Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2003

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
261 43365 Wolfgang Erhart Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
261 43366 Christian Prehal Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
562 34877 Trond Vegard Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
562 40931 Wilhelm Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
566 43499 B. Falck Falck M Tandem 19:38:52 27.48
566 43498 A. Falck Falck M Tandem 19:38:52 27.48
633 35692 Tor-Erling Johansen Norway M Tandem 20:33:10 26.27
909 41129 Harald Vik Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:50:32 23.64
909 35970 Alf Wilhelmsen Drammen og Omegn Tandemklubb M Tandem 22:50:32 23.64
679 43548 Jon Henrik Grindlia Norway M 70 + 21:03:00 25.65
730 43573 Waldemar Fischer Klubi Velotravel M 70 + 21:23:21 25.24
1301 36289 Nils H. Husby Molde & Omegn IF M 70 + 28:14:41 19.11
1376 43931 Kåre Oksavik Hareid IL M 70 + 31:39:59 17.05
1416 43957 Karl-Gustav Kidron Finland M 70 + 36:57:28 14.61
228 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 17:20:34 31.13
266 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:34:59 30.71
372 43421 Wolfgang Scheffler Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 18:14:09 29.61
503 43468 Klaus Koehler SSV Lichtenstein M 65-69 19:08:43 28.20
610 43520 Hanns Schoessler Klubi Velotravel M 65-69 20:11:06 26.75
803 43606 Ola Madsen Sweden M 65-69 21:50:33 24.72
811 43609 Ludwig Amarell Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 21:53:04 24.67
822 32840 Gudmund Waaler Team Arendal CC M 65-69 21:59:10 24.56
880 27087 Ove Monsen Dalane SK M 65-69 22:33:31 23.93
1078 41220 Jan Fredrik Thomsen NROF M 65-69 24:31:38 22.01
1117 43771 Walter Häfer Klubi Velotravel M 65-69 25:02:20 21.56
1120 24003 Jan Odd Nordli Eiker CK M 65-69 25:03:57 21.54
1265 41318 Oskar Seydel Team Alpedaler M 65-69 27:33:15 19.59
1341 43909 Helmut Taferner Brauer GmbH M 65-69 29:37:51 18.22
1377 43932 Lars Berglund Sweden M 65-69 31:55:10 16.91
1403 43947 Henning Dahle Norway M 65-69 35:17:59 15.29
66 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 15:39:05 34.50
81 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 60-64 15:52:41 34.00
199 43347 Bernd Meister SC Reisa M 60-64 17:13:52 31.33
200 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 60-64 17:14:55 31.30
240 25691 Leif Hansen Dalane SK M 60-64 17:28:12 30.91
266 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 17:34:59 30.71
326 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 17:42:56 30.48
425 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 60-64 18:48:24 28.71
441 30697 Per Vesterhus Team Arendal CC M 60-64 18:50:39 28.65
588 41126 Asbjørn Ranvik Haram CK M 60-64 19:53:16 27.15
618 43522 Johannes Engler Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 20:18:24 26.59
621 43524 Meinhard Deppenbrock Equipe perfectionnee M 60-64 20:22:39 26.49
646 43534 Staf van Gils Belgium M 60-64 20:39:25 26.14
660 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 60-64 20:57:34 25.76
681 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 60-64 21:05:11 25.60
687 41721 Werner Zöllner Germany M 60-64 21:07:05 25.57
749 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 60-64 21:25:58 25.19
775 43592 Jan Modell Haram CK M 60-64 21:37:32 24.97
813 43610 Waldemar Herkelrath Germany M 60-64 21:54:02 24.65
835 41768 Jan Harald Moen Holmestrand SK M 60-64 22:09:37 24.36
846 36143 Dietrich Matzak BSG Elastogran M 60-64 22:15:46 24.25
862 43627 Torbjørn Johnsen Narvik CK / LKAB Fritid M 60-64 22:22:31 24.13
895 41929 Hans Hermann Herbst TUS Engter M 60-64 22:40:02 23.82
924 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 60-64 22:52:26 23.60
958 41156 Bjørn Michelsen Norway M 60-64 23:18:27 23.16
989 43701 Vidar Strandkaas Norway M 60-64 23:32:21 22.94
1036 43732 Ole Johansen Aktiv Cykel Rejser M 60-64 24:01:25 22.47
1057 41177 Hans Saurer CC Bern M 60-64 24:14:12 22.28
1071 35954 Ulrich Interthal Germany M 60-64 24:25:21 22.11
1094 41201 Axel Stitz Germany M 60-64 24:44:25 21.82
1105 35663 Thor Kristian Gotaas Brumunddal SK M 60-64 24:55:00 21.67
1128 42150 Johnny Fagervold Norway M 60-64 25:12:11 21.42
1143 37230 Johnny Fure Norway M 60-64 MTB 25:32:15 21.14
1159 41838 Inge Johan Johansen Norway M 60-64 25:43:41 20.98
1171 37212 John Nårud Lågen CK M 60-64 26:01:29 20.74
1194 43818 Sigurd Bordal Støren Sportklubb M 60-64 26:27:55 20.40
1222 43837 Helge Odd Helgesen Tromsø M 60-64 MTB 26:55:08 20.06
1271 43868 Reinhard Deuck Klubi Velotravel M 60-64 27:39:01 19.52
1285 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 60-64 27:46:50 19.43
1286 23086 Harald Sel Brumunddal SK M 60-64 27:48:18 19.42
1288 36228 Svein-Erik Hauger Lørenskog Skiklubb M 60-64 27:56:21 19.32
1299 43885 Odd Torvet Drammen M 60-64 28:11:52 19.15
1329 41280 Rolf Alsos Norway M 60-64 29:11:08 18.50
1343 43910 Ole Aksetøy Norway M 60-64 29:42:35 18.17
1357 36144 Helmut Vogel BSG Elastogran M 60-64 30:11:54 17.88
1363 43923 Jörg Mierke RTC Altwarmbüchen M 60-64 30:22:12 17.78
1367 117087 Ragnar Magnus Johnsen FLO/LAND BIL M 60-64 30:30:41 17.69
1369 43928 Sigval Robberstad Kvinnherad Bedriftsidrettslag M 60-64 MTB 30:33:47 17.66
1392 37363 Tommy Hageland Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
1392 27757 Reidar Nyhaven Globusgutta M 60-64 34:08:10 15.81
1403 43948 Tor De Linde SBC Sportsklubb M 60-64 35:17:59 15.29
1424 36303 Gunnar Siqveland Norway M 60-64 37:16:25 14.48
185 41478 John Walter Larsen Norske Skog - Skogn M 55-59 17:05:15 31.60
194 35413 Magne Sjøblom Eiker CK M 55-59 17:10:06 31.45
240 43364 Leidulv Nesgård KVS-Lyngdal/Bygland M 55-59 17:28:12 30.91
240 35189 Arne Ingar Sjølie Brumunddal SK M 55-59 17:28:12 30.91
263 30626 Rolf Berntsen Kristiansands CK M 55-59 17:33:00 30.76
266 43368 Arne Austrud Norway M 55-59 17:34:59 30.71
348 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 55-59 17:48:20 30.32
350 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 55-59 17:51:54 30.22
352 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:55:10 30.13
383 35469 Eduard Groenhagen Heren van het Hogeland M 55-59 18:25:35 29.30
402 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 18:37:53 28.98
404 35186 Arne G. Berg Follo SK M 55-59 18:38:21 28.97
415 41488 Sam Drage Follo SK M 55-59 18:43:39 28.83
417 35850 Ingomar Franz Klubi Velotravel M 55-59 18:45:56 28.77
428 36104 Jarl Frivold Team Arendal CC M 55-59 18:48:30 28.71
431 43443 Mogens Køllner Denmark M 55-59 18:48:34 28.70
437 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
437 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
454 40598 Kåre Hvitstein Kodal Sykkel M 55-59 18:52:47 28.60
480 34571 Trond Fredrik Winther Team Arendal CC M 55-59 18:57:49 28.47
530 43480 Hans Gert Schoofs Klubi Velotravel M 55-59 19:18:29 27.96
537 27083 Ove Olsen Team Aktiv Stavanger M 55-59 19:23:21 27.85
568 35654 Roar Gausen 3T Trondheim M 55-59 19:40:53 27.43
583 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 55-59 19:49:25 27.24
600 35486 Kjell Dragnes Frikransen / Aftenposten M 55-59 19:56:13 27.08
607 43519 Arnold Helle Haram CK M 55-59 20:02:43 26.93
619 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 55-59 20:20:01 26.55
620 43523 Artur Wolf Klubi Velotravel M 55-59 20:21:14 26.53
626 43527 Piet de Vries Netherlands M 55-59 20:30:03 26.34
637 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 20:36:01 26.21
655 36062 Espen Ekeland Norway M 55-59 20:52:37 25.86
657 43536 Albert Hainzel Klubi Velotravel M 55-59 20:54:47 25.82
659 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:55:36 25.80
662 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 21:00:38 25.70
675 35940 Bård Rødde Støren Sportklubb M 55-59 21:02:33 25.66
684 35325 Gunnar Rein Fredrikstad SK M 55-59 21:06:34 25.58
690 32494 Steinar Solås Hydro Høyanger M 55-59 21:08:16 25.54
695 32505 Jan Atterås Hydro Høyanger M 55-59 21:12:32 25.46
707 35789 Jarle Sandmo A&B skilt M 55-59 21:16:51 25.37
708 43565 Erik Wind Hansen Gentofte CC M 55-59 21:17:08 25.36
717 43568 Peter Kanthak Germany M 55-59 21:20:44 25.29
728 42087 John Ole Tollefsen Arcus BIL M 55-59 21:22:37 25.26
730 43575 Peter Kularts Klubi Velotravel M 55-59 21:23:21 25.24
738 43580 Ivan Madsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
738 43581 Niels Henrik Mikkelsen DGCC M 55-59 21:23:49 25.23
752 42023 Ingar Bråten Begnadalen IL M 55-59 21:26:13 25.19
758 41039 Kjell Einar Thoresen Halsøy M 55-59 21:31:15 25.09
759 85184 Arne Klaussen Helgeland Kraft M 55-59 21:31:19 25.09
816 41171 Per Gade DGCC M 55-59 21:56:10 24.61
819 43611 Jon Erik Slagsvold Team Arendal CC M 55-59 21:58:57 24.56
826 40739 Frode Johan Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
826 31337 Bjarne Hille Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
830 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 55-59 22:07:09 24.41
863 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 22:23:12 24.12
864 43630 Per Kragh Nielsen Denmark M 55-59 22:23:43 24.11
901 43647 Heinz Neusser RSC Sigmaringen M 55-59 22:46:17 23.71
904 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 55-59 22:46:49 23.70
946 30289 Leif Grimstveit NIFS M 55-59 23:00:55 23.46
948 41094 Anders Dalen Follo SK M 55-59 23:02:51 23.42
955 43679 Wiame Jacques MSF/AZG Belgium M 55-59 23:13:55 23.24
958 43682 Bernd Rosowski OFT Germany M 55-59 23:18:27 23.16
975 43692 Rune Broo Kisa SK M 55-59 23:26:20 23.03
977 43694 Per Østergård Aabenraa M 55-59 23:26:30 23.03
1015 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 23:49:37 22.66
1024 43723 Jürgen Mau Germany M 55-59 23:52:46 22.61
1028 41278 Einar Stein Haugen Avinor BIL M 55-59 23:55:05 22.57
1036 43733 Leif Kiim Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1036 43735 Knud Platz Olsen Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1036 43736 Sten Ribov Aktiv Cykel Rejser M 55-59 24:01:25 22.47
1065 43748 Peter Thuesen Aabenraa M 55-59 24:22:09 22.15
1066 43749 Øyvind Sigfred Hansen Zarina M 55-59 24:23:15 22.14
1077 35761 Bjørn Lilleng Sarpsborg SK M 55-59 24:31:34 22.01
1078 35666 Brage Melby Adresseavisen BIL M 55-59 24:31:38 22.01
1078 24227 Johan Vistvik Randaberg M 55-59 24:31:38 22.01
1091 36019 Nils Øye Norway M 55-59 24:35:15 21.96
1103 43762 Hans Petter Jensen SINTEF-NTNU M 55-59 MTB 24:54:31 21.67
1122 36054 Arne Harald Radich Norcool AS M 55-59 25:04:48 21.53
1123 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 25:10:10 21.45
1179 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendals Bryggeri M 55-59 26:12:33 20.60
1184 43810 Olav Trodahl Flesvik Norkring M 55-59 MTB 26:19:37 20.51
1219 36224 Paavo Nurminen Malmin Urheilijat M 55-59 26:47:45 20.15
1220 35773 Walther Dønnestad Team Arendal CC M 55-59 26:49:28 20.13
1229 43840 Joop Lodewyk Akzo Nobel M 55-59 26:58:54 20.01
1230 36120 Gunnar Johnsen Widerøe BIL M 55-59 26:59:16 20.00
1238 36182 Terje Breirem Vallset IL M 55-59 27:06:59 19.91
1243 116233 Inge Johnny Kavli Norway M 55-59 27:08:15 19.89
1245 43852 Hermann Miehling Germany M 55-59 27:09:41 19.88
1250 43854 Inge Ansgar Arnesen Norway M 55-59 27:18:30 19.77
1252 141325 Atle Eriksen Asker CK M 55-59 27:21:39 19.73
1283 36201 Arne Kristian Sesseng Kattem IF M 55-59 27:46:24 19.44
1284 30676 Knut Andersen Aker Kværner Enginering M 55-59 27:46:33 19.44
1289 42206 Einar Terje Bjørndal Tråtil M 55-59 27:56:25 19.32
1301 43888 Ola Gravråk Trondheim Brannkorps M 55-59 28:14:41 19.11
1301 43889 Bård Henriksen Norway M 55-59 28:14:41 19.11
1320 43900 Gyr Platje Akzo Nobel M 55-59 28:39:40 18.84
1326 43902 Bjørn Wike Norway M 55-59 28:57:11 18.65
1353 33270 Steinar Alstad Hemne SK M 55-59 29:58:54 18.01
1358 36091 Trond Arne Helgestad Sportsklubben Ceres M 55-59 30:12:09 17.87
1363 43924 Hellfried Weiß RTC Altwarmbüchen M 55-59 30:22:12 17.78
1394 36283 Jens Henrik Hagerup-Jenssen Norway M 55-59 34:11:20 15.79
21 20531 Arnar Børildsen Bærum og Omegn CK M 50-54 14:48:43 36.45
21 35001 Vidar Karlsen Brumunddal SK M 50-54 14:48:43 36.45
21 43301 Bjørn Enok Klev Bilpost M 50-54 14:48:43 36.45
61 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 14:58:51 36.04
67 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 50-54 15:39:51 34.47
130 34965 Øyvind Smistad Gauldal SK M 50-54 16:56:22 31.87
133 30847 Torstein Garnes Johnsen Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
133 30937 Birger Løne Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
133 30895 Rune Søreide Bergen CK M 50-54 17:01:03 31.73
160 31875 Tryggve Soldal Bergen CK M 50-54 17:01:21 31.72
166 41476 Lars Hakestad Team Elixia M 50-54 17:03:23 31.65
187 27731 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen M 50-54 17:06:11 31.57
200 43354 Trond Gunleiksrud Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 27401 Per Sommerstad Efteløt IL M 50-54 17:14:55 31.30
234 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 50-54 17:23:26 31.05
235 41486 Olav Magne Bratseth Norway M 50-54 17:23:30 31.04
240 40690 Tore Antonsen Brumunddal SK M 50-54 17:28:12 30.91
240 41810 Arne Per Hanssen Bærum og Omegn CK/LKAB M 50-54 17:28:12 30.91
240 35705 Jan Lasse Moe Bærum og Omegn CK M 50-54 17:28:12 30.91
260 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 50-54 17:28:34 30.89
266 35499 Kjell Aspen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:34:59 30.71
266 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:34:59 30.71
266 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 41619 Jon Laake CK Nittedal M 50-54 17:34:59 30.71
266 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
317 43390 Georg Haus Germany M 50-54 17:39:23 30.58
326 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
326 41558 Jørn Kvikstad Norway M 50-54 17:42:56 30.48
326 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
342 29465 Tor Levang Aalgaard S & S M 50-54 17:43:14 30.47
347 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 17:48:17 30.32
353 43406 Jan Vreugdenhil Netherlands M 50-54 17:55:19 30.13
356 43412 Wolfgang Vogel Germany M 50-54 17:59:18 30.01
370 26656 Odd-Bjørn Næss Stavanger Politi IL M 50-54 18:10:25 29.71
373 43425 Gerald Horn RLTC 8812 Mariahof M 50-54 18:15:59 29.56
386 41460 Per Christian Juvkam Pulsen BIL/ÅOC M 50-54 18:29:08 29.21
419 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 18:48:14 28.71
431 43442 Tor Forsmann Kristiansands CK M 50-54 18:48:34 28.70
437 30683 Magne Monan Torridal IL M 50-54 18:50:28 28.66
442 41021 Walter Auel OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
442 34940 Rolf Nett OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
447 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 50-54 18:50:58 28.64
448 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 50-54 18:51:16 28.64
459 35819 Frank Torleif Mathisen Tromsø CK M 50-54 18:54:49 28.55
462 24833 Kåre Bøen Norway M 50-54 18:54:57 28.54
463 40660 Stein Thode Hemmingsen Tromsø CK M 50-54 18:55:02 28.54
483 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 50-54 18:58:24 28.46
491 41759 Jürgen Carstens OFT Germany M 50-54 19:05:26 28.28
497 20665 Arne Øyvind Joakimsen Norway M 50-54 19:07:22 28.23
497 43466 Geir Ståle Sunde Statoil BIL M 50-54 19:07:22 28.23
509 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:10:27 28.16
512 43473 Per Arne Ellefsen Firstcom M 50-54 19:12:20 28.11
514 43475 Ulrich Otto SSV Lichtenstein M 50-54 19:13:44 28.08
532 43484 Heinrich Widmann Klubi Velotravel M 50-54 19:20:19 27.92
537 26475 Nils Gunnar Aakvik Team Aktiv Stavanger M 50-54 19:23:21 27.85
549 35531 Ivar Holter Naturgros AS M 50-54 19:25:21 27.80
556 41672 Karsten Havnegjerde Stranda SK M 50-54 19:29:37 27.70
561 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 50-54 19:32:34 27.63
564 43496 Matti Kankaanpää Finland M 50-54 MTB 19:38:18 27.49
565 43497 Geir Bjørnar Johansen Vadsø Skiklubb M 50-54 19:38:28 27.49
568 36105 Yngvar Haugland Norway M 50-54 19:40:53 27.43
568 35655 Magnar Hernes 3T Trondheim M 50-54 19:40:53 27.43
573 30971 Vidar Fondevik Bergen CK M 50-54 19:42:56 27.38
576 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:43:26 27.37
580 43503 Dieter Paulsen Team Arendal CC M 50-54 19:47:39 27.28
581 43504 Jan Karsten Onsøien Siemens M 50-54 19:47:50 27.27
590 30409 Terje Berg-Jensen Elixia M 50-54 19:54:36 27.12
600 35487 Yngve Karlsen Stjørdals Blink M 50-54 19:56:13 27.08
604 43516 André Van Ommeren Lyts Begin M 50-54 20:00:59 26.97
605 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 50-54 20:01:25 26.96
611 34047 Roar Martinsen Kristiansands CK M 50-54 20:12:47 26.71
614 35421 Pål Danielsen Bærum sykehus M 50-54 20:14:54 26.66
622 43525 Reyer Bernson Lyts Begin M 50-54 20:28:24 26.37
632 43530 Cord Gümpel BSG Elastogran M 50-54 20:32:19 26.29
643 28258 Sigmar Oftedal Aalgaard S & S M 50-54 20:38:26 26.16
647 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 50-54 20:40:09 26.12
662 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 21:00:38 25.70
696 32063 Henry Skår Hydro Høyanger M 50-54 21:12:38 25.45
713 35042 Arild Bjørnevoll Norway M 50-54 21:17:48 25.35
717 31017 Svein Halleraker Norway M 50-59 21:20:44 25.29
730 43574 Josef Godesberg Klubi Velotravel M 50-54 21:23:21 25.24
742 35293 Anton Brandsø Finsbråten AS M 50-54 21:25:38 25.20
748 43582 Terje M. Martinsen Brumunddal SK M 50-54 21:25:40 25.20
760 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 MTB 21:32:41 25.06
776 43593 Morten Vold Haram CK M 50-54 21:37:53 24.96
781 43595 Klaas de Vries Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
781 43596 Henk Vellinga Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
784 43600 Dick Simons Netherlands M 50-54 21:41:45 24.88
794 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 21:45:12 24.82
804 36026 Willy Hanssen Bjørns M 50-54 21:51:09 24.71
835 40841 Ragnar Vartdal Holmestrand SK M 50-54 22:09:37 24.36
842 28650 Steinar Fagerholt Norway M 50-54 22:14:22 24.28
846 36152 Helmut Plenge BSG Elastogran M 50-54 22:15:46 24.25
857 41832 Bjørnar Engum Charlottenlund SPKI M 50-54 22:19:12 24.19
858 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 50-54 22:20:24 24.17
864 43628 Henning Brogaard Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
864 43631 Tommy Thomsen Denmark M 50-54 22:23:43 24.11
924 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 50-54 22:52:26 23.60
942 40704 Vidar Bøe DnB M 50-54 22:59:38 23.48
944 34918 Arild Brekke Bærum og Omegn CK M 50-54 22:59:48 23.48
944 40968 Knut Mo SINTEF-NTNU M 50-54 22:59:48 23.48
962 41125 Jostein Lied Liabygda IL M 50-54 23:18:50 23.16
968 43685 Gerald Faul Germany M 50-54 23:19:22 23.15
972 43689 Paul Kramer Kramer & Best Marathon Team M 50-54 23:23:54 23.07
992 43704 Bjørn Garder Nesodden SK M 50-54 23:33:20 22.92
999 43706 Geir Wahlstrøm Narvik CK M 50-54 23:39:58 22.81
1005 43711 Bill Joss Audax UK M 50-54 23:43:46 22.75
1011 43717 Joergen Smeets Klubi Velotravel M 50-54 23:48:43 22.67
1026 42033 Friedel Kruse Germany M 50-54 23:53:01 22.60
1030 95945 Erik Jakobsen Arcus BIL M 50-54 23:55:59 22.56
1036 43730 Kurt Groth Aktiv Cykel Rejser M 50-54 24:01:25 22.47
1051 43742 Jon Andresen Norway M 50-54 24:07:55 22.37
1068 35980 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL M 50-54 24:23:40 22.13
1075 41889 Eldar Krøvel Norway M 50-54 MTB 24:30:13 22.03
1090 35708 Kjetil Johansen Arendal CC M 50-54 24:34:54 21.96
1092 41215 Hans-Jürgen Siegel Germany M 50-54 24:41:40 21.86
1102 35724 Finn Sture Hultgreen Vesterålen SK M 50-54 24:54:23 21.68
1114 42095 Franz Hieber Telekom Mannheim M 50-54 24:56:24 21.65
1124 43778 Krijn van Groningen Bavelaar M 50-54 25:10:45 21.44
1130 43781 Klaus Dieter Wiebusch Klubi Velotravel M 50-54 25:15:30 21.37
1135 43784 Ben Lammertsen Akzo Nobel M 50-54 25:19:53 21.31
1140 43788 Alf Stølsnes Team Ekstrøm M 50-54 25:23:54 21.26
1162 41947 Jens-Ivar Pettersen Vesterålen SK M 50-54 25:46:47 20.94
1173 43804 Odd Lasse Kristiansen Eidsvoll SK M 50-54 26:03:38 20.72
1189 114826 Bjørn Mathisen Sarpsborg SK M 50-54 26:24:59 20.44
1210 33788 Svein Waage Solund IL M 50-54 26:34:50 20.31
1214 43834 Torben Steen Thomsen Ishøj Motions Cykel Club M 50-54 26:43:13 20.20
1214 43835 Vaughan Bowen Canada M 50-54 26:44:13 20.19
1222 41784 Marvin Johnsen Tromsø CK M 50-54 26:55:08 20.06
1226 40755 Reidar Gudding Sparbu IL M 50-54 MTB 26:56:45 20.04
1228 35894 Frank Reiersølmoen Team Arendal CC M 50-54 26:57:33 20.03
1262 43861 Reidar Aunan Norway M 50-54 27:32:50 19.60
1272 43870 Johannes Naumann Sportclub Neubrandenburg M 50-54 27:42:13 19.49
1279 43875 Lars Buran PRIMA A/S M 50-54 MTB 27:42:33 19.48
1301 43890 Ivar Lian Norway M 50-54 28:14:41 19.11
1312 35745 Øystein Arne Maraak Geiranger IL M 50-54 28:25:20 18.99
1317 43896 Helge André Aanes Halliburton M 50-54 28:33:00 18.91
1333 43905 Roland Budde Sportclub Neubrandenburg M 50-54 29:19:20 18.41
1359 43920 Hartmut Wsintek RTC Altwarmbüchen M 50-54 30:15:48 17.84
1362 43922 Walter W. Kreutner Kettengang Heerdt M 50-54 30:21:41 17.78
1370 43929 Joachim Hanspach Germany M 50-54 30:51:15 17.50
1373 42046 Bengt Larsen NBC Danmark M 50-54 31:22:55 17.20
1381 36281 Asbjørn Karlsen Norway M 50-54 32:31:21 16.60
1411 43952 Manfred Jelitte Germany M 50-54 MTB 36:18:48 14.87
1416 43956 Jan Gustav Kidron Finland M 50-54 36:57:28 14.61
1422 36318 Tor Egil Kleiberg Lyse Energi M 50-54 36:57:54 14.60
1 41435 Ivar Flaten Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
1 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 45-49 13:41:46 39.42
1 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
21 26462 Nils Bratberg Brumunddal SK M 45-49 14:48:43 36.45
21 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland / Hydro M 45-49 14:48:43 36.45
21 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:48:43 36.45
67 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
67 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
81 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
99 43319 Viggo Sandvoll Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
99 43320 Jan Tore Skjærvik Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
117 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 16:32:33 32.64
133 20587 Arne Koldingsnes Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
133 23491 Howard Liland Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
133 30848 Truls Lura Bergen CK M 45-49 17:01:03 31.73
160 22859 Gunnar Næss Bergen CK M 45-49 17:01:21 31.72
163 43335 Charly Meier Switzerland M 45-49 17:01:29 31.71
166 36334 Kjell Edvardsen Kongsberg-Seatex BIL M 45-49 17:03:23 31.65
166 34834 Bjørn Stavnes Elixia Fossegrenda M 45-49 17:03:23 31.65
166 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 17:03:23 31.65
191 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 45-49 17:09:59 31.45
194 20999 Geir Solheim Eiker CK M 45-49 17:10:06 31.45
200 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 41502 Hans Heyerdahl Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 41770 Tor-Egil Ryeng Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 30522 Odd Ragnar Torp Nexans/Halden CK M 45-49 17:14:55 31.30
240 21863 Einar Haver Statoil BIL / Dalane SK M 45-49 17:28:12 30.91
240 35062 Arnljot Mehl Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:12 30.91
240 30699 Stein A. Refsland Bærum og Omegn CK M 45-49 17:28:12 30.91
266 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 45-49 17:34:59 30.71
266 43377 Ottar Madslien Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 43381 Thomas Olsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:34:59 30.71
316 108917 Pål Erland Aasvestad Follo SK M 45-49 17:39:15 30.58
326 41556 Asgeir Fostervold Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
326 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
326 43401 A. J. Weide Netherlands M 45-49 17:42:56 30.48
367 43416 Hans Schallenberger Switzerland M 45-49 18:07:54 29.78
378 43427 Jopp Smits Netherlands M 45-49 18:18:46 29.48
384 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 45-49 18:26:21 29.28
385 41600 Bernhard Billerbeck A&B skilt M 45-49 18:27:28 29.25
407 27681 Ragnvald Tungland Norway M 45-49 18:38:52 28.95
419 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 45-49 18:48:14 28.71
425 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 45-49 18:48:24 28.71
428 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 18:48:30 28.71
428 33841 Helge Bie Riber Kristiansands CK M 45-49 18:48:30 28.71
437 30639 Erling Hagen Kristiansands CK M 45-49 18:50:28 28.66
442 43447 Bruno Roeser OFT Germany M 45-49 18:50:51 28.65
463 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 45-49 18:55:02 28.54
468 35474 Arne Andreassen Tromsø CK M 45-49 18:55:13 28.54
485 27564 Per Reidar Olufsen Aalgaard S & S M 45-49 18:58:42 28.45
497 20035 Alan Clifton SportsClub Madla M 45-49 19:07:22 28.23
506 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:10:23 28.16
515 30551 Rolf Eriksen Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
515 32191 Morten Lystrup Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
515 30884 Hans Jørgen Morvik Bergen CK M 45-49 19:15:22 28.04
527 35147 Ingolf Hoffman Klubi Velotravel M 45-49 19:16:08 28.02
532 43482 Michael Grüner Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
532 43483 Georg Rammlmair Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
535 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 45-49 19:20:28 27.91
537 35150 Karl Lercher Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
537 43488 Jürgen Prein Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
551 43490 Erik Værland Team Arendal CC M 45-49 19:26:11 27.78
553 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 19:28:59 27.71
556 43492 Stig Hoel Stranda SK M 45-49 19:29:37 27.70
573 30924 Nils Fleten Bergen CK M 45-49 19:42:56 27.38
575 29456 Tor Røgenes Team Aktiv Stavanger M 45-49 19:43:25 27.37
583 43506 Jan Michael Selbo Egge CK M 45-49 19:49:25 27.24
586 29542 Tor Helge Skretting Sola CK M 45-49 19:52:17 27.17
591 43510 Erling Haugvik Averøy CK M 45-49 19:54:37 27.12
606 43518 Jonny Helle Haram CK M 45-49 20:02:38 26.94
608 41040 Bjørn Finstad Sarpsborg SK M 45-49 20:06:13 26.86
623 35574 Morten Jøntvedt 3T Trondheim M 45-49 20:29:00 26.36
645 23864 Jan Grande Aalgaard S & S M 45-49 20:38:28 26.16
662 35281 Morten Skog Norway M 45-49 21:00:38 25.70
662 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 21:00:38 25.70
676 43547 Claus Erland Mortensen Denmark M 45-49 21:02:44 25.65
679 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero M 45-49 21:03:00 25.65
685 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:06:38 25.57
686 41734 Nils Oddvar Furu Norway M 45-49 21:06:49 25.57
691 43553 Jens Holm Denmark M 45-49 21:08:22 25.54
711 43566 Helmut Hrdina Germany M 45-49 21:17:30 25.36
717 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 21:20:44 25.29
717 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 21:20:44 25.29
721 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 45-49 21:20:55 25.29
723 43570 Niels Jørgen Lysdak Nielsen Nylander Sport M 45-49 21:21:21 25.28
729 41703 Tron Anders Saastad Beijer Electronics M 45-49 MTB 21:23:16 25.24
730 43572 Dieter Commer Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
730 43576 Michael Steller Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
736 43579 Walter Matthes Klubi Velotravel M 45-49 21:23:27 25.24
741 41152 Søren Mikkelsen DGCC M 45-49 21:24:09 25.23
742 35981 Per Atle Wiik Tidemanns BIL M 45-49 21:25:38 25.20
751 43583 Ivar Morten Prytz Sparebanken Midt-Norge M 45-49 21:26:06 25.19
754 35891 Håkon B. Rudi Norway M 45-49 21:27:36 25.16
756 41127 Åge Seljenes Haram CK M 45-49 21:28:57 25.13
777 33761 Ronald Velthuijs Sogn CK M 45-49 21:38:14 24.95
784 43598 Wim Lemmers Netherlands M 45-49 21:41:45 24.88
794 35459 Geir Snekkerhaugen Onninen BIL M 45-49 21:45:12 24.82
798 30996 Arne B. Nesthus Norway M 45-49 21:47:17 24.78
808 35123 Trygg-Arne Karlsen Tromsø CK M 45-49 21:52:33 24.68
814 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk Energi M 45-49 MTB 21:54:38 24.64
817 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 21:56:56 24.60
824 43614 Niels Selck Team Championchip M 45-49 22:01:52 24.51
826 23060 Hans Petter Hansen Statoil Bergen BIL - sokkel M 45-49 22:06:16 24.42
831 42036 Kjell Larsen Hamar BIK M 45-49 22:07:29 24.40
835 35420 Håkon Sommerstad Holmestrand SK M 45-49 22:09:37 24.36
842 43619 Willy Sannes Norway M 45-49 22:14:22 24.28
846 36145 Klaus Hilmer BSG Elastogran M 45-49 22:15:46 24.25
868 43632 Uli Kappes Elga M 45-49 22:25:41 24.07
872 35581 Helge Gulbrandsen Brevik Elektro BIL M 45-49 22:27:55 24.03
877 35684 Sigbjørn Gregusson Norway M 45-49 22:32:59 23.94
878 36926 Jörg Voigt Germany M 45-49 22:33:18 23.94
881 43638 Arie van der Sangen WTC Betets Roepen M 45-49 22:33:52 23.93
888 35857 Rainer Mewes WSV Lobenstein M 45-49 22:38:11 23.85
898 43644 Haakon Aaen Norway M 45-49 22:42:42 23.77
912 31334 Øyvind Steinsland Rieber & Søn BIL / Toro M 45-49 22:50:56 23.63
936 36857 Idar Elvevoll Norway M 45-49 22:53:54 23.58
939 25154 Kjell Steinar Ervik Origo Process M 45-49 22:57:03 23.52
951 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 45-49 23:08:11 23.33
957 43681 Leo Rosbach Norway M 45-49 23:16:04 23.20
962 41876 Kjartan Lied Norway M 45-49 23:18:50 23.16
962 41124 Arne Lied Molde Og Omegn IF M 45-49 23:18:50 23.16
969 43686 Pavel Podjl London Int.CK M 45-49 23:20:12 23.13
971 43688 Conny Jour OFT Germany M 45-49 23:22:07 23.10
973 43690 Frank Nickl Klubi Velotravel M 45-49 23:25:39 23.04
984 36914 Bjørn Egenberg Team SST M 45-49 23:30:37 22.96
985 85013 Helge John Nybakken HIL NSB M 45-49 23:31:31 22.95
985 28920 Svein Inge Aarskog Team Aker Stord M 45-49 23:31:31 22.95
991 43703 Jan Petter Akselsen AstraZeneca M 45-49 23:33:13 22.92
992 36163 Per Jørgensen Nesodden Renovasjon M 45-49 23:33:20 22.92
994 35833 Vidar Tollefsen Team SST M 45-49 23:33:44 22.91
995 41859 Jon Olaf Berg SINTEF-NTNU M 45-49 23:34:41 22.90
1011 43715 Henry Laufenberg Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1011 43716 Werner Schærer Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1015 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 23:49:37 22.66
1020 43720 Chris Pugh London Int.CK M 45-49 23:51:49 22.62
1029 31082 Frank Hauvik Team Aktiv Stavanger M 45-49 23:55:24 22.57
1030 41741 Tom Oppen Arcus BIL M 45-49 23:55:59 22.56
1036 43729 Steen Falkenberg Clausen Aktiv Cykel Rejser M 45-49 24:01:25 22.47
1047 20616 Arne Hagelund Team Fysio M 45-49 MTB 24:07:09 22.38
1062 36011 Eiolf Eivindsen Norway M 45-49 24:21:26 22.17
1070 35369 Jan Rønning Roxar RPM M 45-49 24:23:47 22.13
1078 35409 Dagfinn Albertsen Adresseavisen BIL M 45-49 24:31:38 22.01
1078 40720 Kjetil Kroksæter Adresseavisen BIL M 45-49 24:31:38 22.01
1116 43770 Kjetil Vik Norway M 45-49 25:00:33 21.59
1117 43772 Hermann Schütz Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1117 43773 Roland Siebold Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1124 43777 Ron Bavelaar Bavelaar M 45-49 25:10:45 21.44
1132 43782 Audun Kalstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 25:18:22 21.33
1136 43786 Hans Schals Akzo Nobel M 45-49 25:19:55 21.31
1148 41931 Jan Thorbjørnsen Norway M 45-49 25:37:03 21.07
1160 43796 Jon Aniksdal Gjensidige NOR M 45-49 25:45:14 20.96
1173 41753 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll SK M 45-49 26:03:38 20.72
1180 43809 Odo Weyerer Norway M 45-49 26:15:01 20.57
1182 36156 Henry Kristiansen Norway M 45-49 26:16:41 20.54
1194 40925 Bjørn Eggen Jernbanens IL M 45-49 26:27:55 20.40
1199 43822 Roland Mock Klubi Velotravel M 45-49 26:28:33 20.39
1200 43823 Joachim Kuehr Germany M 45-49 26:29:52 20.37
1205 43828 Stein Arne Sandnes Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 26:34:33 20.31
1210 35775 Tor Finn Isaksen A/S Norske Shell M 45-49 26:34:50 20.31
1213 43832 Erling Mogensen Ishøj Motions Cykel Club M 45-49 26:43:11 20.20
1222 43838 Stein Lekang Markmaster AS M 45-49 26:55:08 20.06
1225 41304 Geir Ove Solheim Sportsklubben Rye M 45-49 26:55:12 20.05
1226 43839 Jarle Stavrum Sparbu IL M 45-49 MTB 26:56:45 20.04
1241 43847 Christoph Bauschulte Klubi Velotravel M 45-49 27:07:35 19.90
1245 41188 Horst Brandt Germany M 45-49 27:09:41 19.88
1245 43851 Peter Hausladen Germany M 45-49 27:09:41 19.88
1249 36162 Roy Kristensen Norway M 45-49 27:15:09 19.81
1250 43855 Arne Bjørn Berger Norway M 45-49 27:18:30 19.77
1253 41165 Vidar Johannessen Norway M 45-49 27:23:11 19.71
1255 43857 Gerhard Buchinger Union Geng M 45-49 27:24:13 19.70
1260 43860 Jens Peder Woijk Jelling Bogtrykkeri M 45-49 27:30:30 19.63
1263 43862 Martien Van Dorp Norway M 45-49 27:32:51 19.60
1272 43873 Thomas Treu Germany M 45-49 27:42:13 19.49
1279 62949 Per Richard Buran Norway M 45-49 MTB 27:42:33 19.48
1281 43070 Willy Dahl Norway M 45-49 27:42:34 19.48
1300 35269 Morten Sjølli Aftenposten M 45-49 28:13:45 19.12
1318 43897 Terje Haukås Norway M 45-49 28:36:31 18.87
1324 32134 Steinar Johansen Torghatten Trafikkselskap ASA M 45-49 28:54:28 18.68
1334 43906 Ulf Uby Millipore AB M 45-49 29:19:30 18.41
1335 41164 Torkel Jørgen Pande Hemne SK M 45-49 29:20:03 18.40
1338 36222 Ottar Strand Horten M 45-49 29:21:33 18.39
1340 43908 Sven Brauer Brauer GmbH M 45-49 29:37:50 18.22
1346 31106 Rune Østgård SAS Flesland M 45-49 29:46:22 18.13
1348 43914 Klaus Bavendiek Brauer GmbH M 45-49 29:50:13 18.09
1351 43915 Jens Petter Beranek Holm Jodl Extreme Internationale M 45-49 29:53:30 18.06
1360 43921 Hartmut Witzke Kettengang Heerdt M 45-49 30:16:35 17.83
1373 37300 Hans Ole Larsen NBC Danmark M 45-49 31:22:55 17.20
1378 31879 Terje Fjeldstad Norway M 45-49 31:59:47 16.87
1386 43937 Arne Ivar Denstad Sørum Gård M 45-49 33:40:30 16.03
1418 35647 Vidar Bjørgum Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1418 35648 Stig Liabø CK Karsken M 45-49 36:57:38 14.61
1418 95562 Søren Skjødt Thomsen Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1428 43963 Christian Middelboe Denmark M 45-49 38:51:45 13.89
1429 43964 Bjørn Kåre Tonning Norway M 45-49 38:52:25 13.89
1 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
21 43297 Idar Johan Andreassen Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 43298 Dag Eriksson Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 41508 Rune Fossum Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 30410 Lars Gran Team Grenland / Hydro M 40-44 14:48:43 36.45
21 21276 Bjørn Hopsdal Bergen CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 40-44 14:48:43 36.45
21 34775 Frank Erik Lien Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 27088 Ove Matland Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 36360 Svein Jarle Sandvik Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 21837 Einar Rafdal Solberg Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 22125 Erik Bjørn Svalestad Bærum og Omegn CK M 40-44 14:48:43 36.45
21 34782 Roger Thun Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
21 36824 Jan Aasen Brumunddal SK M 40-44 14:48:43 36.45
59 43303 Arnfinn Horne Bærum og Omegn CK M 40-44 14:51:40 36.33
62 36422 Andreas Horscht Graue panther M 40-44 14:59:03 36.03
67 43304 Erling Hammeren CK Krank1 M 40-44 15:39:51 34.47
67 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 43306 Atle Torjuul Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
81 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
81 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
99 43315 Jøran Bugge Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 43316 Rolf Hansen Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 32689 Kurt Jan Jensen PriceWaterhouseCoopers M 40-44 15:53:24 33.98
99 43317 Kurt Jan Kvernmo Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 32633 Paal Arne Sollien Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
125 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 16:54:34 31.93
126 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 16:54:45 31.92
128 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 40-44 16:55:26 31.90
131 43327 Kjell Anders Enoksen Atna IL M 40-44 16:58:06 31.82
133 74450 Styrk Finne Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 20602 Arne Hopsdal Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 30845 Geir Høgheim Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 30926 Nils Magne Klippen Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 30862 David Korneliussen Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 31061 Roald Misje Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 31519 Terje Stenbakk Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
133 31043 Jan Wilhelm Werner Bergen CK M 40-44 17:01:03 31.73
166 67024 Bjørn Johansen Norway M 40-44 17:03:23 31.65
166 35110 Atle Svea Team Elixia M 40-44 17:03:23 31.65
187 43343 Daniel Steinemann Switzerland M 40-44 17:06:11 31.57
200 43353 Trond Gjerde Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 40654 Andy Heilmann SkiClub Arosa M 40-44 17:14:55 31.30
200 35368 Ole Jonny Nordbotten Norway M 40-44 17:14:55 31.30
200 40604 Jan Røyneberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 43357 Trond Aarstadberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
239 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:25:08 31.00
240 36778 Ivar Johannes Knai Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
240 21364 Bjørn Olav Vennatrø Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
240 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum og Omegn CK M 40-44 17:28:12 30.91
263 30641 Knut Sigurd Lian Kristiansands CK M 40-44 17:33:00 30.76
266 31828 Steen Hartor Hansen Hasemann Førde CK M 40-44 17:34:59 30.71
266 41453 Rune Liljeroth Sportsklubben Ceres M 40-44 17:34:59 30.71
266 43376 Stein Lorentzen-Lund Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 43386 Gunnar Aarhus Team Classic M 40-44 17:34:59 30.71
317 43389 Thomas Fehrs Germany M 40-44 17:39:23 30.58
317 43394 Rüdiger Schwerdtner Germany M 40-44 17:39:23 30.58
325 43396 Wolfgang Coste Kettengang Heerdt M 40-44 17:41:37 30.51
326 35068 Fred Martila Aller Trykk M 40-44 17:42:56 30.48
346 41533 Kjell Arne Sætre Sportsklubben Ceres M 40-44 17:48:12 30.33
349 43404 Tore Aspås Norske Skog M 40-44 17:51:20 30.24
354 43407 Lothar Wolf RTC Stuttgart M 40-44 17:56:25 30.09
356 34997 Lars Ulsnes Bålerud Spinn Hønefoss M 40-44 17:59:18 30.01
362 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 40-44 18:03:05 29.91
377 43426 Marco Hollander Netherlands M 40-44 18:18:39 29.49
379 36028 Helmut Gritzbach Radteam-Utzmemmingen M 40-44 18:20:07 29.45
381 43428 Uwe Rümbling Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 18:24:27 29.33
394 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
401 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 40-44 MTB 18:37:25 28.99
404 41492 Jürgen Müller BSG Elastogran M 40-44 18:38:21 28.97
409 43435 Ari Kallio Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43436 Ari Koppelomäki Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43437 Kari Pekka Kulmakorpi Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
414 43440 Karl Braun Klubi Velotravel M 40-44 18:43:00 28.85
418 34205 Ronny E. Olsen Team Arendal CC M 40-44 18:48:10 28.71
425 30645 Frode Grimsland Hoe IL M 40-44 18:48:24 28.71
431 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
431 43444 Lionel Schaubacher Switzerland M 40-44 18:48:34 28.70
431 41695 Salve Gunnar Willumstad Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
442 43445 Ralf Mende OFT Germany M 40-44 18:50:51 28.65
450 40721 Ola Hovdahl CK Krank1 M 40-44 18:51:55 28.62
459 43453 Arthur Engeseth Haram CK M 40-44 18:54:49 28.55
463 121719 Eirik Arnesen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
463 41797 Kurt-Håkon Hanssen Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:02 28.54
463 35480 Edgar Hanssen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
468 41793 Kåre Berglund Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:13 28.54
468 43456 Gøran Karoliussen Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 41801 Harry Pedersen Narvik CK / Beisfjord M 40-44 18:55:13 28.54
468 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 41550 Bjørn Stranda Vesterålen SK M 40-44 18:55:13 28.54
468 35484 Sigmund Wiik Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
481 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 40-44 18:58:03 28.46
487 40804 Mats Wennerholm Skolutveckling M 40-44 19:00:25 28.41
490 41842 Reidar Inge Faksvåg Trondhjems VK M 40-44 19:04:18 28.31
494 35187 Tor Arne Helgestad Hobøl kommune M 40-44 19:06:02 28.27
505 43470 Thomas Koehler SSV Lichtenstein M 40-44 19:08:48 28.20
515 30942 Geir Solberg Bergen CK M 40-44 19:15:22 28.04
515 30917 Ståle Øvrebø Statens Hus Hordaland BIL M 40-44 19:15:22 28.04
526 31076 Ådne Lunde Bergens Tidende M 40-44 MTB 19:15:23 28.04
528 43479 Per Lingjerde Storelvdal IL M 40-44 19:16:41 28.01
531 43481 Norbert Adam RTC Stuttgart M 40-44 19:18:53 27.95
535 43485 Steinar Pettersen NVE BIL M 40-44 19:20:28 27.91
537 23562 Inge Heika Hætta Eikelmann Team Aktiv Stavanger / BP Norway M 40-44 19:23:21 27.85
537 25146 Kjell Rune Nordmark Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:23:21 27.85
568 35319 Tor Aalberg Norway M 40-44 19:40:53 27.43
578 43501 Gunnar Heidinger Germany M 40-44 19:45:57 27.31
579 43502 Joakim Borgesjö Ulricehamns CK M 40-44 19:46:35 27.30
581 35172 Edvin Berg Siemens M 40-44 19:47:50 27.27
589 43508 Sindre Helle Haram CK M 40-44 19:53:26 27.14
592 42212 Geir Storkås Porsgrund CK M 40-44 19:54:41 27.12
596 43511 Waldemar Lebeck Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
596 43512 Karl-Heinz Sessler Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
599 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 19:55:24 27.10
609 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 40-44 20:06:14 26.86
624 20096 Alf Inge Haug PC M 40-44 20:29:20 26.35
635 43532 Mika Lindgren Ultimate River Bikers M 40-44 20:34:23 26.24
637 35945 Terje Hagen Telenor Mobil M 40-44 20:36:01 26.21
644 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 40-44 20:38:27 26.16
647 35758 Olav Andreassen Atna IL M 40-44 20:40:09 26.12
649 35436 John Robin Nilsen Asker CK M 40-44 20:42:05 26.08
656 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 40-44 20:54:34 25.82
662 35280 Geir Kvello Namdal SK M 40-44 21:00:38 25.70
689 43552 Heinz Weber Klubi Velotravel M 40-44 21:07:42 25.55
699 41858 Terje Brænd Savalen SK M 40-44 21:14:08 25.42
709 22632 Geir Harald Movold Schlumberger M 40-44 21:17:24 25.36
712 43567 Jens Bovbjerg Gentofte CC M 40-44 21:17:33 25.36
713 26845 Olav Kulleseid Schlumberger M 40-44 21:17:48 25.35
713 22407 Frode Røyneberg Norway M 40-44 21:17:48 25.35
716 86168 Steinar Strøm Follo SK M 40-44 21:19:31 25.32
750 122259 Ulf Hansen Svolvær IL M 40-44 21:26:02 25.19
755 43585 Bjørn Kyrre Follo SK M 40-44 21:27:39 25.16
764 40646 Tom Gjetrang Asko V-T M 40-44 21:36:02 24.99
765 43589 Stein Runar Julner Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
765 33696 Remi Lukerstuen Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
765 41522 Magnar Sande Eikegjengen M 40-44 21:36:08 24.99
784 43599 Frank Pronk Netherlands M 40-44 21:41:45 24.88
794 43602 Jürgen Seidel Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:45:12 24.82
797 43603 Svein Morten Hanssen Skagerak Energi M 40-44 21:45:35 24.81
800 36691 Frank Feuerberg Skiclub Gevelsberg M 40-44 21:48:17 24.76
802 43605 Ansgar Pfeiffer StartNet Team DSW12 M 40-44 21:49:37 24.74
809 35331 Jonny Wigum Stenshaug IL M 40-44 21:52:36 24.68
812 35772 Kjartan Russnes Askvoll SK M 40-44 21:53:58 24.65
815 36867 Inge Åndahl Sportsklubben Ceres M 40-44 21:55:43 24.62
819 41869 Geir Magne Mordal Norway M 40-44 21:58:57 24.56
833 26489 Nils Magne Håland Enkel bygg og butikk AS M 40-44 22:09:11 24.37
839 43618 Alf E. Helseth Norsk Tipping M 40-44 22:12:41 24.31
839 36864 Geir Krogsrud Brumunddal SK M 40-44 22:12:41 24.31
842 35334 Birger Bjørnstad Norway M 40-44 22:14:22 24.28
864 43629 Ernst Hirsch Germany M 40-44 22:23:43 24.11
872 40676 Rolf Helge Olsen Kropp 2003 M 40-44 22:27:55 24.03
876 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 22:31:45 23.96
886 41795 Willy Eliseussen Narvik CK M 40-44 22:34:59 23.91
887 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 22:35:40 23.89
889 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Teenes BIL M 40-44 22:38:19 23.85
893 36468 Ole-Rikard Hammer Norway M 40-44 22:39:14 23.83
893 41886 Tor Tallaksen Norway M 40-44 22:39:14 23.83
897 43643 Karl-Heinz Hofmann Rhön-Bike-Policeman M 40-44 22:41:22 23.79
899 43645 Tor Ferum Elixia Hønefoss M 40-44 22:44:14 23.74
900 43646 Bent Skaarud Nymoen Elixia Hønefoss M 40-44 22:44:14 23.74
901 43649 Martin Trautwein RTC Stuttgart M 40-44 22:46:17 23.71
911 30914 Arthur Nilsen Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:50:53 23.63
913 30913 Arve Kvam Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:51:00 23.63
914 43652 Finn Harald Pettersen Eidsvoll SK M 40-44 22:51:24 23.62
914 43653 Carl Henrik Strand Eidsvoll SK M 40-44 22:51:24 23.62
924 43661 Jan Johansson Sportsklubben Rye M 40-44 22:52:26 23.60
934 43667 Horst Knebel Kramer & Best Marathon Team M 40-44 22:53:19 23.59
940 43670 Stein Mogel Norway M 40-44 22:57:44 23.51
941 43671 Roland Huelle Germany M 40-44 22:59:13 23.49
954 35585 Sverre Skogly Frosta IL M 40-44 23:13:00 23.25
958 35473 Jan Peter Schwartz OFT Germany M 40-44 23:18:27 23.16
978 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
978 43697 Arngeir Fløttum Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
983 36173 Per Erling Enger Team GED M 40-44 23:29:36 22.98
985 29762 Torfinn Dagsland Norway M 40-44 23:31:31 22.95
1004 43709 Markus Frank Tigerteam M 40-44 23:42:42 22.77
1021 43721 David Waring London Int.CK M 40-44 23:51:54 22.62
1044 43737 Helge Gjelstad Norway M 40-44 MTB 24:03:01 22.45
1045 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 24:05:58 22.40
1049 21709 David Draper BP Norge M 40-44 24:07:43 22.38
1052 43743 Lars Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 40-44 24:08:30 22.36
1055 22180 Erling Bakken Team Dolphin AS M 40-44 24:11:34 22.32
1059 43746 Hans Østergaard E-huset M 40-44 24:19:10 22.20
1064 43747 Klaus Hindsø Aabenraa M 40-44 24:22:07 22.15
1073 43752 Frank Meyer-Klaus Germany M 40-44 24:25:59 22.10
1076 36043 Eivind Oliversen Sarpsborg SK M 40-44 24:31:31 22.01
1085 43754 Albert Herman Nylende Norway M 40-44 MTB 24:31:48 22.01
1097 43758 Eystein Larsen NCC M 40-44 24:48:42 21.76
1099 35969 Egil Sandaune Norway M 40-44 24:51:16 21.72
1107 43767 Ole-Johnny Korsgaard Rainbow Hotels M 40-44 24:55:33 21.66
1121 43774 Peter Tanghus Petersen Team Aker Stord M 40-44 25:03:58 21.54
1124 43779 Maurice van Melis Netherlands M 40-44 25:10:45 21.44
1124 43780 Nico Verdoes Bavelaar M 40-44 25:10:45 21.44
1129 36030 Hans Peter Malke Klubi Velotravel M 40-44 25:15:27 21.37
1131 32882 Leif Harry Bauge Team Aktiv Stavanger M 40-44 25:17:19 21.35
1134 43783 Jan van der Wal Akzo Nobel M 40-44 MTB 25:19:50 21.31
1138 43787 Rune Grefstad Team Exolon M 40-44 25:22:11 21.28
1141 42041 Børre Larsen Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1141 42013 Jan Erik Rønning Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1163 79616 Brynjulf Brun Svendsen Vefsn kommune BIL M 40-44 25:46:51 20.94
1164 43798 Tore Kjell Jørgensen Norway M 40-44 25:48:30 20.92
1165 43799 Rune Bjørkås Hamstad as BIL M 40-44 25:52:24 20.87
1166 43800 John Peter Garnes Vefsn kommune BIL M 40-44 25:53:28 20.85
1181 41116 Jürgen Strohbehn Germany M 40-44 26:15:33 20.56
1185 42030 Geir Bakkan Norway M 40-44 26:24:16 20.45
1188 43813 Ville Vuorinen Ultimate River Bikers M 40-44 26:24:37 20.44
1194 43819 Anders Slåen Norway M 40-44 26:27:55 20.40
1194 43820 Stig Slåen Statens Veivesen / Mesta M 40-44 26:27:55 20.40
1206 43829 Jan Atle Bergstad A/S Norske Shell M 40-44 26:34:47 20.31
1212 43831 Jan Larsen Norway M 40-44 26:39:33 20.25
1214 43833 Tonny Hoffmann Ishøj Motions Cykel Club M 40-44 26:43:13 20.20
1214 22139 Erlend Wedul Team Dolphin AS M 40-44 26:43:13 20.20
1218 35993 Jan Magne Styrmoe Norway M 40-44 MTB 26:46:31 20.16
1231 43841 Gisle Vincent Eye Team SST M 40-44 26:59:26 20.00
1232 35854 Bård Eikeland Solo & Unsupported M 40-44 MTB 26:59:46 20.00
1236 43843 Ralf Schmidt Germany M 40-44 27:01:56 19.97
1237 43844 Ernst Steffen RSC Sigmaringen M 40-44 27:02:06 19.97
1239 43845 Ulrik Kirchheiner HSOK M 40-44 27:07:25 19.90
1248 43853 Jan Helge Olsen Hobøl IL Judogruppa M 40-44 MTB 27:11:57 19.85
1260 43859 Erik Bendixen Jelling Bogtrykkeri M 40-44 27:30:30 19.63
1263 43171 Nasrettin Sønmez Norway M 40-44 27:32:51 19.60
1267 43864 Peter Büchi Team Alpedaler M 40-44 27:33:16 19.59
1272 41030 Andreas Voigt Germany M 40-44 27:42:13 19.49
1290 43878 John Kleven Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1290 43879 Alf Andreas Teksum Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1294 43880 Tor Hugo Bauge Team SST M 40-44 28:02:57 19.25
1301 43887 Thomas Geiss RT Utzmemmingen M 40-44 28:14:41 19.11
1319 43898 Kjell Sæther Norway M 40-44 28:39:28 18.84
1331 42117 Erik Knutssøn Norway M 40-44 29:14:02 18.47
1332 42165 Karl-Heinz Drobeck Germany M 40-44 MTB 29:14:03 18.47
1354 43918 Wiggo Rødsten E-huset M 40-44 30:10:43 17.89
1372 43221 Arve Eliassen Norway M 40-44 31:08:06 17.34
1375 31434 Sven André Haug Rådhusets Idrettslag M 40-44 31:27:42 17.16
1382 42088 Birger Gravseth Asko Drammen M 40-44 32:49:18 16.45
1407 36284 Marius de Koff Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
1407 36285 Eric Degenhart Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
1410 43951 Lars Gunnar Melseth Norway M 40-44 36:03:27 14.97
1 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 35-39 13:41:46 39.42
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
21 43300 Reinhard Herbener Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 14:48:43 36.45
21 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 35-39 14:48:43 36.45
21 36347 Torgeir Gamst Moen Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 23902 Jan Arne Rogstad Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 26731 Oddvar Sellevoll Bærum og Omegn CK M 35-39 14:48:43 36.45
21 34208 Geir Øvergård Brumunddal SK M 35-39 14:48:43 36.45
63 34379 Sten Åge Nygårdseter Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
63 28067 Runar Skuggevik Birkenes IL M 35-39 15:28:55 34.87
67 36486 Eirik Bergersen Nordea M 35-39 15:39:51 34.47
67 43305 Steinar Reinkind Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
81 43311 Marc Longueville Belgium M 35-39 15:52:41 34.00
81 34777 Roger Nasvik Norodd M 35-39 15:52:41 34.00
81 43312 Gunnar Nyhus Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
99 41540 Einar Bjørn Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
99 40659 Kurt Hemmingsen Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
110 35710 Glenn Lind Tromsø CK M 35-39 15:54:03 33.96
115 32604 Frode Kristian Danielsen Tromsø CK M 35-39 16:21:58 32.99
116 43323 Michael Garreis Norway M 35-39 16:23:25 32.94
127 43326 Thomas Fricker Klubi Velotravel M 35-39 16:55:11 31.91
133 30842 Lars Endresen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 22571 Geir Hopsdal Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 29978 Trond Klinge Johnsen Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 25594 Lars Cato Seeberg Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 30894 Thorbjørn Strøm Bergen CK M 35-39 17:01:03 31.73
133 43331 Stephan Völlmecke RV GSG Bonn M 35-39 17:01:03 31.73
133 43332 Mark Willerton Sweden M 35-39 17:01:03 31.73
160 43333 Manuel Johnen Beltig fiets M 35-39 17:01:21 31.72
166 43336 Svein Arne Bakkemo Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 41473 Raymond André Borgersen Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 45123 Terje Johansen Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 43337 Asbjørn Kvamsø Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 35-39 17:03:23 31.65
166 43338 Helge Lorentsen Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
166 43340 Trond Kristian Schweder Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
166 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 41483 Ståle Winge Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
190 35584 Boye Qvarme Frosta IL M 35-39 17:06:20 31.56
191 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 35-39 17:09:59 31.45
196 35515 Tor-Åge Welinder Contiga Moss M 35-39 17:10:13 31.44
198 43346 Gunnar Lødding Tromsø Skøyteklubb M 35-39 17:13:09 31.36
200 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 40606 Tor Inge Skau Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
229 40662 Jens Johan Hjort Tromsø CK M 35-39 17:21:12 31.11
230 43358 Marbod Jäger OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
230 36454 Uwe Anton Rausch OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
232 43359 Thomas Knoppe Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 17:23:07 31.06
233 34923 Roy Hagen Christiania Roklubb M 35-39 17:23:10 31.05
236 43361 Rune Kronberget Ottadalen SK M 35-39 17:23:49 31.03
240 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 43363 Bård Bråten Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 36673 Stig Lauby Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
240 41521 Svein-Erik Thorvaldsen Bærum og Omegn CK M 35-39 17:28:12 30.91
266 41451 Per Håkon Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 35-39 17:34:59 30.71
266 43372 Thomas Gleim Windschattenkumpel Hohenlimburg M 35-39 17:34:59 30.71
266 43375 Jens Kristian Lindland Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43378 Jo Minken Dynea BIL M 35-39 17:34:59 30.71
266 42321 Geir Nygård Førde CK M 35-39 17:34:59 30.71
266 43382 Bjørn Ø. Rogndalen Sarpsborg SK M 35-39 17:34:59 30.71
266 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
317 43391 Kay Kretzschmar RSG Wattenscheid M 35-39 17:39:23 30.58
317 43395 Thomas Sittarda Germany M 35-39 17:39:23 30.58
326 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35076 Staale Ullersmo Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
343 41445 Trond Arnljot Jensen Follo SK M 35-39 17:43:23 30.46
351 43405 Freddy Larssen Holmestrand SK M 35-39 17:55:06 30.13
354 43408 Michael Zbick RTC Stuttgart M 35-39 17:56:25 30.09
356 43409 Pål Andreassen Ringerike SK M 35-39 17:59:18 30.01
361 43413 Magne Nordbotten SCanrope AS M 35-39 18:01:31 29.95
362 36494 Johnny Fagerås Rana SK M 35-39 18:03:05 29.91
362 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 35-39 18:03:05 29.91
368 43417 Jan Rune Sjuls Norway M 35-39 18:08:02 29.77
386 40684 Hans-Olav Ose Pulsen CK M 35-39 18:29:08 29.21
391 43431 Leif-Arne Berglund Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
391 36506 Bjørn Ruud Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
391 43432 Erik Skjøstad Brumunddal SK M 35-39 18:36:21 29.02
394 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 35-39 18:37:23 28.99
403 30979 Bjarte Reed Tema M 35-39 18:38:01 28.97
408 41785 Arild Karlsen Tromsø CK M 35-39 18:39:10 28.95
409 43438 Jouko Nieminen Finland M 35-39 18:39:46 28.93
409 43439 Esa Skytta Finland M 35-39 18:39:46 28.93
416 36737 Knut Halvor Strandkaas Norway M 35-39 18:45:04 28.79
419 37932 Haakon Pedersen Team SST M 35-39 18:48:14 28.71
419 34579 Ole Ingvald Smeland Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
419 38303 Edmund Øvrebø Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
442 43446 Stefan Neitzert OFT Germany M 35-39 18:50:51 28.65
452 41218 Bent Frode Olsen MUIL M 35-39 18:52:24 28.61
455 43449 Roy Nesholen Brumunddal SK M 35-39 18:54:21 28.56
457 43451 Ivar Kemp Hansen Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
457 43452 Odd Inge Skoglund Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
468 41535 Svein Hugo Ellingsen Tromsø CK M 35-39 18:55:13 28.54
468 41915 Karl Maichel Lind Vesterålen SK M 35-39 18:55:13 28.54
487 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 35-39 19:00:25 28.41
492 43462 Ulrich Lehnen Germany M 35-39 19:05:31 28.28
495 43464 James King Team King Styling M 35-39 19:06:39 28.25
501 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 35-39 19:08:32 28.20
503 43469 Michael Koehler SSV Lichtenstein M 35-39 19:08:43 28.20
511 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 19:11:37 28.13
515 31858 Nils-Christian Meyer Hellevig Bergen CK M 35-39 19:15:22 28.04
515 32215 Bjørn Johannessen Løkvik Bergen CK M 35-39 19:15:22 28.04
515 30885 Jan Arne Nautnes Lonely Rider M 35-39 19:15:22 28.04
529 41765 John Magne Theodorsen Norway M 35-39 19:17:09 27.99
537 41670 Ivar Dekkerhus Rørvik IL M 35-39 19:23:21 27.85
537 25494 Kurt A. Elvevoll Team Aktiv Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
537 22877 Gunnar Førland Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
549 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 19:25:21 27.80
553 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 35-39 19:28:59 27.71
558 43493 Klaus Böde Germany M 35-39 19:32:11 27.64
558 43494 Dirk Osterwind Germany M 35-39 19:32:11 27.64
568 35653 Vegard Eitrem Norway M 35-39 19:40:53 27.43
577 43500 Torsten Mahnecke Germany M 35-39 19:45:30 27.33
596 43513 Volker Wiesinger Klubi Velotravel M 35-39 19:55:18 27.10
602 43514 Oliver Klein Germany M 35-39 19:57:09 27.06
603 43515 Andy Tiefenbach KSK Bosch Radsportgruppe M 35-39 19:59:49 27.00
612 30761 Jarle Storrem Kristiansands CK M 35-39 20:12:48 26.71
615 30855 Eivind Lowzow Bergen CK M 35-39 20:15:16 26.66
625 43526 Per Stening Sweden M 35-39 20:30:02 26.34
629 43529 John Arvid Djupesland PC M 35-39 20:31:41 26.30
630 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
630 25968 Magne Dale Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
636 43533 Ronny Røa Norway M 35-39 20:35:08 26.23
637 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 20:36:01 26.21
641 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 35-39 20:38:24 26.16
650 41493 Ole Christian Nymoen Andebarkji TSS M 35-39 MTB 20:48:58 25.94
662 40665 Bjørn Sagmo Namdal SK M 35-39 21:00:38 25.70
672 43544 Per Axel Lorentzen Norway M 35-39 21:00:53 25.69
673 35324 Christian Lund Fredrikstad SK M 35-39 21:01:34 25.68
674 27559 Per Øyvind Wisløff SOTS M 35-39 21:02:23 25.66
683 43550 Michael Hedfeld Germany M 35-39 21:06:02 25.59
688 43551 Jörg Pinke Klubi Velotravel M 35-39 21:07:40 25.55
697 43557 Jan Jutila Eiker CK M 35-39 21:13:34 25.44
706 43564 Ebbe Steen Hansen Gentofte CC M 35-39 21:16:41 25.37
742 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK M 35-39 21:25:38 25.20
762 40867 Helge Joar Moe Nærøy IL M 35-39 21:34:43 25.02
765 43587 Are Bakken Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
765 83790 Arild Hansen Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
765 43590 Erlend Leinum Eikegjengen M 35-39 21:36:08 24.99
783 43597 Matthias Nowak SINTEF M 35-39 21:39:13 24.93
787 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 35-39 21:42:02 24.88
788 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 21:42:07 24.88
792 40958 Carsten Looke Germany M 35-39 21:43:57 24.84
793 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 35-39 21:44:40 24.83
804 22749 Graham Taylor Norway M 35-39 21:51:09 24.71
818 33258 Knut Rasmussen Norway M 35-39 21:58:35 24.57
824 43613 Frank Kunde RV GSG Bonn M 35-39 22:01:52 24.51
845 43620 Magne Olav Aarsand Norway M 35-39 22:15:07 24.26
846 42183 Gjermund Martinsen IDD Sportsklubb Halden M 35-39 22:15:46 24.25
846 43623 Frank Sacher BSG Elastogran M 35-39 22:15:46 24.25
853 43625 Tom Kristian Hvaal Combi Craft as M 35-39 22:16:36 24.24
861 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 22:21:10 24.15
869 43634 Urban Wedberg Kvänum IF M 35-39 22:27:13 24.04
878 35605 Jean-Pierre Mounho Germany M 35-39 22:33:18 23.94
881 43636 John Rijkers WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43639 Tvan van der Sangen WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43640 John van Gastel WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
889 35791 Olav Stolpnes Jernbanens IL M 35-39 22:38:19 23.85
896 43642 Steffen Fischer Germany M 35-39 22:41:04 23.80
924 122340 Tor Kristoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 22:52:26 23.60
952 43677 Michael Aritsch RTC Stuttgart M 35-39 23:08:59 23.32
958 43683 Uwe Stoltenberg OFT Germany M 35-39 23:18:27 23.16
962 41875 Bjarne Lied Liabygda IL M 35-39 23:18:50 23.16
966 36614 Jann Eirik Nilsen Norway M 35-39 23:18:56 23.16
974 43691 Gijs de Wit Smoeff lee beiking M 35-39 23:25:44 23.04
975 43693 Johan Holmberg Kisa SK M 35-39 23:26:20 23.03
985 22389 Frode Valen Aker Stord M 35-39 23:31:31 22.95
990 43702 Jørund Houg AstraZeneca M 35-39 23:33:12 22.92
998 35946 Magne Sneltvedt Gjerpen M 35-39 23:39:41 22.82
1002 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 35-39 23:41:03 22.80
1005 43710 Ad de Boer Netherlands M 35-39 23:43:46 22.75
1010 37334 Espen Berg Knutsen Norway M 35-39 23:45:37 22.72
1015 41309 Bjørnar Hoelsveen Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1015 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1019 43719 Jacob Ibsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 23:50:27 22.65
1022 43722 Rodger Black London Int.CK M 35-39 23:52:31 22.61
1022 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 23:52:31 22.61
1025 25749 Leif Terje Skjæveland Aalgaard S & S M 35-39 23:52:58 22.61
1036 43731 Martin Hvarre Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1036 43734 Lars Lysgaard Nielsen Aktiv Cykel Rejser M 35-39 24:01:25 22.47
1046 43739 Christian Voss OFT Germany M 35-39 24:06:24 22.40
1059 41811 Kjell Espen Leirvaag E-huset M 35-39 24:19:10 22.20
1059 36020 Anders Søndergaard E-huset M 35-39 24:19:10 22.20
1078 43753 Magne Johannessen Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
1078 40929 Harry Tiller Adresseavisen BIL M 35-39 24:31:38 22.01
1085 35512 Tore Bjørn Ringås Norway M 35-39 24:31:48 22.01
1098 43759 Hans Jørgen Rey Toyota BIL M 35-39 24:48:47 21.76
1101 43761 Matteo Luzzana FFCT M 35-39 24:54:08 21.68
1104 43763 Rob Vonk Smoeff lee beiking M 35-39 24:54:37 21.67
1105 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK M 35-39 24:55:00 21.67
1107 78761 Frode Pedersen Rainbow Hotels M 35-39 24:55:33 21.66
1115 43769 Martin Lembcke Mount Ventoux M 35-39 24:56:37 21.64
1138 32510 Morten Martinsen Team Exolon M 35-39 25:22:11 21.28
1146 43791 Per Hultin Team Norrtälje M 35-39 25:34:52 21.10
1146 139505 Tommy Svensson Team Norrtälje / Sverige M 35-39 25:34:52 21.10
1157 31079 Jarle Birger Arnes Bergen M 35-39 25:42:52 20.99
1175 43805 Terje Olsen Aslaksrud Norway M 35-39 26:04:51 20.70
1176 43806 Pål Hagerup Norway M 35-39 26:08:03 20.66
1191 43815 Mark Ward London Int.CK M 35-39 26:25:10 20.43
1198 43821 Martin Dobbertin Klubi Velotravel M 35-39 26:27:59 20.40
1202 43825 Ben Albers Peter Nijhout M 35-39 26:31:25 20.35
1202 43826 Peter Nijhout Netherlands M 35-39 26:31:25 20.35
1206 43830 Grant Finney A/S Norske Shell M 35-39 26:34:47 20.31
1206 22689 Georg Gaard A/S Norske Shell M 35-39 26:34:47 20.31
1244 43850 Marco Döhle Germany M 35-39 27:08:16 19.89
1265 43863 Roger Berger Team Alpedaler M 35-39 27:33:15 19.59
1270 43867 Ole Kjensmo Moss Innebandy klubb M 35-39 27:33:32 19.59
1272 43871 Mario Schumann Germany M 35-39 27:42:13 19.49
1272 43872 Jens Stoltz Germany M 35-39 27:42:13 19.49
1272 43874 Rocco Wolnik Germany M 35-39 27:42:13 19.49

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.75 Km/t
Snittid: 21:48:44
Antall deltakere: 1430

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen