Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2011

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tHamar 60 kmEidsvoll 120 km
3903 66238 Kirsten Enger Lupro AS K 55-59 15:45:56 12.0504:35:4510:08:17
- 110461 Inger-Lise Berg Oslo K 55-59 Brutt -04:28:4600:00:00
- 110470 Jan Cato Emilsen Oslo M 35-39 Brutt -04:20:3000:00:00
- 110460 Carina Berg Oslo K 25-29 Brutt -04:20:1300:00:00
3901 110455 Hilde Cathrine Groland Team NIMI OV 16 K 45-49 13:37:41 13.9404:18:3909:04:48
3902 110456 Unni Moe Nielsen Team NIMI OV 16 K 50-54 13:37:54 13.9304:16:5009:04:48
3894 110450 Christian Dalseg Team NIMI OV 16 M 25-29 11:03:25 17.1804:00:4907:44:00
3894 110451 John Rønning Team NIMI OV 16 M 40-44 11:03:25 17.1803:59:3807:44:04
3892 110448 Karin Astrid Klinkenberg Team NIMI OV 16 K 50-54 10:36:39 17.9003:50:0207:14:47
3683 110320 Robert Brandsø Atea AS M 25-29 08:04:58 23.5003:45:4506:01:10
3896 65307 Hilary Chaffey Oslo K 55-59 11:22:09 16.7103:41:3907:39:20
3896 65306 Svein Bjerved Oslo M 60-64 11:22:09 16.7103:40:5607:39:20
3898 110452 Anne Berit Holte TROX Auranor Norge AS K 50-54 11:36:41 16.3603:39:2607:54:17
3872 110437 Thomas Bråthen Team NIMI OV 16 M 45-49 09:46:35 19.4303:38:4007:00:24
3874 110438 Marit Gustavsen Team NIMI OV 16 K 50-54 09:59:32 19.0103:38:4007:00:04
3875 93447 Inger Lise Solheim Team NIMI OV 16 K 55-59 09:59:49 19.0003:38:0307:00:24
3871 97534 Tom Thomassen Team NIMI OV 16 M 50-54 09:45:56 19.4503:36:1607:00:24
3867 110433 Bjørn Ingmar Berg Team NIMI OV 16 M 45-49 09:44:12 19.5103:35:4307:00:11
3870 110436 Steinar Bergvik Team NIMI OV 16 M 40-44 09:44:57 19.4803:35:4307:00:08
3873 82789 Ole Edvardsen Atlantic Sykle Klubb M 50-54 09:47:42 19.3903:29:3506:40:36
3900 110454 Monica Nilsen Lørenskog K 35-39 11:37:46 16.3303:23:2607:33:49
3899 110453 Hege Mortensen Aftenposten K 35-39 11:37:14 16.3503:22:4107:33:49
- 110463 Liv K. Bye Team Aker K 45-49 Brutt -03:17:4100:00:00
3859 71206 Kari Flåten Lier K 40-44 09:32:05 19.9203:16:3106:40:02
3519 42812 Geir Petter Aune Atea AS M 50-54 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3519 110234 John Terje Bremnes Atea AS M 30-34 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3519 20464 Arild Ollestad Atea AS M 35-39 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3519 110235 Jostein Staverløkk Atea AS M 50-54 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3519 42825 Ken Morten Thorsen Atea AS M 25-29 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3519 42826 Stig Trekkvold Atea AS M 45-49 07:29:03 25.3803:15:4705:30:07
3880 81918 Anne Margrethe Stensrud Oslo K 55-59 10:04:57 18.8403:15:2607:03:11
3886 110445 Jessica Riviere Oslo K 25-29 10:14:27 18.5503:15:2607:03:11
3891 81566 Wenche Bang Nets Active Norway K 60-64 10:24:32 18.2503:15:2607:03:25
- 66136 Rikke Stefansen Nærum K 40-44 Brutt -03:13:2600:00:00
3889 110447 Mildrid Eriksen Olsen Helse Finnmark HF / Kirkenes sykehus K 60-64 10:17:38 18.4503:11:3706:50:40
3883 71199 Harald Astad Valdreslaget i Oslo M 55-59 10:08:16 18.7403:10:0806:58:26
3883 110443 Arne Backmark Valdreslaget i Oslo M 65-69 10:08:16 18.7403:10:0806:58:26
3893 110449 Karl-Johann Hemmersam Værløse M 70-74 10:48:02 17.5903:09:4807:28:14
3879 110440 Bjørn Tore Veland Toten folkehøgskole M 40-44 10:03:11 18.8903:09:1706:58:36
3882 110442 Geir Overland DnB NOR M 40-44 10:06:22 18.8003:09:1706:58:36
3885 110444 Anita Fjærem Tecnobingo K 50-54 10:14:12 18.5603:09:0206:55:06
3887 81575 Kenneth Matsson Teknobingo M 35-39 10:14:48 18.5403:09:0206:55:10
3888 110446 Saranda Bekteshi Teknobingo K 25-29 10:14:53 18.5403:09:0206:55:10
3763 110374 Øyvind Alnes Atlantic Sykle Klubb M 45-49 08:25:52 22.5303:09:0105:56:55
3811 110401 Oddbjørn Støbakk Atlantic Sykle Klubb M 60-64 08:45:55 21.6703:09:0105:56:55
3850 41904 Roger Evensen Moss CK M 35-39 09:26:26 20.1203:08:0806:28:14
3850 81576 Stian Løkken Moss CK M 35-39 09:26:26 20.1203:08:0806:28:14
- 110493 Thomas Krydsby RøhneSelmer AS M 20-24 Brutt -03:06:3800:00:00
3876 81512 Stein Arild Finstad Dahles Auto-Infotjenester M 40-44 10:01:22 18.9503:05:1806:38:17
3876 81513 Steinar Strøm Olsen Dahles Auto-Infotjenester M 45-49 10:01:22 18.9503:05:1806:38:17
3853 110427 Tom Kristian Fornes Rørvik M 35-39 09:28:57 20.0303:04:2006:30:15
3856 110428 Sissel Moe-Forås Schjelderup Kolvereid K 35-39 09:30:09 19.9903:04:2006:30:09
3857 110429 Tor Pedersen Oslo M 35-39 09:30:13 19.9903:03:5606:30:47
3849 110426 Tormod Sigvartsen Nannestad M 20-24 09:26:02 20.1403:03:2206:29:04
3868 110434 Jonas Schei Nannestad M 25-29 09:44:16 19.5103:03:2206:29:11
3868 110435 Niklas Schei Nannestad M 20-24 09:44:16 19.5103:03:2206:29:04
3847 110425 Grete Helene Kristensen Fredrikstad K 60-64 09:23:00 20.2403:02:5406:16:58
3848 82630 Gro Kristensen Rakkestad K 35-39 09:23:10 20.2403:02:5406:16:58
3831 110415 Per Gaarder Oslo M 65-69 09:13:01 20.6103:02:1006:29:12
3890 82815 Trond Drevik Atlantic Sykle Klubb M 45-49 10:19:29 18.4003:01:4007:17:11
3843 66184 Marte Kjenstad Marte og Janniches sykkelforening K 30-34 09:16:43 20.4703:01:1206:06:34
3844 110423 Janniche Haugen Oslo K 30-34 09:16:48 20.4703:01:1206:06:34
3700 110329 Stål Anton Hermo Vestby M 35-39 08:12:07 23.1603:00:4306:00:20
3753 110366 Geir Magne Haugen Alta M 35-39 08:23:09 22.6503:00:4306:00:34
3766 110377 Christian Jæger Hvam M 40-44 08:26:49 22.4903:00:4306:00:39
3836 110420 Espen Brask MobilData M 40-44 09:14:10 20.5703:00:4006:14:46
3836 93349 Roar Fossum MobilData M 45-49 09:14:10 20.5703:00:4006:14:46
3723 110346 Håvard Lunde Oslo M 35-39 08:20:32 22.7703:00:3906:00:49
- 110500 Tor Vegard Melbye Elixia Jessheim M 45-49 Brutt -02:58:3600:00:00
3821 110410 Line Haug UNO-X Gruppen K 35-39 08:56:02 21.2602:58:1306:02:25
3821 110411 Espen Stensrud Adecco M 35-39 08:56:02 21.2602:58:0406:02:25
3864 110431 Kristian Bakken Fetsund M 25-29 09:37:41 19.7302:56:4006:26:23
3656 66138 Birgit Løppenthien Oslo K 45-49 07:55:17 23.9802:56:2805:24:29
3821 59125 Frode Ottesen Sulland BIL M 35-39 08:56:02 21.2602:55:3106:00:10
3821 69464 Unni Rudsengen Kapp K 55-59 08:56:02 21.2602:55:3106:00:19
- 110496 Wilhelm Robert Lundquist Ridabu M 45-49 Brutt -02:55:3100:00:00
3841 110422 Marina Magerøy Trondheim K 25-29 09:16:19 20.4902:55:2406:10:21
3842 81526 Kristin Fjellheim Stabekk K 25-29 09:16:42 20.4702:55:2406:10:21
3839 81527 Tuva Grytli Stavanger K 25-29 09:16:13 20.4902:55:2006:10:21
3838 81525 Lars Fabricius Sandvika M 25-29 09:16:08 20.4902:55:1306:10:21
3881 110441 Tor Gisle Eliassen Sandefjord M 40-44 10:05:24 18.8302:55:0306:20:58
3827 110413 Trine Eliassen Sandefjord K 35-39 09:06:52 20.8402:54:5906:12:31
3833 110418 Elin Sveia Disenå K 25-29 09:14:00 20.5702:54:5405:55:00
3833 110419 Jan Ingar Veidahl Disenådisenå M 35-39 09:14:00 20.5702:54:5405:55:00
3724 110347 Sanjay O. Tewari Atea AS M 35-39 08:20:51 22.7602:54:2005:30:07
3846 110424 Lisbeth Eliassen Wiik Skjetten K 40-44 09:21:15 20.3102:53:3506:12:10
3817 81545 Morten Tangen Skedsmokorset M 50-54 08:53:28 21.3602:53:3005:58:03
3829 81561 Nina Bråthen Fredrikstad SK K 25-29 09:11:26 20.6702:52:2206:04:42
3829 81562 Andreas Greaker Fredrikstad SK M 30-34 09:11:26 20.6702:52:2206:04:42
3667 69075 Arild Berg Nannestad Trim & Helse M 45-49 07:58:50 23.8002:52:1205:58:57
3667 121726 Atle Wenger Nannestad Trim & Helse M 45-49 07:58:50 23.8002:52:1205:58:57
3866 36281 Asbjørn Karlsen Kristiansund M 60-64 09:38:16 19.7102:51:4606:23:47
- 110488 Morten Scott Janssen P4 M 45-49 Brutt -02:51:4000:00:00
- 64351 Knut-Arne Samuelsen IF Frøy - Sykkel M 45-49 Brutt -02:51:2500:00:00
- 70266 Ragnar Liaker Nannestad Trim & Helse M 35-39 Brutt -02:51:2400:00:00
3756 110369 Gro Borchgrevink Halden CK K 45-49 08:24:53 22.5702:51:0705:48:14
3756 45968 Tommy Fredrik Winås Halden CK M 50-54 08:24:53 22.5702:51:0705:48:14
3832 110416 Maria Engen Grimstad Intersport K 25-29 09:13:34 20.5902:50:3906:23:38
3828 110414 Hanna Sofie Urke Intersport K 30-34 09:09:55 20.7302:50:1406:23:38
3608 81171 Monica Røsler Østmarka/Triatlon K 30-34 07:45:41 24.4802:49:2805:24:39
3815 110405 Nils Georg Borlaug RøhneSelmer AS M 70-74 08:52:25 21.4102:49:2005:53:05
3808 110400 Håkon Moslet Oslo M 35-39 08:41:46 21.8402:49:1905:58:04
3756 110368 Arne Andreassen Brumunddal M 65-69 08:24:53 22.5702:49:1505:41:39
3800 110395 May Arnemo GSK K 50-54 08:39:00 21.9602:49:1505:47:53
3800 68695 Knut Erik Godøen Staples BIL M 50-54 08:39:00 21.9602:49:1505:47:53
3728 110356 Børge Harvey Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:49:0505:31:35
3728 71017 Sevald Lund Atea AS M 35-39 08:22:14 22.6902:49:0505:41:29
3728 64956 Stian Wetterstad Atea AS M 35-39 08:22:14 22.6902:49:0505:41:29
3725 81505 Audun Minnesjord Solheim Atea AS M 35-39 08:21:00 22.7502:48:5600:00:00
3728 81503 Erik Jøraandstad Atea AS M 25-29 08:22:14 22.6902:48:5605:31:35
3728 110360 Randi Mogerhagen Atea AS K 30-34 08:22:14 22.6902:48:5605:31:35
3806 110398 Thomas Senneset RøhneSelmer AS M 30-34 08:40:20 21.9002:48:5605:53:05
3807 110399 Arnt Eilertsen RøhneSelmer AS M 40-44 08:40:49 21.8802:48:5605:53:05
- 78778 Marianne Johansen Atea AS K 35-39 Brutt -02:48:5605:41:29
- 110507 Kenneth Olsen RøhneSelmer AS M 20-24 Brutt -02:48:5600:00:00
3825 82680 Vebjørn Brastad Oslo M 40-44 09:01:49 21.0402:48:5506:07:02
3826 110412 Lasse Brastad Drøbak M 35-39 09:02:24 21.0102:48:5506:07:02
3819 110408 Veronica Karlsen Sagstuen Løten K 30-34 08:55:33 21.2802:48:4606:01:43
3845 36292 Jørn Lang-Ree GK Norge AS M 55-59 09:19:05 20.3902:48:3806:21:16
3728 110351 Sture Andersen Atea AS M 30-34 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110352 Kristian Bognæs Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110353 Tommy Fosland Atea AS M 30-34 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 81531 Per Gunnar Furuseth Atea AS M 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110354 Nina Gamst Atea AS K 35-39 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110355 Monica Hansen Atea AS K 35-39 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 122489 Robert Hansen Atea AS M 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 81515 Hans Petter Holmen Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 66226 Odny Knutsen Atea AS K 55-59 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 138943 Håkon Kristoffer Lefébure Atea AS M 35-39 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110358 Ken Robert Løken Atea AS M 30-34 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110359 Håkon Mikelborg Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110361 Tom Reffhaug Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110362 Thorleif Steffensen Atea AS M 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 42824 Steinar Sønsteby Atea AS M 45-49 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110363 Synnøve Ullern Atea AS K 50-54 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110364 David Wendestam Atea AS M 25-29 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3728 110365 Yihui Xu Atea AS M 30-34 08:22:14 22.6902:48:3605:31:35
3754 79892 Tanja Iren Asak Bodø K 50-54 08:24:33 22.5902:48:1005:37:35
3754 110367 Linn Asak Jessheim K 20-24 08:24:33 22.5902:48:1005:37:35
3864 110432 Turid Flåhagen Skedsmokorset K 50-54 09:37:41 19.7302:48:0906:26:23
- 110462 Hilde Birkeland RøhneSelmer AS K 40-44 Brutt -02:48:0100:00:00
3804 67236 Egil Krokstad Krokstadøra IL M 45-49 08:39:18 21.9502:47:3905:45:48
3805 110397 Sussann Hestnes Krokstad Krokstadøra IL K 45-49 08:39:21 21.9502:47:3905:45:48
3798 110393 Cathrine Bjørkheim RøhneSelmer AS K 35-39 08:38:37 21.9802:47:2505:51:26
3878 110439 Miranda Bekteshi Teknobingo K 25-29 10:03:05 18.9002:47:0906:19:04
3764 110375 Thomas Stenbæk Karlsen Team Aker M 30-34 08:26:39 22.5002:46:5105:48:13
3764 110376 Tone Langdalen Team Aker K 40-44 08:26:39 22.5002:46:5105:48:13
3786 47013 Finn Rune Fagerhaug Team Solheimkoret M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110387 Randi Karset Gjermshus Team Solheimkoret K 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 65900 Tor Arne Leberg Team Solheimkoret/Sport 1 M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 81412 Jan Otto Rugsveen Team Solheimkoret M 35-39 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110388 Kjersti Brekke Røhnebæk Team Solheimkoret K 40-44 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110389 Harald Solberg Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110390 Trond Søberg Team Solheimkoret M 55-59 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 110391 Lasse Sølvberg Team Solheimkoret/Sport1 M 50-54 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 81416 Oddvar Tessem Team Solheimkoret M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3786 65221 Stig Morten Wagtskjold Brumunddal SK M 45-49 08:34:46 22.1402:46:4805:43:24
3809 71097 Glenn Godtfredsen Lørenskog CK M 40-44 08:43:09 21.7902:46:3405:57:12
3809 81486 Gyrd Thane Lange Lørenskog CK M 40-44 08:43:09 21.7902:46:3405:57:12
3717 110341 Dag Christian Vinghøg Advokatfirmaet Vinghøg & co M 40-44 08:18:23 22.8702:45:5905:42:58
3726 110349 Pål Martin Vinghøg Oslo M 40-44 08:21:24 22.7302:45:5905:43:02
3782 110383 Kjersti Rygg Oslo K 25-29 08:30:10 22.3402:45:4505:45:47
3693 110326 Mari Alvik Hagen Rambøll BIL K 25-29 08:09:13 23.3002:45:4205:33:23
3693 35680 Knut Hagen Færvik M 50-54 08:09:13 23.3002:45:4205:33:23
3693 110327 Annette Jahr Aker Solutions BIL K 25-29 08:09:13 23.3002:45:4205:33:23
3711 110337 Per Andersson Skullerud Sportsklubb - Sykkel M 60-64 08:17:35 22.9102:45:2505:41:59
3863 110430 Kai Arne Danielsen Taxi D 66 R M 45-49 09:34:33 19.8402:45:2106:29:45
3644 110305 Inger Olsson Vougt Almunge K 50-54 07:50:48 24.2102:45:1705:21:40
- 81384 Ellen Korsmo Nittedal K 50-54 Brutt -02:45:1700:00:00
3751 65238 Bjørg Tho Sandefjord K 55-59 08:23:07 22.6502:44:4605:40:55
3751 65235 Anders Tho Sandefjord SK M 60-64 08:23:07 22.6502:44:4605:40:55
3409 68146 Stian Wadahl Brumunddal M 25-29 07:09:29 26.5402:44:3305:17:45
3440 110193 Håkon Haugsrud Eidsiva BIL M 25-29 07:12:55 26.3302:44:3305:17:45
3477 110208 Knut Erik Snilsberg Raufoss BIL M 25-29 07:20:00 25.9002:44:3305:17:45
3858 66207 Thor Øivind Frankrig Blystadlia M 30-34 09:32:02 19.9202:44:2606:24:39
3860 66208 Geir Hysestad Team Desperados M 30-34 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
3860 68361 Tomm Einar Johansen Team Desperados M 55-59 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
3860 66209 Tonje Merete Simonsen Oslo K 30-34 09:32:29 19.9102:44:2606:24:39
3642 110303 Ole Arve Oppedal Atea AS M 35-39 07:50:08 24.2402:44:2205:18:43
3678 110317 Tore Dahl-Naustdal Melhus M 40-44 08:02:25 23.6302:44:2005:41:20
3698 110328 Marianne Nylænde Oslo K 40-44 08:10:50 23.2202:44:2005:41:24
3643 110304 Lars Stian Thyholdt Drammen M 30-34 07:50:19 24.2302:43:0205:16:32
3802 49429 Rune Evensen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 08:39:03 21.9602:42:5505:51:08
3802 110396 Sabrine Fjelle Moe Intersport K 40-44 08:39:03 21.9602:42:5505:51:12
- 110495 Jens Lauritzen RøhneSelmer AS M 30-34 Brutt -02:42:3100:00:00
3813 110403 Thomas Nielsen Oppegård M 35-39 08:51:29 21.4402:42:0105:51:14
3813 110404 Erik Viktor Wedde Ski M 40-44 08:51:29 21.4402:42:0105:51:14
3820 110409 Per Kristiansen SATS Metro M 55-59 08:55:36 21.2802:41:4205:44:10
3768 71101 Eivind Hegna RTV BIL M 50-54 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 66113 Heikki Holt RTV BIL M 50-54 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 71099 Jens Erik Jensen RTV BIL M 35-39 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 81220 Stein Tore Mathisen RTV BIL M 40-44 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 71102 Lars Otto Næss RTV BIL M 45-49 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 110378 Cato Solvang RTV BIL M 35-39 08:28:54 22.4002:41:3305:41:49
3768 71171 Jan Aasheim Lupro AS M 50-54 08:28:54 22.4002:41:3305:42:27
3718 110342 Tron Arne Bøe Moss CK M 55-59 08:18:40 22.8602:41:3205:40:59
3768 81218 Børre Gaarder RTV BIL M 40-44 08:28:54 22.4002:41:1505:41:49
3818 110407 Asaf Mohammad Team ePartner M 30-34 08:55:03 21.3002:41:1306:06:24
3664 110311 Ingrid Jenny Nordseth Horten K 50-54 07:57:56 23.8502:41:1205:21:58
3720 71162 Erling Dieset Höegh Sport M 50-54 08:19:23 22.8202:41:1005:33:53
3719 110343 Kirsten Marie Bøen Drammen K 65-69 08:18:57 22.8402:41:0505:26:50
3759 110370 Karl Kristian Markman Team xKristian M 30-34 08:25:03 22.5702:40:4405:43:35
3759 110371 Ole Kristian Saksberg Team xKristian M 30-34 08:25:03 22.5702:40:4405:43:35
3648 71180 Kari-Anne Paulsen Team Råholt K 35-39 07:51:39 24.1702:40:4105:15:27
3648 34152 Jahn Otto Paulsen Team Råholt M 40-44 07:51:39 24.1702:40:4105:15:27
3581 110267 Steinar Lund Oslo M 20-24 07:39:58 24.7802:40:2705:21:58
3581 110268 Roy Emeka Nwachukwu Oslo M 20-24 07:39:58 24.7802:40:2705:21:58
3622 110290 Linn Marit Alviniussen Råholt K 25-29 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 36548 Odd Idar Gulbrandsen Camp Elixia M 35-39 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110291 Warsan Abdi Hassan Jessheim K 25-29 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110292 Grete Hustad Ullensaker CK K 40-44 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110293 Anne Kari Lie Fjellfoten SK K 45-49 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 69307 Henning Megrund Clarion Hotell Oslo Airport M 30-34 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110294 Grete Marte Nordmo Jessheim K 25-29 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110295 Niklas Persson Elixia Jessheim M 35-39 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 67247 Trude Rud Ullensaker CK K 55-59 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 47016 Asbjørn Rud Ullensaker CK M 55-59 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110296 Agnetha Rud Ullensaker CK K 25-29 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110297 Rigmor Strøm Elixia Jessheim K 45-49 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 81867 Ruth Anne Sørheim Elixia Jessheim K 45-49 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3622 110298 Ingunn Woldvik Elixia Jessheim K 30-34 07:48:55 24.3102:40:2005:19:13
3854 70235 Roger Nyhus CK Nittedal M 40-44 09:29:59 20.0002:39:5506:09:38
3854 81373 Morten Nyhus NAV M 45-49 09:29:59 20.0002:39:5506:09:38
3646 70188 Johnny Gabrielsen Team Gabrielsen M 50-54 07:51:11 24.1902:39:3405:16:15
3646 81516 Lise Marie Gabrielsen Team Gabrielsen K 20-24 07:51:11 24.1902:39:3405:16:24
- 110476 Joar Flobakk Ahlsell Norge AS M 55-59 Brutt -02:39:2300:00:00
3689 110323 Karin Hansen Jentene På Tur K 50-54 08:08:41 23.3202:38:3305:21:59
3691 110324 Astrid Figenschou Jentene På Tur K 50-54 08:08:55 23.3102:38:3305:22:02
3691 110325 Trond Juvet Jentene På Tur M 65-69 08:08:55 23.3102:38:3305:21:59
3687 70537 Ingrid Nielsen Reppe lagerutleie K 50-54 08:07:36 23.3702:38:1505:34:07
3687 70535 Signe Marie Nielsen Stavnes NTNUI - Sykkel K 20-24 08:07:36 23.3702:38:1505:34:07
3660 110309 Kjetil Gulhaug ProNor M 30-34 07:56:01 23.9402:37:5905:54:59
3660 81536 Odd Ivar Jørgensen ProNor M 30-34 07:56:01 23.9402:37:5905:54:59
3590 70914 Odd Sveen NesoddTangen IL M 60-64 07:42:01 24.6702:37:3205:13:25
3714 41858 Terje Brænd Sollia M 50-54 08:18:08 22.8802:37:0205:23:49
3714 69461 Gerd Karin Ås Brænd Folldal K 40-44 08:18:08 22.8802:37:0205:23:49
3681 110319 Fredrik Skogstad Skedsmokorset M 17-19 08:03:43 23.5602:36:3505:29:34
3682 93915 Hans Petter Skogstad Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 08:03:46 23.5602:36:3505:29:34
3703 81891 Anne Enersen Myhre Team Kjeller K 50-54 08:16:53 22.9402:36:3505:42:32
3703 110332 Sture Rognstad Team Kjeller M 60-64 08:16:53 22.9402:36:3505:42:32
3663 82247 Pål Nordberg Hapro BIL M 35-39 07:57:07 23.8902:36:3305:25:16
3703 81892 Else Rognstad Team Kjeller K 55-59 08:16:53 22.9402:36:2705:42:32
3706 110333 Geir Volla Karlsen Gjøvik M 25-29 08:16:55 22.9402:36:0005:39:22
3707 110334 Mette Søgård Stange K 30-34 08:17:01 22.9302:36:0005:39:22
3708 71166 Kari Volla Karlsen Stange K 55-59 08:17:08 22.9302:36:0005:39:22
3708 110335 Ketil Karlsen Stange M 50-54 08:17:08 22.9302:36:0005:39:22
3589 81429 Lene Barlie Barlieekspressen K 35-39 07:40:36 24.7502:35:4605:06:56
3592 68373 Anne Barlie Barlieekspressen K 55-59 07:42:29 24.6402:35:4605:06:56
3592 81431 Mette Barlie Barlieekspressen K 45-49 07:42:29 24.6402:35:4605:06:56
3592 46019 Margaret Barlie Barlieekspressen K 70-74 07:42:29 24.6402:35:4605:06:56
3592 81428 Britt Barlie Barlieekspressen K 55-59 07:42:29 24.6402:35:4605:06:56
3597 110274 Tom Bjørnrud Atea AS M 35-39 07:43:29 24.5902:35:3605:18:15
3609 110279 Vetle Huglen Atea AS M 40-44 07:46:59 24.4102:35:3605:18:15
3609 110280 Arne Otterbeck Atea AS M 25-29 07:46:59 24.4102:35:3605:18:15
3617 110287 Oleg Jakobsen Atea AS M 25-29 07:47:41 24.3702:35:3605:18:15
3637 59883 Tore Wennberg Atea AS M 45-49 07:49:55 24.2502:35:3605:18:15
3652 94500 Tor Knutsen Atea AS M 60-64 07:53:37 24.0702:35:3605:18:15
3654 73236 Monja Christin Harestad Atea As K 40-44 07:54:58 24.0002:35:3605:18:15
3655 81501 Marianne Jørs Hansen Atea AS K 25-29 07:55:10 23.9902:35:3605:18:15
3657 81389 Nancy Sørlie Paulsen Atea AS K 40-44 07:55:18 23.9802:35:3605:18:15
3658 110308 Hanne Wulff Atea AS K 25-29 07:55:23 23.9802:35:3605:18:15
3662 110310 Stian Myhre Atea AS M 30-34 07:56:42 23.9102:35:3605:18:15
3671 70952 Lars Jørgen Pedersen Atea AS M 40-44 08:00:29 23.7202:35:3605:18:15
3673 110314 Christian Arheim Atea AS M 30-34 08:02:03 23.6402:35:3605:18:15
3673 64934 Rune Bernås Atea AS M 40-44 08:02:03 23.6402:35:3605:18:15
3673 81376 Jostein Hoset Atea AS M 40-44 08:02:03 23.6402:35:3605:18:15
3673 110316 Laila Magerøy Atea AS K 25-29 08:02:03 23.6402:35:3605:18:15
3722 110345 Thomas Frydendahl Atea AS M 20-24 08:19:47 22.8002:35:3605:18:15
3778 82499 Cecilie Aalborg INCITA K 35-39 08:30:08 22.3402:35:1805:47:58
3699 81347 Eli Goplen Aust-Torpa K 50-54 08:11:05 23.2102:35:1705:29:54
- 131494 Morten Johansen Oslo M 35-39 Brutt -02:35:0100:00:00
3360 64975 Randi Holden Hoff Vestby VGS K 45-49 07:02:56 26.9502:35:0005:28:30
3483 110212 Thea Klem Oslo K 35-39 07:24:01 25.6702:35:0005:16:16
3601 81315 Gøril Hansen Norges idrettsforbund BIL K 40-44 07:44:13 24.5502:35:0005:23:08
3601 47426 Inger Helen Olsen Vinterbro K 40-44 07:44:13 24.5502:35:0005:23:08
3797 65121 Ellen Christiansen Vestby VGS K 40-44 08:36:37 22.0602:35:0005:28:30
3670 110313 Rune Ask Bærums Verk M 50-54 08:00:14 23.7302:34:4605:26:39
3712 110338 Vladan Rovcanin INCITA M 25-29 08:17:43 22.9002:34:2405:47:58
3713 110339 Pål Jahr Johansen INCITA M 20-24 08:17:54 22.8902:34:2405:47:58
3778 110381 Bjørn Granbakken INCITA M 20-24 08:30:08 22.3402:34:2405:47:58
3778 81233 Finn Harald Valstad Pettersen INCITA M 50-54 08:30:08 22.3402:34:2405:47:58
3778 110382 Veronica Valstad Skikkelstadødegård INCITA K 25-29 08:30:08 22.3402:34:2405:47:58
3679 107757 Andreas Kolstad Nordland Teater M 60-64 08:03:30 23.5702:34:2305:21:04
3679 110318 Kristin Fladmoe Wolmer Nationalteatret K 25-29 08:03:30 23.5702:34:2305:21:04
- 71182 Egil Pettersen ISS M 50-54 Brutt -02:34:2300:00:00
3673 110315 Kenneth Kaspersen Atea AS M 50-54 08:02:03 23.6402:34:0305:18:15
3799 110394 Kjetil Jacobsen Lavazza Blue Test Team M 40-44 08:38:48 21.9702:33:5905:46:39
- 110475 Ole Petter Flobak Ahlsell Norge AS M 30-34 Brutt -02:33:3200:00:00
3486 110213 Per Edwin Larsen Frogner M 35-39 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
3486 110214 Ane K. Stormorken Frogner K 30-34 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
3486 110215 Kent Torp Lillestrøm M 35-39 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
3486 110216 Wibeke Langaard Torp Lillestrøm K 35-39 07:24:52 25.6202:33:1905:01:54
3591 110272 Hege M. S Isaksen Eidsvoll SK K 30-34 07:42:11 24.6602:33:1905:06:49
3384 110163 Thomas Skjellvik Atea AS M 40-44 07:04:58 26.8202:32:5304:52:10
3395 81370 Roar Almli Atea AS M 40-44 07:07:29 26.6602:32:5304:52:10
3395 71135 Ole Jacob Velle Atea AS M 40-44 07:07:29 26.6602:32:5304:52:10
3398 110171 Jim-Arve Røssevoll Atea AS M 35-39 07:07:58 26.6302:32:5304:52:10
3399 110172 Frode Løndal Atea AS M 45-49 07:08:02 26.6302:32:5304:52:10
3422 81371 Rune Kasseth Sparebank1 SMN M 30-34 07:09:47 26.5202:32:5304:52:10
3422 110184 Bjørn Arne Skaset SpareBank 1 SMN M 55-59 07:09:47 26.5202:32:5304:52:10
3428 110186 Ulf Rasmussen Atea AS M 30-34 07:10:32 26.4702:32:5304:52:10
3431 110188 Vegard Kjerstad Atea AS M 25-29 07:10:43 26.4602:32:5304:52:10
3432 81311 Tor-Arne Nordås Atea AS M 45-49 07:10:57 26.4502:32:5304:52:07
3796 110392 Carl Jørgen Seljestad Jessheim M 50-54 08:34:48 22.1402:32:5105:47:53
3603 110276 Jørn Kildahl Ridabu M 35-39 07:44:33 24.5302:32:5005:14:07
3603 110277 Ole Kristian Stolp Kildahl Løten M 17-19 07:44:33 24.5302:32:5005:12:59
3583 69917 Susan Jackman Oslo K 35-39 07:40:01 24.7802:32:4905:05:01
3650 110306 Aleksander Bai Oslo M 25-29 07:52:37 24.1202:32:4305:28:17
3689 93823 Runar Lie Kredittplan M 30-34 08:08:41 23.3202:32:4305:18:23
3583 110269 Camilla Gaarden Sundsbak Oslo K 40-44 07:40:01 24.7802:32:4105:05:01
3716 110340 Tanja Gullbrandsson Oslo K 25-29 08:18:17 22.8702:32:3605:35:28
3651 110307 Tom Henriksen Eiker CK M 45-49 07:53:36 24.0702:32:3205:29:56
3286 110108 Fredrik Joramo TeleComputing M 25-29 06:54:01 27.5302:32:3004:43:56
- 71094 Tom Runar Nordeng Moss CK M 45-49 Brutt -02:32:2200:00:00
3666 110312 Richard Rostad Kristiansand M 40-44 07:58:48 23.8002:32:1405:16:21
3672 65157 Thor Svendsen ICA B.I.L M 65-69 08:01:59 23.6502:32:0905:15:59
3776 110379 Martin Eide Ski M 30-34 08:29:24 22.3702:32:0705:35:02
3588 66130 Irene Røen Team AFS K 45-49 07:40:29 24.7502:32:0205:10:39
3684 98075 Knut Tørklep Kristiansand M 70-74 08:05:10 23.4902:31:5405:16:21
3701 110330 Petar Miskovic Intersport Kjedekontor M 30-34 08:16:02 22.9802:31:4005:27:02
3638 110299 Anders Karthum Hansen GlaxoSmithKline M 35-39 07:50:05 24.2502:31:3805:12:59
3638 110300 Inge Johansen GlaxoSmithKline M 30-34 07:50:05 24.2502:31:3805:12:51
3638 110301 Arne Gunnar Mikkelsen GlaxoSmithKline M 60-64 07:50:05 24.2502:31:3805:12:51
3638 110302 Helge Overå GlaxoSmithKline M 40-44 07:50:05 24.2502:31:3805:12:51
3685 110321 Øyvind Berstad Follo Consulting Team M 25-29 08:05:38 23.4702:31:3405:26:08
3685 110322 Inger Lise Ulekleiv Follo Consulting Team K 50-54 08:05:38 23.4702:31:3405:26:08
3385 81228 Berit Hofseth Sundby RTV BIL K 40-44 07:05:17 26.8002:31:3004:50:45
3385 65169 Ole Torkild Sundby RTV BIL M 40-44 07:05:17 26.8002:31:3004:50:45
3480 81882 Marianne Holtan Hvidsten Gruvelia SK K 35-39 07:21:24 25.8202:31:0905:21:51
3480 70838 Jan-Erik Hvidsten Gruvelia SK M 35-39 07:21:24 25.8202:31:0905:21:51
3636 65003 Sigurd Erik Grøstad Høgskolen i Nord Trøndelag M 65-69 07:49:51 24.2602:31:0105:12:44
3852 71107 Espen Anders Myrset Jurebu Sykkelrytterclub M 35-39 09:27:35 20.0802:30:5905:49:28
3620 65010 Jostein Bjørnaas Malvik IL - Sykkel M 60-64 07:48:46 24.3102:30:5605:12:44
3251 110083 Gustav Foseid Oslo M 35-39 06:50:57 27.7402:30:4504:34:41
3840 110421 Christian Meinseth Team Mysil M 20-24 09:16:18 20.4902:30:4006:58:28
- 110510 Ola Bakke Pedersen Team Mysil M 20-24 Brutt -02:30:4006:58:28
- 68822 Gro Margit Frøisland Lillehammer Sykehus BIL K 55-59 Brutt -02:30:2200:00:00
3531 110239 Thor Øyvind Horgen Team Aker M 35-39 07:31:06 25.2702:30:1604:57:26
3528 65012 Øyvind Bjerkebro Universitetet i Oslo M 45-49 07:30:37 25.2902:30:0205:00:23
3499 110224 Marius Drake Team Aker M 40-44 07:26:24 25.5302:29:5704:57:26
3611 110281 Odd- Ingar Tangerud Ski M 45-49 07:47:07 24.4002:29:5405:06:42
3575 110262 Heidi Eldor Ås K 45-49 07:39:23 24.8102:29:4405:09:31
3575 110261 Ellen Baumann Foreningen Frikransen K 50-54 07:39:23 24.8102:29:3605:09:31
3482 110211 Thomas Jørstad Team Aker M 40-44 07:22:05 25.7802:29:3504:57:26
3498 110223 Cathrine Pfeuti Team Aker K 35-39 07:26:17 25.5402:29:3504:57:26
3500 67441 Kari Trondsen Team Aker K 40-44 07:26:30 25.5302:29:3504:57:26
3505 82644 Marianne Aker Team Aker K 45-49 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3505 67499 Kjell Arild Bakken Team Aker M 50-54 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3505 110227 Janne Therese Smedsrud Team Aker K 40-44 07:28:05 25.4402:29:3504:57:26
3762 110373 Syver Tønnesen Team Aker M 55-59 08:25:39 22.5402:29:3505:20:06
3812 110402 Kristoffer Tønnesen Team Aker M 30-34 08:49:22 21.5302:29:3505:29:46
3767 90791 Frode Bergersen Stranda SK M 35-39 08:28:05 22.4302:29:3005:31:46
3509 79695 Lars Tore Furulund Eidsvoll SK M 35-39 07:28:29 25.4102:29:2405:01:24
3509 81450 Line Furulund Nannestad Trim & Helse K 25-29 07:28:29 25.4102:29:2405:01:24
3509 110228 Frank Jørgensen Nannestad Trim & Helse M 20-24 07:28:29 25.4102:29:2405:01:33
3509 70265 Camilla Liaker Nannestad Trim & Helse K 30-34 07:28:29 25.4102:29:2405:01:24
3509 110229 Tommy Olsen Nannestad Trim & Helse M 50-54 07:28:29 25.4102:29:2405:01:33
3509 110230 Rolf Storholm Nannestad Trim & Helse M 55-59 07:28:29 25.4102:29:2405:01:33
3509 110231 Knut S. S. Wettre Skjetten M 35-39 07:28:29 25.4102:29:2405:01:24
3516 110232 Tove C. Søgnen Eidsvoll SK K 35-39 07:28:34 25.4102:29:2405:01:33
3518 110233 Lars R. Søgnen Eidsvoll SK M 17-19 07:28:42 25.4002:29:2405:01:24
3246 110079 Nora Holand Team Oslo Sportslager K 20-24 06:50:03 27.8002:29:2304:48:58
3246 110080 Jeppe Kjær Riegels Team Oslo Sportslager M 20-24 06:50:03 27.8002:29:2304:48:58
3379 65093 Kristin D. Brænden Moelv K 35-39 07:04:42 26.8402:29:1804:51:08
3379 80736 Ståle Gundersen Hadeland CK M 55-59 07:04:42 26.8402:29:1804:51:08
3379 65095 Jane Kristoffersen Moelv K 35-39 07:04:42 26.8402:29:1804:51:08
- 71055 Elisabeth Hansen JH-Sykkel K 35-39 Brutt -02:29:1800:00:00
3605 65254 Torill Michelle Holien Åros K 35-39 07:44:50 24.5202:29:0905:15:40
3349 39155 Thomas Ødegård Hapro BIL M 35-39 07:01:17 27.0602:29:0404:50:42
3611 110282 Egil Ødegård Ski M 50-54 07:47:07 24.4002:28:5505:06:34
3618 67517 Toril Kolås Lillehammer Sykehus BIL K 55-59 07:47:49 24.3602:28:4905:03:43
- 81319 Eddie Osa AFS M 50-54 Brutt -02:28:1800:00:00
3459 81318 Erik Örjan Isberg Lygnens Venner M 40-44 07:16:19 26.1202:28:1404:58:48
3653 81464 Edel Skartsetherbakken Kolbu K 35-39 07:53:53 24.0502:27:5805:12:07
3570 110257 Phillip Johannessen RøhneSelmer AS M 20-24 07:39:01 24.8302:27:4105:13:36
3570 110258 Kristian Kvernberg RøhneSelmer AS M 35-39 07:39:01 24.8302:27:4105:13:47
3570 110259 Stine Louise Opstadmo RøhneSelmer AS K 20-24 07:39:01 24.8302:27:4105:13:36
3570 111129 Petter Solberg RøhneSelmer AS M 40-44 07:39:01 24.8302:27:4105:13:36
3311 70933 Åge Saugstad Hapro BIL M 40-44 06:56:08 27.3902:27:0704:30:48
3607 42016 Magne Fridtjof Karlsen Ullensaker CK M 60-64 07:45:00 24.5102:26:5305:12:10
3696 81409 Tor Rønning Ahlsell Norge AS M 40-44 08:10:21 23.2402:26:5205:27:00
3525 35858 Jon Tore Pettersen Team Tore Pettersen M 30-34 07:30:15 25.3102:26:5005:10:37
3503 110225 Lars Kvalvaag Østerås M 25-29 07:26:53 25.5102:26:4405:01:44
3574 110260 John-Morten Landrø Hole haikera M 40-44 07:39:04 24.8302:26:3605:03:36
3504 110226 Kim Ringvold Porsgrunn M 25-29 07:27:01 25.5002:26:3205:01:44
3621 110289 Trude Skamsar Strøm Strømmen K 35-39 07:48:49 24.3102:26:3005:13:50
3606 110278 Bettina Olsen Southorn IF Frøy - Sykkel K 25-29 07:44:53 24.5202:26:2305:24:57
3563 110252 Kim Berg Ørjasæter Hole haikera M 35-39 07:38:33 24.8602:26:1205:03:36
3784 110385 Bjørn-Roar Fjeldberg Atea AS M 30-34 08:30:32 22.3202:26:1105:48:45
3785 110386 Mats Pettersen Atea AS M 25-29 08:30:36 22.3202:26:1105:48:45
3536 71066 Monica Braaten Ottestad K 40-44 07:32:54 25.1702:25:5804:55:48
3536 71067 Trond Grue Otottestad M 45-49 07:32:54 25.1702:25:5804:55:48
3538 28862 Svein Gulbrandsen Ridabu M 40-44 07:33:03 25.1602:25:5804:55:48
3538 88109 Bjørn Gulbrandsen Ridabu M 65-69 07:33:03 25.1602:25:5804:55:48
- 80926 Helle Skovgaard Moe Østmarka IL - Sykkel K 55-59 Brutt -02:25:4900:00:00
3547 66128 Sverre Bergh Team AFS M 35-39 07:34:04 25.1002:25:4305:04:07
3547 65100 Birger Lillesveen Team AFS M 50-54 07:34:04 25.1002:25:4305:04:03
3667 36076 Arve Kleiven Fylkesmannen i Troms M 65-69 07:58:50 23.8002:25:4305:18:44
3542 71059 Kjersti Ekornrud Team AFS K 45-49 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 110244 Roger Wang Eriksen Drammen M 40-44 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 69854 Thorkild Malm Lillesveen NFF M 25-29 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 110245 Svein Robert Stenbro Team AFS M 50-54 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3542 65103 Sjur Østvang Team AFS M 55-59 07:33:58 25.1102:25:3005:04:07
3547 70303 Øyvind Kirkevold Team AFS M 50-54 07:34:04 25.1002:25:3005:04:35
3547 35991 Erik Opdahl AFS M 60-64 07:34:04 25.1002:25:3005:04:07
3600 81327 Jan Fred Kristiansen Lilleskiva M 65-69 07:44:07 24.5602:25:0205:07:34
3473 110205 Irene Nordby Kloppa Off Road Klubb K 45-49 07:19:18 25.9502:24:5204:54:12
3555 63112 Bjørn-Tore Grønbeck Grønbeck Hardkrom AS M 70-74 07:35:22 25.0302:24:3504:55:27
3613 110286 Jan Fredrik Ødelien Lillestrøm M 45-49 07:47:31 24.3802:24:3405:05:41
3373 66150 Svein Magndal Magnalux M 60-64 07:03:14 26.9302:24:2704:50:28
3360 110155 Nakilj Abdi Kondis Økern M 40-44 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 110156 Odd Arne Hagen Kondis Økern M 55-59 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 110157 Kari Helsingeng Kondis Økern K 50-54 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 81473 Cathrine Helsingeng Kondis Økern K 40-44 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 81474 Cathrine Hjulstad Kondis Økern K 40-44 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 110158 Jose Iturrieta Kondis Økern M 30-34 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 81475 Anne Moseng Knutsen Oslo K 40-44 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 71193 Eva Rønning Kondis Økern K 45-49 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 71194 Anita Raade Kondis Økern K 40-44 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3360 81478 Kai Roger Svendsen Kondis Økern M 55-59 07:02:56 26.9502:24:2404:44:30
3557 67846 Bernt Erik Børresen Hærens våpenskole M 55-59 07:35:48 25.0102:24:2005:03:20
3557 71079 Steffan M. Ruyter Hærens våpenskole M 45-49 07:35:48 25.0102:24:2005:03:20
3390 110166 Trygve James Næss Atea AS M 45-49 07:06:31 26.7202:24:1604:46:53
- 81156 Tom Christiansen TDC M 40-44 Brutt -02:24:1100:00:00
3466 81243 Trond Haga Team Allkopi M 55-59 07:17:59 26.0202:24:0804:56:45
3466 110204 Are Haga Team Allkopi M 20-24 07:17:59 26.0202:24:0804:56:45
3490 81320 Terje Tandberg Jar M 55-59 07:24:58 25.6102:23:5504:52:31
2901 58840 Oddvar Bjørkelund Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109880 André Brudevoll Atea AS M 25-29 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109881 Kim Christiansen Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109882 Brede Jensen Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 26505 Nils-Magne Kvammen Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 81229 Anders Lervold Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 109883 Stig Penne Atea AS M 35-39 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2901 24062 Jan Ove Valen Atea AS M 45-49 06:27:41 29.4002:23:4404:27:25
2910 109884 Johnny Kvalsvik Atea AS M 30-34 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2910 26372 Morten Ljøstad Atea AS M 35-39 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2910 33770 Lars Nordeng Atea AS M 55-59 06:27:55 29.3802:23:4404:27:25
2913 38847 Espen Grødem Atea AS M 40-44 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2913 25019 Kjell Knudsen Atea AS M 35-39 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
2913 109885 Roar Stavelin Atea AS M 40-44 06:28:08 29.3702:23:4404:27:25
3118 110002 Glenn Østerud Atea AS M 40-44 06:40:45 28.4402:23:4404:30:22
3178 110035 Roy Vareberg Atea AS M 40-44 06:45:34 28.1002:23:4404:36:29
3280 151143 Morten Haugen Atea AS M 50-54 06:53:17 27.5802:23:4404:34:50
3355 71115 Tom Bjærum Atea AS M 45-49 07:01:46 27.0202:23:4404:42:18
3405 66175 Tor Sigurd Gjertsen Atea AS M 40-44 07:09:21 26.5502:23:4404:42:22
3405 110174 Christian Knarvik Atea AS M 25-29 07:09:21 26.5502:23:4404:42:22
3405 38983 Sem Meijer Atea AS M 20-24 07:09:21 26.5502:23:4404:42:18
1338 42345 Arne Steffensen Sportsklubben Rye - Sykkel M 45-49 05:17:59 35.8502:23:3503:52:39
3496 110221 Arvid Lindblom Peab BIL M 45-49 07:25:59 25.5602:23:3504:54:56
3496 110222 Lene Schjervheim Skogbygda K 40-44 07:25:59 25.5602:23:3504:54:51
3435 66060 Roar Lysaker Dynea BIL M 70-74 07:11:20 26.4202:23:1104:47:08
3564 110254 Rune Ulvestad Mandal M 50-54 07:38:39 24.8502:22:5605:04:28
3564 110253 Per Arne Ulvestad Blystadlia M 25-29 07:38:39 24.8502:22:5605:04:28
3383 110162 Rita Nilssen Manstad K 35-39 07:04:56 26.8202:22:5204:43:53
3448 92725 Tom Reinertsen Aftenposten M 60-64 07:14:45 26.2202:22:4904:49:17
3218 110060 Ola Steinar Hestenes Stryn T og IL - Sykkel M 50-54 06:48:03 27.9302:22:3904:37:03
3240 110073 Jon Gudbrand Øvre-Flo Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 06:49:16 27.8502:22:3904:37:03
3566 65826 Jon Rasmus Sæbø Stryn T og IL - Sykkel M 40-44 07:38:44 24.8502:22:3904:51:38
3659 81488 Nina Renate Løken Andebarkji TSK K 30-34 07:55:44 23.9602:22:3405:20:27
- 81487 Katrine-Mari Dalby Oslo K 40-44 Brutt -02:22:3405:20:27
3645 150986 Thomas Karlsen Frogner M 35-39 07:51:02 24.2002:22:3305:15:50
3613 110284 Johnny Tyseng Sander M 45-49 07:47:31 24.3802:22:3205:04:45
3613 110285 Marius Aas Tyseng Sander M 17-19 07:47:31 24.3802:22:3205:04:52
3596 110273 Svein Kåre Søvde Oslo M 40-44 07:43:25 24.5902:22:2905:15:50
3358 110153 Sveinar Kristensen Oslo M 35-39 07:02:30 26.9802:22:2704:43:53
3401 110173 Lars-Steinar Rana Martinsen Höegh Sport M 35-39 07:08:30 26.6002:22:2504:39:36
3281 110105 Erik Erik Seierstad Sandvika M 35-39 06:53:23 27.5702:22:1904:44:14
3619 110288 Dag Kristiansen Atea AS M 50-54 07:47:52 24.3602:22:1705:12:32
3665 66126 Åse Enger CK Toten-Tråkk K 55-59 07:58:12 23.8302:22:1704:57:26
3613 110283 Glen Kjetil Key Fjerdingby M 45-49 07:47:31 24.3802:22:0805:05:41
3761 110372 Tom Opphaug Taxi D-32 M 30-34 08:25:35 22.5402:21:4905:34:13
3777 110380 Raymond Svensrud Lørenskog CK M 30-34 08:30:02 22.3502:21:3505:36:07
2124 32169 Harald Andreas Holmefjord Førde CK M 50-54 05:50:00 32.5702:21:2704:00:52
2759 80105 Kjetil Jevnesveen Land CK M 35-39 06:19:09 30.0602:21:1604:13:30
3347 110147 Henrik Rønsen Eidsvoll M 25-29 07:00:56 27.0802:21:1504:48:52
3412 72641 Odd Arvid Johannessen Get AS M 45-49 07:09:43 26.5202:21:1504:51:32
3783 110384 Tom-Egil Gulbrandsen Get AS M 45-49 08:30:25 22.3302:21:1505:35:14
3172 110030 Øyvind Kolnes Grønli Oslo M 30-34 06:45:22 28.1202:21:1404:39:56
3172 110031 Daniel Kanstad Oslo M 30-34 06:45:22 28.1202:21:1404:39:56
3149 81163 Svein Tore Hamre Atea AS M 40-44 06:42:50 28.2902:21:1304:32:14
3702 110331 Kjetil Aaseth Family Sports Club, Løten M 30-34 08:16:35 22.9502:21:1305:34:13
3340 41957 Ole Sverre Asak Bodø M 50-54 07:00:01 27.1402:21:0304:38:09
3340 69892 Svend Olaf Rasmussen Gjerdrum M 50-54 07:00:01 27.1402:21:0304:38:09
3412 104112 Sverre Mathiassen Get AS M 45-49 07:09:43 26.5202:21:0004:51:32
- 110525 Yngve Sørensen Get AS M 45-49 Brutt -02:21:0000:00:00
3585 110270 Kjetil Holmen Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 07:40:09 24.7702:20:5004:54:11
3585 110271 Aleksander Mellemberg Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 07:40:09 24.7702:20:5004:54:11
3412 110176 Pål Hermansen Get AS M 30-34 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110178 Henrik Ljøgodt Moen Get AS M 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110179 Marius Nysæter Get AS M 35-39 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110180 Jan Egil Roll Get AS M 40-44 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110181 Karianne Evje Skiaker Sportsklubben Rye - Sykkel K 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110177 Quang The Mai Get AS K 25-29 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110182 Christian Wang Get AS M 30-34 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3412 110183 Stein Erik Wille Get AS M 30-34 07:09:43 26.5202:20:4904:51:32
3427 110185 Fredrik Andersen Get AS M 30-34 07:10:15 26.4902:20:4904:51:32
3430 110187 Olav Stian Berntzen Get AS M 40-44 07:10:42 26.4602:20:4904:51:32
3439 110192 Terje Fristad Get AS M 45-49 07:12:13 26.3702:20:4904:51:32
3721 110344 Morten Andersen Rykkinn M 40-44 08:19:27 22.8202:20:4805:36:07
2251 129108 Christer Fossum Larsen Lørenskog CK M 35-39 05:54:33 32.1502:20:4304:05:09
- 80124 Bjørg Andal Østmarka IL - Sykkel K 50-54 Brutt -02:20:3804:54:34
3491 110217 Arne Follestad Drammen M 55-59 07:25:21 25.5902:20:2404:43:56
3556 110248 Marius Slettebakk Asker M 20-24 07:35:41 25.0102:20:2205:01:20
3559 110250 Jann Slettebakk Asker CK M 55-59 07:35:52 25.0002:20:2205:01:20
3554 110247 Petter Solum Hansen Sætre M 25-29 07:35:03 25.0502:20:1305:08:51
3517 36194 Paul Håkon Almås Redningsselskapet M 50-54 07:28:35 25.4102:20:0005:04:46
3529 91909 Roar Valgermo Langhus M 55-59 07:30:45 25.2902:20:0004:56:07
3529 110238 Pål Valgermo Langhus M 20-24 07:30:45 25.2902:20:0004:56:07
3577 110264 Jan Øystein Løken 1216 Sio BIL M 60-64 07:39:29 24.8102:20:0005:04:46
3577 110263 Hanne Katinka Løken Redningsselskapet K 35-39 07:39:29 24.8102:20:0005:04:46
2960 109915 Kirsten Eiesland Bjørge Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109916 Hanna Sæverås Breivold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 70808 Mette Grini Team Ludo Mobil K 30-34 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109918 Helene Hørte Birkenes IL - Sykkel K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109919 Isabel Schultz Karlsen Team Ludo Mobil K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109920 Elisabeth Livgård Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109921 Helene Nyvold Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
2960 109922 Julia Trulsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 06:31:57 29.0802:19:5804:28:05
3710 110336 Aurora Schønfeldt Larsen Team Ludo Mobil Damer K 20-24 08:17:25 22.9102:19:5805:16:30
- 110466 Ian Colburn Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 Brutt -02:19:5105:26:34
3374 107348 Tom Berntsen AFSK Sykkel M 50-54 07:03:15 26.9302:19:4404:35:14
3465 81278 Elin Skaug Hølen K 30-34 07:17:36 26.0502:19:4104:49:53
3526 110236 Nicklas Fronth Redningsselskapet M 40-44 07:30:26 25.3002:19:4105:04:46
3534 110241 Erik Gram Kverneland Redningsselskapet M 25-29 07:31:44 25.2302:19:4105:04:46
3535 66168 Ingar Sagedal Bie Redningsselskapet M 50-54 07:32:23 25.1902:19:4105:01:50
3541 110243 Lars Opdal Redningsselskapet M 40-44 07:33:36 25.1302:19:4105:04:41
3552 131499 Per Volden Redningsselskapet M 55-59 07:34:52 25.0602:19:4105:04:46
- 110498 Arild Magnussen Energima AS M 40-44 Brutt -02:19:3600:00:00
3444 68889 Tone Kristiansen Kattens venn K 45-49 07:14:09 26.2502:19:1804:49:03
3471 81382 Steinar Østerdahl Kattens venn M 50-54 07:18:40 25.9802:19:1804:49:03
2988 65964 Harald Børtveit ProNor M 35-39 06:32:56 29.0102:19:0604:29:10
3441 110194 Jan Erik Nordby Kloppa Off Road Klubb M 45-49 07:13:27 26.3002:19:0204:48:22
2836 109852 Christian Barkald Fjellhamar M 17-19 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109853 Sverrre Engelstad Asker CK M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109854 Hans Petter Hauge OAC M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109855 Torstein Hegland OAC M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109856 Petter Haagenrud Nedre Bekkelaget FK M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109857 Christian Neukamm Oslo M 40-44 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109858 Jon Nordberg Oslo M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109859 Audun Olstad Statkraft BIL M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 61992 Thor-Inge Otterlei Lørenskog CK M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
2836 109860 Vegar Voraa Oslo M 45-49 06:25:56 29.5302:19:0004:30:22
3262 110092 Geir Martinse Nes Sportsklubb - Sykkel M 50-54 06:52:11 27.6502:18:5504:36:03
3335 110141 Terje Fredriksberg Nes SK M 45-49 06:59:23 27.1802:18:5504:36:03
3343 110143 Jarle Klemmetsrud Bakkehaugen sykkelklubb M 45-49 07:00:10 27.1302:18:5504:36:03
3194 81207 Rasmus Bay Oslo M 25-29 06:46:52 28.0102:18:4804:31:24
3194 69356 Henry Gaarde Oslo M 60-64 06:46:52 28.0102:18:4804:31:24
3194 69359 Dag Mökleby Meta Kompetanse as M 50-54 06:46:52 28.0102:18:4804:31:24
3200 69355 Jan-Erik Bay Oslo M 55-59 06:47:01 28.0002:18:4804:31:24
3437 110191 Tore Løveid Atea AS M 45-49 07:11:44 26.4002:18:4304:42:40
3492 110218 Harry Pettersen Bodø CK M 45-49 07:25:24 25.5902:18:2005:16:50
3494 110219 Siv Tove Engmo Bodø CK K 45-49 07:25:35 25.5802:18:2005:16:42
3560 110251 Martin Atle Strandos Atea AS M 45-49 07:36:06 24.9902:18:2005:05:07
3241 110074 Arild Andersen Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110075 Tarjei Damman Storebrand M 35-39 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110076 Kristian Kyvik Storebrand M 35-39 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110077 Magnus Nilsen Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3241 110078 Øystein Ulseth Storebrand M 30-34 06:49:29 27.8302:18:1504:40:10
3402 82313 Kim Ø. Myhren BAMA M 35-39 07:08:31 26.6002:18:0904:47:25
3402 82332 Stian Olsen BAMA M 20-24 07:08:31 26.6002:18:0904:47:25
3162 36111 Øystein Aasen Team Ragasco M 35-39 06:44:18 28.1902:17:5904:35:22
3532 110240 Tom Richard Herdal HSK M 40-44 07:31:11 25.2602:17:4704:59:39
3532 46272 Bjørn Petter Herdal HSK M 35-39 07:31:11 25.2602:17:4704:59:36
3436 65744 Robert Kalleberg Tåsen Blue Knees M 45-49 07:11:37 26.4102:17:3904:51:00
3350 110149 Jan Ekeberg Nordea M 60-64 07:01:19 27.0502:17:2704:43:25
3452 110195 Petter Ekeberg Oslo M 30-34 07:15:06 26.2002:17:2704:43:25
3010 109942 Thore Skollingsberg SiO BIL M 55-59 06:34:26 28.9002:17:2104:33:33
3011 79576 Bård Antonsen SiO BIL M 45-49 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 109943 Lydia Bekkevold SiO BIL K 20-24 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 79577 Sara Bruvoll SiO BIL K 35-39 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 109944 Jorid Gaustad SiO BIL K 30-34 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 79585 Fredrik Refsnes SiO BIL M 25-29 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 79586 Inge Ove Solberg SiO BIL M 55-59 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 79587 Svein Olav Sturlason SiO BIL M 35-39 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3011 79588 Ann-Kristin Skårstad Sund SiO BIL K 25-29 06:34:33 28.8902:17:2104:33:33
3485 75618 Geir Egil Grimstvedt Team Aker M 50-54 07:24:41 25.6302:17:1804:57:26
3508 35859 Jan-Roger Rugset Sportsklubben Ceres - Sykkel M 30-34 07:28:10 25.4302:17:1705:06:39
3302 110119 Per Erik Botterud Team Baksia M 45-49 06:55:10 27.4502:17:1204:40:10
3302 81240 Mona Olsen Team Baksia K 40-44 06:55:10 27.4502:17:1204:40:10
- 81432 Ståle Eggestøl Andebarkji TSK M 35-39 Brutt -02:17:0600:00:00
3003 81257 Kenneth Udahl Team Ragasco M 35-39 06:33:51 28.9402:17:0404:31:45
3171 110029 Håvard Sivesind Team Ragasco M 30-34 06:45:16 28.1202:17:0404:32:17
3201 110050 John Borge Team Ragasco M 35-39 06:47:12 27.9902:17:0404:29:27
3816 110406 Martin Jensen Atea AS M 35-39 08:53:19 21.3702:16:4905:50:42
3501 41984 Bengt Eilertsen Bentes velociped club M 50-54 07:26:51 25.5102:16:4804:51:53
3501 72507 Andreas Kvale Jessheim M 20-24 07:26:51 25.5102:16:4804:52:15
2811 71119 Einar Knutsen Atea AS M 50-54 06:23:54 29.6902:16:3504:19:56
3345 110145 Trond Olav Taraldsvik AkerSolutions Xtra M 55-59 07:00:25 27.1102:16:3104:41:52
3356 80110 Mats Taraldsvik NTNUI M 20-24 07:02:05 27.0002:16:3105:04:31
3447 81479 Sigbjørn Gaptjern Andebarkji TSK M 35-39 07:14:41 26.2202:16:2904:46:15
3450 81480 Frode Eriksen Andebarkji TSK M 35-39 07:14:54 26.2102:16:2904:46:15
3475 110206 Nina Risheim Brumunddal K 20-24 07:19:51 25.9102:16:2904:56:41
3475 110207 Terje Aasen Ridabu M 45-49 07:19:51 25.9102:16:2904:56:41
3031 109949 Joakim Borgen Solar Blue Energy bike team M 25-29 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3031 109950 Jon Norbotten Solar Blue Energy bike team M 45-49 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3031 109951 Fredrik Robertsen Solar Blue Energy bike team M 25-29 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3031 109952 Trym Skoglund Solar Blue Energy bike team M 20-24 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3031 79068 Kjetil Sælid Solar Blue Energy bike team M 45-49 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3031 109953 Andreas Haugli Sørensen Solar Blue Energy bike team M 25-29 06:35:04 28.8502:16:2104:33:14
3052 109962 Odd Olsen Solar Blue Energy bike team M 30-34 06:35:51 28.7902:16:2104:33:14
3065 109972 Kenneth Askjem Solar Blue Energy bike team M 35-39 06:36:08 28.7702:16:2104:33:14
3065 109973 Roy Halvorsen Solar Blue Energy bike team M 55-59 06:36:08 28.7702:16:2104:33:14
3073 109978 Gro Hilde Norbotten Solar Blue Energy bike team K 45-49 06:36:44 28.7302:16:2104:33:14
3141 110011 Ken Vidar Johansen Solar Blue Energy bike team M 30-34 06:42:13 28.3402:16:2104:33:14
3141 110012 Tor Ivar Skogsrud Solar Blue Energy bike team M 30-34 06:42:13 28.3402:16:2104:33:14
3183 110037 Egil Wold Solar Blue Energy bike team M 45-49 06:45:54 28.0802:16:2104:33:14
2873 81607 Anne-Mari Dahl Elverum SK K 45-49 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 81587 Bente Edvardsen Elverum SK K 40-44 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 87300 Olav Grafsrønningen Elverum SK M 55-59 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 109871 Gustav Eilert Heramb Elverum SK M 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 81590 Connie Lillekjendlie Elverum SK K 45-49 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 70571 Åse Kristin Nordstad Elverum SK K 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 109872 Bjørn Ove Rønningen Elverum SK M 55-59 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
2873 69883 Ann Kristin Woldmo Elverum SK K 50-54 06:26:49 29.4702:16:1004:25:02
3279 81720 Elisabeth Martinsen Gjerdrum K 55-59 06:53:15 27.5802:16:1004:34:36
3263 110093 Jan Fredrik Conradi Atea AS M 50-54 06:52:30 27.6302:16:0804:40:03
3263 115927 Tom Roger Gulbrandsen Atea AS M 30-34 06:52:30 27.6302:16:0804:40:03
3265 64806 Hege Kjær Atea AS K 45-49 06:52:34 27.6302:16:0804:40:03
3266 64809 Kjersti Conradi Atea AS K 50-54 06:52:41 27.6202:16:0804:40:03
3269 110097 Jan Kristian Markerud Atea AS M 55-59 06:52:47 27.6102:16:0804:40:03
3270 110098 Bjørn Ohrvik Atea AS M 40-44 06:52:55 27.6002:16:0804:40:03
3271 110099 Ingunn Dahl-Engh Atea AS K 35-39 06:52:59 27.6002:16:0804:40:03
3271 110100 Marianne Lie Howard Atea AS K 30-34 06:52:59 27.6002:16:0804:40:03
3282 67510 Eva Pram Graziano Atea AS K 55-59 06:53:29 27.5702:16:0804:40:03
3309 110124 Hans-Petter Aarnes S.A.T.S M 45-49 06:55:12 27.4502:16:0804:40:03
3313 110126 Peter Christensen SATS Hauketo M 40-44 06:56:24 27.3702:16:0804:40:03
3313 110125 Elisabeth Christensen Atea AS K 40-44 06:56:24 27.3702:16:0804:40:03
3323 110130 Otto Bjørgesæter Atea AS M 45-49 06:58:23 27.2402:16:0804:40:03
- 110468 Ole Kristian Dragvoll Atea AS M 55-59 Brutt -02:16:0804:40:03
3028 70598 Espen Solberg Intersport M 30-34 06:35:02 28.8502:16:0104:39:32
3039 109954 Dag Jordan Intersport M 35-39 06:35:11 28.8402:16:0104:39:32
3084 109985 Elisabeth Trollebø Intersport K 50-54 06:37:43 28.6602:16:0104:33:48
3107 109997 Torstein Øvergård Intersport M 20-24 06:39:19 28.5402:16:0104:27:56
3122 110004 Joakim Tabuk Intersport M 30-34 06:41:12 28.4102:16:0104:33:33
3123 39057 Fredrik Hovland Intersport M 30-34 06:41:25 28.3902:16:0104:39:32
3129 110006 Frode Borgersen Intersport M 30-34 06:41:46 28.3702:16:0104:33:33
3129 110007 Frank Tommy Thode Karlsen Intersport Kjedekontor M 40-44 06:41:46 28.3702:16:0104:39:32
3129 110008 Anne Catrine Sørlie Intersport K 25-29 06:41:46 28.3702:16:0104:39:32
3150 110017 Michal Paulsen Intersport M 25-29 06:43:06 28.2802:16:0104:39:32
3154 110019 Knut Egeland Intersport M 30-34 06:43:38 28.2402:16:0104:33:14
3154 110020 Geir-Olav Killingstad Intersport Kjedekontor M 45-49 06:43:38 28.2402:16:0104:39:32
3156 70990 Andreas Paulsen Oslo M 25-29 06:43:44 28.2302:16:0104:39:32
3157 110021 Jaqueline Dahlstrøm Intersport K 20-24 06:43:53 28.2202:16:0104:39:32
3157 101630 Roar Larssen Intersport M 40-44 06:43:53 28.2202:16:0104:39:32
3165 110025 Kenneth Lindstad Intersport M 35-39 06:44:51 28.1502:16:0104:39:32
3210 110056 Kristofer Nymo Intersport M 20-24 06:47:31 27.9702:16:0104:39:32
3210 68674 William Stubberud Intersport M 20-24 06:47:31 27.9702:16:0104:39:32
3223 110062 Glenn-Ove Brenden Intersport Kjedekontor M 35-39 06:48:45 27.8802:16:0104:39:32
3260 110090 Ola Bye Intersport Kjedekontor M 50-54 06:51:58 27.6702:16:0104:39:32
3320 110128 Håvard Larsen Intersport M 30-34 06:57:25 27.3102:16:0104:32:40
3346 110146 Hofseth Tarjei Intersport M 17-19 07:00:46 27.0902:16:0104:39:32
3472 70991 Jørn Jeppe Paulsen Bærum og Omegn CK M 50-54 07:18:55 25.9702:16:0104:58:48
2783 109832 Steffen Frøystad Intersport M 35-39 06:21:36 29.8702:15:5504:27:56
3028 109948 Eividn Lundby Intersport M 17-19 06:35:02 28.8502:15:5504:39:32
3143 110013 Torstein Bjørkvist Intersport Kjedekontor M 40-44 06:42:15 28.3402:15:5504:39:32
3144 110014 Kristine Sonning Intersport Kjedekontor K 25-29 06:42:24 28.3302:15:5504:39:32
3163 110023 Anders Løype Intersport M 35-39 06:44:31 28.1802:15:5504:39:32
3210 110057 Magnus Smukkestad Intersport M 20-24 06:47:31 27.9702:15:5504:39:32
3727 110350 Per Arne Odde Lier M 30-34 08:21:38 22.7202:15:4705:37:39
3004 109939 Gustav Jebsen Atea AS M 20-24 06:33:59 28.9302:15:4504:33:12
3006 109940 Tor-Erik Risberg Bingsfoss SK M 45-49 06:34:14 28.9102:15:4504:33:12
3025 81372 Nils Petter Mørstad Atea AS M 45-49 06:34:51 28.8702:15:4504:34:04
3026 70948 Oddgeir Grevskott Atea AS M 45-49 06:35:00 28.8602:15:4504:33:12
3079 109981 Gjermund Elisenberg Atea AS M 45-49 06:37:33 28.6702:15:4504:33:38
3079 70915 Randulf Grotle Atea AS M 35-39 06:37:33 28.6702:15:4504:34:04
3079 109982 Jon Inge Lostad Atea AS M 35-39 06:37:33 28.6702:15:4504:34:24
3079 109983 Espen Kvaløy Olsen Atea AS M 35-39 06:37:33 28.6702:15:4504:33:38
3079 109984 Anders Oulie Atea AS M 45-49 06:37:33 28.6702:15:4504:33:24
3085 81378 Roar Harsvik Atea AS M 45-49 06:37:46 28.6602:15:4504:33:12
3085 131709 Steinar Jacobsen Atea AS M 45-49 06:37:46 28.6602:15:4504:33:12
3085 71124 Rune Schau Atea AS M 55-59 06:37:46 28.6602:15:4504:33:56
3112 109999 Atle Brukwicki Atea AS M 25-29 06:40:07 28.4902:15:4504:33:12
3113 81383 Jon Grasbekk Atea AS M 55-59 06:40:10 28.4802:15:4504:33:12
3293 110111 Snorre Brandt Hansen Atea AS M 40-44 06:54:49 27.4802:15:4504:33:12
3332 110139 Ole Morten Skaugseth Atea AS M 35-39 06:59:09 27.1902:15:4504:33:12
3587 81375 Heiko Heilmann Atea AS M 35-39 07:40:25 24.7602:15:4505:05:07
- 81331 Fred Antonsen Atea AS M 50-54 Brutt -02:15:4500:00:00
3357 110152 Arne Dalbakk Norpapp BIL M 50-54 07:02:06 27.0002:15:3704:51:53
3393 110169 Sabridin Maloku Norpapp BIL M 45-49 07:07:04 26.6902:15:3704:52:00
3351 70018 Toni Edvardsen Norpapp BIL M 45-49 07:01:27 27.0402:15:3004:51:53
3359 110154 Bjørn Erik Nilsedalen Norpapp BIL M 40-44 07:02:53 26.9502:15:3004:51:39
- 71118 Cathrine Svenneby Kirkedam Atea AS K 50-54 Brutt -02:15:2800:00:00
3310 131690 Kjell Buer Askim M 65-69 06:55:55 27.4002:15:1404:46:19
2799 46822 Roar Livik Thamshavn BIL M 45-49 06:21:48 29.8502:15:1104:21:36
3248 37330 Lill Hoffmann Team Teneo K 45-49 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
3248 71133 Bjørn Johan Nilsen Team Teneo M 60-64 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
3248 110082 Gotfred Rygh Team Teneo M 60-64 06:50:17 27.7802:15:0704:29:01
3326 110133 Allan Busekist Kalundborg M 40-44 06:58:46 27.2202:15:0404:37:39
3326 110134 Ingvild Eckdahl Pronova K 35-39 06:58:46 27.2202:15:0404:37:39
3326 95754 Henrik Fismen Pronova Biopharma M 40-44 06:58:46 27.2202:15:0404:37:39
3326 110135 Christian Olberg Pronova M 35-39 06:58:46 27.2202:15:0404:37:39
3330 110136 Susanne Heilmann Pronova BioPharma K 45-49 06:58:59 27.2002:15:0404:37:39
3331 110137 Hege Sommerfelt Sandefjord SK K 55-59 06:59:06 27.2002:15:0404:37:39
3332 110138 Sead Alijagic Pronova Biopharma M 45-49 06:59:09 27.1902:15:0404:37:39
3334 110140 Klaus Kjerulf Heidelbach Kalundborg M 55-59 06:59:15 27.1902:15:0404:37:39
3256 110086 Linda Renate Fosserud P4 K 25-29 06:51:51 27.6702:15:0304:48:01
3256 110087 Jan Normann P4 M 40-44 06:51:51 27.6702:15:0304:47:54
3256 110088 Per Henrik Stenstrøm P4 M 45-49 06:51:51 27.6702:15:0304:47:54
3256 110089 Espen Tåsåsen P4 M 40-44 06:51:51 27.6702:15:0304:47:54
3348 110148 Dan Arne Thorsrud Norpapp BIL M 40-44 07:01:15 27.0602:15:0304:51:46
3160 65016 Thomas Haga Oslo M 30-34 06:44:06 28.2102:14:4804:23:30
2973 109923 Vidar Blegeberg Lørenskog CK M 50-54 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109924 Atle Gulpinar Lørenskog CK M 40-44 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 104714 Petter Schou Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109925 Audun Simonsen Lørenskog CK M 30-34 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
2973 109926 Jon-Inge Sogn Lørenskog CK M 45-49 06:32:28 29.0402:14:4104:30:01
3199 110049 Espen Hope Nygaard Fjellhamar M 35-39 06:47:00 28.0002:14:4104:35:03
3169 66022 Stine Iversen NTNUI K 20-24 06:45:11 28.1302:14:3304:28:59
3169 110028 Live Spurkland NTNUI - Sykkel K 20-24 06:45:11 28.1302:14:3304:28:59
3284 66041 Ottar Hovstein Fjellfoten SK M 50-54 06:53:58 27.5302:14:3004:29:22
3286 121718 Arild Johansen Fjellfoten SK M 60-64 06:54:01 27.5302:14:3004:29:22
3286 81198 Roar Unes Fjellfoten SK M 55-59 06:54:01 27.5302:14:3004:29:22
3336 90080 Nils Øyvin Vegel Kløfta IL - Sykkel M 45-49 06:59:27 27.1702:14:3004:39:27
3404 65037 Kjell-Olav Pedersen Kløfta IL - Sykkel M 50-54 07:08:36 26.5902:14:3004:43:10
3561 69742 Håvard Fossen Telecom Revy M 50-54 07:37:08 24.9302:14:2105:01:51
3007 69283 Tor Atle Bekkevold Nortura M 45-49 06:34:16 28.9102:14:1504:31:59
3021 81259 Bjørn-Erik Sørensen Nortura/ XO Bikers M 45-49 06:34:47 28.8702:14:1504:31:59
3449 103305 Siv Hansen JH-Sykkel K 35-39 07:14:49 26.2102:14:0604:50:43
3540 110242 Arne Olaf Elverhøy Follo SK M 70-74 07:33:25 25.1402:14:0605:05:02
3205 81669 Anita Lund Horten og Omegns CK K 40-44 06:47:16 27.9902:14:0204:25:18
3206 110053 Anne Mette Johannesen Horten og Omegns CK K 45-49 06:47:19 27.9802:14:0204:25:25
3206 40607 Arne Lund Horten og Omegns CK M 45-49 06:47:19 27.9802:14:0204:25:25
2830 109848 Eirik Gulbrandsen Atea AS M 35-39 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109849 Baard Henningsen Atea AS M 40-44 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109850 Lars Rønning Atea AS M 30-34 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
2830 109851 Even Røttereng Atea AS M 20-24 06:25:23 29.5802:13:5604:24:57
3040 75310 Stian Eliassen Atea AS M 35-39 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 81158 Frank I. Guneriussen Atea AS M 50-54 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109955 Roger Hagestuen Atea AS M 45-49 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109956 Andreas Hesjedal Atea AS M 35-39 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109957 Are Stig Larsen Atea AS M 35-39 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109958 Øyvind Lundberg Atea AS M 25-29 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109959 Henrik Moland Atea AS M 40-44 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 81299 Marius André Nilsen Atea AS M 25-29 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 109960 Arne Odden Atea AS M 50-54 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 81506 Bjørn A. Tveøy Atea AS M 65-69 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3040 100902 Endre Valdersnes Atea AS M 40-44 06:35:33 28.8202:13:5604:24:57
3113 110001 Raymond Skaue Atea AS M 45-49 06:40:10 28.4802:13:5604:24:57
3495 110220 Anne Marthe Ramstad Atea AS K 30-34 07:25:49 25.5702:13:5604:40:45
3567 110255 Bjørn Arild Bakken Atea AS M 40-44 07:38:46 24.8402:13:5605:05:15
- 80705 Markus Høibråten Anton Sport M 20-24 Brutt -02:13:5000:00:00
3568 156737 Eirik Aas Team Norris M 25-29 07:38:51 24.8402:13:4305:07:03
3569 110256 Roger Beite Færestrand Team Norris M 30-34 07:38:59 24.8302:13:4305:07:03
3579 110265 Eirik Beite Team Norris M 30-34 07:39:39 24.8002:13:4305:07:03
3579 110266 Tor Audun Fiskvatn Team Norris M 30-34 07:39:39 24.8002:13:4305:07:03
3324 110131 Ragnar Grimstad-Kirkeby Romeriksåsen SK M 45-49 06:58:25 27.2402:13:3904:38:47
3312 71143 Inger Kari Berget Ottestad IL - Sykkel K 25-29 06:56:21 27.3802:13:3704:39:49
3598 110275 Fredrik Røhne Team etek M 45-49 07:44:04 24.5602:13:2805:14:05
3598 81796 Tone Skjellet Team etek K 40-44 07:44:04 24.5602:13:2805:14:05
3453 81254 Hans Raavand Eiksmarka M 45-49 07:15:09 26.1902:13:2304:53:13
3469 68707 Knut Taraldsen Oslo M 45-49 07:18:19 26.0002:13:2304:53:13
3202 110051 Emma Micklem Capgemini K 25-29 06:47:15 27.9902:13:1604:36:15
3202 103597 Trygve Skibeli Capgemini BIL M 50-54 06:47:15 27.9902:13:1604:36:15
3202 110052 Even Vinge Capgemini M 25-29 06:47:15 27.9902:13:1604:36:12
3561 69389 Arne Joramo Telecom Revy M 60-64 07:37:08 24.9302:13:1205:01:51
2860 109865 Geir Berdahl Åfjord IL M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109866 Eva Berdal Kloppa Off Road Klubb K 35-39 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 62631 Henry Brunes Åfjord IL M 55-59 06:26:31 29.4902:13:0904:27:09
2860 109867 Elin Herland Åfjord IL K 40-44 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109868 Hilde Marie Løkling Åfjord IL K 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79199 Jan Petter Moan Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 46921 Vidar Nygård Kloppa Off Road Klubb M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 79200 Arne Sæther Åfjord IL M 45-49 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2860 109869 Geir Trana Trondheim M 30-34 06:26:31 29.4902:13:0904:26:52
2871 109870 Oddrun Kristin Stjern Adsen Åfjord IL K 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
2871 79197 Geir Tore Stjer Adsen Åfjord IL M 45-49 06:26:47 29.4702:13:0904:26:52
3325 110132 Terje Olav Almenning Kløfta IL - Sykkel M 45-49 06:58:30 27.2402:13:0904:28:43
2355 109616 Johann Jørgen Fredriksen Sæves Aktiv Skøyteklubb M 17-19 06:01:10 31.5602:13:0604:10:54
2949 71073 Kay Ingvald Thingstad Pedersen Smaalenene SK M 20-24 06:29:56 29.2302:13:0604:28:40
3111 81522 Folke Skar ProNor M 55-59 06:39:44 28.5102:13:0604:29:04
3289 64825 Arnar Grøttjord Rauma SK M 60-64 06:54:06 27.5202:12:5204:36:38
3375 103397 Ståle Simonsen RøhneSelmer AS M 40-44 07:03:29 26.9102:12:4004:35:05
3389 110165 Petter Gudim RøhneSelmer AS M 45-49 07:06:21 26.7302:12:4004:35:05
3132 80802 Atle Borkhus Bama Gruppen M 20-24 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80117 Martin Ove Holen Østmarka IL - Sykkel M 50-54 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 81858 Anita Hopen Østmarka IL - Sykkel K 45-49 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80915 Wenche Håpnes Østmarka IL - Sykkel K 35-39 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80119 Paul Skulstad Østmarka IL - Sykkel M 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80123 Randi Skulstad Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 47979 Rigmor Mathilde Heggestad Sæbø Østmarka IL - Sykkel K 50-54 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 80120 Kari Velsand Østmarka IL - Sykkel K 55-59 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
3132 110010 Bård Ålovsrud Østmarka IL - Sykkel M 30-34 06:42:05 28.3502:12:3704:25:46
- 81235 Anne Holen Skrimstad Østmarka IL - Sykkel K 45-49 Brutt -02:12:3700:00:00
3074 109979 Trond Brønstad ProNor M 40-44 06:36:48 28.7202:12:3604:29:04
3388 65135 Fredrik Dreyer Oslo M 55-59 07:06:06 26.7502:12:3604:34:36
2389 109636 Mats Randgaard Atea AS M 30-34 06:03:09 31.3902:12:3304:06:41
3226 65154 Anne Cathrine Syltevik Tursyklistene K 45-49 06:49:00 27.8702:12:3104:26:02
3527 110237 Per Runar Anvik Brumunddal M 30-34 07:30:35 25.3002:12:2904:52:44
3005 69439 Jarle Nilsen Løvenstad M 35-39 06:34:00 28.9302:12:2804:20:01
2521 109694 Ragnar Rabe Blommenholm M 50-54 06:08:37 30.9202:12:1904:12:43
2521 109693 Jakob Rabe Blommenholm M 17-19 06:08:37 30.9202:12:1904:12:43
2532 52308 Åge Morten Tangen Moelven Langmoen AS M 55-59 06:08:53 30.9002:12:1704:11:08
2798 64927 Rune Aspebakken Moelven Langmoen AS M 35-39 06:21:44 29.8602:12:1704:13:56
2884 64899 Kjell Engen Moelven Langmoen AS M 50-54 06:27:16 29.4302:12:1704:13:56
2885 65111 Ole Bråten Moelven Langmoen AS M 60-64 06:27:20 29.4302:12:1704:13:56
3237 81544 Johannes Devold Team Teneo M 50-54 06:49:11 27.8602:12:1704:33:59
3463 110202 Bjarte Strønen RøhneSelmer AS M 25-29 07:16:59 26.0802:12:1504:39:04
3464 110203 Arnt Erik Gangås RøhneSelmer AS M 30-34 07:17:08 26.0702:12:1504:39:04
2777 109828 Anders Smestad Ringebu M 30-34 06:21:06 29.9102:12:0904:20:28
3294 110112 Erlend Gallis Toyota BIL M 30-34 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110113 Kjetil Jenssen Toyota BIL M 45-49 06:54:51 27.4702:12:0804:36:46
3294 110114 Rune Martin Larsen Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110115 Sverre Meløe Toyota BIL M 45-49 06:54:51 27.4702:12:0804:36:46
3294 110116 Marius Nordby Toyota BIL M 35-39 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 110117 Espen Olsen Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3294 68747 Tom Fredrik Rygh Toyota BIL M 40-44 06:54:51 27.4702:12:0804:36:57
3474 81357 Lars Henrik Hanssen BundeBygg BIL M 35-39 07:19:44 25.9202:11:5704:57:57
3457 110199 Siegfried Walser Follo SK M 60-64 07:16:04 26.1402:11:5404:42:30
- 70939 Ole Kristian Edvardsen Team Kveinndaln M 45-49 Brutt -02:11:3900:00:00
3119 21340 Bjørn Erik Kristiansen Hoegh Sport M 65-69 06:40:46 28.4402:11:3804:29:31
3217 110059 Ole Håkonsen Team Kolli M 45-49 06:48:02 27.9302:11:3604:28:30
3344 110144 Trond Bjarne Oseth Eiker CK M 50-54 07:00:12 27.1202:11:3604:38:46
3442 71045 Aleksander Frøyen Kalvåg M 25-29 07:14:07 26.2602:11:3604:43:50
3442 22572 Geir Holthe Kalvåg M 45-49 07:14:07 26.2602:11:3604:43:50
3553 110246 Knut Arild Olsen Tremiljø prosjekt as M 65-69 07:34:53 25.0602:11:3404:59:10
2851 69651 Mikael Eriksen Wriggeling Bottoms M 40-44 06:26:16 29.5102:11:3104:37:32
3255 45956 Øystein Berg Isaksen CK Nittedal M 30-34 06:51:44 27.6802:11:2304:18:26
- 68358 Egil Lagem Calzada Cycling Team M 55-59 Brutt -02:11:2300:00:00
3178 110034 Olaf Våge Ellefsen Atea AS M 65-69 06:45:34 28.1002:11:2004:36:29
3178 107840 Olaf Ellefsen Atea AS M 35-39 06:45:34 28.1002:11:2004:36:29
3387 110164 Mona Lundberg Hurdal IL - Sykkel K 25-29 07:05:36 26.7802:11:1904:45:31
2693 109778 Knut Grønvold Wriggeling Bottoms M 40-44 06:15:39 30.3402:11:1604:15:10
2124 109496 Roger Aa Djupvik Førde Sport M 30-34 05:50:00 32.5702:11:1504:00:52
2124 79272 Kai Ytterhaug Førde CK M 30-34 05:50:00 32.5702:11:1504:00:52
2258 109567 Tore Beinnes Bergen MTB Klubb M 35-39 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2258 109568 Kristoffer Gryte Førde Sport M 20-24 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2258 109569 Arne Runde Førde Sport M 35-39 05:55:26 32.0702:11:1504:00:52
2258 62842 Mathis Schwarz Førde Sport M 20-24 05:55:26 32.0702:11:1504:02:59
2638 109750 Magne André Eriksen Atea AS M 35-39 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2638 109751 Felix Leder Atea AS M 30-34 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2638 81152 Mikkel Steine Atea AS M 35-39 06:13:23 30.5302:11:1404:16:55
2688 109774 André Lund Atea AS M 40-44 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2688 109775 Bengt Nøst-Klemmetsen Atea AS M 40-44 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2688 109776 Jan Erik Skogstad Atea AS M 45-49 06:15:28 30.3602:11:1404:16:55
2741 66213 Kjetil Egeland Atea AS M 45-49 06:17:48 30.1702:11:1404:16:55
2744 75213 Lars Brunborg Atea AS M 30-34 06:18:06 30.1502:11:1404:17:18
2744 71010 Henrik Staff Atea AS M 30-34 06:18:06 30.1502:11:1404:16:55
2747 82149 Kristoffer Bostad Atea AS M 40-44 06:18:10 30.1402:11:1404:16:55
2750 81146 Ståle Akersveen Atea AS M 35-39 06:18:26 30.1202:11:1404:16:55
2751 81532 Ola Nygard Atea AS M 55-59 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2751 64949 Øyvind Olaussen Atea AS M 45-49 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2751 64951 Per Ragnar Olsen Atea AS M 50-54 06:18:41 30.1002:11:1404:16:55
2754 65993 Tom Gjertsen Atea AS M 45-49 06:18:53 30.0802:11:1404:16:55
2776 71028 Daniel Henriksen Atea AS M 30-34 06:21:00 29.9202:11:1404:16:55
2779 109829 Knut Farner Atea AS M 40-44 06:21:16 29.9002:11:1404:16:55
2800 145938 Rolf Pettersen Atea AS M 55-59 06:21:49 29.8502:11:1404:17:18
2803 109835 Leif Sundsbø Atea AS M 45-49 06:22:07 29.8302:11:1404:16:55
2925 109893 Kjetil Nilsen Atea AS M 40-44 06:28:56 29.3102:11:1404:27:26
2927 109895 Ståle Bolstad Atea AS M 40-44 06:29:05 29.2902:11:1404:27:26
2928 109896 Tore Iversen Atea AS M 35-39 06:29:10 29.2902:11:1404:27:26
2928 54266 Terje Norevik Atea AS M 50-54 06:29:10 29.2902:11:1404:26:53
2930 109897 Johnny Bjorøy Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:26:53
2930 37687 Roy Eide Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:27:26
2930 37547 Stig Fjell Atea AS M 30-34 06:29:17 29.2802:11:1404:26:53
2930 109898 Jørn Viksøyr Atea AS M 35-39 06:29:17 29.2802:11:1404:27:50
2948 75365 André Toft Atea AS M 35-39 06:29:35 29.2602:11:1404:27:26
3148 81297 Nils-Ove Gamlem Atea AS M 40-44 06:42:41 28.3102:11:1404:17:18
2372 85144 Gunnar Wendel Kjose IL - Sykkel M 60-64 06:02:09 31.4702:11:1104:01:08
3116 81303 Christopher Kiesler Rønning Olympia Sport M 20-24 06:40:40 28.4502:11:1104:25:47
3116 81308 Therese Christin Wang Olympia Sport K 40-44 06:40:40 28.4502:11:1104:25:47
2321 53953 Stian Johansen Spenst Tønsberg M 35-39 05:59:30 31.7102:11:0504:01:08
2321 109603 Kim Stian Olsen Spenst Tønsberg M 35-39 05:59:30 31.7102:11:0504:01:08
2372 109623 Roy Arve Eriksen Tønsberg CK M 40-44 06:02:09 31.4702:11:0504:01:08
2372 109625 Ole Johnny Lofsberg Spenst Tønsberg M 50-54 06:02:09 31.4702:11:0504:01:08
2701 109784 Magne Leunell Enger Icopal BIL M 45-49 06:16:13 30.3002:11:0204:22:29
2730 109805 Jan Erik Johansen Icopal BIL M 50-54 06:16:54 30.2402:11:0204:22:29
2981 109929 Kjell Arne Gøransson SATS Metro M 35-39 06:32:54 29.0102:11:0204:16:11
3226 110068 Erik Nordhagen SATS Metro M 60-64 06:49:00 27.8702:11:0204:26:58
- 110457 Bent Abrahamsen Lemminkäinen Norge M 50-54 Brutt -02:11:0200:00:00
3290 110109 Bård Humborstad Glåmdal SK M 40-44 06:54:48 27.4802:10:5804:25:19
3290 35459 Geir Snekkerhaugen Glåmdal SK M 55-59 06:54:48 27.4802:10:5804:25:19
3290 110110 Jostein Snekkerhaugen Glåmdal SK M 40-44 06:54:48 27.4802:10:5804:25:19
3189 110042 Bjørn-Harald Brotnow Svelvik SK M 30-34 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
3189 110043 Jørn Trones Eriksen Maura M 35-39 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
3189 110044 Jens Olav Kjærstad Holter M 35-39 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
3189 110045 Thomas Opsahl Thomassen Nannestad M 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
3189 110046 Bjørn-Inge Østby Holter M 30-34 06:46:51 28.0202:10:5604:25:26
2623 109742 Guro Grøthe Frogner K 25-29 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 34060 Svenn Haagsma Eidsvoll SK M 55-59 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 109744 Odd Martin Moen Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
2623 34249 Haakon Borge Stenbeck Fevik og Omegn CC M 30-34 06:13:14 30.5402:10:5004:08:21
3175 65738 Claus Hougesen Atea AS M 45-49 06:45:29 28.1102:10:3804:37:28
3175 110032 Oliver Trans Atea AS M 20-24 06:45:29 28.1102:10:3804:37:28
3175 110033 Martin Trolle Atea AS M 40-44 06:45:29 28.1102:10:3804:37:28
3181 65739 Peter Trans Atea AS M 40-44 06:45:35 28.1002:10:3804:37:28
3185 110038 Anne Have Meyland Atea AS K 25-29 06:46:10 28.0602:10:3804:37:28
3188 110041 Kim Holtum Atea AS M 45-49 06:46:44 28.0202:10:3804:37:28
2981 50270 Martin Haneferd SATS M 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 82214 Andrea Hoftvedt SATS Metro K 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109930 Geir Johnsen SATS Metro M 45-49 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109931 Mads Lille-Mæhlum SATS Metro M 35-39 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 109932 Klas Malmberg Aftenposten / SATS Metro M 60-64 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2981 82218 Gerd Berit Rekve SATS Metro K 40-44 06:32:54 29.0102:10:3504:16:11
2991 70647 Stig Solberg SATS Metro M 55-59 06:33:10 28.9902:10:3504:16:11
3009 109941 Erik Hoff SATS Metro M 60-64 06:34:21 28.9002:10:3504:16:11
3120 82415 Hill May Elvebakken SATS Metro K 40-44 06:41:06 28.4202:10:3504:16:33
3120 110003 Bjarne Østby SATS Metro M 35-39 06:41:06 28.4202:10:3504:17:55
3226 110064 Martin Carlén Team FINBIL/ IF Frøy M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110065 Stig Magnus Davidsen Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110066 Harald Edvardsen-Eibak Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 80881 Christian Henriksen FinBIL M 40-44 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110067 Geir Ilseng Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 122373 Kjetil Nilsen Team S-Raschler M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110069 Pål Olsen FinBIL M 50-54 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110070 Henrik Paus Team S-Raschler M 30-34 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
3226 110071 Ragnar Tønsberg Oslo M 35-39 06:49:00 27.8702:10:3504:43:45
2826 81810 Siv Ellen Grewe IF Frøy - Sykkel K 35-39 06:25:19 29.5802:10:2704:20:40
2826 70756 Lene Østberg IF Frøy - Sykkel K 40-44 06:25:19 29.5802:10:2704:20:40
2826 109847 Siv Hjellnes IF Frøy - Sykkel K 35-39 06:25:19 29.5802:10:2104:20:40
2959 64851 Egil Stensrud Lillehammer Sykehus BIL M 70-74 06:31:54 29.0802:10:1704:24:52
3696 81408 Roar Bakkelund Ahlsell Norge AS M 45-49 08:10:21 23.2402:10:1605:27:00
- 80795 Kristian Kleiven Tomrefjord IL - Sykkel M 35-39 Brutt -02:10:1604:43:13
- 65825 John Pedersen Rauma SK M 55-59 Brutt -02:10:1600:00:00
3219 81295 Geir Schjørlien Drammen CK M 45-49 06:48:09 27.9302:10:1204:32:31
3219 81296 Wenche Kristin Østlid Drammen CK K 45-49 06:48:09 27.9302:10:1204:32:31
3468 30457 Ragnhild Gundersen DVM K 55-59 07:18:07 26.0202:10:1005:00:02
3492 70996 Hege-Renate Larsen DVM K 30-34 07:25:24 25.5902:10:1005:00:02
3072 63150 Pål Rønning Bærum og Omegn CK M 30-34 06:36:33 28.7402:10:0504:19:50
3392 110168 Kristian Brevigh Askim Naprapati M 25-29 07:06:56 26.7002:10:0504:40:38
3425 71048 Ove Bugten Eggkleiva M 45-49 07:10:14 26.4902:10:0504:44:07
3425 70533 Jørleiv Nyborg Eggkleiva M 45-49 07:10:14 26.4902:10:0504:44:07
3183 110036 Einar Åsheim Ihlebæk Follo Consulting Team M 50-54 06:45:54 28.0802:10:0104:32:52
2886 80459 Vidar Gaasø Valhall Sykkelteam M 35-39 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 69147 Pål Christian Odlo Valhall Sykkelteam M 30-34 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
2886 80883 Kjell Magne Vedal Valhall Sykkelteam M 40-44 06:27:24 29.4202:09:5704:19:35
3360 110159 Marita Kristiansen Vestby VGS K 35-39 07:02:56 26.9502:09:5704:42:51
3360 80938 Kim Rohde Larsen Vestby VGS M 45-49 07:02:56 26.9502:09:5704:42:40
- 110486 Thea Hübenbecker Valhall Sykkelteam K 30-34 Brutt -02:09:5700:00:00
3104 65920 Jan Skarra Bærum og Omegn CK M 55-59 06:38:54 28.5702:09:5304:23:12
3213 64933 Trude Andersen Bingsfoss SK K 45-49 06:47:43 27.9602:09:4404:39:40
3096 71201 Simen Brænden Mortensen Ottestad IL - Sykkel M 20-24 06:38:25 28.6102:09:4104:20:21
2761 65072 Peter Sederholm Follo SK M 50-54 06:19:25 30.0402:09:3804:19:43
2807 81142 Børge Moe Follo SK M 45-49 06:23:13 29.7402:09:3804:19:43
2823 81027 Tore Andresen Bank Norwegian M 45-49 06:24:58 29.6102:09:3804:19:43
2823 71033 Håkon Andresen Hydac AS M 40-44 06:24:58 29.6102:09:3804:19:43
2825 109846 Hanne Fjellstad Oslo K 25-29 06:25:11 29.5902:09:3804:23:50
3077 43012 Helge Veum Dead on Arrival CK M 35-39 06:37:11 28.7002:09:3804:19:50
- 110471 Knut Engh SC Levanto M 40-44 Brutt -02:09:3800:00:00
3336 69296 Finn Haugom Family Sports Club M 65-69 06:59:27 27.1702:09:2904:34:59
3338 110142 Ingebjorg Haugom Family Sports Club K 60-64 06:59:38 27.1602:09:2904:34:59
3252 65164 John Petter Teigen Ottadalen SK M 45-49 06:51:07 27.7202:09:2804:30:37
3478 110209 Ole Kristen Rønning Ottestad IL - Sykkel M 45-49 07:20:50 25.8602:09:2604:58:35
3461 68562 Lars Skiebe Tarøy Bærum og Omegn CK M 35-39 07:16:42 26.1002:09:2504:46:15
3053 68559 Dag Helgestad Hamar M 75-79 06:35:53 28.7902:09:2204:20:21
3237 71096 Bozidar Stankovic Drammen CK M 55-59 06:49:11 27.8602:09:1804:34:39
3470 65156 Stig Johnsen Konnerud IL - Sykkel M 45-49 07:18:22 26.0002:09:1804:34:39
3054 109963 Trude Bergene Mogreina K 40-44 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109964 Helene Eide Jessheim K 35-39 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109965 Knut Fjeldstad Veidekke BIL M 45-49 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109967 Morten Kristoffer Hellerud Elixia Jessheim M 25-29 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109966 Anders Christian Hellerud Elixia Jessheim M 30-34 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109968 Kristian Lund Jessheim M 30-34 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109969 Kristin Morten Elixia Jessheim K 35-39 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 81843 Lise Myrvold Elixia Jessheim K 40-44 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 80016 Susanne Mysen Kløfta IL - Sykkel K 45-49 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109970 Tone Solvold Jessheimjessheim K 35-39 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3054 109971 Dene Støe Sand IL - Terrengsykkel K 40-44 06:35:56 28.7902:09:1304:26:27
3108 81839 Stine Majorsæter Jessheim K 40-44 06:39:28 28.5302:09:1304:26:27
3164 110024 Vidar Byfuglien Elixia Jessheim M 30-34 06:44:45 28.1602:09:1304:26:27
3222 110061 Steinar Mortensen Minnesund M 35-39 06:48:36 27.9002:09:1304:26:27
3317 96574 Are Johansen Elixia Jessheim M 55-59 06:56:31 27.3602:09:1304:36:03
3317 41344 Turid Johansen Elixia Jessheim K 55-59 06:56:31 27.3602:09:1304:36:03
3088 109986 Per Svendsrud Fjerdingby M 55-59 06:38:03 28.6302:09:0604:31:23
3377 110160 Bjørn Albert Fjeldavli Odden Trakk og Trø M 55-59 07:04:41 26.8402:09:0204:39:00
3377 71144 Tone Rønning Odden Trakk og Trø K 45-49 07:04:41 26.8402:09:0204:39:00
2849 109863 Stig Hammervold Oppegård M 35-39 06:26:11 29.5102:08:5504:24:18
2849 71131 Peter Kjølner Tyngdetoget M 35-39 06:26:11 29.5102:08:5504:24:26
2851 40937 Håkon Gaarder Bjærke Oslo M 30-34 06:26:16 29.5102:08:5504:24:26
2853 71130 Christofer Huseby Tyngdetoget M 35-39 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
2853 71129 Filip Kjølner Tyngdetoget M 30-34 06:26:23 29.5002:08:5504:24:26
2926 109894 Aleksander Midtgård Focus Sport AS M 20-24 06:29:01 29.3002:08:5104:25:20
2980 109928 Trond Svinø Ålesund M 25-29 06:32:51 29.0102:08:5104:25:20
3089 109988 Nicolai Myren KK CK M 25-29 06:38:08 28.6302:08:5104:25:20
3461 110201 Jannik Stanger Fred Olsen M 35-39 07:16:42 26.1002:08:5104:46:15
3027 109947 Glenn Hansen Rognstad Vestby M 40-44 06:35:01 28.8502:08:4404:21:01
2989 109933 Lasse Bergersen Nosk Dental Depot M 30-34 06:32:59 29.0002:08:4304:19:28
3316 80844 Pål Ramberg Atea AS M 30-34 06:56:28 27.3702:08:4204:41:56
3433 110190 Siri Steinbø Skullerud Sportsklubb - Sykkel K 50-54 07:11:15 26.4302:08:4204:54:50
2810 80963 Thea Hagerud Dyrøy Glåmdal SK K 17-19 06:23:33 29.7202:08:3604:19:35
3433 110189 Tina Kristiansen Skullerud Sportsklubb - Sykkel K 20-24 07:11:15 26.4302:08:3504:54:50
3002 109938 Christian Nilsen Møller Bil M 35-39 06:33:46 28.9502:08:3304:26:15
2783 109833 Eirik Solvåg AGA M 40-44 06:21:36 29.8702:08:2904:18:24
- 110477 Joaquien Garcia IF Frøy - Sykkel M 40-44 Brutt -02:08:2800:00:00
3187 110040 Sissel Høiseth Ingdal Team Høiseth K 45-49 06:46:19 28.0502:08:2704:25:52
2623 109740 Heidi Kristin Bakken Eidsvoll SK K 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109741 Erik Bonesvoll Elixia Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 80924 Espen Halland Ullensaker CK M 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109743 Morten Lønnebotten-Pedersen Askim M 45-49 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109745 John Erling Mysen Elixia Jessheim M 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109746 Monika Odden Camp Elixia K 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109747 Yvonne Haagsma Pedersen Elixia Jessheim K 30-34 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 82208 Yvonne Rydningen Ullensaker CK K 35-39 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 109748 Karoline Soleim Stenbeck Smøla SK K 25-29 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2623 35084 Dag Østli Ullensaker CK M 50-54 06:13:14 30.5402:08:2504:08:21
2637 109749 Cecilie Victoria Lundsten Ullensaker CK K 25-29 06:13:22 30.5302:08:2504:08:21
2763 109819 Anette Stenberg Elixia Jessheim K 30-34 06:19:30 30.0302:08:2504:08:21
3067 109975 Kjetil Korsveien Oslo M 35-39 06:36:22 28.7602:08:2504:18:39
3076 81005 Heidi Ringen Sand IL - Terrengsykkel K 35-39 06:36:56 28.7202:08:2504:27:27
- 110520 Bjørn Erik Skjerve Ull/Kisa M 45-49 Brutt -02:08:2504:08:21

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 4001-5000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.06.2011
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 32.13 Km/t
Snittid: 5:54:46
Antall deltakere: 4085

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (192.00 km): 04:34:20 (M)
    • Thomas Liebe
    • Per Christian Mørk
    • Morten Winsnes
    • Håkon Zahl
  • 2019 (192.00 km): 05:01:20 (K)
    • Hanne Cicilie Larsen
  • 2017 (191.00 km): 04:03:05 (M)
    • Anders Buland
    • Fredrik Dversnes
    • Amund Dyrnes
    • Jone Ellingsen
    • Per Arvid Gimre
    • Sigurd Gimre
    • Arvid Johanessen
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Åge André Kolnes
    • Arne Rettedal
    • Bjørnar Rettedal
    • Trond Skaale
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Anita Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund