Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2003

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
342 29465 Tor Levang Aalgaard S & S M 50-54 17:43:14 30.47
485 27564 Per Reidar Olufsen Aalgaard S & S M 45-49 18:58:42 28.45
501 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 35-39 19:08:32 28.20
630 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
630 25968 Magne Dale Aalgaard S & S M 35-39 20:32:08 26.29
640 29245 Thomas Fuglestad Aalgaard S & S M 30-34 20:38:21 26.16
641 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 35-39 20:38:24 26.16
642 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 35-39 20:38:25 26.16
643 28258 Sigmar Oftedal Aalgaard S & S M 50-54 20:38:26 26.16
644 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 40-44 20:38:27 26.16
645 23864 Jan Grande Aalgaard S & S M 45-49 20:38:28 26.16
793 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 35-39 21:44:40 24.83
1025 25749 Leif Terje Skjæveland Aalgaard S & S M 35-39 23:52:58 22.61
1400 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 45-49 MTB 35:17:10 15.30
125 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 40-44 16:54:34 31.93
506 23128 Harald Gjerde Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:10:23 28.16
506 32445 Stian Langeland Ålesund og Omegn CK M 25-29 19:10:23 28.16
509 43472 Hallgeir Limstrand Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:10:27 28.16
576 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 50-54 19:43:26 27.37
1132 43782 Audun Kalstad Ålesund og Omegn CK M 45-49 25:18:22 21.33
977 43694 Per Østergård Aabenraa M 55-59 23:26:30 23.03
1064 43747 Klaus Hindsø Aabenraa M 40-44 24:22:07 22.15
1065 43748 Peter Thuesen Aabenraa M 55-59 24:22:09 22.15
942 43672 Siri Strøm Engebretsen Østmarka IL K 20-24 22:59:38 23.48
1066 43749 Øyvind Sigfred Hansen Zarina M 55-59 24:23:15 22.14
197 32449 Anders Levoll Ytre Andørja Idrettslag M 25-29 17:10:17 31.44
881 43636 John Rijkers WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43637 Mari Rovers WTC Betets Roepen K 40-44 22:33:52 23.93
881 43639 Tvan van der Sangen WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
881 43638 Arie van der Sangen WTC Betets Roepen M 45-49 22:33:52 23.93
881 43640 John van Gastel WTC Betets Roepen M 35-39 22:33:52 23.93
888 35857 Rainer Mewes WSV Lobenstein M 45-49 22:38:11 23.85
317 43392 Hanno Nuesslein Witten M 30-34 17:39:23 30.58
266 43372 Thomas Gleim Windschattenkumpel Hohenlimburg M 35-39 17:34:59 30.71
1230 36120 Gunnar Johnsen Widerøe BIL M 55-59 26:59:16 20.00
344 43402 Jörg Lenz W+F Muenster M 25-29 17:44:21 30.44
369 43418 Marco Wessels W+F Muenster M ?? 18:09:06 29.74
1325 31488 Sølvi Alvheim Voss SK K 35-39 28:55:30 18.66
1322 36022 Per Eivind Jenssen Ving BIL M 30-34 28:39:46 18.83
468 41915 Karl Maichel Lind Vesterålen SK M 35-39 18:55:13 28.54
468 41550 Bjørn Stranda Vesterålen SK M 40-44 18:55:13 28.54
841 41916 Lisa Irene Lind Vesterålen SK K 20-24 22:14:21 24.28
1102 35724 Finn Sture Hultgreen Vesterålen SK M 50-54 24:54:23 21.68
1162 41947 Jens-Ivar Pettersen Vesterålen SK M 50-54 25:46:47 20.94
1163 79616 Brynjulf Brun Svendsen Vefsn kommune BIL M 40-44 25:46:51 20.94
1166 43800 John Peter Garnes Vefsn kommune BIL M 40-44 25:53:28 20.85
1238 36182 Terje Breirem Vallset IL M 55-59 27:06:59 19.91
565 43497 Geir Bjørnar Johansen Vadsø Skiklubb M 50-54 19:38:28 27.49
887 35168 Kjell Wergeland Vadsø Skiklubb M 40-44 22:35:40 23.89
1255 43857 Gerhard Buchinger Union Geng M 45-49 27:24:13 19.70
635 43532 Mika Lindgren Ultimate River Bikers M 40-44 20:34:23 26.24
1188 43813 Ville Vuorinen Ultimate River Bikers M 40-44 26:24:37 20.44
579 43502 Joakim Borgesjö Ulricehamns CK M 40-44 19:46:35 27.30
1035 43728 Henrik Gustavsson Ulricehamns CK M 20-24 24:01:18 22.47
326 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
326 43397 Knut-Vidar Eriksen Ullensaker CK M 25-29 17:42:56 30.48
326 23185 Haakon Førde Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35065 Rune Helgesen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43398 Rune Schive Henriksen Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43399 Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 41560 Nils Morten Rognstad Ullensaker CK M 50-54 17:42:56 30.48
326 35076 Staale Ullersmo Ullensaker CK M 35-39 17:42:56 30.48
326 43400 André Warming Ullensaker CK M 30-34 17:42:56 30.48
863 41258 Iver Huitfeldt Ullensaker CK M 55-59 22:23:12 24.12
1002 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker CK M 35-39 23:41:03 22.80
905 40582 Jimmy Eriksen TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
905 43012 Helge Veum TYLERS M 25-29 22:49:05 23.66
1169 43802 Benno Rüppel TUS Gorleben M 25-29 25:58:15 20.79
895 41929 Hans Hermann Herbst TUS Engter M 60-64 22:40:02 23.82
1314 43894 Michael Klarin TSV Buchenberg M 35-39 28:32:09 18.92
1289 42206 Einar Terje Bjørndal Tråtil M 55-59 27:56:25 19.32
447 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 50-54 18:50:58 28.64
535 43486 Torfinn Sandbakk Trysil SK M 45-49 19:20:28 27.91
1123 43776 Nils Myrvang Trysil SK M 55-59 25:10:10 21.45
67 34822 Per Johan Fenstad Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
67 34885 Odd Morten Hopen Trondhjems VK M 25-29 15:39:51 34.47
67 34827 Sturla Klüver Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
67 40590 Arne Mikkelsen Trondhjems VK M 50-54 15:39:51 34.47
67 34831 Sigurd Moen Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 34832 John Ivar Mogseth Trondhjems VK M 45-49 15:39:51 34.47
67 43305 Steinar Reinkind Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 36338 Hans Ole Stien Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 36340 Olaf Sundberg Trondhjems VK M 30-34 15:39:51 34.47
67 43306 Atle Torjuul Trondhjems VK M 40-44 15:39:51 34.47
67 43307 Halvard Wedø Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
67 36341 Helge Wekre Trondhjems VK M 35-39 15:39:51 34.47
166 43336 Svein Arne Bakkemo Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 41473 Raymond André Borgersen Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 43341 Åsmund Straum Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
166 25728 Leif Johnny Stødle Trondhjems VK M 20-24 17:03:23 31.65
166 34890 Audun Tveit Trondhjems VK M 30-34 17:03:23 31.65
166 36516 Jan Tøssebro Trondhjems VK M 45-49 17:03:23 31.65
166 41483 Ståle Winge Trondhjems VK M 35-39 17:03:23 31.65
260 35060 Per Sætervold Trondhjems VK M 50-54 17:28:34 30.89
490 41842 Reidar Inge Faksvåg Trondhjems VK M 40-44 19:04:18 28.31
637 35320 Arnulf Hogstad Trondhjems VK M 55-59 20:36:01 26.21
861 36296 Kjell Vingen Trondhjems VK M 35-39 22:21:10 24.15
1156 35995 Jorunn Juul Mollan Trondhjems VK K 50-54 25:41:45 21.01
1301 43886 Jan Otto Bardal Trondheim Brannkorps M 30-34 28:14:41 19.11
1301 43888 Ola Gravråk Trondheim Brannkorps M 55-59 28:14:41 19.11
1301 42189 Vegard Hansen Trondheim Brannkorps M 35-39 28:14:41 19.11
1301 42192 Hans Jørgen Kristoffersen Trondheim Brannkorps M 25-29 28:14:41 19.11
1301 42194 Even Østbyhaug Trondheim Brannkorps M 30-34 28:14:41 19.11
198 43346 Gunnar Lødding Tromsø Skøyteklubb M 35-39 17:13:09 31.36
99 41540 Einar Bjørn Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
99 43315 Jøran Bugge Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 40655 Ottar Haldorsen Tromsø CK M 25-29 15:53:24 33.98
99 43316 Rolf Hansen Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 40659 Kurt Hemmingsen Tromsø CK M 35-39 15:53:24 33.98
99 43317 Kurt Jan Kvernmo Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
99 43318 Stig Robert Lorentsen Tromsø CK M 30-34 15:53:24 33.98
99 43319 Viggo Sandvoll Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
99 43320 Jan Tore Skjærvik Tromsø CK M 45-49 15:53:24 33.98
99 32633 Paal Arne Sollien Tromsø CK M 40-44 15:53:24 33.98
110 35710 Glenn Lind Tromsø CK M 35-39 15:54:03 33.96
115 32604 Frode Kristian Danielsen Tromsø CK M 35-39 16:21:58 32.99
229 40662 Jens Johan Hjort Tromsø CK M 35-39 17:21:12 31.11
408 41785 Arild Karlsen Tromsø CK M 35-39 18:39:10 28.95
456 43450 Ole Martin Olsen Tromsø CK M 17-19 18:54:34 28.55
457 43451 Ivar Kemp Hansen Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
457 43452 Odd Inge Skoglund Tromsø CK M 35-39 18:54:41 28.55
459 20830 Asgeir Kvalbein Tromsø CK M 30-34 18:54:49 28.55
459 35819 Frank Torleif Mathisen Tromsø CK M 50-54 18:54:49 28.55
463 121719 Eirik Arnesen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
463 35480 Edgar Hanssen Tromsø CK M 40-44 18:55:02 28.54
463 40660 Stein Thode Hemmingsen Tromsø CK M 50-54 18:55:02 28.54
468 35474 Arne Andreassen Tromsø CK M 45-49 18:55:13 28.54
468 41535 Svein Hugo Ellingsen Tromsø CK M 35-39 18:55:13 28.54
468 43456 Gøran Karoliussen Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 36659 Bjørnar Eirik Stokkan Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
468 35484 Sigmund Wiik Tromsø CK M 40-44 18:55:13 28.54
808 35123 Trygg-Arne Karlsen Tromsø CK M 45-49 21:52:33 24.68
1222 41784 Marvin Johnsen Tromsø CK M 50-54 26:55:08 20.06
1222 43837 Helge Odd Helgesen Tromsø M 60-64 MTB 26:55:08 20.06
869 43633 Morten Jendeby Trollhättan M 25-29 22:27:13 24.04
722 43569 Christian Druse Troisdorfer LG M 25-39 MTB 21:21:19 25.28
1098 43759 Hans Jørgen Rey Toyota BIL M 35-39 24:48:47 21.76
437 30683 Magne Monan Torridal IL M 50-54 18:50:28 28.66
996 32637 Torgeir Næss Eraker Toro M 25-29 23:35:35 22.88
996 43705 Roy Bjarne Kjørnes Toro M 25-29 23:35:35 22.88
1324 32134 Steinar Johansen Torghatten Trafikkselskap ASA M 45-49 28:54:28 18.68
585 41629 Stian Gåthaug Tipp Transport AS M 25-29 19:51:28 27.19
1004 43709 Markus Frank Tigerteam M 40-44 23:42:42 22.77
742 35981 Per Atle Wiik Tidemanns BIL M 45-49 21:25:38 25.20
403 30979 Bjarte Reed Tema M 35-39 18:38:01 28.97
463 41797 Kurt-Håkon Hanssen Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:02 28.54
468 41793 Kåre Berglund Teletrim/Narvik CC M 40-44 18:55:13 28.54
637 35945 Terje Hagen Telenor Mobil M 40-44 20:36:01 26.21
1114 42095 Franz Hieber Telekom Mannheim M 50-54 24:56:24 21.65
1187 43812 Wiebke Hieber Telekom Mannheim K 20-24 26:24:28 20.44
872 41705 Mette Wedul Gulbrandsen Tek-Tra AS K 45-49 22:27:55 24.03
889 36681 Bjørn Jørgen Oshaug Teenes BIL M 40-44 22:38:19 23.85
419 37932 Haakon Pedersen Team SST M 35-39 18:48:14 28.71
984 36914 Bjørn Egenberg Team SST M 45-49 23:30:37 22.96
994 35833 Vidar Tollefsen Team SST M 45-49 23:33:44 22.91
1231 43841 Gisle Vincent Eye Team SST M 40-44 26:59:26 20.00
1294 43880 Tor Hugo Bauge Team SST M 40-44 28:02:57 19.25
562 34877 Trond Vegard Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
562 40931 Wilhelm Seivåg Team Seivåg M Tandem 19:35:17 27.56
1146 139505 Tommy Svensson Team Norrtälje / Sverige M 35-39 25:34:52 21.10
1146 43791 Per Hultin Team Norrtälje M 35-39 25:34:52 21.10
495 43464 James King Team King Styling M 35-39 19:06:39 28.25
725 41068 Ellinor Egseth Sundset Team IFØ K 30-34 21:22:20 25.26
21 30410 Lars Gran Team Grenland / Hydro M 40-44 14:48:43 36.45
21 30414 Sven Ove Oterholt Team Grenland / Hydro M 45-49 14:48:43 36.45
21 30417 Arvid Simensen Team Grenland / Hydro M 30-34 14:48:43 36.45
983 36173 Per Erling Enger Team GED M 40-44 23:29:36 22.98
1047 30537 Thomas Furuheim Team Fysio M 25-29 MTB 24:07:09 22.38
1047 20616 Arne Hagelund Team Fysio M 45-49 MTB 24:07:09 22.38
1138 43787 Rune Grefstad Team Exolon M 40-44 25:22:11 21.28
1138 32510 Morten Martinsen Team Exolon M 35-39 25:22:11 21.28
166 34789 Asgeir Bergseth Team Elixia M 20-24 17:03:23 31.65
166 41476 Lars Hakestad Team Elixia M 50-54 17:03:23 31.65
166 45123 Terje Johansen Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 43337 Asbjørn Kvamsø Team Elixia M 35-39 17:03:23 31.65
166 35110 Atle Svea Team Elixia M 40-44 17:03:23 31.65
1140 43788 Alf Stølsnes Team Ekstrøm M 50-54 25:23:54 21.26
1282 43876 Henrik Isaksen Team Drøbak M 25-29 27:42:52 19.48
875 24664 Kai Nytrøhaug Team Dolphin AS M 30-34 22:27:56 24.03
1055 22180 Erling Bakken Team Dolphin AS M 40-44 24:11:34 22.32
1214 22139 Erlend Wedul Team Dolphin AS M 40-44 26:43:13 20.20
409 43435 Ari Kallio Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43436 Ari Koppelomäki Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
409 43437 Kari Pekka Kulmakorpi Team Cyclefrenia M 40-44 18:39:46 28.93
266 43384 Trine Solskjær Team Classic K 35-39 17:34:59 30.71
266 43386 Gunnar Aarhus Team Classic M 40-44 17:34:59 30.71
824 43614 Niels Selck Team Championchip M 45-49 22:01:52 24.51
418 34205 Ronny E. Olsen Team Arendal CC M 40-44 18:48:10 28.71
419 35699 Petter Fersnes Team Arendal CC M 50-54 18:48:14 28.71
419 34579 Ole Ingvald Smeland Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
419 38303 Edmund Øvrebø Team Arendal CC M 35-39 18:48:14 28.71
425 41710 Arne Skjørestad Team Arendal CC M 45-49 18:48:24 28.71
428 36104 Jarl Frivold Team Arendal CC M 55-59 18:48:30 28.71
428 40848 Håkon Krafft Myhren Team Arendal CC M 45-49 18:48:30 28.71
431 33833 Raymond Kvernvik Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
431 41695 Salve Gunnar Willumstad Team Arendal CC M 40-44 18:48:34 28.70
441 30697 Per Vesterhus Team Arendal CC M 60-64 18:50:39 28.65
480 34571 Trond Fredrik Winther Team Arendal CC M 55-59 18:57:49 28.47
551 43490 Erik Værland Team Arendal CC M 45-49 19:26:11 27.78
580 43503 Dieter Paulsen Team Arendal CC M 50-54 19:47:39 27.28
819 43611 Jon Erik Slagsvold Team Arendal CC M 55-59 21:58:57 24.56
822 32840 Gudmund Waaler Team Arendal CC M 65-69 21:59:10 24.56
1220 35773 Walther Dønnestad Team Arendal CC M 55-59 26:49:28 20.13
1228 35894 Frank Reiersølmoen Team Arendal CC M 50-54 26:57:33 20.03
1265 43863 Roger Berger Team Alpedaler M 35-39 27:33:15 19.59
1265 41318 Oskar Seydel Team Alpedaler M 65-69 27:33:15 19.59
1267 43864 Peter Büchi Team Alpedaler M 40-44 27:33:16 19.59
537 23562 Inge Heika Hætta Eikelmann Team Aktiv Stavanger / BP Norway M 40-44 19:23:21 27.85
496 20290 Ann-Elin Riveira Kvie Team Aktiv Stavanger K 30-34 19:07:18 28.24
537 25494 Kurt A. Elvevoll Team Aktiv Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
537 25146 Kjell Rune Nordmark Team Aktiv Stavanger M 40-44 19:23:21 27.85
537 27083 Ove Olsen Team Aktiv Stavanger M 55-59 19:23:21 27.85
537 26146 Marius Bastian Rossing Team Aktiv Stavanger M 17-19 19:23:21 27.85
537 24485 Jone Svensson Team Aktiv Stavanger M 25-29 19:23:21 27.85
537 20719 Arnt Sigve Undheim Team Aktiv Stavanger M 25-29 19:23:21 27.85
537 26475 Nils Gunnar Aakvik Team Aktiv Stavanger M 50-54 19:23:21 27.85
575 29456 Tor Røgenes Team Aktiv Stavanger M 45-49 19:43:25 27.37
749 23954 Jan Gunnar Gundersen Team Aktiv Stavanger M 60-64 21:25:58 25.19
1029 31082 Frank Hauvik Team Aktiv Stavanger M 45-49 23:55:24 22.57
1049 43741 Hilde Sandvik Team Aktiv Stavanger K 35-39 24:07:43 22.38
1131 32882 Leif Harry Bauge Team Aktiv Stavanger M 40-44 25:17:19 21.35
985 28920 Svein Inge Aarskog Team Aker Stord M 45-49 23:31:31 22.95
1121 43774 Peter Tanghus Petersen Team Aker Stord M 40-44 25:03:58 21.54
789 36753 Arild Amadeus Krogfjord Haug Team 96 M 20-24 21:42:46 24.87
789 41831 Øyvind Berg Magnussen Team 96 M 20-24 21:42:46 24.87
537 22877 Gunnar Førland Teak Aktiv - Stavanger M 35-39 19:23:21 27.85
757 43586 Hans Olav Opheim Såreballa.com M 20-24 21:30:12 25.11
694 43556 Kristian Lauritzen Sårebailla M 20-24 21:09:17 25.52
1386 43937 Arne Ivar Denstad Sørum Gård M 45-49 33:40:30 16.03
1388 43939 Grete Kråkenes Sørum Gård K 25-29 33:40:34 16.03
163 43335 Charly Meier Switzerland M 45-49 17:01:29 31.71
187 43343 Daniel Steinemann Switzerland M 40-44 17:06:11 31.57
315 34802 Christian Berra Switzerland M 30-34 17:38:23 30.61
367 43416 Hans Schallenberger Switzerland M 45-49 18:07:54 29.78
431 43441 Patrik Bryner Switzerland M 25-29 18:48:34 28.70
431 43444 Lionel Schaubacher Switzerland M 40-44 18:48:34 28.70
1062 42157 Steve Pike Switzerland M 30-34 24:21:26 22.17
133 43332 Mark Willerton Sweden M 35-39 17:01:03 31.73
625 43526 Per Stening Sweden M 35-39 20:30:02 26.34
803 43606 Ola Madsen Sweden M 65-69 21:50:33 24.72
947 43673 Martin Ludvigsson Sweden M 30-34 23:02:36 23.43
1095 43756 Thomas Hylander Sweden M 25-29 24:46:04 21.80
1268 43865 Trond Vegar Jenssen Sweden M 30-34 MTB 27:33:30 19.59
1310 43891 Åse Sandal Sweden K 40-44 28:14:42 19.11
1377 43932 Lars Berglund Sweden M 65-69 31:55:10 16.91
750 122259 Ulf Hansen Svolvær IL M 40-44 21:26:02 25.19
66 40626 Martin Øverås Svint IL M 60-64 15:39:05 34.50
487 21358 Bjørn Magne Svines Svines IL M 35-39 19:00:25 28.41
675 35940 Bård Rødde Støren Sportklubb M 55-59 21:02:33 25.66
1194 43818 Sigurd Bordal Støren Sportklubb M 60-64 26:27:55 20.40
556 41672 Karsten Havnegjerde Stranda SK M 50-54 19:29:37 27.70
556 43492 Stig Hoel Stranda SK M 45-49 19:29:37 27.70
763 26416 Morten Aske Stranda SK M 25-29 21:35:55 25.00
528 43479 Per Lingjerde Storelvdal IL M 40-44 19:16:41 28.01
600 35487 Yngve Karlsen Stjørdals Blink M 50-54 19:56:13 27.08
809 35331 Jonny Wigum Stenshaug IL M 40-44 21:52:36 24.68
370 26656 Odd-Bjørn Næss Stavanger Politi IL M 50-54 18:10:25 29.71
709 28932 Svein Kjetil Larsen Stavanger Politi IL M 30-34 21:17:24 25.36
761 24875 Kenneth Pedersen Stavanger M 30-34 21:33:27 25.04
240 21863 Einar Haver Statoil BIL / Dalane SK M 45-49 17:28:12 30.91
497 43466 Geir Ståle Sunde Statoil BIL M 50-54 19:07:22 28.23
826 23060 Hans Petter Hansen Statoil Bergen BIL - sokkel M 45-49 22:06:16 24.42
826 20598 Arne Ingvaldsen Statoil Bergen BIL - sokkel M ?? 22:06:16 24.42
826 40739 Frode Johan Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
826 31337 Bjarne Hille Olsen Statoil Bergen BIL - sokkel M 55-59 22:06:16 24.42
1194 43820 Stig Slåen Statens Veivesen / Mesta M 40-44 26:27:55 20.40
515 30917 Ståle Øvrebø Statens Hus Hordaland BIL M 40-44 19:15:22 28.04
802 43605 Ansgar Pfeiffer StartNet Team DSW12 M 40-44 21:49:37 24.74
503 43468 Klaus Koehler SSV Lichtenstein M 65-69 19:08:43 28.20
503 43469 Michael Koehler SSV Lichtenstein M 35-39 19:08:43 28.20
505 43470 Thomas Koehler SSV Lichtenstein M 40-44 19:08:48 28.20
514 43475 Ulrich Otto SSV Lichtenstein M 50-54 19:13:44 28.08
1 43288 Erik Baardsgaard Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43289 Stig Bjarne Dørmænen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 41435 Ivar Flaten Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
1 30400 Dag Haug Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 43290 Trond Hegrenæs Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
1 36321 Thomas Svane Jacobsen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43291 Håvard Jenssen Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43292 Thomas Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 13:41:46 39.42
1 43293 Bjørn Ragnar Kjærnsmo Sportsklubben Rye M 45-49 13:41:46 39.42
1 43294 Frode Krüger Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43295 Sverre Lande Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 43296 Jarle Mæhlum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34760 Carl Erik Pedersen Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 34762 Sturla Rusånes Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Sportsklubben Rye M 35-39 13:41:46 39.42
1 30384 Stein Morten Storrø Sportsklubben Rye M 30-34 13:41:46 39.42
1 34765 Henning Sørum Sportsklubben Rye M 40-44 13:41:46 39.42
60 32933 Scott Owen Sportsklubben Rye M 30-34 14:58:45 36.05
61 36480 Stein Mæhlum Sportsklubben Rye M 50-54 14:58:51 36.04
81 40671 Odd Oskar Bjelke Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 43308 Terje Bjørk Sportsklubben Rye M 45-49 15:52:41 34.00
81 43309 Per Arthur Dahl Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
81 41407 Knut Anders Fostervold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 43310 Gunn Hilleren Sportsklubben Rye K 35-39 15:52:41 34.00
81 35122 Aud Jørstad Sportsklubben Rye K 35-39 15:52:41 34.00
81 41436 Magnus Løvold Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 35126 Agnar Halfdan Moe Sportsklubben Rye M 60-64 15:52:41 34.00
81 43312 Gunnar Nyhus Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 40565 Kim Riseth Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
81 43313 Just Morten Sekkenes Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 29513 Tor Einar Strandberg Sportsklubben Rye M 25-29 15:52:41 34.00
81 34786 Terje Strøm Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 40612 Tom Vestli Sportsklubben Rye M 40-44 15:52:41 34.00
81 34944 Håvard Øvreeide Sportsklubben Rye M 35-39 15:52:41 34.00
81 43314 Morten Aambø Sportsklubben Rye M 30-34 15:52:41 34.00
113 23153 Harry Waldeland Sportsklubben Rye M 30-34 16:09:54 33.40
266 35499 Kjell Aspen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 43369 Magne Berg Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 34754 Ståle Berg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 34896 Kristian Bjerke Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 35117 Erik Alexander Engenes Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 117483 Gunnar Andreas Gulliksen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 43373 Svein Haug Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 33330 Lars Åge Hjelseth Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 34756 Erik T. Karlsen Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 42275 Ivan Karlshaugen Sportsklubben Rye M 20-24 17:34:59 30.71
266 41570 Susanne Karlsson Sportsklubben Rye K 35-39 17:34:59 30.71
266 43375 Jens Kristian Lindland Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43376 Stein Lorentzen-Lund Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 43377 Ottar Madslien Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 35125 Thomas Meyer Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 43380 Nils Martin Nilsen Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 41566 Arthur Olsen Sportsklubben Rye M 45-49 17:34:59 30.71
266 32199 Geir Pettersen Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 34908 Einar Saltnes Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 43383 Jeroen Thomas Schiøtt Sportsklubben Rye M 25-29 17:34:59 30.71
266 35129 Jørgen Skålhegg Sportsklubben Rye M 30-34 17:34:59 30.71
266 51789 Magne Stedøy-Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 35131 Bjørn Ulsaker Sportsklubben Rye M 40-44 17:34:59 30.71
266 35134 Willy Vatndal Sportsklubben Rye M 35-39 17:34:59 30.71
266 30890 Roald Wold Sportsklubben Rye M 50-54 17:34:59 30.71
266 42298 Vidar Aamodt Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 17:34:59 30.71
345 43403 Jon-Morten Kaarød Sportsklubben Rye M 30-34 17:44:39 30.43
352 33364 Jan Erik Justnes Sportsklubben Rye M 55-59 17:55:10 30.13
599 35116 Per Christian Dæhlin Sportsklubben Rye M 40-44 19:55:24 27.10
605 43517 Einar Elboth Sportsklubben Rye M 50-54 20:01:25 26.96
609 36568 Frode Lindberg Sportsklubben Rye M 40-44 20:06:14 26.86
627 43528 Peder Svaleng Sportsklubben Rye M 25-29 20:30:15 26.33
917 41614 Sigrid Beitland Sportsklubben Rye K 30-34 22:52:24 23.60
917 43654 Eva Brydøy Sportsklubben Rye K 30-34 22:52:24 23.60
917 20281 Ann Elisabeth Ohnstad Sportsklubben Rye K 20-24 22:52:24 23.60
923 80073 Jan Erik Resch-Knudsen Sportsklubben Rye M 30-34 MTB 22:52:25 23.60
924 43659 Eivind Bergkåsa Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
924 43660 Kurt Holsæter Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
924 41617 Erik F. Johansen Sportsklubben Rye M 20-24 22:52:26 23.60
924 43661 Jan Johansson Sportsklubben Rye M 40-44 22:52:26 23.60
924 122340 Tor Kristoffersen Sportsklubben Rye M 35-39 22:52:26 23.60
924 43664 Torstein Skard Sportsklubben Rye M 60-64 22:52:26 23.60
924 36791 Øivind Stenbakken Sportsklubben Rye M 50-54 22:52:26 23.60
924 34100 Hans Tveitereid Sportsklubben Rye M 25-29 22:52:26 23.60
924 43665 Thomas Wendelborg Sportsklubben Rye M 30-34 22:52:26 23.60
1225 41304 Geir Ove Solheim Sportsklubben Rye M 45-49 26:55:12 20.05
1 34813 Audun Evertsen Sportsklubben Ceres M 35-39 13:41:46 39.42
1 41420 Erik Grydeland Sportsklubben Ceres M 45-49 13:41:46 39.42
20 34814 Jon Hegre Sportsklubben Ceres M 30-34 13:44:16 39.30
21 41458 Per Jensen Sportsklubben Ceres M 40-44 14:48:43 36.45
186 36018 Henning Rodequist Sportsklubben Ceres M 25-29 MTB 17:06:08 31.57
266 35270 Ingolf Auestad Sportsklubben Ceres M 65-69 17:34:59 30.71
266 41451 Per Håkon Bjørnstad Sportsklubben Ceres M 35-39 17:34:59 30.71
266 40737 Hallvard Ellefskås Sportsklubben Ceres M 60-64 17:34:59 30.71
266 43371 Lars-Henning Engblad Sportsklubben Ceres M 30-34 17:34:59 30.71
266 34925 Arild Herudsløkken Sportsklubben Ceres M 50-54 17:34:59 30.71
266 41453 Rune Liljeroth Sportsklubben Ceres M 40-44 17:34:59 30.71
266 43381 Thomas Olsen Sportsklubben Ceres M 45-49 17:34:59 30.71
346 41533 Kjell Arne Sætre Sportsklubben Ceres M 40-44 17:48:12 30.33
347 40727 Thor Engh Sportsklubben Ceres M 50-54 17:48:17 30.32
348 41674 Dag Skogli Sportsklubben Ceres M 55-59 17:48:20 30.32
659 41045 Ragnar Kristiansen Sportsklubben Ceres M 55-59 20:55:36 25.80
815 36867 Inge Åndahl Sportsklubben Ceres M 40-44 21:55:43 24.62
830 41839 Bjørn Henning Steffensen Sportsklubben Ceres M 55-59 22:07:09 24.41
1358 36091 Trond Arne Helgestad Sportsklubben Ceres M 55-59 30:12:09 17.87
1368 43927 Walter Fritz Sportsklubben Ceres M 30-34 30:32:27 17.68
497 20035 Alan Clifton SportsClub Madla M 45-49 19:07:22 28.23
1272 43870 Johannes Naumann Sportclub Neubrandenburg M 50-54 27:42:13 19.49
1333 43905 Roland Budde Sportclub Neubrandenburg M 50-54 29:19:20 18.41
166 43339 Tore Mollan Sport extreme M 20-24 17:03:23 31.65
200 36754 Ola Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 43349 Andreas Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 43350 Petter Bjørang Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
200 35370 Carl Fredrik Rønningen Spenst Revetal AS M 30-34 17:14:55 31.30
1256 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Specialized M 30-34 27:27:17 19.66
751 43583 Ivar Morten Prytz Sparebanken Midt-Norge M 45-49 21:26:06 25.19
1226 40755 Reidar Gudding Sparbu IL M 50-54 MTB 26:56:45 20.04
1226 43839 Jarle Stavrum Sparbu IL M 45-49 MTB 26:56:45 20.04
1398 43945 Jose Luis Villegas Spain M 25-39 MTB 34:41:56 15.56
674 27559 Per Øyvind Wisløff SOTS M 35-39 21:02:23 25.66
1210 33788 Svein Waage Solund IL M 50-54 26:34:50 20.31
1232 35854 Bård Eikeland Solo & Unsupported M 40-44 MTB 26:59:46 20.00
586 29542 Tor Helge Skretting Sola CK M 45-49 19:52:17 27.17
978 43696 Elin Kant Bjørnli Sokna IL K 35-39 23:27:21 23.02
978 43695 Arnt Joar Bjørnli Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
978 43697 Arngeir Fløttum Sokna IL M 40-44 23:27:21 23.02
681 23013 Hans Kvalsøren Sogn CK M 60-64 21:05:11 25.60
777 33761 Ronald Velthuijs Sogn CK M 45-49 21:38:14 24.95
481 34888 Tomas Aasvold Snåsa IL M 40-44 18:58:03 28.46
483 43459 Ulf Arnfinn Seljelid Snåsa IL M 50-54 18:58:24 28.46
974 43691 Gijs de Wit Smoeff lee beiking M 35-39 23:25:44 23.04
1104 43763 Rob Vonk Smoeff lee beiking M 35-39 24:54:37 21.67
1032 43725 Svein Bergum SMART Club BIL M 30-34 23:58:13 22.52
487 40804 Mats Wennerholm Skolutveckling M 40-44 19:00:25 28.41
891 40905 André Alexander Liland Skinkerytterne M 20-24 22:38:34 23.84
891 43641 Henrik Sætrang Skinkerytterne M 20-24 22:38:34 23.84
21 43300 Reinhard Herbener Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 14:48:43 36.45
112 43321 Martin Fischer Skiclub Saxonia Dresden M 30-34 16:03:24 33.63
117 43324 Henrik Döhring Skiclub Saxonia Dresden M 20-24 16:32:33 32.64
117 40627 Wolfgang Jakob Skiclub Saxonia Dresden M 45-49 16:32:33 32.64
228 35040 Immo Rittmeyer Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 17:20:34 31.13
232 43359 Thomas Knoppe Skiclub Saxonia Dresden M 35-39 17:23:07 31.06
372 43421 Wolfgang Scheffler Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 18:14:09 29.61
381 43428 Uwe Rümbling Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 18:24:27 29.33
381 35717 Oliver Voigt Skiclub Saxonia Dresden M 25-29 18:24:27 29.33
618 43522 Johannes Engler Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 20:18:24 26.59
794 43602 Jürgen Seidel Skiclub Saxonia Dresden M 40-44 21:45:12 24.82
811 43609 Ludwig Amarell Skiclub Saxonia Dresden M 65-69 21:53:04 24.67
800 36691 Frank Feuerberg Skiclub Gevelsberg M 40-44 21:48:17 24.76
200 40654 Andy Heilmann SkiClub Arosa M 40-44 17:14:55 31.30
797 43603 Svein Morten Hanssen Skagerak Energi M 40-44 21:45:35 24.81
944 40968 Knut Mo SINTEF-NTNU M 50-54 22:59:48 23.48
995 41859 Jon Olaf Berg SINTEF-NTNU M 45-49 23:34:41 22.90
1103 43762 Hans Petter Jensen SINTEF-NTNU M 55-59 MTB 24:54:31 21.67
783 43597 Matthias Nowak SINTEF M 35-39 21:39:13 24.93
581 35172 Edvin Berg Siemens M 40-44 19:47:50 27.27
581 43504 Jan Karsten Onsøien Siemens M 50-54 19:47:50 27.27
1056 40923 Wenche Staurset Sentralvaskeriet for Rogaland K 40-44 MTB 24:13:30 22.29
1069 24811 Kåre Nordbø Sentralvaskeriet for Rogaland M 30-34 MTB 24:23:46 22.13
1144 43789 Tor Einar Fjelde Sentralvaskeriet for Rogaland M 25-39 MTB 25:33:47 21.12
1145 43790 Sissel Elin Håvardsen Sentralvaskeriet for Rogaland K 35-39 MTB 25:33:49 21.12
1296 43882 Roger Johansen Securitas M 30-34 28:08:54 19.18
709 22632 Geir Harald Movold Schlumberger M 40-44 21:17:24 25.36
713 26845 Olav Kulleseid Schlumberger M 40-44 21:17:48 25.35
361 43413 Magne Nordbotten SCanrope AS M 35-39 18:01:31 29.95
199 43347 Bernd Meister SC Reisa M 60-64 17:13:52 31.33
1403 43948 Tor De Linde SBC Sportsklubb M 60-64 35:17:59 15.29
699 41858 Terje Brænd Savalen SK M 40-44 21:14:08 25.42
1257 36166 Eva Bye Jansen SATS Fredriksstad K 45-49 27:27:43 19.66
1258 36167 Sonja Kristensen SATS Fredriksstad K 50-54 27:27:53 19.66
1346 31408 Christian Traae Aronsen SAS Flesland M 35-39 29:46:22 18.13
1346 31106 Rune Østgård SAS Flesland M 45-49 29:46:22 18.13
1366 43926 Jarl-Gunnar SAS Flesland M 35-39 30:26:53 17.73
266 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg SK M 45-49 17:34:59 30.71
266 69044 Per Fillingsnes Sarpsborg SK M 50-54 17:34:59 30.71
266 43382 Bjørn Ø. Rogndalen Sarpsborg SK M 35-39 17:34:59 30.71
608 41040 Bjørn Finstad Sarpsborg SK M 45-49 20:06:13 26.86
660 43538 Sonny Andersson Sarpsborg SK M 60-64 20:57:34 25.76
1076 36043 Eivind Oliversen Sarpsborg SK M 40-44 24:31:31 22.01
1077 35761 Bjørn Lilleng Sarpsborg SK M 55-59 24:31:34 22.01
1189 45202 Solbjørg Mathiesen Sarpsborg SK K 55-59 26:24:59 20.44
1189 114826 Bjørn Mathisen Sarpsborg SK M 50-54 26:24:59 20.44
553 36851 Åge Justin Kristoffersen Saltdal SK M 45-49 19:28:59 27.71
553 36695 Per Ludolf Kristoffersen Saltdal SK M 35-39 19:28:59 27.71
553 43491 Kim Lerhaugen Saltdal SK M 20-24 19:28:59 27.71
1375 31434 Sven André Haug Rådhusets Idrettslag M 40-44 31:27:42 17.16
1400 32256 Mette Waaler Rådhuset BIL - Bergen K 55-59 MTB 35:17:10 15.30
537 41670 Ivar Dekkerhus Rørvik IL M 35-39 19:23:21 27.85
654 43535 Morten André Forsberg Røros SK M 20-24 20:52:36 25.86
133 43329 Thorsten Hufschlag RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
133 43330 Klaus Kimmich RV GSG Bonn M 25-29 17:01:03 31.73
133 43331 Stephan Völlmecke RV GSG Bonn M 35-39 17:01:03 31.73
824 43613 Frank Kunde RV GSG Bonn M 35-39 22:01:52 24.51
354 43407 Lothar Wolf RTC Stuttgart M 40-44 17:56:25 30.09
354 43408 Michael Zbick RTC Stuttgart M 35-39 17:56:25 30.09
531 43481 Norbert Adam RTC Stuttgart M 40-44 19:18:53 27.95
901 43648 Angela Schmidt RTC Stuttgart K 40-44 22:46:17 23.71
901 43649 Martin Trautwein RTC Stuttgart M 40-44 22:46:17 23.71
952 43677 Michael Aritsch RTC Stuttgart M 35-39 23:08:59 23.32
952 43678 Markus Trommer RTC Stuttgart M 30-34 23:08:59 23.32
1359 43920 Hartmut Wsintek RTC Altwarmbüchen M 50-54 30:15:48 17.84
1363 43923 Jörg Mierke RTC Altwarmbüchen M 60-64 30:22:12 17.78
1363 43924 Hellfried Weiß RTC Altwarmbüchen M 55-59 30:22:12 17.78
1301 43887 Thomas Geiss RT Utzmemmingen M 40-44 28:14:41 19.11
317 43391 Kay Kretzschmar RSG Wattenscheid M 35-39 17:39:23 30.58
901 43647 Heinz Neusser RSC Sigmaringen M 55-59 22:46:17 23.71
1237 43844 Ernst Steffen RSC Sigmaringen M 40-44 27:02:06 19.97
1070 35369 Jan Rønning Roxar RPM M 45-49 24:23:47 22.13
373 43425 Gerald Horn RLTC 8812 Mariahof M 50-54 18:15:59 29.56
1179 41229 Fritz Hennum Ringnes Arendals Bryggeri M 55-59 26:12:33 20.60
326 41595 Trygve Lundstein Ringerike SK M 60-64 17:42:56 30.48
356 43409 Pål Andreassen Ringerike SK M 35-39 17:59:18 30.01
653 29269 Thor G. Hæstad Rikshospitalet BIL M 30-34 20:51:12 25.89
798 43604 Jean-Pierre Hoeboer Rieber & Søn BIL / Toro M 30-34 21:47:17 24.78
911 30914 Arthur Nilsen Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:50:53 23.63
912 31334 Øyvind Steinsland Rieber & Søn BIL / Toro M 45-49 22:50:56 23.63
913 30913 Arve Kvam Rieber & Søn BIL / Toro M 40-44 22:51:00 23.63
897 43643 Karl-Heinz Hofmann Rhön-Bike-Policeman M 40-44 22:41:22 23.79
326 41556 Asgeir Fostervold Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
326 35200 Svein Nybakke Raufoss CK M 45-49 17:42:56 30.48
350 35205 Halvor Bævre Raufoss CK M 55-59 17:51:54 30.22
561 29068 Tage Johansen Raufoss CK M 50-54 19:32:34 27.63
1015 41309 Bjørnar Hoelsveen Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1015 35210 John Arild Magnussen Raufoss CK M 45-49 23:49:37 22.66
1015 35458 Steinar Nordeng Raufoss CK M 35-39 23:49:37 22.66
1015 35213 Kjell Røine Raufoss CK M 55-59 23:49:37 22.66
1078 24227 Johan Vistvik Randaberg M 55-59 24:31:38 22.01
362 36494 Johnny Fagerås Rana SK M 35-39 18:03:05 29.91
362 43414 Reidar Oksfjellelv Rana Brannvesen M 30-34 18:03:05 29.91
362 35103 Ole Asbjørn Solli Rana Brannvesen M 35-39 18:03:05 29.91
362 43415 Morten Solli Rana Brannvesen M 40-44 18:03:05 29.91
1107 43764 Katrine Adolfsen Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
1107 43766 Stig Aune Rainbow Hotels M 30-34 24:55:33 21.66
1107 43765 Marit Sande Aune Rainbow Hotels K 30-34 24:55:33 21.66
1107 43767 Ole-Johnny Korsgaard Rainbow Hotels M 40-44 24:55:33 21.66
1107 43768 Aud Schei Lillegård Rainbow Hotels K 35-39 24:55:33 21.66
1107 40656 Ingvild Meløe Rainbow Hotels K 20-24 24:55:33 21.66
1107 78761 Frode Pedersen Rainbow Hotels M 35-39 24:55:33 21.66
379 36028 Helmut Gritzbach Radteam-Utzmemmingen M 40-44 18:20:07 29.45
1344 43911 Pavo Johansson Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
1344 43912 Ingemar Linlökken Rad Dudes Inc. M 30-34 29:46:14 18.13
386 40684 Hans-Olav Ose Pulsen CK M 35-39 18:29:08 29.21
386 41460 Per Christian Juvkam Pulsen BIL/ÅOC M 50-54 18:29:08 29.21
1279 43875 Lars Buran PRIMA A/S M 50-54 MTB 27:42:33 19.48
99 32689 Kurt Jan Jensen PriceWaterhouseCoopers M 40-44 15:53:24 33.98
1232 36117 Eva Jansen Posten K 40-44 26:59:46 20.00
592 42212 Geir Storkås Porsgrund CK M 40-44 19:54:41 27.12
904 35442 Jostein Haugbjørg Politiets IL Trondheim M 55-59 22:46:49 23.70
261 43365 Wolfgang Erhart Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
261 43366 Christian Prehal Planai X-treme M Tandem 17:31:17 30.81
1202 43825 Ben Albers Peter Nijhout M 35-39 26:31:25 20.35
859 43626 Torleif Andresen Peab M 30-34 22:20:33 24.16
624 20096 Alf Inge Haug PC M 40-44 20:29:20 26.35
629 43529 John Arvid Djupesland PC M 35-39 20:31:41 26.30
200 24033 Jan Roger Farstad Parat Lervik M 30-34 MTB 17:14:55 31.30
662 43539 Stig Olav Barlien Overhalla M 25-29 21:00:38 25.70
236 43361 Rune Kronberget Ottadalen SK M 35-39 17:23:49 31.03
236 36441 Pål Inge Sanden Ottadalen SK M 30-34 17:23:49 31.03
236 43362 David Tofthagen Ottadalen SK M 30-34 17:23:49 31.03
394 43433 Thore Berntsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 40707 Arild Lillebråten Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 34915 Gudbrand Mo Ottadalen SK M 20-24 18:37:23 28.99
394 35371 Knut Rønningen Ottadalen SK M 40-44 18:37:23 28.99
394 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 35-39 18:37:23 28.99
401 40706 Josef Grothe Ottadalen SK M 40-44 MTB 18:37:25 28.99
126 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL M 40-44 16:54:45 31.92
128 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL M 40-44 16:55:26 31.90
939 25154 Kjell Steinar Ervik Origo Process M 45-49 22:57:03 23.52
1352 43916 Anne Strande Oppegård BIL K 45-49 29:58:53 18.01
166 23618 Ingar Otto Langseth Oppdal SK M 35-39 17:03:23 31.65
234 43360 Arne Opdahl Oppdal SK M 50-54 17:23:26 31.05
676 43545 Anders Faraasen OPIL M 25-29 21:02:44 25.65
794 35459 Geir Snekkerhaugen Onninen BIL M 45-49 21:45:12 24.82
111 35169 Axel Fehlau OFT Germany M 30-34 16:03:20 33.63
230 43358 Marbod Jäger OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
230 36454 Uwe Anton Rausch OFT Germany M 35-39 17:22:18 31.08
442 41021 Walter Auel OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
442 43445 Ralf Mende OFT Germany M 40-44 18:50:51 28.65
442 43446 Stefan Neitzert OFT Germany M 35-39 18:50:51 28.65
442 34940 Rolf Nett OFT Germany M 50-54 18:50:51 28.65
442 43447 Bruno Roeser OFT Germany M 45-49 18:50:51 28.65
491 41759 Jürgen Carstens OFT Germany M 50-54 19:05:26 28.28
700 43559 Daniel Schwertfeger OFT Germany M 25-29 21:14:38 25.41
700 43560 Uli Spindelboeck OFT Germany M 25-29 21:14:38 25.41
702 43562 Martin Huber OFT Germany M 30-34 21:14:57 25.41
908 42312 Guido Schneider OFT Germany M 30-34 22:50:15 23.64
958 43682 Bernd Rosowski OFT Germany M 55-59 23:18:27 23.16
958 35473 Jan Peter Schwartz OFT Germany M 40-44 23:18:27 23.16
958 43683 Uwe Stoltenberg OFT Germany M 35-39 23:18:27 23.16
971 43688 Conny Jour OFT Germany M 45-49 23:22:07 23.10
1046 43739 Christian Voss OFT Germany M 35-39 24:06:24 22.40
1311 43892 Petra Weissler OFT Germany K 35-39 MTB 28:25:19 18.99
762 40867 Helge Joar Moe Nærøy IL M 35-39 21:34:43 25.02
1152 43794 Rune Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
1152 43793 Ronny Sannes Nærøy IL M 30-34 25:40:26 21.03
723 43570 Niels Jørgen Lysdak Nielsen Nylander Sport M 45-49 21:21:21 25.28
723 36637 Dag Wilhelm Nylander Nylander Sport M 30-34 21:21:21 25.28
535 43485 Steinar Pettersen NVE BIL M 40-44 19:20:28 27.91
468 43455 Vegard Bjørstad NTNUI M 20-24 18:55:13 28.54
924 43663 Pål Schwartz Samuelsen NTNUI M 20-24 22:52:26 23.60
510 35085 Finn Halland NRPK M 30-34 19:11:18 28.14
511 79116 Tor Halland NRPK M 35-39 19:11:37 28.13
1078 41220 Jan Fredrik Thomsen NROF M 65-69 24:31:38 22.01
21 40583 Håvard Kalvøy Norway M 30-34 14:48:43 36.45
116 43323 Michael Garreis Norway M 35-39 16:23:25 32.94
166 67024 Bjørn Johansen Norway M 40-44 17:03:23 31.65
187 36527 Morten André Åhlander Norway M 25-29 17:06:11 31.57
191 43345 Jan Håvard Nyborg Norway M 25-29 17:09:59 31.45
200 24403 Johnny Johnsen Norway M 30-34 17:14:55 31.30
200 35368 Ole Jonny Nordbotten Norway M 40-44 17:14:55 31.30
235 41486 Olav Magne Bratseth Norway M 50-54 17:23:30 31.04
266 43368 Arne Austrud Norway M 55-59 17:34:59 30.71
326 41558 Jørn Kvikstad Norway M 50-54 17:42:56 30.48
356 43410 Torbjørn Bjønness Norway M 20-24 17:59:18 30.01
368 43417 Jan Rune Sjuls Norway M 35-39 18:08:02 29.77
373 43422 Are Bjørkheim Norway M 25-29 18:15:39 29.57
373 43423 Steffen Botten Norway M 30-34 18:15:39 29.57
373 43424 Magnus Winther Norway M 30-34 18:15:39 29.57
389 27611 Petter Nilsen Norway M 20-24 18:31:42 29.14
407 27681 Ragnvald Tungland Norway M 45-49 18:38:52 28.95
416 36737 Knut Halvor Strandkaas Norway M 35-39 18:45:04 28.79
451 43448 Marita Hansen Norway K 35-39 18:51:56 28.62
462 24833 Kåre Bøen Norway M 50-54 18:54:57 28.54
484 43460 Linda Furuseth Norway K 25-29 18:58:32 28.45
497 20665 Arne Øyvind Joakimsen Norway M 50-54 19:07:22 28.23
506 34859 Andreas Laabak Tynes Norway M 25-29 19:10:23 28.16
513 43474 Rune Ellingseter Norway M 30-34 19:12:24 28.11
529 41765 John Magne Theodorsen Norway M 35-39 19:17:09 27.99
552 29964 Trond Atle Huth Norway M 30-34 19:28:23 27.73
568 35653 Vegard Eitrem Norway M 35-39 19:40:53 27.43
568 36105 Yngvar Haugland Norway M 50-54 19:40:53 27.43
568 35319 Tor Aalberg Norway M 40-44 19:40:53 27.43
593 35105 Knut Bjørkli Norway M 25-29 19:54:49 27.11
593 35102 Ola Fossum Norway M 20-24 19:54:49 27.11
593 35109 Gustav Grimstad Norway M 20-24 19:54:49 27.11
613 43521 Ivar Tveitnes Norway M 30-34 20:14:50 26.67
633 43112 Gerd Karin Fjørtoft Norway K Tandem 20:33:10 26.27
633 35692 Tor-Erling Johansen Norway M Tandem 20:33:10 26.27
636 43533 Ronny Røa Norway M 35-39 20:35:08 26.23
655 36062 Espen Ekeland Norway M 55-59 20:52:37 25.86
656 41735 Tell Birger Jakobsen Norway M 40-44 20:54:34 25.82
662 40768 Trond Arnø Norway M ?? 21:00:38 25.70
662 43540 Roger Kjølstad Norway M 30-34 21:00:38 25.70
662 43542 Thor Sandeseng Norway M ?? 21:00:38 25.70
662 35281 Morten Skog Norway M 45-49 21:00:38 25.70
672 43544 Per Axel Lorentzen Norway M 35-39 21:00:53 25.69
676 43546 Marius Lassen Mjåtvedt Norway M 20-24 21:02:44 25.65
679 43548 Jon Henrik Grindlia Norway M 70 + 21:03:00 25.65
686 41734 Nils Oddvar Furu Norway M 45-49 21:06:49 25.57
692 43555 Therese Svarte Norway K 20-24 21:08:27 25.54
713 35042 Arild Bjørnevoll Norway M 50-54 21:17:48 25.35
713 22407 Frode Røyneberg Norway M 40-44 21:17:48 25.35
717 31010 Brigt Bovim Norway M 45-49 21:20:44 25.29
717 31017 Svein Halleraker Norway M 50-59 21:20:44 25.29
717 32729 Helge Einar Vie Norway M 45-49 21:20:44 25.29
727 43571 Birgit Bergerud Norway K 40-44 21:22:36 25.26
742 121722 Ronny Pedersen Norway M 30-34 MTB 21:25:38 25.20
754 35891 Håkon B. Rudi Norway M 45-49 21:27:36 25.16
760 35192 Kolbjørn Kjøk Norway M 50-54 MTB 21:32:41 25.06
765 43591 Leif Øystein Syversen Norway M 30-34 21:36:08 24.99
777 32477 Bjarte Alfarnes Norway M 20-24 21:38:14 24.95
787 33842 Petter Faste Nilsen Norway M 35-39 21:42:02 24.88
788 35154 Vidar Forsmo Norway M 35-39 21:42:07 24.88
798 30996 Arne B. Nesthus Norway M 45-49 21:47:17 24.78
801 26018 Marc Hettema Norway M 25-29 21:48:52 24.75
804 43607 Jarin Bokkhamer Norway M 25-29 21:51:09 24.71
804 30233 Will Kirkwood Norway M 20-24 21:51:09 24.71
804 22749 Graham Taylor Norway M 35-39 21:51:09 24.71
818 33258 Knut Rasmussen Norway M 35-39 21:58:35 24.57
819 41869 Geir Magne Mordal Norway M 40-44 21:58:57 24.56
823 122408 Bjørn Pettersen Norway M 30-34 21:59:38 24.55
842 35334 Birger Bjørnstad Norway M 40-44 22:14:22 24.28
842 28650 Steinar Fagerholt Norway M 50-54 22:14:22 24.28
842 43619 Willy Sannes Norway M 45-49 22:14:22 24.28
845 43620 Magne Olav Aarsand Norway M 35-39 22:15:07 24.26
855 26397 Morten Gilje Norway M 30-34 22:18:52 24.19
855 37482 Trond Arve Kommedal Norway M 25-29 22:18:52 24.19
860 40870 Frode Holm Larsen Norway M 30-34 22:20:46 24.16
871 43635 Théa S. Danielsen Jorand Norway K 20-24 22:27:26 24.04
876 41673 Lars Oddvar Lierstuen Norway M 40-44 22:31:45 23.96
877 35684 Sigbjørn Gregusson Norway M 45-49 22:32:59 23.94
893 36468 Ole-Rikard Hammer Norway M 40-44 22:39:14 23.83
893 41886 Tor Tallaksen Norway M 40-44 22:39:14 23.83
898 43644 Haakon Aaen Norway M 45-49 22:42:42 23.77
917 43655 Trude Karlsen Norway K 30-34 22:52:24 23.60
936 36857 Idar Elvevoll Norway M 45-49 22:53:54 23.58
940 43670 Stein Mogel Norway M 40-44 22:57:44 23.51
957 43681 Leo Rosbach Norway M 45-49 23:16:04 23.20
958 41156 Bjørn Michelsen Norway M 60-64 23:18:27 23.16
962 41876 Kjartan Lied Norway M 45-49 23:18:50 23.16
966 36614 Jann Eirik Nilsen Norway M 35-39 23:18:56 23.16
967 43684 Solveig Hofvind Norway K 40-44 MTB 23:19:11 23.15
985 29762 Torfinn Dagsland Norway M 40-44 23:31:31 22.95
989 43701 Vidar Strandkaas Norway M 60-64 23:32:21 22.94
1000 43707 Iver S. Karlsen Norway M ?? 23:40:08 22.81
1000 43708 Svein Hansen Weimoth Norway M ?? 23:40:08 22.81
1002 33645 Agnar Dahl Norway M 25-29 23:41:03 22.80
1010 37334 Espen Berg Knutsen Norway M 35-39 23:45:37 22.72
1022 35697 Kjell Forfang Norway M 35-39 23:52:31 22.61
1044 43737 Helge Gjelstad Norway M 40-44 MTB 24:03:01 22.45
1045 43738 Kolbjørn Presthegge Norway M 40-44 24:05:58 22.40
1051 43742 Jon Andresen Norway M 50-54 24:07:55 22.37
1052 41878 Kari Førland Lauvsnes Norway K 35-39 24:08:30 22.36
1052 41881 Nina Vestersjø Norway K 35-39 24:08:30 22.36
1062 36011 Eiolf Eivindsen Norway M 45-49 24:21:26 22.17
1067 43750 Heidi Therese Johnsen Norway K 30-34 MTB 24:23:30 22.13
1072 43751 Julie Camilla Brandstorp Norway K 25-29 24:25:58 22.10
1075 41889 Eldar Krøvel Norway M 50-54 MTB 24:30:13 22.03
1085 43754 Albert Herman Nylende Norway M 40-44 MTB 24:31:48 22.01
1085 35512 Tore Bjørn Ringås Norway M 35-39 24:31:48 22.01
1087 37161 Kjartan Orvedal Norway M 20-24 24:33:57 21.98
1091 36019 Nils Øye Norway M 55-59 24:35:15 21.96
1093 43755 Martin Augustin Norway M 25-29 24:42:38 21.85
1099 35969 Egil Sandaune Norway M 40-44 24:51:16 21.72
1100 43760 Thomas Møller Norway M 20-24 24:52:56 21.70
1116 43770 Kjetil Vik Norway M 45-49 25:00:33 21.59
1128 42150 Johnny Fagervold Norway M 60-64 25:12:11 21.42
1143 37230 Johnny Fure Norway M 60-64 MTB 25:32:15 21.14
1148 41931 Jan Thorbjørnsen Norway M 45-49 25:37:03 21.07
1151 36050 Ingvar Garåsen Norway M 20-24 25:40:06 21.03
1155 143600 Glenn Johansen Norway M 25-29 25:41:01 21.02
1158 41836 Ingleiv Johansen Norway M 25-29 25:43:15 20.99
1159 41838 Inge Johan Johansen Norway M 60-64 25:43:41 20.98
1161 36151 Wenche Lien Norway K 45-49 25:45:47 20.96
1164 43798 Tore Kjell Jørgensen Norway M 40-44 25:48:30 20.92
1167 80976 Roger Radar Evensen Norway M 30-34 25:54:37 20.84
1170 35729 Torbjørn Buri Norway M 30-34 26:00:37 20.76
1175 43805 Terje Olsen Aslaksrud Norway M 35-39 26:04:51 20.70
1176 43806 Pål Hagerup Norway M 35-39 26:08:03 20.66
1178 43808 Øyvind Dannmyr Norway M 20-24 26:11:33 20.61
1180 43809 Odo Weyerer Norway M 45-49 26:15:01 20.57
1182 36156 Henry Kristiansen Norway M 45-49 26:16:41 20.54
1183 41089 Lars Botten Norway M ?? 26:19:35 20.51
1185 42030 Geir Bakkan Norway M 40-44 26:24:16 20.45
1186 43811 Thomas Guttormsen Norway M 30-34 26:24:17 20.45
1192 43816 Alexander Tuft Norway M 25-29 26:26:52 20.41
1192 43817 Espen Tuft Norway M 30-34 26:26:52 20.41
1194 43819 Anders Slåen Norway M 40-44 26:27:55 20.40
1204 43827 Morten Hassel Norway M 25-29 26:34:17 20.32
1212 43831 Jan Larsen Norway M 40-44 26:39:33 20.25
1218 35993 Jan Magne Styrmoe Norway M 40-44 MTB 26:46:31 20.16
1221 31291 Daniel Skram Otterskred Norway M 20-24 26:55:00 20.06
1235 43842 Kim Ove Evebø Norway M 20-24 27:00:01 19.99
1240 43846 Roy Støvset Norway M 30-34 27:07:28 19.90
1243 116233 Inge Johnny Kavli Norway M 55-59 27:08:15 19.89
1249 36162 Roy Kristensen Norway M 45-49 27:15:09 19.81
1250 43854 Inge Ansgar Arnesen Norway M 55-59 27:18:30 19.77
1250 43855 Arne Bjørn Berger Norway M 45-49 27:18:30 19.77
1253 41165 Vidar Johannessen Norway M 45-49 27:23:11 19.71
1254 43856 Kari Mette Foslund Norway K 35-39 27:23:31 19.71
1262 43861 Reidar Aunan Norway M 50-54 27:32:50 19.60
1263 43171 Nasrettin Sønmez Norway M 40-44 27:32:51 19.60
1263 43862 Martien Van Dorp Norway M 45-49 27:32:51 19.60
1268 43866 Pål E. Wæraas Norway M 25-29 MTB 27:33:30 19.59
1279 62949 Per Richard Buran Norway M 45-49 MTB 27:42:33 19.48
1281 43070 Willy Dahl Norway M 45-49 27:42:34 19.48
1290 43878 John Kleven Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1290 43879 Alf Andreas Teksum Norway M 40-44 MTB 27:57:55 19.30
1292 42228 Kim Ødegård Pedersen Norway M 20-24 MTB 28:02:48 19.25
1293 41751 Frank Erik Holter Norway M 25-39 MTB 28:02:49 19.25
1296 43883 Trond Sollid Norway M 25-29 28:08:54 19.18
1298 43884 Anders Hauge Norway M 30-34 28:11:33 19.15
1301 43889 Bård Henriksen Norway M 55-59 28:14:41 19.11
1301 43890 Ivar Lian Norway M 50-54 28:14:41 19.11
1318 43897 Terje Haukås Norway M 45-49 28:36:31 18.87
1319 43898 Kjell Sæther Norway M 40-44 28:39:28 18.84
1326 43902 Bjørn Wike Norway M 55-59 28:57:11 18.65
1329 41280 Rolf Alsos Norway M 60-64 29:11:08 18.50
1330 43904 Hanne Paltiel Norway K 40-44 MTB 29:14:01 18.47
1331 42117 Erik Knutssøn Norway M 40-44 29:14:02 18.47
1339 42207 Anne Vike Norway K 20-24 MTB 29:30:29 18.30
1342 42040 Inger Lise Aamot Norway K 35-39 29:42:33 18.17
1343 43910 Ole Aksetøy Norway M 60-64 29:42:35 18.17
1349 31150 Rolf Bøyum Norway M 35-39 29:51:23 18.08
1361 41184 Bodil Fischer Breidablik Norway K 20-24 MTB 30:17:13 17.82
1365 43925 Solfrid Solvang Norway K 50-54 30:24:37 17.75
1372 43221 Arve Eliassen Norway M 40-44 31:08:06 17.34
1378 31879 Terje Fjeldstad Norway M 45-49 31:59:47 16.87
1379 43933 Anne Marie Brekke Norway K 25-29 32:13:57 16.75
1379 43934 Anne Marie Næss Norway K 25-29 32:13:57 16.75
1381 36281 Asbjørn Karlsen Norway M 50-54 32:31:21 16.60
1383 35753 Felix Mühlemann Norway M 30-34 MTB 32:52:40 16.42
1383 43935 Aleksander Solheim Norway M 25-29 32:52:40 16.42
1385 43936 Kim André Kollerud Norway M 20-24 33:27:34 16.13
1389 43940 Egil Morten Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1389 43941 Walther Slørdal Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1389 43942 Rune Vindenes Norway M 30-34 MTB 33:51:38 15.94
1394 36283 Jens Henrik Hagerup-Jenssen Norway M 55-59 34:11:20 15.79
1395 43944 Simen Laugerud Enersen Norway M 30-34 34:19:33 15.73
1396 41938 Nils Harald Haugli Norway M 35-39 34:19:35 15.73
1397 32252 Åge Flotve Norway M 30-34 MTB 34:23:46 15.69
1398 34046 Nina Irslinger Norway K 45-49 34:41:56 15.56
1400 43946 Eilif Eriksen Norway M 25-39 MTB 35:17:10 15.30
1403 43947 Henning Dahle Norway M 65-69 35:17:59 15.29
1405 41276 Torunn Sørestad Norway K 25-29 MTB 35:24:52 15.24
1405 43949 Irene Ånensen Tregde Norway K 30-34 MTB 35:24:52 15.24
1410 43951 Lars Gunnar Melseth Norway M 40-44 36:03:27 14.97
1415 42202 Liv Karin Helander Norway K 17-19 36:45:43 14.68
1418 35647 Vidar Bjørgum Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1418 95562 Søren Skjødt Thomsen Norway M 45-49 36:57:38 14.61
1421 43958 Evy Karin Jacobsen Norway K 50-54 36:57:42 14.60
1424 36303 Gunnar Siqveland Norway M 60-64 37:16:25 14.48
1425 43960 Ingrid Foss Ballo Norway K 17-19 MTB 37:23:43 14.44
1427 43962 Roger Jørgensen Norway M 25-29 38:25:43 14.05
1429 43964 Bjørn Kåre Tonning Norway M 45-49 38:52:25 13.89
1430 43965 Caroline Dixon Norway K 40-44 39:10:50 13.78
185 41478 John Walter Larsen Norske Skog - Skogn M 55-59 17:05:15 31.60
349 43404 Tore Aspås Norske Skog M 40-44 17:51:20 30.24
907 43650 Gunn Ratama Norske Skog K 30-34 22:49:11 23.66
839 43618 Alf E. Helseth Norsk Tipping M 40-44 22:12:41 24.31
1141 42041 Børre Larsen Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1141 42013 Jan Erik Rønning Norsk Nøkkelservice A/S M 40-44 25:27:24 21.21
1154 43795 David Mcmillen Norsk Nøkkelservice A/S M 25-29 MTB 25:40:50 21.02
81 34777 Roger Nasvik Norodd M 35-39 15:52:41 34.00
1184 43810 Olav Trodahl Flesvik Norkring M 55-59 MTB 26:19:37 20.51
67 36486 Eirik Bergersen Nordea M 35-39 15:39:51 34.47
1122 36054 Arne Harald Radich Norcool AS M 55-59 25:04:48 21.53
946 30289 Leif Grimstveit NIFS M 55-59 23:00:55 23.46
1088 32497 Nora Johansen NIFS K 20-24 24:34:51 21.96
200 30522 Odd Ragnar Torp Nexans/Halden CK M 45-49 17:14:55 31.30
124 43325 Martijn Quak de Heer Netherlands M 30-34 16:53:06 31.98
326 43401 A. J. Weide Netherlands M 45-49 17:42:56 30.48
353 43406 Jan Vreugdenhil Netherlands M 50-54 17:55:19 30.13
377 43426 Marco Hollander Netherlands M 40-44 18:18:39 29.49
378 43427 Jopp Smits Netherlands M 45-49 18:18:46 29.48
489 43461 Wilbert Bonne Netherlands M 30-34 19:03:04 28.34
626 43527 Piet de Vries Netherlands M 55-59 20:30:03 26.34
742 41891 Sebastiaan Van Gerven Netherlands M 25-29 21:25:38 25.20
781 43595 Klaas de Vries Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
781 43596 Henk Vellinga Netherlands M 50-54 21:38:56 24.94
784 43598 Wim Lemmers Netherlands M 45-49 21:41:45 24.88
784 43599 Frank Pronk Netherlands M 40-44 21:41:45 24.88
784 43600 Dick Simons Netherlands M 50-54 21:41:45 24.88
981 43698 Bart de Leeuw Netherlands M ?? 23:29:04 22.99
981 43699 Rob Mouthan Netherlands M ?? 23:29:04 22.99
1005 43710 Ad de Boer Netherlands M 35-39 23:43:46 22.75
1007 43712 Aat Beers Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1007 43713 Gerard Mellard Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1007 43714 Han Mellaard Netherlands M ?? 23:45:13 22.73
1096 43757 Roeland Zwaanenburg Netherlands M 30-34 24:46:22 21.79
1124 43779 Maurice van Melis Netherlands M 40-44 25:10:45 21.44
1202 43826 Peter Nijhout Netherlands M 35-39 26:31:25 20.35
1314 43893 Jakob Henckel Netherlands M 35-39 28:32:09 18.92
1316 43895 Karin van Eck Netherlands K 35-39 28:32:10 18.92
1407 36284 Marius de Koff Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
1407 36285 Eric Degenhart Netherlands M 40-44 35:48:10 15.08
992 43704 Bjørn Garder Nesodden SK M 50-54 23:33:20 22.92
992 36163 Per Jørgensen Nesodden Renovasjon M 45-49 23:33:20 22.92
384 43429 Tore Rudolfsen Nes SK M 45-49 18:26:21 29.28
794 40527 Bjørn Andersen Nes SK M 50-54 21:45:12 24.82
1097 43758 Eystein Larsen NCC M 40-44 24:48:42 21.76
1373 42046 Bengt Larsen NBC Danmark M 50-54 31:22:55 17.20
1373 37300 Hans Ole Larsen NBC Danmark M 45-49 31:22:55 17.20
549 35531 Ivar Holter Naturgros AS M 50-54 19:25:21 27.80
500 29545 Tor Henning Lien National Oilwell M 30-34 19:07:41 28.23
862 43627 Torbjørn Johnsen Narvik CK / LKAB Fritid M 60-64 22:22:31 24.13
468 41801 Harry Pedersen Narvik CK / Beisfjord M 40-44 18:55:13 28.54
463 41056 Arne Eirik Kirkerud Narvik CK M 45-49 18:55:02 28.54
886 41795 Willy Eliseussen Narvik CK M 40-44 22:34:59 23.91
999 43706 Geir Wahlstrøm Narvik CK M 50-54 23:39:58 22.81
662 43541 Tore Bruun-Olsen Namdal SK M 50-54 21:00:38 25.70
662 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 55-59 21:00:38 25.70
662 35280 Geir Kvello Namdal SK M 40-44 21:00:38 25.70
662 40665 Bjørn Sagmo Namdal SK M 35-39 21:00:38 25.70
662 88348 Roar Strand Namdal SK M 45-49 21:00:38 25.70
583 43505 Arnljot Gomo Mære Blot & CK M 55-59 19:49:25 27.24
452 41218 Bent Frode Olsen MUIL M 35-39 18:52:24 28.61
955 43679 Wiame Jacques MSF/AZG Belgium M 55-59 23:13:55 23.24
1115 43769 Martin Lembcke Mount Ventoux M 35-39 24:56:37 21.64
1270 43867 Ole Kjensmo Moss Innebandy klubb M 35-39 27:33:32 19.59
962 41124 Arne Lied Molde Og Omegn IF M 45-49 23:18:50 23.16
1301 36289 Nils H. Husby Molde & Omegn IF M 70 + 28:14:41 19.11
1058 43745 Martin Landsmann Millipore AB M 30-34 24:17:05 22.23
1334 43906 Ulf Uby Millipore AB M 45-49 29:19:30 18.41
1222 43838 Stein Lekang Markmaster AS M 45-49 26:55:08 20.06
1219 36224 Paavo Nurminen Malmin Urheilijat M 55-59 26:47:45 20.15
21 41412 Kenneth Andersstuen Lågen CK M 25-29 14:48:43 36.45
21 34951 Ståle Hansen Lågen CK M 30-34 14:48:43 36.45
21 34957 Roger Pedersen Lågen CK M 45-49 14:48:43 36.45
637 40866 Østen Tande Lågen CK M 35-39 20:36:01 26.21
1171 37212 John Nårud Lågen CK M 60-64 26:01:29 20.74
1288 36228 Svein-Erik Hauger Lørenskog Skiklubb M 60-64 27:56:21 19.32
604 43516 André Van Ommeren Lyts Begin M 50-54 20:00:59 26.97
622 43525 Reyer Bernson Lyts Begin M 50-54 20:28:24 26.37
1422 36318 Tor Egil Kleiberg Lyse Energi M 50-54 36:57:54 14.60
515 30885 Jan Arne Nautnes Lonely Rider M 35-39 19:15:22 28.04
615 31207 Victor Oen Lonely Rider M 30-34 20:15:16 26.66
969 43686 Pavel Podjl London Int.CK M 45-49 23:20:12 23.13
970 43687 Guillaume Bereu London Int.CK M 30-34 23:21:31 23.11
1020 43720 Chris Pugh London Int.CK M 45-49 23:51:49 22.62
1021 43721 David Waring London Int.CK M 40-44 23:51:54 22.62
1022 43722 Rodger Black London Int.CK M 35-39 23:52:31 22.61
1191 43815 Mark Ward London Int.CK M 35-39 26:25:10 20.43
962 41125 Jostein Lied Liabygda IL M 50-54 23:18:50 23.16
962 41875 Bjarne Lied Liabygda IL M 35-39 23:18:50 23.16
858 40964 Ottar Helge Åsen Kværner Eureka M 50-54 22:20:24 24.17
869 43634 Urban Wedberg Kvänum IF M 35-39 22:27:13 24.04
240 43364 Leidulv Nesgård KVS-Lyngdal/Bygland M 55-59 17:28:12 30.91
1369 43928 Sigval Robberstad Kvinnherad Bedriftsidrettslag M 60-64 MTB 30:33:47 17.66
603 43515 Andy Tiefenbach KSK Bosch Radsportgruppe M 35-39 19:59:49 27.00
872 40676 Rolf Helge Olsen Kropp 2003 M 40-44 22:27:55 24.03
263 30626 Rolf Berntsen Kristiansands CK M 55-59 17:33:00 30.76
263 30641 Knut Sigurd Lian Kristiansands CK M 40-44 17:33:00 30.76
402 24754 Karl Thomas Klev Kristiansands CK M 55-59 18:37:53 28.98
419 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 45-49 18:48:14 28.71
425 29211 Thom O. Eikeland Kristiansands CK M 60-64 18:48:24 28.71
428 33841 Helge Bie Riber Kristiansands CK M 45-49 18:48:30 28.71
431 43442 Tor Forsmann Kristiansands CK M 50-54 18:48:34 28.70
437 33904 Jens Kristian Andersen Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
437 30639 Erling Hagen Kristiansands CK M 45-49 18:50:28 28.66
437 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 55-59 18:50:28 28.66
611 34047 Roar Martinsen Kristiansands CK M 50-54 20:12:47 26.71
612 30761 Jarle Storrem Kristiansands CK M 35-39 20:12:48 26.71
1412 43953 Joakim Ekseth Krigsskolen M 25-29 MTB 36:33:27 14.77
1412 43954 Håvard Huseby Krigsskolen M 30-34 MTB 36:33:27 14.77
1412 43955 Espen Nielsen Krigsskolen M 20-24 MTB 36:33:27 14.77
934 43666 Gordon Gutewort Kramer & Best Marathon Team M 20-24 22:53:19 23.59
934 43667 Horst Knebel Kramer & Best Marathon Team M 40-44 22:53:19 23.59
972 43689 Paul Kramer Kramer & Best Marathon Team M 50-54 23:23:54 23.07
166 36334 Kjell Edvardsen Kongsberg-Seatex BIL M 45-49 17:03:23 31.65
166 43338 Helge Lorentsen Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
166 43340 Trond Kristian Schweder Kongsberg-Seatex BIL M 35-39 17:03:23 31.65
239 35198 Roger Dekkerhus Kolvereid IL M 40-44 17:25:08 31.00
453 34816 Harald Frøysnes Kodal Sykkel M 30-34 18:52:47 28.60
454 40598 Kåre Hvitstein Kodal Sykkel M 55-59 18:52:47 28.60
479 36533 Erland Liverød Kodal Sykkel M 25-29 18:56:53 28.49
817 41961 John Bjørn Storvold Klæbu IL M 45-49 21:56:56 24.60
127 43326 Thomas Fricker Klubi Velotravel M 35-39 16:55:11 31.91
414 43440 Karl Braun Klubi Velotravel M 40-44 18:43:00 28.85
417 35850 Ingomar Franz Klubi Velotravel M 55-59 18:45:56 28.77
527 35147 Ingolf Hoffman Klubi Velotravel M 45-49 19:16:08 28.02
530 43480 Hans Gert Schoofs Klubi Velotravel M 55-59 19:18:29 27.96
532 43482 Michael Grüner Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
532 43483 Georg Rammlmair Klubi Velotravel M 45-49 19:20:19 27.92
532 43484 Heinrich Widmann Klubi Velotravel M 50-54 19:20:19 27.92
537 35150 Karl Lercher Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
537 43488 Jürgen Prein Klubi Velotravel M 45-49 19:23:21 27.85
596 43511 Waldemar Lebeck Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
596 43512 Karl-Heinz Sessler Klubi Velotravel M 40-44 19:55:18 27.10
596 43513 Volker Wiesinger Klubi Velotravel M 35-39 19:55:18 27.10
610 43520 Hanns Schoessler Klubi Velotravel M 65-69 20:11:06 26.75
620 43523 Artur Wolf Klubi Velotravel M 55-59 20:21:14 26.53
657 43537 Christa Hainzel Klubi Velotravel K 35-39 20:54:47 25.82
657 43536 Albert Hainzel Klubi Velotravel M 55-59 20:54:47 25.82
688 43551 Jörg Pinke Klubi Velotravel M 35-39 21:07:40 25.55
689 43552 Heinz Weber Klubi Velotravel M 40-44 21:07:42 25.55
730 43572 Dieter Commer Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
730 43573 Waldemar Fischer Klubi Velotravel M 70 + 21:23:21 25.24
730 43574 Josef Godesberg Klubi Velotravel M 50-54 21:23:21 25.24
730 43575 Peter Kularts Klubi Velotravel M 55-59 21:23:21 25.24
730 43576 Michael Steller Klubi Velotravel M 45-49 21:23:21 25.24
735 43577 Elisabeth Weidmann Klubi Velotravel K 35-39 21:23:25 25.24
736 43578 Robert Matthes Klubi Velotravel M 20-24 21:23:27 25.24
736 43579 Walter Matthes Klubi Velotravel M 45-49 21:23:27 25.24
973 43690 Frank Nickl Klubi Velotravel M 45-49 23:25:39 23.04
1011 43715 Henry Laufenberg Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1011 43716 Werner Schærer Klubi Velotravel M 45-49 23:48:43 22.67
1011 43717 Joergen Smeets Klubi Velotravel M 50-54 23:48:43 22.67
1014 43718 Jutta Kuffer Klubi Velotravel K 35-39 23:48:44 22.67
1117 43771 Walter Häfer Klubi Velotravel M 65-69 25:02:20 21.56
1117 43772 Hermann Schütz Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1117 43773 Roland Siebold Klubi Velotravel M 45-49 25:02:20 21.56
1129 36030 Hans Peter Malke Klubi Velotravel M 40-44 25:15:27 21.37
1130 43781 Klaus Dieter Wiebusch Klubi Velotravel M 50-54 25:15:30 21.37
1168 43801 Michael Steiger Klubi Velotravel M 20-24 25:57:38 20.80
1198 43821 Martin Dobbertin Klubi Velotravel M 35-39 26:27:59 20.40
1199 43822 Roland Mock Klubi Velotravel M 45-49 26:28:33 20.39
1241 43848 Daniela Bauschulte Klubi Velotravel K 45-49 27:07:35 19.90
1241 43847 Christoph Bauschulte Klubi Velotravel M 45-49 27:07:35 19.90
1271 43868 Reinhard Deuck Klubi Velotravel M 60-64 27:39:01 19.52
917 43656 Randi Kutlu Klubb Team Aktivum K 50-54 22:52:24 23.60
917 43657 Torill Larsen Klubb Team Aktivum K 40-44 22:52:24 23.60
814 36724 Tor Johansen Kjelforeningen Norsk Energi M 45-49 MTB 21:54:38 24.64
975 43692 Rune Broo Kisa SK M 55-59 23:26:20 23.03
975 43693 Johan Holmberg Kisa SK M 35-39 23:26:20 23.03
325 43396 Wolfgang Coste Kettengang Heerdt M 40-44 17:41:37 30.51
1360 43921 Hartmut Witzke Kettengang Heerdt M 45-49 30:16:35 17.83
1362 43922 Walter W. Kreutner Kettengang Heerdt M 50-54 30:21:41 17.78
1283 36201 Arne Kristian Sesseng Kattem IF M 55-59 27:46:24 19.44
21 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Jømna/Heradsbygd SK M 30-34 14:48:43 36.45
1205 43828 Stein Arne Sandnes Jømna/Heradsbygd SK M 45-49 26:34:33 20.31
765 43589 Stein Runar Julner Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
765 33696 Remi Lukerstuen Joh. System AS M 40-44 21:36:08 24.99
1351 43915 Jens Petter Beranek Holm Jodl Extreme Internationale M 45-49 29:53:30 18.06
951 43676 Svein Arne Kvamme JHPGK M 45-49 23:08:11 23.33
889 35791 Olav Stolpnes Jernbanens IL M 35-39 22:38:19 23.85
1194 40925 Bjørn Eggen Jernbanens IL M 45-49 26:27:55 20.40
1150 36111 Øystein Aasen Jemtland M 30-34 25:38:23 21.06
1259 43858 Birthe Wojcik Jelling Bogtrykkeri K 45-49 27:30:27 19.63
1260 43859 Erik Bendixen Jelling Bogtrykkeri M 40-44 27:30:30 19.63
1260 43860 Jens Peder Woijk Jelling Bogtrykkeri M 45-49 27:30:30 19.63
371 43420 Hannes Vinatzer Italy M 25-29 MTB 18:13:57 29.61
1213 43832 Erling Mogensen Ishøj Motions Cykel Club M 45-49 26:43:11 20.20
1214 43833 Tonny Hoffmann Ishøj Motions Cykel Club M 40-44 26:43:13 20.20
1214 43834 Torben Steen Thomsen Ishøj Motions Cykel Club M 50-54 26:43:13 20.20
1034 43727 Costas Berntsen Interconsult ASA M 30-34 24:00:29 22.49
821 43612 Christian Gigon IL Tyrving M 25-29 21:59:02 24.56
679 35760 Bjørn Sandbekk IK Hero M 45-49 21:03:00 25.65
1285 36080 Øystein Rohlff IK Hero M 60-64 27:46:50 19.43
266 43374 Øyvind Kjellhov IF Frøy M 25-29 17:34:59 30.71
846 42183 Gjermund Martinsen IDD Sportsklubb Halden M 35-39 22:15:46 24.25
1176 43807 Christian Flemmen Johansen Høybråten & Stovner M 17-19 MTB 26:08:03 20.66
390 43430 Trond Berg Hydro Høyanger M 30-34 18:34:14 29.07
690 32494 Steinar Solås Hydro Høyanger M 55-59 21:08:16 25.54
695 32505 Jan Atterås Hydro Høyanger M 55-59 21:12:32 25.46
696 32063 Henry Skår Hydro Høyanger M 50-54 21:12:38 25.45
549 35407 Inge Johansen Hydro BIL M 35-39 19:25:21 27.80
21 34787 Glenn Kjetil Jonassen Humlepungen Sykkel M 35-39 14:48:43 36.45
1239 43845 Ulrik Kirchheiner HSOK M 40-44 27:07:25 19.90
685 35441 Terje Fallan Hovin IL M 45-49 21:06:38 25.57
1338 36222 Ottar Strand Horten M 45-49 29:21:33 18.39
1386 43938 André Hope Hopetravel.com M 30-34 33:40:30 16.03
200 42294 Per Abrahamsen Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 43348 Odd Magne Berge Holmestrand SK M 30-34 17:14:55 31.30
200 43351 Helge Morten Brunborg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 40837 Kjell Eilertsen Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43353 Trond Gjerde Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 43352 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 43354 Trond Gunleiksrud Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 41502 Hans Heyerdahl Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 35927 Svein Hvidsten Holmestrand SK M 60-64 17:14:55 31.30
200 27915 Roger Lauritzen Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 35398 Stein Arne Melsæter Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 41770 Tor-Egil Ryeng Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 40604 Jan Røyneberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30
200 36889 Gudleik Skarstad Holmestrand SK M 50-54 17:14:55 31.30
200 40606 Tor Inge Skau Holmestrand SK M 35-39 17:14:55 31.30
200 43355 Finn-Åge Stenberg Holmestrand SK M 45-49 17:14:55 31.30
200 70364 Lars-Jørgen Sælø Holmestrand SK M 25-29 17:14:55 31.30
200 43357 Trond Aarstadberg Holmestrand SK M 40-44 17:14:55 31.30

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 24.75 Km/t
Snittid: 21:48:44
Antall deltakere: 1430

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen