Sør-Karmøy Rundt - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
60 21002 Turritt pulje 1 Åsmund Kringlebotten Avaldsnes M 40-44 01:02:25 41.81
2 73292 Turritt pulje 1 Øyvind Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:58:37 44.52
132 62656 Turritt pulje 2 Øyvind Holmen Haugesund M 40-44 01:10:50 36.84
2 151479 Turritt pulje 1 Øystein Hersvik CK Haugaland M 25-29 00:58:37 44.52
131 27170 Turritt pulje 1 Øystein Olsen CK Haugaland M 40-44 01:09:35 37.50
2 60275 Turritt pulje 1 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:58:37 44.52
2 139750 Turritt pulje 1 Ørjan Hegreberg Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:58:37 44.52
80 52942 Turritt pulje 2 Yngve Johansen CK Haugaland M 45-49 01:04:16 40.61
143 30251 Turritt pulje 2 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 01:10:56 36.79
2 102074 Turritt pulje 1 Vidar Mæland CK Haugaland M 50-54 00:58:37 44.52
2 131492 Turritt pulje 1 Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:58:37 44.52
118 30003 Turritt pulje 2 Truls Lea Meglerhuset Lea M 45-49 01:06:09 39.45
2 29980 Turritt pulje 1 Trond Magne Hegglund CK Haugaland M 45-49 00:58:37 44.52
80 125620 Turritt pulje 2 Trond Idar Greiner Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:04:16 40.61
2 123011 Turritt pulje 1 Trond Jacobsen CK Haugaland M 50-54 00:58:37 44.52
161 161558 MTB / Hybrid Trond Skogen Skjoldar M 45-49 01:27:43 29.75
80 141900 Turritt pulje 2 Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:04:16 40.61
143 72420 Turritt pulje 2 Torunn Lea Haugesund K 45-49 01:10:56 36.79
80 141135 Turritt pulje 2 Torodd Solvang Åkra sykkelgruppe M 40-44 01:04:16 40.61
66 29831 Turritt pulje 1 Tormod Hansen Forus og Gausel IL M 55-59 01:03:02 41.40
80 153409 Turritt pulje 2 Torjus Kolnes Stavanger M 30-34 01:04:16 40.61
2 29709 Turritt pulje 1 Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:37 44.52
2 29694 Turritt pulje 1 Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:58:37 44.52
- 66478 Turritt pulje 1 Tore Hustoft CK Haugaland M 35-39 Brutt -
121 29596 Turritt pulje 1 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 35-39 01:08:50 37.91
80 101005 Turritt pulje 2 Tor Helge Tjøstheim CK Haugaland M 40-44 01:04:16 40.61
63 124007 Turritt pulje 1 Tor Erik Lindøe Åkra Sykkelgruppe M 30-34 01:02:59 41.43
132 136324 Turritt pulje 2 Tor Eirik Huse CK Haugaland M 55-59 01:10:50 36.84
132 73588 Turritt pulje 2 Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 01:10:50 36.84
80 134943 Turritt pulje 2 Tomasz Stanislaw Hejduk Stord SK M 45-49 01:04:16 40.61
132 152190 Turritt pulje 2 Thor Arne Larsen Kopervik M 45-49 01:10:50 36.84
122 29236 Turritt pulje 1 Thomas Kvalevåg Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:09:06 37.77
143 157365 Turritt pulje 2 Thea Hovda Haugesund Triathlonklubb K 17-19 01:10:56 36.79
2 101594 Turritt pulje 1 Terje Klungland CK Haugaland M 40-44 00:58:37 44.52
2 38159 Turritt pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:58:37 44.52
75 53686 Turritt pulje 1 Sverre Johan Øveraas CK Haugaland M 50-54 01:03:10 41.31
2 145745 Turritt pulje 1 Sven-Kato Ege CK Haugaland M 25-29 00:58:37 44.52
2 28972 Turritt pulje 1 Sveinung Orstad Vinnerlaget M 25-29 00:58:37 44.52
2 157288 Turritt pulje 1 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:58:37 44.52
80 151221 Turritt pulje 2 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:04:16 40.61
80 161549 Turritt pulje 2 Stian Moldestad Helgesen Åkra Sykkelgruppe M 30-34 01:04:16 40.61
2 100986 Turritt pulje 1 Stian Johnsen Nordvik Sauda SK M 30-34 00:58:37 44.52
59 83277 Turritt pulje 1 Stein Helge Simonsen Stord SK M 40-44 00:59:01 44.22
80 132180 Turritt pulje 2 Sonja Moi Sandnes Sykleklubb K 40-44 01:04:16 40.61
122 141194 Turritt pulje 1 Simon Haaland CK Haugaland M 25-29 01:09:06 37.77
66 140201 Turritt pulje 1 Sigurd Kjellstad Lian Sauda M 25-29 01:03:02 41.40
2 146210 Turritt pulje 1 Rune Vidar Vestre CK Haugaland M 40-44 00:58:37 44.52
157 161557 Turritt pulje 2 Runa Thalene Øverland Haugesund Triathlonklubb K 40-44 01:22:34 31.61
113 139993 Turritt pulje 1 Roar Aamodt Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:04:58 40.17
132 59456 Turritt pulje 2 Roald Urnes Stord SK M 50-54 01:10:50 36.84
132 75450 Turritt pulje 2 Remy André Nesse D.O.A M 35-39 01:10:50 36.84
2 146500 Turritt pulje 1 Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:58:37 44.52
122 125686 Turritt pulje 1 Pål Ertesvåg Breivik Fana IL Sykkel M 30-34 01:09:06 37.77
2 153117 Turritt pulje 1 Pål Fotland Bømlo SK M 30-34 00:58:37 44.52
2 75969 Turritt pulje 1 Pål Nilsskog Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:37 44.52
63 146487 Turritt pulje 1 Pål Reksten Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:02:59 41.43
111 76216 Turritt pulje 2 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 01:04:25 40.51
80 150411 Turritt pulje 2 Per Kristian Lange SK Rye sykkel M 35-39 01:04:16 40.61
1 27471 Turritt pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:58:21 44.73
2 73028 Turritt pulje 1 Ove Kalvatn Forus og Gausel IL M 45-49 00:58:37 44.52
132 161551 Turritt pulje 2 Ommund Kolnes HTK M 20-24 01:10:50 36.84
157 157369 Turritt pulje 2 Ole Morten Skogland Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:22:34 31.61
2 72302 Turritt pulje 1 Ole Harald Iversen CK Haugaland M 35-39 00:58:37 44.52
2 134159 Turritt pulje 1 Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:58:37 44.52
132 157461 Turritt pulje 2 Oddvar Mikal Vikse Haugesund Triathlonklubb M 35-39 01:10:50 36.84
122 72316 Turritt pulje 1 Oddmund Mehus CK Haugaland M 60-64 01:09:06 37.77
122 26472 Turritt pulje 1 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:09:06 37.77
2 100985 Turritt pulje 1 Morten T. Storesund CK Haugaland M 25-29 00:58:37 44.52
2 102328 Turritt pulje 1 Mikal Iden Haugesund Triathlonklubb M 20-24 00:58:37 44.52
80 26275 Turritt pulje 2 Michael Dyrland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:04:16 40.61
120 127388 Turritt pulje 2 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 01:06:49 39.06
153 161555 Turritt pulje 2 Martin Skogerbø CK Haugaland M 40-44 01:16:54 33.94
119 156552 Turritt pulje 2 Magne Harald Vedøy Veavågen M 45-49 01:06:14 39.40
2 101650 Turritt pulje 1 Loyd Moksheim Statoil BIL M 40-44 00:58:37 44.52
2 145746 Turritt pulje 1 Leiv Børge Mjølhus Stavanger SK M 25-29 00:58:37 44.52
80 74442 Turritt pulje 2 Leif Magnus Haldorsen Bømlo SK M 35-39 01:04:16 40.61
80 100305 Turritt pulje 2 Leif Harald Blikra Åkra Sykkelgruppe M 45-49 01:04:16 40.61
2 52832 Turritt pulje 1 Lars Christian Espenes Haugesund Triathlonklubb M 45-49 00:58:37 44.52
- 123995 Turritt pulje 2 Kyrre Rødeseike Team DNF M 35-39 Brutt -
80 77452 Turritt pulje 2 Kurt Egil Reianes Rennesøy SK M 45-49 01:04:16 40.61
2 113398 Turritt pulje 1 Kristoffer Nielsen Myrjord Nordhordland SK M 25-29 00:58:37 44.52
80 102561 Turritt pulje 2 Kristoffer Tungland Haugesund Triathlonklubb M 30-34 01:04:16 40.61
157 146980 Turritt pulje 2 Kristian Zenteno Karmsund M 25-29 01:22:34 31.61
2 25372 Turritt pulje 1 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 45-49 00:58:37 44.52
164 145872 MTB / Hybrid Knut Chr. Storesund Espira/spiresprell M 60-64 01:35:05 27.44
132 136357 Turritt pulje 2 Knut Kaldheim Sveio M 45-49 01:10:50 36.84
132 115900 Turritt pulje 2 Knut Knutsen Haugesund Triathlonklubb M 60-64 01:10:50 36.84
154 152915 Turritt pulje 2 Knut Mjåseth Skudeneshavn M 40-44 01:20:11 32.55
2 25254 Turritt pulje 1 Kjetil Hansen KlimaComfort AS M 45-49 00:58:37 44.52
2 100658 Turritt pulje 1 Kjetil Toth CK Haugaland M 40-44 00:58:37 44.52
2 75987 Turritt pulje 1 Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:37 44.52
73 145743 Turritt pulje 1 Kjetil Endresen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:03:05 41.37
75 66411 Turritt pulje 1 Kjersti Kvarme Bømlo SK K 25-29 01:03:10 41.31
80 101022 Turritt pulje 2 Kjell-Ivar Glette CK Haugaland M 60-64 01:04:16 40.61
75 161256 Turritt pulje 1 Kjell Anders Grov Stord SK M 35-39 01:03:10 41.31
80 146543 Turritt pulje 2 Kim Iren Kroken Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:04:16 40.61
2 24927 Turritt pulje 1 Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:58:37 44.52
- 141471 Turritt pulje 1 Kim Sørensen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 Brutt -
80 146486 Turritt pulje 2 Ketil Odland Haugesund Triathlonklubb M 40-44 01:04:16 40.61
2 24903 Turritt pulje 1 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 00:58:37 44.52
162 146488 Turritt pulje 2 Katrine Lindøe Haugesund Triathlonklubb K 30-34 01:28:03 29.64
165 24765 Turritt pulje 2 Karsten Rydningen Bømlo SK M 45-49 01:35:18 27.38
163 124228 Turritt pulje 2 Kari Merete Aursland Haugesund Triathlonklubb K 30-34 01:29:52 29.04
122 141136 Turritt pulje 1 Jørn Ole Ese DOA M 40-44 01:09:06 37.77
- 136320 Turritt pulje 1 Jostein Torstenbø Ck Haugaland M 55-59 Brutt -
80 123246 Turritt pulje 2 Jone Hustveit Tasta & omegn sykkelklubb M 20-24 01:04:16 40.61
- 136497 Turritt pulje 1 Jon Petter Nordbø Sandnes Sykleklubb M 35-39 Brutt -
73 75896 Turritt pulje 1 John Olav Nessa Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:03:05 41.37
160 102167 Turritt pulje 2 John Harald Breivik Aksdal M 45-49 01:23:41 31.18
2 72229 Turritt pulje 1 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlonklubb M 40-44 00:58:37 44.52
80 152459 Turritt pulje 2 Johan Nyland Veavågen M 25-29 01:04:16 40.61
2 60840 Turritt pulje 1 Jo Frøyen Forus og Gausel IL M 45-49 00:58:37 44.52
113 101687 Turritt pulje 1 Jens Kristian Bjørnå CK Haugaland M 55-59 01:04:58 40.17
150 24182 Turritt pulje 1 Jens Kristian Holberg CK Haugaland M 55-59 01:12:26 36.03
2 24120 Turritt pulje 1 Jarle Nygaard CK Haugaland M 50-54 00:58:37 44.52
80 24099 Turritt pulje 2 Jarle Vorland Bryne CK M 55-59 01:04:16 40.61
80 161548 Turritt pulje 2 Jan Ivar Bringedal Aksdal M 30-34 01:04:16 40.61
2 40535 Turritt pulje 1 Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:58:37 44.52
132 161552 Turritt pulje 2 Håkon Rørtveit Torsdagsklubben/Statoil M 30-34 01:10:50 36.84
75 107849 Turritt pulje 1 Helge Våland Nærbø SK M 30-34 01:03:10 41.31
66 104350 Turritt pulje 1 Hans Olav Myklebust Haugesund Triathlonklubb M 50-54 01:03:02 41.40
152 161554 Turritt pulje 2 Halvor Urrang Haugesund M 60-64 01:16:38 34.05
80 123859 Turritt pulje 2 Hallvard Kolnes Haugesund Triathlonklubb M 35-39 01:04:16 40.61
2 100294 Turritt pulje 1 Grant Carruthers Stord SK M 40-44 00:58:37 44.52
2 22638 Turritt pulje 1 Geir Henning Larsen Bryne CK M 50-54 00:58:37 44.52
112 83329 Turritt pulje 2 Geir Hjelleset Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:04:27 40.49
151 161553 Turritt pulje 2 Geir Halvorsen CK Haugaland M 45-49 01:15:14 34.69
2 146470 Turritt pulje 1 Frode Klausen Åkra sykkelgruppe M 45-49 00:58:37 44.52
60 136299 Turritt pulje 1 Frode Høyvik CK Haugaland M 35-39 01:02:25 41.81
66 22389 Turritt pulje 1 Frode Valen Stord SK M 50-54 01:03:02 41.40
80 123255 Turritt pulje 2 Frode Naley CK Haugaland M 40-44 01:04:16 40.61
80 139459 Turritt pulje 2 Frode Sæverud Bømlo SK M 40-44 01:04:16 40.61
2 145890 Turritt pulje 1 Freddy Dagsland Stord SK M 30-34 00:58:37 44.52
2 22225 Turritt pulje 1 Espen Nordtveit CK Haugaland M 25-29 00:58:37 44.52
154 161556 Turritt pulje 2 Espen Lervåg Torvastad M 25-29 01:20:11 32.55
66 52712 Turritt pulje 1 Erling Forberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:03:02 41.40
66 66485 Turritt pulje 1 Erlend Myklebust SKOI trening og helse M 40-44 01:03:02 41.40
2 46684 Turritt pulje 1 Erik Westby Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:58:37 44.52
2 101829 Turritt pulje 1 Elmar Eliassen ÅSG M 45-49 00:58:37 44.52
122 72941 Turritt pulje 1 Eivind Haugvaldstad Rennesøy SK M 50-54 01:09:06 37.77
148 145914 Turritt pulje 2 Eirik Aadland Tappel Stord SK M 40-44 01:11:03 36.73
116 152456 Turritt pulje 1 Eirik Hope Langåker Risanger og sønn AS M 25-29 01:05:26 39.88
2 52900 Turritt pulje 1 Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:58:37 44.52
80 152191 Turritt pulje 1 Einar Ørke CK Haugaland M 30-34 01:04:16 40.61
154 101602 Turritt pulje 2 Egil Ivar Vestvik Haugesund IL M 50-54 01:20:11 32.55
62 126017 Turritt pulje 1 Daniel Huseby Bordvik Ck småbarnsliv M 30-34 01:02:58 41.45
80 122836 Turritt pulje 2 Dag Magne Moksheim Karmsund M 45-49 01:04:16 40.61
143 101906 Turritt pulje 2 Dag Hilding Lanton Aibel M 55-59 01:10:56 36.79
165 161560 Turritt pulje 2 Dag Arne Sætre Bremnes M 35-39 01:35:18 27.38
- 21632 Turritt pulje 1 Dag Foseid Stord SK M 55-59 Brutt -
80 116653 Turritt pulje 2 Christian Eckhoff Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:04:16 40.61
165 161559 Turritt pulje 2 Bård Inge Fitjar M 40-44 01:35:18 27.38
122 38229 Turritt pulje 1 Bruse Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:09:06 37.77
63 74371 Turritt pulje 1 Bjørn-Gerner Rasmussen Åsane CK M 50-54 01:02:59 41.43
2 123892 Turritt pulje 1 Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland M 30-34 00:58:37 44.52
2 75859 Turritt pulje 1 Bjarte Gausel Forus og Gausel IL M 40-44 00:58:37 44.52
2 33193 Turritt pulje 1 Benjamin Mendoza CK Sotra M 45-49 00:58:37 44.52
2 53088 Turritt pulje 1 Atle Abrahamsen Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:58:37 44.52
2 83212 Turritt pulje 1 Arve Sandvik Førresfjorden M 35-39 00:58:37 44.52
115 66405 Turritt pulje 2 Arnt Johan Vistnes Haugesund M 40-44 01:05:24 39.90
2 132455 Turritt pulje 1 Arne Kalland-Olsen NHHI (Norges Handelshøyskoles Idrettsforening) M 20-24 00:58:37 44.52
117 20620 Turritt pulje 2 Arne Fredlund Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 01:05:33 39.81
2 20503 Turritt pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy SK M 40-44 00:58:37 44.52
122 20445 Turritt pulje 1 Arild Toft Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:09:06 37.77
148 136334 Turritt pulje 2 Arild Steinsland Førde I Hordaland M 50-54 01:11:03 36.73
80 161550 Turritt pulje 2 Anker Tjøstheim CK Haugaland M 17-19 01:04:16 40.61
66 157457 Turritt pulje 1 Andrej Sadovsky Stord SK M 35-39 01:03:02 41.40
2 132014 Turritt pulje 1 Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:58:37 44.52
2 156603 Turritt pulje 1 Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:58:37 44.52
2 146959 Turritt pulje 1 Anders Aasen Haugesund Triathlonklubb M 25-29 00:58:37 44.52
143 37703 Turritt pulje 2 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 01:10:56 36.79
75 66410 Turritt pulje 1 Alf Kvarme Bømlo SK M 55-59 01:03:10 41.31
80 104588 Turritt pulje 2 Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 01:04:16 40.61
Ritt detaljer

Arrangør:

CK Haugaland


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 13.05.2018
Distanse: 43.50 KM
Snittfart: 39.91 Km/t
Snittid: 1:05:23
Antall deltakere: 173

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (43.50 km): 00:58:21 (M)
    • Per Arvid Gimre
  • 2018 (43.50 km): 01:03:10 (K)
    • Kjersti Kvarme
  • 2015 (48.00 km): 01:08:48 (M)
    • René Andersen
    • Grant Carruthers
    • Erik Forster
    • Dag Foseid
    • Ørjan Frøiland
    • Tor Olav Gregersen
    • Henrik Myge Gulsrud
    • Jan Egil Gustafsson
    • Halvor Hanasand
    • Kjetil Hansen
    • Anders Håland
    • Arne Kalland-Olsen
    • Einar Kalland-Olsen
    • Kristen Søndenå Karbøl
    • Øyvind Kaurstad
    • Geir Henning Larsen
    • Einar Lode
    • Helge Løge
    • Leiv Børge Mjølhus
    • Viljar Ersland Mæhle
    • Jostein Mæland
    • Øystein Olsen
    • Sveinung Orstad
    • Sigmund Pettersen
    • Reidar Risnes
    • Stein Helge Simonsen
    • Sølve Magnus Skogland
    • Frode Steine
    • Vidar Steinsbø
    • Kevin Stuart
    • Tor Helge Tjøstheim
    • Ingar Viding Tvedt
    • Eivind Vegstad
    • Kim Østebø
  • 2015 (48.00 km): 01:12:54 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
  • 2011 (44.00 km): 01:03:00 (M)
    • Øyvind Lerbrekk
    • Andreas Skaar
  • 2011 (44.00 km): 01:13:45 (K)
    • Grethe Lunde