HS:VAGLE RITTET - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
165 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 65-69 01:50:26 23.63
192 100537 Terje Osmundsen Kleppe M 65-69 02:03:15 21.17
33 20673 Arnfinn Salte Bogafjell Sykleklubb M 60-64 01:26:00 30.34
132 22922 Gustav Stokkeland Bryne CK M 60-64 01:43:07 25.31
172 38979 Dag Håland Randaberg SK / National Oilwell Varco M 60-64 01:52:28 23.20
180 73650 Oddbjørn Haaland Sandnes M 60-64 01:53:52 22.92
187 29275 Thor Einar Molland Vigrestad SK M 60-64 01:55:17 22.63
31 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK / Aker Solutions M 55-59 01:25:56 30.37
76 76282 Jan Aage Dambo Bogafjell Sykleklubb / Baker Hughes BIL M 55-59 01:32:45 28.14
98 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55-59 01:36:30 27.04
113 30041 Trygve S. Bore Klepp CC M 55-59 01:39:55 26.12
131 58958 Toralv Tysse Klepp CC M 55-59 01:42:57 25.35
174 131619 Johan Ølberg Voll M 55-59 01:52:43 23.15
196 77833 Gerardo Osorio Diaz Sandnes kommune M 55-59 02:05:29 20.79
8 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK / BTT / Aker Solutions M 50-54 01:20:37 32.37
15 20876 Atle Tanum Sola CK M 50-54 01:22:18 31.71
17 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK / Roxar M 50-54 01:22:27 31.65
35 32280 Kjell Sør-Reime Nærbø SK / Jærmesteren M 50-54 01:26:15 30.26
64 28304 Sigurd Kinn Sandnes SK M 50-54 01:30:53 28.71
83 52856 Kjell Ivar Grindheim Randaberg SK / Statoil M 50-54 01:33:44 27.84
86 20974 Åge Bryne Klepp CC M 50-54 01:33:50 27.81
101 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 50-54 01:37:08 26.87
105 22052 Endre Surnevik Rennesøy SK M 50-54 01:37:50 26.67
134 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 50-54 01:44:15 25.03
150 28901 Svein Erik Stangeland Sandnes M 50-54 01:47:21 24.31
157 53091 Erik Michelsen HS:Vagle M 50-54 01:48:48 23.98
173 52937 Asbjørn Sandåker HS:Vagle M 50-54 01:52:36 23.17
183 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 50-54 01:55:15 22.64
203 106062 Eirik Sunde Vaulen Beachboys CC M 50-54 02:20:25 18.58
209 73527 Trond Erik Hetlelid Bogafjell Sykleklubb / Kruse Smith M 50-54 Fullført -
209 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54 Fullført -
- 52998 John A. Berland Sola CK M 50-54 Brutt -
12 23321 Helge Løge Bryne CK M 45-49 01:21:48 31.90
20 21850 Einar Lode Bryne CK M 45-49 01:22:46 31.53
26 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 45-49 01:25:21 30.57
28 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 01:25:33 30.50
29 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb / Skanska aktiv M 45-49 01:25:36 30.49
36 27057 Otto Klippen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:26:29 30.17
41 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 01:26:55 30.02
47 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 01:27:50 29.71
49 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 01:28:02 29.64
60 28522 Ståle Wærum Tasta & Omegn SK M 45-49 01:30:29 28.84
61 28940 Svein Olav Rege Sandnes SK M 45-49 01:30:34 28.81
62 75795 Frode Flåten ConocoPhillips BIL M 45-49 01:30:44 28.76
65 26692 Oddgeir Eikeskog Bryne CK M 45-49 01:30:57 28.69
70 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45-49 01:31:36 28.49
71 73193 Asbjørn Sola Sandnes SK / Sekal AS M 45-49 01:31:47 28.43
73 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 01:32:16 28.28
78 24280 John Stava Klepp CC M 45-49 01:32:53 28.09
82 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 01:33:37 27.87
92 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45-49 01:35:13 27.41
94 26909 Ole Rekdal Eni Norge AS M 45-49 01:35:57 27.20
102 22109 Erik Evensen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:37:14 26.84
112 29771 Torgeir Larsen Stavanger M 45-49 01:39:45 26.16
117 22605 Geir Berge Dalane SK M 45-49 01:40:59 25.84
118 20986 Årstein Bringsvor Birkenes IL - Sykkel M 45-49 01:41:04 25.82
122 29865 Torvald Søiland Vigrestad SK M 45-49 01:41:52 25.62
125 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 01:42:21 25.50
138 23813 Jan Telstø Klepp CC M 45-49 01:44:25 24.99
146 54861 Rune Johnsen Sola CK M 45-49 01:45:24 24.76
152 29163 Terje Gabrielsen Bryne CK M 45-49 01:47:45 24.22
153 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 01:47:51 24.20
160 39645 Njål Østerhus Øster Hus Gruppen M 45-49 01:49:39 23.80
169 27297 Paal Fossan Tasta & Omegn SK M 45-49 01:52:02 23.29
171 53044 Geir-Arne Karlsen Vigrestad SK M 45-49 01:52:14 23.25
178 52708 Egil Kolstø Statoil M 45-49 01:53:34 22.98
179 39849 Kjetil Maudal Klepp CC M 45-49 01:53:44 22.94
182 104306 Steinar Gysland Hafrsfjord SK M 45-49 01:54:39 22.76
186 72295 Karl Bakke Vigrestad SK / Felleskjøpet M 45-49 01:55:16 22.64
190 106076 Terje Tobiassen Klepp CC M 45-49 02:00:17 21.69
201 127286 Ernst Høiland Tananger M 45-49 02:13:14 19.58
209 38527 Ståle Waagen Klepp CC / ConocoPhillips BIL M 45-49 Fullført -
4 21408 Bjørnar Bjåstad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:19:50 32.69
7 73477 Bengt Enersgård Hafrsfjord SK M 40-44 01:20:12 32.54
9 27809 René Andersen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:20:45 32.32
10 72935 Ole Wasbø Tasta & Omegn SK M 40-44 01:20:53 32.26
12 20563 Arne Rettedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:21:48 31.90
21 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 40-44 01:22:47 31.52
39 22119 Erik Brodahl Sandnes M 40-44 01:26:42 30.10
43 23655 Ingvald Vigre Nærbø SK / Aarbakke BIL M 40-44 01:27:03 29.98
44 29489 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:27:09 29.94
48 60840 Jo Frøyen Sandnes SK / AF Rogaland M 40-44 01:27:55 29.68
51 26558 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:10 29.27
55 58584 Børge Angell Stangeland og Omegn CC M 40-44 01:30:09 28.95
57 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK / Aarbakke BIL M 40-44 01:30:17 28.90
58 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 01:30:21 28.88
59 26275 Michael Dyrland Tasta & Omegn SK M 40-44 01:30:24 28.87
68 21618 Dag Skjæveland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 40-44 01:31:28 28.53
69 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 40-44 01:31:35 28.49
74 24032 Jan Richard Hølestøl Bogafjell Sykleklubb / Sykkelzentrum Sandnes M 40-44 01:32:32 28.20
75 77559 Per Benjaminsen Ræge M 40-44 01:32:39 28.17
80 72942 Geir Lindtner Hafrsfjord M 40-44 01:33:14 27.99
84 53023 Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn SK M 40-44 01:33:45 27.84
87 27402 Per Skretting Sola CK M 40-44 01:33:57 27.78
88 103608 Geir Børge Bjørkheim Tasta & Omegn SK M 40-44 01:34:01 27.76
89 26778 Ola Hausken Bryne CK M 40-44 01:34:05 27.74
91 52722 Helge Sigve Wiig Sandnes SK M 40-44 01:34:35 27.59
99 27198 Øystein Amundrud Tasta & Omegn SK M 40-44 01:36:48 26.96
107 100695 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb / Lothe Bygg M 40-44 01:38:43 26.43
110 23162 Håkon Vold Sykkelzentrum Sandnes M 40-44 01:39:33 26.21
114 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC M 40-44 01:39:59 26.10
121 114819 Reidar Lerang Jørpeland M 40-44 01:41:34 25.69
126 76014 Harald Flesland Stavanger M 40-44 01:42:23 25.49
129 22354 Frank-Jonny Sætre Bryne CK M 40-44 01:42:40 25.42
142 103739 Paul Olav Myklebust Tasta & Omegn SK M 40-44 01:44:35 24.95
147 26362 Morten Pollestad Klepp CC M 40-44 01:45:44 24.68
154 73013 Tom Øren Ræge M 40-44 01:47:57 24.17
158 131618 Henrik Krog Bryne CK M 40-44 01:48:58 23.95
159 104417 Magne Anfindsen Bogafjell Sykleklubb / ABB BIL M 40-44 01:49:00 23.94
167 76238 Per Ole Apeland Sandnes M 40-44 01:50:51 23.54
168 59442 Ole Richard Bødtker Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:51:06 23.49
177 100508 Eirik Sæbø Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:53:25 23.01
188 104257 Harald Vasshus Sandnes M 40-44 01:56:11 22.46
200 73613 Kurt Thu Klepp CC M 40-44 02:12:31 19.69
202 73195 Sven-Henrik Norman Sandnes M 40-44 02:15:46 19.22
2 27346 Pål Levang Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:19:45 32.72
6 46681 Trond Skaale Stavanger TSK / Bros Test Team M 35-39 01:20:03 32.60
11 26223 Mathias Stene Klepp CC / Team MOT M 35-39 01:21:22 32.07
14 23545 Inge Holla Stangeland og Omegn CC / Statoil M 35-39 01:22:01 31.82
16 29405 Tommy Ivesdal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:26 31.66
19 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK / Statoil M 35-39 01:22:45 31.54
22 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 01:23:20 31.32
24 27884 Robert Solberg Sykkelzentrum Sandnes M 35-39 01:24:18 30.96
25 28562 Steffen Horpestad Bryne CK / Block Berge Bygg M 35-39 01:25:17 30.60
30 29249 Thomas Henry Chruickshank Stavanger SK M 35-39 01:25:48 30.41
38 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / NorSea M 35-39 01:26:40 30.11
39 58333 Bjørn Kjetil Aanensen Bryne CK / Papirfly AS M 35-39 01:26:42 30.10
45 28980 Sveinung Klippen Dalane SK M 35-39 01:27:13 29.92
46 26529 Njål Fjotland Bryne CK / Statoil BIL M 35-39 01:27:23 29.86
53 38894 Richard Fiskå Tasta & Omegn SK M 35-39 01:29:36 29.12
54 24650 Jørn-Atle Borsheim Bogafjell Sykleklubb / Petoro Aktiv M 35-39 01:29:44 29.08
67 103781 Pål Horpestad TINE M 35-39 01:31:22 28.56
72 38788 Egil Birkeland Bogafjell Sykleklubb / Halliburton M 35-39 01:32:12 28.30
93 73393 Kjetil Frøyland Sandnes M 35-39 01:35:27 27.34
100 26982 Ole Kristian Mjølhus Klepp CC / Klepp Sparebank M 35-39 01:36:55 26.93
103 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:37:15 26.83
104 23202 Håvard Sørlie Sola CK M 35-39 01:37:49 26.68
106 125633 Christian Waldmann Stavanger M 35-39 01:38:20 26.54
109 25110 Kjell Inge Edland Dalane SK M 35-39 01:39:21 26.27
115 23980 Jan Kåre Bredal Bryne CK M 35-39 01:40:45 25.90
119 26390 Morten Haug Dalane SK M 35-39 01:41:10 25.79
120 131617 Morten Thu-Kure Bryne M 35-39 01:41:26 25.73
124 76994 Ernst Olav Pettersen Bryne CK M 35-39 01:42:06 25.56
141 104157 Kjartan Gilje Dirdal IL - Sykkel M 35-39 01:44:33 24.96
142 29483 Tor Bergersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:44:35 24.95
144 22143 Erlend Telstø Klepp CC / ABB BIL M 35-39 01:45:12 24.80
155 58534 Tor Vestly Sandnes M 35-39 01:48:18 24.09
156 105040 Henning Schanche Schlumberger M 35-39 01:48:19 24.09
164 27937 Rolf Skartveit Bristow M 35-39 01:50:22 23.64
166 104384 David Andreas Bjørge Uno-X M 35-39 01:50:38 23.59
175 104221 Kristoffer Egeland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:53:09 23.06
175 27830 Roald Nessa Bogafjell Sykleklubb / Rønning Elektro M 35-39 01:53:09 23.06
194 104547 Helge Pollestad Stavanger M 35-39 02:03:38 21.11
195 27891 Robert Gunvaldsen Randaberg M 35-39 02:04:45 20.92
205 100520 Knut Jone Sandbekken Jansson & Larsen Regnskap AS M 35-39 02:32:02 17.16
- 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK / Aibel M 35-39 Brutt -
1 28036 Roy Hegreberg Stavanger SK M 30-34 01:19:44 32.73
5 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC / Team MOT M 30-34 01:20:02 32.61
17 27471 Per Arvid Gimre Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 01:22:27 31.65
23 60275 Ørjan Frøiland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:24:17 30.96
27 28312 Sigurd Gimre Sportsklubben Rye - Sykkel M 30-34 01:25:25 30.55
34 29339 Tom Sikveland Nærbø SK M 30-34 01:26:01 30.34
37 58127 Rune Bøe Hafrsfjord SK M 30-34 01:26:39 30.12
66 100667 Lars Stangeland Bryne CK / Block Berge M 30-34 01:31:20 28.57
90 52956 Frode Horpestad Bryne CK / SIG HALVORSEN AS M 30-34 01:34:19 27.67
95 32372 Bjørn Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:36:08 27.14
116 125755 Stein Ove Sør-Reime Birkenes IL - Sykkel M 30-34 01:40:54 25.86
137 122833 Jan Ole Helland Sandnes M 30-34 01:44:22 25.00
139 103979 Tommy Rossemyr Sandnes SK M 30-34 01:44:29 24.98
140 39585 Håvard Tangen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:44:31 24.97
145 122792 Torben Sivertsen Klepp CC M 30-34 01:45:18 24.78
148 52978 Aslak Stavnheim Bryne CK M 30-34 01:46:23 24.53
151 103896 Bjarne Bore Nærbø SK M 30-34 01:47:29 24.28
161 23659 Ingvald Haaland Sandnes M 30-34 01:49:47 23.77
170 125784 Roy Ravanelli Sandnes M 30-34 01:52:09 23.27
198 54608 Jan Erik Andersen HS:Vagle M 30-34 02:06:44 20.59
199 131620 Bjørn Skjelmerud Sandnes M 30-34 02:10:41 19.97
3 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 25-29 01:19:46 32.72
32 122779 Knut Reiestad Bryne CK M 25-29 01:25:57 30.36
42 72679 Jan Gunnar Hagland Sandnes M 25-29 01:26:57 30.01
52 103571 Håvard Nilsen Birkelunden CK M 25-29 01:29:33 29.14
79 98607 Trond Hagen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:33:09 28.01
81 100719 Rolf Sør-Reime Bryne CK M 25-29 01:33:19 27.96
85 103653 Rolf Inge Berge Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:33:46 27.83
96 123031 Ingvar Myklebust Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:36:09 27.14
97 73585 Kim Lammenes Sandnes M 25-29 01:36:21 27.08
123 77285 Kåre Torkelsen Tasta & Omegn SK M 25-29 01:42:04 25.57
127 73017 Anders Farestveit Bilia Personbil A/S M 25-29 01:42:34 25.44
133 60875 Joakim Olufsen Ganddal Omegn SK / LITT M 25-29 01:44:13 25.04
149 126301 Svend Reilstad Reilstad Landbruk AS M 25-29 01:46:47 24.44
163 128024 Fredrik Olsen Sandnes M 25-29 01:50:05 23.70
181 83519 Bjarte Skjørestad XRcise M 25-29 01:54:08 22.86
189 123198 Svein Ivar Malde Bryne CK M 25-29 01:58:27 22.03
191 104790 Torgeir Throndsen Sandnes M 25-29 02:00:41 21.62
197 76071 Daniel Klovning Sykkelzentrum Sandnes M 25-29 02:05:51 20.73
204 127586 Asgaut Reilstad Stavanger M 25-29 02:30:52 17.30
207 30163 Vidar Lende Fjermestad Skanska M 25-29 03:16:40 13.27
50 123187 Lars Erik Malde IL Skjalg M 20-24 01:29:02 29.31
130 123080 Joakim Haarr Sandnes BMX M 20-24 01:42:53 25.36
136 83518 Jan Reinert Lerang HS:Vagle M 20-24 01:44:21 25.01
162 26348 Morten Sundli HS:Vagle M 20-24 01:50:02 23.72
193 76805 Andreas Berg HS:Vagle M 20-24 02:03:27 21.14
206 20839 Aslaug Auestad Colosseumklinikken Sola K 65-69 02:34:55 16.84
63 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 45-49 01:30:45 28.76
111 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug K 45-49 01:39:37 26.20
183 22024 Ellen Marie Obrestad Vigrestad SK K 45-49 01:55:15 22.64
209 30209 Wenche Haukland Bryne CK / Aarbakke BIL K 45-49 Fullført -
107 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40-44 01:38:43 26.43
183 46429 Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 40-44 01:55:15 22.64
77 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK / MPM K 35-39 01:32:48 28.12
135 23515 Ine Lærum Håland Randaberg SK K 35-39 01:44:20 25.01
56 29431 Tone Hatteland Lima Bryne CK / Hitec Products Mistral Home K 30-34 01:30:15 28.91
128 100741 Mona Skåra Bryne CK K 30-34 01:42:38 25.43
207 131616 Ingrid Holsvik Team Løbergsjå K 25-29 03:16:40 13.27
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp CC / Bogafjell SK


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 19.08.2012
Distanse: 43.50 KM
Snittfart: 25.90 Km/t
Snittid: 1:40:44
Antall deltakere: 214

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (42.10 km): 01:14:20 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (42.10 km): 01:22:36 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2015 (42.50 km): 01:13:52 (M)
    • Daniel Egeland Jarstø
  • 2015 (42.50 km): 01:21:39 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2013 (43.20 km): 01:17:23 (M)
    • Pål Levang
    • Einar Lode
  • 2013 (43.20 km): 01:28:01 (K)
    • Anne Beth Eiken Nilsen
  • 2012 (43.50 km): 01:19:44 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2012 (43.50 km): 01:30:15 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (45.00 km): 01:23:51 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2010 (45.00 km): 01:37:28 (K)
    • Lillian Løyning