Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2003

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 68479 Terje Holm Brumunddal SK M 30-34 04:09:15 45.73
2 65492 Pål Christian Hustoft Asker CK M 35-39 04:09:16 45.73
2 34807 Rune Holtze Jensen IF Frøy M 40-44 04:09:16 45.73
2 34808 Geir Kjær IF Frøy M 40-44 04:09:16 45.73
5 43971 Kristian Andreassen Brumunddal SK M 25-29 04:09:18 45.72
5 64099 Christian Sjurseth Asker CK M 25-29 04:09:18 45.72
7 34801 Hans Jørgen Lihagen Bærum og Omegn CK M 30-34 04:09:19 45.72
7 68117 Lars Vethe Asker CK M 30-34 04:09:19 45.72
9 44626 Kenneth Eriksen Asker CK M 35-39 04:09:20 45.72
9 67074 Terje Sirevaag Asker CK M 40-44 04:09:20 45.72
9 45397 Lorentz Tanner IF Frøy M 40-44 04:09:20 45.72
12 47054 Øyvind Borgersen Brumunddal SK M 20-24 04:09:22 45.71
13 30491 Espen Andresen IF Frøy M 35-39 04:09:23 45.71
13 67015 Steinar Jensen Asker CK M 35-39 04:09:23 45.71
13 34796 Arve Lyngstad Asker CK M 35-39 04:09:23 45.71
13 68480 Finn Vegard Nordhagen Asker CK M 35-39 04:09:23 45.71
13 35236 Tommy Olsen Brumunddal SK M 35-39 04:09:23 45.71
13 44624 Erik Windelstad Asker CK M 35-39 04:09:23 45.71
19 30391 Bjørn Saksberg Bærum og Omegn CK M 30-34 04:09:24 45.70
20 67765 Christian H. Pedersen Brumunddal SK M 20-24 04:09:26 45.70
21 33815 Jonny Johansen Brumunddal SK M 45-49 04:09:28 45.69
21 44627 Helge Mosveen Asker CK M 40-44 04:09:28 45.69
21 44998 Tom Sørensen Asker CK M 45-49 04:09:28 45.69
24 22483 Gaute Risnes Jømna Heradsbygd SK M 30-34 04:09:31 45.68
25 65349 Tron Ihler IF Frøy M 45-49 04:09:34 45.67
25 34763 Erik Schøyen Bærum og Omegn CK M 40-44 04:09:34 45.67
27 43981 Kai Alfstad Brumunddal SK M 35-39 04:09:35 45.67
27 68121 Mats Berger IF Frøy M 35-39 04:09:35 45.67
29 68135 Morten Bakke Røed Brumunddal SK M 40-44 04:10:22 45.53
30 34804 Jan Bodin IF Frøy M 45-49 04:12:29 45.15
31 48619 Jan Olav Beitmyren Specialized M 35-39 04:12:41 45.11
31 41421 Kjetil Hagtvedt Dammen Bekkelaget SK M 20-24 04:12:41 45.11
31 47377 Bjørn Ivar Ekberg Sportsklubben Ceres M 30-34 04:12:41 45.11
31 68481 Hans Petter Engelsdal Tønsberg CK M 35-39 04:12:41 45.11
31 68482 Jahn Gulbrandsen Askim SK M 35-39 04:12:41 45.11
31 68484 Richard Rom Hansen Askim SK M 35-39 04:12:41 45.11
31 45473 Ole Henrik Hansen Nes SK M 30-34 04:12:41 45.11
31 23966 Jan Inge Molund Sportsklubben Ceres M 35-39 04:12:41 45.11
39 68485 Henning Neaas Eidsvoll M 25-29 04:12:43 45.10
40 47651 Ola Thomas Berntsen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:12:46 45.10
40 68486 Roy Hopland Lillehammer CK M 30-34 04:12:46 45.10
40 48272 Lars Ragnar Manengen Lillehammer CK M 20-24 04:12:46 45.10
40 68487 Øyvind Myhrvold Nes SK M 20-24 04:12:46 45.10
40 68488 Patrick Åserud Hasle Løren IL M 30-34 04:12:46 45.10
45 44640 Ove Davidsen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:12:47 45.09
45 40553 Pål Fredriksen Sportsklubben Ceres M 45-49 04:12:47 45.09
45 20802 Asbjørn Kristiansen Tønsberg CK M 45-49 04:12:47 45.09
48 68489 Ragnar Gjermundrud Tønsberg CK M 40-44 04:12:49 45.09
48 44649 Frank Solberg Bærum og Omegn CK M 40-44 04:12:49 45.09
50 67699 Nicolay Martinsen Bekkelaget SK M 20-24 04:12:51 45.08
50 68490 Kåre Risnes Sportsklubben Ceres M 25-29 04:12:51 45.08
52 68491 Lars Chr. Hansen Norway M 45-49 04:12:52 45.08
53 67695 Thomas Kleven Asker CK M 25-29 04:12:54 45.07
54 66873 Even Thorstad Specialized M 20-24 04:13:06 45.04
55 68492 Roar Pedersen Sportsklubben Ceres M 35-39 04:13:28 44.97
56 68493 Joar Lund Norway M 25-29 04:13:29 44.97
57 67694 Lars S. Holm Ringerike SK M 30-34 04:13:34 44.95
58 44665 Roger Gråv Lillehammer CK M 30-34 04:13:42 44.93
59 44722 Frode Dalen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:13:45 44.92
60 67698 Trond Arne Ottersen Ringerike SK M 30-34 04:13:59 44.88
61 44636 Robert Corell Asker CK M 30-34 04:14:25 44.80
62 47662 Trond Lundeby Sportsklubben Ceres M 35-39 04:14:35 44.77
63 49358 Pål Tangen Asker CK M 35-39 04:14:47 44.74
64 65350 Steinar Forsmo IF Frøy M 45-49 04:14:48 44.74
65 51380 Tom Moen Norway M 30-34 04:14:51 44.73
66 48266 Roger Eilertsen Sportsklubben Ceres M 30-34 04:15:24 44.63
66 51423 Per Henning Valbye Sportsklubben Ceres M 30-34 04:15:24 44.63
68 47676 Espen Lønnes Renholt Sportsklubben Ceres M 35-39 04:15:25 44.63
69 68494 Kim Johansen Sportsklubben Ceres M 25-29 04:15:49 44.56
70 47488 Edmund Langeland Asker CK M 40-44 04:18:49 44.04
71 68165 Erling Nordgreen Bærum og Omegn CK M 35-39 04:19:15 43.97
72 68495 Inge Møen IF Frøy M 25-29 04:19:35 43.91
72 34988 Jan Morten Aag IF Frøy M 40-44 04:19:35 43.91
74 30608 Vidar Hjelm Johansen Asker CK M 45-49 04:19:38 43.90
75 34971 Terje Hullstein IF Frøy M 35-39 04:19:41 43.89
76 44637 Trond Rinnan Sportsklubben Ceres M 30-34 04:21:37 43.57
77 67041 Kristian Gullhav Asker CK M 25-29 04:23:27 43.27
78 41424 Thomas André Kjerstad Rustad IL M 20-24 04:24:21 43.12
79 68149 Thorbjørn Hegge Lillehammer CK M 40-44 04:31:20 42.01
79 51575 Morten Sperre Tønsberg CK M 40-44 04:31:20 42.01
81 47486 Steinar Næss Lillehammer CK M 45-49 04:31:21 42.01
82 78764 Frode Pedersen Hasle Løren IL M 25-29 04:31:22 42.00
83 40564 Bjørn Hamre Sportsklubben Rye M 50-54 04:31:47 41.94
84 41459 Espen Sumstad Arvesen IF Frøy M 20-24 04:34:45 41.49
84 40578 André Fossum IF Frøy M 30-34 04:34:45 41.49
86 30485 Bjarte Vethe Voss SK M 30-34 04:36:35 41.21
87 47052 Bersvenn Støen Frikransen Elite/Brumunddal SK M 20-24 04:37:08 41.13
88 68142 Morten Melhus Norway M 30-34 04:37:11 41.12
88 44668 Jon Christian Møller Sportsklubben Rye M 30-34 04:37:11 41.12
90 65367 Rune Johansen Sportsklubben Rye M 40-44 04:37:12 41.12
91 68497 Linda Bahr Sportsklubben Rye K 35-39 04:37:13 41.12
91 48285 Geir-Egil Bolstad Bærum og Omegn CK M 35-39 04:37:13 41.12
91 68163 Lene Hansen Bærum og Omegn CK K 25-29 04:37:13 41.12
91 43977 Roger Larsson Sportsklubben Rye M 55-59 04:37:13 41.12
91 47179 Eirik Nordli Frikransen SK M 35-39 04:37:13 41.12
91 67665 Kjell Erik Åmold Sportsklubben Rye M 55-59 04:37:13 41.12
97 34897 Stein Brudal Sportsklubben Rye M 50-54 04:37:14 41.12
97 68498 Roald Mathisen Sportsklubben Rye M 50-54 04:37:14 41.12
97 68132 Sigurd Asbjørn Røeggen Sportsklubben Rye M 50-54 04:37:14 41.12
100 47333 Hans Baalerud Asker CK M 45-49 04:37:18 41.11
100 34838 Arild Aamodt Sportsklubben Rye M 45-49 04:37:18 41.11
102 44643 Magnus Ofstad Sportsklubben Rye M 30-34 04:37:19 41.10
103 34855 Konrad Sel Brumunddal SK M 35-39 04:37:20 41.10
104 68499 Harald Bugge Koll M 40-44 04:37:24 41.09
105 23723 Ivar Westby Sportsklubben Rye M 60-64 04:38:37 40.91
106 30648 Inge Bjart Torkildsen Frikransen SK M 50-54 04:38:48 40.88
107 67529 Jan Olsen Nytveit Sportsklubben Rye M 40-44 04:39:00 40.86
108 68500 Tommy Lyse Hafslund M 40-44 04:39:05 40.84
108 68501 Olav Sveum Gjøvik CK M 40-44 04:39:05 40.84
110 40638 Petter Spilling Bærum og Omegn CK M 30-34 04:39:08 40.84
110 45517 Erik Wang Sportsklubben Rye M 35-39 04:39:08 40.84
112 25715 Leif Erik Bystrøm Stegaberg IL M 45-49 04:40:54 40.58
113 48628 Trond Askautrud Follo SK M 30-34 04:41:01 40.56
113 68502 Roy Kjetil Håkelien Nes SK M 25-29 04:41:01 40.56
113 65552 Hans Erik Lund Norges Bank M 25-29 04:41:01 40.56
113 48627 Pål André Thorsby Follo SK M 25-29 04:41:01 40.56
117 151144 Morten Haugen Norway M 45-49 04:41:06 40.55
118 30487 Kristian Torgersen Krødsherad IL M 20-24 04:41:07 40.55
119 46920 Rune Rikoll CK Nittedal M 35-39 04:41:08 40.55
120 33819 Nina Brendalsmo Tønsberg CK K 25-29 04:41:09 40.54
121 29192 Terje Amundsen Nc Entrepenør M 25-29 04:41:10 40.54
121 68503 Per Ole Vikerhaugen Nes SK M 25-29 04:41:10 40.54
123 42372 Egil Knapper Team XL-1 M 30-34 04:41:12 40.54
123 46861 Olav Langeland Tønsberg CK M 45-49 04:41:12 40.54
123 125527 Bjørn R. Møller Norway M 40-44 04:41:12 40.54
126 30831 Erik Tjøtta Frikransen SK M 35-39 04:41:57 40.43
127 30392 Frank Slevikmoen Krødsherad IL M 30-34 04:42:20 40.37
128 68504 Jonas Nielsen HSG/Lørenskog Ski M 16-19 04:42:22 40.37
128 63992 Roar Nylende Vang SK M 35-39 04:42:22 40.37
130 52244 Gary Bruce Turner Bærum og Omegn CK M 40-44 04:42:47 40.31
131 35067 Trond Kongerud Ullensaker CK M 40-44 04:42:53 40.29
132 36371 Espen Halvorsen Norway M 35-39 04:42:57 40.28
133 67689 Vidar Lillebo Team Rocket M 40-44 MTB 04:43:05 40.27
134 41504 Kristian Saastad Modum CC M 45-49 04:43:08 40.26
135 41520 Jo Stokkebryn Norway M 40-44 04:43:10 40.25
136 67092 Bjørn Arne Berg Nes SK M 35-39 04:43:50 40.16
137 41510 Ingjerd Haug Johnsrud Bærum og Omegn CK K 35-39 04:44:30 40.07
138 41423 Jan Erik Johnsrud Bærum og Omegn CK M 40-44 04:44:32 40.06
139 68505 Kjell Ove Velta Norway M 35-39 04:44:50 40.02
140 68506 Tone Gravold Asker CK K Tandem 04:45:05 39.98
140 67671 Espen Langli Asker CK M Tandem 04:45:05 39.98
142 47476 Lars Johan Ophus Brumunddal SK M 16-19 04:46:34 39.78
143 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy M 40-44 04:47:02 39.71
144 40579 Rudi Baumgarten Sportyvenner.no M 30-34 04:47:04 39.71
144 68507 Odd-Erik Bunde IF Frøy M 30-34 04:47:04 39.71
146 66874 Pål Gulliksen IF Frøy M 50-54 04:47:06 39.70
146 67681 Asbjørn Langmyr Jømna Heradsbygd SK M 50-54 04:47:06 39.70
146 34945 Trond Ugland Asker CK M 50-54 04:47:06 39.70
149 67043 Svein Olav Andersen Asker CK M 40-44 04:47:07 39.70
149 47387 Trygve Gillebo Asker CK M 40-44 04:47:07 39.70
149 98609 Trond Hagen Jømna Heradsbygd SK M 55-59 04:47:07 39.70
149 41430 Kjell Arne Olsen Brumunddal SK M 40-44 04:47:07 39.70
149 68508 Brede Tørudstad Brumunddal SK M 40-44 04:47:07 39.70
154 64169 Roger Aloy Brumunddal SK M 60-64 04:47:09 39.70
154 47553 Per Christian Bogstad Asker CK M 35-39 04:47:09 39.70
154 34972 Øyvind Husby IF Frøy M 35-39 04:47:09 39.70
154 68123 Rune Otterstad Brumunddal SK M 35-39 04:47:09 39.70
158 65650 Atle Sagmoen Brumunddal SK M 20-24 04:47:10 39.69
159 47071 Jan Roger Kristiansen Asker CK M 45-49 04:47:11 39.69
160 67049 Svein Aalrust Asker CK M 35-39 04:47:13 39.69
160 47480 Sverre Aarskog Brumunddal SK M 20-24 04:47:13 39.69
162 45480 Tom R. Gunntveit Asker CK M 40-44 04:47:18 39.67
163 33826 Håvard Harstad Bærum og Omegn CK M 25-29 04:47:27 39.65
164 68509 Thomas Mathiesen Lillehammer CK M 35-39 04:49:17 39.40
164 68510 Frode Stendahl Tønsberg CK M 35-39 04:49:17 39.40
164 67733 Steven Von Hall Vesta BIL M 35-39 04:49:17 39.40
167 68188 Morten Bogerud Vesta BIL M 30-34 04:49:18 39.40
167 41516 Peder Skancke Christiania Roklubb M 20-24 04:49:18 39.40
169 33822 Bjørn Erik Thuv Tønsberg CK M 50-54 04:49:21 39.39
170 41469 Vidar Buksrud Sportsklubben Ceres M 35-39 04:49:41 39.35
171 68511 Vemund Bertelsen Rustad IL M 20-24 04:50:16 39.27
172 49910 Morten Korslund Gjøvik CK M 40-44 MTB 04:50:36 39.22
173 45077 Tonje Strømdahl Hasle Løren IL K 30-34 04:50:41 39.21
174 30490 Lars Erik Andersen Hasle Løren IL M 25-29 04:50:42 39.21
174 68512 Rune Stendahl Tønsberg CK M 35-39 04:50:42 39.21
176 50612 Håvard Stokke Vesta BIL M 35-39 04:51:08 39.15
177 44256 Stig Aldor Vennestrøm Brumunddal SK M 25-29 04:51:53 39.05
178 67701 Knut Erik Finstad Frikransen SK M 50-54 04:52:08 39.02
179 37367 Øyvind Berg Norway M 40-44 04:52:43 38.94
180 67980 Jan Cato Hovde Brumunddal SK M 35-39 MTB 04:55:08 38.62
181 41450 Anders Bernhoft Sportsklubben Ceres M 30-34 04:55:11 38.62
182 68147 Svein Erik Bjørseth Lillehammer CK M 35-39 04:55:14 38.61
183 32713 Dag Sture Eine Friis Frikransen SK M 55-59 04:56:24 38.46
184 68514 Truls Kristoffersen IF Frøy M 50-54 04:56:43 38.42
185 33986 Asle Nistad Asker CK M 35-39 04:57:06 38.37
186 68515 Jørgen Matsen Rustad IL M 20-24 04:57:11 38.36
187 68194 Espen Undrum Sportsklubben Rye M 25-29 04:57:57 38.26
188 68516 Per Arne Ralstad Savalen SK M 16-19 04:57:59 38.25
188 68517 Stian Ståle Savalen SK M 45-49 04:57:59 38.25
188 68518 Anders Urset Savalen SK M 35-39 04:57:59 38.25
191 48292 Inge Erlimo Savalen SK M 25-29 04:58:28 38.19
192 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy M 30-34 04:59:00 38.12
193 40608 Ketil Gromstad Oslo Politis IL M 35-39 04:59:06 38.11
194 68519 Øyvind Wold Harestua M 20-24 04:59:13 38.09
195 30667 Helge Framnes Spicheren treningssenter M 30-34 04:59:18 38.08
195 68520 Roy Lindholt Norway M 30-34 04:59:18 38.08
197 63949 Tommy Engvik Norway M 35-39 04:59:19 38.08
198 65444 Ole Stian Bockelie Gruppetto M 25-29 04:59:23 38.07
198 48635 Kjetil Monsen Norway M 35-39 MTB 04:59:23 38.07
198 68521 Trym Telje Norway M 35-39 04:59:23 38.07
201 47169 Per Christian Brekke Sjøli Nordre Eidsvoll IL M 30-34 MTB 04:59:24 38.07
202 67048 Johan Høgseth Eidsvoll SK M 55-59 MTB 04:59:25 38.07
203 68179 Christian Frey Dahl Gruppetto M 25-29 04:59:26 38.07
203 34930 Christer Opsann Sats Sagene /Caffemocca M 25-29 04:59:26 38.07
205 34895 Alexander Berntsen Ullensaker Skiklubb M 20-24 04:59:31 38.06
205 40738 Ketil Humlekjær Fredrikstad SK M 30-34 04:59:31 38.06
205 30668 Audun Nysæther Spicheren treningssenter M 30-34 04:59:31 38.06
205 67050 Knut Røssum Norway M 45-49 04:59:31 38.06
205 68522 Claes-H. Unger Østmarka IL M 45-49 04:59:31 38.06
205 44677 Espen Østhaug Fredrikstad SK M 25-29 04:59:31 38.06
211 67687 Sauveur Circhirillo Østmarka IL M 50-54 04:59:32 38.05
211 68523 Odd Erik Grindrud Norway M 50-54 04:59:32 38.05
213 68524 Erik Jansen Sportsklubben Ceres M 55-59 04:59:34 38.05
214 44661 Erling Danielsen Norway M 40-44 04:59:35 38.05
214 68166 Ulf Morten Pettersen Eidsvoll SK M 35-39 MTB 04:59:35 38.05
216 34924 Tom Haugland Bærum og Omegn CK M 45-49 04:59:36 38.05
216 40901 Truls Norderhaug Norway M 50-54 04:59:36 38.05
218 67758 Odd Inge Aaheim Lillehammer CK M 35-39 04:59:37 38.04
219 68187 Trond Leistad Draka Norsk Kabel M 40-44 MTB 04:59:39 38.04
219 47260 Tor Richard Mjaanes Eidsvoll SK M 35-39 MTB 04:59:39 38.04
219 67206 Knut Skaramyren Norway M 30-34 04:59:39 38.04
222 47389 Hallvard Sander Søndrål Andedarkji TSK M 50-54 MTB 04:59:40 38.04
223 68525 Lars Kabbe Gomo M 25-29 04:59:43 38.03
223 36663 Trond Vatne Dynea BIL M 35-39 04:59:43 38.03
225 34889 Johannes Skaug Raufoss CK M 45-49 05:00:03 37.99
226 68174 Ragnar Storhaug Sportsklubben Rye M 50-54 05:00:06 37.98
227 68526 Stian Ekern Lillehammer CK M 16-19 05:00:25 37.94
228 68527 Gisle Johanson Norway M 60-64 05:00:39 37.91
229 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 16-19 05:00:58 37.87
230 68528 Linda Evensen Sportsklubben Rye K 35-39 05:01:19 37.83
230 67685 Elisabeth Nielsen Sportsklubben Rye K 40-44 05:01:19 37.83
232 46949 Ingvar Ingebrigtsen Draka Norsk Kabel M 55-59 05:01:28 37.81
233 40672 Terje Gomo Thermax M 30-34 05:02:45 37.65
234 68529 Ole Kristian Stenberg Gomo M 40-44 05:02:46 37.65
235 64153 Rune Byrløkken Harpefoss IL M 35-39 05:03:46 37.52
236 41532 Ole Kenneth Eliesen Bravida M 30-34 05:04:18 37.46
237 47547 Johnny Jørgenvåg Sportsklubben Ceres M 50-54 05:04:19 37.46
238 41786 Gunnar Jakobsen Narvik Cykkelklubb M 45-49 05:04:43 37.41
239 68178 Knut Ove Pettersen Ullensaker CK M 40-44 05:05:11 37.35
240 26100 Marion Nilsen Asker CK K 40-44 05:05:33 37.30
241 44997 Ann-Christin Sørensen Asker CK K 35-39 05:05:39 37.29
242 36590 Ståle Nerland Skagerak M 40-44 05:05:47 37.28
243 51339 Trond Thorsen Nes SK M 35-39 05:05:54 37.26
243 67108 Gunnar Aanonsen SBC Sportsklubb M 45-49 05:05:54 37.26
245 45474 Per Anton Finstad Brumunddal SK M 50-54 05:05:59 37.25
246 68530 Vidar Tuengen Tønsberg CK M 30-34 05:06:10 37.23
246 68238 Svein Olav Ødeskaug Tønsberg CK M 05:06:10 37.23
248 47602 Morten Sverdrup-Thygeson Bærum og Omegn CK M 16-19 MTB 05:07:54 37.02
249 41603 Gerd Elisabeth Johnsrud Bærum og Omegn CK K 45-49 05:07:56 37.02
250 20105 Alf Kåre Andersen Bærum og Omegn CK M 40-44 05:07:58 37.01
251 68531 Knut Chr. Rieder Borge Bærum og Omegn CK M 30-34 05:08:18 36.97
252 67097 Per Henriksen Ringerike SK M 40-44 05:09:59 36.77
253 67832 Tim Bennett Frikransen SK M 35-39 05:10:53 36.66
254 30923 Gunnar Bøhmer Sportsklubben Rye M 55-59 05:11:48 36.56
255 68532 Kristian Sølsnes Førde CK M 50-54 05:12:10 36.51
256 88559 Terje Haugen Tønsberg CK M 50-54 05:12:23 36.49
257 67726 Henrik Høiberg Norway M 16-19 05:12:39 36.46
258 68534 Jarle Skogland Nemko Racingteam M 30-34 MTB 05:12:52 36.43
259 68535 Raymond Barlien Frikransen SK M 35-39 05:12:57 36.42
260 68536 Frank Robert Bakken Elixia Hønefoss M 50-54 05:13:00 36.42
260 67702 Yngve Thoresen Elixia Hønefoss M 30-34 05:13:00 36.42
260 63948 Ola Østvold Elixia Hønefoss M 25-29 05:13:00 36.42
263 50998 Therese Otterlei Jømna/Heradsbygd SK K 30-34 05:13:04 36.41
264 34105 Sigmund Ruud Vesta BIL M 40-44 05:13:07 36.40
265 47507 Arne Bryhn Norway M 50-54 05:13:57 36.31
266 68175 Ole Kjærsgaard Frikransen SK M 40-44 05:15:21 36.15
267 34984 Frode Stette IF Frøy M 40-44 05:16:00 36.07
268 36524 Trond Ola Berg Brumunddal SK M 45-49 05:16:13 36.05
269 68537 Startnr. 5274 M 05:17:27 35.91
270 68538 Per Bjurgren Sportsklubben Ceres M 20-24 05:17:42 35.88
271 36655 Lars Øyvind Johansen Sportsklubben Ceres M 40-44 05:17:59 35.85
272 41527 Ivar Kjellhov IF Frøy M 45-49 05:18:00 35.84
273 68143 Glenn Wiik Lillehammer CK M 20-24 05:18:23 35.80
274 35517 Jarle Grimstad EV BIL M 35-39 MTB 05:19:29 35.68
274 47509 Iren Strømstad Asker CK K 35-39 05:19:29 35.68
276 27923 Roger Finstad Norway M 30-34 05:19:31 35.67
277 44147 Knut Ove Hauge Elixia Hønefoss M 25-29 05:20:06 35.61
278 68539 Morten Stenbock Pedersen BTOT SK M 35-39 05:20:07 35.61
279 36436 Roar Håland Ottadalen SK M 40-44 05:20:09 35.60
280 34952 Pål Haugen Ottadalen SK M 16-19 05:20:17 35.59
281 67140 Vidar Vatningen Ringerike SK M 50-54 05:20:21 35.58
282 34974 Bjørnar Johansen IF Frøy M 55-59 05:20:25 35.57
283 67741 Cato Ødegård Askim SK M 35-39 05:20:57 35.51
284 32654 Sigbjørn Velle Norway M 30-34 05:21:04 35.50
285 37285 Knut Alfred Stabell Moss SK M 50-54 05:23:29 35.24
286 70352 Kjell Rudlang Gjøvik CK M 50-54 05:23:51 35.20
287 54176 Terje Hildeng Aktietrykkeriet BIL M 55-59 05:24:44 35.10
288 67261 Marte Eggen Asker CK K 30-34 05:25:07 35.06
289 54681 Arve Sunde Brumunddal SK M 20-24 05:26:17 34.93
290 122110 Jonas Nielsen Lørenskog Ski/ HSG M 16-19 05:26:59 34.86
291 40674 Helge Mathisen Norway M 50-54 MTB 05:27:18 34.83
292 44897 Dyre Saxrud Hamar BIR M 55-59 05:27:30 34.80
293 48393 Baard Erik Haugen IF Frøy M 15 05:27:47 34.77
293 44804 Kjell-Arne Olsen LKAB Fritid M 55-59 05:27:47 34.77
295 47470 Ansgar Myhre Norway M 50-54 05:28:17 34.72
296 47469 Geir Figenschou KEBIL M 50-54 05:28:21 34.71
297 40966 Håvard Stubbom M.v.s.k. M 25-29 MTB 05:28:23 34.71
298 68540 Øystein Cysvik SpareBank 1 M 40-44 05:28:27 34.70
298 68541 John M. Rastad Team BBS M 45-49 05:28:27 34.70
298 68542 Åge Rønning HP Norway M 45-49 05:28:27 34.70
298 53807 Jon Vahl Saxhaug Team BBS M 40-44 05:28:27 34.70
298 29051 Sverre Johan Stener Team BBS M 25-29 MTB 05:28:27 34.70
303 68543 Rune Andersen Team BBS M 35-39 05:28:28 34.70
303 68544 Jon Olav Hjerpåsen Team BBS M 35-39 MTB 05:28:28 34.70
303 68545 Trond Sjøli Team BBS M 35-39 05:28:28 34.70
306 44267 Steinar Stubbom Norway M 40-44 05:30:06 34.53
307 67686 Tor Myrseth Sportsklubben Rye M 60-64 05:30:09 34.52
307 51389 Eva Storbråten Sportsklubben Rye K 40-44 05:30:09 34.52
309 68302 Terje Johnsen Norway M 35-39 05:30:10 34.52
310 68546 Frode Leivestad Elixia Hønefoss M 25-29 MTB 05:30:15 34.51
311 44051 Frode Østlund Byggholt BIL M 55-59 05:30:18 34.51
312 36747 Ståle Kristian Andersen Eidsvoll SK M 30-34 05:30:27 34.49
313 68547 Klaus Ackermann Brumunddal SK M 50-54 05:30:29 34.49
313 41867 Reidar Larsen Brumunddal SK M 45-49 MTB 05:30:29 34.49
315 47612 Christian Prestegård Terra Finans BIL M 45-49 MTB 05:31:03 34.43
316 47271 Paul Holen Ottadalen SK M 45-49 05:31:06 34.43
317 68548 Raf Getz Bærum og Omegn CK M 50-54 05:31:08 34.42
318 68549 Sjur Slaatsveen Ottadalen SK M 45-49 05:31:27 34.39
319 68550 Paal Hårek Stranheim HP Norway M 35-39 05:31:35 34.38
320 67783 Lars Erik Wenner Norske Skog Follum M 40-44 MTB 05:31:36 34.37
321 40748 Rune Holden Lexpress M 35-39 MTB 05:31:52 34.35
322 67026 Terje Aasen Nordre Eidsvoll IL M 40-44 05:32:00 34.33
323 68551 Carl Hilmar Breen Dal IL M 40-44 05:32:14 34.31
323 68552 Marthe Breen Dal IL K 15 05:32:14 34.31
325 67323 Magne Torgeir Løvstuen Brumunddal SK M 25-29 05:32:27 34.29
326 47391 Ove-Egil Eriksen Hamar BIR M 35-39 05:32:29 34.28
327 41567 Fred Ove Helland Sportyvenner.no M 30-34 MTB 05:32:42 34.26
328 63254 Jan Wold DFJ M 55-59 05:32:49 34.25
329 67815 Odd Henning Østereng Norske Skog Follum M 35-39 MTB 05:32:51 34.24
330 67773 Torill Kalfoss Østmarka IL K 25-29 05:32:59 34.23
331 68265 Stine Karlstad Østmarka IL K 20-24 05:33:02 34.23
332 47401 Per-Eivind Eriksson SIcopels Team M 30-34 05:33:25 34.19
333 37953 Elisabeth Kristiansen Østmarka IL K 30-34 05:33:45 34.15
334 80338 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Jømna Heradsbygd SK K 30-34 05:33:54 34.14
335 68553 Stein Arne Hoel Frikransen SK M 45-49 05:34:32 34.07
336 65593 Paul Martin Nerby Norway M 30-34 05:34:56 34.03
337 67126 Lars Martin Reitan Vesta BIL M 30-34 05:35:01 34.02
338 68554 Tommy Nilsen Nes SK M 35-39 05:35:22 33.99
339 68555 Ivar Morken Norway 05:35:40 33.96
340 36079 Terje Opsahl IK Hero M 60-64 05:36:08 33.91
341 68556 Ole Martin Storlien Brumunddal SK M 15 05:37:09 33.81
342 68557 Reidar Ingar Arnesen Viken Fjernvarme M 55-59 MTB 05:37:12 33.80
343 67947 Karen Mette Hennig Asker CK K 35-39 05:37:25 33.78
344 68558 Mailen Viddal Brumunddal SK K 25-29 05:37:30 33.77
345 47510 Kari Strømstad Asker CK K 35-39 05:37:32 33.77
345 46990 Ingun Yri Asker CK K 30-34 05:37:32 33.77
347 68559 Dag Helgestad Brumunddal SK M 65-69 05:37:51 33.74
348 68232 Kjetil Gaaserud Sunnaas Sykehus M 35-39 05:37:56 33.73
349 67763 Kjetil Thøgersen Norway M 35-39 MTB 05:37:58 33.73
350 68560 Gudmund Knai Hurdal IL M 45-49 05:38:23 33.68
351 132326 Frode Olsen Team BBS M 40-44 MTB 05:38:49 33.64
352 68562 Lars Tarøy Bærum og Omegn CK M 45-49 05:39:20 33.59
353 44131 Bjørn Olav Jeksrud Sportsklubben Ceres M 55-59 05:39:37 33.56
354 67220 Per Arne Berg Larsen Nordre Eidsvoll IL M 45-49 MTB 05:39:42 33.55
354 67196 Karsten Sjøli Nordre Eidsvoll IL M 55-59 05:39:42 33.55
356 67174 Tormod Frydenlund Feiring IL M 50-54 05:39:46 33.55
357 47402 Knut Ole Eliesen Bravida M 55-59 05:39:54 33.53
358 68195 André Moe Ambulansetjenesten i Oslo M 25-29 MTB 05:39:55 33.53
359 44867 Rolv Odde Ottadalen SK M 50-54 05:40:15 33.50
360 30525 Espen Lunde SKADE IL M 30-34 05:40:44 33.45
361 68564 Ole Arne Linga Norway M 35-39 05:40:46 33.45
362 68565 Espen Moen IF Frøy M 30-34 05:40:55 33.43
363 68566 Lars Gunder Gundersen Felgen M 40-44 05:40:58 33.43
364 47984 Sverre Haugerud IK Hero M 60-64 05:41:01 33.42
365 46223 Einar Alexandersen Peterson Linerboard Moss M 55-59 05:42:27 33.28
366 33850 Magnus Sønsteby Felgen M 25-29 05:42:30 33.28
367 68243 Jan Erik Ovesen Oslo Øst Malt Union M 30-34 05:42:38 33.27
368 68567 Mariusz Rochowicz Schøyen Oslo Øst Malt Union M 35-39 05:42:52 33.24
369 35694 Finn Abrahamsen LKAB-Fritid M 55-59 05:43:14 33.21
369 68568 Per E. Martinsen Norway M 30-34 05:43:14 33.21
371 22644 Geir Inge Berg NTNUI M 20-24 05:43:17 33.20
371 68569 Harald Glæsrud VPIL M 40-44 MTB 05:43:17 33.20
371 68570 Arve Kalland VPIL M 45-49 MTB 05:43:17 33.20
371 68571 Frode Hermann Syvertsen VPIL M 40-44 MTB 05:43:17 33.20
375 67158 Jan Olav Grønvold Ringenes Herrer M 30-34 MTB 05:43:34 33.18
376 63994 Terje Fjæstad Ringenes Herrer M 45-49 MTB 05:43:38 33.17
377 52237 Morten Paulsen Ringenes Herrer M 30-34 MTB 05:43:39 33.17
378 68572 Kurt Stille Gammel Dansk M 65-69 05:43:48 33.15
379 68573 Magne Hansen Ringenes Herrer M 40-44 MTB 05:43:52 33.15
380 68574 Tom Pettersen Norway M 35-39 MTB 05:43:55 33.14
381 34961 Øyvind Korpberget Nordfron Kommune M 30-34 05:44:03 33.13
381 40902 Kjell Sveen Norway M 45-49 05:44:03 33.13
383 68217 Knut Solaas Felgen M 35-39 05:44:12 33.12
383 67213 Carl Fredrik Sønsteby Felgen M 25-29 05:44:12 33.12
385 68196 Terje Arnesen Kværner M 35-39 MTB 05:44:30 33.09
386 115831 Sverre Amundsen Elixia Xycling Team M 60-64 05:45:00 33.04
387 68575 Olav Sunde Lillehammer CK M 50-54 05:45:58 32.95
388 67279 Arild Tjernsli Lillehammer CK M 50-54 05:46:02 32.94
389 27408 Per Rønning Bærum og Omegn CK M 35-39 MTB 05:46:05 32.94
389 35137 Asgeir Ulland Norway M 35-39 05:46:05 32.94
391 47400 Arne Ødegård Lågen CK M 35-39 05:46:16 32.92
392 64320 Leif Haugen HK ELEKTRO AS M 45-49 05:46:23 32.91
393 67739 Kjell Åge Hagland Hydro Glomfjord BIL M 45-49 05:46:26 32.90
394 41758 Jon Roger Pedersen Hydro Glomfjord BIL M 40-44 05:46:27 32.90
395 68577 Otto Johansen Tromsø M 35-39 05:46:28 32.90
395 62586 Johannes Leirdal VPIL M 45-49 MTB 05:46:28 32.90
397 67456 Hermann Andersen Hydro Glomfjord BIL M 50-54 05:46:29 32.90
398 62667 Geir Håvard Halvorsen Asko Brumunddalas BIL M 45-49 MTB 05:46:39 32.88
399 37433 Terje Mikkelsen Asko Brumunddalas BIL M 40-44 MTB 05:46:40 32.88
399 62668 Steinar Skansen Asko Brumunddalas BIL M 35-39 MTB 05:46:40 32.88
401 42489 Trond Kristensen Hydro Glomfjord BIL M 50-54 05:46:54 32.86
401 68324 Yngve Krogh Hydro Glomfjord BIL M 45-49 05:46:54 32.86
403 68219 Stig Heyerdahl Ringenes Herrer M 35-39 MTB 05:46:57 32.85
404 68214 Grim Bjørtomt Ringenes Herrer M 40-44 MTB 05:47:06 32.84
405 67240 Johannes J. Svegården Norway M 65-69 05:47:07 32.84
406 65559 Steinar Martinsen Norway M 35-39 05:47:11 32.83
407 47272 Lise Magnussen Fisefine Damer K 30-34 MTB 05:47:24 32.81
407 68578 Toril Thorkildsen Fisefine Damer K 25-29 MTB 05:47:24 32.81
409 67730 Tone Dahle Bærum og Omegn CK K 55-59 05:47:36 32.79
410 52057 Bjørn Rune Hansen Asker CK M 45-49 05:47:38 32.79
411 38614 Roald Johansen Norway M 50-54 05:47:43 32.78
412 68261 Bjørn Slettmo Norway M 25-29 05:48:04 32.75
413 45471 Stig Hovland Raufoss CK M 25-29 05:48:25 32.71
414 68579 Kjell Søbak Vesta BIL M 45-49 05:48:30 32.71
415 145414 Steinar Johansen Norway M 35-39 MTB 05:48:32 32.70
416 68211 Thor Erik Østberg Norway M 25-29 05:48:45 32.68
417 68580 Erik Holte Brumunddal SK M 16-19 05:48:55 32.67
418 40895 Geir Røed Brumunddal SK M 40-44 05:49:12 32.64
419 47073 Ole Christian Lunna Brumunddal SK M 35-39 05:49:14 32.64
420 68581 Finn Haug Ringenes Herrer M 30-34 MTB 05:49:17 32.63
420 62716 Roger Haug Terra Finans BIL M 45-49 MTB 05:49:17 32.63
422 67102 Leif Tore Solberg Brumunddal SK M 55-59 05:49:22 32.63
423 42025 Roy Kolstad Sportsklubben Rye M 50-54 05:49:37 32.60
423 44745 Vidar Simonsen Sportsklubben Rye M 45-49 05:49:37 32.60
425 48281 Anders Rudå Nygaard Rustad IL M 16-19 05:50:26 32.53
426 67769 Thomas Tage Jansen Team Duo M 30-34 05:50:37 32.51
427 68583 Kenny W. Scott Norway M 40-44 MTB 05:50:39 32.51
428 68584 Thor Magne Heggen Gran IL M 55-59 MTB 05:50:40 32.50
429 68585 Jonas Midteng Team Duo M 16-19 05:50:46 32.50
430 33897 Håkon Tangen Telenor BIL M 25-29 05:50:53 32.48
431 68289 Ronny Holt Puls Slemmestad M 35-39 05:50:55 32.48
432 68586 Asbjørn Aase Norway M 50-54 05:51:13 32.45
433 68587 Viggo Eriksen Telenor M 25-29 05:52:03 32.38
434 34067 Fred Gyldenaas Norway M 35-39 05:52:09 32.37
435 68588 Thor Borge Autozentrum Gardermoen AS M 40-44 MTB 05:52:13 32.36
436 68589 Sverre Klonteig Team BBS M 45-49 05:52:22 32.35
437 68590 Carl Eirik Steffensen Norway M 25-29 05:52:23 32.35
438 45716 Sverre Gunnar Brunstad Amersham Health M 35-39 05:53:09 32.28
439 68291 Stian Magnussen Brumunddal SK M 16-19 05:53:11 32.27
439 41908 Gerhard Oltmanns Germany M 55-59 05:53:11 32.27
441 48380 Terje Skuggerud Ringenes Herrer M 35-39 MTB 05:53:13 32.27
442 42758 Per Erik Nyrud Norway M 40-44 MTB 05:53:17 32.26
443 68591 Halvor Glad Sarpsborg SK M 16-19 05:53:21 32.26
444 68592 Arnfinn Kristiansen Autozentrum A/S M 35-39 MTB 05:53:28 32.25
445 67785 Finn Terje Simonsen Bærum og Omegn CK M 55-59 05:53:36 32.23
446 68186 Ole Starup Puls Slemmestad M 40-44 05:53:51 32.21
447 68593 Lena Øveren Ringerike SK K 25-29 05:53:54 32.21
448 67148 Terje Brobakken Raufoss CK M 45-49 05:53:58 32.20
449 31047 Jarle Wetteland Bærum og Omegn CK M 50-54 05:54:04 32.19
450 41788 Hans Lilleeng Ringerike SK M 45-49 05:54:26 32.16
451 68594 Espen Jensehaugen Norway M 25-29 05:54:42 32.13
451 68595 Christoffer Sundin Norway M 30-34 05:54:42 32.13
453 67830 Rolf Thune Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:54:58 32.11
454 67283 Rune Lauritsen Norway M 40-44 05:55:02 32.10
455 49748 Åge Berglund Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 05:55:06 32.10
456 64416 Willy Kristiansen Moelv SK M 45-49 MTB 05:55:09 32.09
457 67427 Henning Grønbakken Gilde Hed-Opp M 30-34 MTB 05:55:10 32.09
457 68596 Ole Ingar Grønbakken Gilde Hed-Opp M 25-29 MTB 05:55:10 32.09
459 49749 Ulf Iversen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 05:55:11 32.09
459 66452 Bjørn Anders Johansen Sunnaas Sykehus M 50-54 05:55:11 32.09
459 36605 Kjell Rudlang Brumunddal SK M 65-69 05:55:11 32.09
462 45957 Line Håkensen Fredrikstad SK K 35-39 05:55:12 32.09
462 44788 Lise Hoff Johannessen Fredrikstad SK K 35-39 05:55:12 32.09
464 64851 Egil Stensrud Lillehammer CK M 60-64 05:55:14 32.09
465 68597 Frode Holm Ringenes Herrer M 40-44 MTB 05:55:15 32.09
466 47876 Tor Aage Dæhli Ringenes Herrer M 45-49 MTB 05:55:16 32.08
467 68598 Oddvar Leivestad Eidsvoll SK M 55-59 05:55:26 32.07
468 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 35-39 05:55:28 32.07
468 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 50-54 05:55:28 32.07
468 35297 Jan Erik Kemp Eidsvoll SK M 50-54 05:55:28 32.07
468 35305 Knut Vidar Sjøberg Eidsvoll SK M 50-54 05:55:28 32.07
468 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 30-34 05:55:28 32.07
468 67754 Terje Vian Eidsvoll SK M 50-54 05:55:28 32.07
468 68220 Inge André Østhagen Eidsvoll SK M 30-34 05:55:28 32.07
475 51328 Svein Bruland Eidsvoll SK M 45-49 05:55:29 32.06
475 67840 Knut Remy Dahl Eidsvoll SK M 40-44 05:55:29 32.06
475 67047 Odd Mikal Harstad Eidsvoll SK M 55-59 MTB 05:55:29 32.06
475 68355 Reidar Skuland Tirsdagsklubben IL M 50-54 MTB 05:55:29 32.06
475 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 40-44 05:55:29 32.06
480 50635 Petter Torgersen Team BBS M 30-34 MTB 05:55:32 32.06
481 68599 Tore Pedersen IF Frøy M 65-69 05:55:42 32.04
482 68600 Sjur Vindal HP Norway M 35-39 05:55:55 32.02
483 47232 Johnny Ingebrigtsen Berksøy IL M 50-54 05:56:13 32.00
484 68287 Hans Petter Schive SKD M 40-44 MTB 05:56:29 31.97
485 68601 Arne Berget FMC Kongsberg Subsea M 50-54 05:56:43 31.95
486 68602 Torstein Elvsaas Team BBS M 30-34 MTB 05:57:03 31.92
487 67131 Leif A. Halvorsen Oslo Politis IL M 45-49 MTB 05:57:06 31.92
487 35207 Odd Ivar Johansen Mustad BIL M 35-39 05:57:06 31.92
487 67862 Leif-Erik Skogly SAS M 35-39 05:57:06 31.92
490 67186 Øivind Ødegaard Norway M 50-54 05:57:20 31.90
491 65566 Jan Fredriksberg Asko Brumunddalas BIL M 30-34 MTB 05:57:21 31.90
492 68251 Kjetil Kristjansen Asko Brumunddalas BIL M 45-49 05:57:24 31.89
493 65735 Åsmund Brekke Norway M 50-54 05:57:43 31.86
494 68603 Rune Magnussen Brumunddal SK M 15 05:57:53 31.85
495 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 45-49 05:57:54 31.85
496 42757 Morten Gran Elixia M 45-49 MTB 05:57:58 31.84
497 67354 Rune Håkensen Ringenes Herrer M 40-44 MTB 05:58:01 31.84
498 68604 Tom Golberg Norway M 40-44 MTB 05:58:13 31.82
499 68605 Sindre Skjærbekk Ringenes Herrer M 25-29 MTB 05:58:27 31.80
500 44285 Richard Gisle Wiik Richie the Cats Biker Team M 40-44 05:59:01 31.75
501 68606 Morten Vollaug Norway M 30-34 05:59:12 31.73
502 68607 Dag Spilde Statistisk sentralbyrå M 30-34 MTB 05:59:14 31.73
503 65866 Svein Arve Nymoen Norway M 50-54 05:59:18 31.72
504 68608 Olav Tungesvik HP Norway M 35-39 05:59:46 31.68
505 68609 Helge Myhren Elixia Hønefoss M 30-34 MTB 06:00:05 31.65
506 68610 Kjell Erik Furnes Norway M 30-34 MTB 06:00:16 31.64
507 68611 Roger Kaspersen IF Frøy M 40-44 06:00:18 31.64
508 68612 Hans Kristian Jorde Norway M 16-19 06:00:39 31.60
509 80266 Stig Hellesnes Norway M 35-39 06:00:47 31.59
510 68614 Stig Rune Aare Norway M 30-34 MTB 06:01:14 31.55
511 68615 Even Ingjær Sportsklubben Rye M 45-49 06:01:21 31.54
512 68616 Per Ladegård Ullevål universitetssykehus M 50-54 06:01:26 31.54
513 51781 Anders Johansen Norway M 25-29 MTB 06:01:53 31.50
513 67906 Atle Oddevald Norway M 30-34 MTB 06:01:53 31.50
515 68617 Hans Jan Backer-Owe HP Norway M 40-44 MTB 06:02:02 31.48
515 68314 Aina Granaas Klubb Team Aktivum K 25-29 MTB 06:02:02 31.48
515 67897 Signe Sandnes Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 06:02:02 31.48
518 68618 Jan Bjørgo Frikransen SK M 30-34 06:02:12 31.47
519 68619 Thor Henrik Heie Elixia Hønefoss M 30-34 06:02:18 31.46
519 68620 Magnus Holmberg Elixia Hønefoss M 30-34 06:02:18 31.46
519 68621 Roar Jørgensen Tranby IL M 50-54 06:02:18 31.46
522 122687 Frode Jenssen Tine M 30-34 06:02:49 31.42
523 68623 Gunnar Pedersen Team BBS M 55-59 MTB 06:03:00 31.40
524 67856 Torgeir Røer Andedarkji TSK M 30-34 06:03:37 31.35
525 51593 Terje Finstad Sarpsborg SK M 55-59 06:04:05 31.31
526 68624 Per Hasvold UNN BIL M 35-39 06:04:18 31.29
527 45339 Nils Ivar Hoel Eidsvoll M 55-59 06:04:24 31.28
528 68309 Steinar Kilde Norway M 30-34 06:04:28 31.27
529 68625 John Ola Volden Elixia Hønefoss M 30-34 MTB 06:05:43 31.17
530 64486 Jan Fredrik Hornemann Elixia Hønefoss M 50-54 06:06:01 31.14
531 68626 Are Berg Høegh Sport M 40-44 MTB 06:06:24 31.11
532 68267 Ulf Kristian Nilsen Eiker CK M 45-49 06:06:26 31.11
533 45717 Geir Atle Tyseng Amersham Health M 30-34 06:06:36 31.09
534 68189 Guy M. Huste Frikransen SK M 35-39 06:07:09 31.04
535 45151 Stig Rune Backsæther Tråkk SC M 30-34 MTB 06:07:27 31.02
535 68628 Lars Bunæs Tråkk SC M 30-34 MTB 06:07:27 31.02
537 34847 Radomir Jankov Treningssentret Kristiansand M 20-24 06:07:30 31.02
537 68227 Helge Kruse Treningssentret Kristiansand M 60-64 06:07:30 31.02
539 68629 Erik Hexeberg Team BBS M 45-49 MTB 06:07:34 31.01
539 68363 Steinar Jødahl Norway M 30-34 06:07:34 31.01
539 68305 Leif Odd Rundtom Norway M 50-54 MTB 06:07:34 31.01
542 68630 Tommy Winas Norway M 40-44 06:07:38 31.00
543 42439 Knut Backsæther Tråkk SC M 35-39 MTB 06:07:48 30.99
544 67031 Øyvind Andersen Mjøndalen IF M 45-49 06:08:05 30.97
545 68631 Arne Brandslien Gausdal IL M 45-49 MTB 06:08:32 30.93
546 35907 Halvor Tolpinrud Gjensidige Sport M 45-49 06:09:02 30.89
547 79389 Pål Espen Jeppedal Bravida M 35-39 MTB 06:09:09 30.88
548 67111 Berge Hjørungnes Molde & Omegn IF M 55-59 06:09:12 30.87
549 68632 Atle Wahl Gjensidige Sport M 55-59 06:09:14 30.87
550 68633 Trond Bråten Scandia Consult M 40-44 MTB 06:09:18 30.86
551 68634 Hans Martin Raknerud Asko Brumunddalas BIL M 20-24 MTB 06:09:23 30.86
552 67266 Hein O. Trettenbergstuen Budorfjellet SK M 45-49 06:09:46 30.83
553 47376 Hans Ødegård Ottadalen SK M 45-49 06:11:05 30.72
554 82865 Arne Ødegård Ottadalen SK M 40-44 06:11:07 30.71
555 67204 Svein Haavik Norges Bank M 40-44 MTB 06:11:38 30.67
556 67794 Vidar Doknes Nordre Eidsvoll IL M 40-44 06:11:41 30.67
557 62990 Mette Flåten Kampenhaug Norway K 35-39 06:11:48 30.66
558 68233 Arve Fjell Puls Slemmestad M 35-39 06:12:26 30.60
559 68635 Mats Håvard Stensby Elixia Hønefoss M 30-34 MTB 06:12:40 30.59
560 68636 John P Lillejordet Ringenes Herrer M 30-34 MTB 06:12:57 30.56
561 68637 Odd Gunnar Stakvik Team BBS M 35-39 MTB 06:12:59 30.56
562 68638 Tor Morten Støen Spenncon AS M 35-39 MTB 06:13:09 30.55
563 68310 Per Helge Karstensen Norway M 55-59 06:13:20 30.53
563 67914 Kristine Kronstad Norway K 25-29 06:13:20 30.53
565 33599 Ståle Murud Norway M 30-34 06:13:21 30.53
566 64362 Egil Grendstad HP Norway M 45-49 MTB 06:13:33 30.51
567 68640 Håkon Skogstad Spenncon AS M 40-44 MTB 06:13:35 30.51
568 93511 Terje Hagen Norway M 30-34 06:14:16 30.45
569 48209 Jannicke Schanche Arcus/ IF Frøy K 60-64 06:14:34 30.43
570 68303 Rune Skovly Ringsaker Elektro BIL M 40-44 06:14:47 30.41
571 122301 Tommy Johansen Norway M 25-29 06:14:52 30.41
572 68641 Tomas Nydal Norway M 25-29 MTB 06:14:56 30.40
573 68642 Toril Aursand Brumunddal SK K 30-34 06:15:35 30.35
573 68643 Roy Thorstensen Brumunddal SK M 40-44 06:15:35 30.35
575 68351 Bjørn Tore Aune Norway M 30-34 MTB 06:15:52 30.32
575 131498 Terje Dahl Team BBS M 35-39 MTB 06:15:52 30.32
575 68645 Vidar Frostrud Team BBS M 50-54 MTB 06:15:52 30.32
575 68646 Marius Grav Team BBS M 25-29 MTB 06:15:52 30.32
575 68647 Jon Anders Gutevall Team BBS M 35-39 MTB 06:15:52 30.32
575 68648 Rikke Holmefjord Team BBS K 25-29 MTB 06:15:52 30.32
575 68649 Kristian Klavenes Team BBS M 25-29 MTB 06:15:52 30.32
575 68650 Tormod Stuve Team BBS M 45-49 MTB 06:15:52 30.32
575 41805 Bernt O. Tangen Team BBS M 55-59 06:15:52 30.32
575 41806 Kenneth Ulriksen Team BBS M 30-34 06:15:52 30.32
575 40785 Finn Unhjem Team BBS M 45-49 MTB 06:15:52 30.32
575 41157 Ombir Upadhyay Team BBS M 45-49 MTB 06:15:52 30.32
587 45381 Hans Richard Lyngstad Elixia Sandvika M 30-34 MTB 06:16:21 30.29
588 64541 Robert Dalberg Norway M 35-39 06:17:42 30.18
588 47983 Thomas Ruud Norway M 35-39 MTB 06:17:42 30.18
590 50653 Ola Grini Terra Finans BIL M 30-34 MTB 06:17:43 30.18
591 47467 Kjell Hagen Elixia Xycling Team M 60-64 MTB 06:17:49 30.17
592 47977 Tove Irene Larsen Norway K 35-39 MTB 06:17:55 30.16
593 35132 Bent Erik Vangberg Olden M 35-39 MTB 06:18:02 30.15
594 68296 Atle Stavdal Porselen M 35-39 06:18:12 30.14
595 68651 Hans Erik Børresen Norway K 50-54 MTB 06:18:58 30.08
596 68652 Knut Åge Floor Cozaar Team M 30-34 MTB 06:19:02 30.07
597 44625 Torbjørn Bekkeli Cozaar Team M 35-39 MTB 06:19:03 30.07
597 65812 Oddvar Grindahl Cozaar Team M 45-49 MTB 06:19:03 30.07
597 67927 Vidar Kjærstad Norway M 35-39 MTB 06:19:03 30.07
600 68262 Henning Saugstrup Strand ElektroVakuum BIL M 40-44 MTB 06:19:06 30.07
601 68653 Anne-Grethe Larsen Norway K 35-39 06:19:44 30.02
602 68654 Olav Våge Reuters Norge AS M 30-34 MTB 06:19:45 30.01
603 68655 Torill Normann Norway K 40-44 06:19:50 30.01
604 65809 Erik Skåden Norway M 30-34 06:20:12 29.98
605 68656 Odd Gunnar Eriksson EV BIL M 40-44 MTB 06:20:44 29.94
606 68657 Jan-Henrik Teigen Follo SK M 40-44 06:20:52 29.93
607 68658 Viggo Nielsen Bærum kommune M 45-49 06:21:07 29.91
608 64596 Lars Hagen Henriksen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 MTB 06:21:20 29.89
609 68418 Runar Hellum Sarpsborg SK M 45-49 06:22:19 29.81
610 68659 Sven Adolfsen Stange Fritid M 35-39 MTB 06:22:30 29.80
610 35004 Geir Andersen Elixia Hønefoss M 35-39 MTB 06:22:30 29.80
610 68660 Kristoffer Lund Stange Fritid M 16-19 06:22:30 29.80
610 68661 Johnny Østli Stange Fritid M 35-39 MTB 06:22:30 29.80
614 40891 Robert Bergestad Stange Fritid M 30-34 06:22:31 29.80
614 67358 Sverre Iversen Stange Fritid M 55-59 MTB 06:22:31 29.80
616 35188 Stein Birkeland Stange Fritid M 35-39 06:22:32 29.80
617 68662 Richard Olav Orby Gruppetto M 25-29 06:22:35 29.79
618 67351 Even Brun Stange Fritid M 50-54 MTB 06:22:36 29.79
619 68018 Roald Brenna Stange Fritid M 40-44 MTB 06:22:37 29.79
619 68663 Magnar Østli Stange Fritid M 45-49 MTB 06:22:37 29.79
621 68664 Trude Martinsen BTOT SK K 40-44 MTB 06:22:41 29.78
621 47443 Willy Hugo Nordnes Bilpost M 40-44 MTB 06:22:41 29.78
623 66060 Roar Lysaker A&B skilt M 60-64 06:22:49 29.77
624 68270 Jan Erik Sparby Norway M 50-54 06:23:02 29.76
625 49502 Tarjei Blåsås Østmarka IL M 35-39 MTB 06:23:21 29.73
625 51399 Anita Helene Hansen Østmarka IL K 35-39 06:23:21 29.73
627 68665 Arnfinn Hongseth Brumunddal SK M 60-64 06:23:34 29.72
628 68667 Rune Skogmo Ringerike SK M 35-39 MTB 06:23:58 29.69
628 68666 Jens Ivar Aasen Ringerike SK M 60-64 MTB 06:23:58 29.69
630 30429 Frank Thommesen Årvoll IL M 35-39 MTB 06:24:11 29.67
631 41902 Janne Mollan Nabohjørnet Sykkel og Grill K 40-44 06:25:00 29.61
632 61673 Kjersti Hansen Lundberg Nabohjørnet Sykkel og Grill K 35-39 06:25:01 29.60
633 68443 Roger Bendheim Tirsdagsklubben IL M 45-49 MTB 06:25:05 29.60
634 68668 Finn Kinneberg Bærum og Omegn CK M 40-44 06:25:20 29.58
634 68669 Helge Lillefjære Bærum og Omegn CK M 45-49 06:25:20 29.58
634 68670 Espen Thorn Bærum og Omegn CK M 55-59 06:25:20 29.58
637 68671 Kristian Kiese Bærum og Omegn CK M 35-39 06:25:21 29.58
637 44731 Kjell Nervold Bærum og Omegn CK M 50-54 06:25:21 29.58
637 67898 Karl Henrik Rolfseng Nycomed Pharma AS M 40-44 MTB 06:25:21 29.58
640 68672 Elin Anita Gunnestad Amersham Health K 25-29 06:25:27 29.57
641 68673 Anette Bjerve Gyldendal BIL K 35-39 MTB 06:25:54 29.54
642 46266 Oddbjørn Håstul Jaktkameratene M 25-29 06:25:56 29.53
643 68674 William Stubberud EV BIL M 16-19 06:27:18 29.43
644 32427 Lene Johannessen Norway K 20-24 MTB 06:27:31 29.41
645 67658 Johnny Olsen Elixia Hønefoss M 45-49 06:27:41 29.40
646 67210 Kjell Aril Rikoll Norway M 60-64 MTB 06:27:45 29.40
647 67404 Einar K. Merli Avinor BIL M 40-44 06:28:08 29.37
647 35508 Rune Nerland Norway M 30-34 MTB 06:28:08 29.37
649 68675 Hans Jørgen Bender Norway M 30-34 06:28:30 29.34
649 33439 Espen Næss Norway M 30-34 06:28:30 29.34
649 32468 Trond Særsten ASU M 30-34 06:28:30 29.34
649 62559 Bjørnar Sørensen ASU M 30-34 06:28:30 29.34
649 67843 Trond Aamodt 3M Klubben M 30-34 06:28:30 29.34
654 44646 Per Olaussen Dagbladets SK M 45-49 06:28:32 29.34
655 36150 Svein Erik Bärnholdt Norway M 30-34 06:28:58 29.30
656 68676 Fredrik Andresen Bærum og Omegn CK M 16-19 MTB 06:29:30 29.26
657 68677 Erling Askautrud Håndverksbygg AS M 50-54 06:29:42 29.25
657 36530 Henning Bjerke Håndverksbygg AS M 50-54 06:29:42 29.25
657 68678 Lars Borg Håndverksbygg AS M 50-54 06:29:42 29.25
657 68679 Stein Erik Borgen Håndverksbygg AS M 45-49 06:29:42 29.25
657 68680 Asbjørn Gunneriussen Håndverksbygg AS M 45-49 06:29:42 29.25
657 68681 Bjørn Tore Haaland Håndverksbygg AS M 50-54 06:29:42 29.25
657 68682 Ove Pernes Håndverksbygg AS M 45-49 06:29:42 29.25
664 68683 Erik Askautrud Håndverksbygg AS M 40-44 06:29:43 29.25
665 35858 Jon Tore Pettersen Norway M 25-29 MTB 06:29:44 29.25
665 68684 Per Reklingsholmen Håndverksbygg AS M 55-59 06:29:44 29.25
665 35859 Jan-Roger Rugset Pro Secure AS M 25-29 MTB 06:29:44 29.25
668 68685 Anita Ryenbakken Norway K 40-44 06:29:51 29.24
669 68686 Trond Hjørungdal Norway M 35-39 06:29:56 29.23
670 44271 Dagfinn Fjellestad Norway M 55-59 MTB 06:29:59 29.23
671 42759 Kai Pettersen Follo SK M 40-44 MTB 06:30:00 29.23
672 67125 Lars Petter Gran Vesta BIL M 25-29 06:30:01 29.22
673 67787 Morten Bysveen Bilpost M 40-44 MTB 06:30:12 29.21
674 68687 Ole Johs. Tokerud Amersham Health M 45-49 06:30:49 29.16
675 68688 Tom Ellingsen Norway M 35-39 06:30:53 29.16
676 67977 Anne Bleken Amersham Health K 30-34 MTB 06:30:59 29.15
677 68689 Eirik Sandstø EV BIL M 16-19 06:31:08 29.14
678 67886 Hans Anders Velo Ringerike SK M 30-34 06:31:55 29.08
679 41976 Arshed Khan Bravida M 30-34 06:32:24 29.05
680 41593 Lars Eirik Borgen Mosjonsklubben SLIT M 30-34 06:33:22 28.98
680 24776 Kate Wilhelmsen Norway K 45-49 06:33:22 28.98
682 40899 Rolf-Eric Birknes Norway M 25-29 06:33:30 28.97
683 68690 Birger Bache-Mathiesen BTOT SK M 30-34 MTB 06:34:32 28.89
683 68691 Ellen Bache-Mathiesen BTOT SK K 25-29 MTB 06:34:32 28.89
685 67146 Inge Østgaard Hasle/Løren- Bos Bil M 50-54 06:34:38 28.88
686 67943 Petter Stubberud EV BIL M 40-44 06:35:10 28.84
686 67879 Børre M. Øverby Spenncon AS M 40-44 MTB 06:35:10 28.84
688 35765 Beate Engebretsen Eidsvoll SK K 30-34 06:35:35 28.81
688 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 16-19 06:35:35 28.81
690 68692 Joar Stampen Eidsvoll SK M 40-44 MTB 06:35:36 28.81
691 32246 Magnus Holm Norway M 16-19 MTB 06:35:39 28.81
692 64560 Geir Egil Mikkelsen Asko Brumunddalas BIL M 40-44 MTB 06:36:10 28.77
693 67471 Rikard Sandberg Stovner videregående skole M 60-64 06:36:22 28.76
694 67774 Erlend Wathne Norway M 35-39 MTB 06:36:26 28.75
695 68693 Frank Kvien Raufoss CK M 30-34 MTB 06:36:47 28.73
696 78898 Svein Hansen Kreftregisteret M 40-44 MTB 06:36:51 28.72
696 68694 Nils Oddvar Skaga Ullevål universitetssykehus M 40-44 MTB 06:36:51 28.72
698 41743 Ragnar Engeli Norway M 35-39 06:37:16 28.69
699 68381 Torkil R. Iversen Oslo Politis IL M 30-34 MTB 06:37:30 28.67
699 68383 Hans R. Iversen Oslo Politis IL M 60-64 MTB 06:37:30 28.67
701 68695 Knut Erik Godøen C.Tybring-Gjedde BIL M 45-49 06:37:34 28.67
702 68295 Harde Kjenseth Raufoss CK M 50-54 06:37:35 28.67
703 68696 Morten Hermansen Norway M 30-34 06:37:57 28.64
704 68011 Ingeborg Thorsen Norway K 45-49 06:38:54 28.57
705 65844 Karin Østerbø Gabrielsen Golden Girls SK K 40-44 MTB 06:38:58 28.57
706 68391 Ole Oppegård Norway M 30-34 06:39:07 28.56
707 68697 Per Morten Pedersen Bravida M 40-44 MTB 06:39:11 28.55
708 68698 Bjørn Ottesen Team Aktivum M 20-24 06:39:27 28.53
709 68699 Startnr. 6285 M 06:39:42 28.52
710 68700 Fredrik Juel Jaktkameratene M 25-29 06:40:03 28.49
711 67880 Gunnar Karlsen Elixia Hønefoss M 30-34 06:40:06 28.49
712 67084 Bjørn Pedersen BTOT SK M 40-44 06:40:29 28.46
713 67870 Kjell Guldahl Team 50 M 50-54 MTB 06:41:07 28.42
714 67474 Per Engen Team 50 M 55-59 MTB 06:41:08 28.41
715 45754 Hans Nielsen A-TEK M 60-64 MTB 06:41:12 28.41
715 40957 Jørn Nielsen Norway M 30-34 MTB 06:41:12 28.41
717 65452 Lars Martinsen Gruppetto M 25-29 06:41:23 28.40
718 68701 Thomas Løberg A-TEK M 35-39 MTB 06:41:26 28.39
719 68702 Stein Andreassen EV BIL M 45-49 MTB 06:41:39 28.38
719 67895 Nina Andresen Klubb Team Aktivum K 45-49 MTB 06:41:39 28.38
719 67896 Ingunn Monsbakken Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 06:41:39 28.38
719 68316 Stine Randem Klubb Team Aktivum K 40-44 MTB 06:41:39 28.38
723 68703 Renny Storbu A-TEK M 50-54 MTB 06:41:49 28.37
724 41243 Morten Jensen Team BBS M 35-39 06:42:50 28.29
725 68704 Kent Heggesand Specialized M 30-34 06:43:12 28.27
726 68419 Lise Veglund Berglund Asker CK K 30-34 06:43:30 28.25
727 64266 Geir Morten Bjerkvold VPIL M 30-34 MTB 06:44:25 28.18
727 68065 Ronny Samsonstuen VPIL M 30-34 MTB 06:44:25 28.18
729 67256 Arnt Erik Brattås VPIL M 35-39 MTB 06:44:26 28.18
729 68705 Arne Ivar Dragerengen VPIL M 35-39 MTB 06:44:26 28.18
729 64270 Roy Arne Granum VPIL M 35-39 MTB 06:44:26 28.18
729 65557 André Thorsbakken VPIL M 35-39 MTB 06:44:26 28.18
733 68706 Håkon Nettum VPIL M 50-54 MTB 06:44:27 28.18
733 131500 Henning Olsen VPIL M 45-49 MTB 06:44:27 28.18
735 68064 Jan Erik Røisli VPIL M 30-34 MTB 06:44:31 28.18
736 83313 Einar Hansen VPIL M 45-49 MTB 06:44:32 28.18
737 35422 Frank Håkon Beck Feiring IL M 50-54 MTB 06:44:45 28.16
738 67835 Bjørn Reiss-Jacobsen Elixia Hønefoss M 40-44 06:45:31 28.11
739 68707 Knut Taraldsen HP Norway M 35-39 06:45:37 28.10
739 68708 Halle Vangdal HP Norway M 40-44 06:45:37 28.10
741 68709 Øistein Måland HP Norway M 30-34 06:45:38 28.10
742 25894 Lyder-André Berntsen HP Norway M 35-39 MTB 06:45:39 28.10
743 68711 Jarle Bjørgeengen HP Norway M 30-34 MTB 06:45:48 28.09
744 68712 Johan Østvang Cozaar Team M 70+ MTB 06:45:49 28.09
745 68713 Kristin Falch HP Norway K 35-39 MTB 06:45:51 28.08
746 41950 Johan Ellingsen Norges Vel BIL M 50-54 MTB 06:46:04 28.07
747 35066 Kjell Otto Jørgensen Norway M 40-44 06:46:44 28.02
747 68318 Kristin Jørgensen Norway K 20-24 06:46:44 28.02
747 47524 Kåre Aasheim SBC M 50-54 06:46:44 28.02
750 68714 Atle Wenger Norway M 35-39 06:46:53 28.01
751 47417 Lisbeth C. Johansen Brumunddal SK K 35-39 06:46:55 28.01
752 68715 Vegard Juland Gjensidige Sport M 55-59 06:47:12 27.99
753 68716 Knut Vidar Rognli HP Norway M 25-29 06:47:33 27.97
754 68717 Tormod Stensrud Haugenstua Skole M 50-54 06:47:54 27.94
755 68718 Magnar Harloff VPIL M 30-34 MTB 06:48:11 27.92
756 64757 Johan Fredriksberg Asko Brumunddalas BIL M 55-59 06:48:12 27.92
757 68719 Sigmund Evjen Norway M 50-54 MTB 06:48:17 27.92
758 68720 Geir Erling Olsen Kolbu Kameratene M 45-49 MTB 06:48:25 27.91
759 65774 Torkild Senstad VPIL M 50-54 MTB 06:48:30 27.90
760 68394 Harald Balke VPIL M 50-54 MTB 06:48:44 27.89
761 68075 Hans Arild Moberget Bilpost M 40-44 06:48:49 27.88
762 64825 Arnar Grøttjord Bilpost M 50-54 06:49:40 27.82
763 68312 Dag Robert Funner Rocket M 16-19 06:49:43 27.82
764 68721 Pål Olstad Norway M 30-34 06:49:56 27.80
764 44237 Trygve Ulset Norway M 30-34 06:49:56 27.80
766 64254 Ole A. Frivik Nordic Serviceteam Kløfta M 40-44 MTB 06:50:43 27.75
766 122652 Knut Hansen EDB Fellesdata BIL M 40-44 MTB 06:50:43 27.75
768 68723 Torgeir Lindtveit EV BIL M 40-44 06:51:15 27.72
769 35673 Arne Ragnar Heimdal SpareBank 1BIL M 50-54 06:51:28 27.70
770 68724 Maurice David Wørnhard Norway M 25-29 06:51:36 27.69
771 68022 Gunnar Strandhagen Norway M 55-59 MTB 06:51:38 27.69
772 68725 Jon Lindtveit EV BIL M 16-19 06:51:54 27.67
773 68726 Helle Dehlin Johansen Norway K 25-29 MTB 06:52:12 27.65
774 68727 Frode Netskar Ambulansetjenesten i Oslo M 35-39 MTB 06:52:48 27.61
774 67809 Roy Smedhaugen Ambulansetjenesten i Oslo M 40-44 MTB 06:52:48 27.61
776 68728 Heidi Andersen HP Norway K 40-44 MTB 06:53:07 27.59
776 68729 Geri Ståle Nygård HP Norway M 45-49 06:53:07 27.59
778 68730 Wilfred Priebs Skiclub Saxonia Dresden M 60-64 06:53:16 27.58
779 67321 Terje Frisli A&B skilt M 20-24 06:53:28 27.57
780 70169 Line Brevik Andersen Sportsklubben Rye K 35-39 06:53:50 27.54
781 45232 Arve Brevik Sportsklubben Rye M 65-69 06:54:30 27.50
782 68732 Trond Aspeberg Norway M 30-34 MTB 06:55:31 27.43
782 41745 Jon Vidar Larsen Norway M 30-34 MTB 06:55:31 27.43
784 21812 Egil Andersen HP Norway M 45-49 MTB 06:55:58 27.40
785 68198 Ove Løfoll Stordal IL M 45-49 06:56:18 27.38
785 65005 Nils Kåre Morsund Ellingsøy SK M 45-49 06:56:18 27.38
787 68733 Tove Fagerli Norway K 35-39 06:56:27 27.37
788 68734 Annegro Johansen Tine Salg Øst K 30-34 MTB 06:56:34 27.36
789 66015 Jan Freddy Aurstad Norway M 55-59 MTB 06:56:37 27.36
789 42083 Per Selli Tine Salg Øst M 55-59 MTB 06:56:37 27.36
791 68735 Petros Araia Cozaar Team M 40-44 MTB 06:57:21 27.31
792 68736 Eyvind Sommerfelt Ellingsøy SK M 45-49 06:57:27 27.30
793 68737 Jan Terje Ås Savalen SK M 20-24 06:57:31 27.30
794 44920 Kolbjørn Molnes Ellingsøy SK M 50-54 06:57:46 27.28
795 34993 Svein Georg Engen Norway M 35-39 06:58:12 27.25
795 40784 Ketil Englund Norway M 35-39 06:58:12 27.25
797 68738 Knut M. Ballangrud Norway M 40-44 06:58:13 27.25
797 65556 Hans Dehlimarken Hadeland CK M 45-49 06:58:13 27.25
797 42565 Grethe May Opsahl Norway K 40-44 06:58:13 27.25
797 41884 Christian Staff Norway M 40-44 06:58:13 27.25
797 42151 Thomas Staff Norway M 45-49 MTB 06:58:13 27.25
802 68416 Kjersti Johanne Ihle Asker CK K 35-39 06:58:16 27.25
803 40675 Jon Morten Olsen Wittusen & Jensen BIL M 35-39 06:59:48 27.15
804 68245 Stig Owe Selvig BTOT SK M 30-34 06:59:51 27.15
805 68739 Geir Tofsrud Norway M 50-54 MTB 07:00:12 27.12
806 68339 Hilde Nøvik Traasdahl Norway K 40-44 MTB 07:00:38 27.10
807 46309 Eivind Bjerketvedt Jaktkameratene M 25-29 07:00:57 27.08
808 67499 Kjell Arild Bakken Wittusen & Jensen BIL M 40-44 MTB 07:00:58 27.08
808 67502 André Thorstensen Wittusen & Jensen BIL M 30-34 MTB 07:00:58 27.08
810 68740 Thomas Fraurud Hulleberg & Bø AS M 35-39 MTB 07:02:16 26.99
811 64278 Solveig Holmen Hulleberg & Bø AS K 35-39 MTB 07:02:25 26.98
812 68741 Gaute Skinnhaugen Hulleberg & Bø AS M 30-34 MTB 07:02:38 26.97
812 68742 Kenneth Tilley Hulleberg & Bø AS M 40-44 MTB 07:02:38 26.97
814 68743 Ole Christian Lier InFocus AS M 35-39 07:02:47 26.96
815 45194 Fritjof Iversen Sykkelmagasinet M 55-59 07:03:41 26.90
816 66023 Solveig Løvstad VPIL K 50-54 MTB 07:06:07 26.75
817 42106 Anne Lise Enger Arcus BIL K 45-49 MTB 07:06:16 26.74
817 42107 Arild T. Syversrud Arcus BIL M 50-54 MTB 07:06:16 26.74
819 44572 John Elton Sunnaas BIL M 40-44 07:06:59 26.69
819 67963 Øyvind Solbakken Sunnaas BIL M 25-29 MTB 07:06:59 26.69
821 68744 Jan-Rasmus Vestnes Hof idrettslag M 60-64 07:09:32 26.54
822 49161 Hans-Morten Blikseth Brannvesenet Team Toten M 40-44 MTB 07:09:59 26.51
823 64592 Gustav Gaarder Brannvesenet Team Toten M 50-54 MTB 07:10:00 26.51
824 43889 Bård Henriksen Brannvesenet Team Toten M 30-34 MTB 07:10:03 26.50
825 65959 Ivar Molstad Eidsvoll SK M 50-54 07:11:07 26.44
826 67922 Sissel Hoberg Eidsvoll SK K 45-49 07:11:09 26.44
826 52182 Per Walstad Eidsvoll SK M 55-59 07:11:09 26.44
828 27319 Paul Eikeland Elixia Hønefoss M 40-44 07:11:38 26.41
829 68745 Ole Thomas Andersen Norway M 15 07:11:39 26.41
830 68746 Hans Fredrik Hansen SpareBank1 M 45-49 07:11:41 26.40
831 67466 Janne Ellingsen Norway K 30-34 MTB 07:12:27 26.36
831 68747 Tom Fredrik Rygh Norway M 30-34 MTB 07:12:27 26.36
833 68372 Hans Arne Skar Ringsaker Elektro BIL M 45-49 07:13:14 26.31
834 68748 Lise Selvig BTOT SK K 35-39 07:15:49 26.15
835 68749 Ingunn Seljehammer Lindgren Norway K 30-34 07:15:51 26.15
835 44345 Gerhard Bøe Seljehammer Norway M 45-49 07:15:51 26.15
837 35920 Bjørn William Lindgren Norway M 35-39 07:15:53 26.15
838 67285 Ola Olsen Sportsklubben Rye M 65-69 07:16:01 26.14
839 68751 Tormod Gulliksen HP Norway M 55-59 MTB 07:16:05 26.14
840 66085 Åse Mai Leirdal VPIL K 40-44 MTB 07:16:20 26.12
841 68752 Inge Hjelmfoss HP Norway M 40-44 07:16:43 26.10
842 64554 Per Bekken A&B skilt M 50-54 07:16:44 26.10
842 68753 Eirik J. Sveholt HP Norway M 35-39 07:16:44 26.10
844 36299 Stein Nørkov 3M Klubben M 55-59 07:16:51 26.09
845 68361 Tomm Einar Johansen Tirsdagsklubben IL M 50-54 MTB 07:16:54 26.09
846 68754 Tormod Lunde Norway M 55-59 07:17:02 26.08
847 68755 Magnus Martin Larsen Norway M 60-64 MTB 07:18:14 26.01
848 68756 Einar Magnus Strand Sunnaas Sykehus M 45-49 07:18:50 25.97
849 68757 Torbjørn Furu Team BBS M 35-39 MTB 07:19:35 25.93
849 68758 Freddy Haraldsen Team BBS M 40-44 MTB 07:19:35 25.93
851 59741 Lasse Nilsen Norway M 30-34 MTB 07:19:38 25.93
852 68759 Geir Petter Gjefsen FOPIL M 25-29 MTB 07:19:39 25.92
852 35649 Jørgen Sørlie Norway M 25-29 MTB 07:19:39 25.92
854 68760 Nils Hansen Sportsklubben Rye M 55-59 07:19:46 25.92
854 68761 Lasse Skaret Norway M 20-24 MTB 07:19:46 25.92
856 68762 Startnr. 5268 M 07:19:52 25.91
857 44480 Per Skaret Norway M 45-49 MTB 07:19:54 25.91
858 68763 Øistein Hoff HP Norway M 45-49 MTB 07:20:55 25.85
859 68329 Trond Østby Team Solby M 50-54 MTB 07:21:41 25.81
860 68764 Tom Blakstad Norway M 25-29 MTB 07:21:46 25.80
861 36081 Bjørn Overaae Team Solby M 55-59 MTB 07:21:50 25.80
862 67877 Geir Øien Den ensomme rytter M 40-44 MTB 07:22:24 25.76
863 68765 Hanne Wilhelmsen BTOT SK K 40-44 07:22:27 25.76
864 68766 Ingun Thøgersen SPENST Askim K 35-39 MTB 07:22:43 25.75
865 68767 Bertel Lundgaard HP Norway M 40-44 07:22:57 25.73
866 68768 Niels Henrik Sørensen Sunnaas BIL M 40-44 MTB 07:23:00 25.73
867 67406 Øistein Wardenær Sunnaas BIL M 40-44 MTB 07:23:14 25.72
868 68769 Arve Olsen Treningssentret Kristiansand M 45-49 07:24:16 25.66
869 68770 Ole Bjerknes Elixia Hønefoss M 50-54 07:24:40 25.63
870 68771 Gisela Scheffler Skiclub Saxonia Dresden K 60-64 07:25:25 25.59
871 45218 Jan Frode Helmersen Treningssentret Kristiansand M 45-49 07:25:47 25.57
872 68772 Pål Bjørge BTOT SK M 35-39 07:26:46 25.51
873 65854 Marius Gaupseth Helmersen Treningssentret Kristiansand M 20-24 07:26:55 25.50
873 68774 Bjørn Høgseth Treningssentret Kristiansand M 45-49 07:26:55 25.50
875 68775 Pål Jacobsen Norway M 50-54 MTB 07:27:34 25.47
876 34249 Haakon Borge Stenbeck HP Norway M 25-29 MTB 07:27:58 25.44
877 68776 Rolf Martin Jønsson Sunnaas BIL M 40-44 MTB 07:28:09 25.43
878 67277 Jan Arne Hove Ellingsøy SK M 45-49 07:28:23 25.42
879 41552 Frank Amundøy Treningssentret Kristiansand M 30-34 07:28:28 25.41
880 68424 Cato Steinsvåg NVK M 16-19 07:28:49 25.40
881 68777 Enno Heymann BFW M 35-39 07:28:55 25.39
882 68059 Raymond Beiermann Norway M 45-49 07:29:00 25.38
883 68462 Runar Granstad Elixia Hønefoss M 35-39 07:29:04 25.38
883 68778 Kjell Erik Meier Elixia Hønefoss M 25-29 07:29:04 25.38
885 68779 Stine Rebni Pedersen Sogn CK K 25-29 07:29:17 25.37
886 47373 Wilfred Pedersen Sogn CK M 60-64 07:29:20 25.37
887 68780 Erik Hjelvin Tirsdagsklubben IL M 45-49 MTB 07:29:21 25.36
888 50821 Jon Anton Johnson Norway M 35-39 MTB 07:29:25 25.36
889 68781 Leiv Myklebust Norway M 60-64 MTB 07:29:43 25.34
890 68377 Magnus Coma Tours Inc. M 40-44 07:29:45 25.34
891 68325 Magne Nordheim Coma Tours Inc. M 40-44 MTB 07:29:46 25.34
892 65756 Hege Roaldset Norway K 30-34 MTB 07:29:53 25.33
893 26848 Olav Klungtveit Norway M 45-49 07:29:54 25.33
893 24979 Kjell Skjæveland Norway M 45-49 07:29:54 25.33
895 70918 Ingrid Synnøve Kongsbakk Sarpsborg SK K 50-54 07:31:07 25.27
896 68782 Ole Blomberg Sarpsborg SK M 65-69 07:31:08 25.26
896 68422 Rolf Tage Larsen Sarpsborg SK M 70+ 07:31:08 25.26
898 68783 Ola Kristian Snuggerud Norway M 40-44 MTB 07:32:14 25.20
899 68784 Lena Kristiansen Aftenposten K 30-34 MTB 07:32:44 25.18
900 68785 Arne Dihle På bakhjulet M 30-34 07:34:10 25.10
901 67854 Tina Kolboholen Norway K 25-29 MTB 07:35:03 25.05
902 68786 Åse Bergli Norway K 45-49 MTB 07:35:56 25.00
902 68787 Kari Grøvan Ruud Team BBS K 45-49 MTB 07:35:56 25.00
904 68788 Line Hoff Vang Skiløperforening K 25-29 MTB 07:37:11 24.93
905 68789 Raino Heemeier Equipe perfectionnee M 45-49 07:37:32 24.91
906 22588 Geir Fredriksen Hasle Løren IL M 50-54 MTB 07:37:49 24.90
906 65048 Bredo Hagberg Norway M 50-54 MTB 07:37:49 24.90
906 68790 Tore Ovesen Hasle Løren IL M 40-44 MTB 07:37:49 24.90
906 65050 Matthew Spurling Norway M 35-39 MTB 07:37:49 24.90
910 68364 Emma Brynstad Bærum og Omegn CK K 16-19 07:38:09 24.88
911 41261 Lydia Brynstad Bærum og Omegn CK K 16-19 07:38:11 24.88
912 68791 Gunhild Lerstad Bærum og Omegn CK K 16-19 07:38:19 24.87
913 67555 Geir Westbye På bakhjulet M 35-39 MTB 07:38:32 24.86
914 68792 Frode Flage Eriksen HP Norway M 30-34 07:38:39 24.85
914 68793 Geir Erik Lian HP Norway M 40-44 07:38:39 24.85
916 67443 Anne Marie Esbjørnsen Hein OL K 50-54 07:38:40 24.85
916 35514 Tove Strandhagen Norway K 50-54 MTB 07:38:40 24.85
918 68794 Borgny Røed Singulair Team K 45-49 MTB 07:38:44 24.85
919 68795 Marit Jorun Grindahl Singulair Team K 40-44 MTB 07:38:56 24.84
920 68796 Camilla Johannessen Dream Team K 20-24 MTB 07:38:57 24.83
921 66142 Maja Katzenmaier Dream Team K 40-44 MTB 07:39:09 24.82
922 67572 Jorunn Elisabeth Stensmo Eidsvoll SK K 25-29 07:39:12 24.82
923 68797 Wenche Leithe Norway K 35-39 MTB 07:39:15 24.82
924 48901 Willy Kolboholen Norway M 45-49 MTB 07:39:51 24.79
925 68380 Gro Bråten Ringerike SK K 35-39 MTB 07:40:59 24.72
926 62708 Tore Erntsen Easy Riders M 30-34 MTB 07:41:15 24.71
927 68798 Jørn Fensbakk Norway M 45-49 07:41:23 24.70
928 42525 Stein Kjetil Rånes Norway M 30-34 MTB 07:41:27 24.70
929 42161 John Marshall Norway M 30-34 07:42:03 24.67
930 67330 Marianne Hope Kristiansen Norway K 45-49 07:42:20 24.65
931 68799 Anne Kr. Søndervik Elixia Hønefoss K 30-34 MTB 07:44:25 24.54
932 68800 Live Linde Moelv SK K 35-39 MTB 07:45:58 24.46
933 68801 Inger Johanne Thune Norway K 30-34 07:45:59 24.46
934 67392 Per Viggen Lillehammer Sykehus BIL M 50-54 07:46:09 24.45
935 68802 Anne Helen Rennehvammen Norway K 25-29 07:46:13 24.45
936 67998 Lasse Henriksen Norway M 45-49 07:46:35 24.43
937 68803 Geir Borge Team BBS M 50-54 MTB 07:47:32 24.38
938 34983 Erik Solli Norway M 25-29 MTB 07:47:58 24.36
939 68804 Vegard Karlsen KiL M 25-29 MTB 07:48:06 24.35
940 68805 Rodi Kristiansen Team BBS M 30-34 MTB 07:48:17 24.34
941 68806 Marit Ottersbo Team BBS K 30-34 MTB 07:48:18 24.34
941 68807 Cathrine Pedersen Team BBS K 30-34 MTB 07:48:18 24.34
943 68808 Edvard Heen Team BBS M 45-49 MTB 07:48:20 24.34
943 68809 Jorun Juuhl Team BBS K 45-49 MTB 07:48:20 24.34
945 68810 Kirsten Johnsen Team BBS K 50-54 MTB 07:48:21 24.34
946 68029 Per Erikstad Sunnaas BIL M 40-44 MTB 07:48:51 24.31
947 68811 Claus Limbodal Feiring IL M 30-34 07:49:16 24.29
948 65103 Sjur Østvang Cozaar Team M 45-49 MTB 07:49:20 24.28
948 68812 Ella Østvang Singulair Team K 40-44 MTB 07:49:20 24.28
950 68813 Vidar Gran HP Norway M 30-34 MTB 07:49:26 24.28
950 68814 Bente Rian Team BBS K 45-49 MTB 07:49:26 24.28
950 68815 Vibeke Westad Røsandhaug HP Norway K 25-29 MTB 07:49:26 24.28
953 68816 Eli Marie Kvamme Team BBS K 35-39 MTB 07:49:27 24.28
953 68817 Per Olov Sjøgren Team BBS M 40-44 MTB 07:49:27 24.28
955 68354 Geir Oskar Grande Norway M 30-34 07:49:41 24.27
955 68420 Ketil Hustad Ålesund M 30-34 07:49:41 24.27
957 68452 Karoline Egge Norway K 16-19 MTB 07:49:46 24.26
958 44321 Arild Egge Norway M 40-44 MTB 07:49:48 24.26
959 42473 Bjørn Ottar Lervik Easy Riders M 35-39 MTB 07:51:00 24.20
959 68818 Ketil Solem Easy Riders M 30-34 MTB 07:51:00 24.20
961 68819 Øyvind Thorsrud Norway M 50-54 07:51:37 24.17
962 68820 Anette Persson Eiker CK K 30-34 07:51:52 24.15
963 67517 Toril Kolås Lillehammer Sykehus BIL K 45-49 MTB 07:53:08 24.09
964 67519 Rønnaug Medby Lillehammer Sykehus BIL K 50-54 MTB 07:54:37 24.01
965 68822 Gro Margit Frøisland Lillehammer Sykehus BIL K 45-49 MTB 07:54:45 24.01
966 68823 Hans Østvold Nes Brannvesen M 50-54 07:55:29 23.97
967 68083 John K. Strømsnes Bilpost M 35-39 MTB 07:55:51 23.95
968 68824 Jon Meland Follo SK M 40-44 07:56:26 23.92
969 68825 Kristin Smerkerud Eidsvoll SK / USS K 25-29 07:56:58 23.90
970 49315 Egil Langseth Norway M 30-34 07:57:03 23.89
971 68052 Hans Sivertsen Hamar Postbil M 30-34 MTB 07:58:46 23.81
972 35721 Lars-Ole Sivertsen Hamar Postbil M 40-44 07:58:47 23.81
973 68826 Inge Hådem Fagernes Bowlingklubb M 40-44 MTB 07:58:59 23.80
974 68827 Vidar Kleven Sportsklubben Rye 07:59:04 23.79
975 81355 Arne-Rino Bergli Haavik sport M 35-39 MTB 08:00:27 23.72
975 68352 Ingard Rosnes Haavik sport M 25-29 MTB 08:00:27 23.72
975 67939 Atle Ytterstad Haavik sport M 35-39 MTB 08:00:27 23.72
975 68828 Egil André Øhlschlägel A&B skilt M 25-29 MTB 08:00:27 23.72
979 68829 Solfrid Funner Rocket K 30-34 08:00:56 23.70
980 68830 Jon Kristian Finsrud Ottadalen SK M 40-44 MTB 08:00:58 23.70
980 68831 Truls Magne Melvær Norway M 40-44 MTB 08:00:58 23.70
980 68384 Tone Slåen Ottadalen SK K 40-44 MTB 08:00:58 23.70
983 68051 Marianne Hoff Ottadalen SK K 35-39 MTB 08:00:59 23.70
984 68477 Geir Roger Hjorteland Hammersrøen Auto M 30-34 MTB 08:01:00 23.70
984 68832 Torbjørn Melvær Norway M 16-19 MTB 08:01:00 23.70
984 67360 Terje Ørbæk Norway M 55-59 08:01:00 23.70
987 65795 Janne Irene Bjørklund Ottadalen SK K 35-39 MTB 08:01:18 23.68
988 67628 Ruth Nordhus Norsk Energi - KNE K 55-59 MTB 08:01:53 23.65
989 68023 Knut Blankenborg Ottadalen SK M 55-59 08:02:55 23.60
990 67957 Tom Erik Eliassen Brumunddal SK M 40-44 MTB 08:03:35 23.57
991 68417 Frank Rune Lien Hard Drivers M 40-44 MTB 08:03:46 23.56
992 41901 Hanne Lønnemo Norway K 35-39 MTB 08:05:02 23.50
993 68428 Ove Hartmann Rocket M 40-44 08:05:06 23.50
994 65243 Arne Körner Haugen Romerike Politi IL M 55-59 MTB 08:06:09 23.44
995 36262 Ragnhild Gjervold NIFS K 50-54 MTB 08:06:30 23.43
995 156372 Heidi Johansen NIFS K 60-64 MTB 08:06:30 23.43
997 68074 Inger Lise Aanonli Storhamar Dragons K 35-39 MTB 08:06:53 23.41
998 63260 Morten Bjertnæs Norway M 50-54 08:06:55 23.41
998 67486 Kjell Carlsen Norway M 50-54 08:06:55 23.41
1000 68833 Startnr. 6390 M 08:06:56 23.41

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.06.2003
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 29.78 Km/t
Snittid: 6:22:47
Antall deltakere: 1130

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund