik Christoffersen Team Weber Glava M 30-34 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109104 Paal Ivar Engebretsen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80820 Steinar Erlandsen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 64583 Roger Hanssen Estensen Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80525 Tore Lystad Team Weber Glava M 30-34 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 42435 Vidar Moen Team Weber Glava M 45-49 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 109106 Terje Nitschke Team Weber Glava M 55-59 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 75783 Sigmund Nysveen Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:54:5303:31:47
1136 80655 Odd Runar Saga Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 68667 Rune Skogmo Team Weber Glava M 45-49 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 26953 Ole-Gunnar Steinsland Team Weber Glava M 40-44 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 80527 Frode Thorsen Team Weber Glava M 50-54 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1136 50530 Fredrik Trygg Team Weber Glava M 35-39 05:10:53 36.6601:44:2803:29:04
1531 49199 Are Skurdal Team Weber Glava M 45-49 05:27:26 34.8101:44:2803:29:04
2338 101347 Vegard Eidså Team Weber Glava M 20-24 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101397 Rolf Bjarne Eriksen Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109612 Kenneth Finsådal Team Weber Glava M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109613 Tom Christian Gefle Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101349 Harald Gerhardsen Team Weber Glava M 20-24 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109614 Bjørn Heggen Team Weber Glava M 35-39 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 42411 Johannes Irgens Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 64636 Ketil Modell Team Weber Glava M 35-39 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 109615 Lasse Nilsson Team Weber Glava M 50-54 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 34555 Stian Olstad Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 80835 Per Kristian Østbråthen Team Weber Glava M 30-34 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2338 101337 Svein Åsland Team Weber Glava M 40-44 06:00:57 31.5802:02:2704:07:24
2615 73890 Knut Røysland Team Weber Glava M 50-54 06:13:09 30.5502:02:2704:07:24
2886 101472 Arild Tengs Team Weber Glava M 40-44 06:27:24 29.4202:02:2704:07:24
2922 109891 Svein-Egil Grossås Team Weber Glava M 40-44 06:28:29 29.3402:02:2704:07:24
3394 110170 Håkon Thiis-Evensen Team Weber Glava M 35-39 07:07:22 26.6702:02:2704:36:44
- 110474 Steinar Fjerdingen Team Weber Glava M 50-54 Brutt -02:02:2704:07:24
- 60370 Bjørn Grasdal Team Weber Glava M 45-49 Brutt -02:02:2700:00:00
- 69187 Frode Svendsen Team Weber Glava M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
505 108939 Kjetil Kviset Team Valhall M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
2429 109649 Kjell S. Kristofferstuen Team Valhall M 45-49 06:04:55 31.2401:55:2604:02:27
889 50622 Dagfinn Mosveen Team United Bakeries / Ullevål SK M 50-54 05:01:13 37.8401:32:5503:18:44
889 49989 Roger Søttar Team United Bakeries / Ullevål SK M 20-24 05:01:13 37.8401:32:5503:18:44
32 49882 Tom Rune Lian Team United Bakeries / TVK M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 69510 Flemming Kristiansen Team United Bakeries / RYE M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 67034 Ola G. Bustad Team United Bakeries / Hasle-Løren IL M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108830 Ole Hem Team United Bakeries / Drammen CK M 17-19 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 44624 Erik Windelstad Team United Bakeries / Drammen CK M 45-49 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108831 Nikolay Rønning Team United Bakeries / CK Oslofjord M 20-24 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 34790 Knut Horst Borbe Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 40567 Arild Christophersen Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 47548 Anders Ellefsen Team United Bakeries / BOC M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 52465 Kristian Evensen Team United Bakeries / BOC M 50-54 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 36512 Ole Kristian Lied Team United Bakeries / BOC M 25-29 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
221 80141 Alexander Berg Team United Bakeries / BOC M 40-44 04:28:45 42.4101:19:3302:48:39
223 34795 Ole Herman Larsen Team United Bakeries / BOC M 45-49 04:29:15 42.3301:32:5503:04:27
260 40570 Jon Gravdal Team United Bakeries / BOC M 50-54 04:31:15 42.0201:19:3302:46:22
1167 109115 Carl-Fredrik Klaveness Walker Team United Bakeries / BOC M 30-34 05:11:31 36.5901:40:2303:26:13
32 79953 Pål Kristoffer Sørvoll Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 108833 Trygve Ulseth Team United Bakeries / ACK M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
223 49358 Pål Tangen Team United Bakeries / ACK M 40-44 04:29:15 42.3301:38:2103:05:46
643 108975 Håvard Grenan Team United Bakeries M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
643 108976 Marius Heimbeck Team United Bakeries M 40-44 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
1092 64159 Johannes Hov Høydal Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 17-19 05:10:22 36.7301:37:4103:16:31
1157 80568 Vegard Faldet Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 30-34 05:11:23 36.6101:42:5403:30:08
1298 109157 Didrik Maltun Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 17-19 05:15:41 36.1101:37:4103:16:31
2420 80479 Tor Fredrik Liavåg Team Tøff i Trynet / Fossum IF M 20-24 06:04:08 31.3001:39:4003:54:07
723 80390 Mats Engedal Bostad Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:41 38.6801:37:4103:16:31
729 80228 Lars Jørgen Fjellstad Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:47 38.6701:37:4103:16:31
731 108998 Johan Olrud Fjellvang Team Tøff i Trynet M 17-19 04:54:58 38.6401:37:4103:16:31
733 64145 Håkon Lodding Team Tøff i Trynet M 17-19 04:55:16 38.6001:37:4103:16:31
733 64471 Mats Røksund Team Tøff i Trynet M 20-24 04:55:16 38.6001:37:4103:16:31
- 110491 Simen Smedsberg Kneppe Team Tøff i Trynet M 17-19 Brutt -01:37:4103:17:28
3525 35858 Jon Tore Pettersen Team Tore Pettersen M 30-34 07:30:15 25.3102:26:5005:10:37
3093 80969 Atle Andersen Team Tom Tidlig II M 35-39 06:38:12 28.6202:00:1104:19:36
3093 80967 Espen Farestad Lie Team Tom Tidlig II M 30-34 06:38:12 28.6202:00:1104:19:36
- 80973 Knut Tore Aspås Team Tom Tidlig II M 30-34 Brutt -02:00:5700:00:00
1793 109355 Stian Yttrehus Team Teneo M 50-54 05:36:46 33.8501:48:1803:36:37
1926 109402 Bjørn Ringstad Team Teneo M 55-59 05:41:55 33.3401:48:1803:37:20
3237 81544 Johannes Devold Team Teneo M 50-54 06:49:11 27.8602:12:1704:33:59
3248 37330 Lill Hoffmann Team Teneo K 45-49 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
3248 71133 Bjørn Johan Nilsen Team Teneo M 60-64 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
3248 110082 Gotfred Rygh Team Teneo M 60-64 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
1792 62944 Trond Jostad Team Syljuåsen M 55-59 05:36:35 33.8601:47:4303:42:01
1832 80752 Morten Bjerke Team Syljuåsen M 40-44 05:37:58 33.7301:47:4303:42:01
1832 109365 Jan Helge Lundby Team Syljuåsen M 45-49 05:37:58 33.7301:47:4303:42:01
1358 109176 Olav Holter Team Sportsgutta Brandbu M 35-39 05:19:11 35.7101:50:0103:32:09
2380 109628 Eirik Røysheim Team Sport1 Lillehammer M 45-49 06:02:12 31.4701:54:1503:57:34
2407 109640 Even Røysheim Team Sport1 Lillehammer M 17-19 06:03:14 31.3801:54:1503:57:34
3786 110391 Lasse Sølvberg Team Solheimkoret/Sport1 M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 65900 Tor Arne Leberg Team Solheimkoret/Sport 1 M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 47013 Finn Rune Fagerhaug Team Solheimkoret M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110387 Randi Karset Gjermshus Team Solheimkoret K 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 81412 Jan Otto Rugsveen Team Solheimkoret M 35-39 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110388 Kjersti Brekke Røhnebæk Team Solheimkoret K 40-44 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110389 Harald Solberg Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110390 Trond Søberg Team Solheimkoret M 55-59 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 81416 Oddvar Tessem Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
1926 109407 Magnar Våset Thorsen Team Sol Cervesa / Copernica CC M 25-29 05:41:55 33.3402:03:3203:53:05
2183 109531 Tore Sand Team SKF Norge AS M 35-39 05:51:42 32.4101:54:2403:57:22
3147 82223 Tommy Holen Team SKF Norge AS M 40-44 06:42:34 28.3101:54:2404:21:30
1117 80543 Eivind Bjøralt Team Sjusjøen M 55-59 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1117 70480 Jørgen Hurum Team Sjusjøen M 60-64 05:10:45 36.6801:42:4003:27:01
1352 70896 Terje Opheim Viken Team Servicegrossisten M 30-34 05:18:30 35.7901:44:2803:26:50
1163 43361 Rune Kronberget Team Sent Ute M 40-44 05:11:24 36.6001:37:1303:14:02
2064 109466 Asbjørn Erdal Team Sats LIllestrøm M 45-49 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 109467 Jørn Hejtmanek Team Sats Lillestrøm M 35-39 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 109468 Børge Hilden Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 47100 Bjørnar Nikolaisen Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 109469 Esben Toftenes Team Sats Lillestrøm M 35-39 05:47:35 32.7901:54:2403:50:20
2064 71103 Ole Petter Tunskaug Team Sats Lillestrøm M 50-54 05:47:35 32.7901:54:2403:50:29
2246 109560 Øystein Grinaker Team Sats Lillestrøm M 60-64 05:54:13 32.1801:54:2403:50:20
2557 109708 Håkon Ferdinand Olsen Team Sats Lillestrøm M 50-54 06:10:19 30.7801:54:3103:58:58
- 110501 Bård Mjanger Team Sats Lillestrøm M 40-44 Brutt -01:56:0004:28:05
892 109037 Svenn Tore Andersen Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109038 Helge Arntsen Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109040 Sjur K. Bakken Team S3 M 50-54 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109042 Ingar Hippe Team S3 M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109043 Torkel Holm Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109044 Karine Hultberg Team S3 K 30-34 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 80461 Geir Kløvfjell Team S3 M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109045 Asbjørn Lid Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109046 Arvid H. Nordheim Team S3 M 45-49 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109047 Christian F. Pedersen Team S3 M 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
892 109048 Hanna Heieren Steensen Team S3 K 35-39 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
1755 109333 Øivind Emberland-Holm Team S3 M 40-44 05:34:58 34.0301:43:4903:35:57
- 110519 Henning Skilbred Team S3 M 30-34 Brutt -01:41:0300:00:00
3226 110065 Stig Magnus Davidsen Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110066 Harald Edvardsen-Eibak Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110067 Geir Ilseng Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 122373 Kjetil Nilsen Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110070 Henrik Paus Team S-Raschler M 30-34 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3648 71180 Kari-Anne Paulsen Team Råholt K 35-39 07:51:39 24.1702:40:4105:15:27
3648 34152 Jahn Otto Paulsen Team Råholt M 40-44 07:51:39 24.1702:40:4105:15:27
1690 82062 Sondre Ramsrud Team Ramsrud M 17-19 05:33:00 34.2301:50:0603:40:18
3003 81257 Kenneth Udahl Team Ragasco M 35-39 06:33:51 28.9402:17:0404:31:45
3162 36111 Øystein Aasen Team Ragasco M 35-39 06:44:18 28.1902:17:5904:35:22
3171 110029 Håvard Sivesind Team Ragasco M 30-34 06:45:16 28.1202:17:0404:32:17
3201 110050 John Borge Team Ragasco M 35-39 06:47:12 27.9902:17:0404:29:27
2110 109487 Stian Johnsen Team Powerade M 35-39 05:49:33 32.6101:56:0403:59:56
2757 109818 Einar Blom Team Powerade M 35-39 06:19:02 30.0702:04:1604:12:38
2856 65834 Marie Eklund Team Pondus K 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2856 109864 Martin Lauten Team Pondus M 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
2856 65835 Øyvind Fjellang Sæther Team Pondus M 25-29 06:26:27 29.4902:04:1004:14:03
185 68114 Jens Petter Dammen Team Oslo Sportslager M 45-49 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 129021 Erik Gjerdbakken Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 82016 Carl Fredrik Hagen Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 80295 Simon Jonas Johansson Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 108871 Joacim Mandt Larsen Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 21564 Christian Nilsson Team Oslo Sportslager M 20-24 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 108872 Simen Skog Team Oslo Sportslager M 35-39 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
185 47176 Knut Harald Smette Team Oslo Sportslager M 25-29 04:27:17 42.6501:25:5502:58:23
261 48266 Roger Eilertsen Team Oslo Sportslager M 35-39 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 80268 Jan Orderud Team Oslo Sportslager M 35-39 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 47676 Espen Lønnes Renholt Team Oslo Sportslager M 45-49 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
261 108880 Terje Størseth Team Oslo Sportslager M 40-44 04:31:21 42.0101:25:5502:58:23
284 47377 Bjørn Ivar Ekberg Team Oslo Sportslager M 40-44 04:33:01 41.7500:00:0000:00:00
405 108911 Jacob Lindqvist Team Oslo Sportslager M 20-24 04:38:19 40.9601:31:2603:02:26
406 65520 Anders S. Hansen Team Oslo Sportslager M 30-34 04:38:25 40.9401:31:2603:02:26
471 64067 Ståle Hedum Team Oslo Sportslager M 35-39 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
579 108958 Thomas Nydal Team Oslo Sportslager M 35-39 04:47:59 39.5801:25:5502:58:23
748 69015 Reidar Hellehaugen Team Oslo Sportslager M 35-39 04:55:48 38.5301:37:4603:06:59
3246 110079 Nora Holand Team Oslo Sportslager K 20-24 06:50:03 27.8002:29:2304:48:58
3246 110080 Jeppe Kjær Riegels Team Oslo Sportslager M 20-24 06:50:03 27.8002:29:2304:48:58
- 160133 Christian Erichsen Team Oslo Sportslager M 20-24 Brutt -01:31:2600:00:00
- 47708 Rory Gundersen Team Oslo Sportslager M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 65327 Erik Nordby Team Oslo Sportslager M 40-44 Brutt -01:25:5500:00:00
3089 109987 Reidar Lian Team OBC M 30-34 06:38:08 28.6302:04:4504:26:14
3089 109989 Ole Halvor Svenkerud Team OBC M 30-34 06:38:08 28.6302:04:4504:26:09
3098 109993 Alexander Hagerup Team OBC M 25-29 06:38:28 28.6002:04:4504:26:09
3102 109994 Øyvind Hammer Team OBC M 40-44 06:38:53 28.5702:04:4504:26:14
3102 109995 Oddmund Tjentland Team OBC M 30-34 06:38:53 28.5702:04:4504:26:09
3568 156737 Eirik Aas Team Norris M 25-29 07:38:51 24.8402:13:4305:07:03
3569 110256 Roger Beite Færestrand Team Norris M 30-34 07:38:59 24.8302:13:4305:07:03
3579 110265 Eirik Beite Team Norris M 30-34 07:39:39 24.8002:13:4305:07:03
3579 110266 Tor Audun Fiskvatn Team Norris M 30-34 07:39:39 24.8002:13:4305:07:03
962 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 05:04:55 37.3801:43:2803:24:08
3867 110433 Bjørn Ingmar Berg Team NIMI OV 16 M 45-49 09:44:12 19.5103:35:4307:00:11
3870 110436 Steinar Bergvik Team NIMI OV 16 M 40-44 09:44:57 19.4803:35:4307:00:08
3871 97534 Tom Thomassen Team NIMI OV 16 M 50-54 09:45:56 19.4503:36:1607:00:24
3872 110437 Thomas Bråthen Team NIMI OV 16 M 45-49 09:46:35 19.4303:38:4007:00:24
3874 110438 Marit Gustavsen Team NIMI OV 16 K 50-54 09:59:32 19.0103:38:4007:00:04
3875 93447 Inger Lise Solheim Team NIMI OV 16 K 55-59 09:59:49 19.0003:38:0307:00:24
3892 110448 Karin Astrid Klinkenberg Team NIMI OV 16 K 50-54 10:36:39 17.9003:50:0207:14:47
3894 110450 Christian Dalseg Team NIMI OV 16 M 25-29 11:03:25 17.1804:00:4907:44:00
3894 110451 John Rønning Team NIMI OV 16 M 40-44 11:03:25 17.1803:59:3807:44:04
3901 110455 Hilde Cathrine Groland Team NIMI OV 16 K 45-49 13:37:41 13.9404:18:3909:04:48
3902 110456 Unni Moe Nielsen Team NIMI OV 16 K 50-54 13:37:54 13.9304:16:5009:04:48
- 110524 Hege Agnethe Svenkerud Team NIMI OV 16 K 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
3840 110421 Christian Meinseth Team Mysil M 20-24 09:16:18 20.4902:30:4006:58:28
- 110510 Ola Bakke Pedersen Team Mysil M 20-24 Brutt -02:30:4006:58:28
1313 109162 Stine Eikum Team Merida-Stians Sport K 30-34 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1313 109163 Per Christian Grenan-Grimstad Team Merida-Stians Sport M 35-39 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
1313 64042 Jørgen Nerhus Team Merida-Stians Sport M 40-44 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
2123 80852 Morten Rognstad Team Merida-Stians Sport M 30-34 05:49:49 32.5801:58:0203:52:58
2835 52052 Hans Arne Frøysli Team Merida-Stians Sport M 40-44 06:25:39 29.5601:45:3403:38:57
2018 50366 Øivind Langeland Team Megahjul M 30-34 05:46:03 32.9402:00:5503:53:25
2018 64887 Tom Marius Mollum Team Megahjul M 35-39 05:46:03 32.9402:00:5503:53:25
2330 109608 Geir Goksøyr Team Matti M 25-29 05:59:57 31.6701:54:1204:01:29
2960 109916 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109920 Elisabeth Livgård Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109921 Helene Nyvold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109922 Julia Trulsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
3710 110336 Aurora Schønfeldt Larsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 08:17:25 22.9102:19:5805:16:30
2960 109915 Kirsten Eiesland Bjørge Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 70808 Mette Grini Team Ludo Mobil K 30-34 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109919 Isabel Schultz Karlsen Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
3224 110063 Nikolai Leander Team Lactic Brothers M 30-34 06:48:49 27.8802:04:1704:36:44
3224 46781 Håvard Ustad Team Lactic Brothers M 30-34 06:48:49 27.8802:04:1704:36:44
3267 110095 Stian Henriksen Team Lactic brothers M 35-39 06:52:46 27.6102:08:1404:40:41
2310 70938 Ole Henrik Bjørnstad Team Kveinndaln M 40-44 05:58:31 31.7901:55:4503:57:32
- 70939 Ole Kristian Edvardsen Team Kveinndaln M 45-49 Brutt -02:11:3900:00:00
1661 109283 Magnus Engehaugen Team Kræz M 25-29 05:31:45 34.3601:48:0403:44:21
1661 64581 Amund Sigstad Team Kræz M 30-34 05:31:45 34.3601:48:0403:44:21
2848 69126 Erik Stark Team Kræz M 30-34 06:26:09 29.5201:52:3804:06:15
913 70605 Morten Nytun Team Krundalen M 35-39 05:02:45 37.6501:50:0103:25:57
1718 109315 Ole Thoresen Team Kragerørittet M 30-34 05:34:09 34.1101:48:4203:43:51
1719 109316 Christoffer Astrup Team Kragerørittet M 25-29 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1719 109317 Håkon Dahl Team Kragerørittet M 30-34 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
1719 109319 Preben Ringerike Team Kragerørittet M 30-34 05:34:12 34.1101:48:4203:43:51
2593 113480 Marius Jakobsen Team Kragerørittet M 30-34 06:11:32 30.6801:48:4203:56:43
633 64106 Knut Arne Johannessen Team Kolli M 35-39 04:50:46 39.2001:40:1103:16:31
761 70663 Rune Sveen Team Kolli M 30-34 04:56:07 38.4901:40:4703:16:31
1065 109083 Hans-Thore Grøterud Team Kolli M 35-39 05:09:19 36.8501:40:4703:24:24
1065 44957 Terje Kjølstad Team Kolli M 50-54 05:09:19 36.8501:40:4703:24:24
3217 110059 Ole Håkonsen Team Kolli M 45-49 06:48:02 27.9302:11:3604:28:30
3703 81891 Anne Enersen Myhre Team Kjeller K 50-54 08:16:53 22.9402:36:3505:42:32
3703 81892 Else Rognstad Team Kjeller K 55-59 08:16:53 22.9402:36:2705:42:32
3703 110332 Sture Rognstad Team Kjeller M 60-64 08:16:53 22.9402:36:3505:42:32
1881 70677 Kenneth Settem Team Kjekkas / BDO M 25-29 05:39:32 33.5701:44:5203:32:39
487 108934 Knut Bache Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 36690 Bendik Drevvatne Team Kjekkas M 35-39 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79155 Nicolay Eskildsen Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79157 Espen Høglund Team Kjekkas M 25-29 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 108935 Bård Eirik Jacobsen Team Kjekkas M 35-39 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79159 Chris Nerli Team Kjekkas M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
487 79160 Gorm Nøkleby Team Kjekkas M 30-34 04:45:00 4001:33:5203:09:04
1069 79359 Christian Sogn Iversen Team Kjekkas M 25-29 05:09:31 36.8301:44:4003:27:28
3438 63092 Karl Henry Johansen Team Kjekkas M 25-29 07:11:59 26.3801:53:2904:52:03
2278 109579 Hans Martin Johnsrud Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 109580 Pål Moen Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 65807 Lasse Nelstrøm Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
2278 109584 Magnus S. Watvedt Team KC M 30-34 05:57:13 31.9102:02:2204:07:19
543 156347 Freddy Olsen Team Intersport M 20-24 04:46:12 39.8301:38:4103:14:41
2552 81270 Ragnar Ingdal Team Høiseth M 50-54 06:10:07 30.8002:08:0304:14:56
3187 110040 Sissel Høiseth Ingdal Team Høiseth K 45-49 06:46:19 28.0502:08:2704:25:52
2187 109535 Ludvik Dahlen Team Halvor M 25-29 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 70650 Halvor Ihler Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 109536 Patrick Storm Jansen Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
2187 109537 Patrick Rindal Team Halvor M 20-24 05:51:54 32.3901:47:0703:46:05
- 110469 Ingolf Dyrhaug Team Halvor M 20-24 Brutt -00:00:0000:00:00
1009 80893 Frode Beckstrøm Team Haga M 35-39 05:06:34 37.1801:40:0403:19:06
2106 109484 Robert Vårdal Nilsen Team Haga M 35-39 05:49:31 32.6101:48:0403:44:43
2030 45971 Truls Hansen Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 122320 Geir Knudsen Team Gåping M 35-39 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 68936 Trond Kvale Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109457 Heine Rinø Langholz Team Gåping M 40-44 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109458 Mads A. Lande Olsen Team Gåping M 30-34 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
2030 109459 Rune Ranvik Team Gåping M 35-39 05:46:42 32.8801:49:4403:43:52
1307 109160 Geir Nyhus Team Gøss M 35-39 05:16:22 36.0301:42:5403:30:08
1644 109275 Roger Sagbakken Team Gøss M 35-39 05:31:24 34.3901:48:5803:45:42
1707 70825 Erik Regland Team Gøss M 40-44 05:33:45 34.1501:48:5803:45:42
1707 109308 Odd Arne Staum Team Gøss M 40-44 05:33:45 34.1501:48:5803:45:42
2709 109793 Nils Egge Team Gym Club M 60-64 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 41431 Christian Rieder Team Gym Club M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109799 Jon Ole Roos Team Gym Club M 40-44 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109801 Ole Sønstebø Team Gym Club M 45-49 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109802 Jan Vada Team Gym Club M 50-54 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109803 Helge Wiig Team Gym Club M 55-59 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2709 109804 Hilde Øier Team Gym Club K 30-34 06:16:48 30.2502:04:3304:09:58
2246 109559 Kjartan Goksoyr Team Goksøyr M 35-39 05:54:13 32.1801:54:1204:01:29
3646 70188 Johnny Gabrielsen Team Gabrielsen M 50-54 07:51:11 24.1902:39:3405:16:15
3646 81516 Lise Marie Gabrielsen Team Gabrielsen K 20-24 07:51:11 24.1902:39:3405:16:24
505 80278 Arnfinn Bredesen Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 80064 Bent Hagen Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 103569 Truls Kronberg Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108940 Harald Os Team Foss Sport M 50-54 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108942 Atle Reitan Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 108943 Ole Svehaug Solvang Team Foss Sport M 45-49 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
505 49177 Erik Vaag Team Foss Sport M 40-44 04:45:49 39.8801:35:0803:09:29
1596 109257 Sidsel Arnkværn Team Foss Sport K 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 71056 Kristin Biller Team Foss Sport K 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80769 Bjørnar Erlandsen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80770 Håvard Fanum Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 42561 Kaare Faanes Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109258 Klas Grave Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109259 Wilhelm Hansteen Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64320 Leif Haugen Team Foss Sport M 55-59 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80279 Per Arne Helgesen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:36:2903:39:26
1596 80615 Kristine Vea Kjølen Team Foss Sport K 30-34 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109260 Anne Grethe Lausund Team Foss Sport K 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 79383 Rune Lausund Team Foss Sport M 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 80766 Camilla Meyer Team Foss Sport K 30-34 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64328 Trond Mjøs Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64329 Erik Munthe-Kaas Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109261 Helge Ottesen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109262 Johan Blix Ovlien Team Foss Sport M 20-24 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 65668 Barbro Blix Ovlien Team Foss Sport K 50-54 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 70604 Trond Pedersen Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 70755 Ove Pedersen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64332 Øyvind Roseth Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 64654 Tom Samuelsen Team Foss Sport M 45-49 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
1596 109263 Trond Selbo Team Foss Sport M 40-44 05:29:58 34.5401:52:3803:39:26
2265 46939 Kjetil Engen Team Foss Sport M 25-29 05:56:05 32.0101:52:3803:44:27
2464 64313 Erland Arctander Team Foss Sport M 50-54 06:05:32 31.1801:52:3803:39:26
2643 64311 Ragnhild Andresen Team Foss Sport K 30-34 06:13:46 30.5002:04:2400:00:00
2643 109753 Thomas Arildset Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 64315 Håkon Bekkedal Team Foss Sport M 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 68626 Are Berg Team Foss Sport M 50-54 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 121003 Ingrid Løvendahl Berg Team Foss Sport K 17-19 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 64317 Lasse Bråten Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109755 Morten L. Edvardsen Team Foss Sport M 30-34 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 65661 Lars Johan Evensen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 68847 Dag Finstad Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 101426 Øystein Halvorsen Team Foss Sport M 30-34 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 103019 Richard Jaros Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 81344 Per Asbjørn Klemetsrud Team Foss Sport M 60-64 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 65664 Bjørn Tore Knutsen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 122328 Bjørn Kristiansen Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109759 Ingvild Kværner Team Foss Sport K 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109760 Lillian Langseth Team Foss Sport K 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109761 Silje Enge Lildholdt Team Foss Sport K 17-19 06:13:46 30.5001:52:3804:08:14
2643 80775 Rubi Lunder Moen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5001:52:3804:08:14
2643 48762 Ståle Nilsen Team Foss Sport M 45-49 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 106302 Lise Anette Petersen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109763 Ragnar Reinholt Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 69212 Trond Stensholt Team Foss Sport M 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109764 Stefen Strøm Team Foss Sport M 20-24 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109765 Erik Tangstrøm Team Foss Sport M 40-44 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
2643 109766 Anne-Bjørg Wangensteen Team Foss Sport K 35-39 06:13:46 30.5002:04:2404:08:14
3284 110107 Tron Mørch Team Flåers M 55-59 06:53:58 27.5302:04:1704:20:53
3226 110064 Martin Carlén Team FINBIL/ IF Frøy M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
2323 109604 Thomas Embretsen Team FB-70/Ernst & Young BIL M 40-44 05:59:43 31.6902:01:2304:00:38
2323 33439 Espen Næss Team FB-70/Accenture BIL M 40-44 05:59:43 31.6902:01:2304:00:38
2290 109585 Morten Akselsen Team FB-70 M 50-54 05:57:53 31.8502:01:2304:00:38
2314 109598 Thore Næss Team FB-70 M 45-49 05:58:59 31.7502:01:2304:00:38
3598 110275 Fredrik Røhne Team etek M 45-49 07:44:04 24.5602:13:2805:14:05
3598 81796 Tone Skjellet Team etek K 40-44 07:44:04 24.5602:13:2805:14:05
527 108948 Espen Stensund Team ePartner M 30-34 04:45:53 39.8701:35:3803:12:31
551 80952 Hans Erik Robbestad Team ePartner M 50-54 04:46:57 39.7201:35:3803:12:31
1451 80611 André Rusthen Team ePartner M 35-39 05:22:47 35.3101:48:0403:40:58
1799 109357 Jan Tore Løwø Team ePartner M 45-49 05:37:02 33.8201:48:0403:40:58
2003 109442 Thomas Hesthammer Team ePartner M 40-44 05:45:32 32.9901:48:0403:40:58
3818 110407 Asaf Mohammad Team ePartner M 30-34 08:55:03 21.3002:41:1306:06:24
2136 47796 Jan Per Furmyr Team Embriq M 40-44 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 80906 André Hagen Team Embriq M 40-44 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109503 Espen Kåsin Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109504 Sjur Langedal Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109505 Asbjørn Leknes Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109506 Ole-Tommy Lid-Strand Team Embriq M 30-34 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109507 Thomas Pettersen Team Embriq M 35-39 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2136 109508 Torkel Stjernesund Team Embriq M 45-49 05:50:28 32.5202:00:0204:01:15
2166 109522 Bjørn Deverill-Mathisen Team Embriq M 35-39 05:50:58 32.4802:00:0204:01:15
2771 109824 Arne Schjerpen Team Embriq M 50-54 06:20:43 29.9402:00:0204:04:38
3353 110150 Kari Guldteig Team Embriq K 40-44 07:01:36 27.0302:00:0204:25:57
3353 110151 Tor Eric Sandvik Team Embriq M 35-39 07:01:36 27.0302:00:0204:25:57
2447 109660 Trond Larsen Team Elixia Lillestrøm M 60-64 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
3860 66208 Geir Hysestad Team Desperados M 30-34 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
3860 68361 Tomm Einar Johansen Team Desperados M 55-59 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
1448 22604 Geir S. H. Berge Team Dell M 35-39 05:22:31 35.3401:54:2903:41:16
1463 109207 Anders Eide Team Dell M 16 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 41385 Martin Fleischer Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109209 Marthin Storm Hansen Team Dell M 40-44 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109210 Stig Knutsen Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 130587 Trond Pedersen Team Dell M 45-49 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109213 Ståle Sivertsen Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1463 109215 Pål-Vegard Wiksaas Team Dell M 35-39 05:23:03 35.2801:54:2903:41:16
1761 109338 Jan Helge Moen Team Dell M 40-44 05:35:06 34.0101:54:2903:41:16
1854 109372 Fredrik Olsen Team Dell M 30-34 05:38:46 33.6501:54:2903:43:11
2470 54403 Alexander Flesland Team Dell M 30-34 06:06:43 31.0801:54:2904:09:21
3145 68325 Magne Nordheim Team Dell M 45-49 06:42:28 28.3201:54:5804:21:19
3145 110015 Hans Seime Team Dell M 45-49 06:42:28 28.3201:54:5804:21:19
3376 29243 Thomas Hauge Team Dell M 35-39 07:03:45 26.9001:54:2905:10:53
1815 94949 Per Jøran Lund Team CORENA M 50-54 05:37:48 33.7401:54:1203:45:01
1206 62974 Kent Raymond Johansen Team COOP M 25-29 05:12:38 36.4601:44:3603:30:02
1507 65874 Vegar Hjellødegård Team Contar M 40-44 05:26:11 34.9401:43:2803:34:08
2057 109461 Espen Hoff Team Conax M 35-39 05:46:51 32.8601:54:2903:45:11
881 109034 Stig Evenstad Team COB M 35-39 05:01:00 37.8701:43:2803:20:52
1076 109088 Atle Joansen Team COB M 40-44 05:10:06 36.7601:43:1903:20:52
1333 64051 Håkon Amb Team COB M 40-44 05:17:24 35.9101:43:2803:25:09
1642 64213 Roy Tangen Team COB M 40-44 05:30:58 34.4401:43:2803:23:52
1907 64053 Lars Tore Ramsberg Team COB M 40-44 05:41:12 33.4101:44:5903:40:28
3278 81225 Pål Helge Vorkinn Team Burmavegen M 40-44 06:53:13 27.5802:02:2404:26:33
1748 81358 Magne Flesjø Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 109330 Magnus Wien Klæboe Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 81368 Gordon Nord Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 109331 Fredrik Preus Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
1748 81359 Kjetil Tomter Team Bikeshop.no M 25-29 05:34:51 34.0401:50:2003:42:36
2537 68623 Gunnar Pedersen Team Bikeshop.no M 55-59 06:09:17 30.8701:55:0204:04:01
3451 122572 Lasse Furuseth Team Bikeshop.no M 25-29 07:15:03 26.2001:55:0204:30:42
- 81367 Petter Marthinsen Team Bikeshop.no M 25-29 Brutt -01:55:0200:00:00
3302 110119 Per Erik Botterud Team Baksia M 45-49 06:55:10 27.4502:17:1204:40:10
3302 81240 Mona Olsen Team Baksia K 40-44 06:55:10 27.4502:17:1204:40:10
2011 109447 Bjørn Steinar Fjeldstad Team Avancia M 40-44 05:45:48 32.9601:58:3503:51:54
869 65831 Morten Borgersen Team Anton Sport M 40-44 05:00:23 37.9501:42:5203:22:06
749 33975 Geir Holm Team Angel M 45-49 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 47761 Trygve Norum Team Angel M 45-49 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 50688 Morten Omland Team Angel M 35-39 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
749 109003 Petter Skippervold Team Angel M 35-39 04:56:01 38.5101:42:0603:23:20
879 131701 Stein Danielsen Team Angel M 30-34 05:00:59 37.8701:42:0603:23:20
1300 36727 Sivert Angel Team Angel M 35-39 05:16:00 36.0701:42:0603:30:12
1300 78903 Knut Ole Gundersen Team Angel M 35-39 05:16:00 36.0701:42:0603:23:20
1483 50712 Ivar Øien Team Angel M 45-49 05:23:55 35.1901:42:0603:23:20
3466 81243 Trond Haga Team Allkopi M 55-59 07:17:59 26.0202:24:0804:56:45
3466 110204 Are Haga Team Allkopi M 20-24 07:17:59 26.0202:24:0804:56:45
1683 50929 Roy Carlsen Team Aker M 45-49 05:32:39 34.2701:53:3803:44:31
1685 109296 Jan Chr. Haugerud Team Aker M 45-49 05:32:45 34.2501:53:3803:44:31
1685 109297 Ove Tåsåsen Team Aker M 50-54 05:32:45 34.2501:53:5003:44:31
1687 109298 Jarle Aker Team Aker M 45-49 05:32:51 34.2401:53:3803:44:31
1687 109299 Gregor Holsve Team Aker M 45-49 05:32:51 34.2401:53:3803:44:31
1687 109300 John Tore Kirkerød Team Aker M 50-54 05:32:51 34.2401:53:3803:44:42
1958 62879 Tor Majorsæter Team Aker M 45-49 05:43:12 33.2101:53:3803:44:31
2474 109669 Ole Johannes Rønning Team Aker M 50-54 06:06:57 31.0602:04:2004:12:15
2478 69255 Rune Bang Team Aker M 35-39 06:07:09 31.0401:53:3803:53:29
2580 109721 Trond Wiker Team Aker M 45-49 06:10:50 30.7401:54:0104:03:50
2600 109727 Torbjørn Haugerud Team Aker M 40-44 06:12:06 30.6302:04:3304:10:44
2600 109728 Øyvind Rosén Team Aker M 30-34 06:12:06 30.6302:04:2003:59:56
3460 110200 Johnny Thendrup Team Aker M 45-49 07:16:20 26.1202:05:0404:41:08
3482 110211 Thomas Jørstad Team Aker M 40-44 07:22:05 25.7802:29:3504:57:26
3485 75618 Geir Egil Grimstvedt Team Aker M 50-54 07:24:41 25.6302:17:1804:57:26
3498 110223 Cathrine Pfeuti Team Aker K 35-39 07:26:17 25.5402:29:3504:57:26
3499 110224 Marius Drake Team Aker M 40-44 07:26:24 25.5302:29:5704:57:26
3500 67441 Kari Trondsen Team Aker K 40-44 07:26:30 25.5302:29:3504:57:26
3505 82644 Marianne Aker Team Aker K 45-49 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3505 67499 Kjell Arild Bakken Team Aker M 50-54 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3505 110227 Janne Therese Smedsrud Team Aker K 40-44 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3531 110239 Thor Øyvind Horgen Team Aker M 35-39 07:31:06 25.2702:30:1604:57:26
3762 110373 Syver Tønnesen Team Aker M 55-59 08:25:39 22.5402:29:3505:20:06
3764 110375 Thomas Stenbæk Karlsen Team Aker M 30-34 08:26:39 22.5002:46:5105:48:13
3764 110376 Tone Langdalen Team Aker K 40-44 08:26:39 22.5002:46:5105:48:13
3812 110402 Kristoffer Tønnesen Team Aker M 30-34 08:49:22 21.5302:29:3505:29:46
- 110463 Liv K. Bye Team Aker K 45-49 Brutt -03:17:4100:00:00
- 47355 Nina Lundberg Team Aker K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110506 Jan Erik Olsen Team Aker M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 69266 Peter Skarbøvig Team Aker M 35-39 Brutt -01:54:3604:54:56
3542 71059 Kjersti Ekornrud Team AFS K 45-49 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 110245 Svein Robert Stenbro Team AFS M 50-54 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 65103 Sjur Østvang Team AFS M 55-59 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3547 66128 Sverre Bergh Team AFS M 35-39 07:34:04 25.1002:25:4305:04:07
3547 70303 Øyvind Kirkevold Team AFS M 50-54 07:34:04 25.1002:25:3005:04:35
3547 65100 Birger Lillesveen Team AFS M 50-54 07:34:04 25.1002:25:4305:04:03
3588 66130 Irene Røen Team AFS K 45-49 07:40:29 24.7502:32:0205:10:39
- 81156 Tom Christiansen TDC M 40-44 Brutt -02:24:1100:00:00
3761 110372 Tom Opphaug Taxi D-32 M 30-34 08:25:35 22.5402:21:4905:34:13
3863 110430 Kai Arne Danielsen Taxi D 66 R M 45-49 09:34:33 19.8402:45:2106:29:45
2605 71043 Rune Nordbakken Tangen IL M 30-34 06:12:38 30.5901:54:3204:09:04
3037 81238 Kari Holmen Tangen IL K 40-44 06:35:10 28.8402:01:3204:31:47
3096 69395 Lars Inge Tyseng Tangen IL M 35-39 06:38:25 28.6101:54:3204:10:53
1117 109102 Tor Westerdahl Søre Ål IL M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:24:21
2587 69240 John Johansen Søndre-Land IL M 45-49 06:10:58 30.7301:57:1504:06:08
551 61262 Geir Nordeng Sætre M 55-59 04:46:57 39.7201:35:3800:00:00
3554 110247 Petter Solum Hansen Sætre M 25-29 07:35:03 25.0502:20:1305:08:51
2992 109935 Alexander Rødseth Syrelåra 2011 M 20-24 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2421 109644 Sivert Onsrud Mjøen Sylling M 25-29 06:04:23 31.2802:03:4804:02:48
2422 109645 Trond Lilleberg Sykkeltjokken CK M 45-49 06:04:40 31.2602:02:0804:13:58
2422 58172 Erik Søiland Sykkeltjokken CK M 45-49 06:04:40 31.2602:01:4904:13:58
2443 103812 Anders W. Skumsnes Sykkeltjokken CK M 40-44 06:05:12 31.2102:01:4904:13:58
2616 109734 Christian Bentsen Sykkeltjokken CK M 20-24 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109735 Henrik Hagerup Sykkeltjokken CK M 35-39 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109736 Geir A. Holte Sykkeltjokken CK M 40-44 06:13:11 30.5402:02:0804:18:45
2616 101642 Heine Matre Sykkeltjokken CK M 40-44 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109738 Magnus Tvedt Sykkeltjokken CK M 17-19 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
2616 109739 Lars Erik Westlie Sykkeltjokken CK M 25-29 06:13:11 30.5402:01:4904:18:45
3067 109974 Kjell Inge Austad Sykkeltjokken CK M 45-49 06:36:22 28.7602:07:1204:28:21
- 110522 Torgeir Stoa Sykkeltjokken CK M 45-49 Brutt -02:07:1200:00:00
2262 79655 Tommy Strøm Skjørberg Sykkelkongen.com M 35-39 05:55:43 32.0401:59:2504:06:34
2276 79654 Endre Danielsen Sykkelkongen.com M 35-39 05:57:05 31.9201:59:4804:06:34
2542 65757 Svenn Roger Gundersen Sykkelkongen.com M 35-39 06:09:36 30.8401:59:2504:06:55
2805 81030 Erik Reikrås Sykkelkongen.com M 25-29 06:22:33 29.8001:59:2504:06:34
2118 41266 Jon Rodvang Sykkelklubben Jon M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
2523 109695 Tim Grossmann Sykkelgutta Expert BIL M 40-44 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2491 65878 Robert Skavhaug Sykkelgutta M 30-34 06:07:20 31.0302:04:1904:10:50
- 81122 Kåre Myrvåg Sykkelgutta M 40-44 Brutt -02:04:1900:00:00
2992 24119 Jarle Opsal Sykkelgruppen Ottar M 25-29 06:33:14 28.9902:03:4804:28:34
2998 104308 Aleksander Kampenhaug Sykkelgruppen Ottar M 25-29 06:33:22 28.9802:03:4804:28:34
1891 80694 Jørgen Olav Grann Sykkelgruppen M 45-49 05:40:06 33.5101:56:0403:48:47
1985 109432 Christian Martinsen Sykkelgruppen M 40-44 05:44:29 33.0901:56:0403:48:47
3189 110042 Bjørn-Harald Brotnow Svelvik SK M 30-34 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
580 40685 Even Halvorsen SvEiven sykkel M 35-39 04:48:02 39.5701:35:5803:06:39
1382 80405 Svein Ivar Herlo SvEiven sykkel M 35-39 05:20:17 35.5901:35:5803:26:41
2778 107683 Jarle Andersen Svedehakkels Team M 45-49 06:21:07 29.9101:50:3203:59:48
1785 109352 Tom Espen Sundby Andersen Sundby Cycling Team M 25-29 05:35:50 33.9401:56:1903:44:03
3821 59125 Frode Ottesen Sulland BIL M 35-39 08:56:02 21.2602:55:3106:00:10
2447 109658 Martin Hedlund Strømmen M 20-24 06:05:30 31.1902:01:4104:10:41
3621 110289 Trude Skamsar Strøm Strømmen K 35-39 07:48:49 24.3102:26:3005:13:50
749 109001 Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL - Sykkel K 40-44 04:56:01 38.5101:42:0603:21:46
749 64084 Gunnar Harstad Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 04:56:01 38.5101:42:0603:21:46
807 65558 Tor Guddal Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 04:57:50 38.2701:42:0603:21:46
910 64454 Svein Nore Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:02:43 37.6501:42:0603:21:46
916 80695 Thorolf Aarøen Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 05:02:51 37.6401:42:0603:21:46
1024 36799 Steinar Nesdal Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 109079 Moises Plasencia Santos Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 64753 Rune Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 70815 Endre Cato Solheim Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1024 102462 Jan Aabrekk Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:07:23 37.0801:42:0603:25:34
1304 37028 Magne Riise Stryn T og IL - Sykkel M 45-49 05:16:15 36.0401:42:0603:25:34
1304 37032 Inge Skålbones Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 05:16:15 36.0401:42:0603:25:34
1539 64451 Ole Jakob Osvold Stryn T og IL - Sykkel M 35-39 05:28:08 34.7401:45:2603:30:12
2093 64456 Jan Nygård Stryn T og IL - Sykkel M 55-59 05:48:36 32.7001:56:4103:51:45
3218 110060 Ola Steinar Hestenes Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 06:48:03 27.9302:22:3904:37:03
3240 110073 Jon Gudbrand Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 06:49:16 27.8502:22:3904:37:03
3566 65826 Jon Rasmus Sæbø Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 07:38:44 24.8502:22:3904:51:38
- 64455 Anders Nore Stryn T og IL - Sykkel M 25-29 Brutt -00:00:0000:00:00
2590 65049 Kay-Roger Henriksen Street Mix M 55-59 06:11:21 30.6902:07:0704:12:25
2590 69327 Johan S. Seland Street Mix M 55-59 06:11:21 30.6902:07:0704:12:25
2686 22588 Geir Fredriksen Street Mix M 55-59 06:14:47 30.4102:07:0704:12:25
2688 64931 Glenn Tuxen Street Mix M 55-59 06:15:28 30.3602:07:0704:12:25
2742 68790 Tore Ovesen Street Mix M 45-49 06:17:52 30.1602:07:0704:12:25
2770 109822 Stig Kjetil Haugsvær Street Mix M 45-49 06:20:33 29.9502:07:0704:12:25
2813 109840 Mattis Hillkirk Bjerke Stranden IL M 25-29 06:24:14 29.6602:05:3904:18:03
1463 41671 Ingvar Ola Eliassen Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 109208 Johan Gardien Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 47498 Sverre Hungnes Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 109211 Knut Helge Opsvik Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 109214 Tore Vassbotn Stranda SK M 45-49 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1463 47599 Geir Erik Verpeide Stranda SK M 50-54 05:23:03 35.2801:46:4903:36:15
1535 75770 Paul Ivar Pedersen Stranda SK M 45-49 05:27:47 34.7701:46:4903:36:15
1541 109233 Roar Wille Stranda SK M 50-54 05:28:15 34.7201:46:4903:36:15
1920 109398 Marvin Hole Stranda SK M 45-49 05:41:26 33.3801:46:4903:36:15
2061 109465 Jørgen José Drege Stranda SK M 40-44 05:47:28 32.8001:46:4903:36:15
2916 68376 Bente Horremsbakk Stranda SK K 35-39 06:28:10 29.3601:55:3104:19:39
2918 109887 Karl Møller Gjerde Stranda SK M 50-54 06:28:22 29.3502:02:2004:19:39
2918 109888 Lisbeth Koppang Stranda SK K 40-44 06:28:22 29.3501:55:3104:19:39
3767 90791 Frode Bergersen Stranda SK M 35-39 08:28:05 22.4302:29:3005:31:46
326 80201 Stein Magnus Olafsrud Stovnerkameratene - Sykkel M 35-39 04:35:23 41.3901:30:4003:03:53
3241 110074 Arild Andersen Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110075 Tarjei Damman Storebrand M 35-39 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110076 Kristian Kyvik Storebrand M 35-39 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110077 Magnus Nilsen Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110078 Øystein Ulseth Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
268 34812 Odd Arne Ås Stor-Elvdal SK M 35-39 04:31:35 41.9701:29:0603:00:39
1313 82038 Steffan Reme Stians Sport M 25-29 05:16:57 35.9601:45:3403:38:50
2523 80940 Jan Frode Engkrog Steen & Strøm Bikers M 40-44 06:08:43 30.9102:04:1904:10:50
2077 109472 Gunvor Syversen Skjerven Stavsjø K 40-44 05:47:43 32.7801:51:2803:47:33
326 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 04:35:23 41.3901:30:1903:03:53
3839 81527 Tuva Grytli Stavanger K 25-29 09:16:13 20.4902:55:2006:10:21
643 108979 Tom Tollefsen Statoil/ull Ski & Kajakk M 50-54 04:51:20 39.1301:38:3703:14:33
2329 46641 Jan Jensen Statoil M 45-49 05:59:50 31.6801:57:3803:58:05
2090 109480 Eivind Lindeberg Statnett BIL M 25-29 05:48:30 32.7101:54:2403:49:16
2836 109859 Audun Olstad Statkraft BIL M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2523 80965 Cato Løkken Statens vegvesen M 40-44 06:08:43 30.9101:54:4403:53:53
2118 109494 Haakon Weisser-Svendsen Statens pensjonskasse M 35-39 05:49:39 32.6001:58:2403:56:27
3800 68695 Knut Erik Godøen Staples BIL M 50-54 08:39:00 21.9602:49:1505:47:53
2703 81321 Bjørn Kvaal Stangesportsklubb M 45-49 06:16:21 30.2902:03:2804:12:04
2705 109787 Hallvard Kvaal Stangesportsklubb M 17-19 06:16:28 30.2802:03:2804:12:04
3707 110334 Mette Søgård Stange K 30-34 08:17:01 22.9302:36:0005:39:22
3708 71166 Kari Volla Karlsen Stange K 55-59 08:17:08 22.9302:36:0005:39:22
3708 110335 Ketil Karlsen Stange M 50-54 08:17:08 22.9302:36:0005:39:22
2097 109483 Erik Schelvan Stabæk IF M 30-34 05:48:58 32.6602:01:3403:54:46
3842 81526 Kristin Fjellheim Stabekk K 25-29 09:16:42 20.4702:55:2406:10:21
847 61382 Marius Rosenberg Amundsen Sportsklubben Rye / Statoil BIL M 30-34 04:59:31 38.0601:42:5203:25:16
2569 46595 Pål Runar Moen Sportsklubben Rye / Statoil BIL M 50-54 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
65 50111 Cathrine Louise Bjørkelund Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
11 38107 Torgeir Løge Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
11 68925 Joachim Olsvik Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 03:53:16 48.8701:17:3502:35:40
27 35019 Skule Edvard Smørgrav Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 03:58:04 47.8801:17:3502:35:40
32 44722 Frode Dalen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
32 61128 André Jonassen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:02:09 47.0701:19:3302:40:09
54 108835 Lars Lysø Marthinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
54 108836 Ole-Andreas Rake Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 04:07:58 45.9701:21:2002:45:13
65 46356 Marius Askautrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 30587 Petter Ellefsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 63970 Kristian Hauglum Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 50739 Sven Ove Hoel Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 121728 Marius Jørgensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 65547 Øyvind Svare Kristoffersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 80212 Fred Pettersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 36570 Cato Rokne Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 47825 Ole Petter Skårås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 108839 Fredrik Smith Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 50588 Trygve Smaadahl Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
65 21400 Bjørnar Talset Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:12:56 45.0701:23:3502:49:27
79 63976 Magnus Fredrik Müller Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:13:15 45.0101:23:3502:49:27
100 108842 Hans Jacob Nordhov Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 04:17:47 44.2201:23:3502:49:27
121 108849 Lars Atle Holm Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:20:05 43.8301:30:4402:56:36
148 50040 Sverre Andresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:20:36 43.7401:25:5602:55:10
173 36364 Jan Dekko Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 04:25:10 42.9901:28:4903:00:22
184 63973 Ole Anders Kampelien Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:26:32 42.7701:25:5602:55:10
228 66728 Bjørn Sandell Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 04:30:22 42.1601:32:1903:05:03
285 61161 Endre Brask Grønmyr Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:33:07 41.7401:37:0003:07:02
354 62566 Andreas Grønseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:35:41 41.3501:27:5002:58:40
409 108912 Morten Jensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:38:59 40.8601:37:0003:07:02
410 44953 Roy Victor Brunstrøm Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:39:20 40.8101:37:0003:07:02
410 80244 Jørn Eirik Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 04:39:20 40.8101:34:4003:07:02
439 80397 Carl Jørgen Sundet Flaen Sportsklubben Rye - Sykkel M 16 04:41:52 40.4401:39:3803:11:02
471 121723 Roger Eilertsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 80239 Espen Fossheim Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64125 Harald Indrebø Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 61303 Siri Sjetne Lund Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64394 Tore Melby Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 53860 Martin Lindebæk Nielsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 47443 Willy Hugo Nordnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 80243 Eirik Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 40679 Marit Wefling Storeng Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
471 64717 Øystein Western Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 04:44:28 40.0701:38:3403:11:14
483 62887 Jonas Christensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:44:37 40.0501:38:3403:11:14
588 79635 Richard Martinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:49:28 39.3801:28:3503:07:02
612 80236 Jard Bringedal Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:50:38 39.2201:38:3403:11:14
775 109006 Jørn Henrik Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 04:57:04 38.3701:38:3403:11:14
777 33114 Thomas Hansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 04:57:24 38.3301:42:5203:22:06
782 36789 Espen Narum Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 04:57:40 38.2901:36:1303:17:44
813 109016 Harald Hovind Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 04:58:11 38.2301:35:5803:14:17
871 48041 Vidar Hovde Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:00:34 37.9201:38:3403:18:23
871 80510 Thomas Weisser-Svendsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:00:34 37.9201:38:3403:11:14
892 109041 Morten Bjørge Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:02:08 37.7301:40:4703:24:24
957 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:04:39 37.4101:38:4103:17:16
1014 109076 Knut Frederik Sollien Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:06:50 37.1501:38:3403:15:22
1061 109082 Lars Bergersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:08:57 36.8901:45:2003:24:34
1072 54133 Svein Arne Hovland Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:09:46 36.8001:38:3403:18:23
1094 49252 Geir Torum Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:10:28 36.7101:38:3403:18:23
1117 47213 Jarle Dreierstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:10:45 36.6801:42:4003:26:30
1245 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:54 36.2001:47:2003:30:59
1249 43085 Jørn Kandola Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:14:58 36.1901:43:3303:33:01
1280 34787 Glenn Kjetil Jonassen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:15:27 36.1301:43:1003:28:18
1338 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:17:59 35.8502:23:3503:52:39
1385 67119 Terje Andersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:20:38 35.5501:51:2403:38:41
1385 80612 Baard Baardseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70884 Lars Ekren Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70807 Nils Arve Frøisland Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 69139 Hans Petter Gulbransen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 73587 Helge Rege Gårdsvoll Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80889 Preben Ingebricson Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62638 Joakim Johansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 20-24 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 62890 Maria Elisabeth Kalland Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109185 Magnus Kirkerud Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 81606 Helle Lorentzen Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109186 Stial Lysaker Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 29707 Tore Marthinsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109187 Ole Oroug Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80385 Lars Reiten Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109188 Dag Andreas Ruud Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 109189 Mari Sjøberg Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 35128 Håkon André Skar Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80415 Bjørn Solberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 70856 Janne Strandrud Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 41468 Svein Morten Thoresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 80417 Stein-Erik Wendel Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1385 42407 Vidar Ådnegard Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:20:38 35.5501:51:0003:38:41
1437 109199 Jon Buxrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:21:42 35.4301:59:5403:42:01
1437 109200 Ivar Gundhus Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:21:42 35.4301:59:5403:42:01
1437 109201 Simen Moe Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 05:21:42 35.4301:51:0003:39:30
1437 47819 Kjell Helge Theodorsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:21:42 35.4301:51:0003:38:41
1437 40118 René Zierfuss Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:21:42 35.4301:55:5703:42:01
1444 49256 Bjørn Karsten Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 05:22:02 35.4001:51:0003:38:41
1444 62615 Frank Robert Tenfjord Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:22:02 35.4001:51:0003:38:41
1490 80413 Jan Terje Håkonsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:24:24 35.1401:47:2003:30:59
1498 109222 Hans Skari Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:25:03 35.0701:51:0003:38:41
1515 70972 Rakel Fougner Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 05:26:39 34.8901:51:0003:38:41
1515 109228 Edvard Oroug Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:26:39 34.8901:51:0003:38:41
1529 30853 Christian Kirkefjord Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:27:21 34.8201:50:4303:40:44
1623 109266 Paul Arne Kristiansen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1623 109270 Rob Wing Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 05:30:11 34.5201:47:1203:38:00
1638 97267 Øystein Nilsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:30:35 34.4801:51:0003:38:41
1772 100703 Linda Stokkeland Sportsklubben Rye - Sykkel K 30-34 05:35:32 33.9701:51:0003:39:30
1811 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 60-64 05:37:34 33.7701:51:0003:48:45
1834 32679 Sigurd Erdal-Aase Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 05:38:00 33.7201:45:2003:30:31
1882 80853 Svein Ole Grøsland Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:39:36 33.5601:51:2703:41:35
2103 101156 Stig Ø. Kvarsnes Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 05:49:24 32.6201:51:0003:45:11
2104 23378 Heming Bjørnå Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:49:28 32.6201:48:3603:54:20
2128 83133 Øystein Haga Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:50:10 32.5502:01:0603:59:20
2134 109502 Tobias Torrissen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:50:24 32.5302:01:0603:59:20
2185 109533 Lars Sveen Lundby Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 05:51:49 32.4002:01:0603:59:20
2239 109554 Henning Aaby Olsen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:53:49 32.2201:48:5803:49:39
2288 64587 Bjarne Lunderbye Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 05:57:28 31.8901:53:2603:50:47
2408 70697 Jan Fougner Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:03:25 31.3601:51:0004:08:00
2408 80870 May Kristin Haugen Sportsklubben Rye - Sykkel K 45-49 06:03:25 31.3601:55:5704:08:00
2408 70849 Erik Aasrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 06:03:25 31.3601:55:5704:08:00
2417 80787 Tony Farinha Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:03:51 31.3301:52:5304:08:00
2569 81236 Kristian Askeland Sportsklubben Rye - Sykkel M 17-19 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109716 Trond Bye-Børresen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 81624 Tine Chan Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109717 Bjørn Gran-Henriksen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 102806 Åge Gustad Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 63971 Lars Olav Skårberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2569 109718 Carl Jacob Sommerfelt Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:10:38 30.7502:07:2104:11:22
2702 109785 Erik Hannestad Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:16:18 30.2901:55:5704:08:00
2734 81137 Lars Rosenberg Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 06:17:15 30.2101:55:5704:08:00
2762 80650 Kjetil Stoltz Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 06:19:26 30.0401:55:5704:11:09
2812 109839 Tor-Erik Berg Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:24:10 29.6702:07:2104:11:31
2978 81339 Ragnar Askeland Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 06:32:40 29.0302:07:2104:24:19
3098 63181 Cecilie Kamsvåg Sportsklubben Rye - Sykkel K 35-39 06:38:28 28.6002:06:4304:22:33
3115 66616 Trond Bøe Sportsklubben Rye - Sykkel M 55-59 06:40:17 28.4702:07:2104:48:21
3267 110096 Christian Jensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 06:52:46 27.6102:02:0304:25:09
3412 110181 Karianne Evje Skiaker Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3682 93915 Hans Petter Skogstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 08:03:46 23.5602:36:3505:29:34
- 30109 Vegard Bentzen Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 Brutt -01:49:4000:00:00
- 110465 Ole Andreas Baalsrud Sportsklubben Rye - Sykkel M 50-54 Brutt -01:38:3400:00:00
- 110466 Ian Colburn Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 Brutt -02:19:5105:26:34
- 64344 Kristin Falck Sportsklubben Rye - Sykkel K 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110502 Leif-Petter Moe Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
- 43086 Raymond Nordfeldt Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:00
- 110512 Tommy Pedersen Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 Brutt -02:07:3000:00:00
- 48271 Frode Wassås Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
- 44751 Roger Øverengen Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 Brutt -00:00:0000:00:00
1 47654 Roy Kjærnet Sportsklubben Ceres - Sykkel M 45-49 03:53:00 48.9201:16:3502:34:19

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund