Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2003

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1007 43712 Aat Beers Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
166 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
647 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 20:40:09 26.12
1310 43891 Åse Sandal Sweden K 40-44 28:14:42 19.11
515 20984 Årstein Svihus Bergen CK M 30-34 19:15:22 28.04
553 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 19:28:59 27.71
756 41127 Åge Seljenes Haram CK M 45-49 21:28:57 25.13
1397 32252 Åge Flotve Norway M 30-34 MTB 34:23:46 15.69
526 31076 Ådne Lunde Bergens Tidende M 40-44 MTB 19:15:23 28.04
1027 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold DHL Express A.S / DHL BIL M 30-34 23:53:50 22.59
1066 43749 Øyvind Sigfred Hansen Zarina M 55-59 24:23:15 22.14
789 41831 Øyvind Berg Magnussen Team 96 M 20-24 21:42:46 24.87
130 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 50-54 16:56:22 31.87
266 43374 Øyvind Kjellhov IF Frøy M 25-29 17:34:59 30.71
912 31334 Øyvind Steinsland Rieber & Søn BIL / Toro M 45-49 22:50:56 23.63
1178 43808 Øyvind Dannmyr Norway M 20-24 26:11:33 20.61
1312 35745 Øystein Arne Maraak Geiranger IL M 50-54 28:25:20 18.99
1150 36111 Øystein Aasen Jemtland M 30-34 25:38:23 21.06
1285 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 60-64 27:46:50 19.43
637 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 20:36:01 26.21
924 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 50-54 22:52:26 23.60
600 35487 Yngve Karlsen Stjørdals Blink M 50-54 19:56:13 27.08
568 36105 Yngvar Haugland Norway M 50-54 19:40:53 27.43
117 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 16:32:33 32.64
261 43365 Wolfgang Erhart Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
325 43396 Wolfgang Coste Kettengang Heerdt M 40-44 17:41:37 30.51
356 43412 Wolfgang Vogel Germany M 50-54 17:59:18 30.01
372 43421 Wolfgang Scheffler Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 18:14:09 29.61
1328 43903 Wolfgang Nietsche Germany M ?? 28:59:55 18.62
784 43598 Wim Lemmers Netherlands M 45-49 21:41:45 24.88
266 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
804 36026 Willy Hanssen Bjørns M 50-54 21:51:09 24.71
842 43619 Willy Sannes Norway M 45-49 22:14:22 24.28
886 41795 Willy Eliseussen Narvik CK M 40-44 22:34:59 23.91
1281 43070 Willy Dahl Norway M 45-49 27:42:34 19.48
804 30233 Will Kirkwood Norway M 20-24 21:51:09 24.71
562 40931 Wilhelm Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
489 43461 Wilbert Bonne Netherlands M 30-34 19:03:04 28.34
1354 43918 Wiggo Rødsten E-huset M 40-44 30:10:43 17.89
1187 43812 Wiebke Hieber Telekom Mannheim K 20-24 26:24:28 20.44
955 43679 Wiame Jacques MSF/AZG Belgium M 55-59 23:13:55 23.24
687 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:07:05 25.57
1011 43716 Werner Schærer Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1056 40923 Wenche Staurset Sentralvaskeriet for Rogaland K 40-44 MTB 24:13:30 22.29
1161 36151 Wenche Lien Norway K 45-49 25:45:47 20.96
1220 35773 Walther Dønnestad Team Arendal CC M 55-59 26:49:28 20.13
1389 43941 Walther Slørdal Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1362 43922 Walter W. Kreutner Kettengang Heerdt M 50-54 30:21:41 17.78
442 41021 Walter Auel OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
736 43579 Walter Matthes Klubi Velotravel M 45-49 21:23:27 25.24
1117 43771 Walter Häfer Klubi Velotravel M 65-69 25:02:20 21.56
1368 43927 Walter Fritz Sportsklubben Ceres M 30-34 30:32:27 17.68
596 43511 Waldemar Lebeck Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
730 43573 Waldemar Fischer Klubi Velotravel M 70 + 21:23:21 25.24
813 43610 Waldemar Herkelrath Germany M 60-64 21:54:02 24.65
596 43513 Volker Wiesinger Klubi Velotravel M 35-39 19:55:18 27.10
1188 43813 Ville Vuorinen Ultimate River Bikers M 40-44 26:24:37 20.44
99 43319 Viggo Sandvoll Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
21 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 14:48:43 36.45
266 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 17:34:59 30.71
573 30971 Vidar Fondevik Bergen CK M 50-54 19:42:56 27.38
726 40642 Vidar Innbjo Brumunddal SK M 30-34 21:22:32 25.26
788 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 21:42:07 24.88
942 40704 Vidar Bøe DnB M 50-54 22:59:38 23.48
989 43701 Vidar Strandkaas Norway M 60-64 23:32:21 22.94
994 35833 Vidar Tollefsen Team SST M 45-49 23:33:44 22.91
1253 41165 Vidar Johannessen Norway M 45-49 27:23:11 19.71
1418 35647 Vidar Bjørgum Norway M 45-49 36:57:38 14.61
615 31207 Victor Oen Lonely Rider M 30-34 20:15:16 26.66
1089 63034 Venke Johansen Arendal CC K 45-49 24:34:52 21.96
119 41425 Vegard Kjølhamar Dangerrangers M 17-19 16:43:02 32.30
468 43455 Vegard Bjørstad NTNUI M 20-24 18:55:13 28.54
568 35653 Vegard Eitrem Norway M 35-39 19:40:53 27.43
1301 42189 Vegard Hansen Trondheim Brannkorps M 35-39 28:14:41 19.11
1214 43835 Vaughan Bowen Canada M 50-54 26:44:13 20.19
230 36454 Uwe Anton Rausch OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
381 43428 Uwe Rümbling Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 18:24:27 29.33
958 43683 Uwe Stoltenberg OFT Germany M 35-39 23:18:27 23.16
869 43634 Urban Wedberg Kvänum IF M 35-39 22:27:13 24.04
1239 43845 Ulrik Kirchheiner HSOK M 40-44 27:07:25 19.90
492 43462 Ulrich Lehnen Germany M 35-39 19:05:31 28.28
514 43475 Ulrich Otto SSV Lichtenstein M 50-54 19:13:44 28.08
1071 35954 Ulrich Interthal Germany M 60-64 24:25:21 22.11
700 43560 Uli Spindelboeck OFT Germany M 25-29 21:14:38 25.41
868 43632 Uli Kappes Elga M 45-49 22:25:41 24.07
483 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 50-54 18:58:24 28.46
750 122259 Ulf Hansen Svolvær IL M 40-44 21:26:02 25.19
1334 43906 Ulf Uby Millipore AB M 45-49 29:19:30 18.41
881 43639 Tvan van der Sangen WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
326 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 17:42:56 30.48
160 31875 Tryggve Soldal Bergen CK M 50-54 17:01:21 31.72
808 35123 Trygg-Arne Karlsen Tromsø CK M 45-49 21:52:33 24.68
133 30848 Truls Lura Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
917 43655 Trude Karlsen Norway K 30-34 22:52:24 23.60
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
562 34877 Trond Vegard Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
1268 43865 Trond Vegar Jenssen Sweden M 30-34 MTB 27:33:30 19.59
166 43340 Trond Kristian Schweder Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
133 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
480 34571 Trond Fredrik Winther Team Arendal CC M 55-59 18:57:49 28.47
552 29964 Trond Atle Huth Norway M 30-34 19:28:23 27.73
855 37482 Trond Arve Kommedal Norway M 25-29 22:18:52 24.19
343 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 35-39 17:43:23 30.46
1358 36091 Trond Arne Helgestad Sportsklubben Ceres M 55-59 30:12:09 17.87
1 43290 Trond Hegrenæs Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
131 29950 Trond Evensen BS Kamp/Kav M 20-29 16:58:06 31.82
200 43353 Trond Gjerde Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 43354 Trond Gunleiksrud Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 43357 Trond Aarstadberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
390 43430 Trond Berg Hydro Høyanger M 30-34 18:34:14 29.07
662 40768 Trond Arnø Norway M ?? 21:00:38 25.70
1296 43883 Trond Sollid Norway M 25-29 28:08:54 19.18
729 41703 Tron Anders Saastad Beijer Electronics M 45-49 MTB 21:23:16 25.24
266 43384 Trine Solskjær Team Classic K 35-39 17:34:59 30.71
1405 41276 Torunn Sørestad Norway K 25-29 MTB 35:24:52 15.24
577 43500 Torsten Mahnecke Germany M 35-39 19:45:30 27.33
133 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
924 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 60-64 22:52:26 23.60
859 43626 Torleif Andresen Peab M 30-34 22:20:33 24.16
1335 41164 Torkel Jørgen Pande Hemne SK M 45-49 29:20:03 18.40
917 43657 Torill Larsen Klubb Team Aktivum K 40-44 22:52:24 23.60
996 32637 Torgeir Næss Eraker Toro M 25-29 23:35:35 22.88
21 36347 Torgeir Gamst Moen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
535 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 45-49 19:20:28 27.91
985 29762 Torfinn Dagsland Norway M 40-44 23:31:31 22.95
1164 43798 Tore Kjell Jørgensen Norway M 40-44 25:48:30 20.92
1085 35512 Tore Bjørn Ringås Norway M 35-39 24:31:48 22.01
914 43651 Tore André Moen Eidsvoll SK M 20-24 MTB 22:51:24 23.62
166 43339 Tore Mollan Sport extreme M 20-24 17:03:23 31.65
240 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 17:28:12 30.91
240 29723 Tore Haslemo Farmasøytisk Idrettsforening M 20-24 17:28:12 30.91
349 43404 Tore Aspås Norske Skog M 40-44 17:51:20 30.24
384 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 45-49 18:26:21 29.28
394 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 35-39 18:37:23 28.99
419 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 45-49 18:48:14 28.71
662 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 21:00:38 25.70
793 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 35-39 21:44:40 24.83
356 43410 Torbjørn Bjønness Norway M 20-24 17:59:18 30.01
862 43627 Torbjørn Johnsen Narvik CK / LKAB Fritid M 60-64 22:22:31 24.13
1170 35729 Torbjørn Buri Norway M 30-34 26:00:37 20.76
1214 43834 Torben Steen Thomsen Ishøj Motions Cykel Club M 50-54 26:43:13 20.20
196 35515 Tor-Åge Welinder Contiga Moss M 35-39 17:10:13 31.44
652 29617 Tor-Martin Kvalsund Aker Kværner BIL M 30-34 MTB 20:49:34 25.92
633 35692 Tor-Erling Johansen Norway M Tandem 20:33:10 26.27
200 41770 Tor-Egil Ryeng Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 40606 Tor Inge Skau Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
1294 43880 Tor Hugo Bauge Team SST M 40-44 28:02:57 19.25
500 29545 Tor Henning Lien National Oilwell M 30-34 19:07:41 28.23
586 29542 Tor Helge Skretting Sola CK M 45-49 19:52:17 27.17
1210 35775 Tor Finn Isaksen A/S Norske Shell M 45-49 26:34:50 20.31
81 29513 Tor Einar Strandberg Sportsklubben Rye M 25-29 15:52:41 34.00
1144 43789 Tor Einar Fjelde Sentralvaskeriet for Rogaland M 25-39 MTB 25:33:47 21.12
1422 36318 Tor Egil Kleiberg Lyse Energi M 50-54 36:57:54 14.60
494 35187 Tor Arne Helgestad Hobøl kommune M 40-44 19:06:02 28.27
133 29476 Tor Eldevik Bergen CK M 30-34 17:01:03 31.73
342 29465 Tor Levang Aalgaard S & S M 50-54 17:43:14 30.47
431 43442 Tor Forsmann Kristiansands CK M 50-54 18:48:34 28.70
511 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 19:11:37 28.13
568 35319 Tor Aalberg Norway M 40-44 19:40:53 27.43
575 29456 Tor Røgenes Team Aktiv Stavanger M 45-49 19:43:25 27.37
814 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk Energi M 45-49 MTB 21:54:38 24.64
893 41886 Tor Tallaksen Norway M 40-44 22:39:14 23.83
899 43645 Tor Ferum Elixia Hønefoss M 40-44 22:44:14 23.74
924 122340 Tor Kristoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 22:52:26 23.60
1403 43948 Tor De Linde SBC Sportsklubb M 60-64 35:17:59 15.29
702 41052 Tony Gjessvåg Frikransen.com M 20-24 21:14:57 25.41
1214 43833 Tonny Hoffmann Ishøj Motions Cykel Club M 40-44 26:43:13 20.20
774 33856 Tommy Knutsen Asko Drammen M 25-29 MTB 21:36:10 24.99
864 43631 Tommy Thomsen Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
1146 139505 Tommy Svensson Team Norrtälje / Sverige M 35-39 25:34:52 21.10
1392 37363 Tommy Hageland Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
481 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 40-44 18:58:03 28.46
853 43625 Tom Kristian Hvaal Combi Craft as M 35-39 22:16:36 24.24
81 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
317 43393 Tom Paesler Germany M 30-34 17:39:23 30.58
764 40646 Tom Gjetrang Asko V-T M 40-44 21:36:02 24.99
1030 41741 Tom Oppen Arcus BIL M 45-49 23:55:59 22.56
133 43329 Thorsten Hufschlag RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
394 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
133 30894 Thorbjørn Strøm Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
1105 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 60-64 24:55:00 21.67
653 29269 Thor G. Hæstad Rikshospitalet BIL M 30-34 20:51:12 25.89
347 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 17:48:17 30.32
662 43542 Thor Sandeseng Norway M ?? 21:00:38 25.70
1105 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 35-39 24:55:00 21.67
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43292 Thomas Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
21 30629 Thomas Hassel Bærum og Omegn CK M 25-29 14:48:43 36.45
119 34792 Thomas Henriksen Dangerrangers M 25-29 16:43:02 32.30
127 43326 Thomas Fricker Klubi Velotravel M 35-39 16:55:11 31.91
232 43359 Thomas Knoppe Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 17:23:07 31.06
266 43372 Thomas Gleim Windschattenkumpel Hohenlimburg M 35-39 17:34:59 30.71
266 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43381 Thomas Olsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:34:59 30.71
317 43389 Thomas Fehrs Germany M 40-44 17:39:23 30.58
317 43395 Thomas Sittarda Germany M 35-39 17:39:23 30.58
505 43470 Thomas Koehler SSV Lichtenstein M 40-44 19:08:48 28.20
640 29245 Thomas Fuglestad Aalgaard S & S M 30-34 20:38:21 26.16
742 40699 Thomas Bremset Fasteraunet M 25-29 21:25:38 25.20
924 43665 Thomas Wendelborg Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
1047 30537 Thomas Furuheim Team Fysio M 25-29 MTB 24:07:09 22.38
1095 43756 Thomas Hylander Sweden M 25-29 24:46:04 21.80
1100 43760 Thomas Møller Norway M 20-24 24:52:56 21.70
1186 43811 Thomas Guttormsen Norway M 30-34 26:24:17 20.45
1272 43873 Thomas Treu Germany M 45-49 27:42:13 19.49
1301 43887 Thomas Geiss RT Utzmemmingen M 40-44 28:14:41 19.11
425 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 60-64 18:48:24 28.71
692 43555 Therese Svarte Norway K 20-24 21:08:27 25.54
871 43635 Théa S. Danielsen Jorand Norway K 20-24 22:27:26 24.04
1175 43805 Terje Olsen Aslaksrud Norway M 35-39 26:04:51 20.70
748 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 50-54 21:25:40 25.20
81 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
133 31519 Terje Stenbakk Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
166 45123 Terje Johansen Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
191 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 45-49 17:09:59 31.45
590 30409 Terje Berg-Jensen Elixia M 50-54 19:54:36 27.12
637 35945 Terje Hagen Telenor Mobil M 40-44 20:36:01 26.21
685 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:06:38 25.57
699 41858 Terje Brænd Savalen SK M 40-44 21:14:08 25.42
1238 36182 Terje Breirem Vallset IL M 55-59 27:06:59 19.91
1318 43897 Terje Haukås Norway M 45-49 28:36:31 18.87
1378 31879 Terje Fjeldstad Norway M 45-49 31:59:47 16.87
656 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 40-44 20:54:34 25.82
561 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 50-54 19:32:34 27.63
1418 95562 Søren Skjødt Thomsen Norway M 45-49 36:57:38 14.61
741 41152 Søren Mikkelsen DGCC M 45-49 21:24:09 25.23
1354 43919 Søren Sørensen E-huset M 30-34 30:10:43 17.89
1325 31488 Sølvi Alvheim Voss SK K 35-39 28:55:30 18.66
1 43295 Sverre Lande Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
954 35585 Sverre Skogly Frosta IL M 40-44 23:13:00 23.25
21 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland / Hydro M 45-49 14:48:43 36.45
1375 31434 Sven André Haug Rådhusets Idrettslag M 40-44 31:27:42 17.16
1340 43908 Sven Brauer Brauer GmbH M 45-49 29:37:50 18.22
1350 41195 Sven Hohendahl BSG Elastogran M 25-29 29:52:30 18.07
240 41521 Svein-Erik Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
1288 36228 Svein-Erik Hauger Lørenskog Skiklubb M 60-64 27:56:21 19.32
797 43603 Svein Morten Hanssen Skagerak Energi M 40-44 21:45:35 24.81
709 28932 Svein Kjetil Larsen Stavanger Politi IL M 30-34 21:17:24 25.36
21 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
985 28920 Svein Inge Aarskog Team Aker Stord M 45-49 23:31:31 22.95
1312 35893 Svein Inge Westerås Geiranger IL M 30-34 MTB 28:25:20 18.99
468 41535 Svein Hugo Ellingsen Tromsø CK M 35-39 18:55:13 28.54
1000 43708 Svein Hansen Weimoth Norway M ?? 23:40:08 22.81
166 43336 Svein Arne Bakkemo Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
951 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 45-49 23:08:11 23.33
200 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 60-64 17:14:55 31.30
266 43373 Svein Haug Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 32949 Svein Herstad Førde CK M 25-29 17:34:59 30.71
326 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
717 31017 Svein Halleraker Norway M 50-59 21:20:44 25.29
1032 43725 Svein Bergum SMART Club BIL M 30-34 23:58:13 22.52
1210 33788 Svein Waage Solund IL M 50-54 26:34:50 20.31
266 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:34:59 30.71
21 34951 Ståle Hansen Lågen CK M 30-34 14:48:43 36.45
166 41483 Ståle Winge Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
266 34754 Ståle Berg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
326 35076 Staale Ullersmo Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
515 30917 Ståle Øvrebø Statens Hus Hordaland BIL M 40-44 19:15:22 28.04
133 74450 Styrk Finne Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
67 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
1295 43881 Stine Schønningsen Bodø CK K 30-34 28:07:29 19.20
99 43318 Stig Robert Lorentsen Tromsø CK M 30-34 15:53:24 33.98
662 43539 Stig Olav Barlien Overhalla M 25-29 21:00:38 25.70
1 43289 Stig Bjarne Dørmænen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
240 36673 Stig Lauby Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
556 43492 Stig Hoel Stranda SK M 45-49 19:29:37 27.70
1107 43766 Stig Aune Rainbow Hotels M 30-34 24:55:33 21.66
1194 43820 Stig Slåen Statens Veivesen / Mesta M 40-44 26:27:55 20.40
1418 35648 Stig Liabø CK Karsken M 45-49 36:57:38 14.61
506 32445 Stian Langeland Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:10:23 28.16
585 41629 Stian Gåthaug Tipp Transport AS M 25-29 19:51:28 27.19
1062 42157 Steve Pike Switzerland M 30-34 24:21:26 22.17
133 43331 Stephan Völlmecke RV GSG Bonn M 35-39 17:01:03 31.73
63 34379 Sten Åge Nygårdseter Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
697 43558 Sten Roar Sagvolden Eiker CK M 30-34 21:13:34 25.44
1036 43736 Sten Ribov Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
67 43305 Steinar Reinkind Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
535 43485 Steinar Pettersen NVE BIL M 40-44 19:20:28 27.91
690 32494 Steinar Solås Hydro Høyanger M 55-59 21:08:16 25.54
716 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-44 21:19:31 25.32
842 28650 Steinar Fagerholt Norway M 50-54 22:14:22 24.28
1015 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1324 32134 Steinar Johansen Torghatten Trafikkselskap ASA M 45-49 28:54:28 18.68
1353 33270 Steinar Alstad Hemne SK M 55-59 29:58:54 18.01
463 40660 Stein Thode Hemmingsen Tromsø CK M 50-54 18:55:02 28.54
765 43589 Stein Runar Julner Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
200 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
1205 43828 Stein Arne Sandnes Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 26:34:33 20.31
240 30699 Stein A. Refsland Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:12 30.91
61 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 14:58:51 36.04
266 43376 Stein Lorentzen-Lund Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
940 43670 Stein Mogel Norway M 40-44 22:57:44 23.51
1222 43838 Stein Lekang Markmaster AS M 45-49 26:55:08 20.06
373 43423 Steffen Botten Norway M 30-34 18:15:39 29.57
896 43642 Steffen Fischer Germany M 35-39 22:41:04 23.80
442 43446 Stefan Neitzert OFT Germany M 35-39 18:50:51 28.65
481 43458 Stefan Gäbler Germany M 30-34 18:58:03 28.46
1200 43824 Stefan Ruediger Germany M 30-34 26:29:52 20.37
266 31828 Steen Hartor Hansen Hasemann Førde CK M 40-44 17:34:59 30.71
1036 43729 Steen Falkenberg Clausen Aktiv Cykel Rejser M 45-49 24:01:25 22.47
646 43534 Staf van Gils Belgium M 60-64 20:39:25 26.14
660 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 60-64 20:57:34 25.76
1258 36167 Sonja Kristensen SATS Fredriksstad K 50-54 27:27:53 19.66
967 43684 Solveig Hofvind Norway K 40-44 MTB 23:19:11 23.15
386 35164 Solgunn Gjerde Haram CK K 30-34 18:29:08 29.21
1365 43925 Solfrid Solvang Norway K 50-54 30:24:37 17.75
1189 45202 Solbjørg Mathiesen Sarpsborg SK K 55-59 26:24:59 20.44
1145 43790 Sissel Elin Håvardsen Sentralvaskeriet for Rogaland K 35-39 MTB 25:33:49 21.12
692 43554 Sissel Pedersen Dynea BIL K 25-29 21:08:27 25.54
942 43672 Siri Strøm Engebretsen Østmarka IL K 20-24 22:59:38 23.48
589 43508 Sindre Helle Haram CK M 40-44 19:53:26 27.14
1395 43944 Simen Laugerud Enersen Norway M 30-34 34:19:33 15.73
119 41434 Simen Østensen Dangerrangers M 17-19 16:43:02 32.30
1369 43928 Sigval Robberstad Kvinnherad Bedriftsidrettslag M 60-64 MTB 30:33:47 17.66
67 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
1194 43818 Sigurd Bordal Støren Sportklubb M 60-64 26:27:55 20.40
917 41614 Sigrid Beitland Sportsklubben Rye K 30-34 22:52:24 23.60
468 35484 Sigmund Wiik Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
643 28258 Sigmar Oftedal Aalgaard S & S M 50-54 20:38:26 26.16
266 43385 Sigbjørn Veslegard Hol IL M 20-24 17:34:59 30.71
877 35684 Sigbjørn Gregusson Norway M 45-49 22:32:59 23.94
742 41891 Sebastiaan Van Gerven Netherlands M 25-29 21:25:38 25.20
60 32933 Scott Owen Sportsklubben Rye M 30-34 14:58:45 36.05
415 41488 Sam Drage Follo SK M 55-59 18:43:39 28.83
431 41695 Salve Gunnar Willumstad Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
317 43394 Rüdiger Schwerdtner Germany M 40-44 17:39:23 30.58
326 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
362 35104 Rune Erling Westvoll Helgeland Kraft M 30-34 18:03:05 29.91
21 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
133 30895 Rune Søreide Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
236 43361 Rune Kronberget Ottadalen SK M 35-39 17:23:49 31.03
266 41453 Rune Liljeroth Sportsklubben Ceres M 40-44 17:34:59 30.71
326 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
448 36751 Rune Westby Eidsvoll SK M 30-34 MTB 18:51:16 28.64
513 43474 Rune Ellingseter Norway M 30-34 19:12:24 28.11
975 43692 Rune Broo Kisa SK M 55-59 23:26:20 23.03
1138 43787 Rune Grefstad Team Exolon M 40-44 25:22:11 21.28
1152 43794 Rune Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
1165 43799 Rune Bjørkås Hamstad as BIL M 40-44 25:52:24 20.87
1346 31106 Rune Østgård SAS Flesland M 45-49 29:46:22 18.13
1389 43942 Rune Vindenes Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
63 28067 Runar Skuggevik Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
996 43705 Roy Bjarne Kjørnes Toro M 25-29 23:35:35 22.88
200 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
233 34923 Roy Hagen Christiania Roklubb M 35-39 17:23:10 31.05
455 43449 Roy Nesholen Brumunddal SK M 35-39 18:54:21 28.56
1240 43846 Roy Støvset Norway M 30-34 27:07:28 19.90
1249 36162 Roy Kristensen Norway M 45-49 27:15:09 19.81
418 34205 Ronny E. Olsen Team Arendal CC M 40-44 18:48:10 28.71
636 43533 Ronny Røa Norway M 35-39 20:35:08 26.23
742 121722 Ronny Pedersen Norway M 30-34 MTB 21:25:38 25.20
1152 43793 Ronny Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
777 33761 Ronald Velthuijs Sogn CK M 45-49 21:38:14 24.95
1124 43777 Ron Bavelaar Bavelaar M 45-49 25:10:45 21.44
872 40676 Rolf Helge Olsen Kropp 2003 M 40-44 22:27:55 24.03
99 43316 Rolf Hansen Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
263 30626 Rolf Berntsen Kristiansands CK M 55-59 17:33:00 30.76
442 34940 Rolf Nett OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
515 30551 Rolf Eriksen Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
1329 41280 Rolf Alsos Norway M 60-64 29:11:08 18.50
1349 31150 Rolf Bøyum Norway M 35-39 29:51:23 18.08
941 43671 Roland Huelle Germany M 40-44 22:59:13 23.49
1117 43773 Roland Siebold Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1199 43822 Roland Mock Klubi Velotravel M 45-49 26:28:33 20.39
1333 43905 Roland Budde Sportclub Neubrandenburg M 50-54 29:19:20 18.41
1167 80976 Roger Radar Evensen Norway M 30-34 25:54:37 20.84
21 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:48:43 36.45
21 34782 Roger Thun Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
81 34777 Roger Nasvik Norodd M 35-39 15:52:41 34.00
200 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
239 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:25:08 31.00
662 43540 Roger Kjølstad Norway M 30-34 21:00:38 25.70
937 43668 Roger Sjursen Enkel bygg og butikk AS M 30-34 22:54:35 23.57
938 43669 Roger Johansen Coop M 30-34 22:56:51 23.53
1265 43863 Roger Berger Team Alpedaler M 35-39 27:33:15 19.59
1296 43882 Roger Johansen Securitas M 30-34 28:08:54 19.18
1427 43962 Roger Jørgensen Norway M 25-29 38:25:43 14.05
1096 43757 Roeland Zwaanenburg Netherlands M 30-34 24:46:22 21.79
1022 43722 Rodger Black London Int.CK M 35-39 23:52:31 22.61
1272 43874 Rocco Wolnik Germany M 35-39 27:42:13 19.49
617 35547 Robert Gregusson HMK Garden M 20-24 20:15:53 26.64
736 43578 Robert Matthes Klubi Velotravel M 20-24 21:23:27 25.24
981 43699 Rob Mouthan Netherlands M ?? 23:29:04 22.99
1104 43763 Rob Vonk Smoeff lee beiking M 35-39 24:54:37 21.67
568 35654 Roar Gausen 3T Trondheim M 55-59 19:40:53 27.43
611 34047 Roar Martinsen Kristiansands CK M 50-54 20:12:47 26.71
662 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 21:00:38 25.70
662 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 21:00:38 25.70
133 31061 Roald Misje Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
266 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 45-49 17:34:59 30.71
622 43525 Reyer Bernson Lyts Begin M 50-54 20:28:24 26.37
765 33696 Remi Lukerstuen Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
21 43300 Reinhard Herbener Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 14:48:43 36.45
1271 43868 Reinhard Deuck Klubi Velotravel M 60-64 27:39:01 19.52
490 41842 Reidar Inge Faksvåg Trondhjems VK M 40-44 19:04:18 28.31
362 43414 Reidar Oksfjellelv Rana Brannvesen M 30-34 18:03:05 29.91
1226 40755 Reidar Gudding Sparbu IL M 50-54 MTB 26:56:45 20.04
1262 43861 Reidar Aunan Norway M 50-54 27:32:50 19.60
1392 27757 Reidar Nyhaven Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
166 41473 Raymond André Borgersen Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
431 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
187 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 50-54 17:06:11 31.57
917 43656 Randi Kutlu Klubb Team Aktivum K 50-54 22:52:24 23.60
394 43434 Ralf Sievers Germany M 30-34 18:37:23 28.99
442 43445 Ralf Mende OFT Germany M 40-44 18:50:51 28.65
1236 43843 Ralf Schmidt Germany M 40-44 27:01:56 19.97
888 35857 Rainer Mewes WSV Lobenstein M 45-49 22:38:11 23.85
1149 43792 Rainer Kibbel Germany M 30-34 25:37:54 21.06
407 27681 Ragnvald Tungland Norway M 45-49 18:38:52 28.95
1367 117087 Ragnar Magnus Johnsen FLO/LAND BIL M 60-64 30:30:41 17.69
659 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:55:36 25.80
835 40841 Ragnar Vartdal Holmestrand SK M 50-54 22:09:37 24.36
1219 36224 Paavo Nurminen Malmin Urheilijat M 55-59 26:47:45 20.15
240 41465 Pål-Jørgen Kyllesø FIF M 20-24 17:28:12 30.91
924 43663 Pål Schwartz Samuelsen NTNUI M 20-24 22:52:26 23.60
236 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 17:23:49 31.03
316 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 45-49 17:39:15 30.58
1268 43866 Pål E. Wæraas Norway M 25-29 MTB 27:33:30 19.59
99 32633 Paal Arne Sollien Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
356 43409 Pål Andreassen Ringerike SK M 35-39 17:59:18 30.01
614 35421 Pål Danielsen Bærum sykehus M 50-54 20:14:54 26.66
1176 43806 Pål Hagerup Norway M 35-39 26:08:03 20.66
626 43527 Piet de Vries Netherlands M 55-59 20:30:03 26.34
787 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 35-39 21:42:02 24.88
200 43350 Petter Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
389 27611 Petter Nilsen Norway M 20-24 18:31:42 29.14
419 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 18:48:14 28.71
1311 43892 Petra Weissler OFT Germany K 35-39 MTB 28:25:19 18.99
1121 43774 Peter Tanghus Petersen Team Aker Stord M 40-44 25:03:58 21.54
717 43568 Peter Kanthak Germany M 55-59 21:20:44 25.29
730 43575 Peter Kularts Klubi Velotravel M 55-59 21:23:21 25.24
1065 43748 Peter Thuesen Aabenraa M 55-59 24:22:09 22.15
1202 43826 Peter Nijhout Netherlands M 35-39 26:31:25 20.35
1245 43851 Peter Hausladen Germany M 45-49 27:09:41 19.88
1267 43864 Peter Büchi Team Alpedaler M 40-44 27:33:16 19.59
674 27559 Per Øyvind Wisløff SOTS M 35-39 21:02:23 25.66
1279 62949 Per Richard Buran Norway M 45-49 MTB 27:42:33 19.48
485 27564 Per Reidar Olufsen Aalgaard S & S M 45-49 18:58:42 28.45
553 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 35-39 19:28:59 27.71
864 43630 Per Kragh Nielsen Denmark M 55-59 22:23:43 24.11
67 34822 Per Johan Fenstad Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
266 41451 Per Håkon Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 35-39 17:34:59 30.71
983 36173 Per Erling Enger Team GED M 40-44 23:29:36 22.98
1322 36022 Per Eivind Jenssen Ving BIL M 30-34 28:39:46 18.83
386 41460 Per Christian Juvkam Pulsen BIL/ÅOC M 50-54 18:29:08 29.21
599 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 19:55:24 27.10
619 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 55-59 20:20:01 26.55
672 43544 Per Axel Lorentzen Norway M 35-39 21:00:53 25.69
742 35981 Per Atle Wiik Tidemanns BIL M 45-49 21:25:38 25.20
81 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
512 43473 Per Arne Ellefsen Firstcom M 50-54 19:12:20 28.11
21 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 40-44 14:48:43 36.45
165 35039 Per Gotaas Brumunddal SK M 30-34 17:03:19 31.66
200 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 50-54 17:14:55 31.30
240 34817 Per Husan Bærum og Omegn CK M 30-34 17:28:12 30.91
260 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 50-54 17:28:34 30.89
266 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:34:59 30.71
441 30697 Per Vesterhus Team Arendal CC M 60-64 18:50:39 28.65
528 43479 Per Lingjerde Storelvdal IL M 40-44 19:16:41 28.01
625 43526 Per Stening Sweden M 35-39 20:30:02 26.34
816 41171 Per Gade DGCC M 55-59 21:56:10 24.61
977 43694 Per Østergård Aabenraa M 55-59 23:26:30 23.03
992 36163 Per Jørgensen Nesodden Renovasjon M 45-49 23:33:20 22.92
1146 43791 Per Hultin Team Norrtälje M 35-39 25:34:52 21.10
627 43528 Peder Svaleng Sportsklubben Rye M 25-29 20:30:15 26.33
1344 43911 Pavo Johansson Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
969 43686 Pavel Podjl London Int.CK M 45-49 23:20:12 23.13
661 34892 Paul Standen Chippenham and District Wheelers M 25-29 21:00:16 25.70
972 43689 Paul Kramer Kramer & Best Marathon Team M 50-54 23:23:54 23.07
431 43441 Patrik Bryner Switzerland M 25-29 18:48:34 28.70
21 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
537 27083 Ove Olsen Team Aktiv Stavanger M 55-59 19:23:21 27.85
880 27087 Ove Monsen Dalane SK M 65-69 22:33:31 23.93
858 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 50-54 22:20:24 24.17
99 40655 Ottar Haldorsen Tromsø CK M 25-29 15:53:24 33.98
266 43377 Ottar Madslien Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
1338 36222 Ottar Strand Horten M 45-49 29:21:33 18.39
1265 41318 Oskar Seydel Team Alpedaler M 65-69 27:33:15 19.59
381 35717 Oliver Voigt Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 18:24:27 29.33
602 43514 Oliver Klein Germany M 35-39 19:57:09 27.06
846 43622 Oliver Mühren BSG Elastogran M 30-34 22:15:46 24.25
893 36468 Ole-Rikard Hammer Norway M 40-44 22:39:14 23.83
1107 43767 Ole-Johnny Korsgaard Rainbow Hotels M 40-44 24:55:33 21.66
456 43450 Ole Martin Olsen Tromsø CK M 17-19 18:54:34 28.55
742 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 35-39 21:25:38 25.20
200 35368 Ole Jonny Nordbotten Norway M 40-44 17:14:55 31.30
835 40839 Ole Johnny Hillestad Holmestrand SK M 30-34 22:09:37 24.36
419 34579 Ole Ingvald Smeland Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
501 44782 Ole Henning Bjørnevik Haram CK M 25-29 19:08:32 28.20
650 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSS M 35-39 MTB 20:48:58 25.94
362 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 35-39 18:03:05 29.91
515 32458 Ole Guderjahn Bergen CK M 25-29 19:15:22 28.04
1036 43732 Ole Johansen Aktiv Cykel Rejser M 60-64 24:01:25 22.47
1270 43867 Ole Kjensmo Moss Innebandy klubb M 35-39 27:33:32 19.59
1343 43910 Ole Aksetøy Norway M 60-64 29:42:35 18.17
1184 43810 Olav Trodahl Flesvik Norkring M 55-59 MTB 26:19:37 20.51
63 30603 Olav N. Birkeland Birkenes IL M 30-34 15:28:55 34.87
235 41486 Olav Magne Bratseth Norway M 50-54 17:23:30 31.04
647 35758 Olav Andreassen Atna IL M 40-44 20:40:09 26.12
713 26845 Olav Kulleseid Schlumberger M 40-44 21:17:48 25.35
889 35791 Olav Stolpnes Jernbanens IL M 35-39 22:38:19 23.85
437 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
67 36340 Olaf Sundberg Trondhjems VK M 30-34 15:39:51 34.47
956 43680 Olaf Sakuth Germany M 30-34 23:14:36 23.23
200 36754 Ola Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
450 40721 Ola Hovdahl CK Krank1 M 40-44 18:51:55 28.62
593 35102 Ola Fossum Norway M 20-24 19:54:49 27.11
803 43606 Ola Madsen Sweden M 65-69 21:50:33 24.72
1301 43888 Ola Gravråk Trondheim Brannkorps M 55-59 28:14:41 19.11
1180 43809 Odo Weyerer Norway M 45-49 26:15:01 20.57
21 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
370 26656 Odd-Bjørn Næss Stavanger Politi IL M 50-54 18:10:25 29.71
200 30522 Odd Ragnar Torp Nexans/Halden CK M 45-49 17:14:55 31.30
81 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
67 34885 Odd Morten Hopen Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
200 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 30-34 17:14:55 31.30
1173 43804 Odd Lasse Kristiansen Eidsvoll SK M 50-54 26:03:38 20.72
457 43452 Odd Inge Skoglund Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
128 34812 Odd Arne Ås Atna IL M 25-29 16:55:26 31.90
1299 43885 Odd Torvet Drammen M 60-64 28:11:52 19.15
531 43481 Norbert Adam RTC Stuttgart M 40-44 19:18:53 27.95
1088 32497 Nora Johansen NIFS K 20-24 24:34:51 21.96
1052 41881 Nina Vestersjø Norway K 35-39 24:08:30 22.36
1398 34046 Nina Irslinger Norway K 45-49 34:41:56 15.56
515 31858 Nils-Christian Meyer Hellevig Bergen CK M 35-39 19:15:22 28.04
686 41734 Nils Oddvar Furu Norway M 45-49 21:06:49 25.57
326 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
266 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
133 30926 Nils Magne Klippen Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
833 26489 Nils Magne Håland Enkel bygg og butikk AS M 40-44 22:09:11 24.37
1396 41938 Nils Harald Haugli Norway M 35-39 34:19:35 15.73
1301 36289 Nils H. Husby Molde & Omegn IF M 70 + 28:14:41 19.11
537 26475 Nils Gunnar Aakvik Team Aktiv Stavanger M 50-54 19:23:21 27.85
21 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 14:48:43 36.45
573 30924 Nils Fleten Bergen CK M 45-49 19:42:56 27.38
1091 36019 Nils Øye Norway M 55-59 24:35:15 21.96
1123 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 25:10:10 21.45
723 43570 Niels Jørgen Lysdak Nielsen Nylander Sport M 45-49 21:21:21 25.28
738 43581 Niels Henrik Mikkelsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
824 43614 Niels Selck Team Championchip M 45-49 22:01:52 24.51
1124 43780 Nico Verdoes Bavelaar M 40-44 25:10:45 21.44
1263 43171 Nasrettin Sønmez Norway M 40-44 27:32:51 19.60
1354 43917 Morten Steen Nielsen E-huset M 35-39 30:10:43 17.89
187 36527 Morten André Åhlander Norway M 25-29 17:06:11 31.57
654 43535 Morten André Forsberg Røros SK M 20-24 20:52:36 25.86
81 43314 Morten Aambø Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
362 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 40-44 18:03:05 29.91
515 32191 Morten Lystrup Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
623 35574 Morten Jøntvedt 3T Trondheim M 45-49 20:29:00 26.36
662 35281 Morten Skog Norway M 45-49 21:00:38 25.70
763 26416 Morten Aske Stranda SK M 25-29 21:35:55 25.00
776 43593 Morten Vold Haram CK M 50-54 21:37:53 24.96
855 26397 Morten Gilje Norway M 30-34 22:18:52 24.19
869 43633 Morten Jendeby Trollhättan M 25-29 22:27:13 24.04
1138 32510 Morten Martinsen Team Exolon M 35-39 25:22:11 21.28
1204 43827 Morten Hassel Norway M 25-29 26:34:17 20.32
1300 35269 Morten Sjølli Aftenposten M 45-49 28:13:45 19.12
1426 43961 Monika Herzog Germany K 35-39 MTB 38:15:34 14.11
431 43443 Mogens Køllner Denmark M 55-59 18:48:34 28.70
635 43532 Mika Lindgren Ultimate River Bikers M 40-44 20:34:23 26.24
116 43323 Michael Garreis Norway M 35-39 16:23:25 32.94
354 43408 Michael Zbick RTC Stuttgart M 35-39 17:56:25 30.09
503 43469 Michael Koehler SSV Lichtenstein M 35-39 19:08:43 28.20
532 43482 Michael Grüner Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
683 43550 Michael Hedfeld Germany M 35-39 21:06:02 25.59
730 43576 Michael Steller Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
846 43621 Michael Hollfeld BSG Elastogran M 30-34 22:15:46 24.25
952 43677 Michael Aritsch RTC Stuttgart M 35-39 23:08:59 23.32
1168 43801 Michael Steiger Klubi Velotravel M 20-24 25:57:38 20.80
1314 43894 Michael Klarin TSV Buchenberg M 35-39 28:32:09 18.92
872 41705 Mette Wedul Gulbrandsen Tek-Tra AS K 45-49 22:27:55 24.03
1400 32256 Mette Waaler Rådhuset BIL - Bergen K 55-59 MTB 35:17:10 15.30
621 43524 Meinhard Deppenbrock Equipe perfectionnee M 60-64 20:22:39 26.49
1124 43779 Maurice van Melis Netherlands M 40-44 25:10:45 21.44
564 43496 Matti Kankaanpää Finland M 50-54 MTB 19:38:18 27.49
783 43597 Matthias Nowak SINTEF M 35-39 21:39:13 24.93
853 43624 Matthias Fischer Combi Craft as M 30-34 22:16:36 24.24
1371 43930 Matthias Wochnowski Germany M 35-39 30:56:01 17.45
1101 43761 Matteo Luzzana FFCT M 35-39 24:54:08 21.68
487 40804 Mats Wennerholm Skolutveckling M 40-44 19:00:25 28.41
1222 41784 Marvin Johnsen Tromsø CK M 50-54 26:55:08 20.06
119 41433 Martin Johnsrud Sundby Fossum IF M 17-19 16:43:02 32.30
66 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 15:39:05 34.50
112 43321 Martin Fischer Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 16:03:24 33.63
702 43562 Martin Huber OFT Germany M 30-34 21:14:57 25.41
901 43649 Martin Trautwein RTC Stuttgart M 40-44 22:46:17 23.71
947 43673 Martin Ludvigsson Sweden M 30-34 23:02:36 23.43
1036 43731 Martin Hvarre Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1058 43745 Martin Landsmann Millipore AB M 30-34 24:17:05 22.23
1093 43755 Martin Augustin Norway M 25-29 24:42:38 21.85
1115 43769 Martin Lembcke Mount Ventoux M 35-39 24:56:37 21.64
1198 43821 Martin Dobbertin Klubi Velotravel M 35-39 26:27:59 20.40
124 43325 Martijn Quak de Heer Netherlands M 30-34 16:53:06 31.98
1263 43862 Martien Van Dorp Norway M 45-49 27:32:51 19.60
952 43678 Markus Trommer RTC Stuttgart M 30-34 23:08:59 23.32
1004 43709 Markus Frank Tigerteam M 40-44 23:42:42 22.77
133 43332 Mark Willerton Sweden M 35-39 17:01:03 31.73
1191 43815 Mark Ward London Int.CK M 35-39 26:25:10 20.43
676 43546 Marius Lassen Mjåtvedt Norway M 20-24 21:02:44 25.65
537 26146 Marius Bastian Rossing Team Aktiv Stavanger M 17-19 19:23:21 27.85
1407 36284 Marius de Koff Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
451 43448 Marita Hansen Norway K 35-39 18:51:56 28.62
1107 43765 Marit Sande Aune Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
1272 43871 Mario Schumann Germany M 35-39 27:42:13 19.49
881 43637 Mari Rovers WTC Betets Roepen K 40-44 22:33:52 23.93
369 43418 Marco Wessels W+F Muenster M ?? 18:09:06 29.74
377 43426 Marco Hollander Netherlands M 40-44 18:18:39 29.49
419 41548 Marco Schiemenz Germany M 20-24 18:48:14 28.71
1244 43850 Marco Döhle Germany M 35-39 27:08:16 19.89
81 43311 Marc Longueville Belgium M 35-39 15:52:41 34.00
801 26018 Marc Hettema Norway M 25-29 21:48:52 24.75
230 43358 Marbod Jäger OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
160 43333 Manuel Johnen Beltig fiets M 35-39 17:01:21 31.72
1411 43952 Manfred Jelitte Germany M 50-54 MTB 36:18:48 14.87
81 41436 Magnus Løvold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
373 43424 Magnus Winther Norway M 30-34 18:15:39 29.57
1033 43726 Magnus Nielsen Denmark M 20-24 23:59:54 22.50
845 43620 Magne Olav Aarsand Norway M 35-39 22:15:07 24.26
125 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 16:54:34 31.93
194 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 17:10:06 31.45
266 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
361 43413 Magne Nordbotten SCanrope AS M 35-39 18:01:31 29.95
437 30683 Magne Monan Torridal IL M 50-54 18:50:28 28.66
630 25968 Magne Dale Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
998 35946 Magne Sneltvedt Gjerpen M 35-39 23:39:41 22.82
1078 43753 Magne Johannessen Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
568 35655 Magnar Hernes 3T Trondheim M 50-54 19:40:53 27.43
765 41522 Magnar Sande Eikegjengen M 40-44 21:36:08 24.99
811 43609 Ludwig Amarell Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 21:53:04 24.67
354 43407 Lothar Wolf RTC Stuttgart M 40-44 17:56:25 30.09
1415 42202 Liv Karin Helander Norway K 17-19 36:45:43 14.68
841 41916 Lisa Irene Lind Vesterålen SK K 20-24 22:14:21 24.28
431 43444 Lionel Schaubacher Switzerland M 40-44 18:48:34 28.70
484 43460 Linda Furuseth Norway K 25-29 18:58:32 28.45
957 43681 Leo Rosbach Norway M 45-49 23:16:04 23.20
240 40611 Lennart Kyllesø FIF M 25-29 17:28:12 30.91
391 43431 Leif-Arne Berglund Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
765 43591 Leif Øystein Syversen Norway M 30-34 21:36:08 24.99
1025 25749 Leif Terje Skjæveland Aalgaard S & S M 35-39 23:52:58 22.61
21 34793 Leif Oddvin Jensen Bærum og Omegn CK M 25-29 14:48:43 36.45
166 25728 Leif Johnny Stødle Trondhjems VK M 20-24 17:03:23 31.65
1131 32882 Leif Harry Bauge Team Aktiv Stavanger M 40-44 25:17:19 21.35
164 25713 Leif Erik Hopsdal Bergen CK M 30-34 17:01:40 31.71
240 25691 Leif Hansen Dalane SK M 60-64 17:28:12 30.91
946 30289 Leif Grimstveit NIFS M 55-59 23:00:55 23.46
1036 43733 Leif Kiim Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
240 43364 Leidulv Nesgård KVS-Lyngdal/Bygland M 55-59 17:28:12 30.91
200 70364 Lars-Jørgen Sælø Holmestrand SK M 25-29 17:14:55 31.30
266 43371 Lars-Henning Engblad Sportsklubben Ceres M 30-34 17:34:59 30.71
266 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
876 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 22:31:45 23.96
1036 43734 Lars Lysgaard Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1410 43951 Lars Gunnar Melseth Norway M 40-44 36:03:27 14.97
133 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
21 30410 Lars Gran Team Grenland / Hydro M 40-44 14:48:43 36.45
133 30842 Lars Endresen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
166 41476 Lars Hakestad Team Elixia M 50-54 17:03:23 31.65
356 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 40-44 17:59:18 30.01
587 43507 Lars Eytz Germany M 30-34 19:52:37 27.16
1052 43743 Lars Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 40-44 24:08:30 22.36
1183 41089 Lars Botten Norway M ?? 26:19:35 20.51
1279 43875 Lars Buran PRIMA A/S M 50-54 MTB 27:42:33 19.48
1377 43932 Lars Berglund Sweden M 65-69 31:55:10 16.91
454 40598 Kåre Hvitstein Kodal Sykkel M 55-59 18:52:47 28.60
462 24833 Kåre Bøen Norway M 50-54 18:54:57 28.54
468 41793 Kåre Berglund Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:13 28.54
1069 24811 Kåre Nordbø Sentralvaskeriet for Rogaland M 30-34 MTB 24:23:46 22.13
1376 43931 Kåre Oksavik Hareid IL M 70 + 31:39:59 17.05
463 41797 Kurt-Håkon Hanssen Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:02 28.54
99 32689 Kurt Jan Jensen PriceWaterhouseCoopers M 40-44 15:53:24 33.98
99 43317 Kurt Jan Kvernmo Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
537 25494 Kurt A. Elvevoll Team Aktiv Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
99 40659 Kurt Hemmingsen Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
641 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 35-39 20:38:24 26.16
924 43660 Kurt Holsæter Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
1036 43730 Kurt Groth Aktiv Cykel Rejser M 50-54 24:01:25 22.47
266 34896 Kristian Bjerke Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
694 43556 Kristian Lauritzen Sårebailla M 20-24 21:09:17 25.52
1124 43778 Krijn van Groningen Bavelaar M 50-54 25:10:45 21.44
760 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 MTB 21:32:41 25.06
1045 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 24:05:58 22.40
326 43397 Knut-Vidar Eriksen Ullensaker CK M 25-29 17:42:56 30.48
263 30641 Knut Sigurd Lian Kristiansands CK M 40-44 17:33:00 30.76
416 36737 Knut Halvor Strandkaas Norway M 35-39 18:45:04 28.79
1133 25348 Knut Arve Melhus Aker Kværner Elektro AS M 30-34 MTB 25:18:36 21.33
81 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
394 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
593 35105 Knut Bjørkli Norway M 25-29 19:54:49 27.11
818 33258 Knut Rasmussen Norway M 35-39 21:58:35 24.57
944 40968 Knut Mo SINTEF-NTNU M 50-54 22:59:48 23.48
1284 30676 Knut Andersen Aker Kværner Enginering M 55-59 27:46:33 19.44
1036 43735 Knud Platz Olsen Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
781 43595 Klaas de Vries Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
1130 43781 Klaus Dieter Wiebusch Klubi Velotravel M 50-54 25:15:30 21.37
133 43330 Klaus Kimmich RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
503 43468 Klaus Koehler SSV Lichtenstein M 65-69 19:08:43 28.20
558 43493 Klaus Böde Germany M 35-39 19:32:11 27.64
846 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 45-49 22:15:46 24.25
1064 43747 Klaus Hindsø Aabenraa M 40-44 24:22:07 22.15
1348 43914 Klaus Bavendiek Brauer GmbH M 45-49 29:50:13 18.09
1078 40720 Kjetil Kroksæter Adresseavisen BIL M 45-49 24:31:38 22.01
1090 35708 Kjetil Johansen Arendal CC M 50-54 24:34:54 21.96
1116 43770 Kjetil Vik Norway M 45-49 25:00:33 21.59
1256 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Specialized M 30-34 27:27:17 19.66
448 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 18:51:16 28.64
939 25154 Kjell Steinar Ervik Origo Process M 45-49 22:57:03 23.52
537 25146 Kjell Rune Nordmark Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:23:21 27.85
1068 35980 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL M 50-54 24:23:40 22.13
1059 41811 Kjell Espen Leirvaag E-huset M 35-39 24:19:10 22.20
515 25092 Kjell Eirik Irgens Henanger Bergen CK M 30-34 19:15:22 28.04
758 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 55-59 21:31:15 25.09
346 41533 Kjell Arne Sætre Sportsklubben Ceres M 40-44 17:48:12 30.33
131 43327 Kjell Anders Enoksen Atna IL M 40-44 16:58:06 31.82
166 36334 Kjell Edvardsen Kongsberg-Seatex BIL M 45-49 17:03:23 31.65
200 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
266 35499 Kjell Aspen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
600 35486 Kjell Dragnes Frikransen / Aftenposten M 55-59 19:56:13 27.08
831 42036 Kjell Larsen Hamar BIK M 45-49 22:07:29 24.40
861 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 22:21:10 24.15
887 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 22:35:40 23.89
1015 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 23:49:37 22.66
1022 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 23:52:31 22.61
1319 43898 Kjell Sæther Norway M 40-44 28:39:28 18.84
777 32465 Kjartan Alfarnes Bergen CK M 30-34 21:38:14 24.95
812 35772 Kjartan Russnes Askvoll SK M 40-44 21:53:58 24.65
962 41876 Kjartan Lied Norway M 45-49 23:18:50 23.16
1087 37161 Kjartan Orvedal Norway M 20-24 24:33:57 21.98
1292 42228 Kim Ødegård Pedersen Norway M 20-24 MTB 28:02:48 19.25
1235 43842 Kim Ove Evebø Norway M 20-24 27:00:01 19.99
1385 43936 Kim André Kollerud Norway M 20-24 33:27:34 16.13
81 40565 Kim Riseth Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
553 43491 Kim Lerhaugen Saltdal SK M 20-24 19:28:59 27.71
21 41412 Kenneth Andersstuen Lågen CK M 25-29 14:48:43 36.45
630 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
761 24875 Kenneth Pedersen Stavanger M 30-34 21:33:27 25.04
317 43391 Kay Kretzschmar RSG Wattenscheid M 35-39 17:39:23 30.58
1107 43764 Katrine Adolfsen Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
556 41672 Karsten Havnegjerde Stranda SK M 50-54 19:29:37 27.70
596 43512 Karl-Heinz Sessler Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
897 43643 Karl-Heinz Hofmann Rhön-Bike-Policeman M 40-44 22:41:22 23.79
1332 42165 Karl-Heinz Drobeck Germany M 40-44 MTB 29:14:03 18.47
1416 43957 Karl-Gustav Kidron Finland M 70 + 36:57:28 14.61
402 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 18:37:53 28.98
468 41915 Karl Maichel Lind Vesterålen SK M 35-39 18:55:13 28.54
414 43440 Karl Braun Klubi Velotravel M 40-44 18:43:00 28.85
537 35150 Karl Lercher Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
1316 43895 Karin van Eck Netherlands K 35-39 28:32:10 18.92
409 43437 Kari Pekka Kulmakorpi Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
1254 43856 Kari Mette Foslund Norway K 35-39 27:23:31 19.71
1052 41878 Kari Førland Lauvsnes Norway K 35-39 24:08:30 22.36
404 36645 Kai Willke BSG Elastogran M 17-19 18:38:21 28.97
875 24664 Kai Nytrøhaug Team Dolphin AS M 30-34 22:27:56 24.03
990 43702 Jørund Houg AstraZeneca M 35-39 23:33:12 22.92
394 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
326 41558 Jørn Kvikstad Norway M 50-54 17:42:56 30.48
240 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
266 35129 Jørgen Skålhegg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
344 43402 Jörg Lenz W+F Muenster M 25-29 17:44:21 30.44
688 43551 Jörg Pinke Klubi Velotravel M 35-39 21:07:40 25.55
878 36926 Jörg Voigt Germany M 45-49 22:33:18 23.94
1363 43923 Jörg Mierke RTC Altwarmbüchen M 60-64 30:22:12 17.78
99 43315 Jøran Bugge Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
404 41492 Jürgen Müller BSG Elastogran M 40-44 18:38:21 28.97
491 41759 Jürgen Carstens OFT Germany M 50-54 19:05:26 28.28
537 43488 Jürgen Prein Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
794 43602 Jürgen Seidel Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:45:12 24.82
832 43616 Jürgen Kasselmann Germany M 30-34 22:07:59 24.39
1024 43723 Jürgen Mau Germany M 55-59 23:52:46 22.61
1181 41116 Jürgen Strohbehn Germany M 40-44 26:15:33 20.56
1014 43718 Jutta Kuffer Klubi Velotravel K 35-39 23:48:44 22.67
81 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
949 43675 Jurij Shcleip-Ols Germany M 30-34 23:04:42 23.39
1072 43751 Julie Camilla Brandstorp Norway K 25-29 24:25:58 22.10
409 43438 Jouko Nieminen Finland M 35-39 18:39:46 28.93
904 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 55-59 22:46:49 23.70
962 41125 Jostein Lied Liabygda IL M 50-54 23:18:50 23.16
401 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 40-44 MTB 18:37:25 28.99
730 43574 Josef Godesberg Klubi Velotravel M 50-54 21:23:21 25.24
1398 43945 Jose Luis Villegas Spain M 25-39 MTB 34:41:56 15.56
1156 35995 Jorunn Juul Mollan Trondhjems VK K 50-54 25:41:45 21.01
378 43427 Jopp Smits Netherlands M 45-49 18:18:46 29.48
1229 43840 Joop Lodewyk Akzo Nobel M 55-59 26:58:54 20.01
606 43518 Jonny Helle Haram CK M 45-49 20:02:38 26.94
809 35331 Jonny Wigum Stenshaug IL M 40-44 21:52:36 24.68
537 24485 Jone Svensson Team Aktiv Stavanger M 25-29 19:23:21 27.85
21 41438 Jon-Terje Bekken Brumunddal SK M 30-34 14:48:43 36.45
345 43403 Jon-Morten Kaarød Sportsklubben Rye M 30-34 17:44:39 30.43
995 41859 Jon Olaf Berg SINTEF-NTNU M 45-49 23:34:41 22.90
119 41413 Jon Kristian Andresen Dangerrangers M 20-24 16:43:02 32.30
576 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:43:26 27.37
679 43548 Jon Henrik Grindlia Norway M 70 + 21:03:00 25.65
819 43611 Jon Erik Slagsvold Team Arendal CC M 55-59 21:58:57 24.56
326 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
20 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 30-34 13:44:16 39.30
266 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-54 17:34:59 30.71
705 43563 Jon Funderud Frikransen SK M 20-24 21:15:05 25.41
1051 43742 Jon Andresen Norway M 50-54 24:07:55 22.37
1160 43796 Jon Aniksdal Gjensidige NOR M 45-49 25:45:14 20.96
200 24403 Johnny Johnsen Norway M 30-34 17:14:55 31.30
362 36494 Johnny Fagerås Rana SK M 35-39 18:03:05 29.91
1128 42150 Johnny Fagervold Norway M 60-64 25:12:11 21.42
1143 37230 Johnny Fure Norway M 60-64 MTB 25:32:15 21.14
185 41478 John Walter Larsen Norske Skog - Skogn M 55-59 17:05:15 31.60
649 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 40-44 20:42:05 26.08
1166 43800 John Peter Garnes Vefsn kommune BIL M 40-44 25:53:28 20.85
728 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 55-59 21:22:37 25.26
529 41765 John Magne Theodorsen Norway M 35-39 19:17:09 27.99
67 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
817 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 21:56:56 24.60
629 43529 John Arvid Djupesland PC M 35-39 20:31:41 26.30
1015 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 23:49:37 22.66
881 43636 John Rijkers WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43640 John van Gastel WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
1171 37212 John Nårud Lågen CK M 60-64 26:01:29 20.74
1290 43878 John Kleven Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
618 43522 Johannes Engler Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 20:18:24 26.59
1272 43870 Johannes Naumann Sportclub Neubrandenburg M 50-54 27:42:13 19.49
975 43693 Johan Holmberg Kisa SK M 35-39 23:26:20 23.03
1078 24227 Johan Vistvik Randaberg M 55-59 24:31:38 22.01
1011 43717 Joergen Smeets Klubi Velotravel M 50-54 23:48:43 22.67
579 43502 Joakim Borgesjö Ulricehamns CK M 40-44 19:46:35 27.30
1412 43953 Joakim Ekseth Krigsskolen M 25-29 MTB 36:33:27 14.77
1200 43823 Joachim Kuehr Germany M 45-49 26:29:52 20.37
1370 43929 Joachim Hanspach Germany M 50-54 30:51:15 17.50
266 43378 Jo Minken Dynea BIL M 35-39 17:34:59 30.71
905 40582 Jimmy Eriksen TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
266 43383 Jeroen Thomas Schiøtt Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
1423 43959 Jens-Michael Lohse Germany M 30-34 37:01:07 14.58
1162 41947 Jens-Ivar Pettersen Vesterålen SK M 50-54 25:46:47 20.94
1351 43915 Jens Petter Beranek Holm Jodl Extreme Internationale M 45-49 29:53:30 18.06
1260 43860 Jens Peder Woijk Jelling Bogtrykkeri M 45-49 27:30:30 19.63
738 40714 Jens Myrup Pedersen DGCC M 25-29 21:23:49 25.23
1173 41753 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll SK M 45-49 26:03:38 20.72
266 43375 Jens Kristian Lindland Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
437 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
229 40662 Jens Johan Hjort Tromsø CK M 35-39 17:21:12 31.11
1394 36283 Jens Henrik Hagerup-Jenssen Norway M 55-59 34:11:20 15.79
691 43553 Jens Holm Denmark M 45-49 21:08:22 25.54
712 43567 Jens Bovbjerg Gentofte CC M 40-44 21:17:33 25.36
1272 43872 Jens Stoltz Germany M 35-39 27:42:13 19.49
798 43604 Jean-Pierre Hoeboer Rieber & Søn BIL / Toro M 30-34 21:47:17 24.78
878 35605 Jean-Pierre Mounho Germany M 35-39 22:33:18 23.94
1157 31079 Jarle Birger Arnes Bergen M 35-39 25:42:52 20.99
1 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
612 30761 Jarle Storrem Kristiansands CK M 35-39 20:12:48 26.71
707 35789 Jarle Sandmo A&B skilt M 55-59 21:16:51 25.37
1226 43839 Jarle Stavrum Sparbu IL M 45-49 MTB 26:56:45 20.04
1366 43926 Jarl-Gunnar SAS Flesland M 35-39 30:26:53 17.73
428 36104 Jarl Frivold Team Arendal CC M 55-59 18:48:30 28.71
804 43607 Jarin Bokkhamer Norway M 25-29 21:51:09 24.71
966 36614 Jann Eirik Nilsen Norway M 35-39 23:18:56 23.16
133 31043 Jan Wilhelm Werner Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
99 43320 Jan Tore Skjærvik Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
368 43417 Jan Rune Sjuls Norway M 35-39 18:08:02 29.77
200 24033 Jan Roger Farstad Parat Lervik M 30-34 MTB 17:14:55 31.30
991 43703 Jan Petter Akselsen AstraZeneca M 45-49 23:33:13 22.92
958 35473 Jan Peter Schwartz OFT Germany M 40-44 23:18:27 23.16
1301 43886 Jan Otto Bardal Trondheim Brannkorps M 30-34 28:14:41 19.11
1120 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 65-69 25:03:57 21.54
583 43506 Jan Michael Selbo Egge CK M 45-49 19:49:25 27.24
1218 35993 Jan Magne Styrmoe Norway M 40-44 MTB 26:46:31 20.16
240 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 17:28:12 30.91
581 43504 Jan Karsten Onsøien Siemens M 50-54 19:47:50 27.27
191 43345 Jan Håvard Nyborg Norway M 25-29 17:09:59 31.45
1248 43853 Jan Helge Olsen Hobøl IL Judogruppa M 40-44 MTB 27:11:57 19.85
835 41768 Jan Harald Moen Holmestrand SK M 60-64 22:09:37 24.36
1416 43956 Jan Gustav Kidron Finland M 50-54 36:57:28 14.61
749 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 60-64 21:25:58 25.19
1078 41220 Jan Fredrik Thomsen NROF M 65-69 24:31:38 22.01
352 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:55:10 30.13
923 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 22:52:25 23.60
1141 42013 Jan Erik Rønning Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1206 43829 Jan Atle Bergstad A/S Norske Shell M 40-44 26:34:47 20.31
21 23902 Jan Arne Rogstad Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
515 30885 Jan Arne Nautnes Lonely Rider M 35-39 19:15:22 28.04
21 36824 Jan Aasen Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
126 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 16:54:45 31.92
166 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 17:03:23 31.65
200 40604 Jan Røyneberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
353 43406 Jan Vreugdenhil Netherlands M 50-54 17:55:19 30.13
645 23864 Jan Grande Aalgaard S & S M 45-49 20:38:28 26.16
695 32505 Jan Atterås Hydro Høyanger M 55-59 21:12:32 25.46
697 43557 Jan Jutila Eiker CK M 35-39 21:13:34 25.44
775 43592 Jan Modell Haram CK M 60-64 21:37:32 24.97
924 43661 Jan Johansson Sportsklubben Rye M 40-44 22:52:26 23.60
1070 35369 Jan Rønning Roxar RPM M 45-49 24:23:47 22.13
1134 43783 Jan van der Wal Akzo Nobel M 40-44 MTB 25:19:50 21.31
1148 41931 Jan Thorbjørnsen Norway M 45-49 25:37:03 21.07
1212 43831 Jan Larsen Norway M 40-44 26:39:33 20.25
1327 35914 Jan Lemmermann Germany M ?? 28:58:04 18.64
495 43464 James King Team King Styling M 35-39 19:06:39 28.25
1314 43893 Jakob Henckel Netherlands M 35-39 28:32:09 18.92
1320 43899 Jaggie Peters Akzo Nobel K 55-59 MTB 28:39:40 18.84
314 43387 Jacob W. Mathiesen Denmark M 25-29 17:38:19 30.61
1019 43719 Jacob Ibsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 23:50:27 22.65
1000 43707 Iver S. Karlsen Norway M ?? 23:40:08 22.81
863 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 22:23:12 24.12
751 43583 Ivar Morten Prytz Sparebanken Midt-Norge M 45-49 21:26:06 25.19
457 43451 Ivar Kemp Hansen Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
240 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
1 41435 Ivar Flaten Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
537 41670 Ivar Dekkerhus Rørvik IL M 35-39 19:23:21 27.85
549 35531 Ivar Holter Naturgros AS M 50-54 19:25:21 27.80
613 43521 Ivar Tveitnes Norway M 30-34 20:14:50 26.67
1301 43890 Ivar Lian Norway M 50-54 28:14:41 19.11
266 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye M 20-24 17:34:59 30.71
738 43580 Ivan Madsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
1405 43949 Irene Ånensen Tregde Norway K 30-34 MTB 35:24:52 15.24
1107 40656 Ingvild Meløe Rainbow Hotels K 20-24 24:55:33 21.66
1151 36050 Ingvar Garåsen Norway M 20-24 25:40:06 21.03
1425 43960 Ingrid Foss Ballo Norway K 17-19 MTB 37:23:43 14.44
417 35850 Ingomar Franz Klubi Velotravel M 55-59 18:45:56 28.77
266 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:34:59 30.71
527 35147 Ingolf Hoffman Klubi Velotravel M 45-49 19:16:08 28.02
1158 41836 Ingleiv Johansen Norway M 25-29 25:43:15 20.99
642 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 35-39 20:38:25 26.16
1342 42040 Inger Lise Aamot Norway K 35-39 29:42:33 18.17
1344 43912 Ingemar Linlökken Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
1243 116233 Inge Johnny Kavli Norway M 55-59 27:08:15 19.89
1159 41838 Inge Johan Johansen Norway M 60-64 25:43:41 20.98
537 23562 Inge Heika Hætta Eikelmann Team Aktiv Stavanger / BP Norway M 40-44 19:23:21 27.85
1250 43854 Inge Ansgar Arnesen Norway M 55-59 27:18:30 19.77
549 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 19:25:21 27.80
815 36867 Inge Åndahl Sportsklubben Ceres M 40-44 21:55:43 24.62
166 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 35-39 17:03:23 31.65
752 42023 Ingar Bråten Begnadalen IL M 55-59 21:26:13 25.19
228 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 17:20:34 31.13
21 43297 Idar Johan Andreassen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
936 36857 Idar Elvevoll Norway M 45-49 22:53:54 23.58
1 43291 Håvard Jenssen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
21 40583 Håvard Kalvøy Norway M 30-34 14:48:43 36.45
81 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
266 43379 Håvard Myklebust Gol IL M 20-24 17:34:59 30.71
1412 43954 Håvard Huseby Krigsskolen M 30-34 MTB 36:33:27 14.77
21 30820 Håkon Vidar Sylta Bergen CK M 30-34 14:48:43 36.45
428 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 18:48:30 28.71
754 35891 Håkon B. Rudi Norway M 45-49 21:27:36 25.16
21 22940 Haakon Fremsæter Bærum og Omegn CK M 30-34 14:48:43 36.45
326 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
419 37932 Haakon Pedersen Team SST M 35-39 18:48:14 28.71
835 35420 Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 45-49 22:09:37 24.36
898 43644 Haakon Aaen Norway M 45-49 22:42:42 23.77
133 23491 Howard Liland Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
682 43549 Howard Lightfoot Chippenham and District Wheelers M 30-34 21:05:56 25.59
934 43667 Horst Knebel Kramer & Best Marathon Team M 40-44 22:53:19 23.59
1245 41188 Horst Brandt Germany M 45-49 27:09:41 19.88
317 43388 Holger Brandt Germany M 30-34 17:39:23 30.58
1049 43741 Hilde Sandvik Team Aktiv Stavanger K 35-39 24:07:43 22.38
1117 43772 Hermann Schütz Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1245 43852 Hermann Miehling Germany M 55-59 27:09:41 19.88
696 32063 Henry Skår Hydro Høyanger M 50-54 21:12:38 25.45
1011 43715 Henry Laufenberg Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1182 36156 Henry Kristiansen Norway M 45-49 26:16:41 20.54
117 43324 Henrik Döhring Skiclub Saxonia Dresden M 20-24 16:32:33 32.64
891 43641 Henrik Sætrang Skinkerytterne M 20-24 22:38:34 23.84
1035 43728 Henrik Gustavsson Ulricehamns CK M 20-24 24:01:18 22.47
1282 43876 Henrik Isaksen Team Drøbak M 25-29 27:42:52 19.48
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
186 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 17:06:08 31.57
864 43628 Henning Brogaard Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
1403 43947 Henning Dahle Norway M 65-69 35:17:59 15.29
781 43596 Henk Vellinga Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
379 36028 Helmut Gritzbach Radteam-Utzmemmingen M 40-44 18:20:07 29.45
711 43566 Helmut Hrdina Germany M 45-49 21:17:30 25.36
846 36152 Helmut Plenge BSG Elastogran M 50-54 22:15:46 24.25
1341 43909 Helmut Taferner Brauer GmbH M 65-69 29:37:51 18.22
1357 36144 Helmut Vogel BSG Elastogran M 60-64 30:11:54 17.88
1363 43924 Hellfried Weiß RTC Altwarmbüchen M 55-59 30:22:12 17.78
1222 43837 Helge Odd Helgesen Tromsø M 60-64 MTB 26:55:08 20.06
200 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
985 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 45-49 23:31:31 22.95
762 40867 Helge Joar Moe Nærøy IL M 35-39 21:34:43 25.02
717 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 21:20:44 25.29
428 33841 Helge Bie Riber Kristiansands CK M 45-49 18:48:30 28.71
1317 43896 Helge André Aanes Halliburton M 50-54 28:33:00 18.91
67 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
166 43338 Helge Lorentsen Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
486 23354 Helge Edland ETXT M 30-34 18:58:56 28.44
872 35581 Helge Gulbrandsen Brevik Elektro BIL M 45-49 22:27:55 24.03
905 43012 Helge Veum TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
1044 43737 Helge Gjelstad Norway M 40-44 MTB 24:03:01 22.45
689 43552 Heinz Weber Klubi Velotravel M 40-44 21:07:42 25.55
901 43647 Heinz Neusser RSC Sigmaringen M 55-59 22:46:17 23.71
532 43484 Heinrich Widmann Klubi Velotravel M 50-54 19:20:19 27.92
1067 43750 Heidi Therese Johnsen Norway K 30-34 MTB 24:23:30 22.13
133 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 20-24 17:01:03 31.73
1359 43920 Hartmut Wsintek RTC Altwarmbüchen M 50-54 30:15:48 17.84
1360 43921 Hartmut Witzke Kettengang Heerdt M 45-49 30:16:35 17.83
113 23153 Harry Waldeland Sportsklubben Rye M 30-34 16:09:54 33.40
468 41801 Harry Pedersen Narvik CK / Beisfjord M 40-44 18:55:13 28.54
1078 40929 Harry Tiller Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
356 43411 Hardy Dinthlage Germany M 25-29 17:59:18 30.01
453 34816 Harald Frøysnes Kodal Sykkel M 30-34 18:52:47 28.60
506 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:10:23 28.16

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.75 Km/t
Snittid: 21:48:44
Antall deltakere: 1430

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen