Nordsjørittet - 2018

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t32 km55 km67 km
1 60275 Pulje 1 Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 02:41:46 33.7501:06:2101:39:2302:04:12
2 46681 Pulje 1 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 40-44 02:41:49 33.7401:05:5601:39:2302:04:42
3 38159 Pulje 1 Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb / Equinor BIL M 40-44 02:42:51 33.5201:06:0001:39:2702:04:43
4 20181 Pulje 1 Anders Buland Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 25-29 02:42:55 33.5101:06:1501:39:2602:04:42
4 72935 Pulje 1 Ole Wasbø Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:42:55 33.5101:06:0801:39:2802:04:51
6 28312 Pulje 1 Sigurd Gimre Sandane SK M 35-39 02:42:56 33.5101:06:1001:39:2502:04:52
6 27471 Pulje 1 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb / PwC BIL M 35-39 02:42:56 33.5101:06:1701:39:2602:04:44
6 21850 Pulje 1 Einar Lode Bryne Cykleklubb / Aarbakke M 50-54 02:42:56 33.5101:06:2001:39:2602:04:44
6 136679 Pulje 1 Johannes Olsen Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 30-34 02:42:56 33.5100:00:0001:39:2402:04:51
10 23545 Pulje 1 Inge Holla Sola Cykleklubb / Equinor M 40-44 02:42:57 33.5001:06:1001:39:2402:04:43
11 58112 Pulje 1 Kim Borg Larsen Sola Cykleklubb M 40-44 02:43:14 33.4401:06:0101:39:2502:04:51
12 74577 Pulje 1 Birger Rye Fana IL Sykkel / Equinor Bil M 45-49 02:44:55 33.1001:06:1901:39:2702:05:05
13 30775 Pulje 1 Roger Amdal Equinor BIL M 40-44 02:45:04 33.0701:07:2601:40:5802:06:27
13 25254 Pulje 1 Kjetil Hansen Sandnes M 45-49 02:45:04 33.0701:07:1301:40:5302:06:28
13 38229 Pulje 1 Bruse Kverneland Seabrokers Group M 45-49 02:45:04 33.0701:07:2201:40:5302:06:36
13 20563 Pulje 1 Arne Rettedal Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:45:04 33.0701:07:2701:40:5502:06:34
17 53756 Pulje 1 Alf Åge Kristiansen Tasta & omegn sykkelklubb / PipeSystem AS M 40-44 02:45:09 33.0601:07:3101:40:5702:06:35
18 75838 Pulje 1 Aurélien Lefèvre Tasta OSK / Subsea 7 M 35-39 02:45:12 33.0501:07:2601:40:5302:06:35
19 123067 Pulje 1 Dag Arnesen Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:45:16 33.0301:07:1301:40:5702:06:36
20 52928 Pulje 1 Njål Gudmestad Nærbø SK / Aarbakke BIL M 35-39 02:45:17 33.0301:07:2501:40:5702:06:28
21 75859 Pulje 1 Bjarte Gausel Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 40-44 02:47:04 32.6801:08:4701:42:1302:07:44
22 75969 Pulje 1 Pål Nilsskog Tasta & omegn sykkelklubb / Aker Solutions, Stavanger M 45-49 02:47:07 32.6701:08:4001:42:1402:07:46
22 100667 Pulje 1 Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 02:47:07 32.6701:08:1001:42:1102:07:44
24 132175 Pulje 1 Richard Kverneland Tananger M 30-34 02:47:08 32.6601:08:3101:42:1502:07:45
25 27579 Pulje 1 Per Vidar Avlesbug Klepp Cykle Club / Equinor M 50-54 02:47:10 32.6601:08:3301:42:1602:07:49
25 122697 Pulje 1 Attila Hudak Klepp Cykle Club M 35-39 02:47:10 32.6601:08:5101:42:1602:07:50
27 26558 Pulje 1 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:47:11 32.6501:08:3401:42:1002:07:48
28 22595 Pulje 1 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb / Aker Solutions, Stavanger M 55-59 02:47:12 32.6501:07:2401:40:5502:06:37
28 25548 Pulje 1 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb / Wellesley Petroleum M 45-49 02:47:12 32.6501:08:3401:42:1302:07:47
30 22173 Pulje 1 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team M 55-59 02:47:16 32.6401:08:3301:42:1402:07:49
31 20503 Pulje 1 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:47:20 32.6201:08:4501:42:1502:07:53
32 75796 Pulje 1 Gøran Jakobsen Sandnes Sykleklubb / ConocoPhillips M 45-49 02:47:40 32.5601:08:3801:42:1202:07:44
33 30809 Pulje 1 Georg Feed CK Haugaland / Førresfjorden M 40-44 02:48:44 32.3501:08:0401:42:1402:07:53
34 123068 Pulje 1 Tobias Mørland Kvaslerud Bogafjell Sykleklubb / Nansen & Co M 30-34 02:49:09 32.2701:07:2801:40:5502:06:36
35 46370 Pulje 1 Erling Kristiansen Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team M 40-44 02:51:29 31.8301:08:5601:43:3602:10:27
36 59019 Pulje 1 Carl Christian Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 02:51:30 31.8301:08:5101:43:3602:10:27
37 139990 Pulje 1 Kåre Vatland Team Siri Bore M 35-39 02:51:35 31.8201:08:5501:43:3502:10:28
38 25416 Pulje 2 Kristian Lundemo Klepp Cykle Club/Spirit Energy M 45-49 02:51:57 31.7501:10:2301:45:1102:11:52
38 73486 Pulje 2 Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 02:51:57 31.7501:09:0001:44:5202:11:42
40 146210 Pulje 2 Rune Vidar Vestre CK Haugaland / Torsdagsklubben M 40-44 02:51:58 31.7501:10:1701:45:1202:11:41
41 60840 Pulje 2 Jo Frøyen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 45-49 02:52:00 31.7401:10:2301:45:1002:11:53
41 30276 Pulje 2 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 02:52:00 31.7401:09:3801:44:5202:11:42
41 72229 Pulje 2 Johannes Førre Madsen Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel / Equinor BIL - Kårstø M 40-44 02:52:00 31.7401:10:2501:45:1102:11:42
44 134000 Pulje 2 Kim Gjøran Hagland Sandnes Sykleklubb M 30-34 02:52:07 31.7201:10:2301:45:1202:11:53
44 23192 Pulje 2 Håkon Frahm Stokka Mitt i Sandnes M 30-34 02:52:07 31.7201:10:2301:45:1002:11:53
46 25759 Pulje 1 Leiv-Ove Nordmark Rennesøy Sykleklubb M 40-44 02:52:09 31.7101:08:3001:42:1202:08:18
47 27125 Pulje 1 Øistein Olsen SK Rye sykkel / Elkem BIL M 40-44 02:52:42 31.6101:11:2601:45:5002:11:42
48 24120 Pulje 1 Jarle Nygaard CK Haugaland M 50-54 02:53:22 31.4901:09:0201:45:5002:11:52
49 26787 Pulje 2 Ola Magnus Laugaland Ryfylke SK M 35-39 02:54:57 31.2001:10:4301:47:1902:14:42
50 21281 Pulje 2 Bjørn Helland Sandnes Sykleklubb M 55-59 02:54:58 31.2001:11:3801:47:1902:14:49
50 100730 Pulje 2 Torbjørn Hjertvik Bogafjell Sykleklubb M 35-39 02:54:58 31.2001:11:2401:47:2002:14:48
52 66410 Pulje 2 Alf Kvarme Bømlo SK M 55-59 02:54:59 31.2001:11:2901:47:1902:14:46
53 115894 Pulje 1 Arne Andersen Klepp Cykle Club / Horvå/ Åna BIL M 45-49 02:55:39 31.0801:11:0701:45:4902:12:05
54 23655 Pulje 1 Ingvald Vigre Nærbø SK / TEAM YNWA Aarbakke BIL M 45-49 02:55:44 31.0601:12:2201:47:3302:14:32
55 27872 Pulje 1 Roar Fjermestad Eie Bogafjell Sykleklubb / ConocoPhillips BIL M 40-44 02:55:46 31.0601:12:2401:47:3802:14:26
56 22501 Pulje 1 Gaute Brådli Vigesaa SK / TINE M 50-54 02:55:49 31.0501:12:1901:47:3702:14:31
56 28137 Pulje 1 Rune Holmen Bryne Cykleklubb / Odfjell M 40-44 02:55:49 31.0501:12:2201:47:3802:14:31
58 103698 Pulje 1 Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:55:51 31.0401:12:2501:47:3802:14:34
59 21408 Pulje 1 Bjørnar Bjåstad Seabrokers Group M 45-49 02:55:56 31.0301:12:2401:47:3702:14:33
60 136299 Pulje 2 Frode Høyvik CK Haugaland / Torsdagsklubben M 35-39 02:56:35 30.9201:13:2301:48:3702:15:55
61 101148 Pulje 2 Kai Rune Olsen Farsund Sykleklubb M 40-44 02:56:36 30.9101:13:1901:48:3802:15:50
62 156700 Pulje 4 Mats Bakken Bryne Cykleklubb / Rygg Maskin M 30-34 02:56:39 30.9001:14:0501:49:3202:16:02
63 139812 Pulje 4 Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 02:56:40 30.9001:13:5901:49:3302:16:02
64 123892 Pulje 4 Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland / Torsdagsklubben M 30-34 02:56:55 30.8601:13:5901:49:3302:16:08
65 150750 Pulje 1 Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 02:56:58 30.8501:14:0001:49:5302:16:54
66 75795 Pulje 2 Frode Flåten ConocoPhillips BIL M 50-54 02:57:08 30.8201:13:1401:48:4102:15:50
67 32317 Pulje 2 Jarle Klungtveit Bogafjell SK/Eni Norge M 35-39 02:57:17 30.7901:13:1601:48:4102:15:55
68 34676 Pulje 2 Ted Haugen Otra IL - Sykkel / Evje Ambulanse M 45-49 02:57:19 30.7901:13:1201:48:3802:15:52
69 24375 Pulje 2 John Trygve Rønning Ringerike/HØPIL M 55-59 02:57:24 30.7701:11:1601:47:2002:15:06
70 73516 Pulje 3 Eirik Tørneng Stavanger SK M 30-34 02:57:26 30.7701:12:3201:48:3402:15:43
71 100675 Pulje 3 Lars Arne Bakken Bogafjell Sykleklubb / Statnett M 40-44 02:57:27 30.7601:12:4801:48:3402:15:45
72 103938 Pulje 2 Edvard Hagman Bryne Cykleklubb M 50-54 02:57:33 30.7501:13:1701:48:4002:15:55
73 157352 Pulje 3 Børge Søvik Rauma SK M 35-39 02:57:53 30.6901:12:3901:48:4002:16:09
74 125729 Pulje 3 Jonas Wignäs Neptune Energy M 35-39 02:57:54 30.6901:12:5001:48:3802:16:11
74 147526 Pulje 3 Anders Øglænd Sandnes Sykleklubb M 25-29 02:57:54 30.6901:12:3801:48:3902:15:57
76 66467 Pulje 3 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 02:58:00 30.6700:00:0000:00:0000:00:00
76 139643 Pulje 3 Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 02:58:00 30.6701:12:3301:48:3602:15:57
78 38756 Pulje 3 Geir Are Pedersen Bogafjell sykleklubb M 40-44 02:58:05 30.6501:13:1201:48:3702:16:09
79 73028 Pulje 2 Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / Excess Engineering M 45-49 02:58:16 30.6201:13:2001:48:3902:16:01
80 157288 Pulje 3 Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 02:58:19 30.6101:12:3401:48:3502:16:21
81 134028 Pulje 3 Jan Helge Rafoss Kvinesdal Sykkelklubb M 45-49 02:58:28 30.5901:13:2501:49:1402:16:22
82 76035 Pulje 4 Thomas Idsø If Skadeforsikring BIL M 35-39 02:59:25 30.4301:14:1401:49:3602:16:20
83 27809 Pulje 1 René Andersen Wintershall M 45-49 02:59:29 30.4201:12:2601:47:3602:15:01
84 24900 Pulje 2 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes Sykleklubb / Team Medvind M 30-34 02:59:45 30.3701:14:2201:50:3302:18:31
85 23707 Pulje 2 Irene Kristin Eikemo Bogafjell Sykleklubb K 45-49 02:59:47 30.3601:13:4201:50:4002:17:57
86 34011 Pulje 2 Morten Willy Eriksen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 02:59:49 30.3601:13:5401:50:3602:18:28
87 134159 Pulje 2 Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 35-39 02:59:50 30.3601:14:0201:50:3302:18:28
88 53697 Pulje 2 Ann Åse Stava CK Haugaland K 40-44 02:59:51 30.3501:13:3901:50:3802:18:23
89 24060 Pulje 2 Jan-Ivar Nygaard Sandnes Sykleklubb / Team Ålgårds Auto M 55-59 02:59:54 30.3501:13:5401:50:3202:18:27
90 27780 Pulje 2 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb / BROS Test Team M 60-64 02:59:55 30.3401:13:4201:50:3602:18:27
91 27834 Pulje 2 Roald Kluge Sandnes Sykleklubb M 45-49 02:59:59 30.3301:13:5801:50:3502:18:27
92 122710 Pulje 3 Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 03:00:00 30.3301:12:3701:48:4002:16:15
92 104369 Pulje 2 Stian Furenes Pedersen Bogafjell Sykleklubb / Trucknor Rogaland M 25-29 03:00:00 30.3301:14:0601:50:3702:18:27
94 21166 Pulje 2 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 50-54 03:00:01 30.3301:13:5401:50:3502:18:29
95 63916 Pulje 5 Viggo Molund Fevik OCC / DNB M 40-44 03:00:03 30.3201:14:1101:51:0202:18:25
96 24527 Pulje 5 Jonny Kjærland Stord SK / Brødrene Dahl M 50-54 03:00:05 30.3101:14:3101:51:0202:18:38
96 75987 Pulje 2 Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 03:00:05 30.3101:14:1601:50:3802:18:29
98 113398 Pulje 5 Kristoffer Nielsen Myrjord Nordhordland SK / Team Ulveseth M 25-29 03:00:07 30.3101:14:2801:50:5602:18:29
99 28984 Pulje 1 Sveinung Hetland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:00:09 30.3001:15:2001:50:1002:16:53
100 29513 Pulje 3 Tor Einar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:00:23 30.2601:12:5801:48:3702:16:23
101 24710 Pulje 4 Karl Tunheim Q-Meieriene M 40-44 03:00:32 30.2401:14:0601:49:3802:17:31
102 75896 Pulje 4 John Olav Nessa Bogafjell Sykleklubb M 30-34 03:00:35 30.2301:14:1501:49:4002:17:33
103 139994 Pulje 3 Jan Smedsvig Karlsen Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 45-49 03:00:40 30.2201:15:2001:51:0902:18:27
104 38220 Pulje 4 Endre Gaard Tasta & omegn sykkelklubb / Dwellop M 40-44 03:00:41 30.2101:14:2001:49:3802:17:35
104 134059 Pulje 4 Hallvard Magnussen Sola CK/ Aker Solutions, Stavanger M 35-39 03:00:41 30.2101:14:1601:49:3302:17:20
106 28837 Pulje 3 Svein Nygaard Tasta & omegn sykkelklubb / Aker Solutions, Stavanger M 55-59 03:00:44 30.2101:14:0701:51:1002:18:37
107 63938 Pulje 5 Stian Antonsen Fevik OCC M 40-44 03:00:49 30.1901:14:1601:51:0502:18:36
108 146347 Pulje 3 Maciej Zwierzchowski Hafrsfjord M 35-39 03:01:05 30.1501:13:2801:50:3702:18:29
109 22534 Pulje 3 Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 03:01:06 30.1401:15:1801:51:0602:18:31
110 132239 Pulje 3 Bjørn Gjerdrum Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:01:08 30.1401:13:3001:51:1102:18:31
111 146153 Pulje 13 Lars Stian Egeland Kvinesdal Sykkelklubb M 30-34 03:01:09 30.1401:14:0801:49:4002:16:17
112 66659 Pulje 3 Terje Fjellheim Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:01:12 30.1301:13:0801:49:1802:17:48
112 53680 Pulje 3 Tore Frøyland Sandnes Sykleklubb / Sandnes kommune BIL M 35-39 03:01:12 30.1301:13:1001:49:1602:17:51
114 21402 Pulje 3 Bjørnar Kildal Bogafjell Sykleklubb M 50-54 03:01:13 30.1201:15:1501:51:1002:18:38
115 26377 Pulje 1 Morten Karlsen Sandnes Sykleklubb / Hinna skole M 45-49 03:01:14 30.1201:09:0101:45:5302:14:38
116 122879 Pulje 3 Per Steinsland Finnøy M 40-44 03:01:15 30.1201:15:3101:51:0702:18:36
117 24385 Pulje 3 Johnny Vaule Vigesaa SK / AARBAKKE BIL M 45-49 03:01:21 30.1001:15:3201:51:0902:18:39
118 62527 Pulje 3 Stein S. Eide CK Elverum / CK Elverum M 50-54 03:01:25 30.0901:13:2601:49:1702:18:32
119 21425 Pulje 3 John Børge Skjæveland Bogafjell Sykleklubb / NorDan M 50-54 03:01:37 30.0601:15:2701:51:0502:18:32
120 38949 Pulje 2 Robert Vikeså Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:02:01 29.9901:13:3801:50:3302:18:29
121 140084 Pulje 4 Marcus Søyland Ryfylke SK / Fiskå Mølle M 30-34 03:02:03 29.9901:14:0401:49:4102:18:19
122 147557 Pulje 5 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club / BHGE M 25-29 03:02:18 29.9501:18:1901:53:4302:21:14
123 58198 Pulje 2 Nils Martin Bakka Sauda SK / Neptune Energy M 50-54 03:02:38 29.8901:13:5701:50:3802:18:51
124 21251 Pulje 5 Bjørn Pettersen Sola Cykleklubb / Forus og Gausel M 55-59 03:02:49 29.8601:14:4501:51:0402:19:16
125 33339 Pulje 14 Odd Arne Engesæter Ahlsell/Team TriVest M 35-39 03:02:57 29.8401:19:1801:55:2502:21:53
126 146343 Pulje 3 Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 03:02:58 29.8401:15:2801:51:0802:18:38
127 147492 Pulje 2 Kjetil Søvik Rauma SK M 40-44 03:03:01 29.8301:17:3401:53:4102:21:17
128 26472 Pulje 2 Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 55-59 03:03:02 29.8301:18:2501:54:1502:21:20
129 146244 Pulje 5 Anders Idsø NorSea BIL M 35-39 03:03:06 29.8101:14:4701:51:4402:20:01
129 125596 Pulje 5 Bård Kvernsmyr TV-aksjonslaget 2018 M 50-54 03:03:06 29.8101:14:4401:51:4302:19:57
131 162020 Pulje 5 Hans Magne Holst TV-aksjonslaget 2018 M 45-49 03:03:08 29.8101:14:4901:51:4402:19:58
132 73292 Pulje 1 Øyvind Dahl Tasta & omegn sykkelklubb / RPIL M 40-44 03:03:09 29.8101:08:5301:50:4902:20:54
132 127973 Pulje 1 Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb / RobotNorge AS M 30-34 03:03:09 29.8101:08:5201:48:1202:18:33
134 59044 Pulje 2 Jon Rosland Klepp Cykle Club / TINE M 50-54 03:03:15 29.7901:14:1201:50:4002:20:58
135 38780 Pulje 2 Sveinung Berge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:03:19 29.7801:18:2901:54:1402:21:18
136 20547 Pulje 2 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 45-49 03:03:22 29.7701:16:3001:53:3902:21:22
137 76171 Pulje 4 Jan Eirik Gjerdevik Bryne Triatlonklubb - Sykkel / The Wheel DEAl M 35-39 03:03:31 29.7501:13:5701:49:3502:18:11
138 157841 Pulje 5 Stian Svendsen Høland Idretts og ungdomslag - Sykkel / Block Watne M 35-39 03:03:55 29.6801:17:5101:53:3802:21:28
139 151607 Pulje 4 Erik Høiland Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble / EVRY M 60-64 03:04:04 29.6601:15:2301:53:1302:20:59
139 33193 Pulje 2 Benjamin Mendoza CK Sotra M 45-49 03:04:04 29.6601:17:5201:53:3602:21:24
141 24416 Pulje 4 Johnny André Garstad NorSea BIL M 50-54 03:04:13 29.6301:15:2001:52:1202:20:58
142 73460 Pulje 5 Simen Hoff Ålgård Cykleklubb M 25-29 03:04:31 29.5901:15:2001:52:5902:21:16
143 134460 Pulje 4 Roy Øiamo Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 03:05:05 29.5001:16:0901:53:1202:21:25
144 125623 Pulje 4 Jan Gabriel IVAR IKS M 35-39 03:05:08 29.4901:15:5301:53:1402:21:23
145 146506 Pulje 5 Tom Tungland Sandnes Sykleklubb M 40-44 03:05:12 29.4801:17:2901:54:2202:22:08
146 53793 Pulje 4 Jan Kåre Eriksen Kristiansands Cykleklubb / Kristiansand Politiidrettslag M 50-54 03:05:22 29.4501:16:3601:54:4102:23:40
147 100695 Pulje 3 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb / Masiv M 45-49 03:05:30 29.4301:17:2001:54:3702:21:37
148 26568 Pulje 3 Odd Kjørholt DNO Norge M 55-59 03:05:38 29.4101:16:0101:54:3502:22:17
148 76012 Pulje 3 Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 03:05:38 29.4101:17:3001:54:3502:22:19
150 132074 Pulje 4 Pål-Anders Berge Sandnes M 25-29 03:05:47 29.3801:18:5601:56:0702:23:29
151 134061 Pulje 4 Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb / NorSea BIL M 35-39 03:05:49 29.3801:15:2101:52:1102:21:32
152 145743 Pulje 4 Kjetil Endresen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 03:05:51 29.3701:16:3301:54:4502:23:34
153 74405 Pulje 5 Håvard Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb M 40-44 03:05:52 29.3701:19:0001:55:1402:23:56
154 125699 Pulje 5 David Byberg Tubakken Sykkelklubb / HORVÅ/SUSBIL M 40-44 03:06:16 29.3101:15:3201:52:5502:21:50
155 22188 Pulje 2 Ernst Mortensen Dalane SK M 50-54 03:06:18 29.3001:15:4001:53:3702:23:36
155 20440 Pulje 2 Arild Vistnes equinor M 45-49 03:06:18 29.3001:13:5301:50:3402:19:25
157 75743 Pulje 3 Frode Efteland Bryne Cykleklubb M 40-44 03:06:30 29.2701:13:4301:51:1102:20:34
157 25484 Pulje 3 Kurt Østrem Zaptec M 50-54 03:06:30 29.2701:18:2301:54:4102:23:24
159 104800 Pulje 3 Kjetil Tjoflåt Borsheim Bogafjell SK / Wintershall Norge AS M 35-39 03:06:31 29.2701:18:2301:54:3802:22:31
159 72302 Pulje 4 Ole Harald Iversen CK Haugaland / Torsdagsklubben M 35-39 03:06:31 29.2701:14:0401:52:1302:21:26
161 123993 Pulje 5 Frode Sønstabø Kvinnherad Sykkelklubb M 45-49 03:06:40 29.2501:18:5901:55:1302:23:58
162 32346 Pulje 5 Paul Asle Våge Aalgaard SSL Sykkel M 40-44 03:06:58 29.2001:17:4301:55:1402:23:50
163 20873 Pulje 5 Astrid Helen Njærheim Sandnes Sykleklubb / A/S Norske Shell K 35-39 03:07:01 29.1901:18:1301:54:2802:22:41
164 122264 Pulje 5 Rune Haugland Kvinnherad Sykkelklubb M 50-54 03:07:04 29.1801:18:5901:55:1302:23:58
165 28439 Pulje 3 Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 03:07:09 29.1701:18:2101:54:4102:23:44
166 34602 Pulje 3 Bjørn Tore Tesdal Dalane SK M 55-59 03:07:10 29.1701:17:3201:54:3902:23:44
167 28776 Pulje 2 Stig Erik Kristiansen Dalane SK / Dalane SK /Aker Solutions Egersund M 45-49 03:07:27 29.1201:13:2601:53:3802:23:08
168 28562 Pulje 1 Steffen Horpestad Horvå, Tubakken SK M 40-44 03:07:40 29.0901:11:3401:52:2102:21:48
169 28637 Pulje 2 Steinar Klungtveit Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:07:45 29.0801:19:1501:56:1202:24:09
170 157379 Pulje 8 Ståle Brekke Larsen CONOCOPHILLIPS BIL M 45-49 03:07:48 29.0701:18:3701:56:0002:24:32
171 73524 Pulje 4 Kjell Arne Farmen Bokafjell SK/Lyse Bil M 45-49 03:07:49 29.0701:17:3601:55:4502:23:56
171 145592 Pulje 4 Vegard Langemyr Froland Sykkelklubb M 25-29 03:07:49 29.0701:16:0201:54:4602:24:02
173 111772 Pulje 8 Stig Abelsen Farsund Sykleklubb M 45-49 03:07:51 29.0601:18:2201:55:5102:24:17
174 29489 Pulje 3 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:08:10 29.0101:17:1801:54:3602:23:45
175 58329 Pulje 4 Vidar Navdal Stord SK M 40-44 03:08:13 29.0001:19:1401:56:0902:23:41
176 72269 Pulje 5 Christer Kismul Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel / Equinor BIL - Kårstø M 45-49 03:08:42 28.9301:18:0401:54:2402:24:19
177 101687 Pulje 4 Jens Kristian Bjørnå CK Haugaland / Equinor BIL - Kårstø M 55-59 03:08:49 28.9101:19:0001:56:1002:23:57
178 53077 Pulje 3 Jens Otto Hatlevold Bouvet M 40-44 03:08:57 28.8901:17:1201:55:4402:23:56
178 23947 Pulje 4 Jan Fredrik Øyen Wintershall Norge / Bogafjell SK M 40-44 03:08:57 28.8901:16:4001:54:4302:23:56
180 22575 Pulje 4 Geir Hetland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:08:58 28.8901:17:2701:55:4502:24:15
181 73538 Pulje 4 Fredrik Svendal SFF Group / Sandnes IL M 25-29 03:08:59 28.8901:17:4101:55:4302:24:09
182 21325 Pulje 4 Bjørn Atle Jacobsen Shell M 30-34 03:09:01 28.8801:13:5001:49:3602:19:18
182 20538 Pulje 2 Arne Vasshus ConocoPhillips BIL M 40-44 03:09:01 28.8801:14:0201:50:5102:21:51
184 38654 Pulje 4 Morten Hanasand Rennesøy Sykleklubb / Interwell M 35-39 03:09:19 28.8401:17:5201:56:1002:24:06
185 28780 Pulje 5 Stig Magne Loftheim Sandnes Sykleklubb M 35-39 03:09:30 28.8101:17:4501:53:5802:23:05
186 147636 Pulje 4 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 03:09:34 28.8001:20:2101:57:5902:26:30
186 122744 Pulje 4 Johan Marandon Monsen Dalane SK / Eigersund kommune M 20-24 03:09:34 28.8001:20:4701:57:5802:26:22
186 28739 Pulje 4 Stig Pedersen Dalane SK / Equinor BIL M 40-44 03:09:34 28.8001:19:5001:57:2802:26:26
186 25289 Pulje 4 Kjetil Theodor Stangeland Tubakken Sykkelklubb / Block Berge Bygg M 40-44 03:09:34 28.8001:19:2101:57:2202:26:28
190 21666 Pulje 4 Dagfinn Mong Dalane SK M 50-54 03:09:36 28.7901:20:5001:57:5902:26:29
191 27573 Pulje 4 Per Steinar Leirvik Stord SK / Team Engelsen M 50-54 03:09:37 28.7901:20:0701:57:5902:26:32
192 21783 Pulje 2 Egil Lillebø Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:10:16 28.6901:16:2601:54:1802:24:05
193 22393 Pulje 4 Frode Trones Rennesøy Sykleklubb / Trones Sykkel M 50-54 03:10:17 28.6901:18:5801:56:1102:26:23
194 24405 Pulje 2 Johnny Høyland Vigrestad SK M 50-54 03:10:20 28.6801:13:5801:50:3702:19:57
195 104115 Pulje 2 Szymon Kaczmarski Laerdal Medical M 40-44 03:10:25 28.6701:13:5801:55:3702:25:30
196 21324 Pulje 3 Bjørn Arild Omdal Dalane SK / Egersund M 45-49 03:10:28 28.6601:20:3501:58:1302:26:25
197 104518 Pulje 5 Egil Knudsen Sola Cykleklubb / Byggmester Egil Knudsen AS M 50-54 03:10:33 28.6501:17:2601:54:1402:24:09
198 22125 Pulje 4 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 03:10:38 28.6401:19:4501:57:2702:26:30
199 151488 Pulje 5 Morten Asbjørn Erevik Riise Tasta & omegn sykkelklubb M 20-24 03:10:42 28.6301:20:1601:58:1702:27:17
199 20673 Pulje 3 Arnfinn Salte Sandnes Sykleklubb / blockberge M 65-69 03:10:42 28.6301:15:3201:51:0802:18:39
201 21194 Pulje 1 Bjarte Thorsen Sandnes Sykleklubb / BDO Advokater AS M 45-49 03:10:43 28.6201:11:3201:47:3602:14:33
202 71228 Pulje 5 Jørgen Almås Stord Sykleklubb M 25-29 03:10:52 28.6001:19:0601:57:1002:27:03
203 136217 Pulje 5 Morten Mellemstrand Sola Cykleklubb / ConocoPhillips BIL M 55-59 03:10:53 28.6001:18:0401:57:0102:26:38
204 53624 Pulje 5 Olaf Asbjørnsen Dalane SK M 45-49 03:10:54 28.6001:18:4801:57:0802:27:03
205 29349 Pulje 3 Tom Knoph Sig Halvorsen M 35-39 03:10:57 28.5901:19:5101:57:1002:26:22
206 134041 Pulje 5 André Wærnes Team ASKO M 30-34 03:10:58 28.5901:19:0401:57:0602:26:55
207 29943 Pulje 8 Trond Hagelin Stavanger SK M 50-54 03:11:04 28.5701:18:4801:56:0202:24:41
208 58190 Pulje 5 Yngvar Sannes Bryne Cykleklubb / Sandnes kommune M 45-49 03:11:06 28.5701:18:3901:56:4902:25:49
209 79066 Pulje 4 Steinar Skatvedt TV-aksjonslaget 2018 M 45-49 03:11:20 28.5301:19:4801:57:3002:26:30
210 22876 Pulje 4 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 50-54 03:11:23 28.5201:18:5701:56:1002:24:52
211 72316 Pulje 4 Oddmund Mehus CK Haugaland / Equinor BIL - Kårstø M 60-64 03:11:24 28.5201:18:5901:56:1202:25:40
212 107930 Pulje 4 Erlend Sølvberg Kverneland Group B.I.L M 30-34 03:11:25 28.5201:18:5901:56:0802:24:16
213 125636 Pulje 4 Kennet Egeland Flekkefjord SK M 50-54 03:11:26 28.5201:16:4101:54:4602:25:02
213 73763 Pulje 4 Jan Terje Strømland Flekkefjord SK M 55-59 03:11:26 28.5201:16:4101:54:4502:24:59
215 104925 Pulje 2 Cato Thingbø-Støldal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 03:11:30 28.5101:18:2401:54:1702:24:38
216 132623 Pulje 8 Sigbjørn Lauvrak Froland SK M 45-49 03:11:35 28.4901:20:1101:58:3102:27:35
217 59360 Pulje 5 Morten Lerbrekk Bryne M 45-49 03:11:38 28.4901:20:5401:58:2202:27:44
218 21409 Pulje 5 Bjørnar André Haug Bogafjell SK/Petrol BIL M 45-49 03:11:39 28.4801:19:5701:58:1802:27:42
219 32281 Pulje 5 Kjell Magnar Helland Stord SK M 55-59 03:11:40 28.4801:19:5001:58:1202:27:34
219 26953 Pulje 4 Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb / PeisTeknikk AS M 50-54 03:11:40 28.4801:19:4601:56:4802:25:40
221 74631 Pulje 5 Oddvar Eikenes Kvinnherad Sykkelklubb M 40-44 03:11:42 28.4801:18:5701:57:0002:26:52
222 101731 Pulje 5 Torgeir Lilleskog CK Haugaland / Torsdagsklubben M 40-44 03:11:46 28.4701:19:5101:58:1802:27:44
223 52848 Pulje 5 Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 03:11:51 28.4501:18:0601:54:2502:24:56
223 24740 Pulje 5 Karl Johan Pedersen Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:11:51 28.4501:21:0601:58:2602:27:54
223 52846 Pulje 5 Terje Ritland ConocoPhillips M 60-64 03:11:51 28.4501:20:4801:58:1502:27:45
226 38389 Pulje 4 Jarle M. Ravnøy Sandnes Sykleklubb / Equinor M 50-54 03:11:53 28.4501:19:0601:56:0802:24:52
227 20826 Pulje 5 Asgaut Kalsaas Nordbohus M 55-59 03:11:54 28.4501:20:2901:58:1902:27:41
228 23752 Pulje 5 Ivar Hebnes Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:11:56 28.4401:20:4101:58:2102:27:48
229 21734 Pulje 2 Edd Geir Bore Altus Intervention M 55-59 03:11:57 28.4401:21:2701:59:4202:28:45
229 133958 Pulje 5 Rune Pallesen ConocoPhillips BIL M 45-49 03:11:57 28.4401:18:4201:57:0502:26:19
231 152569 Pulje 8 Eivind Christoffer Halvorsen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 03:11:59 28.4301:18:3401:56:0002:27:27
232 52950 Pulje 5 Jan Owe Jakobsen SK Fladepedal M 55-59 03:12:00 28.4301:20:2601:58:2402:27:52
233 162021 Pulje 5 Inge Jenssen TV-aksjonslaget 2018 M 50-54 03:12:14 28.4001:17:5601:57:0502:27:02
234 128384 Pulje 5 Helge Silset Nesset CK M 45-49 03:12:20 28.3801:19:3801:58:1502:27:39
234 141394 Pulje 8 Jim Tungland Sandnes M 40-44 03:12:20 28.3801:20:0901:58:3302:27:35
236 113383 Pulje 8 Glenn Roger Hisdal Lyse BIL M 35-39 03:12:21 28.3801:20:4601:58:0902:28:05
237 123842 Pulje 3 Tor Magne Widvey Bersaas CK Haugaland M 50-54 03:12:23 28.3801:13:4001:52:2402:24:06
237 141385 Pulje 4 Finn Gjesdal Team Oltedal Radel M 45-49 03:12:23 28.3801:19:4201:56:4602:25:43
237 154511 Pulje 8 Richard Risbruna Blindleia CK M 45-49 03:12:23 28.3801:20:3001:58:3002:28:11
240 21639 Pulje 5 Dag André Vasvik RPT Production M 45-49 03:12:44 28.3201:20:1901:58:1502:27:45
241 32274 Pulje 3 Sven Ove Hølland SK Rye sykkel / RAV Norge M 45-49 03:12:47 28.3201:17:1301:54:4002:26:45
242 29831 Pulje 3 Tormod Hansen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / Seabrokers M 55-59 03:13:01 28.2801:21:5501:59:3902:28:51
243 74400 Pulje 3 Knut Sælen Bergen Cykleklubb M 55-59 03:13:05 28.2701:24:5802:01:4402:30:03
244 53953 Pulje 8 Stian Johansen TV-aksjonslaget 2018 M 40-44 03:13:06 28.2701:19:4701:58:2002:28:04
245 151317 Pulje 8 Thomas Goa BHGE M 30-34 03:13:16 28.2501:23:1202:01:3102:30:04
246 52871 Pulje 4 Arne Joa Sola Cykleklubb M 35-39 03:13:19 28.2401:16:5801:54:4502:27:02
246 139100 Pulje 8 Håvard Olsen Intertek West Lab M 50-54 03:13:19 28.2401:19:1601:58:0302:27:56
248 26411 Pulje 4 Morten Bjerk Magnar Eikeland M 55-59 03:13:20 28.2401:19:4601:57:2802:27:08
248 107929 Pulje 4 Søren Bruskeland ConocoPhillips BIL M 55-59 03:13:20 28.2401:19:4501:57:2402:27:16
250 151268 Pulje 4 Arvid Borø Søgne Cykleklubb M 35-39 03:13:35 28.2001:14:1301:49:3902:16:08
251 54162 Pulje 8 Petter Schrøder Bergen TC Sykkel / EQUINOR BIL M 40-44 03:13:44 28.1801:20:4301:58:2402:27:50
252 140158 Pulje 5 Terje Egeland Kvål Auto AS M 40-44 03:13:55 28.1501:17:4201:57:0902:27:06
253 58584 Pulje 3 Børge Angell Sandnes Sykleklubb / Shell M 45-49 03:13:59 28.1401:21:3801:59:4002:29:00
254 52712 Pulje 3 Erling Forberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:14:13 28.1101:21:5201:59:4202:29:08
255 52847 Pulje 5 Jon Steinar Jonsson Norengros Kjosavik M 35-39 03:14:25 28.0801:22:4902:01:2902:30:14
256 146196 Pulje 8 Rune Roaldsen Nærbø SK/Hå kommune M 45-49 03:14:31 28.0601:20:2001:58:1902:29:05
257 141748 Pulje 9 Torstein Ravndal Hommersåk M 30-34 03:14:47 28.0301:20:4902:00:0802:29:51
258 22109 Pulje 4 Erik Evensen Bogafjell Sykleklubb / Team ASKO M 50-54 03:14:48 28.0201:20:2501:58:5002:28:17
259 28530 Pulje 8 Ståle Svalestad Dalane SK M 60-64 03:14:51 28.0201:23:3402:01:2602:30:17
260 136546 Pulje 5 Bjørn Frode Wingerei Langesund M 45-49 03:14:57 28.0001:17:3901:54:2502:24:32
261 34215 Pulje 8 Bjørnar Schanke Birkenes IL Sykkel / Scanflex M 55-59 03:14:59 28.0001:20:2201:58:3702:30:03
262 38468 Pulje 8 Dag Birger Solberg Equinor BIL M 40-44 03:15:01 27.9901:20:2901:58:5302:29:39
263 147767 Pulje 9 Joakim Hjelm Stavanger M 25-29 03:15:02 27.9901:21:5102:01:1602:30:21
263 125965 Pulje 5 Frode Skjæveland Equinor / SSK M 35-39 03:15:02 27.9901:19:5401:58:2302:28:26
265 34067 Pulje 8 Fred Gyldenaas Blindleia CK / Blue Evolution M 50-54 03:15:08 27.9801:20:0801:58:3402:28:13
266 146961 Pulje 8 Henning Hasselquist Larsen Åkrehamn M 30-34 03:15:13 27.9601:20:3301:58:5802:29:25
267 157363 Pulje 8 Alf Skipstad Team Skipstad M 40-44 03:15:14 27.9601:20:1401:58:5002:29:16
268 161450 Pulje 9 Ola Simenstad Madsstuen Stavanger M 25-29 03:15:16 27.9601:22:1602:01:3402:30:35
269 20614 Pulje 9 Arne Hammerø Lyse BIL / Altibox M 55-59 03:15:18 27.9501:22:2502:01:2902:30:41
270 23182 Pulje 5 Håkon Hauge IKM Invest AS. M 65-69 03:15:33 27.9201:20:1901:58:2202:28:26
271 143294 Pulje 4 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord SK M 17-19 03:15:42 27.8901:18:5701:56:0502:25:02
272 77452 Pulje 5 Kurt Egil Reianes Rennesøy Sykleklubb M 45-49 03:15:49 27.8801:20:1701:58:1502:27:47
273 58271 Pulje 8 Kjell Steine Swire Oilfield Servises M 50-54 03:15:59 27.8501:22:2502:01:3302:31:17
274 22730 Pulje 8 Glenn Semsch Eni Norge M 40-44 03:16:22 27.8001:22:2402:01:3002:30:39
275 29934 Pulje 2 Trond Karlson Bryne Cykleklubb M 45-49 03:16:23 27.8001:22:1701:59:3902:28:56
276 59412 Pulje 5 Øyvind Skjervik Bogafjell Sykleklubb / Avinor Sola M 45-49 03:16:27 27.7901:20:3401:58:2702:29:35
277 29191 Pulje 8 Terje Auestad vigrestad sykkelklubb M 60-64 03:16:28 27.7901:23:4002:01:3802:31:02
277 141395 Pulje 5 Tomm Eriksen Stavanger M 30-34 03:16:28 27.7901:24:0502:02:5202:32:54
279 29865 Pulje 5 Torvald Søiland Vigrestad SK / SpareBank 1 SR-Bank M 50-54 03:16:30 27.7801:20:2201:58:1802:29:30
280 58080 Pulje 4 Christian Nøttveit Sig Halvorsen M 30-34 03:16:51 27.7301:23:1502:02:1202:32:06
281 25060 Pulje 4 Kjell Aarstad Dalane SK M 60-64 03:16:53 27.7301:23:1402:02:0902:32:02
282 161521 Pulje 9 Jonas Husebye Statnett SF M 25-29 03:16:55 27.7201:21:3902:00:5202:30:56
283 23353 Pulje 8 Helge Egeland Dalane SK M 40-44 03:16:57 27.7201:20:2801:58:5402:29:41
284 23098 Pulje 4 Harald Mong Dalane SK M 55-59 03:16:59 27.7101:22:1402:02:1302:32:02
284 77451 Pulje 8 Kjell Vormestrand CK Haugaland M 45-49 03:16:59 27.7101:23:0002:01:2502:30:22
286 52722 Pulje 4 Helge Sigve Wiig Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:17:02 27.7101:23:2502:02:1302:32:06
287 73024 Pulje 5 Bård Syvertsen Caverion M 50-54 03:17:10 27.6901:23:5702:02:5702:32:53
288 28040 Pulje 4 Roy Evje Dalane SK / Aker Egersund M 50-54 03:17:12 27.6801:22:1102:00:3002:32:05
288 24927 Pulje 1 Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BPP M 40-44 03:17:12 27.6801:28:2302:04:3002:33:44
290 53866 Pulje 8 Dag Stenevik Farsund Sykleklubb M 50-54 03:17:15 27.6801:23:4602:02:2202:32:54
291 26643 Pulje 4 Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb / NorDan M 50-54 03:17:34 27.6301:23:3102:02:1402:32:02
292 25295 Pulje 3 Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb / Sandnes Pro- service M 50-54 03:17:37 27.6201:22:0702:01:1102:30:40
293 42414 Pulje 2 Nils Jørgen Mittet Miles AS M 40-44 03:17:39 27.6201:21:3801:59:3802:29:21
294 147578 Pulje 8 Geir Helge Sirekrok Dirdal IL M 40-44 03:17:42 27.6101:23:3402:02:2302:32:27
295 107849 Pulje 3 Helge Våland Nærbø SK M 30-34 03:17:45 27.6101:24:1802:02:2502:31:44
296 46378 Pulje 5 Yngve Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:17:46 27.6001:22:0902:00:2202:31:06
297 125674 Pulje 8 Pontus Christensson TDW Offshore Services M 30-34 03:17:59 27.5701:20:5502:00:5702:31:28
298 38311 Pulje 8 Tor Elden Bogafjell Sykleklubb / Laerdal Medical M 45-49 03:18:06 27.5601:23:4302:02:2902:33:14
299 26528 Pulje 8 Njål Heggland ConocoPhillips BIL M 55-59 03:18:15 27.5401:23:3102:02:1702:32:30
300 134139 Pulje 8 Rolf Sverre Schanke Blindleia CK M 50-54 03:18:20 27.5201:20:3801:58:3702:30:29
301 23225 Pulje 8 Håvard Ånestad Klepp Cykle Club / Sandnes Sparebank M 50-54 03:18:25 27.5101:23:5102:02:2902:32:52
302 133959 Pulje 5 Sture Sagevik Kalsås Nordbohus M 20-24 03:18:35 27.4901:21:0402:01:4302:32:55
303 23312 Pulje 5 Helge Olsen Toyota Sørvest M 60-64 03:18:36 27.4901:22:4302:02:0002:32:56
304 147587 Pulje 5 Kjell Arne Vågen Kvinnherad sykkelklubb M 45-49 03:18:37 27.4901:23:0102:01:5602:33:14
305 26362 Pulje 5 Morten Pollestad Klepp Cykle Club / Masiv M 45-49 03:18:40 27.4801:24:1202:02:5402:32:53
306 124743 Pulje 5 Reidar Bremerthun Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb M 45-49 03:18:46 27.4601:23:0502:01:5802:33:18
307 52998 Pulje 5 John A. Berland Randaberg SK M 55-59 03:18:52 27.4501:22:5302:02:0702:32:58
308 146195 Pulje 5 Rikard Vinningland Dalane SK M 45-49 03:18:53 27.4501:19:5101:59:3902:31:58
309 140283 Pulje 8 Arnfinn Poulsen Vennesla OCK / Returkraft M 50-54 03:18:54 27.4501:23:4802:02:2302:33:07
309 52978 Pulje 5 Aslak Stavnheim Bryne Cykleklubb M 35-39 03:18:54 27.4501:20:5102:01:3702:33:04
311 73081 Pulje 13 Atle Haugland Telenor BIL M 35-39 03:18:56 27.4401:27:3002:07:1902:39:25
312 157250 Pulje 8 Tor Egil Nummedal Vigesaa SK M 35-39 03:18:58 27.4401:26:1302:05:3402:36:36
313 32307 Pulje 8 Jan Inge Dalsbø Bouvet M 50-54 03:18:59 27.4301:24:3502:03:3302:33:32
313 20721 Pulje 8 Arnt Vegard Espeland Sr-Bank M 45-49 03:18:59 27.4301:24:3202:03:3202:33:05
313 152567 Pulje 8 Børge Nådland Belladd M 50-54 03:18:59 27.4301:24:3702:03:3402:33:33
316 58275 Pulje 4 Nils Fredrik Karlsen Handelsbanken BIL M 45-49 03:19:02 27.4301:23:1402:02:1302:32:04
317 59038 Pulje 4 Sveinung Boga Bogafjell Sykleklubb / Equinor M 40-44 03:19:06 27.4201:19:0501:59:2902:31:00
318 21017 Pulje 5 Bård Ivar Koppang PwC BIL M 50-54 03:19:08 27.4101:23:5502:02:4702:32:47
319 104774 Pulje 8 Reidar Axelsen Flekkefjord sk M 50-54 03:19:45 27.3301:25:2302:04:2802:34:59
320 128196 Pulje 5 Edvard Haugland Kristiansands Cykleklubb M 45-49 03:19:47 27.3201:22:4302:01:5802:32:53
320 46372 Pulje 3 Espen Jøssang Ryfylke sk M 45-49 03:19:47 27.3201:17:1501:56:5702:30:38
322 153348 Pulje 8 Arne Bjørndal Team Ulveseth M 55-59 03:19:48 27.3201:26:3102:05:4002:35:16
323 115900 Pulje 5 Knut Knutsen Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel / Helse Vest IKT M 60-64 03:19:49 27.3201:23:5502:02:5902:33:53
324 28934 Pulje 15 Svein Magne Soland Anlegg og Marineservice AS M 50-54 03:19:57 27.3001:26:2002:04:5302:34:50
325 34184 Pulje 5 Heljar Ballo CK Haugaland / Equinor BIL - Kårstø M 60-64 03:19:58 27.3001:24:3302:02:5902:33:17
326 28265 Pulje 8 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 03:20:00 27.301:23:3802:02:2602:33:13
327 123703 Pulje 4 Nichlas Marheim Nordhordland SK M 50-54 03:20:02 27.2901:16:4702:05:5602:35:45
327 157191 Pulje 8 Svein Kjetil Stenberg Queens Park Rangers M 40-44 03:20:02 27.2901:25:3102:04:4702:35:05
329 103577 Pulje 5 Inge Bjerk SV Betong M 40-44 03:20:06 27.2801:22:2602:00:4102:31:49
329 139234 Pulje 8 Jan Egeland Hafrsfjord M 50-54 03:20:06 27.2801:23:5602:04:0202:35:12
331 147497 Pulje 5 Per Orderud Bingsfoss SK M 60-64 03:20:07 27.2801:24:2102:04:2502:34:50
332 132650 Pulje 5 Jone Takvam Dalane SK M 40-44 03:20:08 27.2801:24:0202:03:0402:33:30
333 76050 Pulje 5 Jan Kjetil Stuvik CK Haugaland / Equinor BIL - Kårstø M 50-54 03:20:11 27.2701:20:5002:05:3602:34:02
334 152276 Pulje 1 Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb M 25-29 03:20:15 27.2601:08:4901:55:2202:36:06
335 22602 Pulje 4 Geir Bjaanes Equinor BIL M 55-59 03:20:19 27.2501:23:1602:03:2602:33:31
336 40371 Pulje 5 Anne B. Skjæveland Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:20:25 27.2401:26:4102:05:3502:35:42
337 53000 Pulje 5 Sven-Arne Line Nærbø sykkel klubb M 45-49 03:20:31 27.2201:25:1302:04:1102:34:08
338 29376 Pulje 8 Tom Harald Haraldsen Direktoratet for e-helse M 60-64 03:20:35 27.2201:22:2702:01:3402:33:40
339 133083 Pulje 9 Thomas Iversen Kristiansands Cycleklubb/Schibsted Media M 40-44 03:20:41 27.2001:26:0902:05:2002:35:39
340 58625 Pulje 5 Rune Refsland Dalane SK M 45-49 03:20:43 27.2001:24:3102:03:1102:33:41
341 126006 Pulje 5 Lene Skotnes Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 03:20:46 27.1901:22:1302:03:1002:34:07
342 75864 Pulje 8 Jan Oddvar Søvik Eni Norge M 60-64 03:20:52 27.1801:24:1202:03:4402:34:40
343 124007 Pulje 8 Tor Erik Lindøe Kopervik M 30-34 03:20:55 27.1701:26:3202:05:4002:35:51
343 69738 Pulje 8 Geir Martinsen Farsund Sykleklubb M 45-49 03:20:55 27.1701:24:5202:04:4102:34:54
345 123705 Pulje 8 Frode Arnesen Askøy STK Sykkel / Team Arnesen M 45-49 03:20:57 27.1701:25:4102:04:3702:34:49
345 123011 Pulje 8 Trond Jacobsen CK Haugaland / Equinor BIL - Kårstø M 50-54 03:20:57 27.1701:23:3702:03:2802:35:07
347 128197 Pulje 8 Anne-Mette Larsen Evensen Team Sørlandsbadet K 45-49 03:20:59 27.1601:27:0502:06:1102:35:58
347 77888 Pulje 5 Hans Inge Gausvik Kvinnherad Sykkelklubb M 40-44 03:20:59 27.1601:23:0602:00:5602:31:51
349 101273 Pulje 9 Steinar Haugen Bykle IL - Sykkel M 40-44 03:21:01 27.1601:24:1702:04:0302:35:26
350 103740 Pulje 9 Steffen Polenske Team Tyskland M 35-39 03:21:03 27.1501:23:0402:02:5602:34:40
351 22540 Pulje 10 Geir Olsen GO Digital as M 60-64 03:21:04 27.1501:29:1202:07:2402:36:53
352 147570 Pulje 8 Robert Feste Seabrokers Group M 30-34 03:21:07 27.1401:23:3602:03:3502:34:48
352 72987 Pulje 8 Frode Krohn-Pettersen TOSK - Kaph Næringsmegling AS M 50-54 03:21:07 27.1401:25:0602:04:4602:35:02
352 20576 Pulje 5 Arne Martinsen Randaberg pedalklubb M 50-54 03:21:07 27.1401:24:0902:03:0202:33:09
355 141477 Pulje 10 Arild Grande Kalvik Block Berge bygg M 35-39 03:21:08 27.1401:27:0302:07:1602:36:57
356 143379 Pulje 8 Øystein Andersen Søgne Cykleklubb M 35-39 03:21:09 27.1401:25:3602:04:2902:34:55
356 126194 Pulje 10 Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb / Aarbakke BIL M 25-29 03:21:09 27.1401:28:5802:07:4302:37:13
358 25282 Pulje 5 Kjetil Alsvik Stavanger SK M 55-59 03:21:13 27.1301:24:2102:04:0302:34:53
359 151221 Pulje 8 Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 03:21:15 27.1301:24:5302:03:4602:35:02
360 132016 Pulje 8 Hans Tjåland Bryne Cykleklubb / Øster Hus Gruppen M 35-39 03:21:20 27.1101:27:2702:06:2602:36:16
361 104031 Pulje 5 Tollak Nedland Flekkefjord SK M 50-54 03:21:21 27.1101:22:4902:02:0802:33:32
362 29709 Pulje 1 Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 03:21:26 27.1001:17:5601:58:3002:29:57
363 162022 Pulje 12 Pierluigi Nalin Fineco Bike M 55-59 03:21:27 27.1001:27:1702:05:2802:35:37
364 146511 Pulje 8 Gunnar Sie Dahle Tasta & omegn sykkelklubb M 25-29 03:21:29 27.0901:24:5702:04:4302:35:01
364 32432 Pulje 8 Oddbjørn Tafjord Bryne Cykleklubb / Team VELUX Isola Leca M 50-54 03:21:29 27.0901:23:5202:03:1202:33:49
366 134053 Pulje 9 Tarald Gaup ConocoPhillips BIL M 30-34 03:21:35 27.0801:24:2202:04:4202:35:38
366 152661 Pulje 8 Ronald Sund Blindleia CK / Mamil M 45-49 03:21:35 27.0801:24:4102:03:3602:34:21
368 52942 Pulje 5 Yngve Johansen CK Haugaland M 45-49 03:21:36 27.0801:24:3502:04:2702:34:27
369 20974 Pulje 4 Åge Bryne Klepp sykkel klubb M 55-59 03:21:40 27.0701:24:1702:02:5902:33:06
370 26240 Pulje 8 May Britt Våland Sola Cykleklubb / MBVCoaching K 50-54 03:21:45 27.0601:27:3402:06:2202:35:53
371 100800 Pulje 4 Stian Sletten Subsea 7 M 35-39 03:21:46 27.0601:23:1402:02:1602:33:56
372 44953 Pulje 15 Roy Victor Brunstrøm Bilia M 50-54 03:21:59 27.0301:29:2502:07:0502:36:43
373 29356 Pulje 8 Tom Hansen Sandnes Sykleklubb / Sig - Halvorsen M 50-54 03:22:02 27.0201:23:4902:02:4302:34:41
374 20910 Pulje 3 Atle Aanestad Nærbø SK M 45-49 03:22:12 27.0001:27:3602:07:1002:37:05
375 157718 Pulje 9 Fredrik Lima ZAPTEC M 25-29 03:22:15 26.9901:21:5002:02:1402:34:39
376 134206 Pulje 8 Henning Goa BHGE M 35-39 03:22:36 26.9401:23:2702:02:2702:33:17
376 38476 Pulje 5 Kim Hetland Bryne Cykleklubb M 35-39 03:22:36 26.9401:24:1902:03:0702:34:23
378 151216 Pulje 9 Kjell Morten Eggebø Team Reilstad Landbruk M 30-34 03:22:42 26.9301:26:2202:06:0202:36:02
379 44387 Pulje 5 Dag Jarle Ludvigsen CRE8 M 55-59 03:22:50 26.9101:24:1902:02:5402:33:37
380 151150 Pulje 8 Geir Espeland sig halvorsen M 35-39 03:22:54 26.9001:27:0002:06:0402:36:13
381 58093 Pulje 5 Emil Haver Aarsland Møbelfabrikk M 55-59 03:22:58 26.9001:24:0702:03:0302:34:16
382 123839 Pulje 8 Richard Mauritzen Hafrsfjord M 50-54 03:23:03 26.8801:24:4402:04:0402:35:09
383 23977 Pulje 5 Jan Ivar Hoff Ålgård Cykleklubb M 55-59 03:23:04 26.8801:20:5802:00:0902:33:37
384 24337 Pulje 4 John Bernhard Liseth Sandnes Sykleklubb / National Oilwell Varco AS M 40-44 03:23:06 26.8801:20:0802:04:2902:35:28
385 152277 Pulje 14 Johnny Hansen Bryne Cykleklubb / Sven Kvia AS M 35-39 03:23:16 26.8601:28:5002:08:2202:38:14
386 132828 Pulje 10 Clifford Larsen Farsund Sykleklubb M 40-44 03:23:22 26.8401:24:3602:05:0602:36:14
387 76014 Pulje 5 Harald Flesland Neptune Energy M 45-49 03:23:25 26.8401:22:3502:02:5702:35:23
388 52583 Pulje 2 Kjell Kro Sola Triathlon / Tempo M 40-44 03:23:26 26.8301:22:3902:04:3102:36:19
388 24218 Pulje 3 Joar A. Larsen Rennesøy Sykleklubb M 45-49 03:23:26 26.8301:24:3002:02:2802:34:08
390 22093 Pulje 8 Erik Klippenberg Dalane Sykleklubb M 40-44 03:23:36 26.8101:26:1602:05:3502:35:58
391 58075 Pulje 5 Bernt Øyvind Vad Stord SK / Team Engelsen M 60-64 03:23:38 26.8101:23:3402:03:4502:35:43
392 21299 Pulje 8 Bjørn Engelstad Kjekkas IF M 60-64 03:23:42 26.8001:25:3002:04:4802:35:53
393 20746 Pulje 8 Arve Høgemark Norwegian Pharma M 45-49 03:23:44 26.7901:27:2602:06:1802:36:10
394 151872 Pulje 8 Tove Andersen Frikstad Varodd Bil K 45-49 03:23:46 26.7901:25:2202:05:3602:35:53
395 27189 Pulje 5 Øystein Ekeli Hafrsfjord M 55-59 03:23:48 26.7901:24:3602:04:1402:35:29
396 132027 Pulje 4 Jørgen Ravndal Jåtten Klepp Cykle Club / Øster Hus Gruppen M 20-24 03:23:53 26.7801:20:5202:01:3202:33:29
396 146371 Pulje 8 Espen Eide Osbakk Weatherford /Randaberg SK M 45-49 03:23:53 26.7801:26:0502:05:4002:36:22
398 26623 Pulje 8 Odd Ivar Karlsen Eni Norge M 50-54 03:23:56 26.7701:25:1102:05:3302:36:02
399 25950 Pulje 8 Magne Langeteig Statens vegvesen M 60-64 03:23:58 26.7601:25:3302:04:4202:36:04
399 123728 Pulje 5 Bjarne Robberstad Nordhordland SK M 50-54 03:23:58 26.7601:24:2702:03:0402:34:43
401 37703 Pulje 8 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK / Hå kommune M 55-59 03:24:01 26.7601:25:0302:05:5402:36:12
402 152658 Pulje 8 Helge Steinsland Blindleia CK / Mamil M 50-54 03:24:02 26.7601:24:4202:03:3702:34:14
403 75842 Pulje 4 Kjell Kristoffer Gunnarshaug CK Haugaland M 45-49 03:24:13 26.7301:23:4202:03:3602:37:04
404 21254 Pulje 8 Bjørn Øverby Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:24:16 26.7201:26:4002:05:3802:36:13
405 134327 Pulje 15 Michal Wasilewski Oslo M 35-39 03:24:20 26.7201:27:5802:08:2102:38:52
406 58453 Pulje 8 Per Kåre Nielsen Equinor BIL M 50-54 03:24:31 26.6901:24:5102:04:4902:35:16
407 113341 Pulje 5 Roger André Nundal Kvinnherad Sykkelklubb M 35-39 03:24:36 26.6801:24:1402:02:5502:33:27
408 72221 Pulje 12 Jan Eirik Tveit EIDESVIK AS M 40-44 03:24:37 26.6801:26:4602:07:1402:37:42
409 27043 Pulje 5 Oscar Engelsvoll TINE Klepp Cykle Club M 60-64 03:24:40 26.6701:24:4002:04:1802:35:20
410 132062 Pulje 8 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK / Aker Egersund M 45-49 03:24:41 26.6701:25:0002:05:5602:36:33
411 134339 Pulje 9 Harald Dirdal Team Oltedal Radel M 40-44 03:24:42 26.6701:25:1302:04:0102:36:44
412 157850 Pulje 9 Eirik Innerby Hammerfest SK / Bristow Norway Rotorsport M 40-44 03:24:49 26.6501:28:0602:07:2202:37:53
413 73569 Pulje 3 Aksel Hegreberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:24:52 26.6501:24:4302:02:2802:35:12
414 132564 Pulje 15 Gjermund Furenes REMA 1000 M 40-44 03:24:53 26.6401:28:4702:07:0602:36:38
415 79447 Pulje 4 Øystein Sømme Stavanger SK / Shell M 30-34 03:24:57 26.6401:19:0002:01:0602:34:30
416 142279 Pulje 10 Ole Bjarte Fylkesnes Bømlo SK M 35-39 03:25:14 26.6001:29:3202:09:4602:39:40
416 146522 Pulje 9 Mari Sørheim Bogafjell Sykleklubb K 25-29 03:25:14 26.6001:26:4402:07:0402:38:02
418 141465 Pulje 9 Kjetil Skrettingland Team SI. Bygg M 50-54 03:25:25 26.5801:24:5602:04:4202:36:49
419 126590 Pulje 10 John Petter Strand Kystverket M 40-44 03:25:27 26.5701:28:1602:07:4502:38:24
420 122549 Pulje 8 Kjetil Nedrebø Masiv M 30-34 03:25:29 26.5701:27:1002:06:1502:36:38
421 25046 Pulje 13 Kjell Drange Norrøn Bolig AS M 40-44 03:25:30 26.5601:26:3202:07:1702:39:38
421 123091 Pulje 16 Atle Kvia Kvia Bemanning AS M 35-39 03:25:30 26.5601:28:5802:08:0602:40:10
423 95765 Pulje 10 Morten Løken Cykleklubben Nittedal M 45-49 03:25:33 26.5601:26:4602:09:1702:39:57
424 100761 Pulje 5 Jostein Andreas Kristiansen Circle K Kvala M 45-49 03:25:38 26.5501:27:1502:07:1902:38:14
425 76248 Pulje 8 Jonny Magne Indrebø Equinor BIL M 50-54 03:25:42 26.5401:28:1102:08:3102:39:27
426 125618 Pulje 8 Christian Deisz Fossum IF / Telenor BIL M 45-49 03:25:43 26.5401:29:5902:09:4502:40:22
426 126041 Pulje 8 Frank Orf Marlink AS M 45-49 03:25:43 26.5401:26:1402:05:3302:36:21
428 151898 Pulje 13 Nils Petter Lian KRISTIANSAND S M 45-49 03:25:47 26.5301:27:1502:09:1702:40:08
429 126201 Pulje 8 Bodil Sirén Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb K 35-39 03:25:49 26.5201:25:5202:05:4602:36:39
430 22627 Pulje 5 Geir Frode Trones Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:25:51 26.5201:25:5202:06:2902:38:40
431 24144 Pulje 5 Jarle Eide Bogafjell SK / Statnett M 50-54 03:25:53 26.5101:26:5102:06:3202:38:37
432 28465 Pulje 8 Sjur Bjerke Shell / SSK M 55-59 03:25:54 26.5101:27:3702:07:4602:39:33
432 20423 Pulje 8 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 55-59 03:25:54 26.5101:27:4402:07:5002:39:26
434 73044 Pulje 8 Andres Svadberg Hatløy Conocophillips BIL M 50-54 03:25:57 26.5101:26:4302:05:4302:36:34
434 151301 Pulje 5 Geir Kro Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:25:57 26.5101:26:4602:07:0102:39:28
436 157173 Pulje 8 Kurt Rostøl Archer Oiltools M 40-44 03:25:59 26.5001:30:2702:09:0302:39:53
437 23732 Pulje 5 Ivar Salte Nærbø SK / NOT Pulverlakk M 50-54 03:26:05 26.4901:26:3502:07:0002:39:27
438 22077 Pulje 14 Erik Solvang Bryne Cykleklubb / Sven Kvia AS M 50-54 03:26:06 26.4901:28:5102:08:2002:38:38
439 78832 Pulje 8 Odd Henning Sirnes Team MT M 40-44 03:26:07 26.4801:27:3502:08:4702:40:11
440 152660 Pulje 8 Erland Berntsen Blindleia CK M 45-49 03:26:09 26.4801:24:4302:04:4602:36:37
441 135601 Pulje 8 Kevin Bolstad Samnanger IL M 20-24 03:26:12 26.4701:25:1502:03:5802:36:23
442 38554 Pulje 17 Olav Helge Hogstad Tasta & omegn sykkelklubb / IVAR IKS M 55-59 03:26:20 26.4601:30:4702:10:1502:41:12
443 146963 Pulje 10 Tor Ivar Gjære Stavanger M 30-34 03:26:22 26.4501:27:1402:07:5602:39:41
443 76291 Pulje 8 Roy Kenneth Grundetjern Vennesla OCK / Team Byggma M 50-54 03:26:22 26.4501:24:4202:04:4402:36:36
445 134348 Pulje 11 Thomas Eggebø Elekrofag Jæren as M 20-24 03:26:33 26.4301:30:2602:10:3602:40:45
446 72994 Pulje 5 Jarl Hovden Randaberg Sykkel Klubb M 55-59 03:26:37 26.4201:26:2402:06:3802:38:27
446 127362 Pulje 13 Gorm Kipperberg Stavanger M 45-49 03:26:37 26.4201:26:3102:06:4102:38:36
448 73289 Pulje 4 Torbjørn Waage Tubakken/Horvå,BBB,MagnetenSport,NEEDED M 35-39 03:26:40 26.4101:19:5902:02:1502:36:59
449 80773 Pulje 15 Stian Håkonsen Bilia M 45-49 03:26:43 26.4101:29:4102:07:2302:39:17
450 101717 Pulje 4 Bjørn Velken Kristiansands Cykleklubb / Kruse Smith M 45-49 03:26:44 26.4101:30:1802:09:2502:40:45
451 38163 Pulje 4 Eyolf Railo Team Aalgaards Auto M 45-49 03:26:45 26.4001:25:5202:06:0802:38:52
452 20472 Pulje 4 Arild Mellemstrand kvia as M 60-64 03:26:49 26.4001:27:1702:08:1102:38:16
453 132106 Pulje 9 Sigurd Jonassen ConocoPhillips M 40-44 03:27:02 26.3701:27:1702:08:0602:39:12
454 75922 Pulje 8 Viktor Klippen Aftenbladet M 50-54 03:27:08 26.3501:29:2002:09:1902:40:58
455 151725 Pulje 13 Henry Klungland Repstad M 40-44 03:27:22 26.3301:26:0402:06:4702:38:33
455 20130 Pulje 4 Alf-Jone Wendt Cameron Schlumberger M 45-49 03:27:22 26.3301:29:2802:08:0602:39:10
457 147706 Pulje 9 Rune Newermann Archer Oiltools M 25-29 03:27:23 26.3201:27:5402:08:1502:39:33
458 153452 Pulje 9 Dreng Ånundson Viki Kruse Smith Entreprenør M 25-29 03:27:26 26.3201:25:2502:06:1302:38:32
459 113405 Pulje 8 Oddvar Vignes Team Reilstad Landbruk M 35-39 03:27:28 26.3101:31:1402:10:4902:40:52
460 126876 Pulje 9 Gunnar Skogstø Bryne Archer Oiltools M 30-34 03:27:34 26.3001:27:5702:08:1402:39:58
461 124830 Pulje 16 Jens Christian Haug Eriksson Securitas M 45-49 03:27:38 26.2901:29:5802:09:2402:41:08
462 73548 Pulje 8 Harald Beneventi SUSBIL M 45-49 03:27:39 26.2901:25:4302:05:4102:37:17
463 152565 Pulje 14 Olav Amundsen Sven Kvia AS M 40-44 03:27:50 26.2701:28:5502:08:2202:40:42
464 27091 Pulje 9 Ove Landa Sandnes Sykleklubb M 65-69 03:27:53 26.2601:29:5202:09:4202:41:29
465 26489 Pulje 5 Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 03:27:55 26.2601:29:5702:09:4602:41:10
466 24165 Pulje 16 Jens Laland Dream Team M 50-54 03:28:01 26.2401:31:3402:11:3202:41:58
467 26371 Pulje 16 Morten Lunde Team 3:16 M 35-39 03:28:03 26.2401:29:5602:09:2702:40:24
467 28949 Pulje 16 Svein Tore Åtland Klepp Cykle Club / Team 3:16 M 55-59 03:28:03 26.2401:30:1902:09:2702:40:50
469 26373 Pulje 16 Morten Laland Klepp Cykle Club / Team 3.16 M 35-39 03:28:04 26.2401:29:5402:09:2602:40:24
470 26334 Pulje 16 Morgan Fjelde Klepp Cykle Club / Team 3:16 M 45-49 03:28:05 26.2301:30:0702:09:2802:40:51
470 22927 Pulje 16 Gustav Grastveit Klepp Cykle Club / Team 3:16 M 35-39 03:28:05 26.2301:29:5902:09:2702:40:14
472 134943 Pulje 9 Tomasz Stanislaw Hejduk Stord SK / Apply Leirvik M 45-49 03:28:07 26.2301:29:3102:09:3502:41:00
473 127956 Pulje 3 Kjetil Myhre Rennesøy Sykleklubb M 45-49 03:28:10 26.2201:27:1702:07:1502:40:05
474 26375 Pulje 12 Morten Kløvstad Rønning Elektro M 40-44 03:28:14 26.2201:30:4002:10:3602:41:35
475 100718 Pulje 5 Lars Aamodt Spirit Energy/TOSK M 45-49 03:28:15 26.2101:20:4802:01:3802:33:20
476 153103 Pulje 12 Stian Bergfjord Block Watne M 25-29 03:28:24 26.1901:30:3902:10:5902:42:49
477 157843 Pulje 12 Roy Ketil Eide Block Watne M 45-49 03:28:27 26.1901:30:2202:10:5702:42:36
477 125999 Pulje 9 Knut Haavardsholm Sandnes M 50-54 03:28:27 26.1901:26:5202:07:5202:40:03
479 38308 Pulje 5 Jan Magne Fotland Prosjektil AS M 55-59 03:28:28 26.1901:22:1802:04:1602:36:38
480 134528 Pulje 12 Tommy Kjær Andersen Capgemini Norge AS M 30-34 03:28:29 26.1801:28:4402:08:5002:41:40
481 23339 Pulje 14 Helge Hegerland Euroskilt AS M 45-49 03:28:30 26.1801:31:1802:11:0202:42:09
481 24099 Pulje 4 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 03:28:30 26.1801:32:0302:11:4302:43:09
483 28111 Pulje 8 Rune Olsen Aker BP M 55-59 03:28:37 26.1701:29:2902:09:2302:40:58
483 21491 Pulje 9 Carl Priésner Bryne Cykleklubb M 35-39 03:28:37 26.1701:29:1602:09:5802:41:32
485 153436 Pulje 9 Kjetil Breen ANDERSEN M 35-39 03:28:39 26.1601:28:3402:09:1502:41:23
486 24877 Pulje 9 Kenneth Mortveit Tempo Triathlon Club M 40-44 03:28:45 26.1501:28:0202:09:2102:41:18
487 58590 Pulje 4 Eirik Rein Bore Randaberg SK M 35-39 03:28:48 26.1401:23:1702:06:1102:39:02
488 23327 Pulje 9 Helge Knudsen Stavanger Kommune M 65-69 03:28:51 26.1401:27:0802:07:5102:40:07
489 24770 Pulje 3 Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 03:28:52 26.1401:29:2802:07:5702:41:07
490 28598 Pulje 10 Stein Rhoar Juul BDO M 45-49 03:28:53 26.1301:29:3202:07:5902:41:07
491 141533 Pulje 9 Remigijus Ratkevicius Visuray AS M 30-34 03:28:55 26.1301:27:2402:07:2902:40:08
492 53622 Pulje 9 Jarle Johannesen Dalane SK M 50-54 03:28:56 26.1301:27:5502:08:1302:39:59
493 58469 Pulje 5 Tor Kverme Vigrestad SK M 50-54 03:28:57 26.1301:28:1002:09:1902:41:27
494 38667 Pulje 4 Roger Nesbø Stord SK / Team Velux M 50-54 03:29:09 26.1001:30:4002:09:2502:41:02
495 22684 Pulje 15 Georg Risdal Sandnes Sykleklubb M 45-49 03:29:12 26.0901:31:2102:10:5402:42:44
496 23189 Pulje 15 Håkon Austad BOC M 40-44 03:29:14 26.0901:31:2002:10:4902:41:57
497 28714 Pulje 15 Stian Gundersen Sandnes Sykleklubb / GA BIKES RACING TEAM M 40-44 03:29:15 26.0901:32:5402:10:5702:42:59
498 22176 Pulje 8 Erling Evensen Equinor BIL M 50-54 03:29:16 26.0901:27:2302:06:1302:37:01
498 83511 Pulje 15 Hans Eyvind Meihack Sandnes Sykleklubb / Ga bikes M 45-49 03:29:16 26.0901:32:5902:10:5502:42:59
500 21301 Pulje 15 Bjørn Eikeskog Sandnes Sykleklubb / Team Ga-Bikes M 45-49 03:29:17 26.0801:32:4202:10:5202:42:57
501 58132 Pulje 14 Inge Jakob Hansen Mandal CK M 45-49 03:29:19 26.0801:32:2502:11:0402:43:03
501 28855 Pulje 14 Svein Høksaas Mandal CK M 45-49 03:29:19 26.0801:32:2002:11:0302:42:49
503 162024 Pulje 13 Bartosz Kielt Velde M 25-29 03:29:20 26.0801:30:4602:11:4902:42:12
503 24525 Pulje 15 Jonny Klungtveit Sandnes M 45-49 03:29:20 26.0801:33:0102:11:0002:42:58
505 51563 Pulje 15 Kjetil Andersen Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel / TPG M 40-44 03:29:21 26.0801:32:5902:11:0102:43:02
506 146327 Pulje 8 Arvid Helleland Kleppe M 50-54 03:29:27 26.0601:24:4002:04:3202:36:48
507 43814 Pulje 5 Johnny Olsen EG Norge M 55-59 03:29:29 26.0601:27:1002:09:1902:41:15
508 76603 Pulje 8 Geir Morten Brekken Sandnes Sykleklubb / Statnett SF M 45-49 03:29:31 26.0501:29:2702:09:3102:41:46
509 142769 Pulje 13 Luis Paulo Araujo Jardim Kristiansands Cykleklubb K 40-44 03:29:44 26.0301:29:2702:10:4202:41:15
510 76622 Pulje 8 Eirik Lode Nærbø SK / Hå kommune M 65-69 03:29:57 26.0001:27:4702:07:5302:40:04
510 76793 Pulje 8 Morten Røer Nærbø SK M 50-54 03:29:57 26.0001:27:4602:07:5602:40:03
512 125869 Pulje 8 Jean-Baptiste Brice Thomas Berthomieu Tasta & omegn sykkelklubb / DNV GL VBIL Stavanger M 30-34 03:30:09 25.9801:23:2802:03:1302:36:43
513 28534 Pulje 8 Ståle Skretting ConocoPhillips M 55-59 03:30:22 25.9501:29:1502:09:0502:41:16
514 30409 Pulje 9 Terje Berg-Jensen Grenland SK M 65-69 03:30:28 25.9401:29:5302:11:0102:43:08
514 100329 Pulje 8 Eivind Ramsli NorDan AS M 45-49 03:30:28 25.9401:28:1502:08:5102:41:39
516 153530 Pulje 9 Kevin Lied NorSea BIL M 35-39 03:30:29 25.9401:28:5102:09:4502:42:19
517 100707 Pulje 5 Anders Hasseldal Otra IL sykkel M 50-54 03:30:32 25.9301:29:2902:10:5102:43:07
517 52956 Pulje 5 Frode Horpestad Sig Halvorsen AS M 40-44 03:30:32 25.9301:27:2902:07:1302:39:42
517 76499 Pulje 8 Terje Johannessen Fatland M 50-54 03:30:32 25.9301:29:0202:09:1102:42:30
520 29095 Pulje 5 Terje Stokkeland Bryne Cykleklubb M 60-64 03:30:33 25.9301:29:5602:10:5102:43:10
521 25798 Pulje 5 Lillian Thu Lode Bryne Cykleklubb K 45-49 03:30:34 25.9301:29:5502:10:5102:43:11
522 22974 Pulje 5 Halvard Hovda Klepp Cykle Club M 45-49 03:30:35 25.9201:25:3602:09:1102:40:50
522 23108 Pulje 8 Harald Kleveland Aker Solutions, Stavanger M 55-59 03:30:35 25.9201:30:2102:09:5402:41:54
524 21313 Pulje 4 Bjørn Austerå Bryne Cykleklubb M 70-74 03:30:36 25.9201:29:3502:10:5302:42:54
525 24116 Pulje 5 Jarle Pollestad Bryne Cykleklubb / TeamVeluxIsolaLeca M 50-54 03:30:38 25.9201:29:5902:10:5502:43:13
526 60635 Pulje 8 Espen Gaulen Free Transfer M 35-39 03:30:39 25.9101:29:4502:10:0602:42:00
526 22227 Pulje 12 Espen Lønne Kinly AS M 35-39 03:30:39 25.9101:30:0002:12:0902:45:05
528 24752 Pulje 9 Karl Petter Kjellesvig Sviland BMX / SJ Betong AS M 45-49 03:30:43 25.9101:27:1702:07:4602:39:59
529 152570 Pulje 8 Glenn Omland IMOtek AS M 45-49 03:30:44 25.9001:28:0502:08:5302:41:36
530 28599 Pulje 8 Stein-Åge Østensen Stavanger M 50-54 03:30:45 25.9001:26:0202:06:5802:40:05
531 157380 Pulje 9 Sindre Sjøbakk Equinor M 25-29 03:30:47 25.9001:29:0902:10:4102:42:42
532 76096 Pulje 10 Terje Usken Hommersåk M 55-59 03:30:51 25.8901:30:1002:10:5502:42:31
533 152314 Pulje 8 Arne Brekka Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble M 70-74 03:30:53 25.8901:29:3702:09:2602:42:07
534 161640 Pulje 17 Ole Christian Kvamme Stord SK M 30-34 03:30:57 25.8801:33:4902:13:4502:46:06
534 23042 Pulje 8 Hans Ingvar Kvia Varhaug Sykkelklubb M 50-54 03:30:57 25.8801:29:4702:08:5402:40:52
536 139674 Pulje 5 Freddy Seterdal BHGE M 50-54 03:30:59 25.8701:26:4202:07:5902:41:21
537 59967 Pulje 5 Morten André Johannesen Bergen CK/ Haukeland Sykehus M 50-54 03:31:04 25.8601:31:4802:11:4902:43:16
538 162025 Pulje 16 David Lekve St. Olav M 17-19 03:31:11 25.8501:32:4802:13:4602:45:05
539 126199 Pulje 9 Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 03:31:14 25.8401:28:3202:09:4502:42:07
540 131915 Pulje 15 Lars Bjarne Klævold Bergen Cykleklubb M 45-49 03:31:15 25.8401:34:2802:15:0102:46:32
541 104425 Pulje 9 Per Bergstad Horvå/Tubakken Sykkelklubb M 45-49 03:31:17 25.8401:29:3002:09:5902:42:18
542 24516 Pulje 9 Johnny Westergård Sig Halvorsen M 40-44 03:31:19 25.8301:29:4302:10:0602:43:16
543 161947 Pulje 17 Erik Gitmark Kristiansands Cykleklubb / Kaph Entreprenør M 30-34 03:31:21 25.8301:30:3502:11:1802:43:44
543 104214 Pulje 9 Tor Sølve Laland Klepp Cykle Club M 65-69 03:31:21 25.8301:29:2002:10:0402:42:29
545 23354 Pulje 13 Helge Edland Edland TXT M 45-49 03:31:22 25.8301:32:4202:12:3402:44:16
546 52694 Pulje 17 Morten Brattebø Fenne IVAR M 30-34 03:31:29 25.8101:30:5102:11:3602:43:33
546 140009 Pulje 4 Jostein Eikeland Fossan Tasta & omegn sykkelklubb / Fossanova Cycling M 30-34 03:31:29 25.8101:19:5802:13:1002:44:46
548 123075 Pulje 9 Ståle Fjogstad Oslo M 45-49 03:31:33 25.8001:25:5202:06:3002:40:32
548 126186 Pulje 9 Jon Endre Seljeset Mjøs Sandved IL M 25-29 03:31:33 25.8001:28:3702:09:4302:41:52
550 151475 Pulje 8 Ørjan Sivertsen Sandnes M 30-34 03:31:34 25.8001:26:3702:07:5102:39:46
551 134153 Pulje 5 Vegar Saghaug Kvinnherad Sykkelklubb M 35-39 03:31:35 25.8001:26:4402:08:1802:42:25
552 148978 Pulje 16 Jonas Ekroll Glenne St. Olav M 17-19 03:31:41 25.7901:32:2902:13:3702:45:04
553 23121 Pulje 11 Harald Haukali Sandnes M 55-59 03:31:42 25.7901:26:5802:09:2702:42:37
554 23716 Pulje 5 Iris Odland Knutsen SR-Bank K 45-49 03:31:46 25.7801:31:4402:11:4602:43:06
555 126149 Pulje 5 Ola Bjorheim Nærbø SK / Aarbakke BIL M 50-54 03:31:47 25.7801:31:4902:11:4402:43:06
556 77127 Pulje 8 Øyvind Søreide Aker Solutions, Stavanger M 35-39 03:31:49 25.7701:30:1902:11:0802:44:05
557 101906 Pulje 5 Dag Hilding Lanton Aibel Haugesund M 55-59 03:31:50 25.7701:30:0702:09:4802:42:12
558 22705 Pulje 8 Gilbert Hove Moi IL M 45-49 03:31:53 25.7601:28:1202:08:4802:41:44
559 31613 Pulje 14 Erik Bratland Team SI. Bygg M 20-24 03:31:55 25.7601:34:1502:14:0002:47:06
560 39534 Pulje 8 Øystein Jørgensborg Dalane SK M 45-49 03:31:57 25.7601:31:4002:12:2802:44:49
561 58738 Pulje 8 Jacob Skjelbred TINE M 45-49 03:31:58 25.7501:31:5802:12:4502:44:56
562 22052 Pulje 8 Endre Surnevik Rennesøy Sykleklubb/Lyse B.I.L. M 55-59 03:32:02 25.7501:28:5602:08:5402:42:02
563 75942 Pulje 5 Morten Belgum Nilsen Haugesund M 45-49 03:32:09 25.7301:27:0002:09:2302:42:18
564 58458 Pulje 5 Stein Magne Enevoldsen Equinor M 60-64 03:32:15 25.7201:29:5402:09:5402:42:14
565 147516 Pulje 14 Mats Andersen Scandic Stavanger Forus M 30-34 03:32:26 25.7001:31:2202:13:0102:45:16
566 77260 Pulje 9 Terje Lutsi Sviland BMX M 40-44 03:32:27 25.7001:29:1602:10:0102:42:04
566 147656 Pulje 8 Arnt Pål Kapuno Orre Archer Oiltools M 30-34 03:32:27 25.7001:30:1902:09:3602:42:42
568 29419 Pulje 3 Tommy N. Andersen Sandnes Sykleklubb / Equinor BIL M 55-59 03:32:29 25.6901:31:2502:13:0402:45:20
568 143286 Pulje 15 Torger Skrettingland Team SI. Bygg M 17-19 03:32:29 25.6901:34:1902:14:0302:47:06
570 152572 Pulje 9 Elling Johan Stangeland Heigre Maskin M 45-49 03:32:33 25.6801:31:5202:12:4702:44:29
571 76032 Pulje 5 Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 40-44 03:32:35 25.6801:26:5502:11:5202:43:49
572 58520 Pulje 8 Ove Bore Randaberg SK / Weatherford M 45-49 03:32:37 25.6801:32:0402:12:5302:44:28
573 162026 Pulje 14 David Leach Euroskilt AS M 45-49 03:32:54 25.6401:34:4002:13:1702:43:07
574 132468 Pulje 5 Arvid Drange Sola Triathlonklubb - Sykkel M 40-44 03:32:55 25.6401:24:4302:07:1202:41:43
575 153576 Pulje 10 Marcin Rzadkowalski DENSIQ M 35-39 03:32:56 25.6401:31:2602:12:1002:44:22
576 21455 Pulje 8 Brit Brustveit Sandnes Sykleklubb K 50-54 03:33:03 25.6201:29:4002:11:1602:43:12
577 25530 Pulje 9 Lars Stokken Stord SK / Team Engelsen M 50-54 03:33:07 25.6101:33:4102:14:2202:45:24
578 103634 Pulje 8 Ove Mossige Klepp Cykle Club / Elkjøp Klepp M 35-39 03:33:08 25.6101:32:2702:12:3302:44:39
579 104130 Pulje 10 Kjartan Kjosavik HTH Stavanger M 35-39 03:33:10 25.6101:33:1902:13:4302:45:03
580 143407 Pulje 10 Rasmus Hauge CK Haugaland / Torsdagsklubben, Aibel Haugesund M 30-34 03:33:12 25.6001:29:5002:10:1202:42:49
581 151153 Pulje 15 Geir Johnsen Bilia M 55-59 03:33:25 25.5801:30:1902:12:5102:46:11
582 66355 Pulje 4 Bjørn Petter Kårstad Nærbø SK / Wintershall M 35-39 03:33:27 25.5701:23:2802:01:2302:45:16
582 25884 Pulje 9 Lorents Reinås Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 45-49 03:33:27 25.5701:29:3802:10:0902:43:09
582 20201 Pulje 5 Andreas Skaar Nærbø SK M 35-39 03:33:27 25.5701:22:5402:01:2102:45:15
585 25630 Pulje 8 Lars Martin Rage Statens vegvesen M 60-64 03:33:29 25.5701:32:0302:12:3402:44:54
586 22795 Pulje 8 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 70-74 03:33:30 25.5701:31:4102:12:3002:44:51
587 58119 Pulje 8 Egil Sola NorSea BIL M 50-54 03:33:32 25.5601:29:3602:09:3602:42:53
588 101216 Pulje 8 Fredrik Jørgensen Sandnes Sykleklubb M 30-34 03:33:33 25.5601:33:2702:14:2602:46:30
588 20039 Pulje 9 Aleksander Snare Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel / Torsdagsklubben M 35-39 03:33:33 25.5601:34:1202:14:3102:46:39
590 162027 Pulje 5 Stanley Birkeland NorEngros Kjosavik M 25-29 03:33:35 25.5601:30:0302:10:5602:43:12
590 128019 Pulje 9 Thomas Håland eSeven M 30-34 03:33:35 25.5601:31:5002:12:5102:43:38
592 22724 Pulje 16 Glen Houghton BHGE / Team 3:16 M 35-39 03:33:40 25.5501:30:0902:09:3002:41:40
592 76130 Pulje 8 Eyvin Tørneng Equinor M 65-69 03:33:40 25.5501:32:2002:13:1102:45:05
594 162028 Pulje 8 Kim Vestli TV-aksjonslaget 2018 M 17-19 03:33:41 25.5501:26:5202:08:4402:42:23
595 73534 Pulje 9 Jan Tore Fodnestøl Nordea M 55-59 03:33:42 25.5401:33:3802:13:1002:45:55
595 24732 Pulje 8 Karl Geir Pedersen Sandnes Sykleklubb M 60-64 03:33:42 25.5401:31:5702:12:4702:45:08
597 153407 Pulje 9 Eivind Berland Apply Leirvik M 30-34 03:33:43 25.5401:31:2702:12:5702:45:51
597 29949 Pulje 8 Trond Frafjord Masiv M 55-59 03:33:43 25.5401:33:5902:14:4202:45:57
597 59839 Pulje 8 Anita Havrevold Masiv M 45-49 03:33:43 25.5401:33:5902:14:4002:46:05
600 126229 Pulje 8 Tormod Bjørkli Klepp Cykle Club / Sandnes kommune M 30-34 03:33:44 25.5401:34:2802:14:4802:46:45
601 102723 Pulje 8 Hermund Marthinsen Nesttun M 35-39 03:33:45 25.5401:31:0302:12:1202:44:48
602 76216 Pulje 12 Piotr Michalski Nærbø SK M 50-54 03:33:47 25.5301:33:2802:14:3202:45:28
603 28701 Pulje 14 Stian Njærheim Aarbakke BIL M 40-44 03:33:48 25.5301:30:4702:11:0502:46:11
604 29826 Pulje 8 Tormod Slåtsveen ConocoPhillips BIL M 55-59 03:33:53 25.5201:28:3702:09:0602:43:16
605 134680 Pulje 16 Oskar Tveit Farsund sykleklubb M 55-59 03:33:55 25.5201:33:4402:14:3102:47:07
606 153476 Pulje 14 Rune Førsund DGM - Horvå Tubakken avd Horten M 50-54 03:33:59 25.5101:31:4702:13:0802:45:38
607 119790 Pulje 8 Tom Nilsen NorSea BIL M 40-44 03:34:02 25.5101:30:5302:12:1502:45:22
608 21417 Pulje 9 Bodil Asheim Tveit Tasta & Omegn Sykkelklubb / Equinor K 50-54 03:34:08 25.4901:33:1902:14:5202:46:37
609 113423 Pulje 9 Anett Knutson Bryne Cykleklubb K 45-49 03:34:10 25.4901:33:2202:14:5302:46:40
610 128380 Pulje 9 Knut Inge Astad Molde CK M 45-49 03:34:11 25.4901:31:3002:13:0402:46:03
611 71270 Pulje 9 Bjørn Kongsvik Bergen Cykleklubb M 55-59 03:34:14 25.4801:28:2002:09:4102:42:46
611 162029 Pulje 14 Odd Magnar Nøkland Holum M 35-39 03:34:14 25.4801:34:0302:14:4302:46:48
613 147690 Pulje 10 Nico Van-Luijk Total E&P M 40-44 03:34:15 25.4801:32:2302:13:5902:45:11
614 26215 Pulje 5 Marton Digernes Bryne Cykleklubb / VELUX Takvinduer M 55-59 03:34:16 25.4801:29:5602:10:5002:43:20
615 25957 Pulje 9 Magne Iversen Bryne Cykleklubb M 55-59 03:34:18 25.4701:30:0102:10:0302:43:05
616 141578 Pulje 10 Petter Lundegaard Salvesen Sandnes VGS M 30-34 03:34:22 25.4701:33:1502:14:1402:46:31
617 25641 Pulje 13 Lars Sigve Søndenå Sauda SK M 50-54 03:34:23 25.4601:30:4202:13:0302:44:41
618 38330 Pulje 8 Gunnar Iversen ConocoPhillips BIL M 55-59 03:34:29 25.4501:29:2102:09:3902:43:06
619 20436 Pulje 8 Are Herstad Egersund IK M 50-54 03:34:31 25.4501:29:2402:11:3502:45:49
620 21659 Pulje 8 Dag Victor Kyvik Laerdal Medical M 45-49 03:34:33 25.4401:28:2302:09:3502:43:31
621 25051 Pulje 9 Kjell Yngvar Buer Sandnes M 60-64 03:34:35 25.4401:31:4302:13:2802:45:39
622 27531 Pulje 9 Per Kristian Eiane Aker BP M 55-59 03:34:48 25.4101:30:2002:12:1302:45:15
623 20525 Pulje 5 Arild Sigve Døhlen Sola Cykleklubb M 60-64 03:34:50 25.4101:30:1002:13:4302:47:03
624 21775 Pulje 9 Egil Omdal Dalane SK M 40-44 03:34:51 25.4101:29:3302:11:2602:44:17
625 39887 Pulje 9 Håvard Erga Bryne Cykleklubb M 50-54 03:34:52 25.4101:30:2202:10:1202:43:11
626 29555 Pulje 8 Tor Inge Gystøl Sandnes Sykleklubb M 65-69 03:34:55 25.4001:47:1502:28:4403:02:28
627 53050 Pulje 8 Alf Siqveland Vigrestad SK M 60-64 03:34:59 25.3901:30:0302:11:1302:44:10
628 147746 Pulje 15 Boris Lemaire JCDecaux M 25-29 03:35:03 25.3801:31:4302:14:0502:46:39
629 25946 Pulje 8 Magne Melhus Dalane SK M 55-59 03:35:06 25.3801:31:4802:12:3902:45:16
630 158061 Pulje 15 Morten Østebø Vigrestad SK M 30-34 03:35:11 25.3701:32:4602:14:0802:46:33
631 22619 Pulje 5 Geir Arne Kloster Dalane SK / Aker Egersund M 55-59 03:35:12 25.3701:32:0102:12:4502:45:21
631 25202 Pulje 8 Kjetil Søsæther Aker Solutions Egersund M 45-49 03:35:12 25.3701:32:0802:12:4302:45:45
633 146159 Pulje 14 Stein Åsheim Bilia M 60-64 03:35:17 25.3601:33:3602:17:0802:47:52
634 143306 Pulje 11 Erling Byberg Kleppe M 17-19 03:35:18 25.3501:32:1502:13:2802:46:15
635 103925 Pulje 14 Lars Ove Nesvik Team SI. Bygg M 35-39 03:35:23 25.3501:34:1202:14:0202:47:05
636 151324 Pulje 12 Sindre Rødeseike Førresfjorden M 30-34 03:35:25 25.3401:31:4702:12:1702:45:36
636 46530 Pulje 10 Hans-Øyvind Sagen BB Høvik CK M 55-59 03:35:25 25.3401:32:2402:13:3602:45:21
638 73505 Pulje 15 Jostein Bratland Nærbø SK / Team SI. Bygg M 55-59 03:35:26 25.3401:34:2002:14:0402:47:09
639 136502 Pulje 8 Øyvind Sunde Sandnes Pro- Service M 40-44 03:35:29 25.3301:30:0202:11:1002:44:07
640 125938 Pulje 8 Stian Eiken Force Technology M 35-39 03:35:33 25.3301:27:2802:09:0402:43:26
641 52617 Pulje 2 Stian Laland Sola Cykleklubb / Archer Oiltools M 45-49 03:35:34 25.3201:32:5702:15:2302:47:43
642 23157 Pulje 16 Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb M 55-59 03:35:36 25.3201:36:3502:15:2702:47:43
642 75882 Pulje 4 Kenneth Aasberg Sola Cykleklubb M 45-49 03:35:36 25.3201:32:5002:15:2702:47:24
644 33284 Pulje 4 Tommy Haga Stavanger M 30-34 03:35:37 25.3201:34:1802:15:2802:47:34
645 59497 Pulje 9 Tor Øyvin Grov Stord SK M 35-39 03:35:40 25.3101:34:1102:14:1402:45:22
646 27601 Pulje 8 Peter Ægidius Total E&P M 55-59 03:35:42 25.3101:31:3402:13:1102:46:10
647 76010 Pulje 8 Kjell Rune Thorsen Tubakken Sykkelklubb / Åna BIL M 50-54 03:35:47 25.3001:32:5302:14:1702:46:07
648 24465 Pulje 9 Jon Magnus Follesø Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor BIL M 60-64 03:35:50 25.2901:30:1602:13:2002:45:52
649 40535 Pulje 15 Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 03:35:53 25.2901:28:4302:07:0802:48:05
650 31226 Pulje 8 Rolf Sandstad Nordhordland SK / Austrheim M 65-69 03:36:01 25.2701:29:0702:11:1102:45:27
651 53702 Pulje 9 Harald Kjetil Glendrange Kvinesdal Sykkelklubb M 60-64 03:36:03 25.2701:32:0602:13:2102:46:37
651 152463 Pulje 10 Kenneth Kristoffersen Rogaland Brann og Redning M 45-49 03:36:03 25.2701:30:0702:11:5602:45:52
653 125884 Pulje 8 Espen Goa Allkopi NetPrint M 45-49 03:36:04 25.2601:29:3302:11:5602:45:53
653 104241 Pulje 9 Jochen Martin Equinor BIL M 40-44 03:36:04 25.2601:34:2202:14:4902:47:28
655 38512 Pulje 8 Edel Karin Hovland Dalane SK / Dalane SK /Eigersund kommune K 45-49 03:36:05 25.2601:32:0302:13:3602:46:32
656 141785 Pulje 9 Kåre Knutsvik Procon Rådgivende Ingeniører AS M 50-54 03:36:10 25.2501:32:4302:14:5202:47:36
657 29898 Pulje 9 Tron Rød Stavanger M 50-54 03:36:13 25.2501:34:1502:15:0402:47:32
658 153511 Pulje 10 John Fredrik Thomter JWC M 50-54 03:36:16 25.2401:32:3302:14:2302:46:06
659 156645 Pulje 11 Oscar Alvestad Harboe Vågen VGS M 25-29 03:36:17 25.2401:31:1702:13:1502:46:03
660 103803 Pulje 8 Petter Simensen Team Medvind M 30-34 03:36:21 25.2301:36:3102:16:5802:48:20
661 24113 Pulje 9 Jarle Risa Hommersåk sykkelklubb M 25-29 03:36:22 25.2301:32:2102:13:3402:46:22
661 29377 Pulje 9 Tom Henrik Rosseland Nærbø M 45-49 03:36:22 25.2301:27:4302:11:1902:45:29
663 75872 Pulje 8 Kjell Magnor Kvalvåg Tau M 70-74 03:36:23 25.2301:32:3702:14:3402:47:17
664 151300 Pulje 10 Per Ramsö Stavanger Triathlon Klubb M 30-34 03:36:31 25.2101:34:5802:14:5802:47:55
665 139756 Pulje 8 Christine Olsen-Hagen Sandnes Sykleklubb K 35-39 03:36:36 25.2001:35:1202:16:2102:48:13
666 23753 Pulje 3 Ivar Håland Stavanger SK / Team Rynkeby M 50-54 03:36:41 25.1901:30:3702:11:4102:43:44
667 104096 Pulje 9 Jan Inge Knutsvik Procon Rådgivende Ingeniører AS M 50-54 03:36:44 25.1901:33:0202:15:0602:47:56
668 150633 Pulje 10 Kjell Fossgård IF Frøy Sykkel M 55-59 03:36:47 25.1801:34:0102:15:2002:48:17
669 75982 Pulje 10 Håvard Seljeset Mjøs Sandved M 25-29 03:36:49 25.1801:34:2002:15:3202:47:51
670 126763 Pulje 10 Emil Aase Husa Verdi Eiendomsmegling M 30-34 03:36:50 25.1801:36:2902:16:5602:48:19
671 38697 Pulje 11 Thomas Gangenes Rennesøy sykleklubb M 40-44 03:36:58 25.1601:32:1202:13:4502:47:32
672 147533 Pulje 8 Jon Arne Sæterås Hana Syt og Klag Sykkelklubb M 40-44 03:36:59 25.1601:26:5502:11:1002:44:19
673 28499 Pulje 4 Sondre Kjær Equinor BIL M 45-49 03:37:00 25.1601:34:3902:14:1102:47:10
674 152346 Pulje 9 Stig Tore Lian Team Oltedal Radel M 40-44 03:37:03 25.1501:29:3002:11:1202:43:27
675 26678 Pulje 8 Oddbjørn Haver Aker Egersund M 60-64 03:37:04 25.1501:33:4302:15:5102:48:37
675 28618 Pulje 10 Steinar Rødland Aker Solutions Egersund M 60-64 03:37:04 25.1501:33:4802:15:4902:48:38
675 28950 Pulje 8 Svein Tore Aase Dalane SK / Aker Egersund M 55-59 03:37:04 25.1501:33:0202:15:5102:48:39
678 29674 Pulje 8 Tore Vold SOKO M 50-54 03:37:15 25.1301:32:3802:14:1102:46:48
679 39316 Pulje 8 Stein Bringeland SV Betong M 55-59 03:37:16 25.1301:30:0402:12:0202:46:36
679 34222 Pulje 4 Øystein Skuland Kristiansands Cykleklubb M 50-54 03:37:16 25.1301:34:1902:16:3002:48:47
681 104810 Pulje 11 Miroslav Elias Marine Harvest M 30-34 03:37:18 25.1201:31:1602:12:2702:46:07
681 109603 Pulje 8 Kim Stian Olsen TV-aksjonslaget 2018 M 40-44 03:37:18 25.1201:35:3102:17:0702:48:20
681 38831 Pulje 9 Margrete Thorsen Dalane SK K 45-49 03:37:18 25.1201:31:5402:13:2202:46:51
684 147529 Pulje 8 Marius Glærum Bømlo M 25-29 03:37:19 25.1201:27:4702:09:2902:43:33
685 124930 Pulje 9 Kjetil Espedal Sekkingstad Brygg M 45-49 03:37:24 25.1101:30:5002:12:2502:45:54
686 125722 Pulje 17 Arvid Eidså Nodeland M 55-59 03:37:30 25.1001:37:0002:18:2902:51:32
687 22817 Pulje 9 Gunn Anette Skjærpe Klepp Cykle Club K 45-49 03:37:32 25.0901:33:5202:15:0002:47:33
688 149959 Pulje 14 Henrik Andlem Børresen Euroskilt AS M 35-39 03:37:34 25.0901:33:2402:14:2602:47:13
689 26359 Pulje 8 Morten Rye-Larsen Hafrsfjord SK M 60-64 03:37:38 25.0801:30:3502:12:1102:45:18
690 76337 Pulje 9 Dag Gisle Kustås Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:37:47 25.0701:32:5102:14:4602:47:05
690 24370 Pulje 9 John Sigurd Tolo Laerdal Medical M 40-44 03:37:47 25.0701:33:4202:15:0002:47:37
692 141504 Pulje 9 Per Inge Berge Stavanger katedralskole M 65-69 03:37:48 25.0601:35:5702:17:0902:49:02
693 147682 Pulje 9 Jan Helge Braut Tubakken Sykkelklubb / Horvå M 40-44 03:37:51 25.0601:29:3502:12:1102:46:59
694 73098 Pulje 9 Atle Thu Bogafjell SK M 45-49 03:37:53 25.0501:32:0102:13:2902:47:10
695 148034 Pulje 8 Lene Killingland Larsen Sandnes Sykleklubb K 30-34 03:38:02 25.0401:33:4002:16:0302:49:05
695 64339 Pulje 15 Bjørn Tuhus Bilia M 50-54 03:38:02 25.0401:36:3202:17:1002:50:27
697 24605 Pulje 8 Jostein Almås stord M 55-59 03:38:07 25.0301:34:2202:14:5302:47:56
698 35756 Pulje 9 Arild Dammen Brødrene SlakkHedalen IL M 60-64 03:38:12 25.0201:35:4002:15:3802:49:07
699 127388 Pulje 9 May Brit Høyvik Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 03:38:13 25.0201:35:1602:17:4802:49:48
700 29023 Pulje 10 Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb / Horvå M 50-54 03:38:19 25.0001:31:2502:14:1502:46:34
701 141817 Pulje 10 Mattis Stordalen Flister Lyse BIL M 35-39 03:38:22 25.0001:34:1902:15:5502:49:06
702 20735 Pulje 9 Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:38:23 25.0001:36:1602:17:2902:50:04
702 25652 Pulje 9 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 50-54 03:38:23 25.0001:35:0102:16:3702:49:46
704 29163 Pulje 9 Terje Gabrielsen Bryne Cykleklubb M 50-54 03:38:24 2501:36:1802:17:2702:50:06
704 123111 Pulje 9 Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 03:38:24 2501:36:1702:17:2802:50:06
706 161526 Pulje 13 Igor Sanchez SOLA TRIATHLON KLUBB M 40-44 03:38:25 24.9901:36:4002:18:1102:50:36
707 22495 Pulje 8 Gaute Håland Bryne Cykleklubb / Team Velux M 65-69 03:38:31 24.9801:33:3202:15:4602:48:32
708 162030 Pulje 8 Bjørnar Ommundsen Mandalskameratene M 45-49 03:38:39 24.9701:33:5902:16:5402:49:18
709 131653 Pulje 8 Helge Tjessem Holta HÅ RUGERI AS M 30-34 03:38:45 24.9601:30:1202:12:2602:45:33
710 126238 Pulje 13 Leif Vassbø Tjelta M 50-54 03:38:50 24.9501:33:0502:16:3002:51:14
711 139653 Pulje 8 Idar Ose Navico Hoilding AS M 45-49 03:38:58 24.9301:32:1102:13:0502:47:48
712 98607 Pulje 8 Trond Hagen RSM Norge AS M 30-34 03:38:59 24.9301:32:2402:14:0702:47:03
713 24773 Pulje 9 Karsten Haga COPBIL sykkelgruppe M 55-59 03:39:00 24.9301:34:5602:16:5602:49:52
714 22512 Pulje 8 Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 03:39:01 24.9201:33:2402:14:2402:47:46
715 153474 Pulje 10 Morten Haatuft Stavanger M 40-44 03:39:02 24.9201:36:0202:17:5202:50:16
715 22521 Pulje 8 Geir Sveen Aftenbladet M 55-59 03:39:02 24.9201:31:4502:12:4302:45:46
717 157873 Pulje 10 Espen Krydsby Finjarn Rykkinn M 45-49 03:39:06 24.9201:35:5902:18:1302:51:10
718 147776 Pulje 16 Roald Ruthjersen Kristiansand S M 35-39 03:39:07 24.9101:35:5002:18:1602:50:53
719 21671 Pulje 15 Dagfinn Askvik Maersk Drilling Norge M 40-44 03:39:09 24.9101:34:5402:14:5802:49:03
720 145172 Pulje 10 Hakon Brandt Block Watne M 45-49 03:39:11 24.9101:35:5202:17:4502:49:13
720 77790 Pulje 8 Andrew James Tasta & omegn sykkelklubb / Cameriders M 45-49 03:39:11 24.9101:29:5302:11:1702:45:02
722 46529 Pulje 8 Geir Eikeland Sandnes M 45-49 03:39:17 24.8901:31:3702:13:0102:46:54
723 126293 Pulje 8 Jim Henning Gjersdal Dalane SK M 40-44 03:39:22 24.8801:31:4802:12:4102:46:23
724 75038 Pulje 10 Øyvind Samuel Kvamme Sport Norge M 35-39 03:39:23 24.8801:33:4802:16:1102:49:36
725 123016 Pulje 9 Ole Petter Kallevik HYDRO M 50-54 03:39:24 24.8801:35:1402:17:0502:50:52
726 21978 Pulje 8 Elin Aamodt Aarre Kjell Haver Regnskapsservice AS K 35-39 03:39:27 24.8801:33:1602:15:3302:48:35
727 38443 Pulje 5 Gisle Vik Stord SK / Team Velux Isola Leca M 50-54 03:39:30 24.8701:33:2202:14:2402:47:56
728 132534 Pulje 10 Erlend Halvorsen Team Medvind M 30-34 03:39:34 24.8601:36:2902:16:5602:48:20
728 24051 Pulje 9 Jan Trygve Nicolaisen Haugesund M 60-64 03:39:34 24.8601:34:2502:15:5102:49:45
730 20707 Pulje 5 Arnt Egil Laupstad Dalane SK M 50-54 03:39:42 24.8501:27:1602:09:3102:45:46
731 24790 Pulje 16 Kåre Voll Team Relacom AS M 60-64 03:39:43 24.8501:36:1902:18:5602:51:26
732 101664 Pulje 13 Steffen Næss Haugesund Sparebank M 35-39 03:39:48 24.8401:36:4802:17:1902:50:52
733 153578 Pulje 10 Ørjan Hadland Sandnes M 20-24 03:39:50 24.8301:35:5402:18:1102:51:20
734 34646 Pulje 9 Jan Gregersen Risør Sykkelklubb / AG Mekanikk M 60-64 03:39:54 24.8201:32:1102:13:2602:46:47
734 46525 Pulje 8 Frank Skjæveland Masiv M 45-49 03:39:54 24.8201:32:1402:13:4002:47:41
736 134213 Pulje 11 Mathias Hesselmann Team Hesselmann M 40-44 03:39:55 24.8201:34:1402:16:3602:50:17
737 22919 Pulje 10 Guro Espeland Team Rynkeby Rogaland / JÆDER K 35-39 03:40:01 24.8101:35:4602:18:0002:50:36
738 22952 Pulje 10 Hallgeir Lenes Subsea7 M 55-59 03:40:16 24.7801:34:5102:17:4002:50:56
739 33918 Pulje 13 Rolf Stig Prestvold VIEW M 50-54 03:40:19 24.7801:34:4002:16:2402:49:23
740 30620 Pulje 13 Jon Helge Selstad KCK / MHWirth BIL M 60-64 03:40:22 24.7701:36:4402:17:5902:50:54
740 134239 Pulje 8 Jonni Sørensen Dalane SK M 25-29 03:40:22 24.7701:32:0902:13:4202:46:27
742 162031 Pulje 16 Bjarte Inge Mjelde Q-Meieriene M 35-39 03:40:29 24.7601:38:5002:21:0802:53:41
743 26873 Pulje 8 Olav Brunstad Velledalen IL M 60-64 03:40:32 24.7501:28:5302:11:1102:48:07
744 146985 Pulje 10 Lars Martin Lauvsnes Hetland Finnøy M 40-44 03:40:33 24.7501:35:0802:16:4802:50:49
744 58636 Pulje 9 Inge André Omundsen Subsea 7 M 50-54 03:40:33 24.7501:37:1902:18:2102:50:37
746 76331 Pulje 9 Tore Wiig Jonsbråten PetoroAktiv M 50-54 03:40:34 24.7501:32:1902:15:0502:48:38
747 53928 Pulje 9 Arne Stensland SK Lyngdal & Omegn M 55-59 03:40:35 24.7501:33:4002:15:4102:48:47
748 25876 Pulje 12 Livar Haugland Bristow Norway Rotorsport M 45-49 03:40:38 24.7401:39:2302:21:0502:52:50
748 29381 Pulje 8 Tom Ivar Sørensen Aker Egersund M 55-59 03:40:38 24.7401:32:0102:13:4202:47:47
750 22960 Pulje 12 Hallstein Aase Bryne Cykleklubb / Svein Arne 50 år M 55-59 03:40:39 24.7401:39:2302:21:0602:52:52
751 141502 Pulje 15 Torry Korsbø Bilstad Bygg M 40-44 03:40:41 24.7401:36:5002:18:3902:51:20
752 157252 Pulje13 Kay Roar Harila Klepp Cykle Club M 30-34 03:40:54 24.7101:41:1402:23:4902:58:14
753 73496 Pulje 14 Thomas Kvalvaag Block Watne M 50-54 03:40:55 24.7101:38:4502:19:4202:52:13
754 26330 Pulje 9 Monrad Goa Randaberg SK M 55-59 03:40:57 24.7101:34:2502:15:2102:48:32
755 22083 Pulje 8 Erik Olstad PwC BIL M 30-34 03:40:59 24.7001:34:5102:15:0902:49:45
756 157282 Pulje 10 John Klemetsen Team Rynkeby Rogaland M 45-49 03:41:05 24.6901:36:2602:17:5902:50:36
757 141608 Pulje 16 Espen Hauger Securitas M 50-54 03:41:07 24.6901:34:5002:18:3902:52:09
758 25629 Pulje 8 Lars Magne Haldorsen Equinor BIL M 55-59 03:41:14 24.6701:39:3602:20:1302:52:46
758 22676 Pulje 14 Geir Westheim Simensen Equinor ASA M 55-59 03:41:14 24.6701:37:2202:18:3902:52:29
760 29982 Pulje 14 Trond Olav Groven Tasta & omegn sykkelklubb / Equinor M 55-59 03:41:18 24.6701:37:2602:18:4402:52:33
761 153649 Pulje 10 Davide Duranti The Wheel DEAl M 50-54 03:41:24 24.6601:33:5702:17:3102:51:32
762 147632 Pulje 10 Arnfinn Nærland Lye IL M 60-64 03:41:28 24.6501:33:5602:15:2302:48:45
763 28545 Pulje 15 Ståle Granberg Sandnes M 50-54 03:41:34 24.6401:42:3102:21:2502:53:41
764 28628 Pulje 15 Steinar Meland Sandnes M 50-54 03:41:35 24.6401:42:3102:21:2502:53:42
765 52843 Pulje 17 Geir Lone Madlaleiren M 40-44 03:41:36 24.6301:36:1502:16:5302:50:27
766 76316 Pulje 10 James Bannerman Eni Norge M 40-44 03:41:38 24.6301:38:3502:20:1102:52:42
767 24137 Pulje 17 Jarle Heggelund Madlaleiren M 50-54 03:41:41 24.6201:36:0002:16:5602:50:31
768 21114 Pulje 10 Bernt Berntsen Nærbø SK M 45-49 03:41:43 24.6201:34:2402:15:3802:48:49
768 22242 Pulje 10 Espen Nærbø M 45-49 03:41:43 24.6201:35:1902:15:3902:48:52
770 34291 Pulje 16 Jan Gunnar Østerhus OTRA IL M 50-54 03:41:45 24.6201:33:5602:18:0302:52:08
771 107818 Pulje 9 Arne Rasmussen Subsea 7 M 40-44 03:41:46 24.6201:31:0002:16:1302:51:07
772 24380 Pulje 11 John-Olav Minde Ålgård M 55-59 03:41:49 24.6101:33:4802:16:2002:50:27
773 23381 Pulje 8 Henning Wedege Conoco P M 65-69 03:41:50 24.6101:31:4102:15:1402:51:59
774 38938 Pulje 9 Martin Tjetland Tasta & omegn sykkelklubb / Eldor BIL M 50-54 03:41:54 24.6001:33:5902:14:4402:48:12
775 151171 Pulje 10 Morten Hermansen Equinor M 55-59 03:42:07 24.5801:33:1902:15:3702:49:43
776 25489 Pulje 8 Kurt Hobberstad Varhaug M 50-54 03:42:08 24.5701:37:1602:19:0702:51:56
776 22187 Pulje 9 Ernst Nærland Nærbø SK / Block Watne M 50-54 03:42:08 24.5701:37:0902:19:0602:51:55
778 27105 Pulje 10 Ove Drange Helleland I.L M 55-59 03:42:09 24.5701:36:1602:17:4902:51:20
778 25139 Pulje 10 Kjell Petter Gilje Equinor BIL M 55-59 03:42:09 24.5701:36:3902:18:5702:52:59
780 132329 Pulje 9 Vidar Stornes Midtbø Flekkefjord SK / Elkjøp Klepp M 50-54 03:42:11 24.5701:36:1402:18:4902:51:52
781 132394 Pulje 8 Trond Arne Velund Flekkefjord SK M 45-49 03:42:12 24.5701:32:1202:14:3802:49:42
782 30242 Pulje 17 Willy Thorkildsen Kristiansand S M 50-54 03:42:15 24.5601:35:3902:18:4402:53:56
783 25632 Pulje 8 Lars Normann Alme Tjelta M 50-54 03:42:21 24.5501:30:3602:12:3502:49:47
784 157880 Pulje 5 Geir Ove Vestly Bryne Cykleklubb M 40-44 03:42:25 24.5401:34:1402:17:3702:50:00
785 27785 Pulje 8 Reidar Asheim Aker BP M 55-59 03:42:26 24.5401:37:0702:18:3202:52:00
786 59879 Pulje 9 Asle Havsø Sæstad Egersund M 25-29 03:42:32 24.5301:34:3602:17:1402:51:39
787 25070 Pulje 9 Kjell Arne Johannessen Kvås M 60-64 03:42:35 24.5301:36:0902:18:5902:52:15
788 29552 Pulje 9 Tor Inge Nærland Team Reilstad Landbruk M 50-54 03:42:46 24.5001:35:5902:18:2102:51:31
789 22027 Pulje 5 Elling Stangeland Klepp Cykle Club M 55-59 03:42:49 24.5001:25:0302:21:2902:52:59
790 78596 Pulje 9 Kolbjørn Olsen Bogafjell sykleklubb M 50-54 03:42:52 24.4901:37:0202:19:0502:52:38
791 134717 Pulje 11 Kjell Meyer Heggebø Equinor BIL M 65-69 03:42:58 24.4801:36:0102:17:4002:51:29
792 161523 Pulje 11 Jesper Barslund Seabrokers Group M 25-29 03:42:59 24.4801:33:3702:16:3702:50:02
793 162032 Pulje 10 Tor Ola Liodden fortframsammen M 40-44 03:43:00 24.4801:34:1402:16:2702:51:56
794 76772 Pulje 10 Egil Emberland Fort fram sammen M 50-54 03:43:01 24.4801:34:1502:16:3402:52:05
795 128013 Pulje 9 Geir Andersen Seabrokers Group M 55-59 03:43:02 24.4801:33:4802:16:4102:50:13
796 51098 Pulje 10 Geir Wasantha Hermansen Stavanger M 35-39 03:43:07 24.4701:36:2802:18:3802:51:51
797 46385 Pulje 10 Frank Szanto Szanto Sportsklubb M 40-44 03:43:09 24.4601:33:4702:17:1602:51:38
798 157851 Pulje 9 Sturla Hansen Seabrokers Group M 35-39 03:43:10 24.4601:33:3002:16:3702:49:56
798 22743 Pulje 8 Gøran Szanto Team Ålgårds Auto M 40-44 03:43:10 24.4601:36:2402:18:0402:51:07
800 73290 Pulje 4 Frode Klungtveit Seabrokers Group M 45-49 03:43:11 24.4601:33:3002:16:4102:49:59
801 23137 Pulje 12 Harald Blikra Stavanger SK / Repsol M 55-59 03:43:12 24.4601:34:0502:19:2102:52:47
802 29569 Pulje 8 Tor Kåre Sleveland Dalane SK M 50-54 03:43:15 24.4501:32:1002:13:3802:50:04
803 162033 Pulje 9 Kenneth Halvorsen Grimstad M 35-39 03:43:18 24.4501:39:3202:22:0202:54:12
804 164137 Pulje 13 Roger Lunde Brødrene Dahl M 45-49 03:43:20 24.4401:36:5302:18:3702:52:40
805 77151 Pulje 8 Trond Sigurd Salamonsen Tasta & omegn sykkelklubb / Apply Sørco M 45-49 03:43:21 24.4401:29:2002:11:1402:48:12
806 20986 Pulje 9 Årstein Bringsvor Neptune Energy M 50-54 03:43:23 24.4401:35:3702:18:2502:52:03
806 143343 Pulje 14 Trond Dirdal Sven Kvia As M 45-49 03:43:23 24.4401:35:1202:18:0302:52:47
806 161518 Pulje 15 Vegar Østhus West Group M 30-34 03:43:23 24.4401:35:4502:19:2102:51:45
809 104157 Pulje 15 Kjartan Gilje West Group M 40-44 03:43:24 24.4401:38:3802:19:2402:52:54
809 161519 Pulje 15 Yngve Sundt West Group M 35-39 03:43:24 24.4401:36:2802:19:2202:51:47
811 103979 Pulje 15 Tommy Rossemyr Sandnes Sykleklubb / West Group M 45-49 03:43:26 24.4301:35:4202:19:2502:51:28
811 26626 Pulje 15 Odd Kåre Tønnesen West Group M 55-59 03:43:26 24.4301:35:4502:19:2302:50:25
813 141742 Pulje 9 Jan Petter Husebø Ducati Racing Team M 40-44 03:43:32 24.4201:35:0802:16:4302:51:25
814 132773 Pulje 14 Geir Brekke Olsen Team Mosjon Sykkel M 55-59 03:43:34 24.4201:38:1602:20:2502:53:48
815 41262 Pulje 10 Frank Strømfjord Bogafjell Sykleklubb / Lyse BIL M 35-39 03:43:37 24.4101:37:4502:19:3302:53:30
816 24363 Pulje 9 John Olav Bakken ConocoPhillips BIL M 60-64 03:43:39 24.4101:35:0002:17:5602:51:54
817 58605 Pulje 10 Øystein Høivik Sandnes kommune M 50-54 03:43:40 24.4101:36:1102:19:3902:53:10
818 59298 Pulje 9 Jan Arild Ege BHGE M 45-49 03:43:43 24.4001:34:3202:17:5102:51:19
819 140019 Pulje 9 Torbjørn Mosdøl Tubakken sykkelklubb M 35-39 03:43:47 24.3901:32:0802:14:5802:49:27
820 126968 Pulje 13 Lars Rodvelt Esse Skandinavia M 35-39 03:43:52 24.3801:36:3002:18:4302:52:47
821 100574 Pulje 10 Anne Nina Knutsvik Sandnes Sparebank K 25-29 03:43:54 24.3801:36:5502:19:2802:53:45
821 73529 Pulje 10 Stein Lilledal Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 03:43:54 24.3801:36:5502:19:2802:53:45
823 162034 Pulje 10 Stian Rødder Stavanger M 40-44 03:43:55 24.3801:40:0702:22:5102:55:46
824 162035 Pulje 16 Torgeir Stapnes Norrøn Bolig AS M 30-34 03:43:56 24.3801:34:3102:18:4502:54:05
825 58341 Pulje 9 Aarne Pollestad Allservice M 50-54 03:43:57 24.3801:37:0602:19:2802:52:45
826 104579 Pulje 9 Rikard Helseth Ålgård M 50-54 03:44:00 24.3701:36:3902:19:0302:52:48
827 21127 Pulje 8 Bernt Erik Røed Wintershall M 55-59 03:44:03 24.3601:28:4702:14:1602:49:54
828 148117 Pulje 11 Helge Osland Stavanger M 50-54 03:44:04 24.3601:38:4702:22:2002:54:08
829 58256 Pulje 9 Tom Ove Sørdal Hellvik Hus, Hellvik velferdslag M 45-49 03:44:05 24.3601:32:3502:15:4002:50:38
830 161641 Pulje 17 Idar Kannelønning Stord SK M 30-34 03:44:06 24.3601:38:2902:21:4902:56:08
831 104165 Pulje 9 Bjørn Bryne Kverneland Group B.I.L M 50-54 03:44:09 24.3501:29:4802:13:4102:50:15
831 131632 Pulje 8 Jonas Søyland Nortura M 30-34 03:44:09 24.3501:28:2402:12:0402:49:19
833 125874 Pulje 10 Sissel Seljom Mandal K 50-54 03:44:11 24.3501:36:4002:19:3202:53:41
834 162036 Pulje 8 Njål Meling Talgje M 40-44 03:44:13 24.3501:31:1402:14:1402:50:22
835 58187 Pulje 9 Gaute Fosse DNB M 60-64 03:44:23 24.3301:38:3202:19:0802:52:45
836 58742 Pulje 10 Stian Solbakken Equinor BIL M 40-44 03:44:27 24.3201:38:0102:20:5502:54:13
837 154020 Pulje 14 Jan Sverre Romedal Team Elektro Sør M 45-49 03:44:33 24.3101:35:2202:19:4402:53:18
838 162037 Pulje 13 Thomas Schanke Eikum Øksnevad VGS M 40-44 03:44:36 24.3001:39:5202:22:5302:56:59
839 59759 Pulje 9 Egil Meihack Equinor ASA M 45-49 03:44:40 24.3001:40:4202:21:5302:53:40
840 133418 Pulje 17 Jarle Hamre Ottesen Leger uten bremser M 25-29 03:44:52 24.2801:36:5402:18:2202:52:12
841 139838 Pulje 8 Stig Haver NorDan M 40-44 03:44:59 24.2601:31:0902:14:5902:50:21
842 158010 Pulje 12 Pedro Abreu Equinor BIL M 50-54 03:45:02 24.2601:47:1502:30:0303:03:34
842 100373 Pulje 9 Tor Fjeldheim Team Oltedal Radel M 45-49 03:45:02 24.2601:30:1702:13:2602:49:25
844 114819 Pulje 16 Reidar Lerang ITParken M 45-49 03:45:04 24.2501:38:0402:20:5302:54:33
845 127129 Pulje 9 Kenneth Seldal Ecs automation M 35-39 03:45:05 24.2501:37:4402:21:1802:55:05
846 27502 Pulje 8 Per Gunnar Andersen NorDan AS M 50-54 03:45:07 24.2501:39:1702:21:1002:54:20
847 27909 Pulje 11 Roger Østrem NorDan AS M 50-54 03:45:08 24.2501:39:1802:21:1102:54:39
848 161558 Pulje 16 Trond Skogen Q-Meieriene M 45-49 03:45:09 24.2501:39:0002:18:3602:53:19
849 38538 Pulje 11 Juan Feria Aker Solutions, Stavanger M 45-49 03:45:12 24.2401:33:5502:15:5402:52:06
850 59851 Pulje 10 Thomas Tvedt The Wheel DEAl M 45-49 03:45:13 24.2401:36:3402:18:2602:53:38
851 26179 Pulje 8 Martin Tyldum Tasta & omegn sykkelklubb / ViewLedger M 55-59 03:45:14 24.2401:31:5202:15:0602:49:23
852 76825 Pulje 9 Rune Mjøs Sandnes Sykleklubb / Equinor BIL M 60-64 03:45:15 24.2301:35:0102:18:2602:52:38
853 142487 Pulje 12 Gerd Marie Wallin Bryne K 40-44 03:45:17 24.2301:33:0702:16:5202:52:44
854 21515 Pulje 12 Cato Wallin Bryne M 40-44 03:45:18 24.2301:33:1002:16:5302:52:44
855 162038 Pulje 14 Tom Egebakken skretting a/s M 40-44 03:45:31 24.2101:37:4402:19:4902:54:06
856 28268 Pulje 8 Sigmund Loen Lyse BIL M 55-59 03:45:32 24.2001:34:0202:20:0202:55:08
857 25686 Pulje 5 Leif Knutsen Sandnes Sykleklubb M 55-59 03:45:33 24.2001:40:1602:22:2802:55:42
858 22773 Pulje 9 Gro Moldekleiv Sandnes sykleklubb K 50-54 03:45:34 24.2001:40:0002:22:3102:56:15
859 58178 Pulje 14 Kenneth Skrettingland Jærentreprenør M 35-39 03:45:35 24.2001:37:5402:19:4702:53:58
860 59562 Pulje 14 André Sandvold Jærentreprenør M 40-44 03:45:36 24.2001:37:1102:19:4602:51:39
861 76904 Pulje 9 Katrine Boxill Knutsen Sandnes Sykleklubb K 55-59 03:45:37 24.2001:40:0802:22:3202:55:49
861 25727 Pulje 14 Leif Jarle Vigre Jærentreprenør M 40-44 03:45:37 24.2001:37:4202:19:4902:52:42
863 21831 Pulje 14 Einar Vigrestad Jærentreprenør M 50-54 03:45:38 24.1901:38:0002:19:4902:54:28
864 147609 Pulje 10 Dag Jone Eidheim Lye M 35-39 03:45:39 24.1901:35:0102:18:2302:52:54
864 24149 Pulje 5 Jarle Aakre SV Betong M 45-49 03:45:39 24.1901:29:1302:15:3002:53:07
866 127105 Pulje 14 Valur Gunnarson Jærentreprenør M 60-64 03:45:43 24.1801:38:0102:19:5602:54:31
867 141443 Pulje 8 Johan Ryder Berntsen Arendal CC M 35-39 03:45:45 24.1801:20:3801:59:5702:34:20
867 157857 Pulje 14 Sven Erik Valle Printz Flekkefjord M 40-44 03:45:45 24.1801:38:4602:23:0102:55:46
869 140237 Pulje 8 Frode Gundersen Arendal CC M 50-54 03:45:46 24.1801:20:4002:09:4002:46:33
869 141448 Pulje 8 Per Richard Kaino Arendal CC M 40-44 03:45:46 24.1801:20:3301:58:3902:34:21
871 38384 Pulje 14 Tron Gudmestad Jærentreprenør M 55-59 03:45:47 24.1801:34:4502:20:0002:54:34
872 25927 Pulje 8 Magne Undheim Nærbø SK M 40-44 03:45:52 24.1701:33:3102:15:4302:49:34
873 103618 Pulje 9 Roy Hugo Buraas Haldn M 65-69 03:45:54 24.1601:37:1202:20:2002:55:15
874 21101 Pulje 13 Bernhard Haver Vagle NTNUI M 25-29 03:45:56 24.1601:33:1102:16:3202:51:46
875 58959 Pulje 12 Anders Rindal Bouvet M 40-44 03:45:57 24.1601:38:2402:21:1702:55:45
876 132469 Pulje 15 Jone Serigstad Dekkstra Forus M 35-39 03:45:58 24.1601:37:3502:20:2402:56:13
877 40406 Pulje 9 Asbjørn Landsnes Team Aktiv Stavanger M 65-69 03:46:01 24.1501:37:1102:19:5802:54:05
878 27479 Pulje 9 Per Egil Lofthus Aker Solutions, Stavanger M 55-59 03:46:04 24.1501:36:3302:19:5902:53:52
879 134285 Pulje 16 Kjetil Olufsen Securitas M 35-39 03:46:05 24.1501:39:0002:22:5802:56:10
879 20375 Pulje 13 Anne Lovise Rafoss Bristow Norway Rotorsport M 40-44 03:46:05 24.1501:38:3402:21:5002:55:09
881 153527 Pulje 9 Lars-Eirik Hermansen Stavanger M 40-44 03:46:08 24.1401:38:5602:20:2702:55:17
882 115863 Pulje 12 Trond Sandvik Sr-bank M 45-49 03:46:10 24.1401:33:2902:17:1002:52:39
883 162039 Pulje 17 Pawel Daroszewski ski Klub Rowerowy M 35-39 03:46:13 24.1301:37:4502:22:2802:56:23
883 152869 Pulje 10 Kristian Sakkestad Stavanger M 30-34 03:46:13 24.1301:38:4202:21:2802:56:50
885 162040 Pulje 16 John Sørbø Securitas M 45-49 03:46:14 24.1301:29:5502:12:0402:47:50
885 101345 Pulje 17 Otto Christian Vikki Spring Sykkel M 55-59 03:46:14 24.1301:39:5702:24:1602:58:04
885 73720 Pulje 17 Kjell Bjarne Winther Spring Sykkel M 55-59 03:46:14 24.1301:39:5702:24:1702:58:03
888 147559 Pulje 17 Svein-Tore Brundtland ConocoPhillips M 45-49 03:46:17 24.1201:38:4502:20:2602:54:26
889 161573 Pulje 13 Rune Aasland sandnes M 20-24 03:46:19 24.1201:38:1702:21:3902:55:13
890 126570 Pulje 9 Ola Sandsbråten Varhaug sykkelklubb M 55-59 03:46:21 24.1201:36:5702:20:3402:54:53
890 145807 Pulje 17 Knut Helge Sivertsen Avaldsnes M 50-54 03:46:21 24.1201:43:5802:25:5902:58:08
890 23898 Pulje 16 Jan Arild Skjeie chc hs M 50-54 03:46:21 24.1201:40:2802:22:4702:57:51
893 77169 Pulje 11 Ove Horpestad Bryne M 45-49 03:46:22 24.1201:37:0102:21:3702:55:49
894 74134 Pulje 13 Willy Pedersen Brubakken M 45-49 03:46:27 24.1101:36:2602:16:1302:52:15
895 126102 Pulje 9 Fredrik Jomaas Madlaleiren M 45-49 03:46:34 24.0901:33:2602:15:1602:51:31
896 104112 Pulje 9 Sverre Mathiassen Stavanger M 50-54 03:46:36 24.0901:40:3802:22:4202:56:22
897 141921 Pulje 10 Jørn Åge Seljeset Mjøs Euronics Ålgård M 40-44 03:46:37 24.0901:36:5102:18:3702:53:44
898 23106 Pulje 9 Harald Krogedal Kverneland Group B.I.L M 55-59 03:46:39 24.0901:38:3802:21:0402:54:31
899 141823 Pulje 10 Arild Vølstad Bjerkreim Kommune M 30-34 03:46:47 24.0701:36:0202:18:4402:53:21
900 38612 Pulje 10 Jan Arild Fjermestad Madla M 50-54 03:46:50 24.0701:36:3302:18:3302:54:17
901 134211 Pulje 16 Stig Slettebø Norrøn Bolig AS M 35-39 03:46:52 24.0601:40:4702:22:4502:57:49
902 162041 Pulje 12 Steinar Meling Hommersåk M 50-54 03:47:00 24.0501:40:0702:25:2102:57:45
903 153531 Pulje 10 Christoffer Ege Egersund M 30-34 03:47:03 24.0401:40:0402:22:5102:56:44
904 77009 Pulje 9 Stian Simonsen SUS BIL M 45-49 03:47:06 24.0401:41:1702:23:3502:56:43
905 77675 Pulje 9 Atle Tingbø Aker Egersund M 40-44 03:47:08 24.0301:37:0602:21:4502:56:48
906 154438 Pulje 11 Gro Hansen Søgne Cykleklubb K 35-39 03:47:09 24.0301:40:0902:22:5702:56:51
906 140252 Pulje 11 Svein Magne Klungland Søgne sykleklubb M 45-49 03:47:09 24.0301:40:0802:22:5602:56:49
906 132579 Pulje 14 Egil Klungtveit Friskt Alternativ M 50-54 03:47:09 24.0301:42:0202:23:0902:57:17
909 22834 Pulje 9 Gunnar Tjetland Reconsult Tjetland M 60-64 03:47:10 24.0301:39:0602:23:2802:57:19
910 27127 Pulje 8 Øivind Stangeland Ssubsea 7 M 50-54 03:47:14 24.0201:36:1502:18:1502:54:51
911 20956 Pulje 8 Ådne Tjørhom Sandnes M 40-44 03:47:15 24.0201:32:3602:17:2502:53:13
912 25878 Pulje 10 Livar Bertelsen Nokas AS M 45-49 03:47:18 24.0201:44:2702:25:2702:57:40
913 27394 Pulje 9 Per Toresen Sandnes M 65-69 03:47:19 24.0101:40:1802:22:5602:56:46
914 27518 Pulje 14 Per Ivar Espe BAVARIA M 50-54 03:47:27 24.0001:41:5102:26:0502:59:33
915 58867 Pulje 10 Øyvind Tvedten DNV GL VBIL Stavanger M 50-54 03:47:28 24.0001:40:5002:24:0602:57:43
916 72341 Pulje 9 Lars Erling Lofthus Equinor BIL - Kårstø M 50-54 03:47:31 23.9901:39:2702:22:1302:55:17
917 24926 Pulje 9 Kim Richter Sandnes IL M 40-44 03:47:32 23.9901:40:3602:23:1102:56:59
918 23944 Pulje 8 Jan Erling Danielsen Stavanger M 55-59 03:47:35 23.9901:36:1202:18:4102:54:45
919 148891 Pulje 14 Klaus Beschel Bryne videregående skole M 50-54 03:47:36 23.9801:44:4302:27:0902:59:25
920 53229 Pulje 8 Kari Skailand Dalane SK / Aker Egersund K 50-54 03:47:38 23.9801:40:1402:22:5002:58:23
920 52695 Pulje 14 Anstein Skjørestad Bryne videregående skole M 35-39 03:47:38 23.9801:44:5802:27:0902:59:22
920 58586 Pulje 11 Ketil Solvik-Olsen Samferdselsdepartementet M 45-49 03:47:38 23.9801:36:3402:20:0402:55:02
923 149735 Pulje 15 Jenny Wøien Asker CK K 25-29 03:47:40 23.9801:42:0902:25:5002:59:41
924 142328 Pulje 11 Ralph Clino Oblea Villaverde Team Pinoy Padyakero M 30-34 03:47:42 23.9701:37:5802:22:1602:57:15
925 103864 Pulje 10 Kurt Høyland Equinor BIL M 50-54 03:47:43 23.9701:40:4402:23:1702:56:23
926 59374 Pulje 10 Per Ove Asbjørnsen NorSea BIL M 45-49 03:47:44 23.9701:40:4502:23:1702:56:27
927 21651 Pulje 14 Dag Martin Amundsen Mandal CK M 45-49 03:47:49 23.9601:36:1002:22:1102:56:48
928 151962 Pulje 14 Flemming Engh Mandal CK M 50-54 03:47:50 23.9601:36:3802:21:5902:56:49
929 151302 Pulje 11 Janne Bjørnsen Stavanger Triathlon Klubb / LYSE BIL K 30-34 03:47:51 23.9601:39:3902:23:4602:57:26
929 162042 Pulje 15 Ivan Perreira Dos Santos Coop Norge M 35-39 03:47:51 23.9601:36:5702:19:3902:55:37
931 29917 Pulje 14 Trond Reinertsen Tasta & omegn sykkelklubb / Friskt Alternativ M 55-59 03:47:53 23.9501:42:1902:24:0802:57:42
932 153584 Pulje 10 Sigmund Bakka Sandnes M 45-49 03:47:56 23.9501:37:3902:20:4602:57:31
932 161473 Pulje 11 Terje Gudmestad Team Rynkeby Rogaland M 55-59 03:47:56 23.9501:41:0402:24:4902:58:58
934 162043 Pulje 11 Jan Rasmussen Neptune Energy M 60-64 03:47:58 23.9501:41:2902:24:5302:57:49
935 136309 Pulje 9 Hogne Lilleås Team Helgevold / Torsdagsklubben M 45-49 03:48:00 23.9401:36:3002:21:1502:56:15
936 66539 Pulje 10 Debbie Sandven Bogafjell SK K 60-64 03:48:04 23.9401:38:4502:22:1702:56:37
937 162044 Pulje 17 Jarle Vetrhus Karlsen IVAR M 25-29 03:48:06 23.9301:35:5902:19:3002:54:35
938 131953 Pulje 9 Enrico Graf Team Oltedal Radel M 40-44 03:48:08 23.9301:34:5302:17:1202:52:39
939 91788 Pulje 8 Erik Syvertsen Fatland / Team Spinn M 50-54 03:48:09 23.9301:34:4502:19:2302:55:20
940 73564 Pulje 8 Torvald Refsland Jærentreprenør M 45-49 03:48:20 23.9101:37:0202:19:5702:55:24
941 104258 Pulje 10 Jostein Økland Sola Cykleklubb / Team Rynkeby M 60-64 03:48:22 23.9001:41:0502:23:4702:57:30
942 77308 Pulje 10 Marion Svihus Bogafjell Sykleklubb K 60-64 03:48:23 23.9001:41:0702:23:3202:57:40
943 146230 Pulje 9 Jan Ove Kleiveland Bryne M 30-34 03:48:26 23.9001:36:3802:20:1202:55:08
944 118034 Pulje 11 Tor Arve Monan Varodd BIL M 60-64 03:48:38 23.8801:38:4902:22:5302:56:38
945 141526 Pulje 10 Magnus Lode Roscoe Billingstad M 30-34 03:48:40 23.8701:32:0902:15:4402:49:57
946 59230 Pulje 9 Tor Åge Risnes TÅR Mikrobryggeri M 45-49 03:48:45 23.8601:35:0802:19:1502:54:30
946 76967 Pulje 8 Lasse Svensen Hjelmeland Sparebank M 55-59 03:48:45 23.8601:42:2902:25:1602:58:44
948 104497 Pulje 9 Pål Søiland The Wheel DEAI M 35-39 03:48:51 23.8501:39:0702:21:3002:56:06
948 87160 Pulje 17 Per Kristian Sørgaard Kaph Entreprenør M 50-54 03:48:51 23.8501:41:4002:23:4802:58:03
950 100413 Pulje 15 Carsten Bischoff Team Kverneland Bil Volvo M 55-59 03:48:52 23.8501:41:2302:23:3902:58:27
951 25069 Pulje 9 Kjell Arne Larsen Equinor BIL M 60-64 03:48:53 23.8501:36:5302:20:2802:55:40
952 20799 Pulje 9 Asbjørn Laget Ahlsell M 60-64 03:48:54 23.8501:41:2302:24:0802:58:20
953 75989 Pulje 9 Tom Arild Josdal Gyland I.L. M 55-59 03:48:56 23.8401:41:3502:23:3802:58:22
953 38509 Pulje 9 Eivind Stangeland Statens vegvesen M 55-59 03:48:56 23.8401:36:3302:20:4302:55:42
955 126546 Pulje 9 Øyvind Bollingmo Team Giraff M 45-49 03:48:57 23.8401:37:1902:21:3202:56:39
956 162045 Pulje 15 Kristoffer Kjeldsen Omdal Transport M 30-34 03:48:58 23.8401:39:4402:22:2602:57:08
957 52909 Pulje 9 Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 03:49:00 23.8401:36:2702:20:3302:54:23
958 142471 Pulje 14 Juan Pedro Leon Atienza Brubakken M 30-34 03:49:02 23.8301:36:1902:20:0302:52:25
959 76508 Pulje 9 Gunnar Michaelsen Vesterålen sk Team Ålgård Auto M 65-69 03:49:09 23.8201:39:0202:22:0702:56:03
960 133103 Pulje 14 Øyvind Eriksen Team Elektro Sør M 30-34 03:49:13 23.8201:46:4902:27:0603:00:43
961 76224 Pulje 9 Andreas Austrheim Hå kommune M 45-49 03:49:20 23.8001:38:5602:21:3902:55:38
962 25634 Pulje 8 Lars Olav Larsen Randaberg SK M 55-59 03:49:25 23.7901:36:4102:21:1502:58:12
963 123085 Pulje 8 John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 03:49:27 23.7901:32:3602:24:1302:59:28
964 105110 Pulje 10 Ole Christian Haukland Aarbakke BIL M 25-29 03:49:34 23.7801:37:4702:21:0802:56:11
965 158483 Pulje 17 Bjørnar Nilsen Sola M 35-39 03:49:39 23.7701:38:0802:20:2402:56:44
966 24205 Pulje 9 Jo Tertnes Equinor BIL M 45-49 03:49:40 23.7701:34:0702:16:3702:52:25
967 152465 Pulje 10 Abiel Berhe Dalane SK M 30-34 03:49:47 23.7601:35:5302:21:1202:56:08
968 72951 Pulje 10 Uwe Sprenger JWC BC M 50-54 03:49:52 23.7501:37:3502:21:1602:56:43
969 147879 Pulje 10 Artur Borchert TINE M 40-44 03:49:56 23.7401:42:4202:26:3502:59:29
970 134115 Pulje 10 Lars Christian Damgaard Dalane SK M 40-44 03:50:01 23.7301:42:0302:25:0003:00:00
970 157474 Pulje 11 Arne Madland Team Reilstad Landbruk M 50-54 03:50:01 23.7301:40:0602:23:3402:58:30
972 25506 Pulje 8 Kyrre Langeland Toyota Sørvest M 40-44 03:50:02 23.7301:28:2802:11:2102:46:15
973 29239 Pulje 16 Thomas Glenne-Knudsen Swire Oilfield Services M 40-44 03:50:05 23.7301:38:3402:21:2402:56:59
974 153403 Pulje 17 Håkon Nielsen Kaph Entrepenør M 30-34 03:50:06 23.7201:34:2102:18:1602:54:30
974 38703 Pulje 9 Per Tønnessen Farsund Sykleklubb M 60-64 03:50:06 23.7201:37:0102:22:0802:57:15
976 22664 Pulje 8 Geir Peder Kydland Dalane SK M 55-59 03:50:13 23.7101:40:0902:22:5002:57:59
977 76292 Pulje 8 Steinar Sjøberg Vennesla OCK / Team Byggma M 60-64 03:50:15 23.7101:35:4702:18:2802:54:06
978 162046 Pulje 16 Espen Havås Farsund Sykleklubb M 30-34 03:50:16 23.7101:39:3402:23:2202:58:05
979 123995 Pulje 11 Kyrre Rødeseike Team NPR M 35-39 03:50:22 23.7001:35:1802:19:2602:56:25
980 30251 Pulje 8 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 60-64 03:50:23 23.6901:38:5702:22:4202:58:03
981 162047 Pulje 15 Vegar Leidland Bilstad Bygg M 20-24 03:50:24 23.6901:39:0802:23:1302:58:08
982 147866 Pulje 10 Marcin Bartnik Sandnes M 35-39 03:50:32 23.6801:38:2102:21:1802:57:20
983 93498 Pulje 16 Thomas Tønnessen Dream Team M 35-39 03:50:34 23.6801:40:4502:23:3802:59:22
984 134292 Pulje 9 Jan Ånderå Bømlo SK M 40-44 03:50:41 23.6601:36:3402:22:0202:57:09
985 26342 Pulje 15 Morten Tjemsland Coop Gjesdal M 35-39 03:50:42 23.6601:41:0502:25:4303:00:29
986 153752 Pulje 10 Ida Lillian Mellem Sandnes K 25-29 03:50:45 23.6601:34:3102:18:3702:56:31
987 53734 Pulje 10 Øyvind Hadland Telecomputing Norway AS M 40-44 03:50:53 23.6401:40:5502:25:3803:00:01
988 156616 Pulje 11 Åge Høiland Ålgård M 40-44 03:50:54 23.6401:39:5902:24:1402:58:29
989 124111 Pulje 9 Bjørn Asle Teige Bømlo SK M 55-59 03:50:57 23.6401:41:1502:23:2902:58:35
990 126173 Pulje 14 Kjetil Storhaug BAVARIA M 25-29 03:50:58 23.6301:42:5002:26:0502:59:41
991 153555 Pulje 10 Otto Ødegård Sandnes kommune M 40-44 03:51:04 23.6201:35:1802:19:2202:56:10
992 122716 Pulje 15 Alf Gunnar Vinningland Covent M 40-44 03:51:05 23.6201:42:0502:26:5803:00:21
993 105484 Pulje 10 Anders Anda Pedersen Trucknor Rogaland M 40-44 03:51:06 23.6201:37:0502:22:0002:58:08
994 105954 Pulje 15 Thomas Egeland Gann Tre M 30-34 03:51:07 23.6201:43:4002:28:5403:02:50
994 162048 Pulje 16 Maren Skjæveland-Kvia Kvia Bemanning AS K 35-39 03:51:07 23.6201:35:4502:21:3002:58:02
996 32372 Pulje 5 Bjørn Skjæveland Telecomputing Norway AS M 35-39 03:51:14 23.6101:38:2102:24:2002:57:29
997 162049 Pulje 13 Arvid Røde Alta M 50-54 03:51:16 23.6001:42:2202:25:2003:01:29
998 100697 Pulje 8 Bjørn Idar Friisenfeldt Sola Trykkeri & Kopi AS M 45-49 03:51:22 23.5901:29:2702:10:5902:46:18
999 30381 Pulje 12 Paal Frode Larsen Klepp Cykle Club / Equinor M 50-54 03:51:23 23.5901:40:3802:24:4902:59:18
1000 32294 Pulje 12 Stein Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 50-54 03:51:24 23.5901:40:3902:24:4802:58:24

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Nordsjørittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 09.06.2018
Distanse: 91.00 KM
Snittfart: 21.84 Km/t
Snittid: 4:09:56
Antall deltakere: 2650

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (91.00 km): 02:28:51 (M)
    • Håvard Blikra
    • Jone Ellingsen
    • Roy Hegreberg
    • Daniel Egeland Jarstø
  • 2017 (91.00 km): 02:55:23 (K)
    • Ingvild Roti
  • 2008 (85.00 km): 02:25:18 (M)
    • Roy Hegreberg
  • 2008 (85.00 km): 02:49:05 (K)
    • Lene Byberg
  • 2007 (83.00 km): 02:26:43 (M)
    • Einar Lode
  • 2007 (83.00 km): 02:49:49 (K)
    • Randi Warland
  • 2001 (80.00 km): 02:21:25 (M)
    • Håkon Austad
  • 2001 (80.00 km): 02:29:40 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå